Bieg Równonocny 2016 - 5 km - Start list
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub
1 Lesław Mrozek 1971 Chorzów Ronin Club
2 Anna Omyła 1990 Stanowice
3 Anna Zawadzka-Domżalska 1984 Mikołów
4 Dariusz Wildner 1983 Bytom
5 Maciej Garnowski 1985 Siemianowice Śląskie biegiemnapomoc.pl
6 Arek Rozmus 1977 Ruda Śląska
7 Michał Gruszka 1975 Siemianowce Śląskie
8 ADAM SOKÓŁ 1965 KATOWICE FUCHS OIL TEAM
9 Anna Gumulak 1983 Bytom Cidry Lotajom
10 Paweł Józefiak 1991 Chorzów Drużyna Biegowa
11 Sławek Gwioździk 1967 Katowice
12 Szymon Gwioździk 1993 Katowice
13 Grzegorz Grzywna 1992 Olesno Wkb Meta Lubliniec
14 Maciej Duczyński 1975 katowice ADS Masna Krytyczna
15 MIROSŁAW KOLONKO 1970 Chorzów Biegaj z Nami na Stadionie Śląskim
16 JUSTYNA KOLONKO 1975 Chorzów Biegaj z Nami na Stadionie Śląskim
17 Marek Winkler 1982 Katowice ADS Masna Krytyczna
18 Wojciech Warzecha 1964 Piekary Śląskie
19 Rafał Olejnik 1973 Chorzów
20 Maciej Kordaczka-Matysiak 1981 Siemianowice Śląskie
21 Andrzej Słomka 1977 Katowice
22 Michał Staciwa 1978 Katowice Truchtacz - Mysłowice
23 Artur Gieroszka 1983 Katowice
24 Ewa Foks 1990 Katowice
25 Katarzyna Wróblewska 1984 Chorzów
26 Marcin Śmiatek 1976 Siemianowice Śląskie Gucio Agresor
27 Lucjan Wieczorek 1979 Chorzów Zabiegany Jogin
28 Aleksandra Glinska 1983 Katowice ADS Masna Krytyczna
29 Aleksandra Otorowska 1981 Gliwice SBRT
30 Mateusz Mucha 1992 Siemianowice Śląskie
31 Arkadiusz Orzechowski 1976 Bytom Miechowicka Grupa Biegowa
32 Adam Ślusarz 1978 Czledź
33 Dariusz Przybytek 1966 Ruda Sląska niezrzeszony
34 RAFAŁ KACZOR 1973 Sosnowiec PKO SILESIA RUNNING TEAM
35 Krzysztof Podgórski 1990 Katowice KSiTKP
36 Artur Maciej 1983 Chorzów Electrochemistry Group
37 Maciej Zięcina 1977 Katowice Ads Masna krytyczna
38 Małgorzata Kazior 1979 Katowice
39 Wojciech Jarmuł 1988 Katowice Blok Aktywni Razem
40 Michał Kotlarski 1990 Chorzów
41 Jakub Czerwik 1986 Sosnowiec In Cat Doge Trusts
42 Olga Krzysztofik 1991 Sosnowiec In Cat Doge Trusts
43 Piotr Pogocki 1979 Knurów
44 Sebastian Rojek 1973 Katowice
45 Adam Juzyk 1977 Ruda Śląska Biegamy z Sercem
46 Tomasz Wojsław 1974 Katowice
47 Sabina Szydłowska 1967 Cardio City Team
48 Kamila Nowak 1998 Katowice MKS - MOS Katowice
49 Andrzej Krupa 1953 Chorzów ChSBD "W Ruchu"
50 Arkadiusz Maciejewski 1967 Sosnowiec
51 Monika Maciejewska 1972 Sosnowiec HEALTHY BODY ŻELAZNY&ŻELAZNY
52 Agnieszka Czubak 1979 Chorzów Ochoczo Wspieramy Rekreację
53 Paweł Hola 1983 Bytom BTM RUNNERS
54 Malwina Jałoszyńska 1990 Katowice
55 Bernard Wyględacz 1991 Siemianowice Śląskie
56 Adrian Ciesielski 1976 Siemianowice Śląskie
57 Artur Bujnowski 1987 Knurów KB Endurance Solidarni Knurów
58 Krzysztof Matyszkiewicz 1997 Czeladź
59 Piotr Domin 1986 Siemianowice Śląskie
60 Paweł Matyszkiewicz 1973 Czeladź
61 Beata Wrońska 1980 Chorzów
62 Magdalena Kobylańska 1983 Chorzów Night Runners
63 Daria Morgała 1981 Książenice
64 Jakub Niemiec 1987 Tarnowskie Góry
65 Piotr Bogusz 1977 Ruda Śląska
66 Anna Bogusz 1985 Katowice
67 Sylwester Kroczek 1974 Warszawa
68 Mariusz Skutnik 1989 Mysłowice
69 Adrian Gałązka 1984 Świętochłowice
70 Marta Trzepizur 1990 Mikołów
71 Czesław Gryzik 1972 Chorzów
72 Dorota Durlak 1986 Mikołów
73 Grzegorz Miozga 1987 Chorzów
74 Marta Ciomek 1989 Gliwice
75 Aneta Malgrab 1980 Ruda Śląska ADS Masna Krytyczna
76 Honorata Sidło- Józefiak 1991 Chorzów Drużyna Biegowa
77 Dorota Kolanowska 1982 Gliwice
