Nocny Bieg Świętojański z PKO Bankiem Polskim - Bieg Główny - Lista startowa
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub
1 PIOTR KEMPCZYŃSKI 1973 GDYNIA HUSARIA RUN TEAM
2 TOMASZ GRYCKO 1992 WŁADYSŁAWOWO UKS BLIZA WŁADYSŁAWOWO
3 Łukasz Kujawski 1988 Żukowo Runnersi S7 Banino
4 Marcin Miszewski 1988 Gdynia Intel Runners
5 Emil Dobrowolski 1986 Chotomów LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
6 Pawel Ochal 1981 Bydgoszcz TEAMOCHAL
7 Agnieszka Gortel-Maciuk 1977 Chorzów Niewymiękacze
8 Kamila Pobłocka-Dobrowolska 1990 Lębork UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork
9 Katarzyna Pobłocka 1994 Lębork UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork
10 Ewelina Paprocka 1987 Obliwice obliwice
11 Aleksandra Baranowska - Trzasko 1979 Gdynia El Contragolpe/Runnersi S7 Banino
12 Mariola Sudzińska 1976 Olsztyn
20 ALEKSANDRA BRZEZIŃSKA 1991 BYDGOSZCZ ASICS FRONT RUNNERS POLAND / BRZEZIŃSKI RUN CLUB
21 BŁAŻEJ BRZEZIŃSKI 1987 BYDGOSZCZ WKS ŚLĄSK WROCŁAW
22 MONIKA JACKIEWICZ 1992 SZCZECIN RAZ SZCZECIN
30 BARTOSZ TOMKOWICZ 1980 CEDRY WIELKIE Cedrowy Dworek
31 Mateusz Abramczyk 1991 Borkowo Yameo
32 Milena Bławat 1980 Somonino
33 Dariusz Józefowicz 1971 Gdynia PADŁ NA RYJ TEAM
34 Jakub Gołąb 1984 Gdańsk Napieramy
35 Marcin Brzeski 1983 Rumia M & P
36 Anna Janowicz 1979 Władysławowo Biegamy Razem Władysławowo
37 Grzegorz Dziekan 1982 Strzebielino Morski Oddział Straży Granicznej
38 Jędrzej Karpiński 1993 Gdynia LUFTHANSA SYSTEMS POLAND ACTIVE!
39 Łukasz Kandzora 1986 Gdynia
40 Iwona Dudziuk 1991 Gdynia Akademia Marynarki Wojennej
41 Marcin Kubiak 1980 Gdynia WZMiO COM-DKM
42 Maciej Stolarczyk 1970 Gdańsk
43 Martin Buller 1994 Hel Szybkie Trampki
44 Angelica Rojewska 1995 Malbork
45 Krzysztof Wiśniewski 1976 Gdańsk Rozbiegani-Żychlin
46 Dariusz Urbański 1986 Gdynia
48 Wanda Majchrzak 1977 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina
49 Mateusz Linda 1985 Gdańsk Goyello Power Club
50 Andrzej Stasica 1974 Łęgowo
51 Tomasz Jagłowski 1985 Gdynia
52 Aleksandra Świeżyńska 1990 Gdynia BigYellowFoot Adventure Team
53 Michał Bartkowiak 1987 Gdynia Trójmiejskie Pyry
54 Michał Brzeski 1982 Rumia Pasieka Kaszuby
55 Andrzej Ryński 1967 Gdynia
56 Piotr Szajdziuk 1975 Gdańsk ADVA Optical Networking
57 MICHAŁ SŁOWIK 1983 KOŚCIERZYNA
58 Andrzej Wąsik 1973 Borkowo Grupa Biegowa 65
59 Sławomir Podgórski 1972 Chwaszczyno
60 Krzysztof Sośnicki 1948 Hel
61 SYLWIA MARDZIŃSKA 1977 Bolszewo MOTYWATORNIA TEAM
62 Tadeusz Szczęsny. 1955 Gdańsk Kacpery
63 Aleksandra Myślińska 1976 Gdańsk
64 Sławomir Wojtacki 1969 Jankowo Gdańskie Akademia Biegowa Kiełpino
65 Anna Tandek 1991 Gdańsk
66 Dominika Lewińska 1979 Władysławowo Biegamy Razem Władysławowo
67 Michał Panek 1984 Sopot Padł Na Ryj Team
68 Radosław Frączak 1982 GDYNIA RAGE
69 Beata Witkowska 1969 Gdynia OPEC Gdynia
70 Joanna Cichowska 1993 Gdańsk
71 Łukasz Wrycz-Rekowski 1985 Juszkowo copernicus team
72 Martyna Urbańska 1991 Orzysz AMBITIOUS RUNNERS TEAM
73 Bartłomiej Frączak 1982 Lębork
74 Grzegorz Cucjew 1984 Gdynia Strefa Tuningu
75 Jacek Gralak 1974 Kościerzyna Akademia Biegowa Kościerzyna
76 Grzesiek Zduńczyk 1988 Rawa Mazowiecka
77 Grzegorz Sadowski 1974 Gdynia
78 Hanna Dobrowolska 1983 Gdańsk
79 Iwona Borkowska 1979 Gdynia
81 Adam Szwarc 1987 Gdynia
82 Grzegorz Borkowski 1977 Gdynia
83 Izabela Sawicz-Ciesielska 1973 Gdynia
84 Tomasz Czerko 1982 Gdynia
85 Tomasz Oberzig 1980 Reda ST RUNNERS
86 Piotr Stasik 1970 Gdynia Ambitious Runners Team
87 Mariusz Musioł 1972 Gdynia
88 Kamil Roch 1985 Gdańsk No Excuses
89 Jakub Sperka 1987 Gdynia StudioBezNazwy Fotograf
90 Karol Bernatowicz 1989 Gdynia
91 JACEK BANDURSKI 1935 SOPOT BIEGAM BO LUBIE GDAŃSK
92 Kamil Miszkiel 1988 Gdynia Fabryka Dobrej Formy
93 Zofia Gorska 1984 słupsk
94 Krzysztof Prokopiuk 1974 Gdynia Parkrun Gdynia
95 Krzysztof Dietrich 1980 Gdynia Bałtyk Fabryka Czekolady / POMOZPRZEMKOWI.pl
96 Jan MARKO 1965 Gdynia run-log.com
97 Maciej Świtka 1977 Gdańsk
98 Łukasz Kugaczewski 1988 Pogórze Kugacze
99 Jan Kornacki 1946 Gdynia
100 Władysław Pohnke 1946 Gdańsk
101 Kornel Leszkowicz 1989 Gdynia Gacopyz Team
102 Marcin Biel 1977 Pogórze NAVIGIUM Runners
103 Łukasz Bohdan 1985 Gdańsk
104 Joanna Plotzka 1987 Wejherowo Asior Team
105 Bogumił Kreft 1978 Rumia Kreft Team
106 Piotr Plotzki 1964 Wejherowo Asior Team
107 Agnieszka Zalewska 1973 Gdynia Biegamyrazem.pl
108 Krystian Van Dijk 1975 Wejherowo Asior Team
109 Marta Jabłońska 1983 Straszyn Kolorowa Drużyna Nessi
110 Marta Kreft 1982 Rumia Team Kreft
111 Krzysztof Kreft 1972 Reda Team Kreft
112 Andrzej Zakrzacki 1978 Gdynia
113 Piotr Rygielski 1975 Gdynia
114 Robert Witkowski 1965 Gdynia
115 Krystian Peek 1976 Gdansk
116 Alicja Konstantynowicz 1983 Gdynia Alicja Konstantynowicz
117 Elzbieta Rybus 1982 Wejherowo Motywatornia Team
118 Marta Waszczyk 1970 Gdynia
120 PAWEŁ KRUŻYŃSKI 1992 GDAŃSK
121 Sławomir Wełna 1990 Gdynia Staples
122 Karolina Szczepańska 1987 Gdynia
123 Dariusz Gąszczyk 1991 Gdynia
124 Maciej Sukalski 1991 Brodnica
125 Adam Czajkowski 1941 Gdańsk
126 Teresa Czajkowska 1946 Gdańsk
127 Waldemar Kowalski 1985 Borkowo Leasing Polski Team
128 Hanna Kowalska 1986 Borkowo
129 Łukasz Bartnik 1978 Gdynia
130 Marcin Zbawicki 1975 Gdynia
131 Agata Patkowska 1992 Gdynia Orki z Majorki
132 Sławomir Pawella 1968 Gdynia FIKI MIKI Team
133 Bernard Larysz 1978 Gdynia WIJHARS
134 Łukasz Konkol 1986 Gdynia Witomindor
135 Dagna Kowalska 1984 Gdynia Laureate
136 Piotr Romanowicz 1973 Rotmanka Old Spartan
137 Michał Mleczak 1991 Gdynia
138 Piotr Szewczyk 1988 Gdynia
139 Andrzej Szewczyk 1957 Gdynia
141 Marek Garwoliński 1981 Banino Dynatrace
142 Michał Dzioba 1973 Sopot Trinergy
143 Michał Paracki 1981 Pruszcz Gdański
144 Kasia Gizulewska 1975 Gdynia
145 Anna Józefowicz 1985 Gdynia Piękni i Bestie
146 Krzysztof Kożyczkowski 1980 Banino No Excuses
147 MIECZYSŁAW KOWALIK 1961 DOBRZEWINO Kowaliki
148 Magda Kowalik 1990 Gdynia Kowaliki
149 Kamil Bałoniak-Sałuda 1987 GDAŃSK
150 Jerzy zacharski 1962 Trzcianka
151 Izabela Podlacha 1982 Gdańsk
152 Adrianna Bisewska 1973 Gdynia
153 Tomasz Nowaczyk 1982 Gdynia
154 Maciej Ruczyński 1963 Rumia MR Team
155 Krzysztof Marianowski 1975 Kwidzyn Kwidzyn Biega
156 Piotr Kruczkowski 1985 Gdynia
157 Przemysław Boruta 1987 Gdynia Borucik Tri Team
158 Dorota Doering 1976 Reda Team Kreft
159 Adrian Wagner 1980 Gdynia
160 Marek Witkowski 1973 Wejherowo CHODAKI.PL
161 Marcin Segin 1977 Zalewo Sprint Zalewo
162 Marek Ulanowski 1969 Gdansk Infoprojekt/Biegający Tczew
163 Piotr Szlas 1970 Strzebielino Niezrzeszony
164 Agata Szymanowska 1980 Gdańsk Agata Szymanowska
165 Paweł Solarczyk 1979 Gdynia
166 Janusz Czajkowski 1977 Gdynia CZTERY CZAJKI
167 Arkadiusz Wasilewski 1973 Sopot TDT
168 Dariusz Szymkun 1962 Gdynia Wataha
169 Patryk Andrearczyk 1992 Gdynia
170 Wiesław Ziółkowski 1974 Reda biegamyrazem.pl
171 Marek Szymkun 1992 Gdańsk
172 Daniel Kaczyński 1987 Starogard Gdański Morsy Zblewo
173 Grzegorz Ostrowski 1978 Gdynia biegamyrazem
174 jan iwanicki 1975 gdynia Bieg w butach
175 ANDRZEJ PĄCZEK 1970 Gdańsk Cookies
176 Karolina Gruchała 1982 Gdynia
