Wyniki - Bieg Europejski z PKO Bankiem Polskim - Bieg Główny

M-ce Nr Imię Nazwisko Rocznik Płeć Klub Miejscowość Państwo Czas netto Czas brutto
1 4 Łukasz Kujawski 1988 M GKS Żukowo / Runnersi S7 Banino Żukowo Polska 00:31:40 00:31:40
2 2 Marek Kowalski 1991 M ASICS FrontRunner Poland Żukowo Polska 00:31:41 00:31:41
3 6 Piotr Mielewczyk 1990 M Korporunner Lębork Polska 00:31:52 00:31:52
4 3032 ALEKSANDER KRUGLENIA 1983 M ACHILLES LESZNO LESZNO Polska 00:32:00 00:32:00
5 7 Bartosz Rynkowski 1989 M LKS ZORZA GDYNIA Nowy Dwór Gdański Polska 00:32:13 00:32:14
6 5 Adam Głogowski 1993 M ATC-Cargo Team Gdynia Polska 00:32:47 00:32:47
7 769 Marcin Miszewski 1988 M Intel Runners Gdynia Polska 00:33:08 00:33:09
8 8 Michał Czapiński 1982 M EUROPELL- BIKE U UP Reda Polska 00:33:09 00:33:10
9 2888 Wojciech Piwowarczyk 1994 M Europa Systems/CTS Pyrzyce Polska 00:33:20 00:33:21
10 2081 Łukasz Ławicki 1987 M Gdynia Polska 00:33:40 00:33:40
11 2339 Grzegorz Kujawski 1978 M Puck Polska 00:34:44 00:34:44
12 2865 Monika Andrzejczak 1985 K MKL Szczecin Szczecin Polska 00:34:45 00:34:45
13 1476 Paweł Wardziński 1988 M RRT runers Gdańsk Polska 00:34:50 00:34:53
14 2491 Paweł Borawski 1986 M DUDYCZ Team Puck Polska 00:35:18 00:35:18
15 2528 Radosław Zajk 1983 M Reda Polska 00:35:22 00:35:23
16 2467 Paweł Pacholec 1980 M Endure-Team Gdynia Polska 00:35:32 00:35:35
17 1933 Mariusz Okrój 1990 M Klub Biegacza Jysk Domatówko Polska 00:35:35 00:35:36
18 1430 Marek Jakubowski 1973 M RUNNERSI S7 BANINO Pszczółki Polska 00:35:34 00:35:37
19 2267 Marcin Mikuś 1986 M Klub Aktywnego Pelpliniaka Pelplin Polska 00:35:36 00:35:38
20 1179 Radosław Sołtysek 1974 M Cieplewo Polska 00:35:47 00:35:50
21 2521 Marcin Góralski 1980 M Gdynia Polska 00:35:52 00:35:53
22 2514 Szymon Gumkowski 1999 M Zorza Gdynia Gdańsk Polska 00:35:54 00:35:55
23 1727 Janusz Lidzbarski 1982 M Chwaszczyno Polska 00:35:57 00:36:00
24 2094 Cezary Wronka 1986 M GT RAT / Torus Triathlon Team Gdańsk Poland 00:36:09 00:36:10
25 1293 Marta Łagownik 1995 K Smaruj Na Trening Team Gdańsk Polska 00:36:20 00:36:21
26 1586 Piotr Straszak 2000 M LKS Zorza Gdynia Szemud Polska 00:36:22 00:36:23
27 1361 Łukasz Keslinke 1983 M biegamyrazem.pl Gdynia Polska 00:36:27 00:36:28
28 2476 Wojciech Pijanowski 1994 M Tczew Polska 00:36:30 00:36:32
29 2205 Piotr Pietrzak 1968 M Grupa Biegowa 65 Gdańsk Polska 00:36:38 00:36:39
30 2144 Artur Nowicki 1984 M Pomorski Team Biegowy Malczyce Polska 00:36:40 00:36:45
31 546 Łukasz Stacherski 1989 M Biegamyrazem.pl / Ambitious Runners Team Przedbórz Polska 00:36:53 00:36:53
32 9036 KRZYSZTOF STANISZEWSKI 1986 M sport evo MALBORK POL 00:36:52 00:36:53
33 38 Jędrzej Karpiński 1993 M LUFTHANSA SYSTEMS POLAND ACTIVE! Gdynia Polska 00:36:53 00:36:54
34 4217 MACIEJ BRUŹDZIAK 1998 M BORKOWO POL 00:36:54 00:36:54
35 10 Ewelina Paprocka 1987 K obliwice Obliwice Polska 00:36:55 00:36:56
36 405 Adam Kosznicki 1990 M AZS UG Gdańsk Gdańsk Polska 00:36:56 00:36:58
37 2070 Sławomir Gałęza 1979 M swavek kevaws GDYNIA Polska 00:36:56 00:37:02
38 2781 Michał Zajk 1990 M Geoban Reda Polska 00:37:02 00:37:04
39 2331 Radosław Chyb 1979 M FLEX - BIEGNIEMY Z POMOCĄ Gdynia Polska 00:37:04 00:37:07
40 2558 Szymon Bloch 1989 M Gdynia Polska 00:37:06 00:37:08
41 1298 Mateusz Moderhak 1983 M Gdańsk Polska 00:37:09 00:37:10
42 1614 Dariusz Styś 1985 M Klub Aktywnego Pelpliniaka Pelplin Polska 00:37:07 00:37:10
43 1892 Marcin Zygmunt 1980 M Gdansk Polska 00:37:15 00:37:19
44 2573 Mateusz Skuza 1988 M 42.195 Wejherowo Wejherowo Polska 00:37:20 00:37:22
45 11 Kamila Pobłocka DOBROWOLSKA 1990 K UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork Lębork Polska 00:37:33 00:37:33
46 458 Michał Palaschke 1992 M Sportowy Majkel Gdańsk Polska 00:37:33 00:37:36
47 9171 CEZARY GORGOŃ 1981 M CTS GDAŃSK POL 00:37:44 00:37:48
48 2682 Marcin Mędyk 1981 M Gdynia Polska 00:37:51 00:37:53
49 2332 Michał Drozd 1978 M Gruszka z Jednym Skrzydłem Dąbrówka Polska 00:37:58 00:37:58
50 2526 maciej swinarski 1978 M MotoSyberia.com Gdansk Polska 00:37:56 00:38:00
51 4188 GRZEGORZ SOCHA 1987 M GDYNIA POL 00:38:00 00:38:08
52 1664 Michał Grzelak 1979 M cloudformers.net Gdynia Polska 00:38:02 00:38:05
53 347 Krzysztof Lemke 1977 M Gdyński Triathlon Gdynia Polska 00:38:02 00:38:03
54 1364 Przemysław Ziemianin 1983 M KM PSP Gdynia Gdynia Polska 00:38:03 00:38:08
55 1966 Michał Twarowski 1973 M JEPPESEN / TriSpace Straszyn Polska 00:38:05 00:38:15
56 10014 Sławomir Adamusiak 1976 M Iława biega Iława Polska 00:38:10 00:38:14
57 15 Maria Maj-Roksz 1980 K Maja Team Wejherowo Polska 00:38:11 00:38:13
58 1046 Grzegorz Kepka 1989 M Pomorski Team Biegowy Wejherowo Polska 00:38:13 00:38:15
59 2458 Niklas Gunnarsson 1987 M SLFs Gdansk Starogard Gdansk poland 00:38:16 00:38:20
60 1994 Mariusz Kotarski 1980 M biegamyrazem.pl Rumia Polska 00:38:16 00:38:19
61 2327 Marcel Niezgoda 1987 M Tresor Gdynia Gdynia Polska 00:38:17 00:38:20
62 35 Marcin Brzeski 1983 M M & P Rumia Polska 00:38:21 00:38:25
63 2306 Piotr Grążawski 1967 M GRĄ BIEGIEM ROWEREM Gdynia Polska 00:38:24 00:38:27
64 13 Mariola Sudzińska 1976 K AKM OLSZTYN/ sklep biegacza.com Olsztyn Polska 00:38:25 00:38:26
65 360 Mateusz Raszewski 1988 M Kaszubskie Dziki/ Maja Team Bolszewo Polska 00:38:28 00:38:31
66 122 Waldemar Kowalski 1985 M Leasing Polski Team Borkowo Polska 00:38:32 00:38:35
67 2308 Tomasz Osiak 2000 M tRUNsformacja Gniew Gniew Polska 00:38:32 00:38:35
68 14 Katarzyna Pobłocka 1994 K UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork Lębork Polska 00:38:33 00:38:34
69 2614 Karol Lipowski 1979 M Zoeller Tech Tuchom Polska 00:38:37 00:38:39
70 12 Alicja Misiak 1993 K AZS UG Susz Polska 00:38:37 00:38:38
71 1498 Marcin Łyskanowski 1978 M CTS Czaja Trening System Gdańsk Polska 00:38:37 00:38:41
72 16 Aleksandra Baranowska - Trzasko 1979 K Runnersi S7 Banino Gdynia Polska 00:38:38 00:38:39
73 1552 Maciej Galiński 1984 M Majateam/Auchan Rumia Rumia Polska 00:38:39 00:38:43
74 1630 Mariusz Kulesza 1977 M #CTS/LIBERO Biuroserwis GDAŃSK Polska 00:38:40 00:38:44
75 640 Wojciech Antonowicz 1964 M Szczecin Polska 00:38:43 00:38:48
76 376 Marcin Ługowski 1981 M Gdańsk Polska 00:38:43 00:38:46
77 9162 JACEK RAJSKI 1974 M Security Service GDAŃSK POL 00:38:48 00:38:51
78 9002 PAWEŁ BĄK 1977 M WIATROWIEC POL 00:38:50 00:38:50
79 2282 Robert Pajura 1986 M Gdynia Polska 00:38:52 00:38:58
80 1494 Łukasz Ostrowski 1993 M Invictus 3City Gdynia Polska 00:38:55 00:38:58
81 899 Maciej Rojewski 1984 M Sopot Polska 00:38:55 00:38:59
82 1948 Rafał Wolak 1985 M LKS Zorza Gdynia Gdynia Polska 00:38:55 00:38:56
83 1350 Marek Labuda 1966 M Lębork Polska 00:38:58 00:39:01
84 1371 Robert Olech 1978 M Radunica Polska 00:38:59 00:39:02
85 2248 Maciej Kwiatek 1994 M Miłakowo Polska 00:39:00 00:39:05
86 2582 Mateusz Brzozowski 1983 M Rumia Polska 00:39:01 00:39:06
87 1381 Paweł Bury 1981 M Biegamyrazem.pl Gdynia Polska 00:39:02 00:39:02
88 1152 Rafał Wojtaszak 1977 M Gdynia Polska 00:39:03 00:39:04
89 2599 Mateusz Kierzkowski 1987 M www.swimfast.pl Gdynia Polska 00:39:05 00:39:09
90 3053 Karol Jaks 1991 M Sowa Team Gdańsk Polska 00:39:09 00:39:11
91 1450 Grzegorz Gorczycki 1979 M PnR Gdańsk Polska 00:39:11 00:39:15
92 2612 Tomasz Durzyński 1982 M Klub 42,2 Lębork Lębork Polska 00:39:13 00:39:18
93 2348 ŁUKASZ KREFT 1983 M KREFT TEAM-RUNEDA REDA Polska 00:39:13 00:39:15
94 1832 Bartłomiej Niemiec 1986 M Gdańsk Polska 00:39:14 00:39:20
95 1841 Wojciech Michalski 1997 M Gdańskie Seminarium Duchowne Przywidz Polska 00:39:17 00:39:17
96 2287 Konrad Wilandt 1985 M Gdyński Triathlon Gdynia Polska 00:39:17 00:39:22
97 465 Grzegorz Misiejko 1984 M WICZLINO TEAM Gdynia Polska 00:39:19 00:39:24
98 1204 Radosław Radulski 1983 M Gdańsk Polska 00:39:21 00:39:23
99 2309 Krzysztof Androsz 1989 M CTS- CZAJA TRAINING SYSTEM Gdynia Polska 00:39:22 00:39:30
100 3078 Tomasz Cichosz 1985 M Zenit Łęczyce Lębork Polska 00:39:22 00:39:25
101 2548 Maciej Ostrowski 1996 M Invictus 3City Gdynia Polska 00:39:23 00:39:26
102 572 Marek Grodzki 1975 M CTS CZAJA TRAINING SYSTEM Gdańsk Polska 00:39:25 00:39:33
103 2451 Roger Sikora 1979 M Team Bogusia Trzasko Gdynia Polska 00:39:26 00:39:29
104 2793 Bartłomiej Matusiak 1972 M Jedynka Reda Reda Polska 00:39:28 00:39:31
105 4219 PAWEŁ TRONIARZ 1979 M TEAMOCHAL RASZYN POL 00:39:31 00:39:35
106 300 Mariusz Kościelski 1966 M COM-DKM Gdynia Polska 00:39:32 00:39:33
107 910 Małgorzata Tuwalska 1979 K LKS ZANTYR SZTUM Gdańsk Polska 00:39:36 00:39:42
108 929 Maciej Dragosz 1988 M Gdynia Polska 00:39:37 00:39:42
109 2126 Adam Lewna 1989 M Lightbox Gdynia Polska 00:39:38 00:39:38
110 47 Mateusz Linda 1985 M Goyello Power Club Gdańsk Polska 00:39:40 00:39:47
111 1945 Kamil Trzaskalski 1989 M LPP TEAM Gdańsk Polska 00:39:48 00:40:04
112 1893 Damian Gruszecki 1986 M DreamTriTeam Gdańsk Polska 00:39:52 00:39:54
113 1433 Jacek Pietrzak 1983 M Gdynia-Pogórze Gdynia Polska 00:39:52 00:39:57
114 876 Dariusz Konieczki 1977 M POMORSKI TEAM BIEGOWY Wejherowo Polska 00:39:53 00:39:57
115 2723 Krystian Grygorczyk 1997 M Bike U Up , Torus Triathlon Team Gdańsk Polska 00:39:54 00:39:55
116 1294 Piotr Zablotny 1986 M Mukl Brodnica Brodnica Polska 00:39:54 00:40:01
117 1971 Łukasz Tomaszewski 1989 M Jeppesen Gdańsk Polska 00:39:55 00:40:04
118 2036 Łukasz Czekaj 1982 M Gdańsk Polska 00:39:56 00:40:00
119 2639 Rafał Furman 1981 M Ribena biega Sierakowice Polska 00:39:56 00:40:01
120 2400 Sławomir Hebel 1971 M Rumia Polska 00:39:57 00:40:02
121 1758 Artur Kwiatkowski 1979 M Submarine Team Gdynia Polska 00:39:57 00:40:04
122 2456 Jarosław Litwin 1963 M Rumia Polska 00:39:57 00:40:03
123 1782 Darek Sobczyński 1983 M Smaruj Na Trening Gdańsk Polska 00:39:57 00:40:01
124 1321 Adam Bojan 1972 M Rumia Polska 00:39:58 00:40:04
125 1557 Leszek Goździewicz 1976 M biegamyrazem.pl Gdynia Polska 00:39:58 00:40:00
126 262 Jerzy Trzebiatowski 1979 M Biegamyrazem.pl Gdynia Polska 00:39:58 00:39:58
127 425 Jacek Bugiera 1988 M PwC FCU Run Team Gdynia Polska 00:40:00 00:40:06
128 1079 Łukasz Formela 1975 M Kartuzy Polska 00:40:00 00:40:00
129 1794 Leszek Halman 1973 M Bielkówko Polska 00:40:01 00:40:08
130 1936 Przemysław Piesik 1985 M ZNOWU JAKIŚ BIEG?! PO LASACH BIEGAĆ W TYCH OBCISŁY Gdynia Polska 00:40:01 00:40:05
131 1685 MARIUSZ TOŁTYŻEWSKI 1978 M AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ Gdynia Polska 00:40:01 00:40:07
132 1266 Daniel Pogorzelski 1986 M Elbląg Polska 00:40:02 00:40:11
133 650 Bartosz Dąbrowski 1983 M Wałcz Polska 00:40:07 00:40:13
134 697 ANDRZEJ OTTA 1977 M ŻUKOWO Polska 00:40:11 00:40:12
135 2020 Mariusz Gawlik 1976 M WKB Śledziowe Wzgórze Mosty Polska 00:40:12 00:40:16
136 10015 Andrzej Born 1957 M STO 2 Kartuska Gdańsk Gdańsk Polska 00:40:13 00:40:15
137 1082 Bartłomiej Grzegorzek 1984 M biegamyrazem.pl / Intel Runners Gdynia Polska 00:40:16 00:40:17
138 1066 Katarzyna Kaczkowska 1981 K Straszyn Biega Straszyn Polska 00:40:21 00:40:21
139 1547 Krzysztof Ziemianowicz 1969 M Gdynia Polska 00:40:21 00:40:23
140 2143 Ryszard Brożyna 1965 M Gdynia Polska 00:40:22 00:40:26
141 1188 Waldemar Chronowski 1964 M DUDYCZ run Gdansk Polska 00:40:22 00:40:28
142 1691 Remigiusz Iwoła 1975 M Bluemar Pogórze Polska 00:40:24 00:40:27
143 9032 JAKUB KAMIŃSKI 1995 M Run Gryf Gryfice GRYFICE POL 00:40:27 00:40:32
144 245 Bartosz Barański 1979 M Smaruj Na Trening Team Gdańsk Polska 00:40:28 00:40:33
145 1543 Marcin Lewandowski 1982 M TRIDEA Team Gdynia Polska 00:40:29 00:40:41
146 2415 Joanna Rutkowska 1976 K GKS Kaszubi Luzino Luzino Polska 00:40:30 00:40:31
147 1984 Witold Ficht 1981 M 42.195 Wejherowo wejherowo Polska 00:40:31 00:40:36
148 840 Łukasz Wojciechowski 1986 M Rumia Polska 00:40:34 00:40:37
149 2465 Łukasz Sztajkowski 1978 M SMARUJ NA TRENING TEAM GDAŃSK Polska 00:40:38 00:40:40
150 2554 Łukasz Walczuk 1994 M Rumia Polska 00:40:41 00:40:51
151 1087 Grzegorz Sioma 1986 M 1986 GDYNIA Polska 00:40:45 00:40:50
152 1056 Arkadiusz Suska 1979 M 4YourBike Gdynia Polska 00:40:48 00:40:49
153 1767 Maciej Król 1975 M WiRan Team Reda Polska 00:40:50 00:40:53
154 1299 Mateusz Miszewski 1989 M CTS - Czaja Training System Gdańsk Polska 00:40:50 00:40:53
155 3052 Krzysztof Trzcinski 1979 M Biegający Tczew Tczew Polska 00:40:51 00:40:52
156 79 Grzegorz Borkowski 1977 M Gdynia Polska 00:40:52 00:40:57
157 2782 Elżbieta Tuwalska 1979 K LKS Zantyr Sztum Gdańsk Polska 00:40:56 00:40:57
158 2369 Igor Pecz 1988 M Korona Biega Żelistrzewo Polska 00:41:01 00:41:10
159 1143 Paweł Lis 1977 M Smaruj na trening team Gdańsk Polska 00:41:04 00:41:04
160 1834 Paweł Petelski 1956 M Cross Warszawa Gdańsk Polska 00:41:06 00:41:12
161 4213 DMITRII GLEBOR 1974 M VERTIKAL KALININGRAD RUS 00:41:07 00:41:15
162 188 Krzysztof Suchorz 1969 M Gdyński Triathlon Gdynia Polska 00:41:08 00:41:11
163 228 Sebastian KLEIN 1973 M Kąpino Polska 00:41:10 00:41:13
164 1851 Mateusz Czaplicki 1991 M Toruń Polska 00:41:13 00:41:16
165 1484 Marcin Neufeld 1978 M Intel Runners Gdynia Polska 00:41:13 00:41:19
166 889 Jarosław Patoka 1963 M biegamyrazem.pl /Morsy Gdyńskie Karczemki Polska 00:41:13 00:41:18
167 781 Dawid Jedwabnik 1998 M Smętowo Graniczne Polska 00:41:14 00:41:16
168 2278 Mariusz Gutmański 1996 M Team Kopeć Olsztyn Polska 00:41:15 00:41:18
169 2850 Łukasz Szramka 1983 M Rolls-Royce Running Team Gniew Polska 00:41:15 00:41:19
170 560 Adam Kowalski 2000 M VO2max MTB Team Sopot Polska 00:41:16 00:41:17
171 2699 Mariusz Filiński 1974 M dZH MW Pogórze Polska 00:41:18 00:41:19
172 2286 IRENEUSZ HEYKA 1970 M LĘBORK Polska 00:41:18 00:41:25
173 51 Michał Bartkowiak 1987 M Trójmiejskie Pyry Gdynia Polska 00:41:23 00:41:23
174 2868 Michał Trapp 1988 M Pruszcz Biega Pruszcz Gdański Polska 00:41:24 00:41:34
175 2615 Tomasz Topoliński 1990 M Gdańsk Polska 00:41:25 00:41:38
176 2477 Aleksandra Jakimczuk 1989 K Braniewo Polska 00:41:27 00:41:30
177 2653 Tomasz Trapp 1979 M Beniaminek 03 Starogard Gd Starogard Gdański Polska 00:41:28 00:41:38
178 2555 Grzegorz Cytawa 1991 M TH Goldwell Gdańsk Polska 00:41:30 00:41:36
179 2475 Adrian TOFIL 1977 M Adriany GDYNIA Polska 00:41:30 00:41:31
180 1589 Łukasz Kot 1989 M Fizjoidea.pl Gdynia Polska 00:41:31 00:41:36
181 2059 Krzysztof Zwierz 1980 M 42.195 WEJHEROWO Wejherowo Polska 00:41:31 00:41:38
182 2741 Michał Lewandowski 1987 M Mrągowo Polska 00:41:32 00:41:35
183 2149 Konrad Mickiewicz 1972 M BAŁTYK Fabryka Czekolady Gdansk Polska 00:41:36 00:41:48
184 3069 Patryk Szulcek 1992 M BigYellowFoot Adventure Team Linia Polska 00:41:40 00:41:43
185 9022 ROMAN GÓRSKI 1981 M GDAŃSK POL 00:41:42 00:41:53
186 1911 Marek Ciesiulski 1991 M Kębłowo Biega Nowa Wieś Leborska Polska 00:41:43 00:41:46
187 9293 ROBERT SIEKLUCKI 1974 M Kreativsport LĘBORK POL 00:41:48 00:41:56
188 773 Łukasz Wolny 1985 M Wolny Team Gdańsk Polska 00:41:49 00:41:50
189 2164 Rafał Buca 1969 M MLKS Baszta Bytów Sopot Polska 00:41:50 00:42:09
190 727 Waldemar Lica 1973 M Gdynia Polska 00:41:51 00:41:52
191 726 Przemak Korzeniewski 1986 M Gdynia Polska 00:41:52 00:41:53
192 2452 Iwona Sikora 1979 K Team B. T. Gdynia Polska 00:41:52 00:41:54
193 1495 Andrzej Łukaszewicz 1970 M DUDYCZ run Gdańsk Polska 00:41:52 00:42:04
194 495 Piotr Torbicz 1978 M 666 Gdańsk Polska 00:41:57 00:41:59
195 1895 Krzysztof Bogdański 1971 M Braniewo Polska 00:41:58 00:42:06
196 938 Kamil Durski 1996 M Gdynia Polska 00:41:58 00:42:10
197 1745 Michał Mazur 1987 M Starachowice Polska 00:41:58 00:42:11
198 461 Krzysztof Król 1965 M Chojnice Polska 00:41:59 00:42:06
199 2954 Radosław MAŚLAK 1968 M biegamyrazem.pl GDYNIA Polska 00:41:59 00:42:00
200 1732 Adam Olszewski 1971 M Gdynia Polska 00:42:00 00:42:03
201 473 Oskar Holz 1991 M Tczew Polska 00:42:04 00:42:17
202 219 Mariusz Rokita 1975 M RockyRUN Gdynia Polska 00:42:04 00:42:05
203 9172 KRZYSZTOF DUSIŃSKI 1979 M REDA POL 00:42:05 00:42:20
204 1927 Adam Białas 1991 M Grupa biegowa 65 Strzyżowice Polska 00:42:06 00:42:17
205 2688 Łukasz Zatorski 1988 M WSP KPW Gdynia Gdynia Polska 00:42:07 00:42:11
206 1049 krzysztof koiszewski 1972 M Stowarzyszenie Klub 42,2 Lębork Polska 00:42:09 00:42:18
207 139 Michał Paracki 1981 M Pruszcz Gdański Polska 00:42:09 00:42:46
208 1567 Rafał Duzowski 1979 M PSP Kościerzyna Łubiana Polska 00:42:11 00:42:22
209 1368 Krzysztof Sprzączkowski 1969 M Intel Runners Gdynia Polska 00:42:13 00:42:16
210 1619 Marek Korol 1977 M Smaruj na Trening Team Gdańsk Polska 00:42:14 00:42:26
211 1924 Mateusz Słomkowski 1991 M Włocławek Polska 00:42:15 00:42:25
212 95 Dariusz Mrozowski 1974 M ParkRun Rumia Rumia Polska 00:42:17 00:42:31
213 919 Witold Ogiegło 1972 M Gdynia Polska 00:42:17 00:42:23
214 955 Jacek Jakusik 1965 M Grupa Malbork Malbork Polska 00:42:20 00:42:25
215 1700 Igor Kopeć 1976 M Gdynia Polska 00:42:20 00:42:21
216 9154 MATEUSZ PRĘCIKOWSKI 1993 M GDAŃSK POL 00:42:20 00:42:24
217 774 Paweł Godlewski 1984 M Gdynia Polska 00:42:22 00:42:30
218 1781 Artur Dymowski 1974 M Submarine Team GDAŃSK Polska 00:42:24 00:42:32
219 2656 Fryderyk Hoga 1988 M Gdynia Polska 00:42:24 00:42:27
220 277 Piotr Dejnarowicz 1979 M Biegamyrazem.pl 3athlete.pl Pogórze Polska 00:42:25 00:42:34
221 2251 Krzysztof Sowa 1975 M Akademia Biegowa Kościerzyna Kościerzyna Polska 00:42:26 00:42:28
222 2035 Rafał Kołodziej 1992 M State Street Running Team Zakopane Polska 00:42:27 00:42:36
223 2446 Maksymilian Szarlej 1995 M Gdańsk Polska 00:42:27 00:42:30
224 2099 Krzysztof Dziubiński 1985 M Rumia Polska 00:42:30 00:42:34
225 145 Kamil Bałoniak-Sałuda 1987 M Człuchów Polska 00:42:31 00:42:41
226 1354 Paweł Nuszel 1983 M BIEGAMYRAZEM.PL Gdynia Polska 00:42:35 00:42:38
227 2947 Jan Krakowski 1994 M Invictus 3City/Ambient System Team Gdynia Polska 00:42:37 00:42:41
228 64 Michał Panek 1984 M Padł Na Ryj Team Sopot Polska 00:42:37 00:42:43
229 2390 Tomasz Zwoliński 1971 M KM PSP Gdynia Mosty Polska 00:42:37 00:42:39
230 1492 Adrian Dymek 1989 M Ostróda Polska 00:42:38 00:42:41
231 739 Dawid Szuliński 1986 M Kwidzyn Polska 00:42:39 00:42:44
232 1394 Tomasz Dobrzyński 1980 M Gdynia Polska 00:42:41 00:42:45
233 1480 Dionysios Papathanopoulos 1987 M Patras Greece 00:42:41 00:42:58
234 456 Rafał Grand 1984 M Gdynia Polska 00:42:42 00:42:44
235 2629 Przemysław Kliczewski 1994 M Elblag Polska 00:42:44 00:42:55
236 187 Mirosław Świąder 1970 M Intel Runners/www.run-passion.pl Kolbudy Polska 00:42:45 00:42:51
237 556 Janusz SZELIGA 1967 M Wolny strzelec Suchy Dwór Polska 00:42:45 00:42:50
238 672 Mieczysław Drawc 1962 M SPORTEVO Gdańsk Polska 00:42:46 00:42:47
239 2417 Jarosław Fieducik 1969 M Elbląg Polska 00:42:49 00:42:54
240 2726 Paweł Jankowski 1980 M Gdańsk Polska 00:42:49 00:42:52
241 2198 Magdalena Szultk 1990 K Gdynia Polska 00:42:49 00:42:50
242 1713 Adrian Klarecki 1978 M WiRan Team Reda Polska 00:42:50 00:42:53
243 1205 Karol Młyński 1991 M Klub 42,2 Lębork Wicko Polska 00:42:51 00:43:01
244 2635 Andrzej Jończyk 1967 M Gdynia Gdynia Polska 00:42:53 00:42:54
245 445 Filip Tyburski 1982 M KM PSP Grudziądz Grudziądz Polska 00:42:53 00:42:56
246 3030 Tomasz Woźniak 1976 M Tridea Team Gdańsk Polska 00:42:53 00:43:04
247 371 Mateusz Gil 1991 M Gdynia Polska 00:42:54 00:43:03
248 2739 Szymon Zaworski 1976 M Polsat Biega Gdynia Polska 00:42:55 00:43:04
249 305 marcin nietupski 1974 M Sopot Polska 00:42:56 00:42:58
250 2661 Bogusław Pergoł 1972 M GPEC Runners Team Gdańsk Polska 00:42:56 00:43:05
251 1525 Zbigniew Kołtuniak 1983 M EPAM Team Gdansk Polska 00:42:59 00:43:13
252 477 Sylwester Kułakowski 1992 M STORM TEAM Gdynia Polska 00:42:59 00:43:07
253 823 Krzysztof Grodzki 1983 M Runnersi S7 Banino Polska 00:43:00 00:43:03
254 4017 ZUZANNA GŁOMBIOWSKA 1996 K BIG YELLOW FOOT GDYNIA POL 00:43:00 00:43:02
255 128 Bernard Larysz 1978 M WIJHARS Gdynia Polska 00:43:00 00:43:06
