Results - Bieg Urodzinowy z PKO Bankiem Polskim - Bieg główny 10km - generalna K

M-ce Nr Imię Nazwisko Rocznik Płeć Klub Miejscowość Państwo Czas netto Czas brutto
1 7 Ewelina Paprocka 1987 K GKS Tęcza Buniks Nowa Wieś Lęborska Obliwice Polska 00:36:17 00:36:18
2 3850 Martyna Adamczyk 1992 K KS AZS AWFiS GDAŃSK Gdańsk Polska 00:36:42 00:36:44
3 8 Aleksandra Pochranowicz 1990 K AZS Uniwersytet Gdański Biały Bór Polska 00:36:55 00:36:57
4 6 Kamila Pobłocka 1990 K UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork Lębork Polska 00:37:07 00:37:08
5 5883 Kamila Lulińska 1995 K UKS TRS Susz Susz Polska 00:37:37 00:37:40
6 488 Ewa Huryń 1973 K Szczecin Polska 00:37:46 00:37:49
7 1177 Joanna Schab 1976 K aleTempo Warszawa Polska 00:38:37 00:38:42
8 10 Marta Łagownik 1995 K Smaruj Na Trening Team/ Baltix praca w Skandynawii Gdańsk Polska 00:38:47 00:38:48
9 9 Katarzyna Pobłocka 1994 K UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork Lębork Polska 00:39:00 00:39:04
10 306 Małgorzata Tuwalska 1979 K LKS ZANTYR SZTUM Gdańsk Polska 00:39:34 00:39:37
11 3236 Weronika Wójcik 1987 K KKB Starogard Starogard Gdański Polska 00:40:02 00:40:05
12 1994 Barbara Bączek-Motała 1972 K Wawel Kraków Rumia Polska 00:40:05 00:40:08
13 4205 Joanna Dobrowolska 1982 K Maja Team Reda Polska 00:40:26 00:40:29
14 4676 Aleksandra Centkowska 1988 K SP27 Gdańsk Gdynia Polska 00:40:39 00:40:44
15 5189 Maria Maj-Roksz 1980 K Maja Team Wejherowo Polska 00:41:11 00:41:14
16 5759 Wiktoria Gurna 1986 K SiR START/MLKS Nadwiślanin Chełmno Bydgoszcz Polska 00:41:23 00:41:27
17 719 Elżbieta Tuwalska 1979 K KL Zantyr Sztum Gdańsk Polska 00:41:28 00:41:31
18 5018 Monika Stawarz 1992 K Łeba Polska 00:41:29 00:41:34
19 5042 Magdalena Bucewka 1981 K LKS ZANTYR Sztum Sztum Polska 00:41:48 00:41:53
20 4774 Gosiunia Pazda-Pozorska 1982 K Night Runners Słupsk Kobylnica Polska 00:42:46 00:42:58
21 4332 Olga Tomczak 1984 K Gdańsk Polska 00:49:59 00:43:05
22 5862 Jolanta Gurna 1965 K SiR START / MLKS Nadwiślanin Chełmno Bydgoszcz Polska 00:43:04 00:43:08
23 1525 Weronika Pustułka 1998 K Remus Kościerzyna Polska 00:43:15 00:43:18
24 4576 Magdalena Plizga 1986 K Gdańsk Polska 00:43:11 00:43:20
25 6189 Magdalena Stankiewicz 1990 K MTB - Małe Trójmiasto Biega Wejherowo Polska 00:43:20 00:43:39
26 376 Martyna Niespodzińska 1989 K Biegający Tczew Tczew Polska 00:43:37 00:43:41
27 1400 Zuzanna Głombiowska 1996 K Gdynia Polska 00:43:39 00:43:43
28 4295 Dorota Krasińska-Gerejczyk 1982 K DRL Gdańsk Polska 00:45:49 00:44:00
29 4670 Kalina Jakielska 1983 K Lokalna Restaurant Borkowo Polska 00:50:30 00:44:01
30 530 Joanna Wilbik 1983 K Akademia Biegania Gdańsk Polska 00:43:22 00:44:03
31 1931 Jolanta Kwiatkowska-Reichel 1966 K UKS MOTŁAWA GDAŃSK Gdańsk Polska 00:44:05 00:44:07
32 333 Małgorzata Iwan 1984 K Drużyna Szpiku Gdańsk Polska 00:44:01 00:44:08
33 3082 Marzena Matlewska 1970 K Elbląg Polska 00:44:06 00:44:08
34 716 Hanna Jarska 1977 K Gdynia Polska 00:43:53 00:44:09
35 4715 Aleksandra Jakimczuk 1989 K Braniewo Polska 00:43:56 00:44:10
36 815 Kinga Mollus 1995 K Smarzewo Polska 00:43:59 00:44:13
37 4360 Magdalena Kwidzińska 1991 K Gdańsk Polska 00:50:59 00:44:16
38 1494 Marzena Grabkowska 1974 K Elbląg Polska 00:53:00 00:44:18
39 448 Agnieszka Szymanowska 1990 K Sopot Polska 00:44:03 00:44:20
40 1940 Olga Łotocka 1984 K Team ASA - Biegiem po Zdrowie Gdynia Polska 00:44:11 00:44:21
41 216 Karolina Stachowicz 1987 K SKL Filippides Skórcz Polska 00:43:56 00:44:26
42 1205 BEATA KAMIŃSKA 1986 K NIGHT RUNNERS / KOBIETY BIEGAJA POZNAŃ Polska 00:44:11 00:44:33
43 3906 KLAUDIA ELWART 1996 K LKS-PUCK PUCK Polska 00:44:33 00:44:35
44 4823 Justyna Thiel 1997 K KS Team Run Gdańsk Lębork Polska 00:44:25 00:44:36
45 5879 IRENA SAMOIŁ-KOWALSKA 1972 K TKKF KOSZALIN / BOBOLICE BOBOLICE Polska 00:44:34 00:44:37
46 4306 Anna Chomicz 1986 K ZPiT JANTAR Gdańsk Polska 00:44:30 00:44:38
47 2076 Emilia Graban 1991 K wup wup Gdańsk Polska 00:44:21 00:44:40
48 3824 Bożena Pobłocka 1968 K UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork Lębork Polska 00:44:40 00:44:42
49 791 Regina Czerwińska 1959 K Meritum Bank i Partnerzy Elbląg Polska 00:44:30 00:44:46
50 2009 Anna Kukuć-Kwapiszewska 1978 K Meritum Bank i Partnerzy Elbląg Polska 00:44:27 00:44:48
51 5317 Tatiana Kukiełko 1995 K AZS Uniwersytet Gdański Mosty Polska 00:44:36 00:44:50
52 3081 Anna Malinowska 1986 K Gdańsk Polska 00:44:14 00:44:52
53 2600 Marta Włodarska 1985 K Maja Team Wejherowo Polska 00:44:51 00:44:54
54 646 Elżbieta Zielińska 1968 K Tom & Jerry Gdynia Polska 00:50:37 00:44:56
55 5414 Antonina Marciniak 1995 K Gronity Polska 00:44:33 00:44:58
56 6270 Katarzyna Konkel 1994 K Decathlon Rumia Wejherowo Polska 00:44:13 00:44:58
57 388 Grażyna Golas 1976 K TRI Ladies/ComplexSports Gdynia Polska 00:45:09 00:45:11
58 2366 Aleksandra Zabrocka 1984 K Baszta Bytów Borzytuchom Polska 00:45:08 00:45:13
59 6193 Marta Kozieł 1992 K BnO Rumia Polska 00:44:28 00:45:16
60 2470 Natalia Kuszczak 1994 K Gdańsk Polska 00:45:04 00:45:19
60 2067 Daria Kuza 1982 K Gdańsk Polska 00:45:04 00:45:21
62 186 Aleksandra Grabias 1988 K Gdańsk Polska 00:45:09 00:45:22
63 3636 Anna Tobiasz 1983 K Nordcity Gdańsk Polska 00:52:15 00:45:28
64 4502 Dagmara Wróblewska 1980 K TKKF KOLEJARZ bYDGOSZCZ BYDGOSZCZ Polska 00:45:22 00:45:35
65 6026 Anna Rzepecka 1975 K tkkf promyk Ciechanow Ciechanow Polska 00:45:24 00:45:38
66 201 Ewa Dębiec 1982 K Aktywuj się w TRIATHLONIE Gdańsk Polska 00:45:20 00:45:39
67 4387 Paulina Coda 1986 K Runnersclub.pl Gdańsk Polska 00:45:19 00:45:41
68 3551 Bożena Adamczyk 1971 K KB BiegamBoLubię Pasłęk Pasłęk Polska 00:45:27 00:45:49
69 4130 Małgorzata Damaszk 1991 K Warszkowo Polska 00:45:40 00:45:50
70 1314 Joanna Sztejna 1990 K Meritum Bank i Partnerzy Sopot Polska 00:45:37 00:45:54
71 4655 Alicja Fiałek 1995 K GRUPA MALBORK Malbork Polska 00:45:52 00:45:54
72 4355 Agata Janicka 1985 K Gdańsk Polska 00:52:36 00:45:55
73 4422 Katarzyna Sołtys 1981 K Gdynia Polska 00:45:49 00:45:59
74 6070 Anna-Maria Widłak 1992 K Gdańsk Polska 00:45:34 00:46:03
75 1238 Agnieszka Gruchała 1977 K POiNT Gdynia Polska 00:45:41 00:46:20
76 3981 Renata Czarniecka 1979 K RehaHolistic.pl Gdańsk Polska 00:46:16 00:46:25
77 5695 Patrycja Pawińska 1992 K Włocławek Polska 00:45:50 00:46:26
78 1346 Agnieszka Tomaszewska 1976 K Grupa Trójmiasto Gdańsk Polska 00:46:23 00:46:29
79 3063 Julia Bieszk 1994 K KARLIKOWO Polska 00:46:28 00:46:32
80 2130 Agnieszka Prabucka 1984 K Sopot Polska 00:50:28 00:46:33
81 4889 Joanna Sowa 1975 K Kościerzyna Polska 00:46:13 00:46:36
82 79 Alicja Misiak 1993 K UKS TRS SUSZ Susz Polska 00:45:58 00:46:37
83 2279 Aleksandra Kaczmarek-Byzdra 1974 K BBL Gdańsk Chwaszczyno Polska 00:46:25 00:46:37
84 4923 Bożena Mateja 1959 K Morsy Sopot Gdańsk Polska 00:46:27 00:46:38
85 3893 DAGMARA BARTOSZEK 1989 K Tczew Polska 00:46:15 00:46:42
86 4833 Joanna Błocka 1989 K Gdynia Polska 00:46:24 00:46:44
87 3253 Anna Peszek 1980 K Lufthansa Systems Poland Runners Gdynia Polska 00:46:39 00:46:45
88 6279 Katarzyna Łopatto - Cendrowska 1981 K Szczecin Polska 00:45:56 00:46:46
89 2431 Beata Ossowska 1996 K Kyokushin Karate Brusy Polska 00:46:17 00:46:47
90 3928 Aleksandra Miszewska 1991 K Bytów Polska 00:46:00 00:46:47
91 2781 Agnieszka Rembacz 1980 K Runeda Reda Polska 00:46:47 00:46:51
92 3324 Kasia Zagowałko 1987 K KB DORACO GDAŃSK Polska 00:46:32 00:46:54
93 450 Dorota Bartoszczyk 1991 K Gdańsk Polska 00:46:41 00:46:59
94 3938 Milena Kołodziejczyk 1989 K Gdynia Polska 00:46:26 00:47:01
95 6247 Zofia Wawrzyniak 1986 K kobietybiegaja.pl Poznań Polska 00:46:50 00:47:01
96 2233 Hanna Muerau-Nowicka 1964 K K.B.GOCH BYTÓW Bytów Polska 00:46:52 00:47:02
97 862 Urszula Meler 1981 K Pruszcz Gdański Polska 00:46:19 00:47:08
98 2627 Kamila Bugalska 1992 K Starogard Gdański Polska 00:46:52 00:47:11
99 1721 Katarzyna Papunewska 1972 K Papunis Team Gdynia Rumia Polska 00:46:28 00:47:12
100 3186 Bożena Gawęda 1975 K Kobieta Gościcino Polska 00:47:08 00:47:14
101 976 Danuta Stoltman 1992 K Małe Zanie Polska 00:46:40 00:47:16
102 4067 Agnieszka Kurycyn 1973 K Gdańsk Polska 00:46:51 00:47:17
103 2861 Gabriela Czyż 1976 K TRI-SEA OD-DECH.PL WŁADYSŁAWOWO Polska 00:46:52 00:47:19
104 4679 Monika Kopczyńska 1980 K Gdańsk Polska 00:47:22 00:47:31
104 2735 Izabela Konecko 1967 K SGS Polska Team Sopot Polska 00:47:22 00:47:34
106 1209 Marta Naczyk 1989 K INTERSPORT Gdynia Polska 00:47:04 00:47:35
107 5701 Wioletta Konkol-Klimczak 1980 K Maja Team Wejherowo Polska 00:47:35 00:47:38
108 1166 Bożena Znarowska 1963 K WSzZ Ortopedia Elbląg Elblag Polska 00:47:38 00:47:42
109 6068 Katarzyna Krukowska 1990 K Sopot Polska 00:47:36 00:47:43
110 5588 Sylwia Magdziarek 1989 K Gdynia Polska 00:47:11 00:47:44
111 5245 Justyna Szkutnik 1980 K Gdańsk Polska 00:47:27 00:47:45
112 1606 Laura Słowy 1995 K Rumia biega Rumia Polska 00:47:43 00:47:49
113 1312 Magda Kurpisz-Kasprzak 1983 K Na Psi Urok Gdynia Polska 00:47:39 00:47:58
114 4538 Patrycja Stec 1991 K Gdynia Polska 00:47:57 00:47:59
115 1447 Anna Czarnecka 1972 K Gdynia Polska 00:47:55 00:48:01
116 668 Anna Błaszczyk 1984 K Masterlease Sport Team Gdynia Polska 00:47:47 00:48:07
117 4172 Małgorzata Grochowska 1970 K CROWELL Gdańsk Polska 00:48:05 00:48:10
118 2408 Agnieszka Tuniewicz 1976 K Pasłęk Polska 00:47:50 00:48:12
119 3440 Agnieszka Kęsicka 1982 K Gdynia Polska 00:48:09 00:48:12
120 2220 Magdalena Szultk 1990 K Gdynia Polska 00:47:54 00:48:13
121 5795 Paulina Frankowska 1989 K gdynia Polska 00:48:11 00:48:13
122 4441 Wiktoria Stasiak 1997 K LKS Zorza Gdynia Gdynia Polska 00:46:05 00:48:16
123 4377 Dominika Warras 1988 K Gdynia Polska 00:52:10 00:48:18
124 1114 Małgorzata Masłowska 1975 K biegamyrazem.pl Gdynia Polska 00:47:55 00:48:19
125 2025 Justyna Nowaczyk 1981 K Sopot Sopot Polska 00:47:59 00:48:24
126 4852 Patrycja Manikowska 1989 K Gdańsk Polska 00:47:57 00:48:26
127 1956 Anna Labuda 1976 K Powersystem Prokowo Polska 00:47:26 00:48:27
128 3729 Monika Lewandowska 1991 K ZOO Gdynia Polska 00:52:12 00:48:27
129 438 Magdalena Jaroch 1988 K Padł Na Ryj Team Gdynia Polska 00:47:29 00:48:29
130 2031 Magdalena Rożyk 1975 K chodzezkijami.pl/Oknobur-Gdynia Gdynia Polska 00:48:11 00:48:29
131 3615 Aleksandra Momot 1995 K Osieczna Polska 00:46:14 00:48:30
132 4275 Małgorzata Grinberg 1977 K Complexsports/TriLadies Gdynia Polska 00:48:01 00:48:33
133 4444 Aleksandra Korzeniowska 1980 K Elbląg Polska 00:47:57 00:48:33
134 4151 Katarzyna Malinowska 1989 K Jastarnia Polska 00:48:01 00:48:34
135 1378 Lidia Kołodziejczyk 1975 K Wejherowo Polska 00:47:36 00:48:37
136 3183 Alicja Sobocińska 1986 K Olsztyn Polska 00:48:23 00:48:37
137 2552 Małgorzata Gałka 1978 K Braniewo Polska 00:47:48 00:48:39
138 2733 Aleksandra Worzała 1982 K OIRP Gdańsk Gdańsk Polska 00:47:35 00:48:46
139 792 Wioleta Karschnia 1992 K Co JA robię tu ??? TEAM Mrzezino Polska 00:48:49 00:48:52
140 1245 Agnieszka Adamowicz 1971 K Aktywny Sopot Sopot Polska 00:48:36 00:48:53
141 3003 Emilia Olechnowicz 1977 K K.F.M-UDO Gdynia Polska 00:48:21 00:48:53
142 2597 Agnieszka Janczulewicz 1979 K CTM TEAM Gdańsk Polska 00:48:47 00:48:56
143 1185 ANNA ŚLESZYCKA 1998 K GDAŃSK Polska 00:48:46 00:48:58
144 1512 karolina kubiak 1977 K Excalibur PCTA WEJHEROWO Polska 00:48:26 00:48:59
145 86 Weronika Wojnarowska 1985 K KB DORACO Reda Polska 00:49:01 00:49:06
146 1132 katarzyna Żytkiewicz 1994 K Gdańsk Polska 00:48:41 00:49:06
147 2954 Ola Kortas 1985 K Władysławowo Polska 00:48:43 00:49:10
148 3865 Natalia Dajek 1991 K Gdańsk Polska 00:48:53 00:49:10
149 4590 Klaudia Kołodzik 1987 K Luzino Luzino Polska 00:48:35 00:49:11
150 1674 Sylwia Kierska-Tomczyk 1974 K Kobieta Gdańsk Polska 00:48:19 00:49:12
151 724 Wiesia Stachańczyk 1981 K KomputeryMarkowe.pl Gdynia Polska 00:49:10 00:49:13
152 1181 EDYTA ŚLESZYCKA 1971 K GDAŃSK Polska 00:49:03 00:49:15
153 3976 Patrycja Pipała 1989 K LKS Zantyr Sztum Nowy Dwór Gdański Polska 00:48:42 00:49:18
154 6289 Hanna Szymankiewicz 1976 K Bushido Gdynia Polska 00:53:07 00:49:19
155 3676 Hanna Sypniewska 1954 K Spartanie Dzieciom Gdynia Polska 00:48:43 00:49:20
156 432 MAŁGORZATA LABUDDA 1988 K MTB - Małe Trójmiasto Biega REDA Polska 00:48:46 00:49:21
