Terenowa Masakra - IV edycja - 5 km - Lista startowa

Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub Strefa/Fala Gadżet
1 Łukasz Basiński 1992 Inowrocław Olimpiasport.pl 13:00
2 Zuza Bulińska 1996 Bydgoszcz Husaria Race Team 13:00
3 Kinga Tomczak 1988 Bydgoszcz 13:00
4 Sylwester Tomczak 1988 Bydgoszcz 13:00
5 RADEK SZEWS 1982 Bydgoszcz ALKOWILKI 13:00
6 Kamil Frydrych 1993 Szubin 14:00
7 Marcin Borucki 1985 Świecie 15:45
8 Iwona Stachewicz 1986 Inowrocław PSP 13:00
9 Bożena Bogusz 1993 Teresin 14:00
10 Michał Stępień 1984 Bydgoszcz GALACTICA 13:00 ultra fajny
11 Marta Reszela 1987 Bydgoszcz GALACTICA 13:00 ultra fajny
12 Beata Malicka 1965 Bydgoszcz GALACTICA 13:00 ultra fajny
13 Marcin Farbotko 1976 Bydgoszcz GALACTICA 13:00 ultra fajny
14 Anna Farbotko 1977 Bydgoszcz GALACTICA 13:00 ultra fajny
15 Monika Strzelecka 1973 Bydgoszcz GALACTICA 13:00 ultra fajny
16 Piotr Wojtalewicz 1984 Bydgoszcz GALACTICA 13:00 ultra fajny
17 Karolina Dobrochowska 1983 Bydgoszcz GALACTICA 13:00 ultra fajny
18 Bartosz Malicki 1986 Bydgoszcz GALACTICA 13:00 ultra fajny
19 Maria Malicka 1984 Bydgoszcz GALACTICA 13:00 ultra fajny
20 Jakub Sobieralski 1981 Janikowo HWG 13:00
21 Edyta Górecka 1976 Bydgoszcz 13:00
22 Magdalena Płaczkowska 1980 Bydgoszcz Sabat Team 13:15
23 Joanna Lipowiecka 1978 Trzciniec Sabat Team 13:15
24 Karolina Wawrzyniak 1980 Bydgoszcz Sabat Team 13:15
25 Aleksandra Szeloch 1980 Bydgoszcz Sabat Team 13:15
26 Aleksandra Woźniak 1980 Zielonczyn Sabat Team 13:15
27 Ewa Szamocka 1987 Śliwice w pogoni za rozumem 13:15
28 Monika Wachowska 1987 Wyrzysk w pogoni za rozumem 13:15
29 Dagmara Ciżmowska 1985 Bydgoszcz w pogoni za rozumem 13:15
30 Karolina Wachowska 1998 Wyrzysk w pogoni za rozumem 13:15
31 Grzegorz Szamocki 1985 Solec Kujawski w pogoni za rozumem 13:15
32 Ewelina Kaufka 1989 Bydgoszcz Wolfpack X 13:00
33 Łukasz Górski 1985 bydgoszcz Wolfpack X 13:00
34 Marcin Drabek 1986 Łochowo Wolfpack X 13:00
35 Joanna Dziaduszczyk 1988 Bydgoszcz Wolfpack X 13:00
36 Agnieszka Duszyńska 1988 TORUŃ Wolfpack X 13:00
37 Jakub Klinicki 1995 Bydgoszcz Wolfpack X 13:00
38 Bartek Półgęsek 1985 Bydgoszcz Wolfpack X 13:00
39 Bartosz Pielacha 1989 Bydgoszcz Wolfpack X 13:00
40 Radosław Szukalski 1991 Inowrocław Wolfpack X 13:00
41 Paulina Górska 1984 Bydgoszcz Wolfpack X 13:00
42 rafał pokojski 1986 wiele 13:00
43 Sławomir NOWICKI 1979 Bydgoszcz 13:00
44 marika Olejniczak 1988 Wągrowiec 13:00
45 Anna Olejniczak 1991 Wągrowiec 13:00
46 Grzegorz Koszyński 1988 Bydgoszcz 13:00
47 marcin ogrodowicz 1975 BYDGOSZCZ MIODOWE LATA 13:30 bardzo fajny
48 MARCIN CICHAŃSKI 1987 TRZECIEWIEC MIODOWE LATA 13:30 bardzo fajny
49 kamil podgórski 1980 bydgoszcz MIODOWE LATA 13:30 bardzo fajny
50 tomasz urbański 1979 BYDGOSZCZ MIODOWE LATA 13:30 bardzo fajny
51 ARKADIUSZ PASZKIEWICZ 1978 BYDGOSZCZ MIODOWE LATA 13:30 bardzo fajny
52 piotr kukuła 1989 zielonka MIODOWE LATA 13:30 bardzo fajny
53 lidia szturo 1981 bydgoszcz 13:00 bardzo fajny
54 Kinga Rydelska 1972 Bydgoszcz 13:00 bardzo fajny
55 robert szturo 1979 Bydgoszcz 13:00 bardzo fajny
56 Jarosław Felske 1988 Bydgoszcz 13:00 bardzo fajny
57 Grzegorz Dolata 1976 Bydgoszcz 13:00 bardzo fajny
58 Agniszka Lenc 1979 Osielsko 13:00 bardzo fajny
59 Mikolaj Sosna 1980 Bydgoszcz Klub zdrowego stylu życia 13:00 ultra fajny
60 Jakub Meller 1985 Bydgoszcz Wolfpack X 13:00
61 Anna Stimma 1976 Serock Szalony Team 13:00 bardzo fajny
62 ALICJA STIMMA 1999 SEROCK SZALONY TEAM 13:00 bardzo fajny
63 ANNA SZCZEPANIAK 1975 ŁOWINEK SZALONY TEAM 13:00 bardzo fajny
64 ROBERT KWIATKOWSKI 1996 ŁOWINEK SZALONY TEAM 13:00 bardzo fajny
65 Mateusz Dłoniak 1995 Bydgoszcz Szalony Team 13:00 bardzo fajny
66 Angelika Kozłowska 1990 Grodztwo 13:30 ultra fajny
67 Agata Kopczyńska 1993 Borówno 13:30 ultra fajny
68 Mirosława Wiśniewska 1981 Sławsk Wielki 13:30 ultra fajny
69 Krzysztof Barciński 1984 Kobylniki 13:30 ultra fajny
70 Przemysław Barciński 1990 Kobylniki 13:30 ultra fajny
71 Katarzyna Kozłowska 1993 Grodztwo 13:30 ultra fajny
72 Piotr Szociński 1990 Kobylniki 13:30 ultra fajny
73 Natalia Bąkowska 1990 Inowrocław 13:30 ultra fajny
74 Aleksandra Jarocka 1993 Bydgoszcz 13:30 ultra fajny
75 Krzysztof Brzozowski 1985 Bydgoszcz 13:30 ultra fajny
76 Małgorzata Gajos 1993 Kłobia Nowa 13:30 ultra fajny
77 Anna Brzozowska 1985 Bydgoszcz 13:30 ultra fajny
80 Angelika Kuban 1986 Papowo Toruńskie 13:00 ultra fajny
81 Beata Łukasiak 1975 Toruń 13:00 ultra fajny
82 Hanna Czarnecka 1991 Toruń 13:00 ultra fajny
83 Paweł Kowalski 1989 Toruń 13:00 ultra fajny
84 Piotr Jaszczołt 1984 Toruń 13:00 ultra fajny
85 Karol Bukowiecki 1989 Toruń 13:00 ultra fajny
86 Ewa Bukowiecka 1989 Toruń 13:00 ultra fajny
87 Monika Jaworska 1987 Toruń 13:00 ultra fajny
90 Eliza Specjał 1987 Mała nieszawka 13:00 ultra fajny
91 Błażej Szymala 1991 Toruń 13:00 ultra fajny
92 Małgorzata Lipińska 1983 Toruń 13:30
93 Grzegorz Szewczykowski 1981 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie 13:00
94 Artur Lipiński 1983 Toruń 13:30
95 Artur Rybicki 1984 Toruń 13:30
96 Monika Papierska 1989 Bydgoszcz Nakloki 13:15
97 Katarzyna Domańska 1977 Kołobrzeg 13:15
98 Agnieszka Lubojemska 1985 Bydgoszcz 13:45
99 Bartosz Lubojemski 1981 Bydgoszcz 13:45
100 Joanna Borowicz 1987 Bydgoszcz Nakloki 13:45
101 Adam Domański 1974 Kołobrzeg 13:15
102 Maciej Ciaskowski 1986 Osielsko 13:15
103 Rafał Dudek 1989 Topola Reha-Ort Złotów 13:15
104 Dawid Zieliński 1985 Toruń Berserkerzy 14:00
105 Slawomir Klonowski 1975 Niemcz 13:15
106 Albin KOZŁOWSKI 1962 Toruń 13:45 bardzo fajny
107 Agnieszka KOZŁOWSKA 1973 Toruń 13:45 bardzo fajny
108 Piotr Kwiatkowski 1986 Bydgoszcz 13:45 bardzo fajny
109 Łukasz Jóźwiak 1990 Łysomice 13:45 bardzo fajny
110 Dariusz Nowak 1987 Toruń 13:45 bardzo fajny
111 Łukasz Wyrzykowski 1986 Toruń 13:45 bardzo fajny
112 Emilia Brzustewicz 1983 Ciechocin 13:45 bardzo fajny
113 Piotr Lewicki 1979 Toruń 13:45 bardzo fajny
114 Dariusz Wyrzykowski 1978 Toruń 13:45 bardzo fajny
115 Łukasz Nikonowicz 1984 Białogard 13:15
116 Jacek Kowalski 1977 BYDGOSZCZ 14:00
117 Filip Zadka 1991 Szubin 13:30
118 Michal Nowaczyk 1980 Warsaw ZADYSZKA TEAM 13:15 bardzo fajny
119 Tomasz Zakrzewski 1985 WARSZAWA ZADYSZKA TEAM 13:15 bardzo fajny
120 Bartłomiej Toboła 1995 Bydgoszcz LEGIA WARSZAWA 13:15 ultra fajny
121 Piotr Jaster 1995 Bydgoszcz 13:15 ultra fajny
122 Angelika Podlewska 1993 Bydgoszcz 13:15 ultra fajny
123 Mateusz Podlewski 1994 Bydgoszcz Szpadle 13:15 ultra fajny
124 Paweł Ojdowski 1995 Bydgoszcz Szpadle 13:15 ultra fajny
125 Marek Podlewski 1970 Bydgoszcz Szpadle 13:15 ultra fajny
126 Dawid Kamiński 1995 Bydgoszcz Szpadle 13:15 ultra fajny
127 Weronika Dunal 1992 Lubiszyn Szpadle 13:15 ultra fajny
128 Klaudia Sieheń 1994 Bydgoszcz Szpadle 13:15 ultra fajny
129 Joanna Leśnik 1992 Bydgoszcz Szpadle 13:15 ultra fajny
130 Agata Zakrzewska 1982 Warszawa ZADYSZKA TEAM 13:15 bardzo fajny
131 Tomasz Tadych 1980 Wyrzysk ZADYSZKA TEAM 13:15 bardzo fajny
132 Lukasz Zajaczkowski 1980 Osiek nad Notecia ZADYSZKA TEAM 13:15 bardzo fajny
133 Piotr Olszewski 1980 Wyrzysk ZADYSZKA TEAM 13:15 bardzo fajny
134 Szymon Szewczyk 1982 Świecie agaiszu 13:15 ultra fajny
135 Malgorzata Tyszkiewicz 1981 Wyrzysk ZADYSZKA TEAM 13:15 bardzo fajny
136 Agnieszka Szewczyk 1980 Świecie agaiszu 13:15 ultra fajny
137 Joanna Zapałowska 1987 Bydgoszcz 14:00
139 Bożena Kwiatkowska 1970 Bydgoszcz GOSiR Osielsko 14:30 bardzo fajny
140 Jacek Jończyk 1984 Dobrcz GOSiR Osielsko 14:30 bardzo fajny
141 Piotr Kośmider 1973 Bydgoszcz GOSiR Osielsko 14:30 bardzo fajny
142 Paulina Kwiatkowska 1997 Bydgoszcz GOSiR Osielsko 14:30 bardzo fajny
143 Oliwia Białas 1986 Bydgoszcz Klub zdrowego stylu życia 14:00 ultra fajny
144 Michał Kowal 1978 Nakło nad Notecią 13:15
146 Dominik Domański 1979 Warszawa 13:15
147 Aleksandra Żakowska 1983 Bydgoszcz ANAKONDA 13:15 bardzo fajny
148 Magdalena Bąk 1985 Nakło nad Notecią ANAKONDA 13:15 bardzo fajny
