Amatorski Mityng Lekkoatletyczny - 5000 m - Start list
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub Kategorie
5000 Barbara Antonienko - Płoszczuk 1979 1979 Masters kobiet
5001 Szymon Bakunowicz 1995 Open mężczyzn do 35 r.ż.
5002 Jacek Barteczka 1984 Kuriany Miejskoakrywni / Szkaradowo Masters mężczyzn
5003 Dariusz Błażewicz 1971 Białystok WINLAND Masters mężczyzn
5004 Daniel Bochenko 1972 Masters mężczyzn
5005 Ula Bogdańska 1986 Masters kobiet
5006 Kamil Bohojło 1981 Masters mężczyzn
5007 Piotr Bołtuć 1975 Białystok Biega Team Masters mężczyzn
5008 Paweł Chlabicz 1995 Zaścianki BIAŁYSTOK BIEGA TEAM Open mężczyzn do 35 r.ż.
5009 Michał Chrostowski 1986 Avengers Masters mężczyzn
5010 Patryk Drężek 1995 3T Białystok Open mężczyzn do 35 r.ż.
5011 Patrycja Dziedzik 2000 Białystok U 23 kobiet
5012 Pavel Gabriel 1981 Dovydko Running Club Masters mężczyzn
5013 Aleksandra Gintowt 1983 Masters kobiet
5014 Marek Hoffman 1969 Masters mężczyzn
5015 Jędrzej Janiszewski 1995 Szybcy i pomocni Open mężczyzn do 35 r.ż.
5016 Małgorzata Jarmołowicz 1969 Białystok Biega Team Masters kobiet
5017 Mariusz Jaromin 1987 Open mężczyzn do 35 r.ż.
5018 Dariusz Jelski 1970 3T Białystok Masters mężczyzn
5019 Michał Jemielianiuk 1988 Open mężczyzn do 35 r.ż.
5020 Kacper Kadłubiski 1986 KLUB JUDO POLITECHNIKI BIAŁOSTOCKIEJ Masters mężczyzn
5021 Julita Kasjaniuk 2000 KU AZS WSWFiT U 23 kobiet
5022 Patryk Kieda 1990 Sokółka Open mężczyzn do 35 r.ż.
5023 Paweł Kondraciuk 2002 KONDRACIUK TEAM U 23 mężczyzn
5024 Marek Korbut 1980 Białystok Judo Politechnika Białystok Masters mężczyzn
5025 Marcin Kropiwnicki 1986 Masters mężczyzn
5026 PIOTR KUCZYŃSKI 1976 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM Masters mężczyzn
5027 Adrian Kujawski 1991 Open mężczyzn do 35 r.ż.
5028 Sylwia Kulik 1985 Białystok Biega Team Masters kobiet
5029 Bartłomiej Łakus 2003 U 23 mężczyzn
5030 Łukasz Maciejczuk 1987 Białystok Open mężczyzn do 35 r.ż.
5031 Waldemar Maciński 1982 Masters mężczyzn
5032 PIOTR MAKAC 1981 BIAŁYSTOK Masters mężczyzn
5033 Ivane Mashaneishvili 1971 Masters mężczyzn
5034 Maciek Papiernik 1975 Boginie są DWIE Masters mężczyzn
5035 Jolanta Pietrasz 1996 Białystok 3T Białystok Open kobiet do 35 r.ż.
5036 Grzegorz Popławski 1981 Nadaktywni Białystok Masters mężczyzn
5037 Daniil Przybyłowski 1985 Masters mężczyzn
5038 Łukasz Ruminowicz 1990 Białystok Born To Run Chojnicki Team Open mężczyzn do 35 r.ż.
5039 Andrzej Sadowski 1984 Masters mężczyzn
5040 Wojciech Sadowski 1972 Podlaska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa Masters mężczyzn
5041 Adam Sękowski 1973 Białystok EYEYE Polska Masters mężczyzn
5042 Dorota Siemieniuk 1987 3T Białystok Open kobiet do 35 r.ż.
5043 Justyna Smolska 1991 Białostocka Sekta Biegaczy Open kobiet do 35 r.ż.
5044 Igor Tarasewicz 1992 Open mężczyzn do 35 r.ż.
5045 Monika Tarasiuk 1979 Masters kobiet
5046 Łukasz Taraszkiewicz 1987 3T Białystok Open mężczyzn do 35 r.ż.
5047 Dawid Trojan 1985 Białystok 18 Pułk Rozpoznawczy Białystok Masters mężczyzn
5048 Maciej Walesiuk 1975 3T Białystok Masters mężczyzn
5049 Joanna Wiśniewska 1974 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM Masters kobiet
5050 Ireneusz Woźniak 1976 Czarna białostocka Farmer Masters mężczyzn
5051 Robert Zajkowski 1983 WINLAND Masters mężczyzn
5052 Kinga Zujko 1996 Nadaktywni Białystok Open kobiet do 35 r.ż.
5053 Adam Wiński 1981 Masters mężczyzn
5054 Krystian Kalinowski 1993 AGR Podlasie Open mężczyzn do 35 r.ż.
Top