Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub Czas startu
1 Ewa Żukowska 1978 Białystok 20:00
2 Emil Dobrowolski 1986 Chotomów UKS Ekonomik Maratończyk Lębork 20:00
3 Damian Kabat 1989 Stargard WMLKS Pomorze Stargard/Asics 20:00
4 Przemysław Dąbrowski 1989 Borawe DĄBROWSKI TEAM / Agro-Metal Ostrołęka 20:00
5 Natalia Mierzlikin 1989 Warszawa UKS Gepard 20:00
6 Izabela Parszczyńska 1988 Giżycko Team Parszczyńskich 20:00
7 Katarzyna Pobłocka-Głogowska 1994 Lębork UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork 20:00
8 Dominika Stelmach 1982 WarszAwa Terranova Polska 20:00
9 Bogusław Andrzejuk 1975 Białystok 1. Podlaska Brygada Obrony Terytorialnej 20:00
10 Joanna Trzcińska 1999 Warszawa Oks SKRA / uczelnia AWF Warszawa 20:00
11 Beata Popadiak 1993 Kraków ASICS FrontRunner Poland 20:00
12 Oleksii Tamrazov 1975 Kiev Kiev 20:00
13 Vitaliy Shafar 1982 Kiev Kiev 20:00
14 Oleksandra Shafar 1988 Kiev Kiev 20:00
15 MYKOLA IUKHYMCHUK 1985 leszno ACHILLES LESZNO 20:00
16 KATSIARYNA PTASCHUK 1991 MIŃSK ACHILLES LESZNO 20:00
17 Pavlo Veretskyi 1985 Nikolaev 20:00
18 VALENTYNA Veretska 1990 NIKOLAEV 20:00
19 Wojciech Augustynowicz 1992 Ogrodniczki Białystok Biega Team 20:00
20 Dawid Trojan 1985 Białystok 18 Pułk Rozpoznawczy Białystok 20:00
100 Mateusz Abramowski 1996 Kałuszyn MKB Dreptak 20:00
101 Bartosz Aleksandrowicz 1987 Września Altom Gniezno 20:00
102 Marcin Asłanowicz 1975 Warszawa Żórawski Team 20:00
103 Jakub Augustyniak 1982 ŚLĘZA 20:00
105 Jakub Backiel 1991 Białystok 20:00
106 Rajmund Bałulis 1991 Suwałki TEAM BIEGAM BO CHCĘ. 20:00
107 Rafał Bąkowski 1978 Aleksandrów Łódzki 20:00
108 Adam Bielec 1989 Skepe 20:00
109 Paweł Bielik 1983 Katowice 20:00
110 Paweł Błażutycz 1973 Cieszków 20:00
111 Jan Bobrowski 1967 Ełk Dyktatura Buni 20:00
112 Damian Bojanowski 1987 Sierakowice 20:00
114 Marek Bułach 1978 Białystok 20:00
115 Grzegorz BURZYŃSKI 1983 Serafin 20:00
116 Rafał Bystrowski 1974 Krotoszyn Krotoszyńska Grupa Biegowa 20:00
117 Sergey Chelnakov 1985 Воронеж 20:00
118 Józef Chmielewski 1980 Ciechanowiec Ciechanowiec Team 20:00
119 Emil Chodowiec 1982 Nurzec-Stacja 20:00
120 Patryk Chrzanowski 1989 Bielawa PCH SPORT TEAM 20:00
121 KRZYSZTOF CIEŚLAK 1971 KOZIENICE KGB - KOZIENICKA GRUPA BIEGOWA 20:00
122 Marcin Czubakowski 1981 Wilczyce 20:00
123 Krzysztof Dąbrowski 1950 Radzymin 20:00
124 ŁUKASZ DĘBOWCZYK 1982 PIŁA 20:00
125 Jacek Domaradzki 1983 Warszawa 20:00
126 Aleksander Dragan 1990 Kielce KKL 20:00
127 Wiesław Dreszler 1971 Skowarcz 20:00
128 Patryk Drężek 1995 Giby 3T Białystok 20:00
129 Tomasz Dróżdż 1984 Miedźno CZEWARUN TIM 20:00
131 Rafał Dzięgielewski 1979 Natalin Klub Biegacza Wyszków 20:00
132 Przemysław Efimenko 1985 Piła 20:00
133 Mirosław Filip 1975 Swarzedz 20:00
135 Vaidas Garbačiūnas 1985 Kaišiadorys 20:00
136 Łukasz Garliński 1996 Wielowieś Kb krokus kwiatkowice 20:00
137 Przemysław Godebski 1990 Białystok 20:00
138 Andrzej Godlewski 1985 Borawskie Biegamy dla Zdrowia 20:00
139 Łukasz Gołaszewski 1981 Ostrołęka Biegam Bo Lubię Ostrołęka 20:00
140 Krzysztof Gołębiowski 1974 Chełm Chełm Biega 20:00
141 Karol Gontarz 1999 Trzcińsko-Zdrój KU AZS Uniwersytetu Opolskiego 20:00
142 Igor Gortat 1989 Glinojeck KB TKKF PROMYK CIECHANOW 20:00
143 Dariusz Grabala 1978 Białystok 3T Białystok 20:00
144 Łukasz Grodzki 1987 Łapy 3T Runners 20:00
145 Mirosław Grygoruk 1980 Hajnówka Hajnówka biega 20:00
146 ADAM GRZELEC 1970 IELCE SKRZYDLACI DZIECIOM / UPC RUNNING MAKERS 20:00
147 LUCA GUIGGI 1976 BRUXELLES 20:00
148 IRENEUSZ HAWRYLUK 1969 KRASNYSTAW Krasnystaw Biega 20:00
149 Jakub Hera-Adamowicz 1978 Brussels 20:00
151 Paweł Iglicki 1977 Białystok 20:00
152 Radosław Ignatowicz 1981 Ełk TEAM KOPEĆ 20:00
153 Ariel Imiołek 1981 Poznań Maratończyk Poznań 20:00
154 Sylwester Jakacki 1984 Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny 20:00
155 Grzegorz Jamiołkowski 1985 Łapy 20:00
156 Jacek Jarmołowicz 1971 Białystok 20:00
157 Adam Jarosz 1984 Toruń 20:00
158 Marek Jarosz 1980 Żory DeSki 20:00
159 Kamil Jasienowicz 1994 Białystok Angry Unicorns 20:00
160 Kamil Jastrzębski 1992 Warszawa Duklanowski Team/SKB Kraśnik 20:00
161 Dariusz Jelski 1970 Białystok 3T Białystok 20:00
162 Daniel Jędrzejewski 1975 Nowa Wieś Rzeczna TRI Starograd Gdański 20:00
163 Przemysław Jurek 1978 Warszawa KS Staszewscy 20:00
164 Mateusz Kaczmarczyk 1994 Wyszków KB Wyszków 20:00
165 BARTOSZ KACZMAREK 1982 OBRZYCKO JSPA 20:00
166 Paweł Kaczyński 1998 Zambrów 20:00
167 Mirosław Kajak 1958 GARWOLIN 20:00
168 JANUSZ KALISZUK 1977 BIAŁA OKS BOZPN 20:00
169 Łukasz Kanciała 1982 Warszawa 20:00
170 Marcin Karwowski 1988 Łaskarzew 20:00
171 Rafał Kasielski 2002 Wałcz Team Terminatorun 20:00
172 Krzysztof Kaźmierski 1975 Prochowice KB Krokus Kwiatkowice 20:00
173 Paweł Kącki 1975 Warszawa RĄCZE RACICZKI 20:00
174 Artur Kisiel 1980 Piaseczno 20:00
175 Cezary Kmieć 1969 Warszawa Lemiesz Team 20:00
176 Darek Knychas 1973 Warszawa PZU Sport Team 20:00
177 KAMIL KOCEMBA 1986 KOBIERNICE KĘCKIE HARPAGANY 20:00
178 Dariusz Kolaszt 1976 Iłża Novol 20:00
179 Artur Kolęda 1974 Augustów ORTOSTOM Augustów 20:00
180 Tomasz Komorek 1992 Warszawa DD Running Team 20:00
181 Szymon Koncewicz 2001 Białystok 20:00
182 Piotr Kondraciuk 1976 Białystok Kondraciuk Team 20:00
183 Paweł Korzeniewski 1988 Białystok 3T Białystok 20:00
184 Krystian Kotfica 1987 Bartoszyce 20:00
185 Przemysław Kotlenga 1980 Iława S4H 20:00
186 Sylwia Kowerda 1991 Warszawa 20:00
187 Piotr Kozioł 1987 Porosły 20:00
188 Krzysztof Kozłowski 1977 Dybawka 20:00
189 Mateusz Krajda 1992 Zelów Bieging Team Zelów 20:00
190 Jaroslaw Krajka 1976 Lublin AZS UMCS 20:00
191 Damian Krasowski 1987 Białystok 20:00
192 Damian Kraus 1996 Gryfice 20:00
193 Slawomir Krempa 1972 Józefów Lemiesz Team 20:00
194 Przemysław Królak 1978 Węgorzewo Team Kopeć 15 brygada zmechanizowana 20:00
195 MARIUSZ KRUCZEK 1987 BRZEG MATNER RUNNING TEAM 20:00
196 Marek Krupiński 1995 OSTROŁĘKA Drużyna ML 20:00
197 Norbert Kubacz 1972 Warszawa 20:00
198 Dominik Kubiak 1983 Łódź Vera 20:00
199 Marcin Kucharewicz 1994 sokółka 20:00
200 Łukasz Kuczmarski 1990 dfg dfg 20:00
201 Grzegorz Kulczyniec 1973 Olecko Olecko Biega 20:00
202 Leszek Kuśmirak 1959 Łapy NJ 20:00
203 Paweł Kwaśnik 1992 Warszawa 20:00
204 Zbigniew Lamparski 1987 mińsk mazowiecki MKB Dreptak 20:00
205 Weronika Lenkiewicz 1992 Ostrołęka Biegam Bo Lubię Ostrołęka 20:00
207 Andrzej Leończuk 1992 Białystok 18 Pułk Rozpoznawczy 20:00
208 KRZYSZTOF LEŚNIAK 1974 Smyków Wożniak Runing team 20:00
209 Bartosz Lewandowski 1990 Elbląg 20:00
210 Wojciech Lewdorowicz 1977 Kady Sam Sobie Klubem 20:00
211 Krzysztof Litka 1977 Wrocław PZU Sport Team 20:00
212 Francisco Luis 1998 Santana Madeira 20:00
213 Arkadiusz Łabacz 1996 Warszawa Cebulaki 20:00
214 Anna Łapińska 1989 Warszawa KS Warszawianka W-wa/Adrunaline 20:00
215 Michał Łobacz 1989 Białystok 20:00
216 MATEUSZ ŁOSIEWICZ 1991 BIAŁYSTOK - 20:00
217 Tomasz Łoś 1986 Białystok 20:00
218 Jacek Łukaszuk 1975 Białystok LU. TECH PROJEKT TEAM 20:00
219 Bartosz Łuniewski 1977 Białystok Super Drużyna Ełk 20:00
220 Krzysztof Łysiak 1976 Warszawa Białystok Biega Team 20:00
221 Kamil Madejek 1986 Warszawa Vege Runners 20:00
222 Tomasz Makałus 1976 Białystok KORONA NIERUCHOMOŚCI 20:00
223 Paweł Makarowski 1978 Białystok RUNtravelFUN 20:00
224 Marcin Maksymowicz 1978 Góraszka Team ZabieganeDni 20:00
225 Krzysztof Malinowski 1969 Gilowice 20:00
226 Jacek Maron 1968 Warszawa Adidas Runners Warsaw 20:00
227 Marcin Marzec 1980 Łomża 20:00
228 Konrad Matyjasiak 1974 Warszawa TZD 20:00
229 Emiliusz Mazur 1976 Darłowo KM PSP Koszalin 20:00
230 Mieszko Mazurek 1997 Poznań 20:00
231 Colm McGivern 1972 Warszawa Warsaw International Tri Club 20:00
232 Mirosław Merchel 1976 Kruki KS ARCO Ławy 20:00
233 Tomasz Michalak 1988 Kłodawa 20:00
234 Artur Michalak 1981 Błonie PGB Sportowa Paczka 20:00
235 Marcin Michalik 1987 Plewiska 20:00
236 Albert Miecznik 1998 Białystok Wydział Ekonomii i Finansów UwB 20:00
237 Piotr Mikołajczyk 1994 Białystok 20:00
238 Łukasz Nowakowski 1989 Warszawa - 20:00
239 Rafał Ogrodowczyk 1978 Chełm ARKA 20:00
240 Damian Okula 1994 Bialystok 20:00
241 Karol Olejniczak 1970 Krotoszyn KS Krotosz Krotoszyn 20:00
242 Piotr Olesiewicz 1992 Józefosław 20:00
243 Marek Olszyński 1996 Białystok Uniwersytet Medyczny w Białymstoku 20:00
244 Wojciech Omielan 1994 Ełk 20:00
245 Adam Onoszko 1979 Sokółka 20:00
246 Rafał Orzelowski 1975 Białystok MD RT 20:00
247 Michał Orzeł 1981 Warszawa Adidas Runners Warsaw 20:00
248 Marcin Ostrowski 1986 Warszawa PZU Sport Team 20:00
249 Damian Oszywa 1983 Kielce 20:00
250 Damian Ozga 1989 Katowice 20:00
251 PAWEŁ OŻAROWSKI 1980 Brańsk Brańsk Daje Radę 20:00
252 Mateusz Pałejko 1987 Olsztyn 20:00
253 Krzysztof Papuga 1981 Zelów Bieging Team Zelów 20:00
254 Mikołaj Parzelski 1987 Kraków 20:00
255 Maciej Pawłowski 1978 Łódź 20:00
256 Jerzy Perczyński 1967 Mińsk Mazowiecki MKB DREPTAK 20:00
257 Damian Peterson 1996 Olsztyn 20:00
258 Adam Pietrzak 1982 Mysłaków 20:00
259 Tadeusz Pionk 1980 Rumia Kontener Formy 20:00
260 Mariusz Piotrowski 1982 Mińsk Mazowiecki MKB DREPTAK 20:00
261 Karol Pisarewicz 1988 Gdańsk 20:00
262 wojciech piszczatowski 1971 Warszawa 20:00
263 Aleksander PNG Suseł 1988 Mikołów Alek Suseł 20:00
264 Krzysztof Półtorak 1982 Białystok 3T Białystok 20:00
265 Mateusz Przepióra 1985 Wasilków Band of Runners 20:00
266 Łukasz Przepióra 1985 Warszawa Band of runners 20:00
267 Krzysiek Przybyla 1986 Warszawa Adidas Runners Warsaw 20:00
268 Daniil Przybyłowski 1985 Białystok 20:00
269 Łukasz Przychodzki 1981 Legionowo 20:00
270 Adam Puk 1976 Poznan Maratończyk Poznań 20:00
271 Paweł Pyrzak 1985 Jaksmanice 20:00
272 Maksym Pysarenko 1989 Połtawa 20:00
273 Leszek Pytel 1983 Bełchatów 20:00
274 Tomasz Radziwon 1980 Stawiguda 20:00
275 Marek Ratyński 1976 Otwock Otwocki tuptacz 20:00
