Parkowy Półmaraton 2016 - 10 km - Start list
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub
1001 Lesław Mrozek 1971 Chorzów Ronin Club
1002 Paweł Józefiak 1991 Chorzów Drużyna Biegowa
1003 Maciej Duczyński 1975 katowice ADS Masna Krytyczna
1004 Aleksandra Glinska 1983 Katowice ADS Masna Krytyczna
1005 Małgorzata Kazior 1979 Katowice
1006 Aleksander PNG Suseł 1988 Mikołów
1007 Olga Krzysztofik 1991 Sosnowiec In Cat Doge Trusts
1008 Tomasz Wojsław 1974 Katowice
1009 Sabina Szydłowska 1967 Cardio City Team
1010 Arkadiusz Maciejewski 1967 Sosnowiec
1011 Monika Maciejewska 1972 Sosnowiec
1012 Agnieszka Czubak 1979 Chorzów Ochoczo Wspieramy Rekreację
1013 Daria Morgała 1981 Książenice
1014 Anna Bogusz 1985 Katowice
1015 Honorata Sidło- Józefiak 1991 Chorzów Drużyna Biegowa
1016 Marek Sidło 1958 Ruda Śląska Drużyna Biegowa
1017 Beata Rusin 1970 Chorzów
1018 Anna Gała-Jach 1980 Łazy
1019 Jacek Szoblik 1982 Chorzów SZOBLIK - AUTO CZĘŚCI
1020 Katarzyna Szulhan 1985 Chorzów Hard Rock Running Team
1021 Agata Burnagiel 1968 Czerwionka-Leszczyny
1022 Mirosław Frączek 1971 Siemianowice Śląskie KONDOR
1023 Piotr Porwoł 1987 Bytom
1024 Czesław Pawłowski 1956 Katowice
1025 Andrzej Olszenko 1983 Będzin
1026 Lucyna Cylok 1985 Ruda Śląska
1027 Joanna Jureczko 1991 Bytom Miechowicka Grupa Biegowa
1029 Marcin Grzanka 1983 Gliwice -
1030 Wojciech Cichy 1977 Katowice
1031 Agnieszka Dolińska 1990 Katowice
1032 Sylwia Kluska 1967 Katowice
1033 STANISŁAW ZARĘBA 1966 BYTOM RUNERS SZĄMBIERKI
1034 Klementyna Szczeponik 1989 Świętochłowice Gryfne Run Frelki
1035 Mateusz Słodkiewicz 1983 Katowice KB Józefinka
1036 Maciej Kukla 1984 Katowice
1037 Marlena Socha 1973 Ruda Śląska
1038 Arek Kotas 1975 Katowice
1039 Emilia Czuber 1992 Będzin
1040 Lucyna Makowska 1983 Ruda Śląska SBRT
1041 Mateusz Ceremuga 1991 Sklep Biegacza Katowice
1042 Marcin Maścibrzuch 1989 Bytom Sklep Biegacza Gliwice
1043 Monika Restecka 1987 Ruda Śląska SBRT
1044 Łukasz Szafron 1988 Chorzów Sklep Biegacza Running Team
1045 Katarzyna Olschimke 1982 Katowice Night Runners Śląsk
1046 Jacek Makowski 1988 Katowice Night Runners
1047 Karolina Fysz 1993 Bytom SBRT Gliwice
1048 Gabriela Baran 1988 Katowice
1049 GRAŻYNA kowalczyk 1968 MALEC amatorka
1050 DARIUSZ KOWALCZYK 1968 MALEC AMATOR
1051 Małgorzata Piskorz 1978 Ruda Śląska Miechowicka Grupa Biegowa
1052 Edward Zobek 1947 Sosnowiec
1053 Ewelina Gawlak 1994 Goczałkowice- Zdrój LKS Pszczyna
1054 Robert Michalski 1979 Tarnowskie Góry Hetman Tarnowskie Góry
1055 Leszek Szulc 1961 Siemianowice Śląskie
1056 Krystyna Szulc 1960 Siemianowice Śląskie