157 1585 Anna Szmit 1986 K Gdynia Polska 00:48:57 00:49:22
158 3096 Alicja Buczkowska 1983 K Waniewski Coaching Gdynia Polska 00:49:13 00:49:22
159 204 Agnieszka Piwkowska 1976 K Nordcity Gdańsk Polska 00:49:08 00:49:23
160 2924 Hanna Mytlewska 1990 K Kalenji Polska Wałbrzych Polska 00:48:23 00:49:23
161 5252 Małgorzata Folwarska 1982 K GZHM Folwarscy Gdańsk Polska 00:49:06 00:49:26
162 2482 Weronika Domagała 1995 K Gdańsk Polska 00:48:34 00:49:29
163 5678 Małgorzata Szczęsna 1987 K Complexsports Triathlon Team /TRI Ladies Gdynia Polska 00:47:20 00:49:29
164 6239 Edyta Witt 1996 K Tuchlino Polska 00:49:01 00:49:29
165 2529 Tamara Kaśnicka 1979 K Nieckowo 24 Polska 00:48:45 00:49:30
166 293 Marta Drop-Mazurowska 1979 K Gdańsk Polska 00:48:39 00:49:31
167 567 Anna Nagel 1997 K Tenis Klub Bytów Bojano Polska 00:48:57 00:49:32
168 609 Renata Rozenblut 1977 K Taxout Gdynia Polska 00:48:46 00:49:32
169 4624 Olga Kotowska 1993 K Gdynia Polska 00:48:31 00:49:32
170 6251 Wiera Arciukewicz 1990 K Gdańsk Polska 00:48:36 00:49:34
171 2809 Karolina Antoszewska 1981 K Mrs. Gdynia Polska 00:49:28 00:49:36
172 297 Karolina Głowacka 1988 K Reszel Polska 00:49:35 00:49:40
173 822 Alina Podbielska 1969 K KM UMK Toruń Toruń Polska 00:49:15 00:49:46
174 3495 Sylwia Zięba 1980 K finches Gdynia Polska 00:49:39 00:49:48
175 4443 Marysia Olewczyńska 1987 K Padł Na Ryj Team Gdańsk Polska 00:47:01 00:49:53
176 213 Monika Glaza-Wróblewska 1980 K run TF SKOK Gdańsk Polska 00:49:32 00:49:54
177 3069 Grażyna Witka 1967 K Klub Mors Poland Garczegorze Polska 00:49:51 00:49:55
178 2348 Janina Kłos 1980 K Gdańsk Polska 00:49:46 00:49:56
179 3331 Paulina Pietruszyńska 1988 K z Rivii Gdynia Polska 00:49:54 00:49:57
180 5499 Magdalena Frukacz-Gromadzka 1978 K Hawai Love Gdynia Polska 00:48:56 00:49:57
181 508 Adrianna Lipko 1988 K Step By Step 3miasto Stargard Szczeciński Polska 00:49:49 00:50:00
182 3484 Joanna Sobczyk 1982 K Gdynia Polska 00:49:52 00:50:03
183 480 Magdalena Żelechowska 1977 K Babeczki Koszalin Koszalin Polska 00:49:55 00:50:04
184 985 Anna Witowska 1988 K Gdynia Polska 00:49:41 00:50:05
185 519 Kamila Męczyńska 1981 K Pogórze Polska 00:50:02 00:50:06
186 5426 Dominika Sadowska 1990 K ZPiT "Jantar" Siemiatycze Polska 00:49:54 00:50:06
187 3312 Marta Michalak 1978 K KB im. P.Sękowskiego Płońsk Polska 00:50:01 00:50:10
188 514 Magdalena Czajkowska 1983 K Gdynia Polska 00:49:35 00:50:14
189 3502 Izabela Gondek 1984 K Rumia Polska 00:49:46 00:50:14
190 4439 Magdalena Bernat 1991 K Miłki Polska 00:49:36 00:50:14
191 1040 Aleksandra Śliwińska 1994 K Kosakowo Polska 00:50:11 00:50:16
192 4091 ANNA IRCZUK 1973 K BPH RUNNERS TEAM gdynia Polska 00:50:01 00:50:20
193 5038 Monika Świąder 1990 K ING Gdańsk Polska 00:49:48 00:50:20
194 5131 Katarzyna Skopczyńska 1978 K BIEGOWYSWIAT.PL Gdańsk Polska 00:50:15 00:50:21
195 2108 Patrycja Kruszyńska 1984 K ERGO ARENA Team Sopot Polska 00:50:17 00:50:23
196 1691 Jagoda Szwarc 1984 K CompleXsports / Tri Ladies Gdynia Polska 00:49:37 00:50:29
197 4714 Anna Selewska 1997 K GKS Żukowo Banino Polska 00:49:03 00:50:29
198 3844 Lena Cecerko 1990 K Gdańsk Polska 00:49:21 00:50:30
199 5680 Beata Ornoch 1973 K Gdynia Polska 00:50:30 00:50:32
200 3616 Monika Pankowska 1987 K Osieczna Polska 00:50:27 00:50:33
201 2402 Patrycja Rosińska 1987 K Gdynia Polska 00:50:15 00:50:34
202 6173 Elżbieta Łukowicz 1974 K Dębogórze Polska 00:50:31 00:50:35
203 661 Anna Stadnik 1971 K Ostróda Polska 00:49:48 00:50:40
204 4964 Julita Frączyk 1985 K Braniewo/Gdynia Polska 00:50:19 00:50:40
205 1338 Patrycja Stasiak 1980 K pasłęk Polska 00:49:33 00:50:41
206 2027 Natalia Smoktunowicz 1986 K Gdynia Polska 00:50:16 00:50:41
207 4507 Monika Rogowska 1979 K Gdynia Polska 00:49:40 00:50:41
208 3086 Aleksandra Dempc 1990 K gdynia Polska 00:50:19 00:50:45
209 4418 Katarzyna Majka 1990 K Gdynia Polska 00:50:12 00:50:45
210 4468 Karol Dampc 1986 K Semeko AquaSfera reda Polska 00:48:39 00:50:45
211 1818 Aleksandra Dąbrowska 1977 K Bolszewo Polska 00:50:08 00:50:46
212 2939 Grażyna Witt 1953 K MaratonyPolskie.PL TEAM Sopot Polska 00:50:42 00:50:46
213 1039 Katarzyna Tuszyńska 1975 K XTRAINER Gdańsk Polska 00:50:45 00:50:47
214 136 Kamila Szulc 1984 K Gdynia Polska 00:50:44 00:50:48
215 3848 Anna Piekut 1979 K Tczew Polska 00:49:51 00:50:48
216 649 Monika Fogt 1976 K Gdynia Polska 00:50:45 00:50:49
217 3405 Beata Kalinka 1974 K Gdańsk Polska 00:50:32 00:50:50
218 3558 Angelika Bolda 1989 K HELSKIE WICHRY Jurata Polska 00:50:49 00:50:53
219 2024 Maria Wilgatek 1980 K Elbląg Polska 00:50:50 00:50:54
220 4986 Daria Szlagowska 1991 K Gdynia Polska 00:50:42 00:50:57
221 5221 Aleksandra Listosz 1983 K Complexsport Gdynia Polska 00:48:50 00:50:59
222 2553 Małgorzata Siedlik 1963 K RIm TIM TEAM Ułowo Polska 00:50:43 00:51:00
223 2165 Agnieszka Felchner 1993 K Wejherowo Polska 00:49:52 00:51:03
224 2548 Karolina Zygry-Wiśniewska 1979 K Gemini Team/Polski Klub Przygody Gdańsk Polska 00:50:29 00:51:04
225 3919 Joanna Fornalska 1985 K Gdańsk Polska 00:50:42 00:51:04
226 5898 Małgorzata Bedra 1986 K Małgorzata Bedra Gdańsk Polska 00:50:47 00:51:05
227 1564 Barbara Kuczkowska 1974 K Gdańsk Polska 00:51:04 00:51:07
228 3961 Aleksandra Styp Rekowska 1987 K Ścigał Team Bytów Bytów Polska 00:50:38 00:51:07
229 3751 Karolina Nalepka 1993 K MTB-Małe Trójmiasto Biega Wejherowo Polska 00:50:55 00:51:08
230 4570 Aleksandra Gromnicka 1989 K Gdańsk Polska 00:50:19 00:51:10
231 4629 Magdalena Machowska 1997 K Strzebielino Polska 00:49:59 00:51:10
232 5581 MONIKA DUTKOWSKA 1971 K NEXUS TEAM GDAŃSK Polska 00:50:59 00:51:11
233 5986 Aleksandra Gniaź 1984 K Leszczyna Gdańsk Polska 00:51:04 00:51:11
234 2395 Anna Sas-Bojarska 1982 K Body in motion Gdańsk Polska 00:50:58 00:51:13
235 2290 Kamila Magrian 1998 K KAŻDY SOBIE ... TEAM Gdynia Polska 00:48:57 00:51:15
236 5874 Aneta Klein 1996 K Luzino Polska 00:50:38 00:51:17
237 1267 Monika Linkner 1985 K BBK S.A. Gdańsk Polska 00:50:49 00:51:20
238 3459 Renata Krawczyk 1990 K Catwings Gdańsk Polska 00:50:45 00:51:21
239 6326 Anna Kunkel 1976 K PGB Sportowa Paczka Gdańsk Polska 00:50:34 00:51:22
240 273 Lucyna Soldenhoff 1976 K Gdynia Polska 00:51:07 00:51:26
241 2776 Anna Bartyzel 1988 K Drużyna Szpiku Gdynia Polska 00:50:22 00:51:26
242 4321 Małgorzata Cygan 1985 K Szczecinek Polska 00:55:16 00:51:26
243 3396 Joanna Bilska 1983 K Gdynia Polska 00:50:40 00:51:27
244 3663 Paula Semrau 1998 K III LO Gdynia Sypniewo Polska 00:50:50 00:51:35
245 4350 Anna Rybołowicz 1984 K Gdynia Polska 00:51:01 00:51:36
246 6300 Maria Jutrzenka- Trzebiatowska 1991 K Wejherowo Polska 00:55:59 00:51:36
247 3287 Dorota Rogacka 1974 K Nordcity Gdańsk Polska 00:51:07 00:51:37
248 4583 agnieszka sendlewska 1982 K Arla Running Team gdynia Polska 00:51:04 00:51:37
248 211 Wioletta Domżalska 1975 K Parkrun Rumia Rumia Polska 00:51:04 00:51:38
250 4379 Daria Poltrok 1995 K Gdynia Polska 00:51:16 00:51:40
251 5068 Ola Ryngwelska 1988 K Gdynia Polska 00:50:52 00:51:41
252 357 Marta Kalinowska-Biegała 1988 K Intel Runners Gdansk Polska 00:50:32 00:51:44
253 3208 Karolina Pawełczak 1991 K Gdynia Polska 00:51:35 00:51:44
254 1065 Aneta Jankowska 1992 K Gdańsk Polska 00:51:34 00:51:45
255 4367 Agnieszka Czarnecka 1986 K Pszczolki Polska 00:51:11 00:51:45
256 1990 Urszula Krojec 1974 K Banino Biega Banino Polska 00:51:31 00:51:46
257 4421 Kinga Sowa 1990 K Pepper House Gdańsk Polska 00:49:42 00:51:50
258 3834 Iwona Zdybel 1978 K Zdybelki biegają Gdynia Polska 00:50:38 00:51:51
259 1310 Agata Wojtacka 1988 K Lufthansa Systems Poland Runners Gdansk Polska 00:51:50 00:51:52
260 2554 Paulina Warszewska 1985 K Więcbork Polska 00:51:14 00:51:52
261 3177 Eugenia Gusinska 1986 K Gdynia Polska 00:50:46 00:51:52
262 707 Anita Matyskiel 1974 K Gdańsk Polska 00:51:09 00:51:53
263 3334 Aleksandra Dyś 1983 K Gdańsk Polska 00:51:38 00:51:53
264 6058 Joanna Reluga 1983 K Gdańsk Polska 00:51:23 00:51:53
265 4568 Marta Kozikowska 1998 K Rumia Polska 00:51:51 00:51:56
266 4393 Magdalena Walendzik 1990 K Kwidzyn Polska 00:49:48 00:51:57
267 6227 Angelika Judka 1984 K Gdynia Polska 00:51:13 00:51:57
267 4658 Karolina Lewczuk 1998 K Parkrun Gdynia Gdynia Polska 00:51:13 00:51:58
269 5314 Anna Kosicka 1977 K Team Spirit Gdańsk Polska 00:51:43 00:51:59
270 5736 Magdalena Turzyńska 1978 K Rzepnica Polska 00:51:49 00:51:59
271 113 Marcelina Wojnarowska 1985 K Rumia Polska 00:50:43 00:52:00
272 2195 Klaudia Walkusz 1995 K Wejherowo Polska 00:51:44 00:52:01
273 2196 Alicja Rybak 1989 K Elbląg Polska 00:51:15 00:52:01
274 4079 Beata Radzikowska 1975 K BPH Runners Team Gdańsk Polska 00:51:56 00:52:01
275 1004 Alina Kujawa 1971 K Nothing will stop me Gdańsk Polska 00:51:45 00:52:02
276 1197 Emilia Czop 1990 K Malbork Polska 00:51:26 00:52:04
277 5806 Agata Lewandowska 1992 K Gdańsk Polska 00:51:46 00:52:05
278 5956 Karolina Witkowska 1992 K Gdynia Polska 00:51:18 00:52:06
279 105 Magdalena Laine-Zamojska 1983 K Vihainen vatukka / PPNT Aktywnie Gdynia Finlandia 00:51:49 00:52:08
280 2322 Małgorzata Grzeszczak 1975 K Parkrun Gdynia Gdynia Polska 00:51:58 00:52:09
281 4349 Michalina Romańska 1989 K MTB - Małe Trójmiasto Biega Wejherowo Polska 00:51:09 00:52:09
282 1510 anna emert 1972 K biegamyrazem.pl gdynia Polska 00:51:47 00:52:10
283 836 Aleksandra Beczek 1979 K Parkrun Gdynia Suchy Dwór Polska 00:51:13 00:52:11
284 2436 Monika Hryniewicka 1982 K SG SQUAD Rumia Polska 00:51:43 00:52:13
285 2368 Beata PURWIN 1969 K AKADEMIA BIEGANIA/KLUB MORSÓW GRUDZIĄDZ Polska 00:51:44 00:52:14
286 5621 Katarzyna Rosa 1974 K KasiArki Gdańsk Polska 00:52:08 00:52:16
287 3031 Aleksandra Studniak 1990 K Gdynia Polska 00:51:23 00:52:19
288 2159 Oksana Cabaj 1980 K Gdynia Polska 00:52:14 00:52:20
289 3789 JOANNA WILCZARSKA 1986 K Tczew Polska 00:51:54 00:52:22
290 3259 KATARZYNA LESZCZYŃSKA 1974 K GDYNIA MEDICA Gdynia Polska 00:51:30 00:52:25
291 6040 Marta Cisowska 1979 K Smaruj na Trening Team Gdańsk Polska 00:52:14 00:52:26
292 2955 Angelina Fedoruk 1989 K Gdańsk Polska 00:52:12 00:52:27
293 1078 Joanna Kogut 1973 K Akademia Biegania Gdańsk Polska 00:52:08 00:52:28
294 3952 Martyna Grzesiuk 1986 K Ełk Polska 00:51:48 00:52:28
295 1332 Agata Chwojnicka 1972 K niezrzeszona Polska Polska 00:51:43 00:52:30
296 4647 Katarzyna Morawska 1984 K Gdynia Polska 00:51:37 00:52:31
297 4950 Inez Chrzanowska 1988 K Gdynia Polska 00:51:58 00:52:31
298 2472 Anna Filipiak 1983 K Fundacja Medicover PoZdro Gdynia Polska 00:52:15 00:52:33
299 1955 Kasia Kocbuch 1981 K Najeżeni endorfiną Kolbudy Polska 00:51:54 00:52:34
300 2325 Eliza Wasińska 1977 K Vege Runners Gdynia Polska 00:52:01 00:52:34
301 3645 Izabela Samson 1982 K Rumia Polska 00:51:54 00:52:34
302 4597 Dorota Kwidzińska 1983 K Luzino Polska 00:52:19 00:52:34
303 6311 Kamila Kupperschmidt 1996 K Władysławowo Polska 00:52:24 00:52:35
304 1717 Aleksandra Wieczorek 1995 K Gdańsk Polska 00:52:12 00:52:36
305 4594 Agnieszka Wojda 1984 K MRKS Gdańsk Gdańsk Polska 00:51:51 00:52:37
306 5888 Grażyna Piwko 1957 K Morsy Gdyńskie Gdynia Polska 00:52:06 00:52:38
307 2146 Magdalena Marek 1975 K Bydgoszcz Polska 00:52:28 00:52:40
308 5929 Małgorzata Polinceusz 1953 K Gdańsk Polska 00:52:26 00:52:41
309 2839 Iwona Ratajczyk 1983 K GDAŃSK Polska 00:52:01 00:52:42
310 3355 Weronika Mischke 1985 K Lubkowo Polska 00:51:59 00:52:42
311 2539 Barbara Łukaszewicz 1971 K Akademia Biegania Gdańsk Polska 00:52:14 00:52:44
312 1266 Karolina Szydło 1989 K Gdynia Polska 00:52:03 00:52:47
313 500 Izabela Lazarowicz-Beczek 1972 K C&A Rumia Polska 00:52:15 00:52:50
314 1144 Katarzyna Wolska 1982 K Gdynia Polska 00:52:36 00:52:50
315 4086 Katarzyna Rozmus 1982 K BPH Runners Team Gdańsk Polska 00:52:34 00:52:51
316 1645 Martyna Santos 1991 K Gdańsk Polska 00:50:45 00:52:52
317 3800 Natalia Mańczak 1993 K Gdynia Polska 00:52:30 00:52:53
318 5060 Natalia Witulska 1980 K Gdynia Polska 00:52:50 00:52:53
319 2538 Małgorzata Orlikowska 1988 K Lufthansa Systems Poland Runners Gdańsk Polska 00:52:47 00:52:54
320 3822 Dorota Matyszewska 1990 K Sopot Polska 00:52:13 00:52:54
321 607 Magdalena Musiał 1997 K Padł Na Ryj Team Trąbki Małe Polska 00:51:19 00:52:55
322 3054 Joanna Szmidt 1975 K Kwidzyn Polska 00:52:10 00:52:55