149 Lech Grzelczak 1976 Bydgoszcz ANAKONDA 13:15 bardzo fajny
150 Joanna Kobza-Wituska 1984 Bydgoszcz ANAKONDA 13:15 bardzo fajny
151 Sebastian Torzewski 1976 Bydgoszcz ANAKONDA 13:15 bardzo fajny
152 Agnieszka Szamocka 1985 Solec Kujawski ANAKONDA 13:15 bardzo fajny
153 Adrian Rzepnikowski 1990 Bydgoszcz ANAKONDA 13:15 bardzo fajny
154 Łukasz Jóźwiak 1986 Bydgoszcz Amatorscy Przemytnicy Marchewki 13:30 ultra fajny
155 Wojciech Szczurowski 1983 Bydgoszcz Amatorscy Przemytnicy Marchewki 13:30 ultra fajny
156 Pola Gryszkiewicz 1982 Poznań Amatorscy Przemytnicy Marchewki 13:30 ultra fajny
157 Michał Stejuk 1983 Bydgoszcz Amatorscy Przemytnicy Marchewki 13:30 ultra fajny
158 Małgorzata Ćwiek 1986 Bydgoszcz Amatorscy Przemytnicy Marchewki 13:30 ultra fajny
159 Maciej Nalborski 1992 Bydgoszcz Amatorscy Przemytnicy Marchewki 13:30 ultra fajny
160 Magdalena Grzesiak 1985 Bydgoszcz Amatorscy Przemytnicy Marchewki 13:30 ultra fajny
161 Julia Jakś 1984 Poznań Amatorscy Przemytnicy Marchewki 13:30 ultra fajny
162 Mateusz Ćwiek 1983 Bydgoszcz Amatorscy Przemytnicy Marchewki 13:30 ultra fajny
163 Jacek Kołtun 1983 Bydgoszcz Amatorscy Przemytnicy Marchewki 13:30 ultra fajny
164 Dorota Rogalla-Martin 1987 Bydgoszcz Nołnejm tim 13:30 bardzo fajny
165 Wojciech Martin 1985 Bydgoszcz Nołnejm tim 13:30 bardzo fajny
166 Piotr Papis 1980 Bydgoszcz Nołnejm tim 13:30 bardzo fajny
167 Maciej Misz 1986 Toruń Nołnejm tim 13:30 bardzo fajny
168 Borys Misz 1980 Toruń Nołnejm tim 13:30 bardzo fajny
169 Agnieszka Grzywacz 1988 Gowarzewo Nołnejm tim 13:30 bardzo fajny
170 Joanna Czarnocka 1984 Bydgoszcz Nołnejm tim 13:30 bardzo fajny
171 Maciej Schabowski 1980 Bydgoszcz Nołnejm tim 13:30 bardzo fajny
172 Piotr Łuczak 1986 Bydgoszcz Nołnejm tim 13:30 bardzo fajny
173 Karol Lewandowski 1985 Łabiszyn 13:30
175 Malgorzata Karwacka 1991 Bydgoszcz NKUB 13:30
176 Michal Sadowski 1982 Bydgoszcz NKUB 13:30
177 Agnieszka Bartys 1991 Bydgoszcz NKUB 13:30
178 Kamil Zelazko 1989 Bydgoszcz NKUB 13:30
181 MARCIN BEDNARSKI 1987 TORUŃ tim.pl 13:15 ultra fajny
182 JAROSŁAW JABŁOŃSKI 1975 CIECHOCINEK tim.pl 13:15 ultra fajny
183 MARCIN ZDUNKIEWICZ 1980 BYDGOSZCZ tim.pl 13:15 ultra fajny
184 ŁUKASZ ROMANOWSKI 1988 WROCŁAW tim.pl 13:15 ultra fajny
186 MARCIN BUTZEK 1979 WROCŁAW tim.pl 13:15 ultra fajny
187 EWELINA FILIPOWSKA 1983 Marcinowice tim.pl 13:15 ultra fajny
188 GRZEGORZ PELCZARSKI 1985 WROCŁAW tim.pl 13:15 ultra fajny
190 ŁUKASZ BOCHNAK 1984 TORUŃ tim.pl 13:15 ultra fajny
191 MICHAŁ LIGENZA 1982 Romanowo Dolne tim.pl 13:15 ultra fajny
193 PRZEMEK WOŁODKO 1980 WYSOKA tim.pl 13:15 ultra fajny
194 KRZYSZTOF NOWICKI 1982 CHEŁMNO tim.pl 13:15 ultra fajny
195 MAREK MATWIEJ 1986 PASYM tim.pl 13:15 ultra fajny
196 MAREK GONKIEWICZ 1975 WROCŁAW tim.pl 13:15 ultra fajny
198 Wojciech Ziółkowski 1987 Bydgoszcz Stulejarze 13:30
199 KRZYSZTOF SOSNOWSKI 1979 BYDGOSZCZ SZYBCY I WŚCIEKLI 13:30 ultra fajny
200 Kamila Janeczko 1994 Białowieża 13:15
201 Hubert Małdoch 1992 Ostrówek 13:15
202 Tomasz Pilarski 1975 Bydgoszcz Nakloki 13:45
203 Paweł Piotrowski 1984 Bydgoszcz GALACTICA 13:00 ultra fajny
204 Monika Derengowska 1987 Bydgoszcz 13:45
205 Łukasz Wroński 1989 Łochowo 13:45
206 Mateusz Derengowski 1990 Bydgoszcz 13:45
207 PAULINA BRZESKA 1987 BYDGOSZCZ SZYBCY I WŚCIEKLI 13:30 ultra fajny
208 DAMIAN BRZESKI 1990 BYDGOSZCZ SZYBCY I WŚCIEKLI 13:30 ultra fajny
209 PATRYK BRZESKI 1991 ZŁOTÓW SZYBCY I WŚCIEKLI 13:30 ultra fajny
212 Anna Bartoszewska 1982 Bydgoszcz SZYBCY I WŚCIEKLI 13:30 ultra fajny
213 jaroslaw rosiak 1970 Bydgoszcz SZYBCY I WŚCIEKLI 13:30 ultra fajny
214 sebastian kozera 1977 bydgoszcz SZYBCY I WŚCIEKLI 13:30 ultra fajny
215 SŁAWOMIR KALISZEWSKI 1985 BIAŁE BŁOTA SZYBCY I WŚCIEKLI 13:30 ultra fajny
216 wojciech kaliszewski 1981 BIAŁE-BŁOTA SZYBCY I WŚCIEKLI 13:30 ultra fajny
218 Tomasz Wolny 1982 Bydgoszcz Castorama 13:45
219 Adam Wilma 1982 Grubno KACZORY 14:00 ultra fajny
220 Wojciech Młodzikowski 1990 Chełmno KACZORY 14:00 ultra fajny
221 Zbyszek Lasota 1992 Stolno KACZORY 14:00 ultra fajny
222 Monika Wilma 1983 Stolno KACZORY 14:00 ultra fajny
223 Joanna Kowalska 1986 Chełmno KACZORY 14:00 ultra fajny
224 Paweł Pałaszewski 1990 Chełmno KACZORY 14:00 ultra fajny
225 Dariusz Młodzikowski 1985 Chełmno KACZORY 14:00 ultra fajny
227 Piotr Knasiecki 1974 Bydgoszcz 14:00
228 Agnieszka Pociask 1989 Koronowo Akademia Pole Dance 14:00 ultra fajny
229 Jola Iciek 1986 Bydgoszcz Akademia Pole Dance 14:00 ultra fajny
232 Rafal Kurzeja 1993 Bydgoszcz Akademia Pole Dance 14:00 ultra fajny
233 Magdalena Dolata 1978 Bydgoszcz Ekonomik Matura 97 13:30 bardzo fajny
234 Magdalena Kiedrowska 1978 Jeżewo Ekonomik Matura 97 13:30 bardzo fajny
235 Wiktoria Kmieciak 1998 Bydgoszcz Ekonomik Matura 97 13:30 bardzo fajny
236 Bartłomiej Kiedrowski 1979 Jeżewo Ekonomik Matura 97 13:30 bardzo fajny
237 Paulina Winiecka 1987 Sępólno 13:15
238 Katarzyna Czechowska 1994 Szubin Ognioholicy 14:00 ultra fajny
239 Sandra Szymczak 1994 Szubin Ognioholicy 14:00 ultra fajny
240 Krystian Czechowski 1991 Szubin Ognioholicy 14:00 ultra fajny
241 Krzysztof Pokorzyński 1993 Szubin Ognioholicy 14:00 ultra fajny
242 Sandra Pawlak 1994 Pińsko Ognioholicy 14:00 ultra fajny
243 Monika Pawlak 1996 Pińsko Ognioholicy 14:00 ultra fajny
244 Katarzyna Zdralek 1991 Szubin Ognioholicy 14:00 ultra fajny
245 Paweł Drawz 1994 Szubin Ognioholicy 14:00 ultra fajny
246 Bartek Tokarczyk 1995 Szubin Ognioholicy 14:00 ultra fajny
247 Daniel Śliwa 1988 Szubin Ognioholicy 14:00 ultra fajny
248 Franciszek Pawlak 1991 Szubin 15:15
249 Gosia Kaźmierczak 1988 Bydgoszcz 15:15
250 MICHAŁ SZOPINSKI 1992 BYDGOSZCZ MIODOWE LATA 13:30 bardzo fajny
251 MICHAŁ DOBROGOWSKI 1977 BYDGOSZCZ MIODOWE LATA 13:30 bardzo fajny
253 Jakub Łent 1993 Zielonka Project Society 13:15
254 Marcin Bojanowski 1984 Bydgoszcz ZADYSZKA TEAM 13:15 bardzo fajny
255 Edward Kozłowski 1972 Rogowo Velvet Glass Poland 13:45
256 Angelika Szyszka 1987 Bydgoszcz 13:45
257 Sebastian Mos 1980 Pruszcz Gdanski ZADYSZKA TEAM 13:15 bardzo fajny
258 Agnieszka Kaźmierczak 1982 Chojnice 13:30 bardzo fajny
260 Natalia Lewandowska 1992 Chojnice 13:30 bardzo fajny
261 Joanna Jagodzińska 1983 Chojnice 13:30 bardzo fajny
262 Joanna Godlewska 1984 Ostróda 13:30 bardzo fajny
263 Łukasz Wągrowski 1983 BYDGOSZCZ 14:15
264 Kinga Kwiatkowska 1982 Bydgoszcz 13:00
265 Marcin Rasmus 1986 Grudziądz 13:00
266 Krzysztof Kotecki 1980 Gniezno 13:45
267 Arkadiusz Skrzypczak 1975 Bydgoszcz 13:45
268 Agata Majewska 1995 Bydgoszcz Klub Zdrowego stylu życia 14:30
269 Dagmara Rauchut 1991 Bydgoszcz 14:30
270 Paulina Lipka 1980 Bydgoszcz 13:45
271 Paweł Piechota 1985 Żołędowo Miko 13:00 bardzo fajny
272 Wojtek Koralewski 1986 Osielsko Miko 13:00 bardzo fajny
273 Łukasz Kaczmarek 1989 Bydgoszcz Miko 13:00 bardzo fajny
274 Łukasz Grabowicz 1990 Bydgoszcz Miko 13:00 bardzo fajny
275 Karol Kwiliński 1991 Radziejów Miko 13:00 bardzo fajny
276 Maciej Majka 1985 Bydgoszcz Miko 13:00 bardzo fajny
277 Maurycy Witkowski 1998 Kwidzyn TIGERS 13:45
278 Magdalena Paczkowska 1977 Kwidzyn TIGERS 13:45
279 Tomasz Paczkowski 1977 Kwidzyn TIGERS 13:45
280 SEBASTIAN BRZESKI 1993 BYDGOSZCZ SZYBCY I WŚCIEKLI 13:30 ultra fajny
281 Dariusz Weltrowski 1979 Tuchola 13:00 bardzo fajny
282 Karol Pałyska 1988 Toruń Brutalsi 13:45
283 Marcin Kolasiński 1989 Łódź Brutalsi 13:45
284 Dawid Graczyk 1995 Mogilno 14:00
285 Marcin Makowiecki 1988 Pakosc 13:45
286 Krystian Przybylski 1991 Świniary 13:45
287 Mirosław Juszczyk 1990 Karnówko 14:00
288 Magdalena Twardowska 1990 Toruń Szczękoczułki 15:00 bardzo fajny
289 Paweł Podlas 1992 Toruń Szczękoczułki 15:00 bardzo fajny
290 Maciej Ćwierzona 1994 Biskupiec Szczękoczułki 15:00 bardzo fajny
291 Krzysztof Kozłowski 1991 Ciechocinek Szczękoczułki 15:00 bardzo fajny
292 Maciej Drożyński 1989 Bydgoszcz Nigdy nie trzeźwieć 13:45
293 Wiktor Drożyński 1994 Kotomierz Nigdy nie trzeźwieć 13:45
294 Karol Drożyński 1990 Kotomierz Nigdy nie trzeźwieć 13:45
