47. Maraton Dębno - 47. Maraton Dębno - Start list
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub
1 Piotr Kołacz 1990 Niepołomice
2 Grzegorz Kulbicki 1978 Dębno
3 Przemysław Kubiak 1976 Strzegom
4 Jarosław Orzłowski 1985 Szczecin
5 Sebastian Hoffman 1974 Łomianki
40 Jan Kaczorowski 1984 Dębno Dębnowskie Człapaki
41 Paweł Marszałek 1975 Debno Dębnowskie Człapaki
42 Mirosław Wujda 1975 Dębno Erni RULEZ
43 Anna Kucharska 1982 Dębno Dębnowskie człapaki
44 Tomek Osowski 1988 Dębno Netto Grupa Biegowa 42.195 Dębno
45 Barbara Pochranowicz 1977 Dębno Stowarzyszenie Maraton Dębno ; OSP Dębno
46 Krzysztof Zając 1986 Dębno Tricarbon.pl
47 Iwona Batóg 1981 Dębno Dębnowskie Człapaki
48 Konrad Niewiadomski 1982 Dębno AC MILAN
49 Elżbieta Andrzejczak 1967 Dębno Dębnowskie Człapaki
50 Seweryn Ślesicki 1977 Dębno Dębnowskie Człapaki
51 Piotr Drochomirecki 1993 Dębno Netto grupa biegowa 42.195
52 Paweł Pawlisiak 1987 Dębno Dębnowskie Człapaki
53 Mirosław Sokół 1969 Dębno Król Gór
54 Katarzyna Sokół 1972 Dębno Król Gór
55 Tomasz Kowalski 1985 Dębno Zmęczony Sezonem
56 Dariusz Winnicki 1961 Dębno Fanclub Eda Whitlocka
57 Rafał Jemczura 1991 Dębno Foxy Fit
58 Bartosz Niparko 1989 Dębno
59 Henryk Szyszka 1960 Dębno BALSA TEAM
60 Alfred Borysewicz 1960 Dębno
61 Arkadiusz Zieliński 1972 Dębno Netto Grupa Biegowa 42.195 Dębno
62 BOGDAN PODBERESKI 1968 DĘBNO POLGET TEAM DĘBNO
63 Grzegorz Sutryk 1991 Dębno
64 Dominik Kurek 1972 Dębno Netto GB 42,195 Debno
65 Józef Wydra 1953 Cychry
66 Andrzej Chrząszcz 1975 Dębno #ChrząszczTeam#
67 Bernardeta Huszcza 1979 Dębno Akcja Motywacja
68 Adrian Lizak 1985 Debno
69 Marek Jordan 1986 DĘBNO Foxy Fit
70 Piotr Żyjewski 1991 Różańsko
71 Henryk Żyjewski 1966 Różańsko
72 Rafał Podhajny 1988 Dębno
73 Michał Osowiec 1990 Dębno
74 Tomasz Szwechłowicz 1992 Dębno
75 Wioletta Janczura 1976 Dębno
76 Katarzyna Ciołek 1980 Dębno Akcja Motywacja
77 Emilia Balcarczyk 1986 Dębno Dębnowskie Czlapaki
78 Leszek Linek 1983 Dębno
79 Wojciech Leszczyński 1987 Dębno
80 Sebastian Żurawski 1988 Dębno
81 Grzegorz Perka 1988 Dębno
82 Zbigniew Noworolnik 1962 Dębno
83 Zbigniew Franków 1945 Dębno GB Maraton Dębno
84 Zbigniew Rutkowski 1965 Dębno Broker
85 Grzegorz Prokop 1974 Dębno Król Gór
86 Artur Janczura 1974 Dębno
87 Marcin Łętowski 1994 Dębno
88 Łukasz Hryciuk 1986 Dębno Stowarzyszenie Maraton Dębno
89 Zbigniew Stelczyk 1971 Dębno
90 Paweł Drochomirecki 1988 Łazy
91 Mikołaj Podbereski 2002 Dębno ZSP nr 1 w Dębnie
92 Damian Mazur 1977 Dębno Dębno
93 Marcin Winkler 1988 Bogusław Foxy Fit
94 Rafał Wierny 1986 Dębno
95 Katarzyna Marciniak 1980 Dębno Stow. Maraton Dębno, Nowak-Team
99 Łukasz Pokrywiecki 1988 Dębno Dębnowskie człapaki
101 Jarosław Jesionka 1976 Nowogard Stowarzyszenie Nasza Świerczyna
102 Przemysław Marek 1977 Kleczew
103 Piotr Pudzisz 1981 Kraków
104 Bożena Kos 1958 Moryń Karate Kyokushin Moryń
105 Ewelina Adamczewska 1979 Moryń Moryń
106 Robert Szymański 1977 Gorzów Wielkopolski
107 Marcin Skrzypczyński 1978 Zielona Góra Tetrycy plus
108 Johanna Gren 1992 Helsingborg klub 100 marathon Danmark
109 Tony Gren 1961 Påarp klub 100 marathon Danmark
110 David Ziojła 1990 Poznań Lubię to :-)
111 Tomasz Malicki 1973 Inowrocław
112 Marcin Fedyna 1993 Kraków
113 Jakub Kalita 1981 Ostrowiec Św. OstroBiec
114 Grzegorz Świątkowski 1981 Tarnów
115 Anna Ćwiklińska 1979 Bydgoszcz AMS Triathlon
116 Jacek Łowczak 1983 Warszawa Team ZabieganeDni
117 Michał Goździk 1990 Szczecin
118 Dawid Nosal 1995 KIETRZ KS GRYF KIETRZ
119 Bartłomiej Muryn 1973 Kraków SBG Podbieg
120 Marcin Pękala 1977 Świdnica OneManRunSwidnica
121 Paulina Błaszczyk 1993 Chorzów Biegam bo lubię
122 Damian Chałupa 1979 Kraków
123 Maciej Mencner 1997 Goczałkowice-Zdrój Cisco Running Team
124 Adrian Mencner 1970 Bąków AeS 2015 Bąków
125 Dariusz Kolec 1986 Łódź
126 Rafał Hełmecki 1976 Nowy Wiśnicz żubry bochnia
127 Marta Wydra 1995 Poznań
128 Paweł Kozłowski 1972 Łomianki #TeamZabieganeDni
129 Piotr Janiak 1985 Szczecin MKL Maraton Świnoujście
130 Michał Ćwiertniak 1986 Kraków Domo-Centrum Running Team
131 Jaroslaw Cęcelewski 1970 Cisie
132 Jan SZCZEPAŃSKI 1992 Łańcut
133 Grzegorz Straburzyński 1977 Poznań
134 Mateusz Bedryj 1990 Mełno 42 do szczęścia
135 Michał Mandosik 1982 Toruń TEAMOCHAL
136 Piotr Zwardoń 1984 Miasteczko Śląskie Team Henka
137 Adrian Zwardoń 1982 Miasteczko Śląskie Team Henka
138 Mateusz Pasierski 1986 Wrocław ZAKWAS KOLKA SKURCZ TEAM
139 Jakub Nowowiejski 1992 Poznań
140 Rafał Wojtaszak 1977 Gdynia
141 Michał Popiela 1994 Bolemin KS Dragon
142 Adam Góra 1984 Bogusławice
143 Łukasz Kapała 1988 Nowy Sącz
144 Robert Dzieża 1978 Bochnia Żubry Bochnia
145 Marcin Karwik 1981 Krotoszyn Brygada R/R
146 Łukasz Jagielski 1983 Leszno / Dąbcze Lesz No Limits Runners
147 Łukasz Marcinkiewicz 1989 Rokietnica 12 Wielkopolska Brygada Obrony Terytorialnej