177 Roman Górecki 1972 Gdynia Morsy Gdyńskie/biegamyrazem.pl
178 Włodzimierz Jank 1975 Gdańsk Klub Biegowy Straży Miejskiej w Gdańsku
179 Krzysztof Kołkowski 1972 Gdynia PSG Citron
180 Grzegorz Talewski 1990 Gdynia
181 MICHAŁ RACHWAŁ 1978 GDAŃSK Matex
182 Piotr Skrzypkowski 1985 Sierakowice BAT SIERAKOWICE
183 Anna Kruczkowska 1981 Gdynia activEK-centrum zdrowego człowieka
184 Maciej Błażejczak 1990 Rumia K.K.S Mitochondrium Janovo
185 IRENA ARANOWSKA 1961 Lębork
186 Dolores Klem 1978 Gdynia
187 Tomasz Cichocki 1973 Gdynia CETE.com.pl
188 Rafał Maderski 1977 Sopot Nosta Running Team
189 Mirosław Świąder 1970 Kolbudy Intel Runners/www.run-passion.pl
190 Krzysztof Suchorz 1969 Gdynia Gdyński Triathlon
191 Adam Stańczak 1976 Gdańsk
192 Maciej Bryła 1974 Pruszcz Gdański Pruszcz Biega/49BLot
193 Arkadiusz Grajda 1976 Gdynia Wracam do zdrowia
194 Marcin Adamiak 1977 Gdynia Malwin
195 Grzegorz Janikowski 1973 Lębork
196 Iwona LEGINOWSKA-KOITALLA 1972 Otomin
197 Paweł Różycki 1984 Gdańsk
198 Tomasz Pieńkowski 1979 Reda RingRaiders SAKO Gdynia
199 Wojciech Dryl 1965 Gdynia MJNS & WD
200 Maciej Niewiadomski 1986 Grudziądz
201 Marta Prasek 1982 Gdynia
202 Malgosia Uszacka 1982 Gdansk Ushatki team
203 Marzanna Wieczorek 1968 Sępólno Krajeńskie FIKI MIKI Team
204 Krzysztof Wieczorek 1968 Sępólno Krajeńskie FIKI MIKI Team
205 Anna Cybulla 1992 Gdynia
206 Krzysiek Więcek 1992 Gdańsk
207 Grzegorz Wasilewski 1977 Gdynia AIC TEAM
208 Edward Szpyra 1947 Gdynia Parkrun Gdynia
209 Agnieszka Czerwińska 1977 Gdańsk
210 Leszek Szczypior 1959 Wejherowo ST RUNNERS
211 Michał ZALEWSKI 1969 Gdańsk Dobry preTEXT do biegania
212 Danuta Zalewska 1969 Gdańsk Dobry preTEXT do biegania
213 Olaf Kowalewski 1945 Wejherowo TKKF Truchtacze
214 Paweł Kulas 1981 Pogórze Pączek & Pączek
215 Krzysztof Kozioł 1979 Gdańsk CrossFit Stocznia
216 Paweł Morawski 1978 Gdynia
217 Seweryna Cieluch 1983 Gdynia Keep Calm & Uzupełniaj Płyny
218 Mariusz Rokita 1975 Gdynia RockyRUN
219 TADEUSZ ORLIKOWSKI 1951 GDYNIA PARKRUN GDYNIA
220 Florian Warchoł 1964 Gdynia
221 Agnieszka Pioruńska 1977 Gdynia Agnes Magnes
222 Dariusz Groenwald 1971 Połczyno ISKRA Połczyno
223 Zdzisław Kopeć 1963 Gdańsk
224 Piotr Piskorski 1977 Golub-Dobrzyń
225 Michał Gruba 1978 Reda Perła Team
226 Michal Okon 1975 Gdynia Parkrun Gdynia
227 Sebastian KLEIN 1973 Kąpino
228 Grzegorz Haraburda 1996 Lębork
229 Magdalena Niedźwiadek 1973 Gdańsk Lufthansa Systems Poland Active!
230 Dariusz Szumlas 1977 chwaszczyno
231 Patryk Linda 1982 Gdańsk
232 Marcin Mąka 1977 Gdynia
233 Krystian Meyer-Szary 1986 Gdynia www.dobryadresgdynia.pl
234 Sławomir Pujszo 1976 Chwaszczyno Chwaszczyno Biega
235 Adam Lidzbarski 1976 Szemud
236 Sławomir Smyk 1980 Gdynia BigYellowFoot Adventure Team
237 ROBERT PIETRZYKOWSKI 1971 GDYNIA LENA TEAM
238 Marta Cieślik 1991 Pruszcz Gdański Pruszcz Biega Show Must Go On
239 Marcin Kuptz 1978 Rumia Gemini Sopot Team
240 Tomasz Kamiński 1989 Słupsk
241 JAREK KRZYK 1961 GDYNIA OIRP GDAŃSK
242 Piotr Szydłowski 1978 Gdynia
243 Bartosz Barański 1979 Gdańsk Smaruj Na Trening Team
244 Miro Bieszke 1965 Gdynia Keep calm & u.p.
245 Krzysztof Koza 1976 Gdańsk
246 Joanna Rutkowska 1976 Gdańsk
247 Sławomir Mikołajczyk 1971 Gdynia Metalowiec
248 Tamara Kaśnicka 1979 Nieckowo 24
249 Grzegorz Sprengel 1980 Gdańsk Lufthansa Systems Poland Active! / Leśne Dziadki
250 Michał Niski 1972 Gdynia Complexsports Triathlon Team
251 Dariusz Lotko 1975 Gdynia Hania & Weronika & Mateusz :-)
252 Przemysław Nagórski 1981 Gdynia
253 Stanisław Niwiński 1934 Gdańsk Pomorski Klub Weteranów LA w Sopocie
254 Bolesław Sosnowski 1947 Gdańsk TKKF Rozstaje
255 Michal Polichnowski 1987 Gdynia
256 Damian Słowik 1983 Gdansk BOB Runner
257 Czesław Miąskowski 1971 Juszkowo
258 Aleksander Czerlikowski 1971 Sopot
259 Anna Pertkiewicz 1972 Gdańsk
260 Jerzy Trzebiatowski 1979 Gdynia Biegamyrazem.pl
261 Dariusz Szałucki 1990 Gdynia
262 Ewa Krzyszkowska 1972 Gdynia
263 Maciej Krzyszkowski 1970 Gdynia
264 Maciej Tęgi 1985 Gdynia
265 Agnieszka Tomasińska 1983 Gdynia Endure team
266 Paweł Wałęga 1977 Gdańsk YMAA Sopot -Gdańsk
267 Kacper Zieliński 1990 Kraków SpaceForest
268 Marek Ciemny 1979 Gdynia
269 Mariusz Karman 1976 Gdansk
270 ANDRZEJ FAL 1964 GDAŃSK INVESTFAL
271 Dorota DERHELD 1983 Gdynia
272 Roman Kwiecinski 1981 Gdańsk
273 Piotr Dejnarowicz 1979 Pogórze Biegamyrazem.pl 3athlete.pl
274 Małgorzata, Władzińska 1965 Gdynia RRRR
275 Karolina Reseman 1995 Żukowo
276 Elżbieta Litkiewicz 1957 Gdynia
277 Radosław Marszałkowski 1972 Gdynia taxout team
278 Piotr Zieńczuk 1976 Gdańsk-Wrzeszcz GDAŃSKIE AUTOBUSY I TRAMWAJE Nie marnuj tlenu
279 Ryszard Sikorski 1974 Gdynia
280 Sandra Ucińska 1989 Sopot
281 Joanna Roszman 1961 Reda
282 Andrzej Rzepka 1993 Gdańsk
283 Artur Kotłowski 1979 Luzino Kaszubi Luzino
284 Łukasz Kapral 1988 Gdynia TS Our Team
285 Leszek Gontarz 1970 Nowy świat
286 Przemysław Przybyciel 1985 KOSAKOWO Oliwski garaż
287 Piotr Smoliński 1987 Gdynia Blacharstwo-Lakiernictwo Smoliński
288 Michał Paliwoda 1975 Gdynia
289 Dariusz Rewers 1977 Kosakowo REWERS
290 Ewa Leoniak 1989 Gdynia Koci Łapci & Dzierzgoń Team
291 Artur Michalski 1980 Gdynia KPW Gdynia / BBL TEAM Gdynia
292 Michał Kowalczyk 1982 Gdynia BBL GDYNIA
293 Małgorzata Masłowska 1975 Gdynia biegamyrazem.pl/VegeRunners
294 Łukasz Piotrowski 1990 Gdańsk Klub Biegowy Straży Miejskiej w Gdańsku
295 Edyta Przytarska 1984 Kartuzy WUOZ Gdańsk/ AB Kartuzy Kiełpino
296 Sławomir Wierzchowski 1978 Gdynia
297 Dawid Lehmann 1986 Gdańsk
298 Piotr Pozauc 1980 Gdansk
299 ROBERT SPYCHALSKI 1976 GDYNIA --------
300 Piotr Totzke 1987 Jastrzębia Góra 43Bsap
301 DARIUSZ WŁADYMIRUK 1980 PRUSZCZ GDAŃSKI Pruszcz Biega
302 Michał Kacprzak 1985 Gdynia
303 Daniel Szymański 1987 Gdynia
304 Mateusz Adamczak 1988 Gdynia
305 Krzysztof Adamczak 1960 Gdynia
306 asia różycka 1985 gdańsk
307 Adam Szymkowiak 1986 Gdynia
308 Krzysztof Kobylarczyk 1974 Mosty Biegam z Kają
309 Łukasz Braszka 1988 Gdynia
310 Tomasz Handerski 1974 Mosty
311 Beata Jażdżewska 1990 Rumia Biegaj z Bzysiem
312 Tomasz FRĄCKOWIAK 1980 Gdynia
313 Marcin Ryszka 1975 Gdynia
314 Czarek Kowal 1985 Gdynia Szybkie Trampki
315 Andrzej Skura 1958 Reda Tornado Dinos
316 Andrzej Błaszak 1976 Gdynia Africa Twin
317 Mirela Nurek 1986 Gdańsk SMART
318 Grzegorz Piechowski 1972 Chojnice
319 Michał Styś 1989 Gdynia
320 Joanna Więcielewska 1982 Gdynia BigYellowFoot Adventure Team
321 Marcin Wojtowicz 1976 Gdynia BBL Bałtyk Gdynia
322 Dominik Łożyński 1979 Gdańsk SMART
323 Radek Dąbrowicz 1981 Łódź
324 Kamil Zbąski 1975 Gdynia
325 Alicja Kuderczak 1986 Gdynia
326 Robert Mikołajczyk 1971 Gdynia CompleXsports
327 Sławomir Adamusiak 1976 Iława Iława biega
328 MATEUSZ KOLINSKI 1980 KALISKA KKB / LEŚNE DZIADKI
329 Sławomir Migza 1972 Gdańsk
330 Maciej Czarny 1985 Reda
331 Magda Apanasewicz 1974 Pruszcz Gdański Iron Woman Trójmiasto
332 Jerzy Apanasewicz 1973 Pruszcz Gdanski
333 Krzysztof Tymiński 1948 Gdańsk Orgtech sc Krzysztof Ewa Tymińscy
334 piotr przewodowski 1976 Gdańsk Lpp Team
335 Rafał Cegielski 1992 Gdańsk
336 Krystian Sekulski 1981 Gdańsk
337 Marcin Kupniewski 1974 Gdynia
