Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub
2 Mateusz Niemczyk 1992 Starogard Gdański KKB Starogard
3 TOMASZ GRYCKO 1992 WŁADYSŁAWOWO UKS BLIZA WŁADYSŁAWOWO
4 Piotr Mielewczyk 1990 Lębork Warszawskie Sankt Moritz
5 Adam Głogowski 1993 Gdynia UKS Ekonomik Maratończyk Lębork/ATC Cargo Team
6 Michał Czapiński 1982 Reda EUROPELL- BIKE U UP
7 Marcin Miszewski 1988 Gdynia Intel Runners
8 Łukasz Ławicki 1987 Gdynia
9 Damian Sławiński 1987 Gdynia LKS Zorza Gdynia
10 Ewelina Paprocka 1987 Luzino
11 Andżelika Dzięgiel-Poślada 1989 Toruń GKS Fabianki
12 Alicja Misiak 1993 Susz AZS UG
13 Aleksandra Baranowska - Trzasko 1979 Gdynia KUJAWSCY S7 Runners
14 Katarzyna Pobłocka 1994 Lębork UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork
15 Piotr POBŁOCKI 1965 LĘBORK UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork
16 Andrzej Rogiewicz 1993 Grudziądz Packman Team
31 Marcin Kubiak 1980 Gdynia WZMiO COM-DKM
32 Dariusz Gąszczyk 1991 Gdynia
33 Krzysztof Bednarek 1968 Gdynia SPORTEVO
34 Milena Bławat 1980 Somonino
35 Michał Palaschke 1992 Gdańsk Sportowy Mjakle
36 Aleksandra Galanek 1993 Gdynia
37 Jakub Gołąb 1984 Gdańsk Napieramy
38 Dominika Radomska 1994 Kaczory
39 Grzegorz Dziekan 1982 Strzebielino
40 Damian Pogorzelski 1987 Rumia PEKAZET
41 Piotr Jóźwiak 1984 Gdańsk
42 Marcin Szymkowiak 1982 Morąg Finisz Morąg
43 Wojciech Dryl 1965 Gdynia MJNS & WD
44 Bartek Korjat 1984 Gdynia Strefa Tuningu
45 Tomasz Głazik 1967 Gdynia
46 Krystian Meyer-Szary 1986 Gdynia www.wakacjelubiatowo.pl
47 Andrzej Ryński 1967 Gdynia
48 Adam Kachelski 1985 Gdynia
49 Waldemar Kowalski 1985 Borkowo Leasing Polski Team
50 Dominika Lewińska 1979 Władysławowo Biegamy Razem Władysławowo
51 Piotr Wielgórski 1965 Gdańsk
52 ANDRZEJ KOTUŁA 1956 GDYNIA SZCZENURZE
53 Marcin Opinc 1976 Tczew Ciezkieslowa.pl
54 Andrzej Stasica 1974 Łęgowo
55 Krzysztof Chojnacki 1987 Reda
56 Tomasz Jagłowski 1985 Gdynia
57 Roman Liśkiewicz 1969 Kętrzyn 1969
58 Beata Liśkiewicz 1972 Kętrzyn
59 Emilia Filipkowska 1990 Ełk
60 Wojciech Owczarz 1991 Gdynia Niepodległe Królestwo Demptowa
61 Tomasz Święcicki 1979 Gdańsk
62 Stefan Kubica 1962 Gdańsk KWŚ Zakwasy
63 Mateusz Gruszeczka 1991 Gdynia Parkrun Grudziądz
64 agnieszka sikorska 1982 gdynia
65 Dariusz Groenwald 1971 Połczyno ISKRA Połczyno
66 Maciej Rojewski 1984 Sopot CS Group Runners Team
67 Sylwester Kułakowski 1992 Gdynia STORM TEAM
68 Bartosz Jachimowicz 1984 Gdańsk
69 Michał Lis 1990 Reda
70 Artur Guz 1974 Gdynia LIVE LOVE RUN
71 Andrzej Balicki 1951 Gdynia Parkrun Gdynia
72 Mateusz Balicki 2002 Reda Parkrun Gdynia
73 Patryk Balicki 2002 Reda Parkrun Gdynia
74 Łukasz Głomski 1983 Gdańsk
75 Jędrzej Karpiński 1993 Gdynia LUFTHANSA SYSTEMS POLAND ACTIVE!
76 Mateusz Holk-Łebiński 1990 Sierakowice
77 Kamila Kobylińska 1987 Gdynia wellu.eu
78 Ryszard Kucik 1956 Gdynia
79 Małgorzata Szymaniuk 1973 Sopot Sopot
80 Agata Kuleta 1993 Gdańsk Mistrzów
81 Przemysław Piesik 1985 Gdynia Ci co zaufali Panu biegną bez zmęczenia (Iz 40, 31
82 Karolina Dolińska 1985 Żukowo
83 Robert Witkowski 1965 Gdynia
84 Łukasz Stacherski 1989 Przedbórz Biegamyrazem.pl / Ambitious Runners Team
85 Tomasz Podsiadło 1971 Ostróda-Gdynia Old Punx never die
86 Paweł Różycki 1984 Gdańsk
87 Anna Kalska 1992 Reda
88 Michał Prusinowski 1993 Braniewo
89 Adrianna Lipko 1988 Gdynia Biegamyrazem.pl
90 Tomasz Potarzyński 1981 Gdańsk
91 Janusz Krać 1981 Gdańsk Czitos
92 Marek Siewert 1974 TUCHOM POMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTER
93 Sylwia Ambroziak 1980 Kowale Taka RYBA
94 Adam Ambroziak 1980 kowale Taka RYBA
95 Dorota Kozioł 1979 Gdynia
96 Marek Ciemny 1979 Gdynia
97 Adam Feszler 1972 Gdynia United Mawaha Team
98 Wojciech Sularz 1966 Gdynia Soolashowe Truchtanie
99 Dorota Mazur 1987 Rumia
101 Marek Niemiec 1969 Gdynia ACTIV EAGLES PRO
102 Jacek Richter 1978 Gdańsk Taka RYBA
103 Maciej Jusza 1984 Gdańsk Intel Runners
104 Adriana Neubert 1984 Gdynia Szprychy Biegają
105 Kamil Paszko 1990 Florczaki Finisz Morąg
106 Przemysław Przybyciel 1985 KOSAKOWO Oliwski garaż
107 Andrzej Sobiech 1974 Kadzidło Gryf Gdynia
108 Izabella Raulin 1989 Gdańsk Intel Runners
109 Agnieszka Czoska 1984 Gdańsk Galwanizernia Radmor
110 Żanetta Arciuch 1976 Gdynia Parkrun Gdynia
111 Krzysztof Sośnicki 1948 Hel Helski Zefirek
112 Daniel Charun 1986 Gdańsk Atomowa Nikola
113 Kamil Szabłowski 1990 Gdańsk Hotel Almond Team
114 Tomasz Przedwojewski 1989 Gdynia Morświn
115 Dariusz Studziński 1975 Gdynia GALWANIZERNIA RADMOR
116 Marzena Ziółkowska 1983 Gdynia
117 Tadeusz Paszkowski 1984 gdynia HandBalltic Promotion
118 Monika Nowak 1979 Gdańsk
119 Dariusz Józefowicz 1971 Gdynia PADŁ NA RYJ TEAM
120 Bartłomiej Zaczkowski 1988 Gdynia
121 Sławomir Swat 1983 Gdynia VB Polska
122 Tomasz Waligórski 1972 Gdynia
123 Sławomir Podgórski 1972 Chwaszczyno Ubezpieczenia Chwaszczyno
124 Maciej Bryła 1974 Pruszcz Gdański Pruszcz Biega/49BLot
125 Michał Ścibisz 1975 Gdynia
126 Sylwia Ścibisz 1975 Gdynia 1975
127 Jakub Bełcik 1991 Nowy Dwór Gdański
128 Katarzyna Lenart 1984 Gdynia BigYellowFoot Adwenture Team
129 Marcin Miąsko 1975 Pogórze
130 Agnieszka Dobkowska 1979 Wejherowo MTB-Małe Trójmiasto Biega
131 Grzegorz Czerniak 1981 Nowa Wieś k.Grudziądza Mam ochotę pobiegać
132 Kuba Rolewski 1991 Władysławowo Biegamy Razem Władysławowo
133 Maciej Maćkowski 1986 Bydgoszcz UPS BYDGOSZCZ
134 Damian Gruszecki 1986 Gdańsk Dream Tri Team
135 Maciej Nowak 1979 Puck DZIUBAS TEAM
136 ANDRIY MUKA 1994 PUCK DZIUBAS TEAM
137 Dawid Wolfram 1989 Gdynia
138 Krzysztof Domoradzki 1979 Gdańsk EPAM Team
139 Agnieszka Kramarz 1993 Gdansk TriLadies
140 Beata Turzyńska 1973 Gdynia
141 Joanna Miarowska 1975 Reda
142 Agata Goszka 1985 kopalino
143 Anna Blaszczyk-Parka 1991 Gdynia
144 Rafał Szulkowski 1974 Gdańsk YMAA Sopot-Gdańsk
145 Aleksandra Śliwa 1984 Żory
146 Piotr Burtowy 1988 Gdynia ADVA / Forever
147 Marta Mielczarek 1992 Gdańsk
148 Bogusława Śliwowska 1991 Kolno
149 Bartłomiej Bielski 1977 Gdynia Torus Triathlon Team
150 Ewa Czerepaniak 1993 Gdańsk
151 Pawel Szymczak 1988 Dys
152 Daniel Wojdyło 1976 Lubiszewo Sosnowa
153 Kamil Gdaniec 1987 Tczew
154 Leszek Lemke 1977 Gdynia Gdyński Triathlon
155 Tomasz Kozłowski 1979 Barczewo Aikido Barczewo \ BSB Barczewo Biega
156 Beata Pronobis 1970 Barczewo BSB Barczewo Biega
157 Adam Dubiella 1977 Sopott Rak Team
158 Karolina Kusibar 1995 Sopot
159 Daniel Skrzypkowski 1972 Gdynia SPORTFAZA.pl
160 Marcin Gadomski 1981 Gdańsk
161 Małgorzata Piotrowska 1983 Gdynia Aktywny leniwiec
162 Aleksandra Śnieg 1962 Gdańsk Wataha - łączy nas bieganie
163 Oktawiusz Porański 1976 Gdynia ciezkieslowa.pl
164 Marek Smoliński 1982 Gdańsk Dynatrace
165 Leszek Stubiński 1976 Piszczac KM PSP Biała Podlaska
166 Piotr Dombrowski 1979 Gdynia
167 Anna Mongird 1983 Gdańsk
168 Tomasz Ronkowski 1984 Gdańsk Wu Team Running Team
169 Adam Szwarc 1987 Gdynia
170 Sławomir Pawella 1968 Gdynia FIKI MIKI Team
171 Michał Sienkiewicz 1985 Gdańsk RUN MDC
172 Leszek Dasiukiewicz 1959 Gdańsk niezrzeszony
173 Feliks Fobke 1989 Gdynia Fighting Bikers Gdynia
174 Weronika Wojnarowska 1985 Gdynia