295 Magda Szcześniak - Jendrzejewska 1981 TUCHOLA Level 10 14:15 ultra fajny
296 PIOTR JENDRZEJEWSKI 1979 TUCHOLA LEVEL10 14:15 ultra fajny
297 Anna Rachwał 1984 Gdańsk LEVEL 10 14:15 ultra fajny
298 Izabela Zając 1981 Warszawa LEVEL 10 14:15 ultra fajny
299 Barbara Śpica 1986 Tuchola Level 10 14:15 ultra fajny
300 KINGA ŚPICA 1984 TUCHOLA LEVEL 10 14:15 ultra fajny
303 HUBERT PIASTUCKI 1998 TUCHOLA LEVEL 10 14:15 ultra fajny
304 GRZEGORZ PIASTUCKI 1975 TUCHOLA LEVEL10 14:15 ultra fajny
305 PIOTR MUZIOŁ 1982 TUCHOLA LEVEL 10 14:15 ultra fajny
306 BEATA PORĘBSKA 1976 TUCHOLA LEVEL 10 14:15 ultra fajny
307 ANNA DRZYCIMSKA 1985 BYSŁAW LEVEL 10 14:15 ultra fajny
308 KAROLINA KREJA 1992 TUCHOLA LEVEL 10 14:15 ultra fajny
309 MICHAŁ NOWACKI 1994 CEKCYN LEVEL 10 14:15 ultra fajny
310 MARCIN SZWOCH 1983 Tuchola LEVEL 10 14:15 ultra fajny
311 MARCIN OHLER 1979 TUCHOLA LEVEL 10 14:15 ultra fajny
312 AGATA SŁOMIŃSKA 1992 TUCHOLA LEVEL 10 14:15 ultra fajny
313 MONIKA LAMPARSKA 1976 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE LEVEL 10 14:15 ultra fajny
314 ALEKSANDRA PODHAJSKA 1978 WARSZAWA LEVEL 10 14:15 ultra fajny
315 ALEKSANDRA GROMOWSKA 1978 TUCHOLA LEVEL 10 14:15 ultra fajny
316 Łukasz Brzózka 1991 Ciechocinek Szczękoczułki 15:00 bardzo fajny
317 WOJCIECH KOWALSKI 1991 BIAŁE BŁOTA MIODOWE LATA 13:30
318 Damian Pietruszyński 1993 Bydgoszcz Magiczne trio 13:45
319 Jędrzej Nowaczyk 1991 Bydgoszcz Magiczne trio 13:45
320 Kornelia Guz 1993 Chełmża Magiczne trio 13:45
321 Tomasz Małecki 1982 Złotniki Kujawskie UNISOFT 14:15 bardzo fajny
322 Aleksandra Stablewska 1984 Bydgoszcz UNISOFT Team 14:15 bardzo fajny
323 Krzysztof Rubanowicz 1981 Bydgoszcz UNISOFT Team 14:15 bardzo fajny
324 Anna Mindykowska 1975 Bydgoszcz UNISOFT Team 14:15 bardzo fajny
325 Bartosz Lewandowski 1981 Bydgoszcz UNISOFT Team 14:15 bardzo fajny
326 Iwona Łuszczek 1995 Rynarzewo 13:45
327 Agnieszka Kulczycka 1995 Nowa Wieś Wielka 13:45
330 Monika Lewandowska 1978 Bydgoszcz Pędzące Żółwie 13:45 ultra fajny
331 Rafał Lewandowski 1983 Bydgoszcz Pędzące Żółwie 13:45 ultra fajny
332 Katarzyna Koczwara 1987 Bydgoszcz Pędzące Żółwie 13:45 ultra fajny
333 Marcin Sajdak 1982 Bydgoszcz Pędzące Żółwie 13:45 ultra fajny
334 Waldemar Gerlach 1973 Inowrocław 13:45 ultra fajny
335 Łukasz Kraska 1989 Gdańsk Pędzące Zółwie 13:45 ultra fajny
336 Robert Majewski 1987 Czarże Pędzące Żółwie 13:45 ultra fajny
337 Michał Migasiewicz 1982 Bydgoszcz Pędzące Żółwie 13:45 ultra fajny
338 Piotr Zarecki 1985 Żnin Pędzące Zółwie 13:45 ultra fajny
339 Łukasz Karwicki 1986 Bydgoszcz Pędzące Żółwie 13:45 ultra fajny
340 Norbert Kruk 1977 bydgoszcz 14:00
341 Mariusz Wiśniewski 1978 bydgoszcz 14:00
342 ADRIAN ADAMSKI 1994 BARANY Team Teren TT 13:45 ultra fajny
343 KRZYSZTOF BALCERZAK 1982 Lipno 13:45 ultra fajny
344 KAROLINA NAKLICKA 1992 Lipno Team Teren TT 13:45 ultra fajny
345 Brajan Lorenc 1994 Lipno Team Teren TT 13:45 ultra fajny
346 Elżbieta Szmatuła 1994 Strzelno Team Teren TT 13:45 ultra fajny
347 Dorota Żarczyńska 1993 Więcbork Team Teren 13:45 ultra fajny
348 Katarzyna Skarżyńska 1974 Lipno Team Teren TT 13:45 ultra fajny
349 Piotr Kycia 1975 Lipno Team Teren TT 13:45 ultra fajny
350 Artur Naklicki 1995 Lipno Team Teren TT 13:45 ultra fajny
351 Mateusz Będlin 1992 Lipno Team Teren TT 13:45 ultra fajny
352 Mariusz Głąb 1983 Lipno Team Teren TT 13:45 ultra fajny
353 Magdalena Głąb 1984 Lipno Team Teren TT 13:45 ultra fajny
354 Sylwester Zakrzewski 1981 Kikół Team Teren 13:45 ultra fajny
355 Justyna Mejsner 1992 Bydgoszcz 14:15 bardzo fajny
356 Marta Mróz 1987 Białe Błota 14:15 bardzo fajny
358 Krystian Mróz 1987 Białe Błota 14:15 bardzo fajny
359 Dariusz Jaszkowski 1986 Bydgoszcz 14:15 bardzo fajny
360 Adrian Mejsner 1985 Łochowo 14:15 bardzo fajny
361 Karolina Kulik 1981 Bydgoszcz Klub zdrowego stylu życia 14:00 ultra fajny
363 Przemysław Rutyna 1989 Bydgoszcz Klub zdrowego stylu życia 14:00 ultra fajny
364 Katarzyna Rutyna 1972 Bydgoszcz Klub zdrowego stylu życia 14:00 ultra fajny
365 Agata Gaca 1994 Bydgoszcz Klub zdrowego stylu życia 14:00 ultra fajny
366 Agnieszka Duszka 1978 Bydgoszcz Klub zdrowego stylu życia 14:00 ultra fajny
367 Tomasz Dragon 1991 Bydgoszcz Klub zdrowego stylu życia 14:00 ultra fajny
368 Angelika Dragon 1988 Bydgoszcz Klub zdrowego stylu życia 14:00 ultra fajny
369 Anna Buszta 1978 Bydgoszcz Klub zdrowego stylu życia 14:00 ultra fajny
370 Artur Buszta 1979 Bydgoszcz Klub zdrowego stylu życia 14:00 ultra fajny
371 Ewa Witnik 1968 Bydgoszcz Klub zdrowego stylu życia 14:00 ultra fajny
372 Jarek Pater 1971 Murowaniec Klub zdrowego stylu życia 14:00 ultra fajny
373 Dagmara Choińska 1979 Bydgoszcz Klub zdrowego stylu życia 14:00 ultra fajny
374 Oskar Szułczyński 1998 Przyłęki Klub zdrowego stylu życia 14:00 ultra fajny
375 Ula Kwasińska 1977 Murowaniec Klub zdrowego stylu życia 14:00 ultra fajny
376 Beata Kępa 1974 Bydgoszcz Klub zdrowego stylu życia 14:00 ultra fajny
377 Joanna Tokarkiewicz 1975 Bydgoszcz Klub zdrowego stylu życia 14:00 ultra fajny
378 Anna Worogaj 1978 Bydgoszcz Klub zdrowego stylu życia 14:00 ultra fajny
379 Monika Betyna 1986 Bydgoszcz Klub zdrowego stylu życia 14:00 ultra fajny
380 Dariusz Jurkiewicz 1971 Bydgoszcz Klub zdrowego stylu życia 14:00 ultra fajny
381 Joanna Zawistowska 1979 Gdynia KZ RADOŚĆ ŻYCIA 14:00
382 Julia Rogowska 1996 Bydgoszcz 13:45
383 Norbert Domian 1996 Ciele 13:45
384 Marta Olszewska 1985 Bydgoszcz 13:45
385 Anna Kozik 1969 Pruszcz Run Team Pruszcz 14:00
386 Beata Strzałkowska 1983 Iwiec has... has... 13:45 ultra fajny
387 Daniel Strzałkowski 1983 Iwiec has... has... 13:45 ultra fajny
389 Anna Szamocka 1982 Drzycim has... has... 13:45 ultra fajny
390 Łukasz Glaza 1983 TUCHOLA has... has... 13:45 ultra fajny
391 Krzysztof Kuciński 1983 Gostycyn has... has... 13:45 ultra fajny
392 Katarzyna Kucińska 1991 Poznań has... has... 13:45 ultra fajny
393 Sławomir Świetlik 1975 TUCHOLA has... has... 13:45 ultra fajny
394 Maciej Tajl 1981 Mały Mędromierz has... has... 13:45 ultra fajny
395 Mateusz Lorczak 1985 Aleksandrowo has... has... 13:45 ultra fajny
396 Mariusz Szmidt 1969 Więcbork Klub Zdrowia 14:15 ultra fajny
397 Magdalena Kogut 1976 Więcbork Klub Zdrowia 14:15 ultra fajny
398 Radosław Bakoń 1987 Więcbork Klub Zdrowia 14:15 ultra fajny
399 Edyta Golańska 1975 Więcbork Klub Zdrowia 14:15 ultra fajny
400 Przemysław Ostojski 1995 Więcbork Klub Zdrowia 14:15 ultra fajny
401 Agnieszka Stranc 1981 Więcbork Klub Zdrowia 14:15 ultra fajny
402 Szymon Stranc 1985 Więcbork Klub Zdrowia 14:15 ultra fajny
403 Justyna Gapińska 1981 Więcbork Klub Zdrowia 14:15 ultra fajny
404 Jolanta Bąkowska 1966 Więcbork Klub Zdrowia 14:15 ultra fajny
405 Iwona Lubińska Borgula 1975 Więcbork Klub Zdrowia 14:15 ultra fajny
406 Elżbieta Żołądkiewicz 1966 Więcbork Klub Zdrowia 14:15 ultra fajny
407 Ewa Brączyk 1976 Więcbork Klub Zdrowia 14:15 ultra fajny
408 Anna Łopuska 1985 Więcbork Klub Zdrowia Więcbork 14:15 ultra fajny
409 Agata Urbańska 1984 Więcbork Klub Zdrowia Więcbork 14:15 ultra fajny
410 Agnieszka Lach 1975 Więcbork Klub Zdrowia Więcbork 14:15 ultra fajny
411 Radosław Babicz 1984 Bydgoszcz BZB 14:00 bardzo fajny
412 Dorota Babicz 1983 Bydgoszcz BZB 14:00 bardzo fajny
413 Tomasz Bąbka 1990 Bydgoszcz BZB 14:00 bardzo fajny
414 Paulina Bąbka 1989 Bydgoszcz BZB 14:00 bardzo fajny
415 Mariusz Zgoda 1990 Maksymilianowo BZB 14:00 bardzo fajny
416 Danuta Zgoda 1990 Maksymilianowo BZB 14:00 bardzo fajny
417 Karol Windorpski 1982 Gdynia 15:15
418 Marcin Neumann 1977 Bydgoszcz Sąsiedzi Team 14:00 bardzo fajny
419 Magdalena Neumann 1978 Bydgoszcz Sąsiedzi Team 14:00 bardzo fajny
420 Robert Kluszczyński 1966 Bydgoszcz Sąsiedzi Team 14:00 bardzo fajny
421 Marcin Drozdowski 1983 Bydgoszcz Sąsiedzi Team 14:00 bardzo fajny
422 Artur Kluszczyński 1971 Bydgoszcz Sąsiedzi Team 14:00 bardzo fajny
423 Bartłomiej Płotka 1984 Bydgoszcz Veni Vidi Vici 14:15 bardzo fajny