78 Przemysław Kluz 1993 Chorzów
79 Johanka Białek 1980 Chorzów Johanka The Rock Queen
80 MARCIN SAGANOWSKI 1971 TYCHY ADS Masna Krytyczna
81 DAMIAN Gorzela 1979 KATOWICE
82 Ewa Owocka 1980 Zabrze Miechowicka Grupa Biegowa
83 Jan Mroczek 1967 Ruda Śląska
84 Leszek Palej 1957 Zabrze biegajkolorowo.pl
85 Patryk Gierzkiewicz 1987 Chorzów
86 Marcin Bartosiak 1997 Siemianowice Śląskie
87 Sebastian Pancherz 1978 Bytom Osu !
88 Adam Łukaszczyk 1983 Ruda Śląska DualHost.pl
89 Rafał Urlik 1985 Katowice FC Szyszolandia
90 Adam Kulisz 1977 Chorzów W Pogoni Za Duchem
91 Leszek Małyszek 1981 Siemianowice Biegam Bo Muszę:-)
92 Łukasz MAŁOLEPSZY 1983 Mysłowice
93 Rafał Franielczyk 1987 Siemianowice Śląskie Night Runners
94 Łukasz Lamparski 1988 Górki Wielkie
95 Marek Sidło 1958 Ruda Śląska Drużyna Biegowa
96 Urszula Sidło 1960 Ruda Śląska Drużyna Biegowa
97 Ireneusz Wręczycki 1966 Chorzów
98 Zbigniew Dą…dela 1966 Mysłowice
99 Sławomir Mańka 1978 Mikołów BIEGAMY Z SERCEM
100 Stanisław Czarnik 1981 Zabrze Miechowicka Grupa Biegowa
101 Anna Nieświec 1986 Katowice
102 Beata Rusin 1970 Chorzów
103 grzegorz pawliszyn 1976 Chorzów
104 Anna Gała-Jach 1980 Łazy
105 Kamil Bittmann 1984 Katowice
106 JAN KOWALCZE 1990 KATOWICE
107 Klaudia Radziwończyk 1975 Kalety
108 Mirosław Małek 1973 Katowice WUJEK BIEGA
109 Magdalena Perlak 1990 Katowice
110 Jacek Bąk 1982 Chorzów Hard Rock Running Team
111 Mateusz Biernat 1987 Żywiec
112 Katarzyna Szulhan 1985 Chorzów Hard Rock Running Team
113 Andrzej Brigge 1980 Katowice W zdrowym ciele zdrowe cielę ;)
114 Andrzej Szczotka 1963 Katowice
115 Ilona Szczotka 1963 Katowice
116 Mariusz Gojny 1965 RYBNIK RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM
117 Agata Burnagiel 1968 Czerwionka-Leszczyny
118 Krzysztof Wachowiak 1981 Chorzów
119 Mariusz Borowczyk 1973 Chorzów
120 Łukasz Zdrada 1984 Zawiercie
121 Krzysztof Oleksy 1970 Katowice ADS Masna Krytyczna
122 Agnieszka Malik 1977 Sosnowiec
123 Marcin Góras 1979 Chorzów
124 Mirosław Frączek 1971 Siemianowice Śląskie KONDOR
125 Dariusz Szyja 1975 Siemianowice Śląskie ADS Masna Krytyczna
126 Piotr Porwoł 1987 Bytom
127 Anna Świętojańska 1989 Głubczyce
128 Czesław Pawłowski 1956 Katowice
129 ADAM JAGODA 1966 CHORZÓW FUCHS OIL TEAM
130 Patryk Tomiczek 1980 Chorzów
131 Arkadiusz Jarosz 1982 Bytom Ochoczo Wspieramy Rekreację
132 Ryszard Strzyż 1973 CHORZÓW CHORZOWSKA GRUPA BIEGOWA
133 Łukasz Furgała 1984 Chorzów
134 Arkadiusz Mnich 1987 Babimost Babimojski Klub Biegowy "BAKCYL"
135 Damian Dudkiewicz 1984 Chorzów
136 Bogusław Łukawski 1970 Świętochłowice
137 Paweł Porwik 1992 katowice Poro
138 Ewa Wilsz 1974 Paniówki UNISONO
139 Adam Wilsz 1971 Paniówki UNISONO
140 Karolina Hajda 1984 Tarnowskie Góry
141 Krystian Wiśniewski 1980 Siemianowice Śląskie NonStopAdventure
142 Grzegorz Szeremeta 1976 Radzionków Cidry lotajom
143 Andrzej Olszenko 1983 Będzin
144 Krystian Tomala 1962 Siemianowice Śląskie
145 Marta Pietrzak 1988 Katowice
146 Lucyna Cylok 1985 Ruda Śląska
147 Joanna Jureczko 1991 Bytom Miechowicka Grupa Biegowa
148 Łukasz Jurkowski 1988 Siemianowice Śląskie
149 Leszek Skrudlik 1983 Chorzów
150 Marcin Grzanka 1983 Gliwice -
151 Arkadiusz Szymczak 1992 Siemianowice Śląskie TS AKS Chorzów
152 Robert Bomba 1978 Będzin dare2run
153 Alicja Depczyńska 1996 Bytom
154 Ewa Szymczak 1984 Bedzin Dare2run.pl
155 Karolina Haberka 1993 Katowice
156 Piotr Skiba 1994 Bytom
157 Tomasz Panchyrz 1984 Chorzów