175 Błażej Darowski 1993 Gniewino Aplitt
176 Wojciech Dyśko 1984 Słupsk Aktywna Fabryka Słupsk
177 Paweł Pawlicki 1985 Gdynia Zdrowsza wersja
178 Mirek Kudrewicz 1964 Gdańsk silco
179 Tomasz Skawiński 1971 Gdynia NEXUS Team
180 Michał Ostrowski 1976 Rumia AT Team
181 Ewa Perłowska 1987 Gdańsk
182 Monika Mielczarska 1989 Warszawa
183 Krzysztof Krzyśko 1981 Banino Kujawscy S7 Runners
184 Piotr Piskorski 1977 Golub-Dobrzyń
185 Radosław Pietras 1985 Gdańsk
186 Piotr Wiśniewski 1992 Świdwin
187 Artur Cieszyński 1975 Gdańsk Talent Finanse
188 Marcin Ormianin 1989 Tczew Apator Metrix S.A.
189 Dariusz Stykuc 1985 Gdańsk Keep Calm & Run
190 Mateusz Miszewski 1989 Gdańsk CTS - Czaja Training System
191 Karol Matuszewski 1991 Gdańsk FCBP Running Team
192 Krzysztof Szymański 1988 Domatówko
193 Filip Tyburski 1982 Grudziądz KM PSP Grudziądz
194 Bartosz Potyrała 1981 Sopot
195 Piotr Orłowski 1985 Gdynia Szwagry
196 Aleksandra Gruszka 1991 Szczecinek
197 Agnieszka Pioruńska 1977 Gdynia Agnes Magnes
198 Jerzy Staniszewski 1959 Gdańsk
199 Magdalena Kostra 1979 Gdynia
200 Bogumił Furche 1984 Gdańsk
201 Janusz Lidzbarski 1982 Chwaszczyno
202 Adrianna Bisewska 1973 Gdynia
203 Anna Janowicz 1979 Władysławowo Biegamy Razem Władysławowo
204 Mikołaj Wierzbicki 1978 Gdynia
205 Maciej Mikołajczyk 1980 Warszawa MOCNO GROCHÓW
206 Janusz SZELIGA 1967 Suchy Dwór Wolny strzelec
207 Jakub Sperka 1987 Gdynia StudioBezNazwy Fotograf
208 Monika Nowak 1989 Gdynia Hospicjum św. Wawrzyńca w Gdyni
209 Jakub Zarach 1992 Mosty
210 Karolina Zając 1992 Gdańsk
211 Zuzanna Głombiowska 1996 Gdynia Runpassion.pl TEAM
212 Beata Golec 1979 Gdynia Biegacze Północy
213 Anna Balonis-Chyb 1983 Gdynia
214 Jakub Zakrzewski 1983 Starogard Gdański
215 Anna Szyłejko 1991 Gdańsk
216 Katarzyna Szabat 1995 Braniewo
217 Zbigniew Wiśniewski 1957 Gdynia niezrzeszony
218 Jakub Nowosielski 1996 Gdańsk
219 Mateusz Torbicki 1988 Gdynia
220 Paweł Pacholec 1980 Gdynia Biegająca Gdynia
221 Stanisław Pacholec 1954 Świątki Pszczółkowski Team
222 Waldemar Laskowski 1972 Lubiszewo Sosnowa
223 Paweł Rakoczy 1966 Gdynia Jola & Paweł Biegiem Przez Życie
224 Marta Józefowicz 1989 Kwidzyn
225 Michał Nizgorski 1995 Gdynia
226 Maciej Roszman 1980 Gowino KijoweGowino
227 Maciej Humanowski 1992 Władysławowo KP PSP PUCK
228 Krzysztof Puweł 1983 Banino
229 Katarzyna Walczuk 1992 Rumia
230 KRZYSZTOF MANTHEY 1969 GDAŃSK
231 Łukasz Myślisz 1980 Władysławowo
232 Olaf Kowalewski 1945 Wejherowo A My Swoje !!!
233 Katarzyna Cygan 1990 Gdynia
234 Wioletta Kaliczyńska 1978 Rumia Drużyna Szpiku
235 Magda Kawecka 1993 Kwidzyn
236 Małgorzata Stupak 1983 Gdynia
237 Edyta Karpiusz 1974 Gdynia JAtrenuje
238 Maciej Wesołowski 1993 Krępa Słupska
239 Edyta Rudnik 1993 Gdańsk Arla running team
240 Artur Radziak 1984 Gdynia Jak Dziki Team
241 STEFAN SANDACH 1949 GDYNIA TEAM ZIELONA LAGUNA/Motywatornia
242 Sławomir Strojnowski 1963 Gdańsk
243 Patrycja Król 1976 Gdynia
244 Aneta Szóstakiewicz 1973 Potęgowo
245 Marcin Biel 1977 Pogórze NAVIGIUM Running Team
246 Bartosz Robakowski 1984 Koleczkowo KKS Koleczkowo
247 Filip Nerc 1976 Gdańsk Zabiegaj o pomoc - Hestyjne Centrum Wolontariatu
248 Waldemar Lica 1973 Gdynia
249 Arkadiusz Fotek 1973 Rumia FOTEK TEAM
250 Grzech Janikowski 1973 Lębork
251 Bartłomiej Barczak 1992 Gdynia TEAM Wracam do Zdrowia
252 Maciej Ruczyński 1963 Rumia MR Team
253 Ewa Huryń 1973 Szczecin
254 Jan MARKO 1965 Gdynia run-log.com
255 Dorota Socha 1982 Gdynia
256 Zbigniew Kapuściński 1972 Szczecin Grupa Azoty
257 Paweł Wachnicki 1976 Gdańsk
258 Karolina Kokot 1983 Gdynia
259 Robert Knitter 1983 Gdynia biegamyrazem.pl
260 Waldemar Fronc 1950 Gdynia Karwiny
261 Rafał Wojtaszak 1977 Gdynia
262 Tomasz Jankowski 1985 Gdynia Geoban
263 DARIUSZ WŁADYMIRUK 1980 PRUSZCZ GDAŃSKI Pruszcz Biega
264 Magdalena Bojke 1996 Mała Piaśnica
265 Aleksandra Władymiruk 1980 PRUSZCZ GDAŃSKI Pruszcz Biega
266 Joanna Zasada 1978 Mosty WYMIATACZE
267 MAREK MRÓZ 1984 WARSZAWA
268 Paweł Kulas 1981 Gdynia Pączek & Pączek
269 Krystian Zawalich 1986 Gdańsk
270 Wojciech Piasecki 1980 Gdynia
271 Darek Grzankowski 1976 Puck 33drOP
272 Ernest Szubert 1986 Gdynia
273 MACIEJ BELLWON 1983 Gdynia
274 Dariusz Kaczyński 1984 Pruszcz Gdański DOMO TEAM
275 Agnieszka Kubik 1986 Gdańsk BCT Team Gdynia
276 Maciej Stolarczyk 1970 Gdańsk Szkoła Yogi Zofii Netter
277 Marcin Półbrat 1991 Czarne
278 Wojciech Tomkiel 1974 Gdynia Bbl-Gdynia
279 Michal Pomierski 1986 Gdansk
280 Roman Kwiecinski 1981 Gdańsk
281 Damian Narkiewicz 1976 Gdańsk Team Aquacleaning24
282 Aleksander Mogiłka 1992 Gdynia
283 Bartosz Kopeć 1989 Gdańsk Crossfit Stocznia
284 Joanna Canchaya 1987 Gdynia
285 DARIUSZ ZIELIŃSKI 1973 GDAŃSK
286 Tomasz Chudewniak 1990 Junoszyno KP PSP Nowy Dwór Gdański
287 Piotr Urbański 1992 Gdynia
288 Katarzyna Micielska 1991 Gdańsk
289 Marek Fornal 1962 Kąpino
290 RYSZARD KOŁOWIECKI 1947 GDYNIA morsy gdyńskie
291 Bartłomiej Wirkus 2001 Kościerzyna Akademia Biegowa Kościerzyna
292 Roman Wirkus 1973 Kościerzyna JAGODOWA TEAM
293 Wojciech Chudewniak 1967 Junoszyno Wilki Żuławskie
294 Piotr Szlas 1970 Strzebielino Niezrzeszony
295 Tomasz Oberzig 1980 Reda ST RUNNERS
296 Sławek Bonik 1967 Sopot Burmatex
297 Paweł Lis 1977 Gdańsk CTS / SNT
298 Ewa Dębiec 1982 Gdańsk Smaruj Na Trening Team
299 Krzysztof Obrzud 1977 Bożepole Wielkie
300 Anna Kummer 1980 Kąpino
301 Robert Witkowski 1971 Gdańsk Tumbo Team
302 Beata Migga 1979 Kąpino
303 Katarzyna Obrzud 1976 Bożepole Wielkie
304 Władysław Pohnke 1946 Gdańsk BIEGAM BO LUBIĘ
305 Ewelina Dranka 1986 Gdynia MOL
306 Patrycja Andrzejczak 1989 Gdynia
307 Maciej Podgórzak 1990 Gdynia
308 Marcin Zawaluk 1976 Jankowo Gdańskie (RT) Runholik Team
309 Marcin Jatkowski 1983 Augustów
310 Krystian Wasiluk 1989 Gdynia
311 Paweł Spławiński 1978 Tczew APATOR Metrix S.A.
312 Agnieszka Witkowska 2000 Gdańsk
313 JACEK STANISZEWSKI 1961 GDYNIA AKADEMIA BIEGANIA
314 Sylwia Gronowska 1976 Gdynia Saltus Sport Team
315 Robert Gronowski 1977 Gdynia
316 Wiktor Szopiński 1978 Starogard Gdański GTS équipe
317 Michał Mazur 1987 Starachowice
318 Paweł Buczyński 1973 Trąbki Małe
319 Jacek Kobierzycki 1978 Płock
320 Magdalena Łada 1965 Gdynia
321 Bartosz Ława 1979 Szczecin
322 Leszek Goździewicz 1976 Gdynia Biegamyrazem.pl
323 Aleksandra de Virion 1972 Gdańsk Taka RYBA
324 ELŻBIETA KLIM 1972 GDYNIA TREC TEAM
325 Kamilla Maria Buś 1973 Mosty Jezus żyje
326 Dariusz Walczak 1981 Gdańsk
327 Agnieszka Deliga 1987 Gdynia
328 Aleksander Buś 1971 Mosty
329 Patryk Andrzejewski 1980 Poznań
330 Grażyna Witt 1953 Sopot MaratonyPolskie.PL TEAM
331 Andrzej TÓRZ 1955 Ustka USTKA
332 Ryszard Brożyna 1965 Gdynia
333 Wojciech Gryczka 1997 Kisielice
334 Wiesław Miszewski 1957 Gdynia Mężczyzna
335 Andrzej Maciaszek 1982 Konin
336 Łukasz Kwieciński 1986 Małkowo
337 Jarosław Rojewski 1969 Kutno Kutno Biega
338 Rafał Hazuka 1976 Gościcino
339 José Carlos Robles 1988 Gdansk Geoban
340 Jonasz Czeszejko 1988 Stegna
341 Łukasz Jagielski 1979 Bydgoszcz LeBiega
342 Mariusz Kościelski 1966 Gdynia COM-DKM
343 Wioletta Kurzawa 1969 Gdynia Akademia Biegowa Gdynia
344 Marcin Mede 1971 Gdynia
345 Patryk Wołowicz 1976 Gdynia
