Armagedon Active Iława - Dzik - 10 km - Start list
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub Preferowana fala startowa
Łukasz Kurek 1989 Iława Nie łam się Fala 1
Marzena Galińska 1992 Lubawa Nie łam się Fala 1
Tomasz Besser 1988 Olsztyn Rycerze Srebrnej Piersiówki spod Monopolowego Fala 2
Magdalena Wysocka 1978 Pacółtowo PGB Sportowa Paczka Fala 1
Paweł Markowski 1994 Nowe Miasto Lubawskie Nowomieszczanie Fala 1
Arkadiusz Tatarewicz 1980 Gdańsk BigYellowFoot Adventure Team Fala 1
Anna Piwowarczyk 1984 Gdynia BigYellowFoot Adventure Team Fala 1
Damian Kapica 1984 Gdynia BigYellowFoot Adventure Team Fala 1
Marcin Rynkowski 1985 Iława Crossfit Team Susz Fala 1
Arkadiusz Maciołek 1980 Iława Crossfit team Susz Fala 2
Przemysław Misiak 1983 Susz Crossfit Team Susz Fala 1
Piotr Szagala 1989 Susz Crossfit Team Susz Fala 1
waldemar laskowski 1982 SUSZ Crossfit Team Susz Fala 1
Beata Czarnotta 1976 Iława Crossfit Team Susz Fala 1
Maciej Ługowski 1990 Susz Crossfit Team Susz Fala 1
Kacper Jarząb 1992 Nowa Wieś Crossfit Team Susz Fala 1
Tomasz Lewandowski 1990 Susz Crossfit Team Susz Fala 1
Marta Dalkiewicz 1984 Susz Crossfit Team Susz Fala 1
Magdalena Godlewska 1979 Susz Crossfit Team Susz Fala 1
Beata Lewandowska 1971 Susz Crossfit Team Susz Fala 1
Anna Pohlid-Doda 1983 Susz Crossfit Team Susz Fala 1
Sylwia Wiśniewska 1983 Prabuty Crossfit Team Susz Fala 1
Malwina Laskowska 1989 Susz Crossfit Team Susz Fala 1
Mariusz Augustyniak 1974 Susz Crossfit Team Susz Fala 1
Michał Cymerys 1988 Elblag Fala 5
Natalia Piechota 1989 Iława Crossfit Team Susz Fala 1
Michał Chojnacki 1988 Olsztyn Rycerze Srebrnej Piersiówki spod Monopolowego Fala 2
Krzysztof Salmanowicz 1970 Olsztyn Rycerze Srebrnej Piersiówki spod Monopolowego Fala 2
Bartosz Grabowski 1989 Iława Let's Go 40+ Armagedon Fala 3
Joanna Kwiatkowska 1981 Iława Let's Go 40+ Armagedon Fala 3
Artur Matejczyk 1976 Białystok OUTDOOR TRAINING Fala 1
Marcin Kotłowski 1981 Gdynia BigYellowFoot Adventure Team Fala 1
Eryk Kędziorek 1987 Marki Fala 2
Piotr Mulczyński 1990 Bożewo Fala 2
Marcin Gładysz 1982 Warszawa Gladiators by RMF4RT Fala 2
Hubert Matyjasik 1982 Iława Let's Go 40+ Armagedon Fala 3
Izabela Antczak 1976 Iława Let's Go 40+ Armagedon Fala 3
Monika Romanowicz 1986 Koszalin Fala 2
Marcin Kata 1983 Nowe Bielice Fala 2
Marcin Dublaszewski 1979 Jaroty R.AMBO Druga Crew Fala 1
Piotr Chilczuk 1989 Warszawa Fala 2
Bartosz Nienadowski 1986 Olsztyn R.AMBO DRUGA CREW Fala 2
Krystiann Sztybór 1987 Iława Fala 2
Adam Skonieczko 1984 Łódź Fabryka Dzika Fala 2
Top