Bieg Europejski z PKO Bankiem Polskim - Bieg Główny - Lista startowa

Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub
1 PIOTR KEMPCZYŃSKI 1973 GDYNIA HUSARIA RUN GDYNIA
2 Marek Kowalski 1991 Żukowo ASICS FrontRunner Poland
3 Damian Pieterczyk 1984 Olsztyn KM PSP Olsztyn
4 Łukasz Kujawski 1988 Żukowo GKS Żukowo / Runnersi S7 Banino
5 Adam Głogowski 1993 Gdynia ATC-Cargo Team
6 Piotr Mielewczyk 1990 Lębork Korporunner
7 Bartosz Rynkowski 1989 Nowy Dwór Gdański LKS ZORZA GDYNIA
8 Michał Czapiński 1982 Reda EUROPELL- BIKE U UP
9 Piotr POBŁOCKI 1965 Lębork UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork
10 Ewelina Paprocka 1987 Obliwice obliwice
11 Kamila Pobłocka DOBROWOLSKA 1990 Lębork UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork
12 Alicja Misiak 1993 Susz AZS UG
13 Mariola Sudzińska 1976 Olsztyn AKM OLSZTYN/ sklep biegacza.com
14 Katarzyna Pobłocka 1994 Lębork UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork
15 Maria Maj-Roksz 1980 Wejherowo Maja Team
16 Aleksandra Baranowska - Trzasko 1979 Gdynia Runnersi S7 Banino
25 ANDRZEJ MAGIER 1962 GDYNIA GCS
31 Mateusz Abramczyk 1991 Borkowo Yameo
32 Milena Bławat 1980 Somonino
33 Dariusz Józefowicz 1971 Gdynia PADŁ NA RYJ TEAM
34 Jakub Gołąb 1984 Gdańsk Napieramy
35 Marcin Brzeski 1983 Rumia M & P
36 Anna Janowicz 1979 Władysławowo
37 Grzegorz Dziekan 1982 Strzebielino Morski Oddział Straży Granicznej
38 Jędrzej Karpiński 1993 Gdynia LUFTHANSA SYSTEMS POLAND ACTIVE!
39 Łukasz Kandzora 1986 Gdynia
40 Iwona Dudziuk 1991 Gdynia Akademia Marynarki Wojennej
41 Martin Buller 1994 Hel Szybkie Trampki
42 Dariusz Urbański 1986 Gdynia
43 Krzysztof Wiśniewski 1976 Gdańsk Rozbiegani-Żychlin
44 Joanna Zasada 1978 Mosty Wymiatacze
45 Wanda Majchrzak 1977 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina
46 Maciej Stolarczyk 1970 Gdańsk
47 Mateusz Linda 1985 Gdańsk Goyello Power Club
48 Andrzej Stasica 1974 Łęgowo
49 Tomasz Jagłowski 1985 Gdynia
50 Aleksandra Świeżyńska 1990 Gdynia BigYellowFoot Adventure Team
51 Michał Bartkowiak 1987 Gdynia Trójmiejskie Pyry
52 MICHAŁ SŁOWIK 1983 KOŚCIERZYNA
53 Michał Brzeski 1982 Rumia Pasieka Kaszuby
54 Andrzej Ryński 1967 Gdynia
55 Piotr Szajdziuk 1975 Gdańsk ADVA Optical Networking
56 Andrzej Wąsik 1973 Borkowo Grupa Biegowa 65
57 Krzysztof Sośnicki 1948 Hel
58 Sławomir Podgórski 1972 Chwaszczyno
59 Tadeusz Szczęsny. 1955 Gdańsk Kacpery
60 Aleksandra Myślińska 1976 Gdańsk
61 Sławomir Wojtacki 1969 Jankowo Gdańskie Akademia Biegowa Kiełpino
62 Anna Tandek 1991 Gdańsk
63 Dominika Lewińska 1979 Władysławowo Biegamy Razem Władysławowo
64 Michał Panek 1984 Sopot Padł Na Ryj Team
65 Radosław Frączak 1982 GDYNIA RAGE
66 Beata Witkowska 1969 Gdynia OPEC Gdynia
67 Joanna Cichowska 1993 Gdańsk
68 Łukasz Wrycz-Rekowski 1985 Juszkowo copernicus team
69 Bartłomiej Frączak 1982 Gdańsk
70 Bartosz Korjat 1984 Gdynia Strefa Tuningu
71 Jacek Gralak 1974 Kościerzyna Akademia Biegania Kościerzyna
72 Grzesiek Zduńczyk 1988 Rawa Mazowiecka
73 Grzegorz Sadowski 1974 Gdynia
74 Andrzej Śliwiński 1991 Kosakowo Kosakowski Klub HDK
75 Hanna Dobrowolska 1983 Gdańsk Kemira Sport Team
76 Iwona Borkowska 1979 Gdynia
77 Marek Korycki 1981 Gdańsk
78 Adam Szwarc 1987 Gdynia
79 Grzegorz Borkowski 1977 Gdynia
80 Izabela Sawicz-Ciesielska 1973 Gdynia
81 Tomasz Czerko 1982 Gdynia
82 Tomasz Oberzig 1980 Reda ST RUNNERS
83 Piotr Stasik 1970 Gdynia Ambitious Runners Team
84 Mariusz Musioł 1972 Gdynia
85 Kamil Roch 1985 Gdańsk No Excuses
86 Jakub Sperka 1987 Gdynia StudioBezNazwy Fotograf
87 Karol Bernatowicz 1989 Gdynia
88 JACEK BANDURSKI 1935 SOPOT BIEGAM BO LUBIE GDAŃSK
89 Kamil Miszkiel 1988 Gdynia Fabryka Dobrej Formy
90 Zofia Gorska 1984 słupsk
91 Krzysztof Prokopiuk 1974 Gdynia Parkrun Gdynia
92 MIROSŁAW KRĘGIELEWSKI 1965 GDYNIA
93 Justyna Suchorz 1973 Pierwoszyno
94 Jan MARKO 1965 Gdynia run-log.com
95 Dariusz Mrozowski 1974 Rumia ParkRun Rumia
96 Łukasz Kugaczewski 1988 Pogórze Kugacze
97 Jan Kornacki 1946 Gdynia 17
98 Władysław Pohnke 1946 Gdańsk
99 Kornel Leszkowicz 1989 Gdynia Gacopyz Team
100 Marcin Biel 1977 Pogórze NAVIGIUM Runners
101 Łukasz Bohdan 1985 Gdańsk
102 Joanna Plotzka 1987 Wejherowo Asior Team
103 Bogumił Kreft 1978 Rumia Kreft Team
104 Piotr Plotzki 1964 Wejherowo Asior Team
105 Agnieszka Zalewska 1973 Gdynia Biegamyrazem.pl
106 Krystian Van Dijk 1975 Wejherowo Asior Team
107 Marta Kreft 1982 Rumia Team Kreft
108 Krzysztof Kreft 1972 Reda Team Kreft
109 Andrzej Zakrzacki 1978 Gdynia
110 Piotr Rygielski 1975 Gdynia
111 Robert Witkowski 1965 Gdynia
112 Krystian Peek 1976 Gdansk
113 Alicja Konstantynowicz 1983 Gdynia
114 Marta Waszczyk 1970 Gdynia
116 Sławomir Wełna 1990 Gdynia Staples
117 Karolina Szczepańska 1987 Gdynia
118 Dariusz Gąszczyk 1991 Gdynia
119 Maciej Sukalski 1991 Brodnica
120 Adam Czajkowski 1941 Gdańsk
121 Teresa Czajkowska 1946 Gdańsk
122 Waldemar Kowalski 1985 Borkowo Leasing Polski Team
123 Hanna Kowalska 1986 Borkowo
124 Łukasz Bartnik 1978 Gdynia
125 Marcin Zbawicki 1975 Gdynia
126 Agata Patkowska 1992 Gdynia Orki z Majorki
127 Sławomir Pawella 1968 Gdynia FIKI MIKI Team
128 Bernard Larysz 1978 Gdynia WIJHARS
129 Łukasz Konkol 1986 Gdynia Witomindor
130 Dariusz Styczyński 1974 Gdańsk
131 Dagna Kowalska 1984 Gdynia Laureate
132 Piotr Romanowicz 1973 Rotmanka Old Spartan
133 Michał Mleczak 1991 Gdynia
134 Piotr Szewczyk 1988 Gdynia
135 Andrzej Szewczyk 1957 Gdynia
137 Marek Garwoliński 1981 Banino Glutenfree Ebola
138 Michał Dzioba 1973 Sopot Trinergy
139 Michał Paracki 1981 Pruszcz Gdański
140 Kasia Gizulewska 1975 Gdynia
141 Anna Józefowicz 1985 Gdynia Kobieta
142 Krzysztof Kożyczkowski 1980 Banino No Excuses
143 MIECZYSŁAW KOWALIK 1961 DOBRZEWINO Kowaliki
144 Magda Kowalik 1990 Gdynia Kowaliki
145 Kamil Bałoniak-Sałuda 1987 Człuchów
146 Jerzy zacharski 1962 Trzcianka
147 Izabela Podlacha 1982 Gdańsk
148 Adrianna Bisewska 1973 Gdynia
149 Tomasz Nowaczyk 1982 Gdynia
150 Anna Zielińska 1983 Gdynia
151 Maciej Ruczyński 1963 Rumia MR Team
152 Krzysztof Marianowski 1975 Kwidzyn Kwidzyn Biega
153 Piotr Kruczkowski 1985 Gdynia
154 Przemysław Boruta 1987 Gdynia Borucik Tri Team
155 Dorota Doering 1976 Reda Team Kreft
156 Adrian Wagner 1980 Gdynia
157 Natalia Cypryś 1993 Gdynia
158 Marek Witkowski 1973 Wejherowo CHODAKI.PL
159 Marcin Segin 1977 Zalewo Sprint Zalewo
160 Marek Ulanowski 1969 Gdansk Infoprojekt/Biegający Tczew
161 Piotr Szlas 1970 Strzebielino Niezrzeszony
162 Agata Szymanowska 1980 Gdańsk Agata Szymanowska
163 Paweł Solarczyk 1979 Gdynia
164 Janusz Czajkowski 1977 Gdynia CZTERY CZAJKI
165 Martyna Daniszewska 2000 Gdańsk
166 Arkadiusz Wasilewski 1973 Sopot TDT
167 Dariusz Szymkun 1962 Gdynia Wataha
168 Patryk Andrearczyk 1992 Gdynia
169 Łukasz Kaczmarek 1988 Częstochowa
170 Wiesław Ziółkowski 1974 Reda biegamyrazem.pl
171 Marek Szymkun 1992 Gdańsk
172 Grzegorz Ostrowski 1978 Gdynia biegamyrazem
173 jan iwanicki 1975 gdynia Bieg w butach
174 ANDRZEJ PĄCZEK 1970 Gdańsk Cookies
175 Karolina Gruchała 1982 Gdynia
176 Roman Górecki 1972 Gdynia Morsy Gdyńskie/biegamyrazem.pl
177 Krzysztof Kołkowski 1972 Gdynia PSG Citron