256 124 Łukasz Bartnik 1978 M Gdynia Polska 00:43:01 00:43:06
257 1776 Andrzej Kasperowicz 1979 M Gdańsk Polska 00:43:01 00:43:06
258 1889 Bartosz Jachimowicz 1984 M Gdańsk Polska 00:43:02 00:43:08
259 841 Dawid Rybacki 1983 M SKM Trójmiasto Bożepole Wielkie Polska 00:43:04 00:43:15
260 1181 Damian Rzyszczak 1986 M Gdynia Polska 00:43:05 00:43:11
261 1263 Maciej Gach 1983 M Pomorze Biega i Pomaga Gdańsk Polska 00:43:06 00:43:12
262 1351 Dariusz Kusiak 1985 M 13dTR Gdynia Polska 00:43:06 00:43:13
263 1694 Łukasz Olendrzyński 1991 M Gdańsk Polska 00:43:06 00:43:18
264 734 Bartłomiej Wirkus 2001 M JAGODOWA TEAM Kościerzyna Polska 00:43:06 00:43:07
265 2193 Robert Drankiewicz 1976 M Gdynia Polska 00:43:07 00:43:22
266 913 Paweł Schoennagel 1975 M schoenagina Gdańsk Polska 00:43:07 00:43:09
267 1456 Karol Pałubicki 1984 M Gdynia Polska 00:43:08 00:43:13
268 2123 Grzegorz Skupin 1987 M (z) warty team Gdańsk Polska 00:43:09 00:43:17
269 1627 Robert Walczyński 1971 M GDYNIA Polska 00:43:09 00:43:12
270 2698 Gabriel Sobiesiak 1970 M Juszkowo Polska 00:43:10 00:43:12
271 1690 Andrzej Lewiński 1973 M biegamyrazem.pl / CTS Gdynia Polska 00:43:11 00:44:00
272 3023 Filip Ordakowski 1995 M Gdynia Polska 00:43:11 00:43:14
273 1976 Mateusz Mielec 1989 M Gdynia Polska 00:43:12 00:43:14
274 2994 Tomasz Dwulat 1967 M Biegnę dla Zosi Barciany Polska 00:43:13 00:43:31
275 2116 MACIEK MROZIAK 1970 M Honey Stinger Runners GDYNIA Polska 00:43:16 00:43:24
276 2371 Aleksander Paluch 1998 M Gdynia Polska 00:43:16 00:43:20
277 1529 Filip Brylski 1995 M Włocławek Polska 00:43:17 00:43:24
278 34 Jakub Gołąb 1984 M Napieramy Gdańsk Polska 00:43:17 00:43:19
279 1011 Paweł HINC 1958 M PKM GDYNIA GDYNIA Polska 00:43:17 00:43:23
280 92 MIROSŁAW KRĘGIELEWSKI 1965 M GDYNIA Polska 00:43:17 00:43:20
281 490 Kacper Sull 1998 M night runners Słupsk Wodnica Polska 00:43:17 00:43:21
282 1251 Marcin Grodź 1990 M Szczytno Polska 00:43:18 00:43:21
283 189 Adam Stańczak 1976 M Gdańsk Polska 00:43:19 00:43:29
284 536 Radoslaw Wiloch 1982 M Thunder Runner - team Gdańsk Polska 00:43:19 00:44:03
285 4021 RADOSŁAW ANDRZEJCZYK 1990 M RUMIA POL 00:43:21 00:43:28
286 1786 Zbyszek Kowalski 1979 M Drużyna Pierścienia Gdynia Polska 00:43:21 00:43:34
287 421 Piotr Matosek 1967 M Misia & Madzia Gdynia Polska 00:43:21 00:43:32
288 1034 Krzysztof Krzyśko 1981 M RUNNERSI S7 BANINO Banino Polska 00:43:22 00:43:23
289 2882 Mariusz Narewski 1968 M gdynia Polska 00:43:25 00:44:01
290 276 Roman Kwiecinski 1981 M Gdańsk Polska 00:43:26 00:44:32
291 2899 Wojciech Nebeling 1970 M Gdynia Polska 00:43:27 00:43:34
292 2066 Kamil Mayer 1997 M Gdańsk Polska 00:43:28 00:43:31
293 943 Jacek Zinkel 1964 M GKS KASZUBI LUZINO Luzino Polska 00:43:28 00:43:32
294 1750 Michał Pęśko 1976 M Gdańsk Polska 00:43:30 00:43:34
295 2246 Joanna Sowa 1975 K Akademia Biegowa Kościerzyna Kościerzyna Polska 00:43:30 00:43:33
296 1250 Krzysztof Szymański 1988 M Domatówko Polska 00:43:31 00:43:35
297 1625 Adam Mika 1977 M Gdynia Polska 00:43:32 00:43:38
298 2765 Piotr Piasek 1985 M Wolves Summit Gdynia Polska 00:43:32 00:43:37
299 2403 Ewelina Suchomska 1978 K LABOSPORT Gdańsk Polska 00:43:32 00:43:37
300 2610 Weronika Wojnarowska 1985 K Gdynia Polska 00:43:32 00:43:40
301 1805 Marcin Chamerski 1978 M Gdańsk Polska 00:43:33 00:43:41
302 1469 Mariusz Ewert 1982 M Ostróda Runners Ostróda Polska 00:43:34 00:43:50
303 2180 Marta Kalinowska-Biegała 1988 K PZU Sport Team Gdansk Polska 00:43:34 00:43:38
304 130 Dariusz Styczyński 1974 M Gdańsk Polska 00:43:34 00:43:52
305 482 Kamil Danilewicz 1980 M Już nie mogę! Gdańsk Polska 00:43:37 00:43:50
306 708 Artur Guz 1974 M LIVE LOVE RUN Gdynia Polska 00:43:37 00:43:44
307 2505 Dominik Maciołek 1992 M Chwaszczyno Polska 00:43:37 00:43:59
308 2786 Sławomir Prena 1986 M KM PSP Gdynia /Kaszubskie dziki/Prency na trasie Gościcino Polska 00:43:37 00:43:52
309 953 Dawid Skowroński 1990 M Gdańsk Polska 00:43:38 00:43:43
310 215 Paweł Kulas 1981 M Pączek & Pączek Pogórze Polska 00:43:40 00:44:00
311 2556 Leszek Olszewski 1988 M - Gdynia Polska 00:43:43 00:43:59
312 3075 Szymon Partyka 1980 M parkrun gdynia Gdynia Polska 00:43:43 00:43:50
313 1032 Mirek Halmann 1984 M - Wejherowo Polska 00:43:44 00:43:50
314 1278 Jarosław Prokopiuk 1966 M PROCAR Gdynia Gdynia Polska 00:43:44 00:43:53
315 132 Piotr Romanowicz 1973 M Old Spartan Rotmanka Polska 00:43:44 00:44:06
316 378 Krzysztof Sławski 1972 M Bytów Polska 00:43:44 00:44:50
317 2000 Norbert Graff 1982 M UKS Ekoludek Szczenurze Szczenurze Polska 00:43:45 00:43:59
318 71 Jacek Gralak 1974 M Akademia Biegania Kościerzyna Kościerzyna Polska 00:43:45 00:43:46
319 731 Michał Makarski 1983 M Borzestowo Polska 00:43:45 00:43:47
320 564 Wiesław Dreszler 1971 M Pszczółki Biegają Skowarcz Polska 00:43:47 00:44:03
321 813 Daniel Wojdyło 1976 M Sosnowa Lubiszewo Polska 00:43:47 00:44:03
322 1353 Justyna Głuchaczka 1989 K 42,2 Lębork Brzeźno Lęborskie Polska 00:43:48 00:43:58
323 1965 Mateusz Troka 1993 M Jeppesen Gdynia Polska 00:43:48 00:44:25
324 2749 Przemysław Skrobacz 1988 M Reda Polska 00:43:50 00:44:01
325 1875 Krzysztof Kulas 1987 M Kościerzyna Kościerzyna Polska 00:43:51 00:44:02
326 2177 Grzegorz Wasilewski 1966 M DUDYCZ run Sopot Polska 00:43:52 00:43:55
327 260 Damian Słowik 1983 M BOB Runner Gdansk Polska 00:43:55 00:44:07
328 1118 Paweł Kankowski 1981 M GKS Kaszubi Luzino Luzino Polska 00:43:56 00:44:02
329 2923 Piotr Skwarek 1979 M KS Pidrina Gdynia Gdynia Polska 00:43:56 00:43:57
330 2681 Sławomir Górski 1973 M Wejherowo Polska 00:43:57 00:43:58
331 1544 Mateusz Lubomski 1986 M Tumbo Team Gdańsk Polska 00:43:57 00:44:14
332 2821 Mikołaj Baranowski 1999 M MIKI Wejherowo Polska 00:43:58 00:44:00
333 2272 Jacek Herman 1977 M Wejherowo Polska 00:43:58 00:44:11
334 2668 Łukasz Janusz 1988 M INTERSPORT WONDERBOY Gdynia Polska 00:43:58 00:44:10
335 2489 Łukasz Szarmach 1986 M State Street Running Club Gdynia Polska 00:43:59 00:44:06
336 691 Dariusz Tajerle 1978 M tektonproperty.pl Gdynia Polska 00:43:59 00:44:08
337 1108 Wojciech Rudźko 1968 M Wejherowo Polska 00:44:00 00:44:03
338 1599 Marcin Wasilewski 1975 M Dudycz Run Gdansk Polska 00:44:00 00:44:05
339 1687 Grzegorz Turowski 1968 M ComplexBiuro Gdańsk Polska 00:44:02 00:44:10
340 2551 Mateusz Potracki 1992 M Rumia Polska 00:44:03 00:44:07
341 1422 Adam Dubiella 1977 M Deutsche Bank Tri Team Gdynia Polska 00:44:04 00:44:07
342 82 Tomasz Oberzig 1980 M Reda Polska 00:44:05 00:44:18
343 1792 Konrad Ratajczak 1978 M Trochę już biegam ;) Pniewy Polska 00:44:07 00:44:09
344 1581 Krzysztof Cichowski 1987 M parkrun Gdynia Gdańsk Polska 00:44:09 00:44:17
345 4027 Lidia Kołodziejczyk 1975 K Maja Team Wejherowo Wejherowo Polska 00:44:09 00:44:14
346 1775 Marek Łaniec 1966 M Gdańsk Polska 00:44:09 00:44:15
347 351 PRZEMYSŁAW JAKUSZ 1985 M WEJHEROWO Polska 00:44:10 00:44:15
348 2608 Grzegorz Dąbski 1978 M MacioMimi Gdynia Polska 00:44:12 00:44:16
349 2999 Piotr Bohucki 1980 M Reda Polska 00:44:13 00:44:17
350 449 Bartłomiej Klas 1983 M Maja Team Luzino Polska 00:44:13 00:44:18
351 1961 Daniel Baczewski 1982 M LOTOS Team Gdańsk Polska 00:44:14 00:44:19
352 1739 Jacek Zieliński 1969 M biegamyrazem.pl Reda Polska 00:44:14 00:45:03
353 1679 Sebastian Dziedziewicz 1995 M Elbląg Polska 00:44:15 00:44:23
354 2367 Sławomir Kaczmarek 1987 M Gdańsk Polska 00:44:15 00:44:16
355 2421 Mirosław Renachowski 1974 M OPEC GDYNIA/Biegamyrazem.pl REDA Polska 00:44:18 00:44:25
356 166 Arkadiusz Wasilewski 1973 M TDT Sopot Polska 00:44:18 00:44:20
357 9283 TOMASZ BARAN 1974 M GDYNIA POL 00:44:19 00:44:28
358 1016 Michał Jankowski 1987 M Gdańsk Polska 00:44:21 00:44:30
359 2318 Miroslaw Ornal 1962 M Motywatornia Wejherowo Polska 00:44:21 00:44:24
360 2577 DARIUSZ ROMPCA 1964 M GKS Kaszubi Luzino Luzino Polska 00:44:21 00:44:32
361 2201 Jędrzej Walczak 1987 M Gdańsk Polska 00:44:21 00:44:22
362 805 Andrzej Zadora 1968 M POLSKA - MORSY GDYNIA Gdynia Polska 00:44:21 00:44:22
363 2414 Marta Naczyk 1989 K dietetyk www.FormaNaSzczyt.pl Gdynia Polska 00:44:22 00:44:32
364 1426 Tomasz Jankowski 1985 M Geoban Gdynia Polska 00:44:24 00:44:40
365 2794 Bartosz Kamiński 1993 M @Ultravege Gdynia Polska 00:44:24 00:44:27
366 1648 Tomasz Lisowski 1980 M Dynatrace Gdańsk Polska 00:44:24 00:44:31
367 2959 Kamil Oppeln-Bronikowski 1986 M TH Goldwell Gdańsk Polska 00:44:24 00:44:30
368 976 Laura Stolarczyk 1999 K Mieciu Team Gdynia Polska 00:44:24 00:44:29
369 161 Piotr Szlas 1970 M Niezrzeszony Strzebielino Polska 00:44:24 00:44:27
370 1566 Bartłomiej Barczak 1992 M TEAM Wracam do Zdrowia Gdynia Polska 00:44:26 00:44:39
371 2200 Paweł Goździewicz 1977 M biegamyrazem.pl Gdynia Polska 00:44:26 00:44:36
372 860 Konrad Kopeć 1977 M adva.pl Gdynia Polska 00:44:26 00:44:44
373 2937 Zbigniew Serocki 1964 M ZSP LZS SPARTA Łasin Grudziądz Polska 00:44:26 00:44:33
374 1040 Wioletta Gwozdz 1975 K Sopot Polska 00:44:29 00:44:32
375 1098 Krzysztof Mikołajczyk 1980 M MTB - Małe Trójmiasto Biega Wejherowo Polska 00:44:29 00:44:29
376 1903 Karol Wojcieszak 1997 M Vegerunners Team Reda Polska 00:44:29 00:44:29
377 2764 Tomasz Gadaj 1992 M Gdańsk Polska 00:44:30 00:44:35
378 1257 ARTUR DARGACZ 1976 M MARCOPOL RUNNING TEAM GDYNIA Polska 00:44:31 00:44:47
379 3004 Michał Kasprzycki 1977 M Damen Engineering Gdańsk/SP 86 Gdańsk Polska 00:44:31 00:44:39
380 2594 Jakub Hubert 1985 M 1wtravel.pl Pogórze Polska 00:44:32 00:44:49
381 789 Iwona Wasilewska 1977 K Gdańsk Polska 00:44:34 00:44:35
382 252 Michał Niski 1972 M Complexsports Triathlon Team Gdynia Polska 00:44:35 00:44:43
383 2256 adam angielczyk 1988 M Reaktywuj się w Maratonie Gdańk Polska 00:44:37 00:44:46
384 2990 Michał Kozieł 1983 M Zspx Gdańsk Polska 00:44:38 00:44:53
385 1027 Dariusz Walczak 1981 M Gdańsk Polska 00:44:38 00:44:40
386 1095 Paweł Liszewski 1990 M Gdańsk Polska 00:44:39 00:44:42
387 2931 Michał Kwiatkowski 1983 M Wejherowo Polska 00:44:40 00:44:41
388 74 Andrzej Śliwiński 1991 M Kosakowski Klub HDK Kosakowo Polska 00:44:40 00:44:48
389 995 Waldemar Szweda 1974 M Gdańsk Polska 00:44:40 00:44:46
390 2038 Tomasz Wieczorek 1965 M Gdańsk Polska 00:44:40 00:44:47
391 1661 Jarosław Kowalewski 1966 M Gdynia Polska 00:44:41 00:44:52
392 584 Michał Gutowski 1986 M Gdynia Polska 00:44:42 00:44:46
393 602 Przemysław Nowicki 1984 M Gdańsk Polska 00:44:43 00:44:55
394 2009 MARCIN PAKUŁA 1973 M PAKULA Team Gdynia Orłowo Polska 00:44:43 00:45:49
395 1133 Krzysztof Zaparty 1974 M Grenadier Gdynia Polska 00:44:43 00:44:50
396 2234 Karol Kaczykowski 1971 M Korona Żelistrzewo Biega Żelistrzewo Polska 00:44:44 00:44:48
397 494 Marta Kaminska-Olczak 1981 K Kemira Sport Team Gdansk Polska 00:44:44 00:45:00
398 2654 Paweł Wołosewicz 1988 M Pan Wiatr Olecko Polska 00:44:44 00:44:47
399 2422 Lukasz Brodowicz 1981 M Gdynia Polska 00:44:45 00:44:57
400 1083 Marek Kopczyński 1989 M Gdynia Polska 00:44:45 00:44:46
401 9274 MARCIN MIĄSKO 1975 M POGÓRZE POL 00:44:45 00:44:48
402 1406 Robert Drost 1984 M Gdynia Polska 00:44:46 00:44:54
403 1198 Marek Szweda 1971 M Gdańsk Polska 00:44:46 00:44:51
404 753 Marek Wątroba 1980 M Klub 42,2 LĘBORK Lębork Polska 00:44:46 00:44:56
405 733 Roman Wirkus 1973 M JAGODOWA TEAM Kościerzyna Polska 00:44:47 00:44:47
406 158 Marek Witkowski 1973 M CHODAKI.PL Wejherowo Polska 00:44:47 00:45:05
407 195 Paweł Różycki 1984 M Gdańsk Polska 00:44:48 00:44:52
408 384 Piotr Adamowicz 1976 M Dream Tri Team Gdańsk Polska 00:44:49 00:44:51
409 3040 Mateusz Nastały 1993 M Wejherowo Polska 00:44:49 00:44:51
410 2880 Bartosz Milewczyk 1988 M Gdańsk Polska 00:44:50 00:45:11
411 10021 Maciej Szabelski 1988 M ZJEDZ SOBIE MAZURY Piecki Polska 00:44:50 00:44:54
412 2623 Jan Kąkol 1992 M Straszyn Polska 00:44:52 00:44:55
413 904 Mahdi Sayad 1990 M Paryż Francja 00:44:52 00:45:00
414 1930 Adam Ulicki 1990 M Gdynia Poland 00:44:52 00:45:00
415 2345 Paweł Brożek 1970 M Gdynia Polska 00:44:53 00:45:11
416 1362 Piotr Sławek 1969 M Sopot Polska 00:44:53 00:44:58
417 702 Julia Wiergowska 2002 K Straszyn Biega Straszyn Polska 00:44:53 00:45:03
418 703 Marek Wiergowski 1969 M Straszyn Biega, SUT, Pruszcz Biega Straszyn Polska 00:44:53 00:45:03
419 1982 Sławomir Jedwabnik 1965 M Smętowo Polska 00:44:54 00:44:56
420 296 Artur Michalski 1980 M KPW Gdynia / BBL TEAM Gdynia Gdynia Polska 00:44:56 00:44:57
421 2737 Jarosław Swiniarski 1958 M Tridea - TRI Eagles Gdynia Orłowo Gdynia Polska 00:44:56 00:45:04
422 2632 Adam Czaus 1984 M Turbinki.com.pl Gdynia Polska 00:44:57 00:45:07
423 625 Patrycja Kiryluk 1991 K Gdynia Polska 00:44:57 00:45:05
424 1092 Mieczysław Lipski 1974 M Gdynia Polska 00:44:57 00:44:58
425 104 Piotr Plotzki 1964 M Asior Team Wejherowo Polska 00:44:57 00:45:05
426 1360 Mieszko Szubiński 1991 M Xtrainer.pl Gdynia Polska 00:44:57 00:45:08
427 578 Szymon Grabowski 1985 M PwC FCU Run Team Gdynia Polska 00:44:58 00:45:11
428 1155 Karol Kołkowski 1998 M PSG Citron Gdynia Polska 00:44:58 00:45:00
429 1785 Łukasz Piotrkowski 1991 M Profil Software Team Ząbrowo Polska 00:44:59 00:45:09
430 2226 MIROSLAW GRABOWSKI 1966 M GDAŃSK Polska 00:45:00 00:45:13
431 2352 Rafał Wlazły 1977 M Borkowo Polska 00:45:00 00:45:07
432 514 Sebastian Dowbusz 1978 M AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY Kartuzy Polska 00:45:01 00:45:03
433 2789 Adam Fajks 1973 M Pogórze Polska 00:45:02 00:45:12
434 2253 Robert Nicewicz 1974 M Nicek Gdynia Polska 00:45:02 00:45:19
435 1150 TOMASZ KARPICKI 1994 M K.S. NIEMANIEMOGE LIDZBARK WARMIŃSKI Polska 00:45:03 00:45:18
436 2087 Hanna Krauze 1979 K Chojnice Polska 00:45:03 00:45:08
437 1620 Łukasz Strabel 1988 M Brzeziński Run Club Bydgoszcz Polska 00:45:03 00:45:04
438 2034 Michał Rojek 1992 M State Street Running Team Gdańsk Polska 00:45:06 00:45:19
439 151 Maciej Ruczyński 1963 M MR Team Rumia Polska 00:45:06 00:45:08
440 1093 Marcin Serkowski 1975 M Biegamyrazem.pl Gdynia Polska 00:45:06 00:45:17
441 2364 Aleksander Durkiewicz 1974 M Braniewo Polska 00:45:07 00:45:09
442 2321 Jakub Kuberacki 2000 M Gdynia Polska 00:45:08 00:45:17
443 418 Marek Szafrański 1961 M BBL AWF Gdańsk Mosty Polska 00:45:08 00:45:17
444 1048 Maciej Budnik 1988 M Gdańsk Polska 00:45:09 00:45:15
445 1019 Mirosław Formela 1963 M Kiełpino Polska 00:45:09 00:45:10
446 945 Michał Łęgowski 1984 M JIM Druk Pruszcz Gdański Polska 00:45:09 00:45:21
447 235 Krystian Meyer-Szary 1986 M www.dobryadresgdynia.pl Gdynia Polska 00:45:11 00:45:24
448 1637 Patryk Główczewski 1992 M Pędzące Żyrafy Kościerzyna Polska 00:45:12 00:45:15
449 1885 Krzysztof Rychter 1978 M Aktywny Gdańsk Polska 00:45:12 00:45:13
450 297 Michał Kowalczyk 1982 M BBL GDYNIA Gdynia Polska 00:45:13 00:45:15
451 948 Łukasz Zagórski 1987 M Szydłowiec Polska 00:45:13 00:45:14
452 1876 Adam Myszk 1984 M kartuzy Polska 00:45:14 00:45:23
453 567 Maciej Szarko 1977 M Elbląg Polska 00:45:15 00:45:48
454 2062 marcin górski 1977 M gdynia Polska 00:45:18 00:45:22
455 1702 Dawid Okuniewski 1984 M Garczyn Polska 00:45:19 00:45:23
456 2254 Jakub Skrzypski 1999 M XLO Gdynia Reda Polska 00:45:19 00:45:47
457 1316 Łukasz Piekut 1983 M Motywatornia Team Wejherowo Polska 00:45:20 00:45:35
458 2879 Michał Machowski 1982 M Gdańsk Polska 00:45:22 00:45:26
459 875 MAREK SKÓRSKI 1978 M GDAŃSK Polska 00:45:22 00:45:35
460 1981 Karol Falba 1982 M Latis Gdańsk Polska 00:45:24 00:45:25
461 1992 Weronika Kobaka 1988 K Jeppesen Poland Gdansk Polska 00:45:25 00:45:31
462 152 Krzysztof Marianowski 1975 M Kwidzyn Biega Kwidzyn Polska 00:45:26 00:45:46
463 2549 Dariusz Bukowski 1989 M AZS UG Sopot Polska 00:45:27 00:45:34
464 2439 Igor Tomasz Kuszczak 1999 M Gdynia Polska 00:45:28 00:45:28
465 1301 Robert Ronduda 1976 M KMP Gdynia Gdynia Polska 00:45:29 00:45:32
466 1577 Wojciech Kozłów 1960 M LKS Zantyr Sztum Gdańsk Polska 00:45:30 00:45:32
467 1887 Tomasz Rychter 1973 M Bojano Polska 00:45:30 00:45:31
468 2233 Aleksander Buś 1971 M Mosty Polska 00:45:34 00:45:47
469 2836 Krzysztof Jereczek 1987 M www.bwt.3mcity.pl Sopot Polska 00:45:34 00:46:13
470 850 Tomasz Fierka 1982 M Run Tomasz Run ;) Lębork Polska 00:45:35 00:45:38
471 196 Tomasz Pieńkowski 1979 M RingRaiders SAKO Gdynia Reda Polska 00:45:35 00:45:40
472 2969 Marcin Stróżyk 1977 M Szusty Team Rumia Polska 00:45:35 00:45:46
473 519 Maciej Feld 1956 M 1956 Bydgoszcz Polska 00:45:36 00:45:45
474 798 GRZEGORZ Krzyżanowski 1973 M Rumia Polska 00:45:36 00:45:39
475 1651 Piotr Lewandowski 1992 M Dynatrace Prabuty Poland 00:45:36 00:45:54
476 2963 Maciej Bobrowski 1972 M Banino Polska 00:45:39 00:45:44
477 2412 Zbyszek Drewniak 1970 M Sopocki Klub Taternictwa Jaskiniowego Gdynia Polska 00:45:39 00:45:57
478 1496 Kamila Szulc 1984 K Gdynia Polska 00:45:39 00:45:42
479 2317 Adam Chyliński 1991 M Gdańsk Polska 00:45:40 00:45:52
480 1127 Norbert Nieżorawski 2000 M VI LO GDYNIA Gdynia Polska 00:45:40 00:45:52
481 1007 Jędrzej Strumiłło 1974 M Żukowo Polska 00:45:42 00:45:43
482 9020 DOMINIK WESOŁOWSKI 1985 M WARSZAWA POL 00:45:43 00:45:46
483 1213 Piotr Zubowicz 1988 M BST Tuchom Polska 00:45:44 00:45:56
484 2857 Lukasz Bogdanski 1981 M TRI TR Gdansk Polska 00:45:45 00:45:57
485 9016 MARTA GŁOWACKA 1986 K Eco for life 24 GDYNIA POL 00:45:45 00:45:53
486 1163 Cezary Roliński 1981 M Morsy Zblewo Zblewo Polska 00:45:45 00:45:52
487 2845 Rafał Szumlas 1980 M Rumia Polska 00:45:45 00:45:59
488 2140 ARKADIUSZ NOWAK 1970 M Przyjaciele Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom DLACZEG GDAŃSK - OSOWA Polska 00:45:46 00:46:02
489 2588 Krystian Potrykus 1979 M BRODNICA GÓRNA Polska 00:45:47 00:46:02
490 190 Maciej Bryła 1974 M Pruszcz Biega/49BLot Pruszcz Gdański Polska 00:45:48 00:45:56
491 762 Krzysztof Kulawczuk 1981 M Rumia Polska 00:45:49 00:46:05
492 2156 Piotr Pokora 1987 M GTS Gdańsk Polska 00:45:49 00:45:59
493 2708 Adrian Syldatk 1988 M Lębork Polska 00:45:49 00:45:52
494 1658 Arkadiusz Koryzma 1986 M Morska Jednostka Rakietowa Siemirowice Polska 00:45:50 00:45:54
495 1374 GRZEGORZ RADECKI 1972 M PRUSZCZ BIEGA PRUSZCZ GDAŃSKI Polska 00:45:51 00:46:09
496 501 Natalia Piórkowska 1988 K Gdańsk Polska 00:45:53 00:45:57
497 2459 Filip Żygowski 1987 M Gdynia Polska 00:45:53 00:46:04
498 2628 Krzysztof Czarnowski 1979 M FabrykaDobrejZabawy.pl Reda Polska 00:45:56 00:46:13
499 2992 Agnieszka Dudaniec-Tarkowska 1984 K AMT Gdańsk Gdańsk Polska 00:45:56 00:46:08
500 2735 Jakub Piskorz 1984 M sopot Polska 00:45:56 00:46:21
501 2506 Wojciech Burda 1982 M RMDC Gdynia Polska 00:45:57 00:46:03
502 2194 Marek Czapliński 1975 M biegamyrazem.pl Gdynia Polska 00:45:57 00:46:26
503 2296 Jacek Raflesz 1986 M Gdynia Polska 00:45:57 00:46:13
504 2295 Karolina Szaruta-Raflesz 1991 K Gdynia Polska 00:45:57 00:46:13
505 1853 Antoni Bielawski 1997 M Gdynia Polska 00:46:00 00:46:10
506 2187 Jakub Ruchniewicz 1991 M Reda Polska 00:46:00 00:46:13
507 387 Jakub Zakrzewski 1983 M Starogard Gdański Polska 00:46:00 00:46:07
508 9165 DOMINIK KOWALIK 1980 M GDYNIA POL 00:46:01 00:46:33
509 233 Patryk Linda 1982 M Gdańsk Polska 00:46:01 00:46:11
510 1442 Marcin Szczęsny 1984 M Gdańsk Polska 00:46:02 00:46:18
511 1085 Michał Baranowski 1997 M ZHR Gdynia Polska 00:46:04 00:46:09
512 1808 Tomasz Nalewajko 1975 M Goffice.pl Rumia Polska 00:46:04 00:46:13
513 1588 Adam Jankowski 1990 M Geoban Gdańsk Polska 00:46:06 00:46:11
514 623 Łukasz Zalewski 1994 M Tripaka Rumia Polska 00:46:06 00:46:18
515 2987 Krzysztof Łapuć 1981 M Gdańsk Polska 00:46:07 00:46:17
516 4031 Rafał Dudaniec 1981 M Gdańsk Polska 00:46:08 00:46:14
517 4233 GREGORY ALISTAIR 1975 M WELLINGTON WEAVERS BRISTOL GBR 00:46:09 00:46:18
518 2373 artur rybarz 1964 M Zadyszka Oświęcim Minkowice Polska 00:46:09 00:46:22
519 2058 Michał Zrzelski 1977 M ZRZ team Gdynia Polska 00:46:09 00:46:22
