Terenowa Masakra - XII edycja - 15 km - Start list
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub Strefa/Fala Kategorie Gadżet
1 Michał Abramczyk 2003 Bydgoszcz 9:20 generalna M
2 Rafał Ambo 1969 Jaroty R.AMBO Druga Crew 9:20 generalna M
3 Dorota Baranowska 1985 Łęgowo 9:40 generalna K
4 Rafał Buczek 1989 Inowrocław 9:40 generalna M
5 Piotr Butkiewicz 1987 Gdańsk Oliwa 9:40 generalna M
6 Jakub Chojnacki 1986 Bydgoszcz Maksymilianowo Cross Fighting Garage Team 9:20 generalna M
7 Anna Cupiał 1979 Jaroty R.AMBO Druga Crew 9:20 generalna M
8 Michał Cupiał 1979 Jaroty R.AMBO Druga Crew 9:20 generalna M
9 Piotr Czaczyk 1984 Wągrowiec Dziki 9:40 generalna M
10 Bartłomiej Czyżewski 1988 Łódź 9:20 generalna M
11 Krzysztof Duda 1978 Lipce Reymontowskie Jelenie W Terenie 9:40 generalna M ultra fajny
12 Jacek Gajewski 1968 Gliwice Kurczak i Agatka 9:40 generalna M
13 Dagmara Gałecka 1982 Płock 9:20 generalna K
14 Michał Gałecki 1981 Suchy Las 20 9:20 generalna M
15 Jędrzej Gralik 1992 Bydgoszcz Bydgoskie Okonie 9:20 generalna M
16 Mikołaj Grzybowski 1997 Bydgoszcz 9:20 generalna M
17 Grzegorz Guz 1978 Świecie Positive Freaks Team 9:20 generalna M
18 Teodor Jaglak 1994 Gdańsk 9:40 generalna M
19 Karol Jóźwicki 1982 DOBRZYNIEWO DUŻE OUTDOOR TRAINING 9:20 generalna M
20 Karolina Kałkowska 1973 Poznań Pogotowie Rodzinne Poznań 9:40 generalna K
21 Krzysztof Kownacki 1988 Poznań 9:20 generalna M
22 Radek Kramek 1978 Jaroty R'ambo druga crew 9:20 generalna M
23 Wojciech Kubalewski 2003 Dziewierzewo Dziki 9:40 generalna M
24 Mikołaj Kuczawski 1982 Zamek Bierzglowski 9:40 generalna M
25 Art Kuj 1976 Bydgodzcz Art 9:40 generalna M
26 Katarzyna Kujawa 1973 Gdynia Kurczak i Agatka 9:40 generalna K
27 Czesław Kwaśniewski 1978 Sulnowo Positive Freaks Team 9:20 generalna M
28 Andrzej Lisik 1983 Kosiska Jelenie W Terenie 9:40 generalna M ultra fajny
29 MICHAŁ ŁAWICKI 1977 TRZĘSACZ DJ M - MICHAŁ ŁAWICKI 9:40 generalna M
30 dariusz maciejak 1979 śliwice biegające śliwice 9:20 generalna K
31 Agnieszka Maciejewska 1977 Dąbrówka Obstacle Center Team 9:20 generalna K
32 Artur Matejczyk 1976 Białystok OUTDOOR TRAINING 9:20 generalna M
33 Mariusz Męziński 1974 Wólka Łanięcka Mazovia Proactiv 9:40 generalna M
34 Paweł Mikielski 1983 Olsztyn 9:20 generalna M
35 Krzysztof Partyka 1982 Maksymilianowo Maksymilianowo Cross Fighting Garage Team 9:20 generalna M
36 Joanna Pawlewska 1976 Bydgoszcz Sportway 9:20 generalna K
37 Krzysztof Pietrzak 1995 Włocławek 9:40 generalna M
38 Anna Polgert 1993 Poznań 9:40 generalna K
39 Tomasz Roczeń 1976 Zławieś Mała Morsy z Zalesia 9:40 generalna M
40 Wojciech Roskiewicz 1981 Wrocław 9:40 generalna M
41 Dawid Rutkowski 1995 Włocławek 9:40 generalna M
42 Dorota Sadowska 1999 Sławsk Wielki 9:20 generalna K
43 Artur Szulc 1995 Bydgoszcz 9:40 generalna M
44 Kamil Śliwiński 1983 Górzno 9:20 generalna M
45 Michał Świstak 1983 Rumia 9:40 generalna M
46 Daniel Tykwiński 1978 Bydgoszcz 9:20 generalna M
47 Piotr Wasilewski 1978 Niemcz Maksymilianowo Cross Fighting Garage Team 9:20 generalna M
48 Tomasz Włodarczyk 1985 Bydgoszcz dziki 9:40 generalna M
49 SEBASTIAN WOJCIECHOWSKI 1976 BYDGOSZCZ Drzewiarz Szlachta 9:20 generalna M
50 Patryk Zwolenkiewicz 1997 Bydgoszcz KOKOS 9:40 generalna M
Top