Terenowa Masakra - V edycja - 5 km - Lista startowa

Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub Strefa/Fala Gadżet
1001 Mikołaj Akoliński 1999 Bydgoszcz MiszczowiePL 14:45 bardzo fajny
1002 Celina Antczak 1985 Bydgoszcz Krav Maga dla Kobiet 15:00 ultra fajny
1003 Przemysław Arach 1983 Nakło Body joy fitness club 14:15 bardzo fajny
1004 Jolanta Arentewicz 1978 Grudziądz SKS Connecto Polska 13:45 bardzo fajny
1005 Alejandro Arriaga Lopez 1991 Bydgoszcz Wiecznie Młodzi 15:30 ultra fajny
1006 Olga Babiaczyk 1996 Bydgoszcz #TeamPjotra 15:30
1007 Tomasz Babiński 1991 Gdańsk 15:00
1008 Tomasz Barański 1984 Bydgoszcz 13:30
1009 Filip Barnigiel 1994 Solec Kujawski SoftBlue Team 15:00 ultra fajny
1010 Kacper Bartczak 1994 Myślęcinek Abstynenci 14:45
1011 Edyta Bartela 1987 Łódź Dzik Komando 14:00 bardzo fajny
1012 Adam Bartoszczyk-Brzoskowski 1994 Gdynia #TeamPjotra 15:30
1013 Sylwia Bartoszewska 1976 Lipno Team Teren 13:45 ultra fajny
1014 Ewelina Basa 1987 Inowrocław 13:15 bardzo fajny
1015 Łukasz Basiński 1992 Inowrocław Olimpiasport.pl 13:00
1016 Łukasz Bąbolewski 1982 Bydgoszcz Bydgoszcz 13:15
1017 Karolina Berdych 1994 Bydgoszcz Sunrise System Team 14:15 ultra fajny
1018 Bartosz Betański 1999 Pruszcz VILOrun 14:00 bardzo fajny
1019 Oliwia Białas 1986 Bydgoszcz Mobica 13:15
1020 Sławomir Biedziak 1973 Bydgoszcz Bydlaki 13:30 ultra fajny
1021 Barbara Bielaszewska 1987 Terespol Pomorski PYTONGI 15:00 ultra fajny
1022 Agata Bielicka 1994 Bydgoszcz #TeamPjotra 15:30
1023 Dagmara Bielińska 1984 TUCHOLA LEVEL 10 15:15 ultra fajny
1024 Adrianna Biernacka 1990 Królikowo 12:45
1025 Michał Biernacki 1993 Królikowo 12:45
1026 Beata Bilska 1977 Bydgoszcz Zespół Panienki Helenki 13:45 ultra fajny
1027 Marta Biłyk 1983 bydgoszcz Odrodzeni z błota 14:15 bardzo fajny
1028 Michał Biłyk 1984 Bydgoszcz Odrodzeni z błota 14:15 bardzo fajny
1029 Dominika Birnbaum 1998 Bydgoszcz 14:45
1030 Agnieszka Błaszkiewicz 1994 Toruń MiszczowiePL 14:45 bardzo fajny
1031 Natalia Bogadzka 1992 Bydgoszcz Krav Maga dla Kobiet 15:00 ultra fajny
1032 Dawid Bojdo 1991 Bydgoszcz Mali Odkrywcy Team 13:30 bardzo fajny
1033 Bogna Bolinska 1977 Bydgoszcz Akademia Pole Dance 14:30 ultra fajny
1034 marek Bolinski 1973 Bydgoszcz Akademia Pole Dance 14:30 ultra fajny
1035 Mateusz Bołtromiuk 1991 Łódź Dzik Komando 14:00 bardzo fajny
1036 Piotr Bonkowski 1988 Nakło nad Notecią Hardcore Nakło nad Notecią 14:00
1037 Sebastian Borek 1989 Chełmno PILARZE 13:00 bardzo fajny
1038 Michał Borkowski 1991 Bydgoszcz 15:00
1039 Joanna Borowicz 1985 Lipno Team Teren 13:45 ultra fajny
1040 KAROL BORYSIAK 1999 GÓRZNO STAŃKO 18+ TEAM 13:00 bardzo fajny
1041 Michalina Borzych 1995 Osiek nad Notecią Sunrise System Team 14:15 ultra fajny
1042 Katarzyna Brudecka 1988 Bydgoszcz Bydlaki 13:30 ultra fajny
1043 Jan Bruski 1987 Nakło nad Notecią Drink Team 14:45 ultra fajny
1044 Justyna Brywczyńska 1978 Piechcin RODOS Team 13:15 ultra fajny
1045 Krystian Brywczyński 1979 Piechcin RODOS Team 13:15 ultra fajny
1046 Adrian Brzdęk 1982 Chełmża Włókniarz- CrossFit 14:30 bardzo fajny
1047 Małgorzata Brzezińska 1981 Świecie Street Workout Świecie 13:30 ultra fajny
1048 Łukasz Buczkowski 1983 Bydgoszcz Afera taśmowa 13:45 bardzo fajny
1049 Maciej Budny 1974 Toruń keeeper 15:00 ultra fajny
1050 Jakub Bugajski 1989 Bydgoszcz 14:45
1051 Kamil Bujałkowski 1985 Górsk Stars Team 15:30
1052 Marcin Bujewski 1978 Białe Błota Bychowiacy 13:00 ultra fajny
1053 Ewa Bukowiecka 1989 Toruń DPD Tor 13:45 ultra fajny
1054 Karol Bukowiecki 1989 Toruń DPD Tor 13:45 ultra fajny
1055 Mariusz Buritta 1981 Bydgoszcz Pączki w maśle 13:00 ultra fajny
1056 Robert Buritta 1996 Bydgoszcz Pączki w maśle 13:00 ultra fajny
1057 MALWINA BURS 1985 LUBLIN 12:45
1058 Adrian Burzych 1988 Bydgoszcz Fundacja Wielka Rodzina 14:30 bardzo fajny
1059 Jakub Buśkiewicz 1992 Solec Kujawski Sunrise System Team 14:15 ultra fajny
1060 Roma Cegielska 1988 NAKŁO NAD NOTECIA Body Joy fitness club Nakło 14:15 bardzo fajny
1061 Dagmara Choińska 1977 Bydgoszcz Zespół Panienki Helenki 13:45 ultra fajny
1062 Jakub Chojnacki 1986 Bydgoszcz ASW BLACK PANTHER 15:30
1063 Mieczysław Chojnacki 1977 Świecie Zespół Panienki Helenki 13:45 ultra fajny
1064 Marzena Cholerzyńska 1985 Bydgoszcz Krav Maga dla Kobiet 15:00 ultra fajny
1065 Paweł Cholewa 1986 Bydgoszcz 12:45
1066 Jacek Chrośniak 1990 Bydgoszcz Break The Brain 14:30
1067 Kamila Chwil 1989 Bydgoszcz 14:00
1068 Wojciech Chwil 1980 Bydgoszcz 14:00
1069 MARCIN CICHAŃSKI 1987 TRZECIEWIEC RYŚ 14:30 bardzo fajny
1070 Daniel Cichus 1995 Bydgoszcz Szalony trójkąt 14:30
1071 Marcin Cichy 1976 Olsztyn BRAVE TEAM 13:15 ultra fajny
1072 Dawid Cielepak 1985 Koronowo RODIS NIERUCHOMOŚCI 14:00 bardzo fajny
1073 Patryk Cielepak 1983 BYDGOSZCZ RODIS NIERUCHOMOŚCI 14:00 bardzo fajny
1074 Robert Ciepliński 1976 Bydgoszcz 14:00
1075 Wojciech Ciesielski 1995 Złotniki Kujawskie Bychowiacy 13:00 ultra fajny
1076 Katarzyna Cieszyńska 1971 Bydgoszcz BRAVE TEAM 13:15 ultra fajny
1077 Adrian Cieślewicz 1987 Bydgoszcz 13:30
1078 Karol Cieślewicz 1979 Bydgoszcz 13:30
1079 Radosław Cieślewicz 1990 Bydgoszcz Piękne i Bestie 15:15 ultra fajny
1080 Katarzyna Czachowska 1980 Toruń CrossFit Toruń 12:45 ultra fajny
1081 Jacek czachowski 1983 bydgoszcz CrossFit Toruń 12:45 ultra fajny
1082 GRZEGORZ CZAJA 1999 GÓRZNO STAŃKO 18+ TEAM 13:00 bardzo fajny
1083 Adrianna Czajkowska 1989 Bydgoszcz Zespół QRS 14:45 bardzo fajny
1084 Ewa Czajkowska 1975 Bydgoszcz Krav Maga dla Kobiet 15:00 ultra fajny
1085 Artur Czaplewski 1977 Bydgoszcz Pędzące Żółwie 13:30 bardzo fajny
1086 DAWID CZAPLEWSKI 1999 GÓRZNO STAŃKO 18+ TEAM 13:00 bardzo fajny
1087 Maciej Czarnecki 1986 Bydgoszcz Mali Odkrywcy Team 13:30 bardzo fajny
1088 Katarzyna Czechowska 1994 Szubin 14:00
1089 Krystian Czechowski 1991 Szubin 14:00
1090 Jarosław Czoków 1982 Mała Nieszawka Combo Pszczoły 15:00
1091 Bartosz Czuryk 1983 Bydgoszcz MX Wudzyn 14:45 bardzo fajny
1092 Karolina Czuryk 1982 Bydgoszcz MX Wudzyn 14:45 bardzo fajny
1093 radosław czwojdrak 1975 Świecie Street Workout Świecie 13:30 ultra fajny
1094 Sandra Czwojdrak 1974 Świecie Street Workout Świecie 13:30 ultra fajny
1095 Jarosław Ćwikliński 1964 Bydgoszcz Colorado Pizza Express 14:45 bardzo fajny
1096 Sebastian Ćwikliński 1976 Bydgoszcz Colorado Pizza Express 14:45 bardzo fajny
1097 Karolina Darocha 1994 Toruń MiszczowiePL 14:45 bardzo fajny
1098 Anna Dąbrowska 1991 Grudziądz SKS Connecto Polska 13:45 bardzo fajny
1099 Adam Dąbrowski 1978 Bydgoszcz Zebrani w kupę 13:00 bardzo fajny
1100 Ireneusz Deka 1986 NAKŁO NAD NOTECIA Body Joy fitness club Nakło 14:15 bardzo fajny
1101 Adrianna Dembek 1986 Chełmno Street Workout Świecie 13:30 ultra fajny
1102 Karolina Demska 1994 Bydgoszcz 14:15
