Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub Czas startu
5001 Andrzej Leończuk 1992 Białystok Leospeed 09:00
5002 Patryk Drężek 1995 Giby 3T Białystok 09:00
5003 Izabela Parszczyńska 1988 Warszawa Team Parszczyńskich 09:00
5004 Wojciech Augustynowicz 1992 Ogrodniczki Białystok Biega Team 09:00
5005 Dorota Siemieniuk 1987 Bialystok 3T Total Tri Training 09:00
5006 Paulina Mikiewicz-łapińska 1992 Sobolewo Ks podlasie 09:00
5007 Łukasz Roszkowski 1988 Białystok KS Podlasie Białystok 09:00
5008 MYKOLA IUKHYMCHUK 1985 leszno ACHILLES LESZNO 09:00
5009 KATSIARYNA PTASCHUK 1991 MIŃSK ACHILLES LESZNO 09:00
5010 Vitaliy Shafar 1982 Kiev Kiev 09:00
5030 Krzysztof Czajkowski 1988 Jasionówka 09:00
5031 ZBIGNIEW SZPAKOWSKI 1974 BIAŁYSTOK BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY 09:00
5032 Paweł Kondraciuk 2002 Białystok Kondraciuk Team 09:00
5033 Olaf Łozowski 1989 Grodzisk Mazowiecki #zaliniametyteam 09:00
5034 Andrzej Sańko 1967 Sokółka 09:00
5035 Justyna Drążek 1994 Buczek ICHEM - VITADIET 09:00
5036 Krzysztof Zielenkiewicz 1986 Białystok Calypso BIAŁYSTOK 09:00
5037 Darek Knychas 1973 Warszawa PZU Sport Team 09:00
5038 Mateusz Danowski 1999 Białystok 09:00
5039 Marcin Kropiwnicki 1986 Białystok 09:00
5040 TOMASZ BOGUSZ 1987 Brańsk 09:00
5041 Przemysław Stefański 1993 Białystok 09:00
5042 Jakub Backiel 1991 Białystok 09:00
5043 Sylwia Walczak 1991 Błaszki KorabOlecko 09:00
5044 Maciej Gryżewski 1972 Ełk Vege Runners 09:00
5045 Milena Leończuk 1991 Białystok Łochowska Grupa Biegowa 09:00
5046 Mateusz Krzyżanowski 1991 Białystok Lochowska Grupa Biegowa 09:00
5047 Mariusz Jaromin 1987 Białystok 09:00
5048 Michał Drążek 1993 Bełchatów 09:00
5049 Adam Doroszczyk 1991 Sokółka 09:00
5050 Zbigniew Bohdziewicz 1972 Białystok Rodzinka 09:00
5051 Izabela Bohdziewicz 1974 Białystok Rodzinka 09:00
5052 Mateusz Bohdziewicz 2004 Białystok Rodzinka 09:00
5053 Tomasz Rybnik 1969 Białystok Rodzinka 09:00
5054 Monika Kaczmarek 1989 łódź Accenture Running Team 09:00
5055 Paweł Kowalczyk 1974 Kęty KĘCKIE HARPAGANY 09:00
5056 Marta Kierzel 1980 Ryn 09:00
5057 Alan Mlącki 1992 Kołbiel Team Kopeć 09:00
5058 Szymon Broda 1994 Jabłonowo Pomorskie ABiC Jabłonowo Pomorskie 09:00
5059 Rafał Wronowski 1986 Banie Mazurskie 09:00
5060 Łukasz Garliński 1996 Wielowieś Kb krokus kwiatkowice 09:00
5061 Monika Walesiuk 1978 Białystok 3T Białystok 09:00
5062 Maciej Walesiuk 1975 Białystok 3T Białystok 09:00
5063 Jacek Hrynko 1992 Orzysz 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 09:00
5064 Adam Zagórski 1980 Białystok 09:00
5065 Sebastian Kot 1996 Białystok MD Run Training 09:00
5066 Patrycja Dziedzik 2000 Białystok 09:00
5067 Michał Jemielianiuk 1988 Białystok 09:00
5068 Michał Twarowski 2001 Białystok 09:00
5069 Łukasz Ruminowicz 1990 Białystok Born To Run Chojnicki Team 09:00
5070 Ewa Piłko 1974 Białystok 09:00
5071 Patryk Bołocki 1997 Białystok 09:00
5072 Marcin Ostrowski 1986 Warszawa PZU Sport Team 09:00
5073 Jacek Morawski 1969 Białystok MORAWSKI TEAM 09:00
5074 Marek Hoffman 1969 Białystok 09:00
5075 Joanna Szczykowska 1991 Białystok MD Run Training / Białystok Biega Team 09:00
5077 Szymon Wilkiel 1993 Białystok PKO BP 09:00
5078 Magdalena Łozowska 1989 Grodzisk Mazowiecki 09:00
5079 Agnieszka Królak 1980 Węgorzewo Team Kopeć 09:00
5080 Norbert Bartosiak 1993 Warszawa Ministerstwo Finansów 09:00
5081 Dorota Mozyrska 1968 Białystok Delta szwadron super cool komando wilków alfa 09:00
5082 Mirosław Grygoruk 1980 Hajnówka Hajnówka biega 09:00
5083 TADEUSZ DZIEKOŃSKI 1950 Białystok Juvenia Białystok 09:00
5084 Szymon Terebun 2008 Bielsk Podlaski Bielsk Podlaski 09:00
5085 Agnieszka Morawska 1979 Białystok 09:00
5086 Jerzy Stankiewicz 1965 Wysokie Mazowieckie 09:00
5087 Eugeniusz Tkaczuk 1959 Bielsk Podlaski 09:00
5088 Radosław Ignatowicz 1981 Ełk TEAM KOPEĆ 09:00
5089 Jacek Fiedoruk 1994 Białystok 09:00
5090 Adrian Pacuszka 1996 Warszawa Metro Warszawskie 09:00
5091 DARIUSZ KUBICKI 1976 WÓJTOWO THIS IS US 09:00
5092 Piotr Ciborowski 2003 Białystok 09:00
5093 Sylwia Ambroziak 1980 Kowale Taka RYBA 09:00
5094 Adam Ambroziak 1980 kowale Taka RYBA 09:00
5095 Przemysław Sokół 1993 Białystok 09:00
5096 Paweł Obrycki 1982 Grajewo 09:00
5097 Artur Sznajderuk 1988 Białystok 09:00
5098 Włodzimierz Szewc 1968 Łódź Romus 09:00
5099 Aneta Kułak 1990 Białystok 09:00
5100 Weronika Szajdek 2008 Orzysz Run Team Tygrysy z Orzysza 09:00
5101 Łukasz Popławski 1993 Białystok 09:00
5102 Bartosz Sokół 1991 Białystok 09:00
5103 Zbigniew Rakowski 1989 Białystok Rosti 09:00
5104 Agnieszka Lemańska 1991 Białystok 09:00
5105 Piotr Łojko 1995 Białystok 09:00
5106 Marta Danilczuk 1985 Białystok 09:00
5107 BERNARD BANIA 1975 BIAŁYSTOK 09:00
5108 ANNA ZAJKOWSKA 1978 BIAŁYSTOK Białystok 09:00
5109 PIOTR ZAJKOWSKI 2005 BIAŁYSTOK Białystok 09:00
5110 SZYMON ZAJKOWSKI 2004 BIAŁYSTOK Białystok 09:00
5111 Mateusz Twarowski 1994 Warszawa 09:00
5112 Małgorzata Gałażyn-Sidorczuk 1965 Białystok 09:00