346 Joanna Majkowska 1997 Gdynia
347 Krzysztof Dydymski 1974 Rumia Team Deaf
348 Marcin Frymark 1984 Reda Norda Active Team
349 Piotr Grycner 1951 Starogard Gdański ROCOCO
350 Przemysław Skrobacz 1988 Reda
351 Dorota Jeżyk 1980 Gdynia
352 Maciej Feld 1956 Bydgoszcz Santander Runners Team
353 Sebastian Sobiecki 1984 Wejherowo MTB
354 Danuta Sobiecka 1983 Wejherowo MTB
355 Monika Dydymska 1974 Rumia
356 Szymon Jagielski 1977 Łasin
357 Paweł Bury 1981 Gdynia biegamyrazem.pl
358 Marek Kasprzak 1985 Gdynia biegamyrazem.pl
359 Magdalena Klawikowska 1977 Rumia
360 Bartosz Majsterek 1981 Gdańsk Asiory Benka
361 Zbigniew Kołtuniak 1983 Gdańsk EPAM Team
362 Mateusz Kozieł 1995 Gdynia
363 Damian Konieczny 1985 Gdynia Adwokacka Grupa Biegowa
364 Natalia Bladowska 1992 Gdańsk
365 Małgosia Mrowicka 1962 Rumia
366 Mateusz Kołakowski 1991 Gdynia
367 Iván Manuel García Castro 1982 Ceuta
368 Witold Nawrot 1988 Gdansk Just 5
369 Marcin Jułkowski 1987 Gdynia
370 Maria Nowak 1989 Gdynia
371 Tomasz Jurewicz 1969 Pasłęk
372 Martyna Klawikowska 1997 RUMIA
373 Krzysztof Kowalczyk 1979 Suchy Dwór www.altusoffice.pl
374 Jacek Gruszeczka 1986 Grudziądz parkrun Grudziądz
375 Krzysztof Adamski 1980 Gdynia Wymiatacze
376 Marlena Michalak 1987 Gdynia
377 Katarzyna Nawrot 1991 Gdańsk
378 Natalia Piask 1986 Wejherowo
379 Rafał Polakowski 1989 Gdynia
380 Bartłomiej Maszota 1988 Gdynia
381 Katarzyna Urbańska 1983 Warszawa
382 Urszula Lipska 1980 Pogórze Strong-Mami
383 Izabela Podlacha 1982 Gdańsk
384 Michał Kobyliński 1990 Ostróda
385 Justyna Komoszyńska 1990 Gdańsk
386 ANDRZEJ PĄCZEK 1970 Gdańsk Cookies
387 Patryk Janka 1987 Gdansk Warto być przyzwoitym
388 MIECZYSŁAW KOWALIK 1961 DOBRZEWINO Kowaliki
389 Karol Kierek 1993 Gdynia
390 Beata Jażdżewska 1990 Gdynia Gdynia Redłowo
391 Daniel Żyła 1977 Pruszcz Gdański
392 Piotr Makowski 1988 Gdynia
393 Jacek Chrobak 1994 Sopot Leasing Polski Team
394 Paulina Mosek 1993 Gdynia
395 Małgorzata Młodzińska 1978 Rumia ASCONI Polska
396 Łukasz Schok 1994 Gdynia
397 Magdalena Grześkiewicz 1974 Gdynia Run for fun
398 Magdalena Kruszyńska 1980 Gdynia biegamyrazem.pl
399 Wojciech Górkowski 1993 Gdynia
400 Krzysztof Kowalski 1968 Sopot HRmax Cross Team
401 Adam Kowalski 2000 Sopot VO2max MTB Team
402 Mieczysław Wysocki 1961 Gdańsk
403 Maciej Megier 1992 Tczew Apator Metrix S.A.
404 Adam Szymański 1973 Lębork Lębork Biegacze
405 Borys Stefański 1991 Żukowo
406 Andrzej Krasowski 1985 Dębogórze APLITT
407 Jerzy Stadnik 1968 Gdańsk
408 Joanna Krawiec 1996 Mień AZS Uniwersytet Gdański
409 Iwona Stankiewicz 1972 Rekowo Górne Motywatornia Team
410 Karolina Zatorska 1991 Gdynia Trec Team
411 Andrzej Śliwiński 1991 Kosakowo Rada Gminy Kosakowo / Kosakowski Klub HDK
412 Agata Szelągowska 1993 Dobre Miasto
413 Sebastian Glab 1975 Gdynia
414 Ula Glab 1976 Gdynia
415 Patrycja Miśkowiec-Czech 1983 Gdynia
416 Michał Czech 1989 Gdynia Miśkowiec-Czech
417 Grzegorz Gałka 1971 Gdańsk
418 Marcin Bińczak 1980 Gdańsk Specjal Team
419 Natalia Rohde 1995 Gdynia
420 Paweł Bubółka 1977 Tczew PGE Obrót S.A.
421 adam piotrowski 1983 Rumia
422 MARZENNA MATYSIAK 1972 GDYNIA UNATTACHED - PARKRUN GDYNIA
423 Mariusz Sitarczuk 1982 Gdańsk JEDZIEMY DO ODCIĘCIA ;)
424 NATALIA MATYSIAK 2000 GDYNIA UNATTACHED - PARKRUN GDYNIA
425 Marcin Łazowski 1982 Szczecin
426 Magdalena Papke 1990 Gdynia
427 Agata Tomaszewska 1993 Gdańsk
428 ARTUR DARGACZ 1976 GDYNIA MARCOPOL RUNNING TEAM
429 Marcin Zbawicki 1975 Gdynia
430 Michał Klewer 1977 Gdynia
431 Sławek Śliwicki 1979 Kościerzyna
432 Agnieszka Rusiecka 1986 Sopot Agnieszka Rusiecka
433 Barbara Ogonowska 1978 Rumia
434 Adam Mackiewicz 1935 Gdynia Struś Pędziwiatr
435 Agnieszka Marciniak 1978 Gdańsk
436 Robert Drankiewicz 1976 Gdynia
437 Piotr Marguardt 1973 Starogard
438 Tomasz Kowalik 1975 Gdańsk
439 Krzysztof Leszkowicz 1986 Pogórze DOMAX Racing Team
440 Wojciech Silnicki 1978 Elbląg
441 Bogusław Wróblewski 1982 LĘBORK
442 Karolina Dalecka 1981 Gdynia
443 Marta Drankiewicz 1979 Gdynia
444 TOMASZ DZIUBEK 1967 GDYNIA
445 Ilona Dziubek 1972 Gdynia
446 Sławomir Pujszo 1976 Chwaszczyno Chwaszczyno Biega
447 Adam Lidzbarski 1976 Szemud
448 Aneta Goniszewska 1993 Gdańsk
449 Izabela Jarzyńska 1995 Susz
450 Marek Wróblewski 1979 Lębork
451 Andrzej Mazur 1974 Bojano KM PSP Gdynia / Zantyr Sztum
452 Artur Dłużniewski 1974 Gdańsk
453 Barbara Michalowska 1980 Pierwoszyno Wymiatacze
454 Maciej Bach 1987 Pruszcz Gdański LOTOS Running Team
455 Marcin Majsterek 1974 Gdynia Asiory Benka
456 Karolina Majsterek 1981 Gdynia Asiory Benka
457 Sandra Ucińska 1989 Sopot
458 Mirosław Grala 1961 Chwaszczyno UPS
459 Ilona Mickiewicz 1988 Wejherowo
460 Arkadiusz Nowak 1969 Gdańsk aktywujsiewmaratonie
461 Bartosz Fornal 1995 Sopot
462 Sara Bloch 2000 Gdańsk Team SZARAKA
463 Kamil Bloch 1974 Gdynia Team SZARAKA
464 Daniel Roszak 1960 Trąbki Wielkie
465 Władysław Pasztaleniec 1975 Trąbki Wielkie
466 Monika Przybysz 1980 Gdańsk Truskawka Rządzi
467 Sylwester Hejmowski 1974 Wejherowo Biegamyrazem.pl
469 Jan Baran 1986 Warszawa Team Kopeć
470 Eugeniusz Orlikowski 1949 Gdynia biegamyrazem.pl
471 Natalia Zeszutek 1985 Gdynia Complexsport
472 Piotr Rygielski 1975 Gdynia
473 Konrad Szczepański 1986 Gdańsk
474 Arkadiusz Grajda 1976 Gdynia TEAM WRACAM DO ZDROWIA
475 Krzysztof Konieczny 1984 Chojnice
476 Szczepan Ubrych 1975 Gdynia
477 Jarek Blech 1961 Gdynia
478 Jarosław Patoka 1963 Karczemki biegamyrazem.pl /Morsy Gdyńskie
479 Katarzyna Jung 1980 Gdańsk
480 Elzbieta Pohl - Duczmal 1973 Pierwoszyno Complexssport
481 Michał Dukaczewski 1980 Gdynia
482 Maciej Niewiadomski 1986 Grudziądz
483 Wojciech Antonowicz 1964 Szczecin
484 Dariusz Wolik 1985 Gdynia muscle-zone.pl
485 Magdalena Wolik 1985 Gdynia Geoban S.A.
486 Piotr Kasprzyk 1972 Łeba
487 Agnieszka Krawczuk 1996 Gdynia każdy sobie ...Team
488 Alicja Rolbiecka 1982 Reda Luk Connect Racing Team
489 Alan Żeromski 1997 Gdańsk Politechnika Gdańska Wiliś
490 Agata Antkowiak 1999 Sieraków
491 Paweł Typiński 1992 Gdańsk Highway
492 Danuta Mikielska 1959 Olsztynek
493 Daniel Mikielski 1990 Olsztynek
494 Karol Cemerys 1984 Siemirowice
495 Robert Ciepłowski 1977 Bydgoszcz IPA Bydgoszcz
496 Piotr Szultk 1967 Gdynia
497 Michał Paracki 1981 Pruszcz Gdański EUROCASH
498 Dorota Puzio 1994 Gdańsk
499 Aleksandra Rawska 1974 Rumia Wymiatacze
500 Zdzisław Roszkowski 1961 Borkowo 1963
501 Katarzyna Ziemann 1977 Gdynia
502 Marek GAŁDA 1964 Gdynia Gdynia
503 Sławomir Ziemann 1973 gdynia
504 Paweł Gizicki 1972 Gdynia
505 Mateusz Zalewski 1990 Gdańsk F3Team
506 Andrzej Gutowski 1963 Gdynia SAM BIEGAM
507 Marcin Tokarz 1985 Gdynia Blue Media Team
508 Bartosz Wróblewski 1991 Gdynia Dżordanki Bracie
509 Sabina Banaczyk 1979 Gdynia
510 Katarzyna Typińska 1989 Rawicz
511 Marek Grodzki 1975 Gdańsk CTS CZAJA TRAINING SYSTEM
512 Marcin Gadowski 1981 Elbląg Gadek Team
513 Michał Kuc 1996 Gdynia
514 Kajetan Borawski 2002 Reda Samochodówka Wejherowo
515 Kamil Danilewicz 1980 Gdańsk ECMO Team
516 Henryk Muszyński 1951 gdynia
517 Dariusz Domińczak 1970 Gdynia
519 Piotr Władziński 1992 Gdynia
520 Mirosław Władziński 1966 Gdynia RRRR