1103 Krzysztof Demski 1977 Bydgoszcz MUKS REKIN BYDGOSZCZ 14:15 ultra fajny
1104 Łukasz Deron 1989 Karolewo 14:45 bardzo fajny
1105 Mateusz Dłoniak 1995 Bydgoszcz HUMPTI DUMPTI Team 13:30
1106 Karolina Dobek 1987 Bydgoszcz CrossFit Bydgoszcz 14:30 ultra fajny
1107 Jacek Dobosiewicz 1995 Rynarzewo 13:30
1108 Karolina Dobrochowska 1983 Bydgoszcz GALACTICA 12:45 ultra fajny
1109 Grzegorz Dolata 1976 Bydgoszcz Wściekli i brudni a potem na piwo 13:15 ultra fajny
1110 Magdalena Dolata 1978 Bydgoszcz Wściekli i brudni a potem na piwo 13:15 ultra fajny
1111 Mateusz Dombrowski 1993 Brodnica 15:00
1112 Aleksander Domek 1983 Bydgoszcz FIFI Bank 13:15
1113 Justyna Dominiak 1985 Gumnowice keeeper 15:00 ultra fajny
1114 Piotr Domoń 1992 Toruń Saiyan Team 13:15
1115 Anna Drabek 1983 Bydgoszcz Aktywna Bydgoszcz 14:00 ultra fajny
1116 Paweł Drawz 1994 Szubin 14:00
1117 Łukasz Drążek 1990 Bydgoszcz Piękne i Bestie 15:15 ultra fajny
1118 Arkadiusz Drążkiewicz 1994 Bydgoszcz akademia Pole Dance 14:30 ultra fajny
1119 Remigiusz Drążkowski 1982 Bydgoszcz Mali Odkrywcy Team 13:30 bardzo fajny
1120 Andrzej Drejas 1983 Żnin Sunrise System Team 14:15 ultra fajny
1121 Robert Drewek 1988 Chojnice 14:30
1122 Michał Dropek 1991 Chełmno PILARZE 13:00 bardzo fajny
1123 MAGDA DRZYCIMSKA 1992 TUCHOLA LEVEL 10 15:15 ultra fajny
1124 Radek Dudek 1989 Bydgoszcz Piękne i Bestie 15:15 ultra fajny
1125 Rafał Dudek 1989 Topola Topola 13:00
1126 Sebastian Duszyński 1985 Grebocin OSP Grębocin 13:00 bardzo fajny
1127 Agnieszka Dych 1980 Bydgoszcz MUKS REKIN BYDGOSZCZ 14:15 ultra fajny
1128 Bartłomiej Dych 1999 Bydgoszcz MUKS REKIN BYDGOSZCZ 14:15 ultra fajny
1129 Szymon Dych 1976 Bydgoszcz MUKS REKIN BYDGOSZCZ 14:15 ultra fajny
1130 Joanna Dygasiewicz 1983 Rynarzewo 13:45 bardzo fajny
1131 Marzena Dymek 1984 Świecie Zadyszka 14:00 bardzo fajny
1132 Bartosz Dziamski 1993 Murowana Goślina 14:30
1133 MATHIAS EISERT 1981 BYDGOSZCZ POLISH AGRO TEAM 13:30 ultra fajny
1134 Sylwia Ernestowicz 1977 Świecie Street Workout Świecie 13:30 ultra fajny
1135 Bartosz Erward 1988 Jeżewo Zadyszka 14:00 bardzo fajny
1136 Tomasz Erwiński 1992 Toruń Saiyan Team 13:15
1137 Natalia Falkiewicz 1999 Toruń Husaria Race Team 14:00
1138 Małgorzata Falkowska 1987 Tuchola LEVEL 10 15:15 ultra fajny
1139 Anna Farbotko 1977 Bydgoszcz GALACTICA 12:45 ultra fajny
1140 Marcin Farbotko 1976 Bydgoszcz GALACTICA 12:45 ultra fajny
1141 Kasia Felska 1986 Bydgoszcz Wiecznie Młodzi 15:30 ultra fajny
1142 Paweł Felski 1987 Bydgoszcz Wiecznie Młodzi 15:30 ultra fajny
1143 Matthieu Fersing 1979 Bydgoszcz 14:00
1144 Jagoda Figiel 1988 Bydgoszcz Zespół QRS 14:45 bardzo fajny
1145 Oliwier Figiel 1997 Bydgoszcz Zespół QRS 14:45 bardzo fajny
1146 Daria Filipiak 1983 Piechcin 13:15 ultra fajny
1147 Maciej Filipiak 1982 Piechcin 13:15 ultra fajny
1148 Patrycja Filipowicz 1993 BYDGOSZCZ GALACTICA 12:45 ultra fajny
1149 Dariusz Filipowski 1994 Bydgoszcz Afera taśmowa 13:45 bardzo fajny
1150 Jarek Fiołek 1992 Toruń Stars Team 15:30
1151 Łukasz Forbot 1990 Bydgoszcz 13:45
1152 Piotr Forbot 1994 Bydgoszcz 13:45
1153 Monika Franciszkiewicz 1991 Bonisław Rodos Team 13:15 ultra fajny
1154 Agnieszka Fraszkiewicz 1992 Grudziądz 13:30
1155 Tomasz Frąckowiak 1982 Bydgoszcz Wiecznie Młodzi 15:30 ultra fajny
1156 Anna Fronda 1978 Czarnków GALACTICA 12:45 ultra fajny
1157 Maciej Fronda 1983 Czarnków GALACTICA 12:45 ultra fajny
1158 Łukasz Furmaniak 1985 Piechcin 13:15 ultra fajny
1159 Natalia Furmaniak 1987 Piechcin 13:15 ultra fajny
1160 Daria Gabeńska 1986 Bydgoszcz 13:15
1161 Jakub Gabrych 1983 Stopka MX Wudzyn 14:45 bardzo fajny
1162 Jędrzej GAŁGAŃSKI 1997 Inowrocław Zebrani w kupę 13:00 bardzo fajny
1163 Mariusz GAŁGAŃSKI 1969 Inowrocław Zebrani w kupę 13:00 bardzo fajny
1164 Katarzyna Gancarz 1988 Toruń Brygada ZRYW 14:15 bardzo fajny
1165 Michał Gancarz 1990 Toruń Brygada ZRYW 14:15 bardzo fajny
1166 Waldemar Gancarz 1960 Toruń Brygada ZRYW 14:15 bardzo fajny
1167 Marcin Gawłowski 1976 Włocławek MAFIA 15:30 bardzo fajny
1168 Łukasz Gazecki 1986 Bydgoszcz Piękne i Bestie 15:15 ultra fajny
1169 Anna Gąsiorowska 1993 Bydgoszcz 13:15
1170 Marta Gąsiorowska 1993 Bydgoszcz 13:15
1171 Eliza Gehrke 1976 Bydgoszcz Nieustraszeni 14:30
1172 Lucyna Gerke 1983 Bukowiec Nieustraszeni 14:30
1173 Waldemar Gerlach 1973 Inowrocław Pędzące Żółwie 13:30 bardzo fajny
1174 Tomasz Giglewicz 1980 Kwidzyn Bychowiacy 13:00 ultra fajny
1175 Kacper Glanc 1995 Tarkowo Górne 13:45 bardzo fajny
1176 Katarzyna Glanc 1979 Solec Kujawski Zespół Panienki Helenki 13:45 ultra fajny
1177 Natalia Glaza 1989 Grudziądz 13:30
1178 Magdalena Głąb 1984 Lipno Team Teren 13:45 ultra fajny
1179 Mariusz Głąb 1983 Lipno Team Teren 13:45 ultra fajny
1180 Natalia Głogińska 1991 Bydgoszcz #TeamPjotra 15:30
1181 Kacper Głowacki 1997 Bydgoszcz Biegnę z Ewą 14:00
1182 Radosław Gockowiak 1994 Tryszczyn Pędzące Żółwie 13:30 bardzo fajny
1183 Wojciech Godlewski 1989 Bydgoszcz TERENOWE KOCURY 13:45 bardzo fajny
1184 Marcin Golembiewski 1980 Bydgoszcz 13:30
1185 Maciej Gorczyca 1993 Bielsk 14:15
1186 Michał Gorzycki 1985 Bydgoszcz KLIMAT SOLEC II 14:15 ultra fajny
1187 Ewa Górna 1989 Inowrocław 14:30
1188 Karolina Górna 1988 Więcbork Zespół QRS 14:45 bardzo fajny
1189 Klaudia Górska 1998 Bydgoszcz Drink Team 14:45 ultra fajny
1190 Łukasz Górski 1985 bydgoszcz Wolfpack X 14:00
1191 Szymon Grabara 1987 Bydgoszcz 13:45
1192 Paweł Grabias 1974 Skowarcz 14:15
1193 Janusz Grabowski 1975 Świecie Street Workout Świecie 13:30 ultra fajny
1194 Piotr Grabowski 1993 Bydgoszcz #TeamPjotra 15:30
1195 Katarzyna Grabska 1979 Solec Kujawski - 13:30 bardzo fajny
1196 Roman Graczyk 1973 Warszawa Power Training 13:15
1197 Daria Graczykowska 1989 Bydgoszcz #TeamPjotra 14:15
1198 Alicja Gralec 1998 chełmno Street Workaut Świecie 13:30 ultra fajny
1199 Andrzej Grochal 1989 Grudziądz Bychowiacy 13:00 ultra fajny
1200 Monika grot 1983 łochowo Akademia Pole Dance 14:30 ultra fajny
1201 Jowita Gruczka 1998 Rozwarzyn Rozpędzone Ślimaki 14:00
1202 Patryk Gruczka 1995 Rozwarzyn Rozpędzone Ślimaki 14:00
1203 Sandra Gruczka 1994 Rozwarzyn Rozpędzone Ślimaki 14:00
1204 Anna Grudowska 1982 Bydgoszcz Krav Maga dla Kobiet 15:00 ultra fajny
1205 Magdalena Grunt 1982 Bydgoszcz Piękne i Bestie 15:15 ultra fajny
1206 Maciej Grupa 1988 Chełmża 13:15
1207 Krzysztof Gruszka 1976 Bydgoszcz Leszcze 13:45 bardzo fajny
1208 Joanna Gruszka-Walenciak 1985 Bydgoszcz Aktywna Bydgoszcz 14:00 ultra fajny
1209 Edyta Grykałowska-Kępa 1979 Toruń Flaki&Bigos 13:15
1210 Karol Gryta 1989 Wudzynek 14:45 bardzo fajny
1211 Patrycja Grzegorzewska 1993 bydgoszcz keeeper 15:00 ultra fajny
1212 Marek Grzelak 1999 Myślęcinek VILOrun 14:00 bardzo fajny
1213 Karolina Grzeszna 1996 Toruń Street Workout Świecie 13:30 ultra fajny
1214 Rafał Grzonkowski 1978 Bydgoszcz Akademia Pole Dance 14:30 ultra fajny
