Results - Independence Day Run sponsored by PKO Bank Polski - Bieg Juniora - dziewczęta

M-ce Nr Imię Nazwisko Rocznik Płeć Klub Miejscowość Państwo Wynik
1 MŁ656 MONIKA URBAN 2005 K SKLA SOPOT PRZYWIDZ POL 00:12:04
2 J45 Daria Domżalska 2005 K Gdynia Polska 00:12:05
3 MŁ630 HANIA CIESIELSKA 2004 K GDYNIA POL 00:12:14
4 J2 Hanna Skrobanek 2005 K Miejski Klub Pływacki Szczecinek Szczecinek Polska 00:12:26
5 J48 Oliwia Chmurzyńska 2003 K SKLA SOPOT Stężyca Polska 00:12:32
6 J8 Maja Rokita 2005 K LKS Zorza Gdynia Gdynia Polska 00:12:50
7 J90 Amelia Pobłocka 2005 K UKS Olimpijczyk Skorzewo Skorzewo Polska 00:12:53
8 MŁ671 EMILIA WIECZERZAK 2003 K LEKKOATLETYCZNY GDYNIA GDYNIA POL 00:13:17
9 J53 Emilia Falkowska 2003 K Straszyn Polska 00:13:24
10 J99 OLIWIAA GOŁĄBOWICZ 2004 K LKBim BraciPetk Lębork Polska 00:13:48
11 J160 Sandra Gołąbek 2005 K SP 7 Garczegorze Polska 00:13:56
12 J117 Małgorzata Szymborska 2004 K TRI FREAK Niestępowo Polska 00:13:59
13 J4 Patrycja Nerć 2003 K Miejski Klub Pływacki Szczecinek Szczecinek Polska 00:14:03
14 J149 Daria Teska 2003 K UKS Jedynka Reda Reda Polska 00:14:12
15 J145 Julia Kleina 2003 K Samochodówka Łebno Polska 00:14:20
16 J150 Milena Fajter 2003 K Samochodówka Luzino Polska 00:14:22
17 J49 Alicja Gumkowska 2004 K LKS Zorza Gdynia Gdańsk Polska 00:14:49
18 J1 Aleksandra Baranek 2004 K Miejski Klub Pływacki Szczecinek Szczecinek Polska 00:14:52
19 J50 Agnieszka Borkowska 2003 K Zorza Gdynia Gdynia Polska 00:14:59
20 J85 Joanna Łacheta 2005 K Katolicka Szkoła Podstawowa im.św.Jana Pawła II w Gdynia Polska 00:15:10
21 J143 Ania Tarasiuk 2004 K MRKS GDAŃSK Gdańsk Polska 00:15:26
22 J47 Julia Czechowska 2005 K Gdynia Polska 00:15:46
23 J132 Agnieszka Cirocka 2004 K Plastyk Gdynia Polska 00:15:47
24 J23 Natalia MYK 2003 K PKA GDYNIA Rumia Polska 00:15:59
25 J42 Martyna Ciszkiewicz 2004 K Gdańsk Polska 00:16:01
26 J86 Emilia Łacheta 2003 K Zespół Szkół Katolickich im.św.Jana Pawła II w Gdy Gdynia Polska 00:16:05
27 J32 Nadia Walczak 2003 K V Liceum Ogólnokształcące/ BPAP Marcus Gdynia Gdynia Polska 00:16:12
28 J77 Katarzyna Liszewska 2003 K I AKADEMICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Gdynia Polska 00:16:40
29 J35 Julia Konarzewska 2004 K Rumia biega Rumia Polska 00:16:55
30 J127 Amelia Leśnikowska 2004 K Plastyk Gdynia Gdynia Polska 00:17:07
31 J93 Kinga Troka 2003 K UKS Olimpijczyk Skorzewo Skorzewo Polska 00:17:11
32 J82 Weronika Nieżorawska 2003 K Gimnazjum Katolickie w Gdyni Gdynia Polska 00:17:16
33 J111 Ania Witkowska 2005 K Liceum Ogólnokształcące nr 6 w Gdyni Wejherowo Polska 00:17:22
34 J44 Dominika Domżalska 2005 K Gdynia Polska 00:17:29
35 J135 Natalia Groth 2005 K KS Pidrina Gdynia Gdynia Polska 00:17:32
36 J158 Alicja Grabowska 2005 K KM Gdańsk Polska 00:17:33
37 J78 Anna Siemczuk 2004 K CTEM Gdynia Polska 00:17:34
37 J79 Anna Siemczuk 2004 K CTM TEAM GFdynia Polska 00:17:34
39 J125 Weronika Pilacka 2003 K Plastyk Gdynia Gdynia Polska 00:17:43
39 J58 Rozalia Kalisz 2005 K VI LO Gdynia Gdynia Polska 00:17:43
41 J5 Nicole Rogocka 2005 K GENETIX Team Gdynia Polska 00:17:52
42 J75 Łucja Chabowska 2005 K Gdynia Polska 00:18:02
43 J38 Magdalena Ziembla 2005 K ziemblaki.pl Gdynia Polska 00:18:12
44 J7 Aleksandra Bakić 2003 K 2 lo Sopot Gdynia Polska 00:18:17
44 J97 Zuzanna Niedzielska 2003 K Gdynia Polska 00:18:17
46 J69 Alicja Rudnicka 2005 K Gdynia Polska 00:18:28
47 J109 Rozalia Gwiazda 2003 K Rumia Polska 00:18:54
47 J81 Majka Głąb 2003 K Rumia Polska 00:18:54
49 J12 Monika Sikorska 2004 K SPR Gdynia Gdynia Polska 00:19:00
50 J128 Agnieszka Lezner 2004 K Plastyk Gdynia Gdynia Polska 00:19:47
50 J131 Agata Feliga 2003 K Plastyk Gdynia Gdynia Polska 00:19:47
52 J130 Zuzanna Wolf 2003 K Plastyk Gdynia Gdynia Polska 00:22:20
53 J142 Julia Kreft 2004 K Wejherowo Polska 00:23:31
54 J137 Natalia Błajet 2003 K Plastyk Gdynia Gdynia Polska 00:27:09
54 J138 Kornelia Komarnicka 2003 K Plastyk Gdynia Gdynia Polska 00:27:09
Top