Gryfny Bieg 2018 - - Start list
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub
1 Sebastian Tatuś 1972 Chorzów
2 Iwona Śledź 1975 Świętochłowice
3 Piotr Matysiewicz 1987 Zabrze Inter Projekt
4 Marek Płachta 1977 Ruda Śląska INTERPROJEKT
5 Mariusz Nowak 1986 Żarki Biegaj z Żarkami
6 Marek Wiekieta 1970 Siemianowice Śląskie
7 Helena Wiekieta 1972 Siemianowice Śląskie
8 Grzegorz Strączek 1973 Siemianowice Śl. 1973
9 Magdalena Rzepka 1984 Katowice Night Runners
10 Anna Baran 1985 Katowice
11 Piotr Podlewski 1980 Katowice Night Runners
12 Tomek BOROŃ 1978 Tychy RUNHOGS Tychy
13 Małgorzata Kuś 1978 Katowice
14 Nikodem Sułkowski 2005 Katowice
15 ADAM MICHAŁ RYNGIEL 1985 CHORZÓW
16 Bożena Kozłowska 1976 Świętochłowice
17 Adam Rost 1974 Świętochłowice
18 Maja Rost 2007 Świętochłowice
19 Katarzyna Dolnik 1982 Pilchowice
20 Małgorzata Szmaj 1978 Chorzów
21 Sylwia Grabowska - Mynarska 1985 Katowice UKS Orzeł Katowice
22 Adam Mynarski 2009 Katowice UKS Orzeł Katowice
23 Tomasz Ślusarz 1982 Bytom
24 Weronika Iwanczewska 1991 Bytom
25 Barbara Stachańczyk 1988 Jaworzno
26 Gabriela Boujmil 1985 Sosnowiec
27 Mohamed Ali Boujmil 1984 Sosnowiec
28 Iwona Moś 1983 Katowice
29 Małgorzata Sołtysiak 1969 Kędzierzyn-Koźle
30 Anna Woźniak 1975 Bytom
31 Maciej Duch 1980 Tarnowskie Góry
32 Milena Duch 2004 Tarnowskie Góry
33 Agnieszka Rumińska 1985 Gliwice
34 Iwona Dolatowska 1978 Zabrze Mamy Biegamy Gliwice
35 Paulina Kęska 1984 Katowice Futrzasty Team
36 Michał Nosek 1975 Katowice Futrzasty Team
37 Mariusz Śpitalniak 1984 Katowice CF
38 IWONA SZMATŁOCH 2018 Chorzów Batory
39 Agnieszka Pisarek 1991 Katowice
40 Patrycja Markiel 1994 Bestwinka
41 Damian Skolik 1983 świętochłowice
42 Katarzyna Kasza 1987 Chorzów
43 Paweł Bryła 1985 Myszków Biegaj z Żarkami
44 Jarek Billewicz 1975 Będzin
45 Ania Kosałka 1983 Będzin
46 Ewa Urych 1985 Sosnowiec
47 Daria Firlejczyk 1985 Gliwice
48 Patrycja Wysłuch 1986 Gliwice
49 Sandra Szwiec 1987 Ornontowice ZABIEGANI NAUCZYCIELE
50 Wiktor Szwiec 2010 Ornontowice ZABIEGANI NAUCZYCIELE
51 URSZULA WIĘCKOWSKA 1970 KATOWICE
52 ANNA WIĘCKOWSKA 2005 KATOWICE
53 Tomasz Żurek 1980 Piekary Śląskie Lecymy Durś
54 Grażyna Woźniok 1981 Piekary Śląskie
55 Agnieszka Bugla 1983 Kuźnia Nieborowska Zabiegani Nauczyciele
56 Magdalena Grabowska 1994 Radomsko
57 Iwona Rajfura 1986 Katowice
58 Anna Wojcik 1987 Sosnowiec Druzyna ING
59 Tomasz Świat 1981 Katowice
60 Nina Dworaczek 1986 Ruda Śląska
61 Sylwia Mikołajczyk 1985 Tychy
62 Malwina Jasińska 1988 Katowice
63 Michał Lot 1993 Ruda Śląska
64 Agnieszka Pinkawa 1980 Katowice Stowarzyszenie Blok Aktywni Razem