5113 Małgorzata Machnikowska 1978 Lubartów 09:00
5114 Aleksy Machnikowski 2003 Lubartów Gentlemen 09:00
5115 Magdalena Czaczkowska 1994 Juchnowiec Kościelny 09:00
5116 Katarzyna Czaczkowska 2000 Juchnowiec Kościelny 09:00
5117 Hanna Zdanowicz 1999 Białystok 09:00
5118 Monika Michalska 1994 Białystok 09:00
5119 Patrycja Hanasiuk 1994 BIAŁYSTOK 09:00
5120 Dorota Fadrowska 1997 Białystok 09:00
5121 Julita Sadowska 1989 Białystok 09:00
5122 Andrzej Mróz 1981 Sobolewo 09:00
5123 Weronika Ołpińska 1996 Józefów 09:00
5124 Przemysław Kubiak 1976 Strzegom Strzegomska 12 09:00
5125 Adrian Majewski 1988 Studzianki 09:00
5126 Anna Kubiak 1976 Strzegom 09:00
5127 Marcin Wołyń 1990 Białystok 09:00
5128 Jarosław Bochenek 1971 Toruń 09:00
5129 Aleksandra Szostak 1982 Łódź 09:00
5130 Dawid Kowal 2004 Leszno 09:00
5131 Monika Bibułowicz 1981 Suraż 09:00
5132 Paweł Łuszyński 1983 Białystok Paweł Łuszyński 09:00
5133 Katarzyna Guziejko 1984 Wasilków 09:00
5134 Izabela Denkiewicz 1988 Nowodworce 09:00
5135 Paweł Staśkowski 1986 Warszawa 09:00
5136 Aleksandra Sołowiej 1986 Białystok 09:00
5137 Paulina Płońska 1992 Łapy 09:00
5138 Anna Łapińska 1989 Łapy Palę Wrotki 09:00
5139 Anna Małmyga 1982 Białystok 09:00
5140 Paulina Kraśko 1995 Białystok 09:00
5141 Przemyslaw Biedź 1987 Kleosin 09:00
5142 Piotr Pawelski 1998 Białystok 09:00
5143 Daniel Filochowski 1976 Pruszków Aktywna Pszczyna 09:00
5144 Przemysław Zadykowicz 1986 Białystok Nazwa Drużyny 09:00
5145 Michał Cholewski 1984 Białystok 3T 09:00
5146 Gabriela Mozolewska 2002 Sokółka 09:00
5147 Ewa Popiel 1985 Gdańsk Taka Ryba 09:00
5148 Leszek Zaleski 1978 Ogrodniki 09:00
5149 Adriana Głażewska 1984 Białystok 09:00
5150 Piotr Lemański 1991 Białystok Barter S.A. 09:00
5151 Katarzyna Wasilewicz 1979 Białystok Barter S.A. 09:00
5152 Monika Smiarowska 1989 Białystok Barter S.A. 09:00
5153 Damian Knop 1989 Koło 09:00
5154 Adam Śliżewski 1991 Białystok Instapage 09:00
5155 Gabriela Kraszewska 2004 Szepietowo 09:00
5156 Ireneusz Kowal 1977 Leszno 09:00
5157 Wiktor Żanowski 2003 Białystok 09:00
5158 Emilia Danilczuk 1984 Turosn Koscielna 09:00
5159 Izabela Monieta 1985 Białystok Fito 09:00
5160 Agata Jabłońska-Trypuć 1979 Białystok 09:00
5161 Marcin Kruhlej 1987 Białystok 09:00
5162 Justyna Gnutek 1988 okulice 09:00
5163 Kamil Bargłowski 2004 Białystok 09:00
5164 MAGDALENA Nitkowska 1984 Białystok 09:00
5167 Jarosław Tałałaj 1965 Białystok 09:00
5168 Iwona Szczypińska 1979 Lubartów Lejdis 09:00
5169 Małgorzata Tomczuk 1993 Białystok 09:00
5170 Tomasz Tomczuk 1994 Białystok 09:00
5171 Agnieszka Janowicz 1994 Białystok 09:00
5172 Shaban Dżelili 1994 Białystok 09:00
5173 Paula Witaliew 1992 Białystok 09:00
5174 Damian Oleksy 1990 Białystok 09:00
5175 Emilia Werpachowska 1995 Białystok 09:00
5176 Albert Dubij 1976 Ogrodniczki Białystok Biega Team 09:00
5177 Ewa Dubij 1975 Ogrodniczki Białystok Biega Team 09:00
5178 Martyna Adamowicz 2009 Białystok 09:00
5179 Joanna Adamowicz 1978 Białystok 09:00
5180 Marek Radziwonowski 1952 Białystok 09:00
5181 Emilia Borowska 1982 Białystok 09:00
5182 Monika Leciewicz-Hryciuk 1988 Białystok 09:00
5183 Kaja Żukowska 1997 ŁOMŻA 09:00
5184 Paulina Hydzik 1990 Warszawa 09:00
5185 Barbara Biziuk-Wilkiewicz 1977 Ełk Nessi Team 09:00
5186 Marta Kantanista 1979 Kórnik 09:00
5187 Piotr Adamowicz 2005 Lodz B/S/H/ Running Team 09:00
5188 Izabela Dakowicz 1979 Warszawa 09:00
5189 Aleksandra Zgoda 2005 Warszawa 3:33 TEAM 09:00
5190 ADAM KULESZA 1973 BIAŁYSTOK 09:00
5191 Karolina Pisanko-Ziemblicka 1993 Białystok 09:00
5192 Wojciech Piekarski 1976 Białystok 09:00
5193 Iwona Grabala 1978 Bialystok 09:00
5194 Arkadiusz Kownacki 1967 Witkowo Wataha - Łączy Nas Bieganie / Drużyna Szpiku 09:00
5195 Agieszka Dudek 1983 Warszawa 09:00
5196 Krzysztof Nitkowski 1978 Białystok 09:00
5197 Leszek Miernik 1971 Myślenice 09:00
5198 Konrad Bujalski 1999 Jakubiki Farmacja Tarchomin 09:00
5199 Łukasz Kantanista 1981 Kórnik 09:00
5200 Paweł Mordas 1990 Białystok 09:00
5201 Marta Król 1990 Białystok 09:00
5202 Mateusz Falina 1992 Bialystok 09:00
5203 Aleksandra Gintowt 1983 Białystok 09:00
5204 Ivane Mashaneishvili 1971 Białystok 09:00
5205 Tomasz Łukaszuk 1977 Łapy 09:00
5206 Marcin Popko 1994 Białystok 09:00
5207 Mateusz Ziemblicki 1989 Białystok 09:00
5208 Karol Kietliński 2003 Czyżew 09:00
5209 Agnieszka Bardecka 1978 Łomianki 09:00
5210 Eliza Januszewska 2006 Bielsk Podlaski Wodnik Bielsk Podlaski 09:00
5211 Agnieszka Bosiacka 2003 Bielsk Podlaski Wodnik Bielsk Podlaski 09:00
5212 Michał Domański 1997 Orla 09:00
5213 Tomasz Selwestruk 1982 Warszawa 09:00
5214 Dorota Ciunczyk 1978 Białystok 3T 09:00
5217 Janusz Gireń 1952 Białystok Białystok 09:00
5218 Wojciech Gorlewski 1977 Białystok Nadaktywni 09:00
5219 Wojciech Łukaszuk 1989 Białystok 09:00
5220 Tomasz Olszewski 1990 Olecko 09:00
5221 Ewa Rygasiewicz 1993 Białystok 09:00
5222 Krzysztof Siemieniuk 1985 Białystok Pędziwiatr Białystok 09:00
5223 Paweł Wołosiewicz 1991 Białystok 09:00
