Bieg Wiosenny 2016 - 10 km - Start list
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub
1 Mariusz Lukasczyk 1978 Ruda Slaska
2 monika Ugorek 1979 Chorzów
3 Lesław Mrozek 1971 Chorzów Ronin Club
4 Anna Omyła 1990 Stanowice
5 Łukasz Rak 1988 Chlewice
6 Anna Zawadzka-Domżalska 1984 Mikołów
7 Dariusz Wildner 1983 Bytom
8 Agata Rak 1982 Chlewice
9 Andrzej Olborski 1966 Jastrzębie-Zdrój
10 Norbert Brodiuk 1973 Gliwice Train-paul
11 Dariusz Czyżewski 1972 Świętochłowice ZDZ Katowice
12 Bartosz Czyżewski 1998 Świętochłowice ZDZ Katowice
13 Anna Czyżewska 1996 Świętochłowice ZDZ Katowice
14 Aneta Czyżewska 1972 Świętochłowice ZDZ Katowice
15 Piotr Borowiak 1976 Bytom
16 Marek Hadaś 1984 Chorzów
17 SYLWIA WOLSZCZAK 1978 KATOWICE
18 Seweryn Czapla 1983 Siemianowice Slaskie
19 krzysztof racel 1979 katowice autoneum club maraton
20 Maciej Garnowski 1985 Siemianowice Śląskie biegiemnapomoc.pl
21 Arek Rozmus 1977 Ruda Śląska
22 Damian Nowakowski 1976 Ruda Śląska
23 Dariusz Kubica 1972 Mysłowice
24 Romek Szwesta 1968 Zabrze
25 Michał Gruszka 1975 Siemianowce Śląskie
26 ADAM SOKÓŁ 1965 KATOWICE FUCHS OIL TEAM
27 Sylwia Pietras 1988 Zabrze
28 Adam Kowol 1966 Chorzów
29 Joanna Kowol 1968 Chorzów
30 Michał Kiek 1981 Bytom Kara-kum
31 Aleksandra Koczur 1985 Katowice kara-kum
32 Anna Gumulak 1983 Bytom
33 Aneta Bulkowska 1989 Katowice
34 Ewa Wilsz 1974 Paniówki UNISONO
35 Paweł Józefiak 1991 Chorzów Drużyna Biegowa
36 Adam Wilsz 1971 Paniówki UNISONO
37 Sławek Gwioździk 1967 Katowice
38 Szymon Gwioździk 1993 Katowice
39 Filipe Ramos 1971 Katowice None
40 Marcin Hawlena 1971 Sosnowiec
41 Grzegorz Grzywna 1992 Olesno Wkb Meta Lubliniec
42 Paweł Stryjski 1983 Racibórz
43 Damian Grudniok 1986 Katowice
44 Rafał Hadyk 1989 Nakło Śląskie Silesia Nakło Śląskie
45 Maciej Duczyński 1975 katowice ADS Masna Krytyczna
46 Tomasz Schimpel 1970 KATOWICE Katowicki Klub Karate Kyokushin
47 Janusz Jugo 1979 Katowice
48 Ewelina Ślepko 1991 Rybnik
49 Marcin Bloch 1977 Chorzow
50 Paweł Kardas 1983 Zawiercie
51 Bogumił Stawowski 1964 Katowice
52 Iwona Buksińska 1968 Zabrze
53 MIROSŁAW KOLONKO 1970 Chorzów Biegaj z Nami na Stadionie Śląskim
54 JUSTYNA KOLONKO 1975 Chorzów Biegaj z Nami na Stadionie Śląskim
55 Marcin Wiklak 1984 Parzniew
56 Marek Winkler 1982 Katowice ADS Masna Krytyczna
57 Wojciech Warzecha 1964 Piekary Śląskie
58 Mirosław Riedel 1981 Ruda Śląska
59 Rafał Olejnik 1973 Chorzów
60 Maciej Kordaczka-Matysiak 1981 Siemianowice Śląskie
61 Grzegorz Basta 1970 Chełmek Zadyszka Oświęcim
62 Andrzej Słomka 1977 Katowice
63 Dawid Wojtasiński 1993 Siemianowice Śląskie
64 Michał Staciwa 1978 Katowice Truchtacz - Mysłowice
65 Dawid Kiepiela 1981 Klub biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdrój
66 Artur Gieroszka 1983 Katowice
67 Jarosław Michalski 1984 Tarnowskie Góry Hetman Tarnowskie Góry
68 Ewa Foks 1990 Katowice
69 Łukasz Makuch 1983 Bytom
70 Katarzyna Wróblewska 1984 Chorzów
71 Marcin Śmiatek 1976 Siemianowice Śląskie Gucio Agresor
72 Marek Szadkowski 1977 Bytom Aktywny Rozbark
73 Kajetan Cieślak 1999 Katowice Zapierdalacze
74 Magdalena Majchrzak 1977 Katowice Zapierdalacze
75 Lucjan Wieczorek 1979 Chorzów Zabiegany Jogin
76 Rafał Najbor 1975 Czeladź
77 Ola Glinska 1983 Katowice ADS Masna Krytyczna
78 Agata Pogorzelska-Kliks 1974 Sosnowiec UNISONO
79 Jacek Darmoń 1964 Zabrze
80 Tomasz Petkiewicz 1987 Mikołów KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW
81 Kamila Sztykiel 1994 Bytom
82 Aleksandra Otorowska 1981 Gliwice
83 Mateusz Mucha 1992 Siemianowice Śląskie
84 Marta Giedwiłło 1983 Tychy
85 MAŁGORZATA KUC 1977 BYTOM AKTYWNY ROZBARK
86 MACIEJ KUC 1975 BYTOM AKTYWNY ROZBARK
87 Arkadiusz Orzechowski 1976 Bytom Miechowicka Grupa Biegowa
88 Krzysztof Dyr 1977 Bytom Aktywny Rozbark / Morsy Rogoźnik / LuftHanysa
89 Michał Marciniak 1978 Katowice
90 Robert Krasnodębski 1975 Bytom
91 Kinga Modlińska 1981 Pajęczno Spajdersi Running
92 Marcin Modliński 1978 Pajęczno Spajdersi Running
93 Aleksandra Krzyżczyk 1984 Chorzów Stadion Śląski
94 Marcin Żuk 1986 Tychy
95 Klaudia Kapica 1983 Siemianowice Śląskie MK team/Sport w Wielkim Mieście
96 Olimpia Szałkowska 1989 Będzin
97 Arkadiusz Mysiak 1982 Chorzów Warta Runners
98 Adam Ślusarz 1978 Czledź
99 Malte Welsch 1994 Konstanz
100 Mirosława Łukawska 1993 Świętochłowice
101 patrycja holewa 1979 radzionków
102 Dariusz Przybytek 1966 Ruda Sląska niezrzeszony
103 RAFAŁ KACZOR 1973 Sosnowiec PKO SILESIA RUNNING TEAM
104 Monika Koim 1980 Ruda Śląska
105 Krzysztof Podgórski 1990 Katowice KSiTKP
106 Marek Klamecki 1984 Zabrze
107 Adam Karacsony 1987 Gyoer
108 Tomasz Wegner 1979 Piekary Śląskie
109 Wieław zielonka 1960 Katowice COVERIS-POLSKA
110 Artur Maciej 1983 Chorzów Electrochemistry Group
111 Maciej Zięcina 1977 Katowice Ads Masna krytyczna
112 Małgorzata Kazior 1979 Katowice
113 Aleksander PNG Suseł 1988 Mikołów
114 Wojciech Jarmuł 1988 Katowice Blok Aktywni Razem
115 RAFAŁ CIASNOCHA 1977 KATOWICE PIEROŃSKIE HANYSY
116 Andrzej Krzemiński 1970 Siemianowice Śląskie PKO BANK POLSKI
117 Ewa Krzemińska 1971 Siemianowice Śląskie
118 Agnieszka Cichy 1983 Ruda Śląska
119 Michał Lekston 1973 Siemianowice Śląskie
120 Jakub Wypart 1974 Częstochowa PKO BANK POLSKI
121 Bartłomiej Dyr 1994 Bytom
122 Michał Kotlarski 1990 Chorzów
123 Jacek Starostka 1974 Kędzierzyn-Koźle PKO Bank Polski Biegajmy Razem
124 Jakub Czerwik 1986 Sosnowiec In Cat Doge Trusts
125 Olga Krzysztofik 1991 Sosnowiec In Cat Doge Trusts
126 Marek Fajer 1959 Myszków Zwik Myszków
127 Krzysztof Marczak 1971 Świętochłowice PKO Bank Polski
128 Piotr Pogocki 1979 Knurów
129 Norbert Jachura 1990 Częstochowa
130 Roman POLKO 1962 TYCHY WKB META LUBLINIEC
131 Sławomir Grabowski 1986 Bytom Cidry Lotajom
132 Sebastian Rojek 1973 Katowice
133 Sylwia Śmigielska-Śleziak 1977 Siemianowice Śląskie
134 Dagmara Piekorz 1991 Rybnik
135 Łukasz Zieliński 1979 Tarnowskie Góry
136 Katarzyna Mirek 1973 Katowice Mirkas Team
137 Grzegorz Mirek 1971 Katowice Mirkas Team
138 Paweł Miciński 1997 Chorzów
139 ZENON NOWAKOWSKI 1959 ZABRZE
140 Paweł Teodorczuk 1979 Olkusz olkuszbiega.pl
141 Tomasz Cieśla 1967 Zabrze 6300 Zabrze
142 Magdalena Kot 1974 Mysłowice
143 Sebastian Kunicki 1985 KATOWICE EUROPRESTIGE
144 Marcin Małczak 1978 Ciasna
145 Adam Juzyk 1977 Ruda Śląska Biegamy z Sercem
146 Patrycja Stanek 1984 Katowice
147 Klaudia Taborska 1996 Kozłów
148 Marcin Wiener 1972 Katowice
149 Tomasz Wojsław 1974 Katowice
150 Aleksandra Urbańczyk 1982 Piekary Śląskie Biegam bo lubię:)
151 Marcin Stabrawa 1984 Mysłowice Gorcki Dziećkowice
152 Robert Wojtasiński 1978 Bytom Miechowicka Grupa Biegowa
153 Mateusz Raus 1990 Katowice
154 Sylwester Prymula 1983 Żory
155 Kamil Olszewski 1986 Mysłowice Gorcki Dziećkowice
156 Piotr Holka 1985 Ruda Śląska
157 Anna Strutyńska 1985 Chorzów
158 Mariusz Piotrowski 1976 Chorzów
159 Jan Szczyra 1982 Katowice
160 Sabina Szydłowska 1967 Chorzów cardio city
161 Klaudia Janusz 1986 Chorzów Batory
162 Adam Czernik 1970 Siemianowice Śląskie
163 Kamila Peciak 1977 Zabrze
164 Joanna Hubar 1982
165 ARTUR HUBAR 1983 TUREK
166 DOMINIKA CIEŚLAK 1981 WROCŁAW
167 Ryszard Dziamski 1976 Chorzów Fundacja Iskierka - Biegam dla Mirki
168 Piotr Czechowicz 1970 CZELADŹ PŁOMIEŃ MILOWICE
169 Jacek Prządka 1985 Czeladź
170 Marek Sokołowski 1969 Mysłowice-Wesoła niezrzeszony
171 Dominika Łakomy 1995 Łazy
172 Katarzyna Gruszewska 1977 Mikołów Fundacja Iskierka
173 Marcin Gruszewski 1977 Mikołów Fundacja Iskierka
174 DAGMARA RZENNO 1973 BYTOM Fundacja Iskierka
175 Rafał Puda 1988 Bytom
