Terenowa Masakra - XII edycja - 5 km - Start list
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub Strefa/Fala Kategorie Gadżet
1001 Michał Abramczyk 2003 Bydgoszcz 14:00 generalna M
1002 Julia Abramczyl 2003 Bydgoszcz 14:00 generalna K
1003 Jarosław Aleksandrzak 1982 Bydgoszcz Lubię to! sob 13:40 generalna M ultra fajny
1004 Łukasz Andrzejewski 1984 Pruszcz sob 13:40 generalna M
1005 Bartosz Antkowiak 1988 Bydgoszcz PESA 11:20 generalna M ultra fajny
1006 Andrii Antonyk 1990 Bydgoszcz CGH Polska 12:00 generalna M ultra fajny
1007 Jakub Arciuch 1991 Bydgoszcz Siropol 12:00 generalna M ultra fajny
1008 Klaudia Arendt-Woźniak 1991 Murowaniec 12:20 generalna K
1009 Cezary Augustynowicz 1996 Bydgoszcz AURA 12:20 generalna M
1010 Marcin Bakaj 1987 Bydgoszcz Iniemamocni 11:20 generalna M ultra fajny
1011 Michał Bałabuch 1991 Bydgoszcz AURA 12:20 generalna M
1012 Łukasz Banaszak 1997 Chełmża 10:40 generalna M
1013 Klaudia Banaszewska 1997 Sępólno Krajeńskie Strong By zumba 9:40 generalna K ultra fajny
1014 Przemysław Bańka 1984 Złotniki Kujawskie Laczki Mojżesza sob 13:40 generalna M
1015 Joanna Baranowska 1978 Lutówko 44c Strong by zumba 9:40 generalna K ultra fajny
1016 Martyna Baranowska 2000 Lutówko 44c Strong by zumba 9:40 generalna K ultra fajny
1017 Mirosława Barszczewska 1976 Warlubie SportmaniaGym 10:40 generalna K
1018 Anna Bartosiak-Wacławiak 1991 Nakło nad Notecią Mam nadzieję że przeżyję sob 13:00 generalna K
1019 Łukasz Bąk 1988 Bydgoszcz Nordic Logistics Polska sp. z o.o. sob 13:20 generalna M bardzo fajny
1020 Kacper Behrendt 2001 Cekcyn Panelowcy sob 13:20 generalna M ultra fajny
1021 Paulina Bełka 1992 Zielonka Abstynenci sob 13:00 generalna K ultra fajny
1022 Gniewko Bernecki 1986 Bydgoszcz Iniemamocni 11:20 generalna M ultra fajny
1023 Agnieszka Bettin 1984 Sępólno Krajeńskie STRONG BY ZUMBA 9:40 generalna K ultra fajny
1024 Joanna Beżyk 1989 Nowe 9:20 generalna K
1025 Andrzej Biegański 1996 Biale Blota 11:00 generalna M
1026 Tomasz Bielawski 1983 Złotniki Kujaswkie Laczki Mojżesza sob 13:40 generalna M
1027 Alina Bilska 1988 Bydgoszcz TENTEGO RODOGOSZ 13:00 generalna K
1028 Ewelina Binkowska 1979 sepólno krajeńskie STRONG BY ZUMBA 9:40 generalna K ultra fajny
1029 Magdalena Bińkowska 1983 Bydgoszcz HR Polska 12:20 generalna K ultra fajny
1030 Malwina Błaszkiewicz 1992 Toruń sob 13:00 generalna K
1031 Dariusz Błażejewski 1968 Świecie 10:40 generalna K bardzo fajny
1032 Mateusz Boczek 1990 Bydgoszcz Fabrycki TEAM 11:00 generalna M ultra fajny
1033 Łukasz Bogucki 1989 Bydgoszcz CGH Polska 12:00 generalna M ultra fajny
1034 Sandra bohaczyk-Płotka 1985 Niechorz STRONG by ZUMBA 9:40 generalna K ultra fajny
1035 Lukasz Bordewicz 1995 Nowe Sportmania gym 10:40 generalna M
1036 Michał Borkowski 1985 Toruń RYWAL-RHC 11:20 generalna M ultra fajny
1037 Dominik Borowicz 1998 Więcbork sob 13:20 generalna M bardzo fajny
1038 Joanna Borowicz 1987 Bydgoszcz Kosmiczna Odyseja sob 13:00 generalna K ultra fajny
1039 Oskar Borsich 1997 Borówno 10:40 generalna M
1040 Daniel Bośnjak 1989 Skierniewice Żółwiaki sob 13:00 generalna M bardzo fajny
1041 Tomasz Brózdowski 1980 Grudziądz Morświry Grudziądz 10:00 generalna M bardzo fajny
1042 Krzysztof Bugaj 2003 Jagodowo Masakryczne Jagódki 10:40 generalna M bardzo fajny
1043 Piotr Bugaj 2000 Jagodowo Masakryczne Jagódki 10:40 generalna M bardzo fajny
1044 Sebastian Bugaj 1971 Jagodowo Masakryczne Jagódki 10:40 generalna M bardzo fajny
1045 Emilia Bugajska 1996 Kruszyn Krajeński Fabrycki TEAM 11:00 generalna K ultra fajny
1046 Remigiusz Burchard 1981 Bydgoszcz PESA 11:20 generalna M ultra fajny
1047 Tomasz Burkiewicz 1983 Grudziądz Morświry Grudziądz 10:00 generalna M bardzo fajny
1048 Bartosz Bzdzion 1980 Białe Błota sob 13:20 generalna M
1049 Dawid Chamerski 1989 Bydgoszcz Pesa 11:20 generalna M ultra fajny
1050 Yevhen Cherenzehnko 1989 Bydgoszcz CGH Polska 12:00 generalna M ultra fajny
1051 Krystian Chlebowski 1997 Łabiszyn BOHAMET SZKŁO 10:40 generalna M ultra fajny
1052 Dawid Chmarzyński 1995 Świecie Street Workout Świecie sob 13:40 generalna M ultra fajny
1053 Monika Chojnacka 1987 Bydgoszcz PESA 11:20 generalna K ultra fajny
1054 Aleksandra Cholewczyńska 2002 Niedola Team Żabki 9:40 generalna K ultra fajny
1055 Julia Cholewczyńska 2001 Niedola Team Żabki 9:40 generalna K ultra fajny
1056 Wioletta Cholewczyńska 1979 Niedola Kaźmierowo biega 9:40 generalna K ultra fajny
1057 Edwin Cholewczyński 1976 Niedola Kaźmierowo biega 9:40 generalna M ultra fajny
1058 Anna Chorązek 1975 Kijewo Krolewskie Morsy z Zalesia 10:00 generalna K
1059 Artem Chuico 1995 Bydgoszcz CGH Polska 12:00 generalna M ultra fajny
1060 Karol Ciaciuch 1980 Bydgoszcz Iniemamocni 11:20 generalna M ultra fajny
1061 Sebastian Cichy 1995 Świecie Street Workout Świecie sob 13:40 generalna M ultra fajny
1062 Edward Ciechanowski 2001 Bydgoszcz HR Polska 12:20 generalna M ultra fajny
1063 Przemyslaw Ciechanowski 1985 Bydgoszcz Forward! sob 13:00 generalna M ultra fajny
1064 Sławomir Ciepły 1974 Bydgoszcz HR Polska 12:20 generalna M ultra fajny
1065 Kamil Ciężki 1992 WĄGROWIEC TEAM MARAS 11:20 generalna M bardzo fajny
1066 Janusz Cisewski 1984 Czersk 12:00 generalna M
1067 Anna Codro 1982 Łochowice Ziołowa Team sob 13:00 generalna K bardzo fajny
1068 Łukasz Codro 1981 Łochowice Ziołowa Team sob 13:00 generalna M bardzo fajny
1069 Dawid Czajka 1988 Kruszyn krajeński Novacode 11:00 generalna M ultra fajny
1070 Paweł Czarnecki 1998 Bydgoszcz sob 13:00 generalna M
1071 Marcin Czepiel 1995 Ruda Gapcie 11:00 generalna M
1072 Piotr Czerniejewski 1974 Lipniki Gazownicy 10:40 generalna M bardzo fajny
1073 Sebastian Czubkowski 1983 Sępólno Krajeńskie STRONG BY ZUMBA 9:40 generalna M ultra fajny