276 Tomasz Repczyński 1990 Bydgoszcz Trispace/Trek 20:00
277 Adam Rębilas 1994 Nowy Wiśnicz 20:00
278 Artur Rogiński 1976 Marki Biegaj pod okiem trenera 20:00
279 ROBERT ROMANOWICZ 1973 BIAŁYSTOK TEAM NABIEGOWKACH.PL 20:00
280 Damian Roszko 1991 Białystok 1. Podlaska Brygada Obrony Terytorialnej 20:00
281 Adam Rozumek 1977 Gubin 20:00
282 Gerard Rożek 1976 Olecko Olecko Biega 20:00
283 Krystian Różański 1983 Ełk TEAM KOPEĆ 20:00
284 Maciej Ruta 1977 Łódź 20:00
285 Rafał Rybnik 1990 Nowe Aleksandrowo 20:00
286 Grzegorz Rycyk 1975 Krasnystaw Ruch Izbica 20:00
287 Piotr Saczko 1977 Pruszków 20:00
288 Przemek Sajewski 1975 Białystok 3T Białystok 20:00
289 PIOTR SAWCZUK 1986 WARSZAWA 20:00
290 Filip Sierant 1983 WARSZAWA 20:00
291 Robert Skok 1981 Warszawa 20:00
292 KRZYSZTOF SKOWERA 1986 BIAŁYSTOK PĘDZIWIATR BIAŁYSTOK 20:00
293 Nazar Smereczański 1991 Białystok 20:00
294 Bogdan Snarski 1979 Warszawa Albatrosy 20:00
295 Olaf Soliński 1999 Wólka Kłucka 20:00
296 Radosław Sołtysek 1974 Cieplewo 20:00
297 PAWEŁ STANGENBERG 1989 WARSZAWA - 20:00
298 Alexey Stepanuchev 1992 Belostok Druid crew 20:00
299 Grzegorz Stępień 1974 Opoczno LKS Feniks Opoczno/Aqua ElektroKlima 20:00
300 Marcin Stoiński 1980 Kostrzyn Band od runners 20:00
301 Erik Strabbing 1980 Rotterdam 20:00
302 Jacek Struk 1982 Białobrzegi K2 TEAM 20:00
303 Adam Supiński 1991 Protasy Pędziwiatr Białystok 20:00
304 BARTEK SZOSTKO 1978 BIALYSTOK 20:00
305 ZBIGNIEW SZPAKOWSKI 1974 BIAŁYSTOK BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY 20:00
306 TOMASZ SZUBERT 1979 TUREK KB MARATON TUREK 20:00
307 Adrian Szydłowski 1987 Białystok CHŁOPCY CHORTENOWCY 20:00
308 Dominik Szymczak 1986 Łódź RAZEM TRENUJEMY SPORT 20:00
309 Andrzej Ślebioda 1975 Kleczew OSiR Kleczew/FTS 20:00
310 Czarek Śledziewski 1971 Wójtowo 20:00
311 Zbigniew Śleszyński 1983 Białystok 18 pr 20:00
312 Marcin Świerczewski 1991 Sieraków 20:00
313 Damian Świerdzewski 1993 Ostrołęka Następny Krok TEAM 20:00
314 Krzysztof Talarczyk 1980 Olsztyn Polish Wings ultra team 20:00
315 Daniel Taranta 1994 Warszawa 20:00
316 Igor Tarasewicz 1992 Białystok 20:00
317 Tomasz Tarczyński 1985 Warszawa Real Madrid CF 20:00
318 Damian Tokarewicz 1982 Zebrzydowice Zebry 20:00
319 Przemysław Tokarski 1979 Piotrków Trybunalski Tri Aktywny Piotrków 20:00
320 Marcin Topolski 1976 Jadowniki 20:00
321 Mariusz Traczyk 1974 Warszawa 20:00
322 Artur Trusiak 1972 Ząbki 20:00
323 Kamil Trzaskalski 1989 Gdańsk 20:00
324 Ryszard Trzebiński 1976 Ełk Team Kopeć 20:00
325 Tomasz Udziela 1978 Nowy Targ 20:00
326 Jakub Urbanek 1993 Białystok 20:00
327 Oleh Voloshyn 1991 Cherkasy 20:00
328 Kamil Warakomski 1984 Ełk Dąbkowski Running Team 20:00
329 JAROSŁAW WIESIEŁOWSKI 1969 BIELSK PODLASKI PRONAR 20:00
330 Marek Wilczura 1972 Warszawa Spartanie Dzieciom / KS Staszewscy 20:00
331 Szymon Wilkiel 1993 Białystok PKO BP 20:00
332 Dariusz Witkowski 1960 Białystok 20:00
333 KRZYSZTOF WOJAKOWSKI 1974 ZABRZE Banda z Południa 20:00
334 Tomasz Wolanin 1974 Warszawa 20:00
335 Jolanta Woźniczka 1978 Warszawa Adam Draczyński running team 20:00
336 Paweł Woźny 1978 Niepołomice Runprogress Team 20:00
337 Magdalena Wójcicka 1994 Lubartów SKB Kraśnik 20:00
338 Tomasz Wróbel 1972 Warszawa 20:00
339 Adrain Wrzecionkowski 1983 Tychy 20:00
340 Tomasz Wysocki 1977 Bialystok 20:00
341 Mariusz Zabrocki 1987 London FREE NOW 20:00
343 Przemek Zdeb 1981 Warszawa Adidas Runners Warsaw 20:00
344 RODO 119871 1976 Mińsk Mazowiecki MKB Dreptak 20:00
345 Emil Zieliński 2000 Wałcz TEAM TERMINATORun 20:00
346 Janusz Zubrzycki 1978 Laskj Olskull 20:00
347 ARKADIUSZ ZYŚK 1975 ŁAWY KS ARCO Ławy 20:00
348 Juliusz Żebrowski 1991 Suchy Las Born To Run 20:00
349 MAREK ŻEBROWSKI 1964 RZEKUŃ KS ARCO Ławy 20:00
350 iwona ŻUKOWSKA 1986 MACZNIKI PKO BANK POLSKI 20:00
351 Adam Żychowski 1991 Warszawa 20:00
352 Jarosław Altewęgier 1978 Kraków 20:00
353 Szymon Babkiewicz 1982 Lublin Lubelskibiegacz team 20:00
354 Karol Baranowski 1983 Białystok 20:00
355 Piotr Bejrowski 1986 Gdańsk Skrzat TEAM 20:00
356 Marek Białkowski 1984 Białystok 20:00
357 Lech Boniewski 1958 Glinojeck 20:00
358 Grzegorz Borowski 1968 Białystok Białostocka Sekta Biegaczy / Nadaktywni 20:00
359 Piotr Brejnak 1978 Białystok 20:00
360 Robert Brucki 1972 Gdynia 20:00
361 Kamil Bruliński 1986 Łomża 20:00
362 Tomasz Ignaczuk 1981 Zambrów Aluline Zambrów 20:00
363 Agnieszka Choma-Gaca 1977 Warszawa PZU SPORT TEAM 20:00
364 Marek Ciborowski 1984 Warszawa 20:00
365 Robert Cichocki 1974 Psarskie 20:00
366 Olaf Ditkowski 1999 Józefów 20:00
367 Grzegorz Dowgiało 1975 Olsztyn 20:00
368 Paweł Dziedziul 1988 Białystok 20:00
369 Robert Fornal 1977 Krasnystaw Ruch Izbica 20:00
370 Grzegorz Frączek 1969 Sokołów Podlaski 20:00
371 Przemysław Gajdek 1981 Ełk 20:00
372 Renata Ginszt 1966 Augustów ATP AUGUSTÓW 20:00
373 Janusz Gogol 1965 Białystok 20:00
374 Robert Gospodaryk 1977 Ełk 20:00
375 Marcin Grydziuszko 1975 Marcinowice Marcin Marcinowice 20:00
376 Agata Iwanowicz 1983 Augustów KPP w Augustowie 20:00
377 Magda Jaskólska 1991 Warszawa Vege Runners 20:00
378 Robert Jaworski 1973 Szczytno 20:00
379 Piotr Józefczuk 1976 Bielsk Podlaski 20:00
380 Wojciech Juszkiewicz 1975 Wałcz 20:00
381 Monika Kaczyńska 1984 Łódź RAZEM TRENUJEMY SPORT 20:00
382 ARTUR KALINOWSKI 1978 ZĄBKI 20:00
383 Łukasz Kamiński 1987 Ząbki PZU Sport Team 20:00
384 Tadeusz Karanos 1959 Hajnówka 20:00
385 Maciej Karolewski 1983 Krotoszyn Krotoszyńska Grupa Biegowa 20:00
386 Łukasz Karwowski 1990 Warszawa 20:00
387 Mikołaj Kaźmierczak 1995 Leszno Berliner’21 20:00
388 Przemysław Kilan 2000 Iwanowice Duże KB FLORIAN ZAJĄCZKI DRUGIE 20:00
389 Miłosz Kotlęga 1999 Grudziądz 20:00
390 MACIEJ KOWALCZYK 1978 POZNAŃ 20:00
391 ARKADIUSZ KOWALCZYK 1970 WARSZAWA 20:00
392 Mariusz Kowalski 1979 Mława 20:00
393 Bartosz Koziński 1988 W 20:00
394 Jerzy Kropiewnicki 1980 Warszawa FantasTRIcs 20:00
395 Krzysztof Krztoń 1990 Warszawa 20:00
396 Mikołaj Lipiński 1992 Zelów Ambys Płocka 20:00
397 Dawid Łach 1988 Olsztyn 20:00
398 Wojciech Łaguna 1977 Białystok 20:00
399 Wojciech Łapiński 1970 Warszawa Bank BPS 20:00
400 Krzysztof Łukaszuk 1972 Warszawa HyWay! 20:00
401 Darek Maciołek 1978 Sękocin Stary BNP Paribas 20:00
402 Marek Mackiewicz 1966 Łomża 20:00
403 Kasia Marcikowska-Cholewa 1974 Ostrołęka KS Arco-Ławy 20:00
404 Paweł Matwiejczuk 1995 Białystok Akademia Wojsk Lądowych 20:00
405 Bogusław Milka 1979 Warszawa Parkrun Ursynów 20:00
406 Aneta Obara 1973 Suchedniów 20:00
407 Marek Opiłek 1983 Katowice BDB Team 20:00
408 Paweł Ostrowski 1981 Białystok 20:00
409 Piotr Pieczur 1977 Białystok 20:00
410 Patrycja Pietrowska 1993 Czarna Białostocka 20:00
411 Sebastian Piotrowski 1977 Wilcza góra RRT 20:00
412 Paweł RAKOCZY 1974 MILANÓWEK 20:00
413 Jacek Rosiak 1979 Warszawa 20:00
414 Krzysztof Rosinski 1971 Warszawa 20:00
415 Rafał Sadowski 1986 Osowicze CHŁOPCY CHORTENOWCY 20:00
416 Radosław Samselski 1981 Białystok 20:00
417 Marcin Sękowski 1969 Choroszcz 20:00
418 Piotr Słowikowski 1982 Białystok 20:00
419 Alexander Smolenski 2002 Bialystok Wimbledon Windmilers 20:00
420 Justyna Smolska 1991 Białystok 20:00
421 Artur Sobota 1975 Warszawa decoarty.pl 20:00
422 Rafał Stepanczenko 1981 Białystok Białystok Biega Team 20:00
423 Grzegorz Surma 1965 Radoszewice 20:00
424 Grzegorz Swietlik 1968 Warszawa Adidas Runner Warsaw 20:00
425 Krystian Syska 1980 Brańsk Drużyna Szpiku/Białystok Biega Team 20:00
426 Janusz Sysuła 1957 białystok Pędziwiatr Białystok 20:00
427 Przemysław Szaciłowski 1984 Białystok NADAKTYWNI BIAŁYSTOK 20:00
428 Rafał Szostek 1999 Częstochowa 20:00
429 Grzegorz Szwajnoch 1981 Białystok Świat Gadów 20:00
430 Kamil Tenderenda 1986 Ciechanowiec 20:00
431 Ian Tidder 1965 Warszawa 20:00
432 Marek Troc 1981 Bielsk Podlaski 20:00
433 Michał Wachocki 1984 KONIN 20:00
434 Urszula Wasilewska 1973 Grabówka EGIS BIOVITALNI 20:00
435 ARTUR WEINERT 1982 Śrem Runner's Power 20:00
436 Jędrzej Wierzchowski 1989 Sosnowiec 20:00
437 Bartłomiej Wilamowski 1988 Płock Rykowisko 20:00
438 Jacek Wilamowski 1968 Lidzbark Warmiński TEAM KOPEĆ 20:00
439 Anna Wojcieszuk 1993 lublin 20:00
440 Paweł Wołkowycki 1987 BIAŁYSTOK POSG 20:00
441 Dominik Wołosik 1989 Białystok Dominik Wołosik 20:00
442 Ireneusz Woźniak 1976 Czarna białostocka 20:00
443 rafał wożny 1971 Brodnica szybkie żółwie 20:00
444 Adam Ambroziak 1980 kowale Taka RYBA 20:00
445 ILIANA ANTCZAK 1984 Miedziana SKRZYDLACI DZIECIOM 20:00
446 Tomasz Barszcz 1983 Bydgoszcz 20:00
447 Bogdan Błaszczyk 1960 Gdynia 20:00
448 Hanna Błaszczyk 1961 Gdynia ACTIVEFLOW TEAM 20:00
449 Wojciech Bobowski 1985 Więcbork 20:00
450 Kamil Bohojło 1981 Ponikła 20:00
451 Mikołaj Bórkowski 1983 Poznań Maratończyk Poznań 20:00
452 Leszek Brzozowski 1980 Białystok 20:00
453 Krzysztof Bugajczyk 1970 Adamowizna Piątkowi Chempioni 20:00
454 Tomasz Chalamoński 1975 Ostrołęka Kurpiowskie Centrum Weterynaryjne 20:00
455 Łukasz Choryło 1980 Warszawa 20:00
456 Krzysztof Chowański 1983 BIAŁYSTOK 20:00
457 Michał Czaplejewicz 1982 Ignatki Osiedle 20:00
458 Mateusz Czyczuk 1989 Warszawa 20:00
459 Andrzej Czyrko 1980 Warszawa PZU Sport Team 20:00
460 Adam Domagała 1967 Bielawa Bielawska Akademia Biegania 20:00
461 Sara Escudero Munoz 1978 warszawa 20:00
462 Edyta Fira-Krempa 1972 Józefów Lemiesz Team 20:00
463 Artur Flis 1986 Michalowice Wkurw_team 20:00
464 Damian Fogiel 1984 KŁODAWA SBRT Warszawa 20:00
465 Pavel Gabriel 1981 Bilalystok Dovydko Running Club 20:00
466 Urszula Gasztold 1978 Białystok Drewno Fornir 20:00
467 Paweł Gawina 1986 Białystok 20:00
468 Arkadiusz Gawlik 1974 Warszawa Biegam na Tarchominie 20:00
469 Łukasz Głuszyński 1993 Białystok Crossfit Białystok 20:00
470 Adam Godlewski 1979 Ciechanowiec Ciechanowiec Biega 20:00
471 Łukasz Gołubowski 1981 Białystok 20:00
472 Rafał Gontar 1965 Pruszków 20:00
473 Piotr Górnowicz 1984 Witunia 20:00
474 Piotr Grochowski 1974 Warszawa VENEZIA 20:00