158 Dawid Batko 1984 Katowice
159 Dariusz Kłosuń 1978 Sosnowiec Klub biegacza Rtv EURO Agd, Harpagan Sosnowiec
160 Barbara Pyrek 1989 Bytom Pure Fire Team Bytom
161 Bartosz Chałek 1990 Kędzierzyn-Koźle Euvic Dream Team
162 Krzysztof Samorański 1982 Bytom <M-TE> Piekary Śl.
163 Wojciech Cichy 1977 Katowice
164 Przemysław Markowski 1991 Bytom Miechowicka Grupa Biegowa
165 Piotr Jurek 1974 Chorzów garaze.com
166 Agnieszka Dolińska 1990 Katowice
167 Jan Hańczur 1961 Bytom Miechowicka Grupa Biegowa
168 Adrian Bieniek 1983 Chorzów
169 Wieńczysław Lipman 1965 Katowice
170 Piotr M. KINDLER 1974 Świętochłowice NIEZRZESZONY
171 Tomasz Ziajski 1988 Katowice Postaw na Lewka
172 Przemysław Warzecha 1993 Chorzów Asphalt Nightmares
173 Sebastian Piątek 1982 Katowice
174 Waldemar Loska 1974 Katowice Kostuchna Biega
175 Błażej Horzela 1989 Radzionków Beta-Trans
176 Beata Horzela 1989 Świerklaniec Beta-Trans
177 Sylwia Kluska 1967 Katowice
178 Marek Szustak 1983 Chorzów Night Runners Śląsk
179 Michał Wojtan 1982 Katowice
180 Jan Jeziorski 1952 Katowice
181 STANISŁAW ZARĘBA 1966 BYTOM RUNERS SZĄMBIERKI
182 Aleksandra Tyl 1973 Katowice doliniarze
183 Marcin Mrówka 1985 Czechowice-Dziedzice
184 Anna Helena Glos 1982 Skoczów Czarno to widzę
185 Tomasz Świat 1981 Katowice
186 Klementyna Szczeponik 1989 Świętochłowice Gryfne Run Frelki
187 Mateusz Słodkiewicz 1983 Katowice KB Józefinka
188 Martyna Sebastjan 1987 Katowice
189 Rafał Dudzicz 1992 Dąbrowa Górnicza
190 Justyna Niedźwiedzka 1984 Katowice
191 Maciej Kukla 1984 Katowice
192 Klaudia Oleszko 1991 Katowice
193 Marlena Socha 1973 Ruda Śląska
194 Beata Krawczyk 1989 Łaziska Górne
195 Piotr Krawczyk 1987 Łaziska Górne
196 Arek Kotas 1975 Katowice
197 Magdalena Winkler 1980 Huta Stara B
198 Krzysztof Paradowski 1965 Katowice KB Józefinka
199 Andrzej Łogiewa 1950 Katowice KB Józefinka
200 Roman Sadłoń 1988 Siemianowice Śląskie
201 Marek Dzieża 1982 Katowice
202 IRENEUSZ KIWIC 1969 CHORZÓW
203 MARCIN MOLEK 1978 CHORZÓW
204 Irek Wyleżałek 1973 Kalety O co biega w Kaletach
205 Andrzej Rutkowski 1981 Bobrowniki ZORZA Bobrowniki
206 Emilia Czuber 1992 Będzin
207 Wojciech Malżycki 1984 Katowice Zadole
208 Marcin Gasek 1986 Ruda Śląska Night Runners Śląsk
209 Artur Scholz 1990 Bytom
210 Małgorzata Bieniek 1983 Chorzów Night Runners śląsk
211 Lucyna Makowska 1983 Ruda Śląska SBRT
212 Mateusz Ceremuga 1991 Sklep Biegacza Katowice
213 Aleksandra Woźniak 1991 Chorzów Sklep Biegacza Katowice
214 Marcin Maścibrzuch 1989 Bytom Sklep Biegacza Gliwice
215 Monika Restecka 1987 Ruda Śląska SBRT
216 Łukasz Szafron 1988 Chorzów Sklep Biegacza Running Team
217 Katarzyna Olschimke 1982 Katowice Night Runners Śląsk
218 Jacek Makowski 1988 Katowice Night Runners
219 Andrzej Fiszer 1986 Kato Sklep Biegacza Running Team
220 Karolina Fysz 1993 Bytom SBRT Gliwice
221 Gabriela Baran 1988 Katowice
222 Kamil Klimas 1982 Katowice
223 Pierre LORON 1987 KATOWICE
224 Janusz Jugo 1979 Katowice
225 piotr mordarski 1973 katowice katowice PM73
226 Ryszard Dziamski 1976 Chorzów Fundacja Iskierka - Biegam dla Mirki
227 Pierre LECONTE 1990 Katowice
228 Marek Baranek 1970 Bytom OPEL ACTIVE TEAM
229 Aleksandra Kowalczyk 1984 Sosnowiec
230 Karolina Bystranowska 1992 Bytom
231 Beata Labuszka 1983 Katowice
232 Grzesiek Chmielarz 1989 Katowice PATO KATO TEAM
233 Krzysztof Dziuba 1988 Lubliniec
234 Patryk Dziuba 1995 Lubliniec Studio EmBlanT