5224 PIOTR ZAJKOWSKI 2005 SOKÓŁKA Sokólska Grupa Biegowa 09:00
5225 Miłosz Zajkowski 2009 Białystok 09:00
5226 Paweł Olszewski 1993 Białystok 09:00
5227 Michał Maciejowicz 1984 Warszawa 09:00
5228 Adam Łyżwa 1979 BIAŁYSTOK 09:00
5229 Piotr Doliński 1983 Białystok 09:00
5230 Łukasz Szkiłądź 1997 Kleosin 09:00
5231 Magdalena Kuczyńska 1982 Warszawa 09:00
5232 Joanna Chętnik 1980 Białystok Nadaktywni 09:00
5233 Emil Roszkowski 1994 Białystok 09:00
5234 Izabela Selwestruk 1980 Warszawa 09:00
5235 LESZEK MARIUS JAKONIUK 1976 BIAŁYSTOK MESS’AJE POLSKA 09:00
5236 Szymon Iwańczuk 2002 Białystok 09:00
5237 Sylwia Kobyłecka 1984 Warszawa 09:00
5238 Kamil Truszkowski 1989 Białystok 09:00
5239 Katarzyna Pielak 1984 Warszawa 09:00
5240 VALENTYNA Veretska 1990 NIKOLAEV 09:00
5241 Narcyza Fiedziukiewicz 1971 Białystok BBL 09:00
5242 Bernarda Nikitorowicz 1969 Olmonty 09:00
5243 Małgorzata Bogdanowicz 1983 kleosin brak 09:00
5244 Tomasz Bogdanowicz 1982 kleosin brak 09:00
5245 Adrian Rutkowski 1991 Białystok ST Twarowscy 09:00
5246 Grzegorz Małmyga 1979 Białystok 09:00
5247 Jakub Sienkiewicz 1983 Białysok 09:00
5248 Justyna Blusiewicz 1983 Łomża 09:00
5249 Gabriela Biś 2006 Grabówka Strusie biegną do końca 09:00
5250 Marek Pietrewicz 2005 Białystok Strusie biegną do końca 09:00
5251 Maciej Biś 1972 Grabówka Strusie biegną do końca 09:00
5252 Wiktoria Brodziuk 2003 Księżyno 09:00
5253 Mateusz Dziekoński 1992 Dobrzyniewo Duże 09:00
5254 Grzegorz Górski 2007 Ignatki-Osiedle 09:00
5255 Iwona Łabanowska 1997 Białystok Glosel Team 09:00
5256 Agnieszka Stankiewicz-Kierus 1985 Białystok GLOSEL sp. z o.o. sp.k. 09:00
5257 Tomasz Łoś 1986 Białystok Glosel Team 09:00
5258 Paulina Samaryn 1997 Białystok Glosel Team 09:00
5259 Julia Barcewicz 1991 Białystok Glosel Team 09:00
5260 Justyna Brzezińska 1991 Białystok Fundacja Białystok Biega 09:00
5261 Marcin Brzeziński 1992 Białystok Glosel Team 09:00
5262 Emilia Piekunko 1994 Letniki Glosel Team 09:00
5263 MATEUSZ TERPIŁOWSKI 1994 BIAŁYSTOK Glosel Team 09:00
5264 Marta Sewastianik 1990 Białystok 09:00
5265 Ewelina Gil 1992 Białystok Glosel Team 09:00
5266 Aleksandra Królak 2005 Węgorzewo UKS SOKÓŁ 09:00
5267 Paulina Zalewska 1995 Białystok Glosel team 09:00
5268 Łukasz Kierus 1975 Białstok Glosel Team 09:00
5269 Anita Warpechowska 1995 Białystok Glosel team 09:00
5270 Szymon Mróz 1995 Ogrodniki 09:00
5271 Piotr Hołowienko 1979 Białystok 09:00
5272 Artur Pawliński 1988 Suchowola 09:00
5273 Mateusz Korzeniewski 1992 Suchowola Glosel Team 09:00
5274 wiesław jankowski 1961 BIAŁYSTOK 09:00
5275 Sylwia Kulik 1985 Białystok 09:00
5276 Piotr Bołtuć 1975 Białystok 09:00
5277 Agnieszka Slonecka 1986 Warsaw Lemiesz Team 09:00
5278 Joanna GORBACZ-Konończuk 1986 Białystok 09:00
5279 Ania Kopeć-Tyszkiewicz 1986 Białystok Miejskoaktywni 09:00
5280 Katarzyna Andrzejewska 1977 Białystok 09:00
5281 Maciej Korytkowski 2005 Wasilków 09:00
5282 Piotr Jamiołkowski 1987 Wysokie Mazowieckie 09:00
5283 BARTOSZ SOWA 1983 Bernacki Most Leśny Team 09:00
5284 Klaudia Konecka 1990 Białystok 09:00
5285 Mariusz Ćwikła 1979 Białystok 3T Białystok 09:00
5286 Magda Piotrowska 1980 Przasnysz 09:00
5287 Sebastian Piecka 1988 Białystok SONGO 09:00
5288 Filip Grochowski 2007 Warszawa 09:00
5289 Hanna Grochowska 2009 Warszawa 09:00
5290 Elżbieta Grochowska 1982 Warszawa 09:00
5291 Dominik Staniaszek 1998 Białystok 09:00
5292 Katarzyna Kupińska 1986 Grabówka TULONE 09:00
5293 Marzena Bielenica 1972 Dąbrowa Białostocka PKO Bank Polski 09:00
5294 Natalia Koczewska 1999 Grodzisk 09:00
5295 Rafał Wawrzonkiewicz 1994 Białystok 09:00
6001 Andrzej Zalewski 1957 Warszawa Team Nutrilite 09:30
6002 MARIUSZ GUTOWSKI 1975 BIAŁYSTOK - GRABÓWKA 09:30
6003 Dariusz Tracikowski 1971 ŁAPY Zwycięzca Fundacja Darka Strychalskiego 09:30
6004 Wiktor Mierzejewski 1989 Ostroleka KURPIE OSTROŁĘKA 09:30
6005 Piotr Dworakowski 1978 Białystok 09:30
6006 Izabela Stanisławska 1982 Białystok 09:30
6007 Bartłomiej Łakus 2003 Białystok 09:30
6008 Mateusz Głażewski 1992 Mońki 09:30
6009 Edward Terebun 1974 Bielsk Podlaski Bielsk Podlaski 09:30
6010 Marcin Lebiedziński 1981 SUPRAŚL Supraśl 09:30
6011 Dawid Lebiedziński 2005 SUPRAŚL Supraśl 09:30
6012 Gabryś Lebiedziński 2007 SUPRAŚL Supraśl 09:30
6013 Wojciech Sadowski 1972 Białystok Podlaska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa 09:30
6015 Martyna Falkowska 1997 Białystok, Antoniuk 3 T białystok 09:30
6016 Dawid Mierzaniec 1996 Białystok 09:30
6017 Andrzej Zabrocki 1962 Białystok Podlasiaki Team 09:30
6018 Aleksandra Mroczek 2001 Białystok Białystok Biega Team 09:30
6019 Jan Dzierzkowski 2005 Tarnobrzeg Tarnobrzeg 09:30
6020 Patryk Kieda 1990 Sokółka 09:30
6021 Łukasz Zielinko 1987 Białystok Żuber Team 09:30
6022 Marta Zajkowska 1980 Białystok Nadaktywni 09:30
6023 bożena ignaczuk 1959 Zambrów 09:30
6024 Maciej Nelke 1999 Białystok 09:30
6025 Marcin Kretuński 1991 Białystok 09:30
6026 Łukasz Barczewski 1986 Łomża 09:30