521 Mariusz Miłkowski 1967 Gdynia biega gdynia
522 Przemysław Boruta 1987 Gdynia Borucik Tri Team
523 Anna Boruta 1987 Gdynia Borucik Tri Team
524 Damian Filipkowski 1985 Gdańsk
525 Paulina Zaborowska 1995 Żukowo idacprzedsiebie.pl
526 Tomasz Wysocki 1976 Otomino Warbud Running Team
527 Marta Cieślik 1991 Pruszcz Gdański Pruszcz Biega SHOW MUST GO ON
528 Andrzej Ślusarczyk 1971 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON
529 Marek Januszewski 1989 Gdynia
530 Michał Petkowski 1998 Gdynia
531 Leszek Mielewczyk 1956 Lębork LTS Lębork
532 Wioletta Becker 1972 Lębork Farm Frites Poland
533 Grzegorz Wiktorek 1971 Miastkowo WEKTOR
534 PIOTR BURDKA 1976 BRZEZINY KW PSP ŁÓDŹ
535 MIROSŁAW KRĘGIELEWSKI 1965 BOJANO
536 Barbara Wytrwał 1975 Gdynia
537 Tomasz Wytrwał 1970 Gdynia
538 Piotr Bogulski 1988 Zblewo
539 Wojciech Mocarski 1980 Gdynia Arka Gdynia
540 Małgorzata Brodecka 1981 Gdynia 17 LO Gdynia
541 Mariusz GAJDA 1970 GDYNIA
542 Michał Olszewski 1976 Wejherowo
543 Agnieszka Dobbek 1983 Wejherowo MTB - Małe Trójmiasto Biega
544 Paweł Marcinkowski 1968 Grębocin Viva-Toruń
545 Krystian Stępień 1979 Gdańsk
547 Adriana Meyer 1984 Pogorze AKADEMIA BIEGOWA GDYNIA
548 KRZYSZTOF KOZIOŁ 1980 LĘBORK
549 PAWEł BĄK 1977 WIATROWIEC
550 Izabela Bielińska 1971 GDYNIA TEATR MUZYCZNY
551 Paweł Domaszk 1988 Gdańsk
552 Anita Hofman 1992 Gdańsk GPEC runners team
553 Radek Stelmach 1988 Tczew
554 Maciej Kobylski 1976 Puck
555 Danuta Karwowska 1983 Mosty Kosakowski Klub HDK
556 Krystian Karwowski 1981 Mosty Ruch to zdrowie
557 Borys Lange 1990 Gdynia WiRan Team
558 Ewa Krupczyńska 1993 Gdańsk Krupczyńska Studio Design
559 Przemyslaw Daruk 1993 Gdynia
560 Elżbieta Szady 1987 Gdańsk
561 Dobrosława Janeczek 1975 Gdynia MoniaTeam
562 Monika Krzyżanowska 1976 Gdynia MoniaTeam
563 Jacek Chrapkowski 1977 Gdynia OPEC Gdynia
564 Grzegorz Misiejko 1984 Gdynia WICZLINO TEAM
565 Gabriela Wysocka 2001 Gdańsk
566 Dariusz Szałucki 1990 Gdynia
568 Kamilla Brodowska 1982 Gdynia CompleXsports
569 Wojciech Petriczek 1983 Iława Rezerwowe Psy
570 Wojciech Kozłów 1960 Gdańsk LKS Zantyr Sztum
571 Izabela Mach 1983 Władysławowo Biegamy Razem Władysławowo
572 Maciej Rzepa 1973 Gdynia
573 Adam Zajac 1975 Mosty
574 Krzysztof Rathnau 1989 Gdynia
575 Monika Ubowska 1975 Tczew
576 Andrzej Czapiewski 1977 Gdynia biegamyrazem.pl
577 Agata Furmaniak 1994 Gdańsk
578 Damian Mattik 1962 Sopot
579 Łukasz Piotrowski 1990 Gdańsk Klub Biegowy Straży Miejskiej w Gdańsku
580 Dominika Bonk 1993 Wejherowo Geoban
581 Agnieszka Golec-Okuniewska 1982 Gdynia Gdynskie Dziewuchy
582 Piotr Romer 1976 Sopot
583 Katarzyna Łakomiec 1990 Jantar
584 Karolina Przybylska 1987 Gdynia
585 Katarzyna Świderska 1985 Gdańsk
586 Marta Magiera 1982 Gdańsk M&P
587 Grzegorz Sobieraj 1982 Gdańsk
588 Jakub Barański 1978 Gdańsk www.sprezyny-gdansk.pl
589 emil radomski 1975 Chwaszczyno MoniaTeam
590 Krzysztof Małkowski 2002 Rumia
591 WIESŁAWA WENTA 1978 SIERAKOWICE KS BAT
592 Marta Baranowska 1983 Władysławowo MoniaTeam
593 Paulina Kaczmarska 1998 Braniewo
594 Jakub Opalach 1998 Gdynia
595 Marek Lipiński 1985 Gdańsk TREC TEAM
596 Łukasz Skwierawski 1987 RUMIA TREC TEAM
597 Krzysztof Kozioł 1979 Gdańsk Koziołek Team
598 Paweł Korzenecki 1981 Reda ZHR/Profit Plus
599 Michał Szymański 1970 Gdynia Byle do przodu :)
600 Edyta Bednarska 1976 Kraków Byle do przodu :)
601 Roman Linda 1942 Gdynia Parkrun Gdynia
602 Robert Walczyński 1971 Gdynia run-passion.pl team
603 Izabela Teska 1981 Gdynia
604 Piotr Dąbrowski 1968 Gdynia biegamyrazem.pl
605 Wiesław Kwiatkowski 1955 Reda Mar Woj
606 Marcin Tul 1981 Gdynia
607 Marta Walkusz 1982 Lębork Ambitious Runners Team
608 JANUSZ BORCOWSKI 1965 Gdynia weterynek.pl/Bike U Up
609 Piotr Zając 1982 Rumia Parkrun Rumia
610 PIOTR STEMPIN 1964 GDAŃSK
611 Szczepan Suchoparski 1990 Gdynia Wpisz nazwę klub lub zostaw to miejsce puste
612 Mateusz Domaszk 1987 Gdańsk
613 Wojciech Białecki 1960 Gdynia HYDROSTACJA
614 Dominika Poluszyńska 1994 Warszawa
615 Michał Musiał 1984 Rumia KOMANDO FLAKI
616 Zenon Szczypior 1965 Reda
617 tom s 1974 pruszcz gdanski specjalsi
618 Stanisław Geppert 1970 Sopot Body in Motion
619 Elżbieta Geppert 1971 Sopot Body in Motion
620 Mieczysław Drawc 1962 Gdańsk MUKOWALECZNI
621 Tomasz Jarocki 1961 Gdynia
622 Joanna Marczuk 1987 Gdańsk
623 Krzysztof Dobrakowski 1973 Gdynia
624 damian klawikowski 1996 RUMIA RKS Rumia
626 Tomasz Gładykowski 1970 Gdynia
627 Grzegorz Gładykowski 1968 Gdynia
628 Maciej Badźmierowski 1985 Gdynia
629 Seweryn Pogocki 1979 Zelów KW PSP ŁÓDŹ
630 Bogumił Kreft 1978 Rumia Team Kreft/PKA Gdynia
631 Roman Jeliński 1967 Rumia OPEC Gdynia
632 Piotr Prabucki 1975 Starogard Gdański SKL Filippides;BBL Starogard
633 MAREK PAWSKI 1979 GDYNIA JW 3936
634 Bartosz Dąbrowski 1983 wałcz
635 Andrzej Pawełko 1965 Gdynia
636 Łukasz Ludkiewicz 1996 Stary Wegliniec KP PSP ZGORZELEC
637 Krzysztof Krzynówek 1968 Gdynia Morsy Gdyńskie
638 Patryk Kasperek 1994 Starogard Gdański SKL Filippides
639 MARTA JANIKOWSKA 1994 LĘBORK
640 Piotr Walczak 1979 Gdynia AZS Gdańsk
641 Iwona Uba 1964 Gdańsk
642 Aleksandra Konitz 1978 Gdańsk Wesoła piąteczka
644 Anita Winiarska 1968 Gdańsk MUKO-waleczni
645 Szymon Gwardjak 1993 Lidzbark Warmiński Geoban
646 Łukasz Pomagruk 1989 Gdańsk 1989
647 Piotr Michnowicz 1968 Gdańsk
648 Mariusz Pepliński 1974 Gdynia MAMY TO!
649 Izabela Wołoszyk 1966 Wejherowo Maja Team
651 Przemysław Wywigacz 1987 Gdynia TREC TEAM
652 Tomasz Malinowski 1973 Jegłownik
653 Katarzyna Ponto 1977 Pępowo MoniaTeam
654 DOROTA WYSOCKA 1966 Gdańsk
655 Aneta Olczak 1982 Lębork Klub Biegaczy JYSK
656 Jerzy basiński 1973 Dęblin nierzeszony
657 Łukasz Gołębski 1988 Gdynia
658 Bogdan Błaszczyk 1960 Gdynia Active Flow team
659 Hanna Błaszczyk 1961 Gdynia
660 Katarzyna Gałuszyńska 1985 Gdynia Active flow team
661 Szymon Szczypiński 1978 Gdańsk BPH Runners Team
662 IRENA ARANOWSKA 1961 Lębork
663 Radosław Biesek 1992 Czersk
664 Katarzyna Ostaszewska 1982 Gdynia Byle do przodu :)
665 Magdalena Żydkiewicz-Dopka 1981 Rumia
666 Radosław Adamiak 1991 Gdynia Przychodnia Weterynaryjna Pet City
667 Krzysztof ŁUNIO 1972 Gdańsk Poligon Jasień
668 Iwona Krzyżaniak-Jasiewicz 1971 Gdynia
669 Anna Pestka 1989 Gdańsk
670 Marek Wydra 1973 Gdynia
671 Kamil Jędrasik 1995 Petrykozy KW PSP ŁÓDŹ
672 Patryk Andrearczyk 1992 Gdynia
673 Piotr Zygmuntowicz 1953 Gdynia Morsy Gdyńskie
674 Daniel Urbaniak 1979 Gdynia
675 Mateusz Łajming 1991 Gdańsk
676 Maciej Krajewski 1985 Gdynia YAMEO/COMPLEXSPORT
677 Justyna Kankowska 1982 Luzino GKS Kaszubi Luzino
678 Paweł Kankowski 1981 Luzino GKS Kaszubi Luzino
679 Dominika Kankowska 2001 Luzino GKS Kaszubi Luzino
680 Joanna Konkol 1980 Kąpino Eco Kąpino
681 Emil Melerski 1992 Gdynia Jak biegnę to idę
682 Krzysztof Gołębiewski 1989 Bydgoszcz Just 5
683 Sybilla Stolarczyk 1969 Gdynia Mieciu Team
684 Adam Matuszewski 1993 Krzyż Wielkopolski
685 Piotr Kaczmarek 1974 Gdańsk dobory.pl
686 Michał Kaczmarek 2002 Gdańsk I LO Gdańsk
687 Krzysztof Masalon 1979 Tczew
688 Damian Ćwik 1979 Gdynia
689 Przemysław Chyła 1977 Gdańsk MP Projekt
690 Oskar Holz 1991 Tczew