176 Mateusz Szubert 1992 Poręba Wielka TTA Bieruń
177 Kamila Nowak 1998 Katowice MKS - MOS Katowice
178 Andrzej Krupa 1953 Chorzów ChSBD "W Ruchu"
179 Arkadiusz Maciejewski 1967 Sosnowiec
180 Monika Maciejewska 1972 Sosnowiec HEALTHY BODY ŻELAZNY&ŻELAZNY
181 Beata Wiśniewska 1967 Siemianowice Śląskie
182 Agnieszka Czubak 1979 Chorzów Ochoczo Wspieramy Rekreację
183 Katarzyna Langer 1975 Chorzów cardio city
184 Mariusz Skowroński 1965 Szczerbice spokoRUN
185 Hanna Skowrońska 1971 Szczerbice spokoRUN
186 Paweł Hola 1983 Bytom BTM RUNNERS
187 Malwina Jałoszyńska 1990 Katowice
188 Bernard Wyględacz 1991 Siemianowice Śląskie
189 Jakub Ploch 1989 ZABRZE NIGHT RUNNERS ZABRZE
190 Adrian Ciesielski 1976 Siemianowice Śląskie
191 Piotr Janocha 1979 Żarki Letnisko Libero Myszków
192 Agnieszka Janocha 1979 Żarki Letnisko Ambitni Amatorzy Myszków
193 Artur Bujnowski 1987 Knurów KB Endurance Solidarni Knurów
194 Krzysztof Matyszkiewicz 1997 Czeladź
195 Piotr Domin 1986 Siemianowice Śląskie
196 Paweł Matyszkiewicz 1973 Czeladź
197 Piotr Dudziak 1974 Ruda Śląska Opel Active Team
198 Beata Wrońska 1980 Chorzów
199 Magdalena Kobylańska 1983 Chorzów Night Runners
200 Sonia Pałka 1990 Rogoźnik
201 Daria Niemiec 1988 Knurów
202 Daria Morgała 1981 Książenice
203 Anna Dudkiewicz 1981 Katowice
204 Andrzej Zaczyk 1979 Paniówki
205 Jakub Niemiec 1987 Tarnowskie Góry
206 Krzysztof Pieniążek 1976 Gliwice
207 Łukasz Wywiał 1984 Wojkowice
208 Dominik Kania 1987 Katowice R.R. Martin pisz już te ksiązki
209 krzysztof krupa 1959 Siemianowice siemianowice
210 Edward Antolak 1951 Katowice TKKF Saturn Czeladź
211 Jacek Parcheniak 1968 Katowice
212 Marcin Łakomski 1973 Wodzisław Śląski
213 Łukasz Waler 1991 Rybnik
214 Karol Schröder 1975 KATOWICE SILESIA NORDIC TEAM
215 Tomasz Owczarek 1980 Katowice
216 Tadeusz Prządka 1982 Chorzów
217 Adam Świtalski 1989 Chorzów
218 Tomasz Szczepański 1973 Siemianowice Śl.
219 Marysia Lachera 1960 Zabrze Night Runners Zabrze
220 Bogdan Lachera 1959 Zabrze Night Runners Zabrze
221 Jakub Cyptor 1986 Bytom
222 Marcin Bomba 1985 Świętochłowice Brygada Biegowa Bezdech
223 Iwona Dumańska 1978 Siemianowice Śląskie
224 Adam Duras 1982 Ruda Śląśka
225 Piotr Bogusz 1977 Ruda Śląska
226 Michał Dądela 1987 Bytom
227 Bartłomiej Schab 1989 Gliwice
228 Jacek Lachowski 1982 Chorzów
229 Józef Kościelniak 1959 Łaziska Górne
230 Anna Bogusz 1985 Katowice
231 Aleksandra Mrozińska 1990 Katowice Vege Runners
232 Marek Gorol 1959 Mysłowice TRAVOIS
233 Michał Antosz 1985 Bieruń TTA Bieruń
234 Mariusz Bożyk 1969 Sosnowiec
235 Andrzej Plich 1977 Mysłowice
236 Milena Kościelniak 1987 Mikołów
237 Szymon Wesołowski 1990 Zabrze TS 10ka.pl Zabrze
238 Piotr Świtała 1991 Katowice
239 Beata Ratajczyk 1987 Zabrze brak
240 Mariusz Thal 1978 Sosnowiec Harpagan Sosnowiec
241 Joanna Zalewska-Żelazny 1982 Bytom
242 Violetta Krzyż 1974
243 Iwona Gil 1981 Dąbrowa Górnicza
244 Sylwester Kroczek 1974 Warszawa
245 Marta Hospod 1987 Katowice
246 Mariusz Skutnik 1989 Mysłowice
247 Adrian Gałązka 1984 Świętochłowice
248 Barbara Hryszkiewicz 1974 Miedary UNISONO/AKMB Pędziwiatr Gliwice
249 Kamil Prykowski 1991 Tychy
250 Artur Bożek 1985 Bytom
251 Anna Gogolin 1979 Zabrze
252 Claudio Piras 1980 Zabrze
253 Jerzy Gogolin 1947 Zabrze
254 Weronika Czarny 1985 MYSŁOWICE
255 Sebastian Dudek 1978 Katowice Run for Fun
256 Katarzyna Seweryn 1984 Mysłowice Night Runner Silesia
257 Marta Trzepizur 1990 Mikołów
258 Czesław Gryzik 1972 Chorzów
259 Dorota Durlak 1986 Mikołów
260 Grzegorz Miozga 1987 Chorzów
261 Marzena Morawiec 1987 Bytom
262 Marta Ciomek 1989 Gliwice
263 Anna Majchrzyk 1988 Świętochłowice
264 Dariusz Kolawa 1979 Chorzów
265 Anna Malara 1983 Katowice
266 Monika Gordel 1983 Ruda Slaska KRS TKKF Jastrzab
267 Marcin Gordel 1981 Ruda Slaska
268 Marek Gałązka 1961 Świętochłowice
269 Aneta Malgrab 1980 Ruda Śląska ADS Masna Krytyczna
270 Łukasz Knapek 1992 Siemianowice Śląskie CZORNE HANYSY
271 Tomasz Sierpiński 1976 Myszków Ambitni Amatorzy - Myszków
272 dariusz rawski 1975 bytków
273 michal cyl 1985 tarnowskie gory porsche ruda slaska
274 Izabela Dudzik 1992 Pure Fire Team Bytom
275 Michał Kiecoń 1988 Ustroń Ustroń Mountain Team
276 Anna Stachurska 1993 Katowice zabieganna.blog.pl
277 BEATA PIKULSKA 1985 GLIWICE NIGHT RUNNERS
278 Grzesiek Chmielarz 1989 Katowice
279 Damian Kupiec 1989 Katowice Gargamele
280 Marcin Otto 1988 Siemianowice 42wheels.pl
281 Jakub Bednarek 1981 Częstochowa Zabiegani Częstochowa
282 Paweł Kozub 1984 Katowice
283 Wioleta Piątek 1986 Bytom
284 Dawid Piątek 1986 Bytom
285 Honorata Sidło- Józefiak 1991 Chorzów Drużyna Biegowa
286 Dawid Kordowisko 1984 Bytom
287 Łukasz Wilk 1979 Jaworzno
288 Anita Piasecka 1987 Bytom
289 Radosław Gaj 1976 Katowice
290 Wiktoria Granek 1994 Katowice Gargamele
291 Zbigniew Mazur 1970 Zabrze Running Team Zabrze
292 Justyna Mokrzycka 1985 Knurów Biegamy z Sercem
293 Anna Caniboł 1990 Sosnowiec
294 Irena Piątek 1964 Ptakowice
295 Andrzej Szymiński 1975 Katowice TAUZEN KATOWICE
296 Kinga Jurczyk 1986 Głuchołazy
297 Agnieszka Krzon 1981 Ruda Śląska Ruda Śląska
298 Tomasz Celiński 1977 Katowice
299 ANNA PAŁUSZNA 1981 CZELADŹ Harpagan Sosnowiec
300 Mateusz Kolonko 1987 Katowice
301 Krzysztof Koenig 1983 Katowice ProfiAuto.pl
302 Dorota Kolanowska 1982 Gliwice
303 Ewa Witman 1975 Katowice
304 Przemysław Kluz 1993 Chorzów
305 Marek Książek 1990 Katowice
306 Johanka Białek 1980 Chorzów Johanka The Rock Queen
307 Bartosz Zamojski 1976 Bytom Miechowicka Grupa Biegowa
308 Iwona Zamojska 1978 Bytom Miechowicka Grupa Biegowa
309 Anna Garczyńska 1973 Mysłowice
310 Dariusz Garczyński 1973 Mysłowice
311 Piotr Di-Giusto 1970 CZĘSTOCHOWA ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA
312 MARCIN SAGANOWSKI 1971 TYCHY ADS MASNA KRYTYCZNA
313 DAMIAN GORZELA 1979 KATOWICE
314 Piotr Czarnota 1982 Jaworzno
315 Olga Klimoszek 1978 Siemonia
316 Jacek Gajos 1982 katowice
317 Ewa Owocka 1980 Zabrze
318 Bronisław Zelik 1955 Siemianowice Śląskie Tsunami Bytków
319 Konrad Burzyński 1979 Tarnowskie Góry TKS Karate
320 Michał Zajdel 1978 ruda slaska
321 Iwona Śledż 1975 Świętochłowice
322 Robert Śledż 1973 Świętochłowice
323 Patryk Śledż 1997 Świętochłowice
324 EDYTA OMYŁA 1995 STANOWICE
325 Jan Zawierucha 1952 Żory
326 Janusz Celarek 1960 Siemianowice Crejzy morning ranners
327 Syndia Palacz 1989 katowice ----
328 Jan Mroczek 1967 Ruda Śląska
329 Leszek Palej 1957 Zabrze biegajkolorowo.pl
330 Aleksander Ratajczak 1971 Piekary Śląskie
331 Izabela Chrabąszcz 1980 Częstochowa Zabiegani Częstochowa
332 Paweł Ochman 1986 Gliwice Future Processing Running Team
333 Patryk Gierzkiewicz 1987 Chorzów
334 Marcin Bartosiak 1997 Siemianowice Śląskie
335 Sebastian Pancherz 1978 Bytom Osu !
336 Wojciech Kost 1989 Tychy
337 Michał Szary 1994 Ruda Śląska
338 Jerry Platen 1968 Bytom PL@10
339 Zbigniew Hasik 1969 Sosnowiec
340 Justyna Cichoń 1977 Katowice
341 Tomasz Pawełczyk 1979 Bytom Pure Fire Team Bytom
342 Ewa Hordziejewicz-Karasińska 1971 Bytom Pure Fire Team Bytom
343 Barbara Pyrek 1989 Bytom Pure Fire Team Bytom
344 Tomasz Krzysztoń 1978 Jaworznik AMBITNI AMATORZY
345 Grzegorz Książek 1988 Tarnowskie Góry Tarnogórskie Towarzystwo Triathlonowe
346 Eliza Krzysztoń 1978 Jaworznik AMBITNI AMATORZY
347 Rafał Jitner 1994 Ruda Śląska
348 Krzysztof Dowolski 1997 Bytom Pure Fire Team Bytom
349 Maja Banaś 1997 Bytom Pure Fire Team Bytom
350 Małgorzata Korf 1971 Bytom Cardio City Team
351 Michał Herman 1978 Piekary Śląskie
352 Sandra Wierzgoń 1988 Świętochłowice Cardio City Team
353 Dariusz Dziwak 1985 Katowice
