10. Białystok Biega - 5 km - Start list
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub Strefa/Fala
1001 Andrzej Leończuk 1992 Białystok 18 Pułk Rozpoznawczy I 21:00 - strefa Atrium Biała
1002 Wojciech Augustynowicz 1992 Ogrodniczki Białystok Biega Team I 21:00 - strefa Atrium Biała
1006 Michał Dzienisik 2001 Grabówka 3T Total Tri Training I 21:00 - strefa Atrium Biała
1007 Ela Łasak 1993 Białystok I 21:00 - strefa Atrium Biała
1008 Jakub Backiel 1991 Białystok I 21:00 - strefa Atrium Biała
1009 Andrzej Kościuczyk 1972 Izbiszcze Białystok biega team I 21:00 - strefa Atrium Biała
1010 Jacek Chmielewski 1963 Białystok 4stres I 21:00 - strefa Atrium Biała
1011 Marek Olszyński 1996 Białystok Uniwersytet Medyczny w Białymstoku I 21:00 - strefa Atrium Biała
1012 Małgorzata Jarmołowicz 1969 Białystok Białystok Biega Team I 21:00 - strefa Atrium Biała
1013 Joanna Szczykowska 1991 Białystok MD Run Training / Białystok Biega Team I 21:00 - strefa Atrium Biała
1014 Tomasz Makałus 1976 Białystok KORONA NIERUCHOMOŚCI BIAŁYSTOK I 21:00 - strefa Atrium Biała
1015 Izabela Dakowicz 1979 Warszawa I 21:00 - strefa Atrium Biała
1016 Dariusz Grześ 1970 Białystok BiałystokBiegaTeam I 21:00 - strefa Atrium Biała
1017 Marcin Charkiewicz 1974 Białystok I 21:00 - strefa Atrium Biała
1018 Damian Krasowski 1987 Białystok I 21:00 - strefa Atrium Biała
1019 Ilona Szwarc 1985 Białystok Białostocki Klub Karate Kyokushin KANKU I 21:00 - strefa Atrium Biała
1020 Przemysław Szlaszyński 1983 Gołdap I 21:00 - strefa Atrium Biała
1021 Paweł Marczak 1979 Warszawa adidas Runners Warsaw I 21:00 - strefa Atrium Biała
1022 Justyna Kostrzewska 1982 Warszawa Adidas Runner Warsaw I 21:00 - strefa Atrium Biała
1023 Magdalena Mieleszko 1978 Nowodworce I 21:00 - strefa Atrium Biała
1024 Jarosław Kazberuk 1964 Wasilków I 21:00 - strefa Atrium Biała
1025 Maksymilian Kopeć 1989 Białystok Białystok Biega Team I 21:00 - strefa Atrium Biała
1026 Agnieszka Maliszewska 1970 Białystok Gladiators by RMF 4 Racing Team I 21:00 - strefa Atrium Biała
1027 Krystian Borowski 1977 Białystok Grubas Biega I 21:00 - strefa Atrium Biała
1028 Anna Czerniakiewicz 1979 Białystok Gladiators by RMF4RT I 21:00 - strefa Atrium Biała
1029 Krzysztof Motyka 1980 Grabówka Outdoor Training I 21:00 - strefa Atrium Biała
1030 Adam Drojewski 1975 Białystok I 21:00 - strefa Atrium Biała
1031 Kacper Zaleski 2001 Czarna Białostocka I 21:00 - strefa Atrium Biała
1032 Andrzej Mróz 1981 Sobolewo I 21:00 - strefa Atrium Biała
1034 Paweł Hryszko 1994 Białystok MKS Juvenia Białystok I 21:00 - strefa Atrium Biała
1035 Radosław Ignatowicz 1981 Ełk TEAM KOPEĆ I 21:00 - strefa Atrium Biała
1036 Sebastian Kot 1996 Białystok I 21:00 - strefa Atrium Biała
1037 Grzegorz Klimowski 1975 Białystok I 21:00 - strefa Atrium Biała
1038 Michał Orzeł 1981 Warszawa Adidas Runners Warsaw I 21:00 - strefa Atrium Biała
1039 Joanna Wiśniewska 1974 Białystok BIAŁYSTOK BIEGA TEAM I 21:00 - strefa Atrium Biała
1040 Jacek Nasuto 1987 Białystok I 21:00 - strefa Atrium Biała
1041 Paweł Grodzki 1993 Białystok I 21:00 - strefa Atrium Biała
1042 Ewelina Marcisz 1991 Białystok START Białystok I 21:00 - strefa Atrium Biała
1043 Marcin Kropiwnicki 1986 Białystok I 21:00 - strefa Atrium Biała
1044 Michał Kisiel 1998 Długołęka I 21:00 - strefa Atrium Biała
1046 Tomasz Zacharkiewicz 1981 Białystok Zachary I 21:00 - strefa Atrium Biała
1047 Krystian Różański 1983 Ełk TEAM KOPEĆ I 21:00 - strefa Atrium Biała
1048 Patrycja Dziedzik 2000 Siemianówka I 21:00 - strefa Atrium Biała
1049 Renata Połubok 1977 Ełk Team Kopeć I 21:00 - strefa Atrium Biała
1050 RADOSŁAW MIKOŁAJCZYK 1975 Białystok Automobilklub Podlaski I 21:00 - strefa Atrium Biała
1051 Andrzej Rzędzian 1976 Gołdap I 21:00 - strefa Atrium Biała
1052 PIOTR MAKAC 1981 BIAŁYSTOK Elegancik I 21:00 - strefa Atrium Biała
1053 Anna Dec 1987 Białystok Elegancik I 21:00 - strefa Atrium Biała
1054 Edyta Winnicka 1976 Białystok I 21:00 - strefa Atrium Biała
1055 Karol Jóźwicki 1982 Dobrzyniewo Duże Outdoor training I 21:00 - strefa Atrium Biała
1056 Piotr Słowikowski 1982 Jurowce Białystok Biega Team I 21:00 - strefa Atrium Biała
1057 Mariusz Kondraciuk 1978 Białystok KONDRACIUK TEAM I 21:00 - strefa Atrium Biała
1058 Paweł Kondraciuk 2002 Białystok KONDRACIUK TEAM I 21:00 - strefa Atrium Biała
1059 Andrzej Kondraciuk 2006 Białystok Kondraciuk Team I 21:00 - strefa Atrium Biała
1060 Kacper Koncewicz 2003 Białystok I 21:00 - strefa Atrium Biała
1061 Wojciech Gołębiewski 1985 Białystok I 21:00 - strefa Atrium Biała
1062 Małgorzata Boruch 1985 Bialystok I 21:00 - strefa Atrium Biała
1063 Joanna Cieśluk 1991 Białystok I 21:00 - strefa Atrium Biała
1064 Krzysztof Staniszewski 1980 Grajewo Maratonka Grajewo I 21:00 - strefa Atrium Biała
1065 Wojciech Dzikowski 1984 Turośń Kościelna Biegamy Turośń Kościelna I 21:00 - strefa Atrium Biała
1066 Barbara Gajdzińska 1977 Suwałki Rozbieganesuwałki# I 21:00 - strefa Atrium Biała
1067 Jacek Jagłowski 1974 Suwałki I 21:00 - strefa Atrium Biała
1068 Urszula Gasztold 1978 Białystok Drewno Fornir I 21:00 - strefa Atrium Biała
1069 Wiktoria Gasztold 2006 Białystok Drewno Fornir I 21:00 - strefa Atrium Biała
1070 Dominik Wołosik 1989 Białystok OPP I 21:00 - strefa Atrium Biała
1071 Marta Świniarska-Güyüm 1988 Białystok I 21:00 - strefa Atrium Biała
1072 Marek Winnicki 1976 Białystok I 21:00 - strefa Atrium Biała
1073 Emilia Seroka 1978 Bialystok I 21:00 - strefa Atrium Biała
1074 Tomasz Dowgiert 1989 Białystok I 21:00 - strefa Atrium Biała
1075 Urszula Roj-Rojewska 1972 Białystok I 21:00 - strefa Atrium Biała
1076 Klaudia Konecka 1990 Białystok I 21:00 - strefa Atrium Biała
1077 Anna Małmyga 1982 Białystok I 21:00 - strefa Atrium Biała
1078 Natalia Serwatko 1995 Białystok I 21:00 - strefa Atrium Biała
1079 Karol Serwatko 1985 Białystok I 21:00 - strefa Atrium Biała
1080 Beata GLIŃSKA 1976 WASILKÓW I 21:00 - strefa Atrium Biała
1081 WOJCIECH GLIŃSKI 1980 WASILKÓW I 21:00 - strefa Atrium Biała
1082 Janusz Plewa 1969 Obrubniki I 21:00 - strefa Atrium Biała
1083 Ireneusz Woźniak 1976 Czarna białostocka Farmer I 21:00 - strefa Atrium Biała
1084 Adrian Meclik 1974 Białystok I 21:00 - strefa Atrium Biała
1085 Ewelina Olszewska 1988 Olecko Olszewscy Running Team I 21:00 - strefa Atrium Biała
1086 Adam Wasilewski 1996 Gołdap I 21:00 - strefa Atrium Biała
1087 Joanna Filipczuk 1973 Białystok I 21:00 - strefa Atrium Biała
1088 Marcin Filipczuk 1972 Białystok DrewnoFornir I 21:00 - strefa Atrium Biała
1089 MAREK LULEWICZ 1970 Białystok DREWNOFORNIR I 21:00 - strefa Atrium Biała
1090 PAULINA SIENICKA 1984 Księżyno I 21:00 - strefa Atrium Biała
1091 Maciej Gryżewski 1972 Ełk Vege Runners I 21:00 - strefa Atrium Biała
1092 Tomasz Tupalski 1980 Białystok BROWAR WASZCZUKOWE I 21:00 - strefa Atrium Biała
1093 Agata Jabłońska-Trypuć 1979 Białystok I 21:00 - strefa Atrium Biała
1094 Andrzej Sańko 1967 Sokółka I 21:00 - strefa Atrium Biała
1095 Wojciech Pilichowski 1971 Białystok Grupa Szalonych Rowerzystów GSzR I 21:00 - strefa Atrium Biała
1096 Kinga Niwińska 1979 Białystok Hook Team I 21:00 - strefa Atrium Biała
1097 Anna Grzyb 1983 Grabówka I 21:00 - strefa Atrium Biała
1098 Wioleta Kiełsa 1984 Białystok I 21:00 - strefa Atrium Biała
1099 Lukasz Kalinowski 1983 Białystok TurboTeam I 21:00 - strefa Atrium Biała
1100 Piotr Kobyliński 1978 BIAŁYSTOK I 21:00 - strefa Atrium Biała
1101 Robert Sobiech 1974 Białystok I 21:00 - strefa Atrium Biała
1102 Piotr Nowik 1973 Białystok BSB I 21:00 - strefa Atrium Biała
1103 Bartosz Kupa 1984 Hajnówka Klub Biegaczy JYSK I 21:00 - strefa Atrium Biała
1104 Monika Dzielnik-Szulc 1972 Łapy Tygryski I 21:00 - strefa Atrium Biała
1105 Andrzej Szulc 1974 Łapy Tygryski I 21:00 - strefa Atrium Biała
1106 Leszek Marius Jakoniuk 1976 Białystok Mess’AJE Polska I 21:00 - strefa Atrium Biała
1107 Maciej Anikiej 1985 Białystok I 21:00 - strefa Atrium Biała
1108 Małgorzata Szymańska- Śledziewska 1977 Zambrów I 21:00 - strefa Atrium Biała
1109 Mirosław Grabowicz 1962 Sokółka Sokólska Grupa Biegowa I 21:00 - strefa Atrium Biała
1110 Izabela Monieta 1985 Białystok I 21:00 - strefa Atrium Biała
1112 Katarzyna Mieleszkiewicz 1988 Białystok I 21:00 - strefa Atrium Biała
1113 Przemysław Sokół 1993 Białystok I 21:00 - strefa Atrium Biała
1115 Artur Michniewicz 1978 Białystok I 21:00 - strefa Atrium Biała
1116 Sylwia Ciołko 1998 Kozińce I 21:00 - strefa Atrium Biała
1117 Ewelina Jaśkiewicz-Tylenda 1984 suwałki I 21:00 - strefa Atrium Biała
1118 Eryk Kosieradzki 1990 WARSZAWA TOFINKOWO I 21:00 - strefa Atrium Biała
1119 Karolin Wnuk 1992 WARSZWA TOFINKOWO I 21:00 - strefa Atrium Biała
1120 Tomasz Gromada 1971 Białystok I 21:00 - strefa Atrium Biała
1121 Rafał Kuć 1981 Białystok I 21:00 - strefa Atrium Biała
1122 Marcin Sękowski 1969 Kościuki Drewno Fornir I 21:00 - strefa Atrium Biała
1123 Przemysław Uździło 1980 Straduny Wyczesani I 21:00 - strefa Atrium Biała
1124 Magdalena Uździło 1983 Straduny Wyczesani I 21:00 - strefa Atrium Biała
1125 Antoni Sękowski 2000 Kościuki DrewnoFornir I 21:00 - strefa Atrium Biała
1126 Maria Sękowska 2002 Kościuki DrewnoFornir I 21:00 - strefa Atrium Biała
1127 Krzysztof Garkowski 1977 Sobolewo I 21:00 - strefa Atrium Biała
1128 Michał Tylenda 1986 Suwałki IAKMW Krav Maga Suwałki I 21:00 - strefa Atrium Biała
1129 Adam Porczyński 1984 Wasilków I 21:00 - strefa Atrium Biała
1130 Mateusz Pruszyński 1992 Białystok I 21:00 - strefa Atrium Biała
1131 Jolanta Hakało-Klepacka 1984 Białystok I 21:00 - strefa Atrium Biała
1132 Marek Bułach 1978 Białystok Białostocka Sekta Biegaczy I 21:00 - strefa Atrium Biała
1133 Paweł Gierasimiuk 1984 Białystok Wyczesani I 21:00 - strefa Atrium Biała
1134 Wojtek Sikorski 1980 Białystok Wyczesani I 21:00 - strefa Atrium Biała
1135 Rafał Domański 1985 Białystok I 21:00 - strefa Atrium Biała
1136 Tomasz Wysocki 1977 Białystok Nadaktywni I 21:00 - strefa Atrium Biała
1137 Adrianna Mściwujewska 1996 Białystok I 21:00 - strefa Atrium Biała
1138 Maciek Kuszyński 1976 Białystok I 21:00 - strefa Atrium Biała
1139 Patryk Drężek 1995 Giby 3T Białystok I 21:00 - strefa Atrium Biała
1140 Sylwia Połuszejko 1978 Grabówka HOOK TEAM I 21:00 - strefa Atrium Biała
1141 Beata Ciereszko 1988 Białystok Białystok Biega Team I 21:00 - strefa Atrium Biała
1142 Beata Puszko 1984 Białystok I 21:00 - strefa Atrium Biała
1143 Mariusz Łoszewski 1964 Białystok I 21:00 - strefa Atrium Biała
1144 Aleksandra Sidoruk 1992 Białystok I 21:00 - strefa Atrium Biała
1145 ARKADIUSZ KMIECIK 1978 Warszawa I 21:00 - strefa Atrium Biała
1146 Roman Jakubowski 1975 Białystok Hook Team I 21:00 - strefa Atrium Biała
1147 Kamil Wróblewski 1981 NOWODWORCE VOX I 21:00 - strefa Atrium Biała
1148 Adam Półkośnik 1973 Kleosin Zachęta Białystok I 21:00 - strefa Atrium Biała
1149 Artur Jakubowski 1991 Białystok I 21:00 - strefa Atrium Biała