338 PRZEMYSŁAW JAKUSZ 1985 WEJHEROWO
339 Dorota Zdanko 1976 Gdynia
340 Tomasz Pastewski 1980 Grudziądz
341 Marek Pełszyński 1984 Gdańsk Zośka Running Team / LPP Team
342 Katarzyna Mikołajczyk 1980 Gdynia Mamy To
343 Krzysztof Czyż 1981 Gdynia Brooklyn Pizza
344 Michał Kleina 1980 GDYNIA WITOMINO
345 Sebastian Jędrzejewski 1986 Gdynia Sklep Spożywczy Domena Krzysztof Jędrzejewski
346 Ryszard Moskal 1974 Gdynia
347 Sławomir Ledwoń 1979 Gdańsk Doha Bay Running Club (DBRC) Qatar
348 Małgorzata Ledwoń 1978 Gdańsk Georgetown University Qatar
349 Mateusz Raszewski 1988 Bolszewo Kaszubskie Dziki/ Maja Team
350 Karol Lange 1978 Gdynia Moja Gdynia ONE MEN TEAM
351 Adam Szychulda 1955 Gdynia "Zorza" Gdynia
352 Joanna Warzała 1977 Gdynia
353 Jakub Sulikowski 1984 Wejherowo
354 Joanna Narewska 1974 gdynia
355 Damian Walas 1980 Tczew crosselite
356 Anna Blaszczyk-Parka 1991 Gdynia
357 Natalia Jastrzębowska 1988 Gdynia BigYellowFoot Adventure Team
358 Tomasz Szustak 1987 Gdynia Blue Media Team
359 Mateusz Gil 1991 Gdynia
360 Edward Kożyczkowski 1985 Bolszewo
361 Marcin Wasilewski 1977 Gdynia Apteka Gemini Team
362 Andrzej Jr Szapiel 1990 Pogórze SPRING/CTS/Triathlon Trójmiasto
363 Sebastian Jakubiec 1993 Sopot
364 Marcin Ługowski 1981 Gdańsk
365 Michał Baszuro 1984 Gdańsk
366 Bartosz Mogadorski 1980 Gdynia STORM TEAM
367 Aga Bartnik 1978 Gdynia
368 Piotr Wawrzyniecki 1988 Gdynia
369 Kamil Walukiewicz 1970 Pierwoszyno
370 Piotr Adamowicz 1976 Gdańsk Dream Tri Team
371 Dominik Wiwatowski 1980 Gdynia TAKO Gdynia
374 Anna Grzegorek 1983 Zbychowo AmbitiousRunnersTeam
375 Jakub Zakrzewski 1983 Starogard Gdański
378 Wojciech Mocarski 1980 Gdynia
379 STEFAN SANDACH 1949 GDYNIA TEAM ZIELONA LAGUNA
380 Artur Jakusz-Gostomski 1988 Gdańsk
381 Witold Urban 1962 Gdynia Hospicjum św. Wawrzyńca w Gdyni
382 Wojciech Szczepaniak 1972 Gdynia Wydymała
383 Tadeusz Dąbrowski 1961 Gdynia Oksywie
384 Krzysztof Droszcz 1983 Gdańsk BigYellowFoot Adventure Team
385 Mirosław Pawłowski 1978 Gdańsk CTM Team
386 ŁUKASZ SAPIERZYŃSKI 1983 GDAŃSK Biegam bo nie lubię stać w miejscu
387 Monika Pupka-Lipińska 1988 Gdynia
388 Michał Telepski 1986 Pruszcz Gdański Lufthansa Systems Poland Runners
389 Michał Wiśniewski 1977 Gdynia Andrem AB
390 Blanka Winnicka 1968 Poznan
391 Mariusz Dudek 1974 Gdynia
392 Nicole Gnap 1994 Gdynia
393 Daniel Bich 1986 Lądek Zdrój
394 Marcin Kloska 1979 Ostrzyce KS Stolem
395 Adam Kosznicki 1990 Gdańsk AZS UG Gdańsk
396 Magdalena Skrzypkowska 1994 Łebcz
397 Marcin Pudło 1981 Gdańsk
398 Magdalena Bilska 1980 GDAŃSK
399 Małgorzata Dziedzic 1990 Gdańsk Lufthansa Systems Poland Active
400 Mariusz Kościelski 1966 Gdynia COM-DKM
401 agnieszka sull 1973 Wodnica nightrunners Słupsk
402 Kacper Sull 1998 WODNICA nightrunners Słupsk
403 Leszek Cudnowski 1970 Gdańsk biegambowarto.pl
404 Sebastian Badeński 1978 Gdynia
405 Henryk Łukowicz 1962 Gdańsk
406 Marcin Gadomski 1981 Gdańsk
407 Aleksander Chrzan 1975 Gdynia
408 Ryszard Borski 1982 Reda REDA
409 Wojciech Łabanowski 1986 Sopot
410 Aleksandra Kaźmierska 1976 Rumia
411 Tomasz Miłoś 1984 Gdynia
412 Marek Szafrański 1961 Mosty BBL AWF Gdańsk
413 Sebastian Wilk 1990 KOSAKOWO ZHR
414 RAFAŁ Jaroszkin 1977 Gdańsk
415 Piotr Matosek 1967 Gdynia Misia & Madzia
416 Leszek Kowalczuk 1978 Pogórze Biegamyrazem.pl
417 Jan Rompczyk 1983 Gdynia Pomorska Szkoła Walki FIGHTER
418 Jacek Bugiera 1988 Gdynia PwC FCU Run Team
419 Mariusz Ginter 1964 Wejherowo Mariusz Ginter
420 Piotr Zygmuntowicz 1953 Gdynia Morsy Gdyńskie
421 Mariusz Madej 1976 Juszkowo
422 Anna Barnik 1987 Gdańsk Acxiom Running Team
423 Alicja Wrzosek 1958 Gdynia Parkrun Gdynia
424 Michał Wdzięczny 1988 Sopot Acxiom Running Team
425 Przemysław Pachut 1976 Gdynia LPP TEAM
426 Ryszard Józef Wrzosek 1941 Gdynia Parkrun Gdynia
427 RENATA BRZOZOWSKA 1974 Gdynia Wymiatacze
428 Krzysztof Licau 1969 Rozłazino KS Rozłazino
429 Marek Pietruszewski 1970 Gdynia
430 Tadeusz Pirycki 1962 Rozłazino-Karczemki KS Rozłazino
431 Anetta Licau 1973 Rozłazino KS Rozłazino
432 Michał Skwiercz 1981 Gdynia
433 Tomasz Skwiercz 1977 Gdynia
434 Szymon Hennig 1992 Żelistrzewo
435 Michał Ochtera 1993 Smolno
436 Marcin Gwizdała 1983 Gdańsk
437 Maciej Balcerowicz 1976 Gdynia
438 Filip Tyburski 1982 Grudziądz KM PSP Grudziądz
439 Bartłomiej Maszota 1988 Gdynia
440 Paulina Koberda 1982 Gdynia
441 Maciej Koberda 1982 Gdynia
442 Bartłomiej Klas 1983 Luzino Maja Team
443 Aleksandra Ciesielska 1972 Gdańsk Lufthansa Systems Poland Runners
444 Filip Młynarczyk 1976 Gdańsk
446 Marek Wiśniewski 1977 Bojano Bojano Biega
447 JAN KLASA 1955 NOŻYNO
448 Rafał Grand 1984 Gdynia
449 Anna Jakusz 1983 Wejherowo
450 Marcin Urbański 1977 Knybawa
451 Ewa Anna Danielek 1983 Bydgoszcz
452 Michał Zadrąg 1970 Otomin Fabryka Dobrej Formy
453 Sławomir Wawryk 1968 Kolbudy
454 Alicja Pasierb 1982 Gdańsk
455 Karolina Dominik 1986 Wejherowo MTB Małe Trójmiasto Biega
456 Daniel Dobrolinski 1974 Gdynia Polska Północna
457 Wioletta Osuchowska 1972 Warszawa PKO Bank Polski
458 Daniel Doroszkiewicz 1984 Gdańsk
459 krzysztof kozaczuk 1983 gdynia MJR
460 Justyna Suchorz 1973 Pierwoszyno
461 Rafał Juszczyk 1979 Gdynia
463 Agata Buczkowska 1987 Gdańsk
464 Thomas Jakobczyk 1974 Gdańsk Lufthansa Systems Poland Active!
465 Oskar Lewiński 1976 Gdynia AIC TEAM
466 Grzegorz Jemielita 1976 Gdynia Biovico Team
467 Piotr Jakubowski 1970 Gdynia SCALAR Team
468 DOROTA CHMARA 1992 Gostycyn
469 Bogumił Furche 1984 Gdańsk
470 Jakub Lech 1993 Nowa Wieś
471 Mikołaj Suska 1988 Wrocław Piast Złotów
472 Michał Przyborski 1978 Gdynia
473 Jarosław Kryszak 1989 Gdańsk Team COPERNICUS
474 Jaroslaw Ajtel 1976 Gdansk TEAM LETJA
475 Dorota Buczma 1973 Gdynia BPH Runners Team
476 Lucyna Grądziel 1991 Gdańsk
478 Tomasz Święcicki 1979 Gdańsk
479 Gawel Jan 1948 Gdynia PORT GDYNIA Sport Team
480 Marta Baranowska 1983 Władysławowo Pomorska Szkoła Walki FIGHTER
481 Paulina Hilla 1991 Bożepole Wielkie
482 Marcin Obel 1968 Lublin Dwa Misie z Lublina
483 Dominika Grunt 1995 gdańsk Padł na Ryj Team
484 Szymon Grabowski 1985 Gdynia PwC FCU Run Team
485 Patryk Jabłoński 1987 Grudziądz Bez Formy Team
486 Maciek Bejm 1980 Gdynia V.Ships
487 Krystian Wasiluk 1989 Gdynia
488 Mateusz Kowalski 1985 Warszawa Biegam bo kocham ten stan
489 Paweł Piotrowski 1991 Gdynia
490 Dariusz Urbański 1971 Gdańsk
491 Krzysztof Adamczyk 1986 Toruń BASKETBALL REFEREES
492 Joanna Zasada 1978 Mosty WYMIATACZE
493 Magdalena Pawłowska 1977 Gdynia Barbell Gdynia
494 Przemysław Nowicki 1984 Gdańsk
495 Marta Handzlik- Rosuł 1981 Praha BONBON
496 Anna Rosuł 1981 Gdańsk
497 KATARZYNA ABRAMCZYK 1990 ŁÓDŹ
498 Grzegorz Zasada 1978 Puck
499 Łukasz Brzozowski 1990 Gdańsk
500 Bartłomiej Kiryluk 1989 Gdynia
501 Patrycja Kiryluk 1991 Gdynia
502 Agnieszka Tatara 1990 Gdańsk Kainos biega
503 Agnieszka Kapica 1976 Suchy Dwór Agnes Magnes
504 Bartosz Elmann 1993 Rumia
505 Kamila Burcon 1983 Gdynia Odbiegający Od Formy Team
506 Tomasz Hillar 1980 Elbląg Elbląska Grupa Paralotniowa #TakieLoty
507 Tomasz Gawarkiewicz 1971 Gdynia
508 Michał Drzewiecki 1975 Ostróda Wariat Team
509 Damian Stasierowski 1994 Świecie Africa Twim
510 Paweł Koczapski 1978 Gdynia
