Terenowa Masakra - XII edycja - 10 km - Start list
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub Strefa/Fala Kategorie Gadżet
101 Agnieszka Andler 1969 Włocławek Fuck the PESEL 10:40 generalna K ultra fajny
102 Daniel Andler 1988 Inowrocław Elensport.PL 10:40 generalna M ultra fajny
103 Kamila Augustyn 1982 Warszawa Power Training 11:00 generalna K
104 Marcin Bagiński 1995 Toruń LT2H 10:40 generalna M
105 Mirzaev Bahodir 1985 Bydgoszcz ID-Logistics 10:00 generalna M ultra fajny
106 Paweł Baprawski 1992 Grębocin CrossFox Polna 11:20 generalna M ultra fajny
107 Robert Baron 1969 Toruń CHAMPION TEAM 11:20 generalna M bardzo fajny
108 Karol Bartnicki 1988 Toruń just 5 12:00 generalna M
109 Łukasz Basiński 1992 Inowrocław Elensport.PL 10:40 generalna M ultra fajny
110 Marta Becker 2000 Sępólno Krajeńskie PHENIX 10:00 generalna K ultra fajny
111 Ewelina Belt 1995 Osie Oski Team 10:40 generalna K bardzo fajny
112 Jakub Bendlewski 1992 Poznań Black Salami 11:00 generalna M
113 Paweł Białkowski 1996 Nieciszewo Street Workout Świecie 10:20 generalna M ultra fajny
114 Magdalena Biskup 1976 Sztum 12:00 generalna K
115 Błażej Bojarski 1991 Bydgoszcz Polforbyd 12:00 generalna M bardzo fajny
116 Oleksandr Boldyrev 1973 Sępólno Krajeńskie PHENIX 10:00 generalna M ultra fajny
117 Rafał Borucki 1989 Bydgoszcz Elensport.pl 10:40 generalna M ultra fajny
118 Marcin Bosacki 1999 Witkowo Geoprestige 10:40 generalna M bardzo fajny
119 Krzysztof Brążkiewicz 1982 Chełmno Smerfiątka Montera 10:00 generalna M ultra fajny
120 Michał Brożyniak 1980 Bydgoszcz Polforbyd 12:00 generalna M
121 Łukasz Bryll 1983 Kruszyn Krajeński Lubię to! 10:20 generalna M
122 Dawid Bryś 1986 Kozia Góra Krajeńska Grupa Kaczmarek 10:20 generalna M bardzo fajny
123 Łukasz Brzeziński 1990 Bydgoszcz Warchlaki i Dziki 10:20 generalna M
124 Kacper Brzostek 1983 Bydgoszcz GRAFPOL 12:00 generalna M bardzo fajny
125 Janusz Buczma 1983 Morzeczyn 10:20 generalna M
126 Radosław Chaja 1986 Oborniki śląskie 11:20 generalna M
127 Dawid Chmarzyński 1995 Świecie Street Workout Świecie 10:20 generalna M
128 Mikołaj Chmiel 2000 Witkowo Geoprestige 10:40 generalna M bardzo fajny
129 Joanna Chmielewska 1994 Brzemiona Street Workout Świecie 10:20 generalna K ultra fajny
130 Sebastian Cichy 1995 Świecie Street Workout Świecie 10:20 generalna M
131 Anna Cierach 1986 Piła Kettlebells Piła 10:20 generalna K
132 Tomasz Czaja 1988 BYDGOSZCZ Japońskie zapalenie mózgu 10:00 generalna M
133 Aneta Czajkowska 1973 Bydgoszcz Calisthenics Academy 10:00 generalna K ultra fajny
134 Wiktor Czajkowski 1996 Poznań Biegnij! 11:20 generalna M bardzo fajny
135 Monika Czerniel 1980 Piła Kettlebells Piła 10:20 generalna K
136 Jakub Czubek 1996 Borzechowo Do celu 10:40 generalna M bardzo fajny
137 Wojciech Czuj 1999 Mogilno Geoprestige 10:40 generalna M bardzo fajny
138 Katarzyna Damrath 1999 Osie Oski Team 10:40 generalna K bardzo fajny
139 Bartosz Dąbrowski 1984 Bydgoszscz CROSS FORDON 10:20 generalna M ultra fajny
140 Patryk Dąbrowski 1986 Grębocin CrossFox Polna 11:20 generalna M ultra fajny
141 Dominik Doberski 1996 Osielsko Biegnij! 11:20 generalna M bardzo fajny
142 Jakub Doberski 2002 Osielsko Biegnij! 11:20 generalna M
143 Mateusz Dobrowolski 1989 Aleksandrów Kujawski Prawdziwi Dżentelmeni 12:00 generalna M