323 1985 beata kożanowska 1983 K inowrocław Polska 00:55:24 00:52:56
324 2109 Małgorzata Rogowska 1992 K Pruszcz Gdański Polska 00:52:36 00:52:57
325 2984 Agnieszka Kubik 1986 K BCT Team Gdynia Gdańsk Polska 00:52:28 00:52:58
326 2035 Danuta Mikielska 1959 K Olsztynek Polska 00:52:39 00:52:59
327 983 Natalia Filipowicz 1977 K Gdansk Polska 00:52:11 00:53:00
328 583 Aneta Komajda 1976 K XTrainer Gdynia Polska 00:52:54 00:53:01
329 2423 Katarzyna Lipnicka 1982 K Team Kopeć Ostróda Polska 00:52:08 00:53:01
330 3538 Dorota Ostoja-Lniski 1964 K Power System Kartuzy Polska 00:52:53 00:53:01
331 5790 Dorota Gromnicka 1990 K Pruszcz Gdański Polska 00:51:59 00:53:01
332 4399 Michalina Malec 1996 K Gdynia Polska 00:52:58 00:53:03
333 4916 Emilia Kożuchowska 1993 K Gdynia Polska 00:52:44 00:53:03
334 2107 Natalia Marcisz 1988 K Gdynia Polska 00:52:28 00:53:04
335 3560 Aurelia Kowalska 1972 K Gdynia Polska 00:52:16 00:53:04
336 5153 Martyna Pasternak 1988 K Toruń Polska 00:52:48 00:53:06
337 921 Magdalena Sowula 1988 K Crazy racoon Gdańsk Polska 00:52:31 00:53:07
338 843 KATARZYNA PANKOWSKA 1983 K IŁAWA Polska 00:52:39 00:53:08
339 3057 Magdalena Witman 1993 K Rumia Polska 00:52:55 00:53:08
340 4997 Anna Majewska 1977 K Tuchom Polska 00:52:39 00:53:09
341 3155 Monika Niesiobędzka 1978 K Bęcki biegają Reda Polska 00:52:41 00:53:10
342 5338 Elżbieta Wenta 1969 K Biegam Bo Lubię Gdynia Polska 00:52:37 00:53:13
343 5066 Paulina Wiernicka 1989 K Magnum Kwidzyn Polska 00:53:12 00:53:14
344 118 Dagmara Grabowska 1980 K Straszyn Biega / Pruszcz Biega Juszkowo Polska 00:52:31 00:53:15
345 3182 Justyna Wojnicz 1989 K Gdańsk Polska 00:52:18 00:53:15
346 1115 Elżbieta Sobocińska 1969 K Mosty Polska 00:52:16 00:53:16
347 5047 MARZENA KRAWCZYŃSKA 1982 K DZIERŻĄŻNO Polska 00:53:11 00:53:16
348 1895 Joanna Kalinowska 1972 K Klub Biegaczy JYSK Gdańsk Polska 00:51:15 00:53:18
349 3336 Dorota Julke 1989 K EbroGym Tczew Polska 00:50:17 00:53:20
350 4194 Beata Ostoja-Lniska 1996 K Power System Kartuzy Polska 00:52:49 00:53:20
351 268 Aleksandra Krotoszynska 1987 K Gdynia Polska 00:52:56 00:53:22
352 4400 Elżbieta Szczęch 1987 K PPNT GDAŃSK Polska 00:52:22 00:53:22
353 327 MARTA SZCZESNIAK 1977 K GDANSK Polska 00:53:00 00:53:23
354 2794 Katarzyna Mioduszewska 1984 K Sopot Polska 00:52:43 00:53:23
355 4220 IZABELA USELIS 1987 K PRUSZCZ GDAŃSKI Polska 00:52:48 00:53:25
356 5328 Agnieszka Tomiak 1987 K Gdynia Polska 00:52:38 00:53:26
357 1538 Joanna Garsztka 1992 K Padł Na Ryj Team Gdynia Polska 00:52:53 00:53:27
358 3907 Dorota Krzewniak 1977 K Lębork Polska 00:52:47 00:53:28
359 5074 Monika Belczewska 1994 K Perełki Tczew Polska 00:52:56 00:53:29
360 3638 OLIMPIA ŻEBROWSKA 1976 K PRUSZCZ GDAŃSKI Polska 00:52:21 00:53:32
361 4680 Natalia` Syldatk 1989 K Luzino Polska 00:53:00 00:53:32
362 5543 Joanna Szynkiewicz 1990 K DUAL TEAM Elbląg Polska 00:52:34 00:53:32
363 6049 Justyna Mohr 1990 K Bytów Polska 00:52:47 00:53:32
364 573 Zofia Wietecha 1983 K runTF SKOK Gdańsk Polska 00:53:25 00:53:33
365 4675 Izabela Kowalewska 1987 K Kosakowo Polska 00:53:16 00:53:33
366 4577 Anna Pomierska 1979 K gdańsk Polska 00:53:02 00:53:34
367 5792 Karolina Węgrzyńska-Górzyńska 1983 K Gdynia Polska 00:52:58 00:53:35
368 70 Małgorzata Szydłowska 1980 K LOTOS Running Team / Body in Motion Gdańsk Polska 00:53:07 00:53:36
369 328 Jolanta Martyka 1977 K BEAUTY STUDIO Gdynia Polska 00:53:34 00:53:36
370 2688 Magda Atraszkiewicz 1974 K Complexsports/Tri Ladies Gdańsk Polska 00:52:57 00:53:36
371 5669 Dezyderia Pawlak 1980 K Gdynia Polska 00:53:24 00:53:37
372 164 Ada Wizmur-Szymczak 1988 K GetResponse Gdansk Polska 00:53:32 00:53:38
373 2298 Anita Waśniewska 1990 K TO NA ILE TEN MARATON? Sopot Polska 00:53:22 00:53:38
374 3566 Marta Yavorska 1969 K morsy Gdańsk Gdańsk Polska 00:53:30 00:53:40
375 3649 Katarzyna Wąsik 1978 K Reda Polska 00:52:57 00:53:41
376 4023 Małgorzata Wrosz 1996 K Gościcino Polska 00:53:27 00:53:41
377 867 Dominika Karger 1976 K prze-BIEGLI Sopot Polska 00:55:34 00:53:42
378 1344 Natalia Kilkowska 1987 K Gazuno Team Gdańsk Polska 00:52:49 00:53:44
379 1125 Magdalena Robakowska 1982 K Gdynia Polska 00:53:06 00:53:45
380 2672 Paulina Klawikowska 1986 K Kiełpino Polska 00:53:37 00:53:47
381 3510 Ewa Świerblewska 1969 K Gdańsk Polska 00:53:23 00:53:47
382 3854 Kamila Mikołajun 1984 K Słupsk Polska 00:53:25 00:53:47
383 3982 Karolina Mrula 1986 K Danfoss Gdańsk Polska 00:52:51 00:53:49
384 6323 aleksandra labuda 1997 K PGB SPORTOWA PACZKA gdynia Polska 00:53:01 00:53:49
384 6325 Edyta Niedziela 1978 K PGB Sportowa Paczka Gdańsk Polska 00:53:01 00:53:49
386 4481 Katarzyna Śliwińska 1970 K Iskra przy Akademii Marynarki Wojennej Gdynia Polska 00:53:33 00:53:52
387 359 JOLANTA LIANA 1977 K BANINO Polska 00:53:30 00:53:53
388 3093 Aleksandra Kania 1983 K Quadrille SPA Gdynia Polska 00:53:29 00:53:53
389 253 Katarzyna Swat 1993 K Volanto Gdańsk Polska 00:52:19 00:53:54
390 725 Anna Semeniuk 1977 K Ostróda Polska 00:53:50 00:53:54
391 2276 Monika Przybyło 1986 K Mosty Polska 00:53:10 00:53:54
392 5793 Paulina Tusińska 1981 K Gdańsk Polska 00:53:27 00:53:54
393 835 Agnieszka turska 1980 K Akadiemia Biegania gdansk Polska 00:53:06 00:53:55
394 2260 Sonia Janusz 1994 K Perełki Wędkowy Polska 00:53:22 00:53:55
395 3335 Dominika Ebertowska 1992 K Bolszewo Polska 00:53:32 00:53:55
396 766 Dominika Kotuła 1983 K Blue Media Team Gdańsk Polska 00:52:59 00:53:57
397 4780 KAROLINA KRZOSEK 1986 K HEL Polska 00:53:50 00:53:57
398 3525 Anna Brylska 1980 K Gdynia Polska 00:53:12 00:53:59
399 5776 Beata Mania 1985 K Sopot Polska 00:53:27 00:53:59
400 6294 Bożena Niewiadomy 1971 K TFF TEAM sOPOT Polska 00:48:36 00:53:59
401 531 Dorota Wróblewska 1967 K BBL Gdańsk Gdańsk Polska 00:53:26 00:54:00
402 4442 Danusia Roclawska 1974 K Sopot Polska 00:53:55 00:54:00
403 5796 Martyna Musiał 1977 K Gdynia Polska 00:53:33 00:54:00
404 5558 Bożena Adrianowicz 1961 K Bożena Polska 00:53:24 00:54:01
405 3350 Małgorzata Orłowska 1981 K Gdańsk Polska 00:53:35 00:54:02
406 5941 Katarzyna Walczuk 1992 K Decathlon Rumia Rumia Polska 00:53:31 00:54:02
407 138 Marta Zelewska 1977 K Lejdis Gdynia Polska 00:53:29 00:54:03
408 1757 Maria Czyzewska 1993 K GUMED Gdynia Polska 00:55:51 00:54:04
409 3610 Justyna Kościuk 1976 K Gdańsk Polska 00:53:26 00:54:05
410 3532 Aleksandra Szpak 1986 K Gdańsk Polska 00:54:00 00:54:06
411 286 Aneta Myślińska 1989 K C&A Gdynia Polska 00:53:46 00:54:08
412 3481 Joanna Mieczkowska 1987 K Gdynia Polska 00:53:43 00:54:10
413 5435 RENATA JAMRÓZ 1973 K GDYNIA Polska 00:53:41 00:54:11
414 2850 Lucyna Sławianowska-Jagiełka 1978 K Rumia Polska 00:53:29 00:54:12
415 2962 Agnieszka Płachecka 1980 K X-Trainer Gdynia Polska 00:53:26 00:54:12
416 912 Agnieszka Gruszka 1979 K Gdynia Sport Team Gdynia Polska 00:53:58 00:54:14
417 1879 Natalia PIETRZYCKA 1997 K ALO Gdynia REDA Polska 00:53:29 00:54:15
418 2268 ANNA ERDMAŃCZYK 1978 K GKS KASZUBI LUZINO LUZINO Polska 00:53:28 00:54:15
419 385 Agata Niespodzińska 1991 K Biegający Tczew Tczew Polska 00:54:00 00:54:16
420 964 Barbara WILBRANDT 1961 K AkademiaBiegania Gdańsk Polska 00:54:02 00:54:16
421 1305 Danuta Kołodziejczyk 1964 K kobietkibiegaja.pl Biesowice Polska 00:53:51 00:54:16
422 4723 Jowita Dalke 1983 K - Gdańśk Polska 00:54:06 00:54:16
423 2390 Natalia Funk 1986 K Bolszewo Polska 00:53:20 00:54:17
424 6269 Marta Wenta 1991 K Gdynia Polska 00:50:13 00:54:19
425 6275 Marta Damaszke 1987 K Gdańsk Polska 00:54:06 00:54:19
426 4064 Anna Mikołajczyk 1982 K BPH RUNNERS TEAM ROTMANKA Polska 00:54:04 00:54:20
427 1489 Emilia Koska-Czapiewska 1979 K Zabagno Team Zabagno Polska 00:54:14 00:54:21
428 4072 Magdalena Morawiecka 1981 K BPH Runners Team Gdańsk Polska 00:54:17 00:54:21
429 4516 katarzyna Stankiewicz 1969 K Gdańsk Polska 00:53:47 00:54:22
430 4403 Kinga Górska 1993 K Gdynia Polska 00:53:59 00:54:23
431 4613 Alicja Bernard 1990 K Calypso Sopot Gdynia Polska 00:53:46 00:54:23
432 5629 Magdalena Putno 1990 K Gdańsk Polska 00:54:16 00:54:23
433 4814 AGNIESZKA CHOSZCZ 1969 K REDA Polska 00:53:55 00:54:24
433 5522 ALEKSANDRA NIEŻURAWSKA 1976 K REDA Polska 00:53:55 00:54:24
435 1458 Anna Walter 1976 K Płochliwe Rumburaki Gdynia Polska 00:53:41 00:54:25
436 2012 Emilia Pettke 1989 K Gdynia Polska 00:53:50 00:54:25
437 4207 Helena Wilk 1985 K Zombiszczur Gdańsk Polska 00:53:34 00:54:25
438 265 Karolina Kiełpińska 1992 K Gdynia Polska 00:54:21 00:54:26
439 5217 Kinga Jankowska 1981 K Gdynia Polska 00:53:40 00:54:26
440 3193 Ola Boryna 1989 K Gdańsk Polska 00:53:49 00:54:27
440 3206 Martyna Boryna 1992 K Gdańsk Polska 00:53:49 00:54:27
442 1726 Magdalena Kostra 1979 K TEAM KTM Gdynia Polska 00:54:08 00:54:29
443 3347 Martyna Lebiest 1986 K iZawody.pl Gdańsk Polska 00:53:37 00:54:29
444 758 Sylwia Łukaszewicz 1974 K Osowa-biega Gdańsk Polska 00:53:56 00:54:30
445 2069 Janina Urbańska 1963 K Gdynia Polska 00:54:06 00:54:30
446 4361 Wiesława Łotocka 1960 K Gdynia Polska 00:51:18 00:54:30
447 4460 Monika Oktaba 1984 K KIM TEAM Gdynia Polska 00:51:37 00:54:31
448 635 Angelika Pyzik-Kapszewicz 1987 K LKS Zantyr Sztum Sztum Polska 00:54:23 00:54:32
449 2071 Joanna Pajko 1983 K Gdynia Polska 00:54:18 00:54:32
450 2987 Marzena Stasiak 1977 K BBL Pasłęk Polska 00:53:55 00:54:32
451 3637 Alicja Parszewska 1991 K Brokuł Team Gdańsk Polska 00:54:20 00:54:32
452 3915 Krystiana Herman 1978 K Wejherowo Polska 00:54:24 00:54:32
453 5764 Natalia Sławińska 1984 K Szczecinek Polska 00:53:52 00:54:34
454 464 KRYSTYNA PANKOWSKA 1969 K BBL GDYNIA Polska 00:53:55 00:54:35
455 3246 Agata Zabolewicz 1983 K KB DORACO Gdańsk Polska 00:54:30 00:54:35
456 2791 Anna Luzeńczyk 1985 K Kielce Polska 00:53:37 00:54:36
457 3261 IzabelaLandowska Landowska 1982 K Gdańsk Polska 00:53:58 00:54:36
458 3266 agnieszka bartoszuk 1981 K gdańsk Polska 00:55:35 00:54:36
459 2440 Kamila Kamieniecka 1984 K Okabe Team Gdynia Polska 00:54:20 00:54:37
460 5630 Izabela Koczergo 1990 K Panda Gdańsk Polska 00:53:13 00:54:37
461 4310 Alicja Durzyńska 1980 K Gdynia Polska 00:53:09 00:54:38
462 1099 Mariola Czupowska 1990 K SEX AND 3CITY GDYNIA Polska 00:54:33 00:54:39
463 5697 Emilia Zalewska 1986 K Gdynia Polska 00:53:46 00:54:39
464 2042 Magdalena Dulewicz 1987 K Gdynia Polska 00:54:33 00:54:41
465 3286 Justyna Lubecka 1984 K Rumia Polska 00:54:40 00:54:42
466 1709 Beata Komar 1974 K Shooting Team Gdynia Polska 00:53:47 00:54:45
467 6261 Katarzyna Kodroń 1990 K Gdynia Polska 00:54:16 00:54:45
468 326 Magdalena Mieczkowska 1984 K Gdańsk Polska 00:54:28 00:54:46
469 550 Aneta Kaczmarek 1976 K Tenis Klub Bytów Bytów Polska 00:54:11 00:54:46
470 3197 Magdalena Kamińska 1983 K Gdańsk Polska 00:54:06 00:54:46
471 4351 Marta Derylak 1985 K 33 drOP zo3 Reda Polska 00:53:58 00:54:46
472 6093 Sylwia Rogiewicz 1979 K Girls On Wheels Sopot Polska 00:58:57 00:54:46
473 2104 Agata Kopeć 1989 K Sopot Polska 00:53:53 00:54:47
474 2250 Ilona Górska 1972 K Gdynia Polska 00:54:37 00:54:48
475 4080 Karolina Kocoł 1980 K BPH RUNNERS TEAM Gdańsk Polska 00:54:39 00:54:49
476 2020 Iga Zaleśkiewicz 1985 K 7 BOW Słupsk Susz Polska 00:52:21 00:54:50
477 979 Joanna Plata 1985 K SEX AND 3CITY GDYNIA POLSKA 00:54:22 00:54:51
478 1092 Ewelina Keler 1990 K MTB- Małe trójmiasto biega Wejherowo Polska 00:54:02 00:54:51
479 5717 Marta Figura 1978 K Toruń Polska 00:54:28 00:54:52
480 650 Marlena Adamusiak 1983 K Zasuwajki Rumia Polska 00:54:45 00:54:54
481 1501 Beata Romanowska 1964 K parkrun Gdynia Gdynia Polska 00:53:58 00:54:55
482 4303 Klaudia Musioł 1994 K Polish Cats Lećka & Niuńka Wejherowo Polska 00:54:15 00:54:55
483 631 Beata Słowik 1986 K Thomson Reuters Gdynia Polska 00:53:53 00:54:57
484 5926 Joanna Neumann 1986 K Nordcity Gdańsk Polska 00:54:53 00:54:57
485 1771 Ania Siudak 1983 K 6ORel Gdynia Polska 00:54:19 00:54:59
486 6152 Dorota Tarnowska 1996 K NDG Biega Nowy Dwór Gdański Polska 00:54:50 00:55:00
487 371 ANNA HINZ 1981 K RUMIA Polska 00:53:56 00:55:01
488 6091 Karolina Reszke 1987 K SportEvo Gdansk Polska 00:54:13 00:55:01
489 175 Mariola Kuptz 1960 K Wejherowo Polska 00:54:49 00:55:02
490 2286 Izabela Magrian 1970 K KAŻDY SOBIE ... TEAM Gdynia Polska 00:54:44 00:55:02