148 Wojciech Knop 1985 Opole
149 Kamil Janik 1990 Wrocław Jeszcze Kawałeczek
150 Joanna Bardo 1988 Kraków
151 MARIUSZ MAKOWSKI 1976 OPOLE MAFIA TEAM LUBLINIEC
152 Dominik Machowiak 1988 Błażejewo Dąbrowski Team
153 Rafał Wojtko 1989 Wrocław wkurw_team
154 Michał Suchan 1985 Kraków Podwawelskie KSC
155 Anna Otkińska 1982 Mrągowo
156 Igor Klęczar 1991 Moryń Bike Team Chojna
157 Dariusz Cieślar 1990 Wisła
158 jarosław kołb 1965 skoki OloRunner
159 EWA MAŁUCKA 1969 GŁOGÓW
160 Ireneusz Kaniewski 1980 Pruszków
161 Jakub Kozbur 1988 Szczecin
162 Damian Jaworek 1990 Świętoszów
163 Jacek Pikuła 1981 Bieruń Biegnę Byle Dobiec
164 Agnieszka Bukowiec 1988 Kraków
165 Bartosz Pierzchniak 1973 Wałbrzych
166 Adam Marynowski 1980 Kraków Żarłoczne Żbiki
167 Paweł Łysy 1994 Siemianowice Śląskie
168 Leszek Wielgosz 1963 Nowa Sól Spoceni Nowa Sól
169 Krzysztof Chmielewski 1979 Kajkowo
170 Grzesiu Sobczyk 1983 Wieluń Wieluń Biega
171 Piotr Lelito 1985 Modlniczka
172 Paweł Możdżeń 1985 Mieszkowice Nadodrzańska Grupa Biegowa - Gmina Mieszkowice
173 Michał Kujałowicz 1981 Gdańsk
174 Dariusz Rak 1977 Dołuje
175 Paweł Siuzdak 1992 Leżajsk RCKiK Rzeszów
176 Krzysztof Frączek 1988 Kraków Die Braune Kompanie
177 Grzegorz Skalec 1992 Przezchlebie
178 Jarosław Paśnik 1966 Łódź
179 Bartosz Sułecki 1981 Radom Street Run Radom
180 Sebastian Włodarczyk 1985 Gniezno Night Runners Gniezno
181 Marcin Śpiewakowski 1988 Warszawa
182 Piotr Baranek 1966 Józefów
183 JACEK MALMUR 1969 BUKOWSKO
184 Adam Nosal 1972 KIETRZ KS GRYF KIETRZ
185 Agnieszka Rosa 1973 Skierniewice Parkrun Skierniewice
186 Marcin Duda 1980 Poznań Ofix Bike Team/ 31 Baza Lotnictwa Taktycznego
187 Iza Dąbrowska 1977 Poznań
188 Michał Łukasiak 1978 Wiaderno BBL Tomaszów Mazowiecki
189 Michal Dobosz 1976 Gdynia
190 Krzysztof Sawicki 1982 Kościelec Koło Biega
191 Piotr Opadczuk 1974 Warszawa
192 Magdalena Geraszek 1976 Gdynia
193 Tomasz Pawłowski 1979 Dobrzyca
194 MAREK SADOWSKI 1968 Góra MUKS SZOK BOJANOWO
195 Karolina Chabowska 1984 Kołobrzeg KB Wygan
196 Krzysztof Mantaj 1992 Szczecin Wkurw_team
197 Ryszard Dzwonek 1977 Wrocław Bells Brothers FF
198 Wojciech Róg 1982 Chrzanów parkrun Chrzanów
199 Adam Skorek 1983 Warszawa
200 Rafał Jastrzębski 1977 Racibórz EasyRun Racibórz
201 Dominika Kajdas-Ciupek 1980 Jaworzno
202 Szymon Kukulski 1990 Kraków #najgorzej
203 Michał Bartkowiak 1987 Gdynia Truchtacz
204 Jarosław Małkiewicz 1976 Lublin
205 Sylwia Wiatr 1987 Łęg Tarnowski PZPN
206 Paweł Rybiński 1980 Warszawa
207 Mateusz Piwnicki 1992 Warka KS START PUŁASKI WARKA
208 Marcin Bączkowski 1970 Inowrocław
209 Dominik Koralewski 1981 Toruń
210 Krzysztof Łukowiak 1990 Trzebnica Grupa Biegowa Trzebnica
211 Robert Tomys 1970 Września Night Runners Września
212 Mateusz Kwaczyński 1987 Olesno
213 Łukasz Wyrozębski 1982 Police
214 Adam Kumor 1973 Tarnobrzeg
215 Agnieszka Kędra-Sulej 1977 Warszawa WAT / AKS-SOFT TEAM
216 Mariusz Garstka 1989 Kraków
217 Marek Łajkowski 1985 Bartoszyce
218 Magdalena Betka 1982 Odolanów Brygada R /R
219 Radosław Danielak 1973 Nieszawa Run Team Amazonka
220 Monika Szymczak 1984 Piła Króliczki w plecaku
221 Krzysztof Miętka 1975 Kraków
222 Tomasz Cierniak 1981 Orzesze
223 Mariusz Grybko 1989 Międzyrzecz
224 Krzysztof Żak 1989 Iwiny
225 Rafał Łukasik 1980 Łapanów
226 Dawid Zarembski 1986 Resko
227 Paweł Bieniek 1974 Bochnia Żubry Bochnia
228 Jakub Jankowski 1990 Brwinów
229 Przemysław Bąk 1986 Świebodzin
230 Marcin Bryl 1979 Warszawa adidas Runners Warsaw
231 Aneta Mikołajuk 1974 Bezrzecze
232 Teresa Gasperowicz 1979 Marcinkowo
233 Tomasz Kleniewski 1982 Kraków
234 Grzegorz Auguscik 1983 Radomsko Rozbiegajmy Radomsko
235 Zbigniew Dreja 1979 Gliwice
236 Dominik Kopras 1981 Gorzyce Wielkie KOPER TEAM
237 Maria Strabel 1963 Bydgoszcz
238 Tomasz Kurkiewicz 1988 Wrocław
239 Justyna Dziwiec-Guzik 1977 Dąbrowa Górnicza Dzieje Ci się coś?
240 Grzegorz Cituk 1977 Tychy SPORTREBELrunTEAM
241 Justyna Baca 1990 Nowa Ruda Luźna Łyda Team
242 Przemysław Ugorski 1975 Słubice
243 Kamil Kędzia 1986 Pszenno Ślęzak Team
244 Justyna Burek 1991 Moryń
245 Radosław Strąkowski 1979 Łódź
246 Grzegorz Mazur 1988 Warszawa
247 Michał Ptaszkiewicz 1985 Poznań Hernik Team
248 Dariusz Ratajczak 1983 Katowice
249 Agnieszka Maronka 1972 Kraków
250 Jerzy Borkowski 1951 Radom Biegiem Radom
251 Daniel Urbaniak 1979 Gdynia
252 Marcin Kutera 1982 Szczecin
253 Łukasz Winkel 1975 Koszalin
254 Michał Gmerek 1989 Zalesie Biegacze Jarocin
255 Waldemar Kępka 1953 Santocko
256 Kasia Przybylska-Bąk 1978 Tychy
258 Jarosław Kwietniowski 1992 Jarosław
259 Iwona Surgucka 1977 Chorzów W pogoni za duchem
260 Łukasz Szafrański 1978 Warszawa Warsaw Run Club
261 Bartłomiej Buczek 1994 Kraków
262 Dawid Sobczyk 1992 Brynek Davids CamStudio
263 Aron Brzeziński 1994 Jarocin
264 Daniel Stróżyński 1978 Wołów Wołów Biega
265 Tomasz Krata 1988 Częstochowa KRATA Nieruchomości
266 Wojciech Sujka 1980 Tomaszów Mazowiecki #ZaLiniąMety Team
267 Renata Wojtkowiak 1974 Poznań Piątkowo na Biegowo
268 Stefan Wojtkowiak 1974 Poznań Piątkowo na Biegowo
269 Tomasz Kudła 1983 Kąty Wrocławskie Crazy Runners Kąty Wrocławskie
270 Jakub Koral 1993 Warszawa
271 Bartosz Strabel 1992 Bydgoszcz
272 Paweł Nawrocki 1987 Warszawa Ultrino Amateur
273 Jolanta Siemko 1970 WROCŁAW BELLS BROTHERS FF
274 Kamil Ślizewski 1993 Starogard Gdański
275 Piotr Majewski 1980 Dębno
276 MAŁGORZATA JANKOWSKA 1972 Góra
277 Norbert Gutkowski 1994 Pomorze Kiszone OGóry
278 Krzysztof Boruń 1977 Stąporków Woźniak Running Team
279 Agnieszka Dikolenko 1987 Kraków
280 adam oleniec 1972 szczecin brak
281 Maciej Kiewra 1978 Wrocław QBICO
282 RAFAŁ KACZOR 1973 Sosnowiec PKO Bank Polski
283 Adrian Król 1994 Warszawa
284 Piotr Wysmoliński 1972 Osielsko
285 Piotr Kunka 1983 Jakubów Team ZabieganeDni
286 Justyna Guzera 1987 Wrocław
287 Dawid Tobiczyk 1987 Kraków
288 Łukasz Nienartowicz 1986 Rokietnica Britenet
289 Krzysztof Smoliński 1978 Głobino Smolińscy TEAM
290 Artur Miadzielec 1989 Lębork
291 Kazimierz Trzybulski 1983 leszno Mykam po zatorzu
292 Agnieszka Matusik 1978 Ząbki Medicover Runners
293 Marek Kamiński 1980 Warszawa
294 Maciej Kamola 1986 Choszczno Wybiegać marzenia Team
295 Sylwia Drymel 1972 Borgowo
296 Jerzy Kacperczak 1955 Nowa Sól KB WIKON Nowa Sól
297 Szymon Gierasimowicz 1979 Szczecin totalsport.pl
298 Andrzej Łysy 1971 Siemianowice Śląskie
299 Michał Kurek 1985 Kraków
300 Piotr Kubicius 1980 Kaczyce Olza Cieszyn
301 Michał Czarnyszka 1987 Poznań
302 Marek Dadan 1964 Warszawa Renault
303 Agnieszka Pazderska-Kipiel 1983 Osieczany Evil Team
304 Karol Wachowski 1976 Warszawa
305 Bartłomiej Kasper 1983 Skoczów
306 Radosław Gaj 1976 Katowice
307 Joanna Kotynia 1979 Warszawa
308 Michał 'The Viking' Matusiak 1986 Józefów -
309 Krzysztof Jasicki 1980 Tychy
310 Krzysztof KOT 1978 Rzeszów MPK - Rzeszów
311 Łukasz Leś 1996 Kraków
313 Agnieszka Jackiewicz 1978 Kostrzyn nad Odrą Kostrzyński Klub Biegacza
314 Przemysław Gogoliński 1977 Pruszków
315 Jacek Organa 1969 Łódź
316 Tomasz Korban 1996 Brzeziny
317 Bartosz Wysocki 1986 Szczecin
318 Katarzyna Gołębiak 1992 Kalisz
319 Grzegorz Samcik 1981 Gdańsk
320 Grzegorz Kania 1981 Suchedniów
321 Bartłomiej Szczygieł 1990 Kraków
322 Robert Roczon 1972 Mierzyn
323 Jeremy Ruffenach 1988 Kraków
324 Sławomir Olchawski 1979 Brzesko
325 Paweł Kozioł 1986 Dąbrowa Górnicza
326 Krzysztof Piszczałka 1977 Ruda Śląska
327 Konrad Woźnica 1992 Czelin Nadodrzańska Grupa Biegowa
328 Damian Konecki 1991 Moryń You'll Never Walk Alone
329 Daniel Kamiński 1982 Ozorków KS GRUCHA
330 Tomasz Tojza 1974 Dobrzyca
331 Maciej Krzywonos 1978 Rozdrażew
332 Agnieszka Meloch 1978 Gorzów Wielkopolski
333 Krzysztof Orliński 1983 Warszawa
334 KAMIL WÓJCICKI 1991 Lisięcice
335 Michał Gajewski 1996 Radomsko
336 Artur Nowicki 1968 Bargły Sportczesna
337 Jacek Groch 1974 Kańczuga Przeworska Grupa Biegowa
338 Agnieszka Aksamit-Szułakiewicz 1974 Dąbrowa Tarnowska Run TeamDT
341 Krzysztof Cieśnik 1982 Grudziądz MH Automatyka
342 Romualda Kosmatka 1966 Piła
343 Krzysztof Marcyjaniak 1977 Radziejów KS ZRYW RADZIEJÓW
344 Paweł Jędrysiak 1986 Sieradz
345 Aleksander Biernacki 1976 Milanówek
346 Marcin Krześniowski 1978 Szczecin Rowerowy Załom
347 Damian Nowacki 1992 Stare Łysogórki Nadodrzańska Grupa Biegowa/kuny Stare Łysogórki
348 NATALIA PLEWA 1982 OBORNIKI
349 Grzegorz Gorski 1976 Poznan fehlau run team
350 Jorge Rivera 1989 Lima Tabor
351 Monika Kaniewska 1976 Skierniewice Parkrun Skierniewice
352 Tomasz Flasiński 1988 Chrzanów Parkrun Chrzanów
353 Bartosz Przekopowicz 1992 Stargard Wojsko Polskie / Team Szwarc
354 Konrad Gorla 1995 Miechowice Małe
355 Marcin Idziorek 1979 Puszczykowo
356 Łukasz Sobczyk 1975 Kołobrzeg Kołobrzeg Biega
357 Bartłomiej Doroba 1991 Aleksandrów Łódzki
358 Mariusz Kowalczyk 1989 Wodzisław
359 Jarosław Zawierta 1986 Ostrzeszów Aktywny Ostrzeszów
360 Agnieszka Pruchniewska 1978 Rokietnica Rokietnica Biega
361 Jolanta Klusek 1970 Warszawa Yola Yolanda
362 Maciej Lange 1978 Poznań Filippides Team
363 Leszek Kłosowicz 1985 Bielsko-Biała
364 Krzysztof Oleszek 1982 Stargard Stargard Ja się nie ścigam
365 Joanna Zybała 1989 Łąkociny LKS Ogniwo Łąkociny
366 Krzyszof Komorek 1975 Sulejówek Bractwo Biegowe BGK
367 Michał Winczakiewicz 1987 Katowice PKO Bank Polski
368 Krzysztof Kamiński 1981 Potrzebna Gąbin Biega
369 Marta Tetzlaw-Dering 1984 Słubice
370 Anna Dąbrowska 1976 Gorzów Wielkopolski
371 Michał Jarecki 1974 Płock
372 Wojciech Lisik 1980 Łódź KS WINO
373 Andrzej Sujecki 1968 Bełchatów KB Spartakus Bełchatów
374 Robert Augustyniak 1969 Warszawa
375 Mateusz Lewandowski 1989 Tychy
376 Miłosz Pasiecznik 1986 Poznań miloszpasiecznik.run / Muay Running Team
377 Tomasz Fritzkowski 1987 Skórzewo
378 Irmina Dymarska 1989 Tuliszków
379 Joanna Gawęda 1999 Bochnia Żubry Bochnia
380 Sebastian Ciasto 1985 Przezchlebie
381 Przemysław Cichowlas 1991 Miejska Górka Acitve Lifestyle
382 Kazimierz Iszczak 1974 Szczein
383 Jarosław Gierszewski 1975 Ciechocinek ZAŁOGA G
384 Krzysztof Haupt 1978 Suchy Las ZZSK
385 Wojciech Konieczny 1984 Wrocław Brak
386 Henryk Pietrzyk 1962 Chrzanów
387 Krzysztof Piotrowski 1979 Legnica
388 Krzysztof Butowski 1981 Toruń Studio Nieruchomości Toruń
389 Jacek Weigel 1973 Bielsko-Biała KS Łubu Dubu, B-B Komorowice
390 Dominika Marcinkowska 1994 Borek Wielkpolski
391 Lech Głębicki 1976 Gorzów Wielkopolski
392 Wojciech Węgier 1994 Mętno Dużo i Dobre
393 Łukasz Rajczak 1981 Modła
394 lesław Kodzis 1973 siedlce
395 Michał Mochocki 1983 Warszawa
396 Bartek Cudek 1986 Kraków wkurw_team
397 Janusz Stępień 1973 Kraków
398 Karolina Kwapień 1989 Biała Podlaska Vege Runners
399 Sandra Bęben 1989 Ruda Śląska
400 Marta Wróblewska 1976 Koszalin
401 Włodzimierz Pokładowski 1972 Bochnia Zubry Bochnia
402 Paweł Jabłonowski 1989 Mława MKS Mława
403 Robert Buzalski 1974 Bydgoszcz ORANGE POLSKA
404 Robert Grubek 1972 Komorów WATAHA
405 Dariusz Zajdel 1961 Zawadzkie Zawadzkie Biegnie
406 Mirosław Pastuszka 1966 Łódź
407 PIOTR SIEMKO 1969 WROCŁAW BELLS BROTHERS FF
408 Michał Utracki 1965 Grudziądz
409 Katarzyna Kwiatkowska 1990 Sochaczew
410 Oktawiusz Woźniak 1985 Poznań OK_Team
411 Robert Dyja 1973 Katowice
412 Grzegorz Maciejewski 1958 Giżycko BBL Giżycko
413 Artur_ Trusiak 1972 Ząbki Biegam Bo Lubię Ząbki Team
414 Marcin Kwiecień 1985 Kraków Mam Na To Wybiegane
415 Renata Kotomska 1976 Aleksandrówka
416 Michał Jambor 1979 Warszawa Bractwo Biegowe BGK /Żórawski Team
417 Bartłomiej Sęk 1977 Tomaszów Mazowiecki BBL Tomaszów Mazowiecki
418 Krzysztof Nowak 1987 Kraków #AdamCzerwińskiTeam
419 Małgorzata Lityńska 1984 Warszawa Team ZabieganeDni
420 Hanna Kulka 1968 Szczecin
421 Tomasz Kobyłka 1977 Szałe
422 Anna Starosta 1989 Mysłowice Silesia Marathon Team
423 Mariusz Młynarski 1971 Blachownia Chce Ci się?
424 Jacek Czapliński 1981 Koszalin TAGER SPORT
425 NATALIA KĘDZIORA 1977 LUBOŃ LUBOŃSKI KLUB BIEGACZA
426 Piotr Jankowski 1972 Góra
427 Marcin Dzideczek 1980 Warszawa Team ZabieganeDni
428 Piotr Kubicki 1983 Kielce
429 Daniel Molicki 1975 Kębłowo BOCZNIAKARNIA.PL
430 Jan Piórkowski 1983 Tarnów
431 Piotr Trykowski 1983 Rumia
432 Rafał Świć 1974 Warszawa Trucht Tarchomin Team
433 Tomasz Łata 1972 Kraków
434 Artur Gajda 1993 Lubawka
435 Janusz SKOWYRSKI 1962 Biesiekierz TKKF Koszalin
436 Mariusz Napiórkowski 1989 Narzym Iskra Narzym
437 Łukasz Kubista 1979 Orzesze
438 Piotr Lautenbach 1997 Rumia
439 Beata Golka 1981 Dąbrowa Górnicza
440 Jędrzej Kaczmarek 1994 Kowalew KP PSP MILICZ
441 Janusz Smoleń 1976 Gdańsk FoxTeam
442 Dawid Tomaszewski 1976 Komorniki WLKP MOUNTAINS ULTRA
443 Wojciech Bartnik 1960 Hrubieszów Korona Maratonów
444 Maciej SOCHAN 1975 Gorzów Wielkopolski
445 Lukasz Gaura 1978 Bydgoszcz Ultra Wolf
446 Sebastian Szaraniec 1975 Warszawa T-Mobile Sport Team
447 Patryk Stanowski 1988 Katowice Górnik loto
448 Paweł Turek 1972 Piaseczno Adidas Warsaw Runners
449 Arkadiusz Kandzior 1977 Kraków Niemoralesy
450 Monika Skomorowska 1977 Warszawa Team ZzabieganeDni
451 Daniel Lis 1975 Wierzowice Wielkie 38
452 Beata Szwanke 1974 Poznań
453 Joanna MIchalska-Trzaska 1976 Jaworzno Biurowe.com.pl
454 Sebastian Surgucki 1978 Chorzów W pogoni za duchem
455 Norbert Oleszek 1982 Świebodzin Browar Świebodzin
456 Ryszard Lenartowicz 1983 Moczydło Moczydło Exclusive Running Team
457 Agata Budka 1971 Jaworzno KB MCKiS Jaworzno
458 Robert Jastrzębski 1983 Warka KS START PUŁASKI WARKA
459 Tomasz Żołnierz 1985 Przemyśl
460 Igor Falkowski 1976 Sulejówek
461 Wojciech Kustosz 1971 Józefosław Józef Cytrus Team
462 Barbara Samoć 1976 Warszawa Team ZabieganeDni
463 Andrzej Wysocki 1979 Poznań
464 Mariusz Kafel 1975 Sułoszowa PKO Bank Polski
465 Kiryl Asadouski 1987 Kraków Accenture Runners Club
466 Marek Góralski 1978 Pobiedziska
467 jan lechowski 1958 Jelcz-Laskowice KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE
468 piotr cejrowski 1982 Gdańsk
469 Dariusz Bielaczyc 1991 Dębno
470 Adam Indraszak 1968 Katowice
471 Michał Jarosz 1977 ŁÓDŹ
472 Emilian Zając 1977 Końskie Biegające Zające
473 Ryszard Tomaszewski 1984 Rzepin
474 Alicja Koclęga 1981 Zawiercie
475 Krzysztof Woźniak 1988 Leszno KAT-W
476 Tomasz Staroń 1976 Wrocław Alien
477 Anna Kozioł 1987 Dąbrowa Górnicza Dzieje Ci się coś?
478 Gerard Chrobok 1962 Cieszyn Olza Cieszyn
479 Marzena Prusakiewicz 1971 Września PRUSAK TEAM
480 Grzegorz Grzech 1964 Pionki --
481 Robert Wójtych 1972 Gołańcz Team Run Gołańcz
482 Tadeusz Płachta 1967 Czchów
483 Bartosz Cudak 1991 Oświęcim KGHM ZG RUN
484 MARIUSZ MROŻEK 1976 KLUCZE OPP KATOWICE
485 DOROTA WEGNER 1978 LEGNICA AKADEMIA TOMIRON
486 Wojciech Perzyna 1988 TARCZYN OSP KSRG KOTORYDZ
487 Szymon Słysz 1982 Wałbrzych NSK RUNS
488 Tomasz Dróżdż 1984 Miedźno CzewaRunTiM
489 Sławomir Dębski 1971 Warszawa
490 Daniel Połatyński 1989 Dąbie Spartanie Dzieciom
491 Ryszard Regucki 1979 Warszawa
492 Małgorzata Pirowska-Regucka 1979 Warszawa
493 Agnieszka Dziurbacz-Wenta 1975 Szczecin
494 Grzegorz Olszewski 1985 Kraków Olszak Team
495 Joanna Wyrwa-Krzyżańska 1968 Piła Króliczki w Plecaku
496 Michał miziołek 1986 Kutno
497 Katarzyna Wietecha 1995 Gubin MetaPack
498 Sebastian Biełuński 1977 Wrocław
499 RAFAŁ MARCINEK 1972 WROCŁAW
500 marek herzberg 1967 jelenia góra decathlon jelenia góra
501 Łukasz Sędłak 1979 Chodzież
502 Paweł Lewandowski 1997 Tychy
503 Agnieszka Mikołajczyk 1985 Łódź
504 Marcin Kaźmierczak 1976 Poznań Oldschool Hooligans w biegu
505 Magdalena Waszczykowska 1977 Łąka Prudnicka
506 Tomasz Kotliński 1968 Obrzycko KB Szamotuły
507 WALDEMAR BANACHOWSKI 1976 BRZEG WALVET
508 Grzegorz Masewicz 1980 Gorzów Wlkp KB Zofanna Gorzów Wielkopolski
509 Kamila Łubkowska 1985 Swarzędz
510 MICHAŁ CIEPŁUCH 1991 POZNAŃ ZWYROLINDOR TEAM
511 Jacek Czyż 1973 Cieszyn Olza Cieszyn
512 Joanna Konstańczak 1983 Poznań Night Runners
513 ADRIAN CZAPCZYK 1981 POZNAŃ
514 Grzegorz Dłubek 1968 Gorzów Wlkp. FF Gorzów
515 Adam Wasil 1971 Ugniewo Ostrów Biega
516 Magda Puczyńska 1981 Zabłudów
517 Marek Tatara 1975 Kostrzyn nad Odrą Foxy Fit
518 Anna Bracichowicz 1977 Łódź
519 Justyna Fiołek 1996 Dziewin
520 Maciej Domański 1977 Goleniów Rozbiegany Goleniów
521 Artur Markowski 1976 Roczyny
522 Maciej Guzenda 1979 Ostrzeszów Aktywny Ostrzeszów
523 Katarzyna Kamińska 1978 Warszawa
524 Paweł Birlet 1983 Krosno
525 Krzysztof Zapotoczny 1983 Nowogród Bobrzański Nowogrodzka Grupa Biegowa Fiber
526 Marek Polak 1970 Orneta Smok Orneta
527 Wojciech Szczech 1978 Ostróda Ostróda Runners
528 Monika Szał 1969 Pobiedziska Walka Kostrzyn
529 Grzegorz Bajson 1979 Giebułtów Giebułtów Ciśnie
530 Dariusz Newski 1972 Gołańcz Team Run Gołańcz
531 Artur POMYKAŁA 1966 końskowola
532 Piotr Zalewski 1983 Pawłowice
533 Paweł Dobrowolski 1988 Skopanie
534 Elżbieta Pabian 1968 Niedomice Ekipa z Tarnowa
535 Marcin Perzyna 1981 Tarczyn Tarczyński Klub Biegowy
536 Jacek Woźniak 1960 Skierniewice
537 Michał Jarosz 1981 Nowy Tomyśl
538 David Zyla 1978 Schwarzach
539 Kamila Jakimowicz 1994 Kostrzyn nad Odrą
540 Mateusz Ambroziak 1989 Płochocin
541 Monika Jackowiak 1983 Poznań
542 Łukasz Urban 1982 Gubin
543 Rafał Grochal 1973 Niepołomice
544 Maciej Kucharski 1982 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
545 Maciej Bechert 1969 Gniezno Night Runners Gniezno
546 Anita Grabowska 1975 Gniezno Night Runners Gniezno
547 Marek Zdanowicz 1972 Siadło Dolne Sidało Dolne
548 Angelika Maciążek 1994 Lublin Świniodziki
549 Ewelina Draganek 1982 Wrocław
550 Marcin Szafrański 1983 Sadowie
551 Michał Nowicki 1984 Kołobrzeg KB Wygan
552 Rafał Kaliński 1981 Gdańsk
553 Tomasz Lisiecki 1975 Luboń Trzynastka Plus
554 Bernard Myrcik 1971 Tarnowskie Góry
555 Paweł Osowski 1986 Dębno Stowarzyszenie Maraton Dębno
556 Marek Gawrysiak 1972 Słone TextPartner
557 Daniel Buzderewicz 1976 Bielsko-Biała
558 Krzysztof Skrzypczak 1976 Gniezno Altom Gniezno
559 Agnieszka Wichniewicz 1979 Grodzisk Mazowiecki Dogoń Grodzisk Mazowiecki
560 Janusz Wnuk 1990 Milicz
561 Tomasz Zieliński 1984 Warszawa
562 Waldemar Werbiński 1960 Słupsk
563 Piotr Łakomy 1985 Gliwice
564 Krzysztof Mackojć 1973 Kołobrzeg EL-MACKOJĆ
565 Mariusz Doniec 1982 Kraków Męska Strona Rzeczywistości
566 Bogdan Manda 1966 Andrychów
567 Joanna Lulka 1994 Grodzisk Wielkopolski
568 Tomasz Gaweł 1978 Mieszkowice ICT Foxy Fit
569 Marcin Zakęs 1979 Elbląg #BKKSE
570 Mikołaj Wydra 1988 Poznań
571 Katarzyna Świderska 1985 Gdańsk AKTYWUJ SIĘ W MARATONIE
572 Ewa Starzyk 1978 Tarnów
573 Tomasz Pająk 1976 Otmuchów OTM.b
575 Łukasz Trybulski 1987 Warszawa Frajers Team
576 edyta stelmach 1988 warszawa
577 Ernest Malinowski 1977 Jeżów Sudecki AMBER
578 Jarosław Laps 1981 Okuniew
579 Robert Czarnecki 1969 Radom
580 Tomasz Szczeglacki 1993 Warszawa
581 Rafał Bajor 1975 Żory Rebellion of Free Runners
582 Tomasz Szuszkiewicz 1975 Koszalin
583 Robert Jerzyk 1975 Sadlinki OSP Kaniczki / TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
584 Maciej Wacławski 1979 Łaziska
585 Marcin Trojanowski 1992 Zielona Góra alhoteam
586 Wiola Jasiewicz 1980 Zielona Góra Galloway Team Zielona Góra
587 Przemysław Gadowski 1983 Gryfino
588 emilia książek 1978 Gorzów wlkp bbl
590 Andzrej Bury 1965 Gorzów Wlkp
591 Jędrzej Jerlecki 1996 Kaczory
592 Marcin Marcinek 1985 Szczecin
593 PAWEŁ GRZESIK 1993 Warszawa LRC
594 Waldemar Sambor 1993 Szczecin Duzo i dobre
595 Barbara Chowaniec 1982 Wadowice
596 Marcin Janus 1990 Wieluń Wieluń Biega
597 Krzysztof Cieślak 1984 Zielona Góra UltraFAZA.pl
598 Tomasz Andrzejczak 1979 Szczytniki
599 Karolina Woźniczka 1994 Wrocław
600 Rafał Jóźwik 1979 Kolonia klepaczka
601 Paweł Białek 1991 Szczecin
602 Konrad Mróz 1978 Warszawa T-Mobile Sports Team
603 Krzysztof Dendra 1976 Piekary Śląskie Lecymy Durś
604 Grzegorz Łuc 1975 Otwock Yienu
605 Paweł Sobczyk 1963 Sarrnów
606 Jarosław Kasper 1990 Poznań
607 KAMIL Wieliczko 1980 JELENIA GÓRA BRAK
608 Daria Kasztarynda 1988 Chodzież
609 Amina Dadache 1991 Kraków STRABAG TEAM
610 Jacek Zell 1964 Chwalęcice
611 NATALIA KRZEŚNIAK 1993 Warszawa Dream Run
612 Michal Puchała 1982 Zabrze KOMENDA MIEJSKA POLICJI w Zabrzu
613 Rafał Porębski 1976 Zawada Evil Team
614 Paulina Harembska 1976 Warszawa s710 Running Team
615 MARIUSZ MATUSIAK 1972 ZIELONA GÓRA Zielona Góro Zacznij Biegać
616 Michał Szykowny 1981 Gniezno Night Runners Gniezno
617 Łukasz Kubanek 1983 Niemcz TEAMOCHAL
618 Jacek Kazubowski 1967 Białe Błota TriDarKo
619 Leszek Kokot 1976 Krotoszyn Brygada R/R
620 Justyna Kania 1987 Kraków
621 Jakub Szyszka 1984 Zielona Góra
622 Jacek Ostrowski 1964 Szczecin
623 Jan Jakubowski 1955 Szczecin Grupa Szczecin-Bukowo
624 Mateusz Ćwiertniak 1993 Kraków
625 Szymon Dorota 1980 Szczecin
626 Paweł Basiński 1982 Sulęcin Molex Team
627 Marek Sułkowski 1973 Szczecin RAZ Szczecin
628 Anna Wójtowicz 1991 Łódź M. Lasota
629 Aneta Baczyńska 1981 Siedlce
630 Katarzyna Michalska 1988 Radzymin
631 GRZEGORZ LIEBRECHT 1960 KIELCE NIEZRZESZONY
632 Tama Sko 1971 Gdańsk Handloteka
633 Marta Zielińska 1988 Szubin Mama&Syn
634 Patrycja Fingas 1990 Chorzów
635 Krzysztof Wiśniewski 1981 Łódź Drużyna BSS
636 Daniel Mielczarek 1977 Radomsko ROZBIEGAJMY RADOMSKO
637 Krzysztof Dydyna 1969 Kąty Rybackie RCI Gdynia
638 Krzysztof Jaz 1970 Mieszkowice KM TEAM
639 Zenon Ładziak 1973 Batorz
640 Adam Pachucki 1974 Lubin
641 Krzysztof Pytliński 1971 Elbląg #BKKSE
642 Tomasz Starzak 1978 Kunowice
643 Marek Fiedorczuk 1983 Chraboły RC Supraśl
644 Piotr, Mariusz Szymański 1977 Rumia Bezpartyjny
645 Joanna Pastuszka 1965 Łódź
646 Robert Szpila 1976 Gorzów Wielkopolski BBL Gorzów
647 DANIEL MAKARCZYK 1975 CHOBIENIA KGHM ZG RUDNA
648 Przemyslaw Wlodek 1980 Bydgoszcz
649 Adam Rafalski 1982 Bieruń Lear Dream Team
650 Artur Wójciak 1974 Kąty Wrocławskie wojciakteam
651 Piotr Koch 1974 Gorzów Wlkp. ZrobimTo.pl
652 Jacek Sikora 1975 Poznań
653 Kazimierz Szulist 1980 Bydgoszcz CTS
654 Maciej Bodych 1978 Ząbki
655 Artur Świerzko 1975 Gorzów Wielkopolski
656 Krzysztof Kostyra 1968 Warszawa biegusiem.pl
657 Jakub Pilas 1986 Zielątkowo Owocbiega TEAM
658 Ewa Ptaszkiewicz 1971 Zielona Góra Zielona Góra Zacznij Biegać
659 robert michałowski 1977 wola rzędzińska
660 Anna Wysocka 1969 Skierniewice Parkrun Skierniewice
661 Przemysław Kuśnierz 1981 Wrocław
662 Daniel Nowak 1985 Pomiechówek RozbiegaMy Nowy Dwór Mazowiecki
663 Bartłomiej Pikiewicz 1980 Katowice Snails of Doom
664 Jacek Uliasz 1973 Korczyna n/z
665 Radosław Mechliński 1987 Szczecin
666 Michał Koczur 1984 Bulowice -
667 Piotr Żurawik 1970 Kępice
668 Marcin Kostrzewski 1981 Zabrze night runners Zabrze
669 Łukasz Kralczyński 1988 Warszawa Speleoklub Warszawski
670 Adrian Maciejewski 1992 Wrocław
671 Wioleta Bęben 1972 Kozuchow KB WIKON NOWA SÓL
672 Magdalena Żarczyńska 1993 Wrocław MadaśTeam
673 Hubert Dróżdż 1978 Radomsko RUNdomsko
674 Mariusz Krzemiński 1981 LUBIN KGHM ZG RUN
675 Tomasz Jasiewicz 1977 Zielona Góra Galloway Team Zielona Góra
676 Artur Kalisz 1974 Marcinkowice Run 4 Fun Team
677 Krzysztof Stokłosa 1986 Olchawa WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz
678 Roman Kołodziej 1965 Warszawa
679 Aleksandra Wiewióra 1981 Tychy
680 Kamil Soćko 1985 Biała Podlaska` Wataha-łączy nas bieganie
681 Marcin Kwapiszewski 1980 Gniezno