511 Georgis Bogdanis 1955 Gdańsk MICROSYSTEM
512 Renata Koszela 1974 Zalasewo non mollare mai
513 Marcin Koszela 1973 Zalasewo non molare mai
514 Andrzej Białczak 1954 Kębłowo
515 Maria białczak 1958 Kębłowo
516 Robert Jóźwiak 1979 Gdynia
517 Dariusz Tajerle 1978 Gdynia tektonproperty.pl
518 Izabela Bielińska 1971 GDYNIA TEATR MUZYCZNY GDYNIA
519 Agnieszka Goś-Zdrojewska 1975 Gdynia Jotun
520 Marek Targosz 1977 Gdańsk WATAHA
521 Anna Szałła 1983 Gdynia WATAHA
522 Artur Guz 1974 Gdynia LIVE LOVE RUN
523 Tomasz Koliński 1972 Gdynia Arla Running Team
524 Jakub Sawiełajc 1999 Bydgoszcz FUJI KRYSPORT TEAM
525 Evgenia Dagotskaia 1996 Gdynia
526 Magdalena Gargas 1994 Gdańsk
527 Adam Pańka 1988 Bytoń
528 Tomasz Odziemczyk 1986 Elbląg
529 Monika Pękalska 1979 Elbląg SILVER ELBLAG
530 Grzegorz Gładykowski 1968 Gdynia
531 Tomasz Gładykowski 1970 Gdynia
532 Katarzyna Hasiuk 1984 Gdańsk
533 Irek Gębiś 1979 Gdynia Pesca Fresca
534 Bartosz Roman 1972 Nowa Wieś Romki
535 Joanna Miłosz 1984 Gdynia
536 Mateusz Waligora 1983 Wroclaw
537 Karolina Gorzkiewicz 1977 Puck
538 Michał Wasilewski 1973 Gdańsk
539 Dawid Jedwabnik 1998 Smętowo Graniczne
540 Piotr Miłosz 1981 Gdynia
541 Andrzej Gryboś 1979 Gdansk
542 Janusz Skosolas 1970 Mosty KPP w Sztumie
543 Agnieszka Skosolas 1977 Mosty
544 Monika Broda 1991 Warszawa
545 Łukasz Sorn 1987 Gdynia Biegamyrazem
546 Iga Geslak 1991 Kielce
547 Andrzej Zadora 1968 Gdynia Rodzinny Klub Sportowy FURIA POLSKA - MORSY GDYNIA
548 Andrzej Bigaj 1981 Gdynia Drużyna A
549 Tomasz Chodorowski 1974 Nowa Wieś Rzeczna, pow. starogardzki NIE PRZESTAWAJ BIEC Nowa Wieś Rzeczna
550 Aleksandra Ohler 1986 Gdynia Sitatunga Band
551 Michał Sudoł 1981 Wejherowo lubi3 z4pierda1ac
552 Justyna Kowalkowska 1994 Działdowo
553 Kamila Kot 1984 Gdańsk
554 JAROSŁAW CZAPIEWSKI 1975 Gdynia JJKM
555 Łukasz Wojciechowski 1986 Rumia
556 Michał Kosicki 1977 Poznań
557 Mirosław Władziński 1966 Gdynia RRRR
558 BEATA MICHALSKA 1973 GDYNIA
559 Michał Kropski 1989 Lębork
560 Natalia Malecka 1985 Gdynia
561 Ryszard Lenkiewicz 1957 Gdańśk MaratonyPolskie.pl TEAM
563 Katarzyna Rakowska 1986 Słupsk WPK SŁOŃ Team Ustka
564 Magdalena Górecka 1985 Gdynia
565 Artur Żebrowski 1987 Gdańsk
566 Marek Jeszke 1994 Mrzezino
567 Michał Gojke 1990 Pętkowice
570 Hanna Stencel 1977 Wejherowo
571 Justyna Sadowska 1971 Sulejówek Rozbiegany Sulejówek
572 Janusz Olczak 1964 Warszawa
573 Lucyna Prasek 1956 Gdynia
574 Łukasz Zagórski 1987 Szydłowiec
575 Paweł Kołc 1983 Gdańsk 3W TEAM
576 Wioletta Śliwka 1979 Gdańsk
577 Beata Mydlak 1986 Gdańsk
578 Maria Zakrzewska 1961 Pogórze gm. Kosakowo Młode Dziadki
579 Grzegorz Misiejko 1984 Gdynia WICZLINO TEAM
580 MIROSŁAW KRĘGIELEWSKI 1965 Bojano
581 Jerzy SOBIEGRAJ 1949 Poznań KB im. MACIEJA FRANKIEWICZA - POZNAŃ
582 Piotr Buras 1985 Gdynia
583 RAFAŁ DORSZEWSKI 1977 Malbork Run4Fun
584 Ryszard Borówka 1975 Gdynia
585 Tomasz Czarkowski 1978 Gdańsk
586 Agata Czarkowska 2002 Gdańsk
587 Monika Guzińska 1994 Gdynia
588 Agnieszka Pozorska 1995 Szlachta STK LUKS"Pol"
589 Wojciech Antonowicz 1964 Szczecin
590 Michał Nowak 1986 RADUNICA RADUNICA TEAM
591 Michał Ogrodnik 1982 Gdańsk
592 Wioletta Gwozdz 1975 Sopot
595 Arkadiusz Czechowski 1973 Trąbki Wielkie
596 Jarosław Witkowski 1958 Gdańsk RMDC
597 Agnieszka Butowska 1991 Gdańsk
598 Paulina Rudolf 1993 Gdańsk
599 Paulina Butowska 1992 Gdańsk
600 Agnieszka Ziemiańska 1977 Gdynia Wymiatacze
601 Katarzyna Janowicz 1977 Władysławowo
602 Beata Filipiak 1974 Elbląg Jet System Active Team
603 Paweł Kubera 1986 Gdańsk
604 Agnieszka Korenkiewicz 1982 Gdynia run Aplitt
605 Mariusz Kierepka 1965 Rumia
606 Michał Palaschke 1992 Gdańsk Sportowy Majkel
607 Agnieszka Leonarczyk 1987 Gdynia
608 Andrzej Śliwiński 1991 Kosakowo Kosakowski Klub HDK
609 Patryk Dettlaff 1993 Starzyno
610 Łukasz Radaszkiewicz 1989 Gdynia
611 Karol Kołkowski 1998 Gdynia PSG Citron
612 Miroslaw Soszyński 1983 Gdynia Trefl Biega
613 Karolina Gan 1978 Straszyn brak
614 Maciej Rogocz 1977 Gdynia
615 Dariusz Szyca 1985 Gdańsk Mtm team, Dabrowski team
616 Krzysztof Bryza 1986 Wejherowo
617 Bartosz Bryza 1989 Reda
618 Antonio Cinelli 1985 Wejherowo
619 Wojciech Hefczyc 1984 Pruszcz Gdański Nordea Trading Technology
620 Krzysztof Załubski 1993 Warszawa
621 Arkadiusz Janeczko 1986 Gdańsk Seals
622 Sebastian Rogawski 1981 Gdańsk Intel runners
623 Damian Styber 1988 Gdańsk
624 Krzysztof Kunowski 1981 Gdańsk
625 Adam Kolka 1983 Gdansk
626 Arkadiusz Krym 1976 Gdańsk Fitness Leon
627 Justyna Jankowska 1986 Słupsk Mróweczki
628 Krzysztof Madej 1985 Kobylnica Mróweczki
629 Magda Dettlaff 1997 Gowino
630 Andrzej Rychter 1974 Gdynia PKO BP
631 Justyna Andryszak 1986 Gdansk Prosto z Melanzu Running Team
632 Rafał Góreczny 1973 Chwaszczyno
633 Romuald Tarasiuk 1965 Gdynia
634 Adam Zajac 1975 Mosty
635 Jan Czupajło 1962 GDAŃSK
636 Patryk Sienkiewicz 1972 Gdynia
637 Marta Mioduszewska-Sienkiewicz 1976 Gdynia
638 Monika Jaroszewska 1987 Gdańsk
639 Karol Brześkiewicz 1989 Gdynia
640 Łukasz Krygier 1987 Pruszcz Gdański Pruszcz Biega
641 Przemysław Michalski 1974 Gdańsk 2 Morski Pułk Strzelców
642 Daniel Płonka 1993 Gdańsk Nordea Trading Technology
643 Marek GAŁDA 1964 Gdynia Gdynia
644 Maciej Hałat 1988 Sierpc
645 Patryk Piesio 1988 Wejherowo AIC Team
646 Małgorzata Szymichowska 1980 Gdynia
647 Anika Brzoskowska 1984 Gdynia
649 Adam Dubiella 1977 Gdynia Deutsche Bank Tri Team
650 Mirek Karaszewski 1975 Gdynia
651 Katarzyna Radaszewska 1979 Gdynia
652 Olga Judycka 1991 Gdansk GetResponse
653 Galyna Bulatova 1987 Gdansk GetResponse
654 Anna Fijałkowska 1990 Gdańsk GetResponse
655 Piotr Potulski 1984 Borkowo GetResponse
656 Vita Beladzed 1991 Gdańsk GetResponse
657 Łukasz Adrych 1989 Gdańsk GetResponse
658 Jan Marcinkowski 1991 Gdańsk GetResponse
659 Oksana Reginia 1991 Gdansk GetRespone
660 Arkadiusz Kucharczyk 1982 Gdańsk GetResponse
661 Yuliia Yeromenko 1992 Gdańsk GetResponse
662 Tomasz Burzyński 1988 Gdańsk GetResponse Power Runners
663 Rafał Rumiński 1975 Gdynia Runeda
664 Artur Daszkiewicz 1973 Tczew
665 Karolina Krysiak 1989 Gdańsk
666 STEFAN CZERNIEWSKI 1981 MALBORK MAMAMADA.COM
667 Anna Słupska 1985 Gdańsk Acxiom Running Team
668 Aleksander Durkiewicz 1974 Braniewo
669 Kamil Wolski 1988 Gdynia Zuchwali bimbrownicy
670 Paweł Bober 1989 Gdynia Osada Muzyczna
671 Paweł Seroka 1984 Gdańsk KS Czubki
673 Dawid Konkel 1991 Reda
674 Monika Formella 1992 Bolszewo
675 Kinga Śliwińska 1998 Gdynia Wataha
676 Mateusz Rybczonek 1984 Gdynia Drużyna Minionów
677 Magdalena Brzeska 1987 Gdynia Drużyna Minionów
678 Bogumiła Szulakowska 1987 Wiślinka
679 Monika Prawdzik 1991 Gdańsk
680 Mateusz Banaś 1985 Gdańsk
681 Ewa Remisz 1980 Gdańsk
682 Wioletta Jasińska 1991 Gdańsk GetResponse
683 Joanna Marczuk 1987 Gdańsk
684 Maciej Sawicki 1980 Gdańsk
685 Gabriela Nagórska 1989 Lębork
686 Alicja Kozłowska 1988 Gdańsk
687 Joanna Miarowska 1975 Reda
689 Agnieszka Góralczyk 1990 Gdynia Agnieszka Góralczyk
690 Rafał Kulinkowski 1984 Jankowo Gdańskie
691 Piotr Fura 1988 Stegna
692 Michał Makowski 1977 Gdynia
693 Bogna Smardz 1975 Lébork
694 Anetta Rosin-Myszk 1981 Siemirowice
695 Marcin Wasilczyk 1981 Gdańsk Kainos biega