491 4766 Danuta Czubek 1982 K parkrun Gdynia Gdynia Polska 00:54:52 00:55:03
492 5606 Anna Tempska 1993 K SWSC Luzino Polska 00:53:35 00:55:04
493 5976 Mariola Grabowska 1968 K KS Pidrina Gdynia Sopot Polska 00:54:52 00:55:05
493 739 Beata Beatrice Kapica 1988 K Kujatt Runners Team Gdynia Polska 00:54:52 00:55:06
493 5572 Alicja Techmańska 1989 K Gdynia Polska 00:54:52 00:55:08
496 694 Monika Szymańska 1979 K Mama Biega Running Team Gdańsk Polska 00:54:06 00:55:09
497 1049 Małgorzata Sikorska 1974 K Wejherowo Polska 00:54:51 00:55:09
498 2169 KSENIA SUDOŁ 1978 K WEJHEROWO Polska 00:54:54 00:55:09
499 3462 Anna Łuczko 1985 K Gdańsk Polska 00:54:09 00:55:10
500 4242 Marta Kochalska 1989 K Gdańsk Polska 00:53:33 00:55:11
501 811 Marta Gajewska 1982 K Gajewska Warszawa Polska 00:54:27 00:55:15
502 1852 Iwona Frąckiewicz 1968 K BBL Gdańsk Polska 00:55:09 00:55:17
503 1276 Stefania Bieniasz 1972 K Pruszcz Gdański Polska 00:54:52 00:55:19
504 5659 Anna Holownia 1990 K Gdańsk Polska 00:59:43 00:55:19
505 374 Joanna Gralla 1985 K Gdansk Polska 00:54:37 00:55:23
506 1142 Karolina Pokwicka 1976 K Gdańsk Polska 00:54:24 00:55:24
507 2897 Katarzyna Nowak 1986 K Gdynia Polska 00:54:36 00:55:24
508 5721 Alexandra Miller 1984 K xtrainer.pl Gdynia Polska 00:55:19 00:55:24
509 6056 Sylwia Olszewska 1990 K Mosty Polska 00:55:06 00:55:25
510 2328 Ewelina Goitowska 1982 K Lebork Polska 00:55:15 00:55:26
511 4729 Dorota Chmielowiec 1977 K Aktywuj 2015 Gdańsk Polska 00:54:36 00:55:26
512 6159 Kamila Holak 1982 K BBL Słupsk Słupsk Polska 00:53:04 00:55:27
513 1454 Monika Skrzek 1982 K Gdańsk Polska 00:54:30 00:55:28
514 3507 Eliza Dobka 1990 K Kartuzy Polska 00:54:45 00:55:28
515 3657 Aneta Pulikowska 1987 K Reda Polska 00:55:23 00:55:28
516 907 KAROLINA KURPISZ-KASPRZAK 1979 K TSHCiU AIKIDO GDYNIA Polska 00:54:34 00:55:29
517 351 Hanna Dołęga 1986 K Morsy Gdyńskie Gdynia Polska 00:55:23 00:55:30
518 1313 Irina Lagonda 1984 K Gdańsk Polska 00:54:20 00:55:30
519 4785 Anna Zamojska 1984 K Borkowo Polska 00:54:18 00:55:30
520 5555 Weronika Wilk 1986 K Akademia Biegania Sopot Polska 00:54:31 00:55:30
521 2184 Paulina Lasota 1995 K PG Gdynia Run for fun Gdynia Polska 00:52:40 00:55:31
522 2537 Mariola Pankiewicz 1969 K Bornholm Runners Banino Polska 00:54:26 00:55:31
523 4071 Monika Kocoń 1983 K BPH Runners Team Gdańk Polska 00:55:01 00:55:31
524 4605 Jowita Nowaczyk 1976 K Gdańsk Polska 00:54:34 00:55:31
525 973 Magdalena Arent 1978 K Akademia Biegania/ KreativSport Gdańsk Polska 00:55:16 00:55:32
526 5227 Małgorzata Jurusik 1990 K Gdynia Polska 00:54:01 00:55:32
527 329 Barbara Kulczycka 1985 K Borkowo Polska 00:55:05 00:55:33
528 3642 Dominika Glaza 1995 K Osieczna Polska 00:54:03 00:55:35
529 5513 Marta Koehna 1980 K Władysławowo Polska 00:54:50 00:55:36
530 200 Sybilla Stolarczyk 1969 K Mieciu Team Gdynia Polska 00:54:33 00:55:37
531 3220 Dominika Wiełłowicz 1987 K Gdynia Polska 00:54:45 00:55:39
532 832 Nadja Laszczyk 1983 K Reda ROSJA 00:54:39 00:55:41
533 5666 Marzena Lubczańska 1966 K Struś Pędziwatr Gdynia Polska 00:55:12 00:55:41
534 5913 Adriana Miąskowska 1982 K Tenis Klub Bytów Bytów Polska 00:55:31 00:55:41
535 4125 Anita Partyka 1968 K GDYNIA Polska 00:55:13 00:55:43
536 4743 Agata Sobota 1990 K Decathlon Przymorze Running Team Gdańsk Polska 00:53:26 00:55:45
537 4579 Agnieszka Stasiak 1994 K Gdynia Polska 00:54:48 00:55:47
538 638 Martyna Mąkosa 1990 K Tczew Polska 00:54:45 00:55:48
539 2777 Agnieszka Kubowicz-Grajewska 1982 K Gdańsk Polska 00:55:46 00:55:49
540 2891 Iwona Brzozowska 1989 K Gdynia Polska 00:55:27 00:55:49
541 334 Agnieszka Glaza 1976 K Gdynia Polska 00:55:31 00:55:50
542 4318 Agnieszka Trzebiatowska 1989 K Kartuzy Polska 01:00:11 00:55:51
543 3487 Dabrowka Frozyna 1977 K Gdańsk Polska 00:55:20 00:55:52
544 4919 Grażyna Przysiężna 1963 K BBL Gdańsk Gdańsk Polska 00:55:18 00:55:52
545 1662 Marzena Zydorek 1973 K Briton school Gdynia Polska 00:54:41 00:55:54
546 4749 Magdalena Bastubba 1987 K Puck Polska 00:55:40 00:55:54
547 6322 Katarzyna Rogowska-Tomczyk 1975 K PGB Sportowa Paczka Żelistrzewo Polska 00:55:34 00:55:55
548 2981 Maria Borys-Halulko 1982 K Gdansk Polska 00:55:29 00:55:56
549 6202 Ewa Sarapuk 1982 K Gdynia Polska 00:55:16 00:55:56
550 289 Beata Karczewska 1971 K Gdańsk Polska 00:54:37 00:55:57
551 5674 Marta Żydkiewicz 1990 K Gdynia Polska 00:55:04 00:55:57
552 5150 Jolanta Kraszewska 1982 K parkrun Gdynia Gdynia Polska 00:54:47 00:55:58
553 5449 Katarzyna Kąkol 1986 K Najeżeni endorfiną Lublewo Polska 00:55:21 00:56:00
554 2214 Monika Bruszewska- Głombiowska 1972 K Gdynia Polska 00:53:33 00:56:01
555 3217 Krystyna Hildebrandt 1981 K LKS Puck Smolno Polska 00:55:02 00:56:01
556 3843 Karolina Gruszecka 1990 K Sopot Polska 00:55:56 00:56:02
557 4791 Patrycja Wysocka 1989 K Gdansk Polska 00:55:13 00:56:02
558 5087 Małgorzata Kaniewska 1966 K Gdynia Polska 00:55:55 00:56:02
559 5861 Małgorzata Gawlik 1981 K Gdynia Polska 00:55:08 00:56:02
560 5901 Justyna Szcześniak 1984 K GEOBAN Gdynia Polska 00:55:29 00:56:02
561 616 Anna Ludwikowska 1991 K Gdynia Polska 00:55:32 00:56:03
562 1855 Iwona Zadrożna 1967 K Gdańsk Polska 00:55:25 00:56:03
563 4631 Agata Stępniak 1991 K Starogard Gdański Polska 00:55:04 00:56:03
564 5298 Ewelina Kułakowska 1993 K Gdynia Polska 00:55:56 00:56:03
565 5394 Dominika Wenta 1992 K Biegam Bo Lubię Gdynia Polska 00:55:20 00:56:03
566 5967 Sara Hajdamowicz 1992 K Gdańsk Polska 00:55:03 00:56:03
567 4512 Natalia Ruchlewicz 1994 K Sztum Polska 00:54:52 00:56:04
568 4915 Magdalena Grajewska 1979 K Gdynia Polska 00:55:32 00:56:05
569 624 Katarzyna Spisak 1981 K Gdańsk Polska 00:55:24 00:56:06
570 1322 Beata Schmidt 1973 K Miki - team Gdynia Polska 00:55:40 00:56:06
571 3485 Sylwia Wojtala 1991 K Domifan Gdynia Polska 00:55:45 00:56:06
572 5377 Alicja Styś 1992 K Gdańsk Polska 00:55:16 00:56:06
573 125 Anna Kucharska 1988 K Gdańsk Polska 00:55:28 00:56:08
574 3883 Karolina Burkacka 1990 K Gdynia Polska 00:54:59 00:56:08
575 3498 Jowita Krupińska 1991 K Nakielski KB Nakło nad Notecią Polska 00:55:15 00:56:09
576 4257 Katarzyna Bieszk 1985 K BLIŹNIAKI TEAM Gdynia Polska 00:55:17 00:56:09
577 4992 Agnieszka Adamczewska 1974 K Gdynia Polska 00:53:48 00:56:09
578 2372 Sabina Krynicka 1977 K pruszcz gdański Polska 00:55:37 00:56:10
579 3067 Mariola Goć 1978 K Intersport Galeria Bałtycka Kowale Polska 00:55:21 00:56:11
580 1307 Kasia Data - Złoch 1974 K Tri Ladies CS Gdynia Polska 00:55:17 00:56:12
581 3115 Marta Anna Bilińska 1989 K Gdynia Polska 00:55:49 00:56:12
582 4920 Izabela Szatkowska 1969 K Gdańsk Polska 00:55:22 00:56:13
583 6304 Katarzyna Dyl 1982 K Gdynia Polska 00:56:10 00:56:16
584 1412 Aldona Dybuk 1975 K Pomorze Biega i Pomaga Gdańsk Polska 00:56:00 00:56:17
585 51 Monika Makasewicz 1981 K Keller Sopot Polska 00:55:24 00:56:18
586 5226 Ewelina Sochacka 1985 K Reda Polska 00:55:43 00:56:18
587 99 Karolina Romanowska 1985 K Gdynia Polska 00:55:53 00:56:19
588 560 Sylwia Stemplewska 1984 K Wejherowo Polska 00:55:37 00:56:19
589 5327 Joanna Rumińska 1971 K Morsy Gdyńskie / Girls on Wheels Gdynia Polska 00:55:56 00:56:19
590 4038 Hanna Arendt-Szczubiała 1983 K Myk Myk Team Gdańsk Polska 00:56:03 00:56:21
591 2120 Martyna Cywińska 1987 K Gdynia Polska 00:55:12 00:56:23
592 6205 Joanna Godlewska 1981 K Sopot Polska 00:56:19 00:56:23
593 4222 Zuzanna Łabiak 1994 K Gdynia Polska 00:55:46 00:56:28
594 5359 Natalia Wachowiak 1989 K Pruszcz Gdański Polska 00:55:31 00:56:28
595 408 Anna Józefowicz 1985 K Kobieta Gdynia Polska 00:55:53 00:56:29
596 418 Małgorzata Wasiewska-Hrycyk 1984 K Gdynia Polska 00:56:06 00:56:29
597 1880 Monika Dyndo 1986 K Lębork Polska 00:54:43 00:56:29
598 6073 Katarzyna Zapolska 1983 K Elbląg Polska 00:55:43 00:56:29
598 6155 AGNIESZKA BRZOZOWSKA 1983 K PRZEZMARK Polska 00:55:43 00:56:29
600 2352 Anna Topa 1989 K Gdynia Polska 00:56:01 00:56:30
601 4185 Emilia Kaszyńska 1991 K Padł Na Ryj Team Sopot Polska 00:56:15 00:56:30
602 341 Ewa Ostojska 1975 K Reda Polska 00:55:32 00:56:31
603 426 Ilona Mańczak 1987 K ProC Runners Team Gdańsk Polska 00:56:26 00:56:31
604 1137 Alicja Kaniewska 1967 K Akademia Biegania Grudziądz Polska 00:55:47 00:56:31
605 482 Karolina Wilczewska 1987 K Gdynia Harbour Runners Gdynia Polska 00:55:51 00:56:32
606 3646 Jolanta Lipska 1959 K Kancelaria Sportowa Staszewscy Wiele Polska 00:56:22 00:56:33
607 5191 Katarzyna Jaskulska 1979 K Rumia Polska 00:56:32 00:56:34
608 6218 Agnieszka Puchowska 1996 K Gdańsk Polska 00:56:14 00:56:34
609 4234 Marta Marczuk 1987 K Gdynia Polska 00:55:38 00:56:35
610 5964 Marta Łabas 1985 K FaleLokiKoki TEAM Gdynia Polska 00:56:10 00:56:36
611 2894 Anna Jaskuła 1983 K Rockfin Team Gdynia Polska 00:56:29 00:56:38
612 1493 Patrycja Balewska 1990 K Gdynia Polska 00:56:09 00:56:39
613 3911 Aleksandra Kowalska 1974 K Rumia Polska 00:55:38 00:56:40
614 2343 Agnieszka Paturej 1991 K Olsztyn Polska 00:54:25 00:56:41
615 1973 Anna Żurawska 1972 K Gdańsk Polska 00:56:02 00:56:42
616 591 Alicja Chwedorczuk 1962 K ParkrunGdynia Reda Polska 00:56:36 00:56:43
617 1154 Agnieszka Rupińska 1978 K Dream Team Gdańsk Polska 00:55:34 00:56:43
618 2756 Marta Samoraj 1992 K Gdynia Polska 00:55:49 00:56:43
619 1476 Agnieszka Hirsz 1975 K Jelenie Rumia Polska 00:55:43 00:56:45
620 6296 Aleksandra Mejer 1984 K Biegam w Trójmieście Gdynia Polska 00:55:53 00:56:45
621 2892 Alicja Ordo 1992 K Active Life Sopot Polska 00:55:19 00:56:46
622 4954 Anna Kuncewicz 1978 K Suchy Dwór Polska 00:56:23 00:56:46
623 1839 Iwona Krupa-Żak 1967 K Prywatna drużyna biegowa Gdańsk Polska 00:56:20 00:56:48
624 3162 Magdalena Blencka 1991 K Gdynia Polska 00:55:55 00:56:49
625 1954 Iwona Remlinger 1972 K Reda Polska 00:56:40 00:56:50
626 3659 Agata Krawczykowska 1986 K Gdańsk Polska 00:56:37 00:56:50
627 4324 Kasia Granacka 1987 K Gdańsk Polska 00:56:43 00:56:50
628 3749 Weronika Nowak 1991 K MtB-Male Trojmiasto Biega Gościcino Polska 00:56:02 00:56:51
629 4227 Katarzyna Kliczewska 1971 K Elbląg Polska 00:55:56 00:56:51
630 6208 Alicja Mikołajczyk 1983 K Rotmanka Polska 00:55:45 00:56:51
631 706 Małgorzata Makowczyńska 1971 K AQQ Elbląg Polska 00:56:44 00:56:52
632 1634 Monika Jędruszczak 1988 K Uchanie Polska 00:55:33 00:56:52
633 3743 Dorota Zacharuk 1975 K Padł na Ryj Team Gdańsk Polska 00:55:50 00:56:53
634 98 Katarzyna Kiel 1989 K Padł na Ryj Team Gdańsk Polska 00:56:32 00:56:55
635 1932 Zuzanna Augustyniak 1993 K Koszalin Polska 00:56:29 00:56:55
636 2121 Monika Samolik 1989 K Gdańsk Polska 00:56:45 00:56:55
637 4874 Anna Szulska 1972 K MODUŁ GDYNIA Polska 00:56:08 00:56:56
638 1110 Anna Dettlaff 1987 K Krokowa Polska 00:56:10 00:56:57
639 1722 Katarzyna Różańska 1976 K gdynia Polska 00:56:18 00:56:57
640 3641 Paulina Koczara 1991 K SII Gdańsk Gdańsk Polska 00:55:52 00:56:57
641 3494 Monika Borek 1975 K Ticada Suchy Dwór Polska 00:55:54 00:57:00
642 5747 Kamila Kułakowska 1991 K SWSC Gdynia Polska 00:55:29 00:57:00
643 1247 Dorota Waletko 1980 K Gdynia Polska 00:56:17 00:57:01
644 1292 Bożena Gniot 1982 K Minikowo Polska 00:56:39 00:57:01
645 3770 Ewa Elmiś 1982 K Helskie Wichry HEL Polska 00:56:57 00:57:01
646 5682 Weronika Gardzielewska 1996 K Harty Północy Nowe N/Wisłą Polska 00:56:46 00:57:02
647 651 Anita Być 1974 K Gdańsk Polska 00:56:58 00:57:03
648 3065 Hanna Tobiańska 1974 K Biegający Tczew Tczew Polska 00:55:59 00:57:05
649 3788 Agata Stankiewicz 1974 K Gniewino Gniewino Polska 00:50:42 00:57:05
650 1175 Barbara Brzezińska 1967 K Parkrun Gdynia Gdynia Polska 00:56:59 00:57:06
651 5536 Anna Szargiej 1978 K UKS Żabianka Gdańsk Polska 00:56:23 00:57:06
652 628 Marta Kraweczyńska 1982 K Gdynia Polska 00:56:45 00:57:07
653 2044 Agnieszka Wozińska 1985 K Gdańsk Polska 00:56:12 00:57:07
654 3436 Monika Borysionek 1974 K Wejherowo Polska 00:56:50 00:57:07
655 3631 Beata Trzeciak 1983 K OPEC Gdynia Gdynia Polska 00:56:21 00:57:07
656 5925 Anna Adamska 1985 K Gdynia Polska 00:56:02 00:57:07
657 4260 Natalia Włodarczyk 1988 K TUTEK TEAM Gdynia Polska 00:56:18 00:57:09
658 600 Barbara Grabarczyk 1976 K Gdańsk Polska 00:57:03 00:57:10
659 3034 Marta Wiśniewska 1980 K Tczew Polska 00:56:15 00:57:10
660 5475 Anna Różanowska 1985 K Ebro Gym Tczew Polska 00:56:06 00:57:10