691 Witold Ficht 1981 Wejherowo 42.195 Wejherowo
692 Agnieszka Wichowska 1978 Gdańsk
693 Aleksandra Żakowicz 1982 Bydgoszcz
694 Wojciech Piwowarczyk 1994 Pyrzyce WMLKS Pomorze Stargard
695 Zdzisław Kopeć 1963 Gdańsk
696 JOANNA KOWALCZYK 1973 WEJHEROWO MTB
697 Agnieszka Biernacka 1993 Rumia MTB
698 KAROLINA MARCHEL 1990 BOLSZEWO MTB
699 olga basińska-ahmed 1979 gdynia GEOBAN
700 Paweł Godlewski 1984 Gdynia
701 Mateusz Balbusa 1994 TCZEW METRIX RUNNING TEAM
702 Żaneta Szustakiewicz 1993 Gdynia Padł na ryj
703 Paweł Wewiórski 1978 Elbląg
704 Jacek Chojnacki 1988 Gdynia Więcej sprzętu niż talentu
705 Jakub Wojnarowski 1978 Gdynia
706 Wioletta Malinowska 1977 Gdynia Podeszwa Team
707 Martyna Malinowska 1998 Gdynia
708 Paweł Petelski 1956 Gdańsk Cross Warszawa
709 Paulina Brzezinska 1991 Rytel
710 Dawid Wojtowicz 1990 Kętrzyn
711 Tomasz Bogusz 1981 Gdynia 1981
712 Adam Pańka 1988 Bytoń
713 Malwina Maliszewska 1980 Gdynia
714 Waldemar Maszota 1971 Gdynia dZH MW
715 Justyna Kreft 1981 Rumia Team Kreft
716 Zbigniew Andrzejczak 1966 Gdynia
717 ALICJA LADEMANN 1976 DARZLUBIE
718 Tomasz Bach 1994 Pruszcz Gdański
719 Barbara Chachulska 1958 Gdynia
720 Łukasz Sorn 1987 Gdynia Biegamyrazem
721 Roman Miler 1959 Reda
722 Przemek Roman 1983 Gynia
723 Bartosz Kopec 1997 Gdańsk
724 Beata Ornoch 1973 Mosty
725 JANUSZ CICHOWSKI 1985 ELBLĄG DĄBROWAR
726 Igor Kopeć 1976 Gdynia
727 Łukasz Jóźwiak 1976 Rumia
728 Justyna Mielczarek 1977 Sopot Biegam dla męża
729 Dariusz Konieczki 1977 Wejherowo Maja Team
730 Marzena Ozdowy 1971 Gdynia Arka Gdynia
731 Jerzy MALISZEWSKI 1960 Olsztyn Akm Olsztyn/sklep biegacza. pl
732 Mateusz Maj 1987 Gdynia
733 Miron Chałupka 1987 Radunica
734 Agnieszka Pupiało 1988 Gdynia
735 Adam Mierzwiński 1980 Borkowo siemens running team
736 Łukasz Labuda 1988 Gdynia Saint-Gobain SQUAD
737 Arkadiusz Szczypka 1967 Gdynia
738 Marcin Robert Wysocki 1977 Szymbark de Wysoccy
739 Dorota Siekierzyńska 1977 Skarszewy SKL Filippides
740 Józef Mateja 1960 Janowo SKL Filippides
741 Orlando Espitia 1990 Gdansk MacGregor
742 Jacek Bramowicz 1984 Juszkowo Pruszcz Biega
743 Martyna Czarnobaj 1998 Gdańsk
744 Robert Sobocki 1968 Gdańsk WUŻ Gdańsk
745 Szymon Ciechanowski 1977 GDANSK
746 Dawid Baryłka 2003 Gdansk
747 Dorota Grzegorczyk 1977 Kowale Taka Ryba, TUMBOteam
748 Szymon Koruba 2001 Gdynia VILO
749 Grzegorz Fobke 1988 Gdynia Fighting Bakers Gdynia
750 Maciej Manturewicz 1978 Gdynia Glutenfree Ebola / Ferro Vitello
751 Sylwester Pijanowski 1990 Rumia
752 Jan Kaniecki 1999 Gdynia ZHR
753 Maciej Kaniecki 1974 Gdynia
754 Magdalena Petk 1982 Lębork LKB im.BRACI PETK
755 Agnieszka Chyła 1984 Gdynia Maja Team
756 Kacper Pawłowski 1992 GDYNIA
757 Rafał Pawlicki 1974 Gdynia 3FO
758 Maciej Szyprowski 1999 Gdynia
759 ALEKSANDER KOKOSZA 1975 Gdynia
760 Małgorzata Muszyńska 1988 Gdynia Runeda
761 Marek Żukowski 1952 Gdynia TTT Triada, Parkrun Gdynia
762 Marcin Kupniewski 1974 Gdynia
763 Maciej Perucki 1985 Gdynia biegamyrazem.pl
764 Mateusz Brunat 1993 Rumia
765 Mirosław Staniszewski 1961 Gdynia Pogromcy dzików
766 Zbigniew Petrowski 1970 Gdańsk
767 Sebastian KLEIN 1973 Kąpino
768 Marcin LANG 1982 Gdynia LANG TEAM ZABIANKA
769 Milena Modzelewska 1989 Gdynia BigYellowFoot Adventure Team
770 Paulina Hilla 1991 Bożepole Wielkie
771 Michał Gąsiorowski 1984 Gdańsk DREAM TRI TEAM
772 Patryk Szymanowski 1997 Gdynia
773 Katarzyna Wielgosz 1975 Gdynia Stare Czaple
774 Ewelina Modzelewska 1990 Gdynia ABADA Capoeira
775 Marika Gransicka 1984 Gdańsk
776 Piotr Dunajski 1969 Gdynia
777 Krzysztof Jabłonowski 1989 Ustka Ustka
778 Marian Jabłonowski 1958 Ustka Ustka
779 Piotr Olejarczyk 1960 Elbląg 1960
780 Adam Tusk 1980 Tczew
781 Maciej Kaźmierczak 1975 Gdynia
782 Michał Herok 1983 Gdynia
783 Sławomir Papis 1977 Koleczkowo
784 Przemysław Herzberg 1988 Toruń NB Team
785 Anna Pertkiewicz 1972 Gdańsk
786 Aleksandra Sych 1993 Gdańsk
787 Erik Svanström 1990 Gdansk
788 Jacek Gbyl 1969 Gdynia
789 Barbara Wojciechowska-Brzezińska 1967 Gdynia Parkrun Gdynia
790 Adam Szymańczak 1988 GDAŃSK ST RUNNERS
791 Agata Kochanek 1990 Dębogórze
792 Paweł Kochanek 1990 Dębogórze
793 Gawel Jan 1948 Gdynia Port Gdynia Sport Team
794 Mateusz Hering 1991 Bytów Tri Team Bytów / Hering_triathlon
795 Rafał Adamowicz 1992 Gdańsk
796 Sebastian Franczyk 1977 Gdynia
797 Paulina Weselak 1992 Gdańsk
798 joanna pokojska 1986 Gdansk
799 Maciej Tuszyński 1979 Gdańsk OSAKA
800 Łukasz Piotrowski 1982 LĘBORK
801 Mateusz Czaplicki 1991 Toruń
802 Marcin Dering 1989 Demlin
803 Sławomir Patelczyk 1976 Demlin
804 Damian Kurowski 1990 Gdynia KOPHEW-GEO
805 Arkadiusz Koryzma 1986 Reda Morska Jednostka Rakietowa
806 Michał Wolski 1990 Słupsk Wolscy Brothers Triathlon Team
807 Małgorzata Wolska 1962 Słupsk Wolscy Brothers Triathlon Team
808 Marek Szymkun 1992 Gdańsk
809 Aleksandra Dąbrowska 1977 Bolszewo RUN Babys
810 Grażyna Krauza 1961 Bolszewo RUN Babys
811 Natalia Piankowska 1985 Gdynia
812 Bartłomiej Heimrath 1984 Gdynia POTOPX
813 Natalia Szarszewska 1998 Lipno
814 Jadwiga Serafinowska-Wysmyk 1957 Gdynia
815 Joanna Welskop 1993 Gdynia
816 Iwona Podsiadło 1971 Gdynia-Ostróda Agnes-Magnes
817 Michael Buze 1988 Gdynia Kemira Juosta
818 Beata Romanowska 1964 Gdynia parkrun Gdynia/ Run Vegan Team
819 Ryszard Lenkiewicz 1957 Gdańśk MaratonyPolskie.pl TEAM
820 Barbara Łukaszewicz 1971 Gdańsk MaratonyPolskie.Pl TEAM
821 RAFAŁ BAREŁA 1969 RUMIA Parkrun Rumia
822 Tadeusz Szczęsny. 1955 Gdańsk Kacpery
823 Marcin Kujaciński 1995 Świecie Uniwersytet Gdański
824 Krzysztof Rychter 1978 Gdańsk aktywny GPnS
825 Tomasz Rychter 1973 Bojano
826 Karol Pisarewicz 1988 Gdańsk GPEC Runners Team
827 Kamil Piankowski 1985 Gdynia
828 Wojciech Pijanowski 1994 Tczew Base Group
829 Witold Pijanowski 1992 Tczew Biegający Tczew
831 Emilia Pajewska 1955 Gdynia
832 Piotr Pietrzak 1968 Gdańsk
833 Tadeusz Sychowski 1955 Reda
834 Marcin Wittbrodt 1990 Gdynia Fighting Bikers Gdynia
835 Arkadiusz KEMPIŃSKI 1971 Gdynia Kempes
836 Magdalena Bąk 1982 Siemirowice
837 Kamil Rutkowski 1986 Gdańsk
838 Sabina Rutkowska 1988 Chwaszczyno
839 Krzysztof Buszman 1971 Gdynia
840 Karol Przewlekły 1960 Malbork
841 Andrzej Zakrzacki 1978 Gdynia
842 Bartosz Grygorowicz 1990 Gdańsk Kulik&Kurek
843 Anna Grabowska 1984 Gdańsk
844 Grzesiek Zduńczyk 1988 Rawa Mazowiecka
845 Ewa Brzezińska 1964 Gdynia
846 Mikołaj Lewandowski 1992 Gdańsk
847 Przemysław Janicki 1994 Kaliska Invictus 3City
848 Przemysław Smeja 1982 Reda Runeda / Iś&Ti
849 Patryk Sowinski 1996 Tczew KS AZS UWM Olsztyn
850 Agnieszka Grubba 1995 Nowy Dwór Wejherowski
851 Wojciech Wlaź 1983 Rumia
852 Robert Kujawiński 1979 Gdańsk SportEvo
853 Mateusz Cłapa 2001 Gdańsk MUKOWALECZNI/F3TEAM
854 Joanna Cłapa 1978 Gdańsk MUKOWALECZNI/F3TEAM
855 Konrad Strojnowski 1987 Gdańsk PGB Sportowa Paczka
856 Radosław Wesołek 1996 Gdańsk
857 Jaga Badurowicz 1989 Gdańsk
858 Maciej Markuszewski 1962 Gdańsk
859 Jarosław Mrozowicz 1971 Elbląg niezrzeszony
861 Ewa Gadomska 1978 Gdańsk
862 Paweł Jakubowski 1978 Gdansk Solwit Team/ BBL AWFiS/ Aktywuj się w maratonie
863 Radosław Wojtal 1979 Straszyn
864 Paweł Padias 1956 Gdynia Motywatornia Team