1215 Piotr Grzywaczewski 1982 Lipno Team Teren 13:45 ultra fajny
1216 Marcin Gutowski 1982 Bydgoszcz 12:45
1217 Emil Guziński 1989 Łódź Dzik Komando 14:00 bardzo fajny
1218 Bartosz Gwarek 1980 Bydgoszcz 13:15
1219 Marta Haglauer 1994 Czersk RODOS Team 13:15 ultra fajny
1220 Daria Hajdamowicz 1985 Solec Kujawski KLIMAT SOLEC I 14:15 ultra fajny
1221 Karolina Hapka 1982 Chełmża Włókniarz- CrossFit 14:30
1222 Wojciech Hapka 1979 Chełmża Włókniarz- CrossFit 14:30
1223 Dorota Hawrylewicz-Tytuńczyk 1974 Tur MUKS REKIN BYDGOSZCZ 14:15 ultra fajny
1224 Magda Hejza-Klimczak 1978 Bydgoszcz MUKS REKIN BYDGOSZCZ 14:15 ultra fajny
1225 Witek Holec 1986 Bydgoszcz Komandofoki 13:00 bardzo fajny
1226 Łukasz Holka 1980 Murowaniec MUKS REKIN BYDGOSZCZ 14:15 ultra fajny
1227 Paulina Holka 1980 Murowaniec MUKS REKIN BYDGOSZCZ 14:15 ultra fajny
1228 ALINA HOPPE 1981 TUCHOLA LEVEL 10 15:15 ultra fajny
1229 MICHAŁ HOPPE 1980 TUCHOLA LEVEL 10 15:15 ultra fajny
1230 Waldemar Horabik 1970 Solec Kujawski - 13:30 bardzo fajny
1231 Piotr Idczak 1989 Inowrocław 14:30
1232 Agnieszka Idzikowska 1987 Grudziądz 12:45
1233 Tomasz Idzikowski 1976 Bydgoszcz 12:45
1234 Małgorzata Ignasiak 1990 Chełmża Włókniarz- CrossFit 14:30 bardzo fajny
1235 Dorota Ignatowska 1985 Świecie Street Workout Świecie 13:30 ultra fajny
1236 Bogdan Ivanchenko 1988 Bydgoszcz Bydlaki 13:30 ultra fajny
1237 Jacek Iwaniuk 1973 Bydgoszcz Odrodzeni z błota 14:15 bardzo fajny
1238 Patryk Jagodziński 1987 Bydgoszcz 14:45
1239 Artur Jankiewicz 1987 Toruń Stars Team 15:30
1240 Marianna Jankowska 1986 Bydgoszcz 15:00 bardzo fajny
1241 Adam Janowski 1980 Toruń 15:00
1242 Natalia Januszewska 1998 Białe Błota CrossFit Bydgoszcz 14:30 ultra fajny
1243 Jacek Januszewski 1986 Bydgodszcz Komandofoki 13:00 bardzo fajny
1244 Patryk Jarosz 1998 Piła Black Bird Piła 15:00 bardzo fajny
1245 Bartlomiej Jaruzel 1989 Bydgoszcz 14:30
1246 Patryk Jaruzel 1994 Bydgoszczu 14:30
1247 Dominik Jarzemski 1983 Bydgoszcz 12:45
1248 Danuta Jaskowska-Pawska 1973 Kończewice 39 14:45 bardzo fajny
1249 Magdalena Jastrzębska 1980 Świecie Street Workout Świecie 13:30 ultra fajny
1250 Dariusz Jaszkowski 1986 Bydgoszcz Prefabet 14:00 bardzo fajny
1251 Monika Jaworska 1987 Toruń DPD Tor 13:45 ultra fajny
1252 Daniel Jaworski 1990 Bydgoszcz Afera taśmowa 13:45 bardzo fajny
1253 Łukasz Jaworski 1984 Toruń DPD Tor 13:45 ultra fajny
1254 Marcin Jeliński 1977 Piła Black Bird Piła 15:00 bardzo fajny
1255 MARIUSZ JENDRYCZKA 1984 CEKCYNEK LEVEL 10 15:15 ultra fajny
1256 PIOTR JENDRZEJEWSKI 1979 TUCHOLA LEVEL10 15:15 ultra fajny
1257 Maciej Jeziorski_ 1979 Bydgoszcz 13:15
1258 Grzegorz Jędrkiewicz 1985 Bydgoszcz BRAVE TEAM 13:15 ultra fajny
1259 Marta Jędykiewicz 1985 Świecie Street Workout Świecie 13:30 ultra fajny
1260 Tadeusz Jóźwiak 1980 Wadowice Auuuuu 12:45
1261 Anna Jurecka 1978 Bydgoszcz ABSTYNENCI OD JUTRA 12:45
1262 Aleksander Jurek 1976 Słębowo 12:45
1263 Magdalena Jurek 1989 Bydgoszcz Bydlaki 13:30 ultra fajny
1264 Sylwia Jurek 1977 Słębowo 12:45
1265 Paweł Kabatek 1981 Bydgoszcz Mali Odkrywcy Team 13:30 bardzo fajny
1266 KINGA Kacprowicz 1999 Lipno Team Teren 13:45 ultra fajny
1267 Monika Kaczerowska 1985 Iława Bychowiacy 13:00 ultra fajny
1268 Hanna Kaczmarczyk 1984 Bydgoscz Krav Maga dla Kobiet 15:00 ultra fajny
1269 Magdalena Kaczmarczyk 1983 Wielki Wełcz MAFIA 15:30 bardzo fajny
1270 Jakub Kaczmarek 1991 Szczutki KLIMAT SOLEC II 14:15 ultra fajny
1271 Łukasz Kaczmarek 1986 Czarnocin Dzik Komando 14:00 bardzo fajny
1272 Natalia Kaczor 1985 Bydgoszcz GALACTICA 12:45 ultra fajny
1273 Maksymilian Kaczyński 1989 Bydgoszcz Pączki w maśle 13:00 ultra fajny
1274 Andrzej KALISZ 1964 Chełmża KUMPLE 14:45
1275 Łukasz Kamiński 1984 Bydgoszcz GALACTICA 12:45 ultra fajny
1276 Adrian Kapeliński 1994 Bydgoszcz Rodos Team 13:15 ultra fajny
1277 Sebastian Kapeliński 1991 Bydgoszcz Rodos Team 13:15 ultra fajny
1278 Katarzyna Kapustka 1994 Złotoria Mała + Długi 14:45
1279 Alicja Karamucka 1987 Bydgoszcz KOMPAS TEAM 13:00 ultra fajny
1280 Dawid Karamucki 1983 Bydgoszcz KOMPAS TEAM 13:00 ultra fajny
1281 Mateusz Karaszewski 1990 Bydgoszcz GALACTICA 12:45 ultra fajny
1282 Mikołaj Karaszewski 1993 BYDGOSZCZ GALACTICA 12:45 ultra fajny
1283 Jagoda Karge 1986 Świecie Wściekli i brudni a potem na piwo 13:15 ultra fajny
1284 Sylwia Karpińska 1978 Toruń Brygada ZRYW 14:15 bardzo fajny
1285 Tomek Karpiński 1977 Toruń Brygada ZRYW 14:15 bardzo fajny
1286 Daniel Kasperek 1992 Zgorzelec Wściekłe Pięści Węża 13:15 ultra fajny
1287 Ewa Kasprzak 1978 Bydgoszcz Swirusy 13:00
1288 Wojciech Kasprzak 1977 Bydgoszcz Swirusy 13:00
1289 Róża Kasprzykowska 1993 Bydgoszcz SoftBlue Team 15:00 ultra fajny
1290 Adam Kaszewski 1998 Szubin 14:00
1291 Damian Kaśków 1995 Kania 24 SoftBlue Team 15:00 ultra fajny
1292 Bartosz Kaźmierczak 1987 Bydgoszcz 13:30
1293 Sebastian Kaźmierczak 1998 Bydgoszcz #TeamPjotra 15:30
1294 Piotr Kęcik 1992 Bydgoszcz Black Bird Piła 15:00 bardzo fajny
1295 Agata Kędziorska 1995 Wąbrzeźno 12:45
1296 Ewa Kicza 1977 Grudziądz SKS Connecto Polska 13:45 bardzo fajny
1297 Mateusz Kicza 1999 Grudziądz SKS Connecto Polska 13:45 bardzo fajny
1298 Magdalena Kiedrowska 1978 Jeżewo Wściekli i brudni a potem na piwo 13:15 ultra fajny
1299 Monika Kiedrowska 1983 Paterek Wściekli i brudni a potem na piwo 13:15 ultra fajny
1300 Bartłomiej Kiedrowski 1979 Jeżewo Wściekli i brudni a potem na piwo 13:15 ultra fajny
1301 Aleksandra Kieler 1993 Łódź Dzik Komando 14:00 bardzo fajny
1302 Piotr Kitkowski 1977 Bydgoszcz 14:00
1303 Jakub Klaban 1982 Lipno Team Teren 13:45 ultra fajny
1304 RENATA KLAFETKA 1968 TUCHOLA LEVEL10 15:15 ultra fajny
1305 Anna Klain 1990 Bydgoszcz 14:45
1306 Sandra Klem 1988 Toruń DPD Tor 13:45 ultra fajny
1307 Radosław Klinowski 1985 Bydgoszcz GALACTICA 12:45 ultra fajny
1308 Tomasz Kloska 1983 Bydgoszcz Squash Point & AktivonSport Team 14:00 ultra fajny
1309 Oliwia Kłusewicz 1992 TUCHOLA LEVEL10 15:15 ultra fajny
1310 Wiktoria Kmieciak 1998 Bydgoszcz Wściekli i brudni a potem na piwo 13:15 ultra fajny
1311 Dorota Kmuk 1973 Bydgoszcz Leszcze 13:45 bardzo fajny
1312 Piotr Knasiecki 1974 Bydgoszcz 13:15
1313 Anetta Knitter 1973 Bydgoszcz BRAVE TEAM 13:15 ultra fajny
1314 Karina Knitter 1981 Bydgoszcz BRAVE TEAM 13:15 ultra fajny
1315 Aleksandra Knowska 1996 Elbląg Bydlaki 13:30 ultra fajny
1316 Karol Knowski 1992 Sierpin Bydlaki 13:30 ultra fajny
1317 Rafał Koczwara 1982 Pruszcz MX Wudzyn 14:45 bardzo fajny
1318 Paweł Kolasiński 1996 Osielsko MiszczowiePL 14:45 bardzo fajny
1319 Marzena Konieczna 1981 BYDGOSZCZ MUKS REKIN BYDGOSZCZ 14:15 ultra fajny
1320 Tomasz Koniecznay 1981 BYDGOSZCZ MUKS REKIN BYDGOSZCZ 14:15 ultra fajny
1321 Rafał Konopa 1986 Bydgoszcz Wolne Miasto Fordon 15:30