661 433 Marta Borowska 1984 K Gdynia Polska 00:57:09 00:57:11
662 3984 Justyna Policht 1975 K Reda Polska 00:56:24 00:57:11
663 2244 Mirela Nurek 1986 K SMART Gdańsk Polska 00:52:07 00:57:12
664 2269 Anita Ożóg 1982 K Gdynia Polska 00:56:20 00:57:13
664 457 Dorota Strzelczyk 1986 K Gdańsk Polska 00:56:20 00:57:15
666 2724 Katarzyna Albecka 1982 K Wejherowo Polska 00:55:56 00:57:16
667 4284 Małgorzata Muszyńska 1988 K Husaria Run Gdynia Reda Polska 00:59:25 00:57:16
668 949 Olga Podrażka 1988 K Gdynia Polska 00:55:29 00:57:17
669 5557 Anna Ulfik 1983 K CROW Gdynia Polska 00:57:06 00:57:17
670 1463 Petra Kolasa 1978 K Mieciu Team Reda Polska 00:56:30 00:57:18
671 1664 ELŻBIETA PAWLIKOWSKA 1955 K NUTRILITE RUMIA Polska 00:56:34 00:57:18
672 2095 Hanna Schulte-Noelle 1969 K HSN Team Pruszcz Gdański Polska 00:57:01 00:57:18
673 4417 Gosia Jarocka 1988 K Phoebe Gdynia Polska 00:56:55 00:57:18
674 3577 Alicja Skałecka 1985 K REDA Polska 00:56:52 00:57:19
675 3644 Hania Korwat 1991 K Braniewo Polska 00:54:07 00:57:19
676 4101 Monika Szczygłowska 1985 K BPH Runners Team Gdańsk Polska 00:56:26 00:57:19
676 4112 Daria Kiedrowska 1984 K BPH Runners Team gdynia Polska 00:56:26 00:57:19
678 6017 Aneta Dejnakowska 1975 K Gdańsk Polska 00:56:22 00:57:19
679 4686 Karolina Cyrson 1993 K Sopot Polska 00:56:41 00:57:20
680 5720 Agnieszka Kotarska 1979 K Gdańsk Polska 00:56:29 00:57:20
681 4135 JOANNA GAWROŃSKA 1981 K GDAŃSK Polska 00:57:11 00:57:21
682 1928 Marta Królak 1984 K MAG Team GDYNIA Polska 00:52:47 00:57:22
683 2161 Anna Naczke 1972 K Chwaszczyno Polska 00:56:42 00:57:22
684 3255 Marzena Hetman 1965 K Gdynia Polska 00:56:31 00:57:22
685 4429 MONIKA WRZESZCZ 1979 K Gdańsk Polska 00:56:56 00:57:22
686 1402 Kasia Kifner 1975 K LOTOS Running Team Gdańsk Polska 00:56:22 00:57:23
687 4155 Rozalia Augustyn 1991 K ActiveLive Gdańsk Polska 00:52:57 00:57:23
688 3088 Marta Foltyn 1982 K Sopot Polska 00:56:26 00:57:24
689 3671 Małgorzata Miller 1974 K WELLNESS BY ORIFLAME Gdynia Polska 00:56:30 00:57:24
690 1727 Joanna Pega 1990 K Gdynia Polska 00:56:47 00:57:26
691 2011 Kinga Gdaniec 1982 K White studio Skarszewy Polska 00:57:04 00:57:26
692 2690 Renia P 1986 K Gdańsk Polska 00:56:46 00:57:26
693 4273 Marta Pragłowska 1980 K Wielkie Żarcie Gdańsk Polska 00:57:10 00:57:26
693 535 Anna Dettlaff 1988 K Żelistrzewo Polska 00:57:10 00:57:27
695 1878 RENATA PIETRZYCKA 1974 K Empik Rumia REDA Polska 00:56:41 00:57:27
696 630 ANNA PAWELEC 1977 K RUMIA Polska 00:56:36 00:57:29
697 130 Dorota Mleczko 1980 K Padł Na Ryj Team Gdańsk Polska 00:54:18 00:57:33
698 1388 Kasia Klucznik 1986 K Masterlease Sport Team Gdańsk Polska 00:56:26 00:57:33
699 937 Marta Nowocin 1986 K Stena Line Runners Gdańsk Polska 00:57:13 00:57:34
700 1363 Magdalena Szperling 1980 K o co biega? team! Pogórze Polska 00:56:49 00:57:35
701 4323 Joanna Muza 1986 K CompleXsports Fan Gdynia Polska 00:56:51 00:57:35
702 5782 Lena Olszewska 1982 K Gdańsk Polska 00:57:27 00:57:35
703 998 Beata Sobik 1980 K Pruszcz Biega Gdańsk Polska 00:55:37 00:57:36
704 4003 Anna Serafinko 1985 K Gdynia Polska 00:56:47 00:57:36
705 5990 Izabella Raulin 1989 K Intel Team Gdańsk Polska 00:56:31 00:57:38
706 899 ANNA ŻABIEŁOWICZ 1975 K REDA Polska 00:57:04 00:57:39
707 1601 Dorota Chylinska 1967 K Akademia Biegania Grudziądz Grudziądz Polska 00:57:23 00:57:42
708 2909 Monika Tomkiewicz 1976 K Gdynia Polska 00:57:30 00:57:43
709 4575 Anna Kwiatkowska 1990 K BPH Runners Team Gdańsk Polska 00:56:39 00:57:43
710 1141 Aneta Szóstakiewicz 1973 K Potęgowo Polska 00:56:52 00:57:44
711 1988 Anna Jagoda 1989 K Rumia Polska 00:57:05 00:57:44
712 2474 Joanna Brozio 1980 K Rumia Polska 00:57:29 00:57:45
713 152 Justyna Bujak 1984 K KUJATT Runners Team Gdynia Polska 00:55:33 00:57:47
714 1876 Karolina Nadolna 1992 K Hopowo Polska 00:57:15 00:57:47
715 5710 Karolina Skurtys 1984 K Gdynia Polska 00:57:39 00:57:47
716 4249 Magdalena Maciąg 1992 K Radom Polska 00:57:37 00:57:50
717 6169 Katarzyna Tetfejer 1990 K Bartoszyce Polska 00:57:46 00:57:51
718 303 Małgorzata Potrykus 1969 K Gdynia Polska 00:57:36 00:57:53
719 3989 Marta Apanowicz 1982 K Apacze Team Elbląg Polska 00:56:57 00:57:53
720 744 Marta Kwaśnik 1983 K PsychoRun Gdańsk Polska 00:56:25 00:57:55
721 1271 Karolina Bróździńska 1992 K Sopot Polska 00:57:47 00:57:55
722 6178 Agnieszka Wardak 1979 K Gdynia Gdynia Polska 00:56:55 00:57:55
723 820 Adrainna Gołuńska-Łupina 1972 K Gdynia Polska 00:57:49 00:57:56
724 1100 Katarzyna Archacka 1973 K Kręcona Pruszcz Gdański Polska 00:56:48 00:57:56
725 3543 Joanna Becker 1964 K Becker TEAM Gdańsk Polska 00:57:07 00:57:56
726 1007 Anna Fedro 1985 K Gdynia Polska 00:57:30 00:57:57
727 2273 Magdalena Zielinska 1979 K Gdynia Polska 00:56:44 00:57:58
728 73 Małgorzata Gil 1989 K Klopsy Team Gdańsk Polska 00:57:48 00:58:00
729 238 Karolina Janyga-Kulik 1976 K Kulik&Kurek Gdynia Polska 00:56:57 00:58:00
730 1514 Barbara Mazurek 1979 K Babeczki Koszalin Koszalin Polska 00:57:04 00:58:01
731 3191 Klaudia Socha 1991 K Gdańsk Polska 00:56:36 00:58:01
732 2912 Olga Szarmach 1988 K Gdynia Polska 00:57:26 00:58:02
733 5306 Maja Kaczmarek 1980 K BPH Runners Team Wejherowo Polska 00:57:07 00:58:03
734 1371 Iwona Teodorczak 1966 K Sopot Polska 00:56:50 00:58:04
735 3752 Natalia Malecka 1985 K Gdynia Polska 00:57:30 00:58:04
736 4881 Elżbieta Ciskowska 1977 K Władysławowo Polska 00:57:32 00:58:04
737 61 Ewa Szymczakowska 1988 K Sopot Polska 00:53:19 00:58:05
738 2534 Agnieszka Socha-Walkusz 1981 K Kartuzy Polska 00:57:28 00:58:05
739 3827 Karolina Marciniuk 1988 K KNIDiO Rumia Polska 00:57:39 00:58:06
740 3891 Magdalena Karasek 1992 K Jaszczury Team Starogard Gdański Polska 00:57:28 00:58:06
741 4853 Marta Kołakowska 1982 K Gdynia Polska 00:57:38 00:58:06
742 997 ALEKSANDRA ŚWITOŃSKA 1970 K biegamyrazem Gdynia Polska 00:56:56 00:58:07
743 4357 Agata Sierocin 1985 K Gdynia Polska 00:58:01 00:58:07
744 3596 Violetta Klaus 1961 K Gdańsk Polska 00:57:49 00:58:08
745 3736 Agnieszka Błażewicz 1983 K ELBLĄG Polska 00:57:53 00:58:08
746 1112 Ewa Krasińska 1964 K Zdrowie w Żukowie Gdynia Polska 00:57:56 00:58:10
747 2209 Ilona Bednarska 1985 K Gdańsk Polska 00:56:44 00:58:10
748 342 Kinga Kuczyńska 1982 K Gdynia Polska 00:57:27 00:58:11
749 4445 Anita Jasińska 1984 K Gdańsk Polska 00:56:44 00:58:11
750 577 Agnieszka Hadam 1983 K Biegam bo lubię Rumia Polska 00:57:28 00:58:13
751 4705 Ania Polkowska 1987 K Mosty Polska 00:57:53 00:58:13
752 3333 Małgorzata Ossowska 1974 K FORTIS Gdańsk Polska 00:57:31 00:58:14
753 6310 Bożena Lulińska 1970 K Susz Polska 00:57:23 00:58:15
754 1027 Sławomira Pajewska 1955 K Gdynia Polska 00:58:07 00:58:16
755 1334 Izabela Wendt 1978 K Gdańsk Polska 00:57:22 00:58:16
756 4656 Magdalena Kozakiewicz 1991 K Juszkowo Polska 00:57:46 00:58:17
757 4555 Grażyna Nowicka 1980 K Gdańsk Polska 00:57:02 00:58:18
758 258 Karolina Sosnowska 1988 K Więcbork Polska 00:57:26 00:58:19
759 2746 Monika Szeleźniak 1973 K Rumia Polska 00:57:49 00:58:20
760 3434 Agnieszka Tuligłowska 1980 K Wejherowo Polska 00:58:16 00:58:20
761 2302 Agnieszka Zgrzywa 1969 K Gdańsk Polska 00:57:40 00:58:21
762 3284 Agnieszka Rosińska-Garstka 1975 K Suchy Dwór Polska 00:57:53 00:58:21
763 3491 Anna Kapuścińska 1987 K Gdynia Polska 00:57:48 00:58:21
764 4672 Marta Adamczak 1990 K Gdańsk Polska 00:57:54 00:58:21
765 1560 Justyna Wawrzyniak 1974 K Sopot Polska 00:57:12 00:58:22
766 4654 Anna Mickiewicz 1991 K Sopot Polska 00:57:51 00:58:22
767 6154 Izabela Sawicz-Ciesielska 1973 K gdynia Polska 00:55:16 00:58:22
768 1983 Dorota Markowska 1981 K polala.com.pl Gdynia Polska 00:57:59 00:58:23
769 1631 Agata Kuskowska 1982 K Gdynia Polska 00:56:43 00:58:26
770 4559 Katarzyna Borowiak 1985 K Coolawe Strusie Gdańsk Polska 00:57:54 00:58:26
771 802 Malgorzata Plotka 1967 K Straszyn Bieg Straszyn Polska 00:58:22 00:58:27
772 2401 Agnieszka Wiśniewska 1981 K amator gdańsk Polska 00:53:25 00:58:28
773 2659 Paulina Piskorska 1987 K Gdynia Polska 00:57:24 00:58:28
774 958 Dorota Serafin 1977 K Eaton Running Team Rokitki Polska 00:57:39 00:58:29
775 2526 Ewa Mrulewicz-Yayla 1978 K Choczewo Polska 00:58:22 00:58:31
776 5234 Estera Stankiewicz 1994 K Trup skład Rekowo Górne Polska 00:58:01 00:58:31
777 4873 Katarzyna Lusińska 1987 K Gdynia Polska 00:57:28 00:58:32
778 1179 ALINA KOŃCZAK 1961 K Tri-Sea Władysławowo Władysławowo Polska 00:58:02 00:58:34
779 3164 Katarzyna Gruszecka-Jemendżan 1969 K Morsy Gdyńskie Gdynia Polska 00:58:08 00:58:36
780 5797 Zofia Błaszkowska 1988 K DasKaszebeGrupe Wejherowo Polska 00:56:20 00:58:36
781 4871 Anna Szymiec 1989 K Fit Ania #ProjektBikiniFitness Gdynia Polska 00:58:00 00:58:37
782 4270 Bożena Głuszek 1963 K Gdynia Polska 00:57:44 00:58:38
783 6151 Anna Płotka 1988 K Drużyna A Gdańsk Polska 00:58:10 00:58:38
784 2435 Olga Hornatkiewicz 1984 K Okabe Team Gdynia Polska 00:58:23 00:58:40
785 3983 Wanda Roda 1996 K Gościcino Team Gościcino Polska 00:58:00 00:58:40
786 194 Joanna Pomałecka-Canchaya 1987 K Gdynia Polska 00:57:30 00:58:41
787 406 Monika Włusek 1990 K Intersport galeria Baltycka Gdańsk Łebień Polska 00:57:51 00:58:41
788 2002 Barbara Szypszak 1982 K Gdańsk Polska 00:58:07 00:58:41
789 449 Maria Głuchowska 1993 K Gdańsk Polska 00:58:38 00:58:42
790 1987 Aldona Szwichtenberg 1975 K Wieżyca Polska 00:58:36 00:58:42
791 176 ALICJA KIEŁKUCKA 1972 K NORWOOD BIEGA TRABKI MAŁE Polska 00:57:26 00:58:44
792 5779 Magdalana janta 1991 K gdynia Polska 00:58:09 00:58:45
793 5638 Aleksandra Pałka 1989 K Geoban Gdansk Polska 00:57:22 00:58:46
794 1128 Dominika Rączkowska 1984 K Gdynia Polska 00:58:35 00:58:47
795 2489 Monika Potyńska 1987 K Gdańsk Polska 00:57:53 00:58:47
796 4522 Anna Jakuszyk 1995 K Gdańsk Polska 00:58:09 00:58:47
797 2917 ANNA RADZIMSKA 1972 K WEJHEROWO Polska 00:58:02 00:58:49
798 3294 Anna Kucharska 1984 K Gdańsk Polska 00:58:04 00:58:49
799 3767 Joanna LABUDA 1986 K STOLEM OSTRZYCE OSTRZYCE Polska 00:58:42 00:58:49
800 3794 Katarzyna Laskowska 1987 K Biegajacy Tczew Tczew Polska 00:58:21 00:58:49
801 1831 Katarzyna Paczoska 1989 K Borowo Polska 00:58:08 00:58:50
802 5052 Katarzyna Markowska 1990 K Warszawa Polska 00:58:28 00:58:50
803 1738 Magda Wnuk 1981 K Gdynia Polska 00:58:17 00:58:52
804 6121 Olga Sawicka 1974 K Gdańsk Polska 00:58:27 00:58:52
805 2752 Magdalena Rocławska-Harań 1984 K Gdańsk Polska 00:58:25 00:58:53
805 2762 Agnieszka Górniak 1983 K Gdańsk Polska 00:58:25 00:58:53
807 3927 ANNA BOJAN 1979 K GDYNIA Polska 00:58:17 00:58:53
808 484 Katarzyna Korniak 1995 K Gdynia Polska 00:57:56 00:58:54
809 1074 Joanna Knaak 1987 K Akademia Biegania Gdańsk Polska 00:58:51 00:58:54
810 2371 Mariola Antoszczyszyn 1986 K Gdynia Polska 00:58:49 00:58:54
811 1522 Hanna Szubińska 1990 K Gdynia Polska 00:58:36 00:58:57
812 2624 Karolina Gajownik 1987 K Gdynia Polska 00:58:23 00:58:58
813 1222 Ewa Krasińska-Mitura 1980 K Parkrun Gdynia Rumia Polska 00:58:56 00:58:59
814 4006 Marlena Dobrowolska 1981 K Gdańsk Polska 00:57:41 00:59:00
815 3673 iwona plichta 1974 K gdynia Polska 00:58:54 00:59:02
816 5530 Agata Woronkiewicz 1984 K Arla Running Team Gdansk Gdańsk Polska 00:57:47 00:59:02
817 3555 Magdalena Olszewska 1987 K Gdańsk Polska 00:58:10 00:59:03
818 3614 Anita Zielińska 1990 K Jupiter Zakład Usługowo Produkcyjny gdynia Polska 01:05:52 00:59:04
819 928 Anna Kołkowska 1972 K PSG Citron Gdynia Polska 00:58:22 00:59:05
820 1002 Magdalena Grabowska 1980 K Pruszcz Biega Pruszcz Gdański Polska 00:57:06 00:59:05
821 6109 Karolina Siedlecka 1985 K Niezwalniamy Gdańsk Polska 00:58:16 00:59:05
822 6293 Paulina Grabowska 1992 K Rockfin Team Gdańsk Polska 00:58:27 00:59:05
823 147 Ilona Radecka 1987 K Grupa Malbork Malbork Polska 00:58:00 00:59:06
824 1923 Marta Marciniak 1989 K Kościerzyna Polska 00:59:04 00:59:08
825 1951 Natalia Stawkowska 1984 K Najeżeni endorfiną Gdańsk Polska 00:58:32 00:59:11
826 2824 Agnieszka Dobkowska 1979 K run-log Wejherowo Polska 00:59:06 00:59:11
827 5754 Dominika Polichnowska 1992 K GDYNIA Polska 00:58:50 00:59:11
828 1703 Katarzyna Krawczun 1981 K Gdynia Polska 00:58:44 00:59:13
829 4727 Katarzyna Figurewicz 1985 K Zombiszczur Gdańsk Polska 00:58:22 00:59:13
830 5814 Beata Kozłowska 1978 K Grudziądz Polska 00:59:02 00:59:13