1074 Bartosz Ćwikliński 1996 Bydgoszcz Fabrycki TEAM 11:00 generalna M ultra fajny
1075 Michał Deliński 1977 Bydgoszcz 9:20 generalna M
1076 Karolina Dobrowolska 1983 Toruń CrossFIT Toruń 12:20 generalna K bardzo fajny
1077 Barbara Dokurno 2001 Toruń 10:40 generalna K
1078 Weronika Domagała 1996 Margonin sob 13:00 generalna K
1079 Łukasz Domalewski 1989 Bydgoszcz Siropol 12:00 generalna M ultra fajny
1080 Agnieszka Domek 1982 Bydgoszcz GRAFPOL sob 13:40 generalna K ultra fajny
1081 Karolina Dominiak 1997 Sępólno Krajeńskie 11:00 generalna K
1082 Arkadiusz Dragan 2000 Bydgoszcz 9:40 generalna M
1083 Bartosz Drgas 1985 Bydgoszcz 10:00 generalna M
1084 Jakub Drożdżyński 1982 Bydgoszcz Forward! sob 13:00 generalna M ultra fajny
1085 Mateusz Drożdżyński 1985 Ciele Forward sob 13:00 generalna M ultra fajny
1086 Rafał Dudek 1989 Topola Reha-Ort Złotów 10:00 generalna M bardzo fajny
1087 Marcin Dudziak 1995 Izdebno BOHAMET SZKŁO 10:40 generalna M ultra fajny
1088 Sylwia Durczak 1973 Bydgoszcz GRAFPOL sob 13:40 generalna K ultra fajny
1089 Adrian Dymon 1998 Brzozowo Team Żabki 9:40 generalna M ultra fajny
1090 Dominika Dynowiak 1997 Bydgoszcz 9:20 generalna K
1091 Jacek Dzbański 1994 Barcin Dzbanki 10:00 generalna M
1092 Mariusz Dzbański 1968 Barcin Dzbanki 10:00 generalna M
1093 Agnieszka Ejmond 1989 Murowaniec Iniemamocni 11:20 generalna K ultra fajny
1094 Robert Empel 1980 Dragacz Deaf sob 13:00 generalna M bardzo fajny
1095 Sebastian Fabiś 1977 Czarna Woda mudRunners 11:00 generalna M
1096 Bartosz Fabrycki 1994 Bydgoszcz Fabrycki TEAM 11:00 generalna M ultra fajny
1097 Dawid Fac 1986 Kaźmierowo Kaźmierowo biega 9:40 generalna M ultra fajny
1098 Szymon Farat 2000 Kołybki 13:00 generalna M
1099 Janusz Fik 1988 Bydgoszcz Kosmiczna Odyseja sob 13:00 generalna M ultra fajny
1100 Marcin Filas 1980 Bydgoszcz Pesa 11:20 generalna M ultra fajny
1101 Jacek Fliciński 1985 Białe Błota Abstynenci sob 13:00 generalna M ultra fajny
1102 Paweł Fliciński 1992 Białe Błota Abstynenci sob 13:00 generalna M ultra fajny
1103 Adam Frąckowiak 1998 Kowalewko Folwark Terenowa Drama sob 13:20 generalna M bardzo fajny
1104 Michał Frelichowski 1989 Bydgoszcz 10:00 generalna M
1105 Monika Fuja 1988 Kruszyn Krajeński Novacode 11:00 generalna K ultra fajny
1106 Aleksander Fundator 1999 Ciele Kosmiczna Odyseja sob 13:00 generalna M ultra fajny
1107 Wiktor Fundator 1993 Bydgoszcz Kosmiczna Odyseja sob 13:00 generalna M ultra fajny
1108 Mateusz Furmaniak 2000 Damasławek sob 13:00 generalna M
1109 Paweł Gabryś 1982 Grudziądz Morświry Grudziądz 10:00 generalna M bardzo fajny
1110 Michał Gackowski 1977 Bydgoszcz Game Over 11:00 generalna M bardzo fajny
1111 Kamila Galant 1990 Świekatowo Abstynenci sob 13:00 generalna K ultra fajny
1112 Sławomir Galant 1979 Świekatowo Abstynenci sob 13:00 generalna M ultra fajny
1113 Jacek Galewski 1995 Osielsko sob 13:20 generalna M
1114 Mateusz Galiński 1990 Tuchola Kosmiczna Odyseja sob 13:00 generalna M ultra fajny
1115 Asia Garbacka 1992 Grudziądz Fabrycki TEAM 11:00 generalna K ultra fajny
1116 Mateusz Garbacki 1993 Grudziądz sob 13:20 generalna M
1117 Anna Garsztka 1971 Głogowo Truchtające Grażyny 12:20 generalna K bardzo fajny
1118 Dominika Garsztka 2000 Głogowo Truchtające Grażyny 12:20 generalna K bardzo fajny
1119 Marzena Gaszak 1979 Bydgoszcz FKS WISŁA FORDON 10:40 generalna K ultra fajny
1120 Michał Gawiński 1975 Bydgoszcz CGH Polska 12:00 generalna M ultra fajny
1121 Piotr Gawron 1996 Królikowo DRUŻYNA BAS 10:00 generalna M
1122 Roman Gawron 1978 Białe Błota DRUŻYNA BAS 10:00 generalna M ultra fajny
1123 Wojciech Gawron 1991 Królikowo DRUŻYNA BAS 10:00 generalna M ultra fajny
1124 Izabela Gerc 1983 Obrowo BIEGAM BO MNIE LUDZKOŚĆ WKURWIA 12:00 generalna K
1125 Michał Gerka 1985 Lniano Street Workout Świecie sob 13:40 generalna M ultra fajny
1126 Daria Gerke 2001 Przysiersk Street Workout Świecie sob 13:40 generalna K ultra fajny
1127 Patryk Gerke 1985 Świecie 12:00 generalna M bardzo fajny
1128 Kornelia Gębicka 1993 Bydgoszcz Szybcy i wściekli 12:00 generalna K
1129 Alicja Gic 1987 Bydgoszcz Siropol 12:00 generalna K ultra fajny
1130 Piotr Gierszewski 1987 Bydgoszcz Jagodowa Stajenka 10:00 generalna M ultra fajny
1131 JAN GLAZIK 1985 MROCZA Pesa 11:20 generalna M ultra fajny
1132 Anna Gliszewska 1988 Wyrzysk Kaźmierowo biega 9:40 generalna K ultra fajny
1133 dominika gnaś 1978 torun CrossFit Toruń 12:20 generalna K bardzo fajny
1134 Andrzej Goławski 1981 Grudziądz deaf sob 13:00 generalna M bardzo fajny
1135 Paweł Gołębiowski 1979 Bydgoszcz Siropol 12:00 generalna M ultra fajny
1136 Artur Goral 1977 Tur deaf sob 13:00 generalna M bardzo fajny
1137 Magda Goral 1978 Tur Deaf sob 13:00 generalna K bardzo fajny
1138 Inga Gotowalska 1995 Rojewo Nordic Logistics Polska sob 13:20 generalna K bardzo fajny
1139 Joanna Gotowicz 1995 Bydgoszcz Gotowi(cz) na wszystko sob 13:00 generalna K
1140 Kacper Gotowicz 1993 Bydgoszcz Gotowi(cz) na wszystko sob 13:00 generalna M
1141 Mariusz W. Gotowicz 1962 Bydgoszcz Gotowi(cz) na wszystko sob 13:00 generalna M
1142 Rafał Gowin 1982 Bydgoszcz Kosmiczna Odyseja sob 13:00 generalna M ultra fajny
1143 Artur Górski 1984 Bydgoszcz sob 13:20 generalna M
1144 Przemysław Górzyński 1986 Bydgoszcz 11:20 generalna M
1145 Samuel Gralewski 1992 Toruń RYWAL-RHC 11:20 generalna M ultra fajny
1146 Maiusz Gramza 1987 Włocławek sob 13:20 generalna M bardzo fajny
1147 Piotr Grelewicz 1987 IWIEC Panelowcy sob 13:20 generalna M ultra fajny
1148 Dominika Grochowska 1994 Bydgoszcz Kosmiczna Odyseja sob 13:00 generalna K ultra fajny
1149 Patryk Gromowski 2002 Iwiec Panelowcy sob 13:20 generalna M ultra fajny
1150 Rafał Gryczyński 1989 Bydgoszcz Siropol 12:00 generalna M ultra fajny
1151 Krzysztof Grzegorowski 1985 białe błota bezlitosne mandarynki 11:00 generalna M