235 Marek Szadkowski 1977 Bytom Aktywny Rozbark
236 Paweł Puc 1980 Będzin
237 Marcin Jasiński 1983 Ruda Śląska Maximus Ruda Śląska
238 Maciej Sojka 1979 Siemianowice Slaskie #rubylotej
239 Grzegorz Strączek 1973 Siemianowice Śl.
240 Rafał Budzyń 1977 DĄBROWA GÓRNICZA
241 TOMASZ KMERA 1978 SOSNOWIEC SAINT-GOBAIN-SQUAD
242 Tomasz Borcz 1973 SOSNOWIEC ZAGŁEBIE DĄBROWSKIE
243 Katarzyna Zajdel 1982 Katowice
244 Agnieszka Sularz 1977 Siewierz
245 Paweł Piwowarski 1978 Katowice Night Runners Śląsk
246 Anna Borowy 1979 Katowice Nie
247 Krzysztof Solik 1983 Siemianowice Śląskie
248 Marzena Wieszała 1984 Siemianowice Śląskie
249 RYSZARD SŁOMIANY 1958 Dąbrowa Górnicza
250 Grzegorz Nowak 1958 Mysłowice
251 Adam Polczyk 1978 Tarnowskie Góry
252 Katarzyna Polczyk 1980 Tarnowskie Góry
253 Sabina Bogacka 1989 Nakło Śląskie
254 Aleksandra Bartodziej 1971 Siemianowice Śląskie Jumping Fitness Siemianowice
255 Anna Kalus 1990 Mysłowice
256 Wioleta Trela 1985 Ruda Śląska Y
257 Krystyna Solik 1959 Siemianowice Śląskie
258 Józefina Ochab 1990 Gliwice
259 Agnieszka Dziubosz 1990 Bytom
260 ŁUKASZ DZIANO 1983 SIEMIANOWICE ŚL. MK team
261 Paweł Tiahnybok 1972 Kalety Strefa Ruchu Tarnowskie Góry
262 DAREK KRZYMOWSKI 1975 CHORZÓW BATORY AMATOR
263 Iwona Śledż 1975 Świętochłowice
264 Robert Śledż 1973 Świętochłowice
265 Maria Sołtysik 1972 Sosnowiec Pogoria Biega
266 Ernest Misiurek 1975 Bedzin SRH 73pp
267 Czesław Adamus 1975 Chorzów ---
268 Jacek Micelski 1968 Mikołów Nazajutrz Dobiegnę
269 Marcin Małczak 1978 Ciasna
270 Dariusz Dziwak 1985 Katowice
271 Wojciech Lossa 1982 Tychy
272 Pawel Siemiesz 1995 Czerwionka SOCA
273 Daria Ptoszek 1996 Ruda Śląska
274 Patrycja Padewska 1990 Myslowice
275 Emilia Jankowska 1989 Siemianowice Śląskie
276 Beata Batejko 1972 Chorzów BeeTeam
277 Aneta Janik 1985 Pogorze
278 Jacek Jakubczyk 1979 Chorzów Contante
279 Sebastian Szewior 1991 Katowice
280 Anna Detko 1979 Czeladź
281 Anna Osmulska 1986 Katowice
282 Przemysław Jędros 1986 Gliwice AKMB Pędziwiatr Gliwice
283 Paweł Bacza 1991 Zabrze
284 EWA OLEJNIK 1983 GLIWICE AKMB PĘDZIWIATR GLIWICE
285 Mateusz Czempiel 1989 Piekary Śląskie
286 Barbara Bralich 1981 Katowice :)
287 Łukasz Szałański 1991 Piekary Śląskie
288 Paweł Oslislok 1992 Czerwionka SOCA
289 Katarzyna Brzuska 1975 Cieszyn
290 LIdka Firla 1984 Cieszyn Olza Cieszyn
291 Marcin Hanasiewicz 1993 Czeladź
292 Dominika Odias 1996 Katowice
293 EWELINA ZACHURZOK 1984 CIESZYN OLZA CIESZYN
294 Aneta Heising 1994 Katowice
295 Roman Czerner 1986 Mysłowice
296 Anna Swatek 1990 Łobodno
297 Adam Orliński 1988 Sosnowiec
298 Florentyna Emessaouden 1969 Katowice
299 Tomasz Sadowski 1977 Sosnowiec
300 Magdalena Wilczyńska 1991 Jaworzno
301 Łukasz Zieliński 1979 Tarnowskie Góry
302 Łukasz Marszałek 1988 Szczyrk
303 Piotr Rzepka 1993 Świętochłowice parkrun katowice
304 Agnieszka Suchy 1991 Katowice
305 Luiza Grzelka 1982 Dąbrowa Górnicza Olimpus Dąbrowa Górnicza
306 Jakub Ćwikliński 1977 Sosnowiec
307 Katarzyna Piechaczek 1988 Rydułtowy
308 Dariusz Furich 1971 Siemianowice Śląskie
309 Sabina Wyciślik 1986 Ruda Śląska
310 KATARZYNA NAWROT 1977 KATOWICE
311 Barbara Karbowiak 1983 Gliwice
312 Ryszard Wilczyński 1951 Jaworzno
313 Mirosław Bauer 1985 Tychy Never Give Up
314 Magdalena Małyszczuk 1989 Katowice
315 Grzegorz Małyszczuk 1974 Katowice
316 Beata Małyszczuk 1978 Katowice
317 Piotr Dudkiewicz 1950 Chorzów
318 Bożena Michalska 1986 Ruda Śląska