1322 Kamil Konwiński 1991 Dziki Wściekli i brudni a potem na piwo 13:15 ultra fajny
1323 Krzysztof Kończal 1979 Bydgoszcz BRAVE TEAM 13:15 ultra fajny
1324 Sebastian Kopczyński 1989 Barczewo Sunrise System Team 14:15 ultra fajny
1325 Cezary KOPERSKI 1979 Świnoujście Zebrani w kupę 13:00 bardzo fajny
1326 Tomasz Kopyłowski 1985 Raciążek ABSTYNENCI OD JUTRA 12:45
1327 Marzena Korcz 1977 Murowaniec 14:00
1328 Przemysław Kordowski 1992 Krasnopol Ryjące Kuny 14:00 bardzo fajny
1329 Błażej Korgul 1991 Bydgoszcz KLIMAT SOLEC II 14:15 ultra fajny
1330 Maciej Korytowski 1983 Lipno Team Teren 13:45 ultra fajny
1331 Brygida Kosch 1974 Śliwice Śliwickie Babeczki 14:15 bardzo fajny
1332 HANNA KOSECKA-IWICA 1984 TUCHOLA LEVEL 10 15:15 ultra fajny
1333 Radosław Kostkowski 1982 Toruń ABSTYNENCI OD JUTRA 12:45
1334 Dominik Kostrzak 1984 Bydgoszcz MAFIA 15:30 bardzo fajny
1335 Grzegorz Koszyński 1988 Bydgoszcz 13:30
1336 Mariusz Kościelniak 1985 Bydgoszcz GALACTICA 12:45 ultra fajny
1337 Katarzyna Kośmicka 1988 Bydgoszcz Pączki w maśle 13:00 ultra fajny
1338 Sylwia Kośmicka 1988 Bydgoszcz Pączki w maśle 13:00 ultra fajny
1339 Darek Kośmider 1978 Bydgoszcz 14:30
1340 Jacek Kot 1976 Wyrzysk 13:00 bardzo fajny
1341 Kamil Kotkiewicz 1989 Grębocin OSP Grębocin 13:00 bardzo fajny
1342 MICHAŁ KOTWICA 1994 GĄSAWA LEVEL 10 15:15 ultra fajny
1343 Krzysztof KOWAL 1977 Nysa Zebrani w kupę 13:00 bardzo fajny
1344 Michał Kowal 1978 Nakło nad Notecią Body joy fitness club Nakło 14:15 bardzo fajny
1345 Ireneusz Kowalczuk 1959 Bydgoszcz Colorado Pizza Express 14:45 bardzo fajny
1346 Przemysław Kowalczyk 1982 Bydgoszcz KOMPAS TEAM 13:00 ultra fajny
1347 Olga Kowalska 1994 Bydgoszcz 15:15
1348 Bartosz Kowalski 1988 Zielonka Mali Odkrywcy Team 13:30 bardzo fajny
1349 Kamil Kowalski 1988 Bydgoszcz SoftBlue Team 15:00 ultra fajny
1350 Łukasz Kowalski 1985 mirowice MX Wudzyn 14:45
1351 Angelika Kozak 1996 Świecie Zadyszka 14:00 bardzo fajny
1352 Marcin Kozakiewicz 1975 Nakło nad Notecią GDS Falco 14:30 bardzo fajny
1353 Joanna Kozłowska 1975 Śliwice Śliwickie Babeczki 14:15 bardzo fajny
1354 Katarzyna Kozłowska 1992 Bobrowniki 15:30
1355 Mateusz Kozłowski 1986 Bydgoszcz SoftBlue Team 15:00 ultra fajny
1356 Radosław Krahl 1979 Bydgoszcz KLIMAT SOLEC I 14:15 ultra fajny
1357 Jarosław Krajniak 1994 Bydgoszcz Pączki w maśle 13:00 ultra fajny
1358 Agata Kraska-Lewandowska 1983 Drzewce Pędzące Żółwie 13:30 bardzo fajny
1359 Jakub Krohn 1984 Grudziądz SKS Connecto 13:45 bardzo fajny
1360 Paweł Król 1986 Bydgoszcz 12:45
1361 Joanna Królak 1990 Bydgoszcz Piękne i Bestie 15:15 ultra fajny
1362 Michał Krzekotowski 1988 BYDGOSZCZ 13:15
1363 Adriana Krzemińska 1985 Świecie Street Workout Świecie 13:30 ultra fajny
1364 Monika Krzyżanowska 1981 LUSZKÓWKO RYŚ 14:30 bardzo fajny
1365 Beata Ksiażkowska 1983 Bydgoszcz Wiecznie Młodzi 15:30 ultra fajny
1366 Angelika Kuban 1986 Papowo Toruńskie DPD Tor 13:45 ultra fajny
1367 Marta Kubeł 1995 Bydgoszcz PRACOWNIA ARTYSTYCZNA 14:30 bardzo fajny
1368 Radosław Kubiak 1976 Toruń Galactica 12:45 ultra fajny
1369 Piotr Kubik 1982 Inowrocław Combo Pszczoły 15:00
1370 Michał Kucharski 1982 Bydgoszcz Squash Point & AktivonSport Team 14:00 ultra fajny
1371 Piotr Kucharski 1975 Bydgoszcz Colorado Pizza Express 14:45 bardzo fajny
1372 Krzysztof Kuczer 1989 Cekcyn Komandofoki 13:00 bardzo fajny
1373 Violetta Kufel 1996 Bydgoszcz Colorado Pizza Express 14:45 bardzo fajny
1374 Damian Kuffel 1992 Toruń Saiyan Team 13:15
1375 Leszek Kuffel 1970 Świecie PYTONGI 15:00 ultra fajny
1376 Monika Kuffel 1978 Chełmża Włókniarz- CrossFit 14:30 bardzo fajny
1377 Ewelina Kufta 1984 Bydgoszcz Crossfit Bydgoszcz 14:30 ultra fajny
1378 Adam Kujawa 1976 Świecie keeeper 15:00 ultra fajny
1379 Szymon Kujawa 1989 Krotoszyn Husaria Race Team 12:45
1380 Zbigniew Kujawa 1990 Janowiec Wlkp 14:00
1381 Agnieszka Kujawka 1985 Samociążek 15:00 bardzo fajny
1382 Jakub Kujawka 1981 Samociążek 15:00 bardzo fajny
1383 Angelika Kujawska 1985 Łobżenica 13:00 bardzo fajny
1384 Agnieszka Kulczycka 1995 Nowa Wieś Wielka 13:45 bardzo fajny
1385 Cezary Kulczyk 1998 Bydgoszcz VILOrun 14:00 bardzo fajny
1386 Katarzyna Kulczyk 1985 Świecie Street Workout Świecie 13:30 ultra fajny
1387 Michał Kunek 1980 Bydgoszcz Zespół Panienki Helenki 13:45 ultra fajny
1388 Damian Kunsztowicz 1979 Jarużyn KLIMAT SOLEC I 14:15 ultra fajny
1389 Jarosław Kurlandt 1976 Bydgoszcz Bychowiacy 13:00 ultra fajny
1390 Monika Kurlandt 1979 Bydgoszcz keeeper 15:00 ultra fajny
1391 Marcin Kurlapski 1977 Toruń Crossfit Torun 12:45 ultra fajny
1392 Barbara Kutrzuba 1982 Inowrocław Combo Pszczoły 15:00
1393 Marta Kuziemkowska 1990 Toruń Crossfit Toruń 14:00 ultra fajny
1394 Melisa Kuźniar 1991 Bydgoszcz PRACOWNIA ARTYSTYCZNA 14:30 bardzo fajny
1395 Patryk Kuźniar 1997 Bydgoszcz PRACOWNIA ARTYSTYCZNA 14:30 bardzo fajny
1396 Robert Kuźniar 1995 Bydgoszcz PRACOWNIA ARTYSTYCZNA 14:30 bardzo fajny
1397 Zbigniew Kuźniar 1968 Bydgoszcz PRACOWNIA ARTYSTYCZNA 14:30 bardzo fajny
1398 Robert Kwela 1982 Bydgoszcz CWANIAKI 12:45
1399 Kinga Kwiatkowska 1982 Bydgoszcz 12:45
1400 Maja Kwiatkowska 1992 Bydgoszcz Piękne i Bestie 15:15 ultra fajny
1401 Andrzej Kwiatkowski 1966 Chełmno PILARZE 13:00 bardzo fajny
1402 Bartek Kwiatkowski 1992 Bydgoszcz Piękne i Bestie 15:15 ultra fajny
1403 Krystian Kwiatkowski 1989 Bydgoszcz Bychowiacy 13:00 ultra fajny
1404 Piotr Kycia 1975 Lipno Team Teren 13:45 bardzo fajny
1405 Patryk Lamański 1980 Wąbrzeźno WSR WEREWOLVES 14:45
1406 Marta Lasecka 1995 Toruń OSP Grębocin 13:00 bardzo fajny
1407 Monika Laszuk 1989 Mirowice MX Wudzyn 14:45
1408 Marek Latoszek 1997 NAKŁO NAD NOTECIA Body Joy fitness club Nakło 14:15 bardzo fajny
1409 Kasia Ledzińska 1980 Świecie Street Workout Świecie 13:30 ultra fajny
1410 Marek Ledziński 1977 Świecie Street Workout Świecie 13:30 ultra fajny
1411 Andrzej Lemież 1977 BYDGOSZCZ keeeper 15:00 ultra fajny
1412 Kamil Lepczyński 1995 Bydgoszcz SoftBlue Team 15:00 ultra fajny
1413 Łukasz Leśny 1988 Murowana Goślina 14:30
1414 Barbara Joanna Lewandowska 1978 Lipno Team Teren 13:45 ultra fajny
1415 Ewelina Lewandowska 1998 Inowrocław 13:15 bardzo fajny
1416 Monika Lewandowska 1978 Bydgoszcz Pędzące Żółwie 13:30 bardzo fajny
1417 Nina Lewandowska 1986 Bydgoszcz 14:00
1418 Łukasz Lewandowski 1980 Jaksice 13:45 bardzo fajny
1419 Radosław Lewandowski 1977 Damasławek POWER BOLKI TEAM 14:30 bardzo fajny
1420 Rafał Lewandowski 1983 Bydgoszcz Pędzące Żółwie 13:30 bardzo fajny
1421 Kinga Lewicka 1993 Brzozie Lubawskie 15:00
1422 Marcin Lica 1996 Bydgoszcz Afera taśmowa 13:45 bardzo fajny
1423 Tomasz Liedke 1985 Bydgoszcz Afera taśmowa 13:45 bardzo fajny
1424 Paweł Lipiński 1990 Toruń PILARZE 13:00 bardzo fajny
1425 Magdalena Lipkowska 1981 Śliwice Śliwickie Babeczki 14:15 bardzo fajny