424 Magdalena Szymańska 1988 Brzoza Veni Vidi Vici 14:15 bardzo fajny
425 Karol Cybulski 1989 Rogowo Veni Vidi Vici 14:15 bardzo fajny
426 Daniel Frankowski 1977 Bydgoszcz Veni Vidi Vici 14:15 bardzo fajny
427 Wiktoria Płotka 1993 Bydgoszcz Veni Vidi Vici 14:15 bardzo fajny
428 Katarzyna Majchrzak 1984 Bydgoszcz Veni Vidi Vici 13:45 bardzo fajny
429 Ewa Urbanska 1971 Pruszcz Run Team Pruszcz 14:00
430 Bartosz Jarmuż 1988 Czarnowo Team SDL 14:15 bardzo fajny
431 Marta Salamon 1987 Bydgoszcz Team SDL 14:15 bardzo fajny
432 Marta Miklas 1988 Bydgoszcz Team SDL 14:15 bardzo fajny
433 Arkadiusz Nowak 1979 Bydgoszcz Team SDL 14:15 bardzo fajny
434 Kamil Janik 1989 Bydgoszcz Team SDL 14:15 bardzo fajny
436 Asia Ruta 1973 Więcbork Klub Zdrowia Więcbork 14:15 ultra fajny
438 Tomasz Szwajkowski 1973 Lipno Teren Team TT 13:45 ultra fajny
440 Oliwia Wassielewska 1992 Bydgoszcz 14:00
441 Radosław Klinowski 1985 Bydgoszcz GALACTICA 13:00 ultra fajny
442 Elżbieta Dudziak 1984 Bydgoszcz 14:15
443 Dawid Jaworski 1988 Toruń Berserkerzy 14:00
444 Rafał Mańka 1968 Grudziądz latające śledziony 14:30 ultra fajny
445 Michał Mańka 1996 Grudziądz latające śledziony 14:30 ultra fajny
446 Roksana Nowak 1996 Kormoranów 98/30 latające śledziony 14:30 ultra fajny
447 Łukasz Mańka 1994 Grudziądz latające śledziony 14:30 ultra fajny
448 Piotr Ostrzycki 1995 Kamionki latające śledziony 14:30 ultra fajny
449 Mariusz Kargol 1987 Gdańsk 14:30 ultra fajny
450 Damian Małkowski 1990 Nowa Wieś latające śledziony 14:30 ultra fajny
451 MAriusz Rachwalski 1969 Grudziądz latające śledziony 14:30 ultra fajny
452 Marcin Jarzemski 1987 Bydgoszcz Bydgoszcz Triathlon Team 14:30 ultra fajny
453 Michał Kamiński 1989 Bydgoszcz latające śledziony 14:30 ultra fajny
454 Julia Potrawiak 1996 Poznań latające śledziony 14:30 ultra fajny
455 Dawid Misiurski 1980 Pacółtowo latające śledziony 14:30 ultra fajny
456 Monika Jaworska 1980 86-100 BIEGAJĄCE CIACHA 14:15 bardzo fajny
457 Tomasz Jaworski 1979 Świecie BIEGAJĄCE CIACHA 14:15 bardzo fajny
459 joanna walczak 1979 Świecie 14:15 bardzo fajny
460 Anna Grabowska 1979 Świecie 14:15 bardzo fajny
461 Magdalena Ligmann 1986 Świecie 14:15 bardzo fajny
462 Tomasz Dowchań 1988 bydgoszcz 14:00
463 Michał Hordowicz 1990 Bydgoszcz 14:15
464 MACIEJ WÓJCIK 1977 PIONKI tim.pl 13:15 ultra fajny
465 Katarzyna Kłutkowska 1984 Grębocin 14:15
466 Sonia Ehlert 1991 Toruń 14:15
467 Anna Sosnowska 1993 Nakło nad Notecią Rebel Cross Sport 15:15 ultra fajny
468 Michał Barcikowski 1982 Nakło nad Notecią Rebel Cross Sport 15:15 ultra fajny
469 Bartłomiej Tomczyk 1980 Witosław Rebel Cross Sport 15:15 ultra fajny
470 Piotr Krzoska 1979 Nakło nad Notecią Rebel Cross Sport 15:15 ultra fajny
471 Patryk Batarowicz 1993 Nakło nad Notecią Rebel Cross Sport 15:15 ultra fajny
472 Rafał Dyks 1979 Nakło nad Notecią Rebel Cross Sport 15:15 ultra fajny
473 Roman Świątek-Kuehn 1978 Nakło nad Notecią Rebel Cross Sport 15:15 ultra fajny
474 Marcin Jurek 1993 Paterek Rebel Cross Sport 15:15 ultra fajny
475 Natalia Narewska 1982 Potulice Rebel Cross Sport 15:15 ultra fajny
476 Tomasz Kubisz 1991 Nakło nad Notecią Rebel Cross Sport 15:15 ultra fajny
477 Anna Jeruzal 1991 Występ Rebel Cross Sport 15:15 ultra fajny
478 Marta Kamelska 1989 Janikowo Rebel Cross Sport 15:15 ultra fajny
481 Kuba Złociński 1983 Nakło nad Notecią Rebel Cross Sport 15:15 ultra fajny
482 Krzysztof Kubisz 1979 Wągrowiec Neka Szneka Team 14:30 bardzo fajny
483 Marzena Surdyk 1979 Wągrowiec Neka Szneka Team 14:30 bardzo fajny
484 Dorota Krzymińska-Nowak 1983 W agrowiec Neka Szneka TEAM 14:30 bardzo fajny
485 Michał Widziński 1981 Wągrowiec Neka SznekaTeam 14:30 bardzo fajny
486 Łukasz Surdyk 1979 Wągowiec Neka Szneka Team 14:30 bardzo fajny
487 Jakub Biegała 1988 Łochowo 14:15
488 Patrycja Molenda 1991 Bydgoszcz Pracuj.pl 14:30 bardzo fajny
489 Arleta Tymanowska 1987 Bydgoszcz Panicze Sportu 14:30 bardzo fajny
490 Mateusz Pszczolinski 1990 Bydgoszcz Panicze Sportu 14:30 bardzo fajny
491 Katarzyna Sulińska 1987 Bydgoszcz Panicze Sportu 14:30 bardzo fajny
492 Mateusz Gacek 1990 Rynarzewo Panicze Sportu 14:30 bardzo fajny
493 Marta Daniel 1973 Bydgoszcz CTDP 15:00 bardzo fajny
494 Michał Wiśniewski 1989 Toruń CTDP 15:00 bardzo fajny
495 Mateusz Szynkiewicz 1989 Toruń CTDP 15:00 bardzo fajny
496 Paweł Iskrzak 1987 Górsk CTDP 15:00 bardzo fajny
497 Daniel Sadokierski 1983 Włocławek CTDP 15:00 bardzo fajny
498 Łukasz Gościak 1989 Toruń CTDP 15:00 bardzo fajny
499 Maciej Nowikiewicz 1998 Bydgoszcz 14:45
500 Radosław Witos 1979 Wiedeń 15:00
501 Adam Kotlarek 1979 Murowaniec 15:00
502 Małgorzata Oparczyk 1987 Rynarzewo ANAKONDA 13:15 bardzo fajny
503 Arkadiusz Gostomski 1978 Tuchola 1 has...has... 13:45 ultra fajny
504 Róża Wnukiewicz 1983 Niemcz ANAKONDA 13:15 bardzo fajny
505 Agnieszka Ozga 1988 Bydgoscz Wolfpack X 13:00
506 Konrad Fryszkowski 1996 Bydgoszcz 14:45
507 Sylwia Fryszkowska 1991 Niemcz 14:45
508 Agata Ligenza 1981 Piła tim.pl 13:15 ultra fajny
509 Kacper Głowacki 1997 Bydgoszcz Biegnę z Ewą 14:30
510 Adrian Rytwiński 1993 Bydgoszcz 14:30
511 Dorota Walorska 1990 Bydgoszcz 14:30
512 Justyna Michna 1975 Świecie 14:30
513 Beata Suchomska 1976 Jania Góra 14:30
514 Alicja Karamucka 1987 Bydgoszcz KOMPAS TEAM 14:30 bardzo fajny
515 Dawid Karamucki 1983 Bydgoszcz KOMPAS TEAM 14:30 bardzo fajny
516 Agnieszka Walczak 1985 Bydgoszcz KOMPAS TEAM 14:30 bardzo fajny
517 Daniel Bojanowski 1987 Bydgoszcz KOMPAS TEAM 14:30 bardzo fajny
518 Sandra Zmuda Trzebiatowska 1987 Chojnice KOMPAS TEAM 14:30 bardzo fajny
519 Anna Kot- Adamowicz 1982 Olsztyn KOMPAS TEAM 14:30 bardzo fajny
520 Michał Żurawski 1979 Stargard KOMPAS TEAM 14:30 bardzo fajny
521 Paweł Baumgart 1980 Dąbrówka KOMPAS TEAM 14:30 bardzo fajny
522 Anna Żak 1982 Bielsko- Biała KOMPAS TEAM 14:30 bardzo fajny
523 Aleksandra Janiszewska 1993 Bydgoszcz Politech Team 14:45 bardzo fajny
524 Marcin Schmidt 1981 Bydgoszcz Politech Team 14:45 bardzo fajny
525 Magdalena Metzler 1987 Toruń Politech Team 14:45 bardzo fajny
526 Paweł Andersohn 1976 Bydgoszcz Politech Team 14:45 bardzo fajny
527 Leszek Rasmus 1989 Bydgoszcz Politech Team 14:45 bardzo fajny
528 Kamil Szczech 1990 Wągrowiec Sunrise System i Przyjaciele 14:45 ultra fajny
529 Michalina Borzych 1995 Osiek nad Notecią Sunrise System i Przyjaciele 14:45 ultra fajny
530 Anna Szelmeczka 1990 Damasławek Sunrise System i Przyjaciele 14:45 ultra fajny
531 Bartosz Rosiński 1990 Rypin Sunrise System i Przyjaciele 14:45 ultra fajny
532 Sebastian Kopczyński 1989 Barczewo Sunrise System i Przyjaciele 14:45 ultra fajny
533 Anna Marszałek 1990 Bydgoszcz Sunrise System i Przyjaciele 14:45 ultra fajny
534 Bartłomiej Żydkiewicz 1988 Wąsosz Sunrise System i Przyjaciele 14:45 ultra fajny
535 Mateusz Plewiński 1987 Bydgoszcz Sunrise System i Przyjaciele 14:45 ultra fajny
536 Jakub Buśkiewicz 1992 Solec Kujawski Sunrise System i Przyjaciele 14:45 ultra fajny
537 Piotr Słowiński 1987 Strzelno Sunrise System i Przyjaciele 14:45 ultra fajny
538 Krzysztof Dawidowicz 1985 Świdwin Sunrise System i Przyjaciele 14:45 ultra fajny
539 Ewa Sękowska 1991 Bydgoszcz Sunrise System i Przyjaciele 14:45 ultra fajny
540 Marcin Borka 1981 Toruń 14:30
541 Sebastian Szymański 1995 Bydgoszcz Wolfpack X 13:00
542 Alicja Szymańska 1984 Bydgoszcz 14:30
543 NATALIA UNTON 1985 TORUŃ PIERNIKOWE DIABŁY 14:30 ultra fajny
544 ARTUR MAJEWSKI 1989 CHEŁMŻA PIERNIKOWE DIABŁY 14:30 ultra fajny
545 SŁAWOMIR JĘDRZEJEWSKI 1985 OBORY 41 G PIERNIKOWE DIABŁY 14:30 ultra fajny
546 ADAM PASZYN 1986 TORUŃ PIERNIKOWE DIABŁY 14:30 ultra fajny
547 KAROLINA TCHORZEWSKA 1988 TORUŃ PIERNIKOWE DIABŁY 14:30 ultra fajny
548 DARIUSZ MACIEJEWSKI 1975 TORUŃ PIERNIKOWE DIABŁY 14:30 ultra fajny
549 KATARZYNA ZABROCKA 1988 ZŁOTÓW PIERNIKOWE DIABŁY 14:30 ultra fajny
550 Dawid Wojciechowski 1984 Chełmża PIERNIKOWE DIABŁY 14:30 ultra fajny
551 PIOTR DZIELSKI 1990 CHEŁMŻA PIERNIKOWE DIABŁY 14:30 ultra fajny