682 Dominika Apanasewicz 1978 Piaseczno
683 Piotr Tytus 1985 Gorzów Wielkopolski Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki
684 Dariusz Poliński 1966 Radostowo KS NEONET
685 Arek Kajzerek 1979 Rzeszotary
686 Pawel Kuzniak 1976 POLAND (POL)
687 Agata Iwanowicz 1983 Augustów KPP Augustów
688 Paulina Szojda 1982 Tychy Viking Training Center
689 Paweł Zychowicz 1979 Otmuchów OTM.b
690 Krzysztof Kołaczkowski 1993 Kostrzyn Gdzie ta meta
691 Filip Chruściel 1983 Brzezie k/Sulechowa Zabiegany Sulechów
692 Paweł Gądek 1982 Żagań
693 Magdalena Kwasiborska 1982 Szczecin
694 Ewelina Frąckowiak 1976 Roszków amat*ORKA
695 Rafał Kusy 1975 Międzyświeć Olza Cieszyn
696 Adrian Kępka 1995 Wiekowo gm.Darłowo TAGER SPORT
697 Sebastian Kantor 1983 Nowy Sącz Run 4 Fun Team
698 Marcin Mieczkowski 1973 Nobliny Samotny wilk
699 Sławomir Zgliński 1968 Piła
700 Grzegorz Szczęśniak 1978 Dobrzykowice
701 MAGDALENA KALETA 1976 KOZIERÓW Eskadra
702 Jerzy Topolewicz 1965 Gdynia TOP
703 Kacper Michalczenia 1999 Wiechlice Szprotawo Biegaj
704 Krzysiek Sadłoń 1984 Pyrzyce Pol'and'Hemp
705 Jerzy Chmielnicki 1948 Gorzów Wlkp.
706 Tomasz Zgoda 1971 Warszawa 3:33 TEAM
707 Adrian Sadło 1983 Szczecin
708 Sylwester Gaweł 1979 Zielona Góra Harpagan ZG
709 Michał Nowak 1981 Chrośnica OSP Chrośnica
710 Michal Górski 1981 Szczecin
711 Karolina Petrus 1991 Katowice
712 Agata Ewa Morawiec 1981 Kluczbork
713 Katarzyna Nowicka 1977 Kwidzyn-Mareza Traktor team gmina Kwidzyn
714 Agnieszka Wójcik 1978 Warszawa Markowi biegacze
715 Mariusz Łusiak 1972 Szczecin
716 Zbigniew Jaszczak 1981 Płock
717 Dawid Masiakowski 1994 Szkocja
718 Przemysław Szczuciński 1974 Gorzów Wlkp.
719 Piotr Tylman 1982 Czaplinek Rundorfina
720 Dariusz Czarnecki 1974 Lubniewice
721 Katarzyna Mizgajska-Kępa 1979 Grodzisk Mazowiecki DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki
722 Dariusz Radomiak 1976 Wadlew SZYBKIE ŻÓŁWIE / OSP WADLEW
723 Wojciech Kowalczyk 1978 Zawadzkie Mała Panew Team Zawadzkie
724 SEBASTIAN GRABICKI 1974 Wągrowiec
725 Łukasz Skoneczny 1985 Radom STREET RUN RADOM
726 Dariusz Fijałkowski 1984 Pińczów 5 Sów Run Team Pińczów
727 Łukasz Wódkowski 1981 Poznań
728 Kamil Janicki 1982 Zarzyń
729 Adam Wierzbicki 1975 Lubin Morsy Lubin
730 Jarosław Klecza 1968 Nysa NYSA BIEGA
731 slawomir maras 1974 jelenia gora zorka jelonki runing team
732 Wojciech Rybarczyk 1971 Osielsko
733 Beata Szpernal 1964 Płock
734 Marcin Koclęga 1983 Zawiercie
735 Lukasz Ledzinski 1989 Wola Debinska
736 Piotr Sienkiewicz 1974 Supraśl RC Supraśl
737 Roman Wikłacz 1971 Komorów Activa24
738 Rafał JANAS 1979 Bielsko-Biała KMP Bielsko-Biała
739 Leszek Węgrzynowicz 1960 Młoszowa
740 Donata Mazur 1976 Gorzów Wlkp.
741 Daniel Kot 1975 Slupsk KOT TEAM
742 Jacek Rosiak 1974 Słupsk ZJEW TEAM
743 Agata Łuszczyna 1979 Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie
744 Agnieszka Szymańska 1974 Siadło Dolne
745 Michał Sokólski 1974 Krosinko
746 Michal Polak 1985 Warszawa
747 Mariusz Dembowski 1983 Lidzbark H+H Polska
748 Małgorzata Małecka 1985 Kościan TGV Club Kościan
749 Krzysztof Suder 1968 Kraków
750 Łukasz Hajduga 1981 Dębska Kuźnia Wieczorne Bieganie w Opolu
751 Maciej Kubin 1965 Nielepice
752 Adam Patroński 1994 Wrocław
753 ADAM NOWOROLNIK 1977 Zielona Góra ZGZB
754 IRENA NOWOROLNIK 1980 Zielona Góra ZGZB
755 Marcin Rębielewski 1987 Wroclaw
756 Bartosz Chowański 1979 Lipiany CJS Tłumaczenia Myślibórz
757 Miłosz Wałęsa 1986 Nowy Tomyśl
758 ZDZISŁAW WRZESIŃSKI 1965 Białystok osk SzAŁ
759 Piotr Kamiński 1978 Toruń Kamyk
760 Łukasz Sikora 1986 Głogów Małopolski Ogień w butach
761 Wojciech Maciejewski 1971 Goleniów
762 Michał Piotrowski 1988 Kraków
763 Arkadiusz Olszewik 1974 Ostróda Ślęzak Team
764 Marcin Hennig 1976 Gdansk BBL AWFiS Gdańsk / KW Trójmiasto
765 Mateusz Gorzelak 1983 Katowice Lentex Team
766 Leszek Dacewicz 1941 Jelenia Gora Just Swimm
767 Tomek Perka 1969 Prószków WIECZORNE BIEGANIE W OPOLU
768 Mirosław Krukowski 1971 Nowa Sól
769 Krzysztof Podgajny 1961 Chrzanów ParkRun Chrzanów
770 Krzysztof Wicher 1981 Koszalin Adwokatura
771 Izabela Kiwior 1983 Kraków Nauka Biega
772 Ryszard Sikorski 1960 Nowogród Bobrzański Nowogrodzka Grupa Biegowa Fiber
773 Bartosz Jersz 1980 Wolsztyn
774 Adrianna Guzikiewicz 1979 Goleniów Zabiegani Goleniów
775 Magdalena Mikoś 1985 Kraków
776 Michał Rzeczycki 1991 Zielona Góra
777 Stanisław Osiński 1961 Łódź
778 Tomasz Czapski-Pruszak 1977 Tczew Likaony Tczew
779 Aldona Kacprzycka 1971 Wasilków
780 Karol Baranowski 1983 Białystok
781 Przemysław Nadolny 1977 Szczecin Parkrun Szczecin
782 Daniel Fidler 1981 Wrocław
783 Bartosz Bauer 1980 JÓZEFOSŁAW Orangetheory Fitness
784 Paweł Midloch2 1975 Gorzów Wlkp Admira Gorzów
785 DAMIAN LORISZ 1984 CHORZÓW OPP KATOWICE, BP RUNNING TEAM GLIWICE
786 Karol Wachowiak 1984 PNIEWY Kibole w Biegu
787 Krzysztof Kaczmarczyk 1973 Bochnia Żubry Bochnia
788 Krzysztof Pająk 1986 Wrocław becorrect.com
789 Piotr Maliszewski 1971 Łódź
790 Sylwester Wójt 1972 Skierniewice TruchT Maraton Skierniewice
791 Piotr Fabiański 1976 Czerwińsk nad Wisłą
792 Mariusz Kurek 1972 Dębica Maratończyk Dębica
793 Krzysztof Wójcik 1979 Świlcza Night Runners Świlcza
794 Krzysztof Węglewski 1974 Łąck Nadleśnictwo Łąck
795 Jarosław Chołuj 1975 Koszalin For-Rest-Run
796 Agnieszka Matysiak 1980 Lubań
797 Daniel Garncarz 1984 Myślibórz KP PSP Myślibórz
798 Jarosław Caputa 1981 Kraków Strabag Team
799 Tomasz Wiszniewski 1980 Kraków Strabag Team
800 KRZYSZTOF PAJĄK 1975 Jelenia Góra Zorka Jelonki Running Team
801 Dorian Rolla 1976 Warzymice
802 Witold Sobczak 1977 Poznań KB Szamotuły
803 Adam Dąbrowicz 1979 Zielona Góra
804 Bartosz Dudek 1987 Leszno OnTheRun
805 Szymon Frydrych 1993 Bolesławiec
806 Grzegorz Cieślak 1982 Kołobrzeg
807 Andrzej Rębowski 1975 Działdowo Rozbiegane Działdowo
808 Grzegorz Wasil 1976 Ugniewo Ostrów Biega
809 Bartosz Bonk 1986 Olsztyn Pszczółkowski Team
810 Daniel Kaniewski 1976 Poznań
811 Gabriel Chrapek 1965 Kraków
812 Robert Kieś 1974 Radzymin Zdrowa Żywność Radzymin
813 Jacek Orzeł 1977 Żyrardów
814 Przemysław Rajmann 1982 Poznań
815 Mikołaj Makowski 1974 Komorniki
816 Grzegorz Ceglarz 1980 Prudnik WSzW w Opolu
817 Sławomir Wareliś 1971 Choszczno ChKK
818 Kasia O’Donoghue 1969 Ashbourne Ashbourne Running Club
819 Grzegorz Sikora 1970 Opole Wieczorne bieganie w Opolu
820 Tomasz Figura 1979 Gorzów Wielkopolski OLO-MED
821 ADAM PAJĄK 1962 LACHOWICE
822 Maciej Sarzyński 1970 Świnoujście
823 Piotr Kaznodziej 1973 Lubin
824 Jarek Wojnarski 1978 Glinnik
825 Marta Gajęcka 1991 Radom Street Run Radon
826 Wanda Gwiazda 1955 Szprotawa
828 Krystian Tkaczuk 1959 Piastow run-log
829 Miłosz Bombicki 1982 Szubin
830 Paweł Lubawy 1985 Szubin
831 Daniel Dębczak 1981 Dębno
832 Arkadiusz Szajewski 1978 Kraków O TAK ŁO
834 Adam Molenda 1965 Kruszwica Rozbiegana Kruszwica
835 Aneta Orawiec 1976 KOSTRZYN N./O. Kostrzyński Klub Biegacza
836 Piotr Konefał 1974 Jelcz-Laskowice Klub Biegacza Harcownik
837 Marcin Guzikiewicz 1978 Goleniów Rozbiegany Goleniów
838 Artur Haber 1968 Kielce BBM Kielce
839 Piotr Wysocki 1986 Syców KP Syców
840 Paweł Szczuka 1986 Gdynia Logwin Team Sport
841 Katarzyna Bugajska 1980 Kraków
842 Wojciech Kowalski 1980 Kleczew Mogilno Team
843 Marcin Polinowski 1983 Ogrodnica
844 Marek Stępień 1966 Sulęcin Biegam Wspieram Motywuję
845 Maciej Janocha 1975 Świerzowa Polska MJE TEAM
846 Dagmara Jaciuk 1980 Zalasewo
847 Grzegorz Bajer 1975 Sosnowiec Gluten Sruten
848 wojciech radecki 1974 kąty wrocławskie
849 Mirosław Grabowicz 1962 Sokółka Sokólska Grupa Biegowa
850 Marek Szpanowski 1968 Warszawa Gdzie Ta Meta Team
851 Natalia Zeszutek 1985 Gdynia Complexsport
852 Krzysztof Karczewski 1960 Trzebiatow PGB Sportowa Paczka
853 Michalina Waligóra 1990 Krotoszyn
854 Witold Dudek 1973 Oleśnica Cała Oleśnica Biega
855 Tomasz Cygan 1990 Chorzów
856 Malgorzata Osóbka 1965 Kędzierzyn-Koźle
857 Piotr Osóbka 1967 Kędzierzyn-Koźle
858 Radosław Zbierski 1970 Gniezno
859 Jakub Fortuna 1991 Kraków
860 Dawid Guzenda 1980 Poznań Aktywny Ostrzeszów
861 Bartosz Pawlak 1978 Jabłonna
862 Adrian Goździewski 1996 Róźańsko
863 Aneta Wikłacz 1977 Komorów Activa24
864 Iwona Urban 1979 Tychy
866 Monika Szafraniec 1983 Kraków
867 Ryszard Koźmic 1953 Police Shell Duńska Szczecin
868 Magdalena Adach 1994 Wschowa Endorfina Wschowa
869 Tomasz Perkiewicz 1981 Stargard
870 Mateusz Szychta 1994 Stężyca
871 Wojciech Parzych 1975 Rybnik Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem
872 Wojciech Kukiełka 1979 Kołobrzeg
873 Marek Grabiasz 1978 Kobylany Zabierzów biega
874 Sławomir Choja 1966 Poniatów Top Fit Center
875 Łukasz Krzyżanowski 1988 Warszawa Accenture
876 Łukasz Kowalski 1983 Słubice Stürmer Maszyny Team
877 Dariusz Kudra 1973 Dłutów SZYBKIE ŻÓŁWIE
878 Agnieszka Presnal-Zmysłowska 1976 Katowice Dziwoludy
879 Paweł Trzciński 1980 Lubań
880 Adam Szotkowski 1981 Szczecin
881 Sebastian Toś 1976 Syców PROHERM
882 Krzysztof Burgchardt 1981 Głogów
883 Joanna Czerenkiewicz-Pałucka 1975 Włocławek ANWILTEAM
884 KATARZYNA STAWIARSKA 1986 KOWARY KOWARY BIEGAJĄ
885 Paweł Tomaszewski 1988 Kleszczewo
886 Mirosław Mościcki 1975 Chojna Active Chojna
887 Andrzej Jurkiewicz 1970 Jarosław WICHURA JAROSŁAW
888 Mirosław Śmigaj 1955 Gdynia MiŚ Biega
889 Hubert Gawroński 1977 Iwno HUGO