354 Adam Łukaszczyk 1983 Ruda Śląska DualHost.pl
355 Rafał Urlik 1985 Katowice FC Szyszolandia
356 Joanna Wycisło 1975 Ruda Śląska
357 WIOLETTA Mól 1971 Czeladź Silesia Nordic Team
358 Wojciech Liszka 1976 Chorzów ZRYCIOLE RUNNERS
359 Krystian Golf 1986 Chorzów niezrzeszony
360 PRZEMYSŁAW DROZD 1972 OPOLE KOLKA TEAM OPOLE
361 Krzysztof Sobota 1980 Piekary Śląskie
362 Adam Ćmiel 1972 Siemianowice Śląskie PROFIAUTO.PL
363 Rafał Szymura 1982 Katowice
364 Mariusz Nowak 1986 Żarki Biegaj z Żarkami
365 Jarosław Kwieciak 1954 Dąbrowa Górnicza Pogoria Biega
366 ARTUR MYRTA 1983 WOJKOWICE
367 Michał Rostański 1983 Chorzów Leśniczówka
368 Piotr Breguła 1982 Tarnowskie Góry
369 Adam Kulisz 1977 Chorzów W Pogoni Za Duchem
370 Rafał Szołtysik 1985 Radzionków Pure Fire Team Bytom
371 Barbara Nenko 1980 Ruda Ślaska
372 Wojciech Dziedzic 1987 Katowice Młode Wilcy
373 Daniel Prukop 1987 Katowice
374 Tomasz Kołodziej 1978 Katowice
375 Mateusz Lenart 1993 Katowice
376 DAREK KRZYMOWSKI 1975 CHORZÓW BATORY AMATOR
377 Łukasz Kawka 1987 Siemianowice Śląskie
378 Leszek Małyszek 1981 Siemianowice Biegam Bo Muszę:-)
379 Agnieszka Kubera 1980 Ruda Śląska Dom Aniołów Stróżów
380 Anna Szadkowska 1983 Bytom Aktywny Rozbark
381 andrzej lorencki 1960 tarnowskie góry niezrzeszony
382 Łukasz MAŁOLEPSZY 1983 Mysłowice
383 Magdalena Rodek-Nowak 1986 Tarnowskie Góry
384 Andrzej Florecki 1955 Gliwice AKMB Pędziwiatr Gliwice
385 Magdalena Adamik 1987 Tychy
386 Marek Pyka 1977 Siemianowice Śląskie CHOP ZE ŻELAZA Tri Team
387 Przemysław Kowalski 1973 Chorzów
388 Jadwiga Hobzda 1970 Bytom amator
389 Michał Kubicki 1978 Chorzów Cardio City Team
390 Paweł Świerkot 1986 Chorzów
391 Rafał Franielczyk 1987 Siemianowice Śląskie Night Runners
392 Szymon Bryda 1983 Katowice Młode Wilcy
393 Łukasz Lamparski 1988 Górki Wielkie
394 Józef Szul 1957 Żory
395 Mateusz Rempuszewski 1989 chudow
396 Monika Zagórska 1982 Katowice Dąb
397 Janusz Bujoczek 1967 Nakło Śląskie
398 Joanna Patyk 1974 Chorzów
399 Mateusz Malinowski 1981 Mysłowice
400 Michał Winczakiewicz 1987 Katowice PKO Bank Polski
401 Ewa Pachurka 1991 Nosków
402 Krzysztof Leśnikowski 1975 Chorzów
403 Marcin Czyż 1988 Katowice
404 Alicja Kuchta 1967 Katowice REMGUM
405 MIROSŁAW KUCHTA 1964 Katowice
406 Jerzy Bytomski 1955 Ruda Śl
407 Piotr Kudelka 1981 Katowice Dobra Muzyka
408 Beata Romanowska 1969 Katowice
409 Anna Ziętek 1988 Katowice
410 Marek Widera 1985 Katowice SORBCHEM Ruda Śląska
411 jan Kracla 1967 Katowice Park Śląski
412 Piotr Motyl 1965 Katowice
413 Marek Sidło 1958 Ruda Śląska Drużyna Biegowa
414 Urszula Sidło 1960 Ruda Śląska Drużyna Biegowa
415 Wojtek Widera 1977 Chorzów
416 Mateusz Kuchcik 1992 Jankowice Rybnickie
417 Ryszard Bogdan 1951 Katowice
418 Dawid Rauchfleisch 1981 Bytom NRŚ/MGB
419 Anna Hryszkiewicz 1986 Ruda Śląska Unisono
420 Leszek Żuber 1967 Katowice
421 Ireneusz Wręczycki 1966 Chorzów
422 Artur Siwiec 1991 SBRT Katowice
423 Maria Kmiecik 1989 Chorzów
424 Marcin Boruta 1976 Czeladź #czeladzbiega
425 Adrian Migaszewski 1989 Chorzów
426 Teresa Gross 1974 Bytom UNISONO
427 Małgorzata Siwek 1992 Książenice
428 Michał Mucha 1982 Siemianowice
429 Agnieszka Adamska 1986 Świętochłowice
430 Paweł Poremba 1980 Chorzów PAKA
431 Sylwia Cepuchowicz 1969 Katowice W pogoni za duchem
432 Marcin Janczura 1983 Katowce
433 Krzysztof Drążkowski 1979 Katowice
434 Rafał Żydek 1984 Chorzów
435 Monika Żydek 1985 Chorzów
436 Małgorzata Szary 1985 Katowice
437 Anna Kocielska 1987 Gliwice AKMB Pędziwiatr Gliwice
438 Zbigniew Dą…dela 1966 Mysłowice
439 BARBARA OLSCHIMKE-MARMUROWICZ 1973 KATOWICE SILESIA NORDIC TEAM @ NIGHT RUNNERS
440 KRYSTIAN MARMUROWICZ 1976 KATOWICE
441 Krzysztof Pietrzyk 1983 Katowice
442 ADAM OCHWAT 1980 KATOWICE ADS Masna Krytyczna
443 ALEKSANDRA OCHWAT 1979 KATOWICE ADS Masna Krytyczna
444 Karol Sosnowski 1988 Katowice wrapkato.pl
445 Mieszko Maliszewski 1978 Siemianowice Śląskie Chop ze żelaza tri team
446 Katarzyna Fornagiel 1982 Oświęcim
447 Iwona Nowak 1974 Siemianowice Śl
448 Paweł Niemiec 1983 Racibórz
449 Marzena Osmelak 1970 Chorzów
450 Marcin Szojda 1983 Mikolow KS Degenerat
451 Piotr Zabrzeński 1973 Chorzów
452 Marcin Trzopek 1992 Ujsoły
453 Mariusz Złotoś 1967 Świętochłowice 6300 Świętochłowice
454 Janusz Klimek 1967 Katowice Klimoszk Team
455 Przemysław Zwoliński 1972 Tychy RunnersTrip
456 Magdalena ZWOLIŃSKA 1975 Tychy RunnersTrip
457 Natalia Rubiniec 1978 Siemianowice Śl.
458 Joanna Lemler 1982 Siemianowice Śl.
459 Sebastian Pawłowski 1987 Chorzów
460 Katarzyna Polechońska 1979 Siemianowice Śląskie
461 Agnieszka Pawłowska 1987 Chorzów
462 Paweł Kania 1974 Dąbrowa Górnicza Saint-Gobain Squad
463 Małgorzata Panenka 1975 Nieborowice Unisono
464 Rafał Hajduga 1974 Gliwice SiKReT Gliwice
465 Tomasz Sadowski 1977 Sosnowiec
466 Michał Jokel 1980 Chorzów
467 Dariusz Niciński 1971 Ruda Śląska 6300 Ruda Śląska
468 Joanna Synowiec 1977 Krzeszowice Kasyno
469 Monika Bielińska 1983 PRZYSZOWICE Przyszowice runner's
470 Marcin Sznapka 1980 Świętochłowice 3 kawały o... na YouTube
471 Dariusz Pietrek 1985 Ruda Sląska ADS Masna Krytyczna
472 Paulina Marczak 1998 Katowice
473 Adam Szentak 1978 Chorzów
474 Dariusz Furich 1971 Siemianowice Śląskie
475 Sławomir Mańka 1978 Mikołów BIEGAMY Z SERCEM
476 Mariusz Milota 1987 Chorzów run-log.com
477 Leszek Bujoczek 1975 Kraków
478 Bogusława Pniok - Świeży 1978 Chorzów
479 Grzegorz Damaszek 1974 Nowe Chechło
480 Andrzej Kowal 1965 Konopiska KS CITY CROSS CZESTOCHOWA
481 Tadeusz KOWALCZYK 1954 Kraków
482 Dariusz Pojda 1970 Bytom
483 ILONA BRZEZIŃSKA 1983 KATOWICE RUN & BIKE KREJZI TIM
484 Monika Kieruzal 1979 Katowice
485 Krzysztof Moj 1981 Ruda Śląska
486 Zbigniew Szecówka 1974 Poraj Ambitni Amatorzy
487 Maciej Sojka 1979 Siemianowice Slaskie #rubylotej
488 Katarzyna Pyrk 1984 Katowice
489 Marcin Czyżykowski 1974 Świętochłowice SW
490 Adam Cabała 1995 Akademia Biegania w Świerklanach
491 Adam Domagala 1990 Katowice KS Minionki
492 Jurek Dral 1968 Bytom KS Porażeni Prądem Bytom
493 Przemysław Filipczak 1992 Świętochłowice
494 Grzegorz Pysz 1975 Żory Hrmax Żory
495 Stanisław Czarnik 1981 Zabrze Miechowicka Grupa Biegowa
496 Arkadiusz Fajferek 1993 Łaziska Górne
497 Grzegorz Adamczak 1980 Katowice Travois
498 Paweł Pietrzyk 1986 Katowice
499 Małgorzata Piskorz 1978 Ruda Śląska Miechowicka Grupa Biegowa
500 Bartłomiej Muchniewski 1993 Łaziska Górne
501 Ania Borcuch 1992 Sadów
502 Tomasz Machoń 1977 Radzionków Cidry Lotajom
503 Bogusław Kotnis 1975 Sosnowiec RFC ACTIVE TEAM
504 Wojciech Wróbel 1984 Mikołów
505 Iwona Zając 1982 Sławków Samo się nie przebiegnie
506 Paweł Bargieła 1984 Dąbrowa Górnicza
507 Artur Kornas 1986 Katowice
508 Agnieszka Nowak 1983 Katowice Asseco Active Team
509 Przemysław Kokot 1983 Dąbrowa Górnicza
510 Maja Oskędra 1984 Tychy
511 Tosia Sajda 1961 Katowice Manhattan27
512 Ewa Szylewska 1971 Chorzów KB Józefinka
513 Marek Mierzejewski 1960 Kędzierzyn-Koźle KS Koziołek
514 Aldona Kurkowska 1959 Chorzów Ścieżki biegowe
515 Radosław Pilarski 1976 Katowice PO ROBOCIE
516 Beata Ciosek 1970 Chorzów
517 Tomasz Piecyk 1972 Katowice
518 Marian Niesler 1962 Bytom niezrzeszony
519 Bartosz Tomaszewski 1970 Świętochłowice
520 Jan Hajduk 1983 Sosnowiec STRONG HOUSE CZELADŹ
521 JAROMIR ZARADNY 1966 KATOWICE MDK 2 TYCHY
522 Andrzej Brzozowski 1964 Chorzów
523 Małgorzata Brzozowska 1965 Chorzów
524 Małgorzata Chytry-Buchta 1979 Swietochlowice
525 Anna Nieświec 1986 Katowice
526 Andrzej Starostka 1948 Kędzierzyn-Koźle Parkrun Kędzierzyn-Koźle
527 Marek Sodowski 1986 Siemianowice Śląskie
528 Dawid Slizak 1977 Katowice