1152 Michał Grzonka 1986 Bydgoszcz PESA 11:20 generalna M ultra fajny
1153 Tomasz Grzybowski 1981 Bydgoszcz Iniemamocni 11:20 generalna M ultra fajny
1154 Paweł Gumiński 1985 Klonowo Panelowcy sob 13:20 generalna M ultra fajny
1155 Rafał Guzowski 1991 Witowo PESA 11:20 generalna M ultra fajny
1156 Januszz Hałas 1995 Bydgoszcz Pesa 11:20 generalna M ultra fajny
1157 Jakub Harkot 2002 Sienno Jagodowa Stajenka 10:00 generalna M ultra fajny
1158 Paweł Hein 1996 Świecie Gazownicy 10:40 generalna M bardzo fajny
1159 Sebastian Hejda 1980 Grudziądz Morświry Grudziądz 10:00 generalna M bardzo fajny
1160 Marcin Hetzig 1978 Łochowo CGH Polska 12:00 generalna M ultra fajny
1161 Fabian Hiller 1995 KOTOMIERZ Reha-ort Złotów 10:00 generalna M bardzo fajny
1162 Magdalena Hinca 1980 Toruń CrossFIT Toruń 12:20 generalna K bardzo fajny
1163 Marcin Hińczewski 1984 Obrowo STALE BIEGAM NOVA TRADING 12:00 generalna M
1164 Oleksandr Hnes 1988 Bydgoszcz CGH Polska 12:00 generalna M ultra fajny
1165 Jarosław Hoffman 1979 Bydgoszcz Jagodowa stajenka 10:00 generalna M ultra fajny
1166 Karol Hoft 1993 Kruszyn Krajeński Special Space 10:00 generalna M
1167 Łukasz Holka 1980 Murowaniec Iniemamocni 11:20 generalna M ultra fajny
1168 Mikołaj Hoppe 1981 Sępólno Kraj Strong by Zumba 9:40 generalna M ultra fajny
1169 Błażej Ibusz 1993 Gdańsk Fabrycki TEAM 11:00 generalna M ultra fajny
1170 Aleksandra Jabłońska 1986 Kaźmierowo Kaźmierowo biega 9:40 generalna K ultra fajny
1171 Dominik Jabłoński 1999 Bydgoszcz HR Polska 12:20 generalna M ultra fajny
1172 Michał Jabłoński 1985 Kaźmierowo Kaźmierowo biega 9:40 generalna M ultra fajny
1173 Bartłomiej Jadczak 1999 Bydgoszcz WITCH TEAM 12:00 generalna M ultra fajny
1174 Dariusz Jagałła 1981 Bydgoszcz GRAFPOL sob 13:40 generalna M ultra fajny
1175 Paweł Jakubicz 1999 Bydgoszcz GRAFPOL sob 13:40 generalna M ultra fajny
1176 Marek Jakubowski 1992 Żnin 12:20 generalna M
1177 Mateusz Jakubowski 1988 Bydgoszcz HR Polska 12:20 generalna M ultra fajny
1178 SZYMON JANAS 1981 Toruń sob 13:00 generalna M
1179 Paweł Janiszewski 1989 Bydgoszcz CGH Polska 12:00 generalna M ultra fajny
1180 Radosław Jankowiak 1984 Bydgoszcz Gazownicy 10:40 generalna M bardzo fajny
1181 Jakub Janowski 1991 Bydgoszcz #grubybiega 12:00 generalna M
1182 Jakub Jarmuż 2000 Wągrowiec sob 13:00 generalna M
1183 Norbert Jasiecki 1998 Bydgoszcz 9:20 generalna M
1184 Marta Jasinska 1996 Żołędowo 10:40 generalna K
1185 Sławomir Jaszkowski 1993 Bydgoszcz 11:00 generalna M
1186 Leszek Jaworski 1982 Niedola Kaźmierowo biega 9:40 generalna M ultra fajny
1187 Gosia Jedlińska 1983 Bydgoszcz Novacode 11:00 generalna K ultra fajny
1188 Dawid Jelito 1978 Kruszyn Krajeński Forward! sob 13:00 generalna M ultra fajny
1189 Aneta Jezierska 1994 BYDGOSZCZ MORŚWIRY sob 13:40 generalna K
1190 Izabela Jóźwiak 1984 Niemcz CGH Polska 12:00 generalna K ultra fajny
1191 Michalina Jóźwiak 1997 Bydgoszcz Iniemamocni 11:20 generalna K ultra fajny
1192 Sławomir Jułga 1981 Bydgoszcz 9:20 generalna M
1193 Marcin Juszczak 1980 Bydgoszcz Pesa 11:20 generalna M ultra fajny
1194 Wojciech Kachel 1986 Łobżenica 11:00 generalna M
1195 Katarzyna Kaczor 1986 Gostynin Wściekłe Pięści Węża 12:20 generalna K bardzo fajny
1196 Robert Kadukowski 1973 Mała Nieszawka RYWAL-RHC 11:20 generalna M ultra fajny
1197 paweł kalinowski 1983 torun CrossFit Toruń 12:20 generalna M bardzo fajny
1198 Piotr Kaliszewski 1984 Bydgoszcz Iniemamocni 11:20 generalna M ultra fajny
1199 Dawid Kamasz 1989 Bydgoszcz BYLE DOBIEC 11:20 generalna M
1200 Mirosław Kamasz 1997 Niemcz 11:20 generalna M
1201 Malwina Kamińska 1986 Kamień Krajeński Strong by Zumba 9:40 generalna K ultra fajny
1202 Mateusz Kamiński 1997 Białe Blota 10:00 generalna M
1203 Wojciech Karpacz 1984 Sępólno Krajeńskie Strong by Zumba 9:40 generalna M ultra fajny
1204 Paweł Karpiński 1992 Bydgoszcz 9:20 generalna M
1205 Łukasz Kasperek 1987 OSIEK NAD NOTECIĄ OPTYMIŚCI 10:00 generalna M
1206 Miłosz Kasprzyk 1993 Mrocza Kasprzyk Running Team 11:00 generalna M
1207 Paulina Kawecka 1997 Świecie Gazownicy 10:40 generalna K bardzo fajny
1208 Piotr Kawecki 1987 Gardeja 10:00 generalna M
1209 Przemysław Kądziela 1990 Świecie 12:00 generalna M bardzo fajny
1210 Maciej Kątnik 1999 Łochowo Terenowa Drama sob 13:20 generalna M bardzo fajny
1211 Magda Kątnik 1999 Łochowo Terenowa Drama sob 13:20 generalna K bardzo fajny
1212 Michał Kędzierski 1990 Bydgoszcz Trzeba-Czekać 11:20 generalna M bardzo fajny
1213 Bartek Kędziora 2003 Bydgoszcz Masakryczne Jagódki 10:40 generalna M bardzo fajny
1214 Beata Kierszton 1991 Bydgoszcz GRAFPOL sob 13:40 generalna K ultra fajny
1215 Daniel Kilichowski 1987 Brzeziny sob 13:20 generalna M
1216 Karolina Kiluk 1993 Bydgoszcz Wystrzałowe Izodozy 10:40 generalna K bardzo fajny
1217 Tomasz Kinitz 1984 Chodzież 12:00 generalna M
1218 Tomasz Kita 1976 Świecie Street Workout Świecie sob 13:40 generalna M ultra fajny
1219 Paweł Klarkowski 1984 Bydgoszcz GRAFPOL sob 13:40 generalna M ultra fajny
1220 Paweł Klause 1988 Bydgoszcz Trzeba-Czekać 11:20 generalna M bardzo fajny
1221 Daniel Klein 1996 Gruczno 12:00 generalna M bardzo fajny
1222 KAROLINA KLEIN 1988 TURZNICE44/2 POZYTYWNIE ZAKRECENI sob 13:40 generalna K ultra fajny
1223 Aleksandra Klimczak 1986 Bydgoszcz sob 13:20 generalna K
1224 Barbara Kmieć 1972 Mrocza Kaźmierowo biega 9:40 generalna K ultra fajny
1225 Patrycja Kmieć 1997 Mrocza Kaźmierowo biega 9:40 generalna K ultra fajny
1226 Roman Kmieć 1971 Mrocza Kaźmierowo biega 9:40 generalna M ultra fajny
1227 Norbert Knasiecki 1994 Zamość Novacode 11:00 generalna M ultra fajny
1228 Joanna Kobza-Wituska 1984 Bydgoszcz ANAKONDA 9:20 generalna K
1229 Mikołaj Kochański 1995 Bydgoszcz Iniemamocni 11:20 generalna M ultra fajny