1150 Siarhei Blashuk 1996 Bialystok CFB I 21:00 - strefa Atrium Biała
1151 Paweł Tokarewicz 1981 Sokółka Sokółska Grupa Biegowa I 21:00 - strefa Atrium Biała
1152 Marzena Lemańska 1974 Białystok Hook Team I 21:00 - strefa Atrium Biała
1153 Grzegorz Kuryłowicz 1986 Białystok I 21:00 - strefa Atrium Biała
1154 Maciek Rećko 2007 Białystok Białystok Biega Team I 21:00 - strefa Atrium Biała
1155 Adam Kropiwnicki 1976 Białystok I 21:00 - strefa Atrium Biała
1156 Rafał Grabiański 1976 Białystok FC Bukowa I 21:00 - strefa Atrium Biała
1157 Paweł Tymiński 1983 Białystok I 21:00 - strefa Atrium Biała
1158 Paweł Makarowski 1978 Białystok RUNtravelFUN I 21:00 - strefa Atrium Biała
1159 Justyna Suchocka 1990 Białystok I 21:00 - strefa Atrium Biała
1160 Marta Kochańska-Marecka 1985 Wasilków I 21:00 - strefa Atrium Biała
1161 Agnieszka Wiśniewska 1979 Białystok I 21:00 - strefa Atrium Biała
1162 Magdalena Osial 1991 Warszawa I 21:00 - strefa Atrium Biała
1163 Justyna Borowska 1982 Białystok Gladiators by RMF4RT I 21:00 - strefa Atrium Biała
1164 RAFAŁ DĄBROWSKI 1982 Wasilków band of runners I 21:00 - strefa Atrium Biała
1165 Krzysztof Rydzewski 1978 Klepacze I 21:00 - strefa Atrium Biała
1166 Iwona Rakowska 1980 Białystok I 21:00 - strefa Atrium Biała
1167 Piotr Bałdak 1985 Białystok I 21:00 - strefa Atrium Biała
1168 Przemyslaw Malinowski 1985 Bialystok Prywatne I 21:00 - strefa Atrium Biała
1169 Grzegorz Michalski 1995 Wysokie Mazowieckie Michaszki I 21:00 - strefa Atrium Biała
1170 Daniel Zapilaj 1993 Ełk Ełckie Kocury I 21:00 - strefa Atrium Biała
1171 Piotr Gliński 1981 Gniła WORD Białystok Team I 21:00 - strefa Atrium Biała
1172 Tomasz Tarasiuk 1968 Nowodworce I 21:00 - strefa Atrium Biała
1173 Rafał Chojnowski 1981 Klepacze I 21:00 - strefa Atrium Biała
1174 Maria Kurowska 1996 Warszawa Michaszki I 21:00 - strefa Atrium Biała
1176 Rafał Chojnowski 2006 Klepacze I 21:00 - strefa Atrium Biała
1177 Robert Chojnowski 2008 Klepacze I 21:00 - strefa Atrium Biała
1178 Jerzy Stankiewicz 1965 Wysokie Mazowieckie I 21:00 - strefa Atrium Biała
1179 Iza Okłota 1989 Białystok Hook team I 21:00 - strefa Atrium Biała
1180 Marcin Huk 1974 Letniki HOOK TEAM I 21:00 - strefa Atrium Biała
1181 TOMASZ KORNILUK 1987 Białystok Outdoor Training I 21:00 - strefa Atrium Biała
1182 Przemysław Stefański 1993 Białystok I 21:00 - strefa Atrium Biała
1183 Agnieszka Oksztul 1990 Białystok I 21:00 - strefa Atrium Biała
1184 Mateusz Danowski 1999 Białystok UNTS Warszawa I 21:00 - strefa Atrium Biała
1185 Piotr Myśliwiec 1971 Bialystok Nadaktywni I 21:00 - strefa Atrium Biała
1186 Dawid Sakowicz 2001 Wasilków I 21:00 - strefa Atrium Biała
1187 Arkadiusz Muczyński 2002 Woźnawieś I 21:00 - strefa Atrium Biała
1188 Eliza Grzymała 1996 Czerwonki MKS juvenia Białystok I 21:00 - strefa Atrium Biała
1189 Aleksander Przystaś 1994 Białystok I 21:00 - strefa Atrium Biała
1190 Emil Falkowski 1980 Bielsk Podlaski WORD Białystok Team I 21:00 - strefa Atrium Biała
1191 Mariusz Misarko 1986 Białystok I 21:00 - strefa Atrium Biała
1192 Justyna Uździło 1983 Warszawa Wyczesani I 21:00 - strefa Atrium Biała
1193 Emil Uździło 1985 Warszawa Wyczesani I 21:00 - strefa Atrium Biała
1194 Bogdan Mantur 1972 Jabłoń Jankowce I 21:00 - strefa Atrium Biała
1195 Weronika Mantur 1999 Jabłoń Jankowce I 21:00 - strefa Atrium Biała
1196 Magda Dąbrowska 1988 ŚRÓDLESIE I 21:00 - strefa Atrium Biała
1197 Katarzyna Mantur 1973 Jabłoń Jankowce I 21:00 - strefa Atrium Biała
1198 Tomasz Mantur 1998 Jabłoń Jankowce I 21:00 - strefa Atrium Biała
1199 Grzegorz Gierałtowski 1983 Białystok I 21:00 - strefa Atrium Biała
1200 Magdalena Kowalczuk 1997 Białystok Białystok Biega Team I 21:00 - strefa Atrium Biała
1201 Aleksander Prokopiuk 1945 HAJNÓWKA RKB Hajnówka I 21:00 - strefa Atrium Biała
1202 Paweł Kozłowski 1982 Waliły-Stacja Pilkington Metal I 21:00 - strefa Atrium Biała
1203 Wojciech Kuklicz 1983 Białystok Pilkington Metal I 21:00 - strefa Atrium Biała
1204 Wiesław Twarowski 1975 Białystok Pilkington Metal I 21:00 - strefa Atrium Biała
1205 Łukasz Klepacki 1992 Białystok Pilkington metal I 21:00 - strefa Atrium Biała
1206 Zbigniew Chojnowski 1976 Białystok Pilkington metal I 21:00 - strefa Atrium Biała
1207 Adam Wroński 1973 Białystok I 21:00 - strefa Atrium Biała
1208 Maciej Laszuk 1996 Białystok I 21:00 - strefa Atrium Biała
1209 Justyna Smolska 1991 Białystok Białostocka Sekta Biegaczy I 21:00 - strefa Atrium Biała
1210 Maciej Lejdward 1991 Wasilków I 21:00 - strefa Atrium Biała
1211 Mirek Popławski 1964 Białystok I 21:00 - strefa Atrium Biała
1212 Marek Januszkiewicz 1973 Białystok I 21:00 - strefa Atrium Biała
1213 Krystian Syska 1980 Brańsk Drużyna Szpiku/Białystok Biega Team I 21:00 - strefa Atrium Biała
1214 Patrycja Dziedzicka 2003 Stare Kupiski I 21:00 - strefa Atrium Biała
1215 Piotr Birycki 1973 Białystok I 21:00 - strefa Atrium Biała
1216 Monika Cylwik 1985 Bialystok I 21:00 - strefa Atrium Biała
1217 Ewelina Dmochowska 1993 Białystok I 21:00 - strefa Atrium Biała
1218 Wojciech Klim 1979 Białystok Aikiruners I 21:00 - strefa Atrium Biała
1219 Sylwia Zimnoch 1986 Białystok Aikiruners I 21:00 - strefa Atrium Biała
1220 Żaneta Janowska 1996 Białystok I 21:00 - strefa Atrium Biała
1221 Piotr Deptuła 1993 Olsztyn I 21:00 - strefa Atrium Biała
1222 Marcin Skrobczyński 1983 Białystok I 21:00 - strefa Atrium Biała
1223 Jacek Fiedoruk 1994 Białystok I 21:00 - strefa Atrium Biała
1224 Stanisław Koziejko 1958 Białystok Biegam dla Justysi I 21:00 - strefa Atrium Biała
1225 Kamil Szymaniak 1990 Pełch K(r)opka Team I 21:00 - strefa Atrium Biała
1226 Julita A. Żukowska 1982 Białystok I 21:00 - strefa Atrium Biała
1227 Jarek Nieciecki 1976 Grajewo Grajewo I 21:00 - strefa Atrium Biała
1228 Urszula Tomaszewska 1976 Ossów Team Run Pełch I 21:00 - strefa Atrium Biała
1229 Dawid Piątkowski 1996 Dobrzyń nad Wisłą I 21:00 - strefa Atrium Biała
1230 Joanna Skrzekut 1986 Bryzgiel I 21:00 - strefa Atrium Biała
1231 Mateusz Jaszczuk 2000 Supraśl I 21:00 - strefa Atrium Biała
1232 Adam Aleksiejuk 1986 Dobrowoda I 21:00 - strefa Atrium Biała
1233 Jakub Walicki 1992 Czartajew I 21:00 - strefa Atrium Biała
1234 Pawel Adamowicz 1976 Łódź B/S/H/ Running Team I 21:00 - strefa Atrium Biała
1235 Piotr Adamowicz 2005 Lodz B/S/H/ Running Team I 21:00 - strefa Atrium Biała
1236 Grzegorz Ejsmont 1980 Ełk I 21:00 - strefa Atrium Biała
1237 Małgorzata Ejsmont 1980 Ełk I 21:00 - strefa Atrium Biała
1238 Agnieszka Wasilewska 2004 Białystok V Liceum Ogólnokształcące I 21:00 - strefa Atrium Biała
1239 Marta Sawicka 1984 Białystok I 21:00 - strefa Atrium Biała
1240 Michał Grochowski 2002 Białystok Nadaktywni I 21:00 - strefa Atrium Biała
1241 Martyna Tkaczenko 1995 Białystok I 21:00 - strefa Atrium Biała
1242 Kamil Matwiejuk 1993 Białystok I 21:00 - strefa Atrium Biała
1243 Katarzyna Niewiadomska 1996 Białystok I 21:00 - strefa Atrium Biała
1244 Karolina Makowska 1992 Sokoły I 21:00 - strefa Atrium Biała
1245 Kinga Zujko 1996 Białystok Nadaktywni Białystok / Szala Coach I 21:00 - strefa Atrium Biała
1246 Ula Olechno 1981 Białystok I 21:00 - strefa Atrium Biała
1247 Krzysztof Lachowski 1957 Białystok BBL Białystok I 21:00 - strefa Atrium Biała
1248 Marta Krupa 1987 Białystok I 21:00 - strefa Atrium Biała
1249 ZBIGNIEW SZPAKOWSKI 1974 BIAŁYSTOK BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY I 21:00 - strefa Atrium Biała
1250 Łukasz Roszkowski 1988 Białystok MKS Juvenia Białystok I 21:00 - strefa Atrium Biała
1251 Adam LEOŃCZUK 1965 BIAŁYSTOK Leospeed I 21:00 - strefa Atrium Biała
1252 Dorota Jabłońska 1995 Białystok Outdoor Training I 21:00 - strefa Atrium Biała
1253 krzysztof grądzki 1957 białystok bbl białystok I 21:00 - strefa Atrium Biała
1254 Krzysztof Siemieniuk 1985 Białystok Studio Styl Fryzjerstwo męskie I 21:00 - strefa Atrium Biała
1255 Jakub Perkowski 1999 Sokoły 3T Białystok I 21:00 - strefa Atrium Biała
1256 Natalia Mierzlikin 1989 Warszawa I 21:00 - strefa Atrium Biała
1257 Rafał Wronowski 1986 Banie Mazurskie I 21:00 - strefa Atrium Biała
2001 Sylwester Steuer 1980 Białystok Białystok Biega Team II 21:15 - strefa Bee.pl
2002 Katarzyna Szmit 1979 Grajewo Kluski II 21:15 - strefa Bee.pl
2003 Paweł Lenkiewicz 1986 Białystok MD Run Trening / Białystok Biega Team II 21:15 - strefa Bee.pl
2004 Natalia Augustynowicz 1995 Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2005 Magdalena Lenkiewicz 1981 Białystok Białystok Biega Team II 21:15 - strefa Bee.pl
2006 Szymon Bakunowicz 1995 Sokółka II 21:15 - strefa Bee.pl
2007 Julita Kasjaniuk 2000 Bielsk Podlaski KU AZS WSWFiT II 21:15 - strefa Bee.pl
2008 Jacek Morawski 1969 Białystok MD Run Training II 21:15 - strefa Bee.pl
2009 Monika Tarasiuk 1979 Rzepniki II 21:15 - strefa Bee.pl
2010 Agnieszka Wojewódzka 1976 Wasilków BBT II 21:15 - strefa Bee.pl
2011 Urszula Taudul 1974 Czarna Białostocka Grupa Biegowa Czarna Białostocka II 21:15 - strefa Bee.pl
2012 Krzysztof Gadziński 1984 Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2013 Radosław Baszko 1986 Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2014 Elżbieta Ołdytowska 1966 Czarna Białostocka Grupa Biegowa Czarna Białostocka II 21:15 - strefa Bee.pl
2015 MARIUSZ GUTOWSKI 1975 BIAŁYSTOK - GRABÓWKA II 21:15 - strefa Bee.pl
2016 Mariusz Tomaszuk 1981 Białystok APN HATTRICK II 21:15 - strefa Bee.pl
2017 Monika Bibułowicz 1981 Suraż II 21:15 - strefa Bee.pl
2018 Krzysztof Bibułowicz 1980 Suraż II 21:15 - strefa Bee.pl
2019 Marek Hoffman 1969 Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2020 Ewelina Tomaszuk 1982 Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2021 Patrycja Rudnik 1997 Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2022 Konrad Olechwierowicz 1997 Trzeciny 17 II 21:15 - strefa Bee.pl
2023 Klaudia Zyskowska-Micun 1975 Czarna Białostocka Grupa biegowa czarna białostocka II 21:15 - strefa Bee.pl
2024 Andrzej Szumowski 1971 Białystok Białystok Biega Team II 21:15 - strefa Bee.pl
2025 Natalia Godlewska 2001 Choroszcz II 21:15 - strefa Bee.pl
2026 Ilona Nieroda 1989 Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2027 AGNIESZKA ROGOWSKA 1976 JUROWCE II 21:15 - strefa Bee.pl
2028 Robert Polak 1980 Białystok BBT II 21:15 - strefa Bee.pl
2029 Mariusz Morozewicz 1972 Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2030 Milena Kraszewska 1988 Białystok BIAŁYSTOK BIEGA TEAM II 21:15 - strefa Bee.pl
2031 Marta Jadczuk 1993 Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2032 Monika Grądzka 1979 Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2033 Oliwia Grądzka 2004 Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2034 Sebastian Markiewicz 1986 Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2035 Mirosława Gabrylewska-Kotik 1983 Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2036 Damian Rogowski 1995 Święcienin II 21:15 - strefa Bee.pl