529 Marcin Mzyk 1987 Boronów
530 Robert Pasieka 1976 Zabrze
531 Krzysztof Wieczorek 1968 Katowice Truchtacz Mysłowice
532 STEFAN MAJOR 1956 ŻARKI AMBITNI AMATORZY
533 Marek Warcholik 1979 Katowice
534 Marcin Szmukier 1995 Koziegłowy
535 Anna Kawalec 1987 Sosnowiec Harpagan Sosnowiec
536 Jakub Brzozowicz 1985 Świętochłowice
537 Marcin Szobak 1982 Katowice Arkanet Running Team
538 Piotr Hamela 1986 Chorzów
539 Ludwik KOZIOŁEK 1958 Katowice
540 Beata Rusin 1970 Chorzów
541 Magdalena Soboszczyk 1995 Świętochłowice
542 Natalia Krupa 1990 Chorzów ChSBD "W Ruchu"
543 Bogusława Gamza-Błaszczyk 1978 Siemianowice Śląskie
544 Andrzej Gamza 1967 Siemianowice Śląskie
545 Izabela Jarzębska 1971 Chorzów
546 Marek Nawrot 1992 Świętochłowice Bieg z Chrystusem!
547 Adam Kucharewicz 1973 Radzionków Cidry Lotajom
548 Bogusław Szendzielorz 1964 RADLIN
549 Kajetan Szendzielorz 1999 RADLIN
550 Michał Klimek 1995 Katowice
551 Paweł Nawrot 1990 Świętochłowice Bieg z Chrystusem!
552 Tomasz Szafarczyk 1971 Chorzów
553 Joanna Bereska 1981 Piekary Śląskie
554 marian sarecki 1962 rokitno szlacheckie
555 Jerzy Szmit 1958 Siemianowice Śląskie
556 danuta sarecka 1964 rokitno szlacheckie
557 Marek Tendera 1980 Świętochłowice
558 Damian Stawowy 1981 Katowice Drużyna Biegowa
559 Adam Wasiołka 1972 Katowice
560 Grzegorz Bugaj 1974 Mysłowice Travois
561 Piotr Wolski 1966 BYTOM ZZ Kadra Bobrek-Centrum
562 Paweł Tomaszewski 1997 Świętochłowice
563 Wojciech Augustyn 1990 Mysłowice softnetSPORT Run Team
564 Arkadiusz Gorczycki 1984 Chorzów Miechowicka Grupa Biegowa
565 grzegorz pawliszyn 1976 Chorzów
566 Bogusław Zgoda 1963 Siemianowice Śląskie Firany-asia.pl
567 Joanna Zgoda 1966 Siemianowice Śląskie Firany-asia.pl
568 Robert Ślęzak 1976 Szczekociny Olimpijczyk Szczekociny
569 Magdalena Wilczyńska 1991 Jaworzno
570 Rafał Podstawny 1982 Sosnowiec Harpagan Sosnowiec
571 Tomasz Langer 1979 Świętochłowice
572 joanna marek 1975 radzionków
573 piotr holewa 1945 radzionków
574 Ryszard Wapiński 1997 Siemianowice Śląskie
575 Justyna Guzy 1971 katowice bez klubu
576 Karolina Szojda 1992 Tychy
577 Katarzyna Czyż 1977 Ruda Śląska TL Pogoń Ruda Śląska
578 Krzysztof Polak 1973 Ruda Śląska OPEL ACTIVE TEAM
579 Arkadiusz Marcinkowski 1982 Piekary Śląskie
580 Marcin Dziubdziela 1981 Katowice
581 izabela fulara 1982 Katowice PO ROBOCIE
582 Wojciech Pawlik 1986 Gliwice
583 Przemysław Mieszkowski 1985 Katowice MK team
584 Arkadiusz Czajkowski 1972 Katowice ADS MASNA KRYTYCZNA
585 Anna Gała-Jach 1980 Łazy
586 EDWARD CICHOS 1958 PIEKARY ŚLĄSKIE
587 Katarzyna Kumer 1983 Bytom
588 Sebastian Kowalczyk 1988 Bytom Pure Fire Team Bytom
589 Bartłomiej Gasiński 1982 Katowice Chorzowskie Centrum Sztuk i Sportów Walki
590 Jakub Migurski 1987 Gliwice Fuchs Oil Team
591 Natalia Gasińska 1987 Świętochłowice Chorzowskie Centrum Sztuk i Sportów Walki
592 Iwona Zając 1977 Bytom Aktywny Rozbark
593 Anna Brzezina 1987 Bytom Aktywny Rozbark
594 Przemysław Kozłowski 1977 Gliwice
595 Grzegorz Przyłucki 1968 Preczów
596 Adam Ilczuk 1985 Chorzòw
597 Kamil Bittmann 1984 Katowice
598 Marcin Marczewski 1980 Sosnowiec
599 TOMASZ PAPESZ 1975 RUDA ŚLĄSKA OPELACTIVE TEAM
600 Marcin Jandzioł 1982 Bytom Cukiernia-Piekarnia Klimza Bytom
601 Ireneusz Niezgoda 1966 Chorzów
602 Wojciech Mirek 1987 Katowice
603 Andrzej Świderek 1966 Zabrze-Helenka
604 Krzysztof Piwowarczyk 1994 Nakło Śląskie
605 Jarosław Kałuski 1965 Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie
606 Piotr Strojek 1982 Zabrze
607 Ewelina Kamińka 1982 Kamtowice
608 Katarzyna Krypczyk 1972 CHORZÓW
609 Hanna Kostrzewska 1986 Katowice
610 Tomasz Twardela 1975 Katowice
611 Tomasz Stajer 1978 Siemianowice Śląskie
612 Piotr Walaszczyk 1978 Siemianowice Śląskie
613 Robert Ciupek 1981 Chorzów
614 Marek Kojda 1988 BYTOM MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA
615 Krystyna Solik 1959 Siemianowice Śląskie
616 MARCIN PACHOLSKI 1977 BŁONIE Run & Bike KREJZI TIM
617 Jacek Bogucki 1991 Katowice
618 JAN KOWALCZE 1990 KATOWICE
619 Klaudia Radziwończyk 1975 Kalety
620 Barbara Adamczak 1980 Katowice TRAVOIS
621 Marzena Helm 1983 Ruda Śląska
622 Krzysztof Helm 1980 Ruda Śląska
623 Dawid Gałuszka 1990 Chorzów
624 Leszek Cimachowicz 1971 Bytom
625 Agnieszka Witalińska 1985 Bielsko-BIała
626 Mirosław Małek 1973 Katowice WUJEK BIEGA
627 Magdalena Słomiany 1984 Chorzów
628 Mariusz Adamczyk 1976 Ornontowice KRS Tkkf Jastrząb Ruda Śląska
629 Przemysław Basa 1973 Ruda Śląska KRS TKKF "JASTRZĄB" RUDA ŚLĄSKA
630 Zbigniew Fijałkowski 1962 Świętochłowice KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska
631 Adam Jagieła 1973 Siemianowice Śląskie KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska
632 Rafał Jóskowski 1976 Ruda Śląska KRS TKKF Jastrząb RUDA ŚLĄSKA
633 Ewelina Kowolik 1986 Ruda Śląska KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska
634 Marcin Kuc 1973 Siemianowice Śląskie
635 Ireneusz Krzon 1966 Ruda Sląska KRS TKKF Jastrząb Ruda Sląska
636 Andrzej Krzon 1980 Ruda Śląska KRS TKKF "Jastrząb” RUDA ŚLĄSKA
637 Jarosław Kulej 1968 Siemianowice Śl. Stadion Śl.
638 Tomasz Kulpok 1980 Ruda Śląska KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska
639 Patrycja Machajska 1995 Katowice MK team
640 Tomasz Włodarski 1978 Katowice brak
641 Tomasz Matejek 1978 RUDA SLASKA KRS TKKF JASTRZAB
642 Tomasz Maślanka 1972 Bytom KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska
643 Krzysztof Mejer 1969 Chorzów KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska
644 Adam Nawicki 1999 Ruda Śląska Ruda Śląska
645 Arkadiusz Połeć 1990 Ruda Śląska KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska
646 Jerzy Połeć 1961 Ruda Śląska KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska
647 Sebastian Połeć 1990 Ruda Śląska KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA
648 JAROSŁAW PROKOP 1971 RUDA ŚLĄSKA CHOP ZE ŻELAZA TRIATHLON TEAM
649 Artur Rosiński 1993 Ruda Śląska KRS TKKF "Jastrząb" Ruda Śląska
650 Marian Skrzypski 1950 Ruda Śląska KRS Tkkf "Jastrząb"Ruda Śląska
651 Marek Szeszko 1964 Bytom KRS.TKKF.Jastrząb Ruda Śląska
652 Dorota Szeszko 1962 Bytom KRS.TKKF.Jastrząb Ruda Śląska
653 Jarosław Węgler 1970 Ruda Śl KRS TKKF Jastrząb Ruda Śl
654 Kornelia Węgler 1970 Ruda Śl KRS TKKF Jastrząb Ruda Śl
655 Marek Kosiński 1978 Wyry Inception
656 Marek Pieróg 1976 Knurów Gliwickie Towarzystwo Triathlonowe
657 Marek Bogdoł 1984 Siemianowice Śląskie drogadotokio.pl
658 Andrzej Gajos 1965 Jaworzno
659 Mchał Sulich 1985 Sosnowiec Bracia z Młyna
660 Sandra Mikołajczyk 1987 Siemianowice Śląskie Decathlon Katowice/ Silesia Runners Club
661 Dariusz Baran 1978 Dąbrowa Górnicza
662 Rafał Maciuła 1978 Dąbrowa Górnicza gruby X-TeaM 2016 "go to OctobeR"
663 Łukasz Flak 1980 Rogoźnik Zapierdalacze
664 Adam Duraj 1994 Bytom
665 Tomasz Hadzik 1990 Katowice Zespół Dzika z Ligoty
666 Agnieszka Kożuch 1975 Piekary Śląskie
667 Ewelina Puchała 1986 Katowice Da Vinci Team
668 Karol Socha 1994 Rybnik
669 Andrzej Ochowicz 1983 Chrzanow KCH Chrzanow
670 Joanna Sierpińska 1977 Myszków Ambitni Amatorzy - Myszków
671 tomasz popielewicz 1955 KATOWICE METAL SERWIS SORT TEAM
672 Ernest Gajos 1998 JAWORZNO
673 Aleksandra Dzigorzewska 1989 Ornontowice
674 Jarosław Jadczyk 1988 Bytom Nordic MyszKing
675 Eryk Gajos 1995 Jaworzno
676 Andrzej Jakóbczak 1981 Zarki Biegaj z Żarkami
677 Karolina Pilarczyk 1984 Krzeszów
678 Andrzej Łuszcz 1997 Bytom
679 Dominika Pacak 1986 Raciborz Easy Run Raciborz
680 Karolina Ćwiok 1996 Łąka
681 Ewa Smyła 1965 Łąka
682 ŁUKASZ DZIANO 1983 SIEMIANOWICE ŚL.