6027 Daniel Abramowicz 1989 Michałowo Białystok Biega Team 09:30
6028 Wiktor Szalwach 2000 Wałcz Team Terminatorun 09:30
6029 Filip Helman 2004 Warszawa 09:30
6030 Kamil Łuksza 1984 Hajnówka 09:30
6031 Krzysztof Sobecki 1987 Białystok 09:30
6032 Łukasz Wołosik 1996 Białystok 09:30
6033 Patryk Topolewicz 2001 Białystok Comerco 09:30
6034 KATARZYNA BONDARENKO 1988 BIAŁYSTOK 09:30
6035 Aleksandra Gorzka 1993 Piastów 09:30
6036 Mariusz Kondraciuk 1978 Białystok KONDRACIUK TEAM 09:30
6037 Dariusz Szypka 2003 Białystok 09:30
6038 Piotr Brzezik 1993 Białystok 09:30
6039 Patrycja Dajnowicz 1995 Białystok 09:30
6040 Arkadiusz Zalewski 1993 Małkinia 09:30
6041 Mirosław Sumorek 1973 Białystok 09:30
6042 Ania Lisowska 1981 Białystok 09:30
6043 Andrzej Dębski 1976 Białystok 09:30
6044 Karol Kunicki 1979 Giedajty 09:30
6045 Catherine Smith 2001 Wroclaw 09:30
6046 Asher Pouliot 1999 Lublin 09:30
6047 Aleksander Turczynski 1959 białystok brak 09:30
6048 Magdalena Lewandowska 1988 Białystok 09:30
6049 Marcin Szyngier 1978 Sobolewo 09:30
6050 Zenon Mościcki 1953 Rutki 09:30
6051 DARIUSZ SAWICKI 1977 BIAŁYSTOK Groszki Białystok 09:30
6052 Paulina Łapińska 1998 Łapy 3T Białystok 09:30
6053 Krzysztof Łapiński 1971 Łapy Zwycięzca Fundacja Darka Strychalskiego 09:30
6054 Przemek Zawadzki 1995 Białystok 09:30
6055 Justyna Święcicka 1994 Warszawa 09:30
6056 Jolanta Pietrasz 1996 Białystok 3T Białystok 09:30
6057 Monika Dąbrowska-Ignaczuk 1986 Zambrów Aluline Zambrów 09:30
6058 Artur Kuklicz 1985 Białystok - 09:30
6059 Marta Krupa 1987 Białystok 09:30
6060 Katarzyna Aleksiuk 1981 Białystok 09:30
6061 Sebastian Karwacki 1975 Łodź Wataha - Łączy Nas Bieganie 09:30
6063 Karolina Sajewska 1985 Warszawa 09:30
6064 Julia Boszko 1998 Białystok 09:30
6065 Magdalena Kardasz 1979 Białystok 09:30
6066 Anna Grześ 1977 Białystok Grzesiaki 09:30
6067 Anna Tarnowska-Mińko 1984 Białystok Grzesiaki 09:30
6068 Wojciech Zalewski 1962 Bielsk Podlaski Białystok Biega Team 09:30
6069 Jacek Kliber-Zych 1982 Białystok DrTusz Biega 09:30
6070 Małgorzata Hubbell 1978 CHOROSZCZ 09:30
6071 Aneta Wysocka 1983 Choroszcz 09:30
6072 Andrzej Szewczak 1959 Pajewo MASTERS BIALYSTOK 09:30
6073 Paulina Rodziewicz 1982 Mrągowo 09:30
6074 Mariusz Jurczewski 1984 Białystok Nadaktywni / empem 09:30
6075 Agnieszka Hryniewicka 1981 Solniczki 09:30
6076 Renata Korzeniecka - Bączek 1976 Wasilków Krucza Team Wasilków 09:30
6077 Mariusz Bączek 1976 Wasilków Krucza Team Wasilków 09:30
6078 Błażej Komarzewski 1982 Białystok 09:30
6079 Katarzyna Zawalich 1978 Prostki KLUSKI 09:30
6080 Piotr Birycki 1973 Białystok 09:30
6081 monika bazan 1979 orzysz 09:30
6082 Jarosław Wilkowski 1968 Białystok 09:30
6083 Marek Marciszewski 1982 WASILKÓW KRYMAR BIAŁYSTOK 09:30
6084 Jacek Reszuta 1973 Białystok 09:30
6085 DARIUSZ KAŹMIERSKI 1968 BIAŁYSTOK AIKIRUNNERS 09:30
6086 Mateusz Rachubka 1997 Białystok JAMA 09:30
6087 Michał Milewski 1986 Białystok Predica 09:30
6088 Elwira Baranowska 1992 Białystok 09:30
6089 Szymon Bakunowicz 1995 Sokółka 09:30
6090 Wojciech Klim 1979 Białystok 09:30
6092 Beata Tokarska 1989 Porosły 09:30
6093 Elżbieta Kozioł 1987 Porosły 09:30
6094 Mateusz Czyżewski 1990 Białystok 09:30
6095 Damian Aptowicz 1994 Bydgoszcz PoPrawnyTurysta 09:30
6096 Magdalena Pabian 2000 Pilawa 09:30
6097 Eleanora Shumel 1987 Białystok 09:30
6099 Adam Balakier 1962 Bialystok Czarna Strzała 09:30
6100 Krzysztof Łęcki 1994 Żyrardów K(r)opka Team 09:30
6101 Radosław Stolarewski 1974 Białystok 09:30
6102 Mariusz Dźwil 1986 Lega 09:30
6103 Agnieszka Dąbrowicz 1990 Gdańsk 09:30
6104 Jeremi Józefiak 2009 Warszawa 09:30
6105 Artur Józefiak 1978 Warszawa 09:30
6106 Robert Michaluk 1972 Szepietowo 09:30
6107 Tomasz Stawiarz 1980 Kraków 09:30
6108 Urszula Mirończuk 1981 Białystok Białystok Biega Team 09:30
6109 Monika Chyc 1993 Wasilków WINLAND 09:30
6110 Żaneta Janowska 1996 Białystok 09:30
6111 Sebastian Sochoń 1994 Białystok 09:30
6112 Olga Tkacz - Olesiewicz 1993 Józefosław 09:30
6113 Piotr Olesiewicz 1992 Józefosław 09:30
6114 Tomasz Zalewski 1984 Bialystok 09:30
6115 Piotr Michalski 1998 Racot Lider Piter 09:30
6116 Magdalena Kadysz 1987 Juchnowiec Kościelny 09:30
6117 Janusz Kunicki 1953 Mońki Daro Mońki 09:30
6119 Antonina Adamowicz 2005 Białystok 09:30
6120 Adam Adamowicz 1973 Białystok 09:30
6121 Ernest Anusiewicz 1996 Białystok 09:30
6122 Milena Sierzputowska-Motyka 1985 Sierpc TKKF KUBUŚ 09:30
6123 Monika Myrcha 1991 Białystok Biegam bo lubie 09:30
6124 Wojciech Chojnowski 1995 Łomża 09:30
6125 Aleksander Grześ 2001 Białystok Grzesiaki 09:30
6126 Tomasz Grześ 1974 Białystok Grzesiaki 09:30
6127 Klaudia Radziwońska 1989 Białystok 09:30
6128 Zuzanna Sikora 1974 Warszawa PZU SPORT TEAM 09:30
6129 Anna Pietrzykowska 1985 Białystok 09:30
6130 MACIEK Arciszewski 1985 Białystok 09:30
6131 Katarzyna Paszkiewicz 2005 Gąbin 09:30
6132 Grzegorz Drągowski 1978 Białystok DrTusz Biega 09:30
6133 Paweł Moskal 1994 Białystok DrTusz Biega 09:30
