Bieg Niepodległości z PKO Bankiem Polskim - Bieg Młodzika - Start list
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub
MŁ31 Kacper Sępiński 2002 Gdynia Navigators Gdynia
MŁ32 Jan Wiktor Szulc 2002 Rumia UKS Tri-Team Rumia
MŁ33 Filip Bieszke 2002 Gdańsk UKS7 Osowa
MŁ34 Maciej Zelewski 2003 Gdynia SG 17/Sztorm Mosty
MŁ35 Łukasz Jankowiak 2003 Koleczkowo
MŁ36 Michał Beger 2002 Gdańsk Padł Na Ryj Team
MŁ37 Kamil Radzikowski 2003 Gdynia KP Gdynia/SP39
MŁ38 Natalia Semeniuk 2000 Gdynia Klub Lekkoatletyczny Gdynia
MŁ39 Karolina Guzińska 2003 Gdynia
MŁ40 Anastazja Kołakowska 2002 Reda Tri-Team Rumia
MŁ41 Mateusz Warkusz 2003 Gdynia Szkoła Podstawowa 18
MŁ42 Michał Wiertel 2000 Gdynia
MŁ43 Marta Wargowska 2001 Puck
MŁ44 Stanisław Greczyło 2002 Gdynia ZSSO Gdynia
MŁ45 Adam Prokopiuk 2001 Gdynia
MŁ46 zuzia droszkowska 2002 Gdynia LKS ZORZA GDYNIA
MŁ47 Jan Wardzyński 2003 Gdynia
MŁ48 Łukasz Piotrowicz 2001 Gdynia Gimnazjum Nr. 11
MŁ49 Piotr Ławicki 2001 Gdynia
MŁ50 Arkadiusz Grabkowski 2003 Elbląg
MŁ51 Michał Karaban 2003 Straszyn
MŁ52 NATALIA MATYSIAK 2000 GDYNIA UNATTACHED - PARKRUN GDYNIA
MŁ53 Maksymilian Bańkowski 2003 Gdynia
MŁ54 Fabian GRODEK 2002 Grudziądz Kurczak&PiskleRUN
MŁ55 Jakub Maszota 2000 Gdynia UKS Omega
MŁ56 Oskar Goździewicz 2003 Gdynia SP.26
MŁ57 Marcin Rogała 2001 Gdynia Gimnazjum nr 1
MŁ58 Konrad Wojtowicz 2002 Gdynia GIM24
MŁ59 Nikodem Patelczyk 2001 Goscicino ProFanRun Goscicinio
MŁ60 Kamil Kulik 2003 Gdynia Kulik&Kurek
MŁ61 Filip Skalski 2001 Gdynia Gdynia Gimnazjum Nr 2
MŁ62 Michał Kaczmarek 2002 Gdańsk SP 84 Gdańsk
MŁ63 MACIEJ KIEŁKUCKI 2003 TRĄBKI MAŁE NORWOOD BIEGA
MŁ64 Natalia Śliwińska 2002 Gdańsk Belta Team Gdańsk
MŁ65 Laura Tajerle 2003 Gdynia Podniebnyraj.pl
MŁ66 Damian Arciuch 2002 Gdynia KP Gdynia
MŁ67 Tymoteusz Wójcik 2003 Ostróda
MŁ68 Maksymilian Ziemann 2002 Gdynia
MŁ69 MARCIN DUBLINOWSKI 2002 REKOWO REKOWO BIEGA
MŁ70 Alicja Stój 2001 Gdynia SKLA Sopot
MŁ71 Anna Lewosz 2000 Gdynia
MŁ72 Krzysztof Konarzewski 2002 Rumia Salezjańskie Gimnazjum
MŁ73 Wiktoria Gut 2000 Gdańsk
MŁ74 Weronika Gut 2003 Gdańsk
MŁ75 Amelia Skrzyńska 2002 Gdynia
MŁ76 SZYMON Skalski 2002 GDYNIA ISKRA GDYNIA/Gimnazjum 24
MŁ77 KAROLINA SKALSKA 2003 GDYNIA ZORZA GDYNIA/ SP 39
MŁ78 Urszula Białooka 2002 Gdynia
MŁ79 Paweł Stasiak 2001 Gdynia
MŁ80 Mateusz Czarny 2001 Gdynia
MŁ81 Suzanna Niżnik 2001 Łódź Klan Niżników
MŁ82 Kinga Jurgielewicz 2003 Kostkowo SSP KOSTKOWO
MŁ83 Zuzanna Karczewska 2001 Kiełpino Kartuskie Zespół Szkół w Kiełpinie