831 771 Malwina Siama 1978 K ja i tyle Gdańsk Polska 00:58:57 00:59:14
832 2201 Małgorzata Kiejko 1981 K Gdańsk Polska 00:58:18 00:59:14
833 5003 MARZENA STULCZEWSKA 1971 K BRANIEWSKIE MORSY BRANIEWO Polska 00:57:27 00:59:14
834 5800 Katarzyna Hiska 1988 K Gdynia Polska 00:59:08 00:59:15
835 2412 Martyna Paradowska 1990 K Wejherowo Polska 00:58:38 00:59:16
836 240 Katarzyna Chwedyna 1985 K ComplexSports / TriLadies Gdynia Polska 00:58:42 00:59:17
837 5209 Katarzyna Grubba 1997 K ZSP 4 Wejherowo szemud Polska 00:58:34 00:59:18
838 378 Natalia Krawczyk 1980 K SOLUTIONS Wejherowo Polska 00:55:37 00:59:19
839 1542 Weronika Derkowska 1989 K Wejherowo Polska 00:58:48 00:59:19
840 3809 Katarzyna Jatczak 1972 K Gdynia Polska 00:58:59 00:59:19
841 1345 Urszula Terebka 1991 K Gdańsk Polska 00:57:32 00:59:20
842 4106 Hanna Wideł 1966 K BPH Runners Team Gdańsk Polska 00:59:02 00:59:20
843 4999 Justyna Bladowska 1979 K Rumia Polska 00:58:44 00:59:20
844 1905 Ola Wiśniewska 1976 K PLATAN BIEGA Gdynia Polska 00:58:13 00:59:21
845 5112 Agata Janczak 1987 K Gdańsk Polska 00:59:02 00:59:21
846 5250 Dorota Czajkowska 1991 K Czapla Gdańsk Polska 00:58:57 00:59:21
847 323 Karolina Jarmuz 1980 K BRAT BHM Gdynia Polska 00:58:37 00:59:22
848 1008 Aneta Zwolińska 1977 K Platan Biega Mosty Polska 00:58:14 00:59:22
849 793 Agata Splettstoehser 1998 K III LO Gdynia Bytów Polska 00:58:30 00:59:23
850 3791 Kamila Kaszkiewicz 1980 K Arla Running Team Gdansk Sopot Polska 00:57:52 00:59:23
851 335 Agnieszka Siezieniewska 1980 K LOTOS RUNNING TEAM Gdańsk Polska 00:58:49 00:59:25
852 1272 Aleksandra Poppel-Strzałkowska 1984 K Wejherowo Polska 00:59:19 00:59:25
853 5035 Emilia Chojnacka 1980 K Chmieleniec Polska 00:59:03 00:59:25
854 1971 Magdalena Bogucka 1983 K Sopot Polska 00:58:36 00:59:26
855 3127 Katarzyna Żabicka 1978 K Gdańsk Polska 00:58:54 00:59:27
856 6285 Monika Raczkowska-Golanko 1992 K Sportland Gdynia Polska 00:58:56 00:59:27
857 4925 KAROLINA BROŻONOWICZ 1981 K DOROCH TEAM Gdynia Polska 00:59:17 00:59:29
858 903 Olga Hycza 1976 K OLTECH Team Gdynia Polska 00:59:25 00:59:30
859 4948 Dominika Derybowska 1979 K HELSKIE WICHRY Hel Polska 00:59:23 00:59:30
860 5073 Monika Breszka 1979 K Drużyna Księżnej Zofii z Darłowa Darłowo Polska 00:58:39 00:59:30
861 2886 Sarah Wiśniewski 1988 K Rockfin Team Gdańsk Niemcy 00:59:22 00:59:31
862 6150 Anna Frankiewicz 1989 K Gdynia Polska 00:59:29 00:59:31
863 1759 AGNIESZKA SKALSKA 1974 K SKAŁOZAURY GDYNIA Polska 00:58:42 00:59:32
864 5195 Małgorzata Lange 1996 K ZSP 4 Wejherowo Gościcino Polska 00:58:48 00:59:32
865 4843 Aleksandra Krampa 1989 K Wejherowo Polska 00:57:43 00:59:33
866 5337 Aleksandra Nowakowska 1987 K Arla Running Team Gdańsk Polska 00:58:19 00:59:33
867 521 Sylwia Śliwińska 1985 K Gdynia Polska 00:57:28 00:59:34
868 1423 Magdalena Kuptz 1987 K Gdańsk Polska 00:58:55 00:59:34
869 4794 Marta Szumacher 1991 K Gdańsk Polska 00:58:19 00:59:34
870 4431 Zofia Szulc 1990 K Stado Pędzących Łosiów Gdańsk Polska 00:59:27 00:59:35
871 4967 Natalia Damroka Wójcik 1992 K Gdynia Polska 00:58:54 00:59:39
872 5864 Anna Mikucka 1983 K Wejherowo Polska 00:59:00 00:59:40
873 2052 Kamila Wegner 1988 K Runeda Reda Polska 00:57:57 00:59:41
874 156 Barbara Brzezicka 1983 K Sopot Polska 00:59:18 00:59:42
875 1021 Kinga Cichosz 1989 K Bytów Polska 00:59:05 00:59:42
876 117 Andżelika Kabat 1995 K Brodnica Polska 00:59:37 00:59:43
877 3512 Marzena Jedwabna 1977 K Gdańsk Polska 00:59:20 00:59:44
878 2005 Małgorzata Dordzik 1959 K Elbląg Polska 00:58:46 00:59:45
879 3306 Joanna Szatkowska 1973 K Gdańsk Polska 00:59:20 00:59:45
880 2428 Paulina Majkowska 1990 K Bolszewo Polska 00:58:51 00:59:48
881 2923 Joanna Szczepaniak 1988 K Pogórze Polska 00:58:34 00:59:49
882 5303 Małgorzata Kania 1987 K Gdańsk Polska 00:59:24 00:59:49
883 6124 Marta Woźny-Tomczak 1984 K Gdynia Polska 00:59:23 00:59:49
884 571 Magdalena Szweda 1998 K Gdynia Polska 00:58:45 00:59:50
885 4589 Anita Pieper 1984 K Swarzewo Polska 00:59:33 00:59:51
885 5774 Ewa Chomik 1985 K Gdańsk Polska 00:59:33 00:59:51
887 1915 Irena Konyukh 1975 K Ladies Biega Gdynia Polska 00:59:10 00:59:53
888 3698 Julia Duszyca 1976 K Pszczółki Polska 00:58:20 00:59:53
889 1608 Małgorzata Bochińska 1964 K Gdynia Polska 00:59:38 00:59:54
890 3169 Ewa Ziemann - Starczewska 1983 K Gdańsk Polska 00:59:40 00:59:55
891 163 Agnieszka Rucińska 1983 K TF SKOK S.A. Gdynia Polska 00:59:37 00:59:56
892 2911 Hanna Filipczuk 1971 K bd Gdynia Polska 00:58:39 00:59:57
893 3716 Agnieszka Pękalska 1983 K Gdańsk Polska 00:58:54 00:59:57
894 6170 Aleksandra Jasinska 1971 K Wolna Strzała Gdynia Polska 00:58:32 00:59:57
895 2958 Magdalena Skotnicka 1986 K Rumia Polska 00:59:21 00:59:58
896 3489 Dominika Rusnak 1989 K Domifan Gdynia Polska 00:59:36 00:59:58
897 5231 Izabela Żelasko 1991 K Gdynia Polska 00:59:43 00:59:58
898 1838 Anna Eremus 1982 K maja team Wejherowo Polska 00:59:14 01:00:00
899 4218 Monika Czerwińska 1997 K Gdynia Polska 00:59:12 01:00:00
900 2498 Ania Zajączkowska 1976 K parkrun Gdynia Rumia Polska 00:59:20 01:00:01
901 1153 Aleksandra Kasprzykowska 1982 K Lębork Polska 00:58:26 01:00:03
902 4075 Roksana Musiał - Żuchowska 1980 K BPH Runners Team Rotmanka Polska 00:59:47 01:00:03
903 4942 Justyna Jaśkiewicz 1982 K Gdynia Polska 00:59:34 01:00:03
904 682 Karina Skwierawska 1963 K Gdynia Polska 00:59:50 01:00:04
905 2855 Barbara Nabakowska 1956 K Martaton Gdańsk Polska 00:58:35 01:00:06
906 3407 Alicja Mielewczyk 1984 K Gdynia Polska 00:59:08 01:00:06
907 779 Ariadna Jankowska 1990 K AZS UG Sopot Polska 00:58:46 01:00:07
908 237 Paulina Własiuk 1983 K Thomson Reuters Gdynia Polska 01:02:30 01:00:08
909 2836 Małgorzata Kallas 1979 K Biegnijmisiubiegnij Gdańsk Polska 00:59:58 01:00:08
910 1195 Joanna Ciesielska 1993 K Girls On Wheels/Xtrainer.pl Gdańsk Polska 00:59:37 01:00:09
911 1419 Joanna Pawlak 1988 K Gdynia Polska 00:58:52 01:00:09
912 4983 Beata Królik 1981 K Pasłęk Polska 00:58:28 01:00:09
913 5541 KORNELIA WIŚNIEWSKA 1974 K GDAŃSK Polska 01:00:00 01:00:09
914 6007 Agnieszka Walczak 1976 K Koszalin Polska 00:59:48 01:00:09
915 463 Marta Janczyk 1977 K Pora na Przygodę 3City Polska 00:59:39 01:00:10
916 2251 Monika Kilichowska 1992 K Kwidzyn Polska 00:59:38 01:00:10
917 6280 Anna Puchalska 1995 K Rumia Polska 00:59:45 01:00:10
918 1574 Ewa Kobylińska-Urbaniak 1975 K Gdańsk Polska 00:59:08 01:00:12
919 4552 Anna Felińska 1987 K Nidzica Polska 00:58:20 01:00:12
920 4865 Aleksandra Krzynówek 1997 K Gdynia Polska 01:00:05 01:00:13
921 294 Patrycja Gruba 1978 K Perła Team Reda Polska 00:59:05 01:00:15
922 4304 Gabriela Łuczyńska 1993 K Gdańsk Polska 01:00:08 01:00:15
923 5746 Beata Czereszko 1989 K Puck Polska 00:59:42 01:00:15
924 4981 Malwina Miler 1990 K Reda Polska 00:59:32 01:00:16
925 2186 Natalia Truszczyńska 1994 K PG Gdynia Run for fun Gdynia Polska 00:59:27 01:00:17
926 4248 Ania Dąbska 1981 K Gdynia Polska 00:59:30 01:00:18
927 5615 Dominika Bielicka 1995 K Gdynia Polska 00:59:27 01:00:18
928 4019 Katarzyna Czapiewska 1988 K ZUZIATeam Gdańsk Polska 01:00:14 01:00:19
929 189 Kamila Lemańska 1975 K TriLadies CS Gdynia Polska 01:00:11 01:00:20
930 3881 Katarzyna Szeleźniak-Białkowska 1977 K Rumia Polska 00:57:49 01:00:20
931 54 Ewelina Szwajorek 1987 K Pszczółkowski Team Olsztyn Polska 00:59:22 01:00:21
932 4208 Katarzyna Pszczółkowska 1989 K Dlaczego ja? Gdańsk Polska 00:59:04 01:00:21
933 2816 Iwona Borkowska 1979 K Gdynia Polska 00:59:53 01:00:22
934 6284 aleksandra skwiercz 1991 K gdynia Polska 01:00:13 01:00:22
935 2452 Beata Grajkowska 1990 K 1990 Gdańsk Polska 00:59:28 01:00:23
936 2521 Anna Maciejewska 1975 K Gdańsk Polska 00:58:27 01:00:23
937 207 Joanna Wojciechowska 1986 K Rumia Polska 00:59:14 01:00:24
938 1887 Paulina Gaffke 1996 K LO Puck Żarnowiec Polska 01:00:16 01:00:24
939 2895 Natalia Kosater 1986 K Rockfin Żukowo Polska 01:00:14 01:00:24
940 3343 Agnieszka Andrzejewska 1997 K Koleczkowo Polska 00:59:31 01:00:24
941 4505 Joanna Lewandowska 1971 K Gdynia Polska 01:00:02 01:00:24
942 5755 Marlena Lenartowicz 1992 K SWSC AMW Gdynia Polska 00:58:59 01:00:24
943 2399 Elżbieta Orzoł 1967 K Gdynia Polska 00:59:29 01:00:25
944 4134 Mariola Łukowicz 1976 K Gdynia Polska 01:00:00 01:00:28
945 5938 Barbara Ramczykowska 1976 K Gdańsk Polska 00:59:34 01:00:28
946 2238 Monika Mechlinska-Pauli 1975 K Straszyn Polska 00:57:33 01:00:29
947 264 Karolina Kostrubiec 1986 K NORDCITY Gdańsk Polska 00:59:16 01:00:30
948 4544 Alina Konieczka 1972 K Gdynia Polska 01:00:09 01:00:30
949 1331 Klaudia Budzisz 1988 K Kuźnica Polska 01:00:02 01:00:31
949 1335 Izabela Bugajska 1987 K Kuźnica Polska 01:00:02 01:00:31
951 1226 Małgorzata Kieda 1989 K Żelistrzewo Polska 00:59:45 01:00:32
952 2700 Żanetta Arciuch 1976 K Parkrun Gdynia Gdynia Polska 00:59:56 01:00:32
953 5482 Katarzyna Andruszkiewicz 1967 K BBL Gdynia Gdynia Polska 01:00:27 01:00:32
954 6069 Małgorzata Michalik 1980 K YESU team Gdańsk Polska 00:59:36 01:00:33
955 3201 Renata Leśniak 1976 K Gdańsk Polska 01:00:01 01:00:34
956 4892 Edyta Machała 1977 K Warszawa Polska 00:59:35 01:00:34
957 5311 Anna Liedtke 1985 K Gdynia Polska 00:59:29 01:00:34
958 2741 Katarzyna Kłosowska 1988 K Kosakowo Polska 01:00:22 01:00:35
959 3933 Katarzyna Kwiatkowska 1991 K UBEZPIECZALNIA TEAM Wąbrzeźno Polska 00:55:40 01:00:35
960 4651 Izabela Borys 1972 K Ex Siedlce Gdańsk Bielkówko Polska 00:59:22 01:00:35
961 5871 Justyna Górska 1994 K Gdynia Polska 00:59:58 01:00:36
962 3173 Maria Gusinska 1994 K Gdynia Polska 01:00:31 01:00:38
963 1692 Danuta Zalewska 1969 K Dobry preTEXT do biegania Gdańsk Polska 00:59:49 01:00:41
964 3939 Katarzyna Gałuszyńska 1985 K Aktywni Grupa Travel Gdynia Polska 00:58:13 01:00:41
965 627 MARZENNA MATYSIAK 1997 K UNATTACHED - PARKRUN GDYNIA GDYNIA Polska 01:00:14 01:00:42
966 1729 Paula Korowaj 1997 K Navigatoria gdynia Polska 01:00:11 01:00:43
967 4525 Agnieszka Robak 1989 K Szalona Kosmetyczka Koszalin Polska 01:00:01 01:00:43
968 1178 Kamila Latus 1986 K Sieradz Biega Widawa Polska 01:00:27 01:00:44
969 4851 Małgorzata Mateusiak 1979 K Elbląg Polska 01:00:13 01:00:44
970 4982 Malina Kućmińska 1984 K Michał Kućmiński Kancelaria Adwokacka Gdynia Polska 00:59:36 01:00:45
971 2459 Aleksandra Szymczak 1986 K Gdynia Polska 00:59:49 01:00:46
972 3466 Joanna Toporek 1976 K Kudłata Gdynia Polska 00:57:18 01:00:47
973 5417 Monika Popów-Szczypiorowska 1976 K Danfoss Gdańsk Polska 00:59:59 01:00:47
974 5781 Agnieszka Gill 1995 K Hasam dla siebie Gdańsk Polska 00:59:55 01:00:48
975 5440 Julia Urbańska 1990 K GieTeCe Tczew Polska 00:59:39 01:00:49
976 6142 MAŁGORZATA ŁAZARCZYK 1979 K GDYNIA Polska 00:59:46 01:00:51
977 4116 Paulina Siemaszko 1987 K BPH Runners Team Gdańsk Polska 01:00:17 01:00:52
978 92 Milena Łuczko 1987 K Gdynia Harbour Runners Gdynia Polska 00:59:17 01:00:53
979 6319 Marzena Kur 1989 K SZTORM Dębki Dębki Polska 01:00:45 01:00:53
980 4030 Anna Zeglarska 1995 K Gdynia Polska 00:59:23 01:00:54
981 4896 Natalia Dmochowska 1993 K Gdynia Polska 00:59:06 01:00:54
982 5271 Marzena Mielniczek-Drezner 1985 K Gdańsk Polska 01:00:11 01:00:54
983 1339 Iwona Szczykowska 1984 K Gdańsk Polska 00:59:31 01:00:55
984 1728 Aleksandra Kwaśna 1998 K TEAM KWASNY Gdynia Polska 01:00:36 01:00:55
985 5174 Agata Okroy 1997 K ZSP nr 4 Wejherowo Gościcino Polska 00:57:09 01:00:55
986 3534 Anna Siudmiak 1979 K SiudmiakTeam Gdynia Polska 00:59:27 01:00:56
987 2175 Małgorzata Stupak 1983 K Gdynia Polska 01:00:31 01:00:57
988 5931 Katarzyna Nurkowska 1968 K LOTOS Running Team Gdańsk Polska 01:00:51 01:00:57
989 151 Beata Witkowska 1969 K OPEC Gdynia Gdynia Polska 01:00:15 01:00:58
990 2555 Justyna Augustyniak 1992 K Gdańsk Polska 00:59:52 01:00:58
991 3399 Joanna Dalkowska 1977 K Joanna Gdańsk Polska 01:00:08 01:01:00
992 4082 Ewa Tarasiuk-Biskup 1979 K BPH Runners Team Gdańsk Polska 00:59:17 01:01:00
993 2176 Anna Stupak 1987 K Gdynia Polska 01:00:35 01:01:01
994 5389 Natalia Przysiecka 1986 K Gdynia Polska 01:00:45 01:01:02
995 799 Aleksandra Kozłowska 1994 K Gdynia Polska 00:56:00 01:01:03
996 4527 Izabela Dawidowicz 1982 K Bogatka Biega Bogatka Polska 01:00:30 01:01:06
997 5254 Anna Truszkowska 1981 K Gdańsk Polska 01:01:05 01:01:06