6134 Marta Wnuszyńska 1994 Białystok DrTusz Biega 09:30
6135 Marlena Kiełbaszewska 1990 Białystok DrTusz Biega 09:30
6136 Adam Kiełbaszewski 1990 Białystok DrTusz Biega 09:30
6137 Dominika Stokowska 2001 Szepietowo 09:30
6138 Małgorzata Boruch 1985 Bialystok 09:30
6139 Szymon Krempa 2006 Józefów 09:30
6140 Urszula Roj-Rojewska 1972 Białystok 09:30
6141 Jan Kropiwnicki 2003 Białystok 09:30
6142 Klaudia Berk 1994 Białystok 09:30
6143 ALDONA WILKOWSKA 1976 BIAŁYSTOK 09:30
6144 Dawid Bińczyk 1992 Białystok 09:30
6145 Justyna Utko 1984 Białystok 3T Białystok 09:30
6146 Adam Iwanowski 1997 Białystok JAMA 09:30
6147 Artur Wiśniewski 1997 Białystok JAMA 09:30
6148 Żaneta Dec 1983 Białystok DrTusz Biega 09:30
6149 Mateusz Małek 1974 Poznań Sii Running Team 09:30
6150 Rafał Wasiluk 1998 Białystok 09:30
6151 Marcin Skrobczyński 1983 Białystok 09:30
6152 Sławomir Przestrzelski 1969 Jedwabne 09:30
6153 Katarzyna Średzinska 1981 Szerenosy Rozbiegana Turośń Kościelna 09:30
6154 Karol Myszkowski 1986 Białystok 09:30
6155 Sławomir Owsiejczuk 1961 Kobylanka 5 Morsy Rochental 09:30
6156 Beata popielarz 1973 Białystok 09:30
6157 Helena Iwanowa 1960 Bialystok BBT 09:30
6158 Aleksandr Iwanow 1992 Bialystok BBT 09:30
6159 Rafał Olczak 1989 Piątnica Poduchowna Run Team Piatnica 09:30
6160 Anna Świerbutowicz Kawalec 1981 Lublin HEŃTEAM 09:30
6161 Beata Sznajder 1969 Pisz Morsów w Piszu 09:30
6162 Paweł Bałdyga 1979 Pisz Klub morsów w Piszu 09:30
6163 Michał Podbielski 1977 Białystok Techno Runners 09:30
6164 Mikołaj Podbielski 2008 Białystok Techno Runners 09:30
6165 Dariusz Sadowski 1995 Hajnówka 09:30
6166 Maria Birycka 1943 Białystok 09:30
6167 Beata Busłowska 1989 B-stok 09:30
6168 AGNIESZKA ROGOWSKA 1976 JUROWCE CROSSFIT BIAŁYSTOK 09:30
6169 Ela Gutowska 1973 Białystok 09:30
6170 Dorota Rusiłowicz 1971 Białystok 09:30
6171 Jolanta Zabrocka 1963 Białystok Podlasiaki Team 09:30
6172 Dawid Podbielski 2003 Bałystok 09:30
6173 Katarzyna Rainka 1983 Białystok 09:30
6174 Beata Podbielska 1980 Białystok 09:30
6175 Małgorzata Srocka 1977 Białystok BBL 09:30
6176 Magdalena Zajko 1985 Białystok Animki 09:30
6177 PAWEŁ MARIANKOWSKI 1983 Białystok Animki 09:30
6178 Monika Cylwik 1985 Bialystok 09:30
6179 Gabriela Domanowska 1983 Białystok Szybcy i Pomocni 09:30
6180 Stanisław Radziwonowski 2006 Białystok ThreeTeeTeam 09:30
6181 Grzegorz Renda 1982 Białystok Animki 09:30
6182 Magdalena Stiepaniuk 2000 Bielsk Podlaski 09:30
6183 Anna Grabowska 1961 Białystok 09:30
6184 Joanna Teul 1983 Białystok 09:30
6185 Patrycja Kaczan 1986 Wasilków 09:30
6186 Anna Szczepańska 1988 Nowy Dwór Gdański 09:30
6187 Alina Kazio 1961 Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza 09:30
6188 Ania Beśka 1984 Białystok 09:30
6189 Anna Litwińczuk 1997 Białystok 09:30
6190 Anna Mużyło 1979 Ełk Ełk 09:30
6191 Natalia Mużyło 2008 Ełk Ełk 09:30
6192 Maria Sadowska 1984 Biskupiec Egger 09:30
6193 Katarzyna Rzeszutek 1978 Bytom 09:30
6194 Joanna Litwinek 1979 Mrągowo CF MRĄGOWO 09:30
6195 Barbara Olech 1990 Wólka Ratajska PZU Sport Team 09:30
6196 Bartosz Spiżak 1995 Sidzina 09:30
6197 Emilia Dworakowska 1985 Białystok 09:30
6198 Dorota Świderek 1991 Lubartów PZU SPORT TEAM 09:30
6199 Cezary Kopras 1981 Białystok AKTYWNIE W MIEŚCIE TEAM / KOPRASrunTEAM 09:30
6200 Marysia Kopras 2009 BIAŁYSTOK AKTYWNIE W MIEŚCIE TEAM / KOPRASrunTEAM 09:30
6201 DAWID DĄBROWSKI 1999 Wasilków 09:30
6202 Nina Kluczyńska 2002 Kobyłka 09:30
6203 Emilia Kwaśniewska 1979 Białystok 09:30
6204 Pailina Imbiorkiewicz 1993 Białystok 09:30
6205 Irena Bałdan 1946 Kosmaty Borek GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA 09:30
6206 Emilia Kottowicz 1980 Zabłudów Złe To 09:30
6207 Anna Kozłowska 1984 Białystok 09:30
6208 Wiesława Orłowska 1957 Łódź 09:30
6209 Michał Sadowski 2003 Białystok 09:30
6210 Filip Sadowski 2002 Białystok 09:30
6211 Katarzyna Sianko 1967 Klepacze 09:30
6212 Sylwia Stasiewicz 1991 Białystok Super Przedszkolanki 09:30
6213 MARKUSS ĀBOLIŅŠ 2008 Talsi Maratona klubs 09:30
6214 Piotr Adamowicz 2005 Łódź Adamowicz Team 09:30
6215 IRYNA AKHRYMUK 1993 Brest High Five 09:30
6216 Magdalena Artysiewicz 1975 Białystok 09:30
6217 Dariusz Bagnicki 1974 Nowy Dwór Mazowiecki Klub Zdrowego Stylu Życia 09:30
6218 Patrycja Baranowska 1991 Warszawa 09:30
6219 Alicja CAŁY 1987 WROCŁAW 09:30
6220 Marek Berger 1978 Białystok 09:30
6221 Mariusz Bielecki 1987 Białystok 09:30
6223 Tomek Breńko 1989 Białystok 09:30
6224 Daniel Bułynko 1998 Studzianki 09:30
6225 Gabrysia Domanowska 1983 Białystok 09:30
6227 Andrzej Eljaszewicz 1983 Studzianki 09:30
6228 Piotr Fedorowicz 1981 Białystok 09:30
6229 Jacek Gawlik 1980 Łęczyca 09:30
6230 Arek Gawroński 1979 Białystok 09:30
6231 Kamil Gonczaruk 1976 Wasilków 09:30
6232 Łukasz Grabowski 1986 Warszawa 09:30
6233 Maurycy Bernaciak 2007 Warszawa 09:30
6234 Sławomir Bernaciak 1971 Warszawa 09:30
6235 Anna Dołęga 1979 Białystok Zabiegana mama 09:30
6236 Ramona Krankowska 1991 Białystok 09:30