MŁ84 Paulina Skotarczak 2002 Gdańsk Team skoti
MŁ85 Natalia Potrykus 2002 Bolszewo
MŁ86 Michalina Peek 2002 Gdynia Morsy Gdynskie
MŁ87 Marcelina Peek 2000 Gdynia Morsy Gdyńskie
MŁ88 Dawid Zaliński 2003 Bładzikowo
MŁ89 Alicja Solecka 2000 Gdynia
MŁ90 Kuba Stencel 2002 Gdańsk
MŁ91 Milena Kubicz 2000 Gdynia
MŁ92 Szymon Kowalski 2002 Gdańsk
MŁ93 Alan Bulski 2002 Gdynia WKS Flota
MŁ94 Nikodem Kosiecki 2003 Liniewo Liniewo Biega
MŁ95 MACIEJ WŁOCZEWSKI 2002 GDYNIA ZSSO Gdynia
MŁ96 Martyna Borkowicz 2001 Gdynia
MŁ97 Adrian Wójtowicz 2001 Reda Gimnazjum nr 1 w Redzie
MŁ98 Jakub Formella 2003 Gdynia Kp gdynia
MŁ99 Agata Heyka 2000 Lębork Gimnazjum Nr 3
MŁ100 Małgorzata Byczkowska 2001 Gdynia GTK Gdynia
MŁ101 Oskar PIETRUSZKA 2003 Gdynia
MŁ102 Marek Zgrzywa 2003 Gdańsk
MŁ103 Paulina Sikora 2002 Przywidz SKLA Sopot
MŁ104 Weronika Plichta 2001 Kiełpino ZS w Kiełpinie
MŁ105 Piotr Olszewski 2001 Mosty
MŁ106 Tomasz Ickowski 2002 Gdynia LKS ZORZA GDYNIA
MŁ107 ADRIANNA KUNATH 2001 POGÓRZE
MŁ108 Patrycja Cebulska 2002 Gdynia
MŁ109 Klaudia Owsianik 2001 Liniewko Kościerskie SKLA Sopot
MŁ110 Julia Wiergowska 2002 Straszyn SKLA Sopot
MŁ111 Krystian Walter 2002 Gdynia Płochliwe Rumburaki
MŁ112 Michalina Świeca 2003 Straszyn SKLA Sopot
MŁ113 Agnieszka Delmaczyńska 2001 Gdynia Gimnazjum nr 1 w Gdyni
MŁ114 Maja Główczewska 2003 Nowy Dwór Wejherowski
MŁ115 Kalina Gorycka 2003 Gdynia
MŁ116 Klaudia Jeszka 2001 Kiełpino ZS w Kiełpinie
MŁ117 Paulina Jeszka 2003 Kiełpino ZS w Kiełpinie
MŁ118 Paweł Czyż 2003 Gdańsk KL LECHIA
MŁ119 Sylwia Fiołek 2001 Somonino ZS w Kiełpinie
MŁ120 Paulina Nikel 2001 Goręczyno Zs w Goręczynie
MŁ121 Tytus Walężak 2003 Gdynia SP 18 Gdynia
MŁ122 Gabriela Leśniak 2000 Gdańsk
MŁ123 Ula Flisikowska 2001 Kiełpino ZS w Kiełpinie
MŁ124 Barbara Iwanicka 2003 Gdynia Gimnazjum nr 1 w Gdyni
MŁ125 Oliwia Cyperska 2002 Kiełpino ZS Kiełpino
MŁ126 Norbert Nieżorawski 2000 Gdynia Gimnazjum Katolickie w Gdyni
MŁ127 Zuzanna Dziedzic 2002 Reda Gim 1 w Redzie im. L. Wałęsy
MŁ128 Zuzanna Drewa 2002 Reda Gim 1 w Redzie im. L. Wałęsy
MŁ129 Gabriela Aniołowska 2001 Szczecinek Triathlon Szczecinek
MŁ130 Zofia Foltyniewicz 2002 Szczecinek Triathlon Szczecinek
MŁ131 Olaf Rychter 2003 Bojano SP Bojano
MŁ132 Nadia Gruba 2003 Reda Perła Team
MŁ133 Kacper Bieszke 2003 mosty
MŁ134 Maksymilian Nicewicz 2002 Gdynia Nicek
MŁ135 Mikolaj Budziszewski 2003 GDYNIA
MŁ136 krystian karólek 2003 Gdynia LKS Zorza Gdynia
MŁ137 Weronika Martyka 2001 Gdynia BEAUTY STUDIO