998 46 Aleksandra Kubiak 1987 K Gdynia Polska 01:01:03 01:01:08
999 2381 anna zaremba 1977 K gdynia Polska 01:00:17 01:01:08
1000 2865 Cecylia Jóźwiak 1959 K IP-Kwidzyn Team Kwidzyn Polska 01:00:19 01:01:08
1001 3005 Irmina Jagielska 1990 K Madridistas Gdynia Gdynia Polska 01:00:37 01:01:09
1002 4602 Sława Murat 1985 K Zaspa! Gdańsk Polska 01:01:00 01:01:10
1003 5639 Agata Czarnecka 1991 K Puck Polska 01:00:37 01:01:11
1004 90 Patrycja Sienicka 1987 K Gdynia Polska 01:00:13 01:01:12
1005 6101 Paulina Kucik 1981 K Aktywuj się w triathlonie 2015 Gdańsk Polska 01:00:02 01:01:15
1006 2753 Ewa Kaplińska 1977 K Gdańsk Polska 00:59:37 01:01:16
1007 697 Kamila Radzieńska 1983 K Gdynia Polska 01:00:15 01:01:17
1008 3288 Aleksandra Stępień 1990 K Małomice Polska 01:01:18 01:01:18
1009 1903 Agata Lesisz 1984 K Borkowo Polska 01:00:19 01:01:19
1010 2745 Agata Figurska 1991 K Ustka Polska 00:59:25 01:01:19
1011 1158 Anna Sułkowska 1985 K Lębork Polska 01:00:51 01:01:20
1012 6078 Magda Małka 1990 K Gdańsk Polska 01:00:41 01:01:20
1013 1679 Monika Czerwionka 1984 K Bracia Bertrand Kębłowo Polska 01:01:04 01:01:21
1014 3692 Patrycja Tomczak 1984 K Wejherowo Polska 00:57:26 01:01:21
1015 3781 Wioletta Jodłowska 1973 K Morsy Gdyńskie Pruszcz Gdański Polska 01:00:13 01:01:21
1016 6256 Agnieszka Lipka 1990 K Kobieta Gdynia Polska 01:00:20 01:01:22
1017 2642 Joanna Puzdrowska 1975 K MKS FIGHTER Bukowina Polska 01:00:04 01:01:24
1018 3830 Anna Pertkiewicz 1972 K Gdańsk Polska 01:00:16 01:01:24
1019 5780 Marzena Paradowska 1981 K Bushido / SP 39 Gdynia Polska 00:59:45 01:01:24
1020 2658 BOZENA BEDNARCZYK 1961 K GDYNIA Polska 01:01:15 01:01:25
1021 4844 Marta Kościelak 1984 K tutek team Gdańsk Polska 01:00:35 01:01:26
1022 5619 Kamila jAGIELSKA 1984 K BSQ 3miasto Polska 01:00:40 01:01:27
1023 2124 KATARZYNA STEMPNIAK 1981 K HELSKIE WICHRY HEL Polska 01:01:24 01:01:28
1024 5594 Joanna Czajkowska 1986 K TAG Gdynia Polska 01:00:38 01:01:30
1025 5583 Ewa Sikorska 1970 K Gdynia Polska 00:56:25 01:01:31
1026 4215 Beata Domagała 1968 K MCC Team Gdynia Polska 01:00:52 01:01:32
1027 6264 Anna Benkowska 1991 K Gdańsk Polska 01:01:12 01:01:33
1028 4758 Agnieszka Kozińska-Niewiarowska 1976 K Gdynia Polska 01:01:25 01:01:34
1029 5332 Dorota Pawłowska 1978 K OPEC Gdynia Gdynia Polska 01:01:13 01:01:34
1030 942 Elżbieta Rogowska 1991 K Gdańsk Polska 01:00:22 01:01:36
1031 1217 Magdalena Chrzanowska 1971 K Suchy Dwór Polska 01:00:28 01:01:36
1032 3249 Magdalena Bagińska 1981 K Kwidzyn Polska 01:01:20 01:01:36
1033 1820 Justyna Drzymalska 1987 K Reda Polska 01:01:04 01:01:37
1034 2351 Sylwia Kurpiewska 1974 K Body in Motion Gdynia Polska 01:01:10 01:01:38
1035 2420 Paulina Żygłowicz 1990 K Gdynia Polska 01:00:35 01:01:38
1036 5103 Małgorzata Kowalińska 1976 K Gdynia Polska 01:00:32 01:01:38
1037 5284 Anna Kańciurzewska 1988 K Gdynia Polska 01:00:39 01:01:40
1038 2065 Monika Foltyn 1968 K TEAMFOL Bolszewo Polska 01:01:03 01:01:41
1039 2451 Paulina Dąbrowska 1992 K Kołobrzeg Polska 01:00:47 01:01:44
1040 1478 Irena Golcz 1975 K Gdynia Polska 01:00:51 01:01:45
1041 780 Beata Niewińska 1965 K Gdańsk Polska 01:00:52 01:01:46
1042 5293 Anna Kobierowska 1997 K Rumia Polska 01:00:22 01:01:48
1043 6059 Sylwia Deuter 1988 K Gdynia Polska 01:01:29 01:01:48
1044 3126 Justyna Łepek 1983 K Gdynia Polska 01:01:39 01:01:50
1045 5750 Ania Hirsz 1977 K Gdańsk Polska 01:01:33 01:01:53
1046 4646 Anna Pępiak 1972 K Przyjaciele Stowarzyszenia DLACZEGO NIE Gdańsk Polska 01:00:20 01:01:55
1047 3958 Agnieszka Jackiewicz 1979 K STAŚ RUNNING TEAM Gdańsk Polska 01:00:43 01:01:56
1048 4587 Karolina Furgal 1988 K Bydgoszcz Polska 01:01:00 01:01:56
1049 6118 Agata Czucha 1992 K Gdynia Polska 01:00:08 01:01:56
1050 3660 Bożena Stefańska 1973 K Parkrun Gdynia Gdynia Polska 01:01:22 01:01:57
1051 4223 Karolina Domagała 1991 K MCC Team Gdynia Polska 00:58:16 01:01:57
1052 3260 Ewa Luniak 1975 K Mosty Polska 01:00:46 01:01:58
1053 3668 Aleksandra Kunz 1984 K Luzino Polska 01:01:03 01:01:59
1054 6038 Anna Doppke 1978 K Perła Team Reda Polska 01:01:25 01:01:59
1055 3500 Małgorzata Kapuścińska 1964 K Gdynia Polska 01:00:32 01:02:01
1056 1678 Andżelika Mazurowska 1975 K Tczew Polska 01:01:15 01:02:02
1057 2683 Agnieszka Rząd 1987 K Gdynia Polska 01:00:26 01:02:03
1058 5496 Katarzyna Wróbel 1981 K Gdańsk Polska 01:01:05 01:02:03
1059 5564 Ewelina Tałałaj 1986 K Gdańsk Polska 01:01:36 01:02:04
1060 3400 Kamila Orłowska 1991 K Gdynia Polska 01:01:08 01:02:05
1061 4051 Małgorzata Wojciechowska 1967 K Padł Na Ryj Team Gdańsk Polska 00:58:56 01:02:05
1062 708 Martyna Cześnik 1987 K Starogard Gdański Polska 01:01:44 01:02:06
1063 1425 Sylwia Krasnopolska 1979 K ELIN Gdańsk Polska 01:00:14 01:02:06
1064 1929 Dorota Dojan 1971 K UKS MOTŁAWA GDAŃSK Gdańsk Polska 01:01:28 01:02:06
1064 1930 Ewa Dmowska 1971 K UKS MOTŁAWA GDAŃSK Gdańsk Polska 01:01:28 01:02:06
1066 3007 Agata Wesołowska 1982 K MajesticSport #SofaRunners Gdynia Polska 00:57:18 01:02:09
1067 1337 Anna Ignasz 1994 K Gdańsk Polska 01:02:01 01:02:10
1068 4210 Agata Głuchowska 1968 K MCC Team Gdynia Polska 01:01:29 01:02:10
1069 5202 Paulina Bigott 1991 K Gdynia Polska 01:01:38 01:02:10
1070 5927 Lidia Klebba 1983 K Gowino Polska 01:00:05 01:02:11
1071 203 Natalia Wodynska Stosik 1981 K TriMama Gdańsk Polska 01:01:01 01:02:12
1072 585 Dominika Gołębiewska 1993 K AWFiS W GDAŃSKU Gdańsk Polska 01:01:24 01:02:12
1073 1891 Danuta Karwowska 1983 K Mosty Polska 01:01:27 01:02:12
1074 2138 Ewa Dudek 1977 K Starogard Gdański Polska 01:01:50 01:02:12
1075 5413 Danuta Gawlik 1975 K Mosty Polska 01:01:26 01:02:12
1076 2711 Ilona Giebarda 1994 K Gdynia Polska 01:00:45 01:02:16
1077 3591 Dominika Jóskowska 1991 K Mrzezino Polska 01:01:56 01:02:17
1078 4872 Dorota Pietrzak 1989 K Słupsk Polska 01:00:35 01:02:17
1079 6327 Sylwia Gołembowska 1974 K PGB Sportowa Paczka Gdańsk Polska 01:01:40 01:02:18
1080 80 Urszula Sertel 1984 K LOTOS Running Team Gdańsk Polska 01:01:47 01:02:19
1081 6255 Paulina Marchewicz 1979 K Gdańsk Polska 01:01:03 01:02:20
1082 3910 Katarzyna Kopeć 1989 K SOLEUS TEAM | SPORTPOLAND.COM GDYNIA Polska 00:59:13 01:02:21
1083 5525 Karolina Bieszk 1983 K Wejherowo Polska 01:02:10 01:02:21
1084 2692 Joanna Sitarz 1988 K Gdańsk Polska 01:01:15 01:02:22
1085 338 Paulina Woźnica 1990 K Gorzany Polska 01:01:54 01:02:23
1086 3784 Sara Ronkowska 1992 K Starogard Gdański Polska 01:01:18 01:02:23
1087 4013 Anna Szemraj 1987 K UJEŚCISKO MOŻE WSZYSTKO Gdańsk Polska 01:01:23 01:02:23
1088 346 Ilona Perkowska 1991 K Cieślin Polska 01:01:55 01:02:24
1089 984 Danuta Godlewska 1985 K Gdynia Polska 01:01:56 01:02:25
1090 3482 Ewa Miler 1982 K Gdynia Polska 01:02:02 01:02:25
1091 1317 Beata Leszczyńska 1966 K Kwidzyn Polska 01:01:54 01:02:26
1092 4958 Agnieszka Chromiec 1992 K Gdynia Polska 01:01:44 01:02:28
1093 5605 Katarzyna Kujawa 1973 K TEAM CROW Gdynia Polska 00:57:59 01:02:29
1094 435 Bozena Hinca 1981 K Park run Gdynia Gdynia Polska 01:02:27 01:02:31
1095 4103 Małgosia Lewańczyk-Nowak 1983 K BPH Runners Team Gdańsk Polska 01:01:57 01:02:31
1096 4174 Małgorzata Jaworska 1976 K Elbląg Polska 01:00:55 01:02:31
1097 3777 Bożena Macijewska 1984 K Runeda Gniewowo Polska 00:57:26 01:02:32
1098 352 Joanna Rzatkowska 1971 K LKS Zantyr Sztum Polska 01:02:21 01:02:34
1099 142 Marta Sikora 1988 K Street Beer Poland Gdańsk Polska 00:58:56 01:02:35
1100 166 Małgorzata Struck 1966 K Jastarnia Jastarnia Polska 01:02:30 01:02:36
1101 731 Katarzyna Szelking-Ziemianin 1985 K Gdynia Polska 01:02:09 01:02:37
1102 6254 Monika Boroszewska 1978 K Sopot Polska 01:01:20 01:02:37
1103 1257 Aneta Kazanecka 1984 K Gdynia Polska 01:02:30 01:02:38
1104 1127 Dorota Knioła 1976 K Akademia Biegania Grudziądz Grudziądz Polska 01:01:56 01:02:40
1105 3232 Bożena Pater 1979 K Pruszcz Gdański Polska 01:01:49 01:02:41
1106 688 Monika Kulling 1988 K MORSKIE WILKI Paintball Team GNIEŻDŻEWO Polska 01:01:52 01:02:43
1107 3496 Maria Kałas 1988 K Gdańsk Polska 01:02:32 01:02:43
1108 2561 Monika Smolińska 1978 K Gdynia Polska 01:02:28 01:02:45
1109 6072 Agnieszka Widłak 1991 K Gdańsk Polska 01:01:45 01:02:45
1110 5437 Ewa Gallas 1962 K Gdańsk Polska 01:02:23 01:02:46
1111 4085 Małgorzata Rzepczyńska 1987 K BPH Runners Team Gdańsk Polska 01:01:48 01:02:51
1112 2536 Katarzyna Zapaśnik 1984 K Gdynia Polska 01:02:33 01:02:52
1113 2771 Edyta Malinowska-Pańczykk 1976 K Gdynia Polska 01:02:28 01:02:52
1114 5924 Ela CHADAJ 1981 K AKT UDAR Gdańsk Polska 01:02:46 01:02:52
1115 6039 Angelika Brzeska 1990 K Gdańsk Polska 01:02:45 01:02:52
1116 1429 Marta Fortecka 1978 K Elin Gdańsk Polska 01:01:01 01:02:53
1117 4271 Magdalena Jabłonowska 1990 K Gdańsk Polska 00:55:57 01:02:54
1118 5187 Ewa Forma-Pawlun 1980 K Gdańsk Polska 01:01:31 01:02:56
1119 5854 Tama Sko 1971 K Handloteka Gdańsk Polska 01:01:32 01:02:56
1120 496 Kamila Czech 1982 K Complexsports Gdynia Polska 01:02:12 01:02:58
1121 3274 Karolina Kaszubowska 1989 K Gdynia Polska 01:01:11 01:02:59
1122 4206 Aleksandra Walczak 1989 K LightBox Gdynia Polska 01:02:10 01:02:59
1123 546 Emilia Rogowska-Konat 1979 K EKG Mikoszewo Mikoszewo Polska 01:02:34 01:03:01
1124 5033 AGNIESZKA WIELGUS 1983 K ATC Cargo Team GDYNIA Polska 01:01:32 01:03:02
1125 5872 Joanna Kowalczyk 1972 K Gdańsk Polska 01:02:58 01:03:05
1126 2253 Joanna Dunajewska 1973 K Gdańsk Polska 01:02:16 01:03:06
1127 3524 Joanna Grycner 1990 K ROCOCO Starogard Gdański Polska 01:02:49 01:03:07
1128 800 Monika Kozłowska 1965 K Gdynia Polska 01:00:24 01:03:08
1129 3923 Alicja Jagodzińska 1976 K Gdańsk Polska 01:02:11 01:03:08
1130 2430 Barbara Haber 1969 K Grudziądz Polska 01:01:23 01:03:12
1131 4875 Edyta Sobczak 1986 K MORSY Xtrainer Sport-evo Lidzbark Wel Polska 00:59:33 01:03:12
1132 5348 Katarzyna Kondratowicz 1979 K HARDY Team Pasłęk Polska 01:01:31 01:03:12
1133 1102 Magdalena Jażdżewska 1993 K Gdynia Polska 01:00:53 01:03:13
1134 2181 Karolina Brylowska 1978 K Powersystem Kartuzy Polska 01:02:11 01:03:13
1135 2989 Aleksandra Papała 1993 K else Rotmanka Polska 01:02:26 01:03:14
1136 4828 Magdalena Garbacz 1989 K NOVEO Gdańsk Polska 01:02:13 01:03:15
1137 140 Aneta Konkel 1971 K Running Dogs Team Gdańsk Polska 01:02:17 01:03:18
1138 4043 Agata Kowalska 1988 K Przejazdowo Polska 01:01:42 01:03:19
1139 1829 Dorota Stróżyńska 1976 K Gdańsk Polska 01:02:22 01:03:21
1140 4795 Agata Solis 1986 K Kobieta gdynia Polska 01:02:52 01:03:21
1141 4924 Agnieszka Pankow 1975 K RANGO TEAM Gdynia Polska 01:02:26 01:03:21
1142 5474 Wioletta Kierznowska 1977 K Gdynia Polska 01:02:36 01:03:21
1143 1749 Gabriela Przystawko 1987 K Olsztyn Polska 01:01:48 01:03:22
1144 5597 Marta Jezierna 1985 K Gdynia Polska 01:02:20 01:03:23
1145 4821 Marta Orzoł 1987 K Gdynia Polska 01:02:18 01:03:26
1146 6002 Marzena Marczyk 1969 K Gdańsk Polska 01:03:26 01:03:29
1147 3580 EWA MARIA ŁUŻYŃSKA 1962 K GOŚCISZEWO Polska 01:03:11 01:03:31
1148 261 Ewelina Walkusz-Minko 1985 K Gdańsk Polska 01:02:20 01:03:33
1149 1950 Natalia Kuchnowska 1987 K Gdynia Polska 01:02:15 01:03:34
1150 1942 Paulina Szmeichel 1988 K Elbląg Polska 01:01:46 01:03:35
1151 6273 Marta Liberadzka 1983 K Gdańsk Polska 01:02:06 01:03:35
1152 595 Ewa Treder 1980 K Supra Grzybno Polska 01:02:50 01:03:37
1153 5632 MAGDALENA WASIŁOWICZ 1980 K SP 44 GDAŃSK Polska 00:56:45 01:03:37
1154 2485 Natalia Lubiewska 1991 K Gdańsk Polska 01:03:24 01:03:38
1155 4034 Karolina Czarnojan 1985 K Sopot Polska 01:02:26 01:03:39
1156 4665 Beata Osińska 1978 K Akademia Biegania Gdańsk Polska 01:02:00 01:03:39
1157 6191 Janina Koziarz 1967 K Działdowo Polska 01:02:36 01:03:39
1158 4733 Agnieszka Dudzińska 1994 K tczew Polska 01:01:53 01:03:40
1159 507 Dorota Pachwicewicz-Kiełb 1976 K Gdańsk Polska 01:02:14 01:03:41
1160 5918 Kamila Grodzka 1988 K Gdynia Polska 01:02:47 01:03:44
1161 1745 Beata Wiktorska 1978 K kameleon@team GDAŃSK Polska 01:03:08 01:03:45
1162 3199 Nina Kreja 1977 K Gdańsk Polska 01:03:13 01:03:45
1163 4025 Paulina Lehmann 1987 K Żelistrzewo Polska 01:02:20 01:03:46
1164 920 Beata Welfle 1997 K Welfle Gdynia Polska 00:59:42 01:03:47
1165 2888 Iwona JANUSZ 1985 K HELSKIE WICHRY HEL Polska 01:02:52 01:03:47
1165 3607 Katarzyna Mastalerz 1981 K Helskie Wichry Hel Polska 01:02:52 01:03:47