178 Grzegorz Talewski 1990 Gdynia
179 MICHAŁ RACHWAŁ 1978 GDAŃSK Matex
180 Piotr Skrzypkowski 1985 Sierakowice Szpòrt mùszi bëc
181 Anna Kruczkowska 1981 Gdynia activEK-centrum zdrowego człowieka
182 Maciej Błażejczak 1990 Rumia K.K.S Mitochondrium Janovo
184 IRENA ARANOWSKA 1961 Lębork
185 Dolores Klem 1978 Gdynia
186 Rafał Maderski 1977 Sopot Nosta Running Team
187 Mirosław Świąder 1970 Kolbudy Intel Runners/www.run-passion.pl
188 Krzysztof Suchorz 1969 Gdynia Gdyński Triathlon
189 Adam Stańczak 1976 Gdańsk
190 Maciej Bryła 1974 Pruszcz Gdański Pruszcz Biega/49BLot
191 Arkadiusz Grajda 1976 Gdynia Wracam do zdrowia
192 Joanna Mientka 1987 Smołdzino Vo2Max MTB Team
193 Marcin Adamiak 1977 Gdynia Malwin
194 Grzegorz Janikowski 1973 Lębork
195 Paweł Różycki 1984 Gdańsk
196 Tomasz Pieńkowski 1979 Reda RingRaiders SAKO Gdynia
197 Wojciech Dryl 1965 Gdynia MJNS & WD
198 Łukasz Jóźwiak 1976 Rumia
199 Maciej Niewiadomski 1986 Grudziądz
200 Marta Prasek 1982 Gdynia
201 Malgosia Uszacka 1982 Gdansk Ushatki team
202 Krystyna Sadkowska 1958 Starogard Gdanski bbl Starogard Gdanski
203 Marzanna Wieczorek 1968 Sępólno Krajeńskie FIKI MIKI Team
204 Krzysztof Wieczorek 1968 Sępólno Krajeńskie FIKI MIKI Team
205 Leszek Zakrzewski 1972 Gdynia www.telefony-gsm.pl
206 Anna Cybulla 1992 Gdynia
207 Krzysiek Więcek 1992 Gdańsk
208 Grzegorz Wasilewski 1977 Gdynia AIC TEAM
209 Edward Szpyra 1947 Gdynia Parkrun Gdynia
210 Agnieszka Czerwińska 1977 Gdańsk
211 Leszek Szczypior 1959 Wejherowo ST RUNNERS
212 Michał ZALEWSKI 1969 Gdańsk Dobry preTEXT do biegania
213 Danuta Zalewska 1969 Gdańsk Dobry preTEXT do biegania
214 Olaf Kowalewski 1945 Wejherowo TKKF Truchtacze
215 Paweł Kulas 1981 Pogórze Pączek & Pączek
216 Krzysztof Kozioł 1979 Gdańsk CrossFit Stocznia
217 Paweł Morawski 1978 Gdynia
218 Seweryna Cieluch 1983 Gdynia Keep Calm & Uzupełniaj Płyny
219 Mariusz Rokita 1975 Gdynia RockyRUN
220 Ewa Niewiadomska-Roman 1972 Nowa Wieś
221 Bartosz Roman 1972 Nowa Wieś
222 Florian Warchoł 1964 Gdynia
223 Agnieszka Pioruńska 1977 Gdynia Agnes Magnes
224 Dariusz Groenwald 1971 Połczyno ISKRA Połczyno
225 Zdzisław Kopeć 1963 Gdańsk
226 Michał Gruba 1978 Reda Perła Team
227 Michal Okon 1975 Gdynia Parkrun Gdynia
228 Sebastian KLEIN 1973 Kąpino
229 Leszek Lemke 1977 Gdynia
230 Grzegorz Haraburda 1996 Lębork
231 Magdalena Niedźwiadek 1973 Gdańsk Lufthansa Systems Poland Active!
232 Dariusz Szumlas 1977 chwaszczyno
233 Patryk Linda 1982 Gdańsk
234 Marcin Mąka 1977 Gdynia
235 Krystian Meyer-Szary 1986 Gdynia www.dobryadresgdynia.pl
236 Sławomir Pujszo 1976 Chwaszczyno Chwaszczyno Biega
237 Adam Lidzbarski 1976 Szemud
238 Sławomir Smyk 1980 Gdynia BigYellowFoot Adventure Team
239 ROBERT PIETRZYKOWSKI 1971 GDYNIA LENA TEAM
240 Marta Cieślik 1991 Pruszcz Gdański Pruszcz Biega Show Must Go On
241 Marcin Kuptz 1978 Rumia Gemini Sopot Team
242 Tomasz Kamiński 1989 Słupsk
243 JAREK KRZYK 1961 GDYNIA OIRP GDAŃSK
244 Piotr Szydłowski 1978 Gdynia
245 Bartosz Barański 1979 Gdańsk Smaruj Na Trening Team
246 Miro Bieszke 1965 Gdynia Keep calm & u.p.
247 Krzysztof Koza 1976 Gdańsk
248 Joanna Rutkowska 1976 Gdańsk
249 Sławomir Mikołajczyk 1971 Gdynia Metalowiec
250 Tamara Kaśnicka 1979 Nieckowo 24
251 Grzegorz Sprengel 1980 Gdańsk Lufthansa Systems Poland Active! / Leśne Dziadki
252 Michał Niski 1972 Gdynia Complexsports Triathlon Team
253 Dariusz Lotko 1975 Gdynia Hania & Weronika & Mateusz :-)
254 Anna Kropidłowska 1979 Jastarnia
255 Karolina Witkowska 1979 Jastarnia
256 Przemysław Nagórski 1981 Gdynia
257 Stanisław Niwiński 1934 Gdańsk Pomorski Klub Weteranów LA w Sopocie
258 Bolesław Sosnowski 1947 Gdańsk TKKF Rozstaje
259 Michal Polichnowski 1987 Gdynia
260 Damian Słowik 1983 Gdansk BOB Runner
261 Anna Pertkiewicz 1972 Gdańsk
262 Jerzy Trzebiatowski 1979 Gdynia Biegamyrazem.pl
263 Dariusz Szałucki 1990 Gdynia
264 Ewa Krzyszkowska 1972 Gdynia
265 Maciej Krzyszkowski 1970 Gdynia
266 Fabian Clajot 1993 Olsztyn FC Grabowa
267 Maciej Tęgi 1985 Gdynia
268 Agnieszka Tomasińska 1983 Gdynia Endure team
269 Paweł Wałęga 1977 Gdańsk YMAA Sopot -Gdańsk
270 Kacper Zieliński 1990 Kraków SpaceForest
271 Piotr Zieńczuk 1976 Gdańsk-Wrzeszcz GDAŃSKIE AUTOBUSY I TRAMWAJE Nie marnuj tlenu
272 Marek Ciemny 1979 Gdynia
273 Mariusz Karman 1976 Gdansk
274 ANDRZEJ FAL 1964 GDAŃSK INVESTFAL
275 Dorota DERHELD 1983 Gdynia
276 Roman Kwiecinski 1981 Gdańsk
277 Piotr Dejnarowicz 1979 Pogórze Biegamyrazem.pl 3athlete.pl
278 Małgorzata, Władzińska 1965 Gdynia RRRR
279 Karolina Reseman 1995 Żukowo
280 Elżbieta Litkiewicz 1957 Gdynia
281 Radosław Marszałkowski 1972 Gdynia taxout team
282 Ryszard Sikorski 1974 Gdynia
283 Aleksandra Ucińska 1989 Sopot
284 Joanna Roszman 1961 Reda
285 Andrzej Rzepka 1993 Gdańsk
286 Artur Kotłowski 1979 Luzino Kaszubi Luzino
287 Łukasz Kapral 1988 Gdynia TS Our Team
288 Leszek Gontarz 1970 Nowy świat
289 Leszek Klawitter 1974 Gdynia DUDYCZteam
290 Przemysław Przybyciel 1985 KOSAKOWO Oliwski garaż
291 Piotr Smoliński 1987 Gdynia Blacharstwo-Lakiernictwo Smoliński
292 Michał Paliwoda 1975 Gdynia
293 Dariusz Rewers 1977 Kosakowo REWERS
294 Ewa Leoniak 1989 Gdynia Koci Łapci & Dzierzgoń Team
295 Katarzyna Rakowska 1986 Ustka WPK SŁOŃ Team Ustka
296 Artur Michalski 1980 Gdynia KPW Gdynia / BBL TEAM Gdynia
297 Michał Kowalczyk 1982 Gdynia BBL GDYNIA
298 Małgorzata Masłowska 1975 Gdynia biegamyrazem.pl/VegeRunners
299 Łukasz Piotrowski 1990 Gdańsk Klub Biegowy Straży Miejskiej w Gdańsku
300 Mariusz Kościelski 1966 Gdynia COM-DKM
301 Edyta Przytarska 1984 Kartuzy WUOZ Gdańsk/ AB Kartuzy Kiełpino
302 Sławomir Wierzchowski 1978 Gdynia
303 Dawid Lehmann 1986 Gdańsk
304 Piotr Pozauc 1980 Gdansk
305 marcin nietupski 1974 Sopot
306 Małgorzata Torłop 1962 Gdańsk Grupa Trójmiasto
307 ROBERT SPYCHALSKI 1976 GDYNIA --------
308 Piotr Totzke 1987 Jastrzębia Góra 43Bsap
309 DARIUSZ WŁADYMIRUK 1980 PRUSZCZ GDAŃSKI Pruszcz Biega
310 Michał Kacprzak 1985 Gdynia
311 Daniel Szymański 1987 Gdynia
312 Mateusz Adamczak 1988 Gdynia
313 Krzysztof Adamczak 1960 Gdynia
314 asia różycka 1985 gdańsk
317 Adam Szymkowiak 1986 Gdynia
318 Krzysztof Kobylarczyk 1974 Mosty Biegam z Kają
319 Łukasz Braszka 1988 Gdynia
320 Barbara Kaiser 1993 Gdańsk
321 Tomasz Handerski 1974 Mosty
322 Beata Jażdżewska 1990 Rumia Biegaj z Bzysiem
323 Tomasz FRĄCKOWIAK 1980 Gdynia
324 Marcin Ryszka 1975 Gdynia
325 Jacek Piecyk 1973 Szadek Szadkobiegacze
326 Czarek Kowal 1985 Gdynia Szybkie Trampki
327 Łukasz Reszetow 1995 Gdańsk
328 Andrzej Skura 1958 Reda Tornado Dinos
329 Andrzej Błaszak 1976 Gdynia Africa Twin
330 Mirela Nurek 1986 Gdańsk SMART
331 Grzegorz Piechowski 1972 Chojnice
332 Monika Anolik 1973 Gdańsk
333 Michał Styś 1989 Gdynia
334 Joanna Więcielewska 1982 Gdynia BigYellowFoot Adventure Team
335 Marcin Wojtowicz 1976 Gdynia BBL Bałtyk Gdynia
336 Jeff Garrison 1965 Gdansk 2nd Baptist Church Gdansk
337 Dominik Łożyński 1979 Gdańsk SMART
338 Kamil Zbąski 1975 Gdynia
339 Robert Mikołajczyk 1971 Gdynia CompleXsports
341 MATEUSZ KOLINSKI 1980 KALISKA KKB / LEŚNE DZIADKI
342 Łukasz Jagielski 1979 Bydgoszcz