144 Marcelina Dolska 2001 Krobia CrossFox Polna 11:20 generalna K ultra fajny
145 Anna Domowicz 1984 Chodzież Progress 11:20 generalna K bardzo fajny
146 Kamila Dos Santos Trindade 1986 Dębiny CrossFox Polna 11:20 generalna K ultra fajny
147 Martyna Drzewiecka-Pindel 1991 Bydgoszcz 10:00 generalna K
148 Mikolaj Drzewiecki 1985 Bydgoszcz 10:00 generalna M
149 Mateusz Duch 1995 Koźliny KFC TEAM 10:00 generalna M bardzo fajny
150 Maciej Duczyc 1976 Koronowo 11:00 generalna M
151 Mariusz Duczyc 2000 Koronowo 11:00 generalna M
152 Rafał Dudek 1989 Topola Reha-Ort Złotów 10:40 generalna M bardzo fajny
153 Urszula Dutkiewicz 1986 Bydgoszcz Wataha 10:40 generalna K ultra fajny
154 Kamil Dworakowski 1986 Świecie 12:00 generalna M
155 Adrianna Dyl 1995 Toruń NaZakwasie 11:00 generalna K
156 Karolina Dywicka 1989 Białe Błota 10:00 generalna K
157 Szymon Dywicki 1984 Białe Błota 10:00 generalna M
158 Łukasz Dziedzic 1992 Inowrocław Elensport.PL 10:40 generalna M ultra fajny
159 Jonathan Facer 1966 Luboń 11:00 generalna M
160 Łukasz Fandrejewski 1993 Juszkowo KFC TEAM 10:00 generalna M bardzo fajny
161 Maciej Fidos 1984 Toruń Japońskie zapalenie mózgu 10:00 generalna M
162 PAWEŁ FIJAŁKOWSKI 1986 BYDGOSZCZ CROSS FORDON 10:20 generalna M ultra fajny
163 Anna Fistek 1997 Ciechocinek 10:20 generalna K
164 Tomasz Fornalewicz 1988 Bydgoszcz GRAFPOL 12:00 generalna M bardzo fajny
165 Serhii Frantsuzov 1998 Bydgoszcz DRUŻYNA BAS 10:00 generalna M ultra fajny
166 Jacek Gezela 1983 Bydgoszcz 11:00 generalna M
167 Roman Giedrys 1971 Tuchola Japońskie zapalenie mózgu 10:00 generalna M
168 Emilia Gimińśka 1990 Bydgoszcz CROSS FORDON 10:20 generalna K ultra fajny
169 Michał Glaza 1987 Grudziądz 10:40 generalna M
170 Krzysztof Glazik 1993 Milewko KFC TEAM 10:00 generalna M bardzo fajny
171 Sylwia Głowacka 1984 Bydgoszcz Polforbyd 12:00 generalna K
172 Dawid Głowacki 1987 Mrowino Ekipa Rysia 10:20 generalna M
173 Jakub Głowacki 1987 Mogilno Geoprestige 10:40 generalna M bardzo fajny
174 Tomasz Golik 1976 Osielsko 11:00 generalna M
175 Dariusz Golinowski 1973 Kobylarnia 11:00 generalna M bardzo fajny
176 Krzysztof Gołębiewski 1989 Bydgoszcz Just 5 12:00 generalna M
177 Wiktor Gordon 1998 Bydgoszcz Grupa Kaczmarek 10:20 generalna M bardzo fajny
178 Izabela Gorgoń 1985 Witunia PHENIX 10:00 generalna K ultra fajny
179 Mateusz Gorgoń 1989 Więcbork GTW 10:20 generalna M
180 Wanessa Gorgoń 2003 Więcbork GTW 10:20 generalna K
181 Barbara Gorzelak 1997 Bydgoszcz Biegnij! 11:20 generalna K bardzo fajny
182 Łukasz Goździcki 1998 Mogilno Geoprestige 10:40 generalna M bardzo fajny
183 Beata Grabowska 1965 Włocławek Fuck the PESEL 10:40 generalna K ultra fajny
184 Julita Grabowska 1992 TORUN CrossFox Polna 11:20 generalna K ultra fajny
185 Kamil Grabowski 1984 Łabiszyn 10:00 generalna M
186 Jacek Graczyk 1995 Osielsko Biegnij! 11:20 generalna M bardzo fajny
187 Katarzyna Gruszecka 1974 Mała Nieszawka 10:40 generalna K
188 Ksenia Gruszecka 1997 Mała Nieszawka 10:40 generalna K
189 Mieczysław Gruszecki 1973 Mała Nieszawka 10:40 generalna M
190 Regina Grzybowska 1990 Lochowo 11:00 generalna K
191 Roland Gurski 1988 Grudziądz 12:00 generalna M
192 Sławomir Guzek 1984 Bydgoszcz 11:20 generalna M ultra fajny