65 Dorota Pinkawa 2009 Katowice Stowarzyszenie Blok Aktywni Razem
66 Ewa Czyrnek 1974 Rybnik
67 Dariusz Czyrnek 1975 Rybnik
68 Kasia Kalemba 1989 Tarnowskie Góry
69 Wojciech Warzecha 1964 Piekary Slaskie
70 Eliza Goj 1985 Katowice
71 Monika Załęcka 1988 Katowice
72 Anna Turula 1967 Katowice
73 Bożena Kubica 1969 Ornontowice Zabiegani Nauczyciele
74 Krzysztof Kuć 1979 Bytom KMP Bytom
75 Katarzyna Kuć 1981 Bytom
76 Krzysztof Niewiadomski 1977 Bytom
77 Anna Muzyka 1985 Piekary śląskie
78 Donata Dudek 1982 Chorzów Niewymiękacze / UKS Orzeł Katowice
79 Dawid Landau 2007 Katowice UKS Orzeł Katowice
80 Marcin Borchert 1981 Świętochlowice Chorzowski Klub Rowerowy
81 Karolina Olszańska 1982 Katowice Biegamy z sercem
82 Adrian Ciesielski 1976 Siemianowice Śląskie
83 Adam Smerczek 2001 Siemianowice Śląskie
84 Grzegorz Smerczek 2005 Siemianowice Śląskie
85 Nicole Hajduczek 1996 Katowice
86 Przemysław Miśta 1993 Myszków
87 Karolina Pawełczyk 1991 Katowice
88 Karolina Pająk 1999 Mikołów Tur Borówka
89 Aleksandra Maksimowicz 1997 Mikołów Tur Borówka
90 Mateusz Kluska 2002 Mikołów Tur Borówka
91 Marek Żelek 1998 Mikołów Tur Borówka
92 Krystyna Szczęśniak 1996 Mikołów Tur Borówka
93 Katarzyna Graba 1999 Mikołów Tur Borówka
94 Marika Czupryńska 1999 Mikołów Tur Borówka
95 Paweł Burza 1986 Mikołów Tur Borówka
96 Iwona Orzechowska 1979 Katowice Mysłowicki Klub Biegacza NO 1
97 Adam Orzechowski 1979 Katowice Mysłowicki Klub Biegacza No.1
98 Patryk Orzechowski 2005 Katowice Mysłowicki Klub Biegacza NO 1
99 Krystian Orzechowski 2009 Katowice Mysłowicki Klub Biegacza NO 1
100 Aleksy Kurdyś 1982 Chorzów AZS Uniwersytet Rzeszowski
101 Krzsztof Szepelak 1975 Chorzów AMATOR
102 Sebastian Zapart 1986 Katowice
103 Damian Holeczek 2018 Ruda Śląska Zajebisci
104 Beata Filipiak 1976 Bytom MGB
105 Aleksandra Polakowicz 1977 Chorzów
106 Marcin Maciążek 1972 Będzin
107 Krzysztof Bryś 1986 Katowice
108 Beata Holeczek 1988 Ruda Śląska
109 Beata Storey 1982 Tychy Magna Formpol Running Team
110 Magdalena Waniek 1982 Bytom Timtirimtim Team
111 Monika Chojnowska 1977 Rogów brak
112 Robert Glenz 2009 Rogów brak
113 Małgorzata Sołtysiak 2006 Katowice
114 MARIOLA SOLARZ 1977 KATOWICE BLOK AKTYWNI RAZEM GISZOWIEC
115 BEATA KAPUŚCIK 1977 KATOWICE BLOK AKTYWNI RAZEM GISZOWIEC
116 Agnieszka Heliosz 1978 Krostoszowice InterAktywni
117 Marta Otawa 1979 Katowice
118 Borys Otawa 2006 Katowice
119 Ewa Trawinska 2018 Olsztyn
120 Dominika Trawinska 2018 Olsztyn
121 Natalia Świętochowska 1976 Katowice
122 Dariusz Świętochowski 1973 Katowice
123 Sebastian Świętochowski 2005 Katowice
124 Kinga Świętochowska 2009 Katowice