6237 Julia Sadowska 2000 Zaścianki Runmageddon Team 09:30
6238 Marcin Krankowski 1985 Białystok 09:30
6239 Daria Greblunas 1994 Widugiery 09:30
6240 Mateusz Szawluk 1997 Wasilków 09:30
6241 Mariusz Kilian 1971 Białystok 09:30
6242 Piotr Broniewicz 1977 Białystok DrTusz Biega 09:30
6243 Mirosława Osakowicz 1984 Białystok 09:30
6244 Barbara Martyniuk 1993 Białystok 09:30
6245 Zbigniew Hołowienko 1984 Klepacze 09:30
6246 Patrycja Lubocka 2001 Toruń parkrun Toruń 09:30
6247 Marcin Uchwał 1976 Płock PŁOCKI KLUB WESOŁEGO BIEGACZA 09:30
6248 Jarosław Kozłowski 1974 Płock Płocki Klub Wesołego Biegacza 09:30
6249 Zosia Wojewódzka 2008 Wasilków 09:30
6250 Julitta Woźniuk 1979 Białystok 09:30
6251 Anna Litorowicz 1969 Białystok 09:30
6252 Karolina Brzuzy 2002 Białystok 09:30
6253 Jolanta Brzuzy 1974 Białystok 09:30
6254 Magda Brzuzy 2002 Białystok 09:30
6255 Joanna Paprocka-Rudeczko 1975 BIAŁYSTOK 09:30
6256 Karol Ruszczyk 1993 Białystok 09:30
6257 Mariusz Czarkowski 1978 NOWE PIEKUTY Fundacja Darka Strychalskiego Zwycięsca 09:30
6258 AGNIESZKA CZARKOWSKA 1981 NOWE PIEKUTY Fundacja Darka Strychalskiego 09:30
6259 Bogdan Sierba 1963 Mońki 09:30
6260 Marek Dakowicz 1976 Białystok Białystok Biega Team 09:30
6261 Michał Laskowski 1984 Białystok 09:30
6262 Łukasz Kononiuk 1986 Białystok Szybcy i Pomocni 09:30
6263 Nela Grunt 1988 Białystok 09:30
6264 Przemysław Osik 1987 Białystok 3T Białystok 09:30
6265 Miłosz Osik 2007 Białystok 3T Białystok 09:30
6266 Tomasz Gaiński 1980 Białystok 3T Białystok 09:30
6267 MARIUSZ ZYDEL 1973 Rawa Mazowiecka Rawa biega,Food Service 09:30
6268 Tomasz Margielewicz 1981 Lipsk 81111413815 09:30
6269 Agnieszka Margielewicz 1981 Lipsk 09:30
6270 Tomasz Kowalski 1962 Białystok 09:30
6271 Dariusz Zalewski 1969 Białystok 09:30
6272 Wojciech Pakuła 1977 białystok 09:30
6273 Julia Pawłowska 1985 Białystok 3T Białystok 09:30
6274 Adam Wielkopolski 1971 Białystok 09:30
6275 Ula Olechno 1981 Białystok 09:30
6276 Alicja Solnica 1983 Kotuń Klub Aktywnych Parkrun Skórzec 09:30
6277 Gabriela Kalinowska 1981 Białystok 09:30
6278 Agnieszka Dobrowolska 1977 Białystok VetaTeam 09:30
7001 Paweł Krochmal 1993 Warszawa PAWKO RUNNER TEAM 10:00
7002 Rafał Rybnik 1990 Nowe Aleksandrowo 10:00
7003 Adrian Szydłowski 1987 Białystok CHŁOPCY CHORTENOWCY 10:00
7004 Dariusz Dżus 1996 Olsztyn 10:00
7005 Tomasz Gromada 1971 Biakystok 10:00
7006 Miłosz Piekutowski 1999 Łódź 10:00
7007 Marcin Piekutowski 2003 Wysokie Mazowieckie 10:00
7008 Mateusz Dąbrowski 1993 Białystok Autoidea Sp. z o.o. 10:00
7009 Dariusz Filipczuk 1965 Zielonka 10:00
7010 Agnieszka Oksztul 1990 Białystok 10:00
7011 Rafał Sadowski 1986 Osowicze CHŁOPCY CHORTENOWCY 10:00
7012 Jacek Struk 1982 Białobrzegi K2 TEAM 10:00
7013 Krzysztof Rydzewski 1978 Klepacze 10:00
7014 Francesco Guarrera 1995 Białystok 10:00
7015 Aleksander Więcław 2006 Białystok 10:00
7016 Karol Rybnik 1990 Nowe Aleksandrowo 10:00
7017 Krzysztof Tomaszuk 2007 Białystok 10:00
7018 Mariusz Tomaszuk 1981 Białystok 10:00
7019 Wojciech Kustosz 1971 Józefosław Józef Cytrus Team 10:00
7020 Karolina Maciejczak 1979 Piła Sailing Team Ferajna 10:00
7021 Mateusz Jabłoński 1991 Białystok 10:00
7022 Dorota Tracikowska 1969 ŁAPY Zwycięzca Fundacja Darka Strychalskiego 10:00
7023 Oksana Przybyłowska 1993 Białystok 10:00
7024 Agata Kwiecień 1970 Warszawa 10:00
7025 Jarosław Kwiecień 1969 Warszawa 10:00
7026 Tamara Bandosz 1979 Warszawa Biesiadniczo Biegowy K.S. ŁAWECZKA Wilanów 10:00
7027 Maciej Szełepiński 1984 Białystok 10:00
7028 Patryk Radziszewski 1992 Białystok Winland 10:00
7029 Mirosław Siebiesiuk 1980 Białystok Multibrowar 10:00
7030 Jan Bobko 1961 Białystok 10:00
7031 Zbigniew Grabowski 1973 Białystok 10:00
7032 Patrycja Zabielska 1997 Białystok Pysie 10:00
7033 Andrzej Banach 1989 Olsztyn Lecimy Tutej Pisz-Olsztyn 10:00
7034 Mikołaj Siebieszuk 1971 Białystok LZS Pogreby 10:00
7035 Łukasz Stawowczyk 1983 Białystok 10:00
7036 Michał Krempa 2008 Józefów 10:00
7037 Stanisław Szymczyk 2006 Suchedniow 10:00
7038 Gabriela Terebun 2005 Bielsk Podlaski 10:00
7039 Renata Tula 1952 Warszawa Mykmyk 10:00
7040 Kacper Interewicz 2004 Ełk 10:00
7041 Karol Wroceński 1983 Białystok 10:00
7042 Łukasz Romaniuk 1984 Zaścianki 10:00
7043 Andrzej Snarski 1979 Białystok 10:00
7044 Jakub Kozłowski 1994 Wrocław M&J 10:00
7045 MARZENA KOZŁOWSKA-GONCZARUK 1980 WASILKÓW M&J 10:00
7046 Agnieszka Biesiekierska 1989 Olsztyn 10:00
7047 Olga Kużelewska 2006 Białystok 10:00
7048 Kamil Bek 1994 Białystok 10:00
7049 Anna Skorupińska 1978 Łowicz 10:00
7050 Karolina Majorek 1990 Łowicz 10:00
7051 Łukasz Mościcki 1984 Łuków 10:00
7052 EWA WILCZEWSKA 1990 BIAŁYSTOK 10:00
7053 Paweł Skorupiński 1973 Łowicz Barlinek Team RUN FOREST 10:00
7054 Michał Bączek 1987 Warszawa 10:00
7055 Monika Glanowska 1987 Olmonty 10:00
7056 Piotr Stankiewicz 1979 Białystok 10:00
7057 Elżbieta Milewska 1983 Białystok 10:00
7058 Justyna Lewkowicz 1983 Białystok 10:00
7059 Marta Stroczkowska 1980 Białystok Dream Team 10:00