343 Sławomir Migza 1972 Gdańsk
344 Maciej Czarny 1985 Reda
345 Krzysztof Tymiński 1948 Gdańsk Orgtech sc Krzysztof Ewa Tymińscy
346 piotr przewodowski 1976 Gdańsk Lpp Team
347 Krzysztof Lemke 1977 Gdynia Gdyński Triathlon
349 Krystian Sekulski 1981 Gdańsk
350 Marcin Kupniewski 1974 Gdynia
351 PRZEMYSŁAW JAKUSZ 1985 WEJHEROWO
352 Dorota Zdanko 1976 Gdynia
353 Tomasz Pastewski 1980 Grudziądz
354 Marek Pełszyński 1984 Gdańsk Zośka Running Team / LPP Team
355 Katarzyna Mikołajczyk 1980 Gdynia Mamy To
356 Krzysztof Czyż 1981 Gdynia Brooklyn Pizza
357 Michał Kleina 1980 GDYNIA WITOMINO
358 Sebastian Jędrzejewski 1986 Gdynia Sklep Spożywczy Domena Krzysztof Jędrzejewski
359 Ryszard Moskal 1974 Gdynia
360 Mateusz Raszewski 1988 Bolszewo Kaszubskie Dziki/ Maja Team
361 Karol Lange 1978 Gdynia Moja Gdynia ONE MEN TEAM
362 Adam Szychulda 1955 Gdynia "Zorza" Gdynia
363 Sławomir Swat 1983 Gdynia VB Polska
364 Elzbieta Rybus 1982 Wejherowo Motywatornia Team
365 Jakub Sulikowski 1984 Wejherowo
366 Joanna Narewska 1974 gdynia
367 Damian Walas 1980 Tczew crosselite
368 Anna Blaszczyk-Parka 1991 Gdynia
369 Natalia Jastrzębowska 1988 Gdynia BigYellowFoot Adventure Team
370 Tomasz Szustak 1987 Gdynia Blue Media Team
371 Mateusz Gil 1991 Gdynia
372 Waldemar Wysocki 1985 Wejherowo bdow MW
373 Marcin Wasilewski 1977 Gdynia Apteka Gemini Team
374 Andrzej Jr Szapiel 1990 Pogórze SPRING/CTS/Triathlon Trójmiasto
375 Sebastian Jakubiec 1993 Sopot
376 Marcin Ługowski 1981 Gdańsk
377 Bartosz Muczyński 1975 Gdynia
378 Krzysztof Sławski 1972 Bytów
379 Mateusz Żylewicz 1989 Gdańsk Dream Tri Team
380 Bartosz Mogadorski 1980 Gdynia STORM TEAM
381 Aga Bartnik 1978 Gdynia
382 Piotr Wawrzyniecki 1988 Gdynia
383 Kamil Walukiewicz 1970 Pierwoszyno
384 Piotr Adamowicz 1976 Gdańsk Dream Tri Team
385 Dominik Wiwatowski 1980 Gdynia TAKO Gdynia
386 Anna Grzegorek 1983 Zbychowo AmbitiousRunnersTeam
387 Jakub Zakrzewski 1983 Starogard Gdański
388 Wojciech Mocarski 1980 Gdynia
389 STEFAN SANDACH 1949 GDYNIA TEAM ZIELONA LAGUNA
390 Artur Jakusz-Gostomski 1988 Gdańsk
391 Witold Urban 1962 Gdynia Hospicjum św. Wawrzyńca w Gdyni
392 Wojciech Szczepaniak 1972 Gdynia Wydymała
393 Tadeusz Dąbrowski 1961 Gdynia Oksywie
394 Krzysztof Droszcz 1983 Gdańsk BigYellowFoot Adventure Team
395 Mirosław Pawłowski 1978 Gdańsk CTM Team
396 ŁUKASZ SAPIERZYŃSKI 1983 GDAŃSK Biegam bo nie lubię stać w miejscu
397 Monika Pupka-Lipińska 1988 Gdynia
398 Jerzy Staniszewski 1959 Gdańsk
399 Michał Telepski 1986 Pruszcz Gdański Lufthansa Systems Poland Runners
400 Michał Wiśniewski 1977 Gdynia Andrem AB
401 Mariusz Dudek 1974 Gdynia
402 Nicole Gnap 1994 Gdynia
403 Daniel Bich 1986 Lądek Zdrój
404 Marcin Kloska 1979 Ostrzyce KS Stolem
405 Adam Kosznicki 1990 Gdańsk AZS UG Gdańsk
406 Iwona LEGINOWSKA-KOITALLA 1972 Otomin
407 Artur Dłużniewski 1974 Elbląg
408 Małgorzata Dziedzic 1990 Gdańsk Lufthansa Systems Poland Active
409 Leszek Cudnowski 1970 Gdańsk biegambowarto.pl
410 Sebastian Badeński 1978 Gdynia
411 Henryk Łukowicz 1962 Gdańsk
412 Marcin Gadomski 1981 Gdańsk
413 Aleksander Chrzan 1975 Gdynia
414 Ryszard Borski 1982 Reda REDA
415 Wojciech Łabanowski 1986 Sopot
416 Aleksandra Kaźmierska 1976 Rumia
417 Tomasz Miłoś 1984 Gdynia
418 Marek Szafrański 1961 Mosty BBL AWF Gdańsk
419 Sebastian Wilk 1990 KOSAKOWO ZHR
420 RAFAŁ Jaroszkin 1977 Gdańsk
421 Piotr Matosek 1967 Gdynia Misia & Madzia
422 Marcin Ruszczyk 1983 Łódź
423 Leszek Kowalczuk 1978 Pogórze Biegamyrazem.pl
424 Jan Rompczyk 1983 Gdynia Pomorska Szkoła Walki FIGHTER
425 Jacek Bugiera 1988 Gdynia PwC FCU Run Team
426 Mariusz Ginter 1964 Wejherowo Mariusz Ginter
427 Piotr Zygmuntowicz 1953 Gdynia Morsy Gdyńskie
428 Mariusz Madej 1976 Juszkowo
429 Krzysztof Ambroziak 1979 Gdańsk Autopay Sports Team
430 Anna Barnik 1987 Gdańsk Acxiom Running Team
431 Alicja Wrzosek 1958 Gdynia Parkrun Gdynia
432 Michał Wdzięczny 1988 Sopot Acxiom Running Team
433 Przemysław Pachut 1976 Gdynia LPP TEAM
434 Ryszard Józef Wrzosek 1941 Gdynia Parkrun Gdynia
435 RENATA BRZOZOWSKA 1974 Gdynia Wymiatacze
436 Monika Jeleńska 1978 Gdynia MAMY TO - Radio Gdańsk
437 Krzysztof Licau 1969 Rozłazino KS Rozłazino
438 Marek Pietruszewski 1970 Gdynia
439 Tadeusz Pirycki 1962 Rozłazino-Karczemki KS Rozłazino
440 Anetta Licau 1973 Rozłazino KS Rozłazino
441 Michał Skwiercz 1981 Gdynia
442 Tomasz Skwiercz 1977 Gdynia
443 Marcin Gwizdała 1983 Gdańsk
444 Maciej Balcerowicz 1976 Gdynia
445 Filip Tyburski 1982 Grudziądz KM PSP Grudziądz
446 Bartłomiej Maszota 1988 Gdynia
447 Paulina Koberda 1982 Gdynia
448 Maciej Koberda 1982 Gdynia
449 Bartłomiej Klas 1983 Luzino Maja Team
450 Aleksandra Ciesielska 1972 Gdańsk Lufthansa Systems Poland Runners
451 Krzysztof Paradzewski 1978 Łęgowo Team Łęgowo
452 Filip Młynarczyk 1976 Gdańsk
453 Marek Wiśniewski 1977 Bojano Bojano Biega
454 Henryk Urtnowski 1938 Gdańsk Eurostyl Gdańsk
455 JAN KLASA 1955 NOŻYNO
456 Rafał Grand 1984 Gdynia
458 Michał Palaschke 1992 Gdańsk Sportowy Majkel
459 Anna Jakusz 1983 Wejherowo
460 Marcin Urbański 1977 Knybawa
461 Krzysztof Król 1965 Chojnice
462 Michał Zadrąg 1970 Otomin Fabryka Dobrej Formy
463 Sławomir Wawryk 1968 Kolbudy
464 Karolina Dominik 1986 Wejherowo MTB Małe Trójmiasto Biega
465 Grzegorz Misiejko 1984 Gdynia WICZLINO TEAM
466 Daniel Dobrolinski 1974 Gdynia Polska Północna
467 Daniel Doroszkiewicz 1984 Gdańsk
468 krzysztof kozaczuk 1983 gdynia MJR
469 Łukasz Skiba 1988 Bydgoszcz 1 BLog
470 Adam Miszewski 1963 Gdańsk Grupa Biegowa 65
471 Rafał Juszczyk 1979 Gdynia
472 Małgorzata Skowrońska 1987 Gdańsk
473 Oskar Holz 1991 Tczew
475 Piotr Pawelec 1982 Gdańsk
476 Przemysław Adamiak 1981 Gdańsk
477 Sylwester Kułakowski 1992 Gdynia STORM TEAM
478 Magda Apanasewicz 1974 Pruszcz Gdański Iron Woman Trójmiasto
479 Jerzy Apanasewicz 1973 Pruszcz Gdański
480 Anna Duszyńska 1978 Gdynia
481 Natalia Cydejko 1999 Gdynia I ALO Gdynia
482 Kamil Danilewicz 1980 Gdańsk Superior Vena Cava
483 Monika Masłowska 1985 Gdynia
484 Wojciech Portee 1971 Gdynia
485 agnieszka sull 1973 Wodnica night runners Słupsk
486 Agata Buczkowska 1987 Gdańsk
487 Sebastian Stencel 1977 Gdańsk
488 Krzysztof Grzeszczyk 1981 Gdynia
489 Thomas Jakobczyk 1974 Gdańsk Lufthansa Systems Poland Active!
490 Kacper Sull 1998 Wodnica night runners Słupsk
491 Sławomir Strojnowski 1963 Gdańsk
492 Oskar Lewiński 1976 Gdynia AIC TEAM
493 Grzegorz Jemielita 1976 Gdynia Biovico Team
494 Marta Kaminska-Olczak 1981 Gdansk Kemira Sport Team
495 Piotr Torbicz 1978 Gdańsk 666
496 Piotr Jakubowski 1970 Gdynia SCALAR Team
497 Marcin Kwiatkowski 1986 Gdynia
498 Piotr Kozak 1969 Gdańsk www.KOZAK.pl
499 Dariusz Karolewski 1981 Gdynia
500 Mariusz Piórkowski 1982 Gdańsk Ambient System Team
501 Natalia Piórkowska 1988 Gdańsk
502 Wojciech Adamczyk 1980 Gdynia
503 Marcin Szumlas 1980 Połchowo #szumiteam
504 Cezary Gorgoń 1981 Gdańsk CTS-CzajaTrainingSystem
505 Damian Piotrowski 1989 Sopot
506 Radosław Pietras 1985 Poddębice
507 Bartłomiej Szałach 1981 Gdańsk
508 DOROTA CHMARA 1992 Gostycyn
509 Marta Magiera 1982 Gdańsk M&P
510 Piotr Ofman 1982 Gdynia M&P
511 Ewa Styczyńska 1975 Gdańsk