1230 Sebastian Kochański 1975 Wiskitno CGH Polska 12:00 generalna M ultra fajny
1231 Paweł Kolacki 1992 Kruszyn Krajeński Novacode 11:00 generalna M ultra fajny
1232 Tomasz Kolberg 1980 Ciele BOHAMET SZKŁO 10:40 generalna M ultra fajny
1233 Wojciech Kolberg 1989 Ciele BOHAMET SZKŁO 10:40 generalna M ultra fajny
1234 Dorota Kołodziejska 1977 Bydgoszcz Forward! sob 13:00 generalna K ultra fajny
1235 Dominika Konieczka 1999 Mogilno 10:00 generalna K
1236 Kasia Konopińska 1990 Chełmno Street Workout Świecie sob 13:40 generalna K ultra fajny
1237 Agnieszka Kopania 1976 Głogowo Truchtające Grażyny 12:20 generalna K bardzo fajny
1238 Natalia Kosecka 1993 Trzebciny 11:00 generalna K
1239 Katarzyna Kosmeja 1990 Bydgoszcz HR Polska 12:20 generalna K ultra fajny
1240 Dariusz Koszucki 1971 Bydgoszcz CGH Polska 12:00 generalna M ultra fajny
1241 Piotr Kościecha 1985 Toruń RYWAL-RHC 11:20 generalna M ultra fajny
1242 Dariusz Kośmider 1978 Czersk 12:00 generalna M
1243 Waldemar Kowalik 1970 Bydgoszcz 10:40 generalna M
1244 Katarzyna Kowalska 1978 Bydgoszcz 9:20 generalna K
1245 Krzysztof Kowalski 1981 Bydgoszcz BOHAMET SZKŁO 10:40 generalna M ultra fajny
1246 Krzysztof Kowalski 1988 Świecie 12:00 generalna M bardzo fajny
1247 Paweł Kowalski 1991 Bydgoszcz Nordic Logistics Polska sob 13:20 generalna M bardzo fajny
1248 Marcin Kozakiewicz 1975 Nakło nad Notecią WITCH TEAM 12:00 generalna M ultra fajny
1249 Paulina Kozicka 1997 Wilcze 9:20 generalna K
1250 Tomasz Kozielec 1986 Bydgoszcz CGH Polska 12:00 generalna M ultra fajny
1251 Izabela Kozińska 1992 Osięciny Siropol 12:00 generalna K ultra fajny
1252 Alicja Kozłowska 2003 Jagodowo Masakryczne Jagódki 10:40 generalna K bardzo fajny
1253 Kamil Kozłowski 1995 Susz Ełki sob 13:20 generalna M
1254 Mateusz Kozłowski 1991 Toruń Ełki sob 13:20 generalna M
1255 Paweł Kozłowski 1985 Iława Ełki sob 13:20 generalna M
1256 Wojciech Kozłowski 1981 Bydgoszcz Masakryczne Jagódki 10:40 generalna M bardzo fajny
1257 Tomasz Krajna 1997 Bysławek Panelowcy sob 13:20 generalna M ultra fajny
1258 Joanna Krąkowska 1996 Wójcin 10:00 generalna K
1259 Marcin Kreczman 1993 Kruszyn Krajeński 10:00 generalna M
1260 Agnieszka Krosnowska 1987 Bogusławice 10:00 generalna K
1261 Filip Kruczyński 1984 Białe Błota Abstynenci sob 13:00 generalna M ultra fajny
1262 Karolina Krueger 1978 Łochowice Ziołowa Team sob 13:00 generalna K bardzo fajny
1263 Waldemar Krueger 1973 Łochowice Ziołowa Team sob 13:00 generalna M bardzo fajny
1264 Martyna Krupska 2000 Zielonka Game Over 11:00 generalna K bardzo fajny
1265 Rafał Krupski 1979 Zielonka Game over 11:00 generalna M bardzo fajny
1266 Grzegorz Krus 1971 Bydgoszcz Iniemamocni 11:20 generalna M ultra fajny
1267 Dariusz Krusiński 1979 Toruń Calisthenics Academy 9:20 generalna M ultra fajny
1268 Anna Kruszyńska 1992 Bydgoszcz 9:20 generalna K
1269 Adam Krzyżanowski 1992 Bydgoszcz 9:20 generalna M
1270 Agnieszka Krzyżkowska 1990 Mrocza 12:20 generalna K bardzo fajny
1271 Rafał Księżyk 1995 Ruda Gapcie 11:00 generalna M
1272 Mateusz Ksobiak 1990 Bydgoszcz Trzeba-Czekać 11:20 generalna M bardzo fajny
1273 Justyna Kubiak 1985 Niwy Novacode 11:00 generalna K ultra fajny
1274 ANNA KUBISZ 1985 Wągrowiec TEAM MARAS 11:20 generalna K bardzo fajny
1275 KRZYSZTOF KUBISZ 1979 WĄGROWIEC TEAM MARAS 11:20 generalna M bardzo fajny
1276 Kamila Kucharska 1990 Bydgoszcz Ziołowa Team sob 13:00 generalna K bardzo fajny
1277 Tomasz Kucharski 1985 Bydgoszcz Ziołowa Team sob 13:00 generalna M bardzo fajny
1278 Kamil Kuczora 2003 Dziemionna 12:20 generalna M
1279 Zuzanna Kula 2000 Bydgoszcz sob 13:40 generalna K
1280 Violetta Kunda 1980 Bydgoszcz HR Polska 12:20 generalna K ultra fajny
1281 Natalia Kurdelska 1997 Bydgoszcz HR Polska 12:20 generalna K ultra fajny
1282 Dawid Kusch 1983 Grudziądz sob 13:20 generalna M
1283 Radosław Kuster 1997 Białe Błota Novacode 11:00 generalna M ultra fajny
1284 Michał Kuśmider 1989 Bydgoszcz Novacode 11:00 generalna M ultra fajny
1285 dominik kutka 1990 Bydgoszcz sob 13:20 generalna M
1286 Mariusz Kuzdraliński 1975 Wtelno CGH Polska 12:00 generalna M ultra fajny
1287 Michał Kuzioła 1990 Topolinek Bekon z Jednorożca 11:00 generalna M
1288 Marta Kuźniak 1991 Bydgoszcz Bydgoskie albatrosy 10:40 generalna K ultra fajny
1289 Maciej Kwapisz 1999 Grzegorz 10:40 generalna M
1290 Mateusz Kwaśniewski 1990 Bydgoszcz Bydgoskie albatrosy 10:40 generalna M ultra fajny
1291 Agata Kwiatkowska 1983 Bydgoszcz HR Polska 12:20 generalna K ultra fajny
1292 Iwona Kwiatkowska 1997 Osiek n/Not Ale amatorka... 9:40 generalna K
1293 Alicja Lach 1988 Lubień Kujawski sob 13:20 generalna K bardzo fajny
1294 Bogumiła Lach 1986 Bydgoszcz Bydgoskie albatrosy 10:40 generalna K ultra fajny
1295 Paweł Lach 1985 Bydgoszcz Bydgoskie albatrosy 10:40 generalna M ultra fajny
1296 PATRYK LAGOCKI 1983 GRUDZIADZ POZYTYWNIE ZAKRECENI sob 13:20 generalna M ultra fajny
1297 Patryk Laskowski 1994 Szosa Lubicka 10/13 Ciężkie dropsy sob 13:20 generalna M
1298 Daria Latuszek 1997 Dębowa Łąka HR Polska 12:20 generalna K ultra fajny
1299 Paweł Lebiecki 1984 Bydgoszcz PESA 11:20 generalna M ultra fajny
1300 Katarzyna Lenc 1981 Bydgoszcz sob 13:20 generalna K
1301 Mariusz Lenc 1978 Bydgoszcz sob 13:20 generalna M
1302 Karolina Lewalska 1997 Bydgoszcz Calisthenics Academy 10:00 generalna K
1303 Aylenis Lewandowska 1985 Białe Blota Forward! sob 13:00 generalna K ultra fajny
1304 Katarzyna Lewandowska 1999 Białe Błota Abstynenci sob 13:00 generalna K ultra fajny
1305 Weronika Lewandowska 1988 Gniewkowo 10:00 generalna K
1306 Weronika Lewandowska 1995 Białe Błota Abstynenci sob 13:00 generalna K ultra fajny
1307 Aleksander Lewandowski 1989 Toruń CrossFIT Toruń 12:20 generalna M bardzo fajny