552 PAULINA LEWANDOWSKA 1995 CHEŁMŻA PIERNIKOWE DIABŁY 14:30 ultra fajny
553 Damian Kozyra 1986 Toruń PIERNIKOWE DIABŁY 14:30 ultra fajny
554 Emilia Wilczyńska 1983 Toruń GIBONY 15:00
555 Pawel Skowronski 1985 Dzikowo GIBONY 15:00
556 Marcela Stanke 1996 Bydgoszcz 14:45 bardzo fajny
557 Magdalena Kamińska 1994 Bydgoszcz 14:45 bardzo fajny
558 Marek Kamiński 1993 Bydgoszcz 13:30 bardzo fajny
559 Maciej Buczyński 1982 Bydgoszcz Galactica 13:00 ultra fajny
560 Krzysztof Kwiatkowski 1970 Bydgoszcz GOSiR Osielsko 14:30 bardzo fajny
561 Piotr Okonek 1974 Bydgoszcz 14:30
562 Anna Zielińska 1991 Gostynin Wściekłe Pięści Węża 15:00 bardzo fajny
563 Arkadiusz Zieliński 1989 Gostynin Wściekłe Pięści Węża 15:00 bardzo fajny
564 Adrian Ostrowski 1988 Gostynin Wściekłe Pięści Węża 15:00 bardzo fajny
565 Krzysztof Kaczor 1985 Gostynin Wściekłe Pięści Węża 15:00 bardzo fajny
566 Adrianna Kijek 1986 Gostynin Wściekłe Pięści Węża 15:00 bardzo fajny
567 Katarzyna Kaczor 1986 Gostynin Wściekłe Pięści Węża 15:00 bardzo fajny
568 Marcin Kijek 1985 Gostynin Wściekłe Pięści Węża 15:00 bardzo fajny
569 Agata Kulińska 1987 Bydgoszcz CNN 14:30 ultra fajny
570 Karolina Kulas 1987 Bydgoszcz CNN 14:30 ultra fajny
571 Marcin Pietras 1985 Bydgoszcz CNN 14:30 ultra fajny
572 Hanna Wrzesińska 1986 Bydgoszcz CNN 14:30 ultra fajny
573 Bartosz Sobanski 1994 Bydgoszcz CNN 14:30 ultra fajny
574 Arleta Bartoszak 1976 Inowrocław 14:30 ultra fajny
575 Marta Owsińska 1990 Bydgoszcz CNN 14:30 ultra fajny
576 Michał Sobański 1987 Bydgoszcz CNN 14:30 ultra fajny
577 Bartłomiej Jureczka 1986 Bydgoszcz CNN 14:30 ultra fajny
578 Aleksandra Pulkowska 1985 Bydgoszcz CNN 14:30 ultra fajny
579 Łukasz Walczak 1986 Bydgoszcz CNN 14:30 ultra fajny
580 Tomasz Szczepaniak 1985 Bydgoszcz CNN 14:30 ultra fajny
581 Wojciech Błaszczyk 1989 Murowaniec CNN 14:30 ultra fajny
582 Tomasz Skórcz 1967 Bydgoszcz akademia Pole Dance 14:00 ultra fajny
583 Malgorzata skórcz 1968 Bydgoszcz Akademia Pole Dance 14:00 ultra fajny
584 Jakub Skórcz 1995 Bydgoszcz Akademia Pole Dance 14:00 ultra fajny
585 Łukasz Bazelak 1982 Maksymilianowo GOSiR Osielsko 14:30
586 Natalia Judkowiak 1988 Maksymilianowo GOSiR Osielsko 14:30
587 Tomek Karpiński 1977 Toruń Brygada ZRYW 14:30 bardzo fajny
588 Sylwia Karpińska 1978 Toruń Brygada ZRYW 14:30 bardzo fajny
589 Monika Jagura 1978 Toruń Brygada ZRYW 14:30 bardzo fajny
590 Michał Gancarz 1990 Toruń Brygada ZRYW 14:30 bardzo fajny
591 Krzysztof Chmielewski 1989 Toruń Brygada ZRYW 14:30 bardzo fajny
592 Marek Naliński 1983 Toruń Brygada ZRYW 14:30 bardzo fajny
593 Daria Pałucka 1989 Włocławek KS Starsy 15:00
594 Michał Leciak 1980 Toruń KS Starsy 15:00
595 Anna Rybicka 1979 Bydgoszcz 14:45
596 Grzegorz Marciniak 1988 Włocławek 15:45
597 Andrzej Gajzler 1972 Myślęcinek 14:45
598 Robert Klawitter 1975 Bydgoszcz FRISTOM 14:45
599 Paweł Waszewski 1990 Bydgoszcz 14:45
600 Kamil Wywioł 1993 Katowice Akademia Pole Dance 14:45
601 Agata Stejbach 1989 Bydgoszcz Zespół QRS 14:45 ultra fajny
602 Katarzyna Szczepaniak 1992 Przyłęki Zespół QRS 14:45 ultra fajny
603 Katarzyna Rzepka 1989 Bydgoszcz Zespół QRS 14:45 ultra fajny
604 Adrianna Czajkowska 1989 Bydgoszcz Zespół QRS 14:45 ultra fajny
605 Katarzyna Szczęsna 1992 Ciechocinek Zespół QRS 14:45 ultra fajny
606 Łukasz Szczerba 1987 Bydgoszcz Zespół QRS 14:45 ultra fajny
607 Jagoda Figiel 1988 Bydgoszcz Zespół QRS 14:45 ultra fajny
608 Oliwier Figiel 1997 Bydgoszcz Zespół QRS 14:45 ultra fajny
609 Łukasz Sobierajski 1992 Bydgoszcz Zespół QRS 14:45 ultra fajny
610 Marcin Guranowski 1987 Toruń Zespół QRS 14:45 ultra fajny
611 Karolina Górna 1988 Więcbork Zespół QRS 14:45 ultra fajny
612 Marek Pera 1983 Bydgoszcz CityFit 15:30 bardzo fajny
613 Jakub Kruk 1994 Piła CityFit 15:30 bardzo fajny
614 Jan Nowacki 1996 Bydgoszcz CityFit 15:30 bardzo fajny
615 Dominika Brzykcy 1996 Bydgoszcz CityFit 15:30 bardzo fajny
616 Magdalena Matczak 1991 Bydgoszcz CityFit 15:30 bardzo fajny
617 Sebastian Borek 1989 Chełmno PILARZE 15:00
618 Michał Dropek 1991 Chełmno PILARZE 15:00
619 Adam Trzpil 1988 Chełmno PILARZE 15:00
620 Monika Kraszkiewicz 1991 Bydgoscz Wolfpack X 13:00
621 Katarzyna Cieszyńska 1971 Bydgoszcz BRAVE TEAM 13:15 bardzo fajny
623 Anetta Knitter 1973 Bydgoszcz BRAVE TEAM 13:15 bardzo fajny
624 Magdalena Orlik 1973 Olsztyn BRAVE TEAM 13:15 bardzo fajny
625 Marcin Cichy 1976 Olsztyn BRAVE TEAM 13:15 bardzo fajny
626 Dominika Radka- Jędrkiewicz 1989 Bydgoszcz BRAVE TEAM 13:15 bardzo fajny
627 Grzegorz Jędrkiewicz 1985 Bydgoszcz BRAVE TEAM 13:15 bardzo fajny
629 Sandra Nowik 1995 Gdynia #TeamPjotra 15:30
630 Kamil Perkowski 1989 Mrocza 14:45
631 Marta Biłyk 1983 bydgoszcz 14:45
632 Julita Kucińska 1996 Olsztyn has..has.. 13:45 ultra fajny
633 Karina Knitter 1981 Bydgoszcz BRAVE TEAM 13:15 bardzo fajny
634 Szymon Kutrzuba 1979 Nowa Wieś Wielka Combo Pszczoły 15:00 bardzo fajny
635 Barbara Kutrzuba 1982 Inowrocław Combo Pszczoły 15:00 bardzo fajny
636 Waldemar Domagała 1981 Bydgoszcz Combo Pszczoły 15:00 bardzo fajny
637 Piotr Kubik 1982 Inowrocław Pszczoły 15:00 bardzo fajny
638 Katarzyna Siegiert 1984 Bydgoszcz Combo Pszczoły 15:00 bardzo fajny
639 Aleksandra Wojtasik 1984 Inowrocław Combo Pszczoły 15:00 bardzo fajny
640 Patrycja Grzegorzewska 1993 bydgoszcz keeeper 15:30 ultra fajny
641 Andrzej Lemież 1977 BYDGOSZCZ keeeper 15:30 ultra fajny
642 Łukasz Malczak 1996 Bydgoszcz keeeper 15:30 ultra fajny
643 Roman Rymaszewski 1972 bydgoszcz keeeper 15:30 ultra fajny
644 Patryk Such 1992 Bydgoszcz keeeper 15:30 ultra fajny
645 Anna Wojtasik 1987 bydgoszcz keeeper 15:30 ultra fajny
646 Agnieszka Klawitter 1979 Bydgoszcz FRISTOM 15:00 bardzo fajny
647 Zuzanna Sobiechowska 1998 Świekatowo FRISTOM 15:00 bardzo fajny
648 Katarzyna Kapela 1975 Bydgoszcz FRISTOM 15:00 bardzo fajny
649 Mikołaj Kapela 1975 Bydgoszcz FRISTOM 15:00 bardzo fajny
650 Robert Klawitter 1975 Bydgoszcz FRISTOM 15:00 bardzo fajny
651 Kamil Jurczak 1985 Grudziądz Sportevo 15:00
652 Tomasz Sendecki 1983 Bydgoszcz Planika 15:15 ultra fajny
653 Katarzyna Sendecka 1981 Bydgoszcz Planika 15:15 ultra fajny
654 Sandra Zaborowska 1988 Bydgoszcz Planika 15:15 ultra fajny
655 Sylwia Tykwińska 1980 Łochowo Planika 15:15 ultra fajny
656 Andrzej Karnaciewicz 1991 Grodno Planika 15:15 ultra fajny
657 Grzegorz Krakowski 1984 Bydgoszcz Planika 15:15 ultra fajny
658 Jakub Krakowski 1991 Wyrzysk Planika 15:15 ultra fajny
659 Mirosław Nowak 1967 Barcin Planika 15:15 ultra fajny
660 Edyta Nowak 1989 Bydgoszcz Planika 15:15 ultra fajny
661 Mateusz Nowak 1987 Bydgoszcz Planika 15:15 ultra fajny
662 Małgorzata Burska 1982 Bydgoszcz Planika 15:15 ultra fajny
663 Mateusz Parliński 1993 Bydgoszcz Planika 15:15 ultra fajny
664 Mikołaj Woyna 1980 Bydgoszcz Planika 15:15 ultra fajny
665 Adam Mateja 1991 Bydgoszcz Planika 15:15 ultra fajny
666 Sławomir Józefowicz 1983 Bydgoszcz Planika 15:15 ultra fajny
667 Monika Dąbrowska 1987 Bydgoszcz Planika 15:15 ultra fajny
668 Christiano Becker 1986 Torun Planika 15:15 ultra fajny
669 Shaun Westgate 1984 Bydgoszcz Planika 15:15 ultra fajny
670 Dariusz Krywalski 1981 Solec Kujawski Planika 15:15 ultra fajny
671 Anna Gajda 1991 Bydgoszcz Planika 15:15 ultra fajny
672 Robert Zaklikowski 1979 Bydgoszcz Planika 15:15 ultra fajny
673 Agata Goba 1989 Łochowo Planika 15:15 ultra fajny
674 Anna Łukian-Wiśniewska 1978 Bydgoszcz Planika 15:15 ultra fajny
675 Agnieszka Jackowiak 1984 Piła Akademia Pole Dance 14:00 ultra fajny
676 Julia Matuszak 1984 Piła Akademia Pole Dance 14:00 ultra fajny
677 Marek Matuszak 1984 Piła Akademia Pole Dance 14:00 ultra fajny
678 Katarzyna Jadczak 1979 Bydgoszcz Akademia Pole Dance 14:00 ultra fajny
679 Patryk Jaromin 1993 Bydgoszcz Akademia Pole Dance 14:00 ultra fajny
680 Jakub Wilda 1990 Bydgoszcz ALKOWILKI 15:00
681 Michał Piotrowiak 1979 Bydgoszcz ALKOWILKI 15:00
682 Radoslaw Prahl 1980 Wyrzysk ZADYSZKA TEAM 13:15 bardzo fajny
683 Karolina Kwiatkowska 1994 Bydgoszcz GOSiR Osielsko 14:30 bardzo fajny