512 Piotr Stępniewski 1977 Gdańsk
513 Anna Stępniewska 1977 Gdańsk
514 Sebastian Dowbusz 1978 Kartuzy AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY
515 Agata Oskroba 1991 Gdańsk
516 Anna Suszyńska 1952 Gdynia Morsy Gdynia
517 Artur Miś 1984 Gdańsk
518 Marta Gliwińska 1992 Gdynia
519 Maciej Feld 1956 Bydgoszcz 1956
520 Przemysław Tymoszuk 1978 Banino
521 Marcin Makowski 1981 Gdynia
522 Ola Truskolawska 1976 GDYNIA www.piotrusiek.pl
523 Magdalena Łada 1965 Gdynia
524 Ewelina Modzelewska 1990 Gdynia Novo Capoeira
525 Michał Waligórski 2000 Gdynia
526 Monika Waligórska 1971 Gdynia
527 Bogumił Furche 1984 Gdańsk
528 Jakub Lech 1993 Nowa Wieś
529 Rafał Król 1990 Wrzeście ORP Błyskawica
530 Andrzej Ślusarczyk 1971 PRUSZCZ GDAŃSKI Pruszcz Biega
531 Joanna Błaszczyk 1992 Gdynia
532 Michał Stelmasiewicz 1988 Sopot
533 Aneta Gromadzka 1990 Gdańsk
534 Michał Przyborski 1978 Gdynia
535 Jarosław Kryszak 1989 Gdańsk Team COPERNICUS
536 Radoslaw Wiloch 1982 Gdańsk Thunder Runner - team
537 Jaroslaw Ajtel 1976 Gdansk TEAM LETJA
538 Ewa Broniszewska 1986 Gdynia
539 Maciej Broniszewski 1982 Gdynia Borki i Bronki
540 Dorota Buczma 1973 Gdynia BPH Runners Team
541 Mariusz Gumowski 1983 Banino Gumisie
542 Małgorzata Kowalewska 1977 Banino Runnersi S7 Banino
543 Tomasz Kowalewski 1974 Banino
544 Łukasz Cupisz 1986 Gdynia
545 Tomasz Święcicki 1979 Gdańsk
546 Łukasz Stacherski 1989 Przedbórz Biegamyrazem.pl / Ambitious Runners Team
547 Jerzy Stadnik 1968 Gdańsk
548 Ariel Jabłoński 1990 Gdańsk Bez Formy Team
549 Krystian Januszewski 1984 Chojnice wracamdozdrowia.pl
550 Paulina Hilla 1991 Bożepole Wielkie
551 Gawel Jan 1948 Gdynia PORT GDYNIA sport team
552 Marcin Kujaciński 1995 Świecie Uniwersytet Gdański
553 Bartosz Kacprzak 1981 Gdańsk DORFIN
554 Magdalena Górska 1978 Gdynia
555 Dorota Jeżyk 1980 Gdynia
556 Janusz SZELIGA 1967 Suchy Dwór Wolny strzelec
557 Magdalena Klawikowska 1977 RUMIA
558 Małgorzta Mrowicka 1962 Rumia
559 Krzysztof Kowalski 1968 Sopot HRmax Cross Team
560 Adam Kowalski 2000 Sopot VO2max MTB Team
561 Michał Saniewski 1991 Olsztyn
562 Radosław Saniewski 1983 Olsztyn Gemalto
563 Krzysztof Mirkiewicz 1989 Gdańsk
564 Wiesław Dreszler 1971 Skowarcz Pszczółki Biegają
565 Daria Dębiec 1990 Gdynia
566 Małgorzata Kozłowska 1976 Gdynia
567 Maciej Szarko 1977 Elbląg
568 Tomasz Kaszkur 1977 Gdańsk Tricity Ultra
569 Marta Baranowska 1983 Władysławowo Pomorska Szkoła Walki FIGHTER
571 Ryszard Nowak 1957 Sosnowiec
572 Marek Grodzki 1975 Gdańsk CTS CZAJA TRAINING SYSTEM
573 Joanna Krynicka 1987 Gdynia
574 Dariusz Seleman 1968 Gdynia DUDYCZ run
575 Andrzej Krzyszkowski 1952 Gdynia niestowarzyszony
576 Anna Szumlas 1981 Połchowo #szumiteam
577 Dominika Grunt 1995 gdańsk Padł na Ryj Team
578 Szymon Grabowski 1985 Gdynia PwC FCU Run Team
579 Tomasz Malinowski 1973 Jegłownik
580 Patryk Jabłoński 1987 Grudziądz Bez Formy Team
581 Kamil Dobkowski 1981 Gdańsk SPORTEVO
582 tester 4 testerowski 4 1949 Gdynia
583 Maciek Bejm 1980 Gdynia V.Ships
584 Michał Gutowski 1986 Gdynia
585 Katarzyna Gulcz 1977 Banino Runnersi S7 Banino
586 Maciej Gąska 1974 Gdynia Pędzące Ślimaki
587 Marek Nowacki 1968 Lębork
588 Monika Nowacka 1995 Lębork
589 Krystian Wasiluk 1989 Gdynia
590 Paulina Weselak 1992 Gdańsk
591 Dariusz Urbański 1971 Gdańsk
592 Sylwia Karcz 1974 Rumia
593 Bartłomiej Karcz 1978 Rumia
594 Adam Stępniewski 1969 Gdańsk
595 Ola Szablewska 1979 Gdańsk szabla team
596 Maciej Szablewski 1979 Gdańsk szabla team
597 Monika Przybysz 1980 Gdańsk szabla team
598 Maciej Grzonka 1980 Rytel
599 Magdalena Pawłowska 1977 Gdynia Barbell Gdynia
600 Maciej Grzelak 1946 Sopot Dom Starców Sopot
601 Krzysztof Horowski 1987 Gdańsk Bubu Team
602 Przemysław Nowicki 1984 Gdańsk
603 Rafał Małek 1994 Gdańsk Invictus 3City
604 Aurelia Jaworowicz 1979 Rumia
605 Sławomir Dembek 1984 Bytonia KOCIEWSKIE MORSY ZBLEWO
606 Adam Okuniewski 1954 Gdańsk
607 Kamila Wegner 1988 Reda Runeda
611 Patrycja Król 1976 Gdynia
612 Magdalena Grześkiewicz 1974 Gdynia Run for fun
613 Marta Handzlik- Rosuł 1981 Praha BONBON
614 Anna Rosuł 1981 Gdańsk
615 Magdalena Kostra 1979 Gdynia TEAM KTM
617 Rafał Pielecki 1981 Janowo
618 Mirosław Dąbrowski 1974 Reda Motywatornia Team
619 Monika Sancewicz 1973 Wejherowo Motywatornia Team
620 Piotr Szultk 1967 Gdynia
621 Barbara Chachulska 1958 Gdynia
622 Adriana Neubert 1984 Gdynia
623 Łukasz Zalewski 1994 Rumia Tripaka
624 Bartłomiej Kiryluk 1989 Gdynia
625 Patrycja Kiryluk 1991 Gdynia
626 Wojtek Bączek 1983 Reda
627 KAROLINA OCZACHOWSKA 1980 GDAŃSK 1980
628 Paula Katolik 1987 Gdańsk
629 Agnieszka Kapica 1976 Suchy Dwór Agnes Magnes
630 Damian Balmas 1989 Gdańsk Staples
631 Kamila Burcon 1983 Gdynia Odbiegający Od Formy Team
632 Ewa Szemiot 1974 Mosty Wymiatacze
633 Ela Badaj 1976 Kosakowo
634 Jan Żuchowski 1956 Gdynia
635 Jakub Kamiński 1989 Gdańsk
636 Michał Rola 1978 Gdańsk
637 Waldemar Fronc 1950 Gdynia Karwiny
638 Przemysław Szleter 1983 Gdynia
639 Marcin Wojda 1987 Gdynia
640 Wojciech Antonowicz 1964 Szczecin
641 Wacław Ligman 1976 Gdańsk
642 Janusz Piechota 1952 Gdańsk
643 Tomasz Gawarkiewicz 1971 Gdynia
644 Krzysztof Leszkowicz 1986 Pogórze DOMAX Racing Team
645 Adam Kuchnowski 1987 Gdynia Kre@tywna Spółka z o.o.
646 Anna Kowalska 1993 Gdynia
647 Sebastian Glab 1975 Gdynia
648 Ula Glab 1976 Gdynia
649 Agnieszka Dobkowska 1979 Wejherowo MTB-Małe Trójmiasto Biega
650 Bartosz Dąbrowski 1983 Wałcz
651 Agata Ciesielska 1993 Gdańsk
652 Andrzej GREBIENIK 1974 Słupsk W.P.K. SŁOŃ TEAM
653 Patrycja Tatarowska 1985 Gdynia
654 Krzysztof Tatarowski 1985 Gdynia
655 Agata Goszka 1985 kopalino
656 Maciej Kamienski 1978 Gdansk
657 Piotr Wielgórski 1965 Gdańsk
658 Tomasz Potarzyński 1981 Gdańsk
659 Luiza Bolda-Bas 1984 gdynia
660 Marcel Włodarczyk 1986 Gdynia
661 Magda Włodarczyk 1987 Gdynia
662 Grzegorz Sobieraj 1982 Gdańsk
663 Adam Zajac 1975 Mosty
664 Kamil Iwanowski 1983 Chwaszczyno
665 Rafał Lipkowski 1975 Gdańsk
666 Marek Czerwinski 1986 Chełmża
667 Marcin Jank 1980 Gdynia
668 Agata Kuleta 1993 Gdańsk
669 Tomasz Przedwojewski 1989 Gdynia Morświn
670 Damian Stasierowski 1994 Świecie Africa Twim
671 Paweł Koczapski 1978 Gdynia
672 Mieczysław Drawc 1962 Gdańsk SPORTEVO
673 Paweł Buczyński 1973 Trąbki Małe
674 Kamil Woźniakiewicz 1992 Gdynia
675 Adam Kachelski 1985 Gdynia
676 Piotr Borkowski-Zieliński 1991 Gdańsk
677 Elżbieta Hryń-Morawska 1979 Gdynia Fitless Mummy
678 Georgis Bogdanis 1955 Gdańsk MICROSYSTEM
679 Marcin Lemańczyk 1976 Gdynia
680 Katarzyna Zakrzewska 1980 Gdansk
681 Karolina Krempeć 1987 Gdańsk
682 Mateusz Milewski 1988 Gdańsk
683 Mateusz Szymański 1997 Władysławowo
684 Tomasz Wolański 1976 Rumia OIRP GDAŃSK
685 Krzysztof Krasnodębski 1982 Gdynia
686 Andrzej Białczak 1954 Kębłowo
687 Maria białczak 1958 Kębłowo
688 Grzegorz Poradko 1990 Gdańsk
689 Piotr Orłowski 1985 Gdynia
690 Izabela Konecko 1967 Sopot SGS Polska Team
691 Dariusz Tajerle 1978 Gdynia tektonproperty.pl
692 Andy Quinn 1981 Gdynia
693 Krzysztof Wróblewski 1969 Gdynia
694 Krzysztof ŁUNIO 1972 Gdańsk Poligon Jasień
695 Radosław Surała 1980 Gdynia ELKA SCHOOL
696 Maja Surała 1981 Gdynia ELKA SCHOOL