125 karina Brzózka 1981 Świętochłowice brak
126 Małgorzata Wasielewska 1989 Tarnowskie Góry
127 Aleksander Wasielewski 1989 Tarnowskie Góry
128 Aneta Pabich 1986 siemianowice śląskie
129 Małgorzata Sołtys 1992 KATOWICE
130 Sebastian Matyjaszczyk 1976 Chorzów
131 Iwona Bem-Poźniak 1977 Bytom Miechowicka Grupa Biegowa
132 Jaromir Dziedziejko 1978 Chorzów
133 Filip Maruszczak 2006 Bytom
134 Justyna Maruszczak 1973 Bytom Miechowicka Grupa Biegowa
135 Marek Maruszczak 1974 Bytom
136 Paulina Gola 1987 Zawiercie A team
137 Beata Matyjaszczyk 1979 Chorzów
138 Krzysztof Podgórski 1990 Katowice Komitet Sportu i Turystyki Krzysztofa Podgórskiego
139 Michał Wręczycki 1994 Truskolasy
140 Małgorzata Wojdanowska 1987 Tarnowskie Góry, pow. tarnogórski Lecymy Durś
141 Sylwia Frydrysiak 1970 Katowice W pogoni za duchem
142 Ewa Lech 2003 Mysłowice
143 Martyna Frydrysiak 2005 Katowice
144 Oliwia Frydrysiak 2005 Katowice
145 Bartosz Lech 2005 Mysłowice
146 Anna Brodacka 2005 Katowice
147 Ewa Pietraszek 1969 Chorzów Świetochłowicki Klub Morsów Harciole
148 Jolanta Pichowska 1993 Chorzów
149 Beata Hrabańska - Raczak 1982 Katowice
150 Jakub Klimkiewicz 1982 Katowice
151 Piotr Iwan 1982 Katowice
152 MARCIN HAIDA 1978 ŚWIĘTOCHŁOWICE
153 Radosław Haida 2008 Świetochłowice
154 Tatiana Śniegocka-Klewar 1985 Ruda Śląska
155 Dominik Tofil 1989 Bytom ChSBD "W Ruchu"
156 Aleksandra Szyper 1988 Bytom ChSBD "W Ruchu"
157 Łukasz Zięba 1984 Katowice
158 Martyna Śniegocka 2002 Ruda Śląska
159 Adrian Dymek 1978 Będzin A-Team
160 Jakub Mańka 1990 Chorzów
161 Małgorzata Zajęcka 1992 Bytom
162 Adam Zajęcki 1992 Bytom
163 Paweł Patoła 1994 Świętochłowice
164 Mirosława Hanke-Kowal 1977 Chorzów
165 Bożena Borecka 1974 Chorzów
166 Hanna Borecka 2008 Chorzów
167 Jakub Czech 1992 Katowice
168 Magdalena Giec 1994 Katowice
169 Damian Ciongwa 1994 Katowice
170 Radosław Muszyński 1977 Katowice FlyTeam
171 Lilla Muszyńska 1980 Katowice FlyTeam
172 Marcin Wasik 1976 Gliwice
173 Michał Garncarz 1982 Sosnowiec A-Team
174 Damian Stelmaszczuk 1973 Gliwice fototapety48.pl
175 Danuta Mroczek 1970 Ruda Śl.
176 Jan Mroczek 1967 Ruda Śl.
177 Monika Mroczek 2002 Ruda Śl.
178 Aleksandra Sitko 1993 Tychy
179 Marcin Łakomski 1973 Wodzisław Śląski
180 Agnieszka Cempulik-Łakomska 1973 Wodzisław Śląski
181 Michalina Łakomska 2002 Wodzisław Ślaski
182 Marcin Parusel 1990 Żyrowa Komitet Sportu i Turystyki Krzysztofa Podgórskiego
183 EWELINA KOBUS 1992 KATOWICE
184 Kamila Pasak 2017 Gliwice
185 Anna Wójcik 1982 Sosnowiec
186 Łukasz Taraszka 1985 Katowice
187 Marcin Wdowik 1978 Ruda Śląska
188 Tymon Wdowik 2008 Ruda Śląska
189 Sandra Szczepanik 1994 Bytom Szombierki Dream Team