684 Paulina Wiśniewska 1991 Poznań 15:00
685 Monika Kalkowska 1974 Bydgoszcz 15:00
686 Natalia Kalkowska 1976 Bydgoszcz 15:00
687 Katarzyna Golanko 1978 Kartuzy 15:00
688 Magdalena Kowalska 1990 Nakło nad Notecią 15:00
689 tomasz kamiński 1988 Gołańcz 15:45
690 łukasz szewczuk 1988 Morakowo 15:45
691 dominik kutka 1990 Bydgoszcz 15:45
692 Marta Makowska-Adamczyk 1983 Bydgoszcz Aktywna Bydgoszcz 14:45 ultra fajny
694 Ewa Woźniak 1979 Bydgoszcz Aktywna Bydgoszcz 14:45 ultra fajny
695 Agnieszka Nowak 1981 Bydgoszcz Aktywna Bydgoszcz 14:45 ultra fajny
696 Filip Makowski 1988 Bydgoszcz Aktywna Bydgoszcz 14:45 ultra fajny
697 Anna Makowska 1988 Bydgoszcz Aktywna Bydgoszcz 14:45 ultra fajny
698 Violetta Karczewska 1969 Bydgoszcz Aktywna Bydgoszcz 14:45 ultra fajny
699 Małgorzata Trawicka 1979 Bydgoszcz Aktywna Bydgoszcz 14:45 ultra fajny
700 Łukasz Ossowski 1980 Bydgoszcz Aktywna Bydgoszcz 14:45 ultra fajny
701 Mikołaj Kluczyk 1986 Bydgoszcz Aktywna Bydgoszcz 14:45 ultra fajny
702 Iwona Cenkier 1976 Bydgoszcz Aktywna Bydgoszcz 14:45 ultra fajny
703 Magdalena Tyburska 1990 bydgoszcz Aktywna Bydgoszcz 14:45 ultra fajny
704 jarosław bolszaków 1987 solec Kujawski Aktywna Bydgoszcz 14:45 ultra fajny
706 Weronika Masztalerska 1985 Bydgoszcz Aktywna Bydgoszcz 14:45 ultra fajny
707 Dawid Ludkowski 1979 Bydgoszcz Aktywna Bydgoszcz 14:45 ultra fajny
708 Jacek Kwaśniewski 1982 Bydgoszcz Aktywna Bydgoszcz 14:45 ultra fajny
709 Bartosz Kropidłowski 1982 Bydgoszcz Aktywna Bydgoszcz 14:45 ultra fajny
710 Jacek Birkholz 1980 Bydgoszcz DER-MAG 15:30
711 Remigiusz Krakowski 1985 Bydgoszcz DER-MAG 15:30
712 Maciej Musial 1979 Bydgoszcz DER-MAG 15:30
713 Radosław Wnęk 1990 Dąbrowa Chełmińska DER-MAG 15:30
714 Mariusz Król 1992 Dąbrowa Chełmińska DER-MAG 15:30
715 Damian Skierski 1992 Bydgoszcz DER-MAG 15:30
716 Michał Musiał 1975 Bydgoszcz DER-MAG 15:30
717 Emil Lubieński 1995 Bydgoszcz DER-MAG 15:30
718 Sebastian Duszyński 1985 Grebocin Cieniasy 15:00
719 Agata Wiśniewska 1989 Poznań 15:00
720 Artur Nadolny 1991 Grębocin Cieniasy 15:00
721 EDYTA ADAMSKA 1984 LIPNO Team Teren 13:45 ultra fajny
722 Katarzyna Ługowska 1978 Lipno Team Teren 13:45 ultra fajny
723 Aleksandra Marciniak 1990 Lipnio Team Teren 13:45 ultra fajny
724 Dawid Studziński 1989 Mała Nieszawka tim.pl 13:15 ultra fajny
725 Karolina Berdych 1994 Bydgoszcz Sunrise System i Przyjaciele 14:45 ultra fajny
726 Dariusz Wunsch 1972 Grudziądz 15:00
727 Radosław Lesinski 1991 Bydgoszcz 15:00
728 Artur Boniecki 1988 Bydgoszcz 15:00
729 Jakub Rosiński 1994 Kowalewo Calisthenics Academy 14:15 ultra fajny
730 Dagmara Pazoła 1997 Bydgoszcz Calisthenics Academy 14:15 ultra fajny
731 Jacek Regiec 1973 Bydgoszcz Calisthenics Academy 14:15 ultra fajny
732 Anna Pilarska 1989 Bydgoszcz Calisthenics Academy 14:15 ultra fajny
733 Marcin Szpakowski 1990 Bydgoszcz Calisthenics Academy 14:15 ultra fajny
734 Paulina Skibińska 1989 Bydgoszcz Calisthenics Academy 14:15 ultra fajny
735 Monika Witkowska 1986 Bydgoszcz Calisthenics Academy 14:15 ultra fajny
736 Paweł Klause 1988 Bydgoszcz Calisthenics Academy 14:15 ultra fajny
737 Paweł Ogorzeja 1993 Bydgoszcz Calisthenics Academy 14:15 ultra fajny
738 Sylwia Jankowska 1976 Bydgoszcz Calisthenics Academy 14:15 ultra fajny
739 Evgeniya Prikhodko 1986 Taszkient Calisthenics Academy 14:15 ultra fajny
740 Mateusz Rosiński 1990 Kowalewo Calisthenics Academy 14:15 ultra fajny
741 Monika Świerczyńska 1986 Bydgoszcz Aktywna Bydgoszcz 14:45 ultra fajny
742 Mariusz Masztalerski 1988 Bydgoszcz Aktywna Bydgoszcz 14:45 ultra fajny
743 Łukasz Zaborowski 1982 Bydgoszcz Aktywna Bydgoszcz 14:45 ultra fajny
744 Alicja Ludkowska 1983 Bydgoszcz Aktywna Bydgoszcz 14:45 ultra fajny
745 Marcin Karol Tomaszewski 1982 Bydgoszcz Aktywna Bydgoszcz 14:45 ultra fajny
746 Filip Kowalski 1995 Nakło nad Notecią 15:00
748 Andrzej Dębiec 1982 Bydgoszcz ANAKONDA 13:15 bardzo fajny
749 Piotr Chołaściński 1982 Bydgoszcz Ibowcy 15:00
750 Łukasz Hełminiak 1985 Bydgoszcz Ibowcy 15:00
751 Agnieszka Tecław 1981 Niemcz Aktywna Bydgoszcz 14:45 ultra fajny
752 Ireneusz Woźniak 1977 Bydgoszcz Aktywna Bydgoszcz 14:45 ultra fajny
753 Tomasz Frączek 1981 Toruń CTDP 15:15
754 Dominika Wlazło 1995 Bydgoszcz CTDP 15:15
757 Michał Sztyma 1982 Bydgoszcz KRS 15:00
758 Magdalena Chacińska 1985 Lipniki MMA Devil Club Kcynia 15:15 bardzo fajny
759 Iza Papuga 1980 Kcynia TEAM Kcynia 15:15 bardzo fajny
760 Krystian Maćkowski 1989 Kcynia MMA Devil Club Kcynia 15:15 bardzo fajny
761 Przemysław Purczyński 1986 Kcynia TEAM Kcynia 15:15 bardzo fajny
762 Artur Paszkiet 1980 Kcynia TEAM Kcynia 15:15 bardzo fajny
764 Andrzej Grys 1972 Kwidzyn TIGERS 13:45
765 Andrzej Karczewski 1967 Bydgoszcz Aktywan Bydgoszcz 14:45 ultra fajny
766 Łukasz Krupa 1981 Bydgoszcz Aktywna Bydgoszcz 14:45 ultra fajny
767 Adrianna Pietrus 1991 Bydgoszcz Aktywna Bydgoszcz 14:45 ultra fajny
768 Natalia Januszewska 1998 Białe Błota Demolka 15:00 ultra fajny
769 Adam Januszewski 1998 Nowa Wieś Wielka Demolka 15:00 ultra fajny
770 Mateusz Kabaciński 1998 Bydgoszcz Demolka 15:00 ultra fajny
771 Dawid Strzałkowski 1998 Bydgoszcz Demolka 15:00 ultra fajny
772 Jędrzej Rynkowski 1998 Smolniki Demolka 15:00 ultra fajny
773 Maja Hubeny 1998 Bydgoszcz Demolka 15:00 ultra fajny
774 Agata Kasprowicz 1998 Wielki Sosnowiec Demolka 15:00 ultra fajny
775 Filip Kamzelewski 1998 Białe Błota Demolka 15:00 ultra fajny
776 Patrycja Suszek 1998 Lipniki Demolka 15:00 ultra fajny
777 Zuzanna Kurant 1998 Zamość Demolka 15:00 ultra fajny
778 Karol Karczewski 1993 Niemcz Aktywan Bydgoszcz 14:45 ultra fajny
779 Jakub Karczewski 1994 Niemcz Aktywan Bydgoszcz 14:45 ultra fajny
780 Joanna Wiącek - Fajfer 1979 Inowrocław Uciekające kg-MY 15:15 bardzo fajny
781 Ewa Witkowska 1978 Inowrocław Barbell Squad 15:15
782 Aneta Zawadzka 1982 Toruń 15:15
783 Marcin Zawadzki 1980 Toruń 15:15
784 Krzysztof Kozłowski 1986 Bydgoszcz Sito Poland 15:00
785 Łukasz Strzyżewski 1986 Bydgoszcz Sito Poland 15:00
786 Piotr Borkiewicz 1976 Bydgoszcz Sito Poland 15:00
787 Artur Włodarczyk 1984 Bydgoszcz Sito Poland 15:00
788 Marta Szpulecka 1980 Inowrocław Uciekające kg-MY 15:15 bardzo fajny
789 Marcin Mielcarek 1982 Inowrocław Uciekające kg-MY 15:15 bardzo fajny
790 Mikołajj Studzinski 1994 Inowrocław Uciekające kg-MY 15:15 bardzo fajny
792 Kamil Kurzydlowski 1977 Inowrocław Uciekające kg-MY 15:15 bardzo fajny
793 Przemysław Bańka 1984 Złotniki Kujawskie Laczki Mojżesza 15:15
794 Tomasz Bielawski 1983 Złotniki Kujaswkie Laczki Mojżesza 15:15
795 Tomasz Makowski 1977 Bydgoszcz Zespół Panienki Helenki 15:15 ultra fajny
796 Bartosz Szreder-Widłak 1979 Bydgoszcz Zespół Panienki Helenki 15:15 ultra fajny
797 Michał Kowalczyk 1979 Bydgoszcz Zespół Panienki Helenki 15:15 ultra fajny
798 Dawid Wiśniewski 1993 Pruszcz Pomorski Zespół Panienki Helenki 15:15 ultra fajny
799 Jacek Grzegorczyk 1982 Bydgoszcz Zespół Panienki Helenki 15:15 ultra fajny
800 Szymon Hamerski 1995 Bydgoszcz Zespół Panienki Helenki 15:15 ultra fajny
801 Marcin Gęsikowski 1977 Bydgoszcz Zespół Panienki Helenki 15:15 ultra fajny
802 Olga Kania 1981 Toruń Zespół Panienki Helenki 15:15 ultra fajny
803 Katarzyna Glanc 1979 Solec Kujawski Zespół Panienki Helenki 15:15 ultra fajny
804 Krzysztof Glanc 1977 Solec Kujawski Zespół Panienki Helenki 15:15 ultra fajny
805 Wiktoria Michalak 1996 Bydgoszcz Zespół Panienki Helenki 15:15 ultra fajny
806 Jarosław Staszak 1963 Bydgoszcz 15:15
807 Marek Czerwiński 1980 Ciele 13:30 bardzo fajny
808 Paweł Napierała 1987 Ciele 13:30 bardzo fajny
809 Zygmunt Korkosz 1960 Samostrzel MEWA-FIT 15:00
810 Renata Łabich 1980 Paterek MEWA-FIT 15:00
811 Ewa Młynarczyk 1976 Nakło nad Notecią MEWA-FIT 15:00
812 Małgorzata Pieczek 1974 Bydgoszcz 15:30
813 Gosia Nęcka 1973 Zamość 15:30
814 Mariusz Ptasznik 1966 Zamość 15:30
815 Magda Sadowska 1988 Bydgoszcz 13:00 bardzo fajny
816 Alicja Lemańska 1988 Bydgoszcz 13:00 bardzo fajny