2037 Ewelina Oszmian 1984 Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2038 Mariusz Truchan 1976 Żytkiejmy Wilki Puszczy Rominckiej II 21:15 - strefa Bee.pl
2039 Artur Matejczyk 1976 Białystok OUTDOOR TRAINING II 21:15 - strefa Bee.pl
2040 Sylwia Gorbacz 1989 Hajnówka Hajnówka Biega II 21:15 - strefa Bee.pl
2041 Wojciech Rogowicki 1988 Białystok 200 procent tętna II 21:15 - strefa Bee.pl
2042 Urszula Wasilewska 1973 Grabówka EGIS Run Challenge II 21:15 - strefa Bee.pl
2043 Anna Stasiewicz 1967 Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2044 ŁUKASZ KOSIOREK 1978 BIAŁYSTOK OUTDOOR TRANING II 21:15 - strefa Bee.pl
2045 Anna Monika Kosiorek 1979 Białystok OUTDOOR TRANING II 21:15 - strefa Bee.pl
2046 Michał Łuksza 1987 Hajnówka Hajnówka Biega II 21:15 - strefa Bee.pl
2047 Kamil Szczecina 1987 Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2048 Monika Michalska 1994 Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2049 Patrycja Hanasiuk 1994 BIAŁYSTOK II 21:15 - strefa Bee.pl
2050 Marcin Rynkowski 1972 BIAŁYSTOK II 21:15 - strefa Bee.pl
2051 Ewelina ŁĘCZYCKA 1980 Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2052 Maja Karwowska 2005 Białystok KS Podlasie II 21:15 - strefa Bee.pl
2053 Krzysztof Podbielski 1977 Zacisze AikiRunner II 21:15 - strefa Bee.pl
2054 Dawid Bryła 1989 Warszawa II 21:15 - strefa Bee.pl
2055 Marek Matys 1967 Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2056 Ewa Choroszewska 1989 Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2057 Jan Sołoguba 1989 Hajnówka Hajnówka Biega II 21:15 - strefa Bee.pl
2058 Mirosław Grygoruk 1980 Hajnówka Hajnówka biega II 21:15 - strefa Bee.pl
2059 Jarosław Wilkowski 1968 Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2060 Krzysztof Baranowski 1983 Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2061 ALDONA WILKOWSKA 1976 BIAŁYSTOK II 21:15 - strefa Bee.pl
2062 Maciej Sawicki 1994 Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2063 Mariusz Gołaszewski 1977 Białystok Białystok Biega Team II 21:15 - strefa Bee.pl
2064 Adam Rzońca 1984 Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2065 Adam Dąbrowski 1994 Bialystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2066 Paweł Szachowicz 1974 Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2067 Justyna Dąbrowska 1996 Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2068 Marek Falkowski 1978 Białystok st4.pl II 21:15 - strefa Bee.pl
2069 Jarosław Babiński 1962 Grabówka Szybcy tetrycy II 21:15 - strefa Bee.pl
2070 Jacek Reszuta 1973 Białystok Jasnocelowcy II 21:15 - strefa Bee.pl
2071 NORBERT IWANOWICZ 1976 BIAŁYSTOK brak II 21:15 - strefa Bee.pl
2072 Grzegorz Kruszewski 1980 Nowe Piekuty II 21:15 - strefa Bee.pl
2073 ROBERT TEKIN 1974 Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2074 Justyna Stefanowicz 1989 Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2075 Jan Osipczuk 1975 Olmonty II 21:15 - strefa Bee.pl
2076 Mateusz Zawadzki 1987 Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2077 Katarzyna Zawalich 1978 Prostki II 21:15 - strefa Bee.pl
2078 Paulina Puczko 1991 Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2079 Emilia Stasiewicz 1993 Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2080 Tomasz Czajkowski 1990 Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2081 Małgorzata Piwko 1976 Grajewo II 21:15 - strefa Bee.pl
2082 Agnieskza Iwanowska 1974 Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2083 Aneta Zagórska 1992 Białystok DrTusz Biega II 21:15 - strefa Bee.pl
2084 Krzysztof Dzieduszow 1981 Białystok DrTusz Biega II 21:15 - strefa Bee.pl
2085 Piotr Brejnak 1978 Białystok DrTusz Biega II 21:15 - strefa Bee.pl
2086 Piotr Broniewicz 1977 Białystok DrTusz Biega II 21:15 - strefa Bee.pl
2087 Paweł Moskal 1994 Białystok DrTusz Biega II 21:15 - strefa Bee.pl
2088 Marta Brejnak 1980 Białystok DrTusz Biega II 21:15 - strefa Bee.pl
2089 Konrad Kornacki 1998 Ogrodniczki II 21:15 - strefa Bee.pl
2091 Barbara Siergiej 1983 Wasilków II 21:15 - strefa Bee.pl
2092 Zbigniew Bohdziewicz 1972 Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2093 Mateusz Bohdziewicz 2004 Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2094 Piotr Kraszewski 1987 Białystok Rugby Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2095 Grzegorz Gryszko 1986 Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2096 Jan Kropiwnicki 2003 Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2097 Katarzyna Mruczyńska-Pietruczanis 1976 Węgrów Aktywni Węgrów II 21:15 - strefa Bee.pl
2098 Elżbieta Kuryś 1991 BIALYSTOK II 21:15 - strefa Bee.pl
2099 Joanna Nalewajko 1990 Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2100 Paweł Obrycki 1982 Grajewo II 21:15 - strefa Bee.pl
2101 Tomasz Kotowski 1991 Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2102 Andrzej Jemielity 1972 Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2103 Karolina Dubowska 1987 Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2104 Karol Sejnowski 1991 Piątnica II 21:15 - strefa Bee.pl
2105 Anna Stackiewicz 1985 Sokółka II 21:15 - strefa Bee.pl
2106 Konrad Stackiewicz 1982 Sokółka II 21:15 - strefa Bee.pl
2107 Ewa Wasilewska 1974 Białystok Białystok Biega Team II 21:15 - strefa Bee.pl
2108 Arek Bilkiewicz 1971 Zaścianki II 21:15 - strefa Bee.pl
2109 Weronika Bilkiewicz 2003 Zaścianki II 21:15 - strefa Bee.pl
2110 TARASIJ OSTROWIERCH 1955 Hajnówka hajnowka biega II 21:15 - strefa Bee.pl
2111 Aleksander Ostrowierch 1999 Hajnówka ZA WARUDO II 21:15 - strefa Bee.pl
2112 Emilia Gołaszewska 1978 Białystok Białystok Biega Team II 21:15 - strefa Bee.pl
2113 Krzysztof Tomaszuk 2007 Białystok APN Hattrick II 21:15 - strefa Bee.pl
2114 Edyta Rećko 1975 Sokółka Sokólska Grupa Biegowa II 21:15 - strefa Bee.pl
2115 Piotr Rećko 1975 Sokółka Sokólska Grupa Biegowa II 21:15 - strefa Bee.pl
2116 Paula Gorlo 1991 Suwałki II 21:15 - strefa Bee.pl
2117 Magdalena Kardasz 1979 Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2118 Piotr Dworakowski 1978 Kleosin Only Run II 21:15 - strefa Bee.pl
2119 Grzegorz Marczewski 1983 Kleosin Only Run II 21:15 - strefa Bee.pl
2120 Julia Boszko 1998 Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2121 Mateusz Czyżewski 1990 Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2122 Krzysztof Malczak 1966 Trawniki II 21:15 - strefa Bee.pl
2123 Ewa BOSZKO 1976 Czarna Wieś Kościelna Grupa Biegowa Czarna Białostocka II 21:15 - strefa Bee.pl
2124 Wojciech Pakuła 1977 białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2125 Ewa Gryko 1971 Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2126 Barbara Osipczuk 1978 Olmonty II 21:15 - strefa Bee.pl
2127 Iga Kaczmarczyk 1992 Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2128 ANNA ZAJKOWSKA 1978 BIAŁYSTOK Sokólska Grupa Biegowa II 21:15 - strefa Bee.pl
2129 PIOTR ZAJKOWSKI 2005 BIAŁYSTOK Sokólska Grupa Biegowa II 21:15 - strefa Bee.pl
2130 SZYMON ZAJKOWSKI 2004 BIAŁYSTOK Sokólska Grupa Biegowa II 21:15 - strefa Bee.pl
2131 Justyna Milczunas 1979 Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2132 Marcin Milczunas 1978 Białystok 3T II 21:15 - strefa Bee.pl
2133 Marcin Żukowski 1985 Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2134 Sylwia Targońska-Kołodko 1980 Olmonty Nadaktywni II 21:15 - strefa Bee.pl
2135 Juliusz Kołodko 1979 BIałystok Nadaktywni II 21:15 - strefa Bee.pl
2136 Tomasz Łoś 1986 Białystok 3T Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2137 Dominika Haraburda 1995 AUGUSTÓW Natfit GIRL II 21:15 - strefa Bee.pl
2138 Krzysztof Chmielewski 1989 Sokółka Outdoor Training II 21:15 - strefa Bee.pl
2139 Paulina Sychowska 1990 Sejny Outdoor Training II 21:15 - strefa Bee.pl
2140 Zuzanna Kozłowska 1999 Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2141 Magdalena Ostapowicz 1994 Augustów NATFIT GIRL II 21:15 - strefa Bee.pl
2142 Agnieszka Bogdanowicz 2005 BIAŁYSTOK ŁKS JUVENIA II 21:15 - strefa Bee.pl
2143 Jakub Zadykowicz 1996 Zabłudów II 21:15 - strefa Bee.pl
2144 Marta Lewoc 1993 Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2145 ANNA BOGDANOWICZ 1972 BIAŁYSTOK II 21:15 - strefa Bee.pl
2146 Rafał Bieluczyk 1977 Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2147 Magdalena Tralewicz 1994 Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2148 Joanna Chrulska 1988 Augustów NATFIT GIRL II 21:15 - strefa Bee.pl
2149 Ewa Szydłowska 1988 Czarna Białostocka Grupa Biegowa Czarna Białostocka II 21:15 - strefa Bee.pl
2150 Mariusz Czykwin 1984 Grabówka II 21:15 - strefa Bee.pl
2151 Kamil Truszkowski 1989 Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2152 Renata Kaczmarczyk 1975 Grajewo II 21:15 - strefa Bee.pl
2153 Marcin Pietruczuk 1971 Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2154 Marcin Kozłowski 1997 Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2155 Rafał Turowski 1997 Kuriany II 21:15 - strefa Bee.pl
2156 Justyna Dubicka 2000 Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2157 Krzysztof Winnicki 1981 Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2158 Łukasz Gołub 1987 Białystok VOLT TEAM II 21:15 - strefa Bee.pl
2159 Dorota Konik 1991 Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2160 Anna Wojtysiak 1978 Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2161 Katarzyna Nalewajko 1987 białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2162 Marta Oleksińska 1983 białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2163 Sebastian Oleksiński 1979 białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2164 Adam Kottowicz 1980 Zabłudów ZŁE TO II 21:15 - strefa Bee.pl
2165 Marcin Klim 1983 Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2166 Marzena Jakubowska 1982 Białystok 4M II 21:15 - strefa Bee.pl
2167 Karolina Kalińska 1991 Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2168 Agnieszka Otapowicz 1979 Grabówka II 21:15 - strefa Bee.pl
2169 DARIUSZ KAŹMIERSKI 1968 BIAŁYSTOK VOLT TEAM II 21:15 - strefa Bee.pl
2170 Jarek Matysik 1974 Nowodworce Matysik Team II 21:15 - strefa Bee.pl
2171 Urszula Matysik 1975 Nowodworce Matysik Team II 21:15 - strefa Bee.pl
2172 Dorota LESZCZUK 1982 Pogorzałki II 21:15 - strefa Bee.pl
2174 DARIUSZ SAWICKI 1977 BIAŁYSTOK Groszki Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2175 Wojciech Wlasow 1986 Bialystok DZIOBAK TEAM II 21:15 - strefa Bee.pl
2176 Zbigniew Szczygiel 1965 Bialystok Medical Team II 21:15 - strefa Bee.pl
2177 Andrzej Szewczak 1959 Pajewo MASTERS BIALYSTOK II 21:15 - strefa Bee.pl
2178 Karolina Kochanowska 1989 Czarna białostocka Grupa Biegowa Czarna Białostocka II 21:15 - strefa Bee.pl
2179 Natalia Oleksza 1996 Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2180 Norbert Szorc 2004 grabówka II 21:15 - strefa Bee.pl
2181 Mariusz Czarkowski 1978 NOWE PIEKUTY Fundacja Darka Strychalskiego Zwycięsca II 21:15 - strefa Bee.pl