190 Tomasz Wójcik 1979 Sosnowiec
191 Katarzyna Majza 1968 Tarnowskie Góry
192 Bogumiła Jonczewska-Wdowik 1979 Ruda Śląska
193 Krzysztof Płatek 1968 Bytom
194 Agnieszka Sobota 1984 Ruda Śląska
195 Ewelina Markowicz 1993 Katowice
196 Ewelina Musiał 1984 Katowice
197 Katarzyna Godzieba 1987 Katowice
198 Martyna Dudzicz 1977 Katowice
199 Grzegorz Kugiel 1980 Chorzów DrużynaMOJACUKRZYCA.PL
200 Agnieszka Sitarska 1976 Ruda Slaska Swietochlowicki klub morsow Harciole
201 Magdalena Nowińska 1992 Katowice
202 Magdalena Borkowska 1993 Katowice
203 Maciej Kwaśny 1992 Katowice Biegam bo lubie
204 Anna Kubecka 1993 Katowice
205 Beata Bujoczek 1997 Bełk
206 Wioletta Wala 1990 Łaziska Górne
207 Edyta Ratyńska 1983 Bytom Happy Runners
208 Małgorzata Rosińska 1968 Bytom
209 Iwona Wcisło 1980 Siemianowice Śląskie
210 Jarosław Kochanek 1970 Gliwice Gliwice Sośnica Ubezpieczenia
211 Aleksandra Kochanek 1972 Gliwice Gliwice Sośnica Ubezpieczenia
212 Piotr Budny 1991 Katowice
213 Marcin Mazurek 1988 Piekary Śląskie
214 Agnieszka Skomro 1983 Piekary Śląskie
215 Rafał Roskosz 1977 Tarnowskie Góry Oberschlesien TEAM rohol Tarnowskie Góry
216 Oliwia Maśląg 2004 Katowice
217 Kacper Maśląg 2007 Katowice
218 Milla Pache 2010 Katowice Klub Ali i Milli
219 Aleksandra Krupa 1976 Katowice Klub Ali i Milli
220 Alicja Sysio 2010 Katowice Klub Ali i Milli
221 Jarosław Sysio 1981 Katowice Klub Ali i Milli
222 Agnieszka Maśląg 1975 Katowice
223 Mariusz Maśląg 1978 Katowice
224 Joanna Wycisło 1975 Ruda Śląska Pani
225 Krzysztof Janus 1971 Katowice
226 barbara grabarz 1976 Katowice
227 Monika Kupiec 1992 Zabrze Husaria Race Team
228 Jerzy Janecki 1990 Zabrze Husaria Race Team
229 Kamil Kłos 1991 Zabrze
230 Anna Soja 1978 Chorzów
231 Mateusz Szyjka 1991 Sosnowiec
232 Agata Gostkowska 2018 Bytom
233 Paweł Wiesiołek 1981 Katowice BAGNO
234 Łukasz Budziński 1994 Bogatynia
235 Patrycja Gryboś 1994 Radzionków
236 Anna Cegieła 1990 Dąbrowa Górnicza
237 Aneta Kalisz 1976 Bytom
238 Maciej Kalisz 2006 Bytom
239 Jakub Kalisz 2008 Bytom
240 Szymon Kiera 1976 Chorzów
241 Michał Mucha 1982 Siemianowice
242 Justyna Auguścik 1980 Chorzów 1980
243 Beata Musioł 1981 Katowice 1981
244 Kacper Niestroj 2006 Chorzów
245 Bartosz Musioł 2007 Katowice
246 Sybilla Domagała 1993 Katowice
247 Wojciech Sielski 1984 Chorzów
248 Jan Sielski 2010 Chorzów
249 Ewelina Stompel 1990 Siemianowice Śląskie
250 Agnieszka Ochman 1976 Bytom
251 Dominika Zborek 1985 Gliwice
252 Maciej Pukała 2018 Chorzów
253 Rafał Skutnik 1988 Mysłowice
254 Joanna Maj 1985 Siemianowice Śląskie
255 Agnieszka Gruszka 1980 Siemianowice Śląskie Endurance Team