520 69 Bartłomiej Frączak 1982 M Gdańsk Polska 00:46:11 00:46:24
521 78 Adam Szwarc 1987 M Gdynia Polska 00:46:13 00:46:20
522 399 Michał Telepski 1986 M Lufthansa Systems Poland Runners Pruszcz Gdański Polska 00:46:14 00:46:37
523 2389 Arkadiusz Gapiński 1988 M Lębork Polska 00:46:15 00:46:23
524 1486 Andrzej Gutowski 1963 M Gdynia Polska 00:46:15 00:46:19
525 1724 Jaroslaw Krzysztof Jezusek 1978 M Gdynia Polska 00:46:15 00:46:27
526 1091 Mariusz Sitarczuk 1982 M Gdańsk Polska 00:46:16 00:46:30
527 2625 Michał Miączyński 1975 M Smoki Wawelskie Gdańsk Polska 00:46:17 00:46:21
528 1880 Łukasz Jaeszke 1972 M Gdańsk Polska 00:46:18 00:46:33
529 615 Magdalena Kostra 1979 K TEAM KTM Gdynia Polska 00:46:18 00:46:19
530 1310 Michalina Kozak 1983 K BigYellowFoot Adventure Team Gdańsk Polska 00:46:18 00:46:44
531 319 Łukasz Braszka 1988 M Gdynia Polska 00:46:23 00:46:41
532 2971 Mateusz Błachowiak 2002 M Murowana Goślina Polska 00:46:23 00:46:36
533 488 Krzysztof Grzeszczyk 1981 M Gdynia Polska 00:46:24 00:46:42
534 965 Karol Kaczmarczyk 1992 M UKS TRS Susz Susz Polska 00:46:24 00:46:39
535 1356 Dariusz Dobrowolski 1976 M Adva Optical Gdańsk Polska 00:46:25 00:46:34
536 738 Karol Loryński 1995 M Rumia Polska 00:46:26 00:46:37
537 690 Izabela Konecko 1967 K SGS Polska Team Sopot Polska 00:46:27 00:46:30
538 673 Paweł Buczyński 1973 M Trąbki Małe Polska 00:46:29 00:46:30
539 1564 Aleksandra Dettlaff 1994 K KP PSP Puck Strzelno Polska 00:46:29 00:46:32
540 142 Krzysztof Kożyczkowski 1980 M No Excuses Banino Polska 00:46:29 00:46:32
541 3013 Andrzej Smętek 1965 M szalony Gdańsk i Kraśnik Biega Gdańsk Polska 00:46:29 00:47:12
542 985 Michał Tomczak 1989 M Delfin Gdynia Gdynia Polska 00:46:29 00:46:53
543 420 RAFAŁ Jaroszkin 1977 M Gdańsk Polska 00:46:30 00:46:43
544 1052 Daniel Pieper 1983 M Wejherowo Polska 00:46:30 00:46:33
545 9294 MIKOŁAJ PRUS 1993 M SŁUPSK/GDAŃSK POL 00:46:30 00:46:31
546 9291 MAREK ZAŃKO 1967 M Show Must Go On PRUSZCZ GDAŃSKI POL 00:46:30 00:46:37
547 1919 Tomasz Długosz 1985 M ADVA Optical Networking Gdańsk Polska 00:46:31 00:46:50
548 2921 Wojciech Mocek 1964 M KS Pidrina Gdynia Gdynia Polska 00:46:32 00:46:49
549 809 Łukasz Sarwa 1978 M Gdynia Polska 00:46:32 00:47:13
550 466 Daniel Dobrolinski 1974 M Polska Północna Gdynia Polska 00:46:33 00:46:34
551 723 Marcin Kożyczkowski 1982 M Stowarzyszenie 42.2 Mosty Polska 00:46:33 00:46:45
552 2050 Wojtek Mróz 1985 M Jeppesen Running Team Gdynia Polska 00:46:33 00:46:37
553 2684 Marcin Naczk 1976 M Rumia Polska 00:46:33 00:46:49
554 2110 Dawid Paśniczek 2001 M Mrowisko Sopot Polska 00:46:33 00:46:53
555 9295 PAWEŁ SZYMANIEWSKI 1973 M WEJHEROWO POL 00:46:33 00:46:57
556 2280 Michał Ciba 1972 M Wejherowo Polska 00:46:34 00:46:51
557 2970 Adam Błachowiak 1967 M Murowana Goślina Polska 00:46:35 00:46:49
558 1864 Rafał Kosiuk 1978 M Gdynia Polska 00:46:35 00:46:38
559 2072 Krzysztof Janisz 1971 M DUDYCZ run Juszkowo Polska 00:46:36 00:46:37
560 1308 Maciej Markuszewski 1962 M Gdańsk Polska 00:46:37 00:46:44
561 1327 Jacek Stolarski 1969 M Gdańsk Polska 00:46:37 00:46:46
562 1542 Filip Kieliba 1989 M Gdynia Polska 00:46:38 00:46:46
563 2768 Kamil Pietrzak 1985 M Biegowa Rodzinka Gdynia Polska 00:46:38 00:47:06
564 2102 Marcin Czerwiński 1984 M Juszkowo Polska 00:46:40 00:46:55
565 1440 Paweł Klinkosz 1972 M Bojano Biega Koleczkowo Polska 00:46:40 00:46:56
566 2581 Robert Marciniak 1976 M RUN@BANINO Banino Polska 00:46:40 00:46:53
567 2001 Krzysztof Spaleniak 1970 M Suchy Dwór Polska 00:46:41 00:46:52
568 2376 Krzysztof Klukowski 1985 M Galwanizernia Radmor Gdynia Polska 00:46:42 00:46:54
569 2326 Bartek Miśkowiec 1980 M Gdynia Polska 00:46:43 00:46:45
570 171 Marek Szymkun 1992 M Gdańsk Polska 00:46:43 00:46:53
571 2724 Łukasz Keczmer 1980 M Pruszcz Gdański Polska 00:46:45 00:47:07
572 2222 Marek Necel 1968 M Władysławowo Polska 00:46:45 00:46:47
573 1502 Krzysztof Król 1970 M Wisła Steblewo Steblewo Polska 00:46:46 00:46:55
574 1033 zygfryd liban 1943 M biegajacytczew Tczew Polska 00:46:46 00:46:51
575 10010 Piotr Dalka 1973 M Człuchów Polska 00:46:49 00:47:05
576 821 Krzysztof Mróz 1970 M AQQ Elbląg Polska 00:46:50 00:47:12
577 2111 Mikołaj Sienkiewicz 2002 M Mrowisko Sopot Polska 00:46:51 00:47:11
578 1692 Sławomir Karpiński 1976 M Wejherowo Polska 00:46:52 00:46:53
579 542 Małgorzata Kowalewska 1977 K Runnersi S7 Banino Banino Polska 00:46:52 00:46:57
580 9280 KAMIL MANDUK 1980 M Riviera Polska GDYNIA POL 00:46:52 00:46:55
581 2113 Michał Naczk 2001 M MROWISKO Sopot Polska 00:46:52 00:47:13
582 1262 Emilia Kluczewska 1984 K Runtastyczni team Bytów Bytów Polska 00:46:53 00:47:01
583 77 Marek Korycki 1981 M Gdańsk Polska 00:46:54 00:47:06
584 1218 Mikołaj Polak 1984 M Gdańsk Polska 00:46:55 00:47:03
585 327 Łukasz Reszetow 1995 M Gdańsk Polska 00:46:55 00:47:07
586 1068 Lesław Ambroziak 1977 M SPORTEVO Gdańsk Polska 00:46:57 00:47:08
587 517 Artur Miś 1984 M Gdańsk Polska 00:46:57 00:47:11
588 2121 Piotr Wierzbowski 1975 M maksymalista.pl Gdynia Polska 00:46:57 00:48:48
589 520 Przemysław Tymoszuk 1978 M Banino Polska 00:46:58 00:47:20
590 249 Sławomir Mikołajczyk 1971 M Metalowiec Gdynia Polska 00:47:00 00:47:07
591 2568 Łukasz Ozorowski 1982 M SimplyMade / Zaklad ze 3Miasto / TriMama Team Gdansk Polska 00:47:01 00:47:14
592 2206 Adam Sobków 1966 M BHMW-Gdynia Gdynia Polska 00:47:01 00:47:15
593 84 Mariusz Musioł 1972 M Gdynia Polska 00:47:02 00:47:16
594 2170 Wojciech Heise 1987 M Gdynia Polska 00:47:03 00:47:29
595 2943 Krzysztof Kuzawiński 1990 M Gdańsk/Biała Podlaska Polska 00:47:03 00:47:33
596 226 Michał Gruba 1978 M Perła Team Reda Polska 00:47:04 00:47:18
597 1409 Michał Roszczynialski 1984 M Saltus Sport Team Gdynia Polska 00:47:04 00:47:10
598 1710 Paweł Karpowicz 1989 M PwC FCU Run Team Gdynia Polska 00:47:05 00:47:10
599 423 Leszek Kowalczuk 1978 M Pogórze Polska 00:47:06 00:47:35
600 1572 Bartosz Witkowski 1991 M LKS Zorza Gdynia Kielno Polska 00:47:06 00:47:18
601 269 Paweł Wałęga 1977 M YMAA Sopot -Gdańsk Gdańsk Polska 00:47:07 00:47:24
602 285 Andrzej Rzepka 1993 M Gdańsk Polska 00:47:08 00:47:20
603 208 Grzegorz Wasilewski 1977 M AIC TEAM Gdynia Polska 00:47:08 00:47:12
604 10017 Mirek Fras 1975 M Runners Ostróda Ostróda Polska 00:47:10 00:47:26
605 2197 Jarosław Wojciechowski 1976 M LOT KOCIEWIE Tczew Polska 00:47:10 00:47:15
606 732 Adam Pańka 1988 M Bytoń Polska 00:47:12 00:47:36
607 2178 Adrian Szczepański 1986 M Klub biegaczy JYSK Gdańsk Polska 00:47:12 00:47:22
608 1418 Janusz Krać 1981 M Czitos Gdańsk Polska 00:47:14 00:47:16
609 1768 Jarosław Műller 1968 M Rumia Polska 00:47:14 00:47:25
610 2431 Tomasz Grochecki 1985 M Gdańsk Polska 00:47:15 00:47:20
611 4215 POLINA MYSLIIAEVA 1979 K VERTIKAL KALININGRAD RUS 00:47:16 00:47:23
612 2469 Wojciech Jankowski 1973 M Kokoszkowy Polska 00:47:17 00:47:33
613 1821 Karolina Sadowska 1991 K Bayer Life Team Gdańsk Polska 00:47:17 00:47:27
614 2618 Wojciech Stępień 1992 M Gdańsk Polska 00:47:17 00:47:37
615 9288 ADAM KOWALCZYK 1984 M Laureate GDYNIA POL 00:47:18 00:47:30
616 2199 Adrian Opanowski 1988 M GDYNIA Polska 00:47:18 00:47:32
617 842 Maciej Warczak 1986 M Gdynia Polska 00:47:18 00:47:37
618 1563 Małgorzata Harasimiuk-Grodzka 1977 K CTS CZAJA TRAINING SYSTEM Gdańsk Polska 00:47:19 00:47:29
619 234 Marcin Mąka 1977 M Gdynia Polska 00:47:19 00:47:29
620 2053 Ewa Raczyńska 1978 K biegamyrazem.pl Gdynia Polska 00:47:19 00:47:27
621 53 Michał Brzeski 1982 M Pasieka Kaszuby Rumia Polska 00:47:20 00:47:22
622 1300 Wioletta Domżalska 1975 K Parkrun Rumia Rumia Polska 00:47:20 00:47:28
623 70 Bartosz Korjat 1984 M Strefa Tuningu Gdynia Polska 00:47:21 00:47:25
624 2955 Kamil Płotka 1992 M Gdynia Polska 00:47:21 00:47:46
625 1654 Janusz Lis 1981 M Dynatrace & lisy górą! Gdańsk Polska 00:47:22 00:47:39
626 4247 ARTUR PAPKE 1990 M PĘTKOWICE POL 00:47:22 00:47:39
627 1878 Łukasz Szymański 1988 M Gdańsk Polska 00:47:23 00:47:38
628 1838 Robert Brucki 1972 M ROB Gdynia Polska 00:47:24 00:47:45
629 9127 DARIUSZ DŁUGOWSKI 1983 M Dteam GDYNIA POL 00:47:24 00:47:39
630 1121 Maciej Jusza 1984 M Intel Runners Gdańsk Polska 00:47:24 00:48:00
631 389 STEFAN SANDACH 1949 M TEAM ZIELONA LAGUNA GDYNIA Polska 00:47:24 00:47:45
632 1473 Adam Szymańczak 1988 M ST RUNNERS GDAŃSK Polska 00:47:25 00:47:38
633 1291 Rafał Góreczny 1973 M Chwaszczyno Polska 00:47:26 00:47:39
634 99 Kornel Leszkowicz 1989 M Gacopyz Team Gdynia Polska 00:47:26 00:48:00
635 2540 Dariusz Wysocki 1986 M WOJSKO POLSKIE Gdańsk Polska 00:47:26 00:47:26
636 667 Marcin Jank 1980 M Gdynia Polska 00:47:28 00:47:44
637 545 Tomasz Święcicki 1979 M Gdańsk Polska 00:47:28 00:47:30
638 957 Iván Manuel García Castro 1982 M Gdynia Spain 00:47:30 00:47:57
639 961 Damian Konieczny 1985 M Adwokacka Grupa Biegowa Gdynia Polska 00:47:31 00:47:50
640 1756 Wojciech Piasecki 1980 M GDYNIA Polska 00:47:31 00:47:42
641 2393 Michał Ryplewicz 2000 M Liceum Katolickie Gdynia Gdynia Polska 00:47:31 00:47:36
642 538 Ewa Broniszewska 1986 K Gdynia Polska 00:47:32 00:47:32
643 635 Jakub Kamiński 1989 M Gdańsk Polska 00:47:32 00:47:58
644 4244 PRZEMEK LISOWSKI 1976 M CTMIR SPASZEWSKI OLSZTYN POL 00:47:32 00:47:47
645 2311 Dawid Śmiełowski 1979 M BCT Team Gdnia Polska 00:47:32 00:47:47
646 3076 Łukasz Stawiarski 1981 M Gdynia Polska 00:47:32 00:47:40
647 1958 Artur Juszko 1974 M Tygrysy z Wartsili Gdańsk Polska 00:47:35 00:47:36
648 2658 Adam Miler 1990 M Luzino Polska 00:47:35 00:47:51
649 2039 Lech Pallach 1980 M biegamyrazem.pl Gdynia Polska 00:47:35 00:47:45
650 2494 Joanna Sztejna 1990 K Alior Running Team Sopot Polska 00:47:35 00:47:42
651 2354 Łukasz Winiecki 1985 M Gdynia Polska 00:47:35 00:48:07
652 10013 Łukasz Jaroń 1981 M Gdańsk Polska 00:47:36 00:47:57
653 2898 Mirek Bronk 1965 M Gdynia Polska 00:47:37 00:48:24
654 2920 Radosław Laskowski 1974 M KS Pidrina Gdynia Gdynia Polska 00:47:37 00:47:43
655 2940 Rafał Żukowski 1987 M Gdynia Polska 00:47:37 00:47:52
656 2351 Arkadiusz Okrój 1982 M KREFT TEAM Reda Polska 00:47:38 00:47:43
657 1260 Krzysztof Butowt 1993 M Wkurw_team Gdańsk Polska 00:47:39 00:47:40
658 2798 Dawid Czechowski 1977 M OPEC Gdynia/biegamyrazem.pl Gdynia Polska 00:47:39 00:47:57
659 318 Krzysztof Kobylarczyk 1974 M Biegam z Kają Mosty Polska 00:47:39 00:47:54
660 365 Jakub Sulikowski 1984 M Wejherowo Polska 00:47:39 00:47:49
661 2986 Marek Wandtke 1976 M Run Forest Run Żelistrzewo Polska 00:47:39 00:47:56
662 2212 Marcin Wołodkiewicz 1982 M Gdynia Polska 00:47:39 00:48:06
663 109 Andrzej Zakrzacki 1978 M Gdynia Polska 00:47:39 00:47:48
664 767 Łukasz Kwieciński 1986 M Małkowo Polska 00:47:40 00:47:49
665 1270 Tomasz Pogorzelski 1990 M Gdańsk Polska 00:47:40 00:47:59
666 391 Witold Urban 1962 M Hospicjum św. Wawrzyńca w Gdyni Gdynia Polska 00:47:40 00:47:55
667 868 Krzysztof Kaczmarek 1974 M BIEGACZE PÓŁNOCY Gdańsk Polska 00:47:41 00:47:45
668 2129 Karol Kotkiewicz 1984 M LOTOS Running Team Gdańsk Polska 00:47:41 00:47:48
669 1248 Arkadiusz Krym 1976 M Fitness Leon Gdańsk Poland 00:47:41 00:47:57
670 1764 PIOTR STEMPIN 1964 M Gdańsk Polska 00:47:41 00:47:47
671 1680 Marek Ślusarski 1970 M Monolit IT Gdynia Polska 00:47:42 00:47:55
672 9019 MICHAŁ OLBRYS 1983 M Buraczana GDYNIA POL 00:47:44 00:47:56
673 2468 Stanisław Pacholec 1954 M Pszczółkowski Team Świątki Polska 00:47:44 00:47:47
674 617 Rafał Pielecki 1981 M Janowo Polska 00:47:44 00:48:01
675 912 Gracjan Gransicki 2002 M Gdynia Polska 00:47:45 00:47:53
676 665 Rafał Lipkowski 1975 M Gdańsk Polska 00:47:45 00:48:13
677 103 Bogumił Kreft 1978 M Kreft Team Rumia Polska 00:47:46 00:48:00
678 1522 Magdalena Roraf 1989 K Team Kreft Celbowo Polska 00:47:46 00:47:51
679 108 Krzysztof Kreft 1972 M Team Kreft Reda Polska 00:47:47 00:48:01
680 2470 Mariusz Radłowski 1969 M PUCK Polska 00:47:48 00:47:57
681 1167 Sebastian Batkiewicz 1976 M Fundacja Kardiochirurgii Pomorskiej Gdańsk Polska 00:47:49 00:47:57
682 2689 Krzysztof Osiak 2000 M Trunsformacja Gniew Nicponia Polska 00:47:49 00:47:57
683 1373 Szczepan Suchoparski 1990 M Niezrzeszony Gdynia Polska 00:47:49 00:47:53
684 9005 KAROL BULCZAK 1975 M STRZEPCZ POL 00:47:50 00:47:55
685 1050 Izabela Koiszewska 1975 K Stowarzyszenie Klub 42,2 Lębork Polska 00:47:50 00:47:52
686 2398 Robert Kurnyta 1976 M COMPLEXSPORTS / KWT Gdynia Polska 00:47:50 00:48:05
687 1926 ALEKSANDRA PIECHOWIAK 1993 K SPORT EVO GDAŃSK POL 00:47:51 00:48:08
688 2844 Gabriela Czyż 1976 K OD-DECH.PL WŁADYSŁAWOWO Polska 00:47:52 00:47:59
689 924 Paweł Gesing 1971 M Tyszkiewicz Nieruchomości Gdańsk Polska 00:47:52 00:48:07
690 2587 Jan Najda 1993 M SPORTEVO Gdańsk Polska 00:47:52 00:48:11
691 308 Piotr Totzke 1987 M 43Bsap Jastrzębia Góra Polska 00:47:52 00:48:11
692 1693 Sebastian Rogowski 1976 M Żelistrzewo Polska 00:47:53 00:47:55
693 2114 Mariusz Stoltmann 1970 M - Gdynia Polska 00:47:53 00:48:48
694 718 Łukasz Sorn 1987 M Biegamyrazem Gdynia Polska 00:47:54 00:47:55
695 2712 Jakub Wojnarowski 1978 M Gdynia Polska 00:47:54 00:48:12
696 1649 Mateusz Łajming 1991 M Dynatrace Gdańsk Polska 00:47:54 00:48:24
697 176 Roman Górecki 1972 M Morsy Gdyńskie/biegamyrazem.pl Gdynia Polska 00:47:55 00:47:58
698 1804 Maciej Laskowski 1974 M Gdynia Polska 00:47:55 00:48:04
699 2917 Marek Dudzik 1971 M KS Pidrina Gdynia Gdynia Polska 00:47:56 00:48:14
700 2185 Marek Wójcik 1975 M NO for bridge Mosty Polska 00:47:57 00:48:09
701 2346 Witold Klonowski 1983 M Gdynia Polska 00:47:58 00:48:09
702 1653 Karolina Linda 1985 K Dynatrace Gdańsk Polska 00:47:58 00:48:16
703 627 KAROLINA OCZACHOWSKA 1980 K 1980 GDAŃSK Polska 00:47:58 00:48:00
704 2575 Krzysztof Gajewski 1978 M Fear the beard Gdańsk Polska 00:47:59 00:48:10
705 710 Joanna Prauzińska 1971 K Runnersi S7 Banino Banino Polska 00:47:59 00:48:00
706 363 Sławomir Swat 1983 M VB Polska Gdynia Polska 00:48:01 00:48:08
707 1434 Michał Gazarkiewicz 1977 M Rumia Polska 00:48:02 00:48:12
708 915 Karol Jaworski 1984 M Kartuzy Polska 00:48:02 00:48:16
709 118 Dariusz Gąszczyk 1991 M Gdynia Polska 00:48:03 00:48:17
710 2068 Łukasz Jarzynowski 1981 M Gdansk Polska 00:48:03 00:48:20
711 153 Piotr Kruczkowski 1985 M Gdynia Polska 00:48:03 00:48:05
712 2622 Kamila Magrian 1998 K KAŻDY SOBIE ... TEAM Gdynia Polska 00:48:03 00:48:20
713 1684 Wojciech Sikorski 1969 M NavySTm Gdynia Polska 00:48:03 00:48:09
714 1468 Krzysztof Grubba 1985 M Wejherowo Polska 00:48:04 00:48:12
715 3027 Jarosław Mydlarski 1977 M complexsports Triathlon team Gdynia Polska 00:48:04 00:48:14
716 1376 Seweryn Sałata 1976 M Łężyce Polska 00:48:04 00:48:12
717 2507 Tomasz Błaszczyk 1982 M Kurort4Life Pogórze Polska 00:48:05 00:48:19
718 2919 Dariusz Grabowski 1970 M KS Pidrina Gdynia Sopot Polska 00:48:05 00:48:26
719 2250 Tomasz Jóźwiak 1958 M IP-Kwidzyn Team Kwidzyn Polska 00:48:05 00:48:39
720 1669 Tomasz Klaus 1996 M AZS AWFiS Gdańsk Gdańsk Polska 00:48:05 00:48:21
721 2860 Bartosz Kopec 1997 M Gdańsk Polska 00:48:05 00:48:12
722 2742 Wojciech Pawliszyn 1997 M Rumia Polska 00:48:05 00:48:12
723 172 Grzegorz Ostrowski 1978 M biegamyrazem Gdynia Polska 00:48:06 00:49:43
724 2605 Krzysztof Puła 1976 M OPEC Gdynia Gdynia Polska 00:48:06 00:48:28
725 928 JANUSZ CICHOWSKI 1985 M DĄBROWAR ELBLĄG Polska 00:48:07 00:48:17
726 10001 Mariusz Mamczyński 1971 M Elbląg Polska 00:48:07 00:48:15
727 177 Krzysztof Kołkowski 1972 M PSG Citron Gdynia Polska 00:48:08 00:48:16
728 1378 Marek Baranowski 1969 M COM-DKM / Parkrun Gdynia Kosakowo Polska 00:48:09 00:48:38
729 1938 Krystian Bianga 1983 M BARCA:)) Rumia Polska 00:48:09 00:48:14
730 846 Piotr Jóźwiak 1984 M Gdańsk Polska 00:48:09 00:48:43
731 2855 Tomasz Lisius 1964 M Gdańsk Polska 00:48:09 00:48:23
732 1548 Krzysztof Migdał 1972 M Pępowo Polska 00:48:09 00:48:28
733 1156 Adrianna Lipko 1988 K Biegamyrazem.pl Gdynia Polska 00:48:10 00:48:19
734 112 Krystian Peek 1976 M Gdansk Polska 00:48:10 00:48:13
735 1743 Krzysztof Leszczyński 1983 M Gdynia Polska 00:48:11 00:48:45
736 2922 Artur Semsch 1962 M KS Pidrina Gdynia Gdynia Polska 00:48:11 00:48:29
737 2032 Magdalena Weisbrot 1995 K Gdańsk Polska 00:48:12 00:48:14
738 1472 Zbigniew Bohn 1965 M Suchy Dwór Polska 00:48:13 00:48:15
739 1261 Weronika Stolarek 1984 K Complexsports/Tri Ladies Gdansk Polska 00:48:13 00:48:28
740 4248 ŻANETA ŚWIETLIŃSKA 1974 K SOPOT POL 00:48:13 00:48:33
741 801 SŁAWOMIR ĆWIKLIŃSKI 1970 M KOSAKOWO Polska 00:48:14 00:48:26
742 2892 Kacper Pawłowski 1992 M Gdynia Polska 00:48:16 00:48:24
743 2074 Marcin Szczepański 1981 M OSR-Gdynia Gdynia Polska 00:48:16 00:48:21
744 362 Adam Szychulda 1955 M "Zorza" Gdynia Gdynia Polska 00:48:16 00:48:23
745 451 Krzysztof Paradzewski 1978 M Team Łęgowo Łęgowo Polska 00:48:17 00:48:33
746 146 Jerzy zacharski 1962 M Trzcianka Polska 00:48:17 00:48:36
747 3008 Tomasz Chełstowski 1988 M SpaceForest Gdynia Polska 00:48:19 00:48:27
748 2894 Janek Jażdżewski 1987 M Biegaj z Bzysiem Gdynia Polska 00:48:19 00:48:37
749 1741 Adam Szadejko 1981 M Gdynia Polska 00:48:19 00:48:34
750 9269 ANDRZEJ KUBIAK 1950 M RUMIA POL 00:48:21 00:48:29
751 1002 Szymon Sipiora 1995 M Helios Koleczkowo Polska 00:48:21 00:48:24
752 2301 Damian Szreder 1991 M KP PSP Wejherowo Rumia Polska 00:48:21 00:48:46
753 1372 Marek Fornal 1962 M Kąpino Polska 00:48:22 00:48:40
754 1638 Krzysztof Niemierko 1976 M Sucha Team Gdańsk Polska 00:48:22 00:48:28
755 9031 TOMASZ KAMIŃSKI 1984 M GDYNIA POL 00:48:23 00:48:33
756 909 Dariusz Miętus 1963 M biegam dla siebie Gdynia Polska 00:48:23 00:48:44
757 1103 Jakub Mikołajewski 2000 M Gdynia Polska 00:48:23 00:48:51
758 3015 Katarzyna Skowron 1991 K State Street Running Club Gdynia Polska 00:48:23 00:48:33
759 2386 Natan Hejmowski 2000 M MAMY TO! Wejherowo Polska 00:48:24 00:49:02
760 927 Paweł Kałowy 1997 M Wejherowo Polska 00:48:24 00:48:30
761 303 Dawid Lehmann 1986 M Gdańsk Polska 00:48:24 00:48:30
762 2666 Andrzej Reclaw 1976 M Sierakowice Polska 00:48:24 00:48:30
763 851 Adam Władziński 1990 M 1990 Gdynia Polska 00:48:25 00:48:31
764 981 RAFAŁ DORSZEWSKI 1977 M Run4Fun Malbork Polska 00:48:26 00:48:30
765 2591 Jacek Woźniak 1980 M Active Team Porta Gdańsk Polska 00:48:27 00:48:50
766 2211 Oleksandr Fiognostov 1990 M Gdynia Polska 00:48:28 00:48:41
767 1312 Marcin Paga 1986 M PAGA Pogórze Polska 00:48:28 00:48:45
768 1717 Kamil Sychowski 1990 M fit4everest Wejherowo Polska 00:48:28 00:48:40
769 380 Bartosz Mogadorski 1980 M STORM TEAM Gdynia Polska 00:48:29 00:48:37
770 452 Filip Młynarczyk 1976 M Gdańsk Polska 00:48:29 00:48:31
771 2002 Paweł Pich 1988 M Gdańsk Polska 00:48:30 00:48:38
772 1135 TOMASZ DZIUBEK 1967 M GDYNIA Polska 00:48:31 00:48:54
773 2244 Krzysztof Krzynówek 1968 M Morsy Gdyńskie Gdynia Polska 00:48:31 00:48:36
774 1867 Karolina Nalepka 1993 K MTB-Małe Trójmiasto Biega Wejherowo Polska 00:48:31 00:48:42
775 591 Dariusz Urbański 1971 M Gdańsk Polska 00:48:33 00:48:33
776 10019 Grzegorz Czerniak 1981 M Mam ochotę pobiegać Nowa Wieś Polska 00:48:34 00:48:45
777 1725 Michał Król 1995 M Koszalin Polska 00:48:34 00:48:43
778 1400 Mirosław Labudda 1960 M MTB - Małe Trójmiasto Biega Rumia Polska 00:48:34 00:48:52
779 2447 Robert Panufnik 1975 M Gdańsk Polska 00:48:34 00:48:39
780 429 Krzysztof Ambroziak 1979 M Blue Media Team Gdańsk Polska 00:48:35 00:48:44
781 544 Łukasz Cupisz 1986 M Gdynia Polska 00:48:35 00:48:55
782 898 Michał Gojke 1990 M 1990 Pętkowice Polska 00:48:35 00:48:52
783 2808 Przemek Kant 1986 M SpaceForest Gdynia Polska 00:48:35 00:48:43
784 579 Tomasz Malinowski 1973 M Jegłownik Polska 00:48:35 00:48:40
785 2677 Mikołaj Perek 1982 M Gdańsk Polska 00:48:35 00:49:01
786 1024 Jacek Chrobak 1994 M SPK Sopot Polska 00:48:36 00:48:56
787 2388 Natalia Kowalska 1992 K GŁOGÓW Polska 00:48:38 00:48:44