475 Andrzej Grygoruk 1974 Warszawa 20:00
476 SYLWIA GRZĘDZIŃSKA 1989 SUWAŁKI - 20:00
477 Sylwia Guzowska 1977 Grajewo Maratonka Grajewoi 20:00
478 Radosław Guzowski 1976 Grajewo 20:00
479 Paulina Harembska 1976 Warszawa 20:00
480 Stanisław Hosaniak 1978 Nowy Targ PZU Sport Team 20:00
482 Adriana Jarczyńska 1984 Białystok 20:00
483 Ewelina Jaśkiewicz-Tylenda 1984 suwałki 20:00
484 Łukasz Kantanista 1981 Kórnik 20:00
485 Bartłomiej Kaźmierczak 1976 Wiktorów PKO Bank Polski 20:00
486 Tomasz Kempka 1991 Warszawa 20:00
487 Robert Kępka 1981 RYKI biegusiem.pl 20:00
488 Grzegorz Klimowski 1975 Białystok 20:00
489 Bogusław Kluj 1958 Zakręt Biegam dla Sandry i Roberta 20:00
490 ŁUKASZ KOSIOREK 1978 BIAŁYSTOK OUTDOOR TRANING 20:00
491 Sławomir Krawczyński 1972 Pszczyna 20:00
492 Karolina Kruk 1997 Łódź 20:00
493 DAWID KRUPA 1990 KRAKÓW 20:00
494 Paweł Kuchta 1981 Maciejowice 20:00
495 MACIEJ KUCZA 1971 PNIEWY 20:00
496 Cezary Kujawa 1985 Białystok 20:00
497 Dariusz Laskowski 1967 Kraków 20:00
498 Maciej Lejdward 1991 Wasilków 20:00
499 Sylwester Magielewski 1980 Mikołów 20:00
500 Eugeniusz Manczenko 1982 Warszawa 20:00
501 Luke Marcinkiewicz 1989 Białystok 20:00
502 Agnieszka Maron 1974 Warszawa Adidas Runners Warsaw 20:00
503 Marcin Mączyński 1977 ŁAJSKI PKO Bank Polski 20:00
504 Michał Mikołajczyk 1991 Warszawa Uniwersytet Warszawski 20:00
505 Marcin Milczunas 1978 Białystok 20:00
506 Andrzej Mituła 1987 Tuszów 20:00
507 DANIEL MORDASIEWICZ 1983 Olsztyn S4H 20:00
508 Janusz Myśliwiec 1969 Białystok Nadaktywni 20:00
509 Karol Niedziałkowski 1994 Warszawa 20:00
510 PAWEŁ NOSALIK 1976 Augustów ORTOSTOM AUGUSTÓW 20:00
511 Marek Nowak 1991 Warszawa 20:00
512 Olga Nowak 1987 Białystok 20:00
513 Klaudia Nowakowska 2000 Płock 20:00
514 Maciej Obcowski 1977 Warszawa Złe To 20:00
515 Łukasz Ornacki 1984 Krakow 20:00
516 Adam Paliwoda 1976 Ełk RysiuTEAM 20:00
517 Jarosław Perkowski 1966 Białystok 20:00
518 Mateusz Piwnicki 1992 Warka 20:00
519 Adam Polko 1975 Dąbrowa Górnicza Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach 20:00
520 Dominika Poluszyńska 1994 Warszawa 20:00
521 Piotr Potapczyk 1983 Baciuty Kolonia 20:00
522 Agata Puchała 1990 Warszawa 20:00
523 Marta Puchała 1992 Warszawa 20:00
524 Joanna Pyrak 1987 Warszawa Aegon Run 20:00
525 Piotr Radzki 1985 Warszawa NoClub 20:00
526 Paweł Rybiński 1980 Warszawa 20:00
527 Dorota Rypina-Gałązka 1967 Ostrołęka Biegam Bo Lubię Ostrołęka 20:00
528 Anna Rzepecka-Gontar 1975 Ciechanow 20:00
529 Jarosław Siess 1961 Pabianice 20:00
530 Wojtek Sikorski 1980 Białystok Wyczesani 20:00
531 Rafał Sobieszek 1977 Łódź RYSIOTEAM 20:00
532 Krzysztof Staniszewski 1980 Grajewo Maratonka Grajewo 20:00
534 Dariusz Stoń 1976 Garwolin 20:00
535 Maciej Strzyżewski 1980 Łazy 20:00
536 Marek Suchcicki 1977 JASIENICA Roch Jasienica 20:00
537 Wiktor Susicki 1986 Warszawa 20:00
538 Jarosław Szmigielski 1977 Łódź 20:00
539 Szymon Szociński 1977 Katowice Spartanie Dzieciom 20:00
540 BOGDAN TARKOWSKI 1984 CIECHANOWIEC 20:00
541 Kamil Tarnowski 1992 Warszawa Westwing 20:00
542 Marcin Tarnowski 1977 Warszawa 20:00
543 Bartosz Tomanek 1989 Warszawa 20:00
544 Mariusz Truchan 1976 Żytkiejmy Wilki Puszczy Rominckiej 20:00
545 Grażyna Trześniewska 1974 Szydłowiec PKO bp 20:00
546 Paweł Tuzinek 1973 Skaryszew 20:00
547 Rafał Uchal 1985 Wieliszew Bike Fun Legionowo 20:00
548 Jakub Waśko 1993 Ząbki 20:00
549 Tomasz Wiśniewski 1970 Warszawa 20:00
550 Paweł Wołosiewicz 1991 Białystok 20:00
551 Paulina Woźniewska 1992 Białystok Crossfit Białystok 20:00
552 Paweł Wółkiewicz 1970 Pruszków KS Staszewscy 20:00
553 MICHAŁ WRÓBLEWSKI 1987 WARSZAWA PRZYJACIELE ELSY 20:00
554 Tomasz Zaniewski 1967 Białystok 20:00
555 Witold Zielonka 1978 Poznań 20:00
556 Grzegorz Żak 1981 Warszawa Klub Piwosza 20:00
557 Adam Badowski 1983 Warszawa PZU Sport Team 20:00
558 Cezary Barwiński 1977 Grzybowo 20:00
559 Rafał Bellwon 1980 Rumia 20:00
560 Mariusz Biernacki 1971 Biała podlaska 20:00
561 Zuzanna Borucka-Sulich 1983 Warszawa Biesiadniczo Biegowy K.S. ŁAWECZKA Wilanów 20:00
562 Justyna Borys 1985 Koszalin 20:00
563 Marta Brejnak 1980 Białystok DrTusz Biega 20:00
564 Adam Choryński 1983 Swarzędz swarzedz24.pl 20:00
565 Beata Ciereszko 1988 Białystok Białystok Biega Team 20:00
566 Dariusz Czemiel 1980 Białystok Dariusz Czemiel 20:00
567 Wojciech Dąbrowski 1983 Piaseczno 20:00
568 Krzysztof Dziekoński 1976 Łódź ŁódźRunCrew/JAKOteam 20:00
569 Wojciech Frąckiewicz 1986 Łomża Run Team Piatnica 20:00
570 Elżbieta Frączek 1969 Sokołów Podlaski 20:00
571 Dariusz Frydrych 1969 Moderówka KKB MOSiR Krosno 20:00
572 Karolina Gałczyńska-Szymczyk 1972 Suchedniow 20:00
573 Renata Glińska 1973 Warszawa KS Staszewscy 20:00
574 Dawid Głośny 1993 Warsaw 20:00
575 Monika Głuszkowska 1972 Warszawa KS Staszewscy 20:00
576 Mariusz Gołko 1976 Białystok 20:00
577 Katarzyna Grzybowska-Tomaszek 1973 Warszawa Human to Business Team 20:00
578 Jacek Hernik 1959 Warszawa 20:00
579 Tomasz Hryszko 1973 Białystok 20:00
580 Renata Jakubisiak 1981 Warszawa AegonRun 20:00
581 Paweł Jakubowski 1990 Lublin 20:00
582 Łukasz Jarosiński 1976 Krzewina Tańczące Muchomorki 20:00
583 Piotr Juchimowicz 1996 Łomża 20:00
584 Paweł Juszyński 1982 Szepietowo 20:00
585 Damian Karczmarz 1996 Kęty Maratończyk Poznań 20:00
586 EWA KIEŁSA 1993 ŁAPY 20:00
587 Marcin Kociakowski 1982 Grabówka 20:00
588 Marcin Kolemba 1978 Białystok 20:00
589 Kamil Komarnicki 1979 Warszawa 20:00
590 Edward Komendacki 1974 Krakuf Edi Team 20:00
591 KRZYSZTOF KONIEC 1970 WIĘCBORK Od początku do końca 20:00
592 Daniel Kordek 1975 Warszawa Białystok Biega Team 20:00
593 Jacek Korpalski 1967 Warszawa 20:00
594 Dorota Kossakowska 1970 Węgrów Nowa Huta Team 20:00
595 Monika Kotlenga 1979 Iława S4H 20:00
596 Magdalena Kozielska 1996 Warszawa Twoja Stara Team 20:00
597 Katarzyna Krauze 1975 Niewodnica Korycka 20:00
598 Łukasz Król 1986 Warszawa PZU Sport Team 20:00
599 Aneta Kruszewska 1982 Wyszków 20:00
600 Anna Księżak 1986 Warszawa PZU Sport Team 20:00
601 Przemysław Kubiak 1976 Strzegom Strzegomska 12 20:00
602 Anna Kubiak 1976 Strzegom 20:00
603 Mateusz Kucaba 1990 Warszawa 20:00
604 Maciej Kuczyński 1988 Białystok 20:00
605 Sebastian Kuklo 1980 Bialystok 20:00
606 Roman Leszczyński 1951 Ostrołęka so-biebie-gam 20:00
607 Paweł Lipowski 1977 Kraków 20:00
608 Tomasz Łapiński 1976 Warszawa 20:00
609 Jerzy Łopąg 1976 Chełm ARKA 20:00
610 Joanna Magielewska 1980 Mikołów PZU SPORT TEAM 20:00
611 Katarzyna Maksymowicz 1980 Góraszka Team ZabieganeDni 20:00
612 Ireneusz Mendrek 1982 Warszawa 20:00
613 Anna Moniuszko 1980 Juchnowiec Dolny Konopielka 20:00
614 Katarzyna Morawska 1990 Białystok 20:00
615 Marta Mroczek 1981 Chodów 20:00
616 Marcin Nicoś 1988 Lublin 20:00
617 Ania Nowak 1977 Koszalin 20:00
618 Łukasz Odzinkowski 1979 Warszawa TriNegu 20:00
619 Joanna Olejniczak 1972 Krotoszyn KS Krotosz Krotoszyn 20:00
620 Dawid Onoszko 1983 Sokółka 20:00
621 Magdalena Ornacka 1989 Kraków 20:00
622 Joanna Osipiuk 1988 Białystok 20:00
623 Przemysław Papiór 1985 wrocław uśmiechnięci 20:00
624 Robert Perlan 1975 Leszno 20:00
625 Robert Pilewski 1974 Borówiec Night Runners Września 20:00
626 Wojciech Podlasiński 1981 Pruszków wkurw_team 20:00
627 Justyna Przychodzka 1983 Malbork 20:00
628 Dorota Rakoczy 1977 Milanówek 20:00
629 Artur Rogolski 1975 Warszawa PZU SPORT TEAM 20:00
630 Sylwia Rogowska 1980 Łyski 20:00
631 Jacek Rybak 1973 Białystok 20:00
632 Mirosław Rzepka 1960 Warszawa 20:00
633 Magdalena Serkowska 1992 Koszalin 20:00
634 Piotr Siembor 1973 Radom 20:00
635 Krzysztof Sokólski 1975 Olmonty Drużyna Konopielki 20:00
636 Krzysztof Stankiewicz 1967 Zielonka 20:00
637 Marcin Stawiarz 1990 Cieszyn 20:00
638 Mariusz Steczkiewicz 1979 Poznań 20:00
639 Zbigniew Stefaniak 1974 Wejherowo Wejherowo 20:00
640 Filip Strzelecki 1977 Warszawa 20:00
641 IGA SZARMACH 1988 BIAŁYSTOK 20:00
642 Izabela Szlendak-Becek 1978 Warszawa Biesiadniczo Biegowy K.S. ŁAWECZKA Wilanów 20:00
643 Paweł Szymczyk 1972 Suchedniów 20:00
644 Albert Świrta 1995 Warszawa 20:00
645 Mirosław Tałałaj 1957 Sokółka 20:00
646 Monika Tarasiuk 1979 Rzepniki 20:00
647 Aneta Tyszkiewicz 1985 Warszawa Run to Earth 20:00
648 Ewa Wiesławska 1973 Białystok 20:00
649 Cezary Wróbel 1978 BIAŁYSTOK 20:00
650 Wojciech Wysocki 1991 Węgorzewo 20:00
651 Dawid Zabielski 1992 Białystok CHŁOPCY CHORTENOWCY 20:00
652 Tomasz Zacharzewski 1964 Warszawa 20:00
653 Aneta Zagórska 1992 Białystok DrTusz Biega 20:00
654 Magdalena Zawadzka 1981 Warszawa AKS Polonia Warszawa 20:00
655 Michał Zawadzki 1992 Białystok 20:00
656 PAULINA ZDUNIUK 1989 MIELNIK - 20:00
657 sławomir- zieniewicz 1954 Klepacze Start Białystok 20:00
658 Paulina Babicka 1988 Białystok 20:00
659 Robert Bielawski 1979 Białystok 20:00
660 Beata Biernacka 1968 Białystok 20:00
661 ROMAN CIECIUCH 1984 BIAŁYSTOK R1 MEDIA 20:00
662 Bartosz Czaczkowski 1977 Białystok 20:00
663 Mariusz Czapnik 1963 Kajetany 20:00
664 Małgorzata Czapnik 1963 Kajetany 20:00
665 Andrzej Ćwikła 1952 Goniądz LatanieBalonem.pl 20:00
666 Michał Dobrosz 1980 Łódź Gillette Run 20:00
667 Karol Dziarnowski 1970 Łódź 20:00
668 Anouchka Eichmann 1973 Krakow 20:00
669 Piotr Fronc 1985 Brańsk Ciechanowiec Biega 20:00
670 Sławomir Gajda 1976 Dęblin 20:00
671 Łukasz Gawryluk 1994 Białystok 20:00
672 Edyta Gołębiowska 1988 Białystok 20:00
673 Wojciech Gontarz 1980 Lublin PKO Bank Polski 20:00
674 Jacek Goszczyński 1967 Pęchcin 20:00
675 Katarzyna Grabowska 1971 Warszawa Dynamo Kołomyja 20:00
676 Joanna Grochowska 1964 Warszawa 20:00
677 Karolina Jeleniewska 1991 Białystok 20:00
679 Malgorzata Karlak 1974 Śrem 20:00
680 Joanna Konieczna-Sałamatin 1966 Warszawa Dynamo Kołomyja 20:00
682 Elwira Kostrzewa 1975 WARSZAWA Pzu sport team 20:00
683 Magdalena Kraszewska 1994 Białystok 20:00
684 Robert Krych 1970 Rąbień 20:00
685 Monika Kurowska 1977 Stary Dybów Wataha łączy nas bieganie 20:00