193 Szymon Gwizdala 1987 Bydgoszcz AHC 10:20 generalna M
194 Malwina Han - Raniszewska 2000 Gawroniec Pozytywnie zakręceni 10:00 generalna K
195 Marcin Hapat 1987 Legionowo 12:00 generalna M bardzo fajny
196 Łukasz Harabasz 1974 Włocławek Fuck the PESEL 10:40 generalna M ultra fajny
197 Michał Herkt 1987 Toruń Street Workout Świecie 10:20 generalna M ultra fajny
198 Serhii Hnylytskyi 1995 Bydgoszcz ID-Logistics 10:00 generalna M ultra fajny
199 Ivan Ilnitskyi 1992 Bydgoszcz Versor 10:20 generalna M
200 Jakub Ingram 1989 Chelmza CrossFox Polna 11:20 generalna M ultra fajny
201 Łukasz Izydorski 1989 Ryńsk 10:00 generalna M
202 Xawery Jagiałka 1995 Toruń 12:00 generalna M
203 Paweł Jakoby 1984 Bydgoszcz Do celu 10:40 generalna M bardzo fajny
204 Aneta Jakubik Lorenc 1975 Łochowo 11:00 generalna K
205 Marcin Janecki 1991 Lubień Kujawski 10:20 generalna M
206 Adam Jankowski 1978 Dąbrowa Chełmińska Co Mogli To Zrobili DCH 11:00 generalna M bardzo fajny
207 Krzysztof Jankowski 1973 Warszawa 12:00 generalna M bardzo fajny
208 Maciej Jankowski 1998 Bydgoszcz Calisthenics Academy 10:20 generalna M ultra fajny
209 Mateusz Jankowski 1998 Mrocza 10:00 generalna M
210 Paweł Jarzyniewski 1980 Poznań Black Salami 11:00 generalna M
211 Ziemowit Jasieniecki 1994 Bydgoszcz CrossFox Polna 11:20 generalna M ultra fajny
212 Dawid Jędryka 1983 Toruń CrossFox Polna 11:20 generalna M ultra fajny
213 Natalia Jędryka 1989 Toruń CrossFox Polna 11:20 generalna K ultra fajny
214 Mateusz Jędrzejewski 1996 Bydgoszcz ID-Logistics 10:00 generalna M ultra fajny
215 Chrystian Juras 1991 Sępólno Krajeńskie PHENIX 10:00 generalna M ultra fajny
216 Wojciech Jurkiewicz 1996 Trzemeszno Street Workout Świecie 10:20 generalna M ultra fajny
217 Andrzej Kaczmarek 1995 Kawęczyn Biegnij! 11:20 generalna M
218 Kamil Kaczmarek 1980 Sępólno Krajeńskie PHENIX 10:00 generalna M ultra fajny
219 Paweł Kaczmarek 1987 BYDGOSZCZ Grupa Kaczmarek 10:20 generalna M bardzo fajny
220 Piotr Kaczmarek 1971 Bydgoszcz Grupa Kaczmarek 10:20 generalna M bardzo fajny
221 Wladyslaw Kalin 1980 Unislaw Taekwon-do Gromowski 10:40 generalna M
222 Monika Kamińska 1986 Chełmica Duża 12:00 generalna K
223 Artur Kamiński 1986 Chełmża Japońskie zapalenie mózgu 10:00 generalna M
224 Artur Kamiński 1982 Bydgoszcz CROSS FORDON 10:20 generalna M ultra fajny
225 Tomasz Kamiński 1982 Toruń Stalowe poślady 12:00 generalna M
226 Sławomir Karbowski 1980 Obory Crossfox polna 11:20 generalna M ultra fajny
227 Mateusz Karczewski 1982 Toruń 11:20 generalna M
228 Patryk Katafiasz 1984 Sępólno Krajeńskie PHENIX 10:00 generalna M ultra fajny
229 RAFAŁ KEMPIŃSKI 1976 PRUSZCZ Byki z Fabryki 11:20 generalna M
230 Ewa Kępa 1979 Stopka 11:00 generalna K
231 Oliwia Kęsik 1994 BYDGOSZCZ CROSS FORDON 10:20 generalna K ultra fajny
232 Bogusław Klimek 1980 Skierniewice Jelenie W Terenie 12:00 generalna M
233 Katarzyna Klimek 1983 Skierniewice Jelenie W Terenie 12:00 generalna K
234 Adam Kloskowski 1986 Chojnice JW1515 10:40 generalna M
235 Piotr Knasiecki 1974 Bydgoszcz Calisthenics Academy 10:20 generalna M ultra fajny
236 Natalia Kobus 1980 Chełmica duża 12:00 generalna K
237 Mateusz Kochański 1996 Solec Kujawski 10:20 generalna M
238 Alicja Kokotek 1984 Bielawy 11:00 generalna K
239 Alina Kolomoyets 1998 Bydgoszcz Byki z Fabryki 11:20 generalna K