788 1123 Karol Matuszewski 1991 M FCBP Running Team Gdańsk Polska 00:48:38 00:49:03
789 484 Wojciech Portee 1971 M Gdynia Polska 00:48:38 00:48:43
790 168 Patryk Andrearczyk 1992 M Gdynia Polska 00:48:39 00:48:56
791 1334 Łukasz Owerczuk 1982 M NOVEO interactive Gdańsk Polska 00:48:40 00:48:52
792 2218 Łukasz Kuźma 1994 M Kwidzyn Polska 00:48:41 00:49:00
793 374 Andrzej Jr Szapiel 1990 M SPRING/CTS/Triathlon Trójmiasto Pogórze Polska 00:48:41 00:43:49
794 2413 Sławek Dettlaff 1976 M Gowino Polska 00:48:42 00:48:47
795 931 Mateusz Gruszeczka 1991 M Gdynia Polska 00:48:43 00:48:56
796 1925 Bartłomiej Tatrocki 1982 M Kurort4Life Pogórze Polska 00:48:43 00:48:57
797 735 Wojciech Nawrocki 1983 M Gdańsk Polska 00:48:44 00:48:50
798 1137 Aneta Gawrońska 1994 K Biegaj z Dymkiem Bulkowo Polska 00:48:46 00:44:03
799 1939 Aleksandra Grabias 1988 K Gdańsk Polska 00:48:46 00:48:49
800 2803 Tomek Kaczmarski 1978 M WZWGD Gdynia Polska 00:48:47 00:49:07
801 1346 Magdalena Bladowska 1993 K Kartuzy Polska 00:48:48 00:48:49
802 1344 Piotr Raszkowski 1987 M FOREST Forever Gdańsk Gdańsk Polska 00:48:48 00:48:49
803 1186 Michał Moskal 1985 M Kowale Polska 00:48:49 00:48:53
804 1285 Andrzej Rychter 1974 M PKO BP Gdynia Polska 00:48:49 00:49:17
805 1803 Piotr Saładziak 1988 M Lufthansa Systems Poland Active! Sopot Polska 00:48:49 00:49:19
806 3073 Szymon Tempski 1982 M Łebcz Polska 00:48:49 00:49:01
807 2183 Aldona Trzebiatowska 1977 K ZHR Gdynia Polska 00:48:49 00:49:00
808 2191 Bartosz Kucharski 1975 M ZHR Gdynia Polska 00:48:50 00:49:01
809 1835 Marcin Majkowski 1976 M Gdynia Polska 00:48:50 00:49:03
810 46 Maciej Stolarczyk 1970 M Gdańsk Polska 00:48:50 00:49:14
811 2926 Witold Gorski 1985 M Statestreet runers club Gdansk Polska 00:48:51 00:49:04
812 1931 Marcin Kaminski 1990 M Sopot Polska 00:48:51 00:49:14
813 2596 Agnieszka Rusiecka 1986 K Sopot Polska 00:48:51 00:48:58
814 1313 Ewa Gagat 1992 K Grudziądz Polska 00:48:53 00:49:02
815 2529 Karol Porożyński 1984 M KIMIR TEAM Gdynia Polska 00:48:53 00:49:17
816 65 Radosław Frączak 1982 M RAGE GDYNIA Polska 00:48:54 00:49:07
817 1633 Joanna Toporek 1976 K Tyszkiewicz Nieruchomości Gdynia Polska 00:48:54 00:48:59
818 1859 Jakub Walczak 1997 M JUK Koszalin Polska 00:48:55 00:49:17
819 684 Tomasz Wolański 1976 M OIRP GDAŃSK Rumia Polska 00:48:55 00:48:55
820 879 Mieczysław Cysewski 1961 M Grudziądz Polska 00:48:56 00:49:01
821 1466 Feliks Fobke 1989 M Fighting Bikers Gdynia Gdynia Polska 00:48:56 00:49:09
822 207 Krzysiek Więcek 1992 M Gdańsk Polska 00:48:56 00:49:14
823 1234 Paweł Brzozowski 1988 M ZHR Gdańsk Polska 00:48:57 00:49:02
824 159 Marcin Segin 1977 M Sprint Zalewo Zalewo Polska 00:48:57 00:49:03
825 2409 Marcin Dering 1989 M Demlin Polska 00:48:58 00:49:29
826 438 Marek Pietruszewski 1970 M Gdynia Polska 00:48:58 00:49:04
827 894 Adam Dubiela 1981 M Eltel Networks Telecom Gdynia Polska 00:48:59 00:49:19
828 1176 Rafał Jasiński 1973 M OPEC Gdynia Gdynia Polska 00:49:00 00:49:22
829 1395 Anna Stępień-Sporek 1979 K DUDYCZ run Gdańsk Polska 00:49:00 00:49:06
830 1937 Maciej Świacki 1972 M Universus biega Gdańsk Polska 00:49:00 00:49:15
831 1708 Jowita Jastrzębska 1989 K Saltus Team Sopot Polska 00:49:01 00:49:12
832 453 Marek Wiśniewski 1977 M Bojano Biega Bojano Polska 00:49:01 00:49:06
833 2119 Paweł Falba 1983 M Synopsys Running Team Gdańsk Polska 00:49:02 00:49:22
834 2643 Rafał Grochowski 1993 M Gdańsk Polska 00:49:02 00:49:15
835 1813 Vitalij Banulevič 1991 M SKLA Sopot Sopot Polska 00:49:03 00:49:22
836 1765 Natalia Bladowska 1992 K Gdańsk Polska 00:49:04 00:49:23
837 1845 Piotr Dąbrowski 1968 M biegamyrazem.pl Gdynia Polska 00:49:04 00:49:33
838 1397 Kasia Przeździak 1962 K Gdańsk Polska 00:49:05 00:49:12
839 432 Michał Wdzięczny 1988 M Acxiom Running Team Sopot Polska 00:49:05 00:49:24
840 1200 Maciej Rogocz 1977 M Gdynia Polska 00:49:07 00:49:11
841 324 Marcin Ryszka 1975 M Gdynia Polska 00:49:07 00:49:31
842 2902 Grzegorz Dzięgielewski 1978 M Adva Optical Networking RUmia Polska 00:49:08 00:49:30
843 2592 Piotr Rudzki 1970 M Gdynia Polska 00:49:08 00:49:16
844 2084 Krzysztof Bolda 1977 M Gdynia Polska 00:49:09 00:49:20
845 339 Robert Mikołajczyk 1971 M CompleXsports Gdynia Polska 00:49:09 00:49:22
846 923 Agnieszka Bundz 1988 K Gdynia Polska 00:49:10 00:49:12
847 426 Mariusz Ginter 1964 M Mariusz Ginter Wejherowo Polska 00:49:10 00:49:23
848 2593 Jarosław Paszkiewicz 1969 M Grupa Trójmiasto Gdynia Polska 00:49:10 00:49:19
849 2334 Adam Smycz 1991 M Festyn Ciechanów Polska 00:49:10 00:49:19
850 826 Patryk Grochowski 1992 M Gdynia Polska 00:49:11 00:49:37
851 1405 Magdalena Kamińska 1983 K Gdańsk Polska 00:49:11 00:49:37
852 2499 Patrycja Siebierska 1996 K Gdynia Polska 00:49:11 00:49:16
853 119 Maciej Sukalski 1991 M Brodnica Polska 00:49:11 00:49:36
854 2779 Piotr Komor 1974 M Gdańsk Polska 00:49:12 00:49:28
855 396 ŁUKASZ SAPIERZYŃSKI 1983 M Biegam bo nie lubię stać w miejscu GDAŃSK Polska 00:49:12 00:49:31
856 596 Maciej Szablewski 1979 M szabla team Gdańsk Polska 00:49:12 00:49:34
857 2565 Krzysztof Rząd 1986 M Synopsys Running Team Gdańsk Polska 00:49:13 00:49:29
858 736 Anna Sławińska 1983 K Rezerwowe Psy Iława Polska 00:49:13 00:49:23
859 2767 Anna Pietrzak 1988 K Biegowa Rodzinka Gdynia Polska 00:49:14 00:49:42
860 382 Piotr Wawrzyniecki 1988 M Gdynia Polska 00:49:14 00:49:30
861 590 Paulina Weselak 1992 K Gdańsk Polska 00:49:14 00:49:16
862 2903 Tomasz Kośka 1986 M Kolonia Prabuty Sopot/Prabuty Polska 00:49:15 00:49:31
863 2464 Marek Rosiński 1981 M Gdańsk Polska 00:49:15 00:49:20
864 2966 Andrzej Śleszyński 1980 M Gdynia Polska 00:49:15 00:49:41
865 2288 Dominik Zapolnik 1979 M Jabra Roller Team Gdynia Polska 00:49:15 00:49:20
866 2329 Maciej Humanowski 1992 M Władysławowo Polska 00:49:16 00:49:19
867 2646 Witold Wanski 1988 M Gdańsk Polska 00:49:16 00:49:26
868 1836 Michał Bohla 1988 M Gdańsk Polska 00:49:17 00:49:28
869 2276 Piotr Kornacki 1978 M KWT Gdynia Polska 00:49:18 00:49:47
870 3038 Maciej Michałowski 1973 M RAPP Gdańsk Gdańsk Polska 00:49:18 00:49:33
871 2023 Adam Szustek 1978 M SZUSTY TEAM :-) Tuchom Polska 00:49:18 00:49:29
872 2089 Wojciech Czaplewski 1972 M Tczew Polska 00:49:19 00:49:39
873 930 Andrzej Sternik 1976 M Gdańsk Polska 00:49:19 00:49:37
874 1789 Paulina Zaborowska 1995 K Żukowo Polska 00:49:19 00:49:36
875 3022 Paweł Zakrzewski 1973 M FamiliBoard Gdansk Polska 00:49:19 00:49:38
876 581 Kamil Dobkowski 1981 M SPORTEVO Gdańsk Polska 00:49:20 00:49:47
877 2450 Roman Grzechnik 1949 M biegamyrazem.pl Gdynia Polska 00:49:20 00:49:41
878 2433 Jarosław Nowicki 1985 M MTM Team Wejherowo Polska 00:49:20 00:49:29
879 1369 Karolina Buczyńska 1994 K Gdańsk Polska 00:49:21 00:49:26
880 2017 Andrzej Wieczorek 1965 M Banino Polska 00:49:21 00:49:24
881 2818 Roman Baranowski 1973 M PORTA ACTIVE TEAM Wejherowo Polska 00:49:22 00:49:23
882 2771 Rafał Studziński 1985 M Gdynia Polska 00:49:22 00:49:29
883 2801 Aleksandra Sych 1993 K Gdańsk Polska 00:49:22 00:49:24
884 1489 Michal Dobosz 1976 M 1976 Gdynia Polska 00:49:23 00:49:30
885 1259 Marek Januszewski 1989 M Gdynia Polska 00:49:23 00:49:36
886 1959 Jacek Mędyk 1986 M GEOBAN Gdynia Polska 00:49:23 00:49:28
887 740 Tomasz Odziemczyk 1986 M Elbląg Polska 00:49:23 00:49:38
888 1072 Andrzej Baranowski 1970 M Grupa GPEC Gdańsk Polska 00:49:24 00:49:32
889 9017 DOMINIK BIELIŃSKI 1993 M ART. NOWE POL 00:49:24 00:49:46
890 148 Adrianna Bisewska 1973 K Gdynia Polska 00:49:24 00:49:31
891 1506 agnieszka sendecka 1983 K Gdańsk Polska 00:49:24 00:44:27
892 1662 Adam szymanowski 1977 M DUDYCZ run gdynia Polska 00:49:25 00:49:55
893 1858 Michał Walczak 1995 M JUK Koszalin Polska 00:49:25 00:49:47
894 551 Gawel Jan 1948 M PORT GDYNIA sport team Gdynia Polska 00:49:27 00:49:35
895 325 Jacek Piecyk 1973 M Szadkobiegacze Szadek Polska 00:49:27 00:49:41
896 530 Andrzej Ślusarczyk 1971 M Pruszcz Biega PRUSZCZ GDAŃSKI Polska 00:49:27 00:49:34
897 267 Maciej Tęgi 1985 M Gdynia Poland 00:49:27 00:49:36
898 817 Tomasz Jurewicz 1969 M Pasłęk Polska 00:49:28 00:49:48
899 346 piotr przewodowski 1976 M Lpp Team Gdańsk Polska 00:49:28 00:49:32
900 1686 Marceli Gubała 1970 M Straszyn Biega Straszyn Polska 00:49:29 00:49:44
901 1195 Janusz Ossowski 1982 M Gdańsk Polska 00:49:29 00:49:53
902 2557 Roman Słowiński 1962 M PARKRAN GDYNIA Gdynia Polska 00:49:29 00:49:48
903 1590 Marcin Tokarz 1985 M Blue Media Team Gdynia Polska 00:49:29 00:49:34
904 2889 Anna Wieczorek 1982 K Gdynia Polska 00:49:31 00:49:33
905 639 Marcin Wojda 1987 M Gdynia Polska 00:49:31 00:49:34
906 634 Jan Żuchowski 1956 M Gdynia Polska 00:49:32 00:49:42
907 2772 Ola Strzelecka 1990 K LPP TEAM Gdańsk Polska 00:49:33 00:49:41
908 1848 Przemysław Marzec 1980 M Grupa Biegowa 65 GDAŃSK Polska 00:49:34 00:49:45
909 1229 Piotr Bojan 1983 M Gdynia Polska 00:49:35 00:49:49
910 1612 Piotr Pakura 1978 M Dla żony MISTRZ Gdańsk Polska 00:49:35 00:50:12
911 844 Bogdan Błaszczyk 1960 M CTM Team/ Active Flow Team Gdynia Polska 00:49:38 00:49:51
912 1240 Mirosław Kudrewicz 1964 M Gdańsk Polska 00:49:40 00:49:40
913 135 Andrzej Szewczyk 1957 M Gdynia Polska 00:49:40 00:49:51
914 1018 Grzegorz Tytko 1993 M Krępa Słupska Polska 00:49:41 00:50:00
915 933 Maciej Wesołowski 1993 M Krępa Słupska Polska 00:49:41 00:50:00
916 2031 Krzysztof Żółtowski 1970 M Gdynia Polska 00:49:41 00:49:47
917 1467 Marcin Borawski 1990 M Fighting Bikers Gdynia gdynia Polska 00:49:43 00:50:05
918 2049 Michał Ruksztełło 1986 M Mrzezino Polska 00:49:43 00:49:52
919 908 MAREK SZUMACHER 1963 M GDYNIA Polska 00:49:43 00:49:49
920 2271 Krystiana Herman 1978 K Wejherowo Polska 00:49:45 00:49:58
921 2105 Ilona Lis 1988 K Gdańsk Polska 00:49:45 00:50:07
922 867 Wojciech Sworowski 1991 M Gdańsk Polska 00:49:45 00:49:49
923 3066 Pawel Kukawka 1984 M Gdynia Polska 00:49:46 00:50:08
924 2995 Maciej Piekarski 1989 M biegamyrazem.pl Gdynia Gdynia Polska 00:49:46 00:49:57
925 2734 Sylwester Pijanowski 1990 M Rumia Polska 00:49:46 00:50:06
926 4234 ALEX THRELKELD 1973 M READING GBR 00:49:46 00:49:55
927 1523 Anna Żyła 1978 K Pruszcz Gdański Polska 00:49:46 00:49:47
928 2531 Magdalena Fanslau 1992 K Jednorożce w Galopie Starogard Gdański Polska 00:49:47 00:49:50
929 685 Krzysztof Krasnodębski 1982 M Gdynia Polska 00:49:47 00:49:58
930 2395 Horia Dragusinoiu 1985 M Ramnicu Valcea Romania 00:49:48 00:50:04
931 728 Patryk Korzeniewski 1996 M Ostróda Polska 00:49:48 00:49:51
932 2215 Krzysztof Miąskowski 1960 M Straszyn biega Straszyn Polska 00:49:49 00:50:10
933 2909 Paulina Gadamska-Kabata 1982 K Gdańsk Polska 00:49:50 00:50:04
934 2675 Grzegorz Cichowski 1967 M Gdynia Polska 00:49:51 00:50:24
935 1124 Grzegorz Gładkowski 1986 M BigYellowFoot Adventure Team Reda Polska 00:49:51 00:50:16
936 1064 Radosław HURBAŃCZUK 1973 M NAVY GDYNIA Polska 00:49:51 00:50:01
937 676 Piotr Borkowski-Zieliński 1991 M Gdańsk Polska 00:49:52 00:50:06
938 329 Andrzej Błaszak 1976 M Africa Twin Gdynia Polska 00:49:53 00:49:54
939 4106 ADAM JACHOWICZ 2000 M GDYNIA POL 00:49:53 00:50:06
940 835 Karol Kozłowski 1987 M Pirodowy FAN Gdańsk Polska 00:49:53 00:50:04
941 400 Michał Wiśniewski 1977 M Andrem AB Gdynia Polska 00:49:53 00:50:18
942 3017 Krzysztof Pliszka 1977 M GIWK Biega Gdańsk Polska 00:49:54 00:50:16
943 2472 Janusz DUBACKI 1968 M 43 Batalion Saperów HEL Polska 00:49:55 00:50:05
944 1211 KRZYSZTOF MANTHEY 1969 M GDAŃSK Polska 00:49:55 00:49:58
945 127 Sławomir Pawella 1968 M FIKI MIKI Team Gdynia Polska 00:49:55 00:50:02
946 2747 Patryk Janka 1987 M Warto być przyzwoitym Gdansk Polska 00:49:56 00:50:41
947 4190 TADEUSZ ORLIKOWSKI 1951 M PARKRUN GDYNIA GDYNIA POL 00:49:57 00:49:57
948 574 Dariusz Seleman 1968 M DUDYCZ run Gdynia Polska 00:49:57 00:50:02
949 2209 Adrian Graczyk 1988 M Kurczaczki Team Gdynia Polska 00:49:58 00:50:13
950 1868 Jakub Maciesza 1998 M ksemwetipg Elbląg Polska 00:49:59 00:50:26
951 1921 Jarosław Neumann 1980 M KMP Gdynia Gdynia Polska 00:49:59 00:50:17
952 238 Sławomir Smyk 1980 M BigYellowFoot Adventure Team Gdynia Polska 00:50:00 00:50:11
953 2266 Stanisław Syldatk 1960 M Luzino Luzino Polska 00:50:00 00:50:20
954 134 Piotr Szewczyk 1988 M Gdynia Polska 00:50:00 00:50:11
955 9029 ADRIAN MALISZEWSKI 1979 M lufthansa systems poland active! GDYNIA POL 00:50:01 00:50:07
956 1206 Zygmunt Miszke 1960 M Klub 42,2 Lębork Lębork Polska 00:50:01 00:50:26
957 1704 krzysztof szreder 1976 M Wejherowo Polska 00:50:01 00:50:18
958 1134 Artur Czapliński 1973 M Gdynia Polska 00:50:02 00:50:08
959 1421 Konrad Gromadzki 1997 M Gdańsk Polska 00:50:02 00:50:07
960 2443 Piotr Ulanowski 2001 M Infoprojekt.pl - Biegający Tczew Tczew Polska 00:50:02 00:50:32
961 1147 Bartłomiej Austen 1978 M .Nowoczesna Gdynia Polska 00:50:03 00:50:35
962 2071 RAFAŁ BAREŁA 1969 M Parkrun Rumia RUMIA Polska 00:50:03 00:50:24
963 2766 Krzysztof Pochyła 1968 M Gdynia Polska 00:50:03 00:50:14
964 1349 Karol Brześkiewicz 1989 M Gdynia Polska 00:50:04 00:50:15
965 2979 Marcin Bednarski 1977 M Nordea Trading Technology Gdańsk Polska 00:50:05 00:50:23
966 2313 Małgorzata Młodzińska 1978 K ASCONI Polska Rumia Polska 00:50:05 00:51:11
967 2516 Marcin Zaremba 1979 M Blue Media Team Gdańsk Polska 00:50:05 00:50:34
968 3028 Andrzej Ziegert 1979 M Grabiny-Zameczek Polska 00:50:05 00:50:08
969 675 Adam Kachelski 1985 M Gdynia Polska 00:50:06 00:50:15
970 2973 Michał Majchrzak 1993 M Reda Polska 00:50:06 00:50:07
971 1823 Daniel Penk 1981 M Bornholm Runners / Biegaj z Głową Gdańsk Polska 00:50:06 00:50:07
972 638 Przemysław Szleter 1983 M Gdynia Polska 00:50:06 00:50:08
973 1957 Marcin Becker 1973 M Lębork Polska 00:50:07 00:50:18
974 160 Marek Ulanowski 1969 M Infoprojekt/Biegający Tczew Gdansk Polska 00:50:07 00:50:36
975 1824 Michał Zielonka 1993 M Somonino Polska 00:50:07 00:50:08
976 1111 Marcin Szarlej 1983 M PKO BP SA Bydgoszcz Polska 00:50:08 00:50:22
977 334 Joanna Więcielewska 1982 K BigYellowFoot Adventure Team Gdynia Polska 00:50:08 00:50:33
978 1157 Grażyna Witt 1953 K MaratonyPolskie.PL TEAM Sopot Polska 00:50:08 00:50:13
979 326 Czarek Kowal 1985 M Szybkie Trampki Gdynia Polska 00:50:09 00:50:24
980 1770 Paweł Roczyński 1997 M 1997 Gdańsk Polska 00:50:09 00:45:14
981 250 Tamara Kaśnicka 1979 K Nieckowo 24 Polska 00:50:10 00:50:31
982 990 Aleksandra Dąbrowska 1977 K RUN Babys Bolszewo Polska 00:50:11 00:50:21
983 1972 JOLANTA LIANA 1977 K Runnersi S7 Banino BANINO Polska 00:50:11 00:50:20
984 1187 Ilona Górska 1972 K Gdynia Polska 00:50:13 00:50:38
985 1267 Natalia Gruchała 1989 K Gdańsk Polska 00:50:13 00:50:25
986 2539 RAFAŁ LIHS 1993 M Pomorska Szkoła Walki FIGHTER ŻUKOWO Polska 00:50:13 00:50:26
987 2292 Leszek Nastrożny 1974 M biegamyrazem.pl Gdynia Polska 00:50:13 00:50:42
988 1235 KATARZYNA SZUBERT 1985 K SKL FILIPPIDES SIWAŁKA Polska 00:50:14 00:50:30
989 2829 krzysztof Graczyk 1996 M Gdynia Polska 00:50:15 00:50:39
990 253 Dariusz Lotko 1975 M Hania & Weronika & Mateusz :-) Gdynia Polska 00:50:16 00:50:38
991 1175 Tomasz Fojut 1977 M Gdynia Polska 00:50:17 00:50:29
992 454 Henryk Urtnowski 1938 M Eurostyl Gdańsk Gdańsk Polska 00:50:17 00:50:39
993 2942 Zbigniew Mielewczyk 1968 M Smetowo chmielenskie Polska 00:50:18 00:50:30
994 2349 Łukasz Siudmiak 1981 M Siudmiak TEAM Rumia Polska 00:50:18 00:51:04
995 475 Piotr Pawelec 1982 M Gdańsk Polska 00:50:19 00:50:36
996 3016 Piotr Trzebiński 1982 M shaggy team Juszkowo Polska 00:50:19 00:50:53
997 2824 Bartosz Żabiński 1985 M Rumia Polska 00:50:19 00:50:19
998 1292 Piotr Burtowy 1988 M ADVA / Z bieganiem mi do twarzy Gdynia Polska 00:50:20 00:50:37
999 9153 PIOTR KOWALSKI 1990 M WEJHEROWO POL 00:50:20 00:50:22
1000 9001 MAREK LEPEK 1974 M GDAŃSK POL 00:50:21 00:50:38
1001 9268 DANIEL PIOTROWSKI 1991 M SOPOT POL 00:50:21 00:50:27
1002 1384 Jolanta Martyka 1977 K BIEGAMYRAZEM.PL Gdynia Polska 00:50:22 00:50:51
1003 409 Leszek Cudnowski 1970 M biegambowarto.pl Gdańsk Polska 00:50:23 00:50:33
1004 1639 Maciej Wojas 1979 M Sopot Polska 00:50:23 00:50:42
1005 2411 Filip Chromiec 1996 M ZHR Gdynia Polska 00:50:24 00:50:46
1006 1129 Katarzyna Janowicz 1977 K Władysławowo Polska 00:50:24 00:50:26
1007 1842 Konrad Klimach 1990 M State Street Running Club Gdańsk Polska 00:50:24 00:50:32
1008 2925 Elżbieta Wenta 1969 K KS Pidrina Gdynia Gdynia Polska 00:50:24 00:50:46
1009 1230 Bartosz Janusz 1979 M Gdańsk Polska 00:50:25 00:50:35
1010 1672 Konrad Michalak 1982 M Gracja&Alicja 3-miasto Gdynia Polska 00:50:25 00:50:39
1011 737 Michał Domka 1981 M Rezerwowe Psy Iława Polska 00:50:27 00:50:38
1012 2620 Izabela Magrian 1970 K KAŻDY SOBIE ... TEAM Gdynia Polska 00:50:27 00:50:44
1013 1735 Maciej Wilk 1985 M Gdynia Polska 00:50:27 00:50:53
1014 1084 Sebastian Paczul 1980 M BLOK EKIPA GDAŃSK Gdańsk Polska 00:50:28 00:50:34
1015 332 Monika Anolik 1973 K Gdańsk Polska 00:50:29 00:50:34
1016 902 Jacek Bernacki 1969 M MIRO TEAM Połchowo Polska 00:50:29 00:50:31
1017 1571 Waldemar Grądzki 1954 M Gdynia Polska 00:50:29 00:50:42
1018 1185 MIROSŁAW KAWUCHA 1969 M KRS FORMOZA GDYNIA Polska 00:50:29 00:50:31
1019 359 Ryszard Moskal 1974 M Gdynia Polska 00:50:30 00:50:30
1020 9167 MICHAŁ DRÓZD 1992 M GDYNIA POL 00:50:31 00:50:31
1021 81 Tomasz Czerko 1982 M Gdynia Polska 00:50:32 00:50:58
1022 2004 Leszek Mielewczyk 1956 M LTS Lębork Lębork Polska 00:50:32 00:50:54
1023 522 Ola Truskolawska 1976 K www.piotrusiek.pl GDYNIA Polska 00:50:32 00:50:35
1024 1436 Grzegorz Gleń 1978 M Gdynia Polska 00:50:33 00:50:55
1025 1458 Damian Lemanczyk 1987 M ST RUNNERS Gdańsk Polska 00:50:33 00:50:56
1026 1949 Tomasz Puchalski 1975 M GIWK Biega Gdańsk Polska 00:50:35 00:50:42
1027 1915 Bogusław Tokarz 1964 M Tomatronik Active Team M. Gdynia Polska 00:50:36 00:50:38
1028 947 Kinga Łozak 1999 K BBL Giżycko Giżycko Polska 00:50:38 00:50:48
1029 1254 MARIUSZ KIEŁKUCKI 1972 M NORWOOD BIEGA TRĄBKI MAŁE Polska 00:50:39 00:51:20
1030 2904 Piotr Osiński 1971 M Ostróda Polska 00:50:39 00:51:01
1031 2690 TOMASZ OZIMIŃSKI 1981 M GDYNIA Polska 00:50:39 00:51:11
1032 2290 Anna Ławrukajtis 2001 K RKS Rumia Rumia Polska 00:50:39 00:50:56
1033 1657 Joanna Wojciechowska 1985 K Siemirowice Polska 00:50:40 00:50:48
1034 2968 Marta Zelewska 1977 K MEWA Gdynia Gdynia Polska 00:50:41 00:50:44
1035 1860 Tomasz Brzeski 1968 M Gdynia Polska 00:50:42 00:50:48
1036 987 Piotr Klein 1981 M Sobowidz Polska 00:50:42 00:51:06
1037 312 Mateusz Adamczak 1988 M Gdynia Polska 00:50:43 00:50:50
1038 2928 Maciej Iwanowski 1991 M MacGregor Gdańsk Polska 00:50:43 00:51:03
1039 9270 ŁUKASZ PIONKE 1985 M Run4Fun GDAŃSK POL 00:50:45 00:51:02
1040 2360 Dorota Cierocka 1988 K Nawcz Polska 00:50:46 00:51:08
1041 1197 Marek Littwin 1966 M Reda Polska 00:50:46 00:50:49
1042 1377 Sylwia Mroczek 1972 K Rumia Polska 00:50:46 00:51:52
1043 4168 MICHAŁ MUSIAŁ 1984 M KOMANDO FLAKI GDYNIA POL 00:50:46 00:50:58
1044 2570 Tomasz Krasnodębski 1977 M Gdynia Polska 00:50:47 00:51:31
1045 1822 Joanna Michalec 1988 K Bayer Life Team Gdańsk Polska 00:50:47 00:50:51
1046 126 Agata Patkowska 1992 K Orki z Majorki Gdynia Polska 00:50:47 00:51:02
1047 10016 Thibault Mahiat 1984 M Gdansk Polska 00:50:48 00:51:12
1048 367 Damian Walas 1980 M crosselite Tczew Polska 00:50:50 00:50:57
1049 184 IRENA ARANOWSKA 1961 K Lębork Polska 00:50:51 00:50:53
1050 2752 Bartosz Jerzak 1981 M Gdynia Polska 00:50:51 00:50:59
1051 1773 Aneta Kańczukowska 1979 K Gdańsk Polska 00:50:51 00:50:58
1052 1437 Krzysztof Milik 1979 M LZS Wielkie Budziska Gdańsk Polska 00:50:51 00:51:04
1053 1117 Dominika Kankowska 2001 K GKS Kaszubi Luzino Luzino Polska 00:50:53 00:50:59
1054 2223 Michał Kiełbasa 1990 M Rozbiegani Żychlin Gdynia Polska 00:50:54 00:50:56
1055 715 Krzysztof Matuszak 1973 M AB Kiełpino Kiełpino Polska 00:50:55 00:51:04
1056 2356 Łukasz Betliński 1998 M Rumia Polska 00:50:56 00:51:07