890 Marek Stabrowski-Huzar 1965 Lipce
891 Anna Węglewska 1975 Łąck
892 Mateusz Kozłowski 1988 Toruń
893 PAWEŁ ŁESYK 1979 SZCZECIN
894 Grzegorz Zając 1969 Wałbrzych
895 Kacper Prokipczak 1997 Męcina Mała
896 Mariola Schmidt 1973 Bytom
897 Paweł Studziżba 1971 Bochnia creative bochnia biega team
898 adam małucki 1969 GŁOGÓW
899 Mateusz Gliniany 1985 Rawicz Netbox Biega
900 Jarosław Górski 1976 Gorzów Wielkopolski Castorama Gorzów Wielkopolski
901 Tadeusz Walczak 1967 Police
902 Anna Wojciechowska 1975 Częstochowa Czestochowa
903 Piotr Staśko 1980 Sulęcin Molex Run
904 Maciej Krygowski 1971 Zalasewo
905 Marian Rutkowski 1947 Kożuchów
906 Michał Tomaszewski 1988 Kostrzyn Nad Odrą Trenuje mnie sam Mo Farah
907 Robert Lipiński 1966 Tarnów BOPKDMW
908 Sławek Paliwoda 1987 Bydgoszcz
909 Grzegorz Wadas 1978 Kraków
910 Rafał Jendrys 1985 Łódź Morena Czołowa
911 Małgorzata Wejman 1975 Malin
912 Mariusz Majdziński 1986 Żory
913 Wojciech Czerwiński 1974 Łazy DoPrzoDu
914 Jarosław Szabuńko 1975 Trzechel
915 EWA OLSZEWSKA 1979 GNIEWKOWO T.G.''SOKÓŁ''GNIEWKOWO
916 Krzysztof Szmit 1961 Smyków ImperActive - Kozów
917 Krzysztof Szczepański 1987 Praszka MIWO Praszka
918 Jerzy Strójwąs 1958 Poręba
919 Dagmara Gliniany 1979 Rawicz mlamperski_run
920 Bartosz Witczak 1975 Leszno
921 Piotr Strzelecki 1979 Chełmża Strzelochy
922 Łukasz Nawrocki 1983 Kraków
923 Grzegorz Maźniewski 1984 Środa Śląska Średzcy biegacze
924 Andrzej Rokoszewski 1989 Legionowo
925 Michał Wróbel 1992 Dankowice
926 Marzena Miernik 1973 Myślenice
927 Dominik Liwocz 1975 Rzeszów
929 ANDRZEJ SZPUNAR 1975 Rzeszów KW PSP Rzeszów
930 Jerzy Winkel 1973 Koszalin
931 Krzysztof Kaczmarek 1968 Szamotuły wroniecki klub biegacza
932 Andrzej Trochimiuk 1978 Moryń OSP Moryń-AGB NYGUS
933 Maciej Chudański 1984 Wrocław
934 Paweł Woźny 1978 Niepołomice LPP Team
935 Igor Ilavsky 1971 Dolny Smokovec 42
936 Rafał Kozłowski 1977 Konin
937 Joanna Brzoska 1984 Kwilcz
938 piotr szmyt 1977 Poznań Four runners GROUP
939 Grzegorz Mroczkowski 1976 Warka KS START PUŁASKI WARKA
940 Tomasz Potrzeba 1985 Zielona Góra
941 Robert Gieroszka 1979 Katowice Ads Masna
942 Piotr Popczyk 1977 Żernica
943 Tomasz Wiśniewski 1977 Aleksandrów Kujawski
944 Dariusz Podrażka 1981 PARMA LKS DAR PLACENCJA
945 Marta Strzelecka 1982 Chełmża Strzelochy
946 Paweł Pluciński 1975 Mieszkowice
947 Anetta Sowińska 1974 Gorzów Wielkopolski Bbl
948 Darek Szurgot 1967 Częstochowa brak
949 Marcin Topolski 1982 Warszawa
950 Maciej Kofin 1977 Ochojno #AdamCzerwińskiTeam
951 Magdalena Cłapa 1999 Piotrków Trybunalski
952 Żaneta Prask-Wiech 1979 Wrocław
953 Mariusz Mogielski 1973 Łopuszno ACTIVE TEAM ŁOPUSZNO
954 Michał Hertel 1988 Dębno Miasto Dębno
955 Dorota Wiśniewska 1977 Aleksandrów Kujawski
956 Elżbieta Janicka 1973 Gorzów Wlkp.
957 Przemysław Sałapata 1995 Hanusek Gibke Gizdy
958 Kamil Rogaczewski 1994 Rząśnia 1 Batalion Kawalerii Powietrznej
959 Mateusz Szczupak 1982 Lubin
960 Piotr Kosman 1976 Wierzchosławice Ekipa z Tarnowa
961 Stanisław Semaszczuk 1972 Kostrzyn nad Odrą Decora
962 Krzysztof Zygucki 1995 Kraków
963 Krzysztof Sosnowski 1979 Bydgoszcz Szkoła Podstawowa 17 Bydgoszcz
964 RAFAŁ OLSZEWSKI 1981 GNIEWKOWO T.G.''SOKÓŁ''GNIEWKOWO
965 Halina Kołda 1962 Chodzież PCH_RUN
966 Iwona Kozanecka 1959 Szczecin
967 Marcin Balcerek 1978 Wilkanowo Nowosolska Grupa Biegowa
968 KRZYSZTOF GIERACH 1952 NIEMCZ TRISPACE/TREK
969 Grzegorz Rogala 1973 Boguchwała
970 Piotr Rosiński 1979 Milicz
972 Wojciech Majka 1992 Zielonki
973 Adam Lorek 1978 Leszno Biegam dla siebie
974 Żaneta Bąk 1982 Tychy
975 Paweł Wylężek 1992 Piekary Śląskie Lecymy Durś/ MOSIR Piekary/ OPP K-ce
976 Sebastian Skrobacz 1985 Rawicz Rawag
977 Tomasz Dobrzyniecki 1967 Bytom
978 Michał Juszczak 1983 Gorzów Wielkopolski W Rodzinie Siła
979 Karolina Chmielewska 1975 Luboń Luboński Klub Biegacza
980 piotr żyża 1977 SKOKOWA Maagnus Team Skokowa
981 Wojciech Sot 1968 Warszawa
982 Tomasz Tomczyk 1983 Zabrze RMF4RT OCR
983 Michal Kautz 1976 Gdynia Lech Poznan
984 Jerzy Cielak 1959 Paszczyna REKIN
985 Mariusz Zięba 1993 Iława BGS Iława
986 Przemyslaw Pretki 1978 Zielona Góra
987 Grzegorz Pretki 1982 Wrocław
988 Denny Feldhahn 1986 Schöneiche bei Berlin
989 Katarzyna Kurzątkowska 1991 Szczecin
990 Bartosz Psiuch 1987 Kraków WM TRISELF
991 Paweł Wójcik 1991 Kosakowo KP PSP WEJHEROWO
992 Barbara Mazurek 1979 Koszalin Rozbiegany Koszalin
993 Daniel Malczewski 1987 Opole Wieczorne Bieganie w Opolu
995 Katarzyna Karecińska 1982 Kunowice
996 Patrycja Kosowska-Pawłowicz 1986 Tychy
997 Sławomir Gajda 1978 Wadlew SZYBKIE ŻÓŁWIE / OSP WADLEW
998 Jacek Rudziński 1969 Gryfino KW PSP SZCZECIN
999 Artur Rogólski 1975 Warszawa PZU SPORT TEAM
1000 Maciej Musielak 1976 Leszno
1001 Beata Klimek 1979 Kraków
1002 Jędrzej Walkowiak 1980 Szczecin Gryfus Szczecin
1003 ŁUKASZ BIEGAŃSKI 1975 Rypin
1004 Dariusz Koniak 1974 Nowa Plewnia 15a
1005 Józef Kajta 1983 Kraków MistrzWynajmu.pl
1006 Marcin Orybkiewicz 1991 Pielnia KM PSP Rzeszów
1007 Robert Kafarski 1969 Zawadzkie Malapana Zawadzkie
1008 Marcin Dudzik 1971 Wrocław
1009 Wojciech Ciecierski 1978 Gdansk Ateńczycy
1010 Ewelina Wysocka-Babst 1978 Luboń Luboński Klub Biegacza
1011 Marta Rogocz 1992 Warszawa
1012 Zbigniew Garbacz 1976 Szczecin HQ MNC NE
1013 Anna Zaczyńska 1979 Legnica mSport Team
1014 Dariusz Szymczak 1975 CYCHRY
1015 Andrzej Molski 1968 Warszawa
1016 Magdalena Majchrzak 1988 Kornice
1017 Waldemar Drzewiecki 1959 Barlinek
1018 Krzysztof Wieczorek 1971 Tomaszów mazowiecki
1019 Dariusz Wejman 1976 Malin
1020 Marek Szcześniak 1974 Gubin
1021 Adam Banaszewski 1974 OLEŚNICA IPA Wrocław
1022 Włodzimierz Rypiński 1953 Poznań
1023 Magdalena Witkowska 1981 Dębno
1024 Igor Schwenk 1990 Warszawa
1025 Wojciech Gębka 1986 Kąty Wrocławskie Crazy Runners Kąty Wrocławskie
1026 Iwona Karwowska 1979 Białystok
1027 Łukasz Ćwirko 1984 Koszalin
1028 Wojciech Wasielewski 1971 Gorzów Wielkopolski
1029 Sławomir Wolski 1978 Mysłowice
1030 Łukasz Wręczycki 1989 Lubliniec 5 Pułk Chemiczny
1031 Bartłomiej Olbrych 1987 Binarowa KWP Kraków
1032 Paweł Kałużny 1978 Nowa Sól KB Wikon/SZYMANOWSKI TEAM
1033 Alicja Śliz 1985 chorzów w pogoni za duchem
1034 Robert Kaczmarek 1979 Kuznica 23
1035 Rafał Puchalski 1980 Częstochowa CMF
1036 Katarzyna Bednarz 1974 Kołobrzeg Maraton Team Kołobrzeg
1037 Marcin Szymczak 1975 Szczecin
1038 Andrzej BARTCZAK 1970 Kalisz
1039 Ryszard Trzebiński 1976 Ełk Team Kopeć
1040 Jan Satoła 1973 Bergen
1041 Krzysztof Cabaj 1978 Warszawa
1042 Arkadiusz Kozak 1978 Gorzów Wlkp.
1043 ADAM BARGLIK 1978 Karczew
1044 Dariusz Dobrowolski 1971 Drezdenko FSD Run Drezdenko
1045 Tomasz Hapunowicz 1979 Zbuczyn Zbucki Ruch
1046 Sylwia Kołodziejczyk 1995 Łódź
1047 Daniel Rajca 1990 Warszawa THE BEST RA(Y)CERS
1048 Stanisław Dobryniewski 1975 Lubin AUTOREKIN
1049 Jarosław Kurek 1980 Wschowa Endorfina Wschowa
1050 Marcin Sikorski 1977 Szczecin TT Szczecin
1051 Piotr Nowak 1991 Warszawa
1052 Robert Bulanowski 1990 Czarnów
1053 Anna Seręga 1980 Kraków Wkurw_team
1055 Robert Piwoński 1981 Słupsk Night Runners Słupsk
1056 Marcin Sikorski 1982 Piła KMC
1057 Jarosław Pytel 1982 Jaworzno PARKRUN Chrzanów
1058 Marcin Daraż 1981 Stargard Team RUN Gołańcz
1059 Łukasz Stasikowski 1989 Gołkowice
1060 Łukasz Łatwiński 1992 Pietrzykowice
1061 Ryszard Pikuła 1986 Wojcieszyce Rycho Team
1062 Agnieszka Kępa 1983 Kornice Eko-Okna Runners
1063 Andrzej Zyzański 1975 Wrocław Four Runners Group
1064 Grzegorz Sieńko 1971 Białystok
1065 Maciej Steliga 1974 Krosno Byczek Team
1066 Sławomir Galant 1975 Wrocław
1067 Agnieszka Warzecha 1968 Warszawa
1068 Paweł Pyrzak 1985 Jaksmanice Fort Jaksmanice
1069 Maciej Gawryś 1975 Leszno Welcome
1070 Michal Podolski-Czajka 1980 Obrzycko Polish Runners Club Ireland
1071 Marcin Wójcik 1980 Bielsko Biała Gang Wołowina
1072 Mikołaj Grabowski 1988 Łódź Vege Runners / Kastyo
1073 Henryk Szczesiak 1974 Łask
1074 Andrzej Banasiak 1974 Szczecin
1075 Aleksander Czajka 1974 Mikołów Mokre dziki
1076 Przemysław Murawski 1970 Warszawa
1077 Krzysztof Melon 1987 Kielce Bęczarka Biega
1078 Lukasz Marciniak 1976 Włoszakowice Fabryka Kresek
1079 Marek Dębski 1970 Warszawa
1080 Andrzej Kuszmar 1983 Koszalin DD AUTO Koszalin
1081 Radoslaw Kusz 1975 Piła Kroliczki w Plecaku
1082 Wacław Wanat 1946 Wrocław PRO-RUN Wrocław
1083 Jolanta Arent-Stefańska 1976 Warszawa
1084 Dagmara Czajka 1976 Mikołów Mokre dziki
1085 Michał Piątkowski 1982 Dębno IMC PRO TEAM
1086 Marcin Korzonek 1980 GORZYCE KWPSP RZESZÓW
1087 MARIUSZ MALEC 1973 STARGARD Niezdiagnozowani w Szale
1088 Małgorzata Dziopa 1975 Lubsko
1089 Marek Rowiński 1973 Kraków
1090 Karolina Sienkowicz 1984 Sieradz
1091 Maciej Królczyński 1980 Pruszków
1092 Łukasz Rożej 1986 Warszawa Deloitte Adventure Team
1093 Piotr Murczek 1977 Bojszowy
1094 Paweł Przywarczak 1987 Budzyń Budzyń
1095 Tomasz Połednik 1971 Wodzisław Śląski
1096 TADEUSZ DZIEKOŃSKI 1950 Białystok Juvenia Białystok
1097 Adam Paciorek 1988 Kraków Alti.co
1098 Andrei Kernazhytski 1981 MINSK RUN STUDIO
1099 Joanna Pliszczyńska 1976 Unisław
1100 Yuriy Privezentsev 1985 KRAKOW AZS AWF Kraków Masters
1101 Jerzy Skoczylas 1976 Kraków Wkurw_team/Kaloryfer
1102 Bartłomiej Waszczuk 1976 warszawa
1103 Małgorzata Murawska 1970 Warszawa
1104 Michał Dziubek 1980 Dąbrowa Górnicza W pogoni za duchem