240 Miłosz Kołacz 1992 Chodzież Progress 11:20 generalna M bardzo fajny
241 Tomasz Konopiński 1977 Bydgoszcz Media System 10:00 generalna M
242 Marcin Kopaczewski 1979 Kruszyn Krajeński Szkoła Jazdy Kopaczewski 10:20 generalna M
243 Maciej Korbut 2001 Gdańsk Służby Specjalnej Troski 10:00 generalna M
244 Kinga Kordańska 1995 Ciechocinek 10:20 generalna K
245 Karol Korzeniowski 1996 Łowinek Street Workout Świecie 10:20 generalna M ultra fajny
246 Roman Kosecki 1988 Cekcyn 10:40 generalna M
247 Tomasz Kosecki 1988 Bydgoszcz JW1515 10:40 generalna M
248 Roman Kosiński 1976 Morzyczyn 10:20 generalna M
249 Daniel Kowalczyk 1990 Bydgoszcz GRAFPOL 12:00 generalna M bardzo fajny
250 Patrycja Kowalska 1997 Bydgoszcz Calisthenics Academy 10:20 generalna K ultra fajny
251 Marcin Kowalski 1995 Bydgoszcz Biegnij! 11:20 generalna K bardzo fajny
252 Mateusz Kowalski 1997 Gołoty Rugby Klub Unisław 10:20 generalna M
253 Patryk Kowalski 1990 Bydgoszcz 10:00 generalna M
254 Agnieszka Kozak 1975 Warszawa 12:00 generalna K bardzo fajny
255 Magdalena Kozak 1995 Bydgoszcz Biegnij! 11:20 generalna K bardzo fajny
256 Sebastian Kruszka 1998 Barcin Geoprestige 10:40 generalna M bardzo fajny
257 Jacek Krzanik 1990 Sępólno GTW 10:20 generalna M
258 PIOTR KRZYWDZIŃSKI 1980 Torun CrossFox Polna 11:20 generalna M ultra fajny
259 Joanna Kucner 1982 Chodzież 11:20 generalna K bardzo fajny
260 Szymon Kujaciński 1995 Stronno Dzikie Kuny 10:20 generalna M bardzo fajny
261 Paweł Kulczak 1979 Brodowo Decora Running Team 12:00 generalna M
262 Bartosz Kulwas 2003 Szubin Zwierzyniec 10:00 generalna M
263 Magdalena Kulwas 1991 Bydgoszcz MMPJTEAM 10:00 generalna K bardzo fajny
264 Wiktoria Kulwas 1997 Szubin Zwierzyniec 10:00 generalna K
265 Michał Kurdelski 1990 Kcynia Just5 12:00 generalna M
266 Mateusz Kusiak 1999 Łanięta 10:20 generalna M
267 Mariusz Kuświk 1995 Kraków Biegnij! 11:20 generalna M
268 Anna Kwiatkowska 1981 Bydgoszcz Polforbyd 12:00 generalna K
269 Magdalena Kwiatkowska 1996 Osie Oski Team 10:40 generalna K bardzo fajny
270 Kamil Kwiatkowski 1992 Bydgoszcz FALCONS 11:00 generalna M
271 Łukasz Kwiatkowski 1989 Aleksandrów Kujawski Prawdziwi Dżentelmeni 12:00 generalna M
272 Paweł Kwiatkowski 1994 Osie Oski Team 10:40 generalna M bardzo fajny
273 Waldek Kwiatkowski 1982 Bydgoszcz Polforbyd 12:00 generalna M
274 Miłosz Laskowski 1998 Bydgoszcz Grupa Kaczmarek 10:20 generalna M bardzo fajny
275 Dawid Le Hai 1996 Osielsko Biegnij! 11:20 generalna M bardzo fajny
276 Łukasz Lewandowski 1984 Bydgoszcz DZIKIE KUNY 10:20 generalna M bardzo fajny
277 Łukasz Liniewski 1985 Włocławek Fuck the PESEL 10:40 generalna M ultra fajny
278 Rafał Lipka 1995 Toruń LT2H 10:40 generalna M
279 Sławomir Łapiński 1992 Bydgoszcz Sztos 11:00 generalna M bardzo fajny
280 Kamil Ławski 1984 Zamość DZIKIE KUNY 10:20 generalna M bardzo fajny
281 Marek Łempicki 1982 Przyłęki Versor 10:20 generalna M
282 małgorzata łukawska 1988 rokotów 11:00 generalna K
283 Robert Machalski 1988 Papowo Biskupie Smerfiątka Montera 10:00 generalna M ultra fajny
284 Maciej Mackiewicz 1980 Stary Toruń 11:20 generalna M
285 Dawid Madziński 1997 Mrocza Grupa Kaczmarek 10:20 generalna M bardzo fajny
286 Łukasz Majchrzak 1984 Bydgoszcz ID-Logistics 10:00 generalna M ultra fajny