1057 2830 MACIEJ LANG 1985 M www.elzit.pl GDYNIA POLSKA 00:50:56 00:51:04
1058 1659 Krzysztof Legiędź 1979 M YMAA Sopot-Gdańsk Gdynia Polska 00:50:56 00:51:06
1059 2133 Mirosław Babirecki 1971 M PADŁ NA RYJ TEAM GDYNIA Polska 00:50:57 00:51:19
1060 1078 Filip Becker 1996 M Lębork Polska 00:50:57 00:51:09
1061 1077 Wioletta Becker 1972 K Farm Frites Poland Lębork Polska 00:50:59 00:51:09
1062 2181 Olga Łotocka 1984 K Flota Rugby Grils Gdynia Gdynia Polska 00:50:59 00:51:42
1063 1603 Paulina Kalinowska 1986 K Akademia biegowa kiełpino Kiełpino Polska 00:51:00 00:51:10
1064 683 Mateusz Szymański 1997 M Władysławowo Polska 00:51:00 00:51:16
1065 1227 Marek Siewert 1974 M Pomorska Szkoła Walki FIGHTER TUCHOM Polska 00:51:01 00:51:13
1066 2061 Anna Krzysztofiak 1992 K Kwidzyn Polska 00:51:03 00:51:18
1067 1995 Krystian Reinke 1990 M State Street Running Club Gdańsk Polska 00:51:03 00:51:28
1068 2621 Bartłomiej Walkowicz 1976 M KarolciA team Gdynia Polska 00:51:03 00:51:27
1069 896 Olaf Tessmar 1978 M Mrzezino Polska 00:51:04 00:51:10
1070 2561 Wojciech Chojke 1986 M Gdynia Polska 00:51:05 00:51:41
1071 1987 Romuald Miszewski 1954 M Asconi Polska_wINO Rumia Polska 00:51:05 00:51:14
1072 2826 Katarzyna Świderska 1985 K Gdańsk Polska 00:51:05 00:51:08
1073 10008 Andrzej Szklarski 1973 M Elbląg Polska 00:51:05 00:51:15
1074 1069 Grzegorz Gałka 1971 M Gdańsk Polska 00:51:06 00:51:21
1075 2457 Jacek Korytowski 1967 M Gdynia Polska 00:51:06 00:51:33
1076 3036 Patryk Spurgiasz 1991 M Steinpol Ilanka Rzepin Mrzezino Polska 00:51:08 00:51:32
1077 2480 Łukasz Dąbrowski 1982 M Gdańsk Polska 00:51:10 00:51:17
1078 1512 Grzegorz Grabowski 1974 M GDYNIA Polska 00:51:10 00:51:13
1079 1339 Jerzy Kowalczyk 1967 M Yoko Gdańsk Polska 00:51:10 00:51:14
1080 2213 Tomasz Gurbiel 1981 M Healthy Performance Supplements Gdynia Polska 00:51:12 00:51:47
1081 2754 Anna Kabacińska-Jerzak 1984 K Gdynia Polska 00:51:12 00:51:20
1082 1138 Krystian Gierszewski 1991 M Gdynia Polska 00:51:13 00:51:17
1083 2046 Gabriel Baran 1994 M Zawsze do przodu Gdynia Polska 00:51:14 00:51:31
1084 2939 Karol Mielewczyk 1983 M MTB - Małe Trójmiasto Biega Wejherowo Polska 00:51:14 00:51:43
1085 2095 Adam Pestka 1980 M Kościerzyna Polska 00:51:14 00:51:18
1086 2175 Arkadiusz Szczypka 1967 M Gdynia Polska 00:51:14 00:51:27
1087 1769 Ewelina Dranka 1986 K The One Gdynia Polska 00:51:15 00:51:34
1088 2574 Grzegorz Karaś 1985 M Gdynia Polska 00:51:16 00:52:01
1089 2542 KRZYSZTOF STEINKA 2000 M Technikum HIPOLIT WIDLINO Polska 00:51:16 00:51:29
1090 1861 Piotr Zadroga 1973 M drink team Gdańsk Polska 00:51:16 00:51:43
1091 620 Piotr Szultk 1967 M Gdynia Polska 00:51:17 00:51:22
1092 272 Marek Ciemny 1979 M Gdynia Polska 00:51:18 00:51:49
1093 1232 Marek Domnik 1960 M Terramar Rumia Polska 00:51:19 00:51:31
1094 1923 ANNA HINZ 1981 K parkrun Rumia WYMIATACZE RUMIA Polska 00:51:20 00:51:53
1095 711 Tomasz Koliński 1972 M Arla Running Team Gdynia Polska 00:51:20 00:51:31
1096 2584 Michał Malicki 1989 M Gdynia Polska 00:51:20 00:51:39
1097 2444 Anna Pecz 1990 K Korona biega Żelistrzewo Polska 00:51:21 00:51:48
1098 1793 Piotr Roczniok 1970 M Parkrun Gdynia Gdynia Polska 00:51:21 00:51:26
1099 2029 Agnieszka Szczepanowska 1980 K Sadlinki Polska 00:51:21 00:51:22
1100 2492 Wojciech Szulborski 1970 M Gdynia Polska 00:51:21 00:51:23
1101 712 SŁAWOMIR DIDENKOW 1965 M KOLECZKOWO Polska 00:51:22 00:51:34
1102 217 Paweł Morawski 1978 M Gdynia Polska 00:51:22 00:51:55
1103 2908 Monika Chruścińska 1993 K Rembów Polska 00:51:23 00:51:47
1104 1154 Tomasz Kowalewski 1991 M 1991 Gdynia Polska 00:51:23 00:51:47
1105 2041 Darek Deinrych 1992 M Gdynia Polska 00:51:24 00:51:30
1106 491 Sławomir Strojnowski 1963 M Gdańsk Polska 00:51:25 00:51:28
1107 2408 Szymon Żebrowski 1998 M Gdynia Polska 00:51:25 00:51:26
1108 2603 Grzegorz Milcarz 1988 M MnMs Kopenhagen Denmark 00:51:26 00:51:30
1109 3024 MICHAŁ ZAMKOWSKI 1978 M Gdynia Polska 00:51:26 00:51:36
1110 2404 Paweł Osochocki 1973 M Gdynia Polska 00:51:27 00:51:40
1111 2117 Andrzej Magiera 1976 M SpaceForest Rumia Polska 00:51:28 00:51:49
1112 2275 Tomasz Głazik 1967 M Gdynia Polska 00:51:29 00:51:31
1113 1182 Wioletta Malinowska 1977 K podeszwa team Gdynia Polska 00:51:30 00:51:31
1114 2993 Magdalena Sztorch 1969 K Gdynia Polska 00:51:31 00:51:35
1115 372 Waldemar Wysocki 1985 M bdow MW Wejherowo Polska 00:51:31 00:52:04
1116 559 Krzysztof Kowalski 1968 M HRmax Cross Team Sopot Polska 00:51:32 00:51:46
1117 2700 Monika Nowak 1989 K Hospicjum św. Wawrzyńca w Gdyni Gdynia Polska 00:51:32 00:51:36
1118 102 Joanna Plotzka 1987 K Asior Team Wejherowo Polska 00:51:32 00:51:36
1119 370 Tomasz Szustak 1987 M Blue Media Team Gdynia Polska 00:51:32 00:51:54
1120 1417 Paweł Pogorzelski 1992 M Gdynia Polska 00:51:33 00:51:38
1121 1969 Iwona Przyboś 1973 K Jeppesen Gdańsk Polska 00:51:33 00:46:37
1122 2225 dawid skibiński 1977 M BBL Starogard Gdański, Filippides Starogard Gdański Polska 00:51:33 00:51:50
1123 2146 Edyta Korczak 1991 K Osiem! PŁOCK Polska 00:51:34 00:51:49
1124 819 Malgorzata Zabłocka 1985 K Warsaw Polska 00:51:34 00:51:59
1125 652 Andrzej GREBIENIK 1974 M W.P.K. SŁOŃ TEAM Słupsk Polska 00:51:35 00:51:40
1126 61 Sławomir Wojtacki 1969 M Akademia Biegowa Kiełpino Jankowo Gdańskie Polska 00:51:35 00:51:38
1127 1403 Wojciech Blew 1963 M Biegaj z głową Gdańsk Polska 00:51:36 00:51:56
1128 548 Ariel Jabłoński 1990 M Bez Formy Team Gdańsk Polska 00:51:36 00:52:08
1129 1555 Łukasz Nalewski 1991 M Gdynia Polska 00:51:36 00:51:48
1130 2003 Ania Pich 1981 K ChuchalaTeam Gdańsk Polska 00:51:36 00:51:47
1131 752 Natalia Hoffmann 1998 K Dzierzgoń Polska 00:51:37 00:51:38
1132 580 Patryk Jabłoński 1987 M Bez Formy Team Grudziądz Polska 00:51:37 00:52:09
1133 98 Władysław Pohnke 1946 M Gdańsk Polska 00:51:38 00:51:39
1134 1839 Marcin Sikorski 1981 M Gdańsk Polska 00:51:38 00:51:46
1135 966 Jerzy Łątkowski 1975 M JW 4498 Gdynnia Polska 00:51:38 00:51:51
1136 4246 DAWID FREIBERG 1996 M GDYNIA POL 00:51:39 00:52:09
1137 500 Mariusz Piórkowski 1982 M Ambient System Team Gdańsk Polska 00:51:39 00:51:54
1138 547 Jerzy Stadnik 1968 M Gdańsk Polska 00:51:39 00:51:42
1139 4040 MONIKA GŁOMBIIOWSKA 1972 K GDYNIA POL 00:51:40 00:52:02
1140 653 Patrycja Tatarowska 1985 K Gdynia Polska 00:51:40 00:52:04
1141 4220 TOMASZ WANGLER 1976 M MAMY TO GDYNIA POL 00:51:40 00:51:42
1142 2918 Mariola Grabowska 1968 K KS Pidrina Gdynia Sopot Polska 00:51:41 00:51:43
1143 1816 Jakub Barański 1978 M www.sprezyny-gdansk.pl Gdańsk Polska 00:51:42 00:51:51
1144 2701 Krzysztof Krzyżankowski 1979 M Parkrun Rumia Rumia Polska 00:51:42 00:51:50
1145 1796 Marcin Tul 1981 M Gdynia Polska 00:51:42 00:52:28
1146 2978 Dezyderia Pawlak 1980 K Gdynia Polska 00:51:43 00:52:05
1147 1749 Marek Gola 1982 M Pogòrze Polska 00:51:44 00:51:50
1148 232 Dariusz Szumlas 1977 M chwaszczyno Polska 00:51:44 00:52:12
1149 920 WLODEK Kołodziej 1977 M Gdańsk Polska 00:51:45 00:52:13
1150 3061 Marzena Janik 1973 K PKO Bank Polski Biegajmy Razem rumia Polska 00:51:46 00:52:19
1151 2065 Michał Kaźmierczak 1994 M Gdynia Polska 00:51:47 00:51:53
1152 3042 Paweł Lichtenstein 1998 M Decathlon Rumia Gdynia Polska 00:51:47 00:51:53
1153 2216 Maciej Rekieć 1982 M BigYellowFoot Adventure Team Suchy Dwór Polska 00:51:47 00:52:12
1154 2788 Piotr Makowski 1988 M Gdynia Polska 00:51:48 00:51:48
1155 1000 Tomasz Idzior 1981 M Gdynia Polska 00:51:49 00:52:15
1156 641 Wacław Ligman 1976 M Gdańsk Polska 00:51:49 00:52:02
1157 2535 Karolina Damps 1996 K Gdynia Polska 00:51:50 00:52:20
1158 858 BEATA MICHALSKA 1973 K GDYNIA Polska 00:51:50 00:51:59
1159 463 Sławomir Wawryk 1968 M Kolbudy Polska 00:51:51 00:52:39
1160 1306 Wojciech Żdanuk 1980 M Lębork Polska 00:51:51 00:51:53
1161 10020 Krzysztof Witowski 1986 M Siemirowice Polska 00:51:52 00:52:01
1162 10005 Michał Dziunko 1984 M Gdańsk Polska 00:51:55 00:52:05
1163 1036 Leszek Dajer 1972 M Port Gdynia Sport Team Gdynia Polska 00:51:56 00:52:10
1164 2245 TADEUSZ KONATOWSKI 1966 M GDYNIA Polska 00:51:56 00:52:58
1165 1623 Izabela Dawidowicz 1982 K Maja Team/Bogatka Biega Bogatka Polska 00:51:58 00:52:11
1166 568 Tomasz Kaszkur 1977 M Tricity Ultra Gdańsk Polska 00:51:58 00:52:09
1167 295 Katarzyna Rakowska 1986 K WPK SŁOŃ Team Ustka Ustka Polska 00:51:58 00:52:03
1168 1142 Jacek Lis 1977 M Borkowo Polska 00:51:59 00:52:04
1169 2462 Weronika Kantoch 1988 K Runeda/TeamKreft Reda Polska 00:52:00 00:52:03
1170 2461 Michał Pusdrowski 1982 M RUNEDA / #RunnerFromReda Reda Polska 00:52:00 00:52:03
1171 2613 Krzysztof Rawa 1991 M Orneta Polska 00:52:00 00:52:33
1172 1507 Mariusz Szymanik 1971 M Gdańsk Polska 00:52:00 00:52:31
1173 2740 Marek Mikuć 1953 M LOTOS RUNNING TEAM Gdynia Polska 00:52:01 00:52:17
1174 1872 Monika Popów-Szczypiorowska 1976 K Danfoss Gdańsk Polska 00:52:01 00:52:05
1175 4232 THOMAS VAN T DACK 1984 M LCC ? BEL 00:52:02 00:52:11
1176 968 Marcin Gawęda 1990 M Gdańsk Polska 00:52:03 00:52:22
1177 2208 Bronisław Kaliszewski 1951 M Gdańsk Polska 00:52:04 00:52:27
1178 2151 Paweł Krasnopolski 1995 M Gdynia Polska 00:52:04 00:52:21
1179 622 Adriana Neubert 1984 K Gdynia Polska 00:52:04 00:52:06
1180 9123 PAWEŁ WOLNY 1981 M Steelmor GDYNIA POL 00:52:04 00:52:36
1181 2738 Dariusz Jastrzębski 1979 M Sopot Polska 00:52:05 00:52:07
1182 1855 Michał Tuleja 1976 M State Street Running Team Gdańsk Polska 00:52:05 00:52:13
1183 194 Grzegorz Janikowski 1973 M Lębork Polska 00:52:06 00:52:09
1184 2075 Anna Pestka 1989 K Gdańsk Polska 00:52:06 00:52:07
1185 1004 Maciej Bartczak 1986 M Gdynia Polska 00:52:07 00:52:14
1186 1474 Adam Siemion 1989 M TUMBOteam Gdynia Polska 00:52:07 00:52:38
1187 1570 Bartosz sroka 1981 M aviemore United Kingdom 00:52:08 00:52:24
1188 2407 Marek Dzierżak 1986 M MAR MOBILE Gdańsk Polska 00:52:09 00:52:38
1189 2705 Rafał Kwiatkowski 1986 M Gdańsk Polska 00:52:09 00:52:38
1190 2958 Tomasz Krzykowski 1980 M CrossCore1715 Gdańsk Polska 00:52:10 00:52:37
1191 2495 Jacek Wiatr 1975 M Gdynia Polska 00:52:10 00:52:21
1192 1272 Marek Szweda 1977 M Morsy Zblewo Zblewo Polska 00:52:12 00:52:28
1193 1916 Marta Zwolińska 1992 K Tomatronik Active Team Gdynia Polska 00:52:12 00:52:35
1194 1412 Karolina Dalecka 1981 K Mosty Polska 00:52:13 00:52:15
1195 471 Rafał Juszczyk 1979 M Gdynia Polska 00:52:13 00:52:25
1196 1728 Andrzej Kik 1947 M Nie Marnuj Tlenu / Gdańskie Autobusy i Tramwaje Gdańsk Polska 00:52:13 00:52:41
1197 1642 Rafał Kulinkowski 1984 M Jankowo Gdańskie Polska 00:52:13 00:52:49
1198 2609 Łukasz Speth 1990 M Gdańsk Polska 00:52:13 00:52:27
1199 9037 JOANNA STANISZEWSKA 1986 K sport evo GDAŃSK POL 00:52:13 00:52:42
1200 2683 Marcin Adamczak 1986 M Gdynia Polska 00:52:14 00:52:21
1201 2559 Maciej Perucki 1985 M biegamyrazem.pl Gdynia Polska 00:52:14 00:52:38
1202 411 Henryk Łukowicz 1962 M Gdańsk Polska 00:52:14 00:52:50
1203 1256 Krzysztof Kaminski 1953 M Gdansk Polska 00:52:15 00:52:33
1204 1605 Krystian Karwowski 1981 M Ruch to zdrowie Mosty Polska 00:52:15 00:52:22
1205 2258 Waldemar Rozenkiewicz 1957 M BUSHIDO Gdynia Polska 00:52:15 00:52:47
1206 1246 Andrzej Połoński 1981 M Gdańsk Polska 00:52:17 00:52:33
1207 1115 Bartłomiej Raby 1984 M PK-P MW Gdynia Polska 00:52:17 00:53:01
1208 58 Sławomir Podgórski 1972 M Chwaszczyno Polska 00:52:19 00:52:47
1209 1081 Krzysztof Szczęsnowicz 1992 M Gdynia Polska 00:52:19 00:52:23
1210 499 Dariusz Karolewski 1981 M Gdynia Poland 00:52:20 00:52:33
1211 999 Jacek Konarzewski 1971 M JKKOMPUTER/Rumia biega Rumia Polska 00:52:20 00:52:38
1212 1390 Natalia Myszk 1978 K Sierakowice Polska 00:52:20 00:52:49
1213 962 Aurelia Spręga 1976 K SKS FILIPPIDES Starogard Gdański Polska 00:52:20 00:52:36
1214 2651 Bożena Starzyńska 1974 K Gdynia Polska 00:52:21 00:52:32
1215 694 Krzysztof ŁUNIO 1972 M Poligon Jasień Gdańsk Polska 00:52:21 00:52:55
1216 2474 Adriana TOFIL 1976 K Adriany GDYNIA Polska 00:52:22 00:52:38
1217 663 Adam Zajac 1975 M Mosty Polska 00:52:22 00:52:38
1218 412 Marcin Gadomski 1981 M Gdańsk Polska 00:52:23 00:52:33
1219 1806 Michał Kania 1981 M Gdynia Polska 00:52:23 00:52:25
1220 1481 Michał Radka 1981 M KLIMOR TEAM Luzino Polska 00:52:23 00:52:26
1221 1967 Katarzyna Machaj 1994 K Jeppesen Gdańsk Polska 00:52:24 00:52:47
1222 1891 Jarek Płoski 1968 M Complexsports Gdynia Polska 00:52:24 00:52:26
1223 1453 Bartłomiej Dalecki 1976 M Rumia Polska 00:52:25 00:52:30
1224 1491 Jerzy Muszyński 1958 M Sopot Polska 00:52:25 00:52:28
1225 1601 marek jamrozik 1970 M Gowino Polska 00:52:26 00:53:04
1226 2647 Andrzej Dominikowski 1978 M MacGregor Rumia Polska 00:52:27 00:52:33
1227 2247 Sebastian Janicki 1974 M Gdańsk Polska 00:52:27 00:52:54
1228 2073 Krzysztof Ligęza 1965 M biegamyrazem.pl Gdynia Polska 00:52:27 00:52:48
1229 2097 Ireneusz Osiecki 1960 M CompleXsports triathlon team Gdańsk Polska 00:52:27 00:52:40
1230 1396 Kamil Rybakowski 1988 M Strzebielino Polska 00:52:27 00:52:51
1231 880 Adam Pachucki 1982 M Wkurw_Team Gdansk Polska 00:52:28 00:52:40
1232 906 Karol Labudda 1979 M Gdynia Polska 00:52:29 00:52:51
1233 944 Grzegorz Witczak 1979 M Gdynia Polska 00:52:29 00:52:51
1234 2366 Tomasz Wocial 1970 M Gdynia Polska 00:52:29 00:52:35
1235 9030 KRZYSZTOF BERENT 1979 M GDYNIA POL 00:52:30 00:52:49
1236 1712 Remigiusz Górtowski 1990 M Kretki Małe Polska 00:52:30 00:52:49
1237 1140 Alan Zajączkowski 1991 M Wkurw_team Gdańsk Polska 00:52:30 00:52:42
1238 2893 Weronika Mielniczek 1994 K Gdynia Polska 00:52:31 00:52:39
1239 1336 Barbara Łakomska 1956 K O Co Biega ? Gdynia Polska 00:52:31 00:52:40
1240 1337 Paweł Łakomski 1985 M O Co Biega ? Gdynia Polska 00:52:31 00:52:40
1241 1587 Arkadiusz Precz 1976 M Gdynia Polska 00:52:32 00:52:42
1242 603 Rafał Małek 1994 M Invictus 3City Gdańsk Polska 00:52:33 00:52:38
1243 9027 MARTYNA KNOT 1986 K CZERWIEC POL 00:52:34 00:52:38
1244 2980 Marcin Kościański 1988 M CC1715 Gdańsk Polska 00:52:34 00:53:01
1245 670 Damian Stasierowski 1994 M Africa Twim Świecie Polska 00:52:34 00:52:35
1246 1533 Barbara Łukaszewicz 1971 K MaratonyPolskie.Pl TEAM Gdańsk Polska 00:52:34 00:53:04
1247 9152 BOGDAN SKOPIŃSKI 1966 M ORMW GDYNIA POL 00:52:35 00:52:49
1248 1053 Bartosz Kiedrowicz 1987 M turbiniarnia-brzuchowo Gdynia Polska 00:52:36 00:53:01
1249 9122 MACIEJ ZIELIŃSKI 1978 M Coty Team ŻELISTRZEWO POL 00:52:37 00:52:49
1250 1530 Marek Kochna 1990 M Karwia Polska 00:52:38 00:52:49
1251 552 Marcin Kujaciński 1995 M Uniwersytet Gdański Świecie Polska 00:52:39 00:52:45
1252 1231 Tomasz Mejer 1987 M Staples Gdynia Polska 00:52:39 00:53:13
1253 878 Marcin Gąsiorowski 1987 M Gąsior Team Rumia Polska 00:52:41 00:52:44
1254 1101 Jarosław Mikołajewski 1971 M Gdynia Polska 00:52:42 00:53:10
1255 4243 TADEUSZ SYCHOWSKI 1955 M MARATOŃCZYK REDA POL 00:52:42 00:52:46
1256 979 Dariusz Lutkiewicz 1966 M Starszyn Polska 00:52:43 00:52:53
1257 2874 Karol Rydzyński 1989 M Gdynia Polska 00:52:43 00:52:55
1258 289 Leszek Klawitter 1974 M DUDYCZteam Gdynia Polska 00:52:44 00:53:03
1259 803 KAROLINA KURPISZ-SKWARCZAK 1979 K GDYNIA Polska 00:52:44 00:52:55
1260 2338 Łukasz Piaskowski 1989 M Gdynia Polska 00:52:45 00:52:54
1261 2333 Andrzej Wojniusz 1956 M III LO Gdynia Gdynia Polska 00:52:45 00:52:58
1262 1023 Jerzy Imianowski 1962 M Biegamyrazem.pl/MorsyGdyńskie Gdynia Polska 00:52:46 00:53:34
1263 1158 Magdalena Kruszyńska 1980 K biegamyrazem.pl Gdynia Polska 00:52:46 00:52:47
1264 1090 Grzegorz Świtoński 1974 M Gdynia Polska 00:52:46 00:53:00
1265 1008 Leonard Wróbel 1957 M Port Gdynia Sport Team Gdańsk Polska 00:52:46 00:53:08
1266 2840 Daniel Budziło 1983 M Gdańsk Polska 00:52:47 00:53:07
1267 143 MIECZYSŁAW KOWALIK 1961 M Kowaliki DOBRZEWINO Polska 00:52:47 00:53:07
1268 770 darek studzinski 1975 M galwa radmor gdynia Polska 00:52:48 00:52:51
1269 302 Sławomir Wierzchowski 1978 M Gdynia Polska 00:52:48 00:52:58
1270 2856 Przemysław Dejneka 1979 M Gdańsk Polska 00:52:49 00:53:08
1271 2015 Damian Gołąbowicz 1993 M LKB Braci Petk Lębork Polska 00:52:49 00:52:49
1272 1991 Krzysztof NIETUPSKI 1973 M RCI Gdynia Gdynia Polska 00:52:49 00:53:14
1273 270 Kacper Zieliński 1990 M SpaceForest Kraków Polska 00:52:49 00:52:51
1274 4212 GRZEGORZ FURTAK 1972 M G-FORCE GDYNIA POL 00:52:50 00:52:59
1275 299 Łukasz Piotrowski 1990 M Klub Biegowy Straży Miejskiej w Gdańsku Gdańsk Polska 00:52:50 00:53:15
1276 636 Michał Rola 1978 M Gdańsk Polska 00:52:51 00:53:03
1277 1382 Marek Koperski 1973 M Gdynia Polska 00:52:52 00:53:03
1278 2078 Petro Papadin 1969 M Gdynia Gdynia Polska 00:52:52 00:52:57
1279 293 Dariusz Rewers 1977 M REWERS Kosakowo Polska 00:52:52 00:52:58
1280 1058 DARIUSZ SCHNEIDROWSKI 1972 M RUMIA Polska 00:52:52 00:52:58
1281 631 Kamila Burcon 1983 K Odbiegający Od Formy Team Gdynia Polska 00:52:53 00:53:00
1282 9011 SEBASTIAN KAWCZAK 1997 M GDYNIA POL 00:52:53 00:52:53
1283 975 Aleksandra Markowska 1981 K Wydziałowy Team Biegowy ZiE PG Gdańsk Polska 00:52:53 00:53:03
1284 1902 Tomasz Paduch 1986 M LPP TEAM Gdańsk Polska 00:52:53 00:53:13
1285 2343 Zbigniew Dragan 1956 M Gdańsk Polska 00:52:54 00:53:05
1286 2662 Kamil Kiełbus 1988 M Gdynia Polska 00:52:54 00:52:55
1287 2380 Wojciech Pietras 1985 M gdansk Polska 00:52:54 00:53:19
1288 808 Dariusz Domińczak 1970 M UKS Iskra Gdynia Gdynia Polska 00:52:55 00:52:57
1289 1025 Marlena Michalak 1987 K Gdynia Polska 00:52:55 00:53:22
1290 1383 Marian SZRAMA 1966 M BAZA 44 LĘBORK Polska 00:52:55 00:53:02
1291 1269 Krzysztof Bagiński 1979 M Z wywalonym jęzorem Rumia Polska 00:52:56 00:53:19
1292 828 Patrycja Mejer 1992 K Gdynia Polska 00:52:56 00:53:04
1293 404 Marcin Kloska 1979 M KS Stolem Ostrzyce Polska 00:52:57 00:53:20
1294 1698 Izabela Heiducka 1990 K Gdynia Polska 00:52:58 00:53:22
1295 1116 Justyna Kankowska 1982 K GKS KASZUBI LUZINO Luzino Polska 00:52:58 00:53:17
1296 9164 TOMASZ KWIATKOWSKI 1976 M POGÓRZE POL 00:52:58 00:53:19
1297 562 Radosław Saniewski 1983 M Olsztyn Polska 00:52:58 00:53:32
1298 2013 Michał Czecholiński 1985 M Gdynia Polska 00:52:59 00:53:24
1299 37 Grzegorz Dziekan 1982 M Morski Oddział Straży Granicznej Strzebielino Polska 00:52:59 00:53:20
1300 3060 Julita Frączyk 1985 K Braniewo/Gdynia Polska 00:52:59 00:53:35
1301 323 Tomasz FRĄCKOWIAK 1980 M Gdynia Polska 00:53:00 00:53:19
1302 643 Tomasz Gawarkiewicz 1971 M Gdynia Polska 00:53:00 00:53:02
1303 1302 Romuald Tarasiuk 1965 M Gdynia Polska 00:53:00 00:53:02
1304 1252 Michał Wencławski 1993 M Decathlon Słupsk Słupsk Polska 00:53:00 00:53:02
1305 9034 KATARZYNA CIECIERSKA 1984 K GDYNIA POL 00:53:02 00:53:23
1306 2048 Jarosław Sypniewicz 1975 M Gdańsk Polska 00:53:02 00:53:33
1307 2932 Paweł Lewandowski 1982 M TVL MTB Gdynia Polska 00:53:03 00:53:25
1308 585 Katarzyna Gulcz 1977 K Runnersi S7 Banino Banino Polska 00:53:04 00:53:07
1309 1005 Grzegorz Kubera 1969 M Gdynia Polska 00:53:05 00:53:08
1310 1162 Michał Olszewski 1976 M Wejherowo Polska 00:53:05 00:53:26
1311 782 Bartłomiej Jankowski 1973 M Gdynia Polska 00:53:06 00:53:28
1312 1477 Rafał Krupiński 1990 M KLIMOR TEAM Gdańsk Polska 00:53:06 00:53:09
1313 949 Tomasz Urbaniak 1992 M Jarocin Polska 00:53:06 00:53:15
1314 2805 Kamila Domarus 2001 K ZSP nr 4 Wejherowo Gniewino Polska 00:53:07 00:53:11
1315 2595 Magdalena Sidorowicz 1990 K KLIMOR TEAM Gdańsk Polska 00:53:07 00:53:10
1316 460 Marcin Urbański 1977 M Knybawa Polska 00:53:07 00:53:30
1317 895 Dominika Wojtukiewicz 1992 K Staples Gdynia Polska 00:53:07 00:53:35
1318 1863 Artur Dryjer 1982 M ZHR Gdańsk Polska 00:53:09 00:53:14
1319 492 Oskar Lewiński 1976 M AIC TEAM Gdynia Polska 00:53:09 00:53:31
1320 368 Anna Blaszczyk-Parka 1991 K Gdynia Polska 00:53:10 00:53:36
1321 2307 Marcin Mak 1976 M Gdynia Poland 00:53:10 00:53:36
1322 692 Andy Quinn 1981 M Gdynia Polska 00:53:10 00:53:20