686 Elżbieta Kuryś 1991 BIALYSTOK 20:00
687 Wioletta Leżanka 1981 Białystok 20:00
688 Dorota Limontas 1987 Olsztyn 20:00
689 Dorota Łobejko 1980 Warszawa 20:00
690 Paweł Maciakiewicz 1979 Warszawa 20:00
691 Maciej Madej 1971 Kiełczów 20:00
692 Karolina Makowska 1992 Białystok 20:00
693 Paweł Mądry 1978 Łuków 20:00
694 Wojciech Miłkowski 1969 Sokołów Podlaski 20:00
695 Gabriela Mróz 1993 Jedlicze MUKS PODKARPACIE JEDLICZE / PAWKO RUNNER TEAM 20:00
696 Agnieszka Murach 1969 Ostrołęka Kurpiowskie Centrum Weterynaryjne 20:00
697 Anna Musiał 1991 Poznań DBL 20:00
698 Anna Maria Olchowik 2003 Białystok 20:00
699 Marlena Ostrowska 1993 Czarna Białostocka Grupa Biegowa Czarna Białostocka 20:00
700 Michał Owłasiuk 1992 Białystok 20:00
701 Karolina Pasieczna 1986 Mińsk Mazowiecki 20:00
702 Katarzyna Pilarska 1984 Piastów Rozbiegany Piastów 20:00
703 Katarzyna Pochodowicz 1998 Białystok 20:00
704 Wanda Przybylak 1955 Piastow 20:00
705 Anna Rosłaniec 1984 Stara Wieś Półmaraton Wiązowski 20:00
706 Marcin Rozwadowski 1978 Pruszków 20:00
707 Elżbieta Różańska 1978 Majdan Półmaraton Wiązowski 20:00
708 Agnieszka Santos 1991 Bialystok 20:00
709 Aleksandra Sender-Janeczek 1979 WROCŁAW 20:00
710 Dorota Skibicka 1973 Warszawa PZU Sport Team 20:00
711 Ewa Skrzecz 1984 Warszawa 20:00
712 Adam Smyk 1982 Gdynia 20:00
713 Pawel Sosnowski 1978 Piaseczno 20:00
714 Daniel Stryjek 1979 Ostrówek 20:00
715 Magdalena Subieta 1984 Białystok 20:00
716 Marcin Szczepański 1988 Nowy Dwór Gdański 20:00
717 Jarosław Szostakowski 1967 Warszawa 20:00
718 Basia Świdzińska-Szwed 1970 Krzysztoforzyce RunningPerformance.pl 20:00
719 DARIUSZ TANAJEWSKI 1987 Olsztyn Procter and Gamble Running Team 20:00
720 Robert Tarantowicz 1980 Lewickie 3T Stowarzyszenie 20:00
721 Kamil Waracki 1993 Ostrów Mazowiecka 20:00
723 Krzysztof Weka 1985 Białystok BBT 20:00
724 ELA WRONA 1977 KRAKÓW 20:00
726 Julian Majchrzak 1988 Warszawa Team ZabieganeDni 20:00
727 Krzysztof Dzieduszow 1981 Białystok DrTusz Biega 20:00
728 Łukasz Klekner 1994 Białystok 20:00
729 Stanisław Warykowski 1962 Olecko Olecko Biega 20:00
730 Maciej Jędrachowicz 1988 Łowicz AWF Poznań / Drużyna Szpiku 20:00
731 Sebastia Zasępa 1979 Józefosław Team ZabieganeDni 20:00
732 Ryszard Dykiert 1952 Szafranki Stowarzyszenie Aktywni Znad Rospudy 20:00
733 SŁAWOMIR GORZKOWICZ 1973 ZAMOŚĆ 20:00
734 Witold Misztela 1972 Warszawa IKS Smok Orneta 20:00
735 Mirosław Rybałtowski 1976 Kleosin Spartanie Dzieciom 20:00
1001 Krzysztof Bałaj 1996 Warszawa Decathlon 20:30
1002 Tomasz Bielak 1989 Tuszów 20:30
1003 Krzysztof Biront 1980 Dzierżoniów Bielawska Akademia Biegania 20:30
1004 Jarosław Bosiński 1968 Marki 20:30
1005 Mateusz Dederko 1996 Białystok 20:30
1006 Andrzej DUDA 1982 Dzierżoniów Bielawska Akademia Biegania 20:30
1007 Adrian Ferenc 1992 Pisz Klub Morsów Pisz 20:30
1008 Mikita Halaskokau 1994 Warszawa 20:30
1009 Mariusz Spisz 1977 Warszawa 20:30
1010 Przemysław Jabłoński 1980 Łódź Pietrzyk Running Team 20:30
1011 Aleksander Kaczyński 1982 Łapy 3T Białystok 20:30
1012 Jarosław Kazberuk 1964 Wasilków Bialeko 20:30
1013 Łukasz Krystkiewicz 1981 Tulce Minionki Dachsera 20:30
1014 Paweł Kowalczyk 1974 Kęty KĘCKIE HARPAGANY 20:30
1015 PIOTR KUCZYŃSKI 1976 BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK BIEGA TEAM 20:30
1016 Norbert Marcinowski 1990 Bielawa Bielawska Akademia Biegania 20:30
1017 Błażej Marciszewski 2000 Ełk 20:30
1018 Tomasz Nowakowski 1978 Płock PTT DELTA 20:30
1019 Marcin Nowicki 1980 Legionowo Bravehearts Legionowo 20:30
1020 Sebastian Plaga 1984 Orzysz Run Team Tygrysy Orzysz 20:30
1021 Marek Reszka 1987 Lublin Klub Miłośników Ogórków 20:30
1022 Robert Rybicki 1968 Gąsewo Sokół Bodzanów 20:30
1023 Łukasz Sagan 1982 Białystok 20:30
1024 Arkadiusz Sak 1989 Siemiatycze 20:30
1025 Paweł Suchodolski 1981 Olecko Olecko Biega 20:30
1026 Agnieszka Sychniak 1980 Łódź AkademiaBiegacza.pl 20:30
1027 Kasia Szkoda 1991 Poznań 20:30
1028 Łukasz Taraszkiewicz 1987 Białystok 3T Białystok 20:30
1029 Łukasz Więckowski 1995 Warka KS Start Pułaski Warka 20:30
1030 Marek Winckiewicz 1976 Poznań 20:30
1031 Maciej Gryżewski 1972 Ełk Vege Runners 20:30
1032 Tomasz Abramik 1975 Dzierżoniów Bielawska Akademia Biegania 20:30
1033 Adam Adamowicz 1973 Białystok 20:30
1034 Pawel Adamowicz 1976 Łódź B/S/H/ Running Team 20:30
1035 Grzegorz Alfut. 1961 Sierpc Velo Sierpc 20:30
1036 Małgorzata Ambroszczyk 1983 Bielawa Bielawska Akademia Biegania 20:30
1037 Pavel Averin 1991 Warszawa 20:30
1038 Krzysztof Babik 1994 Źródła 20:30
1039 Janusz Baczewski 1984 Zambrów 20:30
1040 Jakub Baran 1982 Warszawa Lemiesz Team 20:30
1041 Bogdan Bartnicki 1979 Sierpc MOPS SIERPC 20:30
1042 Ewa Bazyluk 1983 Czarna Białostocka 20:30
1043 Karol Berent 1993 Białystok 20:30
1044 Mateusz Bielecki 1995 Wieliszew 20:30
1045 Rafał Bieluczyk 1977 Białystok 20:30
1046 Wojciech Bogusz 1961 Białystok Niezrzeszony 20:30
1047 Ireneusz Bogusz 1989 Poznań 20:30
1048 Karol Boruch 1995 Piotrowice 20:30
1049 Tomasz Bralewski 1969 Brańszczyk BOCIAN KRIS BRAŃSZCZYK 20:30
1050 Ryszard Burzynski 1974 Bielsko Biała 20:30
1051 Kamil Chmielewski 1991 Białystok 20:30
1052 Adam Chodorowski 1987 Białystok 20:30
1053 Łukasz Czaban 1978 Łomianki 20:30
1054 Tomasz Daniło 1987 Białystok Zawady 20:30
1055 Piotr Dederko 1972 Białystok DedeTeam 20:30
1056 Łukasz Dębowski 1990 Zambrow 20:30
1057 Grzegorz Dzięgielowski 1981 Kobyłka 20:30
1058 Wojciech Dzikowski 1984 Turośń Kościelna Biegamy Turośń Koscielna 20:30
1059 Piotr Fajkowski 1986 Warszawa Adidas Runners Warsaw 20:30
1060 Daniel Filochowski 1976 Pruszków Aktywna Pszczyna 20:30
1061 Tomasz Gaiński 1980 Białystok 3T Białystok 20:30
1062 Aldona Gałecka 1984 OstrówMazowiecka 20:30
1063 Karol Glinka 1985 Pułtusk 20:30
1064 Karol Gołda 1987 Włoszczowa 20:30
1065 Anita Górna 1984 Kraków LPP TEAM 20:30
1066 MICHAŁ GRABOWSKI 1984 SUCHEDNIÓW 20:30
1067 MICHAŁ IŻEL 1980 ŁÓDŹ 20:30
1068 Sebastian Janiuk 1979 Juchnowiec Dolny Drużyna Konopielki 20:30
1069 Paweł Kacpura 1976 Pruszków 20:30
1070 Maciej Kisiel 1977 Dzierżoniów Bielawska Akademia Biegania 20:30
1071 Adam Kottowicz 1980 Zabłudów 20:30
1072 Grzegorz Kowalski 1981 Dąbrowa Górnicza W pogoni za duchem 20:30
1073 Zbigniew Królikowski 1964 Sierpc Tkkf Kubuś Sierpc 20:30
1074 Jacek Krysiński 1968 ełk Super Drużyna Ełk 20:30
1075 Rafał Kubiak 1980 Sosnowiec W pogoni za duchem 20:30
1076 Kamil Kucki 1984 Narzym AsfaltLOVE Dziki 20:30
1077 Andrzej Kudosz 1980 Gołdap Wital Gołdap 20:30
1078 Małgorzata Lusawa 1988 Warszawa MARGO Małgorzata Lusawa 20:30
1079 Krzysztof Łubiński 1972 Warszawa 20:30
1080 Roman Łukaszewski 1976 Warszawa 20:30
1081 Michał Maciejowicz 1984 Warszawa Nessi Team 20:30
1082 Tomasz Magiera 1982 Przedmoście VW 20:30
1083 Bogdan Makowski 1957 Płock 20:30
1084 Witold Martynowski 1969 Rogozino Sokół Bodzanów 20:30
1085 Ryszard Mączka 1979 Puławy Lubelski Bank Spółdzielczy 20:30
1086 Piotr Michałowski 1991 Białystok Nadaktywni 20:30
1087 artur mikina 1959 warszawa 20:30
1088 Rafał Miszczuk 1977 Łochów 20:30
1089 Konrad Molsa 1996 Nowy Dwór Mazowiecki KWIOW 20:30
1090 TOMASZ MURZYN 1974 Warszawa JUNIK 20:30
1091 Piotr Nazar 1985 Piła 20:30
1092 Tomasz Nowak 1987 Łowicz STARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZ 20:30
1093 konrad nowicz 1987 ŻYCHLIN 20:30
1094 Agnieszka Oksztul 1990 Białystok 20:30
1095 Sławek Olszewski 1974 Denkówek 20:30
1096 Kamil Osipowicz 1990 Warszawa 20:30
1097 Robert Osmólski 1977 Białystok NADAKTYWNI 20:30
1098 MARCIN PASTERNAK 1983 Poznań 20:30
1099 Paweł Pawlukiewicz 1991 Sigajny 20:30
1100 Krzysztof Petelczyc 1978 Białystok Kiedy meta? 20:30
1101 Sylwester Polkowski 1976 Suwałki OIRP Białystok 20:30
1102 Renata Połubok 1977 Ełk 20:30
1103 Krzysztof Poniatowski 1974 Skierniewice 20:30
1104 Kamil Przemielewski 1985 Stożne Olecko Biega 20:30
1105 Rafał Rybicki 1994 Gąsewo Sokół Bodzanów 20:30
1106 Łukasz Sarnacki 1987 Wyszków 20:30
1107 Andrzej Skrzyński 1971 Warszawa 20:30
1108 Krzysztof Stepczyński 1988 Zambrów 20:30
1109 Mateusz Stobnicki 1993 Nowe grabie Gąbin Biega 20:30
1110 Marcin Strzałkowski 1988 Kielce wkurw_team 20:30
1111 Jarosław Szajewski 1976 Sochaczew 20:30
1112 Paweł Szelchauz 1984 Lublin PKO Bank Polski 20:30
1113 PAULA SZNAJDERSKA 1987 Jaźwina Bielawska Akademia Biegania 20:30
1114 Magdalena Sznajderska 1989 Jaźwina Bielawska Akademia Biegania 20:30
1115 Paweł Świdniewicz 1983 Kraków 20:30
1116 Roman Trocha 1963 Dzierżoniów Bielawska Akademia Biegania 20:30
1117 Daniel Tumiel 1977 Roma CALCATERRA SPORT ASD 20:30
1118 Jakub Walicki 1992 Czartajew Dochodzimy w 1h59m 20:30
1119 Justyna Wądołowska 1993 Tykocin 20:30
1120 Tomek Wigda 1993 Białystok 20:30
1121 Renata Zaremba 1976 Siemiatycze 20:30
1122 Dariusz Zbieć 1982 Siedlce 20:30
1123 Angelika Zbieć 1984 Siedlce 20:30
1124 Aleksandra Zinówko 1972 Białystok 20:30
1125 Piotr Zubrzycki 1986 Tykocin 20:30
1126 MARIAN ŻUKOWSKI 1962 KWIATKOWICE KB Krokus Kwiatkowice 20:30
1127 Kamil Bakun 1986 Białystok 20:30
1128 Adam Bandel 1985 Łódź 20:30
1130 Dominik Barski 1992 Iłowo 20:30
1131 Marcin Barwicki 1978 Warszawa 20:30
1132 Konrad Beśka 1990 Kraków 20:30
1133 Magdalena Bielawiec 1993 Białystok Białostocka Sekta Biegaczy Vege Runners 20:30
1134 Maciej Biś 1972 Grabówka 20:30
1135 ANNA BOGDANOWICZ 1972 BIAŁYSTOK 20:30
1136 Karolina Chmielewska 1975 Luboń Luboński Klub Biegacza 20:30
1137 ANDRZEJ CZERNIAWSKI 1981 WASILKÓW PĘDZIWIATR BIAŁYSTOK 20:30
1138 Dorota Danielak 1984 Poznań 20:30
1139 Albert Dubij 1976 Ogrodniczki BIAŁYSTOK BIEGA TEAM 20:30
1140 jan dybczynski 1960 warszawa 20:30
1141 Mirosław Filipowicz 1965 Radom 20:30
1142 Dariusz Frąckiewicz 1973 Warszawa Biegam Na Tarchominie 20:30
1143 Mariusz Gajewski 1974 Pułtusk 20:30
1144 Tomasz Gawarkiewicz 1971 Gdynia 20:30
1145 Pawel Gierasimiuk 1986 Kamionka 20:30
1146 Diana Godlewska 1988 Łomża 20:30
1147 michal golebiowski 1977 warszawa 20:30