1308 Bartosz Lewandowski 1986 Białe Blota Forward! sob 13:00 generalna M ultra fajny
1309 Daniel Lewandowski 1990 Bydgoszcz PESA 11:20 generalna M ultra fajny
1310 Wojciech Lewandowski 1960 Ciele Forward! sob 13:00 generalna M ultra fajny
1311 Kinga Lewicka 1993 Brzozie Lubawskie 10:00 generalna K
1312 Monika Liss 1984 Białe Błota Abstynenci sob 13:00 generalna K ultra fajny
1313 Paweł Litwa 1982 Bydgoszcz Optymisci 10:00 generalna M
1314 Agnieszka Lubojemska 1985 Bydgoszcz Kosmiczna Odyseja sob 13:00 generalna K ultra fajny
1315 Krystyna Ludwik 1966 Łysomice Morsy z Zalesia 10:00 generalna K
1316 Krystian Ładniak 1987 Toruń Za Jakie Grzechy TEAM sob 13:00 generalna M
1317 Bartosz Łaszczyk 2000 Sępólno Krajeńskie STRONG BY ZUMBA 9:40 generalna M ultra fajny
1318 Karolina Łaszczyk 1979 Piaseczno 55a Strong by zumba 9:40 generalna K ultra fajny
1319 Monika Ławska 1999 Bydgoszcz Iniemamocni 11:20 generalna K ultra fajny
1320 Karol Łoboda 1984 Zielonczyn Galactica sob 13:00 generalna M
1321 MARCIN ŁUCYSZYN 1981 SEPOLNO KRAJENSKIE STRONG BY ZUMBA 9:40 generalna M ultra fajny
1322 Krzysztof Łukasiewicz 1994 Gdańsk Fabrycki TEAM 11:00 generalna M ultra fajny
1323 Paulina Łukowicz 1979 Bydgoszcz GRAFPOL sob 13:40 generalna K ultra fajny
1324 Izabela Łydzińska 1996 Elgiszewo 66 Ciężkie dropsy sob 13:20 generalna K
1325 Tomasz Maciejewski 1976 Bydgoszcz CGH Polska 12:00 generalna M ultra fajny
1326 Robert Maciukiewicz 1973 Bydgoszcz PESA 11:20 generalna M ultra fajny
1327 Adam Maćkowski 1980 Bydgoszcz MORŚWIRY sob 13:40 generalna M
1328 Magdalena Maison. 1981 Kruszyn Krajeński Forward! sob 13:00 generalna K ultra fajny
1329 Aleksandra Majchrzak 1993 Bydgoszcz Fabrycki team 11:00 generalna K ultra fajny
1330 Katarzyna Majda 1988 Bydgoszcz Novacode 11:00 generalna K ultra fajny
1331 Karolina Majewska 1978 Bydgoszcz Wystrzałowe Izodozy 10:40 generalna K bardzo fajny
1332 Wojciech Majewski 1971 Toruń RYWAL-RHC 11:20 generalna M ultra fajny
1333 Sebastian Makowski 1981 Bydgoszcz Siropol 12:00 generalna M ultra fajny
1334 Jacek Makulec 1997 Bydgoszcz Novacode 11:00 generalna M ultra fajny
1335 Maciej Malczewski 1998 Więcbork sob 13:20 generalna M bardzo fajny
1336 Ewa Manitius 1982 Bydgoszcz Siropol 12:00 generalna K ultra fajny
1337 Bartłomiej Mańk 1981 Czarne Błoto sob 13:00 generalna M
1338 Mariusz Maras 1976 Bydgoszcz 12:00 generalna M
1339 Michał Marek 1991 Chełmża sob 13:00 generalna M
1340 Damian Markiewicz 1980 Bydgoszcz 10:00 generalna M
1341 Alina Markowska 1989 Gniew 9:20 generalna K
1342 Marlena Maslowska 1988 Włocławek sob 13:20 generalna K bardzo fajny
1343 Andrzej Masłowski 1981 Włocławek sob 13:20 generalna M bardzo fajny
1344 Krzysztof Masłowski 1979 Bydgoszcz Siropol 12:00 generalna M ultra fajny
1345 Barbara Matelska 1972 Białe Błota Fabrycki TEAM 11:00 generalna K ultra fajny
1346 Marcin Matysek 1975 Zielonka Game Over 11:00 generalna M bardzo fajny
1347 Paulina Mazela 1987 Bydgoszcz Kontuzja tuż tuż 10:00 generalna K
1348 Dariusz Mazur 1995 Serock Serock 12:00 generalna M
1349 Piotr Mazurek 1984 Bydgoszcz PESA 11:20 generalna K ultra fajny
1350 Maciej Mazurkiewicz 1975 Bydgoszcz Siropol 12:00 generalna M ultra fajny
1351 Michał Mazurkiewicz 1988 Bydgoszcz Siropol 12:00 generalna M ultra fajny
1352 Krzysztof Mężykowski 1973 Szubin PESA 11:20 generalna M ultra fajny
1353 Dariusz Michalak 1960 Gostynin Wściekłe Pięści Węża 12:20 generalna M bardzo fajny
1354 Joanna Michalak 1982 Gostynin Wściekłe Pięści Węża 12:20 generalna K bardzo fajny
1355 Łukasz Michalak 1982 Gostynin Wściekłe Pięści Węża 12:20 generalna M bardzo fajny
1356 Wanda Michalak 1960 Gostynin Wściekłe Pięści Węża 12:20 generalna K bardzo fajny
1357 Aneta Mielcarek 1982 Łochowice Ziołowa Team sob 13:00 generalna K bardzo fajny
1358 Małgorzata Mielcarek 1974 Bydgoszcz Gotowi(cz) na wszystko sob 13:00 generalna K
1359 Wojciech Mielcarek 1968 Łochowice Ziołowa Team sob 13:00 generalna M bardzo fajny
1360 Mateusz Mikołajczak_ 1995 Bydgoszcz PESA 11:20 generalna M ultra fajny
1361 Arkadiusz Mikołajczyk 1993 Płock Żółwiaki sob 13:00 generalna M bardzo fajny
1362 Damian mikołajczyk 1994 Łąck Żółwiaki sob 13:00 generalna M bardzo fajny
1363 Paulina Mikołajczyk-Bośnjak 1989 Skierniewice Żółwiaki sob 13:00 generalna K bardzo fajny
1364 Monika Mikołajewska 1985 bydgoszcz bezlitosne mandarynki 11:00 generalna K
1365 Jakub Mikołajski 2003 Dziemionna 12:20 generalna M
1366 Marcin Mikucki 1994 Bydgoszcz Fabrycki TEAM 11:00 generalna M ultra fajny
1367 Hubert Mikuszek 2002 Bydgoszcz 14:00 generalna M
1368 Robert Milik 1990 Bydgoszcz Iniemamocni 11:20 generalna M ultra fajny
1369 Adam Minta 1979 Osielsko Jagodowa stajenka 10:00 generalna M ultra fajny
1370 Agata Misiak 1994 Solec Kujawski Optymiści 10:00 generalna K
1371 Kamil Misiaszek 1992 Chełmno Miśkowe crew 11:00 generalna M
1372 Sebastian Mitkiewicz 1984 Bydgoszcz Iniemamocni 11:20 generalna M ultra fajny
1373 Anna mizdalska 1986 wałdowo STRONG BY ZUMBA 9:40 generalna K ultra fajny
1374 Alfred Mleczek 1980 Jagodowo Masakryczne Jagódki 10:40 generalna M bardzo fajny
1375 Marcin Modliński 1982 Wilczkowo 9:20 generalna M
1376 Aleksa Motylska 1995 Mogilno Stowarzyszenie Extremalnii 14:00 generalna K
1377 Dariusz Mrozik 1994 Wudzyn Froward! sob 13:00 generalna M ultra fajny
1378 Izabela Narewska 1987 Sępólno Krajeńskie STRONG BY ZUMBA 9:40 generalna K ultra fajny
1379 Aneta Nawrocka 1999 Kruszyn Krajeński 10:00 generalna K
1380 Joanna Nawrocka 1990 Bydgoszcz Bydgoskie albatrosy 10:40 generalna K ultra fajny
1381 Bartosz Nędzołek 1982 Tuchola Panelowcy sob 13:20 generalna M ultra fajny
1382 Daria Niestatek 1985 Bydgoszcz FKS WISŁA FORDON 10:40 generalna K ultra fajny
1383 Robert Niestatek 1983 Bydgoszcz FKS WISŁA FORDON 10:40 generalna M ultra fajny