1323 719 Wojciech Kozłowski 1985 M Gdynia Polska 00:53:11 00:53:34
1324 2886 Kamil Piotrowski 1989 M MacGregor Gdańsk Polska 00:53:11 00:53:42
1325 963 Antoni SITKO-BAJORSKI 1972 M BHMW GDYNIA Polska 00:53:11 00:53:31
1326 2676 Dominika Kolk 1996 K Gdańsk Polska 00:53:12 00:53:40
1327 2956 Grażyna Dubiak 1975 K Ulkowy Polska 00:53:13 00:53:53
1328 2090 asia edel 1983 K No human doctor team Gdańsk Polska 00:53:13 00:53:43
1329 2091 tomasz tłoczkowski 1976 M gdynia Polska 00:53:13 00:53:43
1330 131 Dagna Kowalska 1984 K Laureate Gdynia Polska 00:53:14 00:53:35
1331 1432 Gracjana Miszka 1987 K Małe Trójmiasto Biega Gościcino Polska 00:53:14 00:53:21
1332 1428 Marcin Mede 1971 M Gdynia Polska 00:53:15 00:53:29
1333 1660 Adrian Sidor 1991 M Lufthansa Systems Poland Active Gdansk Polska 00:53:16 00:53:39
1334 2396 Ewelina Staniewicz 1984 K Gdynia Polska 00:53:16 00:53:37
1335 414 Ryszard Borski 1982 M REDA Reda Polska 00:53:17 00:53:47
1336 952 Marek Polniak 1974 M S-4 Rumia Polska 00:53:17 00:53:33
1337 1209 Diana Bełz 1988 K Fabryka Dobrej Formy trener Sopot Polska 00:53:19 00:53:49
1338 725 Adam Jurewicz 1973 M Elbażant Elbląg Polska 00:53:19 00:53:24
1339 2077 Klaudia Kubisz 1976 K Gdańsk Polska 00:53:19 00:53:32
1340 1829 Maciej Kucharski 1992 M Goyello Power Club Pruszcz Gdanski Polska 00:53:19 00:53:23
1341 1425 Przemysław Słowik 1986 M EC Gdansk Gdańsk Polska 00:53:19 00:53:52
1342 2310 Mateusz Chołaściński 1979 M Sopot Polska 00:53:20 00:53:53
1343 2487 Przemysław Piszko 1993 M Słupsk Polska 00:53:20 00:53:21
1344 1375 ANNA RADECKA 1972 K PRUSZCZ BIEGA PRUSZCZ GDAŃSKI Polska 00:53:20 00:53:45
1345 309 DARIUSZ WŁADYMIRUK 1980 M Pruszcz Biega PRUSZCZ GDAŃSKI Polska 00:53:20 00:53:30
1346 2481 Szymon Koruba 2001 M VILO Gdynia Polska 00:53:21 00:53:42
1347 2916 Bartosz Okroj 1997 M ksemwetipg Gdynia Polska 00:53:21 00:53:48
1348 1041 adam piotrowski 1983 M Rumia Polska 00:53:22 00:53:23
1349 537 Jaroslaw Ajtel 1976 M TEAM LETJA Gdansk Polska 00:53:23 00:53:28
1350 1783 Beata Woźniak 1979 K Dębogórze Polska 00:53:23 00:53:52
1351 1962 Malgorzata Malijonis 1993 K KMB Bolszewo Reda Polska 00:53:24 00:53:28
1352 830 Aleksandra Ohler 1986 K Sitatunga Band Gdynia Polska 00:53:24 00:53:48
1353 671 Paweł Koczapski 1978 M Gdynia Polska 00:53:25 00:53:43
1354 1194 Sebastian Rogało 1987 M Gdynia Polska 00:53:25 00:53:53
1355 2455 Jakub Giminski 1989 M London United Kingdom 00:53:26 00:53:51
1356 390 Artur Jakusz-Gostomski 1988 M Gdańsk Polska 00:53:26 00:53:33
1357 836 Iga Kościńska 1993 K Gdańsk Polska 00:53:26 00:53:45
1358 2989 Piotr Kowalik 1987 M BeKa Swornegacie Chojnice Polska 00:53:27 00:53:45
1359 1734 Agnieszka Sągin 1987 K Gdynia Polska 00:53:27 00:53:32
1360 2547 Marcin Szwemiński 1988 M Sobowidz Polska 00:53:27 00:53:46
1361 2960 Przemysław Dubiak 1977 M Ulkowy Polska 00:53:28 00:54:08
1362 408 Małgorzata Dziedzic 1990 K Lufthansa Systems Poland Active Gdańsk Polska 00:53:28 00:53:54
1363 1520 Rafał Sosiński 1980 M Sportevo Gdynia Polska 00:53:28 00:53:48
1364 1988 Fabian Szlaga 1989 M Gdynia Polska 00:53:28 00:53:49
1365 1220 Arkadiusz Janeczko 1986 M Seals Gdańsk Polska 00:53:29 00:53:42
1366 1535 Ryszard Lenkiewicz 1957 M MaratonyPolskie.pl TEAM Gdańśk Polska 00:53:29 00:54:12
1367 1168 Jarosław Walaszkowski 1966 M Gdańsk Polska 00:53:29 00:53:51
1368 2695 Grzegorz Kózka 1972 M Szczęśliwa Team Banino Polska 00:53:32 00:53:35
1369 173 jan iwanicki 1975 M Bieg w butach gdynia Polska 00:53:33 00:54:02
1370 2858 Darek Lewandowski 1964 M Gdynia Polska 00:53:33 00:53:55
1371 3048 monika stachowska 1981 K gdynia Polska 00:53:34 00:53:53
1372 497 Marcin Kwiatkowski 1986 M Gdynia Polska 00:53:35 00:53:38
1373 125 Marcin Zbawicki 1975 M Gdynia Polska 00:53:35 00:53:38
1374 2227 JOANNA GRABOWSKA 1966 K GDANSK Polska 00:53:36 00:53:52
1375 2694 Piotr Cieszyński 1970 M Runeda Rumia Polska 00:53:37 00:54:06
1376 874 Sławomir Nalepa 1965 M Gdynia Polska 00:53:37 00:53:55
1377 2504 Bartosz Wróblewski 1991 M Dżordanki Bracie Gdynia Polska 00:53:37 00:53:58
1378 237 Adam Lidzbarski 1976 M Szemud Polska 00:53:38 00:53:54
1379 1565 Radosław Wojtal 1979 M Straszyn Polska 00:53:38 00:53:50
1380 743 Grzegorz Bieszk 1976 M Rumia Polska 00:53:39 00:53:46
1381 950 Agnieszka Bulenda 1981 K Łężyce-Głodówko Polska 00:53:39 00:53:42
1382 407 Artur Dłużniewski 1974 M Elbląg Polska 00:53:39 00:54:09
1383 543 Tomasz Kowalewski 1974 M Banino Polska 00:53:39 00:53:48
1384 1013 Aneta Olczak 1982 K Lębork Polska 00:53:39 00:53:43
1385 2167 Edward Panasiuk 1956 M Gdynia Polska 00:53:39 00:53:48
1386 1534 Maciej Jarzabek 1977 M Straszyn Polska 00:53:40 00:53:43
1387 755 Zygmunt Michalski 1969 M niezrzeszony gdynia Polska 00:53:40 00:54:00
1388 2214 Anna Przeździak 1993 K Gdańsk Polska 00:53:40 00:53:48
1389 742 PIOTR ZIENIEWICZ 1978 M SZADKOBIEGACZE BIELAWA Polska 00:53:40 00:53:54
1390 9003 PRZEMYSŁAW KIEŁBASA 1986 M GDYNIA POL 00:53:41 00:53:51
1391 42 Dariusz Urbański 1986 M Gdynia Polska 00:53:43 00:54:19
1392 268 Agnieszka Tomasińska 1983 K Endure team Gdynia Polska 00:53:45 00:53:59
1393 1031 Łukasz Labuda 1988 M Saint-Gobain SQUAD Gdynia Polska 00:53:46 00:54:06
1394 1080 Anna Szyłejko 1991 K Gdańsk Polska 00:53:46 00:53:50
1395 1247 Paweł Kleban 1977 M Gdańsk Polska 00:53:47 00:53:48
1396 1920 Agnieszka Lewandowska 1971 K Kwidzyn Polska 00:53:47 00:53:54
1397 1145 Martyna Czarnobaj 1998 K Gdańsk Polska 00:53:49 00:53:57
1398 1950 Adrian Jaroniec 1998 M Rumia Polska 00:53:49 00:53:56
1399 1517 Maciej Rudnicki 1985 M Goyello Power Club Gdynia Polska 00:53:49 00:53:56
1400 2670 Dagmara Chojnacka 1988 K Gdańsk Polska 00:53:50 00:54:26
1401 9130 BARTOSZ LAJS 1986 M IP Team Kwidzyn KWIDZYN POL 00:53:50 00:54:10
1402 837 JAROSŁAW CZAPIEWSKI 1975 M JJKM Gdynia Polska 00:53:51 00:54:08
1403 550 Paulina Hilla 1991 K Bożepole Wielkie Polska 00:53:51 00:53:58
1404 2707 Beata Wegner 1991 K Lębork Polska 00:53:51 00:53:58
1405 242 Tomasz Kamiński 1989 M Słupsk Polska 00:53:52 00:54:23
1406 9013 NATALIA PACENKO 1993 K GDYNIA POL 00:53:52 00:54:00
1407 756 Marcin Thiel 1975 M Zamostne Polska 00:53:52 00:54:18
1408 1790 Tomasz Wawrzonek 1973 M Gdynia Polska 00:53:52 00:54:20
1409 48 Andrzej Stasica 1974 M Łęgowo Polska 00:53:53 00:54:08
1410 2358 Robert Wargowski 1971 M Gdynia Polska 00:53:53 00:54:06
1411 2186 Dominik Wójcik 1999 M Mosty Polska 00:53:54 00:53:59
1412 1236 Krzysztof Kunowski 1981 M Gdańsk Polska 00:53:55 00:54:09
1413 60 Aleksandra Myślińska 1976 K Gdańsk Polska 00:53:56 00:54:08
1414 2498 Bartłomiej Stradowski 1974 M MTM Team Gdynia Polska 00:53:56 00:54:31
1415 281 Radosław Marszałkowski 1972 M taxout team Gdynia Polska 00:53:57 00:54:01
1416 9129 ROBERT DOLECKI 1984 M Rock&Roll GDAŃSK POL 00:53:58 00:54:10
1417 2264 Krzysztof Stelmach 1993 M Banino Polska 00:53:58 00:54:06
1418 2141 Katarzyna Mazurowska 1978 K Gdynia Polska 00:53:59 00:54:22
1419 1255 Marcin Dolata 1978 M Alior Running Team Gdynia Polska 00:54:00 00:54:10
1420 1550 Daria Boba 1989 K Polanka Wielka Polska 00:54:01 00:54:37
1421 1386 Przemysław Cygański 1975 M Gdynia Polska 00:54:01 00:54:17
1422 2259 Marcin Liberadzki 1976 M Athletic Apollo Wejherowo Polska 00:54:02 00:54:28
1423 392 Wojciech Szczepaniak 1972 M Wydymała Gdynia Polska 00:54:02 00:54:04
1424 2977 Katarzyna Wąsik 1978 K Biegamyrazem.pl Reda Polska 00:54:05 00:54:37
1425 1237 Jacek Fabiszak 1975 M Gdańsk Polska 00:54:07 00:54:08
1426 2134 Klaudia Kałan 1994 K Gdynia Polska 00:54:07 00:54:28
1427 2508 Maciej Nijak 1984 M Gdańsk Polska 00:54:07 00:54:39
1428 2585 Piotr Zajk 1970 M Gdynia Polska 00:54:07 00:54:30
1429 1503 Marcin Adamski 1988 M Operacja Sport Gdańsk Polska 00:54:08 00:54:08
1430 216 Krzysztof Kozioł 1979 M CrossFit Stocznia Gdańsk Polska 00:54:08 00:54:23
1431 9023 KONRAD SZCZEPAKOWSKI 1992 M GDAŃSK POL 00:54:08 00:54:32
1432 598 Maciej Grzonka 1980 M Rytel Polska 00:54:09 00:54:40
1433 4245 JACEK ROJEK 1982 M GDYNIA POL 00:54:09 00:54:09
1434 41 Martin Buller 1994 M Szybkie Trampki Hel Polska 00:54:11 00:54:36
1435 2056 Małgorzata Chajkowska 1986 K Jeppesen Gdańsk Polska 00:54:11 00:54:28
1436 10012 Arkadiusz Kuta 1970 M Łęcze Polska 00:54:11 00:54:54
1437 607 Kamila Wegner 1988 K Runeda Reda Polska 00:54:11 00:54:16
1438 2906 Magdalena Tołoczko 1981 K Sopot Polska 00:54:12 00:54:36
1439 679 Marcin Lemańczyk 1976 M Gdynia Polska 00:54:13 00:54:34
1440 1807 Monika Malec 1992 K LPP TEAM Rokitki Polska 00:54:13 00:54:34
1441 1151 Stefan Kubica 1962 M Katownia Gdańsk Polska 00:54:14 00:54:24
1442 433 Przemysław Pachut 1976 M LPP TEAM Gdynia Polska 00:54:14 00:54:34
1443 746 Grzegorz Gładykowski 1968 M Gdynia Polska 00:54:15 00:54:45
1444 3009 Martyn Bambrowicz 1984 M Daleko jeszcze? Rumia Polska 00:54:16 00:54:38
1445 2773 Jacek Zawadzki 1975 M Gdynia Polska 00:54:16 00:54:29
1446 1827 Daria Bokuniewicz 1990 K Bayer Life Team Gdańsk Polska 00:54:17 00:54:33
1447 535 Jarosław Kryszak 1989 M Team COPERNICUS Gdańsk Polska 00:54:17 00:54:33
1448 2721 Bartosz Michalski 1982 M UBEZPIECZALNIA TEAM Gdynia Polska 00:54:17 00:54:33
1449 1199 Daniel Żyła 1977 M Pruszcz Gdański Polska 00:54:17 00:54:19
1450 747 Tomasz Gładykowski 1970 M Gdynia Polska 00:54:18 00:54:48
1451 1754 Tomasz Liszewski 1977 M Franke Gdynia Polska 00:54:18 00:54:36
1452 1879 Iwona Podsiadło 1971 K Agnes Magnes Gdynia Polska 00:54:18 00:54:40
1453 9025 ANNA BIGAJ 1988 K Drużyna A GDYNIA POL 00:54:19 00:54:46
1454 766 Igor Grubba 1992 M Puck Polska 00:54:19 00:54:26
1455 2930 Sławomir Lis 1969 M Gdańsk Polska 00:54:19 00:54:39
1456 3006 Krzysztof Olszewski 1973 M Okabe Team Gdynia Polska 00:54:19 00:54:39
1457 2972 Magdalena Rożyk 1975 K biegamyrazem/Oknobur-Gdynia Gdynia Polska 00:54:19 00:54:37
1458 765 Damian Sadłowski 1992 M Gdynia Polska 00:54:20 00:54:27
1459 2976 Anna Fiedorowicz 1991 K State Street Running Club gdańsk Polska 00:54:21 00:54:28
1460 2728 Łukasz Józefowicz 1993 M State Street Running Club Działdowo Polska 00:54:21 00:54:49
1461 1549 Adriana Nikelewska 1988 K Laureate Gdańsk Polska 00:54:21 00:54:30
1462 1094 Andrzej Palka 1956 M APS Gaz-Sensor Team Gdynia Polska 00:54:21 00:54:47
1463 2815 Wojtek Zabrocki 1992 M State Street Gdansk Polska 00:54:21 00:54:49
1464 3031 Karolina Bulińska 1991 K Gdańsk Polska 00:54:22 00:54:28
1465 4170 ANIA CZAPSKA 1990 K BAŁTYK Fabryka Czekolady STAROGARD GDAŃSKI POL 00:54:23 00:54:30
1466 2510 Marcin Wittbrodt 1990 M Fighting Bikers Gdynia Gdynia Polska 00:54:23 00:54:37
1467 978 Krzysztof WRZOS 1969 M Virtual Runner Club Władysławowo Polska 00:54:23 00:55:13
1468 716 Grażyna Matuszak 1975 K Akademia biegowa Kiełpino Kiełpino Polska 00:54:24 00:54:27
1469 1983 Michał Mocarski 1987 M Jeppesen Gdańsk Polska 00:54:24 00:54:32
1470 2650 Tadeusz Szłyk 1960 M MacGregor Poland Gdańsk Polska 00:54:24 00:54:28
1471 626 Wojtek Bączek 1983 M Reda Polska 00:54:25 00:54:30
1472 553 Bartosz Kacprzak 1981 M DORFIN Gdańsk Polska 00:54:25 00:54:31
1473 2667 Andrzej Kospał Pawłowski 1955 M Kościerzyna Polska 00:54:25 00:54:50
1474 525 Michał Waligórski 2000 M Gdynia Polska 00:54:25 00:54:59
1475 1445 Marcin Głębicki 1997 M AMW Gdynia Elbląg Polska 00:54:26 00:54:36
1476 1286 Olga Hycza 1976 K OLTECH Team Gdynia Polska 00:54:26 00:54:27
1477 1898 Urszula Krojec 1974 K Banino Biega Banino Polska 00:54:27 00:54:50
1478 1532 Agnieszka Jarzabek 1982 K Straszyn Polska 00:54:28 00:54:31
1479 991 Grażyna Krauza 1961 K RUN Babys Bolszewo Polska 00:54:28 00:54:37
1480 1102 Łukasz Mikołajewski 1995 M Gdynia Polska 00:54:28 00:54:56
1481 361 Karol Lange 1978 M Moja Gdynia ONE MEN TEAM Gdynia Polska 00:54:29 00:54:58
1482 2851 Danuta Fiałek 1992 K LPP Team Gdańsk Polska 00:54:30 00:54:36
1483 1640 Krzysztof Hinz 1974 M Marysia&Kubuś TEAM Gdynia Polska 00:54:30 00:54:50
1484 791 Piotr Wieczorek 1970 M Suchy Dwór Polska 00:54:31 00:54:55
1485 1531 Dorota Dalecka 1980 K Biegamyrazem.pl Gdynia Polska 00:54:32 00:54:37
1486 93 Justyna Suchorz 1973 K Pierwoszyno Polska 00:54:32 00:54:39
1487 2104 MARIUSZ SZACHT 1983 M GDYNIA Polska 00:54:32 00:55:05
1488 225 Zdzisław Kopeć 1963 M Gdańsk Polska 00:54:33 00:54:48
1489 4110 KAROLINA SKURTYS 1984 K RUNEDA REDA POL 00:54:33 00:54:34
1490 1427 Marcin Śliwiński 1990 M Gdańsk Polska 00:54:33 00:54:34
1491 637 Waldemar Fronc 1950 M Karwiny Gdynia Polska 00:54:34 00:54:40
1492 2207 Aneta Myślińska 1989 K Kurczaczki Team Gdynia Polska 00:54:34 00:55:04
1493 1012 Mateusz Tomaszewski 1990 M Mazury Giżycko Giżycko Polska 00:54:34 00:54:54
1494 1202 Magdalena Kaczorowska 1985 K Bioway Gdańsk Polska 00:54:35 00:54:46
1495 1946 Karolina Kuczyńska 1984 K Gdańsk Polska 00:54:35 00:54:55
1496 2115 Jerzy Michalski 1974 M SpaceForest Gdynia Polska 00:54:36 00:55:14
1497 3003 Michał Kąkol 1994 M Gdynia Polska 00:54:37 00:55:11
1498 9278 MARCIN BURAKIEWICZ 1981 M Staples BRANIEWO POL 00:54:38 00:54:58
1499 1986 Monika Przybyło 1986 K Mosty Polska 00:54:38 00:55:10
1500 1912 Alina Konieczka 1972 K Ziaja Team Gdynia Polska 00:54:39 00:54:51
1501 111 Robert Witkowski 1965 M Gdynia Polska 00:54:39 00:55:10
1502 2770 Marcin Furmanowski 1987 M FRESHASF*CK Gdynia Polska 00:54:40 00:54:55
1503 1443 Wojciech Białecki 1960 M HYDROSTACJA Gdynia Polska 00:54:41 00:55:22
1504 9006 JAKUB KRZYSZTOFIK 1986 M GDAŃSK POL 00:54:41 00:55:11
1505 2445 Dawid Nowacki 1998 M Jim Beam Team Kwidzyn Polska 00:54:41 00:54:57
1506 1311 Daniel Reczyński 1979 M BPH Runners Team Gdańsk Polska 00:54:41 00:55:05
1507 1324 Jolanta Kwarciak 1989 K Pogórze Polska 00:54:42 00:54:53
1508 2769 Anna Figarska 1983 K Sopot Poland 00:54:43 00:54:54
1509 236 Sławomir Pujszo 1976 M Chwaszczyno Biega Chwaszczyno Polska 00:54:43 00:54:59
1510 2098 Ilona Chojnacka 1992 K Gdańsk Polska 00:54:44 00:54:50
1511 3072 Jarosław Dziaduła 1969 M Gdynia Polska 00:54:44 00:54:51
1512 2362 EDYTA ŚLESZYCKA 1971 K SportowyDoktor GDAŃSK Polska 00:54:44 00:55:09
1513 9292 JACEK BARANOWSKI 1961 M GDYNIA POL 00:54:45 00:55:15
1514 1726 Jakub Fornal 1990 M Intel Technology Poland Gdynia Polska 00:54:46 00:54:53
1515 2283 Damian Mattik 1962 M Sopot Polska 00:54:46 00:54:51
1516 917 Dobromir Pielecki 1988 M FRESHASF*CK Gdynia Polska 00:54:46 00:55:02
1517 2967 Jakub Kaminski 1992 M Gdynia Polska 00:54:47 00:54:50
1518 1663 Agnieszka Chyła 1984 K Gdynia Polska 00:54:48 00:55:13
1519 437 Krzysztof Licau 1969 M KS Rozłazino Rozłazino Polska 00:54:48 00:54:59
1520 1722 Katarzyna Morawska 1984 K Gdynia Polska 00:54:48 00:55:17
1521 935 Piotr Piniecki 1979 M Gdańsk Polska 00:54:48 00:55:17
1522 2546 Sławomir Wierzbicki 1978 M Kolnik Polska 00:54:49 00:55:03
1523 4109 RAFAŁ SKRZYPCZAK 1973 M MORSY ZBLEWO GDYNIA POL 00:54:50 00:54:55
1524 1054 Dariusz Woźniak 1963 M Gdańsk Polska 00:54:50 00:55:04
1525 224 Dariusz Groenwald 1971 M ISKRA Połczyno Połczyno Polska 00:54:52 00:55:06
1526 848 Zdzislaw Grzesiak 1952 M Biegam bo lubie Gdynia Polska 00:54:52 00:54:57
1527 2448 Kasia Spanos-Pianowska 1988 K Gdynia Polska 00:54:52 00:55:12
1528 2279 Karol Drzeżdżon 1988 M Ostrowo Polska 00:54:53 00:55:13
1529 528 Jakub Lech 1993 M Nowa Wieś Polska 00:54:53 00:55:23
1530 1021 Andrzej TÓRZ 1955 M USTKA Ustka Polska 00:54:53 00:55:03
1531 1297 Tomasz Tutak 1973 M Klub 42,2 Lębork Łeba Polska 00:54:53 00:54:55
1532 1819 Patryk Pisarski 1982 M Bayer Life Team Gdańsk Polska 00:54:54 00:55:05
1533 2602 Marcelina Dutkiewicz 1989 K MnMs Copenhagen Denmark 00:54:55 00:54:58
1534 824 Stanisław Geppert 1970 M Body in Motion Sopot Polska 00:54:55 00:54:57
1535 1551 Mateusz Kłosowski 1988 M Gdańsk Polska 00:54:55 00:55:19
1536 338 Kamil Zbąski 1975 M Gdynia Polska 00:54:55 00:55:09
1537 110 Piotr Rygielski 1975 M Gdynia Polska 00:54:56 00:55:12
1538 2277 Kamil Szerląg 1989 M Gdynia Polska 00:54:56 00:55:07
1539 240 Marta Cieślik 1991 K Pruszcz Biega Show Must Go On Pruszcz Gdański Polska 00:54:57 00:55:06
1540 2252 Dorota Grzegorczyk 1977 K Kowale Polska 00:54:57 00:54:59
1541 772 Łukasz Gołębski 1988 M Gdynia Polska 00:54:58 00:55:23
1542 298 Małgorzata Masłowska 1975 K biegamyrazem.pl/VegeRunners Gdynia Polska 00:54:58 00:54:59
1543 307 ROBERT SPYCHALSKI 1976 M -------- GDYNIA Polska 00:54:58 00:55:02
1544 10018 Łukasz Kołodziejczyk 1990 M Kraków Polska 00:54:59 00:55:12
1545 2147 Kamil Pociask 1987 M - Gdynia Polska 00:54:59 00:55:06
1546 1825 Marek Hudzik 1967 M KL Gdynia Gdynia Polska 00:55:00 00:55:01
1547 1539 Dorota Kozioł 1979 K Gdynia Polska 00:55:01 00:55:32
1548 1541 Waldemar Clemens 1973 M Strzebielino Polska 00:55:02 00:55:23
1549 1894 Dominika Polichnowska 1992 K GDYNIA Polska 00:55:02 00:55:30
1550 1852 Joanna Sawczuk 1970 K Body In Motion Gdańsk Polska 00:55:02 00:55:17
1551 2642 Krzysztof Szajerski 1960 M Gdynia Polska 00:55:03 00:55:09
1552 1598 Michał Gołębiewski 1980 M Gdańsk Polska 00:55:05 00:55:24
1553 2300 Marek Żukowski 1952 M TTT Triada, Parkrun Gdynia Gdynia Polska 00:55:06 00:55:09
1554 1342 NATALIA MATYSIAK 2000 K UNATTACHED - PARKRUN GDYNIA GDYNIA Polska 00:55:07 00:55:29
1555 1761 Milena Modzelewska 1989 K BigYellowFoot Adventure Team Sopot Polska 00:55:07 00:55:25
1556 1999 Martyna Kaszorek 1991 K Dare2Tri Gdynia Polska 00:55:08 00:55:25
1557 2382 Joanna Skrok-Czyżyk 1980 K Juli i Piotr Gdynia Polska 00:55:08 00:55:10
1558 2952 Tomasz Szpyrko 1987 M Szlachta Chwarzno Gdynia Polska 00:55:08 00:55:37
1559 1139 Mariusz Kierepka 1965 M Rumia Polska 00:55:10 00:55:49
1560 1801 Przemysław Kacprzak 1985 M LPP Team Gdańsk Polska 00:55:12 00:55:32
1561 1592 Natalia Mańczak 1993 K Gdynia Polska 00:55:12 00:55:32
1562 1047 Magdalena Radtke 1983 K Göteborg Sweden 00:55:12 00:55:36
1563 1184 Sergiusz RESKO 1969 M REDA Polska 00:55:12 00:55:29
1564 2368 Piotr Walczak 1979 M AZS Uniwersytet Gdański Gdynia Polska 00:55:12 00:55:42
1565 154 Przemysław Boruta 1987 M Borucik Tri Team Gdynia Polska 00:55:13 00:55:31
1566 2024 Danuta Gawlik 1975 K Mosty Polska 00:55:13 00:55:20
1567 2630 Katarzyna Kliczewska 1971 K Elblag Polska 00:55:13 00:55:28
1568 301 Edyta Przytarska 1984 K WUOZ Gdańsk/ AB Kartuzy Kiełpino Kartuzy Polska 00:55:13 00:55:25
1569 2438 Kamila Doroszuk 1995 K Hajnówka Polska 00:55:17 00:55:50
1570 462 Michał Zadrąg 1970 M Fabryka Dobrej Formy Otomin Polska 00:55:17 00:55:23
1571 2269 Jarosław Jendza 1976 M Running backwards Kosakowo Polska 00:55:18 00:55:22
1572 2420 Mirosław Staniszewski 1961 M Pogromcy dzików Gdynia Polska 00:55:18 00:55:34
1573 1910 Błażej Szepietowski 1978 M Gdynia Polska 00:55:19 00:55:34
1574 1160 Jolanta Kraszewska 1982 K parkrun Gdynia Gdynia Polska 00:55:20 00:55:41
1575 861 Tomasz Łukaszewski 1976 M Sopot Polska 00:55:20 00:55:34
1576 1391 Emila Barca 1984 K Morsy Zblewo Zblewo Polska 00:55:21 00:55:24
1577 1020 Bożena Głuszek 1963 K Dolce Catana Gdynia Polska 00:55:21 00:55:39
1578 1355 Leszek Uschler 1973 M Gdynia Polska 00:55:21 00:55:41
1579 804 Eliza Buryła 1984 K Gdynia Polska 00:55:22 00:55:31
1580 4241 EDWARD GRZELECKI 1956 M TORUŃ POL 00:55:22 00:55:46
1581 681 Karolina Krempeć 1987 K Gdańsk Polska 00:55:23 00:55:48
1582 352 Dorota Zdanko 1976 K Gdynia Polska 00:55:23 00:55:34
1583 470 Adam Miszewski 1963 M Grupa Biegowa 65 Gdańsk Polska 00:55:24 00:55:44
1584 120 Adam Czajkowski 1941 M Gdańsk Polska 00:55:25 00:55:26
1585 1871 Adam Redzimski 1968 M Gdynia Północ Gdynia Polska 00:55:25 00:55:48
1586 1877 Łukasz WAWRZEŁA 1986 M Gdynia Polska 00:55:25 00:55:58
1587 1671 Aleksandra Rzezak 1982 K Reda Polska 00:55:26 00:55:37
1588 589 Krystian Wasiluk 1989 M Gdynia Polska 00:55:26 00:55:50
1589 2936 Joanna Gładkowska 1992 K Gdynia Polska 00:55:27 00:55:38
1590 960 Maciej Cherek 1973 M Gdańsk Polska 00:55:28 00:55:49
1591 3043 Eliza Zakrzewska 1995 K Gdynia Polska 00:55:28 00:55:58
1592 1274 Marcin Fojut 1975 M Morsy Zblewo Bytonia Polska 00:55:30 00:55:35