696 Michalina Tandecka 1987 Borne Sulinowo Borne Biega
697 Halina Golasz 1964 Gdańsk
698 MARIUSZ TOŁTYŻEWSKI 1978 Gdynia AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ
699 Igor Kopeć 1976 Gdynia
700 Stanisław Treder 1971 Kolonia
701 Dawid Jelitto 1978 Gdańsk
702 Justyna Chruściak 1992 Warszawa
703 Michał Hamkało 1992 Warszawa
704 Marcin Tolodziecki 1974 Źelistrzewo ByleDoMety
705 Agnieszka Tolodziecka 1973 Źelistrzewo ByleDoMety
706 Marcin Antkowiak 1975 Gdynia
707 Włodek Dettlaff 1980 Władysławowo
708 Krysia DETTLAFF 1982 WŁADYSŁAWOWO
709 Iwona Derc 1975 Swarzewo
710 Paweł Ryba 1973 Grabno
711 Piotr Słodowicz 1971 Gdańsk GRUPA TRÓJMIASTO
712 Jakub Klaman 1977 Przodkowo brak
713 Artur Turowski 1982 Gdynia TurAski
714 Przemysław Kacprzak 1985 Gdańsk LPP Team
715 Magdalena Krzystek 1982 Pruszcz Gdański LOTOS Running Team
716 Marcin Chamerski 1978 Gdańsk
717 Monika Malec 1992 Rokitki LPP TEAM
718 Barbara Wojciechowska-Brzezińska 1967 Gdynia Parkrun Gdynia
719 Jarosław Ohler 1959 Gdynia
720 Dagmara Sowińska 1994 Gdańsk LPP Team
721 Ewelina Gradzik 1991 Gdańsk LPP TEAM
722 Marek Hudzik 1967 Gdynia KL Gdynia
723 Marek Margol 1983 Gdańsk LPP TEAM
724 Dawid Rybarczyk 1990 Gdańsk GOYELLO POWER CLUB
725 Robert Brucki 1972 Gdynia ROB
726 Marek Dorobczyński 1985 Chałupy Chałupy
727 Kamila Kamińska 1985 Gdańsk
728 Darek Wąsik 1975 Pruszcz gdanski 49 Baza Lotnicza
729 Tomasz Kotlenga 1984 Sierakowice KS BAT Sierakowice
730 Rafał Kosiuk 1978 Gdynia
731 Janek Puchalski 1983 Gdańsk ZKS Olimpia Elbląg
732 Jarek Płoski 1968 Gdynia Complexsports
733 Krystian Pobłocki 1992 Rumia AIC TEAM
734 Marek Brakowski 1976 Rumia Quattro
735 Tomasz Paduch 1986 Gdańsk LPP TEAM
736 Krzysztof Filip 1973 Dębogórze noClub
737 Aleksandra Król 1991 Gdańsk
738 Tomasz Potarzyński 1981 Gdańsk
739 Iga Boniecka 1988 Gdańsk LPP TEAM
740 Anna Meyer 1985 Lębork 42,2
741 Mariusz Rokicki 1978 Płońsk
742 Grzegorz Jarocki 1970 Gdansk LPP
743 Iryna Polishchuk 1994 Gdańsk
745 Olga Ochal 1985 Bydgoszcz TEAMOCHAL
746 Leszek Pranczke 1968 Kębłowo MTB Małe Trójmiasto Biega
747 Bartłomiej Sikorski 1979 Gdansk
748 Karolina Lech 1989 Nowy Tuchom
749 Radomir Ornowski 1976 Bysław
750 Joanna Kwaśniewska 1994 Gdynia
751 Oleksandr Fiognostov 1990 Gdynia
752 Magdalena Hallmann 1993 Gościcino
753 Dominika Przytarska 1994 Reda
754 Adam Nowotniak 1947 Gdańsk
755 TADEUSZ KONATOWSKI 1966 GDYNIA
756 Tomasz Głazik 1967 Gdynia
757 Marcin Krakowski 1982 Gdynia
758 Mateusz Chołaściński 1979 Sopot
759 Grzegorz Kanikowski 1972 Gdynia
760 Zofia Cierocka 1995 Cewice
761 Maksymilian Szarlej 1995 Gdańsk
762 Wojciech Pietras 1985 gdansk
763 Zbigniew Zygmuntowski 1958 Gdańsk LZS Barniewice
764 Marta Wlazło 1979 Gdańsk
765 Nicole Kręcielewska 1993 Gdynia
766 Filip Brylski 1995 Włocławek
767 Andżelika Karolak 1998 Kwidzyn Jim Beam Team
768 Roman Słowiński 1962 Gdynia PARKRAN GDYNIA
769 Krzysztof Rząd 1986 Gdańsk Synopsys Running Team
770 Marcin Wieczorek 1972 Toruń
771 Michał Malicki 1989 Gdynia
773 Agnieszka Pupiało 1988 Gdynia
774 Urszula Lipska 1980 Pogórze
775 Julita Wróblewicz 1998 Kwidzyn
776 Marek Kaczorowski 1953 Gdańsk Privat
777 Łukasz Dorozynski 1986 Lębork 42.2 Lębork
779 Tiago Menezes 1982 Gdańsk BaoRao
780 Tomasz Łukowicz 1984 Gdynia
781 Ewa Łukowicz 1986 Gdynia
782 Marcin Krauze 1972 Pogórze
783 Anna Seta 1990 Straszyn LPP TEAM
784 Anna Lewandowska-Stańczak 1975 Gdańsk LPP Team
785 Adam Schröder 1978 Gdynia
786 Agnieszka Dębiec 1983 Rotmanka LPP Team
787 Anna Wajs 1995 Gdynia
788 Tomasz Klimczuk 1970 Straszyn
789 Adriana Zerka 1994 Suchy Dwór -
790 Dawid Freiberg 1996 Gdynia
791 Anna Nowak 1990 Gdynia The Cardio Bunnies
792 Robert Sieklucki 1974 Lębork Kreativsport
793 tomasz kreński 1977 Bydgoszcz TEAMOCHAL
794 Paweł Czyżkowski 1985 Mińsk Mazowiecki MKB Dreptak
795 Sylwia Tyrtania 1981 Borkowo LPP Team
796 Norbert Stranc 1998 Słupsk Familia Stranc
797 Mateusz Milewski 1986 Mrozy będzie dobrze albo niedobrze
798 Ewelina Bałda 1988 Mińsk Mazowiecki ASICS FrontRunner Poland
799 Łukasz Ławicki 1987 Gdynia
800 Sławomir Strojnowski 1963 Gdańsk
801 Małgorzata Stupak 1983 Gdynia
802 Bartosz Grube 1986 Gdynia BigYellowFoot Adventure Team
803 Katarzyna Harbaszewska 1983 Gdańsk
805 Edyta Izydorczyk 1980 Gdynia
806 Ela Drazkiewicz 1973 Gdansk
807 Adam Okuniewski 1954 Gdańsk
808 Paweł Buczyński 1973 Trąbki Małe
809 Krzysztof Grzeszczyk 1981 Gdynia
810 Dawid Gojke 1987 Władysławowo
811 Michał Sawiełajc 1972 Bydgoszcz
812 Zosia Brzeska 2000 Gdynia KL Gdynia
813 Krzysztof Żurawski 1982 Gdańsk brak
814 Grzegorz Gajewski 1982 Gdańsk TOUAX PANY
815 Adam Lewandrowski 1977 Rumia
816 Tomasz Kwiatkowski 1976 Pogórze 1976
817 KRZYSZTOF MOCARSKI 1995 Gdynia
818 Andy Quinn 1981 Gdynia
819 Paweł Kopociński 1989 Gdańsk
820 Bogusia Dombrowska 1979 Gdańsk
821 Radek Dombrowski 1979 Gdańsk
822 Mariusz Piórkowski 1982 Gdańsk Ambient System Team
823 Natalia Piórkowska 1988 Gdańsk Biegnę po medal
824 Helena Zielińska 1990 Gdańsk
825 Adam Zaniewski 1983 Gdynia
826 Ewelina Kulma 1988 Mińsk Mazowiecki Nosacz Team
827 Dominika Czerniewska 1983 Suchy Las
828 Karolina Stosik 1980 REDA
829 Barbara Chachulska 1958 Gdynia
830 Mariusz Sitarczuk 1982 Gdańsk JEDZIEMY DO ODCIĘCIA ;)
831 Agnieszka Cebulska 1991 Wrocław
832 Renata Marszk 1981 Kartuzy Akademia Biegowa Kartuzy
833 Norbert Szram 1989 Gdansk
834 Tomasz Zambrzycki 1970 Gdynia
835 Artur Rybak 1989 Gdansk Jeppesen
836 Adam Loeffler 1991 Gdynia Biegający Baptyści Gdynia
837 Oktawiusz Deaki 1979 Zabrze
838 WIESŁAWA WENTA 1978 WYGODA SIERAKOWSKA KS BAT
839 Roman Dąbkowski 1982 Świętajno
840 Grzegorz Kaczmarek 1979 Gdynia
841 Roman Różański 1980 Tczew
842 Julita Damps 1981 Słupsk NIGHT RUNNERS SŁUPSK
843 Martyna Latecka 1998 Elbląg AZS POLITECHNIKA GDAŃSKA
844 Maciej Kurs 1985 Gdansk
845 Andrzej GREBIENIK 1974 Słupsk W.P.K. SŁOŃ TEAM
846 Grzegorz Poradko 1990 Gdańsk
847 Magdalena Łada 1965 Gdynia
848 Marek Ewertowski 1993 Elbląg -
849 Joanna Siereńska 1996 Gdańsk
850 Mariusz DETTLAFF 1989 Władysłąwowo
851 Jakub Dorsz 1984 Sopot
852 Florian Pyszel 1995 Mińsk Mazowiecki Świat Okiem Biegacza
853 Radek Stelmach 1988 Tczew
854 Michał Michalak 1965 Poznań
855 Elżbieta Hryń-Morawska 1979 Gdynia Fitless mummy
856 Dariusz Chmielewski 1964 Gdańsk NSZZ Solidarność Region Gdański
857 Łukasz Sadowski 1991 Gdańsk
858 Krzysztof Kulawczuk 1981 Rumia
859 Dorota Makara 1975 Gdynia
860 Michał Rudziński 1989 Gdańsk
861 Damian Mrożek 1976 Chwaszczyno Hydrostacja.pl
862 Izabela Lipińska 1986 Gdańsk
863 robert Polewski 1980 gdynia
864 Krzysztof Grodzki 1983 Banino Runnersi S7
865 Ignacy Stopnicki 1944 Ustka "Tupot" Ustka
866 Mieczysław Cysewski 1961 Grudziądz
867 Radosław HURBAŃCZUK 1973 GDYNIA NAVY
868 Joanna Mućka 1993 Gdynia
869 Marcin Charun 1978 Gdynia
870 Monika Ubowska 1975 Tczew
871 KATARZYNA BOGUSZ 1990 Gdańsk ATC Cargo Team
872 Krzysztof Chojnacki 1982 Gdańsk EX Siedlce
873 Aleksandra Chojnacka 1989 Gdańsk EX Siedlce
874 Marika Szram 1992 Warszawa
875 Sylwester Wróblewski 1978 Gdańsk LOTOS Running Team
876 Ernest Lewandowski 1990 Gdynia
877 Ewa Lewandowska 1991 Gdynia
878 Andrzej Palgan 1982 Gdynia KB&CF