1384 Justyna Niewiadomy 1984 Bydgoszcz WITCH TEAM 12:00 generalna M ultra fajny
1385 Aneta Nowacka 1976 Toruń 11:00 generalna K
1386 Jakub Nowacki 1994 Łobżenica Avengers 12:00 generalna M
1387 Igor Nowak 1996 Bydgoszcz HR Polska 12:20 generalna K ultra fajny
1388 Łukasz Nowak 1979 Białe Błota DRUŻYNA BAS 10:00 generalna M ultra fajny
1389 Gracjan Nowakowski 2003 Bydgoszcz 109c 10:40 generalna M
1390 Marcin Nowakowski 1980 Bydgoszcz FakeRunTeam 10:40 generalna M
1391 Rafał Nowakowski 1974 Bydgoszcz GRAFPOL sob 13:40 generalna M ultra fajny
1392 Adam Nowicki 1973 Bydgoszcz Game Over 11:00 generalna M bardzo fajny
1393 Mikołaj Obiała 1996 Wiecanowo 4 Brak 10:00 generalna M
1394 Kamil Ograbek 1983 Bydgoszcz Reha-ort Złotów 10:00 generalna M bardzo fajny
1395 Michał Olszewski 1995 Bydgoszcz Calisthenics Academy 9:20 generalna M ultra fajny
1396 Mikołaj Oparka 1998 Bydgoszcz Bracia w Oparach 10:00 generalna M
1397 Nikodem Oparka 2001 Bydgoszcz Bracia w Oparach 10:00 generalna M
1398 Dominik Orlik 1998 Łochowo Terenowa Drama sob 13:20 generalna M bardzo fajny
1399 Tomasz Orzechowski 1987 Mała Karczma Sportmania gym 10:40 generalna M
1400 Jarosław Owedyk 1975 Bydgoszcz HR Polska 12:20 generalna M ultra fajny
1401 Tadeusz Pacholski 1979 Bydgoszcz PESA 11:20 generalna M ultra fajny
1402 Ilona Paluchowska 1984 Skierniewice Zółwiaki sob 13:00 generalna K bardzo fajny
1403 Monika Papierska 1989 Bydgoszcz Kosmiczna Odyseja sob 13:00 generalna K ultra fajny
1404 Magdalena Paradowska 1995 Bydgoszcz Fabrycki TEAM 11:00 generalna K ultra fajny
1405 Daniel Paszkiewicz 1993 Bydgoszcz HR Polska 12:20 generalna K ultra fajny
1406 Jakub Pawlak 1981 Bydgoszcz WITCH TEAM 12:00 generalna M ultra fajny
1407 Bartosz Pawłowski 1993 Bydgoszcz Nordic Logistics Polska sob 13:20 generalna M bardzo fajny
1408 Dagmara Pazoła 1997 Bydgoszcz Calisthenics Academy 10:00 generalna K
1409 Szymon Peplinski 1996 Osie sob 13:20 generalna M
1410 Cezary Pezacki 1978 Bydgoszcz HR Polska 12:20 generalna M ultra fajny
1411 Magdalena Pezała 1978 Kaźmierowo Kaźmierowo biega 9:40 generalna K ultra fajny
1412 Dariusz Piekuś 1977 Bydgoszcz sob 13:20 generalna M
1413 Wiktor Piekut 1987 Jagodowo Jagodowa Stajenka 10:00 generalna M ultra fajny
1414 Zuzanna Piekut 1996 Bydgoszcz Jagodowa Stajenka 10:00 generalna K ultra fajny
1415 Katarzyna Piekut-Kaluba 1987 Jagodowo Jagodowa Stajenka 10:00 generalna K ultra fajny
1416 Adam Piesik 1987 Bydgoszcz Jagodowa stajenka 10:00 generalna M ultra fajny
1417 Kamila Pietrzak 1990 Bydgoszcz 11:00 generalna K bardzo fajny
1418 Łukasz Pietrzak 1990 Bydgoszcz 9:20 generalna M
1419 Piotr Pietrzak 1991 Bydgoszcz Petarda team 11:00 generalna M bardzo fajny
1420 Dariusz Pindel 1977 Bydgoszcz Forward! sob 13:00 generalna M ultra fajny
1421 Paulina Piwowarska 1987 Bydgoszcz bezlitosne mandarynki 11:00 generalna K
1422 Piotr Płaczkowski 1978 Bydgoszcz CROSS FORDON 10:40 generalna M ultra fajny
1423 Mateusz Płotka 1986 Niechorz 27 Strong by Zumba 9:40 generalna M ultra fajny
1424 Bartosz Pokorski 1988 Bydgoszcz Novacode 11:00 generalna M ultra fajny
1425 Marcin Pokrzywka 1990 Nakło nad Notecią 12:20 generalna M
1426 Karolina Polakowska 1984 Trzciniec 12:20 generalna K
1427 Adam Polarwk 1986 Toruń 12:00 generalna M bardzo fajny
1428 Agnieszka Poliwodzińska 1980 Bydgoszcz FKS WISŁA FORDON 10:40 generalna K ultra fajny
1429 Michał Poliwodziński 1979 Bydgoszcz FKS WISŁA FORDON 10:40 generalna M ultra fajny
1430 Agnieszka Popielarczyk 1987 Toruń Truchtające Grażyny 12:20 generalna K bardzo fajny
1431 Adamo Porożynski 1984 Sępólno Krajeńskie Strong by Zumba 9:40 generalna M ultra fajny
1432 Weronika Powłoka 1991 Topolinek Bekon z Jednorożca 11:00 generalna K
1433 Radosław Prahl 1980 Wyrzysk Ale amatorka... 9:40 generalna M
1434 Michał Prokop 1985 Ryńsk RYWAL-RHC 11:20 generalna M ultra fajny
1435 Karolina Przekurat 1987 Bydgoszcz 10:00 generalna K
1436 Łukasz Przyborski 1994 Kruszyn Krajeński PESA 11:20 generalna M ultra fajny
1437 Małgorzata Przybulska 1985 Toruń Łobuziary sob 13:40 generalna K
1438 Krzysztof Przybył 1988 Bydgoszcz CGH Polska 12:00 generalna M ultra fajny
1439 Magdalena Przybysz 2001 Bydgoszcz HR Polska 12:20 generalna K ultra fajny
1440 Alicja Pstrągowska 1978 Bydgoszcz PESA 11:20 generalna K ultra fajny
1441 Michał Puchciński 1978 Lubicz RYWAL-RHC 11:20 generalna M ultra fajny
1442 Katarzyna Pulikowska 1983 Bydgoszcz Siropol 12:00 generalna K ultra fajny
1443 Tomasz Puton 1983 Bydgoszcz Kontuzja tuż tuż 10:00 generalna M
1444 Iga Racka 1993 Bydgoszcz Wystrzałowe Izodozy 10:40 generalna K bardzo fajny
1445 Justyna Raczyńska Formella 1991 Bydgoszcz 12:20 generalna K
1446 Magdalena Rakoczy 1981 Bydgoszcz Łobuziary sob 13:40 generalna K
1447 Zbigniew Rąbalski 1983 Bydgoszcz Team Sensei 10:00 generalna M
1448 Aleksander Rogowski 1996 Bydgoszcz PESA 11:20 generalna M ultra fajny
1449 Mikołaj Romianowski 1977 Bydgoszcz bezlitosne mandarynki 11:00 generalna M
1450 Tomasz Rosenthal 1988 Kruszyn Krajeński Novacode 11:00 generalna M ultra fajny
1451 Tomasz Rozpłoch 1987 Toruńska 172/7 Ciężkie dropsy sob 13:20 generalna M
1452 Anna Ruge 1982 Kruszyn Krajeński Novacode 11:00 generalna K ultra fajny
1453 Przemysław Ruge 1980 KRUSZYN KRAJEŃSKI Novacode 11:00 generalna M ultra fajny
1454 Adrianna Rutkiewicz 1997 Bydgoszcz Rutki sob 13:20 generalna K
1455 Agnieszka Rutkiewicz 1978 Bydgoszcz Rutki sob 13:20 generalna K
1456 Aleks Rutkiewicz 2003 Bydgoszcz Rutki sob 13:20 generalna M
1457 Wiesław Rutkiewicz 1974 Bydgoszcz Rutki sob 13:20 generalna M
1458 Michał Rybak 1975 Tuchola Panelowcy sob 13:20 generalna M ultra fajny
1459 Andżelika Rybaniec 1984 Bydgoszcz GRAFPOL sob 13:40 generalna K ultra fajny
1460 damian Rymarkiewicz 1995 znin 9:20 generalna M