1593 2460 Monika Kosznicka 1992 K Rumia Polska 00:55:30 00:55:47
1594 1960 Agata Orłowska 1982 K Jeppesen Gdynia Polska 00:55:30 00:55:59
1595 1470 EWA WIŚNIEWSKA 1979 K DWA SZYBKIE ŻUBRY TEAM RUMIA Polska 00:55:30 00:55:35
1596 1329 Magdalena Żydkiewicz-Dopka 1981 K Dwa Szybkie Żubry Team Rumia Polska 00:55:30 00:55:35
1597 32 Milena Bławat 1980 K Somonino Polska 00:55:31 00:55:54
1598 9124 ARKADIUSZ KOPYLEC 1987 M Opec GDYNIA POL 00:55:31 00:56:03
1599 1602 Katarzyna Jamrozik 1972 K Gowino Polska 00:55:32 00:55:35
1600 9287 MACIEJ WESOŁOWSKI 1977 M GDYNIA POL 00:55:32 00:55:58
1601 986 Anna Kapuścińska 1987 K Gdynia Polska 00:55:33 00:55:59
1602 2634 Marek Kowalik 1965 M Lufthansa Systems Poland Active!/CichyPort RunTeam Gdańsk Polska 00:55:33 00:55:50
1603 1447 Michał Szymański 1970 M Byle do przodu :) Gdynia Polska 00:55:33 00:55:38
1604 3077 Jakub Byzdra 2002 M BBL Gdańsk Chwaszcyzno Polska 00:55:36 00:55:55
1605 140 Kasia Gizulewska 1975 K Gdynia Polska 00:55:36 00:55:44
1606 1857 Bogumiła Ciołek 1974 K Pszczółki Polska 00:55:37 00:56:08
1607 1941 Aleksandra Kaczmarek-Byzdra 1974 K BBL Gdańsk Chwaszczyno Polska 00:55:37 00:55:55
1608 1505 Wojciech Słupski 1981 M Gdańsk Poland 00:55:37 00:55:46
1609 256 Przemysław Nagórski 1981 M Gdynia Polska 00:55:39 00:56:02
1610 1159 Marek Szymański 1979 M SGS POLAND Team Gdynia Polska 00:55:39 00:56:05
1611 974 Joanna Jokiel 1985 K Gdańsk Polska 00:55:40 00:55:47
1612 1733 Karina Olszewska 1977 K Aquama Team Gdynia Polska 00:55:40 00:55:41
1613 62 Anna Tandek 1991 K Gdańsk Polska 00:55:40 00:55:59
1614 283 Aleksandra Ucińska 1989 K Sopot Polska 00:55:40 00:55:58
1615 1410 Maciej Piotrowski 1992 M Wataha Gdańsk Polska 00:55:41 00:50:56
1616 970 WIESŁAWA WENTA 1978 K WYGODA SIERAKOWSKA Polska 00:55:41 00:56:11
1617 1333 Daniel Zaworski 1974 M Run Forest Zelistrzewo Polska 00:55:41 00:55:52
1618 428 Mariusz Madej 1976 M Juszkowo Polska 00:55:42 00:55:45
1619 1585 Marta Synoracka 1990 K Gdynia Polska 00:55:42 00:55:46
1620 2576 Maciej Szczygeł 1991 M Festyn Pelplin Polska 00:55:42 00:55:51
1621 1404 ANNA EWA GAJDA 1972 K GDYNIA Polska 00:55:43 00:56:07
1622 1683 Natalia Syryca 1987 K TeamBablo Gdynia Polska 00:55:43 00:56:00
1623 2320 Radoslaw Cirocki 1995 M ZHR Rumia Polska 00:55:44 00:55:56
1624 1865 Kamil Ryta 1995 M - Gdynia Polska 00:55:44 00:56:13
1625 9276 URSZULA KOSTRZEWA CEMBOR 1957 K UKS Żabianka Gdańsk GDAŃSK POL 00:55:45 00:55:49
1626 2586 Bartosz Lipiec 1998 M Jim Beam Team Kwidzyn Polska 00:55:45 00:56:01
1627 156 Adrian Wagner 1980 M Gdynia Polska 00:55:45 00:55:49
1628 502 Wojciech Adamczyk 1980 M Gdynia Polska 00:55:47 00:56:15
1629 2513 Tomek Wolski 1977 M GDYNIA Polska 00:55:47 00:56:10
1630 2010 ANIA PAKUŁA 1975 K PAKULA Team Gdynia Orlowo Polska 00:55:48 00:55:57
1631 375 Sebastian Jakubiec 1993 M Sopot Polska 00:55:49 00:56:17
1632 903 Sandra Gransicka 1989 K 75007 - PARIS 07 Francja 00:55:51 00:55:59
1633 951 Rafał Pawlicki 1974 M SGWP Gdynia Polska 00:55:51 00:56:11
1634 1847 Krzysztof Bojanowski 1982 M Street workout 3miasto Gdynia Polska 00:55:53 00:56:16
1635 167 Dariusz Szymkun 1962 M Wataha Gdynia Polska 00:55:53 00:56:15
1636 786 Izabela Lipińska 1986 K Gdańsk Polska 00:55:55 00:56:10
1637 1709 Joanna Majkowska 1997 K Gdynia Polska 00:55:55 00:56:22
1638 1622 Milena Mielczarek 1986 K VAN GRAAF Gdynia Polska 00:55:56 00:56:20
1639 2045 Krzysztof Mikucki 1960 M Sopocki Klub Morsów Mosty Polska 00:55:57 00:56:07
1640 2260 Tomasz Ostrowski 1988 M Vitamin-Shop Gdynia Polska 00:55:57 00:56:26
1641 2478 Robert Miotk 1986 M Bolszewo Polska 00:55:58 00:56:20
1642 2406 Daniel Szarek 1998 M Gdynia Polska 00:55:58 00:55:59
1643 1746 Łukasz Ossowski 1974 M Gdynia Polska 00:55:59 00:56:31
1644 2878 Jan Szymczuk 1961 M Gromik Gdynia Gdynia Polska 00:55:59 00:56:26
1645 777 Marcin Tolodziecki 1974 M ByleDoMety Żelistrzewo Polska 00:55:59 00:56:02
1646 1884 Marta Korpusik 1985 K Parówy hmm hmm hmm Gdańsk Polska 00:56:00 00:56:07
1647 1203 Dariusz Szyca 1985 M Mtm team, Dabrowski team Gdańsk Polska 00:56:00 00:56:09
1648 911 Marika Gransicka 1984 K Gdynia Polska 00:56:01 00:56:08
1649 1192 Krzysztof Głomski 1977 M Gdańsk Polska 00:56:01 00:56:02
1650 1042 Andrzej Pilski 1949 M Barefoot Runners Society - UK Frombork Polska 00:56:02 00:56:39
1651 2722 Emilia Ponisz 1993 K UBEZPIECZALNIA TEAM Gdynia Polska 00:56:02 00:56:17
1652 2336 Łukasz Zieliński 1991 M Pan z Aparatem Gdynia Polska 00:56:02 00:56:25
1653 2713 Bartosz Wojnicki 1981 M BPH Runners Club Gdańsk Polska 00:56:03 00:56:27
1654 2907 Aleksandra Miller 1993 K Gdansk Polska 00:56:04 00:56:12
1655 89 Kamil Miszkiel 1988 M Fabryka Dobrej Formy Gdynia Polska 00:56:04 00:56:11
1656 1798 Piotr Wysocki 1991 M Monolit IT Gdańsk Polska 00:56:04 00:56:11
1657 94 Jan MARKO 1965 M run-log.com Gdynia Polska 00:56:06 00:56:21
1658 2316 Gaweł Szydłowski 1993 M Gdańsk Polska 00:56:06 00:56:18
1659 3019 Jacek Drywa 1985 M Gdańsk Polska 00:56:07 00:56:41
1660 468 krzysztof kozaczuk 1983 M MJR gdynia Polska 00:56:07 00:56:09
1661 1597 Mariusz Pepliński 1974 M MAMY TO! Gdynia Polska 00:56:08 00:56:13
1662 379 Mateusz Żylewicz 1989 M Dream Tri Team Gdańsk Polska 00:56:08 00:56:25
1663 1359 Maciej Wara-Wąsowski 1969 M Łódź Polska 00:56:09 00:56:31
1664 958 Iwona Jereczek 1992 K Brusy Polska 00:56:10 00:56:32
1665 1509 Ilona Pietrzyk 1982 K biegnijpozdrowie.pl Gdańsk Polska 00:56:10 00:56:17
1666 415 Wojciech Łabanowski 1986 M Sopot Polska 00:56:10 00:56:36
1667 107 Marta Kreft 1982 K Kreft Team Rumia Polska 00:56:11 00:56:16
1668 1917 Roman Nowosielski 1957 M Niezrzeszony Gdynia Polska 00:56:11 00:56:15
1669 2432 Małgorzata Stępień 1991 K Sopot Polska 00:56:11 00:56:36
1670 1985 Krzysztof Pietruszkiewicz 1981 M Puck Polska 00:56:12 00:56:42
1671 2184 RYSZARD KOŁOWIECKI 1947 M GDYNIA Polska 00:56:15 00:56:23
1672 2563 Magdalena Dulewicz 1987 K NAVIGIUM Running Team Gdynia Polska 00:56:16 00:56:26
1673 4103 GRZEGORZ KUROWSKI 1977 M GDYNIA POL 00:56:16 00:56:26
1674 1947 Michał Masłowski 1984 M State Street Running Club Gdynia Polska 00:56:16 00:56:28
1675 2080 Grzegorz Kaźmierski 1974 M Gdynia Polska 00:56:17 00:56:51
1676 1287 Rafał Duzowski 1970 M Gdynia Polska 00:56:18 00:56:23
1677 9166 RYSZARD POPIEL 1946 M GDAŃSK POL 00:56:18 00:56:44
1678 1538 Witold Wilk 1967 M Różyny Polska 00:56:18 00:56:49
1679 633 Ela Badaj 1976 K Kosakowo Polska 00:56:19 00:56:25
1680 3044 Sebastian Jastrzębski 1982 M OPEC Gdynia Gdynia Polska 00:56:19 00:56:49
1681 1215 Piotr Sutkowski 1990 M Kozacz z Trenerem Gdańsk Polska 00:56:19 00:56:34
1682 2982 Konrad Wilczynski 1989 M Gdansk Polska 00:56:19 00:56:46
1683 165 Martyna Daniszewska 2000 K Gdańsk Polska 00:56:20 00:56:27
1684 2103 EWA SANOCKA 1988 K GDYNIA Polska 00:56:20 00:56:53
1685 2941 Rafał Labuda 1969 M Akademia Biegowa Kartuzy Kartuzy Polska 00:56:21 00:56:49
1686 2341 Zbigniew lulis 1960 M GDAŃSK Polska 00:56:22 00:56:44
1687 2756 Bartłomiej Behmke 1976 M TRI-SEA GDYNIA Polska 00:56:23 00:56:53
1688 1109 Michał Izydorczak 1993 M Wejherowo Polska 00:56:23 00:56:45
1689 1934 Alicja Gruszczyńska 1992 K State Street Running Club Gdańsk Polska 00:56:24 00:56:42
1690 2391 Bartosz Witanowski 1988 M C.Hartwig Gdynia Gdynia Polska 00:56:24 00:56:46
1691 1626 Adrianna Chruściel 1991 K Fizjoterapia Adrianna Chruściel gdynia Polska 00:56:25 00:51:39
1692 1420 Rafał Pudełko 1977 M CP Team Gdynia Polska 00:56:25 00:56:41
1693 730 Mirosław Dukat 1958 M Brodnica Polska 00:56:26 00:56:43
1694 2522 Paulina Romińska 1978 K Wejherowo Polska 00:56:26 00:56:35
1695 2044 Tomasz Gwiazdowski 1970 M Gdynia Polska 00:56:27 00:56:51
1696 1295 Michał Kotlarz 1979 M Gdynia Polska 00:56:28 00:56:41
1697 9121 BARTOSZ SZMAGLIŃSKI 1981 M HEL POL 00:56:28 00:56:31
1698 2748 Bogumiła Kit 1981 K Gdańsk Polska 00:56:30 00:56:31
1699 2633 Mariusz Matyja 1975 M Gdynia Polska 00:56:30 00:56:38
1700 394 Krzysztof Droszcz 1983 M BigYellowFoot Adventure Team Gdańsk Polska 00:56:31 00:56:50
1701 357 Michał Kleina 1980 M GDYNIA WITOMINO Polska 00:56:32 00:57:03
1702 1343 Waldemar Werbiński 1960 M Słupsk Polska 00:56:32 00:56:44
1703 2328 Mateusz Kudaj 1992 M Gdynia Polska 00:56:33 00:56:42
1704 1317 Paulina Mucha 1986 K TriMama Team Pogórze Polska 00:56:33 00:56:50
1705 2026 Adam Wojciechowski 1990 M Gdynia Polska 00:56:33 00:57:02
1706 571 Ryszard Nowak 1957 M Sosnowiec Polska 00:56:34 00:56:38
1707 2365 Wojciech Rosa 1977 M Pruszcz Gdański Polska 00:56:34 00:56:46
1708 1751 Aleksandra Adler 1993 K Gdynia Polska 00:56:35 00:56:39
1709 1697 Wojciech Kurowski 1972 M Gdańsk Gdańsk Polska 00:56:36 00:57:19
1710 1846 Eugeniusz Musiał 1946 M Body in Motion Gdynia Polska 00:56:37 00:56:42
1711 1820 Miguel Angel Rodriguez Lopez 1975 M Bayer Life Team Gdańsk Polska 00:56:37 00:56:43
1712 644 Krzysztof Leszkowicz 1986 M DOMAX Racing Team Pogórze Polska 00:56:38 00:56:41
1713 1104 Artur Sobczak 1977 M Gdynia Polska 00:56:38 00:56:53
1714 1929 MONIKA NAJDA 1980 K GDYNIA Polska 00:56:39 00:57:12
1715 2804 Piotr Zych 1970 M Gdynia Polska 00:56:40 00:56:48
1716 322 Beata Jażdżewska 1990 K Biegaj z Bzysiem Rumia Polska 00:56:41 00:57:11
1717 2751 Magdalena Malara-Świtońska 1981 K PPNT AKtywnie Gdynia Polska 00:56:42 00:56:57
1718 624 Bartłomiej Kiryluk 1989 M Gdynia Polska 00:56:43 00:57:01
1719 1105 Katarzyna Stankiewicz 1969 K Wydziałowy Team Biegowy ZIE PG Gdansk Polska 00:56:43 00:57:07
1720 873 sylwester pluciński 1972 M brak gdynia Polska 00:56:44 00:57:04
1721 2861 Adam Schröder 1978 M Gdynia Polska 00:56:44 00:57:10
1722 872 Aleksandra Bujak 1994 K WKS Flota Gdynia Bolszewo Polska 00:56:46 00:56:58
1723 1556 Mateusz Filipp 1972 M Gdynia Polska 00:56:46 00:56:57
1724 510 Piotr Ofman 1982 M M&P Gdynia Polska 00:56:46 00:57:09
1725 901 Marek Jeszke 1994 M Mrzezino Polska 00:56:48 00:57:04
1726 1485 Katarzyna Pszczółkowska 1989 K fit4everest.pl Gdańsk Polska 00:56:50 00:57:12
1727 1028 Dorota Siekierzyńska 1977 K SKL FILIPPIDES STAROGARD / MORSY SKARSZEWY Skarszewy Polska 00:56:50 00:56:52
1728 1071 Jarosław Witkowski 1958 M RMDC Gdańsk Polska 00:56:50 00:57:04
1729 2641 Jakub Grabski 1991 M Gdynia Polska 00:56:51 00:57:21
1730 796 Michał Grzenkowicz 1996 M Team Kreft Reda Polska 00:56:52 00:57:13
1731 395 Mirosław Pawłowski 1978 M CTM Team Gdańsk Polska 00:56:52 00:57:23
1732 1448 Marcin Radawiec 1972 M Gdańsk Polska 00:56:52 00:56:58
1733 202 Krystyna Sadkowska 1958 K bbl Starogard Gdanski Starogard Gdanski Polska 00:56:52 00:56:56
1734 941 Marcin Krauze 1972 M Pogórze Polska 00:56:53 00:57:16
1735 1866 Bartosz Nowak 1993 M Gdańsk Polska 00:56:53 00:57:19
1736 1438 Paweł Mania 1977 M Gdynia Polska 00:56:54 00:57:40
1737 333 Michał Styś 1989 M Gdynia Polska 00:56:55 00:57:05
1738 1677 Wiktor Floryszczyk 1984 M Rotmanka Polska 00:56:56 00:57:15
1739 656 Maciej Kamienski 1978 M Gdansk Polska 00:56:57 00:57:15
1740 977 Jacek Klawikowski 1972 M Gdynia Polska 00:56:57 00:57:13
1741 1070 Darek Kowalski 1979 M NeoEdo Reda Polska 00:56:57 00:57:02
1742 1990 Justyna Lubecka 1984 K Rumia Polska 00:56:57 00:57:18
1743 1883 Piotr Janczarski 1978 M Gdańsk Polska 00:56:58 00:57:19
1744 9128 TOMASZ OSTASZEWSKI 1980 M Monolit IT GDYNIA POL 00:56:58 00:57:05
1745 472 Małgorzata Skowrońska 1987 K Gdańsk Polska 00:56:58 00:57:02
1746 1815 Dominika Szleja 1987 K Gdańsk Polska 00:56:58 00:57:04
1747 2600 Łukasz Franiak 1983 M Juszkowo Polska 00:56:59 00:57:27
1748 1609 Jacek Pauba 1983 M Gdansk Polska 00:57:00 00:57:27
1749 2783 Grazyna Maria Sabiron 1959 K Gdynia Polska 00:57:00 00:57:22
1750 2303 Justyna Górska 1994 K Gdynia Polska 00:57:01 00:57:11
1751 797 Włodzimierz Głowacki 1938 M Koszalin Polska 00:57:02 00:57:03
1752 1652 Andrzej Sawuła 1973 M Dynatrace Gdańsk Polska 00:57:02 00:57:20
1753 2359 Anna Walter 1976 K Płochliwe Rumburaki Gdynia Polska 00:57:02 00:57:30
1754 1736 Izabela Szatkowska 1969 K Gdańsk Polska 00:57:03 00:57:26
1755 419 Sebastian Wilk 1990 M ZHR KOSAKOWO Polska 00:57:03 00:57:24
1756 2601 Jarosław Grabarczyk 1983 M Gdynia Polska 00:57:04 00:57:59
1757 1560 Barbara Kuczkowska 1974 K Gdańsk Polska 00:57:04 00:57:12
1758 1774 Elżbieta Mosica 1959 K Gdańsk Polska 00:57:04 00:57:04
1759 1682 Paweł Bellwon 1987 M TeamBablo Gdynia Polska 00:57:05 00:57:20
1760 820 Rafał Bellwon 1980 M Rumia Polska 00:57:05 00:57:20
1761 1065 Małgorzata Muszyńska 1988 K Runeda Gdynia Polska 00:57:05 00:57:26
1762 2118 Piotr Malepszy 1978 M Rumia Polska 00:57:06 00:57:30
1763 2120 KAROLINA DĄBROWSKA 1991 K TEAM LATIS GDAŃSK Polska 00:57:07 00:57:30
1764 2877 Maciej Kowalski 1964 M Gdańsk Polska 00:57:07 00:57:32
1765 1401 Natalia Mazurek 1984 K Gdynia Polska 00:57:07 00:57:22
1766 2891 Aleksandra Kania 1983 K Kubik team Gdynia Polska 00:57:08 00:57:29
1767 1366 Robert Lewandowski 1977 M COM-DKM, Morsy Gdyńskie Gdynia Polska 00:57:08 00:57:34
1768 2572 Waldemar Maszota 1971 M dZH MW Gdynia Polska 00:57:08 00:57:29
1769 1591 Patryk Szymanowski 1997 M Gdynia Polska 00:57:08 00:57:35
1770 518 Marta Gliwińska 1992 K Gdynia Polska 00:57:09 00:57:18
1771 1573 Wojciech Tomkiel 1974 M Bbl-Gdynia Gdynia Polska 00:57:09 00:57:25
1772 651 Agata Ciesielska 1993 K Gdańsk Polska 00:57:10 00:57:38
1773 1015 Maciej Grzeszczuk 1990 M Staples Gdańsk Polska 00:57:10 00:57:30
1774 280 Elżbieta Litkiewicz 1957 K Gdynia Polska 00:57:10 00:57:11
1775 2304 Paweł Stasiak 2001 M Biegamyrazem.pl Pogórze Polska 00:57:10 00:57:26
1776 1610 Paulina Zajkowska-Pauba 1987 K Gdańsk Polska 00:57:10 00:57:38
1777 2228 Kamilla Maria Buś 1973 K Jezus żyje Mosty Polska 00:57:12 00:57:23
1778 2538 Bartłomiej Kolubiński 1971 M WKB Śledziowe Wzgórze Rewa Polska 00:57:12 00:57:40
1779 4049 WALDEMAR BŁASZCZAK 1952 M GDAŃSK POL 00:57:14 00:57:38
1780 3018 Joanna Błoch 1974 K Szalony Gdańsk Biega Gdańsk Polska 00:57:14 00:57:26
1781 2063 Robert Mański 1977 M Bojano Biega Bojano Polska 00:57:14 00:57:19
1782 2913 Anna Banach-Cyra 1979 K Bojano Biega Gdynia Polska 00:57:15 00:57:20
1783 611 Patrycja Król 1976 K Gdynia Polska 00:57:15 00:57:23
1784 1730 Tomasz Kwiatkowski 1980 M Latis #ThinkForward Gdynia Polska 00:57:15 00:57:39
1785 1715 Ewa Piórko 1975 K Goyello Power Club Gdańsk Polska 00:57:15 00:57:24
1786 2189 Patrycja Grzelecka 1984 K Latis #ThinkForward Gdynia Polska 00:57:16 00:57:39
1787 9169 JOANNA BUJWID 1976 K GDYNIA POL 00:57:17 00:57:19
1788 2761 Andrzej Chabraszewski 1977 M Gdynia Poland 00:57:17 00:57:27
1789 1253 ALICJA KIEŁKUCKA 1972 K NORWOOD BIEGA TRABKI MAŁE Polska 00:57:17 00:57:20
1790 771 Łukasz Marciniec 1987 M Gdańsk Polska 00:57:17 00:52:19
1791 1607 Jarosław Suszek 1966 M PGB Sportowa Paczka Gdynia Polska 00:57:17 00:57:26
1792 1345 Agnieszka Kiedacz 1977 K Gdańsk Polska 00:57:18 00:57:31
1793 2544 Karol Kierek 1993 M Gdynia Polska 00:57:18 00:57:20
1794 2130 Iwona Maciejewska 1975 K Pruszcz Gdański Polska 00:57:18 00:57:19
1795 1595 Bartłomiej Pryła 1988 M 1988 Tuchola Polska 00:57:18 00:57:53
1796 1455 Rafał Rumiński 1975 M Gdynia Polska 00:57:18 00:57:21
1797 2131 Łukasz Maciejewski 1977 M Pruszcz Gdański Polska 00:57:19 00:57:20
1798 4237 ROBERT BETLEJEWSKI 1984 M GDYNIA POL 00:57:20 00:57:28
1799 9158 MARCIN FRYMARK 1968 M GDYNIA POL 00:57:21 00:57:32
1800 2419 Magdalena Niemczycka 1979 K BBL Gdynia Gdynia Polska 00:57:21 00:57:22
1801 4105 DARIUSZ JACHOWICZ 1962 M GDYNIA POL 00:57:22 00:57:36
1802 2124 Joanna Kotwica 1991 K Pszczółki Polska 00:57:22 00:57:35
1803 2702 Nina Kreja 1977 K Gdańsk Polska 00:57:22 00:57:26
1804 1536 Jadzia Bryś 1988 K Dzieciaki w formie Kraków Polska 00:57:23 00:57:32
1805 3062 Paweł Domaszk 1988 M Gdańsk Polska 00:57:23 00:57:39
1806 436 Monika Jeleńska 1978 K MAMY TO - Radio Gdańsk Gdynia Polska 00:57:24 00:57:26
1807 509 Marta Magiera 1982 K M&P Gdańsk Polska 00:57:24 00:57:47
1808 914 Renata Marszk 1981 K Akademia Biegowa Kartuzy Kartuzy Polska 00:57:24 00:57:38
1809 2809 Krzysztof Białk 2000 M PZS 4 Wejherowo Krokowa Polska 00:57:25 00:57:49
1810 294 Ewa Leoniak 1989 K Koci Łapci & Dzierzgoń Team Gdynia Polska 00:57:25 00:57:41
1811 1656 Michał Makowski 1977 M Gdynia Polska 00:57:25 00:57:36
1812 1731 Filip Bisztyga 1987 M ZHR Gdańsk Polska 00:57:26 00:57:37
1813 630 Damian Balmas 1989 M Staples Gdańsk Poland 00:57:27 00:57:39
1814 707 Piotr Buras 1985 M Gdynia Polska 00:57:27 00:57:54
1815 2064 Olga Szarmach 1988 K Port Gdynia Sport Team Gdynia Polska 00:57:27 00:57:29
1816 56 Andrzej Wąsik 1973 M Grupa Biegowa 65 Borkowo Polska 00:57:28 00:58:04
1817 2047 Marcin Hoffman 1987 M Gdynia Polska 00:57:30 00:58:00
1818 1 PIOTR KEMPCZYŃSKI 1973 M HUSARIA RUN GDYNIA GDYNIA POL 00:57:30 00:57:51
1819 1303 Damian Kurowski 1990 M KOPHEW-GEO Gdynia Polska 00:57:30 00:57:37
1820 9026 MIECZYSŁAW OLESZCZUK 1957 M www.telefony-gsm.pl LĘBORK POL 00:57:30 00:57:32
1821 2673 Maciej Gembczyk 1976 M - Gdynia Polska 00:57:31 00:57:46
1822 2079 Wioletta Jażdżewska 1977 K State Street Running Club Gdańsk Polska 00:57:31 00:57:52
1823 1222 Przemysław Miszka 1982 M OPEC Gdynia Rumia Polska 00:57:31 00:57:39
1824 2429 Rafał Polakowski 1989 M Fundacja Ale Cyrk! Gdynia Polska 00:57:31 00:58:06
1825 2644 Aleksandra Wierzbowska 1994 K Malbork Polska 00:57:31 00:57:39
1826 205 Leszek Zakrzewski 1972 M www.telefony-gsm.pl Gdynia Polska 00:57:31 00:57:32
1827 2377 Sławomir Lipiński 1970 M Rumia Polska 00:57:32 00:57:49
1828 1014 Ewa Komin 1992 K Gdańsk Polska 00:57:33 00:58:07
1829 816 MICHAŁ GAWIN 1980 M GDAŃSK Polska 00:57:34 00:57:48
1830 563 Krzysztof Mirkiewicz 1989 M Gdańsk Polska 00:57:34 00:57:53
1831 982 Marcin Matusiak 1980 M Gdynia Polska 00:57:35 00:58:00
1832 1304 Tomasz Orzechowski 1976 M Gdynia Polska 00:57:35 00:57:38
1833 57 Krzysztof Sośnicki 1948 M Hel Polska 00:57:35 00:57:43
1834 2720 Konrad Kukałowicz 1997 M UBEZPIECZALNIA TEAM Płock Polska 00:57:36 00:57:59
1835 1611 JOANNA WIŚNIEWSKA 1975 K SPORTEVO / DREAM TRI TEAM Gdańsk Polska 00:57:36 00:58:08
1836 3065 Paweł Hołubasz 1978 M Lębork Polska 00:57:40 00:57:55
1837 1221 Roman Jeliński 1967 M OPEC Gdynia Rumia Polska 00:57:40 00:57:48
1838 218 Seweryna Cieluch 1983 K Keep Calm & Uzupełniaj Płyny Gdynia Polska 00:57:41 00:57:58
1839 386 Anna Grzegorek 1983 K AmbitiousRunnersTeam Zbychowo Polska 00:57:41 00:58:11
1840 2727 Magdalena Kurszewska 1986 K Gdańsk Polska 00:57:42 00:57:45
1841 2631 Justyna Miączyńska 1983 K Smoki Wawelskie Gdańsk Polska 00:57:42 00:57:49
1842 2841 Krzysztof Mikołajczak 1970 M Gdynia Polska 00:57:43 00:58:09
1843 1141 Jerzy Gałązka 1962 M BABIE DOŁY Gdynia Polska 00:57:44 00:58:19
1844 2566 Grzegorz Styba 1980 M Rumia Polska 00:57:44 00:57:59
1845 1676 Krystyna Floryszczyk 1986 K Rotmanka Polska 00:57:45 00:58:03
1846 1062 Anita Kopania 1975 K Pszczółki Polska 00:57:45 00:58:16
1847 45 Wanda Majchrzak 1977 K KB Katorżnik Murowana Goślina Murowana Goślina Polska 00:57:45 00:57:57
1848 1110 Dżafar Bajraszewski 1981 M Rumia Polska 00:57:46 00:58:10
1849 416 Aleksandra Kaźmierska 1976 K Rumia Polska 00:57:47 00:58:15
1850 2875 Anna Lesińska 1989 K Gdynia Polska 00:57:47 00:57:53
1851 221 Bartosz Roman 1972 M Nowa Wieś Polska 00:57:47 00:58:01
1852 2884 Agnieszka Gronek 1982 K Gdynia Polska 00:57:48 00:58:15
1853 2945 Piotr Jankowski 1993 M Pruszcz Gdański Polska 00:57:48 00:58:13
1854 1546 Agnieszka Krawczuk 1996 K każdy sobie ...Team Gdynia Polska 00:57:48 00:58:01
1855 220 Ewa Niewiadomska-Roman 1972 K Nowa Wieś Polska 00:57:48 00:58:02
1856 788 Karol Karczewski 1990 M Gdańsk Polska 00:57:49 00:58:01
1857 807 Andrzej Bigaj 1981 M Drużyna A Gdynia Polska 00:57:50 00:58:18
1858 2757 Sławomir Ławicki 1967 M Gdynia Polska 00:57:50 00:58:13
1859 2239 Piotr Grycner 1951 M ROCOCO Starogard Gdański Polska 00:57:51 00:58:20
1860 847 Gabriela Hiller 1971 K Gdańsk Polska 00:57:52 00:57:57