1105 Wojciech Kujatt 1977 Gdynia Herbmaratonow.pl
1106 Pavel Arlouski 1989 Baranovichi #Begopavel
1107 Robert Malewicz 1972 Troszyn Akcja motywacja Dębno
1108 Mariusz Łętowski 1974 Nawodna KM TEAM
1109 Wojtek Lewandowski 1975 Tokary
1110 Tomasz Łużyński 1976 Szczecin TT Szczecin
1111 Tomasz Wróbel 1980 Poznań
1112 Kamil Tokarz 1993 Ptaszkowa
1113 Magdalena Grzegorczyn 1981 Opole Wieczorne bieganie w Opolu
1114 Angelika Tomczyk 1984 Zabrze
1115 Jerzy Mandosik 1953 Grudziądz TEAMOCHAL
1116 Piotr Kusz 1979 Poznań
1117 Tomasz Jakubik 1969 Warszawa
1118 Kinga Toth 1982 Budapest Marathon Globetrotters
1119 Andrzej Paniączyk 1960 Poznań
1120 Marta Marczewska 1983 Zielona Góra ZGZB Galloway Team
1121 Marta Kulpa 1980 Troszyn Akcja motywacja Dębno
1122 Janusz Gujda 1972 Przeworsk
1123 Marek Rutkiewicz 1966 Niedźwiedź Miedwianie
1124 Katarzyna Łużyńska 1979 Szczecin
1125 Marek Żeglicz 1995 Białe Błota Spójnia Białe Błota
1126 Hubert Kołtuniak 1978 Goleniów
1127 Cezary Kupinski 1968 Wrocław MKS Siechnice/Sklep Biegacza Running Team
1128 Kamil Czaja 1983 Szczecin
1129 Karol Brzozowski 1986 Łomianki ORT Łomianki
1130 Oktawiusz Cieślik 1978 Tarnowskie Góry
1131 Bogdan Milaniak 1972 Ząbki Biegam bo Lubie Zabki Team
1132 Krzysztof Chudy 1991 Strzelce Opolskie AkademiaTestera.pl
1133 Małgorzata Kajdas 1980 Sława Sława
1134 Łukasz Woźniak 1977 Niekłań Wielki Smart
1135 Grzegorz Zachura 1989 Wrocław
1136 Damian Wenne 1991 Wroclaw
1137 Janusz Kukla 1985 Bochnia Creative Bochnia Biega Team
1138 RADOSŁAW MURAWSKI 1980 TORUŃ
1139 Andrzej Królikowski 1969 Lublin Centrum Medyczne Orto-Optymist
1140 Małgorzata Kuc 1972 Rzeszotary
1141 Zuzanna Gil 1994 Nowy Targ Świński Świat
1142 Piotr Michalski 1984 Ustroń
1143 Arkadiusz Blekicki 1980 Bożewo Nowe Bożewo
1144 Karol Błaszczuk 1989 Kraków
1145 Katarzyna Sobczak 1984 Ciechocinek
1146 Ewelina Kujawa 1978 Nowogard
1147 Leslaw Tomczyk 1960 Cieszyn Olza Cieszyn
1148 Joanna Kłak 1981 Września
1149 Jacek Koryl 1978 Osielsko
1150 Piotr Starczewski 1961 Pruszków
1151 Daniel Szwagierczak 1988 Warszawa
1152 Szczepan Bielecki 1990 Medynia Głogowska
1153 Wojciech Jasinowski 1981 Wołów Sam-Sobie
1154 Tomasz Banachowski 1987 Dębno
1155 Bartosz Michalak 1983 Warszawa
1156 Marcin Auguścik 1992 Szczecin OPP Szczecin
1157 Rajmund Kańduła 1983 Rogoźno PSP Poznań
1158 Roman Walczyk 1968 Kraków Water Knights
1159 Paweł Szczotka 1972 Warszawa
1160 Małgorzata Zwierz 1975 lublin
1161 Katarzyna Obidzińska 1982 Warszawa
1163 Sławomir Klonowski 1980 Wałcz KPP Wałcz
1164 Julita Cieślik 1976 Tarnowskie Góry
1165 Krzysztof Szczech 1972 Gliwice
1166 Piotr Kiełtyka 1984 Kraków Wisla Socios
1167 Krzysztof Jędrachowicz 1978 Zduny
1168 Michał Krzykowski 1985 Bełchatów KB Spartakus Bełchatów
1169 Jarosław Wochowski 1971 Szczecin Witunia Weekend Maraton
1170 Wojciech Jusis 1969 Nowa Sól
1171 Magdalena Moskwa 1980 Lubsko
1172 Magdalena Walczak 1986 Kraków
1173 Jan Walczak 1986 Kraków
1174 Jakub Grzeszykowski 1993 Gorzów Wielkopolski
1175 Grzegorz Pluciński 1973 Luboń
1176 Renata Sztenderewicz 1982 Włocławek
1177 Paweł Hryciów 1984 Białogard JW 1223
1178 Tomasz Laska 1961 Zawichost Zawichost Biega
1179 Jerzy Adamczewski 1970 Moryń
1180 Monika Wojnarowicz 1986 Chociwel Vege Runners
1181 Krzysztof Tyrkała 1975 Polkowice
1182 Paweł Brzeziński 1978 Elbląg Brzooza Team
1183 Wojciech Krężel 1974 Sosnowiec
1184 Piotr Krzos 1984 Zabrze
1185 Dawid Ratajczak 1986 Wrocław
1186 Grzegorz Lis 1975 Racibórz
1187 Anna Lipka 1972 Zielona Góra
1188 Grzegorz Żelech 1985 Wola PoWoli do celu
1189 GRZEGORZ KUSZEK 1985 SOSNOWIEC
1190 Michał WYSOTA 1978 Sosnowiec
1191 Piotr Czapski-Pruszak 1978 Tczew
1192 Daniel Dąbrowski 1981 Sulejówek Pasja Sulejówek
1193 Marek Hajda 1968 Ptakowice
1194 Anita Górna 1984 Kraków LPP TEAM
1195 Łukasz Sawicki 1981 Siemiatycze
1196 Piotr Łysiak 1972 Przylep
1198 Ireneusz Piekutowski 1993 Łódź Decathlon Car Łódź
1199 ADRIAN KOSIOROWSKI 1997 Witnica KOKSIORTEAM
1200 Paweł Abram 1984 Klęczany KWP Kraków
1201 Agnieszka Tobiczyk-Teper 1978 Cieszyn ZoPaJa
1202 Karol Grabda 1978 Mirów Biegiem Radom!
1203 Damian Grabowski 1985 Poznań
1204 Angelika Brzostowiecka 1997 Wrocław
1205 Mariusz Wydra 1972 Stare Babice
1206 Krzysztof Wrzal 1987 Wrocław
1207 Tomasz Stachnio 1990 Mieszkowice KP PSP MYŚLIBÓRZ
1208 PATRYK PIATEK 1981 RASZKÓW
1209 Robert Dąbski 1970 Nowy Dwór Mazowiecki
1210 RAFAL BIENKOWSKI 1972 KADZIELNO KADZIELNO BIEGA
1211 Tomasz Baron 1981 Bieruń
1212 Adrian Stachowiak 1980 Jelenia Góra
1213 Krzysztof Bujak 1986 Opole
1214 Sebastian Pasturek 1974 Mała Nieszawka AS PRODUKT
1215 Krystian Domański 1992 Poznań
1216 Marek Witkowski 1971 Gorzów Wielkopolski
1217 Dawid Jarosiński 1978 Myślibórz KP PSP Myślibórz
1218 Maciej Brzdąk 1977 Słubice Tata Rudego
1220 Mariola BISZCZUK 1985 Puławy The thrulers
1221 Rafał Grupa 1979 Toruń Zakład Mechaniczny - 87-162 Brzezinko
1222 Dominik Sikorski 1979 Chodzież PchRun
1223 Krzysztof Rękawiecki 1982 Słubice
1224 Ewelina Gołdysiak 1984 Poznań gRUNwald Team
1225 Emil Wegrzyn 1993 Kamionka Wielka
1226 Bartosz Jasiniak 1982 Słubice Slezak Team
1227 Marcin Drząszcz 1980 Tczew
1228 Krzysztof Ziętek 1973 Ostrów Wielkopolski adidas Runners Warsaw
1229 Adam Michalik 1971 Kraków trailrun.pl
1230 Edward KULIKOWSKI 1962 Słubice
1231 Krzysztof Kułaczewski 1989 Sosnowiec
1232 Rafał Nowak 1967 Węgierska Górka
1233 Radosław Reszkiewicz 1975 Kędzierzyn-Koźle
1234 Radosław Boguś 1994 Bolimów Super sportowcy
1235 Marek Bogatzki 1987 Chorzów
1236 Mariusz Medejszo 1975 Nowa Sól Nowosolska Grupa Biegowa
1237 Zbigniew Kluczyński 1964 Kostrzyn nad Odrą
1238 Paweł Krajewski 1989 Szczecin
1239 Mirosław Lasota 1953 Wałcz
1240 Irena Lasota 1951 Wałcz
1241 Mariusz Ślęzak 1973 Warszawa
1242 Adam Wąsiewicz 1967 Oława
1243 Krystyna Piernicka 1958 Chwaszczyno
1244 Paweł Boguś 1986 Skierniewice Super Sportowcy
1245 Krzysztof Fudali 1980 Kraków
1246 Jacek Bury 1969 Strzelce Krajeńskie Wyluzowani Biegacze
1247 Piotr Zajączkowski 1972 Gorzów Wielkopolski Syberia Husky team
1248 Bartosz Hubicki 1983 Warszawa
1249 Oksana Hubicka 1983 Warszawa
1250 Marcin Faber 1989 Kraków FaBeer
1251 Maciej Wieliczko 1977 Bielawa Stowarzyszenie Nowa Nadzieja
1252 Krzysztof Gniady 1981 Namyślin #KGB Osp Namyślin
1253 Łukasz Gradowski 1978 Opole PG Inwestycje
1254 Agnieszka Madej 1983 Strzelce Klasztorne
1255 szymon bednarczyk 1978 Kielce zabiegani w kielcach
1256 Marek Malinowski 1977 Kraków
1257 Rafał Grygo 1998 Białystok
1258 Łukasz Żołyński 1981 Kostrzyn nad Odrą Kkb Kostrzyn nad Odrą
1259 Anna Glazer 1969 Czarnków KAMA Run Czarnków
1260 Michał Kaleta 1989 Radom TG Run
1261 Krystyna Rozbicka 1984 Lubin
1262 Tomasz Nejman 1974 Kruszewnia MJDOP
1263 Michał Marszał 1993 Poznań Halny
1264 Jacek Machata 1978 Wrocław
1265 Wojciech Caban 1980 Tczew
1266 SLAWOMIR Ratalewski 1967 Piotrków Trybunalski Piotrkowskie kolarstwo
1267 ADAM SYCZ 1978 MIĘDZYRZECZ
1268 MARIUSZ BERNACKI 1976 DOŁGIE MODLITWA BIEGANIA GRYFINO
1269 Dominik Gawlas 1976 Ustroń
1270 kornelia jasiulek 1982 skoczów Hiwork
1271 Krzysztof Wróbel 1980 Drogoszewo brak
1272 Stanisław Okoń 1966 Kołobrzeg KB Wygan
1273 Jarosław Golec 1972 Świdnica Gang Różowych Misiów
1274 Kacper Buda 1996 Stańsk
1275 Jan Nartowski 1959 Warszawa MORT!
1276 Paweł Narejko 1992 Warzymice
1277 Maciej Kubinowski 1984 Warszawa
1278 Paweł Pietrzyk 1975 Chorzów Wataha łączy nas bieganie
1279 Katarzyna Pawlak 1990 Choszczno
1281 Szymon Konieczny 1989 Choszczno Choszczeńska dziesiątka
1282 Norbert Oleśków 1974 Chojna Active Chojna
1283 Rafał Walczak 1984 Świdnik Biegający Świdnik
1284 Maciej Koplin 1988 Słupsk Kaliop Poland
1285 Szymon Woźniak 1987 Śrem Best Team Śrem
1286 Marek Mielczarek 1974 Marki Markowi Biegacze
1287 Paweł Rozmiarek 1979 Kórnik Ziomale
1288 Jakub Karbownik 1985 Warszawa
1289 Paweł Szymański 1986 Szczecin Fizjobiegacze Szczecin
1290 Tadeusz Nazim 1948 Skawina Skawina Biega
1291 Artur Ciosek 1975 Gorzów Wlkp. Castorama Gorzów
1292 Jan Myszkowski 1958 Wałcz
1293 Andrzej Bandurowski 1972 Nowa Sól KB Spoceni Nowa Sól
1294 Łukasz Słoma 1982 Oława Beznazwy
1295 Tomasz Majtyka 1970 KRAKÓW Los Trepos Companieros
1296 Agnieszka Bandurowska 1976 Nowa Sól KB Spoceni Nowa Sól
1297 Oleksandr Bahinskyi 1977 Bydgoszcz
1298 Michał Weiss 1989 Poznań Dąbrowski team
1299 Patryk Kostarski 1977 Warszawa
1300 Dariusz Monasterski 1973 Limanowa
1301 Piotr Malczewski 1994 Białobrzegi Pilica Białobrzegi
1302 Małgorzata Monasterska 1974 Limanowa
1303 Andrzej Bik 1970 Zabrze
1304 Paweł Grochowski 1980 Warszawa PZU SPORT TEAM
1305 Andrzej Brzozowski 1954 Zamość WKZ
1306 ANDRZEJ USOWSKI 1984 POZNAŃ On-sight
1307 jacek zapotoczny 1973 zab
1308 Paweł Włudzik 1983 Miechów
1309 Lukasz Michalecki 1981 Katowice NMG
1310 Piotr Adamczuk 1976 Legnica
1311 Mariusz Skrzypkowski 1971 Mały Klincz
1312 Artur Jagieliński 1988 Warka Ks start Pułaski Warka
1313 Andrzej Protasewicz 1977 Sławno KB SPOKO Sławno
1314 Michał Miller 1978 Poznań
1315 Roman Kamiński 1966 Głogów Amator
1316 Adam Gruszecki 1987 Mielec Just Running
1317 Anna Capińska 1980 Kraków
1318 Mariusz Matuk 1977 Górzyca Foxy Fit
1319 Katarzyna Olechnowicz 1977 Kunowice Czas Apokalipsy
1320 Stanisław Trynkoś 1964 Hel
1322 Aleksandr Lymaniuk 1985 Kraków
1323 Adam Bigas 1979 Krzeczów Creative Bochnia Biega Team
1324 Maciej Stawowy 1987 Kraków #piwonamecie