1426 Mariusz Lipkowski 1973 Bydgoszcz GDS Falco 14:30 bardzo fajny
1427 Aleksander Lis 1987 Bydgoszcz Pączki w maśle 13:00 ultra fajny
1428 Tomasz Lis 1981 Chełmża Włókniarz- CrossFit 14:30 bardzo fajny
1429 Juliusz Liwoch 1994 Osielsko Wiecznie Młodzi 15:30 ultra fajny
1430 Klaus Lohel 1964 Minden keeeper 15:00 ultra fajny
1431 Paula Lorens 1980 Bydgoszcz MUKS REKIN BYDGOSZCZ 14:15 ultra fajny
1432 Kamila Lubak 1991 Wrocław Szalony trójkąt 14:30
1433 Jadwiga Luzak 1960 Bydgoszcz keeeper 15:00 ultra fajny
1434 Piotr Łabenda 1970 Bydgoszcz #TeamPjotra 13:00
1435 Krzysztof Łangowski 1988 Bydgoszcz keeeper 15:00 ultra fajny
1436 Przemysław Łata 1987 Bydgoszcz Leszcze 13:45 bardzo fajny
1437 Kamil Łazarz 1995 Bydgoszcz 14:00
1438 Jakub Łent 1993 Zielonka Abstynenci 14:45
1439 Tomasz Łęgowski 1987 Chojnice KOMPAS TEAM 13:00 ultra fajny
1440 Karol Łoboda 1984 Zielonczyn GALACTICA 12:45 ultra fajny
1441 Justyna Łuczak 1995 Mrocza Drink Team 14:45 ultra fajny
1442 Rafał Łuczak 1997 Mrocza Drink Team 14:45 ultra fajny
1443 Włodzimierz Łuczak 1974 Bydgoszcz 13:30
1444 Emilia Łukaszewska 1979 Bydgoszcz Leszcze 13:45 bardzo fajny
1445 Iwona Łuszczek 1995 Rynarzewo 13:45 bardzo fajny
1446 Mariola Maciejak 1981 Śliwice Śliwickie Babeczki 14:15 bardzo fajny
1447 Bartłomiej Maciejewski 1994 Bydgoszcz Akademia Pole Dance 14:30 ultra fajny
1448 Adam Maćkowski 1980 Bydgoszcz TERENOWE KOCURY 13:45 bardzo fajny
1449 Przemysław Majchrzak 1981 Świecie Street Workout Świecie 13:30 ultra fajny
1450 Adrian Majda 1987 Bydgoszcz Komandofoki 13:00 bardzo fajny
1451 Piotr Majda 1978 Zamość Bychowiacy 13:00 ultra fajny
1452 Krzysztof Majewski 1986 Grębocin OSP Grębocin 13:00 bardzo fajny
1453 Filip Makowski 1988 Bydgoszcz Aktywna Bydgoszcz 14:00 ultra fajny
1454 Igor Makowski 1999 Bydgoszcz Zespół Panienki Helenki 13:45 ultra fajny
1455 Szymon Makowski 1999 Bydgoszcz Zespół Panienki Helenki 13:45 ultra fajny
1456 Tomasz Makowski 1977 Bydgoszcz Zespół Panienki Helenki 13:45 ultra fajny
1457 Paula Maksymiuk 1987 Reda Aktywna Bydgoszcz 14:00 ultra fajny
1458 Mirella Makulska 1982 Toruń Akademia Pierwszej Pomocy 14:00
1459 Agnieszka Malach 1983 Toruń 12:45 bardzo fajny
1460 Rafał Malach 1981 Bydgoszcz 12:45 bardzo fajny
1461 Marcin Malengowski 1992 Wągrowiec POWER BOLKI TEAM 14:30 bardzo fajny
1462 Beata Malicka 1965 Bydgoszcz GALACTICA 12:45 ultra fajny
1463 Maria Malicka 1984 Bydgoszcz GALACTICA 12:45 ultra fajny
1464 zbyszek małecki 1978 Osielsko ABSTYNENCI OD JUTRA 12:45
1465 Beata Man 1980 Solec Kujawski KLIMAT SOLEC II 14:15 ultra fajny
1466 Iwona Mandygraf - Majchrzak 1978 Świecie Street Workout Świecie 13:30 ultra fajny
1467 Agnieszka Mańkowska 1982 Toruń 14:00
1468 Kamila Mańkowska 1986 Bydgoszcz 13:15
1469 Aleksandra Marciniak 1990 Lipnio Team Teren 13:45 bardzo fajny
1470 JOLANTA MARCINIAK 1975 TUCHOLA LEVEL 10 15:15 ultra fajny
1471 Krzysztof Marciniak 1990 Bydgoszcz Bydlaki 13:30 ultra fajny
1472 Artur Marcinkowski 1994 Koronowo Zespół Panienki Helenki 13:45 ultra fajny
1473 Angelika Matusiak 1989 Bydgoszcz 15:00 bardzo fajny
1474 Bartek Matusiak 1988 Bydgoszcz 15:00 bardzo fajny
1475 Ewa Mądrzak 1994 Bydgoszcz 14:45
1476 Paweł Mądrzak 1994 Białe-Błota 14:45
1477 Adrian Mejsner 1985 Łochowo Prefabet 14:00 bardzo fajny
1478 Justyna Mejsner 1992 Bydgoszcz Prefabet 14:00 bardzo fajny
1479 Monika Melkowska 1984 Świecie 14:30
1480 Robert Melkowski 1984 Świecie 14:45
1481 Anna Mellem 1991 Bydgoszcz MUKS REKIN BYDGOSZCZ 14:15 ultra fajny
1482 Kornel Mendocha 1996 Bydgoszcz Nieustraszeni 14:30
1483 Krzysztof Mężykowski 1973 Szubin Komandofoki 13:00 bardzo fajny
1484 Joanna Michalak 1982 Gostynin Wściekłe Pięści Węża 13:15 ultra fajny
1485 Łukasz Michalak 1982 Gostynin Wściekłe Pięści Węża 13:15 ultra fajny
1486 Wanda Michalak 1960 Gostynin Wściekłe Pięści Węża 13:15 ultra fajny
1487 Adelina Michalska 1974 Inowrocław 13:15 bardzo fajny
1488 Paweł Michalski 1988 Bydgoszcz PILARZE 13:00 bardzo fajny
1489 Weronika Michałowska 1996 Chojnice Studenty 13:00
1490 Anna Miklas 1979 Bydgoszcz Zespół Panienki Helenki 13:45 ultra fajny
1491 Dariusz Mikołajczak 1976 Bydgoszcz Leszcze 13:45 bardzo fajny
1492 Joanna Mikołajczak 1989 Nieświastowice 6/3 POWER BOLKI TEAM 14:30 bardzo fajny
1493 Tomasz Mikołajczak 1987 Bydgoszcz Komandofoki 13:00 bardzo fajny
1494 Anna Mikuła 1982 Bydgoszcz Krav Maga dla Kobiet 15:00 ultra fajny
1495 Adrian Miler 1981 Samociążek 15:00 bardzo fajny
1496 Oskar Milewski 1993 Bydgoszcz #TeamPjotra 15:30
1497 Mateusz Milszewski 1989 Sępólno Krajeńskie studenty 13:00
1498 Tomasz Milszewski 1993 Sępólno Krajeńskie Studenty 13:00
1499 Patryk Mioskowski 1991 Bydgoszcz Fundacja Wielka Rodzina 14:30 bardzo fajny
1500 Sebastian Misiuna 1995 Bydgoszcz TMS & GLOBART TEAM 13:45 bardzo fajny
1501 Agata Mitke 1981 Inowrocław Combo Pszczoły 15:00
1502 Angelika Młynarek 1994 Bydgoszcz Break The Brain 14:30
1503 Ewelina Modrakowska 1986 Maksymilianowa Odrodzeni z błota 14:15 bardzo fajny
1504 Dawian Molenda 1976 Bydgoszcz KLIMAT SOLEC I 14:15 ultra fajny
1505 Marek Mozgała 1985 Bydgoszcz MX Wudzyn 14:45
1506 Dawid Możejko 1988 Łódź Dzik Komando 14:00 bardzo fajny
1507 Adrian Mróz 1986 Białe Błota Prefabet 14:00 bardzo fajny
1508 Krystian Mróz 1987 Białe Błota Prefabet 14:00 bardzo fajny
1509 Marta Mróz 1987 Białe Błota Prefabet 14:00 bardzo fajny
1510 Michał Muchewicz 1992 Bydgoszcz #TeamPjotra 15:30
1511 Paulina Mueller 1992 Toruń DPD Tor 13:45 ultra fajny
1512 Justyna Muszyńska 1985 Bydgoszcz 12:45 bardzo fajny
1513 Marcin Muszyński 1978 Bydgoszcz 12:45 bardzo fajny
1514 Wojciech Muszyński 1982 Bydgoszcz 12:45 bardzo fajny
1515 Kinga Nadolna 1996 Grębocin OSP Grębocin 13:00 bardzo fajny
1516 Artur Nadolny 1991 Grębocin OSP Grębocin 13:00 bardzo fajny
1517 Wojciech Nagaj 1987 Więcbork Drink Team 14:45 ultra fajny
1518 KATARZYNA NALEWAJKO 1972 BYDGOSZCZ POLISH AGRO TEAM 13:30 ultra fajny
1519 Irmina Nalewalska 1986 Bydgoszcz Drink Team 14:45 ultra fajny
1520 Justyna Nalewalska 1989 Bydgoszcz Serce Tybetu 14:45 ultra fajny
1521 Rafał Nalewalski 1994 Bydgoszcz Drink Team 14:45 ultra fajny
1522 Marta Nalik 1992 Toruń KLIMAT SOLEC II 14:15 ultra fajny
1523 Marek Naliński 1983 Toruń Brygada ZRYW 14:15 bardzo fajny
1524 Adrianna Napierała 1988 Bydgoszcz CWANIAKI 14:45
1525 Paweł Nawrocki 1994 Bydgoszcz Drink Team 14:45 ultra fajny
1526 Mateusz Niewiem 1985 Nowe Dąbie KLIMAT SOLEC II 14:15 ultra fajny
1527 Dariusz Nikiel 1980 Wągrowiec 15:00 bardzo fajny
1528 Dorota Nizioł 1976 Bydgoszcz Calisthenics Academy 14:30 ultra fajny
1529 Marta Nogajczyk 1991 Inowrocław 13:15 bardzo fajny
1530 Aneta Nowacka 1976 Toruń 14:45
1531 Kornel Nowacki 1988 Przysiek SoftBlue Team 15:00 ultra fajny
1532 MICHAŁ NOWACKI 1994 CEKCYN LEVEL 10 15:15 ultra fajny