MŁ138 Konrad Białas 2000 Gdynia
MŁ139 Maja BIŃKOWSKA 2003 GDYNIA
MŁ140 Kuba Maracewicz 2001 Gdynia
MŁ141 Emilia Mikszuta 2001 straszyn skla Sopot
MŁ142 Paweł Dobberstein 2002 Kościerzyna Remus Kościerzyna
MŁ143 Natalia Felskowska 2002 Kościerzyna Remus Kościerzyna
MŁ144 Marta Felskowska 2000 Kościerzyna Remus Kościerzyna
MŁ145 Milan Marzec 2003 Gdynia Aquastacja
MŁ146 Marta Kruchelska 2000 Łapino
MŁ147 Karolina Kędzierska 2002 Gdynia LKS ZORZA GDYNIA
MŁ148 Mateusz Balicki 2002 Reda
MŁ149 Patryk Balicki 2002 Reda
MŁ150 Kajetan Borawski 2002 Reda UKS 1 Reda
MŁ151 Paweł Szczepański 2001 Gdynia Gimnazjum nr 11 Gdynia
MŁ152 Natalia Heland 2001 Gdynia
MŁ153 Maciej Hoffmann 2000 Gdańsk
MŁ154 Mateusz Kupniewski 2001 Gdynia Gimnazjum nr 1 w Gdyni
MŁ155 Emilia Falkowska 2003 Straszyn
MŁ156 Wiktoria Tesmar 2000 Wejherowo
MŁ157 Łukasz Buda 2001 Gdynia
MŁ158 Michał Stefański 2002 Gdynia Sp16 / Arka Gdynia
MŁ159 Filip Drawc 2000 Bojano SKLA Sopot
MŁ160 JAKUB STANIAK 2001 GDAŃSK AZS AWF GDAŃSK
MŁ161 Dominik Dąbrowski 2003 Gdynia
MŁ162 Paulina Dąbrowska 2000 Gdynia
MŁ163 Wiktoria Barczak 2003 Bydgoszcz
MŁ164 Wiktoria Andrychowicz 2002 Gdynia
MŁ165 Dominik Świerczyński 2002 Mareza
MŁ166 BARTOSZ BRZOZOWSKI 2003 GDYNIA SZKOŁA SPORTOWA NR 14 GDYNIA
MŁ167 Michał Waligórski 2000 Gdynia
MŁ168 Krzysztof Korbut 2003 Gdynia
MŁ169 Marcin Lubotzki 2001 Przywidz SKLA Sopot
MŁ170 Damian Kaczanowski 2003 Żukowo PSSP Gdynia
MŁ171 Victoria Bąk 2003 Gdańsk Team Bączków
MŁ172 Zuzanna Haustein 2002 Gdańsk Team Bączków
MŁ173 Dominika Czaja 2001 Somonino ZS w Kiełpinie
MŁ174 Klaudia Konkol 2001 Kiełpino zs Kiełpino
MŁ175 Dawid Tomaszek 2003 Gdynia LKS Zorza
MŁ176 Jakub Cieślak 2002 Gdynia gimnazjum nr.4
MŁ177 Oliwia Magulska 2003 Czersk
MŁ178 Dorota Armatyńska 2002 Gdynia Armaty
MŁ179 Małgorzata Jasińska 2003 Gdynia ZSSO Gdynia
MŁ180 Edyta Marczak 2003 Gdańsk Marczak's TEAM
MŁ181 Tomasz Hresiukiewicz 2002 sopot
MŁ182 Jakub Runiewicz 2002 Gdynia
MŁ183 Adam Reiter 2000 Gdynia
MŁ184 Jakub Huba 2001 Gdynia oiram
MŁ185 Natalia Furtak 2003 Gdynia
MŁ186 Aleksander Guz 2001 Gdynia
MŁ187 Borys Ziemianowicz 2001 Gdynia Gimnazjum nr 1 Gdynia
MŁ188 Piotr JOŃCZYK 2002 GDYNIA
MŁ189 Paweł Mejer 2000 Rumia
MŁ190 Antoni Wdowiak 2003 Gdynia
MŁ191 Miłosz Zaczkowski 2000 Gdynia Prywatna Szkoła Podstawowa "Liber" w Gdyni
MŁ192 Bartosz Jurago 2000 Gdynia Prywatna Gimnazjum "Liber" w Gdyni
MŁ193 Maja Makowska 2000 Gdynia Prywatna Gimnazjum "Liber" w Gdyni