1325 Grzegorz Staniewski 1982 Leszno OSWRiS
1326 Paweł Wojtaszczyk 1983 Katowice
1327 Tomasz Ryżyński 1976 Chełm Chełm Biega
1328 Joanna Rzepniewska 1979 Marki Markowi Biegacze
1329 Krzysztof Kolasiński 1978 Poznań
1330 Natalia Dobrzycka 1995 Warszawa
1331 Wojciech Mucha 1978 Rudawa #YoloteamKRK
1332 Andrzej Czechorowski 1975 Wieruszew Marathon Team Konin
1333 Daniel Lenik 1988 Świnoujscie
1334 Maciej Baranowski 1990 Białystok
1335 Dominik Majchrzak 1985 Szczecin LK Szczecin
1336 MARCIN MARIAK 1975 RZEPIN
1337 Marek Judka 1980 Warnice Zieloni Warnice
1338 Anna Kubler 1974 Kraków
1339 Mariusz Charusta 1987 Łódź TomTom
1340 Łukasz Kołodziejczyk 1990 Kraków
1341 Leszek Drogosz 1974 Kielce Drużyna Szpiku
1342 Maximilian Ossowski 1990 Warszawa
1343 Dariusz Halczok 1981 Bytom Finanse z ludzką twarzą
1344 Roman Kołtysz 1981 Myszków
1345 Tomasz Wójcik 1983 Szczecin NIMS
1346 Dawid Berkowski 1982 Kramsk
1347 Hubert Łoch 1964 Wrocław
1348 Rafał Bączyk 1979 Wierzbinek
1349 Arkadiusz Krym 1976 Gdańsk
1350 Robert Pasieczny 1977 Gorzyce Fartlek GO
1351 Łukasz Marcinko 1987 Wałbrzych
1352 Sebastian Syryński-Giro 1978 Oświęcim MJ Metal Oświęcim
1353 Tomasz Radtka 1974 Łobżenica LZS „Jedność” Łobżenica
1354 Robert Domagała 1973 Warszawa SRaKa
1355 Robert Chojnacki 1971 Pawłówek PWK
1356 Łukasz Maciejewski 1978 Smolec Za10 Smolec / Arkadiusz Gardzielewski RT
1357 Roman Kuster 1970 Komorniki Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu
1358 Robert Gałka 1974 Wrocław GRTEAM74
1359 Robert Siemieńczuk 1970 Warszawa
1360 Andrzej Pajdowski 1972 Polkowice
1361 Jerzy Gieraga 1950 Łomża
1362 Eugeniusz Grzesik 1966 Koszalin KM PSP Koszalin
1363 Tomasz Witek 1972 Nowy Dwór Mazowiecki
1364 Martyna Witek 1971 Nowy Dwór Mazowiecki
1365 Łukasz Różalski 1980 Wola Grójecka
1366 ADAM PRZEWROCKI 1973 JAROSŁAW Witkowski to my
1367 KRZYSZTOF KULIG 1977 DOŁGIE MODLITWA BIEGANIA GRYFINO
1368 Grzegorz Kogut 1978 Plewiska AKS Gorzów Wlkp.
1369 Grzegorz Otczyk 1984 Wyszanowo
1370 Sylwester Wilk 1981 Nowy Prażmów
1371 Marcin Sobolski 1980 Częstochowa
1372 Sebastian Tkaczyk 1982 Końskie
1373 Tomasz Kołodziej 1977 Nysa Nysa Biega
1374 Damian Górczewski 1981 Kostrzyn n o Ekipa A
1375 Krzysztof Iwankiewicz 1982 Lipiany
1376 Tomasz Braun 1975 Strykowo WojArt TEAM
1377 grzegorz stępniak 1978 słubice
1378 Piotr Cybulski 1979 Góra
1379 Janusz Kaltenberg 1968 Jarosław
1380 Urszula Kuk 1977 Warszawa
1381 Paweł Parol 1976 Szymankowszczyzna brak
1382 Łukasz Zając 1979 Szczecin 12 bdow
1383 Adam Polley 1983 Łobżenica LZS " Jedność " Łobżenica
1384 Jarosław Łącki 1976 Gołubie MORS Kościerzyna
1385 Zbigniew Olech 1978 Szczecin MHTZ
1386 Łukasz Gałan 1981 Olesnica Ciemna Strona Pomidora
1387 Michał Madejski 1990 Bogdaszowice
1388 Grzegorz Karaś 1985 Poniec
1389 Piotr Seliga 1977 Mirosławiec SuSeł
1390 Agnieszka Kozaczyńska 1978 Janikowo Janikowo na sportowo
1391 Małgorzata Jankowska 1983 Kętrzyn Drużyna ML
1392 Artur Kowalski 1975 Warszawa TVP Sport
1393 Mariusz Trawka 1975 Miejska Górka Ślęzak Team
1394 Krystyna Ochalek 1959 Niederhasli
1395 Tomasz Dybczyński 1980 Górki Wielkie uks Brenna Górki
1396 JADWIGA DYBCZYNSKA 1980 GÓRKI WIELKIE LKS POGÓRZE
1397 Piotr Aleksiejuk 1985 Olsztyn
1398 Rafał Suma 1976 Kraków
1399 Piotr Wujtiuk 1975 Szczecinek
1400 Marta Jagoda 1979 Mirfeld
1401 Karsten Laborn 1965 Berlin Nike Berlin Mitte
1402 Krzysztof Pawlak 1988 Gorzów Wielkopolski BBL Gorzów Wielkopolski
1403 Tomasz Tomczak 1995 Gdańsk Aktywne Borki
1404 Jan Muszyński 1945 Katowice BBJM
1405 Arkadiusz Opaliński 1982 Wrocław KM PSP Wrocław
1406 Jacek Kurowski 1977 Sieraków
1407 Agnieszka Fąfara 1979 Wiączyń Dolany 66A
1408 Wojtek Zdanowicz 1976 Czarna Łąka KS Czarna Łąka - United
1409 Marta Lipińska 1969 Zbylitowska Góra
1410 Łukasz Józef Marciniak 1984 Kalisz KS Wikingowie
1412 Wioletta Osuchowska 1972 Warszawa PKO Bank Polski
1413 ARTUR WIĘCŁAW 1976 CISOWNICA Olza Cieszyn
1414 Andrzej Grzonka 1977 Jastrzebie-Zdroj KAMUFLAŻ
1415 Stanislaw Paszkowski 1973 Malbork Drużyna Pieścienia
1416 Jan Syroka 1961 Legionowo
1417 Tytus Gołębiowski 1989 Zielona Góra SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 ZIELONA GÓRA
1418 Bogusława Wilczek 1966 Mikołów STS BIEGATON-MIKOŁÓW
1419 Monika Ilnicka 1988 Opole Wieczorne Bieganie w Opolu
1420 Jarosław Zając 1991 Kraków
1421 EWA FELKEL 1973 POZNAŃ PIĄTKOWO NA BIEGOWO
1422 Paweł Cieślar 2000 Wisła
1423 Sławomir Mellen 1986 Zabrze
1424 Michał Szymik 1978 Rybnik
1425 Rafał Olejnik 1973 Chorzów Mafia Team Lubliniec
1426 Filip Matysiak 1986 Wrocław
1427 Krzysztof Gut 1983 Krzków Adrian Danilewicz Group
1428 Alessandro Meossi 1994 Gliwice Monar Gracze
1429 Aniela Kierat 1961 Górki Wielkie
1430 Agnieszka Gustaw 1986 Lublin PZU SPORT TEAM
1431 Marcin Zieliński 1990 Niemodlin
1432 Hubert Wacławik 1977 Szczecin
1433 Marcin Buczek 1967 Zawiercie
1434 Roman Neugebauer 1970 Frankfurt am Main Bio Runner Rhein-Main
1435 stanisław brzozowski 1955 Olsztyn Prątniczanka
1436 Michał Wiśniewski 1979 Southampton
1437 Dawid Biernat 1986 Gostyn
1438 Tadeusz Jasek 1951 Radziechowy PZLAM
1439 Łukasz Brzeźniak 1972 Czechów
1440 Tomasz Lasota 1975 Chorzów
1441 Marek Kowalczyk 1977 Radomsko Rozbiegajmy Radomsko
1442 Radosław Oziembała 1978 Radomsko
1443 Roman Chudaś 1978 Trzemeszno HDK Kropelka
1444 Paweł Śrubas 1979 Radziejów Ks Zryw Radziejów
1445 Adam Badowski 1983 Warszawa PZU Sport Team
1446 Krzysztof Lewandowski 1972 Wrocław
1447 Grzegorz Pieszko 1970 Dobra BLIŻEJ SIEBIE
1448 Robert Prokopiuk 1975 Jesionka UKS Otrębusy
1449 Arkadiusz Gan 1975 Oborniki Śląskie
1450 Rafal Wisniewski 1973 Thetford
1451 KRZYSZTOF MARCINEK 1980 LUBLIN PZU SPORT TEAM
1452 Małgorzata Wróbel 1985 Obornik śląskie Oborygeni
1453 Dorota Tatara 1984 Cyprzanów
1454 Frantisek Michalicka 1964 Zilina SKP Zilina
1455 Mirosław Nowak 1976 Konstantynów Łódzki Włókniarz Konstantynów
1456 ANDRZEJ ŁUKASZCZYK 1969 Lubin
1457 Dariusz Lisowski 1973 Gostyniec 48
1458 Maciej Chodowiec 1970 Skawina Pokonaj focha
1459 Marcin Pleń 1982 Warnice Zieloni Warnice
1460 Grzegorz Stefaniak 1978 Rawa Mazowiecka K.S. Triathlon Rawa
1461 JUSTYNA SCHWEDA 1974 TORUŃ BARK
1462 Michał POŚPIECH 1979 Kalisz ZDUN THRIATLON TEAM / PWSZ Kalisz
1463 Adrian Ogorzalek 1982 Oostburg Action
1464 Jakob Kicerman 1983 Olsztyn
1465 Sandra Kaczmarek 1986 Poznań MAMARATONKA
1466 Marcin Kuśnierz 1982 Wrocław
1467 Mirosław Lewandowski 1960 Goleniów Goleniów
1468 Ewa Ćwiklińska 1973 Częstochowa Cz - wa run tim
1469 Lukasz Supernak 1984 Opole Biały Pan
1470 Wojciech Ściana 1985 Olsztyn
1471 Ireneusz Kubiaczyk 1977 Mosty OSP MOSTY
1472 Piotr Chaberski 1983 Nadarzyn
1473 Katarzyna Majer 1992 Bydgoszcz
1474 Robert Siera 1972 Przemyśl Biegam dla zdrowia
1475 Marzena Watarzyszyn 1998 Kraków
1476 Tomasz Ślusarczyk 1979 Czaple Biegusy Czaple
1477 Mariusz Kosmaty 1971 Opole Anton team
1478 Beata Nienadowska 1968 Łódź KWP ŁÓDŹ
1479 Przemysław Piątkowski 1978 Gorzów Wlkp. Team Kopeć
1480 Mariusz Baczewski 1997 Łomża
1481 Piotr Hertel 1994 Wałcz KP PSP Wałcz
1482 Łukasz Pająk 1981 Płock
1483 Marta Mazur 1986 Lubin
1484 JANUSZ PATER 1978 OŚWIĘCIM MJMETAL OŚWIĘCIM
1485 Radosław Karaś 1981 Słupsk Night Runners Słupsk
1486 Waldemar Sówka 1969 Stajkowo Landsklep.pl
1487 SYLWIA TELATYŃSKA 1977 Choszczno Aktywne Choszczno
1488 Artur Stradomski 1974 Marki Markowi Biegacze
1489 Damian Mika 1969 Racibórz Eko-Okno Runners
1490 MACIEJ KUSKE 1988 Gniezno ALTOM GNIEZNO
1491 Justyna Karczyńska 1982 Opole WIECZORNE BIEGANIE W OPOLU
1492 Piotr Manikowski 1978 Złotów KP PSP Złotów
1493 Ewa Kałuża 1996 Niepołomice
1494 Tomasz Bałachowski 1966 Chojna UKS-T Victoria Chojna
1495 Magdalena Stykała 1976 Bukowiec
1496 sebastian Stykała 1972 Bukowiec Bukowiec
1497 Adrianna Stykała 1999 Bukowiec #WKURW_TEAM
1498 ANDRZEJ ZIĄBKA 1973 Aleksandrow Lodzki
1499 David Orton 1977 Warszawa U.S. Embassy Runners
1500 Marek Złonkiewicz 1970 Rzeszów
1501 Marek Mikietyn 1980 Dębno
1502 BARTŁOMIEJ KUNA 1985 WARKA TRIBART
1503 Jacek Cieśliński 1966 Kańczuga Miasto i Gmina Kańczuga
1504 Gabriela Ślosarczyk 1977 Mysłowice
1505 paweł droździk 1977 nysa wkb meta lubliniec / kpp nysa
1506 Marcin Palacz 1977 Brzeg Optima Cardio
1507 Catharina Henriksson 1969 Perstorp Söderåsens fk
1508 Milan Šmárik 1962 Žilina Žilina
1509 JAROSŁAW SIDOR 1964 KOZIŃCE
1510 Dariusz Furtak 1971 Kielce
1512 Mateusz Okniński 1994 Siedlce
1513 Sebastian Zawadka 1995 Otwock
1514 Paweł Wójcik 1975 Wysoka
1515 Artur Pereć 1993 Dębno First Race Sub3
1516 Dariusz Łokietek 1969 Szczecin Salezjanie Biegające Łokcie
1517 Radosław Krzepkowski 1975 Warszawa Adidas Runners Warsaw
1518 Marcin Zięba 1978 Kraków Poranny Patrol
1519 Jacek Hanarz 1976 Zielonki DRUŻYNA SZPIKU
1520 Paweł Kowalkowski 1981 Sędziszów KWP Kraków
1521 Andrzej Podpłomyk 1973 Bargły SPORTCZESNA
1522 Jerzy Podgórski 1971 Kraków Lacho Team
1523 Piotr Znamirowski 1972 Bystrzyca
1524 Przemek Palczewski 1975 Mysłowice
1525 Jacek Strabel 1980 Komorniki KB Intrex Poznań
1526 Andrzej Cebula 1988 Kraków
1527 Przemyslaw Jurewicz 1996 Kostrzyn nad Odrą
1528 Kelli Smith 1983 Saugus
1529 Wojciech Kościelniak 1985 Kamienna Góra Kamiennogórska Grupa Biegowa
1530 Patryk Liebner 1982 Szczecin Trigym Szczecin
1531 Małgorzata Plata 1968 Kaczory Grupa Biegowa Energy Kaczory