2182 Szymon Kosiorek 2007 Białystok Outdoor Training II 21:15 - strefa Bee.pl
2183 Konrad Paszkiewicz 1992 Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2184 Edyta Kryńska 1979 Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2185 Szymon Terebun 2008 Widowo Orzeł Kleszczele II 21:15 - strefa Bee.pl
2186 Edward Terebun 1974 Kleszczele Orzeł Kleszczele II 21:15 - strefa Bee.pl
2187 Tomasz Pułka 1990 Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2188 Anna Lisowska 1981 Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2189 Renata Korzeniecka - Bączek 1976 Wasilków Krucza Team Wasilków II 21:15 - strefa Bee.pl
2190 Aleksandra Kieda 1990 Białystok IRONWOMAN FIT II 21:15 - strefa Bee.pl
2191 Wojciech Kieda 1976 Białystok KiEdA - TRENERFIT.PL / IronWomanFIT II 21:15 - strefa Bee.pl
2192 Kinga Łozak 1999 Giżycko BBL Giżycko II 21:15 - strefa Bee.pl
2193 Emilio Kamiński 1984 Łapy II 21:15 - strefa Bee.pl
2194 Anna Korzeniewska 1986 Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2195 Bartosz Konopko 1988 Białystok ŁKS Juvenia Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2196 Dawid Łukasiewicz 2006 Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2197 Joanna Radziszewska 1982 Fasty 3T II 21:15 - strefa Bee.pl
2198 Marcin Szczuka 1984 Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2199 Mariusz Jaromin 1987 Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2200 Jarosław Maciejuk 1971 Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2201 Agnieszka Hryniewicka 1981 Kleosin II 21:15 - strefa Bee.pl
2202 Jędrzej Szumowski 2004 Białystok Białystok Biega Team II 21:15 - strefa Bee.pl
2203 Bartosz Łodko 1982 Białystok Rosti Poland II 21:15 - strefa Bee.pl
2204 Ewa Rokicka 1978 Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2205 Artur Topolewicz 1976 Białystok Rosti II 21:15 - strefa Bee.pl
2206 Marcin Wróblewski 1977 Białystok Rosti II 21:15 - strefa Bee.pl
2207 Krzysztof Wojtecki 1982 Białystok Przygodna Team II 21:15 - strefa Bee.pl
2208 Diana Godlewska 1988 Łomża II 21:15 - strefa Bee.pl
2209 Patryk Kieda 1990 Sokółka II 21:15 - strefa Bee.pl
2210 Monika Turkowska 1995 Białystok Rohacze Płaczliwe II 21:15 - strefa Bee.pl
2211 Robert Mitrosz 1975 Wasilków Rohacze Płaczliwe II 21:15 - strefa Bee.pl
2212 Patrycja Kryńska 1998 Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2213 Zdzisiek Ptaszyński 1973 Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2214 Katarzyna Syta 1979 Białystok Crossfit Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2215 Michał Syta 2007 Białystok SP 11 Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2216 Sławomir Syta 1977 Białystok Crossfit Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2217 RAFAŁ MILEWSKI 1989 ORZYSZ 15 MAZUSRKI BATALION SAPERÓW II 21:15 - strefa Bee.pl
2218 Paula Masłowska 1987 Zabłudów Białystok Biega Team II 21:15 - strefa Bee.pl
2219 Krzysztof Sieśkiewicz 1972 Białystok AnarchoRunners II 21:15 - strefa Bee.pl
2220 Weronika Kostieniewicz 1994 Białystok 2klp/11blp/1PBOT II 21:15 - strefa Bee.pl
2221 PIOTR KUCZYŃSKI 1976 BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK BIEGA TEAM II 21:15 - strefa Bee.pl
2222 Ewa Bazyluk 1983 Czarna Białostocka II 21:15 - strefa Bee.pl
2223 Grzegorz Bazyluk 1976 Czarna Białostocka II 21:15 - strefa Bee.pl
2224 Tomasz Bogdanowicz 1982 kleosin brak II 21:15 - strefa Bee.pl
2225 Małgorzata Bogdanowicz 1983 kleosin brak II 21:15 - strefa Bee.pl
2226 Kamil Ciulkin 1984 Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2227 Patrycja Pietrowska 1993 Czarna Białostocka Grupa Biegowa Czarna Białostocka II 21:15 - strefa Bee.pl
2228 Anna Pietrowska 1968 Czarna Białostocka Grupa Biegowa Czarna Białostocka II 21:15 - strefa Bee.pl
2229 Dariusz Szypka 2003 Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2230 Dawid Nessy Stulgis 1993 Nowodworce II 21:15 - strefa Bee.pl
2231 Arkadiusz Żurek 1978 Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2232 Michał Pietrzak 1995 Chełm II 21:15 - strefa Bee.pl
2233 Paweł Tarasewicz 1979 Białystok Outdoor Training II 21:15 - strefa Bee.pl
2234 Tomek Adamski 1978 Ciasne Filmowe Podlasie Atakuje II 21:15 - strefa Bee.pl
2235 Beata Bałazy 1980 Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2236 Szymon Kowalewski 1988 Czarna Białostocka GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA II 21:15 - strefa Bee.pl
2237 Mateusz Szawluk 1997 Wasilków II 21:15 - strefa Bee.pl
2238 Sandra Wróblewska 1988 Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2239 Izabela Grabowicz 1986 Sokolka II 21:15 - strefa Bee.pl
2240 Patrycja Tomaszewicz 1994 Siemiatycze II 21:15 - strefa Bee.pl
2241 Milena Lewandowska 1994 Warszawa II 21:15 - strefa Bee.pl
2242 Joanna Trzcinka-Guźlińska 1994 Łomża II 21:15 - strefa Bee.pl
2243 Zbigniew Rakowski 1989 Białystok Rosti II 21:15 - strefa Bee.pl
2244 Przemysław Tankiewicz 1991 Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2245 Tomasz Śliwiński 1988 Białystok Rosti II 21:15 - strefa Bee.pl
2246 Agnieszka Margielewicz 1981 Lipsk II 21:15 - strefa Bee.pl
2247 Sebastian Kowalczyk 1980 Białystok ALEX OPTIMA Team II 21:15 - strefa Bee.pl
2248 Andrzej Sadowski 1984 Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2249 Krzysztof Żukowski 1984 Białystok +Pharma Running Team II 21:15 - strefa Bee.pl
2250 Rafał Tchorewski 1993 Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2251 Karolina Margielewicz 2002 Lipsk II 21:15 - strefa Bee.pl
2252 Mietek Kotowski 1982 Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2253 Konrad Rećko 2002 Sokółka Sokólska Grupa Biegowa II 21:15 - strefa Bee.pl
2254 Lucyna Jaroszuk-Bondar 1966 Białystok - II 21:15 - strefa Bee.pl
2255 Tomasz Figatowski 1984 Bialystok 18 Pulk Rozpoznawczy II 21:15 - strefa Bee.pl
2256 Jadwiga Rudnicka 1959 Białystok Pędziwiatr Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2257 Anna Skowrońska 1990 Ignatki II 21:15 - strefa Bee.pl
2258 Tomasz Bogdziel 1986 Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
2259 Anna Oleksiuk 1971 Białystok II 21:15 - strefa Bee.pl
3001 Piotr Juchimowicz 1996 Łomża III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3002 Anna Czurak 1981 Hajnówka Hajnówka Biega III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3003 Piotr Salamończyk 1985 Hajnówka Hajnówka biega III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3004 Justyna Jeneralczuk 1988 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3005 Anna Augustyniak 1980 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3006 Mateusz Jabłoński 1991 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3007 JUSTYNA Tellos 1981 Hajnówka Hajnówka Biega III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3008 Jerzy Simoniuk 1958 Bielsk Podlaski III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3009 Barbara Antonienko - Płoszczuk 1979 Białystok BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3010 Maciek Papiernik 1975 Białystok BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3011 Dariusz Błażewicz 1971 Białystok WINLAND III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3012 Małgorzata Lindebna 1983 Białystok BBT III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3013 Elzbieta Pawelko 1974 Bialystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3014 Katarzyna Grądzka 1991 Choroszcz III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3015 Ela Gutowska 1973 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3016 Krzysztof Weka 1985 Białystok BBT III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3017 MACIEK Arciszewski 1985 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3018 Emilia Kowalewicz 1984 Białystok Szybcy i Pomocni III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3019 Anna Litwińczuk 1997 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3020 PIOTR MOKICKI 1971 Białystok cersanit runing team III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3021 Barbara Pawełko 1974 Suwałki III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3022 Marta Czemiel-Miękisz 1978 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3023 Łukasz Jabłoński 1992 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3024 Adam Stobiecki 1991 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3025 ela potentas 1972 białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3026 maciej potentas 1968 białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3027 Sylwia Stasiewicz 1991 Bialystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3028 Bogusia Darda 1975 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3029 Radek Darda 1974 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3030 Krzysztof Sobecki 1987 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3031 Dariusz Sidorczuk 1967 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3032 Anna Okulinska 1999 Białystok Guten morgen III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3033 Julia Klim 2003 Białystok Twist Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3034 Karolina Stasiełuk-Gryc 1986 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3035 Karolina Moćkun 1993 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3036 Paulina Grabowska 2000 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3037 Dominika Ławreszuk 2002 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3038 Małgorzata Gałażyn-Sidorczuk 1965 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3039 ARTUR SACHARCZUK 1976 Grabówka III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3040 Magdalena Szczepińska 1984 Białystok Start Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3041 Michał Jewdokimow 1988 Suwałki III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3042 Marcin Miękisz 1975 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3043 Zenon Mościcki 1953 Rutki III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3044 Marek Kwiatkowski 1981 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3045 Natalia Bielecka 2004 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3046 Michał Lipski 2004 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3047 Katarzyna Kruszewska 1984 Bialystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3048 Krzysztof Pakieła 1985 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3049 Damian Chomaniuk 2003 Białystok Twist Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3050 Michal Magrel 1980 BIAŁYSTOK III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3051 Paweł Olszewski 1993 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3052 Justyna Lewkowicz 1983 Białystok Szlachetna Paczka Podlasie III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3053 Adam Nowicki 1970 Białystok Outdoor Training III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3054 Robert