697 ANDRZEJ OTTA 1977 ŻUKOWO
698 Agnieszka Goś-Zdrojewska 1975 Gdynia Jotun
699 Katarzyna Zdunek 1980 Banino
700 Tomasz Kempa 1993 Gdynia, Karwiny VISLINE
701 Bartosz Robakowski 1984 Koleczkowo KKS Koleczkowo
702 Julia Wiergowska 2002 Straszyn Straszyn Biega
703 Marek Wiergowski 1969 Straszyn Straszyn Biega, SUT, Pruszcz Biega
704 Ryszard Ziemann 1950 Gdynia
705 Marek Targosz 1977 Gdańsk WATAHA
706 Anna Szałła 1983 Gdynia WATAHA
707 Piotr Buras 1985 Gdynia
708 Artur Guz 1974 Gdynia LIVE LOVE RUN
709 Piotr Szurek 1978 Gdynia Hempel Running Club
710 Joanna Prauzińska 1971 Banino Runnersi S7 Banino
711 Tomasz Koliński 1972 Gdynia Arla Running Team
712 SŁAWOMIR DIDENKOW 1965 KOLECZKOWO
713 Zachariasz Adamczyk 1992 Gdynia
714 Paulina Małecka 1992 Wejherowo
715 Krzysztof Matuszak 1973 Kiełpino AB Kiełpino
716 Grażyna Matuszak 1975 Kiełpino Akademia biegowa Kiełpino
717 Agata Dąbrowska 1984 Luzino
718 Łukasz Sorn 1987 Gdynia Biegamyrazem
719 Wojciech Kozłowski 1985 Gdynia
720 Marcin Majsterek 1974 Gdynia Asiory Benka
721 Karolina Majsterek 1981 Gdynia Asiory Benka
723 Marcin Kożyczkowski 1982 Mosty Stowarzyszenie 42.2
724 Alicja Durzyńska 1980 Gdynia
725 Adam Jurewicz 1973 Elbląg Elbażant
726 Przemak Korzeniewski 1986 Gdynia
727 Waldemar Lica 1973 Gdynia
728 Patryk Korzeniewski 1996 Ostróda
729 Bernadeta Dukat 1960 Brodnica
730 Mirosław Dukat 1958 Brodnica
731 Michał Makarski 1983 Borzestowo
732 Adam Pańka 1988 Bytoń
733 Roman Wirkus 1973 Kościerzyna JAGODOWA TEAM
734 Bartłomiej Wirkus 2001 Kościerzyna JAGODOWA TEAM
735 Wojciech Nawrocki 1983 Gdańsk
736 Anna Sławińska 1983 Iława Rezerwowe Psy
737 Michał Domka 1981 Iława Rezerwowe Psy
738 Karol Loryński 1995 Rumia
739 Dawid Szuliński 1986 Kwidzyn
740 Tomasz Odziemczyk 1986 Elbląg
741 Krystyna Warylewska 1987 Gdańsk
742 PIOTR ZIENIEWICZ 1978 BIELAWA SZADKOBIEGACZE
743 Grzegorz Bieszk 1976 Rumia
744 JOLANTA PAWŁOWSKA 1974 Rumia Ulek-Mój Anioł
745 Monika Pękalska 1979 Elbląg SILVER ELBLAG
746 Grzegorz Gładykowski 1968 Gdynia
747 Tomasz Gładykowski 1970 Gdynia
748 Marcin Kulik 1984 borkowo
749 Andrzej Pawełko 1965 GDYNIA GRABÓWEK
750 Barbara Wytrwał 1975 Gdynia
751 Tomasz Wytrwał 1970 Gdynia
752 Natalia Hoffmann 1998 Dzierzgoń
753 Marek Wątroba 1980 Lębork Klub 42,2 LĘBORK
754 Dorota Wątroba 1981 Lębork Klub 42,2 LĘBORK
755 Zygmunt Michalski 1969 gdynia niezrzeszony
756 Marcin Thiel 1975 Zamostne
757 Aleksandra Mura 1979 Zamostne
761 Przemysław Polak 1980 Gdańsk
762 Krzysztof Kulawczuk 1981 Rumia
763 Marta Kaczyńska 1969 GDAŃSK
764 Paula Korowaj 1987 Zbychowo Navigatoria
765 Damian Sadłowski 1992 Gdynia
766 Igor Grubba 1992 Puck
767 Łukasz Kwieciński 1986 Małkowo
768 Jerzy basiński 1973 Dęblin nierzeszony
769 Marcin Miszewski 1988 Gdynia Intel Runners
770 darek studzinski 1975 gdynia galwa radmor
771 Łukasz Marciniec 1987 Gdańsk
772 Łukasz Gołębski 1988 Gdynia
773 Łukasz Wolny 1985 Gdańsk Wolny Team
774 Paweł Godlewski 1984 Gdynia
775 Sebastian Woloszyk 1985 Gdynia
776 Amanda Sob 1992 Gdańsk
777 Marcin Tolodziecki 1974 Żelistrzewo ByleDoMety
778 Agnieszka Tołodziecka 1973 Żelistrzewo ByleDoMety
779 Katarzyna Gross-Tyrkin 1991 Gdańsk
780 Przemysław Latarski 1989 Gdynia ZHR
781 Dawid Jedwabnik 1998 Smętowo Graniczne
782 Bartłomiej Jankowski 1973 Gdynia
783 Krzysztof Kowalewski 1988 Ostróda Operacja Sport
784 Katarzyna Zielińska - Pęksyk 1989 Gdynia
785 Beata Pająk 1973 Gdynia Keep calm & u.p
786 Izabela Lipińska 1986 Gdańsk
787 Klaudia Bernatowicz 1991 Gdynia
788 Karol Karczewski 1990 Gdańsk
789 Iwona Wasilewska 1977 Gdańsk
790 Karol Kędzierski 1983 Gdańsk ARLA RUNNING TEAM
791 Piotr Wieczorek 1970 Suchy Dwór
792 Monika Ubowska 1975 Tczew
793 Jerzy Wasiluk 1948 Międzyrzec Podlaski
794 Emilia Skubiszewska 1991 Gdynia
795 Sebastian Kwapisz 1982 Reda Runeda
796 Michał Grzenkowicz 1996 Reda Team Kreft
797 Włodzimierz Głowacki 1938 Koszalin
798 GRZEGORZ Krzyżanowski 1973 Rumia
799 Adam Brodowski 1992 Gdynia
800 Agnieszka Bębenek 1993 Gdynia
801 SŁAWOMIR ĆWIKLIŃSKI 1970 KOSAKOWO
802 Krzysztof Bednarczyk 1982 Rakowiec
803 KAROLINA KURPISZ-SKWARCZAK 1979 GDYNIA
804 Eliza Buryła 1984 Gdynia
805 Andrzej Zadora 1968 Gdynia POLSKA - MORSY GDYNIA
806 Michal Kusinski 1971 Rebiechowo IGS
807 Andrzej Bigaj 1981 Gdynia Drużyna A
808 Dariusz Domińczak 1970 Gdynia UKS Iskra Gdynia
809 Łukasz Sarwa 1978 Gdynia
810 Bartosz Kultys 1987 Pogórze
811 Ilona Kultys 1990 Pogórze
812 Adam Mierzwiński 1980 Borkowo siemens running team
813 Daniel Wojdyło 1976 Lubiszewo Sosnowa
814 KATARZYNA ROSA 1983 GDANSK
815 Danuta Koschembahr-Łyskowska 1990 Sopot
816 MICHAŁ GAWIN 1980 GDAŃSK
817 Tomasz Jurewicz 1969 Pasłęk
818 Patrycja Fortuniak 1991 Gdańsk
819 Malgorzata Zabłocka 1985 Warsaw
820 Rafał Bellwon 1980 Rumia
821 Krzysztof Mróz 1970 Elbląg AQQ
822 Tomasz Chodorowski 1974 Nowa Wieś Rzeczna, pow. starogardzki NIE PRZESTAWAJ BIEC Nowa Wieś Rzeczna
823 Krzysztof Grodzki 1983 Banino Runnersi S7
824 Stanisław Geppert 1970 Sopot Body in Motion
825 Elżbieta Geppert 1971 Sopot Body in Motion
826 Patryk Grochowski 1992 Gdynia
827 Michał Choiński 1984 Gdańsk
828 Patrycja Mejer 1992 Gdynia
829 Dorota Lisiecka 1982 Gdynia
830 Aleksandra Ohler 1986 Gdynia Sitatunga Band
831 Michał Sudoł 1981 Wejherowo lubi3 z4pierda1ac
832 Justyna Żurawska 1981 Gdynia
833 Martin Brzeski 1976 Mosty Sub C
834 JANUSZ ANDRZEJ LIS 1963 TARNÓW
835 Karol Kozłowski 1987 Gdańsk Pirodowy FAN
836 Iga Kościńska 1993 Gdańsk
837 JAROSŁAW CZAPIEWSKI 1975 Gdynia JJKM
838 Piotr Dombrowski 1979 Gdynia
839 Monika Winnik 1983 Gdynia
840 Łukasz Wojciechowski 1986 Rumia
841 Dawid Rybacki 1983 Bożepole Wielkie SKM Trójmiasto
842 Maciej Warczak 1986 Gdynia
843 Katarzyna Gałuszyńska 1985 Gdynia Active Flow Team
844 Bogdan Błaszczyk 1960 Gdynia CTM Team/ Active Flow Team
845 Hanna Błaszczyk 1961 Gdynia Active Flow Team
846 Piotr Jóźwiak 1984 Gdańsk
847 Gabriela Hiller 1971 Gdańsk
848 Zdzislaw Grzesiak 1952 Gdynia Biegam bo lubie
850 Tomasz Fierka 1982 Lębork Klub 42,2 Lębork
851 Adam Władziński 1990 Gdynia 1990
852 Piotr Władziński 1992 Gdynia
853 Kasia Głodzik 1989 Gdynia
854 Joanna Kryger 1971 Mosty
855 Mirosław Władziński 1966 Gdynia RRRR
856 Suzan Reyadh 1983 Łomianki
857 Angelika Dziadowicz 1991 Gdynia
858 BEATA MICHALSKA 1973 GDYNIA
859 Wiesław Krueger 1962 Somonino Akademia Biegowa Kartuzy i Kiełpino
860 Konrad Kopeć 1977 Gdynia adva.pl
861 Tomasz Łukaszewski 1976 Sopot
862 Joanna Wiłkopeć 1985 Gdynia
863 Michał Kropski 1989 Lębork
864 Agnieszka Anna Kowal 1980 Ząbki Adidas Runners Warsaw
867 Wojciech Sworowski 1991 Gdańsk
868 Krzysztof Kaczmarek 1974 Gdańsk BIEGACZE PÓŁNOCY
869 Sylwia Kaczmarek 1973 Gdańsk OSOWA BIEGA
870 Magdalena Krajewska 1993 Gdynia
871 MONIKA TOMASIŃSKA 1976 BANINO
872 Aleksandra Bujak 1994 Bolszewo WKS Flota Gdynia
873 sylwester pluciński 1972 gdynia brak
874 Sławomir Nalepa 1965 Gdynia
875 MAREK SKÓRSKI 1978 GDAŃSK
876 Dariusz Konieczki 1977 Wejherowo POMORSKI TEAM BIEGOWY
877 Magdalena Górecka 1985 Gdynia
878 Marcin Gąsiorowski 1987 Rumia Gąsior Team
879 Mieczysław Cysewski 1961 Grudziądz
880 Adam Pachucki 1982 Gdansk Wkurw_Team