879 Jacek Czabajski 1947 Gdańsk Kadra B
880 Mengistu Zelalem 1993 HAGEN Ethiopia
881 Lucyna Duda 1981 Gdańsk
882 Małgorzata Kowalewska 1977 Banino Runnersi S7 Banino
883 Maciej Bach 1987 Pruszcz Gdański
884 Agnieszka Krawczuk 1996 Gdynia każdy sobie ...Team
885 Michał Kuc 1996 Gdynia
886 Andrzej Koźma 1964 Piła
887 Marcin Radawiec 1972 Gdańsk
888 Aleksandra Owczarczyk 1991 Elbląg
889 Wojciech Adamczyk 1980 Gdynia
890 Maciej Francuz 1995 Włocławek
891 Tomasz Wieczorek 1974 Gdańsk WATAHA-Łączy nas bieganie
892 Monika Saleem 1980 Gdańsk WATAHA-Łączy nas bieganie
893 Maciej Grzonka 1980 Gdynia
894 Piotr Kowalski 1993 Żukowo Młodzi i Miłość
895 Karolina Pawlak 1994 Rotmanka
896 Piotr Szultk 1967 Gdynia
897 Aleksandra Sztejka 1992 Warszawa
898 Leszek Zając 1978 Gdańsk Trzymiasto
899 Roman Truszkowski 1982 Gdynia
900 DARIUSZ SCHNEIDROWSKI 1972 RUMIA
901 Krzysztof Cichoń 1988 Jelenia Góra
902 Jakub Knapik 1984 Gdańsk MAMY TO!
903 Marcin Wojtas 1982 Borkowo
904 Bartosz Piwowarczyk 1997 Gdansk Chlodniczak
905 Natalia Hoffmann 1998 Dzierzgoń
906 Karolina Skurtys 1984 Reda Runeda
907 ALDONA SUŁEK 1976 WEJHEROWO
908 Monika Dettlaff 1998 Gowino
909 Mateusz Hewelt 1989 Puck Rebels Legion Team
910 Mateusz Moląg 1976 Rudawa Zabierzów Biega MOSUR Rudawa
911 Michał Wesołowski 1991 Ryki Biegusiem.pl
912 Oleksandra Shafar 1988 Kiev
913 Przemysław Adamiak 1981 Gdańsk
915 Dariusz Miętus 1963 Gdynia biegam dla siebie
916 Oskar Sawicki 1997 Szczecin
917 Artur Czułowski 1991 Warszawa
918 Łukasz Gołębski 1988 Gdynia
919 Andrzej TÓRZ 1955 Ustka USTKA
920 Arkadiusz Mokwa 1969 Gdańsk SBRT Warszawa
921 Marcin Paga 1986 Pogórze PAGA
922 Aleksandra Karczewska 1983 Gdynia
923 Agnieszka Krysiak 1975 Suchy Dwor Osiem
924 Krzysztof Krysiak 1969 Suchy Dwór Osiem
925 Maciej Kobylski 1976 Puck
926 Krzysztof Butowt 1993 Gdańsk Wkurw_team
927 KAROLINA OCZACHOWSKA 1980 GDAŃSK Sport-evo
928 Agnieszka Kiedacz 1977 Gdańsk
929 JACEK STANISZEWSKI 1961 GDYNIA SEVEN CONTINENTS CLUB
930 Waldemar Ossowski 1970 Żukowo Żukowo biega
931 Paweł Goździewski 1993 Gdańsk
932 Krzysztof Kujawiński 1974 GDANSK KK GROUP
933 Arkadiusz Szczypka 1967 Gdynia
934 Karolina Brandt 1991 Sopot
935 Krzysztof Świetliński 1974 Sopot
936 Piotr Pawelec 1982 Gdańsk
937 Sara Anastazja Osiecka 1992 Gdańsk
938 Jakub Klajna 1990 Gdańsk NAVA
939 Krzysztof Kowalski 1968 Sopot HRmax Cross Team
940 Adam Kowalski 2000 Sopot VO2max MTB Team
941 Andrzej Szklarski 1973 Elbląg
942 Alicja Szklarska 1976 Elbląg
943 Monika Weredycka 1979 Elbląg
944 Adam Władziński 1990 Gdynia
945 Anna Saletra 1973 Rumia RR
946 Aleksandra Śnieg 1962 Gdańsk WATAHA
947 Piotr Władziński 1992 Gdynia
948 Franciszek Wenta 1951 Krokowa
949 Bozena Kowalewska 1969 Gdynia CTM TEAM
950 Natalia Sławińska 1984 Szczecinek
951 Jagoda Badurowicz 1989 Gdańsk
952 Zbigniew Bohn 1965 Suchy Dwór
953 Katarzyna Kulis 1985 Borkowo
954 Janusz SZELIGA 1967 Suchy Dwór Wolny strzelec
956 Radoslaw Wiloch 1982 Gdansk Thunder Runner - team
957 Marcin Adamczak 1986 Gdynia
958 Tomasz Baran 1974 Gdynia MMŻ MAJECZKA
959 Katarzyna Formela 1985 Marszewska Góra
960 Piotr Radziun 1975 Gdańsk PADŁ NA RYJ TEAM
961 Mikołaj Lewandowski 1992 Gdańsk
962 Marta Kaczyńska 1969 GDAŃSK
963 Dawid Nowacki 1998 Kwidzyn Jim Beam Team
964 Sebastian Rogowski 1976 Żelistrzewo
965 Tomasz Zabielski 1980 Gdańsk
966 ANNA RADECKA 1972 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA
967 GRZEGORZ RADECKI 1972 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA
968 Pawel Wrobel 1977 Gdynia
969 Zygmunt Michalski 1969 Gdynia niezrzeszony
970 Piotr Ofman 1982 Gdynia M&P
971 Marta Magiera 1982 Gdańsk M&P
972 Michał Walczak 1995 Koszalin JUK
973 Artur Miś 1984 Gdańsk
974 Adam Kachelski 1985 Gdynia
975 Radosław Pietras 1985 Gdańsk
976 Bartłomiej Szałach 1981 Gdańsk
977 Wioletta Domżalska 1975 Rumia Parkrun Rumia
978 Tomasz Kowalewski 1991 Gdynia Vector
979 Janusz Bujak 1973 Gdynia
980 Jakub Kamiński 1989 Gdańsk
981 Robert Marciniak 1976 Banino RunBanino
982 Adam Pesta 1969 Gdynia UKS Azymut 45
983 piotr kwidziński 1979 Gdańsk
984 Aldona Sobocińska 1983 Wejherowo
985 Mateusz Szymański 1997 Władysławowo
986 Marcin Kujaciński 1995 Świecie Uniwersytet Gdański
987 Magdalena Urbańska 1988 Gdynia
988 Mariusz Stoltmann 1970 Gdynia Almukantarat
989 Agnieszka Kamińska 1977 Gdańsk Sprint
990 Maciej Kamienski 1978 Gdansk
991 Ariel Jabłoński 1990 Gdańsk Bez Formy Team
992 Katarzyna Kosińska 1994 Gdańsk
993 Michał Olszewski 1990 Gdynia
994 Piotr Romer 1976 Sopot
995 Marcin Kwiatkowski 1986 Gdynia
996 Lidia Zaszczyryńska 1984 Gdynia Gadus Team
997 Witold Strażewicz 1984 Gdynia Gadus Team
998 Jacek Klawikowski 1972 Gdynia
999 Dorota Bąba 1970 Żukowo
1000 MONIKA TOMASIŃSKA 1976 BANINO
1001 Jan Suliński 1989 Gdańsk
1002 Sylwester Kułakowski 1992 Gdynia STORM TEAM
1003 Krzysztof Kleser 1992 Gdynia MSC POLAND
1004 Andrzej Ślusarczyk 1971 PRUSZCZ GDAŃSKI Pruszcz Biega Show Must Go On
1005 Anna Pilachowska 1977 Gdynia Oll4Fan
1006 SŁAWOMIR DIDENKOW 1965 KOLECZKOWO
1007 Anna Radecka 1989 Gdynia
1008 Maciej Bartczak 1986 Gdynia
1009 Adam Ołdak 1986 Gdynia Wymiatacze
1010 Michał Jankowski 1987 Gdańsk
1011 Emilia Skubiszewska 1991 Gdynia
1012 Wioletta Malinowska 1977 Gdynia
1013 Martyna Malinowska 1998 Gdynia
1014 Krzysztof Matuszak 1973 Kiełpino Akademia Biegowa Kiełpino
1015 Anna Reichstein 1982 Gdynia
1016 Adela Moss 2000 Gdynia
1017 Piotr Makowski 1988 Gdynia
1018 Damian Rajkowski 1991 Pogórze Kosakowo Runners
1019 Sylwia Patelczyk 1992 Wejherowo
1020 Sebastian Śliwiński 1979 Gdynia SLIVA
1021 MONIKA ŚLIWIŃSKA 1981 Gdynia SLIVA
1022 Leszek Klawitter 1974 Gdynia DUDYCZ run
1023 Eliza Pasich 1988 Gdańsk
1024 Monika Błaszak 1975 Gdynia
1025 Marcin Miąsko 1975 Pogórze
1026 Anna Arendt 1981 Świecie
1027 Jacek Bernacki 1969 Połchowo KRS FORMOZA
1028 Grzegorz Guz 1978 Świecie Africa Twim
1029 Krzysztof Mróz 1970 Elbląg AQQ
1030 Marek Polniak 1974 Rumia S-4
1031 Sara Warzyńska 1994 Gdask
1032 Damian Konieczny 1985 Gdynia Adwokacka Grupa Biegowa
1033 Robert Studziński 1977 Juszkowo
1034 Jarosław Matyszewski 1970 Gdańsk
1035 Szczepan Suchoparski 1990 Gdynia Niezrzeszony
1036 Łukasz Lewandowski 1992 Gdynia Lewandowski Team
1038 Tomasz Malinowski 1973 Jegłownik
1039 Paweł Boroś 1988 Gdańsk GetResponse
1040 Mikhail Slikeyeu 1990 Gdansk
1041 Marcin Bednarski 1977 Gdańsk Nordea Trading Technology
1042 Patrycja Urbańska 1982 Gdańsk Elbląska Grupa Paralotniowa
1043 Wojciech Słupski 1981 Gdańsk
1044 Michał Wawrzyniak 1987 Gdynia
1045 Agata Ciesielska 1993 Gdańsk
1046 Patryk Treichel 1991 Gdańsk AIC TEAM
1047 Bartosz Śpiewak 1991 Gdańsk AIC Team
1048 Magdalena Jakubowska 1982 Gdynia
1049 Tomasz Jurewicz 1969 Pasłęk
1050 Piotr Sutkowski 1990 Gdańsk Kupię rolki! Tanio!
1051 Dariusz Woźniak 1963 Gdańsk
1053 Bogusław Wróblewski 1982 LĘBORK
1054 Sławomir Biłko 1976 Leszna Górna
1055 Michał Kozieł 1983 Gdańsk CrossCore
1056 Marek Wróblewski 1979 Lębork
1057 Izabela Mach 1983 Władysławowo Biegamy Razem Władysławowo
1058 Kasia Pankiewicz 1979 Gdańsk Lufthansa Systems Poland Active!
1059 Marlena Kamińska 1983 Gdynia Wymiatacze
1060 Anna Jankowiak 1974 Koleczkowo