7060 Małgorzata Ignatowicz 1981 Białystok Dream Team 10:00
7061 Ewa Brajczewska 1972 Białystok 10:00
7062 Marzena Krasnopolska 1978 Bialystok Dream Team 10:00
7063 Iwona Ciereszko 1973 Klepacze dream team 3. 10:00
7064 Karolina Matyszewska - Marczukiewicz 1983 Wasilków Dream Team 10:00
7065 Marta Dowgiert-Mielczarek 1977 Białystok 10:00
7066 Anna Stasiewicz 1967 Białystok 10:00
7067 Dariusz Mierzyński 1965 Białystok 10:00
7068 Dorota Kozioł 1972 Kamienica 10:00
7069 Agnieszka Kozioł 1977 Białystok 10:00
7070 Rafał Stepanczenko 1981 Białystok Białystok Biega Team 10:00
7071 Nuria Nunes 1968 Warszawa 10:00
7072 Anna Renda-Bogdanowicz 1986 Białystok 10:00
7073 Anna Oleksiuk 1981 Białystok 10:00
7075 Andrzej Szumowski 1971 Białystok Białystok Biega Team 10:00
7076 Jędrzej Szumowski 2004 Białystok Białystok Biega Team 10:00
7077 Emilio Kamiński 1984 Łapy 10:00
7078 Urszula Żakowska 1979 Białystok Białystok Biega Team 10:00
7079 Justyna Czapko 1989 Białystok CHORTENIANKI 10:00
7080 Dawid Zabielski 1992 Białystok CHŁOPCY CHORTENOWCY 10:00
7081 Magdalena Padewska 1989 Białystok 10:00
7082 Beata Struk 1984 Huta Minska K2 TEAM 10:00
7083 Daria Wójcik 1989 Warszawa 10:00
7084 MAGDA CHEŁMIŃSKA 1991 Olecko SBRT WARSZAWA 10:00
7085 Aneta Giziewska 1993 Białystok Ceri International 10:00
7086 PAWEŁ CHILIŃSKI 1978 BIAŁYSTOK 10:00
7087 Bożena Zołotar-Gawryluk 1970 Białystok 10:00
7088 Natalia Gabriel 1981 Bialystok Dovydko Running Club 10:00
7089 Iwona Falkowska 1982 Białystok Białostocka Sekta biegaczy 10:00
7090 Magdalena Jakubowska 1987 BIAŁYSTOK 10:00
7091 Aldona Sas 1961 Piastów 10:00
7092 Dariusz Grześ 1970 Białystok Białystok Biega Team 10:00
7093 Katarzyna Sznajder-Grześ 1972 Białystok 10:00
7094 Krystyna Kamińska 1980 Warszawa 10:00
7095 Magdalena Borowska 1981 Białystok Dream team 10:00
7096 Mariusz Podbielski 2006 Białystok 10:00
7097 Judyta Siwy 1993 Białystok 10:00
7098 Maciej Kazubek 1976 Warszawa 10:00
7099 Zbigniew Falana 1984 Lelów 10:00
7100 Krystyna Wójcik 1979 Lubartów Lejdis 10:00
7102 Magdalena Uździło 1983 Straduny Wyczesani 10:00
7103 Michał Gorbacz 2000 Białystok 10:00
7104 Paweł Gromek 1971 Warszawa 10:00
7105 Zofia Dudka 1966 Parcice Towarzystwo Przyjaciół Czastar 10:00
7106 EWELINA Szatiło 1979 Lubartów Leidis 10:00
7108 Monika Bleszko 1996 Białystok 10:00
7109 Małgorzata Stiepaniuk 1969 Bielsk Podlaski 10:00
7110 Agnieszka Apolska 1990 Białystok Dam Radę 10:00
7111 Agnieszka Łukaszewska 1983 Warszawa PZU Sport Team 10:00
7112 Marta Prykiel 1980 Warszawa PZU Sport Team 10:00
7113 Barbara Łukaszuk 1989 Białystok @gotowyogrod 10:00
7114 Bożena Prus 1982 Białystok 10:00
7115 Mikołaj Czykwin 2009 Bielsk Podlaski Noworoczny Bieg Tura 10:00
7116 Jurek Czykwin 1967 Bielsk Podlaski Noworoczny Bieg Tura Bielsk Podlaski 10:00
7117 Piotr Ostrowski 2007 Mońki 10:00
7118 Monika Baczar 1977 Białystok 10:00
7119 Jacek Grzana 1965 Parcice 10:00
7120 Urszula Chodorowska 1976 Horodniany 10:00
7121 Krzysztofa Grycuk 1976 Białystok 10:00
7122 MONIKA ANDRUNIK 1988 BIAŁYSTOK 10:00
7123 Kamil Szarko 1983 Wasilków 10:00
7125 Maciej Piotrowski 1994 Andryjanki 10:00
7126 Kacper Piotrowski 2004 Andryjanki 10:00
7127 Judyta Izdebska 1987 Białystok NIEULOTNE CHWILE JUDYTA IZDEBSKA 10:00
7128 Mariusz Łoszewski 1964 Białystok 10:00
7129 Beata GLIŃSKA 1976 WASILKÓW 10:00
7130 Ewelina Kraszewska 1987 Nowodworce 10:00
7131 Dominika Doman 1984 Grabowka 10:00
7132 William Quigley 1982 Białystok 10:00
7133 Agnieszka Kulesza 1975 Białystok 10:00
7134 Łukasz Laskowski 1980 Bialystok 10:00
7135 Marlena Łapińska 1997 Białystok 09:00
7136 Arkadiusz Żanowski 1976 Czyżew 10:00
7137 Paweł Samul 1982 Białystok 10:00
7138 Konrad Niemira 1981 Białystok 10:00
7140 Agnieszka Bekisz 1976 Białystok NADAKTYWNI 10:00
7141 Stanisława Antosiewicz 1971 Otwock LuLaTeam 10:00
7143 Katarzyna Kujawa 1985 Białystok 10:00
7144 Martyna Miernik 1998 Warszawa 10:00
7145 Karolina Kuryś 1989 Białystok 10:00
7146 Michał Zembrowski 1991 Rynki 10:00
7147 HUBERT PIETRASZKIEWICZ 1994 BIAŁYSTOK 10:00
7148 MARTA PIETRASZKIEWICZ 1996 BIAŁYSTOK 10:00
7149 Aleksandra Łakus 1999 Białystok 10:00
7150 Aleksander Rudnicki 1987 Białystok 10:00
7151 Anna Drozdowska 1993 Siedlce 10:00
7152 Marcin Drozdowski 1984 Siedlce 10:00
7153 Ewa Eljaszewicz 1985 Studzianki 10:00
7154 Elżbieta Niewiarowska 1970 Białystok Grupa Szalonych Rowerzystów 10:00
7155 Julia Paul 2002 Białystok 10:00
7156 Michał Szustak 1993 Łapy 10:00
7157 Anna Hajwos 1992 Białystok 10:00
7158 Anna Issa 1986 Zabłudów 10:00
7159 Marzena Jakubowska 1982 Białystok 4M 10:00
7160 Martyna Janczewska 1993 Białystok 10:00
7161 Tomasz Janucik 1973 Białystok 10:00
7162 Katarzyna Jaśkiewicz-Kruczek 1987 Wrocław 10:00
7163 Anna Kaczorowska 1969 Siedlce slow jogging siedlce 10:00
7164 Jarosław Kaczorowski 1966 Siedlce 10:00
7166 Grzegorz Kiełczykowski 1983 Siedlce 10:00
7167 koko koko 1981 lok 10:00
7168 Jadwiga Koniecpolska 1972 Żary 10:00