865 Krzysztof Klinicki 1982 Gdynia
866 BARBARA KOSMOWSKA-PADIAS 1960 GDYNIA
867 Justyna Suchorz 1973 Pierwoszyno
868 Krystian Szulist 1990 Skarszewy
869 Michał Kąkol 1994 Gdynia
870 Rafał Juszczyk 1979 Gdynia
871 JOANNA Wierchoła 1958 Lublin
872 Rafał Krauze 1990 Gdynia Rafał Krejzi Team
873 KATARZYNA BOGUSZ 1990 Gdańsk ATC Cargo Team
874 Piotr Jędrkowiak 1988 Paczewo/Sierakowice F3TEAM
875 Zbigniew lulis 1960 Gdansk
876 Rafał Bellwon 1980 Rumia
877 Ryszard Borski 1982 Reda REDA
878 Waldemar Wenta 1974 Sierakowice Honda Team
879 Maciej Szatkowski 1985 Gdynia
881 Michał Kubuszewski 1983 Wejherowo KOMANDO FLAKI
882 Wojciech Labudda 1983 Puck LKS Puck
883 Kalina Knitter 1992 Kościerzyna Geoban
884 Marcin Makowski 1981 Gdynia
885 Adrian Choromański 1983 Gdynia
886 Andrzej Koprowski 1956 Gdańsk
887 Mateusz Mazurek 1993 Gdynia
888 Andrzej Skura 1958 Reda Tornado Dinos
889 SŁAWOMIR KASZUBA 1960 GDYNIA Morsy Gdyńskie
890 Sławomir Sobczak 1962 Gdynia
891 Magdalena Stangenberg 1994 Tczew Invictus3city
892 Paweł Miziarski 1990 Reda Torus- Fundacja Jeppesena
893 Łukasz Kamerke 1988 Luzino
894 Paweł Jedynak 1980 Wejherowo Straight outta Wwo
895 Michał Podębski 1992 Wodzierady KW PSP ŁÓDŹ
896 Magdalena Wierzcholska 1989 Torun Nordcity
897 Michał Ciesielski 1984 Gdańsk
898 Natalia Budnik 1996 Sopot
899 Emilia Gawrych 1983 Zgierz KP PSP w Zgierzu
900 Sylwia Bygoszewska 1980 Gdynia Forma na szczyt
901 Mariusz Żurawski 1977 Tczew
902 Aurelia Spręga 1976 Starogard Gdański SKS FILIPPIDES
903 Hanna Okopińska 1983 Gdynia
904 Stanisław Gierasimczyk 1959 Morąg Szkoła Pływania Swim Team
905 Łukasz Fandrejewski 1993 Wielki Komorsk
906 Agnieszka Pretwic-Krajewska 1990 Gdańsk
907 Krzysztof Trafalski 1971 Gdynia DCT Drużyna Biegowa
908 Przemysław Nawojczyk 1981 Olsztyn AKM OLSZTYN/sklepbiegacza.pl
909 Rafał Furman 1981 Sierakowice Ribena biega
911 Paweł Wróbel 1977 Gdynia
912 Szymon Wiergowski 1982 Reda
913 Piotr Kugaudo 1977 Gdańsk Biegowyswiat.pl
914 Tomasz Cichocki 1973 Gdynia CETE.com.pl
915 Piotr Pichlak 1960 Gdańsk SPORTEVO
916 Mariusz Rokita 1975 Gdynia RockyRUN
917 Dariusz Szyca 1985 Gdańsk
918 Adrian Krystkiewicz 1993 Gdańsk
919 Mirosław Fikus 1982 Lębork
920 Bogumiła Waldach 1982 Janowice 17/9
921 Jerzy Topolewicz 1965 Gdynia TOP
922 Marcin Czerwiński 1984 Juszkowo
924 Daniel Waldach 1977 Janowice 17/9
925 Mateusz Knitter 1993 Gdańsk #BBKTS
927 Sławomir Gałęza 1979 GDYNIA Runpassion Team
928 Robert Paruszewski 1980 Gdynia Bojano Biega
929 Michał Toboła 1979 Gdańsk Ambient System Team
930 Marcin Krawczynski 1985 Gdańsk Drużyna biegowa DCT
931 Oliwia Przeciszowska 1993 Gdynia ATC Cargo Team
932 Dawid Szmyt 1991 Starogard Gdański
933 Artur Juszko 1974 Gdańsk Tygrysy z Wartsili
934 Marta Kaminska-Olczak 1981 Gdansk Lacze Zasuwacze Team
935 Magdalena Rycak 1986 Gdynia
936 Kamil Nicewicz 1994 Sopot
937 Konrad Wilandt 1985 Sopot Gdyński Triathlon
938 Grzegorz Krzyżanowski 1973 Rumia
939 Krzysztof Kierek 1962 Gdynia
940 Monika Szastak 1991 Sopot
941 Piotr Czyżyk 1980 Gdynia Dla Asi i Julego
942 Dariusz Wrocławski 1963 Sopot
943 Paulina Pionk 1993 gdynia Geoban
944 Kornel Krzyżanowski 1993 Sopot
945 Emilia Czop 1990 Gdynia
946 Piotr Guzowski 1983 Iława BIEGACZE GORSZEGO SORTU
947 szymon lewinski 1982 gdansk
948 Paweł Englert 1976 Gdynia BHMW_Gdynia
949 Leszek Szczypior 1959 Wejherowo ST RUNNERS
950 Michał Zajk 1990 Reda Geoban
951 Sylwia Łata 1986 Choczewo
952 Maciej Gembczyk 1976 Gdynia
953 Krzysztof WRZOS 1969 Władysławowo Biegamy Razem Władysławowo / VRC
954 Norbert Nieżorawski 2000 Gdynia VI LO GDYNIA
955 Izabela Nieżorawska 1974 Gdynia
956 Katarzyna Dambiec 1983 Gdynia BigYellowFoot Adventure Team
957 Robert Nieżorawski 1971 Gdynia
958 Bartosz BUCZKO 1991 Człuchów OSP POLNICA
959 Bożena Pobłocka 1968 LĘBORK Rada Miasta Lębork
961 Filip Cegłowski 1984 Rumia Big Yellow Foot
962 Paweł Pogorzelski 1992 Gdynia
963 MACIEJ LADEMANN 1975 DARZLUBIE
964 Monika Podolak 1989 Gdynia
965 Paweł Osowski 1995 Rumia ATC Cargo Team
966 Krzysztof Mikucki 1960 Mosty Sopocki Klub Morsów
967 Adam Gosz 1973 Gdynia CF3M
969 Piotr Pawelec 1982 Gdańsk Team Dżasta
971 Barbara Kuczkowska 1974 Gdańsk
972 Łukasz Zieliński 1991 Gdynia Pan z Aparatem Team
973 BARBARA SZCZERBIŃSKA 1976 GDYNIA DR SZCZERBA
974 Marek Dąbkowski 1977 Gdynia
975 Dariusz Szymkun 1962 Gdynia
976 Małgorzata Kowalewska 1977 Banino STUDIO S7 BANINO
977 Weronika Wojcik-Wicka 1987 Starogard Gdanski KKB Starogard Gdanski
978 Marcin Szwemiński 1988 Sobowidz
979 Łukasz Cupisz 1986 Gdynia
980 Adam Żmuda 1989 Gdynia
981 Patryk Niewiadomski 1992 Czarlin Biegający Tczew
982 Sławomir Nalepa 1965 Gdynia
983 Szymon Zaworski 1976 Gdynia 1976
984 Aleksander Lisowski 1986 Łódź Rossbiegani / Razem Trenujemy Sport
985 Monika Hasse 1991 Gdańsk nieDZIELNI biegacze
986 Izabela Sawicz-Ciesielska 1973 gdynia
987 Iwona Borkowska 1979 Gdynia
988 Joanna Różycka 1985 Gdańsk
989 Ireneusz Niedbała 1965 Wejherowo
990 Jakub Kwiatkowski 1983 Sopot
991 Krzysztof Wieczorek 1973 Falmirowice BBL Opole
992 Piotr Saładziak 1988 Sopot
993 DARIUSZ ROMPCA 1964 Luzino GKS Kaszubi Luzino
994 Rafał Hendrich 1980 Sierakowice Studio mebli kuchennych Wojciech Bielicki
995 Wojciech Rudźko 1968 Wejherowo
996 Bernard Larysz 1978 Gdynia WIJHARS
997 Sebastian Dowbusz 1978 Kartuzy
998 Michalina Kozak 1983 Gdańsk BigYellowFoot Adventure Team
999 Rafał Zając 1978 Łódź Ślęzak team
1000 Dawid Streng 1981 Starogard Gdański Tri-Starogard Gdański
1001 Tomasz Koliński 1972 Gdynia
1002 Paulina Orłowska 1991 Morąg Finisz Morąg
1003 Ewa Piórko 1975 Gdańsk
1004 Krystyna Gierasimczyk 1969 Morąg Szkoła Pływania Swim Team
1005 marcin nietupski 1974 Sopot james
1006 Karol Dragan 1974 Gdynia
1007 Tomasz Brzeski 1968 Gdynia
1008 Jakub Szpręgel 1992 Gdańsk gryzę_asfalt_team
1009 Dariusz Dobrowolski 1976 Gdańsk Adva Optical Networking
1010 Andrzej Szyszko 1966 Rumia Luna
1011 Małgorzata Szyszko 1968 Rumia Luna
1012 Marcin Becker 1973 Lębork
1013 Seweryn Lipiński 1981 Olsztyn sztukawkratke.pl/UWM Olsztyn
1014 Janina Żukowska 1948 Gdańsk Morsy Gdańskie
1015 Hanna Wideł 1966 Czaple BPH Runners Team
1016 Marek Bogalecki 1957 Gdańsk Safe Sport Team
1017 Sebastian Sienny 1986 gdynia Helios Gdynia
1018 Łukasz Wolny 1985 Gdańsk Wolny Team
1019 Daniel Czarkowski 1976 Kielno czarkowski.pl
1020 Agnieszka Janaczek 1987 Pogórze
1021 Dorota Dalecka 1980 Gdynia Biegamyrazem.pl
1022 Przemysław Marzec 1980 Gdańsk Grupa Biegowa 65/Aktywuj się w maratonie
1023 Jarek Suwała 1986 Gdynia
1024 Daniel Strzelczyk 1988 Gdańsk Cador Team
1025 Witold Wilk 1967 Różyny 49 Blot
1026 Tomasz Hojka 1976 Lipie 29
1027 Wojciech Tadeusz Wysocki 1999 Szymbark de Wysoccy
1028 Maciej Zieliński 1978 ŻELISTRZEWO Coty Team
1029 Andrzej Szuba 1977 Kąty Gozdziejewskie KM PSP Warszawa
1030 Ewelina Sankowska 1977 Gdynia Fundacja Trzeba Marzyc
1031 Jarosław Toruński 1955 Gdańsk
1032 Robert Kubilus 1970 Rumia Biegamyrazem.pl
1034 Kamila Kłudziak 1983 Gdynia Biegacze Północy
1035 Andrzej Kłudziak 1983 Gdynia Biegacze Północy
1036 Klaudia Tęgowska 1997 Gdynia
1037 Jacek Konarzewski 1971 Rumia Rumia biega