1461 Aleksandra Sakwińska 1989 Bydgoszcz Bydgoskie albatrosy 10:40 generalna K ultra fajny
1462 Angelika Sarnecka 1986 Bydgoszcz GRAFPOL sob 13:40 generalna K ultra fajny
1463 Mateusz Sawiński 1990 Szubin PESA 11:20 generalna M ultra fajny
1464 Joanna SchabDrożdżyńska 1985 Ciele Forward! sob 13:00 generalna K ultra fajny
1465 Michał Scheffs 1986 Bydgoszcz Trzeba-Czekać 11:20 generalna M bardzo fajny
1466 Jakub Scheibe 1977 Bydgoszcz CROSS FORDON 10:40 generalna M ultra fajny
1467 Agnieszka Scherff Mędakiewicz 1982 Kamionka Sportmania gym 10:40 generalna K
1468 Pavel Shapetska 1984 Rudziensk Żywie Biełaruś 9:20 generalna M bardzo fajny
1469 Pavel Shapetska 1984 Bydgoszcz sob 13:20 generalna M
1470 Agnieszka Sidor. 1983 Bydgoszcz Laczki Mojżeza sob 13:40 generalna K
1471 Artur Sieraszewski 1979 Bydgoszcz BOHAMET SZKŁO 10:40 generalna M ultra fajny
1472 Maja Sierosławska 1993 Ciele Forward! sob 13:00 generalna K ultra fajny
1473 Dawid Siewert 1984 Białe Błota DRUŻYNA BAS 10:00 generalna M ultra fajny
1474 Roksana Siewert 1993 Bydgoszcz Trzeba-Czekać 11:20 generalna K bardzo fajny
1475 Bartłomiej Sikorski 2003 Różankowo Morsy z Zalesia 10:00 generalna M
1476 Piotr Sikorski 1992 Żołnowo RYWAL-RHC 11:20 generalna M ultra fajny
1477 Monika Sirant-Litwa 1984 Bydgoszcz Optymiści 10:00 generalna K
1478 Adelina Skiba 1990 Bydgoszcz Bydgoski Klub Morsów 13:00 generalna K
1479 Valerii Skliar 1989 Bydgoszcz CGH Polska 12:00 generalna M ultra fajny
1480 Bartłomiej Skonieczny 1989 Bydgoszcz 10:00 generalna M
1481 Daniel Skonieczny 1988 Wyrzysk PESA 11:20 generalna M ultra fajny
1482 Karol Skorupa 1984 Bydgoszcz Novacode 11:00 generalna M ultra fajny
1483 Mariusz Skubel 1988 Bydgoszcz Lubię to! sob 13:40 generalna M ultra fajny
1484 Anna Slinko 1982 Solec Kujawski 9:20 generalna K
1485 Marta Słomkowska 1985 Bydgoszcz 11:20 generalna K ultra fajny
1486 Danuta Słowińska 1983 Szubin 11:20 generalna K ultra fajny
1487 Katarzyna Słupska 1971 Toruń Truchtające Grażyny 12:20 generalna K bardzo fajny
1488 Sławka Smolarek 1973 Młyniec Drugi Truchtające Grażyny 12:20 generalna K bardzo fajny
1489 Wojciech Smoliński 1982 Szkocja PESA 11:20 generalna M ultra fajny
1490 Bogna Sobiech 1993 Skłudzewo Wystrzałowe Izodozy 10:40 generalna K bardzo fajny
1491 Piotr Sobierajski 1974 Bydgoszcz Siropol 12:00 generalna M ultra fajny
1492 Ewelina Sobucka 1992 Kcynia Go Go Power Rangers 12:20 generalna K
1493 Mateusz Sołdon 1991 Bydgoszcz Nordic Logistics Polska sob 13:20 generalna M bardzo fajny
1494 Paulina Sołtys 1990 Bydgoszcz Bydgoskie albatrosy 10:40 generalna K ultra fajny
1495 Tetyana Spas 1996 Toruń RYWAL-RHC 11:20 generalna K ultra fajny
1496 Łukasz Stabryła 1988 Białe Błota DRUŻYNA BAS 10:00 generalna M ultra fajny
1497 Aleksandra Stachowiak 1984 Białe Blota Forward! sob 13:00 generalna K ultra fajny
1498 Piotr Stalewski 1981 Bydgoszcz sob 13:20 generalna M
1499 Hubert Stankiewicz 1978 Włocławek sob 13:20 generalna M bardzo fajny
1500 Krzysztof Starzyk 1974 Bydgoszcz Iniemamocni 11:20 generalna M ultra fajny
1501 Kamila Stering 1991 Bydgoszcz 12:20 generalna K
1502 Radosław Stępień 1990 Bydgoszcz Abstynenci sob 13:00 generalna M ultra fajny
1503 Lucyna Stołowska 1979 Osielsko Kosmiczna Odyseja sob 13:00 generalna K ultra fajny
1504 Paweł Straszewski 1984 Grudziądz Morświry Grudziądz 10:00 generalna M bardzo fajny
1505 Hanna Stryszyk 1998 Łobżenica Avengers 12:00 generalna K
1506 Michał Sulecki 1999 Bydgoszcz Terenowa Drama sob 13:20 generalna M bardzo fajny
1507 Paweł Surdyk 1981 Kopanino 12:00 generalna M bardzo fajny
1508 Beata Suwała 1984 Złotoria RYWAL-RHC 11:20 generalna K ultra fajny
1509 Dawid Szalla 1995 Bydgoszcz 9:20 generalna M ultra fajny
1510 Jakub Szałaty 2001 Iwiec Panelowcy sob 13:20 generalna M ultra fajny
1511 Maciej Szałaty 1993 Iwiec Panelowcy sob 13:20 generalna M ultra fajny
1512 Mateusz Szałaty 1993 Iwiec Panelowcy sob 13:20 generalna M ultra fajny
1513 Adrian Szandała 1998 Więcbork sob 13:20 generalna M bardzo fajny
1514 Bartosz Szczygieł 1996 Bydgoszcz PESA 11:20 generalna M ultra fajny
1515 Mateusz Szeliga 1998 Salno 10:40 generalna M
1516 Maciej Szkatuła 1985 Bydgoszcz Novacode 11:00 generalna M ultra fajny
1517 Sebastan Szotowicz 1980 Nowa Wieś Gazownicy 10:40 generalna M bardzo fajny
1518 Filip Szramkowski 1993 Łochowo Go Go Power Rangers 12:20 generalna M
1519 Katarzyna Szubert 1979 Bydgoszcz Siropol 12:00 generalna K ultra fajny
1520 Bartosz Szulakowski 1995 Bydgoszcz 9:20 generalna M ultra fajny
1521 Mateusz Szulc 1995 Bydgoszcz Trzeba-Czekać 11:20 generalna M bardzo fajny
1522 Patryk Szulc 1992 Bydgoszcz 12:20 generalna M
1523 Sebastian Szwebs 1992 Zielonka Abstynenci sob 13:00 generalna M ultra fajny
1524 Martyna Szwed 1993 Chelmża sob 13:00 generalna K
1525 Dawid Szybowski 1994 Toruń CrossFIT Toruń 12:20 generalna M bardzo fajny
1526 Mikołaj Szymański 1999 Józefowo RYWAL-RHC 11:20 generalna M ultra fajny
1527 Olga Szymkowiak 1999 Gębice 10:00 generalna K
1528 Michał Szynkowski 1980 Mogilno Brak 10:00 generalna M
1529 Patrycja Ściesińska 1998 Bydgoszcz Terenowa Drama sob 13:20 generalna K bardzo fajny
1530 Monika Śliwińska-Adamczyk 1980 Chełmża RYWAL-RHC 11:20 generalna K ultra fajny
1531 DAMIAN ŚMIGIELSKI 1999 Wągrowiec TEAM MARAS 11:20 generalna M bardzo fajny
1532 GRZEGORZ ŚMIGIELSKI 1991 WĄGROWIEC TEAM MARAS 11:20 generalna M bardzo fajny
1533 Paulina Śmiłowska 1996 Bydgoszcz 10:00 generalna K
1534 Monika Świątkowska 1985 Bydgoszcz Nordic Logistics Polska sob 13:20 generalna K bardzo fajny
1535 Justyna Świetlik 1998 Bydgoszcz HR Polska 12:20 generalna K ultra fajny
1536 Tomasz Świgoń 1990 Bydgoszcz Iniemamocni 11:20 generalna M ultra fajny
1537 Krzysztof Świst 1982 Gniezno sob 13:20 generalna M