256 Krzysztof Warunek 1984 Kraków
257 Julia Warunek 2006 Kraków
258 Ewa Antonczenko 1973 Świętochłowice Crossfit Świętochłowice
259 Piotr Antonczenko 2003 Świętochłowice Crossfit Świętochłowice
260 Magdalena Adamik 1987 Lędziny
261 Tadeusz Kwaśniewski 1987 Lędziny
262 Mateusz Roj 1989 Łaziska Górne
263 Helena Kozaczkiewicz 1955 Knurów FC Knurów Combat 56
264 Monika Kozaczkiewicz 1996 Knurów
265 Joanna Kowol 1971 Chorzów Hazoki
266 Katarzyna Łysek 1993 Katowice
267 Karolina Bystranowska 1992 Bytom Szturm
268 Danuta Ożarowska 1990 Katowice
269 Joanna Wandzik 1975 Bytom Szturm
270 Marta Warczek 2000 Mysłowice
271 Justyna Hajda 1994 Radzionków ---
272 Patrycja Ludwig 1989 Bytom Grupa Kapitałowa WASKO
273 Krzysztof Ludwig 1988 Bytom
274 Jakub Landau 1984 Katowice UKS Orzeł Katowice
275 Agnieszka Nadgrodkiewicz 1977 Kraków
276 Katarzyna Boruszewska 1977 Katowice
277 Aleksandra Główka 1993 Chorzów Biegam Bo Lubię
278 Janek Billewicz 2011 Będzin
279 Wojciech Biskup 1977 Ornontowice 43-178
280 Anna Biskup 1977 Ornontowice
281 Alex Biskup 2011 Ornontowice
282 Max Biskup 2018 Ornontowice
283 Grażyna Ślązok 1982 Bytom
284 Bogumiła Mochnacki 1976 Katowice
285 Grzegorz Mochnacki 1974 Katowice
286 Andrzej Wydra 1980 Katowice
287 Bogumiła Wydra 1981 Katowice
288 Artur Lasota 1986 Katowice
289 Agnieszka Sobczak 1989 Świętochłowice
290 Marcin Hinc 1982 Sosnowiec
291 Natalia Hinc 2013 Sosnowiec
292 Aleksandra Skóra 1983 Sosnowiec
293 Bogusława Gamza-Błaszczyk 1978 Siemianowice Ślaskie
294 Anna Gamza 2009 Siemianowice Ślaskie UKS Wodnik
295 Mirosław Dragon 1965 Tarnowskie Gory
296 Aleksandra Kołodziej 1991 Tarnowskie Góry
297 Tomasz Kotyrba 1986 Katowice
298 Kamil Kasper 1990 Siemianowice Śląskie
299 Kamil Rudnicki 1990 Myszków
300 Alicja Kapkowska 1990 Sieraków
301 Rafał Szędzielorz 1991 Bytom Miechowicka Grupa Biegowa
302 Krystian Smętek 1992 Katowice
303 Marek Kłobusiński 1978 Chorzów
304 Karolina Kłobusinska 2010 Chorzów
305 Dalia Malara 1989 Zabrze Miraz Race Team
306 Dawid Sierpień 1994 Katowice
307 Klaudia Łysoń 1994 Katowice
308 Agnieszka Wesołowska 1992 Mysłowice
309 Igor Kaszewski 1989 Katowice Night Runners
310 Magdalena Szklarska 1996 Zabrze
311 Katarzyna Brzoska 1977 Ruda Śląska
312 Jacek Brzoska 1973 Ruda Śląska
313 Patrycja Krzyminska 1989 Gliwice Mamy Biegamy Gliwice
314 Krzysztof Wosik 1992 Sosnowiec
315 Karolina Landau 1987 Sosnowiec
316 Konrad Ciekański 1985 Sosnowiec
317 Dawid Kolasa 1993 Chorzów
318 Wioletta Filipczyk 1978 Bytom Lecymy Durś
319 Martyna Pypeć 1992 Gliwice WitkiDwa
320 Marcin Witecki 1988 Gliwice WitkiDwa
321 Elżbieta Sarna 1988 Ruda Śląska