881 Kamil Chromiński 1988 Gdynia
882 Katarzyna Domańska 1977 Kołobrzeg
883 Klaudia Wojciechowska 1978 Warszawa Magnolia Escape
884 Anna Kuśnierek 1975 Warszawa Magnolia Escape
885 Agnieszka Sępińska 1979 Gdynia Navigators Gdynia
886 Marcin Sępiński 1977 Gdynia Navigators Gdynia
887 Paweł Włodarczyk 1976 Gdynia SKM Gdynia Rzeźnia
888 Joanna Kumiszczo 1980 Gdynia
889 Jarosław Patoka 1963 Karczemki biegamyrazem.pl /Morsy Gdyńskie
890 Małgorzata Kowalińska 1976 Gdynia
891 Paweł Kurajk 1985 Michalin Koronki
892 Marian Kurajk 1954 Gdańsk
893 Andrzej Burtowy 1954 Gdańsk Radość z biegania
894 Adam Dubiela 1981 Gdynia Eltel Networks Telecom
895 Dominika Wojtukiewicz 1992 Gdynia Staples
896 Olaf Tessmar 1978 Mrzezino
897 Jacek Czabajski 1947 Gdańsk Kadra B
898 Michał Gojke 1990 Pętkowice 1990
899 Maciej Rojewski 1984 Sopot
900 Kacper Kąkol 1993 Gdynia xRunners
901 Marek Jeszke 1994 Mrzezino
902 Jacek Bernacki 1969 Połchowo MIRO TEAM
903 Sandra Gransicka 1989 75007 - PARIS 07
904 Mahdi Sayad 1990 Paryż
905 Karolina Kokot 1983 Gdynia
906 Karol Labudda 1979 Gdynia
907 Małgorzata Stupak 1983 Gdynia
908 MAREK SZUMACHER 1963 GDYNIA
909 Dariusz Miętus 1963 Gdynia biegam dla siebie
910 Małgorzata Tuwalska 1979 Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM
911 Marika Gransicka 1984 Gdynia
912 Gracjan Gransicki 2002 Gdynia
913 Paweł Schoennagel 1975 Gdańsk schoenagina
914 Renata Marszk 1981 Kartuzy Akademia Biegowa Kartuzy
915 Karol Jaworski 1984 Kartuzy
916 Hanna Stencel 1977 Wejherowo
917 Dobromir Pielecki 1988 Gdynia FRESHASF*CK
918 Sławek Draczyński 1979 Gdańsk Popsysze
919 Witold Ogiegło 1972 Gdynia
920 WLODEK Kołodziej 1977 Gdańsk
921 Piotr Krasiński 1972 Rokitki prze-Biegli
922 Lucyna Prasek 1956 Gdynia
923 Agnieszka Bundz 1988 Gdynia
924 Paweł Gesing 1971 Gdańsk Tyszkiewicz Nieruchomości
925 Dorota Podolak 1978 Lębork
926 Małgorzata Talarczyk 1970 Gdansk
927 Paweł Kałowy 1997 Wejherowo
928 JANUSZ CICHOWSKI 1985 ELBLĄG DĄBROWAR
929 Maciej Dragosz 1988 Gdynia
930 Andrzej Sternik 1976 Gdańsk
931 Mateusz Gruszeczka 1991 Gdynia Polska Grupa Biegowa
932 Michał Kaszlej 1990 Warszawa
933 Maciej Wesołowski 1993 Krępa Słupska
934 Kaja Rożdżyńska 1990 Warszawa
935 Piotr Piniecki 1979 Gdańsk
936 Daria Narloch 1988 Gdynia biegam z lekarzem rodzinnym
937 Łukasz Narloch 1985 Gdynia biegam z lekarzem rodzinnym
938 Kamil Durski 1996 Gdynia
939 Piotr Stangel 1984 Gdynia Kontener Formy
940 Kamil Wolski 1988 Gdynia Zuchwali bimbrownicy
941 Marcin Krauze 1972 Pogórze
942 Dariusz Czarzasty 1970 Gdańsk Wqrw_team
943 Jacek Zinkel 1964 Luzino GKS KASZUBI LUZINO
944 Grzegorz Witczak 1979 Gdynia
945 Michał Łęgowski 1984 Pruszcz Gdański JIM Druk
946 Monika Piotrowska 1981 Sopot
947 Kinga Łozak 1999 Giżycko BBL Giżycko
948 Łukasz Zagórski 1987 Szydłowiec
949 Tomasz Urbaniak 1992 Jarocin
950 Agnieszka Bulenda 1981 Łężyce-Głodówko
951 Rafał Pawlicki 1974 Gdynia SGWP
952 Marek Polniak 1974 Rumia S-4
953 Dawid Skowroński 1990 Gdańsk
954 Iwona Olbromska 1991 Gdańsk
955 Jacek Jakusik 1965 Malbork Grupa Malbork
956 Tomasz Konkol 1985 Kosy
957 Iván Manuel García Castro 1982 Gdynia
958 Iwona Jereczek 1992 Brusy
959 Katarzyna Kulis 1985 Borkowo
960 Maciej Cherek 1973 Gdańsk
961 Damian Konieczny 1985 Gdynia Adwokacka Grupa Biegowa
962 Aurelia Spręga 1976 Starogard Gdański SKS FILIPPIDES
963 Antoni SITKO-BAJORSKI 1972 GDYNIA BHMW
964 Marcin Ślufarski 1993 Gdynia
965 Karol Kaczmarczyk 1992 Susz UKS TRS Susz
966 Jerzy Łątkowski 1975 Gdynnia JW 4498
967 Małgorzata Kujawska 1969 Gniew tRUNsformacja Gniewu
968 Marcin Gawęda 1990 Gdańsk
969 Małgorzata Szymaniuk 1973 Sopot Sopot
970 WIESŁAWA WENTA 1978 WYGODA SIERAKOWSKA
971 Izabela Marciniak 1977 Banino Runnersi S7 Banino
972 Maria Zakrzewska 1961 Pogórze gm. Kosakowo Młode Dziadki
973 Paulina Walinowicz 1992 Gdańsk
974 Joanna Jokiel 1985 Gdańsk
975 Aleksandra Markowska 1981 Gdańsk Wydziałowy Team Biegowy ZiE PG
976 Laura Stolarczyk 1999 Gdynia Mieciu Team
977 Jacek Klawikowski 1972 Gdynia
978 Krzysztof WRZOS 1969 Władysławowo Virtual Runner Club
979 Dariusz Lutkiewicz 1966 Starszyn
980 Karol Olszewski 1982 Gdynia parówy hmm hmm hmm
981 RAFAŁ DORSZEWSKI 1977 Malbork Run4Fun
982 Marcin Matusiak 1980 Gdynia
983 Karolina Cymbaluk 1992 Gdynia
984 Oskar Bogacki 1991 Gdynia
985 Michał Tomczak 1989 Gdynia Delfin Gdynia
986 Anna Kapuścińska 1987 Gdynia
987 Piotr Klein 1981 Sobowidz
988 Darek Grzankowski 1976 Puck 33drOP
989 Tomasz Czarkowski 1978 Gdańsk
990 Aleksandra Dąbrowska 1977 Bolszewo RUN Babys
991 Grażyna Krauza 1961 Bolszewo RUN Babys
992 Alicja Cymbaluk 1970 Rumia
993 Marcin Łysek 1993 Toruń
994 Alicja Radtke 1994 Gdańsk
995 Waldemar Szweda 1974 Gdańsk
996 Dawid Dynowski 1991 Grudziadz
998 Sara Meringer 1994 Gdynia
999 Jacek Konarzewski 1971 Rumia JKKOMPUTER/Rumia biega
1000 Tomasz Idzior 1981 Gdynia
1001 Katarzyna Dobrzańska 1984 Gdynia
1002 Szymon Sipiora 1995 Koleczkowo Helios
1003 Anna Radecka 1989 Gdynia
1004 Maciej Bartczak 1986 Gdynia
1005 Grzegorz Kubera 1969 Gdynia
1006 Monika Guzińska 1994 Gdynia
1007 Jędrzej Strumiłło 1974 Żukowo
1008 Leonard Wróbel 1957 Gdańsk Port Gdynia Sport Team
1009 Elizabeth Sutkowska 1985 Gdańsk
1010 Michał Nowak 1986 RADUNICA RADUNICA TEAM
1011 Paweł HINC 1958 GDYNIA PKM GDYNIA
1012 Mateusz Tomaszewski 1990 Giżycko Mazury Giżycko
1013 Aneta Olczak 1982 Lębork
1014 Ewa Komin 1992 Gdańsk
1015 Maciej Grzeszczuk 1990 Gdańsk Staples
1016 Michał Jankowski 1987 Gdańsk
1017 Szymon Ciechanowski 1977 GDANSK
1018 Grzegorz Tytko 1993 Krępa Słupska
1019 Mirosław Formela 1963 Kiełpino
1020 Bożena Głuszek 1963 Gdynia Dolce Catana
1021 Andrzej TÓRZ 1955 Ustka USTKA
1022 Adam Mackiewicz 1935 Gdynia Struś Pędziwiatr
1023 Jerzy Imianowski 1962 Gdynia Biegamyrazem.pl/MorsyGdyńskie
1024 Jacek Chrobak 1994 Sopot SPK
1025 Marlena Michalak 1987 Gdynia
1027 Dariusz Walczak 1981 Gdańsk
1028 Dorota Siekierzyńska 1977 Skarszewy SKL FILIPPIDES STAROGARD / MORSY SKARSZEWY
1029 Mateusz Gierszewski 1995 Przechlewo
1030 Michał Ogrodnik 1982 Gdańsk
1031 Łukasz Labuda 1988 Gdynia Saint-Gobain SQUAD
1032 Mirek Halmann 1984 Wejherowo -
1033 zygfryd liban 1943 Tczew biegajacytczew
1034 Krzysztof Krzyśko 1981 Banino RUNNERSI S7 BANINO
1035 Jarosław Biały 1972 Gdynia KMP Gdynia
1036 Leszek Dajer 1972 Gdynia Port Gdynia Sport Team
1037 Sylwester Pięta 1988 Straszyn Straszyn Biega / Radio Gdańsk
1038 Sławomir Polański 1984 Gdynia
1039 piotr kwidziński 1979 Gdańsk
1040 Wioletta Gwozdz 1975 Sopot
1041 adam piotrowski 1983 Rumia
1042 Andrzej Pilski 1949 Frombork Barefoot Runners Society - UK
1043 Małgorzata Komar-Iwańska 1970 Gdynia
1044 Anna Sawostianik 1991 Gdansk
1045 Małgorzata Cisek 1981 Gdynia
1046 Grzegorz Kepka 1989 wejherowo MajaTeam
1047 Magdalena Radtke 1983 Göteborg
1048 Maciej Budnik 1988 Gdańsk
1049 Krzysztof Koiszewski 1972 Lębork Stowarzyszenie Klub 42,2
1050 Izabela Koiszewska 1975 Lębork Stowarzyszenie Klub 42,2
1051 Natalia Krawczyk 1980 Wejherowo Run Natka
1052 Daniel Pieper 1983 Wejherowo
1053 Bartosz Kiedrowicz 1987 Gdynia turbiniarnia-brzuchowo
1054 Dariusz Woźniak 1963 Gdańsk
1055 Katarzyna Dokrzewska 1985 Gdynia