1167 1302 Magdalena Niedźwiadek 1973 K Lufthansa Systems Poland Runners Gdańsk Polska 01:02:18 01:03:48
1168 2563 Karolina Wieczorek 1983 K Rumia Polska 01:03:43 01:03:48
1169 1906 Anna Wencel 1972 K gdańsk Polska 01:02:19 01:03:49
1170 2331 Monika Rapacka 1976 K BBL PASŁĘK Pasłęk Polska 01:03:23 01:03:50
1171 5067 Agata Gulbierz 1984 K Sportevo, ScalaC Sopot Polska 01:00:19 01:03:54
1172 6231 Ewelina Igłowska 1995 K Pelplin Polska 01:03:35 01:03:55
1173 2033 Karolina Bulińska 1991 K Gdańsk Polska 00:59:35 01:03:57
1174 3299 Adriana Neubert 1984 K Gdynia Polska 01:02:59 01:03:58
1175 2167 Elżbieta Gubała 1973 K Straszyn Biega Straszyn Polska 01:02:12 01:03:59
1176 5090 Marta Smyczka 1987 K Gdańsk Polska 01:03:43 01:04:00
1177 304 Dominika Wesołowska 1991 K Gdynia Polska 01:03:41 01:04:01
1178 3113 Anna Pniewska 1977 K Gdynia Polska 01:02:54 01:04:01
1179 452 Joanna Dziemiańczyk 1988 K Kołobrzeg Polska 01:03:58 01:04:03
1180 3344 Natalia Bobrowska 1986 K Sąsiedzi Opole Polska 01:03:25 01:04:04
1181 4584 Agata Żmudzińska 1980 K Gdansk Polska 01:03:09 01:04:06
1182 1298 Patrycja Wójcik 1989 K Gdańsk Polska 01:03:36 01:04:07
1183 2115 Jolanta Peplińska 1977 K Kyokushin Karate Brusy Polska 01:03:24 01:04:07
1184 871 Ewelina Dubien 1980 K Szybcior Dabrowka Dabrowka Polska 01:03:00 01:04:08
1185 3547 Agnieszka Barańska 1982 K www.sprezyny-gdansk.pl Gdańsk Polska 01:03:03 01:04:09
1186 1594 Paulina Litke 1992 K we don't celebrate sundays Kościan Polska 01:02:39 01:04:10
1187 5940 Ilona Czerwińska 1985 K Gdynia Polska 01:02:46 01:04:10
1188 2324 Marta Waszczyk 1970 K Gdynia Polska 01:03:50 01:04:11
1189 3170 Monika JEZIOROWSKA 1974 K Out of Home Gdynia Polska 01:03:26 01:04:12
1190 5751 Katarzyna Lewińska 1976 K OUT OF HOME GDYNIA Polska 01:03:27 01:04:12
1191 5939 Karolina Choroś 1979 K Gdańsk Polska 01:02:36 01:04:13
1192 3887 Izabella Łempicka 1989 K Gdynia Polska 01:02:37 01:04:20
1193 775 Mirosława Wieczorek 1974 K Rumia Polska 01:02:58 01:04:22
1194 2681 Magdalena Wojdyńska 1977 K Gdańsk Polska 01:03:46 01:04:22
1195 2949 Beata Środa 1995 K Padł na ryj team Gdańsk Polska 01:03:01 01:04:23
1196 5036 Dominika Grunt 1995 K Padł na Ryj Team Kraków Polska 01:00:15 01:04:23
1197 5647 Wioletta Kupska 1980 K Maja team Wejherowo Polska 01:03:52 01:04:23
1198 3218 Agnieszka Mróz 1986 K PPNT Gdynia Aktywnie Gdańsk Polska 01:02:37 01:04:24
1199 3373 Weronika Potrykus 1988 K Kartuzy Polska 01:03:38 01:04:25
1200 4138 Julia Łaszkiewicz 1973 K Gdynia Polska 01:04:17 01:04:25
1201 5010 Małgorzata Zaremba 1970 K Gdansk Polska 01:00:59 01:04:25
1202 5094 Ewa Jabłońska-Nabayaogo 1973 K Gdynia Polska 01:04:17 01:04:25
1203 4845 Jolanta Wiercińska 1980 K Chwaszczyno Polska 01:03:46 01:04:27
1204 1218 Natalia Szymańska 1991 K Gdańsk Polska 01:02:52 01:04:28
1205 3655 Katarzyna Mysiakowska 1978 K Gdynia Polska 01:03:33 01:04:28
1206 3845 Magda Wiśniewska 1991 K Sopot Polska 01:04:22 01:04:28
1207 3950 Urszula Wasak 1974 K Gdynia Polska 01:03:46 01:04:28
1208 3519 ALEKSANDRA KOPEĆ 1990 K CROSSFITTEAM PRUSZCZ GDAŃSKI TRUTNOWY Polska 01:03:28 01:04:29
1209 5181 Martyna Wróblewska 1994 K Jastrzębia Góra Polska 01:04:07 01:04:29
1210 4090 Karolina Dreliszak 1986 K BPH Runners Team Gdańsk Polska 01:04:13 01:04:30
1211 4180 Elwira Hanasz-Cybulska 1975 K Grzybno Polska 01:03:49 01:04:30
1212 2484 Agnieszka Dalecka 1980 K Gdańsk Polska 01:04:09 01:04:38
1213 6095 Ola Miszkiel 1983 K Gdańsk Polska 01:04:10 01:04:39
1213 687 Małgorzata Piechocka 1984 K Gdańsk Polska 01:04:10 01:04:40
1215 5204 Malgorzata Kulakowska 1985 K rumia Polska 01:04:34 01:04:40
1216 748 Aneta Wołowiec 1979 K GIWK Biega Pruszcz Gdański Polska 01:03:22 01:04:42
1217 2173 Aleksandra Nosel 1968 K KGW CHWASZCZYNO Chwaszczyno Polska 01:04:02 01:04:42
1218 116 Monika Tokarska 1984 K brak Gdynia Polska 01:03:33 01:04:45
1219 3078 Barbara Olszewska 1990 K Gdańsk Polska 01:03:53 01:04:46
1220 4011 Izabela Anczykowska 1971 K Reda Polska 01:03:48 01:04:47
1221 999 Elzbieta Kalinowska 1980 K Active Life Gdansk Polska 01:03:16 01:04:50
1222 2587 Aleksandra Nadolska 1977 K Rumia Polska 01:04:34 01:04:51
1223 879 Sandra Sutor 1986 K RMDC Gdynia Polska 01:03:29 01:04:53
1224 3000 Anna Chrościcka-Michalak 1982 K Parkrun Gdynia Gdynia Polska 01:04:20 01:04:53
1225 5162 Magdalena Iwanowicz 1982 K Gdańsk Polska 01:03:47 01:04:53
1226 2191 Karolina winkel 1984 K gdynia Polska 01:09:50 01:04:55
1227 3300 Agata Schmidt 1985 K ELWOZ TEAM Sierakowice Polska 01:03:40 01:04:58
1228 174 Magdalena Sorówka 1981 K Gdynia Polska 01:04:20 01:05:00
1229 4870 Małgorzata Segin 1980 K Zalewo Polska 01:04:26 01:05:04
1230 6240 Joanna Narolska 1993 K TRI Warrior. Gdynia Polska 01:04:56 01:05:04
1231 2734 Patrycja Jurdzińska 1986 K Kosakowo Polska 01:04:53 01:05:06
1232 4382 Anna Żbikowska 1991 K Grudziądz Polska 01:04:52 01:05:06
1233 2822 Aneta Kramarz 1978 K Rossbiegani Koszalin Polska 01:03:53 01:05:07
1234 1275 Anna Muszyńska 1981 K Gdańsk Polska 01:03:41 01:05:08
1235 5273 Marta Żownir 1990 K Ultivia Team - www.ultivia.pl Wejherowo Polska 01:04:58 01:05:08
1236 5279 Urszula Soloch 1989 K Ultivia Team - www.ultivia.pl Lubniewice Polska 01:04:57 01:05:08
1237 5627 weronika wantoch rekowska 1983 K gdańsk Polska 01:03:38 01:05:08
1238 1856 Kamila Opanowicz 1990 K UKS Siódemka Rumia Polska 01:03:27 01:05:09
1239 3426 Oktawia Ossowska 1995 K PADŁ NA RYJ TEAM Kartuzy Polska 01:03:47 01:05:09
1240 5086 Małgorzata Konkel 1990 K Chałupy Polska 01:04:54 01:05:10
1241 4245 Partycja Kreft 1981 K Grzybno Polska 01:04:30 01:05:11
1242 455 Bogumiła Trojanowska 1963 K Gdańsk Polska 01:04:37 01:05:12
1243 4063 Anna Jankowiak 1974 K BPH Runners Team Koleczkowo Polska 01:05:02 01:05:14
1244 343 Irena Sojecka 1966 K Hel Polska 01:04:44 01:05:19
1245 4470 Klaudia Suckrau 1994 K kobietybiegaja.pl Gdańsk Polska 01:05:19 01:05:23
1246 5020 Magda Pietrzak 1977 K Gdynia Polska 01:04:27 01:05:27
1247 1808 Katarzyna Kobus 1975 K Pruszcz Gdański Polska 01:05:21 01:05:28
1248 2942 Paulina Bizior 1991 K Kocham Cię Grzesiu Rumia Polska 01:04:55 01:05:30
1249 4253 Iwona Krzyżaniak-Jasiewicz 1971 K Gdynia Polska 01:05:10 01:05:31
1250 4283 Elżbieta Szczygielska 1989 K Active Gym Gdynia Polska 01:01:11 01:05:32
1251 380 EWA JAROSIEWICZ-POSZEWIECKA 1975 K MRKS GDAŃSK Polska 01:05:07 01:05:33
1252 4860 Małgorzata Klimaszewska 1986 K Gdynia Polska 01:04:36 01:05:33
1253 4974 Ilona Kudrelek 1991 K Gdansk Polska 01:02:13 01:05:33
1254 759 Izabela Płochacka 1987 K Gdynia Polska 01:04:11 01:05:34
1255 2075 Elżbieta Kobus 1962 K Gdynia Polska 01:05:27 01:05:37
1256 3195 Agnieszka Gajewicz 1980 K Gdańsk Polska 01:05:18 01:05:37
1257 88 Marta Mioduszewska-Sienkiewicz 1976 K Gdynia Polska 01:00:35 01:05:39
1258 785 Iwona Stolc 1976 K Gdańsk Polska 01:04:50 01:05:41
1259 4147 Aleksandra Pawlaczyk 1989 K EX Siedlce Gdańsk Polska 01:05:25 01:05:41
1260 5325 Żaneta Szustakiewicz 1993 K Padł na ryj Gdynia Polska 01:05:15 01:05:44
1261 5641 Alina Draszanowska 1981 K Gdynia Polska 01:05:37 01:05:44
1262 5970 Katarzyna Kornalewicz 1984 K Centrum Zdrowia i Aktywności KatjaSPA Gdynia Polska 01:05:06 01:05:45
1263 4617 Monika Liszka 1990 K FC Albatros Gdynia Polska 01:04:24 01:05:47
1264 5804 Emilia Modrzejewska-Badtke 1976 K Gdynia Polska 01:04:07 01:05:47
1265 1427 Katarzyna Zawisza 1989 K Klopsy Team Gdańsk Polska 01:05:09 01:05:48
1266 1860 Roksana Zgierska 1988 K Gdansk Polska 01:04:01 01:05:49
1267 2941 Ewa Tymińska 1957 K Martaton Gdańsk Polska 01:03:56 01:05:49
1268 2965 Dorota Zubowicz 1967 K Tuchom Polska 01:05:15 01:05:49
1269 5304 Monika Jabłońska 1987 K Gdańsk Polska 01:05:43 01:05:49
1270 5300 Sylwia Labuda 1988 K KW PSP Gdańsk Gdynia Polska 01:05:25 01:05:50
1270 5591 Joanna Domachowska 1989 K Gdynia Polska 01:05:25 01:05:50
1272 2769 Iwona Niewińska 1969 K Gdynia Dive Gdynia Polska 01:05:20 01:05:52
1273 1319 Aleksandra Ryba 1987 K Gdynia Polska 01:02:38 01:05:55
1274 2519 Ania Markowska 1982 K Rumia Polska 01:04:58 01:05:55
1275 2842 Kasia Tul 1982 K Adva Optical Networking Gdynia Polska 01:04:10 01:05:55
1276 4548 Joanna Koszałka 1984 K Gdynia Polska 01:05:05 01:05:55
1277 358 Anna Taborowska 1979 K Gdańsk Polska 01:04:45 01:05:56
1278 4859 Wioleta Ptaszek 1981 K Gdańsk Polska 01:04:28 01:05:58
1279 6001 Aleksandra Hawryłkiewicz 1994 K Gdynia Polska 01:05:27 01:05:58
1280 212 Martyna Broda 1993 K Volanto - WE RUN THE INTERNET Gdańsk Polska 01:04:09 01:05:59
1281 686 Jadwiga Serafinowska- Wysmyk 1957 K Gdynia Polska 01:05:35 01:06:00
1282 5381 Joanna Sobieska 1988 K Helskie Wichry Hel Polska 01:04:11 01:06:02
1283 6242 Emilia Woźniak 1997 K Gdynia Polska 01:05:09 01:06:03
1284 542 Aleksandra Buda 1977 K Parkrun gdynia Gdynia Polska 01:05:38 01:06:04
1285 5834 olimpia skupna 1981 K gdansk Polska 01:05:59 01:06:04
1286 3581 Alicja Bakunowicz 1997 K Małdyty Polska 01:05:51 01:06:05
1287 2580 Jolanta Jeżewska 1972 K KuMaTy Gdynia Polska 01:05:13 01:06:06
1288 3704 Anna Kaczyńska 1985 K Arla Team Sopot Polska 01:04:33 01:06:06
1289 5278 Maria Zakrzewska 1961 K Pogórze Polska 01:06:01 01:06:06
1290 5130 Anna Wesołowska 1977 K Puck Polska 01:04:32 01:06:07
1291 3107 Aleksandra Hermann 1974 K HELSKIE MORSY Hel Polska 01:05:33 01:06:08
1292 3527 Karina Płocka 1976 K Helskie Morsy Hel Polska 01:05:34 01:06:08
1293 2216 Dagmara Dawidowska 1992 K Gdynia Polska 01:05:33 01:06:10
1294 2443 Małgorzata Kolman 1983 K Akademia Biegania Gdańsk Polska 01:04:37 01:06:10
1295 4169 Ewa Byczkowska 1963 K Gdynia Polska 01:05:57 01:06:10
1296 2617 justyna hebel 1979 K amator Gdynia Polska 01:05:43 01:06:11
1297 3846 Natalia Szpręga 1990 K Czersk Polska 01:05:14 01:06:12
1298 4239 Magdalena Kochalska 1998 K Gdańsk Polska 01:04:34 01:06:12
1299 6071 joanna szymanowska 1979 K gdynia Polska 01:05:41 01:06:13
1300 3241 Elżbieta Budzyńska 1966 K BBL Słupsk Słupsk Polska 01:05:34 01:06:15
1301 4123 Aneta Suchacka 1978 K Gdynia Polska 01:05:42 01:06:15
1302 2732 Elżbieta Hryń-Morawska 1979 K Gdynia Polska 01:05:11 01:06:17
1303 5183 Patrycja Szczęsna 1994 K KB&CF Gdynia Polska 01:05:15 01:06:18
1304 278 Katarzyna Zając 1989 K Gdynia Polska 01:06:03 01:06:21
1305 715 Paulina Banaszkiewicz 1985 K Gdańsk Polska 01:06:16 01:06:21
1306 3424 Dorota Sętkowska 1981 K Borne Sulinowo Polska 01:04:59 01:06:22
1307 5906 Dorota Tyrkin 1983 K KUSY Team Gdańsk Polska 01:05:50 01:06:22
1308 1403 Marzenna Czynsz 1957 K Tri Team-Rumia Reda Polska 01:06:15 01:06:23
1309 5167 Barbara Giepart-Głodek 1973 K Przyjaźń Polska 01:05:32 01:06:24
1310 5819 Małgorzata F 1985 K Lębork Polska 01:04:51 01:06:24
1311 3696 Agnieszka Antczak 1985 K gdynia Polska 01:04:41 01:06:25
1312 5009 Zuzanna Kościuszko 1998 K Gdynia Polska 01:05:32 01:06:25
1312 5055 Martyna Kościuszko 1998 K Gdynia Polska 01:05:32 01:06:25
1314 1623 Małgorzata Jędruszczak 1984 K Gdynia Polska 01:05:07 01:06:26
1315 2544 Marta Marzec 1988 K Logat Lębork Polska 01:04:44 01:06:26
1316 3648 Agnieszka Chodorowska 1984 K Gdynia Polska 01:04:42 01:06:26
1317 4521 Elżbieta Litkiewicz 1957 K Gdynia Polska 01:05:40 01:06:27
1318 990 Magdalena Fanslau 1992 K Starogard Gdański Polska 01:04:42 01:06:29
1319 1351 Monika Jeleńska 1978 K Pomorze Biega - Radio Gdańsk Gdynia Polska 01:05:06 01:06:31
1320 2514 Baśka Mrugalska 1985 K Gdynia Polska 01:04:49 01:06:33
1321 3707 Magdalena Antczak 1989 K Spokojnie to tylko kontuzja team Gdańsk Polska 01:05:43 01:06:33
1322 1359 Ewelina Kowalewska 1980 K Rumia Polska 01:05:58 01:06:40
1323 2323 MAJA POKOJSKA 1979 K POGÓRZE Polska 01:04:53 01:06:40
1324 5740 Edyta Treder 1978 K MKS FIGHTER BUKOWINA BUKOWINA Polska 01:06:41 01:06:43
1325 2053 Daniela Jasińska-Korzeniowska 1987 K Gdynia Polska 01:06:42 01:06:44
1326 5371 Izabela Zwiniarska 1993 K LUBAWA KOCHA BIEGAĆ Lubawa Polska 01:06:04 01:06:45
1327 3192 Anna Grabowska 1984 K Gdańsk Polska 01:05:34 01:06:46
1328 6055 Kamila Kochańska 1982 K Gdańsk Polska 01:06:40 01:06:47
1329 5962 Monika Aleksiun 1978 K Gdańsk Polska 01:06:38 01:06:50
1330 3477 Iwona Pietrzak 1980 K Reda Polska 01:06:44 01:06:54
1331 5787 Barbara Gawron 1982 K KB GOCH Bytów Bytow Polska 01:05:51 01:06:54
1332 584 Agnieszka Zalewska 1973 K Biegam Bo Lubię Gdynia Polska 01:05:39 01:06:55