1532 Paweł Gołpyś 1992 Kraków
1533 Kamila Gor 1981 Debno
1534 Jan Kordek 1959 Szczecin
1535 Mariusz Golec 1974 Legnica
1536 Jarosław Bartyszak 1973 Przyjezierze Przyjezierze
1537 Antoni Fila 1950 Sztum Zantyr Sztum
1538 Maciej Maciejewski 1989 Bełchatów
1539 Artur Bryński 1975 Teresin
1540 paolo Nardi 1979 Roma
1541 Marek Kich 1988 Wrocław X-Coding IT Studio
1542 Tomasz Feret 1994 Strzelce Opolskie
1543 MARZENA KRAWCZYŃSKA 1982 DZIERŻĄŻNO ZABIEGANI
1544 Magdalena Ślaska 1982 Żukowo Zabiegani
1545 JAN KOSTUCH 1953 GARCZ zabiegani
1547 Ewelina Jabłońska 1990 Ciechanów Mazovia ProActiv Ciechanów
1548 Michał Kokot 1986 Oleśnica KM PSP we Wrocławiu
1550 slawek knast 1986 Mogilno Mogilno Team
1551 Marcin Sadowski 1985 Świnoujście
1552 Agnieszka Podlecka 1984 Piła
1553 Kryspina Zapała 1984 Kostrzyn nad Odrą Foxy Fit
1554 Emiliusz Mazur 1976 Darłowo KM PSP Koszalin
1555 Leszek Szopa 1953 Podolsze Ambasador Festiwalu Biegowego w Krynicy
1556 Artur Miłek 1975 Sieradz
1557 Elżbieta Torończak 1984 Lubań
1558 Michał Łubian 1975 Garwolin Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia
1559 Anna Kieliszek 1982 Szczecin
1560 Dariusz Szelest 1970 Wiśniowa Góra PIETRZYK RUNNING TEAM
1561 Edyta Androniak 1982 Witnica Rozbiegajmy Witnicę
1562 Marian Sierant 1959 Bydgoszcz Żółtokrólewscy
1563 Rafał Skalski 1975 Gniezno
1564 Martyna Jakimczyk 1998 Goruńsko
1565 SŁAWOMIR ZAMĘTA 1973 OTMUCHÓW OTM.b
1566 Monika Huras 1992 Kraków
1567 Marcin Siwiak 1983 Żyrardów PKP Intercity Running Team
1568 Katarzyna Kulczyńska 1994 Polkowice
1569 Krzysztof Jęcek 1985 Krępa Słupska Marcos Running Team
1570 Jarek Sladeczek 1977 Pawłowice
1571 Krzysztof Węgier 1988 Mętno Dużo I Dobre
1572 Jakub Gryczko 2002 Gorzów Wielkopolski Ks Alfa Gorzów
1573 Dawid Getman 1977 Dębno POLGET TEAM DĘBNO
1574 Kasia Woźniak 1984 Stargard
1575 Sergei Patsovski 1984 Pinsk RUN4FUN.by
1576 Dmytro Malezhyk 1985 Kyiv RC Scientist
1577 SVIATLANA SNITKO 1981 Brest AMATAR
1578 Artur Pszenniak 1989 Warszawa
1579 Carlos Hilario Navas Montilla 1982 Szczecin
1580 Jakub Krawczyk 1977 Częstochowa Amator
1581 Łukasz Pawłowski 1979 Częstochowa Vege Runners/Zabiegani Częstochowa
1582 Wiesław Chomont 1956 Moryn Moryn
1583 Jarosław Masina 1971 Zielona Góra
1584 Beata Białek 1976 Żarczyn KB Hermes
1585 Tomasz Kałpowicz 1976 Wrocław
1586 Maciej Malec 1985 Wałcz KP PSP Wałcz
1588 Krzysztof Zarzynski 1980 Zbrosławice Socios Silesia
1589 Robert Owczarski 1972 Leszno
1590 Piotr Faderewski 1978 Ciechanów Mazovia ProActiv Ciechanów
1591 Artur Machniewski 1982 Koszalin KMPSP Koszalin
1592 Marcin Płachta 1991 Warszawa
1593 Tadeusz Sobków 1975 Warszawa
1594 Remigiusz Piotrowski 1980 POLANICA ZDRÓJ
1595 Krzysztof Bobela 1982 Strzegom STRZEGOMSKA DWUNASTKA
1596 Konrad Bijacik 1997 Poznań brak
1597 Bartek Kobus 1980 Gorzów Wielkopolski
1598 Dorota Korzep-Czekalska 1976 Białobiel Biegam Bo Lubię Ostrołęka
1599 Waldemar Pędzich 1961 Szafarczyska Biegam Bo Lubię Ostrołęka
1600 Mirosław Pajkowski 1965 Szczecin sl salos
1601 Radosław Rykowski 1988 Ciechanów Mazovia ProActiv Ciechanów/ KP Nasielsk
1602 Krzysztof Bendinger 1978 Łódź RAZEM TRENUJEMY SPORT
1603 Marcin Sulma 1979 Krakow
1604 Karolina Mazerant 1989 Łódź RAZEM TRENUJEMY SPORT
1605 Krystian Bendinger 1998 WOLA GRZYMKOWA RAZEM TRENUJEMY SPORT
1606 Maciej Łukasiak 1990 Dzierzbiętów Mały 45
1607 Krzysztof Bielański 1958 Stargard CRONIMET.PL
1609 Tomasz Kozłowski 1970 Leszno LeszNo Limmits Runners
1610 Wojciech Jarnot 1979 KRAKÓW
1611 Jarosław Ziółkowski 1978 Koniecpol
1612 Anders Moeller 1965 Pilchowo HQ MNC NE
1613 Paweł Wyszczelski 1976 Szczecin HQ MNC NE
1614 Lukasz Ruta 1981 Szczecin HQ MNC NE
1615 Piotr Rybakowicz 1973 Szczecin HQ MNC NE
1616 Maciej Kujawa 1978 Szczecin HQ MNC NE
1617 Łukasz Włodarczyk 1980 Wagrowiec DWKP-W
1618 Jakub Oscislowski 1978 Szczecin HQ MNC NE
1619 Olga Czoszyk-Kawala 1980 Poznań Świerczewo Run
1620 Andrzej Trawiński 1975 Warszawa JTENDO
1621 Paweł Dąbrowski 1992 Kwidzyn
1622 Kamil Bździon 1989 Kostrzyn nad Odrą
1623 Adam Oleszczyk 1975 kaczory Grupa Biegowa Energy Kaczory
1624 RAFAŁ KOWALCZYK 1974 BYDGOSZCZ
1625 EWELINA SMAŻYK 1977 BYDGOSZCZ
1626 Cezary Żukowski 1983 Koszalin For-Rest-Run
1627 Piotr Pawliński 1985 Police Grupa Azoty POLICE
1628 Agnieszka Bąk 1974 Swarzedz Okey...
1629 Rafal Narożny 1975 Swarzedz Okey...
1630 Wojciech Nagaj 1987 Mrocza KWP Bydgoszcz
1631 Sławomir Wiercioch 1973 Lubin Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
1632 Tomasz Matecki 1980 Bielsko-Biała
1633 Kasia Najkowska 1985 Dębno Mamy - Biegamy
1634 Krystian Szafulski 1986 Kołobrzeg Elitarna Grupa Biegowa
1635 Gerry Farrell 1978 Cork
1636 Piotr Głąbiński 1985 Kraków KWP Kraków
1637 Mariusz Jurek 1981 Pierzchòw KWP Kraków
1638 Stanislaw Bywalec 1977 Wodzislaw Sl
1639 Radosław Krakowski 1986 Bielsko-Biała Biegam bo lubię
1640 Tomasz Sobczyk 1977 WROCŁAW MKS SIECHNICE
1641 Paweł Kubiszyn 1988 Wałbrzych Pomidorowa Alternatywa
1642 Jarosław Sztucki 1960 Wrocław
1643 Eric Visentin 1977 Wrocław NOA
1644 Susanne Gren 1963 Påarp Klub 100 marathon Danmark
1645 Dariusz Słowikowski 1986 Warszawa
1646 Andrzej Jakimczyk 1969 Goruńsko
1647 Robert Fiołek 1984 Dębica
1648 Daniel Towalski 1986 Racibórz SRC
1649 Paweł Żochowski 1985 Skrzeszew
1650 Piotr Pawluczek 1978 Bydgoszcz
1651 Eugeniusz Topolnicki 1959 Zielona Góra
1652 Marcin Dobrzelecki 1983 Gorzów Wielkopolski
1653 Hiprunner Jelander 1964 Perstorp Söderåsens fk
1654 Mariusz Marszal 1982 Warszawa
1655 Konrad Sioma 1983 Krzyszkowo Rokietnica Biega
1656 Artur Jackiewicz 1980 Kostrzyn nad Odrą
1657 Przemysław Kociuba 1989 Szczecin TT Szczecin
1658 Michał Leszczyński 1978 Deszczno Syberian Husky Team
1659 Wojciech Pytlik 1989 Kraków
1660 Tomasz Zinko 1989 Pieniężno Byle_do_brzegu
1661 Maria Grabowska 1972 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno
1662 Denis Pokotycki 1990 Poznań
1663 Marek Bagrowski 1962 Janowo /k/ Dąbrowy Chełmińskiej UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO MEDYCZNE RATUJE
1664 Piotr Kaliszewicz 1982 Chwarszczany
1665 Adrian Sierociuk 1993 Wrocław
1666 Tomasz Krysiak 1983 Szczecin
1667 Piotr Broniewski 1987 Słubice
1668 Edmund Jastrzembski 1972 Bydgoszcz
1669 Ewa Dzyganowicz 1979 Chwarszczany
1670 Piotr Borowski 1966 Gliwice
1671 Bartosz Panek 1994 Kraków
1672 Jarosław Cierniak 1978 Słupca Słupca kimkolwiek jesteś biegnij ze mną
1674 Piotr Łupiński 1989 Łapy
1675 Maciej Molenda 1994 Piotrków Trybunalski
1676 Karol Tessa 1981 Lisi Ogon Bydgoszcz Fan Maraton
1677 Zdzisław Florczak 1952 Wrocóław MATNER RUNNING TEAM
1678 Tomasz Olender 1964 Kostrzyn nad Odrą
1679 Monika Płończak 1992 Warszawa
1680 Dominik Pilip 1974 Szcze
1681 Marcin Bujak 1979 Rybnik
1682 Gzegorz Wcisło 1982 Wrocław KM PSP Wrocław
1683 Roman Asayevich 1964 Mińsk Amatora
1684 Jakub Klawikowski 1984 Malbork Beztlenowi Malbork
1685 Mateusz Findlik 1997 Dębno
1686 Piotr Jarząb 1986 Solec kujawski KWP BYDGOSZCZ
1687 Radosław Flisikowski 1975 Nowa Wieś Kościerska Forrest Gump Kościerzyna
1688 Tomasz Bobin 1978 Gorzów Wlkp. Zochu Team
1689 Jasmer Jiao 1983 Warsaw
1690 Jerzy KOPTA 1945 Kraków Cwałujące Dziadki
1694 maciej holona 1969 rybnik FORMA WODZISŁAW
1696 Filip Szostek 1989 Warszawa
1697 Michał Flissikowski 1991 Nowa Wieś Rzeczna Niemiłość
1698 Darek Ryciak 1972 Warszawa
1700 Przemysław Homenda 1980 Gola Świdnicka 42
1701 Szymon Tokarski 1984 Nowy Sącz
1703 Waldemar Dębowski 1984 Kaźmierz
1704 Artur Bęben 1979 Kliniska Wielkie ProGDar Marathon Team
1705 Krzysztof Czarnota 1972 Lipiany Triathlon Lipiany Team
1706 Marcin Erol 1969 Łódź
1707 Marcin Siwak Siwak 1980 Słupsk Gast eko
1708 Katarzyna Kowalska 1971 Dąbrowa Niepołomice Biegają
1709 Przemysław Starzyński 1982 Koziegłowy Scorpion
1711 Paweł Sominka 1981 KOSZALIN BAŁTYK-TRANS-SPEDITION
1712 Bartlomiej Baradziej 1983 Tychy TERMINAL LOGISTYCZNY PROMONT
1713 Jarosław Wojtasik 1965 Złotów Brak
1714 Jan Kalinowski 1999 Tarnowskie Góry
1715 Agata Smolińska 1989 Chwałowice
1716 Michał Rembas 1964 Szczecin
1717 Tomasz Siąkajło 1980 Dębno
1718 Zbigniew Załucki 1960 Elbląg TriWise
1719 Jarosław Dyś 1976 Słupsk MARKOS RUNNING TEAM
1720 Wojciech Kwiatkowski 1983 Szczytniki TSA Sandomierz / OSP Szczytniki
1721 Tomasz Wiśniewsi 1977 Poznań
1722 Michał Wyszyński 1982 Warszawa
1723 Mirosław Kuczyński 1979 Międzyrzecz 17WBZ
1724 Adam Imiołek 1975 Warszawa BiegBosych.pl
1725 Paweł Borawski 1986 Puck SP 11 Wejherowo
1726 Patryk Siekiera 1991 Sochaczew Gazowany Keczup
1727 Honorata Kuśmierek 1989 Zielonczyn
1728 marcin orlik 1980 szczecin km psp jrg 4
1729 Nicolas Zieliński 1993 Bydgoszcz www.olimpiasport.pl
1730 Paweł Kosz 1981 Karolewo
1731 Paweł Chojecki 1971 Zbuczyn ZBUCKI RUCH
1732 Wojciech Niedziółka 1983 Siedlce
1733 Michał Golański 1983 Swarzędz
1734 Andrzej Chromiński 1972 Dziewule Zbucki Ruch
1735 Anna Kiwertz 1979 Poznań Run Vegan Team
1736 Marcin Chlebda 1985 Kraków
1737 Katarzyna Bogalińska 1986 Nysa
1738 Michał Magiera 1993 Nowy Sącz
1739 Przemysław Kluch 1980 Sława Sparta Sława
1740 Wieslaw Brodacki 1961 Tychy 40-Latek Tychy
1741 Tomasz Chudewniak 1990 Junoszyno
1742 Sylwester Sykut 1990 Warszawa
1743 Adrianna Szymańska 1988 Bydgoszcz
1744 Grzegorz Rudzki 1963 Wrocław
1745 Katarzyna Klimek 1980 Gorzów Wlkp.
1746 Małgorzata Gliniany 1970 Wyry
1747 Adam Gliniany 1969 Wyry