MŁ194 Kacper Sobczyński 2000 Gdynia Prywatna Gimnazjum "Liber" w Gdyni
MŁ195 Nicole Lubaczewska 2002 Gdynia Prywatna Gimnazjum "Liber" w Gdyni
MŁ196 Krzysztof Rudziński 2003 Gdynia Prywatna Gimnazjum "Liber" w Gdyni
MŁ197 Kacper Rutkowski 2002 Gdynia Prywatna Gimnazjum "Liber" w Gdyni
MŁ198 Pawełe Jachman 2003 Gdynia Prywatna Szkoła Podstawowa "Liber" w Gdyni
MŁ199 Adam Warszakowski 2001 Gdynia
MŁ200 Maximilian Lubaczewski 2003 Gdynia Prywatna Szkoła Podstawowa "Liber" w Gdyni
MŁ201 Oliwer Samonek 2003 Gdynia Prywatna Szkoła Podstawowa "Liber" w Gdyni
MŁ202 Oleg Smortytskyi 2002 Gdynia Prywatna Szkoła Podstawowa "Liber" w Gdyni
MŁ203 Helena Zaborska 2000 Suchy Dwór GTK
MŁ204 Leszek Winiarski 2003 GDYNIA
MŁ205 wiktoria naczk 2002 lębork lębork
MŁ206 KAJA SADOWSKA 2003 GDYNIA SSP 28
MŁ207 Kacper Kowalski 2001 Gdynia Gimnazjum nr 11 Gdynia
MŁ208 Gabriela Kreja 2003 Gdańsk
MŁ209 Alicja Pergoł 2003 Gdańsk Szkoła POdstawowa nr 81
MŁ210 Malwina Małyszczyk 2003 Gdynia
MŁ211 Nadia Walczak 2003 Gdynia Szkoła Sportowa
MŁ212 Julia Kopeć 2003 Gdynia Szkoła Sportowa
MŁ213 Natalia Snarska 2003 Gdynia Szkoła Sportowa
MŁ214 Urszula Zabrska 2003 Gdynia Szkoła Sportowa
MŁ215 Aurelia Kowalska 2003 Gdynia Szkoła Sportowa
MŁ216 Maciej Włoczewski 2002 Gdynia Szkoła Sportowa
MŁ217 Rafał Tracz 2001 Gdynia
MŁ218 nadzieja bankowska 2003 gdynia
MŁ219 Kamil Piernicki 2003 Gdynia LKS Zorza Gdynia
MŁ220 Klaudiusz Piernicki 2003 Gdynia LKS Zorza Gdynia
MŁ221 Adam Grabiński 2000 Gdynia
MŁ222 Zuzanna Moskal 2002 Rumia UKS Siódemka Rumia
MŁ223 Kornelia Kaim 2002 Gdańsk KaimTeam
MŁ224 Karol Mowiński 2003 Gdynia LKS Zorza Gdynia
MŁ225 Paweł Wenta 2000 Gdynia Fikakowo
MŁ226 Maciej Nowak 2000 Gdynia Gimnazjum nr 11 w Gdyni
MŁ227 Dominik Gąsior 2003 Gdynia Szkoła Sportowa
MŁ228 Paweł Szyperski 2003 Gdynia Szkoła Sportowa
MŁ229 Michał Szczepkowski 2003 Gdynia Szkoła Sportowa
MŁ230 Kacper Szyk 2003 Gdynia Szkoła Sportowa
MŁ231 Bartosz Brzozowski 2003 Gdynia Szkoła Sportowa
MŁ232 Jakub Landowski 2003 Gdynia Szkoła Sportowa
MŁ233 Dominik Nardelli 2003 Gdynia Szkoła Sportowa
MŁ234 Paweł Wyszyński 2000 Gdynia Szkoła Sportowa
MŁ235 Juliusz Stokrocki 2003 Gdańsk Sp.12 Gdańsk/Hiszpańska Inkwizycja
MŁ236 Dominika Heldt 2000 Gdynia
MŁ237 Patrycja Sikora 2002 Gdynia Roger Team
MŁ238 KAMIL KLAHS 2003 SŁAWOSZYNO
MŁ239 Krzysztof Szmigielski 2001 Gdynia
MŁ240 Nina Gosławska 2002 Gdańsk
MŁ241 ALEKSANDRA IRCZUK 2002 Gdynia
MŁ242 Tomasz Marszalec 2003 Gdańsk
MŁ243 Adam Marszalec 2001 Gdańsk