1056 Arkadiusz Suska 1979 Gdynia 4YourBike
1057 Żanetta Arciuch 1976 Gdynia Parkrun Gdynia
1058 DARIUSZ SCHNEIDROWSKI 1972 RUMIA
1059 Maja Staniszewska 1993 Gdynia MSC POLAND
1060 Sabina Banaczyk 1979 Gdynia
1061 Aneta Szóstakiewicz 1973 Potęgowo
1062 Anita Kopania 1975 Pszczółki
1063 Krystyna Piernicka 1958 Chwaszczyno
1064 Radosław HURBAŃCZUK 1973 GDYNIA NAVY
1065 Małgorzata Muszyńska 1988 Gdynia Runeda
1066 Katarzyna Kaczkowska 1981 Straszyn Straszyn Biega
1067 Justyna Adamska 1976 Banino Runnersi S7 Banino
1068 Lesław Ambroziak 1977 Gdańsk SPORTEVO
1069 Grzegorz Gałka 1971 Gdańsk
1070 Darek Kowalski 1979 Reda NeoEdo
1071 Jarosław Witkowski 1958 Gdańsk RMDC
1072 Andrzej Baranowski 1970 Gdańsk Grupa GPEC
1073 Jolanta Przybyt 1970 Gdynia Gdynianka
1074 Michał Jażdżewski 1990 Gdańsk
1075 Karolina Jańczak 1990 Gdańsk
1076 kaja morawiec 1987 sopot
1077 Wioletta Becker 1972 Lębork Farm Frites Poland
1078 Filip Becker 1996 Lębork
1079 Łukasz Formela 1975 Kartuzy
1080 Anna Szyłejko 1991 Gdańsk
1081 Krzysztof Szczęsnowicz 1992 Gdynia
1082 Bartłomiej Grzegorzek 1984 Gdynia biegamyrazem.pl / Intel Runners
1083 Marek Kopczyński 1989 Gdynia
1084 Sebastian Paczul 1980 Gdańsk Blok Ekipa Gdańsk
1085 Michał Baranowski 1997 Gdynia ZHR
1086 Artur Baranowski 1970 Gdynia
1087 Grzegorz Sioma 1986 GDYNIA 1986
1088 Sylwia Gronowska 1976 Gdynia Saltus Sport Team
1089 Izabela Wołoszyk 1966 Wejherowo Motywatornia Team Wejherowo
1090 Grzegorz Świtoński 1974 Gdynia
1091 Mariusz Sitarczuk 1982 Gdańsk
1092 Mieczysław Lipski 1974 Gdynia
1093 Marcin Serkowski 1975 Gdynia Biegamyrazem.pl
1094 Andrzej Palka 1956 Gdynia APS Gaz-Sensor Team
1095 Paweł Liszewski 1990 Gdańsk
1096 Katarzyna Pęsik 1992 Jarocin Geoban
1097 Anna Przewoska 1989 Gdańsk GEOBAN
1098 Krzysztof Mikołajczyk 1980 Wejherowo MTB - Małe Trójmiasto Biega
1099 Marzena Ozdowy 1971 Gdynia Arka Gdynia
1100 Monika Włusek 1990 Łebień Intersport galeria Baltycka Gdańsk
1101 Jarosław Mikołajewski 1971 Gdynia
1102 Łukasz Mikołajewski 1995 Gdynia
1103 Jakub Mikołajewski 2000 Gdynia
1104 Artur Sobczak 1977 Gdynia
1105 Katarzyna Stankiewicz 1969 Gdansk Wydziałowy Team Biegowy ZIE PG
1106 MONIKA ŚLIWIŃSKA 1981 gdynia SLIVA
1107 Sebastian Śliwiński 1979 Gdynia SLIVA
1108 Wojciech Rudźko 1968 Wejherowo
1109 Michał Izydorczak 1993 Wejherowo
1110 Dżafar Bajraszewski 1981 Rumia
1111 Marcin Szarlej 1983 Bydgoszcz PKO BP SA
1112 Anna Owsianka 1987 Gdańsk
1113 Dariusz Wolik 1985 Gdynia
1114 Magdalena Wolik 1985 Gdynia
1115 Bartłomiej Raby 1984 Gdynia PK-P MW
1116 Justyna Kankowska 1982 Luzino GKS KASZUBI LUZINO
1117 Dominika Kankowska 2001 Luzino GKS Kaszubi Luzino
1118 Paweł Kankowski 1981 Luzino GKS Kaszubi Luzino
1119 Agnieszka Ziemiańska 1977 Gdynia Wymiatacze
1120 Klaudia Serema 1987 Pierwoszyno Wymiatacze
1121 Maciej Jusza 1984 Gdańsk Intel Runners
1122 Iwona Miedzińska 1976 rumia
1123 Karol Matuszewski 1991 Gdańsk FCBP Running Team
1124 Grzegorz Gładkowski 1986 Reda BigYellowFoot Adventure Team
1125 Paweł Studziński 1992 Żelistrzewo
1126 Kamila Derc 1994 Strzelno 1994
1127 Norbert Nieżorawski 2000 Gdynia VI LO GDYNIA
1128 Robert Nieżorawski 1971 Gdynia
1129 Katarzyna Janowicz 1977 Władysławowo
1130 Beata Filipiak 1974 Elbląg Jet System Active Team
1131 Izabela Nieżorawska 1974 Gdynia
1132 Michał Gąsiorowski 1984 Gdańsk Dream Tri Team
1133 Krzysztof Zaparty 1974 Gdynia Grenadier
1134 Artur Czapliński 1973 Gdynia
1135 TOMASZ DZIUBEK 1967 GDYNIA
1136 Mateusz Nowicki 1995 Wrocław #blogerzybiegają
1137 Aneta Gawrońska 1994 Bulkowo Biegaj z Dymkiem
1138 Krystian Gierszewski 1991 Gdynia
1139 Mariusz Kierepka 1965 Rumia
1140 Alan Zajączkowski 1991 Gdańsk Wkurw_team
1141 Jerzy Gałązka 1962 Gdynia BABIE DOŁY
1142 Jacek Lis 1977 Borkowo
1143 Paweł Lis 1977 Gdańsk Smaruj na trening team
1144 Marek GAŁDA 1964 Gdynia Gdynia
1145 Martyna Czarnobaj 1998 Gdańsk
1146 Mariusz Czerlikowski 1976 Gdynia
1147 Bartłomiej Austen 1978 Gdynia .Nowoczesna
1148 Julia Kraszewska 1997 Gdynia
1149 Magda Irzyłowska 1992 Gdańsk
1150 TOMASZ KARPICKI 1994 LIDZBARK WARMIŃSKI K.S. NIEMANIEMOGE
1151 Stefan Kubica 1962 Gdańsk Katownia
1152 Rafał Wojtaszak 1977 Gdynia
1153 Maria Mączka 1948 Gdańsk
1154 Tomasz Kowalewski 1991 Gdynia 1991
1155 Karol Kołkowski 1998 Gdynia PSG Citron
1156 Adrianna Lipko 1988 Gdynia Biegamyrazem.pl
1157 Grażyna Witt 1953 Sopot MaratonyPolskie.PL TEAM
1158 Magdalena Kruszyńska 1980 Gdynia biegamyrazem.pl
1159 Marek Szymański 1979 Gdynia SGS POLAND Team
1160 Jolanta Kraszewska 1982 Gdynia parkrun Gdynia
1161 Jerzy Kopaczewski 1982 Gdynia PPNT Gdynia
1162 Michał Olszewski 1976 Wejherowo
1163 Cezary Roliński 1981 Zblewo Morsy Zblewo
1164 Barbara Rolińska 1980 Zblewo Morsy Zblewo
1165 Michal Kostusik 1983 Gdańsk
1166 Aldona Sobocińska 1983 Wejherowo
1167 Sebastian Batkiewicz 1976 Gdańsk Fundacja Kardiochirurgii Pomorskiej
1168 Jarosław Walaszkowski 1966 Gdańsk
1169 WIOLETTA KOWALSKA 1967 GDYNIA
1170 Dariusz Masternak 1976 Gdańsk
1171 Iwona Gerlach-Hejna 1986 Pogórze
1172 Ewa Brzezińska 1964 Gdynia
1173 Krzysztof Jabłonowski 1989 Ustka Ustka
1174 Marian Jabłonowski 1958 Ustka Ustka
1175 Tomasz Fojut 1977 Gdynia
1176 Rafał Jasiński 1973 Gdynia OPEC Gdynia
1177 Ewa Jasińska 1975 Gdynia Parkrun Gdynia
1178 Martyna Kinda 1994 Gdańsk
1179 Radosław Sołtysek 1974 Cieplewo
1180 Anna Durka 1984 Łódź
1181 Damian Rzyszczak 1986 Gdynia
1182 Wioletta Malinowska 1977 Gdynia podeszwa team
1183 Martyna Malinowska 1998 Gdynia
1184 Sergiusz RESKO 1969 REDA
1185 MIROSŁAW KAWUCHA 1969 GDYNIA KRS FORMOZA
1186 Michał Moskal 1985 Kowale
1187 Ilona Górska 1972 Gdynia
1188 Waldemar Chronowski 1964 Gdansk MILA TEAM
1189 Anna Szulska 1972 GDYNIA MODUŁ
1190 Weronika Urbaniak 1991 Gdańsk
1191 Alicja Wasilewska 1992 Gdynia
1192 Krzysztof Głomski 1977 Gdańsk
1193 Weronika Dymarczyk 1986 Gdansk
1194 Sebastian Rogało 1987 Gdynia
1195 Janusz Ossowski 1982 Gdańsk
1196 Joanna Węglorz 1997 Cieszyn
1197 Marek Littwin 1966 Reda RUNEDA
1198 Marek Szweda 1971 Gdańsk
1199 Daniel Żyła 1977 Pruszcz Gdański
1200 Maciej Rogocz 1977 Gdynia
1201 Łukasz Krause 1995 Gdynia
1202 Magdalena Kaczorowska 1985 Gdańsk Bioway
1203 Dariusz Szyca 1985 Gdańsk Mtm team, Dabrowski team
1204 Radosław Radulski 1983 Gdańsk
1205 Karol Młyński 1991 Wicko Klub 42,2 Lębork
1206 Zygmunt Miszke 1960 Lębork Klub 42,2 Lębork
1207 Mirosław Śmigaj 1955 Gdynia MiŚ Biega
1208 Kamil Bełz 1986 Sopot Fabryka Dobrej Formy trener
1209 Diana Bełz 1988 Sopot Fabryka Dobrej Formy trener
1210 Jolanta Saniuk 1978 Sopot
1211 KRZYSZTOF MANTHEY 1969 GDAŃSK
1212 Marcin Krawczyk 1974 Gdynia
1213 Piotr Zubowicz 1988 Tuchom BST
1214 Dominik Krzymiński 1978 Gdańsk
1215 Piotr Sutkowski 1990 Gdańsk Kozacz z Trenerem
1216 Jarosław Niewiadomski 1969 CHWASZCZYNO Pomorska Szkoła Walki FIGHTER
1217 Sławomira Seroka 1966 CHWASZCZYNO Pomorska Szkoła Walki FIGHTER
1218 Mikołaj Polak 1984 Gdańsk
1219 Leszek Zając 1978 Gdańsk Trzymiasto
1220 Arkadiusz Janeczko 1986 Gdańsk Seals
1221 Roman Jeliński 1967 Rumia OPEC Gdynia
1222 Przemysław Miszka 1982 Rumia OPEC Gdynia
1223 ANETA KOSTUCH 1991 BORKOWO Pomorska Szkoła Walki FIGHTER