1148 Grzegorz Golec 1974 Kotorydz 20:30
1149 Paweł Grodzki 1993 Białystok 20:30
1150 RAFAŁ GRODZKI 1984 ŁAPY 20:30
1151 Dawid Groth 1990 Białystok 20:30
1152 Paweł Grygorczuk 1987 Białystok 20:30
1153 PIOTR GRZESZCZAK 1974 Warszawa DELL TECHNOLOGIES TEAM 20:30
1154 MARIUSZ GUTOWSKI 1975 BIAŁYSTOK - GRABÓWKA 20:30
1155 Grzegorz Horoszko 1965 Białystok 20:30
1156 Anna Jaglarska 1985 Warszawa 12tri 20:30
1157 Maciej Januszewski 1988 Ełk 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 20:30
1158 Paweł Juszczuk 1986 Białstok 20:30
1159 Jarek Kamieński 1981 Narewka 20:30
1160 Cezary Kamieński 1972 Białystok PODLASKA OKRĘGOWA IZBA INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA 20:30
1161 Justyna Kamińska 1983 Olsztyn Są Wolniejsi 20:30
1162 Dawid Karpuk 1985 Bielsk Podlaski 20:30
1163 Lidia Kopeć 1987 Mińsk Mazowiecki MKB DREPTAK 20:30
1164 Szymon Kopko 1988 Białystok 20:30
1165 Łukasz Kosacki 1983 Kielce ING Tech Poland 20:30
1166 Michał Kosiński 1981 Warszawa 20:30
1167 Mietek Kotowski 1982 Białystok 20:30
1168 Krzysztof Kotyniewicz 1978 Warszawa 20:30
1169 Ireneusz Kowal 1977 Leszno 20:30
1170 Krzysztof Kowalski 1968 Sopot HRmax Cross Team 20:30
1171 Renata Kozłowska 1987 Łódź TTPSC Running Family / AkademiaBiegacza.pl 20:30
1172 Leszek Kretowicz 1977 Sokółka Run Rorrest Run 20:30
1173 Przemysław Król 1988 Końskowola 20:30
1174 Aleksandra Krukowska 1999 Czermin - 20:30
1175 Krzysztof Krupa 1974 Warszawa 20:30
1176 Agnieszka Krupa 1978 Warszawa 20:30
1177 Monika Kucińska 1988 Pruszków 20:30
1178 Monika Kucka 1980 Mława BBL Mława 20:30
1179 Rafał Kuć 1981 Białystok 20:30
1180 Wojciech Kustosz 1971 Józefosław Józef Cytrus Team 20:30
1181 PAWEL LENKIEWICZ 1986 BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK BIEGA TEAM 20:30
1182 MARCIN LESZCZYŃSKI 1976 BIAŁYSTOK TIM MAŁEGO 20:30
1183 DANIEL Leśniewski 1984 Białystok Vege Runners 20:30
1184 Marcin Ławicki 1986 Włocławek WkurwTeam 20:30
1185 Ewelina ŁĘCZYCKA 1980 Białystok 20:30
1186 Andrzej Łukasik 1965 Lublin 20:30
1187 Natalia Malinowska 1992 Bielawa Bielawska Akademia Biegania 20:30
1188 Artur Matejczyk 1976 Białystok OUTDOOR TRAINING 20:30
1189 Marek Matys 1967 Białystok - 20:30
1190 Marzena Miernik 1973 Myślenice 20:30
1191 MICHAŁ MIERZYŃSKI 1992 BIAŁYSTOK 20:30
1192 Andrzej Mikołajczuk 1961 Siedlce Kropka Team 20:30
1193 EMILIA MILCZAREK 1985 WYSZKÓW 20:30
1194 HUBERT Milewski 1977 ZAŚCIANKI Nadaktywni 20:30
1195 Arkadiusz Motyka 1986 Sierpc TKKF KUBUS 20:30
1196 Zdzisław Motyka 1961 Sierpc TKKF KUBUS 20:30
1197 Tomasz Mużyło 1980 Ełk 20:30
1198 Agnieszka Myszkiewicz 1982 Warszawa PZU Sport Team 20:30
1199 Michał Niedźwiedź 2001 Narewka 20:30
1200 ANNA NIEWIAROWSKA 1974 CIECHANOWIEC 20:30
1201 Jakub Nowowiejski 1992 Poznań 20:30
1202 Adrian Okoń 1989 Staszów 20:30
1203 Jerzy Okurowski 1941 Supraśl Spokrewnieni 20:30
1204 Piotr Omelianiuk 1994 Białystok 20:30
1205 Adam Owieczko 1987 Bialystok 20:30
1206 Karol Pasek 1988 Warszawa PZU Sport Team 20:30
1207 Małgorzata Pawlak 1974 Gniezno 20:30
1208 Krzysztof Pawlak 1974 Gniezno 20:30
1209 Dariusz Perło 1972 Białystok 20:30
1210 Jarosław Pietras 1970 Radom 20:30
1211 TOMEK PIROGOW 1976 ŁOZISKA K/PIASECZNA 20:30
1212 Paweł Przygoda 1977 Izabelin 20:30
1213 Mariusz Pyzowski 1983 Siemiatycze PK Siemiatycze 20:30
1214 Patryk Radzicki 1982 Nurzec-Stacja 20:30
1215 Marek Rodziewicz 1982 Mrągowo CrossBox Mrągowo 20:30
1216 Marcin Rynkowski 1972 BIAŁYSTOK 20:30
1217 Krystyna Rzymowska 1969 Warszawa 20:30
1218 ALEKSANDER SABODACHA 1951 WARSZAWA BIEGAM DLA ZOSI ZAWADA 20:30
1219 Diana Siegień 1997 Bielsk Podlaski 20:30
1220 Grzegorz Sieńko 1971 Białystok 20:30
1221 Bogumił Słomka 1978 Warszawa 20:30
1222 Anna Sokołowska 1967 Mława 20:30
1223 ROBERT SREBRZYŃSKI 1971 Piaseczno 20:30
1224 Zdzisław Stefanowicz 1968 Białystok 20:30
1225 Sylwester Steuer 1980 Białystok Białystok Biega Team 20:30
1226 Krzysztof Strapczuk 1991 Białystok Rosti 20:30
1227 Edyta Suchodolska 1988 Olecko Olecko Biega 20:30
1228 Władysław Sulowski 1954 Marysin 20:30
1229 Dariusz Sutuła 1973 Ząbki 20:30
1230 Maciej Swolkień 1998 Warszawa 20:30
1231 Kamil Szczecina 1987 Białystok 20:30
1232 Włodzimierz Szewc 1968 Łódź Romus 20:30
1233 Zbigniew Szumski 1964 ŚWIEBODZIN 20:30
1234 Karolina Szymczak 1985 Ząbki Warbud Running Team 20:30
1235 RAFAŁ ŚLIWKA 1981 BIAŁYSTOK 20:30
1236 Krzysztof Świrydziuk 1976 Białystok Białystok Biega Team 20:30
1237 Tomasz Tarasiuk 1968 Nowodworce 20:30
1238 Sebastian Tarnowski 1979 Trzebnica Sokół Lubin 20:30
1239 Izabela Tomaszewska 1984 Drobin Sokół Bodzanów 20:30
1240 Jerzy Trofimiuk 1968 Białystok 20:30
1241 ALEKSANDER TURCZYŃSKI 1959 BIAŁYSTOK - 20:30
1242 Jacek Walac 1983 Grodzisk Mazowiecki DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki 20:30
1243 Hubert Węglarz 1986 Supraśl Run forrest run 20:30
1244 Artur WIELGAT 1999 Netta Folwark Augustowskie Stowarzyszenie Kulturalno-Społeczne 20:30
1245 Krzysztof Wierzbowski 1994 Bartoszyce 20:30
1247 MIROSŁAW WOŁOWIEC 1966 Radom 20:30
1248 Dorota Wójcik 1981 Oświęcim 20:30
1249 Anna Wójcik 1981 Białystok 20:30
1250 Bartek Wróbel 1980 Białystok 20:30
1251 Marcin Wróblewski 1977 Białystok Rosti 20:30
1252 Magdalena Wszeborowska 1988 Ełk 20:30
1253 ŁUKASZ WYSOCKI 1983 BIAŁYSTOK 20:30
1254 Andrzej Zabrocki 1962 Białystok Podlasiaki Team 20:30
1255 Daniel Zawłocki 1979 Komorowo 20:30
1256 Jakub Ząbczyk 1979 Przybysławice 20:30
1257 Tomasz Zdunowski 1984 Warszawa 20:30
1258 Marcin Zinówko 1997 Białystok 20:30
1259 Grzegorz Zorczykowski 1985 Ełk SuperDrużynaEłk 20:30
1260 Barbara Antonienko-Płoszczuk 1979 Białystok Białostocka Sekta Biegaczy 20:30
1261 Anna Augustyniak 1980 Białystok 20:30
1262 Mikita Bahdanau 1993 Warszawa 20:30
1263 MARCIN BAZYLEWICZ 1991 KRASNOPOL 20:30
1264 Sławomir Bessaraba 1972 Warszawa 20:30
1265 Jagoda Bessaraba 1993 Warszawa 20:30
1266 Krzysztof Bibułowicz 1980 Suraż 20:30
1267 dariusz bieryło 1962 śródlesie 20:30
1268 Tomasz Brokos 1986 Gdańsk DCT drużyna biegowa 20:30
1269 Rafał Bujnarowski 1991 MOŃKI 20:30
1270 Kazimierz Bujnicki 1964 Wołomin PG Running Team 20:30
1271 Sebastian Burzyński 1991 MOŃKI 20:30
1272 Jacek Bzdun 1972 Kiełczów 20:30
1273 Radosław Cebula 1993 Białystok 20:30
1274 Agata Cieślik 1981 Siemiatycze 20:30
1275 Marta Czemiel-Miękisz 1978 Białystok 20:30
1276 Jurek Czykwin 1967 Bielsk Podlaski Noworoczny Bieg Tura Bielsk Podlaski 20:30
1277 Magdalena Danel 1985 Kraków Nowa Huta Team 20:30
1278 Agnieszka Dobrowolska 1994 Wrocław 20:30
1279 Łukasz Dziedziul 1983 Rutki-Kossaki jSession 20:30
1280 Anna Dziedziul 1984 Rutki-Kossaki jSession 20:30
1281 Monika Dzielnik 1972 Łapy 20:30
1282 Konrad Dzwonkowski 1992 Białystok 18 Pułk Rozpoznawczy 20:30
1283 Dariusz Filipek 1976 Warszawa Warbud Running Team 20:30
1284 Krzysztof Gadziński 1984 Białystok 20:30
1285 Kuba Gaszyński 1982 Białystok RozbiegaMy Nowy Dwór 20:30
1286 Magdalena Godlewska 1980 Szczytno 20:30
1287 Dariusz Grześ 1970 Białystok Białystok Biega Team 20:30
1288 Krzysztof Gudaniec 1980 Bydgoszcz 20:30
1289 Lidia Horbatiuk 1986 Kraków Run21 20:30
1290 Grzegorz Jagoda 1974 Legionowo 20:30
1291 Diana Jancewicz 1982 Białystok Vege Runners 20:30
1292 Małgorzata Jankowska 1983 Kętrzyn Drużyna ML 20:30
1293 Paweł Jarocki 1986 Białystok 20:30
1294 Rafał Jeżak 1976 Radom Straż Pożarna 20:30
1295 Adrianna Józwiak 1994 Płock Podolszyce Płock 20:30
1296 Beata Jóźwiak 1977 Siemiatycze 20:30
1297 Julita Kasjaniuk 2000 Bielsk Podlaski KU AZS WSWFiT Białystok 20:30
1298 Marta Kasprzak 1982 Kętrzyn 20:30
1299 Jarosław Kasprzak 1981 Kętrzyn 20:30
1300 Ivan Kazinets 1995 Wroclaw 20:30
1301 Agnieszka Kędra-Sulej 1977 Warszawa WAT / AKS-SOFT TEAM 20:30
1302 Ewa Kleniewska 1987 Grabowka 20:30
1303 Tomasz Kotowski 1991 Białystok 20:30
1304 Jarosław Kotowski 1982 Białystok 20:30
1305 Brygida Kotyniewicz 1976 Warszawa 20:30
1306 Mateusz Kowalczyk 1991 Przytyk OGRY PRZYTYK 20:30
1307 Milena Kraszewska 1988 Białystok Białystok Biega Team 20:30
1308 Grzegorz Kraśnicki 1975 Choroszcz 20:30
1309 Grzegorz Kruszewski 1980 Nowe Piekuty 20:30
1310 Monika Kucikowicz 1977 Białystok 20:30
1311 Michał Kwiecień 1980 Warszawa 20:30
1312 Robert Machnicki 1986 Ryki 20:30
1313 Jan Majewski 1947 Mrągowo 20:30
1314 Michał Marków 1979 Warszawa 20:30
1315 Anna Marków 1977 Warszawa 20:30
1316 Adrian Mielcarek 1991 Poznań Organic Race team /Minionki Dachsera 20:30
1317 Jakub Minkiewicz 2000 Sokółka 20:30
1318 Rafał Mirończuk 1976 Białystok MiGo 20:30
1319 Marika Mroczkowska 1987 krotoszyn Ks Krotosz Krotoszyn 20:30
1320 Michał Muzalski 1987 Warszawa 20:30
1321 Paweł Niewiarowski 1985 Dziadkowice Gladiatorsbyrmf4rt 20:30
1322 Krzysztof Nikitorowicz 1968 Mielnik 20:30
1323 Grażyna Nowak 1964 Chełm 20:30
1324 Ewelina Olszewska 1988 Olecko Olszewscy Running Team 20:30
1325 Wioletta Osuchowska 1972 Warszawa PKO Bank Polski 20:30
1326 Olga Paderewska 1981 Siedlce 20:30
1327 Andrzej Parchomiuk 1972 Chotyłów 20:30
1328 Paweł Perkowski 1979 Białystok Rosti Poland 20:30
1329 Dorota Perło 1972 Białystok 20:30
1330 Bernard Pietras 1975 Radom Świdnicka Grupa Biegowa 20:30
1331 MARIUSZ PIETRZYK 1974 WĘGORZEWO 20:30
1332 Julita Piotrowska 1979 Ciasne ZURAWBIALYSTOK 20:30
1333 Piotr Ptasiński 1970 Warszawa 20:30
1334 Karol Rybnik 1990 Nowe Aleksandrowo 20:30
1335 Marcin Rzepnicki 1995 Kolno Patoholics 20:30
1336 Katarzyna Sabura-Mielnik 1989 Wrocław 20:30
1337 Anna Sadura 1975 Orzysz Run Team Tygrysy Orzysz 20:30
1338 Monika Słomka 1990 Białystok 20:30
1339 Paweł Skorupiński 1973 Łowicz Barlinek Team RUN FOREST 20:30
1341 Joanna Smyrek 1975 Trzcinica 20:30
1342 Andrzej Sowa 1981 Pilawa 20:30
1343 Piotr Starczewski 1961 Pruszków 20:30
1344 ROMAN STARZOMSKI 1972 WROCŁAW 20:30
1345 Piotr Suchodoła 1979 Krupniki 20:30
1346 Katarzyna Sutkowska 1982 Kętrzyn Marta i Ja 20:30
1347 Paweł Szatyłowicz 1990 Białystok 20:30