1038 Krzysztof Konarzewski 2002 Rumia Rumia biega
1039 Karol Geliński 1984 Mosty
1040 Artur Kutzmann 1980 Gdańsk Blue Media Team
1041 Beata Wegner 1991 Lębork
1042 Maciej Szabelski 1988 Piecki ZJEDZ SOBIE MAZURY
1043 Mariusz Roeske 1979 Minkowice KP PSP PUCK ,KROKOWA BIEGA
1044 Blazej Lukasiewicz 1980 Straszyn the bensons
1045 Grzegorz Spieczonek 1988 Gdynia
1046 Mateusz Brzeziński 1995 Gdynia
1047 Sylwester Semmerling 1975 Puck
1048 Agata Szczygielska 1990 Gdynia
1049 Sviatoslav Hrytsai 1975 Gdynia
1050 Bogusława Radziszewska 1987 Gdynia
1051 Jan Pijanowski 1962 Tczew Biegający Tczew
1052 Wojciech Radziszewski 1985 Gdynia
1053 Łukasz Paprocki 1992 Świdwin
1054 Andrzej Kwaśny 1972 Gdynia TEAM KWASNY
1055 Karol Kaczykowski 1971 Żelistrzewo Korona Żelistrzewo Biega
1056 Beata Jakimiak-Rychlicka 1988 Gdańsk Rychliccy Team
1057 Paweł Rychlicki 1988 Gdańsk Rychliccy Team
1058 Alicja Żuchowska 1979 Gdynia Motywatornia Team
1059 Robert Ronduda 1976 Gdynia KMP Gdynia
1060 Kazimierz MAJNA 1951 Gdynia Parkrun Gdynia
1061 Jakub Martin 1989 Gdańsk AiC team
1062 Mateusz Najda 1989 Sztum LKS Zantyr Sztum/AIC Team
1063 Elżbieta Tokarska 1982 Gdańsk
1064 Roman Górecki 1972 Gdynia Morsy Gdyńskie/biegamyrazem.pl
1065 Małgorzata Armatyńska 1974 Gdynia MOTYWATORNIA TEAM
1066 Wojciech Podkowski 1968 Gdynia Morsy Gdyńskie/biegamyrazem.pl
1067 Joanna Kwaśniewska 1994 Gdynia
1068 Oleksandr Fiognostov 1990 Gdynia
1069 Paweł Tokarski 1981 Gdańsk
1070 Małgorzata Władzińska 1965 Gdynia
1071 Marcin Bogucki 1983 Sopot
1072 Magdalena Bogucka 1983 Sopot
1073 Piotr Piniecki 1979 Gdańsk
1074 Andrzej Szyler 1962 Gdańsk GIN ART
1075 Piotr Złoch 1974 Gdynia
1076 Katarzyna Mikołajczyk 1980 Gdynia Mamy To
1077 Rafał Duzowski 1979 Łubiana KP PSP Kościerzyna
1078 Maciej Kubiak 1988 Reda Zoeller Tech
1079 Jakub Kozak 1997 Gdansk www.KOZAK.pl
1080 Zbigniew Łuchniak 1978 Mosty Tomi@Zbi
1081 Tamara Łuchniak 1982 Mosty Tomi&Zbi
1082 Paweł Wałęga 1977 Gdańsk YMAA Sopot -Gdańsk
1083 Joanna Zawistowska 1979 Gdynia KZ RADOŚĆ ŻYCIA
1084 Danuta Koschembahr-Łyskowska 1990 Sopot BigYellowFoot Adventure Team
1085 Mariola Stanco 1985 Guchołazy
1086 Justyna Kaszubowska-Teofilak 1981 Rumia
1087 Anna Lesińska 1989 Gdynia
1088 Monika Kołatka 1997 Iława
1089 Wiesława Bollin 1982 Władysławowo Greif Team Władysławowo
1090 Justyna Gliwa 1992 Gdańsk
1091 Maciej Gąska 1974 Gdynia Pędzące Ślimaki
1092 Malgorzata Jankowicz 1985 Gdynia
1093 Alicja Marosz 1985 Gdynia
1094 Tadeusz Kulikowski 1971 Radzymin
1095 Piotr Straszak 2000 Szemud LKS Zorza Gdynia
1096 Jacek Kmiecik 1988 Gdynia CompleXsports
1097 Robert Pajura 1986 Gdynia DESMART
1098 Dawid Żardecki 1992 Starogard Gdański Aktywni Kociewiacy
1099 Maciej Stanisław Błażko 1982 Gdynia Przyszłość zaczyna się dziś!
1100 Maria Abramik 1973 Gdańsk
1101 Sylwia Chołota 1993 Gdańsk
1102 Marta Gliwińska 1992 Gdynia
1103 Joanna Kopacz Gruzlewska 1972 Tuchom the Tuberculosis
1104 Tomasz FRĄCKOWIAK 1980 Gdynia
1105 Jan Malec 1999 Gdynia
1106 Mateusz Marciniak 1985 Gdynia Rezerwowe Psy
1107 Marcin Piątak 1974 Gdynia
1108 Anna Suszyńska 1952 Gdynia Morsy Gdynia
1109 Adam Miszewski 1963 Gdańsk Grupa Biegowa 65
1110 Filip Bisztyga 1987 Gdańsk ZHR
1111 Łukasz Kugaczewski 1988 Pogórze
1112 Dorota Pawłowska 1980 Marzęcice Kurzętnik Biega
1113 kamila Pawłowska 2000 Marzęcice Kurzętnik Biega
1114 Jarosław Dziaduła 1969 Gdynia
1115 Leszek Halman 1973 Bielkówko
1116 Mirosław Śmigaj 1955 Gdynia MiŚ Biega
1117 Przemysław Tadeusz Pytel 1975 Gdynia
1118 Krzysztof Kreft 1972 Reda Team Kreft
1119 Marcin Borawski 1990 gdynia
1120 Krzysztof Król 1970 Steblewo Wisła Steblewo
1121 Grzegorz Król 1970 Różyny
1122 Wojtek Osowski 1993 Reda ATC Cargo Team
1123 Agnieszka Kraszewska 1980 Gdynia
1124 Ludwik Barcz 1962 Darzlubie
1125 Artur Welke 1977 Gdynia DSZMD
1126 Michał Derdowski 1993 Mirotki LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
1127 Grzegorz Kepka 1989 wejherowo Maja Team
1128 Marcin Szczęsny 1984 Gdańsk
1129 Paweł Karpowicz 1989 Gdynia PwC FCU Run Team
1130 Mariusz Bzdęga 1980 Gdynia
1131 Michał Makarski 1983 Czeczewo
1132 Marek Oleszczuk 1980 Gdańsk
1133 Joanna Zaleska 1986 Gdynia
1134 Michał Kowalik 1988 Gdynia Kowaliki
1135 Marek Lesiak 1983 Gdynia
1136 Mirek Bartłomiejczuk 1967 Żukowo Biegam z Rodzinką
1137 Kamil Zahri 1988 Gdynia ENDURE TEAM
1138 Katarzyna Jamrozik 1972 Gowino
1139 Maciej Patyk 1989 Gdynia
1140 Agata Patyk 1989 Gdynia
1141 marek jamrozik 1970 gowino
1142 Marcin Zygmunt 1980 Gdansk
1143 Arkadiusz Krym 1976 Gdańsk Fitness Leon
1144 Maciej Rudnicki 1985 Gdynia Aspire Power Club
1145 Piotr Klein 1981 Sobowidz
1146 Daniel Zawłocki 1988 Tczew Jasio Team
1147 Jakub Runiewicz 2002 Gdynia Liceum nr IX w Gdyni
1148 Damian Glapiak 1980 Bucz KP PSP Wolsztyn
1149 Weronika Stolarek 1984 Gdansk Complexsports/ Tri Ladies
1150 Weronika Krajdocha 1992 Gdańsk PwC FCU run team
1151 Konrad Nowak 1986 Świdnica FattyFat
1152 Marta Prasek 1982 Gdynia
1153 Karol Karczewski 1990 Gdańsk
1154 Jakub Bruski 1975 Gdynia
1155 sebastian Jagiełka 1975 Rumia
1156 Adam Stańczak 1976 Gdańsk
1157 Dorota Łuczywek-Kucharska 1979 Gdynia Torus Running Squad
1158 Beata Miler 1995 Luzino
1159 Katarzyna Kowalak 1986 Kartuzy
1160 Michał Kucharski 1979 Gdynia
1161 Magdalena Sulkowska 1989 Gdańsk
1162 Jakub Kaminski 1992 Gdynia
1163 Marcin Bejger 1988 Gdynia how you doin
1164 Jakub Dłutkowski 1996 Zamość AZS Akademia Morska w Gdyni
1165 Patryk Gruszeczka 1985 Grudziądz parkrun Grudziądz
1166 Łukasz WAWRZEŁA 1986 Gdynia
1167 Dariusz Kozikowski 1982 Straszyn
1168 Maria Pawłowska 1960 Gdynia
1169 Andrzej Pawłowski 1957 Gdynia
1170 Maciej Kosmol 1962 Gdynia
1171 Łukasz Świeczkowski 1984 Gdynia
1172 Dominik Bieliński 1993 Nowe Ambitious Runners Team
1173 Piotr Hertel 1994 Wałcz KP PSP Wałcz
1174 Joanna Bujwid 1976 Gdynia
1175 Michał Kotlarz 1979 Gdynia
1176 Tomasz Mikulski 1996 Łazy UKS Filipides Teresin
1177 Dawid Drawc 1987 Wejherowo KokaSport
1178 Michał Dzioba 1973 Sopot Tri Dzioba Team
1179 Sylwia Mroczek 1972 Rumia Parkrun Rumia
1180 Agnieszka Tanaś 1977 Gdynia
1181 Joanna Kleina 1978 LEBA
1182 Łukasz Laskowski 1990 Gdynia
1183 Jacek Neubauer 1965 Otomin
1184 Marek Koral 1982 Gdynia
1185 Danuta Kołatka 1970 IŁAWA IŁAWA BIEGA
1186 Tomasz Piernicki 1986 Gdańsk
1187 Dawid Jarosiński 1978 Myślibórz KP PSP Myślibórz
1188 Włodzimierz Jank 1975 Gdańsk Klub Biegowy Straży Miejskiej w Gdańsku
1189 Marcin Krauze 1972 Pogórze
1190 Klaudia Pluskota 1994 Gdynia
1191 Jurek Kowalczyk 1967 Gdańsk Yoko
1192 Magdalena Sikorska 1985 Gdynia Copernicus Team
1193 Kamil Kremer 1986 Zamość
1194 Agata Głuchowska 1968 Gdynia WOI SIZAN GDAŃSK
1195 Kamil Szuliński 1985 Gdynia
1196 MONIKA ŚLIWIŃSKA 1981 gdynia SLIVA
1197 Marek Szafrański 1961 Mosty BBL AWF Gdańsk
1198 Przemysław Żyźniewski 1988 Morąg Finisz Morąg
1199 JANUSZ ANDRZEJ LIS 1963 Gdynia
1200 Agnieszka Bulenda 1981 Łężyce-Głodówko
1201 Rafał Łydka 1984 Lębork Biegiem po Piwo
1202 Przemysław Sadkowski 1986 gdynia
1203 Mariusz Czerlikowski 1976 Gdynia GENETIX Team
1204 Tomasz Musiał 1974 Dąbcze SZYMANOWSKI- TEAM PSP
1205 Barbara Byczyńska 1975 Starogard Gdański SKL FILIPPIDES