287 Anna Majkut 1988 Piła Kettlebells Piła 10:20 generalna K
288 Bartłomiej Makowski 1985 Bydgoszcz Calisthenic Academy 10:20 generalna M ultra fajny
289 Filip Makowski 1995 Toruń 10:00 generalna M
290 Valerii Maksymenko 1995 Bydgoszcz ID 10:00 generalna M ultra fajny
291 Alina Marszałkiewicz 1984 Toruń Truskawki 10:40 generalna K
292 Michał Marszałkiewicz 1985 Toruń Truskawki 10:40 generalna M
293 Elżbieta Matuszewska 1980 Włocławek Fuck the PESEL 10:40 generalna K ultra fajny
294 Karol Matyjasik 1984 Obrowo 11:20 generalna M
295 Ireneusz Matysek 1958 Wałcz SAMOTNY WILK 10:00 generalna M
296 Michał Mazur 1995 Małocin 12:00 generalna M
297 Andrii Medvedev 1998 Bydgoszcz ID-Logistics 10:00 generalna M ultra fajny
298 Anna Mendel 1997 Bydgoszcz DZIKIE KUNY 10:20 generalna K bardzo fajny
299 Daria Meyer 1993 Sępólno Krajeńskie PHENIX 10:00 generalna K ultra fajny
300 Paweł Męziński 1976 Piaseczno 10:00 generalna M
301 Jakub Michalak 1994 Toruń LT2H 10:40 generalna M
302 Marcin Michalski 1984 WAŁKOWISKA Smerfiątka Montera 10:00 generalna M ultra fajny
303 Sandra Michler 1993 Wielka Nieszawka 11:20 generalna K bardzo fajny
304 Artur Michlewicz 1995 Świecie BigYellowFoot Adventure Team 10:20 generalna M ultra fajny
305 Piotr Mikielewicz 1982 Toruń Stalowe poślady 12:00 generalna M
306 Mariusz Miniszewski 1976 Bydgoszcz Calisthenics Academy 11:20 generalna M
307 Krzysztof Misiąg 1985 Bydgoszcz 10:20 generalna M
308 Łukasz Miszewski 1993 Bukowiec Street Workout Świecie 10:20 generalna M ultra fajny
309 Michał Miśkiewicz 1997 Bydgoszcz 10:00 generalna M
310 Bożena Moraczewska 1970 Bydgoszcz Calisthenics Academy 10:20 generalna K ultra fajny
311 Katarzyna Morawska 1979 Włocławek Fuck the PESEL 10:40 generalna K ultra fajny
312 Mieczysław Moryson 1984 Bydgoszcz ID-Logistics 10:00 generalna M ultra fajny
313 Aleksander Mroczek 1988 Warszawa 12:00 generalna M bardzo fajny
314 Michał Mysłek 1982 Chodzież Progres 11:20 generalna M bardzo fajny
315 Witold Nawrot 1988 Gdansk Just 5 12:00 generalna M
316 krzychu niewazne 1997 Bydgoszcz 10:20 generalna M
317 Adriana Nowacka 1976 Grudziądz Szybkie Stopy Grudziądz 10:00 generalna K
318 Maciej Nowaczewski 1991 Bydgoszcz 11:20 generalna M
319 Justyna Nowak 1996 Bydgoszcz Biegnij! 11:20 generalna K bardzo fajny
320 Kacper Nowak 1993 Kcynia Black Salami 11:00 generalna M
321 Monika Nowak Kręcidło 1986 Budzyń Progress 11:20 generalna K bardzo fajny
322 Błażej Nowakowski 1983 Poznań Black Salami 11:00 generalna M
323 Julia Nowicka 2001 Kobylarnia Służby Specjalnej Troski 10:00 generalna K
324 Monika Nowicka 1998 Żabno Geoprestige 10:40 generalna K bardzo fajny
325 Tomasz Nowicki 1976 Osielsko 11:00 generalna M bardzo fajny
326 Kamil Ograbek 1983 Bydgoszcz Reha-ort Złotów 10:40 generalna M bardzo fajny
327 Piotr Okonek 1974 Bydgoszcz 11:00 generalna M
328 Marek Olejniczak 1981 Bydgoszcz DRUŻYNA BAS 10:00 generalna M ultra fajny
329 Tomasz Opara 1992 Bydgoszcz CrossFox Polna 11:20 generalna M ultra fajny
330 Andrzej Ornowski 1998 Bydgoszcz Biegnij! 11:20 generalna M
331 Krzysztof Osiński 1987 Zakrzewo CrossFox Polna 11:20 generalna M ultra fajny
332 Sławek Owczarski 1982 Bydgoszcz ID-Logistics 10:00 generalna M ultra fajny
333 Paweł Pankiewicz 1988 Bydgoszcz GRAFPOL 12:00 generalna M bardzo fajny