1348 Anna Szewczak 1992 Białystok Tofinkowo 20:30
1349 Urszula Szłapa 1983 Czarków 20:30
1350 Andrzej Szulc 1974 Łapy 20:30
1351 Andrzej Szumowski 1971 Białystok BIAŁYSTOK BIEGA TEAM 20:30
1352 Monika Taraszkiewicz 1986 Białystok Pędzące Ślimaki Łosice 20:30
1353 Piotr Tomasik 1984 Łódź ReebokRunCrew LDZ 20:30
1354 Artur Topolewicz 1976 Białystok Rosti 20:30
1355 Tomek Wacławek 1993 Gliwice Gliwice Biegają 20:30
1356 Joanna Wesenberg-Kaszubowska 1982 Szczytno 20:30
1357 Anna Wiazowska 1992 Białystok Palę wrotki 20:30
1358 Tomasz Wierzbowski 1995 Bartoszyce 20:30
1359 Tomasz Wilk 1969 Miechów Miechów biega 20:30
1360 Edyta Winnicka 1976 Białystok 20:30
1361 Ania Wośko 1994 Opole 20:30
1362 Joanna Zabudowska 1976 Czyżew 20:30
1363 Tomasz Zgoda 1971 Warszawa 3:33 TEAM 20:30
1364 Paweł Zieliński 1988 Orzysz Run Team Tygrysy Orzysz 20:30
1365 DOROTA ŻEBROWSKA 1978 SZCZYTNO 20:30
1366 Urszula Żoch 1992 Warszawa - 20:30
1367 Agnieszka Żoch 1992 Warszawa, MAZOWIECKIE - 20:30
1368 Mariusz Kruszewski 1974 Białystok 20:30
1369 Kornelia Andrejewicz 1989 Białystok 20:30
1371 Sara Augustyn 1990 Kraków HEINEKEN Kraków Running Club 20:30
1372 Cezary Bogaj 1971 Białystok 20:30
1373 Dariusz Bogaj 1972 Warszawa 20:30
1374 Krzysztof Borkowski 1974 Białystok Vege Runners 20:30
1376 Urszula Bujnarowska 1992 MOŃKI 20:30
1377 Wojciech Car 1978 Białystok Solo 20:30
1378 Dominika Chimkowska 1995 Białystok 20:30
1379 Daniel Chodziński 1974 Nowy Dwór Mazowiecki 20:30
1380 Przemysław Chorąży 1976 Białystok 20:30
1381 Monika Cięszczyk 1976 Orzysz Run Team Tygrysy z Orzysza 20:30
1382 Maciej Dakowicz 1981 Warszawa Deloitte Adventure Team 20:30
1383 Danuta Dąbrowska 1960 Pisz 20:30
1384 Edyta Fabijańska 1982 Siemiatycze 20:30
1385 Dawid Frejtag 1987 Giżycko 20:30
1386 Marek Frenkel 1968 Stare Babice 20:30
1387 Jarosław Gacioch 1969 Orzysz Run Team Tygrysy z Orzysza 20:30
1389 WOJCIECH GLIŃSKI 1980 WASILKÓW 20:30
1390 Mateusz Głażewski 1992 Mońki 20:30
1391 Agnieszka Golonka 1975 Orzysz Run Team Tygrysy z Orzysza 20:30
1393 Wojciech Gromkowski 1961 Nowe Aleksandrowo 20:30
1394 Martyna Gujska 1983 Białystok 20:30
1395 Teresa Jagoda 1977 Legionowo 20:30
1396 Przemysław Kamiński 1994 Ignatki-Osiedle 20:30
1397 Beata Klimkiewicz-Sikora 1976 Legionowo 20:30
1398 Piotr Kobyliński 1978 BIAŁYSTOK 20:30
1399 Małgorzata Kolęda 1981 Augustów ORTOSTOM 20:30
1400 Artur Kral 1979 Ruda Śląska 20:30
1402 Jerzy Kuśpit 1961 Lublin 20:30
1403 Łukasz Londowski 1987 Białystok 20:30
1404 Katarzyna Lubowska 1977 Sokółka SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA 20:30
1405 MAREK ŁUKJAŃCZUK 1966 Klepacze 20:30
1406 Jolanta Malarska 1970 Brzeg Dolny Fitnessacja 20:30
1407 Agata Megger 1974 Siemianice 20:30
1408 Katarzyna Milewska 1997 Białystok 20:30
1409 Marcin Mocarski 1977 Białystok 20:30
1410 Ilona Nieroda 1989 Białystok 20:30
1411 Jarosław Ogonowski 1970 Białystok 20:30
1412 Łukasz Ogrodnicki 1988 Wysokie Mazowieckie 20:30
1413 Barbara Olech 1990 Wólka Ratajska PZU Sport Team 20:30
1414 Joanna Osiecka 1979 Łódź 20:30
1415 Anna Pilewska 1970 Warszawa 20:30
1416 Dariusz Poczta 1973 Krotoszyn 20:30
1417 Kamil Pogorzelski 1997 Białystok 20:30
1418 Marcin Prusiel 1984 Białystok Misie Pysie 20:30
1419 Beata Pyszkowska 1989 Warszawa 20:30
1420 Renata Pyszkowska 1992 Warszawa 20:30
1421 Barbara Samoć 1976 Warszawa Team ZabieganeDni 20:30
1422 Maciej Sawicki 1994 Białystok 20:30
1423 Przemysław Sawicki 1990 Jurowce CHŁOPCY CHORTENOWCY 20:30
1424 Dariusz Sidorczuk 1967 Białystok - 20:30
1425 Zbigniew Siergiej 1965 Orzysz Run Team Tygrysy z Orzysza 20:30
1426 Jerzy Simoniuk 1958 Bielsk Podlaski - 20:30
1427 Judyta Siwy 1993 Białystok 20:30
1428 Lidia Skowronek 1984 Olsztyn R. Ambo / Są Wolniejsi 20:30
1429 Witek Snopek 1962 ŁODŹ SRT 20:30
1430 sławomir soroka 1971 warszawa 20:30
1431 KRZYSZTOF STAWIARSKI 1969 KĘPA POLSKA SOKÓŁ BODZANÓW 20:30
1432 Małgorzata Świąder 1990 Ludwikowice Kłodzkie TurboBabki 20:30
1433 Dorota Świderek 1991 Lubartów PZU SPORT TEAM 20:30
1434 Anna Tryniszewska 1987 Warszawa Leśne Szychy 20:30
1435 Iwona Uliszewska 1976 Orzysz Run team tygrysy z Orzysza 20:30
1436 Radosław Widera 1976 Miszewo Murowane Sokół Bodzanów 20:30
1437 Julia Wilczyńska 2002 Pruszków 20:30
1438 Mirosław Włodarczyk 1976 Włodawa 20:30
1439 DOROTA WYPYCH 1979 Warszawa Pro Family Sport Team 20:30
1440 JOANNA ZALEWSKA 1997 BIELSK 20:30
1441 Agnieszka Zawadka 1971 Blizne Jasińskiego 20:30
1442 Artem Ziberov 1980 Poznań SQUAD UA RUNNERS 20:30
1443 Daria Zychowicz 1975 Orzysz Run team Tygrysy z Orzysza 20:30
1444 Tomasz Kurowski 1984 Białystok PKO MOCNY SKŁAD BIAŁYSTOK 20:30
1445 Sławomir Borowiec 1973 Warszawa 20:30
1446 Marta Grech-Baran 1984 Warszawa Lemiesz Team 20:30
1447 MAREK KĘDZIORA 1958 WROCŁAW DANCELAND WROCŁAW 20:30
1448 Jarosław Kiełbaszewski 1964 Hajnówka 20:30
1449 PRZEMYSŁAW KOBRYŃSKI 1986 ŁOMŻA - 20:30
1450 PRZEMYSŁAW KSIĄŻCZYK 1976 Warszawa 20:30
1451 Miłosz Lenart 1965 Kętrzyn Drużyna ML 20:30
1452 Artur Lenkiewicz 1980 Białystok 20:30
1453 Ignacy Morawski 1983 Warszawa 20:30
1455 Przemysław Osik 1987 Białystok 3T Białystok 20:30
1456 Artur Pawiński 1978 Warszawa 20:30
1457 Damian Przeździecki 1979 Zambrów 20:30
1458 Jarosław Symko 1972 Olsztyn Team Kopeć/ DOBRA ENERGIA MPEC OLSZTYN 20:30
1459 Jarosław Szewczyk 1972 Białystok 20:30
1460 Krystian Tkaczuk 1959 Piastow run-log 20:30
1461 Arron Trevor 1971 Warszawa 20:30
1463 Anna Gadomska 1981 Warszawa PZU Sport Team 20:30
1464 Wiktor Gontarz 1981 Szczytno Klub Biegacza Jurund Szczytno 20:30
1465 Katarzyna Górecka 1976 Warszawa PKO Bank Polski 20:30
1466 Marek Grygoruk 1973 Bielsk podlaski 20:30
1467 Artur Józefiak 1978 Warszawa 20:30
1469 ADAM KASICA 1975 GRÓJEC - 20:30
1470 Andrzej Kisielewski 1973 Żytkiejmy Wilki Puszczy Rominckiej 20:30
1471 Jakub Koral 1993 Warszawa 20:30
1472 Tomasz Łak 1972 Wroclaw NOA 20:30
1473 Michał Nawrocki 1992 Gołdap 20:30
1474 IRENEUSZ OSTASZEWSKI 1976 BIAŁYSTOK 20:30
1475 Sławomir Patynowski 1972 Mysiadło AVERBIT 20:30
1476 Kamil Pawelec 1989 Sochaczew PZU Sport Team 20:30
1477 Mariusz Pilniak 1979 Warszawa 20:30
1478 Agnieszka Romaniuk 1995 Warszawa 20:30
1479 Piotr Strzelecki 1974 Warszawa Markowi Biegacze 20:30
1480 Łukasz Walkowiak 1973 Wieluń Wieluń Biega 20:30
1481 ZDZISŁAW WRZESIŃSKI 1965 Białystok osk SzAŁ 20:30
1482 Dariusz Wszeborowski 1967 Ełk 20:30
1483 MICHAŁ ANDRUSZKIEWICZ 1988 BIAŁYSTOK GLS TEAM 20:30
1484 Kamil Andrzejczuk 1992 Dobroszyce 20:30
1485 Maksim Ashamkou 1985 Lihachi 20:30
1486 Maksim Astapenka 1989 Жодино 20:30
1489 Marcin Bahojło 1980 Białystok 20:30
1490 Grzegorz Barański 1968 Brodnica 20:30
1491 Jakub Barański 1993 Kraków AZS UJ 20:30
1492 Sławomir Bernaciak 1971 Warszawa InPharm Team 20:30
1493 Marcin Bida 1982 Krasnystaw Vege Runners 20:30
1494 Celina Biela 1982 Warszawa Bielaki 20:30
1495 Arkadiusz Bieleninik 1970 Pucice 20:30
1496 ALIAKSEI BOHDAN 1986 Minsk 20:30
1497 Łukasz Borzym 1980 Kędzierzyn-Koźle 20:30
1498 Wojciech Broniek 1970 Ostrołęka Starglass Team 20:30
1499 Jarosław Bzura 1974 Białystok 20:30
1500 Jarosław Chmielewski 1969 Luboń 20:30
1502 ANDRZEJ CICHOCKI 1971 Białystok 20:30
1503 Damian Bukowski 1976 Witaszyce 20:30
1504 Robert Rataj 1973 Poznań 20:30
1505 Marcin Strządała 1983 Cieszyn BDB Event 20:30
1506 Agata Rybicka 1970 Gąsewo Sokół Bodzanów 20:30
1507 Aleksandra Iwaniuk 2002 Pruszków 20:30
2001 Piotrek Barszcz 1986 Węgrów 21:00
2002 RYSZARD BLOCH 1978 NURZEC-STACJA 21:00
2003 Artur Chętnik 1981 Białystok I-SPORT.PL / ISWIM BIAŁYSTOK 21:00
2004 RAFAŁ DĄBROWSKI 1982 Wasilków Dąbek -Bud 21:00
2005 Michał Dzienisik 2001 Grabówka 21:00
2006 Dariusz Filipczuk 1965 Zielonka Drużyna ML 21:00
2007 Artur Gawkowski 1991 Ostrów Mazowiecka Ostrów Biega 21:00
2008 Walenty Gryciuk 1969 Nurzec-Stacja 21:00
2009 Paweł Mielczarek 1981 Marki SUN CHEMICAL 21:00
2010 Marcin Nurzyński 1976 Warszawa Team ZabieganeDni 21:00
2011 PAWEŁ PAWLUCZUK 1978 BIAŁYSTOK - 21:00
2012 Jarosław Perkowski 1971 Suwałki 21:00
2013 Dariusz Sadowski 1978 Węgrów 21:00
2014 KAMIL SOĆKO 1985 BIAŁA PODLASKA 21:00
2015 Janusz Torzewski 1973 Warszawa 21:00
2016 LESZEK BARANOWSKI 1974 GRODZISK MAZOWIECKI 21:00
2017 Marek Bielawski 1973 Białowieża Hajnówka Biega 21:00
2018 Henryk Bielecki 1979 Ludwinów GKS Dąbrówka 21:00
2019 Piotr Bielecki 1989 Ludwinów GKS Dąbrówka 21:00
2020 Grzegorz Brzeziński 1971 Skarżysko-Kamienna CZARNECKI RUN TEAM 21:00
2021 Stefan Chirko 1974 Hajnówka Hajnówka Biega 21:00
2022 Karol Chmielewski 1987 Białystok 21:00
2023 Marek Choma 1976 Skrzeszew E Pędzące Leniwce 21:00
2024 Agnieszka Chutkowska 1979 Kolno KOLNO BIEGA 21:00
2025 Radosław Citko 1983 Białystok 21:00
2026 zbigniew czajkowski 1965 dzialdowo amatorski klub maratonczyka -olsztyn 21:00
2027 Julia Czekel 1981 Grodno 21:00
2028 Andrzej Dębski 1976 Białystok 21:00
2029 Robert Dorosz 1975 Lipowo Team ZabieganeDni 21:00
2030 Marek Dryblak 1985 Wrocław 21:00
2031 Wojciech Dzierzkowski 1998 Tarnobrzeg 21:00
2032 ARTUR DZIERZKOWSKI 1971 TARNOBRZEG MIELNIK/TARNOBRZEG 21:00
2033 Łukasz Fijołek 1983 Aleksandrów 21:00
2034 Jacek Fikus 1981 Gubin BIEGAMBOLUBIĘ GUBIN 21:00
2035 Ireneusz Gajek 1978 Ciechanów AsfaltLove Dziki 21:00
2036 Damian Golędzinowski 1996 Warszawa 21:00
2037 ANITA URSZULA GORNA 1984 Krakow LPP TEAM 21:00
2038 Małgorzata Jarmołowicz 1969 Białystok BIAŁYSTOK BIEGA TEAM 21:00
2039 Adam Joka 1983 Piaseczno 21:00
2040 Tomasz Józefowski 1972 Świebodzin 21:00
2041 Lukasz Kalinowski 1983 Białystok LPP TEAM 21:00
2042 RAFAŁ KAMIŃSKI 1980 BIAŁYSTOK 21:00
2043 Maciej Kędzierewicz 1989 Wasilków 21:00
2044 Wojciech Kieda 1976 Białystok KiEdA - TRENERFIT.PL / IronWomanFIT 21:00
2045 Dariusz Kokoszka 1977 Suwałki 21:00
2046 Andrzej Kościuczyk 1972 Izbiszcze Lzs izbiszcze 21:00
2047 Adam Kropiwnicki 1976 Białystok 21:00
2048 Grzegorz Kurbat 1980 Białystok Białystok Biega 21:00
2049 Zdzislaw Meuszynski 1970 Gielniow 21:00