1861 2776 Olga Krasodomska 1987 K Gdańsk Polska 00:57:52 00:57:58
1862 1723 Kamila Dolistowska 1978 K Gdynia Polska 00:57:54 00:57:56
1863 612 Magdalena Grześkiewicz 1974 K Run for fun Gdynia Polska 00:57:54 00:58:03
1864 2145 Anna Marchaj 1984 K Malbork Polska 00:57:54 00:58:11
1865 1914 ULA TALAŚKA 1977 K REDA Polska 00:57:54 00:58:25
1866 942 Dariusz Czarzasty 1970 M Wqrw_team Gdańsk Polska 00:57:55 00:58:19
1867 401 Mariusz Dudek 1974 M Gdynia Polska 00:57:55 00:58:00
1868 1695 Mariusz Kaszubowski 1980 M Gdynia Polska 00:57:55 00:57:57
1869 1039 piotr kwidziński 1979 M Gdańsk Polska 00:57:55 00:58:12
1870 1444 Leszek Majkowski 1980 M Gdynia Polska 00:57:55 00:57:59
1871 86 Jakub Sperka 1987 M StudioBezNazwy Fotograf Gdynia Polska 00:57:55 00:58:26
1872 1705 BOLESŁAW SPORNY 1950 M PORT GDYNIA SPORTTEAM RUMIA Polska 00:57:56 00:58:14
1873 1280 Karolina PLUTA 1979 K GDYNIA Polska 00:57:59 00:58:16
1874 2763 Patrycja Zaborowska 1984 K Lufthansa Systems Poland Runners Żukowo Polska 00:57:59 00:58:22
1875 1365 Karolina Jedynak 1978 K Athletic Apollo Wejherowo Polska 00:58:00 00:58:11
1876 2265 Andrey Timofeev 1990 M State Street Running Club Gdansk Polska 00:58:00 00:58:28
1877 1706 MAJSZAK JÓZEF 1940 M PORT GDYNIA SPORT TEAM BIEGAMY RAZEM GDYNIA Polska 00:58:01 00:58:05
1878 447 Paulina Koberda 1982 K Gdynia Polska 00:58:01 00:53:24
1879 2243 KAROLINA MARCHEL 1990 K MTB BOLSZEWO Polska 00:58:03 00:58:13
1880 2778 Sławomir Walterski 1983 M Walter Team Toruń Toruń Polska 00:58:04 00:58:38
1881 1035 Jarosław Biały 1972 M KMP Gdynia Gdynia Polska 00:58:08 00:58:12
1882 2357 Monika Piepke 1978 K Gdynia Polska 00:58:08 00:58:21
1883 2998 Joanna Dymecka 1983 K Szczecinek Polska 00:58:09 00:58:41
1884 2997 Andrzej Żebrowski 1984 M Warszawa Polska 00:58:09 00:58:41
1885 149 Tomasz Nowaczyk 1982 M Gdynia Polska 00:58:10 00:58:25
1886 2037 Mateusz Sitkiewicz 1989 M Tczew Polska 00:58:10 00:58:29
1887 2165 Iwona Machula 1968 K Rumia Polska 00:58:11 00:58:28
1888 940 Kamil Wolski 1988 M Zuchwali bimbrownicy Gdynia Polska 00:58:11 00:58:33
1889 2052 Jacek Chrapkowski 1977 M OPEC Gdynia Gdynia Polska 00:58:12 00:58:33
1890 105 Agnieszka Zalewska 1973 K Biegamyrazem.pl Gdynia Polska 00:58:12 00:58:27
1891 33 Dariusz Józefowicz 1971 M PADŁ NA RYJ TEAM Gdynia Polska 00:58:14 00:58:45
1892 9004 MACIEJ KOMOROWSKI 1983 M SUWAŁKI POL 00:58:14 00:58:34
1893 314 asia różycka 1985 K gdańsk Polska 00:58:14 00:53:20
1894 1055 Katarzyna Dokrzewska 1985 K Gdynia Polska 00:58:15 00:58:55
1895 1907 Krzysztof Filip 1973 M noClub Dębogórze Polska 00:58:15 00:58:33
1896 1979 Jerzy Siemiński 1959 M ARCON Gdańsk Polska 00:58:15 00:58:39
1897 1670 Dariusz Klaus 1960 M Gdańsk Polska 00:58:16 00:58:27
1898 2733 Paulina Miłkowska 1993 K Gdańsk Polska 00:58:17 00:58:24
1899 496 Piotr Jakubowski 1970 M SCALAR Team Gdynia Polska 00:58:18 00:58:27
1900 3010 Krzysztof Rybacki 1985 M Gdynia Polska 00:58:19 00:58:37
1901 9168 KRYSTIAN GRUDNIEWSKI 1980 M Interio ? POL 00:58:20 00:58:27
1902 2229 Joanna Klimczak 1984 K Gdynia Polska 00:58:20 00:58:27
1903 181 Anna Kruczkowska 1981 K activEK-centrum zdrowego człowieka Gdynia Polska 00:58:20 00:58:22
1904 2021 Natalia Szustek 1978 K SZUSTY TEAM ;-) Tuchom Polska 00:58:20 00:58:22
1905 2076 Patryk Walaszkowski 1988 M SII Gdańsk Gdynia Polska 00:58:20 00:58:29
1906 1795 Agnieszka Gruszka 1979 K Gdynia Sport Team Gdynia Polska 00:58:21 00:58:23
1907 2981 Łukasz Cichoń 1988 M Gdańsk Polska 00:58:22 00:58:28
1908 1190 Weronika Urbaniak 1991 K Gdańsk Polska 00:58:24 00:58:33
1909 1833 Patrycja Andrzejczak 1989 K Gdynia Polska 00:58:25 00:58:36
1910 67 Joanna Cichowska 1993 K Gdańsk Polska 00:58:25 00:58:56
1911 2025 Paweł Rychlicki 1988 M Rychliccy Team Gdańsk Polska 00:58:25 00:58:48
1912 2927 Elżbieta Szyca 1962 K MTM TEAM Gdańsk Polska 00:58:25 00:58:26
1913 780 Przemysław Latarski 1989 M ZHR Gdynia Polska 00:58:26 00:58:37
1914 430 Anna Barnik 1987 K Acxiom Running Team Gdańsk Polska 00:58:27 00:58:44
1915 63 Dominika Lewińska 1979 K Biegamy Razem Władysławowo Władysławowo Polska 00:58:27 00:58:53
1916 1096 Katarzyna Pęsik 1992 K Geoban Jarocin Polska 00:58:27 00:58:37
1917 1097 Anna Przewoska 1989 K GEOBAN Gdańsk Polska 00:58:27 00:58:37
1918 655 Agata Goszka 1985 K 2 Kopalino Polska 00:58:28 00:58:42
1919 9155 ANDREA ŚWIETLICKI 1963 K BLANKENBURG GER 00:58:28 00:58:32
1920 2220 Mirosław Duszyca 1955 M Pruszcz Gdański Polska 00:58:29 00:58:48
1921 1088 Sylwia Gronowska 1976 K Saltus Sport Team Gdynia Polska 00:58:29 00:58:30
1922 446 Bartłomiej Maszota 1988 M Gdynia Polska 00:58:29 00:58:48
1923 231 Magdalena Niedźwiadek 1973 K Lufthansa Systems Poland Active! Gdańsk Polska 00:58:29 00:58:31
1924 2291 JOANNA KOWALCZYK 1973 K MTB WEJHEROWO Polska 00:58:30 00:58:40
1925 3001 Krzysztof Powajbo 1980 M LOTOS Running Team Gdynia Polska 00:58:30 00:58:45
1926 1811 Sviatoslav Hrytsai 1975 M Gdynia Ukraina 00:58:31 00:58:31
1927 2384 Anna Leśna 1990 K Grupa 22 Gdynia Polska 00:58:31 00:58:41
1928 2342 Wojciech Mosor 1982 M Tczew Polska 00:58:31 00:58:54
1929 1618 Małgorzata Armatyńska 1974 K Kobieta w biegu -Gdynia Gdynia Polska 00:58:32 00:58:50
1930 9024 OLGA WŁASÓW 1993 K SOPOT POL 00:58:32 00:59:03
1931 1558 Marek Grzegory 1990 M DecathlonRumia Władysławowo Polska 00:58:35 00:58:46
1932 1290 Krzysztof Kamiński 1965 M TUMBOteam Gdańsk Polska 00:58:35 00:59:04
1933 2797 Piotr Romer 1976 M Sopot Polska 00:58:35 00:59:05
1934 1719 Marek Rożek 1989 M Gdynia Polska 00:58:39 00:58:55
1935 313 Krzysztof Adamczak 1960 M Gdynia Polska 00:58:40 00:58:47
1936 2139 Bartosz Kiszkiel 1985 M Cedry Małe Polska 00:58:40 00:58:54
1937 506 Radosław Pietras 1985 M Poddębice Polska 00:58:41 00:59:00
1938 2938 Anna Zeglarska 1995 K Hospicjum św. Wawrzyńca w Gdyni Gdynia Polska 00:58:41 00:58:52
1939 2416 Izabela Magulska 1979 K Czersk Polska 00:58:43 00:58:59
1940 1010 Michał Nowak 1986 M RADUNICA TEAM RADUNICA Polska 00:58:43 00:58:50
1941 1309 Sylwia Patelczyk 1992 K Wejherowo Polska 00:58:44 00:58:47
1942 1874 Barbara Szypszak 1982 K Gdańsk Polska 00:58:45 00:59:28
1943 1482 Milena Łuczko 1987 K Intel Runners Gdańsk Polska 00:58:45 00:59:06
1944 3054 Łukasz Babski 1985 M Iława Polska 00:58:46 00:59:18
1945 2885 Dominik Lis 1971 M Gdansk Polska 00:58:47 00:59:26
1946 2831 Anna Wasilewska 1984 K Gdynia Polska 00:58:47 00:58:52
1947 980 Karol Olszewski 1982 M parówy hmm hmm hmm Gdynia Polska 00:58:48 00:58:57
1948 1067 Justyna Adamska 1976 K Runnersi S7 Banino Banino Polska 00:58:49 00:58:52
1949 688 Grzegorz Poradko 1990 M Gdańsk Polska 00:58:49 00:59:15
1950 799 Adam Brodowski 1992 M Gdynia Polska 00:58:50 00:59:01
1951 2486 Kazimierz MAJNA 1951 M Parkrun Gdynia Gdynia Polska 00:58:51 00:58:54
1952 800 Agnieszka Bębenek 1993 K Gdynia Polska 00:58:52 00:59:03
1953 1358 Przemysław Michalski 1974 M 2 Morski Pułk Strzelców Gdańsk Polska 00:58:52 00:59:23
1954 677 Elżbieta Hryń-Morawska 1979 K Fitless Mummy Gdynia Polska 00:58:53 00:59:15
1955 1810 Barbara Wojciechowska-Brzezińska 1967 K Parkrun Gdynia Gdynia Polska 00:58:53 00:59:21
1956 1711 Joanna Dunajewska 1973 K Gdańsk Polska 00:58:55 00:59:02
1957 435 RENATA BRZOZOWSKA 1974 K Wymiatacze Gdynia Polska 00:58:56 00:59:09
1958 2626 Wojciech Kwidziński 1963 M Gdańsk Polska 00:58:56 00:59:28
1959 25 ANDRZEJ MAGIER 1962 M GCS GDYNIA POL 00:58:56 00:58:59
1960 2950 Michał Polanowski 1997 M ZSChiE Gdynia Gdynia Polska 00:58:56 00:59:01
1961 1189 Anna Szulska 1972 K MODUŁ GDYNIA Polska 00:58:57 00:59:10
1962 704 Ryszard Ziemann 1950 M Gdynia Polska 00:58:57 00:59:02
1963 3041 Agata Korda 1993 K Gdańsk Polska 00:58:59 00:59:04
1964 2501 Agnieszka Kukawka 1978 K Norda Active Team Gdynia Polska 00:58:59 00:59:02
1965 1226 Aleksandra Siewert 2002 K POMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTER TUCHOM Polska 00:58:59 00:59:10
1966 9012 ARTUR RYBAK 1989 M Jeppesen GDAŃSK POL 00:59:00 00:59:07
1967 666 Marek Czerwinski 1986 M Chełmża Polska 00:59:01 00:59:29
1968 729 Bernadeta Dukat 1960 K Brodnica Polska 00:59:01 00:59:18
1969 1363 Marzena Hetman 1965 K Gdynia Polska 00:59:01 00:59:30
1970 946 Monika Piotrowska 1981 K Sopot Polska 00:59:01 00:59:12
1971 792 Monika Ubowska 1975 K Tczew Polska 00:59:02 00:59:30
1972 959 Katarzyna Kulis 1985 K Borkowo Polska 00:59:03 00:59:15
1973 2580 Natalia Gerigk 1988 K MORSY ZBLEWO Pinczyn Polska 00:59:04 00:59:08
1974 744 JOLANTA PAWŁOWSKA 1974 K Ulek-Mój Anioł Rumia Polska 00:59:04 00:59:11
1975 541 Mariusz Gumowski 1983 M Gumisie Banino Polska 00:59:05 00:59:39
1976 748 Marcin Kulik 1984 M borkowo Polska 00:59:06 00:59:24
1977 1415 Sławomir Nowak 1972 M Terramar Gdynia Polska 00:59:06 00:59:10
1978 1107 Sebastian Śliwiński 1979 M SLIVA Gdynia Polska 00:59:06 00:59:13
1979 555 Dorota Jeżyk 1980 K Gdynia Polska 00:59:08 00:59:32
1980 1615 Mirosław Licau 1976 M Gdynia Polska 00:59:08 00:59:31
1981 2150 Sonia Mickiewicz 2000 K Bałtyk Fabryka Czekolady Gdańsk Polska 00:59:08 00:59:11
1982 905 Karolina Kokot 1983 K Gdynia Polska 00:59:09 00:59:50
1983 523 Magdalena Łada 1965 K Gdynia Polska 00:59:09 00:59:36
1984 2088 Piotr Bajer 1984 M KS Banino Banino Polska 00:59:11 00:59:29
1985 2284 Magdalena Puciata 1967 K Gdynia Polska 00:59:11 00:59:12
1986 1074 Michał Jażdżewski 1990 M Gdańsk Polska 00:59:12 00:59:41
1987 1668 Violetta Klaus 1961 K Gdańsk Polska 00:59:12 00:59:15
1988 1600 Elżbieta Omernik 1980 K Pruszcz biega kobieta w biegu ŁĘGOWO Polska 00:59:12 00:59:26
1989 354 Marek Pełszyński 1984 M Zośka Running Team / LPP Team Gdańsk Polska 00:59:12 00:59:29
1990 984 Oskar Bogacki 1991 M Gdynia Polska 00:59:13 00:59:21
1991 983 Karolina Cymbaluk 1992 K Gdynia Polska 00:59:13 00:59:21
1992 1616 Agata Fediów 1983 K Staples Gdynia Polska 00:59:13 00:59:46
1993 2054 Julia Myszk 2001 K UKS Jedynka Reda Reda Polska 00:59:13 00:59:38
1994 989 Tomasz Czarkowski 1978 M Gdańsk Polska 00:59:14 00:59:37
1995 1113 Dariusz Wolik 1985 M Gdynia Polska 00:59:14 00:59:37
1996 613 Marta Handzlik- Rosuł 1981 K BONBON Praha Czechy 00:59:15 00:59:21
1997 1370 Magdalena Olech 1982 K Radunica Polska 00:59:15 00:59:29
1998 503 Marcin Szumlas 1980 M #szumiteam Połchowo Polska 00:59:15 00:59:19
1999 778 Agnieszka Tołodziecka 1973 K ByleDoMety Żelistrzewo Polska 00:59:15 00:59:19
2000 1114 Magdalena Wolik 1985 K Gdynia Polska 00:59:15 00:59:37
2001 2811 Piotr Zamojski 1985 M Warbud Running Team Borkowo Polska 00:59:15 00:59:17
2002 604 Aurelia Jaworowicz 1979 K Rumia Polska 00:59:16 00:59:24
2003 2161 Monika Makasewicz 1981 K Keller Sopot Polska 00:59:16 00:59:42
2004 2435 Roman Miler 1959 M Reda Polska 00:59:16 00:59:22
2005 388 Wojciech Mocarski 1980 M Gdynia Polska 00:59:16 00:59:35
2006 1646 Katarzyna Rogowska-Tomczyk 1975 K PKO BP Żelistrzewo Polska 00:59:16 00:59:35
2007 2755 Dorota Ciemna-Sarnowska 1986 K Good Luck Club Gdańsk Polska 00:59:18 00:59:20
2008 2018 Katarzyna Jatczak 1972 K Gdynia Polska 00:59:18 00:59:29
2009 2933 Ewa Ossowska 1957 K Morsy Zblewo Zblewo Polska 00:59:18 00:59:21
2010 49 Tomasz Jagłowski 1985 M Gdynia Polska 00:59:19 00:59:37
2011 2671 Marek Kaczorowski 1953 M Privat Gdańsk Polska 00:59:19 00:59:21
2012 1164 Barbara Rolińska 1980 K Morsy Zblewo Zblewo Polska 00:59:19 00:59:22
2013 1017 Szymon Ciechanowski 1977 M GDANSK Polska 00:59:20 00:59:29
2014 1890 Anna Dudojć 1982 K Gdynia Polska 00:59:20 00:59:43
2015 2652 Małgorzata Górska 1993 K Tuchola Polska 00:59:24 00:59:30
2016 9297 JOANNA WIATR 1977 K TRZEBIATOWO POL 00:59:24 00:59:48
2017 993 Marcin Łysek 1993 M Toruń Polska 00:59:25 00:59:26
2018 1596 Kamil Borowiec 1981 M Gdańsk Polska 00:59:26 00:59:27
2019 1201 Łukasz Krause 1995 M Gdynia Polska 00:59:26 01:00:02
2020 2210 Joanna Kwaśniewska 1994 K Gdynia Polska 00:59:26 00:59:27
2021 1332 Aleksandra Pillay 1980 K Gdynia Polska 00:59:26 00:59:30
2022 658 Tomasz Potarzyński 1981 M Gdańsk Polska 00:59:26 00:59:38
2023 994 Alicja Radtke 1994 K Gdańsk Polska 00:59:26 00:59:27
2024 1703 Wojciech Sobów 1969 M Gdansk Polska 00:59:26 01:00:00
2025 162 Agata Szymanowska 1980 K Agata Szymanowska Gdańsk Polska 00:59:26 00:59:39
2026 2430 Małgorzata Dziekońska 1984 K Wrzeście Polska 00:59:27 00:59:28
2027 1459 Katarzyna Jąkalska 1984 K Gdynia Polska 00:59:27 00:59:36
2028 398 Jerzy Staniszewski 1959 M Gdańsk Polska 00:59:27 00:59:29
2029 4102 JÓZEF MISZCZAK 1959 M GDAŃSK POL 00:59:28 00:59:31
2030 2370 piotr pecz 1965 M Korona Biega żelistrzewo Polska 00:59:28 00:59:33
2031 2806 Aleksandra Cupryś-Smolak 1986 K State Street Runnig Club, biegamyrazem.pl Gdynia Polska 00:59:29 00:59:34
2032 1747 Jakub Gryglicki 1993 M Gdańsk Polska 00:59:29 00:59:44
2033 2839 Anna Lewandowska-Stańczak 1975 K LPP Team Gdańsk Polska 00:59:29 00:59:57
2034 4216 MICHAŁ OLSZEWSKI 1968 M WARSZAWA POL 00:59:29 00:59:34
2035 2665 Aleksandra Kowacz 1993 K Gdańsk Polska 00:59:30 00:59:34
2036 714 Paulina Małecka 1992 K Wejherowo Polska 00:59:31 00:59:39
2037 2314 Mirosław Szydłowski 1969 M Gdańsk Polska 00:59:31 00:59:35
2038 1818 Sylwia Lewczyk 1981 K BAŁTYK Fabryka Czekolada Włocławek Polska 00:59:33 00:59:39
2039 1968 Jakub Augustyniak 1989 M Jeppesen Gdansk Polska 00:59:34 00:59:42
2040 4236 MAGDALENA BAŁAJEWICZ-KASICA 1983 K GDAŃSK POL 00:59:34 00:59:35
2041 787 Klaudia Bernatowicz 1991 K Gdynia Polska 00:59:34 00:59:39
2042 2746 Kamila Brodowicz 1984 K Gdynia Polska 00:59:34 00:59:59
2043 1264 Adam Dołotko 1991 M Choczewo Polska 00:59:34 00:59:39
2044 4235 PAWEŁ KASICA 1983 M GDAŃSK POL 00:59:34 00:59:35
2045 594 Adam Stępniewski 1969 M Gdańsk Polska 00:59:34 01:00:06
2046 512 Piotr Stępniewski 1977 M Gdańsk Polska 00:59:34 01:00:06
2047 1504 Anna Słupska 1985 K Acxiom Running Team Gdańsk Polska 00:59:34 00:59:43
2048 1001 Katarzyna Dobrzańska 1984 K Gdynia Polska 00:59:35 00:59:47
2049 795 Sebastian Kwapisz 1982 M Runeda Reda Polska 00:59:37 01:00:07
2050 2005 MAGDALENA DZENIS 1990 K Gdynia Polska 00:59:38 00:59:52
2051 1974 Marta Golyszny 1981 K Jeppesen Poland Gdynia Polska 00:59:38 00:59:40
2052 1325 Daniel Gnyp 1970 M Różyny Polska 00:59:39 00:59:54
2053 1554 Dorota Socha 1982 K Gdynia Polska 00:59:39 00:59:43
2054 2350 Agnieszka Wardak 1979 K Gdynia Gdynia Polska 00:59:39 01:00:09
2055 2261 Joanna Ciesielska 1993 K Girls On Wheels Gdynia Polska 00:59:40 01:00:06
2056 244 Piotr Szydłowski 1978 M Gdynia Polska 00:59:40 00:59:52
2057 1521 Monika Kukiełczak 1974 K Straszyn Biega Straszyn Polska 00:59:42 01:00:01
2058 422 Marcin Ruszczyk 1983 M Łódź Polska 00:59:42 01:00:14
2059 1196 Joanna Węglorz 1997 K Cieszyn Polska 00:59:42 00:59:50
2060 1675 Łukasz Winnicki 2001 M Gdynia Polska 00:59:42 01:00:02
2061 1513 Andrzej Turkowski 1980 M Turki Biegają Reda Polska 00:59:43 01:00:09
2062 1499 Irena Łęgowska 1960 K Run Natka Gdynia Polska 00:59:43 01:00:12
2063 1500 Maciej Łęgowski 1964 M Run Natka Gdynia Polska 00:59:43 01:00:12
2064 2518 KACPER KONKEL 2000 M Technikum HIPOLIT Rumia Polska 00:59:44 01:00:16
2065 1514 Wiesław Kwiatkowski 1955 M Mar Woj Reda Polska 00:59:44 01:00:10
2066 1951 ALICJA ŚWITLIK 1986 K Gdańsk Polska 00:59:44 01:00:07
2067 1900 Paweł Marcinko 1977 M Runsofun.pl Gdańsk Polska 00:59:45 00:59:45
2068 36 Anna Janowicz 1979 K Władysławowo Polska 00:59:46 00:59:57
2069 2606 Maciej Osowski 1967 M Vege Runners Gdynia Polska 00:59:46 01:00:08
2070 174 ANDRZEJ PĄCZEK 1970 M Cookies Gdańsk Polska 00:59:46 00:59:50
2071 2196 Emilia Burdon 1992 K KWICZ TRYBSON Pszczółki Polska 00:59:47 00:59:59
2072 2512 GRZEGORZ KONKEL 1972 M NIEBORAK Rumia Polska 00:59:47 01:00:20
2073 834 JANUSZ ANDRZEJ LIS 1963 M TARNÓW Polska 00:59:47 00:59:56
2074 1812 Jarosław Ohler 1959 M Gdynia Polska 00:59:47 01:00:09
2075 1510 Karolina Bugajło-Pitchouguine 1984 K Gdynia Polska 00:59:48 01:00:12
2076 2305 Małgosia Lewańczyk-Nowak 1983 K Gdańsk Polska 00:59:50 01:00:16
2077 144 Magda Kowalik 1990 K Kowaliki Gdynia Polska 00:59:51 01:00:04
2078 2895 Milena Kosewska 1987 K MacGregor Gdańsk Polska 00:59:52 01:00:04
2079 2988 Joanna Posiecz-Polkowska 1991 K MacGregor Gdańsk Polska 00:59:52 01:00:04
2080 843 Katarzyna Gałuszyńska 1985 K Active Flow Team Gdynia Polska 00:59:53 00:59:58
2081 342 Łukasz Jagielski 1979 M Bydgoszcz Polska 00:59:53 01:00:00
2082 1720 Marta Mielczarek 1992 K Gdańsk Polska 00:59:53 01:00:17
2083 988 Darek Grzankowski 1976 M 33drOP Puck Polska 00:59:54 01:00:25
2084 1831 Malgorzata Witkowska 1971 K Gdynia Polska 00:59:54 01:00:01
2085 1748 Agnieszka Gola 1981 K Pogorze Polska 00:59:55 01:00:02
2086 1641 Sylwia Nowak 1993 K Jarocin Polska 00:59:55 01:00:12
2087 2873 Marcin Wacławski 1985 M Gdańsk Polska 00:59:55 00:59:57
2088 618 Mirosław Dąbrowski 1974 M Motywatornia Team Reda Polska 00:59:56 01:00:07
2089 1643 Krzysztof Grąbkowski 1991 M Lututów Polska 00:59:56 01:00:12
2090 1429 Mirek Karaszewski 1975 M Gdynia Polska 00:59:56 01:00:03
2091 335 Marcin Wojtowicz 1976 M BBL Bałtyk Gdynia Gdynia Polska 00:59:56 00:59:57
2092 264 Ewa Krzyszkowska 1972 K Gdynia Polska 00:59:57 01:00:13
2093 265 Maciej Krzyszkowski 1970 M Gdynia Polska 00:59:57 01:00:13
2094 1755 Magda Sikorska 1985 K Nie do Zdarcia Gdynia Polska 00:59:57 01:00:07
2095 1193 Weronika Dymarczyk 1986 K Gdansk Polska 00:59:58 01:00:21
2096 2715 Marcin Flis 1975 M UBEZPIECZALNIA TEAM Juszkowo Polska 00:59:58 01:00:21
2097 2996 Aleksandra Feliniak 1988 K State Street Running Club Sieradz Polska 00:59:59 01:00:31
2098 2718 Monika Grządka 1986 K UBEZPIECZALNIA TEAM Gdańsk. Polska 00:59:59 01:00:21
2099 2714 Bolesław Kukałowicz 1979 M UBEZPIECZALNIA TEAM Gdańsk Polska 00:59:59 01:00:21
2100 1057 Żanetta Arciuch 1976 K Parkrun Gdynia Gdynia Polska 01:00:02 01:00:04
2101 1315 Marta Mioduszewska-Sienkiewicz 1976 K Gdynia Polska 01:00:02 01:00:23
2102 2055 Lech Tarnowski 1963 M Gdynia Polska 01:00:02 01:00:22
2103 1515 Marlena Turkowska 1983 K Turki Biegają Reda Polska 01:00:02 01:00:28
2104 822 Tomasz Chodorowski 1974 M NIE PRZESTAWAJ BIEC Nowa Wieś Rzeczna Nowa Wieś Rzeczna, pow. starogardzki Polska 01:00:03 01:00:17
2105 2148 Jacek Kobierzycki 1978 M Płock Polska 01:00:03 01:00:19
2106 2106 Beata Trembowska 1982 K Gdynia Polska 01:00:03 01:00:28
2107 2759 Hamed Gamal 1993 M SpaceForest Gdynia Polska 01:00:04 01:00:13
2108 890 Małgorzata Kowalińska 1976 K Gdynia Polska 01:00:04 01:00:08
2109 2238 Jacek Pilarczyk 1969 M Gdynia Polska 01:00:04 01:00:11
2110 695 Radosław Surała 1980 M ELKA SCHOOL Gdynia Polska 01:00:04 01:00:24
2111 2302 Agata Brzeska 1993 K Rumia Polska 01:00:05 01:00:15
2112 696 Maja Surała 1981 K ELKA SCHOOL Gdynia Polska 01:00:05 01:00:24
2113 2069 Maciej Podgórzak 1990 M 1990 Gdynia Polska 01:00:06 01:00:29
2114 1326 Monika Charkiewicz 1981 K RBM Team Straszyn Polska 01:00:10 01:00:20
2115 2484 Anna Pawelec 1989 K Gdynia Polska 01:00:10 01:00:25
2116 2541 Andrzej Kołacki 1977 M RescuePro Team Gdynia Polska 01:00:11 01:00:16
2117 1112 Anna Owsianka 1987 K Gdańsk Polska 01:00:11 01:00:29
2118 1479 Justyna Szcześniak 1984 K Laureate Gdynia Polska 01:00:11 01:00:17
2119 1271 Grażyna Szweda 1985 K Morsy Zblewo Zblewo Polska 01:00:11 01:00:14
2120 2224 Łukasz Tworkowski 1985 M Sopot Polska 01:00:12 01:00:24
2121 2579 Magdalena Blencka 1991 K Gdynia Polska 01:00:15 01:00:20
2122 1899 Krystian Pobłocki 1992 M AIC TEAM Rumia Polska 01:00:15 01:00:31
2123 9125 SYLWIA PINDELSKA 1988 K Steelmor GDYNIA POL 01:00:16 01:00:48
2124 1940 Maciej Świtka 1977 M Gdańsk Polska 01:00:18 01:00:26
2125 75 Hanna Dobrowolska 1983 K Kemira Sport Team Gdańsk Polska 01:00:19 01:00:44
2126 3070 Janusz Schmidt 1972 M Biegam z żoną :) Połczyno Polska 01:00:21 01:00:37
2127 1797 Michał Gierwatowski 1978 M Monolit IT Gdańsk Polska 01:00:22 01:00:30
2128 2125 Sylwia Patek 1983 K Zbychowo Polska 01:00:22 01:00:23
2129 1454 Katarzyna Nurkowska 1968 K LOTOS Running Team Gdańsk