1057 Magdalena Pogrzeba 1985 Siemianowice Śląskie
1058 Marcin Miczka 1973 Gliwice
1059 Zbigniew Cwołek 1953 POLOGNE Dom Aniołów Stróżów
1060 Anna Stroniewska 1973 Gliwice
1061 Klaudia Mysior 1993 Chorzów
1062 Angelika Tomczyk 1984 Zabrze
1063 Seweryn Czapla 1983 Siemianowice Slaskie
1064 Mateusz Rempuszewski 1989 chudow
1065 Izabela Jarzębska 1971 Chorzów
1066 Anna Zuterek 1980 Częstochowa Mamo, Tato wstań z Fotela!
1067 Anna Łukawska 1979 Chorzów
1068 Daniel Prukop 1987 Katowice
1069 Aleksandra Augustyn 1984 Bytom Aktywny Rozbark
1070 Tomasz Borcz 1973 SOSNOWIEC ZAGŁĘBIE DĄBROWSKIE
1071 Magdalena Dura 1979 Katowice
1072 Paweł Biniecki 1990 Siemianowice Śląskie MK Team
1073 Jolanta Bińczak 1976 Piekary Śląskie
1074 Małgorzata Stempniak 1980 Chorzów Sojowy
1075 Marcin Trzopek 1992 Ujsoły
1076 Barbara Bralich 1981 Katowice :)
1077 Agnieszka Zielonka 1988 Ruda Śląska
1078 Katarzyna Zajdel 1982 Katowice
1079 Olga Wojtaszczyk 1991 Katowice
1080 Sławomir Kałuża 1972 Siemianowice Śląskie ADS Masna
1081 Katarzyna Wolny 1983 Siemianowice Śl
1082 MACIEJ KUC 1975 BYTOM AKTYWNY ROZBARK
1083 MAŁGORZATA KUC 1977 BYTOM AKTYWNY ROZBARK
1084 Patrycja Kołodziejczak 1993 Siemianowice Śląskie Kocham Dziubka
1085 IZABELA STUCHLIK 1970 Zabrze
1086 Joanna Misiewicz 1982 Bytom
1087 Joanna Gryga 1981 Ruda Śląska
1088 PATRYCJA HOLEWA 1979 radzionków
1089 JOANNA MAREK 1975 radzionków
1090 PIOTR HOLEWA 1945 radzionków
1091 GRZEGORZ HOLEWA 1983 Radzionków
1092 Paweł Piwowarski 1978 Katowice Night Runners Śląsk
1093 Agnieszka Sularz 1977 Siewierz
1094 RYSZARD SŁOMIANY 1958 Dąbrowa Górnicza
1095 Aleksandra Bartodziej 1971 Siemianowice Śląskie Jumping Fitness Siemianowice
1096 Anna Kalus 1990 Mysłowice
1097 JOANNA WIERZBICKA 1978 BYTOM
1098 GRAŻYNA PRZYŁUCKA 1969 PRECZÓW GRAMMI
1099 Norbert Brodiuk 1973 Gliwice SBRT GLIWICE
1100 Agnieszka Kałuża 1976 Siemianowice Śląskie
1101 Piotr Czarnota 1982 Jaworzno
1102 Justyna Habczyńska 1979 Katowice
1103 Tomasz Szafarczyk 1971 Chorzów
1104 Piotr Małek 1979 Zawiercie
1105 Dorota Grzegorczyk 1979 Tychy
1106 Anna Poloczek 1977 Świętochłowice
1107 Marek Piecuch 1975 Piekary Lecymy Durś
1108 Marcin Warkocz 1982 Siemianowice Śląskie Son of Jupiter
1109 Emilia Jankowska 1989 Siemianowice Śląskie
1110 PIOTR KRZESAK 1988 KATOWICE
1111 Zbigniew Mazur 1970 Zabrze Running Team Zabrze
1112 Michał Balcarek 1976 Katowice
1113 Adam Cabała 1995 Marklowice Akademia Biegania w Świerklana
1114 Sebastian Posmyk 1974 Tarnowskie Góry BFRT.ORG.PL
1115 Beata Posmyk 1977 Tarnowskie Góry BFRT.ORG.PL
1116 Piotr Łypaczewski 1991 Będzin
1117 Joanna Gryzik 1982 Ruda Śląska Wataha Team