1061 Weronika Sitterlee 1989 Kiełpino Biegam Wspieram Motywuję
1062 Bartłomiej Barczak 1992 Gdynia TEAM WRACAM DO ZDROWIA
1063 Basia Grzybowska 1982 Reda
1064 Maciej Jankowski 1976 Gdynia GR3miasto
1065 Monika Miler-Owsik 1977 Starogard Gdański Aktywni Kociewiacy/Morsy Zblewo
1066 Marcin Wojda 1987 Gdynia
1067 Małgorzata Szymaniuk 1973 Sopot Sopot
1068 Przemysław Ziemianin 1983 Hel KM PSP Gdynia
1069 Patryk Wetta 1992 Linia
1070 Wojciech Piasecki 1980 Gdynia
1071 Grzegorz Boś 1981 Słupsk
1072 Marcin Wojsa 1986 Gdańsk
1073 Natalia Sołtysiak 1987 Gdańsk
1074 Dariusz Studziński 1975 Gdynia
1075 Dariusz Seleman 1968 Gdynia DUDYCZ run
1076 Maciej Dragosz 1988 Gdynia
1077 Krzysztof Dydyna 1969 Kąty Rybackie Wojsko Polskie
1078 Marcin Thiel 1975 Zamostne
1079 Aleksandra Mura 1979 Zamostne
1080 Katarzyna Świderska 1985 Gdańsk
1081 Wojciech Naruszewicz 1987 Rumia
1082 Elwira Jankowska 1972 Jonkowo Allianz Running Team
1083 Karolina Naruszewicz 1986 Rumia
1084 Katarzyna Zygmuntowska 1992 Gdańsk LZS Barniewice
1085 Igor Grubba 1992 Puck
1086 Damian Sadłowski 1992 Gdynia
1087 Tomasz Urbaniak 1992 Jarocin
1088 Mariusz Sykut 1989 Ząbrowo Boombit Runners
1089 Dorota ANDRZEJEWSKA 1983 Gdańsk
1090 Krzysztof Orzechowski 1985 Gdynia
1091 ANNA EWA GAJDA 1972 GDYNIA
1092 Michał Bojanowski 1981 Lębork 42,2 Lębork
1093 Joanna Błaszczyk 1992 Gdynia
1094 Lidia Kollek-Wittbrodt 1991 Władysławowo Biegamy Razem Władysławowo
1095 Kamil Woźniakiewicz 1992 Gdynia
1096 Marek Wojniusz 1987 Gdynia ADVA Optical Networking
1097 Michał Waldman 1991 Gdańsk
1098 Anna Turczyńska 1994 Gdańsk
1099 Kamila Męczyńska 1981 Pogórze
1100 Paweł Szynaka 1987 Gdynia
1101 Adam Mackiewicz 1935 Gdynia Struś Pędziwiatr
1102 Edyta Wojciechowicz 1983 Cewice
1103 Izabela Jagmin 1983 Gdynia Wymiatacze
1104 Angelika Urban 1994 Straszyn
1105 Ewa Wyszomirska 1979 Gdańsk
1106 TOMASZ WYSZOMIRSKI 1969 GDAŃSK
1107 Jarosław Kania 1983 Gdynia
1108 Krzysztof Derc 1995 Puck
1109 Katarzyna Dobrzańska 1984 Gdynia
1110 Juan Saraza Canflanca 1989 Gdańsk PwC FCU Run Team
1111 MIROSŁAW KAWUCHA 1969 GDYNIA KRS FORMOZA
1112 Łukasz Kuczera 1988 Gdańsk
1113 Dorota Kozioł 1979 Gdynia
1114 Kinga Lewandowska-Gbyl 1980 Gdynia NEUROSANA
1115 Jeff Garrison 1965 Gdansk 2nd Baptist Church Gdansk
1116 Iván Manuel García Castro 1982 Ceuta
1117 Radosław Saniewski 1983 Olsztyn Gemalto
1118 Jacek Woliński 1977 Olsztyn Pszczółkowski Team
1119 Grzegorz Kózka 1972 Banino Szczęśliwa Team
1120 Krzysztof Szymański 1988 Domatówko
1121 Adriana Neubert 1984 Gdynia Szprychy Biegają
1122 Jowita Jastrzębska 1989 Sopot Saltus Team
1123 Adam Kiśluk 1975 Faszcze Pszczółkowski Team
1124 Joanna Brakowska 1975 Rumia
1125 Rafał Pudełko 1977 Gdynia CP Team
1126 Tomasz Fierka 1982 Lębork Klub 42,2 Lębork
1127 Olga Hycza 1976 Gdynia OLTECH Team
1128 Grzegorz Gałka 1971 Gdańsk
1129 Tomasz Flaszynski 1974 Gdańsk
1130 Agata Gołębiowska 1992 Gdynia
1131 Edyta Konkel 1976 Władysławowo Biegamy Razem Władysławowo
1132 Monika Winnik 1983 Gdynia
1133 Damian Lemanczyk 1987 Gdańsk STRUNNERS
1134 Krzysztof Krzyśko 1981 Gdańsk RUNNERSI S7 BANINO
1135 Kasia Głodzik 1989 Gdynia
1136 Sebastian Glab 1975 Gdynia
1137 Ula Glab 1976 Gdynia
1138 emil radomski 1975 Chwaszczyno Pomorska Szkoła Walki FIGHTER
1139 Rafał Studziński 1985 Gdynia
1140 WIOLETTA KOWALSKA 1967 GDYNIA
1141 Damian Kliszewski 1970 Bydgoszcz NOKIA Bydgoszcz
1142 Artur Sobczak 1977 Gdynia
1143 Anna Suszyńska 1952 Gdynia Morsy Gdynia
1144 Aleksandra Władymiruk 1980 PRUSZCZ GDAŃSKI Pruszcz Biega
1145 Weronika Urbaniak 1991 Gdańsk
1146 Krzysztof Dąbrowski 1978 Gdańsk Rockfin Team
1147 Jacek Kobierzycki 1978 Płock
1148 Ewa Piórko 1975 Gdansk
1149 Adam Langner 1993 Gdańsk
1150 Dominika Cichy 1996 Straszyn
1151 Anna Chyczewska 1969 Płońsk KB im. P.Sekowskiego
1152 Dawid Szuliński 1986 Kwidzyn
1153 Barbara Wytrwał 1975 Gdynia
1154 Feliks Fobke 1989 Gdynia Fighting Bikers Gdynia
1155 Izabela Grygowska 1987 Rumia zabiegana dama
1156 Krystian Książak 1990 Poznań
1157 Rafał Baranik 1990 Warszawa
1158 Roksana Kreft 1993 Gdańsk
1159 Adam Dubiela 1981 Gdynia Eltel Networks
1160 Magda Irzyłowska 1992 Gdańsk
1161 Jolanta Saniuk 1978 Gdańsk
1162 Małgorzata Jabłońska 1986 288
1163 Wojciech Kwidziński 1963 Gdańsk
1164 Artur Jankowicz 1984 Malbork beztlenowi malbork
1165 WLODEK Kołodziej 1977 Gdańsk
1166 Dorota Socha 1982 Gdynia
1167 Oskar Majchrzak 1986 Gdańsk
1168 Olimpia Albecka 1984 Władysławowo Biegamy razem Władysławowo
1169 Adam Brodowski 1992 Gdynia
1170 Agnieszka Bębenek 1993 Gdynia
1171 Olga Szkólnik 1994 Gdańsk
1172 Marcin Zygmunt 1980 Gdansk
1173 Mateusz Kreft 1990 Gdynia
1174 Dominik Bieliński 1993 Nowe
1175 Robert Zielaskiewicz 1984 Gdańsk Windhund-Team
1176 Rafał Królik 1987 Olszstyn
1177 Julian Bagiński 1974 Gdynia Extra power be with You
1178 Patryk Janka 1987 Gdansk
1179 Marta Zawalska 1984 Debogorze Wymiatacze
1180 Michał Sachetti 1986 Gdynia
1181 Tomasz Wytrwał 1970 Gdynia
1182 Dorota Małysa - Juras 1984 Gdynia
1183 Andrzej Burtowy 1954 Gdańsk Radość z biegania
1184 Jerzy Babiarz 1959 Gdynia
1185 Marcin Górski 1981 Tczew LOTOS Running Team
1186 Katarzyna Oleszczak 1983 Warszawa Rembertów Team
1187 Andrzej Skoczke 1991 Władysławowo
1188 Klaudia Gbyl 1991 Władysławowo
1189 Dawid Szmyt 1991 Starogard Gdański
1190 Ireneusz Osiecki 1960 Gdańsk CompleXsports triathlon team
1191 Grzegorz Wiktorek 1971 Miastkowo może dam radę
1192 Krystian Bianga 1983 RUMIA BARCA:))
1193 Jacek Zieliński 1969 Reda biegamyrazem.pl
1194 Miroslaw Ornal 1962 Wejherowo Motywatornia
1195 Robert Kuzimski 1977 Gdańsk
1196 Jakub Walczak 1997 Koszalin JUK
1197 Monika Krzyżanowska 1976 Gdynia
1198 Andrzej Turkowski 1980 Reda Turki Biegają
1199 Wiesław Kwiatkowski 1955 Reda Mar Woj
1200 Marlena Turkowska 1983 Reda Turki Biegają
1201 Stefan Kubica 1962 Gdańsk KWŚ Zakwasy
1202 Mariusz Stencel 1981 Rumia
1203 Andrzej Wojniusz 1956 Gdynia III LO Gdynia
1204 Beata Pająk 1973 Gdynia
1205 Kacper Wojciechowski 1994 Gdańsk
1206 Dariusz Karolewski 1981 Gdynia
1207 Michał Rybiński 1987 Poznań
1208 Magdalena Kokot 1988 Gdynia
1209 Jarosław Koitalla 1972 Otomin
1210 Wojciech Nawrocki 1983 Gdańsk
1211 Patrycja Wesołowska 1980 Gdynia
1212 Oskar Holz 1991 Tczew ST RUNNERS
1213 Magdalena Klawikowska 1977 RUMIA
1214 Martyna Klawikowska 1997 RUMIA
1215 Małgorzta Mrowicka 1962 Rumia
1216 Iga Kościńska 1993 Gdańsk
1217 Daniel Kasprzak 1975 Gdynia DG RSZ
1218 Martyna Woźny 1993 Gdańsk
1220 Przemysław Cesarz 1981 Pogórze
1221 Marcin Tokarz 1985 Gdynia -
1222 Agata Tomaszewska 1993 Gdańsk
1223 Wojtek Bączek 1983 Reda
1224 Daniel Żyła 1977 Pruszcz Gdański
1225 Anna Żyła 1978 Pruszcz Gdański
1226 DOROTA WYSOCKA 1966 Gdańsk
1227 Mieczysław Wysocki 1961 Gdańsk
1228 Gabriela Wysocka 2001 Gdańsk
1229 Piotr Połoński 1979 Gdańsk-Osowa
1230 Mirosław Formela 1963 Kiełpino
1231 Marlena Michalak 1987 Gdynia
1232 Damian Tałałaj 1985 Szczecin
1233 Marcin Gajdziński 1974 Gdańsk
1234 Magdalena Kaczorowska 1985 Gdańsk Bioway
1235 Renata Sztenderewicz 1982 Włocławek Aneta Team
1236 Łukasz Kadamus 1984 Gdańsk
1238 Magdalena Bogdan 1979 Warszawa
1239 Jarosław Heyka 1971 Lębork Morska Jednostka Rakietowa