334 Karolina Pańka 1992 Toruń NaZakwasie 11:00 generalna K
335 Tomasz Patyk 1991 Bydgoszcz Elensport.PL 10:40 generalna M ultra fajny
336 MAREK PAWELEC 1979 NOWA CHEŁMŻA CrossFox Polna 11:20 generalna M ultra fajny
337 Wiktor Pazdan 2003 Żnin 10:40 generalna M
338 Adam Pianka 1980 Koronowo 11:00 generalna M bardzo fajny
339 GRZEGORZ PIASTUCKI 1975 TUCHOLA Piastucki 11:20 generalna M
340 Damian Pichłacz 1998 Wenecja 10:40 generalna M
341 Grzegorz Piechota 1985 Toruń 11:20 generalna M
342 Małgorzata Piesiewicz 1978 Rumia 11:00 generalna K
343 Natalia Piotrowska 1990 Grudziądz Fit House 12:00 generalna K
344 Agnieszka Plata 1980 Włocławek Fuck the PESEL 10:40 generalna K ultra fajny
345 Sebastian Plata 1979 Włocławek Fuck the PESEL 10:40 generalna M ultra fajny
346 Piotr Płotka 1989 Bydgoszcz Japońskie zapalenie mózgu 10:00 generalna M
347 Cezary Henryk Pochylski 1993 Unisław Sztos 11:00 generalna M bardzo fajny
348 Dariusz Pokrant 1979 Toruń CrossFox Toruń 11:20 generalna M ultra fajny
349 Jacek Popławski 1989 Bydgoszcz 10:00 generalna M
350 Hubert Poraziński 1995 Minikowo 10:40 generalna M
351 Wojtek Powałowski 1996 Sępólno Krajeńskie PHENIX 10:00 generalna M ultra fajny
352 Daniel Prill 1998 Bydgoszcz GRAFPOL 12:00 generalna M bardzo fajny
353 Adam Prusakiewicz 1986 Toruń 11:20 generalna M
354 Hubert Ptaszek 1993 Toruń CrossFox Polna 11:20 generalna M ultra fajny
355 Agnieszka Pucińska 1978 Lubicz Górny 11:20 generalna K bardzo fajny
356 Filip Puciński 2003 Lubicz Górny 11:20 generalna M bardzo fajny
357 Karolina Pufal 1988 Bydgoszcz 11:20 generalna K ultra fajny
358 Oleksander Pysarenko 1984 Bydgoszcz GRAFPOL 12:00 generalna M bardzo fajny
359 Mikołaj Raczyński 2000 BYDGOSZCZ Japońskie zapalenie mózgu 10:00 generalna M
360 Artur Ramza 1984 Bydgoszcz CROSS FORDON 10:20 generalna M ultra fajny
361 Marta Ramza 1988 Bydgoszcz CROSS FORDON 10:20 generalna K ultra fajny
362 Damian Raniszewski 1999 Różanna Pozytywnie zakręceni 10:00 generalna M
363 Hubert Ratajczak 2002 Dębno Służby Specjalnej Troski 10:00 generalna M
364 Joanna Rączka 1984 Warszawa 12:00 generalna K bardzo fajny
365 Aleksandra Reszela 1988 Bydgoszcz Japońskie zapalenie mózgu 10:00 generalna K
366 Marta Reszela 1987 Bydgoszcz Japońskie zapalenie mózgu 10:00 generalna K
367 Kinga Robaczewska 1984 Świecie Street Workout Świecie 10:20 generalna K ultra fajny
368 Marcin Rogowski 1986 Toruń SportMania Gym Nowe 11:20 generalna M
369 Tomasz Rogoziński 1978 Lubicz Górny 11:20 generalna M bardzo fajny
370 Kamila Romanowska 1989 Grudziądz 11:20 generalna K
371 Grzegorz Rosenkiewicz 1994 Siemkowo Street Workout Świecie 10:20 generalna M ultra fajny
372 Sandra Rudewicz 1993 Kowalewo Pomorskie Ogniowi biegacze 10:00 generalna K
373 Małgorzta Rutkowska 1991 Chodzież Progress 11:20 generalna K bardzo fajny
374 Michał Rybczyński 1986 Waganiec 12:00 generalna M
375 Sławomir Rycharski 1992 Inowrocław Sztos 11:00 generalna M bardzo fajny
376 Sebastian Rzepecki 1990 Bydgoszcz Versor 10:20 generalna M
377 Bartłomiej Sadka 1999 Bydgoszcz Gazownicy 12:00 generalna M
378 Dominik Sadkowski 1985 Toruń CrossFox Polna 11:20 generalna M ultra fajny
379 Waldemar Saj 1982 Bydgoszcz Zielonaimpreza 10:40 generalna M