817 Ewelina Adamczewska 1986 Bydgoszcz 13:00 bardzo fajny
818 Beata Borowicz 1991 Bydgoszcz 15:45 bardzo fajny
819 Natalia Melkowska 1989 Bydogszcz 15:45 bardzo fajny
820 Mariusz Ciechalski 1970 Bydgoszcz 15:45 bardzo fajny
821 Tomasz Dworak 1981 Bydgoszcz 15:45 bardzo fajny
822 Michał Niewiadomy 1979 Bydgoszcz 15:30
823 Zuzanna Dziża-Koniczyńska 1974 Bydgoszcz Bydgoski Klub Morsów 15:30 ultra fajny
824 Bogdan Szewczuk 1968 Bydgoszcz Bydgoski Klub Morsów 15:30 ultra fajny
825 Iwona Kosińska 1970 Bydgoszcz Bydgoski Klub Morsów 15:30 ultra fajny
826 Adam Prentki 1978 Bydgoszcz Bydgoski Klub Morsów 15:30 ultra fajny
827 Elżbieta Zielińska 1963 Bydgoszcz Bydgoski Klub Morsów 15:30 ultra fajny
828 Waldemar Zieliński 1961 Bydgoszcz Bydgoski Klub Morsów 15:30 ultra fajny
829 Karolina Kitta 1980 Bydgoszcz Bydgoski Klub Morsów 15:30 ultra fajny
830 Krzysztof Piotrowski 1981 Bydgoszcz Bydgoski Klub Morsów 15:30 ultra fajny
831 Michał Burak 1987 Bydgoszcz Bydgoski Klub Morsów 15:30 ultra fajny
832 Filip Pietruszewski 1990 Bydgoszcz Bydgoski Klub Morsów 15:30 ultra fajny
833 Paweł Czyżnikiewicz 1993 Bydgoszcz Rekompensata Team 13:45
834 Kamil Kowalski 1995 Kosiory 22 4EverFIt 15:45 bardzo fajny
835 Sławomir Lica 1989 Rypin 4EVER FIT 15:45 bardzo fajny
836 PRZEMYSŁAW DYLEWSKI 1998 Rypin 4EVER FIT 15:45 bardzo fajny
837 JAROSŁAW BŁAŻEJEWSKI 1982 Rogowo 4EVER FIT 15:45 bardzo fajny
838 Agnieszka Liszewska 1992 Rypin 4Ever Fit 15:45 bardzo fajny
839 Karolina Cieplińska 1987 Rypin 4Ever Fit 15:45 bardzo fajny
840 Marcin Przyborowski 1988 Rypin 4Ever Fit 15:45 bardzo fajny
841 Sebastian Kapeliński 1991 Bydgoszcz 15:15
842 Monika Zawistowska 1977 Gdynia K/Z RADOŚĆ ŻYCIA 15:30
843 Piotr Stangel 1984 Gdynia Kontener Formy 15:30
844 Martyna Cichocka 1987 Gdańsk Kontener Formy 15:30
845 Tomasz Westfalewski 1991 Ostromecko LKS BOGMAR OSTROMECKO 15:30
846 AGNIESZKA SOBCZAK-KUPIEC 1981 MYŚLENICE SZALONY TEAM 13:00 bardzo fajny
847 Wojciech Salamon 1982 Chełmża Culmsee 15:30
848 Nel Licznerska 1999 Bydgoszcz 15:30
849 Marlena Sawicka 1974 Chojnice Power G 15:00
850 Mirosława Odya-Gierszewska 1986 Chojnice Power G 15:00
851 Justyna Janas-Breska 1980 Chojnice Power G 15:00
852 Justyna Niewiadomy 1984 Bydgoszcz ZŁOTA DZIEWCZYNA 15:30
853 Agnieszka Dych 1980 Bydgoszcz 15:30
854 Bartłomiej Dych 1999 Bydgoszcz 15:30
855 Katarzyna Kępa 1981 Bydgoszcz 15:00
856 Mateusz Mikołajczak 1995 Bydgoszcz 15:00
857 Natalia Zarzycka 1995 Sadki POZYTYWNIE YERBNIĘCI 15:30
858 Szymonn Lewandowski 1994 Paterek POZYTYWNIE YERBNIĘCI 15:30
859 Tomasz Erwiński 1992 Toruń Saiyan Team 15:45
860 Piotr Domoń 1992 Toruń Saiyan Team 15:45
861 Paweł Lach 1985 Bydgoszcz z łapanki 15:30 bardzo fajny
862 Bogumiła Lach 1986 Bydgoszcz z łapanki 15:30 bardzo fajny
863 Jakub Makowski 1999 Bydgoszcz szybcy i wściekli 15:30 bardzo fajny
864 Katarzyna Adaszak 1981 Bydgoszcz szybcy i wściekli 15:30 bardzo fajny
865 Agnieszka Pawska 1981 Bydgoszcz szybcy i wściekli 15:30 bardzo fajny
866 Krzysztof Pieczek 1973 Bydgoszcz szybcy i wściekli 15:30 bardzo fajny
867 Marcin Liana 1977 Bydgoszcz szybcy i wściekli 15:30 bardzo fajny
868 Łukasz Pawski 1987 Bydgoszcz szybcy i wściekli 15:30 bardzo fajny
869 Tomasz Matuszczak 1968 Bydgoszcz szybcy i wściekli 15:30 bardzo fajny
870 Radosław Dragan 1998 Bydgoszcz 15:30
872 Ewelina Sadolewska 1987 Chełmża 15:45 bardzo fajny
873 Magdalena Gniadek 1985 Chełmża 15:45 bardzo fajny
874 Małgorzata Ignasiak 1990 Chełmża 15:45 bardzo fajny
875 Izabela Fiałkowska 1976 Chełmża 15:45 bardzo fajny
876 Anna Domanska 1992 Chełmża 15:45 bardzo fajny
877 Asia Kwiatkowska 1987 Chełmża 15:45 bardzo fajny
878 Tomasz Szwed 1986 Chełmża 15:45 bardzo fajny
879 Artur Zakaszewski 1978 Lisi Ogon Zespół Panienki Helenki 15:15 ultra fajny
880 MAŁGORZATA GÓRZYŃSKA 1979 Bydgoszcz Zespół Panienki Helenki 15:15 ultra fajny
881 Dawid Kozłowski 1989 Złotniki Kujawskie Zespół Panienki Helenki 15:15 ultra fajny
882 Zofia Krumrich 1997 Bydgoszcz Zespół Panienki Helenki 15:15 ultra fajny
883 Artur Kujawski 1975 Bydgoszcz 14:15
884 Roma Deka 1988 NAKŁO NAD NOTECIA Body Joy fitness club Nakło 15:30 bardzo fajny
885 Ireneusz Deka 1986 NAKŁO NAD NOTECIA Body Joy fitness club Nakło 15:30 bardzo fajny
886 Paweł Jedliński 1992 NAKŁO NAD NOTECIA Body Joy fitness club Nakło 15:30 bardzo fajny
887 Kinga Musiał 1994 NAKŁO NAD NOTECIA Body Joy fitness club Nakło 15:30 bardzo fajny
888 Sebastian Michałek 1994 NAKŁO NAD NOTECIA Body Joy fitness club Nakło 15:30 bardzo fajny
889 Szymon Cyganek 1991 NAKŁO NAD NOTECIA body joy fitness club 15:30 bardzo fajny
890 Marek Latuszek 1997 NAKŁO NAD NOTECIA Body Joy fitness club Nakło 15:30 bardzo fajny
891 Maciej Kujawiński 1986 Solec Kujawski Aktywna Bydgoszcz 14:45 ultra fajny
892 Krzysztof Dziwulski 1977 Toruń Aktywna Bydgoszcz 14:45 ultra fajny
894 Grzegorz Was 1980 Bydgoszcz 15:45
895 Katarzyna Los-was 1979 Bydgoszcz 15:45
899 Filip Najborowski 1989 Bydgoszcz Keczupy 15:45
900 Juliusz Rybacki 1985 Bydgoszcz 15:45
901 Rafał Żychowski 1984 Zalesie 15:45
902 Karolina Borowska Maćkowiak 1980 Bydgoszcz Uciekające kg - MY! 15:15 bardzo fajny
903 Wojtek Piekarski 1978 Bydgoszcz TMS & GLOBART TEAM 15:45
904 Sebastian Misiuna 1995 Bydgoszcz TMS & GLOBART TEAM 15:45
905 Arek Piekarski 1981 Bydgoszcz TMS & GLOBART TEAM 15:45
906 Kamil Hybner 1992 Solec Kujawski Golden Dragon 15:30
907 Hubert Bilski 1989 Damasławek Urban Exploration PL 15:45
908 Bartosz Hiler 1982 Wudzyn KUZYN TEAM 14:30 ultra fajny
909 Anetta Kaźmierczak 1976 Moszczenica KUZYN TEAM 14:30 ultra fajny
910 Rafał Idler 1975 Bydgoszcz KUZYN TEAM 14:30 ultra fajny
911 Sylwia Rech 1976 Wudzyn KUZYN TEAM 14:30 ultra fajny
912 Patrycja Szulakowska 1979 Bydgoszcz KUZYN TEAM 14:30 ultra fajny
913 Iwona Pozorska 1983 Bydgoszcz Wolfpack X 13:00
914 Krzysztof Modrzyński 1994 Bydgoszcz ARRK 15:15 bardzo fajny
915 Rafał Guss 1991 Tuchola ARRK 15:15 bardzo fajny
916 Arek Ściepura 1986 Bydgoszcz Herba Heros 15:45 ultra fajny
917 Piotr Knych 1990 Bydgoszcz Herba Heros 15:45 ultra fajny
918 Jakub Babiak 1983 Bydgoszcz Herba Heros 15:45 ultra fajny
919 Sławek Smykowski 1978 Bydgoszcz Herba Heros 15:45 ultra fajny
920 Barbara Szymczak 1973 Bydgoszcz Herba Heros 15:45 ultra fajny
921 Agnieszka Szałkowska 1993 Bydgoszcz Herba Heros 15:45 ultra fajny
922 Damian Czarnecki 1993 Bydgoszcz Herba Heros 15:45 ultra fajny
923 Darek Szałkowski 1967 Bydgoszcz Herba Heros 15:45 ultra fajny
924 Joanna Rosiak 1985 Więcbork Herba Heros 15:45 ultra fajny
925 Karolina Wegner 1984 Bydgoszcz Herba Heros 15:45 ultra fajny
926 Agnieszka Urbańska 1979 Bydgoszcz Herba Heros 15:45 ultra fajny
927 Daniel Wesołek 1992 Bydgoszcz Herba Heros 15:45 ultra fajny
928 Seweryna Bociek 1984 Bydgoszcz Herba Heros 15:45 ultra fajny
929 Karolina Drabik 1974 Ścienko Herba Heros 15:45 ultra fajny
930 Piotr Bociek 1974 Bydgoszcz Herba Heros 15:45 ultra fajny
931 Dariusz Gabrielski 1976 Bydgoszcz Herba Heros 15:45 ultra fajny
932 Beata Szydłowska 1968 Bydgoszcz Herba Heros 15:45 ultra fajny
933 Radek Lewiński 1986 Bydgoszcz Herba Heros 15:45 ultra fajny
934 Karina Pałka 1986 Bydgoszcz Herba Heros 15:45 ultra fajny
935 Mariusz Janik 1970 Bydgoszcz Herba Heros 15:45 ultra fajny
936 Robert Szymański 1993 Zielonczyn Herba Heros 15:45 ultra fajny
937 Krzysztof Pastuszka 1959 Prądki Herba Heros 15:45 ultra fajny
938 Dorota Lewandowska 1979 Bydgoszcz Herba Heros 15:45 ultra fajny
939 Jacek Szymczak 1970 Bydgoszcz Herba Heros 15:45 ultra fajny
940 Emilia Bugajska 1996 Kruszyn Krajeński Herba Heros 15:45 ultra fajny
941 Agnieszka Lewińska 1985 Bydgoszcz Herba Heros 15:45 ultra fajny
942 Jacek Podsiadło 1985 Bydgoszcz Herba Heros 15:45 ultra fajny
943 Anna Lisowska 1981 Bydgoszcz Herba Heros 15:45 ultra fajny
944 Piotr Lisowski 1981 Bydgoszcz Herba Heros 15:45 ultra fajny
945 Michał Nowakowski 1988 Bydgoszcz Herba Heros 15:45 ultra fajny
946 Adam Grzywinski 1971 Toruń CrossFit Toruń 13:00 ultra fajny