MŁ244 Szymon Koruba 2001 Gdynia
MŁ245 Przemek Michalski 2002 Przywidz SKLA Sopot
MŁ246 Kaja Miłek 2003 Rumia Tak sobie biegam
MŁ247 Zosia Brzeska 2000 Gdynia Czakinkwalaspie
MŁ248 Alex Borsik 2002 Gdynia
MŁ249 Patrycja Korwell 2002 Gdynia chodzezkijami
MŁ250 Klaudia ŁASICA 2003 Słupsk
MŁ251 Filip Redzimski 2002 Gdańsk Żukowo Biega
MŁ252 Maksymilian Pasikowski 2003 Gdynia Grasshoppers Gdynia
MŁ253 Laura Brzezowska 2000 Gdynia
MŁ254 julia elas 2000 rumia
MŁ255 Ewelina Wojciechowska 2002 Ustarbowo KS Wejher Wejherowo
MŁ256 Angelika Stencel 2000 Bolszewo KS WEJHER
MŁ257 Wiktoria Formella 2001 Gościcino KS WEJHER
MŁ258 Marta Kandziora 2001 Gościcino KS WEJHER
MŁ259 Maria Roda 2001 Gościcino KS WEJHER
MŁ260 Paweł Wenta 2000 Bolszewo KS WEJHER
MŁ261 Agata Białk 2001 Bolszewo KS WEJHER
MŁ262 Patrycja Gajewska 2002 Bolszewo KS WEJHER
MŁ263 Eliza Jarząb 2000 Bolszewo KS WEJHER
MŁ264 Klaudia Kowalewska 2001 Bolszewo KS WEJHER
MŁ265 Agata Machniewicz 2001 Gościcino KS WEJHER
MŁ266 Paulina Sikorra 2001 Gościcino KS WEJHER
MŁ267 Kinga Tomaszewska 2002 Bolszewo KS WEJHER
MŁ268 Martyna Bojka 2001 Bolszewo KS WEJHER
MŁ269 Kamila Damps 2001 Gościcino KS WEJHER
MŁ270 Aleksandra Danilczyk 2001 Gościcino KS WEJHER
MŁ271 Kacper Feister 2000 Bolszewo KS WEJHER
MŁ272 Jakub Krężel 2001 Bolszewo KS WEJHER
MŁ273 Emilia Miotk 2002 Bolszewo KS WEJHER
MŁ274 Wiktoria Kos 2002 Bolszewo KS WEJHER
MŁ275 Natalia Mathea 2002 Bolszewo KS WEJHER
MŁ276 Wiktoria Szymerowska 2002 Gościcino KS WEJHER
MŁ277 Marta Tetzlaff 2002 Orle KS WEJHER
MŁ278 Jakub Lange 2002 Orle KS WEJHER
MŁ279 Kornelia Pacholec 2003 Gdynia SGA Gdynia
MŁ280 Roksana Bojke 2002 Gowino KS WEJHER
MŁ281 Patrycja Szornak 2002 Bolszewo KS WEJHER
MŁ282 Tomek Dolatowski 2002 Gdańsk
MŁ283 Sandra Zabratańska 2002 Orle KS WEJHER
MŁ284 Szymon Bach 2002 Bolszewo KS WEJHER
MŁ285 Dawid Bużan 2002 Wejherowo KS WEJHER
MŁ286 Mateusz Chmura 2002 Bolszewo KS WEJHER
MŁ287 Michał Itrych 2002 Orle KS WEJHER
MŁ288 Paweł Klejment 2002 Bolszewo KS WEJHER
MŁ289 Patryk Napiontek 2002 Gościcino KS WEJHER
MŁ290 Kacper Patelczyk 2002 Gościcino KS WEJHER
MŁ291 Łukasz Patok 2002 Bolszewo KS WEJHER
MŁ292 Patryk Pranczk 2002 Gościcino KS WEJHER
MŁ293 Radosław Pranga 2002 Bolszewo KS WEJHER
MŁ294 Maciej Richter 2002 Gościcino KS WEJHER
MŁ295 Oliwia Bielska 2003 Orle
MŁ296 Rafał Kowalewski 2003 Bolszewo
MŁ297 Vivien Kass 2003 Bolszewo
MŁ298 Marcin Rompca 2003 Bolszewo
MŁ299 Wiktoria Treder 2003 Bolszewo