1224 KAROL KARCZEWSKI 1981 GLINCZ Pomorska Szkoła Walki FIGHTER
1225 SYLWIA LIPIŃSKA 1979 CHWASCZYNO Pomorska Szkoła Walki FIGHTER
1226 Aleksandra Siewert 2002 TUCHOM POMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTER
1227 Marek Siewert 1974 TUCHOM Pomorska Szkoła Walki FIGHTER
1228 Sebastian Rogawski 1981 Gdańsk Intel runners
1229 Piotr Bojan 1983 Gdynia
1230 Bartosz Janusz 1979 Gdańsk
1231 Tomasz Mejer 1987 Gdynia Staples
1232 Marek Domnik 1960 Rumia Terramar
1233 Ewa Nowakowska 1981 Gdynia
1234 Paweł Brzozowski 1988 Gdańsk ZHR
1235 KATARZYNA SZUBERT 1985 SIWAŁKA SKL FILIPPIDES
1236 Krzysztof Kunowski 1981 Gdańsk
1237 Jacek Fabiszak 1975 Gdańsk
1238 Tomasz Robaczewski 1978 Wejherowo BiegamBoLubię
1239 Mateusz Zalewski 1990 Gdańsk F3Team
1240 Mirosław Kudrewicz 1964 Gdańsk
1241 Anna Wysocka 1985 Gdynia
1242 Michał Kupc 1982 Kościerzyna
1243 Paweł Wysocki 1982 Gdynia
1244 TOMASZ WYSZOMIRSKI 1969 Gdańsk
1245 Ewa Wyszomirska 1979 Gdańsk
1246 Andrzej Połoński 1981 Gdańsk
1247 Paweł Kleban 1977 Gdańsk
1248 Arkadiusz Krym 1976 Gdańsk Fitness Leon
1249 Beata Jakimiak-Rychlicka 1988 Gdańsk Rychliccy Team
1250 Krzysztof Szymański 1988 Domatówko
1251 Marcin Grodź 1990 Szczytno
1252 Michał Wencławski 1993 Słupsk Decathlon Słupsk
1253 ALICJA KIEŁKUCKA 1972 TRABKI MAŁE NORWOOD BIEGA
1254 MARIUSZ KIEŁKUCKI 1972 TRĄBKI MAŁE NORWOOD BIEGA
1255 Marcin Dolata 1978 Gdynia Alior Running Team
1256 Krzysztof Kaminski 1953 Gdansk
1257 ARTUR DARGACZ 1976 GDYNIA MARCOPOL RUNNING TEAM
1258 Julieta Skrzypczak 1973 Zblewo Morsy Zblewo
1259 Marek Januszewski 1989 Gdynia
1260 Krzysztof Butowt 1993 Gdańsk Wkurw_team
1261 Weronika Stolarek 1984 Gdansk Complexsports/Tri Ladies
1262 Emilia Kluczewska 1984 Bytów Runtastyczni team Bytów
1263 Maciej Gach 1983 Gdańsk Pomorze Biega i Pomaga
1264 Adam Dołotko 1991 Choczewo
1265 Ulana Witkowska 1977 Gdańsk TumboTeam
1266 Daniel Pogorzelski 1986 Elbląg
1267 Natalia Gruchała 1989 Gdańsk
1269 Krzysztof Bagiński 1979 Rumia Z wywalonym jęzorem
1270 Tomasz Pogorzelski 1990 Gdańsk
1271 Grażyna Szweda 1985 Zblewo Morsy Zblewo
1272 Marek Szweda 1977 Zblewo Morsy Zblewo
1273 Magdalena Sorówka 1981 Gdynia Miszcze Płyta
1274 Marcin Fojut 1975 Bytonia Morsy Zblewo
1275 Beata Fojut 1975 Bytonia Morsy Zblewo
1276 Aneta Woźniak-Piernicka 1980 Karczemki
1277 Agata Stelmach 1993 Gdańsk
1278 Jarosław Prokopiuk 1966 Gdynia PROCAR Gdynia
1279 Aleksandra Rybakowska 1990 Strzebielino
1280 Karolina PLUTA 1979 GDYNIA
1281 TOMASZ PLUTA 1977 GDYNIA
1282 Jarosław Blech 1961 Gdynia
1283 Agnieszka Nowok 1981 Ruda Śląska
1284 Justyna Ziętek 1977 Gdańsk TUMBOteam
1285 Andrzej Rychter 1974 Gdynia PKO BP
1286 Olga Hycza 1976 Gdynia OLTECH Team
1287 Rafał Duzowski 1970 Gdynia
1288 Kasia Duzowska 1996 Gdynia
1289 Izabela Kulczycka Szymanska 1974 Rumia
1290 Krzysztof Kamiński 1965 Gdańsk TUMBOteam
1291 Rafał Góreczny 1973 Chwaszczyno
1292 Piotr Burtowy 1988 Gdynia ADVA / Z bieganiem mi do twarzy
1293 Marta Łagownik 1995 Gdańsk Smaruj Na Trening Team
1294 Piotr Zablotny 1986 Brodnica Mukl Brodnica
1295 Michał Kotlarz 1979 Gdynia
1296 Józef Kobylski 1976 Gdańsk Tumboteam
1297 Tomasz Tutak 1973 Łeba Klub 42,2 Lębork
1298 Mateusz Moderhak 1983 Gdańsk
1299 Mateusz Miszewski 1989 Gdańsk CTS - Czaja Training System
1300 Wioletta Domżalska 1975 Rumia Parkrun Rumia
1301 Robert Ronduda 1976 Gdynia KMP Gdynia
1302 Romuald Tarasiuk 1965 Gdynia
1303 Damian Kurowski 1990 Gdynia KOPHEW-GEO
1304 Tomasz Orzechowski 1976 Gdynia
1305 Justyna Pastuszka 1986 Gdynia
1306 Wojciech Żdanuk 1980 Lębork
1307 Iwona Wachowiak 1979 Smolno
1308 Maciej Markuszewski 1962 Gdańsk
1309 Sylwia Patelczyk 1992 Wejherowo
1310 Michalina Kozak 1983 Gdańsk BigYellowFoot Adventure Team
1311 Daniel Reczyński 1979 Gdańsk BPH Runners Team
1312 Marcin Paga 1986 Pogórze PAGA
1313 Ewa Gagat 1992 Grudziądz
1314 Patryk Sienkiewicz 1972 Gdynia
1315 Marta Mioduszewska-Sienkiewicz 1976 Gdynia
1316 Łukasz Piekut 1983 Wejherowo Motywatornia Team
1317 Paulina Mucha 1986 Pogórze TriMama Team
1318 Magdalena Jędrzejak 1978 Gdynia biegamyrazem.pl / Morsy Gdyńskie
1319 Julian Bagiński 1974 Gdynia Extra power be with You
1320 Agnieszka Kraszewska 1980 Gdynia
1321 Adam Bojan 1972 Rumia
1322 Witosława Koprowska 1979 Gdańsk
1323 Katarzyna Wielgosz 1975 Gdynia Stare Czaple
1324 Jolanta Kwarciak 1989 Pogórze
1325 Daniel Gnyp 1970 Różyny
1326 Monika Charkiewicz 1981 Straszyn RBM Team
1327 Jacek Stolarski 1969 Gdańsk
1328 ANDRZEJ BOJAN 1976 GDYNIA
1329 Magdalena Żydkiewicz-Dopka 1981 Rumia Dwa Szybkie Żubry Team
1330 ANNA BOJAN 1979 GDYNIA
1331 Agnieszka Sorensen 1979 Gdynia
1332 Aleksandra Pillay 1980 Gdynia
1333 Daniel Zaworski 1974 Zelistrzewo Run Forest
1334 Łukasz Owerczuk 1982 Gdańsk NOVEO interactive
1335 ANDRZEJ KOTUŁA 1956 GDYNIA SZCZENURZE
1336 Barbara Łakomska 1956 Gdynia O Co Biega ?
1337 Paweł Łakomski 1985 Gdynia O Co Biega ?
1338 Lucyna Mika 1990 Gdańsk
1339 Jerzy Kowalczyk 1967 Gdańsk Yoko
1340 Beata Tarnogrodzka 1963 Gdynia ZAMAX Gdynia
1341 MARZENNA MATYSIAK 1972 GDYNIA UNATTACHED - PARKRUN GDYNIA
1342 NATALIA MATYSIAK 2000 GDYNIA UNATTACHED - PARKRUN GDYNIA
1343 Waldemar Werbiński 1960 Słupsk
1344 Piotr Raszkowski 1987 Gdańsk FOREST Forever Gdańsk
1345 Agnieszka Kiedacz 1977 Gdańsk
1346 Magdalena Bladowska 1993 Kartuzy
1347 Ewa Dębiec 1982 Gdańsk Smaruj Na Trening Team
1348 Jolanta Ludwińska 1966 Rumia OPEC Gdynia
1349 Karol Brześkiewicz 1989 Gdynia
1350 Marek Labuda 1966 Lębork
1351 Dariusz Kusiak 1985 Gdynia 13dTR
1352 Aga Sieracka 1978 Gdańsk Goyello Power Club
1353 Justyna Głuchaczka 1989 Brzeźno Lęborskie 42,2 Lębork
1354 Paweł Nuszel 1983 Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL
1355 Leszek Uschler 1973 Gdynia
1356 Dariusz Dobrowolski 1976 Gdańsk Adva Optical Networking
1357 Krzysztof Kacprzak 1981 Gdansk
1358 Przemysław Michalski 1974 Gdańsk 2 Morski Pułk Strzelców
1359 Maciej Wara-Wąsowski 1969 Łódź
1360 Mieszko Szubiński 1991 Gdynia Xtrainer.pl
1361 Łukasz Keslinke 1983 Gdynia biegamyrazem.pl
1362 Piotr Sławek 1969 Sopot
1363 Marzena Hetman 1965 Gdynia
1364 Przemysław Ziemianin 1983 Gdynia KM PSP Gdynia
1365 Karolina Jedynak 1978 Wejherowo Athletic Apollo
1366 Robert Lewandowski 1977 Gdynia COM-DKM, Morsy Gdyńskie
1367 Katarzyna Sztormowska 1983 Gdynia Beauty Marine
1368 Krzysztof Sprzączkowski 1969 Gdynia Intel Runners
1369 Karolina Buczyńska 1994 Gdańsk
1370 Magdalena Olech 1982 Radunica
1371 Robert Olech 1978 Radunica
1372 Marek Fornal 1962 Kąpino
1373 Szczepan Suchoparski 1990 Gdynia Niezrzeszony
1374 GRZEGORZ RADECKI 1972 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA
1375 ANNA RADECKA 1972 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA
1376 Seweryn Sałata 1976 Łężyce
1377 Sylwia Mroczek 1972 Rumia
1378 Marek Baranowski 1969 Kosakowo COM-DKM / Parkrun Gdynia
1379 Agata Gołębiowska 1992 Gdynia
1381 Paweł Bury 1981 Gdynia Biegamyrazem.pl
1382 Marek Koperski 1973 Gdynia
1383 Marian SZRAMA 1966 LĘBORK BAZA 44
1384 Jolanta Martyka 1977 Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL
1385 Monika Siorzyńska 1982 Gdynia BEAUTY STUDIO