1240 Marcin Małek 1989 Gdańsk
1241 Żanetta Arciuch 1976 Gdynia Parkrun Gdynia
1242 Wojciech Rudźko 1968 Wejherowo
1243 Tomasz Mikulski 1996 Łazy UKS Filipides Teresin
1244 Krzysztof WRZOS 1969 Władysławowo Virtual Runner Club
1245 Katarzyna Spisak 1981 Gdańsk
1246 Sławomir Hebel 1971 Rumia
1247 Marcin Makowski 1981 Gdynia
1248 Joanna Klajna 1992 Gdańsk
1249 Łukasz Kwieciński 1986 Małkowo
1250 JAROSŁAW FIJOŁEK 1966 GDAŃSK
1251 Krzysztof Gawroński 1947 Gdańsk Dziadkowy Klub Sportowy
1252 Aleksandra Olszówka 1980 Łódź
1253 Jolanta Przybyt 1970 Gdynia Gdynianka
1254 Dariusz Lemański 1969 Gdynia Africa Twin
1255 Urszula Lemańska 1971 Gdynia Africa Twin
1256 Grzegorz Samcik 1981 Gdańsk
1257 Monika Makasewicz 1981 Sopot Keller
1258 Tomasz Nikrant 1984 Wejherowo www.muzykofonia.pl
1259 Magdalena Kruszyńska 1980 Gdynia biegamyrazem.pl
1260 Marta Potrykus 1990 Gniewino
1261 Tomasz Topoliński 1990 Gdańsk
1262 Radosław Potrykus 1986 Gniewino
1263 Karolina Dalecka 1981 Mosty
1264 Adam Dalecki 1981 Mosty
1265 Sandra Dering 1992 Chwaszczyno Pomorska Szkoła Walki FIGHTER
1266 Elżbieta Dampc 1993 Chwaszczyno
1267 Jerzy Kuc 1983 Olsztyn AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl
1268 Piotr Malepszy 1978 Rumia Tri-Team Rumia
1269 Krzysztof Leszkowicz 1986 Pogórze DOMAX Racing Team
1270 Jacek Konarzewski 1971 Rumia niezrzeszony
1271 Maciej Rojewski 1984 Sopot CS Group Runners Team
1272 Kamila Kłudziak 1983 Gdynia
1273 Andrzej Kłudziak 1983 Gdynia
1274 Joanna Wiłkopeć 1985 Gdynia
1275 Maciej Różański 1977 Gowino
1276 Bartłomiej Stańczak 1986 Warszawa
1277 Paulina Kaczmarska 1998 Gdynia
1278 Arek Gapiński 1988 Lębork Agoga Gym Lębork / PGS Group
1279 Claudia Klopotek 1994 Gdynia
1280 Karol Jaworski 1984 Kartuzy
1281 Łukasz Formela 1975 Kartuzy
1282 Krzysztof Kalinowski 1982 Gdynia Biegamyrazem.pl
1283 Ewelina Modzelewska 1990 Gdynia ABADA Capoeira
1284 JAROSŁAW RÓŻYC 1975 KOSAKOWO
1285 JOANNA DOBRZYŃSKA 1981 GDYNIA
1286 Damian Kamiński 1993 Gdynia
1287 Karol Drzeżdżon 1988 Ostrowo
1288 Renata Kantecka 1979 Bolszewo Biegam bo lubię
1289 Tomasz Kantecki 1978 Bolszewo Biegam bo lubię
1290 Patrycja Król 1976 Gdynia
1291 Michał Kulawiński 1975 Gdańsk Media Team
1292 Marcin MAZUR 1981 GDAŃSK 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej
1293 Iwona Podsiadło 1971 Gdynia-Ostróda Agnes-Magnes
1294 Danuta Mikielska 1959 Olsztynek
1295 Daniel Mikielski 1990 Olsztynek
1296 Anna Stępień-Sporek 1979 Gdańsk DUDYCZ run
1297 AGNIESZKA ŻAKOWSKA 1987 GDAŃSK
1298 Lilianna Sharma 1985 Sopot BBL AWF Gdańsk
1299 Monika Sikora 1986 Gdańsk Copernicus Team
1300 Krzysztof Staszkiewicz 1983 Gdansk
1301 Sebastian Paczul 1980 Gdańsk BLOK EKIPA GDAŃSK
1302 Aurelia Jaworowicz 1979 Rumia
1303 PIOTR SADOWSKI 1972 STRASZYN
1304 Karol Pałubicki 1984 Gdynia
1305 PAWEŁ MAZUR 1984 Lębork Kreativsport
1306 Iwona Marciszewska 1977 Reda
1307 Paweł Brzuchalski 1985 Rumia
1308 Marcin Smółkowski 1984 Rumia RumiaRunner
1309 Maja Staniszewska 1993 Gdynia MSC POLAND
1310 Paweł Godlewski 1984 Gdynia
1311 Monika Wojewódka 1981 Gdynia
1312 Maciej Galiński 1984 Rumia Majateam/Auchan Rumia
1313 Magdalena Kostra 1979 Gdynia
1314 Katarzyna Chwedyna 1985 Gdynia
1315 Piotr Giedrojć 1978 Gdynia Hurricane Carviny Turbo Runners
1316 Justyna Frenszkowska 1991 Gdansk PowerRangers
1317 Paweł Bubółka 1977 Tczew PGE Obrót S.A.
1318 Katarzyna Trusow 1992 Gdynia ATC Cargo Team
1319 Łukasz Kowalik 1979 Gdynia -
1320 Katarzyna Andruszkiewicz 1967 Gdynia BBL Gdynia
1321 Waldemar Fronc 1950 Gdynia Karwiny
1322 Piotr Jóźwiak 1984 Gdańsk
1323 Anna Mitschke 1993 Sopot
1324 Marek Dembek 1986 Gdańsk Active Life
1325 Dawid Laskowski 1991 Gdynia
1326 Łukasz Samborski 1992 Gdańsk
1327 Agnieszka Falk 1983 Gdynia
1328 Mariusz Grota 1980 Słupsk Neonet
1329 Magdalena Wolik 1985 Gdynia
1330 Dariusz Wolik 1985 Gdynia
1331 Rafał Turowski 1979 Gdansk
1332 Monika Seredyn-Turowska 1977 Gdansk
1333 Kamil Smyk 1986 Bolszewo
1334 Hubert Kapturski 1982 Gdynia K.S. Miszcze Płyta
1335 Adam Sadowski 1975 Sulejówek Rozbiegany Sulejówek
1336 Beata Golec 1979 Gdynia Biegacze Północy
1337 Przemysław Tuzik 1987 Gdańsk
1338 Krzysztof Niekurzak 1979 Gdynia OKAS Gdynia
1339 Joanna Rajska-Niekurzak 1980 Gdynia OKAS Gdynia
1340 Gerard Wiśniewski 1976 Gdynia OKAS Gdynia
1341 Marcin Naczk 1976 Rumia
1342 Piotr Walczak 1979 Gdynia AZS Uniwersytet Gdański
1343 Waldemar Szweda 1974 Gdańsk
1344 Patryk Posański 1996 Choczewko Parkrun Rumia
1345 Jan Grzybek 2002 Gdynia
1346 Justyna Żurawska 1981 Gdynia
1347 Przemyslaw Daruk 1993 Gdynia
1348 Piotr Wielgórski 1965 Gdańsk
1349 Jacek Lis 1977 Borkowo
1350 Robert Nikolajuk 1982 Olsztyn
1351 Andrzej Krzyszkowski 1952 Gdynia niestowarzyszony
1352 Karolina Mizik 1992 Gdańsk
1353 Krzysztof Jereczek 1987 Sopot www.bwt.3mcity.pl
1354 Maciej Wesołowski 1993 Krępa Słupska
1355 Arkadiusz Łangowski 1981 Gdańsk
1356 Krystian Pstrong 1981 Gdańsk
1357 Paweł Schoennagel 1975 Gdańsk schoenagina
1358 Katarzyna Gałuszyńska 1985 Gdynia Aktywni Grupa Travel
1359 Hanna Błaszczyk 1961 Gdynia
1360 Dżafar Bajraszewski 1981 Rumia
1361 Kamil Andrusz 1978 Kazimierz Endure Team / Trilozofia.pl
1362 Marcin Gornowicz 1981 Leźno
1363 Michał Gierwatowski 1978 Gdańsk Monolit IT
1364 Piotr Wysocki 1991 Gdańsk Monolit IT
1365 Grzegorz Kepka 1989 wejherowo MajaTeam
1366 Karol Matuszewski 1991 Gdańsk FCBP Running Team
1367 Sviatoslav Hrytsai 1975 Gdynia
1368 Bogdan Błaszczyk 1960 Gdynia CTM Team
1369 Grzegorz Bieszk 1976 Rumia
1370 JOLANTA PAWŁOWSKA 1974 DREWNICA Ulek-Mój Anioł
1371 Paweł Reszczyński 1985 KOŚCIERZYNA
1372 Katarzyna Bylińska 1971 Gdańsk
1373 Agnieszka Adamczewska 1974 Gdynia
1374 Marek Grzegory 1990 Władysławowo Decathlon Rumia
1375 Julia Małecka-Nowosielska 1999 Rumia Decathlon Rumia
1376 Marzena Hetman 1965 Gdynia
1377 Mariola Stańco 1985 Rumia
1378 Jakub Nowosielski 1996 Gdańsk
1379 Mariusz Kotarski 1980 Rumia biegamyrazem.pl
1380 Marcin Majsterek 1974 Gdynia Asiory Benka
1381 Karolina Majsterek 1981 Gdynia Asiory Benka
1382 Iwona Sikora 1979 Gdynia Sp 31
1383 Paulina Szczepkowska 1995 Krokowa
1384 Wojciech Kozłowski 1985 Gdynia
1385 Ewelina Dranka 1986 Gdynia The One
1386 Paweł Liszewski 1990 Gdańsk
1387 Grażyna Matuszak 1975 Kiełpino Akademia biegowa Kiełpino
1388 Darek Kowalski 1979 Reda NeoEdo
1389 Dariusz Adrjan 1960 Oprzężów Biegnące Wieprze
1390 Sławomir Klajbor 1984 Pogórze
1391 Kamila Klajbor 1986 Pogórze
1392 Marek Jakubowski 1973 Pszczółki RUNNERSI S7 BANINO
1393 Lucyna Janus 1981 Wejherowo
1394 JANUSZ ANDRZEJ LIS 1963 Gdynia
1395 Zdzisław KowalskI 1962 Goleniów KB KAMIEŃ POMORSKI
1396 Małgorzata Garstka 1970 Rusocin
1397 Artur Wietecha 1990 Gdańsk
1398 Piotr Burtowy 1988 Gdynia ADVA Optical / Z bieganiem mi do twarzy
1399 Michal Kuriata 1986 Gdynia
1400 Anna Durka 1984 Łódź
1401 Dorota Kowalska 1965 Goleniów KB KAMIEŃ POMORSKI
1402 Kamil Ćwikowski 1994 Augustów
1403 Piotr Orłowski 1985 Gdynia
1404 Mateusz Zakrzewski 1990 Gdańsk
1405 zygfryd liban 1943 Tczew biegajacytczew
1406 Bartosz Tomkowicz 1980 Cedry Wielkie Cedrowy Dworek
1407 Leszek Podolak 1954 Gdynia niezrzeszony
1408 Sandra Podolak 1990 Gdynia