MŁ300 Pola Grzywacz 2003 Bolszewo
MŁ301 Konrad Stoliński 2000 Gdynia Gimnazjum nr 16 w Gdyni
MŁ302 Patryk Natzke 2002 Gdynia Gimnazjum nr 16 w Gdyni
MŁ303 Jakub Jatczyszyn 2002 Gdynia Gimnazjum nr 16 w Gdyni
MŁ304 Kamil Nowak 2002 Gdynia Gimnazjum nr 16 w Gdyni
MŁ305 Julia Gawlik 2002 Gdynia Gimnazjum nr 16 w Gdyni
MŁ306 Julia Żyłów 2002 Gdynia Gimnazjum nr 16 w Gdyni
MŁ307 Blanka Zapora 2001 Gdynia Gimnazjum nr 16 w Gdyni
MŁ308 Klaudiusz Zapora 2001 Gdynia Gimnazjum nr 16 w Gdyni
MŁ309 Alicja Pacholska 2001 Gdynia Gimnazjum nr 16 w Gdyni
MŁ310 Jakub Popiel 2001 Gdynia Gimnazjum nr 16 w Gdyni
MŁ311 Agata Fajkowska 2002 Gdynia Gimnazjum nr 11
MŁ312 Roch Osiński 2002 Gdynia Prywatne Gimnazjum "LIBER"
MŁ313 Julian Kołaczek 2000 Gdynia Prywatne Gimnazjum "LIBER"
MŁ314 Klaudia Razumienko 2001 Gdynia Gimnazjum nr. 11 Gdynia
MŁ315 Mateusz Dettlaff 2002 Strzelno
MŁ316 Klaudia Skibiak 2002 Gdańsk
MŁ317 Maciej Zygało 2002 Gdańsk
MŁ318 Mateusz Zygało 2002 Gdańsk
MŁ319 Jakub Nowak 2001 Gdynia Gimnazjum 11
MŁ320 Zofia Zdybel 2003 Gdynia Zdybelki biegają
MŁ321 Paulina Rakowska 2002 Gdynia OPTI CWM
MŁ322 Małgorzata Rosiak 2002 Gdynia
MŁ323 Dawid Partyka 2001 Gdynia UKS ISKRA GDYNIA
MŁ324 Nikodem Partyka 2003 Gdynia UKS ISKRA GDYNIA
MŁ325 Alicja Glebow 2003 Gdańsk Sport Evo
MŁ326 Mario Karol Zamarripa 2003 Gdynia Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa w Gdyni
MŁ327 Aniela Jelińska 2001 Kiełpino Zespół Szkół w Kiełpinie
MŁ328 Dawid Król 2003 Reda UKS 1 Reda
MŁ329 Zofia Regent 2010 Gdynia Akademia Małych Odkrywców Gdynia
MŁ330 Stanisław Regent 2012 Gdynia Akademia Małych Odkrywców Gdynia
MŁ331 Michal Kabacinski 2000 Gdynia Kabacinski
MŁ332 Agata Sulima 2002 Gdańsk Sulident.pl
MŁ333 Krzysztof Peszek 2001 Gdynia Gimnazjum nr 24 w Gdyni
MŁ334 Klaudia Hincka 2003 WŁADYSŁAWOWO Bliza Władysławowo
MŁ335 Karolina Girek 2002 WŁADYSŁAWOWO Bliza Władysławowo
MŁ336 Agata Wołoszyk 2002 WŁADYSŁAWOWO Bliza Władysławowo
MŁ337 Klaudia Necel 2002 WŁADYSŁAWOWO Mewa Władysławowo
MŁ338 Klaudia Jeka 2002 WŁADYSŁAWOWO Mewa Władysławowo
MŁ339 Kacper Tartanus 2002 WŁADYSŁAWOWO Mewa Władysławowo
MŁ340 Klaudia Pieper 2002 WŁADYSŁAWOWO Mewa Władysławowo
MŁ341 Wiktoria Szomborg 2003 WŁADYSŁAWOWO
MŁ342 Klaudia Minga 2002 WŁADYSŁAWOWO
MŁ343 Jakub Oberzig 2001 WŁADYSŁAWOWO
MŁ344 Marianna Konkel 2003 WŁADYSŁAWOWO
MŁ345 Oliwia Bolda 2002 WŁADYSŁAWOWO
MŁ346 Oliwia Deling 2002 WŁADYSŁAWOWO
MŁ347 Wiktoria Fietz 2002 WŁADYSŁAWOWO
MŁ348 Zuzanna Haraj 2002 WŁADYSŁAWOWO