683 Dariusz Kawalec 1968 Świętochłowice
684 Mariusz Wysocki 1976 Piekary Śląskie
685 Grzegorz Winkler 1980 Katowice
686 Agnieszka Winkler 1981 Katowice Night runners
687 Klaudia Rogala 1979 Zabrze
688 Magdalena Perlak 1990 Katowice
689 Jacek Bąk 1982 Chorzów Hard Rock Running Team
690 Mateusz Biernat 1987 Żywiec
691 Katarzyna Szulhan 1985 Chorzów Hard Rock Running Team
692 Jacek Miecznikowski 1973 Katowice
693 Krzysztof Ozdarski 1969 Ruda Śląska Opel Active Team
694 Krzysztof Mucha 1987 Tychy
695 Aneta Okoń 1993 Katowice
696 Natalia Ligenza 1986 Warszawa Run with mum
697 Marta Zagała 1983 Dąbrowa Górnicza
698 Wojciech Zobek 1984 Dąbrowa Górnicza
699 Jerzy Jabłoński 1972 Sosnowiec
700 Marcin Wiechuła 1980 Gliwice
701 Jacek Witek 1977 Gliwice OPEL ACTIVE TEAM
702 Marek Góra 1967 Tarnowskie Góry
703 Rafał Wyrzgoł 1978 Dąbrowa Górnicza
704 Kasia Ziółkowska 1978 Bytom MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA
705 Kamil Bułakowski 1986 Libiąż Wyznawcy Bronka Libiąż
706 Tomek Kaleta 1977 Bytom Miechowicka Grupa Biegowa
707 Jakub Jędruś 1991 Jastrzębie Zdrój Dzik Ligota
708 Andrzej Brigge 1980 Katowice W zdrowym ciele zdrowe cielę ;)
709 GRAŻYNA PRZYŁUCKA 1969 PRECZÓW GRAMMI
710 Maciej Walerowicz 1982 Katowice Truchtacz Mysłowice
711 Robert Koim 1983 Ruda Śląska Całkowity Amator
712 Kamil Migoń 1985 Dąbrowa Górnicza Bracia z Młyna Crew
713 ARKADIUSZ MEJDER 1982 KATOWICE
714 Marcin Lampart 1976 Rybnik Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem
715 Wojciech Wereszczak 1977 Żory
716 Jacek Mężyk 1980 Tarnowskie Góry
717 Sławomir Kałuża 1972 Siemianowice Śląskie ADS Masna Krytyczna
718 Paulina Kusak 1992 Osiek
719 JOANNA CZAKAŃSKA 1979 RUDA ŚLĄSKA
720 Marek Fonferek 1973 Chorzów
721 Łukasz Błaszczyszyn 1986 Sosnowiec Heavy Metal All-Star Team
722 Piotr Wydmański 1973 Sosnowiec
723 Tomasz Józef 1983 Dąbrowa Górnicza RUNDOMATO
724 Jerzy Brzozowicz 1984 Chorzów
725 Agnieszka Kałuża 1976 Siemianowice Śląskie
726 Andrzej Książek 1959 Mysłowice
727 Przemysław Żerkowski 1966 Chorzów
728 Aleksandra Żerkowska 1992 Chorzów
729 Marcin Kuzia 1996 Świętochłowice
730 Agnieszka Szatniewska 1978 Będzin
731 Rafał Turek 1977 Będzin
732 Przemysław Stranc 1984 Dąbrowa Górnicza
733 Daria Ptoszek 1996 Ruda Śląska
734 Andrzej Szczotka 1963 Katowice
735 Ilona Szczotka 1963 Katowice
736 Mariusz Osiński 1984 Piekary Śląskie Chelsea Poland
737 Dominika Bober 1998 Siemanowice Śląskie
738 Sebastian Bober 1977 Czorne Hanysy
739 Agnieszka Mokry 1988 Mysłowice Mysłowicki Klub Biegacza No.I
740 Jolanta Bińczak 1976 Piekary Śląskie
741 ALINA WYLEŻAŁEK 1986 GLIWICE
742 Justyna Boczkowska 1966 Zakopane
743 Mariusz Gojny 1965 RYBNIK RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM
744 Eugeniusz Piesiura 1969 Siemianowice Śląskie amator
745 Marcin Grąbczewski 1984 Gliwice
746 Wojciech Dulak 1974 Bytom
747 Maciej Kimel 1998 chorzów Progres Team
748 Marek JÓZEF 1978 Katowice RUNDOMATO
749 Stanisław Cybula 1955 Chorzów
750 Marcin Rogoziński 1978 Bytom TKS Karate Tarnowskie Góry
751 Grzegorz Skworc 1987 Siemianowice Ślaskie Team Siemion
752 Karolina Wosik 1983 Katowice
753 Rafał Wylotek 1973 Ruda Śląska
754 Barbara Wylotek 1974 Ruda Śląska
755 Krzysztof Trojanek 1987 Siemianowice Śląskie
756 Maciej Birecki 1991 Prudnik
757 Sebastian Kurpiewski 1993 Częstochowa cks budowlani Częstochowa
758 Hanna Jankowska 1982 Chorzów
759 Paweł Wołujewicz 1988 Mysłowice
760 Jarosław Dziubdziela 1957 Katowice
761 Michał Wierzchowski 1985 Ruda Śląska
762 Krzysztof Krzyżanowski 1973 Chorzów
763 Agnieszka Krzyżanowska 1975 Chorzów
764 Adam Hellwig 1976 Katowice Nieekwiwalentni
765 Filip Biegun 1992 Katowice Nieekwiwalentni
766 Anna Mastalerz 1991 Katowice Nieekwiwalentni
767 Łukasz Matyasik 1991 Katowice Nieekwiwalentni
768 Arek Andrzejewski 1972 żory GB Galopujące Ślimaki
769 Darek Olszowski 1971 Żory GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKI
770 Michał Opara 1997 Nakło Śląskie
771 Mateusz Bielawski 1985 Wojkowice
772 Agata Witoszek 1994 Katowice
773 Mateusz Gembicki 1998 Chorzów
774 Adam Skiba 1988 Koszęcin WKB Meta Lubliniec
775 Tomasz Brzychczy 1983 Zabrze
776 Jan Prześlica 1947 Gliwice niezrzeszony
777 Damian Hewig 1983 Świętochłowice KS Degenerat
778 Andrzej Nowak 1979 Sosnowiec Triathlon X-Team
779 Tomasz Borcz 1973 SOSNOWIEC
780 Marcin Wasik 1976 Gliwice
781 Agata Burnagiel 1968 Czerwionka-Leszczyny
782 Kamil Zander 1988 Bytom
783 Damian Jagielski 1975 Libiąż TKS Karate Tarnowskie Góry
784 Hubert Witoszkin 1991 Bytom Pure Fire Team Bytom
785 Ryszard Zapała 1959 Katowice
786 Marta Klosa 1981 Katowice
787 Patryk Mokrzycki 1977 Knurów Saint-Gobain SQUAD
788 Dominik Szabatowski 1978 Ruda Śląska
789 Agnieszka Wrońska 1975 Radzionków
790 Agata Ślęzak 1987 Katowice
791 Piotr Gryboś 1976 Koszęcin KOSZĘCIN
792 Jarosław Wroński 1975 Radzionków
793 Magdalena Słomiany 1986 Ruda Śląska
794 SŁAWOMIR WĄSOWICZ 1973 JAWORZNO
795 Andrzej Luto 1971 Opatów
796 SEBASTIAN PIPER 1979 CHORZÓW POLSTAR BHP
797 Michał Zgraja 1983 Katowice
798 Piotr Rogowicz 1963 Dąbrowa Górnicza Truchtacz Mysłowice
799 Krzysztof Banek 1984 Radzionków CIDRY LOTAJOM
800 Sławek Witkowski 1977 Chorzów oldteam.club
801 Krzysztof Wachowiak 1981 Chorzów
802 Mariusz Borowczyk 1973 Chorzów
803 Alicja Tkocz 1963 Ruda Śląska
804 Adam Tkocz 1966 Ruda Śląska
805 Patryk Pieczaba 1984 Sosnowiec DzikWorkout
806 Dawid Płatek 1989 Sosnowiec
807 Barbara Gojczyk 1984 Bytom Krejzole
808 Bartosz Zieliński 1984 mysłowice brak
809 Piotr Dudkiewicz 1950 Chorzów
810 Weronika Rusek 1997 Katowice
811 Renata Bojur 1973 Częstochowa
812 Tomasz Czaja 1981 Katowice
813 Joanna Czaja 1986 Katowice
814 Dariusz Wysypoł 1972 Radzionków
815 Piotr Cieniawski 1979 Bytom Węglokos Kraj KWK Piekary
816 Wojtek Woźniakowski 1990 Katowice
817 Patrycja Kozłowska 1993 Chorzów
818 Aneta Bałchan 1993 Bielsko-Biała
819 Jacek Szyszkowic 1986 Chorzów
820 Bartosz Luto 1998 Opatów NGB Kłobuck
821 Rafał Olszewski 1984 Katowice
822 Bartosz Pokryszka 1986 Gliwice Kombo Kurczaki
823 Rafał Szczepański 1976 Bytom Opel Active Team
824 Krystian Wieczorek 1984 Piekary Śląskie Szkoła Policji w Katowicach
825 Przemysław Polak 1981 Bytom
826 Maciek Dudek 1993 Katowice NKL DIALOG Katowice
827 Piotr Hahn 1982 Paniówki NorRun Team
828 Dorota Kadłubicka 1986 Nowy Sącz
829 Dorota Rechman-Nowakowska 1975 gliwice night runners
830 Kamil Nowakowski 1997 gliwice night runners
831 Patrycja Brzózka 1997 gliwice night runners
832 Filip Konewka 1987 Jaworzno
833 Piotr Magiera 1982 Myszkow
834 Thorsten Keller 1966 Jork
835 Łukasz Zdrada 1984 Zawiercie
836 Agnieszka Dygas 1984 Katowice
837 Błażej Konewka 1987 Jaworzno
838 Grzegorz Bigos 1979 Jaworzno GRAMMI
839 Adam Mucha 1977 Bytom
840 Krzysztof Oleksy 1970 Katowice ADS Masna Krytyczna
841 Mariusz Kawula 1995 Muszyna
842 Agnieszka Malik 1977 Sosnowiec
843 Benedykt Kucharczyk 1958 Boronów Jedność Boronów
844 Tomasz Płaszczyk 1974 Zawadzkie
845 Beata Kamińska 1967 Myszków
846 Wojciech Drozd 1988 Chorzów
847 Ksymena Babińska 1982 Wieprz
848 Grzegorz Stalmach 1986 Jedlina
849 Katarzyna Grzyśka 1983 Zabrze
850 Patryk Janus 1985 Katowice
851 Tomasz Kania 1975 Chorzów
852 Maria Siołek 1986 Katowice
853 Kornelia Gojczyk 1988 Siemianowice Slaskie
854 Katarzyna Stanek 1982 Bytom
855 Magdalena Pajda 1991 Katowice
856 Sebastian Klębowski 1974 Bytom
857 Marcin Góras 1979 Chorzów
858 Donata Szwarczyk-Kozicka 1982 Bytom pure fire team
859 Patrycja Deptuła 1998 katowice
860 Dariusz Deptuła 1970 katowice
861 Witold Wildner 1975 Bytom AKTYWNY Rozbark
862 Henryk Jankowski 1946 Sosnowiec
863 Monika Pietrzyk 1986 Katowice
864 Mateusz Trojanowski 1996 Siemianowice Śląskie
865 Jakub Lysko 1985 Katowice doliniarze.com
866 Michał Stanek 1982 Bytom
867 Agnieszka Lysko 1985 Katowice doliniarze.com
868 Marta Matysik 1989 LIBIĄŻ WYZNAWCY BRONKA LIBIĄŻ
869 Mateusz Wosk 1987 Mysłowice
870 Maciej Kempa 1973 Pilchowice
871 Natalia Pawełczyk 1992 Cieszowa Brak
872 Zdzislaw Pryga 1976 Bytom miechowice
873 Malwina Kozik 1991 Libiąż WYZNAWCY BRONKA LIBIĄŻ
874 Bartłomiej Klimkiewicz 1977 Tarnowskie Góry ARF DESIGN
875 Marlena Potocka 1985 Tąpkowice Trener Wagner
876 Marek Kopala 1969 Ruda Śląska KRS TKKF Jastrząb
877 Aleksandra Bartodziej 1971 Siemianowice Śląskie
878 Katarzyna Frelek 1991 Katowice
879 Małgorzata Jeziorska 1984 Gliwice
880 Mirosław Frączek 1971 Siemianowice Śląskie KONDOR
881 Aleksandra Sadłocha 1990 Ruda Śląska
882 Anna Herman 1976 Siemianowice Śląskie
883 Krzysztof Sarwiński 1984 Siemianowice Śląskie ADS MASNA KRYTYCZNA
884 Dariusz Szyja 1975 Siemianowice Śląskie ADS Masna Krytyczna
885 Edyta Prokopiuk 1983 Bytom
886 Agnieszka Kania 1980 myslowice Mysłowicki Klub Biegacza No.1
887 Marek Grab 1967 Siemianowice
888 Łukasz Korzeniowski 1982 Ruda Śląska
889 Wojciech Madejek 1987 Sosnowiec Harpagan Sosnowiec