1538 Maja Tandecka 1993 Toruń Special Space 10:00 generalna K
1539 Rafał Tarczykowski 1993 Pruszcz W pogoni za Gochą 11:00 generalna M
1540 Krzysztof Tereś 1992 Trzemiętowko Novacode 11:00 generalna M ultra fajny
1541 Damian Tęcza 1985 Ciężkowo Kaźmierowo biega 9:40 generalna M ultra fajny
1542 Anna Tkachenko 1992 Chełmno Miśkowe crew 11:00 generalna K
1543 Aleksandra Tomaszczyk 1979 Przyłęki Forward! sob 13:00 generalna K ultra fajny
1544 Agnieszka Tomaszewska 1981 Bydgoszcz Deaf sob 13:00 generalna K bardzo fajny
1545 Marcin Tomaszewski 1979 Iwiec Panelowcy sob 13:20 generalna M ultra fajny
1546 Łukasz Trokowski 1981 Bydgoszcz Novacode 11:00 generalna M ultra fajny
1547 Tomasz Trysko 1984 Bydgoszcz Iniemamocni 11:20 generalna M ultra fajny
1548 Monika Trzpis 1984 Bydgoszcz sob 13:00 generalna K
1549 Tomasz Trzpis 1976 Bydgoszcz sob 13:00 generalna M
1550 Adrian TRZYMKOWSKI 1991 Skulsk Novacode 11:00 generalna M ultra fajny
1551 Anna Twardokus 1994 Szosa Lubicka 10/13 Ciężkie dropsy sob 13:20 generalna K
1552 Wojciech Twardowski 1968 Bydgoszcz PESA 11:20 generalna M ultra fajny
1553 Łukasz Umiński 1991 Bydgoszcz BOHAMET SZKŁO 10:40 generalna M ultra fajny
1554 Rafał Umiński 1990 Murowaniec BOHAMET SZKŁO 10:40 generalna M ultra fajny
1555 Maciej Uram 1978 Bydgoszcz 10:00 generalna M
1556 Angelika Urban 2000 Więcbork sob 13:20 generalna K bardzo fajny
1557 Przemysław Ustrzycki 1993 Bydgoszcz sob 13:20 generalna M
1558 Krzysztof Wacławiak 1989 Głowno Mam nadzieję, że przeżyję sob 13:00 generalna M
1559 MARTYNA WARDA 2000 Bydgoszcz sob 13:40 generalna K
1560 Marcin Waszczuk 1977 Dobrcz Siropol 12:00 generalna M ultra fajny
1561 Maciej Wawrzyniak 1975 Bydgoszcz 9:20 generalna M
1562 Michał Wegner 1984 Sadki WITCH TEAM 12:00 generalna M ultra fajny
1563 Mateusz Wendziński 1995 Bydgoszcz Novacode 11:00 generalna M ultra fajny
1564 Justyna Werkowska 1988 Bydgoszcz Bydgoskie albatrosy 10:40 generalna K ultra fajny
1565 Michał Werkowski 1984 Bydgoszcz Bydgoskie albatrosy 10:40 generalna M ultra fajny
1566 Krzysztof Wicher 1994 Białe Błota DRUŻYNA BAS 10:00 generalna M ultra fajny
1567 Grzegorz Wielgusz 2000 Bydgoszcz 12:00 generalna M
1568 Łukasz Wilczyński 1988 Bydgoszcz 1 pomorska brygada logistyczna w Bydgoszczy 10:00 generalna M
1569 Jakub Wilda 1990 Bydgoszcz PESA 11:20 generalna M ultra fajny
1570 Agnieszka Wiśniewska 1974 Inowrocław 10:00 generalna K ultra fajny
1571 Kasia Wiśniewska 1988 Papowo Toruńskie Street Workout Świecie sob 13:40 generalna M ultra fajny
1572 Milena Wiśniewska 1996 Białe Błota Fabrycki TEAM 11:00 generalna K ultra fajny
1573 Bartosz Wiśniewski 1994 Białe Błota DRUŻYNA BAS 10:00 generalna M ultra fajny
1574 Dominik Wiśniewski 2000 Bydgoszcz 9:40 generalna M
1575 Hubert Wiśniewski 1989 Chełmno RYWAL-RHC 11:20 generalna M ultra fajny
1576 Leszek Wiśniewski 1984 Bydgoszcz PESA 11:20 generalna M ultra fajny
1577 Andrzej Witczyński 1991 Bydgoszcz 10:00 generalna M
1578 Piotr Witkowski 1985 Bydgoszcz Kosmiczna Odyseja sob 13:00 generalna M ultra fajny
1579 Przemysław Witkowski 1994 Bydgoszcz BOHAMET SZKŁO 10:40 generalna M ultra fajny
1580 Marta Wituła 1993 Szubin W pogoni za Gochą 11:00 generalna K
1581 Martin Wnęk 1992 Gródek Special Space 10:00 generalna M
1582 Natalia Wnęk 1993 Gródek Special Space 10:00 generalna K
1583 Norbert Wnęk 1990 Gródek Special Space 10:00 generalna M
1584 Monika Wojtkowiak 1998 Białe Błota 11:00 generalna K
1585 Magdalena Woźna 1984 Unisław CGH Polska 12:00 generalna K ultra fajny
1586 Mateusz Woźnicki 1998 Szczepanowo BOHAMET SZKŁO 10:40 generalna M ultra fajny
1587 Lucyna Wożna 1983 Sępólno Krajeńskie STRONG by ZUMBA 9:40 generalna K ultra fajny
1588 Piotr Wójtowicz 1994 Włocławek Fabrycki TEAM 11:00 generalna M ultra fajny
1589 Michał Wudarski 1999 Bydgoszcz DRUŻYNA BAS 10:00 generalna M ultra fajny
1590 Dawid Wydef 1990 Osie sob 13:20 generalna M
1591 Mirosław Wyrwiński 1986 Toruń Za Jakie Grzechy TEAM sob 13:00 generalna M
1592 Radosław Zadroga 1983 Bydgoszcz PESA 11:20 generalna M ultra fajny
1593 Paweł Zagól 1988 Laskowice CGH Polska 12:00 generalna M ultra fajny
1594 Robert Zalech 1989 Bydgoszcz 11:20 generalna M ultra fajny
1595 Mateusz Zaręba 1991 Ciele Forward! sob 13:00 generalna M ultra fajny
1596 Łukasz Zenel 1988 Samociążek 10:00 generalna M
1597 Pavel Zharski 1999 Ostrov Żywie Biełaruś 9:20 generalna M bardzo fajny
1598 Łukasz Ziarnecki 1993 Bydgoszcz Laczki Mojżesza sob 13:40 generalna M
1599 Mariusz Ziarnik 1977 Bydgoszcz PESA 11:20 generalna M ultra fajny
1600 Agata Zielińska 1986 Białe Błota Novacode 11:00 generalna K ultra fajny
1601 Ewa Zielińska 1975 Bydgoszcz GRAFPOL sob 13:40 generalna K ultra fajny
1602 Jagoda Zielińska 1989 Sienno Jagodowa Stajenka 10:00 generalna K ultra fajny
1603 Weronika Zielińska 2001 Sienno Jagodowa Stajenka 10:00 generalna K ultra fajny
1604 Adam Zieliński 1978 Toruń CrossFit Toruń 12:20 generalna M bardzo fajny
1605 Arkadiusz Zieliński 1989 Gostynin Wściekłe Pięści Węża 12:20 generalna M bardzo fajny
1606 Mikołaj Zieliński 2000 Wągrowiec sob 13:00 generalna M
1607 Monika Ziółkowska 1991 Pruszcz sob 13:40 generalna K
1608 Andrzej Zmuda Trzebiatowski 1984 Toruń CrossFit Toruń 12:20 generalna M bardzo fajny
1609 Koralia Zuchora 1986 Bydgoszcz Wystrzałowe Izodozy 10:40 generalna K bardzo fajny
1610 Agnieszka Zwiewka 1983 Sicienko Gazownicy 10:40 generalna K bardzo fajny
1611 Grzegorz Zych 2000 Bydgoszcz 9:40 generalna M
1612 Łukasz Żabicki 1991 Bydgoszcz Bydgoskie albatrosy 10:40 generalna M ultra fajny
1613 Aleksandra Żakowska 1983 Bydgoszcz ANAKONDA 9:20 generalna K
1614 Anna Żakowska-Pindel 1980 Bydgoszcz Forward! sob 13:00 generalna K ultra fajny
1615 Marcin Żuchowski 1989 Bydgoszcz Jagodowa stajenka 10:00 generalna M ultra fajny
Top