319 Bartłomiej Schab 1989 Gliwice
320 Eugeniusz Piesiura 1969 Siemianowice Śląskie amator
321 Anna Zega 1988 Chorzów
322 Tomasz Kwiatkowski 1975 Katowice
323 Jakub Ledwoń 1977 Gliwice Night Runners Gliwice
324 Michał Zarych 1990 Myszków
325 krzysztof racel 1979 katowice autoneum club maraton
326 Ewelina Popczyk 1976 Sosnowiec PROFIAUTO.PL
327 Aneta Ledwoń 1975 Gliwice Night Runners Gliwice
328 Małgorzata Fijałkowska 1977 Tarnowskie Góry
329 Marek Glinka 1977 Bytom Szombierki Runners
330 Rafał Najbor 1975 Czeladź #czeladzbiega
331 Bartłomiej Jankowski 1986 Chorzów Czapeczki z nad rzeczki
332 Marcin Lechowicz 1985 Chorzów Czapeczki z nad rzeczki
333 Szymon Szymański 1985 Chorzów czapeczki z nad rzeczki
334 Radosław Turski 1968 Siemianowice Śląskie TursLew
335 Małgorzata Wojdanowska 1987 Tarnowskie Góry
336 Mirosław Kubicius 1989 Cieszyn
337 Marlena Chojna 1985 Piekary Śląskie Ochoczo Wspieramy Rekreacje
338 Marek Kurz 1976 Katowice Kurze lotajom
339 Ewa Szuster - Kurz 1976 Katowice Kurze lotajom
340 Wojciech Sielski 1984 Chorzów
341 TOMASZ PAPESZ 1975 RUDA ŚLĄSKA OPEL ACTIVE TEAM
342 Anna Rakoczy 1988 Jaworzno
343 Agnieszka Jędrulok 1994 Chorzów
344 MONIKA KUSTRA 1981 JAWORZNO
345 Tomasz Kidala 1978 Tarnowskie Góry
346 Klaudia Gancarczyk 1995 Sosnowiec
347 Iwona Surgucka 1977 Chorzów brak
348 Sebastian Surgucki 1978 Chorzów brak
349 Dawid Chmielewski 1980 Knurów
350 Klaudia Rogala 1979 Zabrze
351 Milena Biegun 1985 Katowice
352 Anna Augustyn 1981 Katowice ADS Masna Krytyczna
353 Agnieszka Dogiel 1985 Bytom
354 Krzysztof Gawlas 1986 Górki Wielkie AdRUNaline Sport Team
355 Michał Kurnakowski 1981 chorzów Biegacze mogą dłużej
356 Małgorzata Miaz 1981 Bytom
357 Krzysztof Koenig 1983 Katowice ProfiAuto.pl
358 Anna Błotko 1987 Mysłowice
359 Anna Caniboł 1990 Gołkowice
360 Aleksandra Wander 1983 Świętochłowice
361 Małgorzata Drężek 1985 Katowice
362 Michał Hirsa 1970 Siewierz
363 Barbara Myśliwiec 1994 Jastrzębie-Zdrój Kobiety na5+
364 Magdalena Zyskowska 1989 Ruda Śląska Gym&Fitness Maximus
365 Piotr Grzesiczek 1990 Ruda Śląska
366 Paweł Bednorz 1987 Chorzów KeepCalmAndRun
367 Michał Rus 1983 Ruda Śląska
368 Marek Długosz 1982 Chorzów
369 Barbara Niedojad 1982 Zabrze
370 Grzegorz Jakubiak 1993 Gliwice
371 Beata Mysiak 1978 Katowice
372 Krzysztof Mysiak 1983 Katowice
373 Tomasz Kapa 1981 Czeladź #CZELADZBIEGA
374 patrycja holewa 1979 radzionków
375 joanna marek 1975 radzionków
376 piotr holewa 1945 radzionków
377 grzegorz holewa 1983 radzionków
378 Barbara Piwiszkis 1980 Jastrzębie-Zdrój Kobiety na 5 +
379 Łukasz Noga 1982 Sosnowiec Zdzieraj Kapcie
380 Krystian Golf 1986 Chorzów niezrzeszony
381 Mateusz Szpara 1991 Siemianowice
382 Michał Mucha 1982 Siemianowice
383 Katarzyna Banach 1981 knurów
384 Dorota Majchrzyk 1978 Czeladź #czeladzbiega
385 Adam Ćmiel 1972 Siemianowice Śląskie PROFIAUTO.PL
386 Piotr Holka 1985 Ruda Śląska
387 Anna Zuterek 1980 Częstochowa Mamo, Tato wstań z fotela!
388 Andrzej Sowa 1972 Chorzów Trenuj Triathlon
389 Monika Długosz 1982 Chorzow
390 Dariusz Puchała 1981 Chorzów W Pogoni za Duchem
391 Kinga Polner 1991 Ruda Śląska
392 Karolina Jojko 1991 Ruda Śląska
393 Marcin Trzopek 1992 Ujsoły
394 Grzegorz Książek 1988 Tarnowskie Góry Tarnogórskie Towarzystwo Triathlonowe
395 Małgorzata Zabawa 1976 Chorzów Jumping Fitness Siemianowice
396 Robert Ciupek 1981 Chorzów
397 Beata Popielarska-Lewandowska 1981 Bytom W pogoni za duchem
