11. Białystok Biega - 5 km - Start list
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub Czas startu Kategorie
5001 Andrzej Leończuk 1992 Leospeed 21:30 mężczyźni, M 20
5002 Boguslaw Andrzejuk 1975 1 Podlaska Brygada Obrony Terytorialnej 21:30 mężczyźni, M 40
5003 Izabela Parszczyńska 1988 KS PODLASIE Białystok 21:30 kobiety, K 30
5004 Natalia Mierzlikin 1989 UK GEPARD WARSZAWA 21:30 kobiety, K 30
5007 Paulina Mikiewicz-łapińska 1992 Ks podlasie 21:30 kobiety, K 20
5008 Patryk Drężek 1995 3T Białystok 21:30 mężczyźni, M 20
5009 Wojciech Augustynowicz 1992 Białystok Biega Team 21:30 mężczyźni, M 20
5010 Adam Adamowicz 1973 21:30 mężczyźni, M 40
5011 Joanna Adamowicz 1978 21:30 kobiety, K 40
5012 Martyna Adamowicz 2009 21:30 kobiety, K 12
5013 Maciej Aleksiejczuk 1977 21:30 mężczyźni, M 40
5014 Adam Aleksiejuk 1986 21:30 mężczyźni, M 30
5015 Adrian Ambrożewicz 1998 21:30 mężczyźni, M 20
5016 Maciej Anikiej 1985 Białystok 21:30 mężczyźni, M 30
5017 Barbara Antonienko - Płoszczuk 1979 Białostocka Sekta Biegaczy 21:30 kobiety, K 40
5018 MACIEK Arciszewski 1985 21:30 mężczyźni, M 30
5019 Jan Artysiewicz 1974 openlines Masters 21:30 mężczyźni, M 40
5020 Magdalena Artysiewicz 1975 openlines Masters 21:30 kobiety, K 40
5021 Anna Augustyniak 1980 21:30 kobiety, K 40
5023 Paweł Bach 1992 21:30 mężczyźni, M 20
5024 Jakub Backiel 1991 21:30 mężczyźni, M 30
5025 Kamil Bakun 1986 Białystok 21:30 mężczyźni, M 30
5026 Szymon Bakunowicz 1995 SąKółka.cc 21:45 mężczyźni, M 20
5027 Beata Bałazy 1980 21:45 kobiety, K 40
5028 Paulina Bałdyga 1998 21:45 kobiety, K 20
5029 Luiza Bancerek 1982 21:30 kobiety, K 30
5030 Elwira Baranowska 1992 21:30 kobiety, K 20
5031 Bogusia Bargłowska 1976 21:45 kobiety, K 40
5032 Kamil Bargłowski 2004 Białystok 21:30 mężczyźni, M 12
5033 Edyta Barszczewska 1986 21:30 kobiety, K 30
5034 Karol Berent 1993 200 Procent tętna 21:30 mężczyźni, M 20
5035 Karol Biały 2000 21:45 mężczyźni, M 20
5036 Krzysztof Bibułowicz 1980 21:30 mężczyźni, M 40
5037 Monika Bibułowicz 1981 21:30 kobiety, K 40
5038 Przemyslaw Biedź 1987 21:30 mężczyźni, M 30
5039 Łukasz Bielenik 1993 Chałkowo 21:45 mężczyźni, M 20
5040 Rafał Bieluczyk 1977 21:30 mężczyźni, M 40
5041 Arek Bilkiewicz 1971 21:30 mężczyźni, M 50
5042 Barbara Biziuk-Wilkiewicz 1977 Ełk Nessi Team 21:30 kobiety, K 40
5043 Dariusz Błażewicz 1971 Białystok WINLAND 21:30 mężczyźni, M 50
5044 Jan Bobrowski 1967 21:30 mężczyźni, M 50
5045 Daniel Bochenko 1972 21:45 mężczyźni, M 40
5046 Bartosz Bogdanowicz 1984 Juvenia Białystok 22:00 mężczyźni, M 30
5047 Małgorzata Bogdanowicz 1983 brak 21:30 kobiety, K 30
5048 Tomasz Bogdanowicz 1982 brak 21:30 mężczyźni, M 30