380 Sandra Sanchez Kołaczyńska 1992 Toruń Crossfox Polna 11:20 generalna K ultra fajny
381 Jose Santillana 1981 Sępólno Krajeńskie PHENIX 10:00 generalna M ultra fajny
382 Bartosz Sarnowski 1991 Krotoszyn Ekipa Rysia 10:20 generalna M
383 Krzysztof Schröder 1991 Koronowo 10:00 generalna M
384 Andrzej Semrau 1977 Bydgoszcz Polforbyd 12:00 generalna M bardzo fajny
385 Dariusz Siemieniecki 1974 Toruń CrossFox Polna 11:20 generalna M ultra fajny
386 Marta Siemienik 1998 Golub-Dobrzyń Biegnij! 11:20 generalna K
387 Beata Sikorska 1976 Bydgoszcz Byki z Fabryki 11:20 generalna K
388 HUBERT SIKORSKI 2000 Bydgoszcz Byki z Fabryki 11:20 generalna M
389 ZIBI SIKORSKI 1973 Bydgoszcz Byki z Fabryki 11:20 generalna M
390 Przemysław Skowron 1986 Szubin Zwierzyniec 10:00 generalna M
391 Jakub Skowroński 2001 Żnin 10:40 generalna M
392 Daniel Skórczewski 1997 Bydgoszcz JUK 10:20 generalna M
393 Jakub Skrzypek 1996 Bydgoszcz Polforbyd 12:00 generalna M bardzo fajny
394 Dominika Smarszcz 1983 Bydgoszcz Byki z Fabryki 11:20 generalna K
395 Karol Smarz 1988 Dąbrowa Chełmińska Co Mogli To Zrobili DCH 11:00 generalna M bardzo fajny
396 Dawid Sobolewski 1984 Poznań Crossfox Polna 11:20 generalna M ultra fajny
397 Łukasz Sodolski 1989 Nowe KFC TEAM 10:00 generalna M bardzo fajny
398 Mateusza Sokołowski 1995 Bydgoszcz JUK 10:20 generalna M
399 Piotr Sokołowski 1980 Bydgoszcz Wyluzuj! 10:20 generalna M
400 Patryk Sperkowski 2001 Nowy Dwór 11:00 generalna M
401 Monika Sroka 1982 Choceń Fuck the PESEL 10:40 generalna K ultra fajny
402 ILONA STANKIEWICZ 1983 Włocławek Fuck the PESEL 10:40 generalna K ultra fajny
403 Tomasz Stankiewicz 1984 Włocławek Fuck the PESEL 10:40 generalna M ultra fajny
404 Michał Strzała 1985 Osielsko Zwierzyniec 10:40 generalna M
405 Monika Strzałka 1993 Toruń Stalowe poślady 12:00 generalna K
406 TOMASZ STRZYŻEWSKI 1995 OSIE Oski Team 10:40 generalna M bardzo fajny
407 Paweł Sudoł 2000 Barcin Sztos 11:00 generalna M bardzo fajny
408 Przemyslaw Surmiak 1992 Kowalewo Pomorskie 10:00 generalna M
409 Przemek Szadkowski 1986 Skowarcz KFC TEAM 10:00 generalna M bardzo fajny
410 Bartosz Szałański 1994 Toruń Polforbyd 12:00 generalna M bardzo fajny
411 Tomasz Szczech 1990 Bydgoszcz CROSS FORDON 10:20 generalna M ultra fajny
412 TOMASZ SZCZEPANIAK 1986 BYDGOSZCZ CROSS FORDON 10:20 generalna M ultra fajny
413 Rafał Szulakowski 1944 Bydgoszcz Terenowa Masakra Team 10:20 generalna M
414 Ewa Szumińska 1983 Poznań 11:00 generalna K
415 Maciej Szymkowiak 1978 Toruń CrossFox Polna 11:20 generalna M ultra fajny
416 Krzysztof Świetlik 1984 Bydgoszcz Zwierzyniec 10:00 generalna M
417 Damian Tarnowski 1995 Bydgoszcz Paleta Team 10:20 generalna M
418 Damian Tecław 1987 Bydgoszcz Grupa Kaczmarek 10:20 generalna M bardzo fajny
419 Marcin Tkaczyk 1992 Zławieś Wielka Sztos 11:00 generalna M bardzo fajny
420 Marek Tomczak 1993 Piechcin Sztos 11:00 generalna M bardzo fajny
421 Robert Trocha 1992 Solec Kujawski Grupa Kaczmarek 10:20 generalna M bardzo fajny
422 Sergii Turta 1989 Bydgoszcz ID-Logistics 10:00 generalna M ultra fajny
423 Sylwia Urbanek 1979 Grudziądz Szybkie Stopy Grudziądz 10:00 generalna K
424 Mikołaj Urbański 1995 Rynarzewo 10:40 generalna M
425 Joanna Wadelska 1987 Osielsko Japońskie zapalenie mózgu 10:00 generalna K