947 Adrianna Ingram 1990 Zławieś Wielka CrossFit Polna Toruń 13:00 ultra fajny
948 Jakub Ingram 1989 Chelmza Crossfit Toruń 13:00 ultra fajny
949 Joanna Prewysz-Kwinto 1977 Toruń CrossFit Toruń 13:00 ultra fajny
950 Bartosz Hillemann 1988 Bydgoszcz Młode Wilki 15:30 bardzo fajny
951 Szymon Taraska 1988 Bydgoszcz Młode Wilki 15:30 bardzo fajny
952 Tomasz Taraska 1986 Bydgoszcz Młode Wilki 15:30 bardzo fajny
953 Łukasz Mierzbiczak 1988 Bydgoszcz Młode Wilki 15:30 bardzo fajny
954 Adam Bartoszczyk-Brzoskowski 1994 Gdynia #TeamPjotra 15:45
955 Rafał Mielczarski 1994 Gdynia #TeamPjotra 15:45
956 Maciej Pieszczyński 1991 Bydgoszcz #TeamPjotra 15:45
957 Natalia Frankowska 1995 Gdańsk #TeamPjotra 15:45
958 Agnieszka Popielas 1994 Bydgoszcz #TeamPjotra 15:45
959 Mateus Boch 1994 Bydgoszcz #TeamPjotra 15:45
961 Dobrochna Pijanowska 1997 Poznań #TeamPjotra 15:45
962 Michał Ignaszak 1996 Poznań #TeamPjotra 15:45
963 Krystyna Tomala 1994 Gdynia #TeamPjotra 15:45
964 Mateusz Kozieł 1995 Gdańsk #TeamPjotra 15:45
965 Milena Michalska 1997 Gdańsk #TeamPjotra 15:45
966 Marcin Dąbek 1993 Bydgoszcz #TeamPjotra 15:45
967 Szymon Pawlikowski 1986 Bydgoszcz #TeamPjotra 15:45
968 Radosław Sobieralski 1984 Gdańsk #TeamPjotra 15:45
969 Oskar Milewski 1993 Bydgoszcz #TeamPjotra 15:45
970 Łukasz Kowalski 1985 mirowice 14:45
971 Aneta Zielińska 1981 Bydgoszcz Ciasny Gandalf 13:30
972 Michał Durślewicz 1982 Bydgoszcz Ciasny Gandalf 13:30
973 Irena Nowacka 1965 Bydgoszcz 14:45
975 Damian Mazurek 1992 Łęczna 14:45
976 Tomasz Roznawski 1993 Babice CrossFit Toruń 13:00 ultra fajny
977 Piotr Jakś 1985 Poznań Ciasny Gandalf 13:30
978 Mateusz Wyrostkiewicz 1994 Słupsk 15:00
979 Karol Maciejewski 1981 Bydgoszcz BRAVE TEAM 13:15 bardzo fajny
980 Natalia Wabik 1995 Włynkówko 15:15
981 Paweł Matuszak 1978 Bydgoszcz E-diamond.pl 13:15
982 Patryk Lamański 1980 Wąbrzeźno WSR WEREWOLVES 13:00
983 Ana Dolata 1985 Czapury 15:00
984 Kinga Górska 1989 Lubicz Górny Cieniasy 15:00
985 Radosław Siuda 1991 Osie 15:00
986 Mateusz Zwolak 1988 Bydgoszcz Młode Wilki 15:30 bardzo fajny
987 Daniel Stańczyk 1983 Bydgoszcz Centrum Stańczyk 14:45 bardzo fajny
989 Waldek Kuczma 1979 Osielsko Centrum Stańczyk 14:45 bardzo fajny
990 Agnieszka Nowicka 1978 Świecie ANAKONDA 13:15 bardzo fajny
991 Marcin Szuda 1973 Bydgoszcz metropoliabydgoska.pl 15:30
992 Marcin Pawłowski 1973 Bydgoszcz metropoliabydgoska.pl 15:30
993 Łukasz Trybuszewski 1989 Bydgoszcz metropoliabydgoska.pl 15:30
994 Urszula Niemierzycka 1987 Strzegowo Kontaktuj PZU Team 14:00 ultra fajny
995 Kamila Stachowiak 1994 Wielka Nieszawka Kontaktuj PZU Team 14:00 ultra fajny
996 Natalia Siwek 1996 Bydgoszcz Kontaktuj PZU Team 14:00 ultra fajny
997 Robert Pietrzak 1977 Dobrcz 14:45
998 Monika Ciechacka 1981 Toruń CrossFit Bydgoszcz 15:30 ultra fajny
999 Katarzyna Paszkowska 1978 Bydgoszcz Crosfit Bydgoszcz 15:30 ultra fajny
1000 Ewelina Kufta 1984 Bydgoszcz Crossfit Bydgoszcz 15:30 ultra fajny
1001 Julia Wiśniewska 1979 Bydgoszcz CrossFit Bydgoszcz 15:30 ultra fajny
1003 Justyna Ratajczak 1985 Bydgoszcz CrossFit Bydgoszcz 15:30 ultra fajny
1004 Agnieszka Szamocka 1986 Bydgoszcz CrossFit Bydgoszcz 15:30 ultra fajny
1005 Izabela Nowicka 1983 Bydgoszcz CrossFit Bydgoszcz ultra fajny
1006 Natalia Ciołko 1992 Bydgoszcz CrossFit Bydgoszcz 15:30 ultra fajny
1007 Monika Mieczkowska-Arcabowicz 1987 Trzeciewnica CrossFit Bydgoszcz 15:30 ultra fajny
1008 Krystian Polcyn 1993 Bydgoszcz 15:45
1009 Justyna Brywczyńska 1978 Piechcin RODOS Team 15:15
1010 Mateusz Olejnik 1992 ŻNIN WĘDKARZE 15:15
1011 Monika Franciszkiewicz 1991 Bonisław Rodos Team 15:15
1012 Piotr Pruski 1991 Zgorzelec Wściekłe Pięści Węża 15:00
1013 Krystian Brywczyński 1979 Piechcin RODOS Team 15:15
1014 Grzegorz Świerski 1993 Bydgoszcz 15:45
1015 Beata Bilska 1977 Bydgoszcz Zespół Panienki Helenki 15:15 ultra fajny
1016 Weronika Markowska 1992 Koronowo CrossFit Bydgoszcz 15:30 ultra fajny
1017 Karolina Lewalska 1997 Bydgoszcz Calisthenics Academy 14:15 ultra fajny
1018 Robert Kowalski 1974 Koluszki 14:45
1019 Honorata Szczecińska 1983 Bydgoszcz MMA Devil Club Kcynia 15:15 bardzo fajny
1020 Agata Ciemniak 1987 Krosno/Mosina Adrenalina Fitness 15:30 bardzo fajny
1021 joanna czarnecka 1980 mosina Adrenalina Fitness 15:30 bardzo fajny
1022 WIOLETA BATKOWSKA 1976 ROGALINEK Adrenalina Fitness 15:30 bardzo fajny
1023 Karol Biegoń 1973 Krosinko Adrenalina Fitness 15:30 bardzo fajny
1024 Michał Wojtysiak 1979 Mosina Adrenalina Fitness 15:30 bardzo fajny
1025 Andrzej Pokora 1975 Bydgoszcz 14:45
1026 Rafał Grzonkowski 1978 Bydgoszcz Akademia Pole Dance 14:00 ultra fajny
1027 Arkadiusz Drążkiewicz 1994 Bydgoszcz akademia Pole Dance 14:00 ultra fajny
1028 Mikołaj Kurczewski 1977 Bydgoszcz akademia Pole Dance 14:00 ultra fajny
1029 Kamil Gadziński 1988 Chełmno Sofiści 15:00
1030 Wiesław Matuszewski 1989 Bydgoszcz LU TEAM 13:00
1031 Artur Jasiński 1974 Dobrcz 14:45
1032 Jakub Siemianowski 1983 Bydgoszcz 14:45
1033 Piotr Zaradzki 1978 Bydgoszcz 14:45
1034 Karolina Kończal 1995 Bydgoszcz 15:00
1035 Igor Lewandowski 1978 Lubicz Górny 15:00
1036 Małgorzata Witt 1978 Świecie 14:15 bardzo fajny
1037 Jarosław Ćwikliński 1964 Bydgoszcz Colorado Pizza 14:30 bardzo fajny
1038 Sebastian Ćwikliński 1976 Bydgoszcz Colorado Pizza 14:30 bardzo fajny
1039 Piotr Kucharski 1975 Bydgoszcz Colorado Pizza 14:30 bardzo fajny
1040 Kamila Szustak 1990 Bydgoszcz Colorado Pizza 14:30 bardzo fajny
1041 Aleksandra Gehrke 1983 Bydgoszcz Colorado Pizza 14:30 bardzo fajny
1042 Michał Domański 1989 Bydgoszcz Colorado Pizza 14:30 bardzo fajny
1043 monika hoffmann 1986 Toruń dyszące bawoły 14:15
1044 michał kondziella 1985 toruń dyszące bawoły 14:15
1045 Marcin Trzaska 1989 Toporzysko dyszące bawoły 14:15
1046 Monika Kuffel 1978 Chełmża Włókniarz- CrossFit 15:45 bardzo fajny
1047 Kamil Bolszaków 1985 Makowiska 15:00
1048 Kamila Drojecka 1990 Bydgoszcz Bydgoszcz Archers 15:45 bardzo fajny
1049 Maciej Rzepecki 1990 Bydgoszcz Archers 15:45 bardzo fajny
1050 Sławomir Ostrzycki 1989 Bydgoszcz Archers Bydgoszcz 15:45 bardzo fajny
1051 Kamil Makowski 1998 Bydgoszcz KLUB ARCHERS 15:45 bardzo fajny
1052 Paweł Skirzewski 1994 Nakło nad Notecią 13:00
1053 Beata Kryger 1971 Tuchola LEVEL 10 14:15 ultra fajny
1054 EWA FILIPIAK 1982 TUCHOLA LEVEL 10 14:15 ultra fajny
1055 Natalia Hillemann 1987 Bydgoszcz Młode Wilki 15:30 bardzo fajny
1056 Patrycja Nowecka 1993 Bydgoszcz Młode Wilki 15:30 bardzo fajny
1057 Patryk Nowecki 1986 Bydgoszcz Młode Wilki 15:30 bardzo fajny
1058 Ewelina Rutyna 1995 Nowa Wieś Wielka Klub zdrowego stylu życia 14:00 ultra fajny
1059 Maciej Jeziorański 1979 Bydgoszcz Klub zdrowego stylu życia 14:00 ultra fajny
1060 Rafał Kalinowski 1973 Bydgoszcz Bydgoszcz Archers 15:45 bardzo fajny
1061 Małgorzata Kamińska 1978 Koronowo Ekonomik Matura 97 13:30 bardzo fajny
1062 Ania Tabor 1978 Bydgoszcz Ekonomik Matura 97 13:30 bardzo fajny
1063 Magdalena Majcher 1978 Bydgoszcz Ekonomik Matura 97 13:30 bardzo fajny
1064 Michał Pachulski 1978 Szczecin Ekonomik Matura 97 13:30 bardzo fajny
1065 Jarek Szcześniak 1977 Unisław Ekonomik Matura 97 13:30 bardzo fajny
1066 Justyna Henke 1978 Potulice Ekonomik Matura 97 13:30 bardzo fajny
1067 Joanna Lewandowska-Nowicka 1978 Bydgoszcz Ekonomik Matura 97 13:30 bardzo fajny
1068 Monika Zagożdżon 1978 Koronowo Ekonomik Matura 97 13:30 bardzo fajny
1069 Arek Tomas 1978 Bydgoszcz Ekonomik Matura 97 13:30 bardzo fajny
1070 Przemek Zasztowt 1978 Toruń Ekonomik Matura 97 13:30 bardzo fajny
1071 Angelika Siemianowska 1978 Nakło nad Notecią Ekonomik Matura 97 13:30 bardzo fajny
1072 Jolanta Kuchcińska 1978 Bydgoszcz Ekonomik Matura 97 13:30 bardzo fajny
1073 Jakub Jarzyna 1978 Bydhoszcz Ekonomik Matura 97 13:30 bardzo fajny
1074 Magdalena Mazurek 1984 Bydgoszcz Team SDL 14:15
1075 Bartosz Splocharski 1990 Bydgoszcz Bydgoszcz Archers 15:45 bardzo fajny
1076 Maciej Kalinowski 1993 Bydgoszcz Bydgoszcz Archers 15:45 bardzo fajny
Top