2050 Jacek Michalczewski 1983 Karczmiska Ultrino Amateur 21:00
2051 Rafał Miedziński 1986 Ostrowite 21:00
2052 Feliks Mikulski 1968 Przywidz 21:00
2053 Marek Minkiewicz 1975 Dobrzyniewo Duże 21:00
2054 Mateusz Misiak 1993 Ropczyce 21:00
2055 Marcin Miśkiewicz 1979 Warszawa KB Galeria Warszawa 21:00
2056 Karol Mroczkowski 1985 Krotoszyn Ks Krotosz Krotoszyn 21:00
2057 Jacek Nasuto 1987 Białystok 21:00
2058 Tomasz Olszewski 1990 Olecko 21:00
2059 Adrian Pacuszka 1996 Warszawa Metro Warszawskie 21:00
2060 ŁUKASZ PAŁKA 1982 WROCŁAW PADALEC KRUSZYNIEC 21:00
2061 Marek Rudnik 1975 Jałówka 21:00
2062 Bogdan Rudziński 1973 Białystok BIAŁYSTOK BIEGA TEAM 21:00
2063 Piotr Rytkowski 1988 Warszawa 21:00
2064 Wojciech Sadowski 1972 Białystok 21:00
2065 Krzysztof Sieśkiewicz 1972 Białystok AnarchoRunners 21:00
2066 Marcin Sochacki 1974 Zielona Góra 21:00
2067 ZBIGNIEW SOCHOŃ 1972 ŻARY ŻARY RUNNERS TEAM 21:00
2068 Krzysztof Staeven 1983 Warszawa 21:00
2069 Łukasz Szafran 1982 Niezdów 155 Ultrino Amateur 21:00
2070 Marek Szlendak 1986 Warszawa 21:00
2071 Jacek Tokarski 1976 Turek 21:00
2072 Przemysław Traczyk 1983 Ciechanów AsfaltLOVE Dziki 21:00
2073 Michał Urbański 1982 Łódź 21:00
2074 Adam Wasilewski 1965 Wrocław 21:00
2075 Ariel WASZKIEWICZ 1977 Ełk Run Team Tygrysy Orzysz/15BZ 21:00
2076 Marian Włodarczyk 1958 Skarżysko Kamienna Czarnecki Run Team 21:00
2077 Adam Zachowicz 1972 Białystok 21:00
2078 Krzysztof Alcer 1980 Warszawa 21:00
2079 Grzegorz Aleksandrowicz 1984 Sokółka - 21:00
2080 PAULINA BAŁABAN 1991 SOKÓŁKA 21:00
2081 TOMASZ BAŁDAN 1983 Kosmaty Borek 21:00
2082 Paweł Barszcz 1986 Węgrów 21:00
2083 Karol Bembenek 1985 Wrocław 21:00
2084 Olo Białecki 1975 Mysłowice 21:00
2085 Robert Biedka 1974 Ostrołęka RUn Crew Ostrołęka 21:00
2086 Beata Bielicka 1977 Łapy Fundacja Darka Strychslskiego Zwyciezca 21:00
2087 Michał Bielski 1982 Księżyno 21:00
2088 Patryk Bogdanovsky 1992 Warszawa 21:00
2089 Szymon Boryczka 1980 Miedzyrzecze PoWoli do celu 21:00
2090 Rafał Buzun 1995 Białystok 21:00
2091 Jacek Chaczykowski 1972 Pruszków TEAM NUTRILITE 21:00
2092 Marek Chmielewski 1969 Gdańsk 21:00
2093 Leszek Cudnowski 1970 Gdańsk 21:00
2094 Dariusz Dalgiewicz 1957 Łomianki Wataha 21:00
2095 Łukasz Dąbrowski 1971 Warszawa House of Skills 21:00
2096 Sławomir Dopierała 1976 Iwno 21:00
2097 Piotr Dzieciątkowski 1981 Drawsko Pomorskie Kruczki 21:00
2098 Krzysztof Dzikowski 1974 Ostrów mazowiecka Ostrów biega 21:00
2099 Michał Ejsymont 1995 Giżycko 21:00
2100 Tomasz Fierka 1982 Lębork Biegam bo lubię ;) 21:00
2101 Grzegorz Front 1979 Białystok 21:00
2102 Krzysztof Gajewski 1984 Białystok AKTYWNIE W MIEŚCIE TEAM 21:00
2103 Wiktor Gardocki 1988 Białystok 21:00
2104 Tomasz Golędzinowski 1965 Warszawa 21:00
2105 Anna Grygierczyk 1976 Pruszków parkrun Pruszków 21:00
2106 Paweł Jaczewski 1985 Marki Markowi Biegacze 21:00
2107 Tadeusz Janucik 1949 Łomża BIEGAMY DLA ZDROWIA 21:00
2108 WACŁAW JEDLIŃSKI 1986 BIAŁYSTOK 21:00
2109 Sławomir Jędrzejczyk 1975 Ostrołęka Run Crew Ostrołeka 21:00
2110 Karol Jurgiel 1988 Sokółka 21:00
2111 Karol Kaczkowski 1988 Kluczbork 21:00
2112 Ewelina Kaczyńska 1988 Wielbark Klub Biegacza Jurund 21:00
2113 Norbert Kalinowski 1976 Wasilków 21:00
2114 Kamil Karaś 1983 Karczmiska Drugie ULTRINO AMATEUR 21:00
2115 Kamil Kędzia 1986 Pszenno Ślęzak Team 21:00
2116 ŁUKASZ KMIEĆ 1988 WĘGRÓW AKTYWNI WĘGRÓW 21:00
2117 jerzy kochanowski 1972 Ostrów Mazowiecka ostrów biega 21:00
2118 Grzegorz Konarski 1973 Białystok 21:00
2119 Sebastian Koper 1976 Warszawa Carrefour Running Team 21:00
2120 Karol Koronkiewicz 1964 Piastów TRIFRIENDS.PL 21:00
2121 Dawid Kosiński 1994 Wólka 21:00
2122 Darek Kosiorek 1967 Poznań amator 21:00
2123 Michał Krąpiec 1988 Warszawa 21:00
2124 DARIUSZ KUCZYŃSKI 1984 BIAŁYSTOK 21:00
2125 Michał Kujałowicz 1981 Gdańsk 21:00
2126 Katarzyna Kulesza 1982 Białystok Białystok Biega Team 21:00
2127 Zbigniew Kulikowski 1993 Białystok 21:00
2128 Piotr Kurnicki 1989 Warszawa 21:00
2129 Piotr Kuszyński 1985 Besiekierz Rudny 21:00
2130 Jacek Latosinski 1985 GDAŃSK 21:00
2131 Marcin Leoniak 1977 Wysokie Mazowieckie 21:00
2132 Malgorzata Lewandowska 1966 Gniewkowo TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 21:00
2133 Marta Lewoc 1993 Białystok 21:00
2134 Radosław Lora 1971 Radomsko 21:00
2135 svante lundgren 1971 goteborg 21:00
2136 Adam Łapiński 1972 Białystok AikiRunners 21:00
2137 Tomasz Machnikowski 1974 Lubartów best friends 21:00
2138 Adam Madeja 1975 Białystok Barracuda 21:00
2139 Przemo Manuszak 1983 Kleczew OSiR Kleczew 21:00
2140 Paweł Marcinkowski 1968 Grębocin Viva-Toruń 21:00
2141 Jarosław Matyszewski 1970 Gdańsk 21:00
2142 Dariusz Mężyński 1982 Gniezno 21:00
2143 Mirosław Minkina 1973 Warszawa 21:00
2144 Andrzej Mirkiewicz 1955 Pruszków Parkrun Pruszkow 21:00
2145 Anita Moćko 1974 Marki Markowi Biegacze 21:00
2146 Josep M Morera 1959 Barcelona freedom for Catalonia 21:00
2147 Grzegorz Mosurek 1972 Kraków 21:00
2148 KRZYSZTOF NIECKO 1982 GDAŃSK KINO REKIN 21:00
2149 Dominik Niedziela 1978 Warszawa 21:00
2150 KRZYSZTOF NOSKOWICZ 1978 KLESZCZELE STRAŻ GRANICZNA W CZEREMSZE 21:00
2151 Hubert Nowacki 1996 Białystok 21:00
2152 Piotr Nowicki 1976 Wysokie Mazowieckie Weterani RP 21:00
2153 Maciej Okoński 1979 Miasto Toruń 21:00
2154 Hubert Olchowik 1994 Białystok 21:00
2155 Kuba Owczarek 1995 Kępno 21:00
2156 Wojciech Pietrzak 1979 Toruń 21:00
2157 Michal Polak 1985 Warszawa Sokólska grupa biegowa 21:00
2158 Robert Polak 1980 Białystok Białystok Biega Team 21:00
2159 Maciej Połom 1973 Bobowo 21:00
2160 Tomasz Pudełko 1979 Ostrów Mazowiecka Ostrów Biega 21:00
2161 Bartosz Radziwonowski 1976 Białystok ThreeTeeTeam 21:00
2162 Józef Rogucki 1970 Zabłudów 21:00
2163 Przemysław Roman 1981 Wołomin 21:00
2164 Andrzej Rutkowski 1985 Supraśl 21:00
2165 Joanna Rzepniewska 1979 Marki Markowi Biegacze 21:00
2166 Grzegorz Rzeszutek 1973 Bytom 21:00
2168 Maciej Safaryn 1972 Białystok 3T Białystok 21:00
2169 Mateusz Sawicki 1991 Białystok Pędziwiatr Białystok 21:00
2170 Rqdoslaw Senderecki 1979 Panianice 21:00
2171 Michał Sielecki 1977 Komorowo Ostrów Biega 21:00
2172 Małgorzata Sierak 1975 Szczytno 21:00
2173 Piotr Skiba 1974 Olsztyn 21:00
2174 Damian Skoczeń 1988 Bartąg 21:00
2175 Bartłomiej Sobczak 1985 Łódź Łódź Kocha Sport 21:00
2176 Piotr Solak 1991 Chełm 21:00
2177 Paweł Stawecki 1976 Kielce 21:00
2178 ANNA STĘPIŃSKA 1993 WARSZAWA 21:00
2179 Artur Stradomski 1974 Marki Markowi Biegacze 21:00
2180 Piotr Struk 1993 Białystok 21:00
2181 Wojciech Sularz 1966 Gdynia Soolashowe Truchtanie 21:00
2182 Arkadiusz Swornowski 1972 Wrocław 21:00
2183 Marcin Szczęsny 1974 Piaseczno 501ST 21:00
2184 Bartosz Szczypiński 1979 Lubartów 21:00
2185 Sebastian Szmaja 1979 Kalisz 21:00
2186 Karol Szok 1985 Ryn 21:00
2187 Patrycja Szydłowska - Dorosz 1978 Lipowo 21:00
2188 Krystyna Tomaszewska 1958 Pruszków 21:00
2189 Sławomir Tomkowiak 1992 Poznań VENEZIA 21:00
2190 Wiesław Truchan 1958 Żytkiejmy Wilki Puszczy Rominckiej 21:00
2191 Justyna Tymińska 1980 Klukowo 21:00
2192 Franciszek Waluk 1960 Białystok 21:00
2193 Szymon Wanaks 1994 ? 21:00
2194 Michał Wardęga 1986 Orneta 21:00
2195 Ewa Wasilewska 1974 Białystok Białystok Biega Team 21:00
2197 Adam Wiński 1981 Białystok 21:00
2198 Rafał Woźniewski 1980 Góra 14 Zabiegane dni 21:00
2199 Marek Wróblewski 1975 Białystok 21:00
2200 Robert Wrzochalski 1981 Olsztyn 21:00
2201 Łukasz Wyrębski 1976 Olsztyn 21:00
2202 Radosław Zawiślak 1992 Białystok 21:00
2203 Bartłomiej Bandosz 1979 Warszawa Biesiadniczo Biegowy K.S. ŁAWECZKA Wilanów 21:00
2204 Kamil Bek 1994 Białystok 21:00
2205 Dariusz Błażewicz 1971 Białystok WINLAND 21:00
2206 Anna Bobrowska 1985 Choroszcz 21:00
2207 Andrzej Bondarewicz 1992 Białystok 21:00
2208 Maciej Borejszo 1979 Klepacze 21:00
2209 Beata Breczko 1981 Sokółka Sokolska Grupa Biegowa 21:00
2210 Agnieszka Brzezińska 1976 Budy Barcząckie Dusza Drzewa 21:00
2211 Sergiusz Brzeziński 1976 Budy Barcząckie Dusza Drzewa 21:00
2212 Dorota Cabańska 1979 Łomianki 21:00
2213 Marcin Cegielski 1976 Szczytno Aikido Yudokan Dojo 21:00
2214 Paweł CHOMIUK 1988 Świnoujście 21:00
2215 Krzysztof Cieslak 1980 Kutno 21:00
2216 Krzysztof Czajkowski 1970 Białystok 21:00
2217 Filip Czarnecki 1986 Białystok 21:00
2218 DAMIEN DAMBRINE 1986 sochonie 21:00
2219 Rafał Danilczuk 1992 Białystok 21:00
2220 Jean-Baptiste Delcourt 1987 Wrocław JaIchNieZnam 21:00
2221 Mariia Dubyna 1989 Krakow 21:00
2222 MAREK DUDKA 1966 PARCICE TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ CZASTAR 21:00
2223 Iwona Dworakowska 1992 Łapy 21:00
2224 Karol Fadejew 1977 Białystok 21:00
2225 Anna Garbulewska 1980 Ostrołęka Run Crew 21:00
2226 Michał Gawryluk 1984 Osowicze 21:00
2227 Krzysztof Gietka 1977 Warszawa PKO BP S.A. 21:00
2228 Emilia Gołaszewska 1978 Białystok Białystok Biega Team 21:00
2229 Piotr Gołembiewski 1983 Białystok 21:00
2230 Kacper Gołębiewski 1997 Białystok 21:00
2231 KATARZYNA GRĄDZKA 1991 KONOWAŁY 21:00
2232 Joanna Gryc 1985 Białystok 21:00
2233 Dariusz Gryc 1976 Białystok Gawra Białystok 21:00
2234 Emilia Grzymkowska 1989 Warszawa 21:00
2235 Abolins Guntars 1971 Talsi Maratona klubs 21:00
2236 Ewa Guszcza 1974 Marki Markowi Biegacze 21:00
2237 Karolina Idem 1992 Białystok Bialystok biega 21:00
2238 Jerzy Iwanicki 1959 Góra 21:00
2239 Paweł Jarosz 1994 Białystok 21:00
2240 Paweł Jaskuła 1989 Łochów 21:00
2241 Justyna Jeneralczuk 1988 Białystok 21:00
2242 Maciej Kaczmarek 1985 Strzałkowo 21:00
2243 Szymon Kaczorowski 1992 Ostrów Mazowiecka 21:00
2244 Barbara Kakareko 1975 Dobrzyniewo Fabryczne Białystok Biega Team 21:00
2245 Łukasz Kalino 1979 Tarnowskie Góry 21:00
2246 Grzegorz Karaszewski 1978 Legionowo 21:00
2247 Aleksy Kardyś 1982 Chorzów-Miasto 21:00
2248 Arkadiusz Kidrycki 1985 Białystok 21:00
2249 Krzysztof Kiełczewski 1982 Białystok 21:00
2250 Cezary Kiełczewski 1991 Białystok 21:00