890 Agnieszka Siedlaczek 1985 Siemianowice Śląskie
891 tomasz czepiec 1983 Siemianowice Śląskie
892 Grażyna Gryczman 1981 Katowice
893 Rafał Kowalewski 1989 Silesia
894 piotr marcisz 1972 Chorzów old team
895 Grzegorz Sitko 1991 Chorzów Brothers Team-Jak daleko nogi poniosą
896 Katarzyna Wolny 1983 Siemianowice Śl
897 Krzysztof Szczepaniak 1977 Katowice
898 ANETA PASTERNAK 1978 Łaziska Górne
899 Paweł Bednarczyk 1988 Katowice
900 Patrycja Porwoł 1989 Bytom
901 Agnieszka Wróbel 1982 Siemianowice Śl.
902 Piotr Porwoł 1987 Bytom
903 Klaudia Parcz 1987 Klucze poradniametabo.pl
904 Lucyna Parcz 1955 Klucze
905 Marek Matlok 1976 Zabrze Biegaj z Pileckim
906 Renata Gajewska 1976 Łaziska Górne
907 Justyna Chronowska 1990 Katowice
908 Dorian Kardyka 1987 Chorzów
909 Bartłomiej Pilarski 1981 Libiąż Wyznawcy Bronka Libiąż
910 Michał Szendzielorz 1983 Bytom
911 krzysztof fidera 1971 zawiercie
912 Paweł Fulara 1982 Katowice Po robocie
913 Julia Hankus 1987 Katowice
914 Janusz Nogły 1962 chorzów
915 Paweł Kopicki 1979 Chorzów
916 Barbara Bralich 1981 Katowice
917 Rafał Dziwiński 1974 Zawiercie
918 Kamil Goraus 1984 Ruda Śląska ADS Masna Krytyczna
919 Adrian Mołas 1985 Będzin
920 kamil czepiec 1985 Świętochłowice
921 Wiesiek Kraska 1982 KATOWICE CALIFORNICATION TEAM
922 Marcin Grzegorzyca 1984 Gierałtowice
923 Katarzyna Kupis 1987 GLIWICE
924 Aleksandra Madeja 1976 BYTOM MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA
925 Arkadiusz Malec 1986 Gliwice
926 Marcin Kirsza 1993 Siemianowice Śląskie
927 Martyna Malcher 1994 Chorzów
928 Michał Gebel 1981 Katowice
929 Filip Humpa 1986 Katowice
930 Mariola Kluba 1976 Chorzów
931 Marcin Kluba 1975 Chorzów
932 Szymon Babiński 1977 Zabrze CISOWIANKA TEAM
933 MONIKA NAWRAT 1988 CHAŁUPKI
934 Marcin Zaczyk 1971 Chorzów
935 Katarzyna Bochenek 1976 Bytom
936 Rafał Oziębło 1983 Chorzów K.S. Kandahar
937 Agata Nowak 1994 Bytom Decathlon Bytom
938 Ewelina Balinska 1995 Bytom Decathlon Bytom
939 Monika Polchlopek 1994 Bytom Decathlon Bytom
940 Anna Szymanek 1985 Bytom Decathlon Bytom
941 Wiesława Norymberczyk 1982 Katowice Asics Sosnowiec
942 Jacek Kozłowski 1983 Tarnowskie Góry
943 Mariusz Białek 1984 Katowice
944 Agnieszka Piskorz 1981 Sosnowiec
945 Tomasz Pache 1990 Chorzów Chorzowskie Centrum Sztuk i Sportów Walk
946 Grzegorz Skrzypiec 1970 Katowice
947 Anna Chmielewska 1983 Piekary Śląskie
948 Anna Świętojańska 1989 Głubczyce
949 Adam Harasimowicz 1986 Zabrze
950 Czesław Pawłowski 1956 Katowice
951 Zdzisława Rał 1955 Gliwice
952 ADAM JAGODA 1966 CHORZÓW FUCHS OIL TEAM
953 Jarosław Piwowar 1985 Sosnowiec
954 Adam Kościelniak 1984 Katowice ŚKM Harciole
955 Natalia Kościelniak 1987 Katowice
956 Małgorzata Zabawa 1976 Chorzów
957 Anna Wróbel 1985 Mikołów
958 Adrian Szołtysek 1983 Paniówki Event360
959 Dariusz Bińczyk 1984 Częstochowa Zabiegani Częstochowa
960 Joanna Kowalczyk 1973 Kraków
961 Natalia Choinska 1996 Chorzów
962 SEBASTIAN LASKOWSKI 1978 GLIWICE KATA GURUMA GLIWICE
963 Mateusz Mikłaszewicz 1981 Katowice paralita
964 Wojciech Królikowski 1962 Mikołów
965 Patryk Tomiczek 1980 Chorzów
966 Agnieszka Bartas 1986 Gliwice Biegamy z sercem
967 Michał Szafruga 1977 Dąbrowa Górnicza
968 Joanna Trząska 1989 Będzin
969 Małgorzata Stempniak 1980 Chorzów Sojowy
970 Rafał Cichoń 1983 Chorzów
971 Sławomira Herda 1978 Cieszyn ocobiega
972 Katarzyna Przepiórka 1985 Zabrze
973 Arkadiusz Jarosz 1982 Bytom Ochoczo Wspieramy Rekreację
974 AGNIESZKA SKOCZEK 1978 CIESZYN oCoBiega
975 Przemysław Sterenczak 1973 KATOWICE BIEGOWY WARIAT
976 Adam Sitko 1992 Chorzów Brothers Team - Jak daleko nogi poniosą
977 Adam Kozioł 1973 Radłów
978 Tomasz Baron 1981 Bieruń
979 Ryszard Strzyż 1973 CHORZÓW CHORZOWSKA GRUPA BIEGOWA
980 Łukasz Furgała 1984 Chorzów
981 Iwona PROKOP 1974 RUDA ŚLĄSKA KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska
982 Paweł Pałka 1980 Jaworzno Saint-Gobain SQUAD
983 Kamil Krawczyk 1992 Dobieszowice Sportowe Piekary
984 Aneta Heising 1994 Katowice
985 Michał Dąbek 1984 Katowice
986 Grażyna Lazar 1974 Siemianowice Śl.
987 Małgorzata Kozok 1976 Łaziska Górne STS Biegaton Mikołów, BBL Mikołów
988 Krzysztof Lipka 1991 Jaworzno KB MCKiS Jaworzno
989 Ryszard Kozak 1973 Bytom
990 Marta Rus 1975 Sławków SGB Samo się nie przebiegnie
991 Natalia Madej 1985 Tychy ADS Masna Krytyczna
992 Anna Wilińska 1985 Chorzów
993 Ewa Błońska-Polak 1978 Bytom BTM Runners
994 Bożena Kosior 1974 Gliwice
995 Arkadiusz Mnich 1987 Babimost Babimojski Klub Biegowy "BAKCYL"
996 Damian Dudkiewicz 1984 Chorzów
997 Bogusław Łukawski 1970 Świętochłowice
998 Wojciech Spyrka 1976 Świętochłowice
999 Adriana Mańka 1991 Siemianowice Śląskie
1000 Adam Graczyk 1970 Katowice Zegarmistrz
1001 Przemysław Bzducha 1982 KĘDZIERZYN-KOŹLE
1002 Marta Bzducha 1985 Kędzierzyn-Koźle
1003 magdalena giemza 1982 gliwice
1004 Paweł Porwik 1992 katowice Poro
1005 TOMASZ OKOŃ 1989 TYCHY
1006 Katarzyna Rojczyk 1977 Katowice
1007 Aleksander Lizoń 1988 Katowice
1008 Mateusz Stasik 1986 Rabka - Zdrój kura-d.pl
1009 Przemek Sobstel 1982 Siemianowice Śląskie
1010 Łukasz Szafrański 1983 Katowice
1011 Katarzyna Szafrańska 1988 Katowice
1012 PAWEŁ WARWAS 1968 SOSNOWIEC Harpagan Sosnowiec
1013 Jacek Herwy 1972 Ruda Śląska Asseco Active Team
1014 Mariusz Dudek 1980 Ruda śląska
1015 Karolina Hajda 1984 Tarnowskie Góry
1016 Agnieszka Dudek 1982 Ruda Śląska
1017 Krystian Wiśniewski 1980 Siemianowice Śląskie NonStopAdventure
1018 Krzysztof Nowakowski 1986 Ruda Slaska No Name
1019 Grzegorz Szeremeta 1976 Radzionków Cidry lotajom
1020 Krzysztof Mucha 1972 Olkusz olkuszbiega.pl
1021 Andrzej Olszenko 1983 Będzin
1022 Angelika Cebulla 1990 Zacharzowice
1023 Krystian Tomala 1962 Siemianowice Śląskie
1024 MAREK WOŹNIAK 1964 Wojkowice Pogoria Biega
1025 Marta Pietrzak 1988 Katowice
1026 Grzegorz Gadaj 1986 Radlin
1027 Krzysztof Piotrowski 1975 Gliwice
1028 Michał Ledwoch 1987 Katowice
1029 Maciej Sakowski 1974 Katowice
1030 Andrzej Gębski 1975 Bytom Miechowicka Grupa Biegowa
1031 Angelika Skutela 1989 Świerklaniec
1032 Agnieszka Rodak 1981 Tychy
1033 Krzysztof Rudź 1981 Katowice
1034 Michał Haber 1991 Mysłowice
1035 Lucyna Cylok 1985 Ruda Śląska
1036 Grzegorz Moćko 1955 Katowice Niezrzeszony
1037 Joanna Jureczko 1991 bytom Miechowicka grupa biegowa
1038 Marek Uziel 1975 Katowice
1039 Adrian Woś 1975 Bytom Szombierki Runners
1040 Barbara Pawełek 1972 Świętochłowice
1041 Przemek Palczewski 1975 Mysłowice
1042 TOMASZ WÓJTOWICZ 1985 Katowice
1043 Bożena Odrowąż 1985 Legionowo
1044 Barbara Buffi 1989 Katowice Dom Aniołów Stróżów
1045 Łukasz Jurkowski 1988 Siemianowice Śląskie
1046 Janusz Hryszkiewicz 1973 Miedary UNISONO/AKMB PĘDZIWIATR GLIWICE
1047 Malwina Gwara 1986 Katowice
1048 Karol Madejczyk 1991 Rogoźnik
1049 Joanna Biłeńkij 1991 Lubliniec
1050 Leszek Skrudlik 1983 Chorzów
1051 Wioletta Jankowska 1967 Katowice Poszli w Las
1052 Wojciech Oleś 1975 Przeciszów Arkanet Running Team
1053 Maciej Grabowski 1980 Bytom
1054 Zbigniew Grabowski 1953 Bytom
1055 Tomasz Czupryński 1975 Bytom Szombierki Runners
1056 Wojciech Wróbel 1977 Bytom Szombierki Runners
1057 Tomasz Bujok 1986 Sosnowiec
1058 Damian Mitas 1976 Radzionków Cidry Lotajom
1059 Małgorzata Kapica 1957 Siemianowice Śląskie MK team
1060 Marcin Grzanka 1983 Gliwice -
1061 Jacek Wojna 1977 Chorzów
1062 Andrzej Jankowski 1952 Katowice Poszli w Las
1063 Paweł Ledwoń 1983 Tychy
1064 Bożena Pędowska 1965 Gliwice indywidualnie
1065 Wojciech Pędowski 1965 Gliwice indywidualnie
1066 Arkadiusz Szymczak 1992 Siemianowice Śląskie TS AKS Chorzów
1067 Robert Bomba 1978 Będzin dare2run
1068 Szczepan Lokaj 1991 Szczerbice
1069 Alicja Depczyńska 1996 Bytom
1070 Michał Gajowski 1977 Piekary Śląskie
1071 Paweł Tomanek 1988 Katowice
1072 Ewa Szymczak 1984 Bedzin Dare2run.pl
1073 Bartłomiej Jaroń 1983 Sosnowiec
1074 Karolina Haberka 1993 Katowice
1075 Tomasz Polaczek 1988 Bojszowy
1076 Piotr Skiba 1994 Bytom
1077 MICHAŁ DULIAN 1982 RUDA ŚLĄSKA
1078 Tomasz Panchyrz 1984 Chorzów
1079 Dawid Batko 1984 Katowice
1080 Radek Pawłowski 1984 Katowice
1081 Rafał Synowiec 1986 Jaworzno
1082 Mateusz Gietka 1991 Tarnowskie Góry
1083 Grzegorz Pąk 1979 Sosnowiec KMP Sosnowiec
1084 Dariusz Kłosuń 1978 Sosnowiec Klub biegacza Rtv EURO Agd, Harpagan Sosnowiec
1085 Joanna Nieużyła 1990 Jaworzno
1086 Sławomir Krzyżanowski 1980 Częstochowa IG: Ale mi się nie chce..
1087 Tomasz Kapa 1981 Czeladź #CZELADZBIEGA
1088 Dorota Bujak-Kapa 1981 Czeladz #CZELADZBIEGA
1089 Adam Zdziebło 1974 Żory
1090 Aleksandra Wander 1983 Świętochłowice
1091 Krzysztof Nowak 1976 Sosnowiec
1092 Kamil Walkowski 1987 Tychy
1093 Antoni Król 1952 Siemianowice Śląskie niezrzeszony
1094 Bartosz Chałek 1990 Kędzierzyn-Koźle Euvic Dream Team
1095 Magdalena Jurek 1987 Sosnowiec Harpagan Sosnowiec
1096 Jolanta Nowosielska 1976 Katowice
1097 Łukasz Nawrot 1984 Świętochłowice BIEG Z CHRYSTUSEM!