1533 Jakub Nowak 1987 Szubin Bydlaki 13:30 ultra fajny
1534 Krzysztof Nowak 1981 Bydgoszcz KLIMAT SOLEC I 14:15 ultra fajny
1535 Izabela Nowicka 1983 Bydgoszcz CrossFit Bydgoszcz 14:30 ultra fajny
1536 Olgierd Nowicki 1985 BYDGOSZCZ 13:15
1537 Maciej Nowikiewicz 1998 Bydgoszcz VILOrun 14:00 bardzo fajny
1538 Tomasz Nowiński 1985 Toruń PILARZE 13:00 bardzo fajny
1539 Mariusz Nowogórski 1983 Koronowo Pędzące Żółwie 13:30 bardzo fajny
1540 Maciej Olejarz 1973 Nakło nad Notecią DELEGACI z NAKŁA 15:00
1541 Łukasz Olejnik 1983 ŻNIN WĘDKARZE 13:15
1542 Marta Olejnik 1976 Inowrocław Cezar-bis 13:15 bardzo fajny
1543 Mateusz Olejnik 1992 ŻNIN WĘDKARZE 13:15
1544 Marcin Oleksów 1990 Poznań Sunrise System Team 14:15 ultra fajny
1545 Maja Olszewska 1983 Chełmża Włókniarz- CrossFit 14:30 bardzo fajny
1546 Marta Olszewska 1985 Bydgoszcz 13:45 bardzo fajny
1547 Adam Olszewski 1981 Chełmża Włókniarz- CrossFit 14:30
1548 ADAM OLSZEWSKI 1994 BYDGOSZCZ POLISH AGRO TEAM 13:30 ultra fajny
1549 Magdalena Orlik 1973 Olsztyn BRAVE TEAM 13:15 ultra fajny
1550 Sara Ormińska 1986 Konstantowo 4/3 14:45
1551 Marta Ossowska 1989 Bydgoszcz 14:45
1552 Karolina Ostrowska 1979 Wierzchucinek Krav Maga dla Kobiet 15:00 ultra fajny
1553 Adrian Ostrowski 1988 Gostynin Wściekłe Pięści Węża 13:15 ultra fajny
1554 Natalia Ozga 1991 Zgorzelec Wściekłe Pięści Węża 13:15 ultra fajny
1555 Tomasz Ożański 1995 Bydgoszcz #TeamPjotra 15:30
1556 Mariusz Ożóg 1977 Szubin keeeper 15:00 ultra fajny
1557 Mirosław Paczkowski 1970 Bydgoszcz ---- 13:15
1558 Katarzyna Paczyńska 1970 Nakło nad Notecią DELEGACI Z NAKŁA 15:00
1559 Adam Paczyński 1970 Nakło nad Notecią DELEGACI Z NAKŁA 15:00
1560 MONIKA PAJĄKOWSKA 1987 IWIEC LEVEL 10 15:15 ultra fajny
1561 Jarosław Paliwoda 1978 Solec Kujawski Bychowiacy 13:00 ultra fajny
1562 Matra Pałka 1987 Bydgoszcz KOMPAS TEAM 13:00 ultra fajny
1563 Jakub Pantkowski 1991 Bydgoszcz Fundacja Wielka Rodzina 14:30 bardzo fajny
1564 Angelika Paradowska 1989 Bydgoszcz Rozpędzone Ślimaki 14:00
1565 Katarzyna Paszkowska 1978 Bydgoszcz Crossfit Bydgoszcz 14:15 ultra fajny
1566 Paweł Pater 1976 bydgoszcz GALACTICA 12:45 ultra fajny
1567 Tomasz Patrzałek 1976 Bydgoszcz CWANIAKI 14:45
1568 Jakub Pawlak 1981 Bydgoszcz GDS Falco 14:30 bardzo fajny
1569 Aleksander Pawlicki 1988 Bydgoszcz Piękne i Bestie 15:15 ultra fajny
1570 Iwona Pełka 1994 Nakło Body joy fitness club 14:15 bardzo fajny
1571 Arek Piekarski 1981 Bydgoszcz TMS & GLOBART TEAM 13:45 bardzo fajny
1572 Wojtek Piekarski 1978 Bydgoszcz TMS & GLOBART TEAM 13:45 bardzo fajny
1573 Bartosz Pielacha 1989 Bydgoszcz Aktywna Bydgoszcz 14:00 ultra fajny
1574 Joanna Pielacha 1991 Bydgoszcz Aktywna Bydgoszcz 14:00 ultra fajny
1575 Michał Pielecki 1986 Bydgoszcz Odrodzeni z błota 14:15 bardzo fajny
1576 Maciej Pieszczyński 1991 Bydgoszcz #TeamPjotra 15:30
1577 Bernard Pietras 1975 Bydgoszcz Squash Point & AktivonSport Team 14:00 ultra fajny
1578 Adam Pietrowski 1976 Chełmża KUMPLE 14:45
1579 Piotr Pietrzak 1993 Bydgoszcz Wiecznie Młodzi 15:30 ultra fajny
1580 Agata Pilarska 1990 Żnin Prefabet 14:00 bardzo fajny
1581 Tomasz Pilarski 1975 Bydgoszcz Nakloki 13:30
1582 Agnieszka Pinczewska 1980 Solec Kujawski. Krav Maga dla Kobiet 15:00 ultra fajny
1583 Marzena Piotrowska 1980 BYDGOSZCZ GALACTICA 12:45 ultra fajny
1584 Paweł Piotrowski 1984 Bydgoszcz GALACTICA 12:45 ultra fajny
1585 Tomasz Piórkowski 1988 Konojady Prefabet 14:00 bardzo fajny
1586 Marta Piwowarczyk 1995 Strzelce Dolne 22 TERENOWE KOCURY 13:45 bardzo fajny
1587 Robert Pochwała 1975 Osielsko Wiecznie Młodzi 15:30 ultra fajny
1588 Michał Poczekaj 1992 Bydgoszcz Szalony Trójkąt 14:30
1589 Maciej Podraska 1973 Bydgoszcz GDS Falco 14:30 bardzo fajny
1590 Andrzej Pokora 1975 Bydgoszcz MUKS REKIN BYDGOSZCZ 14:15 ultra fajny
1591 Krzysztof Pokorzyński 1993 Szubin 14:00
1592 Marta Polanowska 1986 Bydgoszcz 1986 13:15
1593 Barbara Popiołek 1979 Bydgoszcz 15:30
1594 Szymon Poznański 1990 Bydgoszcz Wolne Miasto Fordon 15:30
1595 Bartek Półgęsek 1985 Bydgoszcz Wolfpack X 14:00
1596 SŁAWOMIR PRASS 1982 BRODNICA STAŃKO 18+ TEAM 13:00 bardzo fajny
1597 Janusz Prus 1976 Włocławek MAFIA 15:30 bardzo fajny
1598 Piotr Pruski 1991 Zgorzelec Wściekłe Pięści Węża 13:15 ultra fajny
1599 Dominika Przyborowska 1981 Bydgoszcz 12:45 bardzo fajny
1600 Grzegorz Przyborowski 1979 Bydgoszcz 12:45 bardzo fajny
1601 Iwona Przybylska 1990 Nieświastowice 11/1 POWER BOLKI TEAM 14:30 bardzo fajny
1602 Małgorzata Przybylska 1993 Nieświastowice 11/1 POWER BOLKI TEAM 14:30 bardzo fajny
1603 Tomasz Ptak 1979 Bydgoszcz Black Bird Piła 15:00 bardzo fajny
1604 Paulina Puchała 1986 Jozefkowo 14:00
1605 Bartosz Pudlewski 1988 Grudziądz SKS Connecto Polska 13:45 bardzo fajny
1606 Jonatan Puls 1988 Chełmno PILARZE 13:00 bardzo fajny
1607 Karolina Pytlarska 1983 Toruń Brygada ZRYW 14:15 bardzo fajny
1608 KAMILA RAKOCZY-WÓJCICKA 1986 BYDGOSZCZ POLISH AGRO TEAM 13:30 ultra fajny
1609 Karol Ramza 1993 Bydgoszcz SoftBlue Team 15:00 ultra fajny
1610 Joanna Rassmus 1991 Bydgoszcz 12:45
1611 Robert Ratajczyk 1991 Bydgoszcz Bydlaki 13:30 ultra fajny
1612 Bartosz Redos 1990 Bydgoszcz Piękne i Bestie 15:15 ultra fajny
1613 Damian Redwanz 1991 Człuchów KOMPAS TEAM 13:00 ultra fajny
1614 małgorzata rein 1982 BYDGOSZCZ Krav Maga dla Kobiet 15:00 ultra fajny
1615 Patryk Renc 1989 Bydgoszcz Serce Tybetu 14:45 ultra fajny
1616 Aleksandra Reszela 1988 Bydgoszcz GALACTICA 12:45 ultra fajny
1617 Marta Reszela 1987 Bydgoszcz GALACTICA 12:45 ultra fajny
1618 Karol Retlikowski 1985 Lipno Team Teren 13:45 ultra fajny
1619 Martyna Rezmer 1996 Świecie Street Workout Świecie 13:30 ultra fajny
1620 Łukasz Rodziewicz 1976 Bydgoszcz Mali Odkrywcy Team 13:30 bardzo fajny
1621 Damian Rola 1995 Gdańsk #TeamPjotra 15:30
1622 Marta Ronowicz 1975 Toruń GALACTICA 12:45 ultra fajny
1623 Tomasz Ronowicz 1976 Toruń Galactica 12:45 ultra fajny
1624 Przemysław Rossa 1997 Bydgoszcz MX Wudzyn 14:45 bardzo fajny
1625 Natalia Różańska 1988 Bydgoszcz Pączki w maśle 13:00 ultra fajny
1626 Tomasz Różański 1981 Bydgoszcz Pączki w maśle 13:00 ultra fajny
1627 Karol Ruciński 1984 Bydgoszcz 13:45 bardzo fajny
1628 Anna Ruczyńska 1990 Bydgoszcz Bydlaki 13:30 ultra fajny
1629 Bartosz Rudziński 1991 Bydgoszcz 13:45 bardzo fajny
1630 Virginia Rutkowska 1984 BYDGOSZCZ 12:45
1631 Marcin Rutkowski 1990 Chełmża 13:15
1632 Radosław Rutkowski 1992 Bydgoszcz Special Space 14:45 bardzo fajny
1633 Tomek Rutkowski 1979 Bydgoszcz Ryjące Kuny 14:00 bardzo fajny
1634 Bartosz Rybacki 1986 Gniezno Sunrise System Team 14:15 ultra fajny
1635 Bartosz Ryzop 1977 Bukowiec Street Workout Świecie 13:30 ultra fajny
1636 Albert Rzadkowolski 1990 Toruń CrossFit Toruń 12:45
1637 Katarzyna Rzepka 1989 Bydgoszcz Zespół QRS 14:45 bardzo fajny