2251 Katarzyna Klimczuk 1973 Kleosin 21:00
2252 Przemysław Knaf 1987 Marki Marki 21:00
2253 Anna Koczorowska 1981 oś. Radiówek Team ZabieganeDni 21:00
2254 Marcin Koczorowski 1979 oś. Radiówek Team ZabieganeDni 21:00
2255 Paweł Konopka 1990 Białystok 21:00
2256 Marek Korbut 1980 Białystok WINLAND 21:00
2257 Marzena Kordala 1988 Białystok 21:00
2258 Mirek Korycki 1969 Legnica CHŁOPCY CHORTENOWCY 21:00
2259 Magdalena Kowalik 1990 Gdynia Kowaliki 21:00
2260 MIECZYSŁAW KOWALIK 1961 DOBRZEWINO Kowaliki 21:00
2261 Dariusz Kozaczuk 1978 Białystok 21:00
2262 Katarzyna Kozłowska 1991 Białystok 21:00
2263 Jarosław Kozłowski 1974 Płock Płocki Klub Wesołego Biegacza 21:00
2264 Mateusz Król 1996 Morąg 21:00
2265 Piotr Kucisz 1982 Ostrołęka 21:00
2266 Ruslan Kulevich 1991 Grodno RUN4FUN 21:00
2267 Ewelina Kułakowska 1977 Sokółka Sokólska grupa biegowa 21:00
2268 EDYTA KUREL 1975 CZARNA BIAŁOSTOCKA best friends 21:00
2269 Michał Kurpiewski 1995 Łomża 21:00
2270 Agnieszka Maćkowiak 1977 ZDUNY Gabinet Logopedyczny Agnieszka Maćkowiak 21:00
2271 Bartosz Maćkowiak 1976 Zduny Gabinet Logopedyczny Agnieszka Maćkowiak 21:00
2272 Łukasz Magnuszewski 1993 Rybaki 21:00
2273 Vytautas Maziliauskas 1961 Vilnius 21:00
2274 RADOSŁAW MIKOŁAJCZYK 1975 Białystok 21:00
2275 Jakub Miśkiewicz 1994 Wasilków 21:00
2276 Krzysztof Niedźwiedź 1970 Węgrów 21:00
2277 Janusz Nowara 1965 Połczyno 21:00
2278 DAWID OKRÓJ 1983 WARSZAWA DEAF RUNNING 21:00
2279 Witold Olczak 1961 Warszawa UMCS Biega 21:00
2280 Krzysztof Pakieła 1985 Białystok 21:00
2281 Barbara Pawełko 1974 Suwałki 21:00
2282 ELŻBIETA PAWEŁKO 1974 BIAŁYSTOK 21:00
2283 Paweł Pecura 1988 Ostrów Mazowiecka Ostrów Biega 21:00
2284 Tomasz Perkowski 1977 Białystok Tomas Consulting S.A. 21:00
2285 Krzysztof Podbielski 1977 Zacisze AikiRunners 21:00
2286 Joanna Połom 1973 Bobowo 21:00
2287 Przemek Pruszynski 1981 bialystok Linspire 21:00
2288 Wojciech Przeklasa 1967 Kleosin Rowerem po Podlasiu 21:00
2289 Patryk Pszczołak 1993 Białystok 21:00
2290 Krzysztof Radziwonowski 1971 Białystok 21:00
2291 SŁAWOMIR RATYŃSKI 1972 BIAŁYSTOK - 21:00
2292 Urszula Ring 1987 Warszawa 21:00
2293 Monika Roman 1983 Wołomin 21:00
2294 Tomasz Rzyszkiewicz 1973 Sokołów Podlaski Pędzące Leniwce 21:00
2295 Edyta Siemieniuk 1983 Białystok 21:00
2296 Sławomir Siemiński 1978 Sieradz 21:00
2297 Justyna SIENKIEWICZ 1985 SOKÓŁKA 21:00
2298 Ewa Sierzputowska 1966 Warszawa Sie_Biega 21:00
2299 Robert Siwiec 1974 Olszewnica Stara PLIK TEAM 21:00
2300 Ewa Skorupska 1987 Kleosin 21:00
2301 Tadeusz Słoma 1950 Hrubieszów 21:00
2302 Marcin Sokulski 1982 Pruszków Kaszanki 21:00
2303 Paweł Stasiński 1982 Szudziałowo 21:00
2305 Norbert Suliński 1987 Białystok 21:00
2308 Bartosz Szutkiewicz 1984 Białystok Białostocka Sekta Biegaczy 21:00
2310 ŁUKASZ SZYMAŃSKI 1981 BIAŁYSTOK SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWA 21:00
2311 Jarosław Świderski 1988 Grojec 21:00
2312 ROBERT TEKIN 1974 Białystok 21:00
2313 Paweł Tokarewicz 1981 Sokółka Sokólska Grupa Biagowa 21:00
2314 Agnieszka Torzewska 1974 Warszawa 21:00
2315 Michał Trzciński 1997 Warszawa 21:00
2316 Marcin Uchwał 1976 Płock PŁOCKI KLUB WESOŁEGO BIEGACZA 21:00
2317 Bartłomiej Użyński 1984 Białystok BIAŁYSTOK BIEGA TEAM 21:00
2318 Sylwia Wardecka 1997 Siemiatycze 21:00
2319 Leszek WILCZYŃSKI 1973 PRUSZKÓW 21:00
2320 Mariusz Wiśniewski 1970 Łyse 21:00
2321 Tobiasz Witek 1985 Katowice Treningi Personalne - Tobiasz Witek 21:00
2322 Natalia Witek-Dąbrowska 1980 Szczecin 21:00
2323 TADEUSZ WITKOWSKI 1956 TARNÓW OPOLSKI NIEMA 21:00
2324 Tadeusz Witkowski 1956 Nakło 21:00
2325 Paweł J. Wojcik 1981 Białystok niezrzeszony 21:00
2326 Agnieszka Wojewódzka 1976 Wasilków 21:00
2327 Grzegorz Wroniewski 1986 Marki Marki 21:00
2328 Przemysław Zaczek 1981 Olmonty 21:00
2329 Kamila Zambrowska 1988 Białystok 21:00
2330 Agnieszka Zielińska 1974 Warszawa CWC Albatrosy 21:00
2331 Piotr Zieliński 1970 Warszawa CWC Albatrosy 21:00
2332 Beata Zieńczuk 1974 Józefów 21:00
2333 Klaudia Zyskowna-Micun 1995 Czarna białostocka 21:00
2334 Kamil Żurek 1985 Kraków #2268 21:00
2335 Jan Artysiewicz 1974 Bialystok Soplica Team 21:00
2336 Adam Bagrowski 1994 Hajnówka 21:00
2337 Daniel Bagrowski 1995 Hajnówka 21:00
2338 Lilla Bilińska 1973 Gorzów Wielkopolski 21:00
2339 Aneta Bobrowska 1981 Nowy Sącz 21:00
2340 Aneta Borejszo 1977 Białystok 21:00
2341 Magdalena Brzozowska 1995 Łapy 21:00
2342 Konrad Bujalski 1999 Jakubiki 21:00
2343 Radosław Chamienia 1979 Białystok 21:00
2344 Arkadiusz Chojnowski 1986 Kobyłka Zabiegany Wołomin 21:00
2345 Grażyna Choma 1978 Skrzeszew E Pędzące Leniwce 21:00
2346 Paweł Cybulski 1978 Lubin 21:00
2347 Tomasz Cywiński 1990 Mońki 21:00
2348 Robert Czwartek 1968 Płock Płocki Klub Wesołego Biegacza 21:00
2349 Jacek Demczar 1972 Trzcianka Trzcianka 21:00
2350 Marek Falkowski 1978 Białystok st4.pl 21:00
2351 Maciej Filewicz 1996 Białystok 21:00
2352 Agnieszka Filipkowska 1981 Czarna białostocka 21:00
2353 Michał Frączek 1980 WROCŁAW 21:00
2354 Łukasz Giełżoryski 1994 Białystok Brokingi 21:00
2355 Jacek Gmyrek 1982 Rokietnica 21:00
2356 Mariusz Gołaszewski 1977 Białystok 21:00
2357 Elżbieta Grabowska-Safandowska 1977 Ostrów Mazowiecka 21:00
2358 Leszek Grabowski 1964 Latchorzew 21:00
2359 PRZEMEK GRYGOROWICZ 1977 BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK BIEGA TEAM 21:00
2360 Tomasz Jadczuk 1975 BIAŁYSTOK 21:00
2361 JERZY JANKOWSKI 1959 PIŁA 21:00
2362 Aneta Jastrzębska-Demczar 1974 Trzcianka Trzcianka 21:00
2363 Wojciech Kabak 1982 Białystok 21:00
2364 Paweł Kłosiński 1967 Płońsk KB im Piotra Sękowskiego 21:00
2365 Agnieszka Kmieć 1984 Leżajsk 21:00
2366 RAFAŁ KOHUT 1969 GORZÓW WIELKOPOLSKI 21:00
2367 Sylwia Komorowska 1978 Kętrzyn 21:00
2368 Joanna Konarska 1988 Ostrowiec 21:00
2369 Mirek Korycki 1969 Legnica PKO BP 21:00
2371 Arkadiusz Kownacki 1967 Witkowo 21:00
2372 Katarzyna Kozaczuk 1977 Sokołów Podlaski PĘDZĄCE LENIWCE 21:00
2373 STANISŁAW KOZIEJKO 1958 BIAŁYSTOK 21:00
2374 Jacek Kurek 1987 Marki 21:00
2375 Małgorzata Kwiatkowska 1978 Warszawa 21:00
2376 Jacek Lewandowski 1967 Gdynia 21:00
2377 Bogusław Lijka 1964 Kętrzyn Drużyna ML 21:00
2378 Cecylia Lola-Gołembiewska 1983 Białystok Białystok Biega Team 21:00
2379 Krzysztof Łapiński 1967 Białystok 21:00
2380 Leszek Łuciów 1974 Wrocław 21:00
2381 Jakub Łuczaj 1988 Warszawa 21:00
2382 Maciej Łuszczewski 1993 Białystok 21:00
2383 Adrian Marcinczyk 1995 Białystok Klub Wędrowca "Wodnik Szuwarek" 21:00
2384 Izabela Marcinek 1963 Krotoszyn 21:00
2385 Łukasz Marciniec 1972 Tarnów Heavy Weight Running Team 21:00
2386 Agnieszka Mariankowska 1976 Grabówka 21:00
2387 Adam Matysik 1978 Niewodnica Korycka Matysik Team 21:00
2388 Tomasz Michalewicz 1969 Gorzów Wielkopolski Dog Lovers Team 21:00
2389 Gerard Mosiej 1969 Białystok 21:00
2390 Agata Mróz 1978 Białystok Białystok Biega Team 21:00
2391 Katarzyna Mruczyńska-Pietruczanis 1976 Węgrów WKURW_TEAM / KS AKTYWNI WĘGRÓW 21:00
2392 Ewa Najda 1973 Olsztyn Warma Serwis Dariusz Sendrowski 21:00
2393 MARIUSZ NASKRĘT 1975 RACOT 21:00
2394 Barbara Niedźwiedź 1970 Węgrów 21:00
2395 Donata Ogonczyk 1991 Serock 21:00
2396 Józef Ogrodniczuk 1961 Warszawa 21:00
2397 Tomasz Okoński 1983 Białystok 21:00
2398 ANNA OLCHOWIK 1979 Warszawa - 21:00
2399 Elżbieta Ołdytowska 1966 Czarna Białostocka Grupa Biegowa Czarna Białostocka 21:00
2400 Dominik Ostapowicz 1990 Wyględy 21:00
2401 Małgorzata Piwko 1976 Grajewo 21:00
2402 Sylwia Połuszejko 1978 Grabówka 21:00
2403 Marzena Prusakiewicz 1971 Września PRUSAK TEAM 21:00
2404 Anatoli Rak 1989 Bialystok 21:00
2405 Andrzej Rey 1974 Warszawa 21:00
2406 Agnieszka Rynkowska 1985 Białystok Białystok Biega Team 21:00
2407 Justyna Sadowska 1971 Sulejówek 21:00
2408 Edyta Sadowska 1991 Jelnica 21:00
2409 Maciej Sadowski 1971 Białystok 21:00
2410 Tomasz Safandowski 1976 Ostrów Mazowiecka 21:00
2411 Barbara Safaryn 1975 białystok 21:00
2412 Adam Schröder 1978 Gdynia 21:00
2413 Dariusz Sendrowski 1975 Dywity Warma Serwis Dariusz Sendrowski 21:00
2414 Wojciech Sidorowicz 1986 Krynki 21:00
2415 Andrzej Siemieniuk 1983 Białystok 21:00
2416 Przemysław Sierzputowski 1996 Łomża 21:00
2417 Darek Sochocki 1968 Legionowo 21:00
2418 Joanna Solak 1996 Huta 27 AZS KUL 21:00
2419 Marta Stankiewicz 1992 Łomża 21:00
2420 Ewa Strojnowska 1963 Ciechanów Centrum Psychoterapii i Psychoedukacji TOT 21:00
2421 Dariusz Sural 1970 Białystok 21:00
2422 Łukasz Szakodyn 1991 Grabówka Szakal TM 21:00
2423 Katarzyna Szarkowska-Ludew 1975 Białystok 3 T Białystok 21:00
2424 Ilona Szwarc 1985 Białystok 21:00
2425 Iwona Trzcińska 1969 Warszawa 21:00
2426 Piotr Trzeciakowski 1972 Śródlesie 21:00
2427 Małgorzata Werner 1978 Kętrzyn 21:00
2428 Marta Wołos 1992 Białystok Jedwabiści 21:00
2429 Adam Wróblewski 1992 Białystok 21:00
2430 Elżbieta Wysłużal 1965 Komorniki PKO Bank Polski 21:00
2431 Emilia Wysocka 1984 Białystok 21:00
2432 Robert Zajkowski 1983 Białystok 21:00
2433 Tomasz Zbroch 1971 Białystok 21:00
2434 Kamila Latosińska 1987 Gdańsk 21:00
2435 Patrycja Stępień 1992 Rawicz 21:00
2436 MACIEJ ANIKIEJ 1985 ZAŚCIANKI MACWAY RUNNING TEAM 21:00
2437 Tomasz Cybulski 1976 Wysokie Mazowieckie 21:00
2438 Adrian Deptała 1978 Smolec 21:00
2439 Michał Dudek 1983 Warszawa 21:00
2440 Henryka Dziewulska 1965 Piastów 21:00
2441 Adam Godlewski 1994 Białystok 21:00
2442 Mirosław Grabowicz 1962 Sokółka Sokólska Grupa Biegowa 21:00
2443 Małgorzata Kolęda 1981 Mazurki ORTOSTOM AUGUSTÓW 21:00
2444 Igor Kozak 1973 Komorniki św. Jan XXIII 21:00
2445 Tomasz Kozłowski 1989 Białystok 21:00
2446 Andrzej Krukowski 1970 Białystok 21:00
2447 Maciek Kuszyński 1976 Białystok 21:00
2448 Emilia Polakowska 1987 Warszawa 21:00
2449 Katarzyna Przygoda 1978 Izabelin 21:00
2450 MAGDALENA PUCZYŃSKA 1981 WARSZAWA 21:00
2452 Agnieszka Sielwonczuk 1980 Białystok 21:00
2453 Iwona Soliwoda 1983 Szczytno KLUB BIEGACZA JURUND 21:00
2454 Ireneusz Sowa 1970 Opole 21:00