1098 Anna Krzywda 1984 Katowice
1099 Paweł Krzywda 1984 Katowice
1100 Mateusz Gumula 1985 Kraków
1101 Katarzyna Lorenc 1984 Kraków
1102 Maksymilian Gajda 1984 Sosnowiec Naukowy.pl
1103 Tomasz Dejas 1979 wesoła
1104 Jakub Nowakowski 1987 Trzebinia
1105 Agnieszka Losor 1979 Prószków Sportowa 5
1106 Andrzej Losor 1975 Prószków Sportowa 5
1107 Tamara Koczur 1978 Myszków Ambitni Amatorzy
1108 Krzysztof Szewczyk 1973 Częstochowa CZEWARUN TiM 42-200
1109 Krzysztof Samorański 1982 Bytom <M-TE> Piekary Śl.
1110 Wojciech Mańka 1985 Chorzów Parchowiny
1111 Łukasz Matejek 1985 Katowice Parchowiny
1112 SYLWIA SZUTA 1988 BYTOM
1113 Marek Starzec 1980 Goleszów OCoBiega
1114 Marcin Bok 1994 Żędowice AZS KU Politechnika Opolska, Anton Team
1115 Piotr Bok 1967 Żędowice
1116 Agata Guzik 1979 Andrychów
1117 Przemysław Dubiński 1976 Częstochowa HCVRunner
1118 Agnieszka Dembska 1978 Bytom nie zrzeszona
1119 Krzysztof Nenow 1976 Siemianowice Śląskie
1120 Mariusz Macioszek 1996 Kielcza
1121 Wojciech Cichy 1977 Katowice
1122 Przemysław Markowski 1991 Bytom miechowicka grupa biegowa
1123 Magdalena Hubrich 1984 Świętochłowice
1124 Katarzyna Gądek 1974 Żory Burgmania Runing Team
1125 Wojciech Gądek 1971 Żory Burgmania Runing Team
1126 Anna Taraska 1979 Sosnowiec
1127 Andrzej Kocel 1977 Dąbrowa Górnicza
1128 Piotr Jurek 1974 Chorzów garaze.com
1129 RAFAŁ FIREK 1975 OŚWIĘCIM
1130 Tomasz Kaźmierczak 1975 Katowice
1131 Agnieszka Kaźmierczak 1976 Katowice
1132 Jerzy STEC 1964 Zabrze UM Zabrze
1133 Agnieszka Dolińska 1990 Katowice
1134 Maciej Kopyto 1984 Katowice
1135 Mateusz Ślezioński 1986 Katowice
1136 Julia Surman 1999 Katowice
1137 Katarzyna Hendel 1976 Ruda Śląska
1138 Anna Poloczek 1977 Świętochłowice
1139 Jan Hańczur 1961 Bytom Miechowicka Grupa Biegowa
1140 Robert Nocoń 1991 Katowice Szybki Lopez
1141 Karolina Boczkowska 1988 Zakopane
1142 Maciej Wróbel 1984 Tarnowskie Góry
1143 Adrian Bieniek 1983 Chorzów
1144 Roland Boncol 1990 Siemianowice Śląskie
1145 Żaneta Sucheta 1992 Chorzów
1146 Krystian Szędzielorz 1982 Siemianowice Śląskie Silesia Runners Club
1147 Wieńczysław Lipman 1965 Katowice
1148 Franz Dylla 1948 Tarnow Opolski
1149 Piotr M. KINDLER 1974 Świętochłowice NIEZRZESZONY
1150 Joanna Jokel-Kijewicz 1979 CHORZÓW
1151 Tomasz Ziajski 1988 Katowice Postaw na Lewka
1152 Łukasz Noga 1982 Sosnowiec Dare2Run
1153 Przemysław Warzecha 1993 Chorzów Asphalt Nightmares
1154 Adam Olszówka 1978 Mierzecice
1155 Tomasz Lipke 1996 Chorzów
1156 monika staszałek 1978 Częstochowa CZEWARUN TIM 42-200
1157 Sebastian Piątek 1982 Katowice
1158 grzegorz holewa 1983 radzionków
1159 Patrycja Kucharska 1993 Bytom MIRAZ RACE TEAM
1160 Emilia Jankowska 1989 Siemianowice Śląskie
1161 Mariusz Frankiewicz 1980 Katowice
1162 Sławomir Kucharczyk 1992 Lubliniec WKB Meta Lubliniec
1163 Waldemar Loska 1974 Katowice
1164 Błażej Horzela 1989 Radzionków Beta-Trans
1165 Beata Horzela 1989 Świerklaniec Beta-Trans
1166 Grzegorz Sokół 1981 Dąbrowa Górnicza
1167 Łukasz Biela 1991 Zabrze
1168 Sylwia Kluska 1967 Katowice
1169 Agnieszka GLOMBIK 1978 Czeladź Czeladź biega
1170 Marek Szustak 1983 Chorzów Night Runners Śląsk
1171 Marcin Skowron 1989 Katowice
1172 Michał Wojtan 1982 Katowice
1173 Jan Jeziorski 1952 Katowice
1174 STANISŁAW ZARĘBA 1966 BYTOM RUNERS SZĄMBIERKI
1175 Grażyna Guzik 1969 Sosnowiec
1176 Adam Kluszczyk 1981 Bytom drużyna K
1177 Łukasz Marcinek 1980 Siemianowice Śl. Nie teraz, potem
1178 Monika Hauton 1979 Sosnowiec Nie teraz, potem
1179 Michał Targoś 1979 Piekary Śląskie
1180 Paweł Marszałek 1972 Tarnów Runner
1181 Marcin Bus 1985 Katowice
1182 Krzysztof Słupik 1964 Tarnów
1183 Ola Jarzynka 1989 Sosnowiec
1184 Michał Wilk 1980 Bytom drużyna..K
1185 Aleksandra Tyl 1973 Katowice doliniarze
1186 Milena Mazur-Rubińska 1980 Bytom Miechowicka Grupa Biegowa
1187 Marcin Baranowski 1975 Katowice
1188 piotr mordarski 1973 katowice katowice PM73
1189 Michał Fołtarz 1981 Częstochowa
1190 Marcin Mrówka 1985 Czechowice-Dziedzice
1191 Mariusz Wojciechowski 1980 Chorzów
1192 Anna Helena Glos 1982 Skoczów Czarno to widzę
1193 Robert Szymański 1969 Żory
1194 Janusz Buda 1969 Jastrzębie-Zdrój
1195 Bartek Dudek 1976 Katowice
1196 Tomasz Świat 1981 Katowice
1197 Beata Jankowska 1987 Siemianowice Śląskie
1198 Daria Miksiewicz 1979 Katowice
1199 Klementyna Szczeponik 1989 Świętochłowice Gryfne Run Frelki
1200 Rafał Broll 1974 Chorzów
1201 Mateusz Słodkiewicz 1983 Katowice KB Józefinka
1202 karina Brzózka 1981 Świętochłowice brak
1203 Artur Duś 1972 Chorzów KW S.A.KWK,,Pokój,,
1204 Rafał Dudzicz 1992 Dąbrowa Górnicza
1205 Przemysław Jędros 1986 Gliwice AKMB Pędziwiatr Gliwice
1206 Justyna Niedźwiedzka 1984 Katowice
1207 Marta Jasińska 1980 Mysłowice
1208 Maciej Kukla 1984 Katowice
1209 Klaudia Oleszko 1991 Katowice
1210 Monika Łukaszek 1980 Dąbrowa Górnicza
1211 Marlena Socha 1973 Ruda Śląska
1212 Karolina Bogus 1977 Katowice
1213 Beata Krawczyk 1989 Łaziska Górne
1214 Piotr Krawczyk 1987 Łaziska Górne
1215 Arek Kotas 1975 Katowice
1216 Magdalena Winkler 1980 Huta Stara B
1217 Krzysztof Paradowski 1965 Katowice KB Józefinka
1218 Andrzej Łogiewa 1950 Katowice KB Józefinka
1219 Roman Sadłoń 1988 Siemianowice Śląskie
1220 ROBERT BUŁA 1991 RYBNIK
1221 Tomasz Famuła 1986 Katowice Future Processing Running Team
1222 Michał Pierściński 1993 Ruda Śląska
1223 Justyna Adamus -kowalska 1979 Katowice
1224 Adam Działach 1975 ruda śląska
1225 Marek Dzieża 1982 Katowice
1226 IRENEUSZ KIWIC 1969 CHORZÓW
1227 Tomasz Szwajgiel 1984 Olkusz olkuszbiega.pl
1228 Anna Sojka 1979 Paczyna
1229 MARCIN MOLEK 1978 CHORZÓW
1230 GRZEGORZ BOBEREK 1974 DĄBROWA GÓRNICZA POGORIA BIEGA
1231 Rafał Kamiński 1984 Gliwice Night Runners Gliwice
1232 Irek Wyleżałek 1973 Kalety O co biega w Kaletach
1233 Bartlomiej Ploskonka 1987 Katowice Go4Sport
1234 Andrzej Rutkowski 1981 Bobrowniki ZORZA Bobrowniki
1235 Maciej Mitręga 1988 Katowice
1236 EWA OLEJNIK 1983 GLIWICE AKMB PĘDZIWIATR GLIWICE
1237 Dominik Tyrak 1984 Krzeszowice
1238 Jacek Radomski 1971 Sosnowiec
1239 Emilia Czuber 1992 Będzin
1240 Wojciech Malżycki 1984 Katowice Zadole
1241 Stefan Kalinowski 1967 Jastrzębie-Zdrój Stowarzyszenie Biegów Górskich
1242 Michał Piątek 1983 Siemianowice Śląskie
1243 Marcin Szyja 1988 Tychy
1244 Sebastain Skrzypiec 1976 Katowice
1245 Jacek Wójcik 1970 Bytom
1246 Adrianna Masoń 1999 Mikołów
1247 Justyna Masoń 1974 Mikołów
1248 Jacek Masoń 1973
1249 Marcin Gasek 1986 Ruda Śląska Night Runners Śląsk
1250 Łukasz Turchan 1985 Chorzów
1251 Piotr Burek 1983 Siemianowice Śląskie Vege Runners
1252 Adam Moćkowski 1976 Chełmek
1253 Paweł Furman 1981 Katowice
1254 Sławomir Michalak 1978 Siemianowice Śląskie
1255 Jacek Jakubczyk 1979 Chorzów Contante
1256 Marek Bujak 1977 Czeladź BujakTeam
1257 Marcin Blachnik 1977 Chorzów Chorzowskie Centrum Sztuk i Sportów Walki
1258 Łukasz Hachuła 1978 Katowice
1259 Józef Nowak 1975 Woźniki Samotny biegacz
1260 Marek Salomon 1969 Chorzów
1261 Patrycja Haręza 1991 Jaworzno
1262 Adam Sikora 1986 Katowice Bike Atelier Team
1263 ANNA SOCHACKA 1973 BĘDZIN
1264 Adam Bottor 1978 Bytom
1265 Karolina Biadacz 1980 Bytom
1266 Maciej Grzelak 1997 Chorzów KW Katowice
1267 Michał Biadacz 1980 Bytom
1268 Artur Scholz 1990 Bytom
1269 Tomasz Pander 1975 Bytom
1270 Tomasz Kiedrowski 1965 Katowice
1271 Ola Szmukier Sadowska 1985 DABROWA GORNICZA
1272 Sebastian Bartosz 1989 Katowice
1273 Michał Maciejowski 1987 Świętochłowice
1274 Adam Postulka 1967 Ruda Śląska Chorzowskie Centrum Sztuk i Sportów Walki
1275 Robert Zugaj 1978 Ruda Śląska KRS TKKF "Jastrząb" Ruda Śląska
1276 Olgierd Pinkawa 1970 Katowice
1277 Jerzy Salasowicz 1959 Hanusek
1278 Piotr Musiał 1993 Biała Dolna
1279 Marcin Mann 1978 Katowice ArkaNET Runnig Team
1280 Kornel Milbrant 1983 Ruda Śląska ADS MASNA KRYTYCZNA
1281 Katarzyna Milbrant 1983 Ruda Śląska ADS MASNA KRYTYCZNA
1282 Anna Zocłońska 1972 Mysłowice -
1283 Piotr Łypaczewski 1991 Będzin
1284 Marzena Brożyna 1970 Czstochowa CZEWARUN TiM 42-200
1285 Beata Marta Prejs 1983 Siemianowice Śląskie NR Śląsk
1286 Dawid Klaybor 1990 Drzycim 34 BKPanc Żagań
1287 Beata Tumidajewicz 1977 Zabrze MIRAZ RACE TEAM
1288 Krzysztof Mrozek 1977 Ruda Śląska
1289 Mariusz Klatka 1979 Katowice-Kostuchna YANG.PL
1290 Małgorzata Bieniek 1983 Chorzów Night Runners śląsk
1291 Lucyna Makowska 1983 Ruda Śląska
1292 Mateusz Ceremuga 1991 Sklep Biegacza Katowice
1293 Aleksandra Woźniak 1991 Chorzów Sklep Biegacza Katowice
1294 Marcin Maścibrzuch 1989 Bytom Sklep Biegacza Gliwice
1295 Monika Restecka 1987 Ruda Śląska
1296 Łukasz Szafron 1988 Chorzów Sklep Biegacza Running Team
1297 Katarzyna Olschimke 1982 Katowice Night Runners Śląsk
1298 Jacek Makowski 1988 Katowice Night Runners
1299 Andrzej Fiszer 1986 Kato Sklep Biegacza Running Team
1300 Rafał MYKAŁA 1973 Katowice NBK
1301 Mariusz Trzewicarz 1978 Katowice
1302 Paweł Marczewski 1979 Katowice Sorry, takie mamy tempo
1303 Magdalena Krzon 1990 Ruda Śląska KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska
1304 Krzysztof Pacana 1988 Tarnowskie Góry
1305 Patryk Pacana 1994 Tarnowskie Góry
1306 Damian Hampel 1986 Chorzów
1307 Monika Małek 1982 Zawiercie
1308 Paulina Musiała 1989 Chorzów
1309 Marcin Lechowicz 1985 Chorzów
1310 Marcin Hanasiewicz 1993 Czeladź
1311 Filip Helbig 1979 Katowice
1312 Zbigniew Pietrewicz 1975 Czeladź niezrzeszony
1313 Piotr Małek 1979 Zawiercie
1314 Maciej Rogóż 1977 Katowice Stowarzyszenie Dom Aniołów Stróżów
1315 Paweł Puc 1980 Będzin
1316 Sławek Cieśla 1977 Częstochowa CZEWARUN TIM
1317 Dominik Penar 1982 Czeladź (SPP) Slow Penar Power
1318 Karolina Penar 1984 Czeladź (SPP) Slow Penar Power
1319 Barbara Popek 1972 Jastrzębie-Zdrój
1320 Żaneta Król 1981 Chorzów
1321 Dominika Rabenda 1994 Katowice
1322 Magdalena Dybała 1983 Chorzów
1323 Artur Korumbel 1971 Przybynów Ambitni Amatorzy
1324 Katarzyna Malejka 1971 Katowice ADS Masna Krytyczna
1325 Barbara Chrzanowska 1984 Będzin zdzieraj kapcie www.agatsu.pl
1326 Marzena Orzechowska 1978 Bytom Miechowicka Grupa Biegowa
1327 Wojciech Drzozga 1976 Bytom
1328 Ela Ormaniec 1989 Gilowice
1329 Łukasz Kaczmarek 1976 Katowice
1330 Adam Cholewa 1996 Katowice GUMISIE RUNNING TEAM
1331 Jarosław Goclik 1966 Ruda Ślaska
1332 Sandra Nowak 1989 Sosnwiec W pogoni za duchem
1333 Agnieszka Pakuła 1978 Radzionków Cidry latają