1206 Edyta Kłodowska 1986 Gdańsk
1207 Agnieszka Marszałkowska 1986 Gdynia Agnes Magnes
1208 Katarzyna Olech 1995 Gdynia
1209 Dawid Żyłowski 1996 Gdańsk Izerska Grupa Biegowa
1210 Tomasz Zwoliński 1971 Mosty KM PSP Gdynia
1211 Wanda Podolak 1964 Gdynia
1212 Izabela Dempc 1995 Gdynia
1213 Teresa Hantz 1987 Gdańsk PwC FCU Run Team
1214 Dariusz Seleman 1968 Gdynia DUDYCZ run
1215 Beata Czereszko 1989 Puck
1216 Katarzyna Bladowska 1976 Reda Runeda
1217 Karol Rzeszewicz 1983 Wilanowo KM PSP Gdynia
1218 Jakub Gierasimczyk 1992 Morąg Szkoła Pływania Swim Team
1219 Anna3 Karolewska 1981 Wejherowo KUJAWSCY S7
1220 Piotr Plotzki 1964 Wejherowo Asior Team
1221 Krystian Van Dijk 1975 Wejherowo Asior Team
1222 Krzysztof Podolak 1962 Gdynia Gdynia Oksywie
1223 Katarzyna Hutek 1989 Rumia
1224 Michał Tomaszewski 1984 Gdańsk
1225 Magdalena Sztorch 1969 Gdynia
1226 Arkadiusz Suska 1979 Gdynia AStrainer - masaż mobilny
1227 Marcin Wojda 1987 Gdynia
1228 Łukasz Rusak 1980 Gdynia CzemuNIe Gdynia
1229 Justyna Suszko 1990 Gdańsk
1230 Monika Zawistowska 1977 Gdynia K/Z RADOŚĆ ŻYCIA
1231 Anna Marchaj 1984 Malbork
1232 Adam Roniarski 1974 Wejherowo
1233 Adam Hatłas 1975 Gdynia
1234 Błażej Szepietowski 1978 Gdynia
1235 Marian Kurajk 1954 Gdańsk
1236 Agnieszka Stankiewicz 1997 Koleczkowo
1237 Jan Oreszke 1985 karwia KP PSP Wejherowo/BRW Władysławowo
1238 Krzysztof Dziubiński 1985 Rumia
1239 Janusz Piechota 1952 Gdańsk
1240 Łukasz Kot 1989 Gdynia Fizjoidea.pl
1241 Maciej Król 1975 Reda WiRan Team
1242 Adrian Klarecki 1978 Reda WiRan Team
1243 Mirosław Wojdan 1975 Gdynia Boot Camp Polska Gdynia
1244 Sławomir Kaczmarek 1987 Gdańsk
1245 Bartłomiej Przybytek 1981 Gdańsk
1246 Kamil Ryta 1995 Gdynia -
1247 Ewelina Waniek 1991 Gdynia PwC FCU Run Team
1248 Marek Razumienko 1965 Gdynia
1249 Kamil Ćwikowski 1994 Augustów
1250 Tomasz Lisiecki 1967 Gdynia LKK sport team
1251 Konrad Ryczko 1987 Gdynia
1252 Marcin Popiel 1980 Gdansk Łosiot Team
1253 Agnieszka Popiel 1980 Gdansk Łosiot Team
1254 Marek Piotrowski 1984 Lębork Ambitious Runners Team/ Klub 42,2 Lębork
1255 Krzysztof Lemke 1977 Gdynia Gdyński Triathlon
1256 Agnieszka Rosinke 1987 Gdynia
1257 Martyna Zwatykanicz 1979 Gdynia Active Flow Team
1258 Tomasz Orzechowski 1976 Gdynia
1259 Katarzyna Dokrzewska 1985 Gdynia
1260 Małgosia Wojtanis 1990 Gdańsk Crossfit Stocznia
1261 IRENEUSZ HEYKA 1970 LĘBORK
1262 Grzegorz Skupin 1987 Gdańsk WARTA
1263 Kamil Przybyszewski 1996 Mława ASW SENSHI
1264 Iga Kościńska 1993 Gdańsk All For Body Gdańsk
1265 Kamil Kaczyński 1977 Morąg Finisz Morąg
1267 Marek Machnikowski 1968 Gdask
1268 Arkadiusz Saganowski 1983 Gdańsk fitcasco
1269 Wojciech Ratkowski 1954 Gdańsk AWFiS Gdańsk
1270 Anita Siadul 1993 Gdańsk
1271 Andrzej Sobkowiak 1983 Banino KUJAWSCY S7 RUNNERS
1272 Małgorzata Matłoka 1984 Gdańsk fitcasco
1273 Sylwia Borcowska 1992 Gdańsk Buraczek
1274 Paulina Borcowska 1989 Rokitki Buraczek
1275 Maciej Rekieć 1982 Suchy Dwór BigYellowFoot Adventure Team
1276 Paweł Panek 1997 Rumia
1277 Krzysztof CHEJMANOWSKI 1981 Gdynia
1278 Karolina Chejmanowska 1980 Gdynia
1279 Paweł Rajski 1987 Gdańsk Rajon
1280 Honorata Rejter 1991 Gdańsk
1281 Edyta Przytarska 1984 Kartuzy Akademia Biegowa Kartuzy
1282 Mariusz Mscichowski 1985 Gdynia BAkt Running Team
1283 Piotr Sutkowski 1990 Gdańsk PGO GOOD SPEED
1284 Anna Słupska 1985 Gdańsk Acxiom Running Team
1285 Wojciech Słupski 1981 Gdańsk
1286 Paweł Rokuszewski 1989 Kołtki KP PSP BYTÓW JRG MIASTKO
1287 Sławomir Romanowski 1960 Gdynia
1288 Krzysztof Orzechowski 1985 Gdynia
1289 Wojciech Kurowski 1972 Gdańsk Gdańsk
1290 Eliza Sarnowska 1991 Rewa State Street Running Club
1291 Joanna Toporek 1976 Gdynia Tyszkiewicz Nieruchomości
1292 Marzanna Wieczorek 1968 Sępólno Krajeńskie FIKI MIKI Team
1293 Krzysztof Wieczorek 1968 Sępólno Krajeńskie FIKI MIKI Team
1294 Łukasz Witta 1993 Brodnica State Street Running Club
1295 Dariusz Kotwas 1984 Gdynia State Street Running Club
1296 Natalia Radzikowska 1993 Gdynia
1297 Joanna Dmochowska 1996 Gdynia
1298 Patryk Posański 1996 Choczewko Runners Choczewo
1299 Ariel Jabłoński 1990 Gdańsk Bez Formy Team
1300 Adam Borowski 1991 Gdynia State Street Running Club
1301 Michał Bartkowiak 1987 Gdynia Trójmiejskie Pyry
1302 Anita Kopania 1975 Pszczółki
1303 Andrzej Błaszak 1976 Gdynia Africatwin
1304 Wojciech Filipowicz 1986 Gdynia Odlew Trójmiasto
1305 Aleksander Gruszczyński 1986 Gdańsk KS STYJAN
1306 Aleksandra Kaczmarek-Byzdra 1974 Chwaszczyno Kaczmarek Team
1307 Jarosław Biały 1972 Gdynia KMP Gdynia
1308 Mikołaj Zwolicki 1997 Tczew
1309 Dominik Knapik 1988 Gdańsk State Street Running Club
1310 Paweł Brodziak 1987 Dąbrowa Białogardzka Niech żyje Wolna Polska
1311 Marcin Sanner 1982 Gdynia Powsinoga
1312 Julian Bagiński 1974 Gdynia Extra power be with You
1313 Natalia Brulińska 1986 Gdańsk
1314 Anna Kollek 1964 Władysławowo Biegamy Razem Władysławowo / ATR
1315 Przemek Korzeniowski 1987 Gdynia Wypad na Miasto
1316 Marcin Nickowski 1986 Człuchów KP PSP Człuchów
1317 Wiesław Siółkowski 1955 Elbląg PSP Elbląg
1318 Piotr Duba 1984 Gdynia Rodzinka
1319 Magdalena Motławska 1981 Gdynia KS Piszcze Płyta
1320 Marcin Kuptz 1978 Rumia Gemini Sopot Team
1321 Krzysztof Zaparty 1974 Gdynia
1322 Daniel Gnyp 1970 Różyny
1323 Paweł Paweł 1983 Gdańsk
1324 Sławomir Wierzchowski 1978 Gdynia
1325 Cecylia Jóźwiak 1959 Kwidzyn IP-Kwidzyn Team
1326 Tomasz Jóźwiak 1958 Kwidzyn IP-Kwidzyn Team
1327 Bartosz Fudalewski 1986 Gdynia Fudal
1328 Michał Chamski 1986 Gdańsk Aktywuj się w Maratonie/Grupa Biegowa 65
1329 Eugeniusz Jurkiewicz 1959 Gdynia kocham Mirellke
1330 Łukasz Kucel 1986 Gdynia
1331 Magdalena Dulewicz 1987 Gdynia NAVIGIUM Running Team
1332 Katarzyna Szelking-Ziemianin 1985 Gdynia
1333 Emil Dobrowolski 1986 Chotomów LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
1334 Adam Miler 1990 Luzino
1335 Berenike Bronikowska 1996 Bydgoszcz
1336 Sławomir Wasilka 1972 Wejherowo Hermes
1337 Piotr Kaszyński 1963 Sopot Lightbox Runners Team
1338 Luis Leon 1990 Gdansk State Street Running Club
1339 Jacek Korytowski 1967 Gdynia
1340 Tomasz Korytowski 1971 Gdynia
1341 Aleksandra Tobiasz 1989 Gdynia SPORTEVO
1342 Karol Drzeżdżon 1988 Ostrowo
1343 Kamila Szulc 1984 Gdynia
1344 Konrad Klimach 1990 Gdańsk State Street Running Club
1345 Agata Cieślukowska 1984 Gdynia
1346 Krzysztof Rząd 1986 Bożepole Wielkie Synopsys Running Team
1347 Arkadiusz Wasilewski 1973 Sopot TDT
1348 malgorzata reszuta 1974 przodkowo
1350 Łukasz Józefowicz 1993 Działdowo State Street Running Club
1351 Przemysław Bzowski 1986 Tczew
1352 Paweł Stankiewicz 1983 Gdynia Ambitious Runners Team
1353 Alicja Czajkowska 1995 Gdynia ATC Cargo Team
1354 Maciej Osowski 1967 Gdynia Vege Runners
1355 Paweł Schoennagel 1975 Gdańsk schoenagina
1356 szymon lica 1990 Gdansk State Street
1357 Mikołaj Początek 1985 Rumia
1358 Dominik Zapolnik 1979 Gdynia Biegamina
1359 Ewa Piotrowicz 1987 Sopot Sportevo
1360 Krzysztof Żółtowski 1970 Gdynia
1361 Przemysław Nagórski 1981 Gdynia Bakt Team
1362 Katarzyna Tissler 1989 Pruszcz Gdański
1363 Adrian Tissler 1988 Pruszcz Gdański
1364 Marcin Korczyk