322 Mariola Badura 1993 Ruda Śląska
323 Beata Batejko 1972 Chorzów BeeTeam
324 Marta Batejko 2003 Chorzów BeeTeam
325 Marcelina Fitz 2004 Świętochłowice BeeTeam
326 Marek Łyszczkowski 1980 Bytom
327 Katarzyna Pająk 1994 Katowice
328 Małgorzata Kazior 1979 Katowice
329 Hanna Jankowska 1982 Chorzów
330 Łucja Fiszer 2013 Chorzów
331 Beata Fiszer 1983 Chorzów
332 Katarzyna Wolny 1983 Siemianowice Śląskie
333 Anna Mizgalska 1982 Orzesze
334 Mateusz Wojtaniec 1992 ruda śląska DuoLife
335 Barbara Kozij-Gulińska 1982 Katowice Natalczywi biegacze
336 Dagmara Haręża 1994 Łazy
337 Mateusz Krzempek 1991 Bielsko-Biala
338 Paweł Iwaniuk 1981 Katowice
339 Joanna Kluka 2018 Chełmek
340 Beata Okreglicka 1974 Tychy
341 Antoni Stefański 1965 Lędziny
342 Katarzyna Muć 1992 Bytom
343 Katarzyna Chmielowska 1993 Gliwice Mamy Biegamy Gliwice
344 Łukasz Emmerich 1986 Katowice
345 Łukasz Wilżyński 1984 Katowice
346 Kamil Wilżyński 1986 Katowice
347 Monika Lempart 2000 Bytom
348 Sebastian Bożek 1983 Katowice
349 Gosia Pawlik 1981 Bedzin
350 Krzysztof Roj 1987 Katowice
351 Anna Siedlecka 1984 Gliwice Night Runners Gliwice
352 Vivienne Storey 2009 Tychy
353 Tomasz Żokowski 1977 Siemianowice Śląskie
354 Sylwia Żokowska 1979 Siemianowice Śląskie
355 Ewelina Najduch 1995 Katowice
356 Dorota Szczygioł 1982 Ruda Śląska
357 Ewa Piwko 1979 Gliwice GT Team
358 Monika Molicka 1976 Zabrze GT Team
359 Anna Tereszynska 1981 Łaziska Górne
360 Rafal Tereszynska 2008 Łaziska Gorne
361 Lulu BOROŃ 1978 Tychy RUNHOGS Tychy
362 Julianna BOROŃ 2007 Tychy RUNHOGS Tychy
363 Karol Fajkierz 1995 Katowice
364 Joanna Małachowska 1984 Zabrze GT Team
365 Magdalena Orszulik 1984 Ruda Śląska
366 Małgorzata lamparska 1978 Pyskowice
367 Sebastian Rząsa 1977 Ruda Śląska
368 Maksym Frączek 1995 Olza
369 Aneta Rębisz 1995 Tarnobrzeg
370 Anna Kluska 1981 Zabrze
371 Daniel Szklarski 1986 Zabrze
372 Samuel Frączek 1988 Zabrze
373 Ania Smolińska 1980 Zabrze
374 Weronika Cybulska 1996 Gliwice
375 Aneta Kuś 1985 Łaziska Górne Zuzala
376 Paweł Kruszewski 1987 Katowice PwC SDC Runners Club
377 Magdalena Bochonko 1974 Zabrze Smart gym Zabrze
378 Elżbieta Nowak 1979 Zabrze Smart gym Zabrze
379 Daria Zaborowska 1990 Ruda Śląska
380 Patrycja Haśnik 1986 Zabrze
381 Aleksandra Nowobilska-Kłaczka 1989 Zabrze
382 Monika Lasak 1988 Gliwice
383 Monika Foltyńska 1991 Tarnowskie Góry
384 Mariusz Mularski 1988 ZABRZE
385 Justyna Brol 1989 KATOWICE
386 Anna Duszczak 1990 Katowice
387 Iwona Wdowiak 1977 Łaziska Górne
388 Dawid Szczygioł 2004 Ruda Śląska
389 Adam Łasut 1994 Kończyce Małe PwC SDC Runners Club
390 Karolina Apostel 1997 Jaworzno Olimpia Fitness