Dzienis 1978 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3055 Kamil Bohojło 1981 Ponikła III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3056 Elżbieta Milewska 1983 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3057 Waldemar Kardasz 1976 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3058 MONIKA DUBICKA 1986 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3059 Magda Dubicka 1994 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3060 Paweł Konopka 1990 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3061 Krzysztof Świrydziuk 1976 Białystok Białystok Biega Team III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3062 Ewelina Świrydziuk 1977 Białystok Białystok Biega Team III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3063 Monika Grabowska 1997 Mieczki Sucholaszczki III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3064 Karolina Pisanko 1993 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3065 Stanisław Zysik 1983 Andrzejewo Kolonie III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3066 Dariusz Sural 1970 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3067 Emilia Chojnowska 1986 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3068 Eugeniusz Rusel 1978 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3069 Artur Kowalewski 1991 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3070 MAREK ŁUKJAŃCZUK 1966 Klepacze JKB KLEPACZE III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3071 Wojciech Wysocki 1990 Sokółka III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3072 Łukasz Gryko 1983 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3073 Joanna Gryko 1984 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3074 Martyna Sakowicz 1995 Białystok Białystok Biega Team III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3075 Katarzyna Szachowicz 1975 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3076 Andrzej Bazyluk 1970 Białystok KB Ergo III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3077 Asia Michalczuk 1974 Lipsk III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3078 Narcyza Fiedziukiewicz 1971 Białystok BBL III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3079 Janusz Danieluk 1985 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3080 Grażyna Dożynka 1973 Białystok BBL Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3081 Katarzyna Gorczyca 1969 Białystok BBL Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3082 RENATA KULESZA 1980 BIAŁYSTOK BBL Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3083 Urszula Grodzka 1983 Zambrow 3T Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3084 Marta Rau 1966 Białystok FAFARAFA III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3085 Natalia Chowańska 1987 Białystok Biegiem pod wiatr III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3086 Aganieszka Łapińska 1979 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3087 Ewa Popławska 1995 Białystok Białystok Biega Team III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3088 Agnieszka Mariankowska 1976 Grabówka Jest Progress III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3089 Tomasz Sosnowski 1970 białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3090 Bogumił Dziedziul 1978 Białystok Wolny Elektron III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3091 Magdalena Mordasewicz 1981 Białystok Fafarafa III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3092 Aneta Giziewska 1993 Białystok Ceri International III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3093 Łukasz Śliwowski 1983 Kleosin III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3094 KATARZYNA ZBUCKA 1973 KARAKULE FAFARAFA III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3095 Greta Zabłocka 1978 Białystok Fafarafa III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3096 Marcin Chojnowski 1988 Białystok FaFaRaFa III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3097 Tomasz Rokicki 1959 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3098 Laura Walczak 1998 Szepietowo Fafarafa III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3099 Iwona Kruszewska 1965 Wasilków III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3100 Antonina Adamowicz 2005 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3101 Adam Adamowicz 1973 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3102 Marek Korbut 1980 Białystok Winland III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3103 Ewelina Cybulska 1998 Białystok PSSON "START" BIAŁYSTOK III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3104 Bartek Kilarski 1989 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3105 Monika Aleksiejuk 1990 Białystok CFB III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3106 Sylwia Szklanko 1992 Białystok Znienacka III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3107 Aneta Borejszo 1977 Białystok Fafarafa III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3108 MARCIN PIELECKI 1978 BIAŁYSTOK CFB III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3109 Arkadiusz Niedźwiecki 1987 Białystok - III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3110 Tadeusz Janucik 1949 Łomża Biegamy Dla Zdrowia III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3111 Joanna Bochenko-Łuczyńska 1971 Białystok fafarafa III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3112 Łukasz Szeluga 1992 Bialystok Crossfit Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3113 Piotr Dmochowski 1988 Wysokie Mazowieckie III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3114 Klaudia Siemińska 1996 Białystok Crossfit Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3115 Miłosz Osik 2007 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3117 Joanna Mendak 1989 Suwałki PSSON Start Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3118 Michal Ruszkowski 1979 drohiczyn DROHICZYN III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3119 Kasia Szerszunowicz 1980 Hajnówka Hajnówka Biega III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3120 Marcin Mirończuk 2007 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3121 Magda Głowacka 1992 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3122 Bartosz Głowacki 1992 Bialystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3123 Marta Charkiewicz 1985 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3124 Kasia Kulesza 1982 Białystok Białystok Biega Team III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3125 Karolina Idem 1992 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3126 Małgorzata Kruszewska 1977 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3127 Agnieszka Filipkowska 1981 Czarna białostocka Grupa biegowa czarna białostocka III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3128 Krzysztof Łupiński 1980 Białystok SKS III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3129 ZDZISŁAW WRZESIŃSKI 1965 Białystok osk SzAŁ III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3130 Michał Owsiejczuk 1992 Białystok Znienacka III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3131 Paweł PRZESTRZELSKL 1982 BIAŁYSTOK Budowlani III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3132 Janusz Kunicki 1953 Mońki Daro Mońki III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3133 Grzesiek Chuczun 1971 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3134 Marcin Gryc 1976 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3135 Edyta Grądzka 1989 Wysokie Mazowieckie III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3136 Rafał Mirończuk 1976 Białystok MiGo III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3137 Wojciech Szarkowski 1982 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3138 Piotr Mąkosa 1988 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3139 Bartosz Sokół 1976 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3141 Lukasz Szczuka 1985 Bialystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3142 Marcin Judycki 1995 Łapy III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3143 Marta Fiedorczuk 1983 Dobrzyniewo Duże III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3144 Aneta Sienkiewicz 1976 Supraśl III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3145 Tomasz Nikiforuk 1977 Ignatki Osiedle III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3146 Justyna Gudowska 1988 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3147 Krzysztof Chowański 1983 BIAŁYSTOK Biegiem Pod Wiatr III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3148 maciek zdanowicz 1997 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3149 Marcin Bajda 1979 Białystok Białostocka Sekta Biegaczy III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3150 Joanna Orłowska 1979 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3151 Jacek Gregorczyk 1997 Hajnówka III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3152 Sylwia Bruszewska 1991 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3153 Piotr Bezubik 1987 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3154 Martyna Janczewska 1993 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3155 Miłosz Wysocki 1986 Wasilków III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3156 Wojciech Kuc 1979 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3157 Franciszek Waluk 1960 Bialystok Białystok Biega Team III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3158 Piotr Jakubiak 1982 Miastkowo III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3159 Anna Lewczuk 1997 Białowieża III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3160 Zbigniew Wojno 1974 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3161 Albert Dubij 1976 Ogrodniczki Białystok Biega Team III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3162 Cezary Kamieński 1972 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3163 Paweł Karaszewski 1975 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3164 Ewa Dubij 1975 Ogrodniczki Białystok Biega Team III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3165 agnieszka kalinowska 1978 białystok - III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3166 Krzysztof Łapiński 1971 Łapy III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3167 Beata popielarz 1973 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3168 Marzena Kordala 1988 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3169 Arkadiusz Kidrycki 1985 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3170 Katarzyna Szarkowska-Ludew 1975 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3171 Sebastian Kuklo 1980 Bialystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3172 Agata Mróz 1978 Białystok Białystok Biega Team