7169 Krzysztof Koniecpolski 1968 Żary 10:00
7170 Dorota Kozioł 1972 Białystok 10:00
7171 Dawid Patrycjusz Kulikowski 1991 Suchowola 10:00
7172 Wioleta Lenkiewicz 1984 Białystok 10:00
7173 Józef Leszczyński 1954 Białystok 10:00
7174 Aneta Leśniewska 1985 Białystok 10:00
7175 Ela Łasak 1993 Białystok 10:00
7176 Michał Łuksza 1987 Hajnówka HAJNÓWKA BIEGA 10:00
7177 Elżbieta Makarowska 1986 Kuriany 10:00
7178 Paweł Małakowski 1971 Białystok 10:00
7179 Dorota Mamaj 1966 Warszawa WarszawaBiega 10:00
7180 Urszula Matysik 1975 Nowodworce MATYSIK TEAM 10:00
7181 Jarosław Matysik 1974 Nowodworce 10:00
7182 Agnieszka Mazur 1982 Niewodnica Korycka 10:00
7183 Jarosław Mazur 1978 Niewodnica Korycka 10:00
7184 Ilona Nieroda 1989 Białystok 10:00
7185 Tomasz Okoński 1983 Białystok 10:00
7186 Marta Oleksińska 1983 białystok 10:00
7187 Monika Orłowska 1994 Białystok 10:00
7188 Bartosz Orszulak 1989 Poznan 10:00
7189 Jacek Ostrowski 1982 Plewiska 10:00
7190 Valdemar Pavliukovič 1967 Vilnius r. 10:00
7191 Patryk Puziuk 1991 Sokółka 10:00
7192 Florian Pyszel 1995 Mińsk Mazowiecki Piekielni Warszawa 10:00
7193 Agnieszka Raczyńska 1986 Łęczyca pasibiegusy 10:00
7194 Stanisław Radziwonowski 2007 Białystok ThreeTeeTeam 10:00
7195 marta renberg-rogowska 1980 BIAŁYSTOK 10:00
7196 Tatiana Rudkovskaya 1966 Tomsk Rubston 10:00
7197 Ewa Rzepecka 1974 Białystok 10:00
7198 Mateusz Siereda 1990 Białystok 10:00
7199 Rafał Skarżyński 1975 Białystok DO IT crew 10:00
7200 tomek soczko 1975 bialystok 10:00
7201 Dominika Stokowska 2001 Dąbrowa Moczydły 10:00
7202 Dorota Stokowska 1978 Sokołów Podlaski 10:00
7203 Aneta Szeszo 1981 Białystok 10:00
7204 Małgorzata Szymborewicz 1977 Białystok 10:00
7205 Piotr Śladowski 1979 Pomigacze 10:00
7206 Beata Świsłocka 1973 Białystok 10:00
7208 Marcin Truszkowski 1982 Łomża Run Team Piątnica 10:00
7209 Piotr Tugeman 1988 Miasto 10:00
7210 Marzena Tuzinek 1979 Radom 10:00
7211 Anna Vorobei 1991 Minsk 10:00
7212 Igors Vucāns 1979 Daugavplis 10:00
7213 Monika Waluk-Zalewska 1984 Białystok 10:00
7214 Kamil Wiktorowicz 1987 Białystok 10:00
7215 Marta Wypych 1984 Ełk 10:00
7216 Anatoli Yatcenko 1956 Soligorsk Shaxter 10:00
7217 Artur Zajkowski 1978 Białystok 10:00
7218 Dorota Zawistowska 1982 Czyżew 10:00
7219 Tomasz Zawistowski 1984 Wysokie Mazowieckie 10:00
7220 Alexander Zimnitski 1982 Brest 10:00
7221 Robert Antosiewicz 1970 Otwock LuLaTeam 10:00
7222 Marcin Aleksiejuk 1981 Białystok 10:00
7223 Ewa Kiełbowicz 1983 Piła 10:00
7224 Przemysław Efimenko 1985 Piła 10:00
7275 Ines Ruiz 1979 warszawa 10:00
7276 Ekaterina Metlenkina 1986 Russia 10:00
7277 agnieszka szamborska 1978 Poland 10:00
7278 Paweł Lenkiewicz 1986 Białystok MD Run Trening 10:00
7279 Krzysztof Gadziński 1984 Białystok 10:00
7280 Angelika Janczak 1973 Legnica 10:00
7281 Kinga Danowska-Idziok 1996 Białystok 10:00
7282 Łukasz Godlewski 1995 Suchowola BeamTeam 10:00
7283 Łukasz Dzieszko 1995 Suchowola BeamTeam 10:00
7284 SYLWERIUSZ JANISZEWSKI 1976 łódź 10:00
7285 Emilia Sołowiej 1986 Białystok BSB 10:00
7286 Michał Jusiński 1984 Sochaczew 10:00
7287 Maciej Jergieniew 1977 Białystok Winland 10:00
7288 Mirek Popławski 1964 Białystok 10:00
7289 Ewa Miłkowska 1989 Białystok Drohiczyńska Banda 10:00
7290 Józef Miłkowski 1982 Drohiczyn Drohiczyńska Banda 10:00
7291 Jarosław Wasilewski 1973 Lisowo Drohiczyńska Banda 10:00
7292 Rafał Borowski 1988 Sokółka 10:00
7293 Marta Wrzesińska 1978 Białystok 10:00
7294 Agnieszka Bogdzio 1984 Augustów 10:00
7295 Marcin Pawełko 1983 Krupniki 10:00
7296 Artur Dziewiątkowski 1994 Białystok M&J 10:00
7297 Łukasz Ilicz 1990 Dąbrowa Białostocka Białystok Biega Team 10:00
7298 Katarzyna Szarkowska-Ludew 1975 Białystok PKO BP/3T BIAŁYSTOK 10:00
7299 Korneliusz Miecznik 2003 Białystok III LO w Białymstoku 10:00
7300 Łukasz Macias 1987 Białystok 09:00
7301 Jakub Bęcek 1979 Warszawa Biesiadniczo Biegowy K.S. ŁAWECZKA Wilanów 10:00
7302 Aneta Hermanowska 1984 Porosły 10:00
7303 Paweł Hermanowski 1980 Porosły Niezniszczalni 10:00
7304 Aleksandra Klonowska 1992 Łęgajny 10:00
7305 Jakub Łuczaj 1988 Warszawa 10:00
7306 Nina Łuczaj 2009 Warszawa 10:00
7307 Beata Stachowicz 1986 Płońsk Płońszczanki 10:00
7308 Daniel Miklas 1990 Kutno 10:00
7309 Bartłomiej Strugiński 1995 Warszawa 10:00
7310 Łukasz Jabłoński 1992 Białystok 10:00
7311 Marcin Żukowski 1985 Białystok 10:00
7312 Jolanta Śniegula 1963 Ciechanów 10:00
7313 Krzysztof Nazaruk 1989 Białystok Lidl Wyszków 10:00
7314 Arkadiusz Żukowski 1990 Białystok . 10:00
7315 Iwona Falkowska 1982 Klepacze Białostocka Sekta Biegaczy 10:00
7317 Tomasz Kabziński 2006 Rajgród KIWIPORTAL.PL 10:00
7318 Emilia Wasilewska-Socik 1985 Ełk 10:00
7319 Grzegorz Puchalski 1993 Klichy 10:00
7320 Sebastian Górka 1988 Toruń Sebinho Team 10:00
7321 Piotr Dziakowski 1976 Białystok Jan Leopold Team 10:00
7322 Marta Dziakowska 1977 Białystok Jan Leopold Team 10:00
7323 Karolina Ksybek 1992 Błomino Gumowskie 26 10:00
7324 Mateusz Cychowski 1998 Nowy Dwór Mazowiecki 10:00
Top