1638 Anna Rzeźnikowska 1982 Bydgoscz Krav Maga dla Kobiet 15:00 ultra fajny
1639 Sławomir Saidowski 1970 Gniew KOMPAS TEAM 13:00 ultra fajny
1640 Waldemar Saj 1982 Bydgoszcz 15:00
1641 Marcin Sajdak 1982 Bydgoszcz Pędzące Żółwie 13:30 bardzo fajny
1642 Wojciech Salamon 1982 Chełmża Bydlaki 13:30 ultra fajny
1643 Krzysztof Santarek 1989 Włocławek 14:30
1644 Joanna Sarnowska 1997 Bydgoszcz 13:30
1645 Anna Sawicka-Borkowicz 1985 Lipno Team Teren 13:45 ultra fajny
1646 Mateusz Sawiński 1990 Szubin Komandofoki 13:00 bardzo fajny
1647 Adam Schuhmacher 1982 Kalisz RODIS NIERUCHOMOŚCI 14:00 bardzo fajny
1648 Steffen Schwietzke 1984 Bydgoszcz Zespół QRS 14:45 bardzo fajny
1649 Adrian Scigocki 1997 Bydgoszcz 15:30
1650 Waldemar Scigocki 1970 Bydgoszcz MAFIA 15:30 bardzo fajny
1651 Monika Sell 1979 Solec Kujawski KLIMAT SOLEC I 14:15 ultra fajny
1652 Ewa Sękowska 1991 Bydgoszcz Sunrise System Team 14:15 ultra fajny
1653 Bartosz Sibilski 1982 Bydgoszcz BRAVE TEAM 13:15 ultra fajny
1654 Agnieszka Sidor 1983 BYDGOSZCZ RODIS NIERUCHOMOŚCI 14:00 bardzo fajny
1655 Angelika Siedlecka 1981 BYDGOSZCZ RODIS NIERUCHOMOŚCI 14:00 bardzo fajny
1656 Paulina Siemieniecka 1984 Bydgoszcz 13:30 ultra fajny
1657 Bartłomiej Sienkiel 1992 Łęczna 14:00
1658 Tomasz Silewicz 1975 Toruń Flaki&Bigos 13:15
1659 Marcin Skibski 1997 Świecie 14:45
1660 Karolina Skowrońska 1991 Toruń Break The Brain 14:30
1661 AGATA SŁOMIŃSKA 1992 TUCHOLA LEVEL 10 15:15 ultra fajny
1662 Łukasz Słomion 1985 Bydgoszcz Bydlaki 13:30 ultra fajny
1663 WOJCIECH SMOLARSKI 1982 BYDGOSZCZ POLISH AGRO TEAM 13:30 ultra fajny
1664 Bartłomiej Smoliński 1984 Nakło Body joy fitness club 14:15 bardzo fajny
1665 Filip Smoliński 1995 Bydgoszcz 15:15
1666 Katarzyna Smykowska 1988 Chełmża Włókniarz- CrossFit 14:30 bardzo fajny
1667 Łukasz Snopek 1986 Bydgoszcz Wiecznie Młodzi 15:30 ultra fajny
1668 Aleksandra Sobczyńska 1991 Bydgoszcz 12:45
1669 Anetta Sonnenfeld 1974 Smętowo Graniczne 14:15
1670 Mikolaj Sosna 1980 Bydgoszcz Mobica 13:00
1671 Ewa Sosnowska 1974 Świecie Street Workout Świecie 13:30 ultra fajny
1672 Michał Sośnicki 1978 Gródek Wściekli i brudni a potem na piwo 13:15 ultra fajny
1673 Eliza Specjał 1987 Mała nieszawka DPD Tor 13:45 ultra fajny
1674 Aleksandra Stachnowicz 1994 Grudziądz 13:30
1675 Marek Stachowicz 1979 Bydgoszcz 14:15
1676 Joanna Stachurska-Kwela 1981 Bydgoszcz 14:45
1677 Mariusz Stałowski 1987 Nakło nad Notecią 1987 14:45
1678 Łukasz Staniszewski 1986 Bydgoszcz Wolne Miasto Fordon 15:30
1679 Tomasz Stankiewicz 1977 Bydgoszcz Colorado Pizza Express 14:45 bardzo fajny
1680 ROBERT STAŃKO 1975 GÓRZNO STAŃKO 18+ TEAM 13:00 bardzo fajny
1681 ROBERT STAŃKO JR 1999 GÓRZNO STAŃKO 18+ TEAM 13:00 bardzo fajny
1682 Wiesława Stefańska 1980 Bydgoszcz 13:15
1683 Michał Stefański 1996 Grudziądz 12:45
1684 Igor Stepa 1996 Bydgoszcz #TeamPjotra 15:30
1685 Michał Stępień 1984 Bydgoszcz GALACTICA 12:45 ultra fajny
1686 ALICJA STIMMA 1999 SEROCK HUMPTI DUMPTI Team 13:30
1687 Anna Stimma 1976 Serock HUMPTI DUMPTI Team 13:30
1688 Rafał Stolowski 1990 Bydgoszcz TERENOWE KOCURY 13:45 bardzo fajny
1689 Radosław Stopka 1987 Szczecin KOMPAS TEAM 13:00 ultra fajny
1690 Magdalena Stoś 1974 NOWE DOBRA 7 Street Workaut Świecie 13:30 ultra fajny
1691 Dawid Strzałkowski 1998 Bydgoszcz CrossFit Bydgoszcz 14:30 ultra fajny
1692 Monika Strzelecka 1973 Bydgoszcz GALACTICA 12:45 ultra fajny
1693 Sebastian Strzemkowski 1989 BYDGOSZCZ GALACTICA 12:45 ultra fajny
1694 ANNA STYCZYŃSKA 1977 Lipniki Zespół Panienki Helenki 13:45 ultra fajny
1695 Krzysztof Suder 1979 Kcynia Zespół Panienki Helenki 13:45 ultra fajny
1696 Piotr Sugajski 1982 Bydgoszcz 13:30 ultra fajny
1697 Michał Sukowski 1983 Bydgoszcz 12:45
1698 Kasia Suszek 1984 Dobrcz 14:45 bardzo fajny
1699 Przemysław Swakowski 1995 Bydgoszcz Sunrise System Team 14:15 ultra fajny
1700 Anna Sypniewska 1992 Bydgoszcz Piękne i Bestie 15:15 ultra fajny
1701 Monika Szałapska 1979 Bydgoszcz MUKS REKIN BYDGOSZCZ 14:15 ultra fajny
1702 Agnieszka Szamocka 1986 Bydgoszcz CrossFit Bydgoszcz 14:30 ultra fajny
1703 Aneta Szatkowska 1984 Bydgoszcz Fundacja Wielka Rodzina 14:30 bardzo fajny
1704 Kamil Szczech 1990 Wągrowiec Sunrise System Team 14:15 ultra fajny
1705 Katarzyna Szczepaniak 1992 Przyłęki Zespół QRS 14:45 bardzo fajny
1706 Łukasz Szczerba 1987 Bydgoszcz Zespół QRS 14:45 bardzo fajny
1707 Dawid Szczęśniak 1997 Lipka 14:30
1708 Justyna Szczukowska 1986 Świecie Wściekli i brudni a potem na piwo 13:15 ultra fajny
1709 Adam Szczukowski 1985 Świecie Wściekli i brudni a potem na piwo 13:15 ultra fajny
1710 Mikołaj Szczypiorski 1982 Bydgoszcz Leszcze 13:45 bardzo fajny
1711 ALEKSANDRA SZELOCH2 1980 BYDGOSZCZ POLISH AGRO TEAM 13:30 ultra fajny
1712 Agnieszka Szewczyk 1980 Świecie PYTONGI 15:00 ultra fajny
1713 Emilia Szlichting 1985 Solec Kujawski - 13:30 bardzo fajny
1714 Jarek Szlichting 1984 Solec Kujawski - 13:30 bardzo fajny
1715 AGNIESZKA SZMELTER 1983 TUCHOLA LEVEL 10 15:15 ultra fajny
1716 Daria Szmulewicz 1973 Bydgoszcz VILOrun 14:00 bardzo fajny
1717 Patryk Szreiber 1992 Bydgoszcz 14:15
1718 Damian Sztejka 1976 Bydgoszcz Fundacja Wielka Rodzina 14:30 bardzo fajny
1719 Anita Szuflita 1975 Bydgoszcz Colorado Pizza Express 14:45 bardzo fajny
1720 Radosław Szukalski 1991 Inowrocław Wolfpack X 14:00
1721 Małgorzata Szulakiewicz 1993 Bydgoszcz 15:15
1722 Kamila Szulc 1993 Świecie Street Workout Świecie 13:30 ultra fajny
1723 Marek Szulc 1978 Złotoria Mała + Długi 14:45
1724 MIŁOSZ SZULC 1990 BYDGOSZCZ POLISH AGRO TEAM 13:30 ultra fajny
1725 Grażyna Szulc-Głazik 1981 Gogolewo 14:15
1726 Aleksandra Szulc-Kuszka 1976 Gniew 14:15
1727 Daniel Szuster 1982 Kotomierz Bydlaki 13:30 ultra fajny
1728 Maciej Szuszczykiewicz 1982 Chełmno Wściekli i brudni a potem na piwo 13:15 ultra fajny
1729 Damian Szuszkiewicz 1983 Lipno Team Teren 13:45 ultra fajny
1730 Aleksandra Szwaja 1973 Chełmża 14:45 bardzo fajny
1731 MARCIN SZWOCH 1983 Tuchola LEVEL 10 15:15 ultra fajny
1732 Adam Szychulec 1990 Bydgoszcz SoftBlue Team 15:00 ultra fajny
1733 Monika Szymanek 1991 Bydgoszcz #TeamPjotra 14:15
1734 Alicja Szymańska 1984 Bydgoszcz Fundacja Wielka Rodzina 14:30 bardzo fajny
1735 Arkadiusz Szymański 1984 Bydgoszcz MX Wudzyn 14:45 bardzo fajny
1736 Marcin Szymański 1978 Bydgoszcz GDS Falco 14:30 bardzo fajny
1737 Sebastian Szymański 1995 Bydgoszcz #TeamPjotra 14:15
1738 Piotr Szymczak 1983 Wiela 9 POWER BOLKI TEAM 14:30 bardzo fajny
1739 Sandra Szymczak 1994 Szubin 14:00
1740 Sebastian Szymecki 1992 Chełmża Włókniarz- CrossFit 14:30 bardzo fajny
1741 Marcin Szypuła 1984 Świecie Street Workout Świecie 13:30 ultra fajny
1742 Wojciech Ściślak 1990 Bydgoszcz Ryjące Kuny 14:00 bardzo fajny
1743 Daniel Śliwa 1988 Szubin 14:00
1744 Gabriela Śmigel 1978 Śliwice Śliwickie Babeczki 14:15 bardzo fajny