III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3173 Rafał Mróz 1975 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3174 Maciej Mróz 2006 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3175 Adrian Dudko 1991 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3176 Adam Grycuk 1984 Sobolewo III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3177 Marek Ciborowski 1997 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3178 Mariusz Ciborowski 1969 Mońki III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3179 Agnieszka Rynkowska 1985 Białystok Białystok Biega Team III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3180 Marlena Kowalczuk- Jaszczur 1981 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3181 Oliwia Jaszczur 2006 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3182 Kamila Kwiatkowska 1997 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3183 Elżbieta Kwiatkowska 1970 Mielnik III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3184 Adrian Rutkowski 1991 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3185 Zbigniew Ostrowski 1983 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3186 Marcin Gryczkowski 1985 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3187 Wojciech Gołębiewski 1977 Bialystok Dlazmyslow.pl III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3188 Joanna Nartowicz 1997 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3189 Aneta Truskolaska 1984 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3190 Edyta Siemieniuk 1983 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3191 Tomasz Siemieniuk 1976 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3192 Kacper Konopko 1986 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3193 Klaudia Korzeniecka 1992 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3194 Patryk Radziszewski 1992 Białystok Winland III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3195 Kamila Stanisławska-Szałaj 1982 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3196 Paweł Koziejko 1982 Nowodworce III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3197 Dariusz Polkowski 1982 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3198 Ewa Jabłonowska 1986 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3199 HUBERT Milewski 1977 ZAŚCIANKI Nadaktywni III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3200 Izabela Horoszewska 1979 Choroszcz Drewno Fornir III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3201 Tomasz Gudalewski 1968 Białystok Podlaski Klub Sportowy "Na Szczyt" III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3202 Adam Śliżewski 1991 Białystok Instapage III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3203 Ewelina Stanislawska 1986 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3204 Marcin Lebiedziński 1981 SUPRAŚL III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3205 Dawid Lebiedziński 2005 SUPRAŚL III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3206 Pawel Snarski 1993 Suprasl III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3207 Artur Chodkowski 1989 BIAŁYSTOK Zakład Obróbki Skrawaniem „DARMET” Spółka Z O.O. III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3208 Edyta Lubowicka 1982 Białystok Białystok Biega Team III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3209 Paweł Haraburda 2002 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3210 Michał Wszeborowski 1994 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3211 Karolina Walenciej 1988 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3213 Gabryś Lebiedziński 2007 SUPRAŚL III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3214 Rafał Bortniczuk 1986 Białystok White Bits Running Team III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3215 Justyna Doroszkiewicz 1980 Supraśl III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3216 EWA STOKOWSKA 1980 BIAŁYSTOK III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3217 Izabela Stanisławska 1982 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3218 Rafał Budnik 1985 Wasilków III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3219 Artur Kuklicz 1985 Białystok - III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3220 Piotr Kropiwiec 1977 Warszawa III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3221 Kamil Malicki 1981 BIAŁYSTOK III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3222 Paweł Stempniak 1981 Białystok White Bits Running Team III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3223 Karolina Łącka-Bakun 1980 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3224 Kasia Jarnutowska 1993 Białystok White Bits Running Team III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3225 Katarzyna Stempniak 1976 Białystok Nazwa firmy (opcjonalnie, do faktury): III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3226 Justyna Kowalczuk 1981 Bialystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3227 Anna Zajkowska 1983 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3228 Tomasz Wałuszko 1987 Wasilków III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3229 Edyta Piotrowska 1982 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3230 Adam Smolak 1978 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3231 Sebastian Wejkowski 1988 Białystok Rosti III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3232 Piotr Lemański 1991 Białystok Barter S.A. III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3233 Monika Smiarowska 1989 Białystok Barter S.A. III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3234 Andrzej Burel 1983 Sokółka III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3235 Teresa Korecka 1977 Sokółka III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3236 Sławomir Przestrzelski 1969 Jedwabne III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3237 Maja Mrozowska 1995 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3238 Adam Leszczyński 1978 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3239 Edyta Faszczewska 1974 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3240 Adam Charytoniuk 1973 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3241 Aneta Piotrowska 1981 Os. Ignatki III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3242 Marta Pasek 1975 Stelmachowo III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3243 Katarzyna Średzinska 1981 Szerenosy Biegamy Turośń Kościelna III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3244 Magdalena Syguła-Iwaniuk 1973 Księżyno III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3245 Marcin Wojtecki 1993 Poznań Pozdro Biegacz III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3246 Michał Iwaniuk 2003 Księżyno III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3247 Mateusz Perkowski 1987 Wasilków III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3248 Jan Perkowski 1962 Białystok III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3249 Tomasz Kiersnowski 1972 Białystok ROSTI MTB TEAM III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3250 Konrad Dunikowski 1995 Dobrzyniewo Duże III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
3251 Dawid Kujawa 1978 Ignatki III 21:30 - strefa TaniaKsiążka.pl
4001 Ilona Zakrzewska 1991 Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4002 Wojciech Przeklasa 1967 Kleosin www.rowerempopodlasiu.pl IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4003 Dorota Perło 1972 Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4004 PAWEŁ CHILIŃSKI 1978 BIAŁYSTOK IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4005 Joanna Górska 1967 Lelis Ars Longa Choir IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4006 Agnieszka Mroczkowska 1982 Czarna Białostocka IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4007 Aleksandra Łakus 1999 Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4008 Bartłomiej Łakus 2003 Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4009 Tomasz Grześ 1974 Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4010 Gabriela Domanowska 1983 Białystok Szybcy i Pomocni IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4011 Tomasz Okoński 1983 Białystok Szybcy i Pomocni IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4012 Mirosław Siebiesiuk 1980 Białystok Multibrowar IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4013 Stanisław Sawicki 1962 Białystok BBL IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4014 Cezary Kopras 1981 Białystok AKTYWNIE W MIEŚCIE TEAM / KOPRASrunTEAM IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4015 Kamil Pogorzelski 1997 Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4016 Magdalena Falkowska 1991 Łapy Białostocka Sekta Biegaczy IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4017 Katarzyna Kozłowska 1974 BIAŁYSTOK BBL IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4018 Maciej Kozłowski 1974 BIAŁYSTOK BBL IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4019 Tymoteusz Kozłowski 2008 BIAŁYSTOK BBL IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4020 Jan Szota 1957 Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4021 Ernest Szota 1980 Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4022 Daniel Pogorzelski 1978 Ryboły IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4023 Dorota Pogorzelska 1974 Ryboły IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4024 Magdalena Ciwoniuk 1989 Białystok Salon Briju w Galerii Jurowieckiej IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4025 Katarzyna Ciwoniuk 1989 Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4026 Krzysztof Gajewski 1984 Białystok AKTYWNIE W MIEŚCIE TEAM/BIAŁYSTOK BIEGA TEAM IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4027 CEZARY WASILEWSKI 1976 ŁAPY WAS TEAM IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4028 PATRYK WASILEWSKI 2006 ŁAPY WAS TEAM IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4029 Radosław Samselski 1981 Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4030 Marek Wróblewski 1975 Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4031 Maciej Wróblewski 2005 Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4032 RAFAŁ KAMIŃSKI 1980 BIAŁYSTOK Białystok Biega Team IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4033 Kamil Szkiłądź 1992 Bialystok 1992 IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4034 Sylwia Moroz 1991 Bialystok 1992 IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4035 Tomasz Perkowski 1977 Białystok Tomas IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4036 Wojciech Dąbrowski 1983 Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4037 Agnieszka Mazur 1982 Niewodnica Korycka IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4038 Anna Palusińska 1969 Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4039 