398 Michał Fołtarz 1981 Częstochowa
399 Marek Sodowski 1986 Siemianowice Śląskie
400 Karolina Kossowska 1988 Bytom
401 Jolanta Walusz 1969 Bytom
402 Dorota Bujak-Kapa 1981 Czeladz #CZELADZBIEGA
403 Monia Mroczko 1988 Jaworze
404 Krzysztof Wojciechowski 1973 Chorzów
405 Joanna Wojciechowska 1977 Chorzów
406 Anna Piotrowska 1979 Katowice
407 Andrzej Kandzia 1994 Tarnowskie Góry
408 Przemysław Mieszkowski 1985 Katowice MK team
409 Jarosław Piwowar 1985 Sosnowiec
410 Małgorzata Kroczek 1972 Siemianowice Śląskie
411 Grzegorz Wawrzyczek 1968 Zabrze Running Team Zabrze
412 Mateusz Sowa 1997 Chorzów brak
413 Adrian Dróżdż 1986 Częstochowa
414 Katarzyna Dróżdż 1984 Częstochowa
415 Małgorzata Kozok 1976 Łaziska Górne STS Biegaton Mikołów, BBL Mikołów
416 MARCIN PACHOLSKI 1977 BŁONIE KREJZI TIM BŁONIE
417 Tomasz Wójcik 1980 Siemianowice Śląskie
418 Anna Hajczuk 1979 Siemianowice Śląskie
419 Gustaw Błaszczyński 1998 Chorzów
420 Joanna Trzcińska 1990 Jastrzębie Zdrój Kobiety na 5+
421 Marta Wata 1984 Tychy Warsztat Formy
422 Karol Schröder 1975 KATOWICE SILESIA NORDIC TEAM
423 Izabela Dudzik 1992 Zabrze Pure Fire Team
424 Marek Klamecki 1984 Zabrze
425 Agata Tabor 1989 Tychy
426 Agata Katarzyna Wypior 1986 Ruda Śląska
427 Monika Kaźmierczak 1994 Tychy
428 Łukasz Buze 1995 Bytom W Pogoni za Duchem
429 daniel Tabor 1987 tychy
430 Krzysztof Mnich 1979 Chorzów
431 Dariusz Baran 1978 Dąbrowa Górnicza
432 Ewa Stellmach 1969 Zabrze
433 Bernadetta Pasek 1988 Wojkowice Paski
434 Marek Szewczyk 1965 Piekary Śląskie
435 Marta Gąsior 1993 Sadowie
436 Łukasz Kawka 1987 Siemianowice Śląskie Night Runners Śląsk
437 Krzysztof Polak 1973 Ruda Śląska OPEL ACTIVE TEAM
438 SARA ZALEWSKA 1990 BIELSKO-BIAŁA
439 Zbigniew Mazur 1970 Zabrze Running Team Zabrze
440 Norbert Brodiuk 1973 Gliwice SBRT GLIWICE,NIGHT RUNNERS
441 Klaudia Rudnik 1993 Piekary Śląskie
442 Monika Seget 1992 Piekary Śląskie
443 Katarzyna Kotarba 1987 Sosnowiec
444 Karolina Pilarczyk 1984 Krzeszów
445 Aleksander Sojka 1988 Siemianowice Slaskie #rubylotej
446 Agnieszka Łuczak 1986 Piekary Śląskie
447 Agnieszka Huba 1986 Jastrzębie-Zdrój Kobiety na 5+
448 Justyna Hucaluk 1984 Zabrze
449 Maciej Szatanik 1983 Katowice
450 Ewa Witman 1975 Katowice
451 Katarzyna Przepiórka 1985 Zabrze
452 Krzysztof Piwowarczyk 1994 Nakło Śląskie
453 Klaudia Wieczorek 1989 JASTRZĘBIE ZDRÓJ Kobiety na 5+/ KB Fartlek
454 Dariusz Gajewski 1979 Piekary Śląskie
455 Jolanta Chrobok 1973 CHORZÓW
456 Michał Gałkiewicz 1973 Katowice
457 Łukasz Zając 1984 Bytom
458 Piotr Hahn 1982 Paniówki NorRun Team
459 Ireneusz Wieczorek 1980 Chorzów
460 Mikołaj Parzelski 1987 Kraków
461 Michał Zgraja 1983 Katowice
462 Łukasz Kaczmarek 1976 Katowice
463 Sebastian Jędryka 1982 Katowice Nights Runners Katowice
464 Katarzyna Bogusławska 1970 Katowice Stadion Śląski
465 Jolanta Płaszczewska 1967 Katowice Stadion Śląski
466 Sławomir Kałuża 1972 Siemianowice Śląskie ADS Masna Krytyczna
467 Joanna Siegert 1982 Zabrze
468 MILENA JASIŃSKA 1983 ZABRZE
469 Marek Płachta 1977 Ruda Śląska INTERPROJEKT
470 Piotr Matysiewicz 1987 Zabrze Inter Projekt
471 Artur Frosztega 1976 Katowice
472 Piotr Nowak 1991 Tychy
473 Tomasz Pander 1975 Bytom
474 Ireneusz Mrzyk 1982 Zabrze
475 Ilona Brzezińska 1983 Katowice Krejzi Tim Błonie
476 Aleksandra Główka 1993 Chorzów
477 Kamil Gromadzki 1986 Katowice
478 Inez Sulich 1988 Ruda Śląska
479 Izabela Jarzębska 1971 Chorzów
480 Marcin Bus 1985 Katowice