391 Marek Grzybowski 1990 Chorzów
392 Barbara Wilk 1992 Koszęcin
393 Dominika POWROŹNIK 1975 Katowice
394 Grzegorz POWROŹNIK 1972 Katowice
395 Katarzyna Rzemińska 1981 Siemianowice Śląskie Bonkole
396 Barbara Szuster 1989 Mikołów sumt.pl
397 Sławek Gwioździk 1967 Katowice Natalczywi Biegacze
398 Marek Pilszek 1988 Mysłowice Husaria race team
399 Agnieszka Biegacz 1982 Katowice
400 Katarzyna Jachimczyk 1984 Mysłowice
401 Daria Hlibova 1994 Poland, Katowice Natalczywi biegacze
402 Nataliia Hlibova 1969 Lubny
403 Julita Szobert 1979 Sosnowiec
404 Grzegorz Zuber 1965 Rybnik Zabiegani Nauczyciele
405 RENATA KOWALEWSKA 1982 TYCHY
406 ŁUKASZ KOWALEWSKI 1982 TYCHY
407 Paulina Śliwińska 1985 Bielsko-Biała
408 Katarzyna Pastuszka 1995 Rataje
409 Karol Gruszka 2008 Siemianowice Śląskie Endurance Team
410 barbara mazgaj 1982 Jaworzno
411 Monika Weistand 1988 mysłowice
412 Magdalena Świetlicka 1990 Jaworzno Fit Story Team Marzena Piech
413 Daniel Mysiakowski 1997 Chorzów
414 Barbara Babel 1980 Gliwice
415 Tomek Wydrych 2007 Gliwice
416 Katarzyna Smolak 1980 Katowice Natalczywi Biegacze
417 ADAM WOJTOWICZ 1981 BYTOM KB JÓZEFINKA KATOWICE
418 Sylwia Heba 1989 Chorzów Mamy biegają Gliwice
419 AGNIESZKA KUKURUDZA 1987 Smolnica Miraz race Team
420 Bartosz KUKURUDZA 1985 Smolnica
421 Konrad Łuszcz 1998 Będzin #GrodziecRun
422 Barbara Wojtas 1981 Katowice
423 Adam Grudziński 1988 Katowice
424 Łukasz Doman 1979 Ruda Śląska Vataha
425 Sabina Morawiec 1994 Ruda Śląska
426 Dominika Kretek-Duda 1979 Piekary Śląskie
427 Szymon Kretek 2005 Piekary Śląskie
428 Natalia Duda 2001 Piekary Śląskie
429 Anna Kulpińska 1994 Gliwice Mamy Biegamy Gliwice
430 Piotr Nowacki 1983 Chorzów
431 Piotr Stalmach 1997 Katowice
432 Mateusz Kucharski 2018 Bytom
433 Julia Robotycka 1998 Zabrze
434 Aneta Heising 1994 Katowice
435 Karolina Głogowska 1992 Gliwice
436 Jakub Drążkowski 2004 Katowice
437 Aleksander Górka 1994 Chorzów
438 Iza Urbaniak 2018 Katowice
439 Anna Skolud 1988 Chorzów
440 NATALIA BŁASZCZYK 1985 GLIWICE daria firlejczyk
441 Anna Poloczek 1977 Świętochłowice
442 Helena Orszulik 1986 Ruda Śląska
443 Dagmara Szydło 1986 Jaworzno Olimpia Fitness
444 Daria Ćwik 1985 Chorzów
445 Maja Ćwik 2008 Chorzów
446 Kuba Smolak 2010 Katowice Natalczywi Biegacze
447 Małgorzata Kurdyś 1997 Wodzisław Śląski
448 Marlena Kulej 2018 Kluczbork
449 Marcin Gryc 1997 Katowice
450 Ewelina Steiger 1996 Gliwice
451 Anna Pytlarz 1996 Czeladź
452 Agata Majewska 1978 Chorzów
453 Jolanta Płaszczewska 1967 Katowice Stadion Śląski
454 Katarzyna Bogusławska 1970 Katowice Stadion Śląski
455 Sandra Dudek 1996 Piekary Śląskie