MŁ349 Aleksandra Kornak 2002 WŁADYSŁAWOWO
MŁ350 Wiktoria Styn 2002 WŁADYSŁAWOWO
MŁ351 Amelia Pankiewicz 2002 Wiślinka Przyjeciele Stowarzyszenia "DLACZEGO NIE"
MŁ352 Sara Wichert 2002 WŁADYSŁAWOWO
MŁ353 Wiktoria Saczko 2002 WŁADYSŁAWOWO Mewa Władysławowo
MŁ354 Mateusz Mroczka 2002 Gdańsk
MŁ355 Adrian Lisakowski 2003 WŁADYSŁAWOWO
MŁ356 Zuzanna Kass 2001 Góra
MŁ357 Magdalena Bobkowska 2001 Gościcino
MŁ358 Agnieszka Get 2001 Gościcino
MŁ359 Natalia Młodak 2002 Reda
MŁ360 Pola Szadziul 2003 Gdynia The Szadziuls
MŁ361 Filip Mróz 2001 gdynia
MŁ362 Patrycja Drojecka 2000 Gdynia Gdynia Medica
MŁ363 Konrad Gussmann 2001 Sopot Sportowe Gimnazjum nr 9 w Gdyni
MŁ364 Mateusz Ropelski 2002 Gdynia
MŁ365 Zuzanna Wołowiec 2001 Gdynia
MŁ366 Natalia Kreft 2000 Kosakowo
MŁ367 NATALIA RÓŻYC 2003 KOSAKOWO
MŁ368 Piotr Sarniak 2001 Gdynia/Przyjaźń
MŁ369 Adrianna Smudzińska 2001 Gdynia Flota Gdynia
MŁ370 Łucja Madziar 2000 Sopot
MŁ371 Tatiana Serafin 2000 Gdańsk MRKS GDAŃSK
MŁ372 Robert Spaleniak 2003 Gdynia
MŁ373 Patryk Borkowski 2001 Gdynia
MŁ374 Michał Nowak 2002 Suchy Dwór
MŁ375 Kacper Matusiak 2003 Reda UKS JEDYNKA REDA
MŁ376 Dominik Kalkowski 2002 Popowo MKS FIGHTER BUKOWINA
MŁ377 Małgorzata Kiełczewska 2001 Gdynia Gimnazjum nr 1 w Gdyni
MŁ378 Kacper Kowalczyk 2002 Gdynia Asseco Gdynia
MŁ379 Aleksandra Bojanowska 2003 BUKOWINA MKS FIGHTER BUKOWINA
MŁ380 jakub majewski 2003 gdynia sp18
MŁ381 Kasper Dudek 2002 Gdynia
MŁ382 Marta Majewska 2002 BUKOWINA MKS FIGHTER BUKOWINA
MŁ383 Miłosz Baranowski 2003 WEJHEROWO SSP BOLSZEWO
MŁ384 Karolina Treder 2003 BUKOWINA MKS FIGHTER BUKOWINA
MŁ385 Paulina Pisarczyk 2001 Gdynia UKS TREFL GDYNIA
MŁ386 Michał Ryplewicz 2000 Gdynia
MŁ387 Marta Krawczyńska 2000 Gdańsk AWFiS
MŁ388 Julia Ryplewicz 2003 Gdynia SP6
MŁ389 Andrzej Knoch 2000 BUKOWINA MKS FIGHTER BUKOWINA
MŁ390 Maja Krawczyńska 2003 Gdańsk OPTI CWM
MŁ391 Bartek Treder 2000 BUKOWINA MKS FIGHTER BUKOWINA
MŁ392 Wiktoria Bochniak 2001 Gdynia UKS TREFL GDYNIA
MŁ393 Seweryn Hopa 2003 Popowo MKS FIGHTER BUKOWINA
MŁ394 Tadeusz Brzeski 2001 Gdynia
MŁ395 Paweł Strehlau 2003 Gdańsk
MŁ396 Jakub Klinkosz 2000 BUKOWINA MKS FIGHTER BUKOWINA
MŁ397 Jan Szulski 2002 Gdynia MODUŁ
MŁ398 Karol Świątkowski 2000 Gdańsk MRKS GDAŃSK
MŁ399 Daniel Cyman 2002 Załakowo MKS FIGHTER BUKOWINA
MŁ400 Dawid Pobłocki 2002 Sierakowice MKS FIGHTER BUKOWINA
MŁ401 Anna Stolc 2002 BUKOWINA MKS FIGHTER BUKOWINA
MŁ402 Mateusz Wenta 2002 Załakowo MKS FIGHTER BUKOWINA
S462 S462 S462 2000 ?