Izabela Klimuk 1983 Bialystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4040 Katarzyna Lewczuk 1986 Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4041 Katarzyna Szumowska 1981 Nowosady IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4042 Dariusz Rusiłowicz 1970 Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4043 Andrzej Dębski 1976 Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4044 Klaudia Radziwońska 1989 Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4045 Magda Puczyńska 1981 Zabłudów IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4046 Jarosław Iwaniuk 1969 Grabówka Białystok Biega Team IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4047 Anna Sapieha 1984 Czarna Białostocka Grupa Biegowa Czarna Białostocka IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4048 Magdalena Kowalczyk 1976 Sokołów Podlaski IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4049 Andrzej Snarski 1979 Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4050 Paulina Zalewska 1993 Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4051 Mateusz Zalewski 1993 Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4052 Krzysztof Ostrowski 1976 Białystok Pędziwiatr Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4053 Dariusz Dżus 1996 Olsztyn IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4054 Marta Dowgiert-Mielczarek 1977 Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4055 Andrzej Kiszycki 1980 Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4056 Adam Sawicki 1995 Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4057 TOMEK FALKO 1988 BIAŁYSTOK FALKO-OIL IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4058 MACIEJ SABAT 1983 BIAŁYSTOK IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4059 Paweł Namiot 1998 Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4060 Sylwester Perkowski 1980 Łapy House of Poland IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4061 Martyna Szczerbakow 1996 Hajnówka IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4062 Kamil Sułkowski 1983 Białystok ALEX OPTIMA Team IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4063 Norbert Gruszfeld 1984 Białystok ALEX OPTIMA Team IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4064 Justyna Kardasz 1988 Białystok ALEX OPTIMA Team IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4065 Przemysław Kołodko 1982 Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4066 Agnieszka Skutnik - Borys 1983 Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4068 Dariusz Dubicki 1984 Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4069 Robert Gaweł 1987 Klepacze IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4070 Aksana Przybyłowska 1993 Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4071 Ewa Kiersnowska 1970 Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4072 Marcin Roszkowski 1994 Lapy House of Poland IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4073 Maria Szlachta 1987 Białystok BBL IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4074 Krzysztof Romaniuk 1971 Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4075 Adam Lewko 1984 Bialystok Outdoor Treining IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4076 Jarosław Ogonowski 1970 Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4077 Marta Żukowska 1976 Białystok Biegiem pod wiatr IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4078 Maciej Romek 1981 Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4079 Urszula Chodorowska 1976 Horodniany IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4080 Alina Mścichowska 1995 Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4081 Bernarda Timoszuk 1966 Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4082 Adam Turowski 1987 Białystok Iron Brothers Centrum Kettlebell Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4083 Kamil Barszczewski 1986 Raczki IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4084 Edyta Barszczewska 1986 Raczki IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4085 ANDRZEJ SEJNOWSKI 1972 Piatnica IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4086 Adrian Szydłowski 1987 Białystok CHŁOPCY CHORTENOWCY IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4087 Rafal SADOWSKI 1986 Osowicze CHŁOPCY CHORTENOWCY IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4088 Dawid Zabielski 1992 Białystok CHŁOPCY CHORTENOWCY IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4089 Justyna Nazarko 1989 Białystok CHORTENIANKI IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4090 Katarzyna Lubowska 1977 Sokółka Sokólska Grupa biegowa IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4091 Zuzanna Siemieniako 1996 Białystok ALEX OPTIMA Team IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4092 Łukasz Zawistowski 1986 Białystok Łuki IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4093 Katarzyna Siergiejczyk 1979 Sokółka Sokólska Grupa Biegowa IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4094 Weronika Kuczynska 1998 Białystok Białystok Biega Team IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4095 Filip Kamiński 1999 Białystok Białystok Biega Team IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4096 Natalia Szeroki 1995 Warszawa Białystok Biega Team IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4097 Jakub Szeroki 2008 Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4098 Rafał Sztukowski 1993 Suchowola Never give up! IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4099 Hubert Niewiński 1989 Białystok CERI International IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4100 Katarzyna Monach 1980 Białystok 3T Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4101 Wojciech Bordzio 1992 Suwałki IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4102 Andrzej Poskrobko 1990 Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4103 Emilia Borowska 1985 Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4104 Jakub Gilewicz 2004 Białystok MOSP Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4105 Krzysztof Strapczuk 1991 Białystok Rosti IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4106 Rafał Wacewicz 1977 Białystok AikiRunners IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4107 Michał Kuderewski 1993 Białystok Ceri International IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4108 Ewelina Bagińska 1989 Białystok WORD BIAŁYSTOK TEAM IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4109 Michał Łojewski 1998 Ignatki-Osiedle IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4110 Przemysław Klimuk 1982 Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4111 Karolina Chrostowska 1993 Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4112 Ewa Alferowicz 2002 Kuźnica IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4113 Jolanta Łobodzińska 1977 Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4114 Leszek Brzozowski 1980 Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4115 Wojciech Sadowski 1972 Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4116 Karol Wdziękoński 1977 Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4117 Maciej Sadowski 1971 Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4118 Paweł Zimiński 1986 Rajgród Gladiators by rmf4rt IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4119 Magdalena Ptak 1988 Białystok Gladiators by rmf4rt IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4120 Łukasz Prokopiuk 2006 Klepacze IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4121 Dawid Perkowski 1995 Białystok Białostocka Sekta Biegaczy IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4122 Marcin Zajączkowski 1985 Krupniki Białystok Biega Team IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4123 Justyna Godlewska 1986 Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4124 Wojciech Puchalski 1977 Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4125 Estera Potocka 1983 Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4126 Łukasz Kononiuk 1986 Białystok Aktywnie w Mieście IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4127 Marta Skorupska 1990 Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4128 Patryk Przemielewski 1999 Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4129 Mateusz Ziemblicki 1989 Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4130 Tomasz Makarewicz 1988 Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4131 Damian Otlewski 1978 Białystok CSP KOP IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4132 Przemek Zdeb 1981 Warszawa Adidas Runners Warsaw IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4133 Artur Aleksiejuk 1997 Olmonty Leniwe pandy IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4134 Ula Wydrycka 1995 Białystok Leniwe pandy IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4135 Marcin Sokół 1976 Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4136 Anna Sokół 1976 Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4137 Joanna Zabudowska 1976 Czyżew Ostrów biega IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4138 Mateusz Drząszcz 1998 Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4139 Marcin Pacuk 1995 Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4140 Robert Michaluk 1972 Szepietowo IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4141 Rafał Gilewicz 1992 Białystok Białystok Biega Team IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4142 Emil Zubrzycki 1980 Tykocin TaniaKsiążka.pl IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4143 Ewa Wiesławska 1973 Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4144 Łukasz Borowski 1987 Białystok REBORN IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4145 Przemysław Dardziński 1987 Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4146 Katarzyna Zapolska 1976 Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4147 Swietłana Kardasz 1966 Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4148 Arkadiusz Sawczuk 1970 Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4149 Kamila Muśko-Parfieniuk 1980 Zbucz IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4150 Marek Parfieniuk 1980 Zbucz IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4151 Marta Jaromińska 1982 Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4152 Milena Leończuk 1991 Białystok Leo speed IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4153 Emilia Olechno 1982 Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4154 Marek Makowski 1967 Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4155 Darek Andruszkiewicz 1983 Białystok Drużyna Stefana Czarnieckiego IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4156 Paweł Pawłowicz 1996 