456 Anna Pasieka 1980 Bytom
457 Krzysztof Pachnik 1980 Ornontowice Wściekle Wolni
458 Barbara Gądek 1993 Katowice Brak
459 Angelika Klima 1993 Katowice
460 Blanka Pachnik 1982 Ornontowice Wściekle Wolni
461 Natalia Michniak 1990 Mysłowice
462 Magdalena Morcinek 1983 Koszęcin JAM
463 Jan Glanc 1967 Strzebiń JAM
464 Gabriela Parkitna 1997 Konieczki
465 Sylwia Parkitna 1990 Katowice
466 Bartosz Przyborek 1994 Katowice
467 Kamila Paszek 1996 Jaworzno Fit Story Team
468 Daniel Kalinowski 1977 Gliwice
469 Szymon Kalinowski 2010 Gliwice
470 Karolina Klik-Kalinowska 1985 Gliwice
471 Michał Kuś 1982 Katowice BROSIS
472 Małgorzata Jochymek 1979 Siemianowice Śląskie BROSIS
473 Magdalena Rodek-Nowak 1986 Tarnowskie Góry
474 Igor Żukowski 2010 Katowice Klub Ali i Milli
475 Łukasz Żukowski 1978 Katowice Klub Ali i Milli
476 Katarzyna Wąs 1988 Sosnowiec
477 Łukasz Kuchta 1988 Katowice
478 Wojciech Sobota 1998 Ruda Śląska
479 Damian Kisiecki 1982 Katowice Nova Trading Stale Biegam
480 Martyna Duda 1994 Zendek
481 Barbara Karaś 1977 Katowice
482 Jan Karaś 2008 Katowice KKS Karatw
483 Balbina Kaszyca 1990 Mysłowice
484 Sebastian Morawiec 2003 Zabrze
485 Magda Cetnarska 1983 Sosnowiec
486 Magdalena Staroń 1978 Siewierz
487 Monika Pietrzyk 1987 Katowice
488 Łukasz Zagrajek 1989 Sosnowiec Ptaszyny
489 Zbigniew Laskowski 1989 Chorzów
490 Klaudia Sikora 1989 Sosnowiec
491 Aleksandra Florek 1991 Łaziska Górne
492 Bartosz Matusiak 1997 Ruda Śląska -
493 Anna Olejnik 1986 Świetochłowice cross świetochłowice
494 Mateusz Prusak 1989 Katowice
495 Magdalena Wilżyńska 1990 Katowice
496 Sylwia Bernaś 1976 Katowice
497 Angelika Ćwielong 1996 Katowice
498 Izabela Ćwielong 1972 Woźniki
499 Katarzyna Frelek 1991 Katowice PwC SDC Runners Team
500 Grzegorz Wawrzynek 1989 ŚWIĘTOCHŁOWICE
501 Nicol Skowronek 2002 ŚWIĘTOCHŁOWICE
502 Joanna Wawrzynek 2009 Świętochłowice
503 Sebastian Wawrzynek 2009 Świętochłowice
504 Tomasz Weber 1990 Gliwice Official Polish drinking Team
505 Piotr Kościsz 1976 Katowice
506 MAGDALENA NIEWIŃSKA 1973 Mysłowice
507 Damian Ptak 1976 Mysłowice
508 Marta Ptak 1997 Mysłowice
509 Milena Bujoczek 2011 Bytom
510 Ewa Bujoczek 1980 Bytom
511 Piotr Bujoczek 1977 Bytom
512 Agata Nowodworska-Slabiak 1980 Chorzow
513 Damian Raff 1977 Tychy RUNHOGS TYCHY
514 Barbara Gamza 1982 Czerwionka-leszczyny
515 Mariusz Gamza 1983 Czerwionka-leszczyny
516 Lena Gamza 2010 Czerwionka-leszczyny
517 Jakub Gamza 2013 Czerwionka-leszczyny
518 Zofia Papiernik 2014 Sosnowiec MISTRZOWIE
519 Łukasz Papiernik 1988 Sosnowiec MISTRZOWIE
520 Łukasz Jakubiec 1988 SOSNOWIEC
521 Małgorzata Nowak 1974 CZELADŹ
Top