1745 KINGA ŚPICA 1984 TUCHOLA LEVEL 10 15:15 ultra fajny
1746 Miłosz Świć 1988 Łódź Dzik Komando 14:00 bardzo fajny
1747 Kamil Świtalski 1988 Bydgoszcz Leszcze 13:45 bardzo fajny
1748 Darcia Taczkowska 1987 Toruń ABSTYNENCI OD JUTRA 12:45
1749 Daria Tatera 1987 Bydgoszcz Zespół Panienki Helenki 13:45 ultra fajny
1750 Marcin Teclaf 1985 Sucha 14:00 bardzo fajny
1751 MARIUSZ THOMAS 1986 BYDGOSZCZ RYŚ 14:30 bardzo fajny
1752 Wojciech Thomas 1987 Łochowo 14:45
1753 Krystyna Tomala 1994 Gdynia #TeamPjotra 15:30
1754 Michał Tomaszek 1983 Osielsko Wiecznie Młodzi 15:30 ultra fajny
1755 Paweł Tomaszewski 1989 Nowa Wieś Wielka 13:30
1756 Robert Tomaszewski 1990 Koronowo TERENOWE KOCURY 13:45 bardzo fajny
1757 Aneta Tomczak 1988 Aleksandrowo Pączki w maśle 13:00 ultra fajny
1758 Krzysztof Tomsa 1977 Bydgoszcz Zespół Panienki Helenki 13:45 ultra fajny
1759 Seweryn Topolewski 1987 Bydgoszcz SoftBlue Team 15:00 ultra fajny
1760 Robert Trojanowski 1976 Toruń Galactica 12:45 ultra fajny
1761 Aleksandra Trzeciak 1980 Zławieś Wielka 12:45
1762 Anna Tuszyńska 1994 Świecie Street Workout Świecie 13:30 ultra fajny
1763 Agnieszka Tykwińska 1983 Bydgoszcz MX Wudzyn 15:30
1764 Tomasz Tytuńczyk 1974 Tur MUKS REKIN BYDGOSZCZ 14:15 ultra fajny
1765 Tomasz Umiński 1980 Grudziądz Bychowiacy 13:00 ultra fajny
1766 Karolina Urasińska 1983 Bydgoszcz MX Wudzyn 14:45
1767 Rafał Urban 1984 Pruszcz MX Wudzyn 14:45 bardzo fajny
1768 MARCIN USSOROWSKI2 1978 BYDGOSZCZ POLISH AGRO TEAM 13:30 ultra fajny
1769 Joanna Wadecka 1990 Bydgoszcz Ryjące Kuny 14:00 bardzo fajny
1770 Agnieszka Walczak 1985 Bydgoszcz KOMPAS TEAM 13:00 ultra fajny
1771 Kazimierz Walenciak 1959 Pęperzyn Aktywna Bydgoszcz 14:00 ultra fajny
1772 Michał Walenciak 1989 Bydgoszcz Aktywna Bydgoszcz 14:00 ultra fajny
1773 Małgorzata Wałek 1983 Piła Black Bird Piła 15:00 bardzo fajny
1774 Marek Warczak 1985 Bydgoszcz 15:00 bardzo fajny
1775 Ewa Wasilewska 1983 Bydgoszcz keeeper 15:00 ultra fajny
1776 Martyna Wasilewska 1983 Bydgoszcz 14:30 ultra fajny
1777 Krzysztof Wąsik 1993 Bydgoszcz #TeamPjotra 15:30
1778 Luiza Weder 1979 Bydgoszcz Krav Maga dla Kobiet 15:00 ultra fajny
1779 Aneta Weigt 1980 Bydgoszcz Fundacja Wielka Rodzina 14:30 bardzo fajny
1780 Marcin Wieczór 1991 Bydgoszcz keeeper 15:00 ultra fajny
1781 Tomasz Wielgus 1976 Grudziądz Bychowiacy 13:00 ultra fajny
1782 Maciej Wieliczko 1987 Toruń DPD Tor 13:45 ultra fajny
1783 Dorota Wieluńska 1989 Bydgoszcz Ryjące Kunty 14:00 bardzo fajny
1784 Monika Wierzchowska-Grabowska 1978 Chełmża Włókniarz- CrossFit 14:30
1785 Szymon Wiese 1987 Mrocza 15:00
1786 Paweł Winiarski 1989 Osielsko Wiecznie Młodzi 15:30 ultra fajny
1787 Arkadiusz Winkler 1990 Bydgoszcz Break The Brain 14:30
1788 Agnieszka Wiśniewska 1974 Inowrocław 13:15 bardzo fajny
1789 Agnieszka Wiśniewska 1986 Bydgoszcz Fundacja Wielka Rodzina 14:30 bardzo fajny
1790 Dorota Wiśniewska 1984 Bydgoszcz KLIMAT SOLEC II 14:15 ultra fajny
1791 Julia Wiśniewska 1979 Bydgoszcz CrossFit Bydgoszcz 14:30 ultra fajny
1792 Karina Wiśniewska 1999 Bydgoszcz Pączki w maśle 13:00 ultra fajny
1793 Marta Wiśniewska 1987 Solec Kujawski - 13:30 bardzo fajny
1794 Marzena Wiśniewska 1983 Lipno Team Teren 13:45 ultra fajny
1795 Przemysław Wiśniewski 1977 Bydgoszcz Pączki w maśle 13:00 ultra fajny
1796 Michał Witkowski 1992 Włocławek 15:30
1797 Tomasz Witoń 1988 Osielsko Wiecznie Młodzi 15:30 ultra fajny
1798 sylwester włoch 1963 Bydgoszcz indywidualista 14:45
1799 Piotr Włodarczyk 1973 Toruń Pędzące Żółwie 13:30 bardzo fajny
1800 Martin Wnęk 1992 Gródek Special Space 14:45 bardzo fajny
1801 Natalia Wnęk 1993 Gródek Special Space 14:45 bardzo fajny
1802 Milena Wnuk 1985 Inowrocław 13:15
1803 Radoslaw Wnuk 1989 Toruń Stars Team 15:30
1804 Wojciech Wnuk 1994 Bydgoszcz MAFIA 15:30 bardzo fajny
1805 ANDRZEJ WODA 1973 BYDGOSZCZ 14:45
1806 SEBASTIAN WOJCIECHOWSKI 1976 BYDGOSZCZ POLISH AGRO TEAM 13:30 ultra fajny
1807 Anna Wojtasik 1987 bydgoszcz keeeper 15:00 ultra fajny
1808 Maria Wojtecka 1983 Łódź DZIK Komando 14:00 bardzo fajny
1809 Żaneta Wołowska 1987 Lipno Team Teren 13:45 ultra fajny
1810 Paweł Wołowski 1981 Lipno Team Teren 13:45 ultra fajny
1811 Andrzej Wosiek 1974 Bydgoszcz #TeamPjotra 14:15
1812 Łukasz Woźny 1984 Bydgoszcz Odrodzeni z błota 14:15 bardzo fajny
1813 Anna Wójcik 1981 Bydgoszcz Odrodzeni z błota 14:15 bardzo fajny
1814 Adrian Wróbel 1991 Barcin Rodos Team 13:15
1815 Joanna Wróbel 1993 Toruń MiszczowiePL 14:45 bardzo fajny
1816 Jurek Wyporkiewicz 1967 Osielsko Wiecznie Młodzi 15:30 ultra fajny
1817 MATEUSZ ZACH 1993 BYDGOSZCZ POLISH AGRO TEAM 13:30 ultra fajny
1818 Patryk Zacharek 1992 Bydgoszcz 13:15
1819 Anna Zajączkowska 1979 Bydgoszcz Wiecznie Młodzi 15:30 ultra fajny
1820 Sylwester Zakrzewski 1981 Kikół Team Teren 13:45 ultra fajny
1821 Barbara Zalech 1977 Solec Kujawski 14:30
1822 Sławomir Zalech 1977 Solec Kujawski 14:30
1823 Anna Zaracka 1983 Wągrowiec POWER BOLKI TEAM 14:30 bardzo fajny
1824 Łukasz Zatoń 1988 Szamotuły Byle do mety 12:45
1825 Magda Zawadzka 1977 Bydgoszcz TMS & GLOBART TEAM 13:45 bardzo fajny
1826 Katarzyna Zdralek 1991 Szubin 14:00
1827 Arkadiusz Zdrojewski 1970 bydgoszcz 14:00 bardzo fajny
1828 MARCIN ZDUNKIEWICZ 1980 BYDGOSZCZ bydgoszcz 13:15
1829 Maciej ZDYB 1973 Inowrocław Zebrani w kupę 13:00 bardzo fajny
1830 Katarzyna Zemełka 1984 Inowrocław MAFIA 15:30 bardzo fajny
1831 Adrian Zgliński 1994 Bydgoszcz 13:15
1832 Anna Zielińska 1991 Gostynin Wściekłe Pięści Węża 13:15 ultra fajny
1833 Małgorzata Zielińska 1985 Bydgoszcz Zespół Panienki Helenki 13:45 ultra fajny
1834 Arkadiusz Zieliński 1989 Gostynin Wściekłe Pięści Węża 13:15 ultra fajny
1835 Wioletta Zięba 1976 Grudziądz GDS Falco 14:30 bardzo fajny
1836 Aśka Ziobro 1975 Grudziadz SKS Connecto Polska 13:45 bardzo fajny
1837 Anna Ziółkowska 1986 Laskowice ZADYSZKA 14:00 bardzo fajny
1838 Katarzyna Ziółkowska 1970 Bydgoszcz Calisthenics Academy 14:30 ultra fajny
1839 Małgorzata Złocińska 1983 Biała 12:45
1840 Sandra Zmuda Trzebiatowska 1991 Chojnice KOMPAS TEAM 13:00 ultra fajny
1841 Artur Znaczko 1986 Świecie Zadyszka 14:00 bardzo fajny
1842 Łukasz Zubrycki 1984 BYDGOSZCZ GALACTICA 12:45 ultra fajny
1843 Justyna Zukaroli 1973 Śliwice Śliwickie Babeczki 14:15 bardzo fajny
1844 PAWEŁ ZWIEFKA 1982 TUCHOLA LEVEL 10 15:15 ultra fajny
1845 Paweł Zynel 1973 Świecie PYTONGI 15:00 ultra fajny
1846 Michał Żebrowski 1987 BYDGOSZCZ GALACTICA 12:45 ultra fajny
1847 Daniel Żuchowski 1987 Grudziądz SKS Connecto Polska 13:45 bardzo fajny
1848 Lucyna Żurawska 1979 Bydgoszcz Krav Maga dla Kobiet 15:00 ultra fajny
1849 Adrianna Żurek 1999 świecie Calisthenics Academy 14:30 ultra fajny
1850 DOROTA ŻYGOWSKA 1977 TUCHOLA LEVEL 10 15:15 ultra fajny
1851 KAROL ŻYGOWSKI 1979 TUCHOLA LEVEL 10 15:15 ultra fajny
1852 Kinga Żywicka 1995 Chojnice 12:45
Top