S652 S652 S652 2000 ?
M808 ALEKSANDER DRAGON 2003 GDAŃSK
M819 NATALIA SOCHA 2002 GDYNIA
M829 MIKOŁAJ MYKITA 2001 GDYNIA
M832 PAULINA SIKORA 2003 PRZYWIDZ GIMNAZJUM PRZYWIDZ
M833 KACPER KALINOWSKI 2003 PRZYWIDZ
M834 KAMIL JASIŃSKI 2003 PRZYWIDZ
M835 SZYMON SZYMAŃSKI 2003 PRZYWIDZ
M836 PRZEMYSŁAW MICHALSKI 2003 PRZYWIDZ
M838 DOMINIK FALKOWSKI 2003 PRZYWIDZ
M839 MACIEJ OSTROWSKI 2003 PRZYWIDZ
M840 MIROSŁAWA SIKORA 2003 PRZYWIDZ
M842 ALDONA GICZEWSKA 2003 PRZYWIDZ
M847 ELŻBIETA RUTKOWSKA 2003 PRZYWIDZ
M848 MATEUSZ LELLEK 2003 PRZYWIDZ
M849 ALEKSANDRA KISIEL 2003 PRZYWIDZ
M854 MATEUSZ ANDRYSZKAŁA 2002 GDYNIA
M871 MAGDALENA NOGA 2003 GDYNIA
M872 PIOTR DOBRZAŃSKI 2003 GDYNIA
M875 KINGA ŁUCKA-WOWCZUK 2002 GDYNIA GIMNAZJUM 11
M879 WERONIKA ŚMIELAK 2002 REDA
M881 ALEKSANDRA DOMINIK 2002 KOSTKOWO
M882 FILIP LASEK 2001 REDA
M885 NATALIA MOLENDA 2003 REDA
M888 JAN ŚWIĄTEK 2000 REDA
M889 RAFAŁ ŚMIELAK 2000 REDA
M890 CEZARY SAWCZUK 2000 REDA
M891 MATEUSZ JEZIERSKI 2000 REDA
M893 BARTOSZ JANKOWSKI 2000 REDA
M894 ALEKSANDRA SOKOŁOWSKA 2001 REDA
M908 BOGUMIŁA REMISZEWSKA 2001 GDYNIA
M909 ZOSIA MARCINIAK 2002 GDYNIA PLASTYK GDYNIA
M911 AGNIESZKA GRZENIA 2002 SOPOT PLASTYK GDYNIA
M912 MAJA CYGAŃSKA 2002 GDYNIA
M928 PAULINA KASZUBOWSKA 2003 GDYNIA
M935 MICHAŁ SZTORCH 2003 GDYNIA
M938 JULIA SCHMIDT 2003 GDYNIA
M951 IDA HALK 2003 GDYNIA LKS ZORZA
M953 PATRYK GROTH 2000 ŻUKOWO GKS ŻUKOWO
M954 AGATA KOTŁOWSKA 2000 ŻUKOWO GKS ŻUKOWO
M955 JULIA CIECWIERZ 2003 PRUSZCZ GDAŃSKI SZKOŁA PODSTAWOWA
M965 PAWEŁ WYSZOMIERSKI 2003 GDYNIA BAŁTYK GDYNIA
M967 M967 M967 2000 ?
M970 EMIL WIECZERZAK 2003 GDYNIA
M975 ALEKSANDRA OSUCHOWSKA 2002 ŻYRARDÓW
M979 WIKTORIA KASPERSKA 2000 GDYNIA
M981 ANIA MOSSAKOWSKA 2003 GDAŃSK GIMNAZJUM NR 11
M987 PAWEŁ PIERNIKARCZYK 2001 GDYNIA PLASTYK GDYNIA
Top