1118 Aleksander Sojka 1988 Siemianowice Slaskie #rubylotej
1119 Adam Juretko 1973 Chorzow
1120 Dominika Niciejewska 1992 Ruda Śląska
1121 Przemysław Kluz 1993 Chorzów
1122 Tomasz Bednarek 1992 Siemianowice Śląskie
1123 Krzysztof Pacana 1988 Tarnowskie Góry
1124 Patryk Pacana 1994 Tarnowskie Góry Drużyna Świętego Marcina
1125 Anna Grund 1982 Kędzierzyn-Koźle
1126 Seweryn Boczek 1996 Świętochłowice
1127 Marta Zagała 1983 Dąbrowa Górnicza
1128 Bartosz Czyżewski 1998 Świętochłowice ZDZ Katowice
1129 Przemek Sobstel 1982 Zawiercie Slayer
1130 LESZEK MOSKALUK 1954 BYTOM
1131 Dariusz Czyżewski 1972 Świętochłowice ZDZ Katowice
1132 Aneta Czyżewska 1972 Świętochłowice ZDZ Katowice
1133 Mateusz Malczak 1982 Katowice
1134 Tatiana Marczuk 1979 Świetochłwoice
1135 Marek Grund 1981 Kędzierzyn-Koźle
1136 Monika Tworek-Kucia 1976 Młoszowa
1137 Adrian Barański 1983 Piekary Śląskie
1138 Konrad Burzyński 1979 Tarnowskie Góry TKS Karate
1139 Monika Koim 1980 Ruda Śląska
1140 Luiza Grzelka 1982 Dąbrowa Górnicza Olimpus Dąbrowa Górnicza
1141 Robert Koim 1983 Ruda Śląska Całkowity Amator
1142 Ola Janikowska 1968 Katowice
1143 Kamila Lisowska 1986 Zabrze
1144 Aleksandra Nowobilska-Kłaczka 1989 Zabrze
1145 Anna Borowy 1979 Katowice Nie
1146 Dariusz Kawalec 1968 Świętochłowice
1147 Mariusz Białek 1984 Katowice ENDURANCE TEAM
1148 Beata Sęk 1977 Kędzierzyn-Koźle
1149 Małgorzata Zabawa 1976 Chorzów
1150 Bartosz Wymysło 1978 łaziska Górne
1151 Jolanta Walusz 1969 Bytom
1152 Adam Fałda 1967 Siemce GKS Katowice
1153 Michał Gałkiewicz 1973 Katowice
1154 Grażyna Rogalewicz 1971 Chorzów OST
1155 Michał Ledwoch 1987 Katowice
1156 Anna Zawadzka-Domżalska 1984 Mikołów
1157 Agnieszka Drażyk 1995 Chorzów
1158 Agnieszka Gorajek 1971 Zabrze
1159 Małgorzata Kozok 1976 Łaziska Górne STS Biegaton Mikołów, BBL Mikołów
1160 Magdalena Jawor 1989 Czeladź
1161 Roman Obertyn 1970 Jaworzno
1162 Tomasz Wójcik 1980 Siemianowice Śląskie
1163 Maciej Grzesiewski 1987 Warszawa
1164 Anna Patek 1988 Warszawa
1165 Remigiusz Blachut 1989 Świętochłowiec
1166 Krzysztof Kruk 1978 Zabrze Crossfit Zabrze
1167 Katarzyna Poloczek 1990 Kraków
1168 Mokhtar Khelouf 1977 Katowice
1169 Michał Kozieł 1989 Dąbrowa Górnicza
1170 Floriano Nappini 1987 Katowice
1171 Michał Sekulski 1977 Katowice
1172 Paweł Wójcik 1998 Brzeszcze Speed Team Brzeszcze
1173 Adam Kowalówka 1981 Świętochłowice HAZOKI
1174 Piotr Popczyk 1977 Żernica
1175 Barbara Nenko 1980 Ruda Ślaska
1176 Ireneusz Jaroszewski 1986 RUDA ŚLĄSKA
1177 Monika Gałkiewicz 1974 Katowice
1178 Rafał Baryła 1980 Chorzów ELITA SJO
1179 Michał Piątek 1983 Siemianowice Śląskie Crossfit Hussars
Top