481 Marek Salomon 1969 Chorzów
482 Ewa Salomon 1972 Chorzów
483 Katarzyna Kuszka 1992 Kołobrzeg Gryfne Run Frelki
484 Mirosław Grocki 1988 Chorzów HAZOKI
485 Daniel Wieczorek 1984 Ruda Śląska
486 Damian Grudniok 1986 Katowice 10 Brygada Logistyczna
487 Adam Horzela 1986 Katowice
488 Dominika Niciejewska 1992 Ruda Śląska
489 Marcin Mazur 1992 Bytom
490 Patryk Ptak 1990 Chorzów ChSBD "W ruchu"
491 Mariusz Knopik 1964 Imielin
492 Patrycja Knopik 1993 Chorzów
493 Sebastian Jegla 1974 Ruda Slaska
494 Natalia Kozubek 1995 Chorzów AWF Katowice
495 Barbara Kłębek 1970 Wojkowice Runners Wojkowice Team
496 Kamil Kłębek 1996 Chorzów AWF Katowice
497 Katarzyna Morawiec 1992 Chorzów 1992
498 Dawid Bienienda 1990 Zabrze
499 Marcin Biegun 1983 Katowice
500 Piotr Kurpios 1983 Gliwice
501 Natalia Grychtoł 1995 Ruda Śląska Gym&Fitness Maximus
502 Daniel Prukop 1987 Katowice
503 Patrycja Machajska 1995 Katowice MK team
504 Mariusz Perlak 1982 Bytom Pure Fire Team Bytom
505 Krzysztof Pietrzyk 1983 Katowice Biegam od wczoraj
506 Piotr Karcz 1986 Sosnowiec
507 Damian Choroba 1993 Bytom -
508 Joanna Maj 1985 Siemianowice Śląskie
509 Dawid Błaszczuk 1995 Ruda Śląska
510 Mariusz Ozyp 1988 Gliwice SBRT
511 Małgorzata Polak 1974 RUDA ŚLĄSKA Opel Active Team
512 Marcin Łakomski 1973 Wodzisław Śląski
513 Daria Rabenda 1979 Tychy nie dotyczy
514 Daniel Mularczyk 1985 Tychy nie dotyczy
515 Joanna Kumięga 1980 Mysłowice
516 Agata Juretko 1998 Chorzów Vege Runners
517 Marta Giedwiłło 1983 Tychy
518 Jakub Cyptor 1986 Bytom
519 Magdalena Krzon 1990 Ruda Śląska KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska
520 Ireneusz Krzon 1966 Ruda Sląska KRS TKKF Jastrząb Ruda Sląska
521 Adam Szeja 1982 Chorzów
522 Ryszard Wawrzak 1973 Gliwice SBRT Sklep Biegacza Running Team
523 Grzegorz Wyrobiec 1972 Jaworzno
524 Piotr Szczęśniak 1980 Kalety
525 Arkadiusz Cieśla 1978 Katowice Biegamy z sercem.pl
526 Izabela Piesiura 1970 Siemianowice
527 Justyna Wiechoczek 1985 Chorzów
528 Rafał Podzimski 1989 Radzionków
529 Piotr Nadolski 1993 Radzionków
530 Damian Rykalski 1981 Jaworzno
531 Katarzyna Cetnar-Klimas 1979 Katowice
532 Tomasz Kwinta 1966 Katowice Szwagier Biega
533 Joanna Kwinta 1969 Katowice Szwagier Biega
534 Artur Skrzypczyk 1978 Sławków Samo się nie przebiegnie
535 Weronika Wilczyńska 1982 Sławków
536 Dawid Bukała 1994 Bieruń
537 Dorota Szweda 1976 Chorzów Asphalt Nightmares
538 Radek Pawłowski 1984 Katowice
539 Anna Poloczek 1977 Świętochłowice
540 Benjamin Szweda 1993 Chorzów Asphalt Nightmares
541 Daniel Górny 1991 Lędziny
542 Sławomir Konieczny 1991 Lędziny
543 Marcin Kuzia 1996 Świętochłowice
544 Anita Brzdęk 1980 Zawiercie Zawiercie Biega
545 Jan Dobrowolski 1965 Świętochłowice
546 Agata Dobrowolska 1979 Świętochłowice
547 Roksana Melich 1995 Chorzów
548 Mariusz Janas 1981 Tarnowskie Góry
549 Tomasz Jurkiewicz 1993 Katowice Gold Team Polska
550 Damian Safader 1991 Bytom
551 Sebastian Brzdęk 1982 Zawiercie
552 Marek Burdyszek 1969 Bytom Szombierki Runners
553 Marta Nowacka 1984 Dąbrowa Gornicza
554 Łukasz Nowak 1986 Czeladź #czeladzbiega
555 Hanna Jankowska 1982 Chorzów
556 Katarzyna Wolny 1983 Siemianowice Śl
557 Monika Gałkiewicz 1974 Katowice
558 kamil czepiec 1985 Świętochłowice
559 Małgorzata Piskorz 1978 Ruda Śląska Miechowicka Grupa Biegowa
560 Kasia Śledź 1983 KATOWICE Biegam od wczoraj
561 Patryk Keller 1999 Bytom Szombierki Runners