Białystok BBT IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4157 Filip Makowski 1996 Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4158 Ireneusz Gromacki 1977 Bialystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4159 Tomasz Klimczuk 1979 Białystok Brak IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4160 Dorota Klimczuk 1980 Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4161 Roman Wolczok 1973 Wolkowysk Sokól IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4162 Krzysztof Baranowski 2007 Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4163 Urszula Baranowska 1980 Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4164 Tomasz Ołdziejewski 1990 Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4165 Sebastian Rutkowski 1994 Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4166 Ewelina Kułakowska 1977 Sokółka Sokólska grupa biegowa IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4167 Mhill Mosheqaj 1987 białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4168 Edyta Mosheqaj 1989 Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4169 Mikolaj Iwanowski 2004 Bialystok Iwan IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4170 Paweł Chlabicz 1995 Zaścianki IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4171 Dagmara Szafraniec 1990 Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4172 Wojciech Dackiewicz 1984 Grabówka JagRunners IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4173 Rafał Bąk 1975 Olecko IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4174 Marcin Sielezniew 1970 Białystok Uniwersytet w Białymstoku IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4176 Marcin Pietrzycki 1992 Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4177 Albert Wronowski 1999 Banie Mazurskie IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4178 Katarzyna Pietrzycka 1997 Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4179 Robert Osmólski 1977 Białystok Nadaktywni IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4180 Julita Sadowska 1989 Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4181 Michał Backiel 1997 Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4182 Kamil Krysiuk 1983 Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4183 Sylwia Bielenia 1996 Grabówka Tania książka/ Bee IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4184 Łukasz Kierus 1975 Białstok TaniaKsiazka.pl IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4185 Agata Zabielska 1994 Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4186 Justyna Kalinowska-Jenda 1994 Kleosin IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4187 Marek Dakowicz 1976 Białystok Białystok Biega Team IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4188 KATARZYNA BONDARENKO 1988 BIAŁYSTOK IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4189 Karol Pawelski 1990 Klepacze IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4190 Janusz Pawelski 1993 Klepacze IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4191 Adam Madeja 1975 Białystok Barracuda IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4192 Dorota Ciunczyk 1978 Białystok 3T IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4193 Anna Maria Gindorowicz 1967 Wasilków NADAKTYWNI IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4194 Hubert Wysocki 2002 Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4195 Agnieszka Biernacka 1978 Białystok Husarz Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4196 Mateusz Niczewski 1997 Ełk IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4197 Kinga Kozłowska 1999 Rzewnie IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4198 Dariusz Cacko 1976 Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4199 Krzysztof Łęgowski 1980 Łomża Run Team Piątnica IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4200 Maciej Gindorowicz 2004 Wasilków Juvenia Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4201 Ewa Kotowska 1984 Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4202 Wojciech Chmielewski 1984 bialystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4203 Eugeniusz Krawczuk 1967 HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4204 Elżbieta Krawczuk 1971 Hajnówka HAJNÓWKA BIEGA IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4205 PAWEŁ MARIANKOWSKI 1983 Białystok Animki IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4206 Tomasz Kozłowski 1989 Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4207 Marcin Stankiewicz 1980 Białystok Husarz Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4208 Justyna Rakowicz 1992 Białystok Outdoor Training IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4209 Jakub Redo 2000 Kleosin IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
4210 Kamila Wojtkielewicz 2000 Białystok IV 21:45 - strefa Renault Motozbyt
5001 Łukasz Milewski 1987 Białystok Białystok Biega Team V 22:00 - strefa Tent Balony
5002 Adam Tarasiuk 1982 Czeremcha V 22:00 - strefa Tent Balony
5003 BARBARA KIRPSZA 1982 BIAŁYSTOK V 22:00 - strefa Tent Balony
5004 Bartosz Piotrowski 1983 Porosły V 22:00 - strefa Tent Balony
5005 Piotr Górski 1980 Ignatki-Osiedle V 22:00 - strefa Tent Balony
5006 Katarzyna Górska 1981 Ignatki-Osiedle V 22:00 - strefa Tent Balony
5007 Urszula Markowska-Buwaj 1975 BIAŁYSTOK V 22:00 - strefa Tent Balony
5008 Magdalena Filianowicz 2001 Wasilków V 22:00 - strefa Tent Balony
5009 Hubert Kamiński 1994 Białystok Gondole Augustów V 22:00 - strefa Tent Balony
5010 Zdzisław Stefanowicz 1968 Białystok V 22:00 - strefa Tent Balony
5011 Małgorzata Haraburda 1976 Białystok V 22:00 - strefa Tent Balony
5012 Damian Niemyjski 1996 Zaścianki V 22:00 - strefa Tent Balony
5013 Cezary Kujawa 1985 Białystok V 22:00 - strefa Tent Balony
5014 Grzegorz Górski 2007 Ignatki-Osiedle V 22:00 - strefa Tent Balony
5015 Adam Paliwoda 1976 Ełk RysiuTEAM V 22:00 - strefa Tent Balony
5016 Tomasz Brzeziński 1975 Gołdap V 22:00 - strefa Tent Balony
5017 Barbara Brzezińska 1974 Gołdap V 22:00 - strefa Tent Balony
5018 Marcin Brzeziński 1992 Białystok V 22:00 - strefa Tent Balony
5019 Justyna Brzezińska 1991 Białystok Fundacja Białystok Biega V 22:00 - strefa Tent Balony
5020 Jerzy Okurowski 1941 Supraśl V 22:00 - strefa Tent Balony
5021 Aneta Hermanowska 1984 Porosły V 22:00 - strefa Tent Balony
5022 Paweł Hermanowski 1980 Porosły V 22:00 - strefa Tent Balony
5023 Daniel Gryżenia 1988 Białystok Białystok Biega V 22:00 - strefa Tent Balony
5024 Wojciech Namankiewicz 1986 Sokółka Sokólska Grupa Biegowa V 22:00 - strefa Tent Balony
5025 Agnieszka Bienio 1992 Białystok V 22:00 - strefa Tent Balony
5026 Rafał Skarżyński 1975 Białystok A BIT MORE V 22:00 - strefa Tent Balony
5027 Beata Świsłocka 1973 Białystok A BIT MORE V 22:00 - strefa Tent Balony
5028 Piotr Świsłocki 2008 Białystok A BIT MORE V 22:00 - strefa Tent Balony
5029 Sylwester Polkowski 1976 Suwałki RESO TEAM V 22:00 - strefa Tent Balony
5030 Monika Pacuk 1987 Kuźnica Sokółka Grupa Biegowa V 22:00 - strefa Tent Balony
5031 Wojciech Pakuła 1975 Białystok Avengers V 22:00 - strefa Tent Balony
5032 Krzysztofa Grycuk 1976 Białystok V 22:00 - strefa Tent Balony
5033 Marek Karpiesiuk 1954 Białystok V 22:00 - strefa Tent Balony
5034 Helena Karpiesiuk 1957 Białystok V 22:00 - strefa Tent Balony
5035 Piotr Stankiewicz 1979 Białystok V 22:00 - strefa Tent Balony
5036 Szczepan Puchalski 1981 Białystok GeoRun V 22:00 - strefa Tent Balony
5037 Szymon Żukowski 1986 Białystok GEORUN V 22:00 - strefa Tent Balony
5038 Tomasz Leonowicz 1986 Sejny GEORUN V 22:00 - strefa Tent Balony
5039 Agnieszka Iwanowska 1985 Ignatki Osiedle V 22:00 - strefa Tent Balony
5040 Paweł Myszkowski 1975 Białystok BIAŁYSTOK BIEGA TEAM V 22:00 - strefa Tent Balony
5041 Paula Gogol 1995 Białystok V 22:00 - strefa Tent Balony
5042 Marta Skibicka 1995 Białystok V 22:00 - strefa Tent Balony
5043 Emil Roszkowski 1994 Białystok V 22:00 - strefa Tent Balony
5044 Izabela Drozdowska 1991 Białystok V 22:00 - strefa Tent Balony
5045 Piotr Łupiński 1989 Łapy V 22:00 - strefa Tent Balony
5046 Robert Łupiński 1974 Białystok V 22:00 - strefa Tent Balony
5047 Agnieszka Dobrowolska 1977 Białystok VetTeam V 22:00 - strefa Tent Balony
5048 Magdalena Frąckiewicz-Łuczaj 1977 Białystok V 22:00 - strefa Tent Balony
5049 Kamil Białous 1989 Białystok V 22:00 - strefa Tent Balony
5050 Bartłomiej Buczyński 1994 Białystok 2klp/11blp/1PBOT V 22:00 - strefa Tent Balony
5051 Tala Czerska 1998 Białystok 2klp/11blp/1PBOT V 22:00 - strefa Tent Balony
5052 Paweł Krysiuk 1989 Białostoczek gm.Zabłudow 2klp/11blp/1pbot V 22:00 - strefa Tent Balony
5053 Małgosia Klimiuk 1979 Białystok V 22:00 - strefa Tent Balony
5054 Pawel Woroszyl 1995 Rudka V 22:00 - strefa Tent Balony
5055 Korneliusz Miecznik 2003 Białystok III LO w Białymstoku V 22:00 - strefa Tent Balony
5056 Bartosz Kruaze 1973 Białystok V 22:00 - strefa Tent Balony
5057 Agnieszka Kruaze 1976 Białystok V 22:00 - strefa Tent Balony
5058 Maria Pańkowska 2003 Białystok V 22:00 - strefa Tent Balony
5059 janusz sysuła 1957 białystok V 22:00 - strefa Tent Balony
5060 Dawid Boruch 1992 Dąbrowa Białostocka V 22:00 - strefa Tent Balony
5061 Wojciech Łuczaj 1977 Białystok V 22:00 - strefa Tent Balony
5062 Adrian Jabłoński 1997 Nowe Piekuty V 22:00 - strefa Tent Balony
5063 Patrycja Anna Budna 1997 Knyszyn V 22:00 - strefa Tent Balony
5064 Tomasz Mróz 1973 Barszczewo V 22:00 - strefa Tent Balony
5065 Marianna Mróz 1976 Barszczewo V 22:00 - strefa Tent Balony
5066 Rafał Grygo 1998 Białystok JAZDAAA V 22:00 - strefa Tent Balony
5067 Edyta Skok Ribeiro 1986 Białystok V 22:00 - strefa Tent Balony
5068 Artur Chętnik 1981 Białystok Nadaktywni V 22:00 - strefa Tent Balony
5069 Joanna Chętnik 1980 Białystok Nadaktywni V 22:00 - strefa Tent Balony
5070 Agnieszka Morawska 1979 Białystok V 22:00 - strefa Tent Balony
5071 Laura Wróbel 2004 Białystok hotuwy z Vlo V 22:00 - strefa Tent Balony
5072 Julita Kostecka 2004 Białystok hotuwy z Vlo V 22:00 - strefa Tent Balony
5073 Piotr Dziakowski 1976 Białystok Jan Leopold Team V 22:00 - strefa Tent Balony
5074 Marta Dziakowska 1977 Białystok Jan Leopold Team V 22:00 - strefa Tent Balony
5075 Klaudia Wasiluk 2005 Pogorzałki hotuwy z Vlo V 22:00 - strefa Tent Balony
5076 Piotr Hołowienko 1979 Białystok V 22:00 - strefa Tent Balony
5077 Dawid Kromer 1990 Białystok V 22:00 - strefa Tent Balony
5078 Helena Iwanowa 1960 Bialystok BBT V 22:00 - strefa Tent Balony
5079 Aleksandr Iwanow 1992 Bialystok BBT V 22:00 - strefa Tent Balony
5080 Alicja CAŁY 1987 WROCŁAW V 22:00 - strefa Tent Balony
5081 Michał Milewski 1986 Białystok Predica V 22:00 - strefa Tent Balony
5082 Anna Katarzyna Gryguć 1976 Białystok Białystok Biega Team V 22:00 - strefa Tent Balony
5083 Piotr Kondraciuk 1976 Białystok Kondraciuk Team V 22:00 - strefa Tent Balony
Top