1334 Mateusz Chrobok 1988 Zabrze Night Runners Zabrze
1335 Szymon Szymańskl 1985 Chorzów 2016
1336 Grzegorz Szulik 1981 Jastrzębie Zdrój ZSRG sp z.o o/KB MOSiR Jastrzębie
1337 sebastian machura 1988 Chorzów HAZOKI
1338 Marcin Kik 1982 Piekary Śląskie
1339 Michał Prusek 1978 Katowice Stadion Śląski
1340 Dominika Małecka 1984 Katowice
1341 Lukasz Chlebek 1988 ustron Ustron mountain Team
1342 jakub bochenek 1982 Cieszyn
1343 Wojciech Borowy 1978 Katowice
1344 Jolanta Alvarado 1978 Katowice
1345 Przemysław Szydzik 1986 Warszawa
1346 Szymon Łuczków 1980 Warszawa
1347 Radosław Berencz 1991 Kleszczów LKS Omega Kleszczów
1348 Sabina Szajbel 1978 Ruda Śląska Niezrzeszona
1349 Dawid Mokrzycki 1978 Boruszowice
1350 Remigiusz Skrzypiec 1978 Siemianowice Śląskie
1351 Łukasz Jonik 1985 Giedlarowa AZS AWF Katowice MTB Team
1352 Artur Machnik 1985 Rybnik ORZEŁ TEAM
1353 Łukasz Ciastoń 1977 Dąbrowa Górnicza PIA POLSKA - CFO RUNNING TEAM
1354 Bartłomiej Szewczyk 1984 Rybnik ORZEŁ TEAM
1355 MATEUSZ JAGODA 1996 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE FUCHS OIL TEAM
1356 ŁUKASZ SKIBA 1988 Katowice
1357 Dawid Szkopkowski 1994 Bytom Miechowicka Grupa Biegowa
1358 Leszek Osada 1964 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
1359 Marek Błaszczyński 1963 Katowice HENIA - Katowice
1360 Arkadiusz Kuś 1973 Żory Żory
1361 Marlena Tiebler 1987 Łaziska Górne BBL Mikołów
1362 Michał Majcherczyk 1991 Czeladź
1363 Piotr Widziak 1974 RYBNIK RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM
1364 DARIUSZ FILIPCZAK 1968 STRZELCE OPOLSKIE GMINA STRZELCE OPOLSKIE
1365 Patryk Grzesik 1989 Katowice
1366 Marcin Syzdół 1979 Ruda Śląska EDUKARDIO
1367 SZYMON DWORNICZAK 1970 Chorzów Chachary ze Starego
1368 Izabela Onak 1971 Gliwice OchajoRun & Friends
1369 Dariusz Strenziok 1966 Tarnowskie Gory AT Team/Tarnogorskie Towarzystwo Triathlonowe
1370 Dawid Harewski 1992 Bytom wujek biega
1371 Andrzej Harewski 1973 Ruda Śląska wujek biega
1372 Jacek Sitko 1975 Chorzów
1373 Łukasz Sajdok 1985 Bytom
1374 Tomasz Żelezny 1986 Gliwice Night runners Gliwice
1375 Robert Urbański 1972 Kocierz Rychwałdzki
1376 Zbigniew Mrożek 1962 Dąbrowa Górnicza Brak
1377 Katarzyna Kuszka 1992 Kołobrzeg Gryfne Run Frelki
1378 MARTA PYKA 1987 SOSNOWIEC
1379 MICHAŁ PYKA 1987 SOSNOWIEC M&M'S
1380 Damian Staszkiewicz 1983 Dąbrowa Górnicza
1381 Mariola Piotrowska 1983 Piekary Śląskie
1382 Karolina Napierała 1982 Warszawa
1383 Dariusz Wiór 1983 Bytom
1384 Łukasz Sobel 1982 Ujazd
1385 Marek Szendzielorz 1977 Gliwice amator
1386 Mariusz Keller 1974 Bytom Szombierki Runners
1387 Patryk Keller 1999 Bytom Szombierki Runners
1388 Sebastian Han 1975 Kraków
1389 Jasiek Szczepłek 1985 Warszawa AT TEAM
1390 Krystian Góralczyk 1962 Orzesze DomSil
1391 Marcin Włodek 1975
1392 Robert Kucharczyk 1979 Chorzów Silesia Runners Club
1393 Łukasz Nowak 1986 Czeladź #czeladzbiega
1394 Joanna Pełka 1980 Siemianowice Śląskie
1395 Rafał Formicki 1995 Zawiercie Victoria Zawiercie
1396 Rafał Roskosz 1977 Tarnowskie Góry Oberschlesien TEAM rohol
1397 Krzysztof Wolny 1981 Krakow SMART
1398 Tomasz Koteluk 1973 Kalinowice RSiR Strzelce Op.
1399 Tadek Duch 1980 Knurów
1400 Sebastian Brzdęk 1982 Zawiercie run-log.com
1401 Damian Wojciechowski 1981 Chorzów MEGA TEAM UPC POLSKA
1402 Anna Chuptyś 1986 Siemianowice Śląskie
1403 Katarzyna Musioł 1984 Ruda Śląska
1404 beata sobolewska 1977 sosnowiec
1405 Michał Żorniak 1985 Katowice Orzeł Team
1406 Marek Seweryn 1979 Katowice TRW Gliwice
1407 Wiktoria Klębowska 2000 Bytom
1408 Bartłomiej Młynarczyk 1983 Katowice GKS KATOWICE EAP
1409 Łukasz Osica 1983 Świętochłowice
1410 Sebastian Polok 1974 Chorzów
1411 Robert Kęsicki 1982 Katowice Crazy Team
1412 Magdalena Morawiec 1991 Bytom
1413 Andrzej Drażyk 1966 Orzesze
1414 Izabela Iskrzak 1986 Bytom
1415 Leszek Ołdakowski 1954 Katowice Panewniki
1416 Rafał Machera 1990 Koniecpol
1417 Arkadiusz Kaleta 1994
1418 Agnieszka Guła 1982 Mysłowice ADS Masna Krytyczna
1419 Piotr Maźniewski 1977 Częstochowa
1420 RADOSŁAW NOWAK 1975 CZELADŹ CZELADŹ
1421 Wioleta Zych 1973 Preczów
1422 Franciszek Pendolski 1942 Katowice
1423 Sylwester Sitko 1972 Preczów
1424 Marek Pytlarz 1963 Chorzów
1425 Wojciech Klarenbach 1990 Radzionków Cidry Lotajom
1426 Katarzyna Walecka 1978 Pszczyna SPOT Pszczyna
1427 Bartłomiej Saługa 1979 Sosnowiec Sorry, takie mamy tempo
1428 Anna KOŁODZIEJCZYK 1971 Częstochowa Zabiegani Częstochowa
1429 Adam Bilski 1985 Bytom Aktywny Rozbark
1430 Agnieszka Dogiel 1985 Bytom
1431 Radek Koziorowski 1971 Częstochowa Zabiegani Częstochowa
1432 Robert Pańczyk 1989 Sosnowiec Motointegrator Running Team
1433 Grzegorz Kozicki 1982 Bytom ZABIEGANI NA CO DZIEŃ
1434 Alina Bieniek 1988 Siemianowice
1435 Sławomir Woldański 1971 Katowice niezrzeszony
1436 Luiza Grzelka 1982 Dąbrowa Górnicza Olimpus Dąbrowa Górnicza
1437 Andrzej Seweryn 1978 Chełm Śląski WAMPOL Mysłowice
1438 Bartosz Jankowski 1992 Katowice
1439 marek sieradzon 1967 chorzow
1440 GRZEGORZ IMAŃSKI 1972 BYTOM AMATOR
1441 Izabela Zarańska 1970 Bytom Fundacja Iskierka
1442 Łukasz Kamrowski 1978 Katowice PAE Goggle Team
1443 Klaudia Krzysztowska 1994 Czeladź 1994
1444 Rafał Pachla 1992 Sławków
1445 Patryk Dziuba 1995 Lubliniec
1446 Krzysztof Dziuba 1988 Lubliniec
1447 Henryk Strzoda 1955 Łaziska Górne
1448 Jan Musialik 1969 Zabrze
1449 Radek Troszok 1981 Wisła
1450 Andrzej Ziętek 1982 Będzin Szkoła Policji w Katowicach
1451 Michał Rudzki 1976 Bytom Pure Fire Team Bytom
1452 Anita Rabenda 1990 Nowiny
1453 Monika Pałka 1980 Jaworzno
1454 Magdalena Antolak 1983 Bytom Szombierki Runners
1455 Małgorzata Czupryńska 1977 Bytom Szombierki Runners
1456 Karol Borucki 1991 Katowice -
1457 Karolina Matysek 1992 Katowice
1458 Rafał Gorzelany 1990
1459 Andrzej Dombek 1967 Mysłowice
1460 Mariusz Knutelski 1980 Zabrze
1461 Andrzej Belski 1980 Gliwice
1462 Michał Błaszczyszyn 1992 Gliwice
1463 Wojciech Giel 1987 Katowice Californication Team
1464 Andrzej Frankiewicz 1978 Bytom
1465 Anna Wolnik 1990 Katowice
1466 Sylwia Frydrysiak 1970 Katowice W pogoni za duchem
1467 Filip Zając 1978 Chorzów Ola&Tosia&Gaja Team
1468 Martyna Gubisz 1992 Chorzów Chachary ze Starego
1469 Paweł Ulbrich 1982 Chorzów Chachary ze Starego
1470 Monika Makuchowska 1982 Katowice Bushido Piotrowice
1471 Arkadiusz Cieśla 1978 Katowice Biegamy z sercem.pl
1472 Józef Lewandowski 1966 Katowice
1473 Michał Lewandowski 1993 Katowice
1474 Damian Banyś 1985 Olkusz ---
1475 Agnieszka Nowak-Gomułka 1976 Katowice ---
1476 Krzysztof Jaskólski 1978 Ruda Śląska
1477 DARIA Radczuk 1986 Katowice BrooksRunning
1478 Magda Hulok 1984 Ruda Śląska
1479 Katarzyna Gałbas 1974 Kalety O CO BIEGA W KALETACH
1480 Tomasz Gałbas 1977 Kalety O CO BIEGA W KALETACH
1481 Rafał Domański 1992 Chorzów
1482 Michał Wikierski 1984 Gliwice
1483 Beata Lata 1973 Siemianowice Śląskie
1484 Krystian Jaron 1982 Chorzów
1485 karol sobolewski 1998 sosnowiec
1486 Jan Sarecki 1998 Olkusz olkuszbiega.pl
1487 Tomasz Wiater 1979 Chorzów Chachary ze Starego
1488 Rafał Goniwiecha 1979 Katowice
1489 Marek Seget 1984 Chorzów
1490 Kornelia Marczak 1997 Pszczyna SPOT Pszczyna
1491 JAKUB SENDER 1986 PIASECZNO
1492 Damian Mikołajczyk 1980 Katowice
1493 Aleksander Salwa 1978 KATOWICE
1494 Violetta Paul 1974 Gliwice Night Runners Gliwice
1495 Mariusz Dębski 1975 Gliwice Night Runners Gliwice
1496 Michał Kopciński 1990 Katowice SOFTNETSPORT RUN TEAM
1497 Michał Pająk 1982 Dankowice
1498 Sebastian Siwek 1972 Bytom Szombierki Runners
1499 Monika Swędzioł 1983 Sosnowiec W pogoni za duchem
1500 Borys Budka 1978 Czeladź
1501 Agnieszka Presnal 1976 Katowice
1502 Adrian Firlejczyk 1978 Ruda Slaska
1503 Jan Muszyński 1945 Katowice BBJM
1505 Seweryn Boczek 1996 Świętochłowice
1506 Bartłomiej Mazur 1987 Częstochowa Życie Częstochowy Team
1507 Ewa Cieniawska 1980 Bytom
1508 Sławomir Stopyra 1981 Świętochłowice
1509 Krzysztof Bielecki 1982 Orzesze
1510 Agnieszka Lamch 1992 Świerklaniec
1511 Bartosz Pawlica 1981 Radzionków Cidry Lotajom
1512 Michał Milewski 1989 Częstochowa ŻYCIE CZĘSTOCHOWY TEAM
1513 Jakub Parnes 1984 Łódź
1514 Agata Dąbrowska 1979 Łódź
1515 Paweł Bączewski 1969 Będzin Gwardia Królewska
1516 Łukasz Bittner 1988 Chorzów
1517 irena wolna 1960 Chorzow
1518 Zdzisław Wolny 1960 Chorzów
1519 Mariusz Broll 1989 Częstochowa Zabiegani Częstochowa
1520 Grzegorz Wasztyl 1973 Katowice
1521 Sylwia Kubik 1989 Katowice
1522 Kamil Klimas 1982 Katowice
1523 wioletta nowakowska 1974 gliwice
1524 Daniel Okruta 1991 Zabrze
1525 Alekasandra Tobolik 1983 Sosnowiec
1526 Magdalena Tobolik 1985 Tarnowskie Góry
1527 Marcel Kaczmarczyk 1977 Tarnowskie Góry
1528 Igor Łukasik 1992 Chorzów
1529 Piotr Adamowski 1983 Sosnowiec
1530 Monika Przybyło 1983 Orzesze
1531 Dawid Konderak 1984 Chorzów Drużyna Szpiku
1532 Adam Lisowski 1982 Mysłowice Predator
1533 Łukasz Hofler 1987 Sławków SGB "Samo się nie przebiegnie"
1534 Grzegorz Lisowski 1982 Świętochłowice Predator
1535 Konrad Łosik 1974 Ruda Śląska
1536 Piotrek strusz 2000 chorzów
1537 Paweł Segiet 1979 Bytom Silesia Runners Club
1538 Andrzej Bambynek 1974 Droniowice WKB Meta Lubliniec
1539 Anna Szeremeta 1981 Ruda Śląska Szombierki Runners
1540 Tomasz Stańczyk 1972 Kalety O co biega w Kaletach
1541 Patrycja Kotas 1991 Katowice
1542 Agnieszka Knop 1989 Przezchlebie
1543 Aleksandra Pytel 1976 Imielin
1544 Przemysław Tyrka 1984 Chorzów
1545 Jakub Ćwikliński 1977 Sosnowiec
1546 Łukasz Ogan 1991 Wieszowa
1547 Beata Gudz 1986 Katowice
1548 Piotr Klimas 1990 Katowice
1549 Bartłomiej Kukucz 1986 Skoczów LKS POGÓRZE
1550 Przemysław Witkowski 1984 Chorzów
1551 Janusz Pytel 1958 SOSNOWIEC SOKÓŁ ZAKOPANE
1552 Mateusz Kowacz 1984 SOSNOWIEC
1553 Adam Fałda 1967 Siemce GKS Katowice
1554 Grzegorz Bryła 1976 Knurów
1555 Damian Dawindziak 1984 Knurów
1556 Mateusz Kostrzewski 1980 Myszków Positive Energy
1557 Marek Kolczak 1981 Rudzica Koko dżambo i do przodu
1558 Justyna Bieniek 1987 Sosnowiec
1559 Kaja Gąsior 1990 Chorzów
1560 MIROSŁAW MIKOŁAJCZYK 1980 Świętochłowice MIRAZ RACE TEAM
1561 Marek Błażewski 1968 Jemielnica Team Marek
1562 Krzysztof Szafarczyk 1980 Łany
1563 Jacek Jaryczewski 1989 Pruszków
1564 Beata Garczarek 1983 Częstochowa fb: Fitnessmania
1565 Mikołaj Żyła 1989 Gliwice
1566 Mariusz Reczko 1967 Malinowice
Top