426 Maciej Wadelski 1987 Osielsko Japońskie zapalenie mózgu 10:00 generalna M
427 Agata Walczewska 1990 Żnin 10:40 generalna K
428 Zbigniew Walczewski 1991 Żnin 10:40 generalna M
429 Sebastian Wardyn 1999 Sępólno Krajeńskie PHENIX 10:00 generalna M ultra fajny
430 Tomasz Wasiluk 1984 Bydgoszcz NaZakwasie 11:00 generalna M
431 Michał Wąśniewski 1987 Gródek Smerfiątka Montera 10:00 generalna M ultra fajny
432 Marcin Welnowski 1990 Bieńkówka Smerfiątka Montera 10:00 generalna M ultra fajny
433 Krzysztof Welzant 1995 Świecie Street Workout Świecie 10:20 generalna M ultra fajny
434 Rafał Wienke 1981 Chodzież Progress 11:20 generalna M bardzo fajny
435 Paweł Wilk 2002 Osielsko 11:00 generalna M bardzo fajny
436 Remigiusz Wilk 1978 Osielsko 11:00 generalna M bardzo fajny
437 Paweł Winiecki 1989 Bydgoszcz ID-Logistics 10:00 generalna M ultra fajny
438 Anna Winkel 1981 Bydgoszcz Polforbyd 12:00 generalna K
439 Łukasz Winkel 1982 Bydgoszcz Polforbyd 12:00 generalna M bardzo fajny
440 Emil Wiśniewski 1998 Sępólno Krajeńskie PHENIX 10:00 generalna M ultra fajny
441 LESZEK WIŚNIEWSKI 1983 BYDGOSZCZ CROSS FORDON 10:20 generalna M ultra fajny
442 Maksymilian Wiśniewski 1998 Toruń SPC 12:00 generalna M
443 Marcin Martinez Wiśniewski 1978 Toruń RMF MAXXX 12:00 generalna M
444 Tomasz Wiśniewski 1990 Nakło nad Notecią Rebel Cross Sport 11:00 generalna M
445 Włodzimierz Wiśniewski 1961 Toruń SPC 12:00 generalna M
446 PIOTR WITKOWSKI 1991 BYDGOSZCZ VIVA LA VIDA 10:20 generalna M
447 Milena Wodzińska 1990 Kutno 10:20 generalna K
448 Marcin Wojciechowski 1983 Cegielnik Smerfiątka Montera 10:00 generalna M ultra fajny
449 Karolina Wojtkowiak 2003 Słupsk Służby Specjalnej Troski 10:00 generalna K
450 Adam Wolski 1983 Bydgoszcz GRAFPOL 12:00 generalna M bardzo fajny
451 Dariusz Wolski 1985 Bydgoszcz #daroinspiruje 12:00 generalna M
452 Kamila Wróbel 1990 Stary Toruń NaZakwasie 11:00 generalna K
453 Rafał Wróblewski 1993 Toruń 11:20 generalna M bardzo fajny
454 Dominik Wudarczyk 2003 BYDGOSZCZ Smerfiątka Montera 10:00 generalna M ultra fajny
455 Robert Wudarczyk 1982 Bydgoszcz Smerfiątka Montera 10:00 generalna M ultra fajny
456 Kacper Zagert 1999 Bydgoszcz Japońskie zapalenie mózgu 10:00 generalna M
457 Natalia Zagrabska 1991 Toruń Stalowe poślady 12:00 generalna K
458 Andrzej Zalski 1995 Niemcz DZIKIE KUNY 10:20 generalna M bardzo fajny
459 Oleksii Zarva 1995 Bydgoszcz ID-Logistics 10:00 generalna M ultra fajny
460 Albert Zbytniewski 2003 Żnin 10:40 generalna M
461 Michał Zduński 1993 Mała Nieszawka CrossFox Polna 11:20 generalna M ultra fajny
462 Łukasz Zębała 1992 Szubin 10:20 generalna M
463 Rafal Zielinski 1988 Sochaczew 11:00 generalna M
464 Marcin Zimon 1982 Bydgoszczu 12:00 generalna K
465 Hania Zmitrowicz 1984 Bydgoszcz Byki z Fabryki 11:20 generalna K
466 Artem Zviahintsev 1995 Bydgoszcz Grupa Kaczmarek 10:20 generalna M bardzo fajny
467 Adam Zwiewka 1990 Białe Błota 11:20 generalna M
468 Jerzy Żółtek 1976 Dąbrowa Chełmińska Co Mogli To Zrobili DCH 11:00 generalna M bardzo fajny
469 Patryk Żółtek 1997 Dąbrowa Chełmińska Co Mogli To Zrobili DCH 11:00 generalna M bardzo fajny
470 Żaneta Żółtek 1985 Dąbrowa Chełmińska Co Mogli To Zrobili DCH 11:00 generalna K bardzo fajny
471 KASIA ŻYWICA 1981 MOGILNO PLĄTANINA BRUDNYCH MYŚLI 12:00 generalna K ultra fajny
Top