562 Mariusz Keller 1974 Bytom Szombierki Runners
563 Mariusz Brzezinka 1990 Jejkowice
564 WIOLETTA Mól 1971 Czeladź #Czeladź Biega
565 Adrian Kasprzak 1990 Chorzów
566 Bogumił Stelmach 1996 Świętochłowice
567 grzegorz wojciechowski 1978 tarnowskie góry brak
568 Kamila Piotrowicz 1987 Czeladź czeladzbiega
569 Krzysztof Mierzejewski 1993 KATOWICE
570 Marzena Adamczewska 1988 Chorzów
571 Artur Bożek 1985 Bytom Cidry Lotaja
572 Bartosz Wymysło 1978 łaziska Górne
573 Jacek Bogucki 1991 Katowice
574 ANNA DZIEWIOR 1972 SOSNOWIEC
575 MACIEJ KUC 1975 BYTOM AKTYWNY ROZBARK
576 MAŁGORZATA KUC 1977 BYTOM AKTYWNY ROZBARK
577 Piotr Kluska 1967 Katowice
578 DAWID KUC 2000 BYTOM AKTYWNY ROZBARK
579 Dorota Krzemińska 1989 Ruda Śląska
580 Beata Warych 1976 Bedzin CHORZOWSKA GRUPA BIEGOWA
581 Justyna Bula 1977 Tychy
582 Paweł Iwaniuk 1981 Katowice
583 Aleksandra Augustyn 1984 Bytom Aktywny Rozbark
584 Iwona Zając 1977 Bytom Aktywny Rozbark
585 Katarzyna Wręczycka 1990 Katowice
586 Daniel Ogiński 1992 Siemianowice Śląskie
587 Michał Kurowski 1987 Ruda Śląska Night Runner`s Gliwice
588 Grzegorz Sitko 1991 Chorzów Brothers Team-Jak daleko nogi poniosą
589 Szymon Wawrzyk 1989 Cieszyn Zechlaki
590 Adam Sitko 1992 Chorzów Brothers Team - Jak daleko nogi poniosą
591 Tomasz Hadzik 1990 Katowice Zespół Dzika z Ligoty
592 Tomasz Burzyk 1989 Piekary Śląskie
593 Bartosz Skawiński 1977 Nakło Śląskie
594 Krzysztof Nowakowski 1986 Ruda Slaska No Name
595 Monika Nowacka 1990 Katowice
596 Marcin Czyżykowski 1974 Świętochłowice SW
597 Elżbieta Piekorz 1989 Bojszowy Brother Team-Jak daleko nogi poniosą
598 Dorota Tomaszek 1986 Pszczyna TINSY
599 Jacek Knosała 1981 Świętochłowice
600 Joanna Kowol 1971 Chorzów KowoleGO
601 Mateusz Trojanowski 1996 Siemianowice Śląskie
602 Kamila Hajdus 1990 Żory
603 Agata Ibrom 1982 Katowice
604 Witold Wildner 1975 Bytom Aktywny ROZBARK
605 Łukasz Wirkus 1980 Gliwice PROFIAUTO.pl
606 Kamil Wildner 2000 Bytom Aktywny ROZBARK
607 Marcin Musiał 1984 Katowice
608 Ewelina Musiał 1984 Katowice
609 Przemysław Witkowski 1984 Chorzów AKTYWNY ROZBARK
610 Paweł Gapiński 1973 Katowice
611 Karolina Dą…dela 2000 Mysłowice
612 Dariusz Wójcik 1975 Żory Żory
613 Grażyna Torka-Kunert 1960 Rybnik
614 Kasia Lubowicka 1987 Rybnik
615 Aleksandra Hanslik 1989 Ruda Śląska
616 Grzegorz Kubiczek 1976 Bytom
617 Agnieszka Ściebura 1982 Chorzów
618 Źaneta Rogala 1992 Chorzów
619 Sylwia Adamczyk 1991 Ostrowiec Świętokrzyski
620 Angelika Klima 1993 Katowice
621 Brygida Strojna 1987 Gliwice PROFIAUTO.pl
622 Marcin Mikołajek 1978 Ruda Śląska PaktorTeam
623 Elżbieta Łączek 1964 Ruda Śląska PaktorTeam
624 Agnieszka Sztramska 1981 Ruda Śląska PaktorTeam
625 Magdalena Cyroń 2000 Tarnowskie Góry
626 Agnieszka Stefanowska 1982 Bielsko-Biała
627 Katarzyna Arbelska 1977 Zabrze SAS
628 Mateusz Malczak 1982 Katowice The Pirate Cat
629 Michał krajniak 1984 Tarnowskie Gory Atomic
630 Dagmara Sersisko 1992 Zabrze SAS
631 Monika Kowalczyk 2000 Katowice
632 Arkadiusz Kowalczyk 1970 Katowice
633 Magdalena Kołdon 1990 Świętochłowice Mocni Duchem
634 Magdalena Adamik 1987 Tychy Team Papry 20
635 Patryk Kołdon 1989 Świętochłowice Mocni Duchem
636 Jacek Gajowski 1988 Świętochłowice Mocni Duchem
637 Tadeusz Kwaśniewski 1987 Tychy Team Papry 20
638 Martyna Kluczek 1987 Tarnowskie Gory Atomic
639 Katarzyna Król 1988 Zabrze SAS
640 Patrycja Niechwiadowicz 1977 Chorzów Biegam od wczoraj
641 Janusz Morawski 1974 pszczyna
Top