5049 Ula Bogdańska 1986 BIAŁYSTOK 21:30 kobiety, K 30
5050 Andrzej Boguski 1971 Zwycięzca Fundacja Darka Strychalskiego 21:30 mężczyźni, M 50
5051 Kacper Bogusz 2005 21:45 mężczyźni, M 12
5052 Izabela Bohdziewicz 1974 Rodzinka 21:30 kobiety, K 40
5053 Mateusz Bohdziewicz 2004 Rodzinka 21:30 mężczyźni, M 12
5054 Zbigniew Bohdziewicz 1972 Rodzinka 21:30 mężczyźni, M 40
5055 Kamil Bohojło 1981 21:30 mężczyźni, M 40
5056 Patryk Bołocki 1997 Białystok 21:30 mężczyźni, M 20
5057 PAWEŁ BOŁTRUCZYK 1977 21:45 mężczyźni, M 40
5058 KATARZYNA BONDARENKO 1988 21:30 kobiety, K 30
5059 Krzysztof Borko 1988 21:30 mężczyźni, M 30
5060 Małgorzata Boruch 1985 21:45 kobiety, K 30
5061 Ewa BOSZKO 1976 Grupa Biegowa Czarna Białostocka 21:45 kobiety, K 40
5062 Tomasz Bralewski 1969 BOCIAN KRIS BRAŃSZCZYK 21:30 mężczyźni, M 50
5063 Marta Brejnak 1980 DrTusz Biega 21:30 kobiety, K 40
5064 Piotr Brejnak 1978 DrTusz Biega 21:30 mężczyźni, M 40
5065 Kamil Bruliński 1986 22:00 mężczyźni, M 30
5066 Rafał Bruliński 1979 22:00 mężczyźni, M 40
5067 Leszek Brzozowski 1980 21:30 mężczyźni, M 40
5068 Tomasz Brzóska 1983 21:30 mężczyźni, M 30
5069 Rafał Budnik 2002 21:30 mężczyźni, M 12
5070 Przemysław Bugaj 1991 Barchów 21:30 mężczyźni, M 30
5071 Barbara Bujwicka 2002 21:30 kobiety, K 12
5072 Beata Bulwin 1992 21:30 kobiety, K 20
5073 Karol Bułkowski 1994 21:45 mężczyźni, M 20
5074 Beata Busłowska 1989 21:30 kobiety, K 30
5075 Dariusz Cacko 1976 21:30 mężczyźni, M 40
5076 Marcin Charkiewicz 1974 21:30 mężczyźni, M 40
5077 Adam Charytoniuk 1973 21:30 mężczyźni, M 40
5078 PAWEŁ CHILIŃSKI 1978 21:45 mężczyźni, M 40
5079 Patrycja Choćko 1996 21:45 kobiety, K 20
5080 Rafał Chojnowski 1981 21:30 mężczyźni, M 40
5081 Rafał Chojnowski 2006 21:30 mężczyźni, M 12
5082 Robert Chojnowski 2008 21:30 mężczyźni, M 12
5083 Wojciech Chojnowski 1995 21:30 mężczyźni, M 20
5084 Zbigniew Chojnowski 1976 Pilkington metal 21:45 mężczyźni, M 40
5085 Mariusz Chomko 1975 21:30 mężczyźni, M 40
5086 Piotr Choroszucha 1997 21:30 mężczyźni, M 20
5087 Marzanna Choryło 1971 21:30 kobiety, K 50
5088 Anna Ciołko 2002 21:30 kobiety, K 12
5089 Radosław Cudowski 1978 21:30 mężczyźni, M 40
5090 Łukasz Cylwik 1979 21:30 mężczyźni, M 40
5091 Monika Cylwik 1985 Bialystok 21:30 kobiety, K 30
5092 Natalia Cylwik 1991 21:30 kobiety, K 30
5093 Paulina Czajka 1991 Wasilków 21:30 kobiety, K 30
5094 Krzysztof Czajkowski 1990 21:30 mężczyźni, M 30
5095 Małgorzata Czapnik 1963 21:30 kobiety, K 50
5096 Mariusz Czapnik 1963 21:30 mężczyźni, M 50
5097 AGNIESZKA CZARKOWSKA 1981 Fundacja Darka Strychalskiego 21:30 kobiety, K 40
5098 Mariusz Czarkowski 1978 Fundacja Darka Strychalskiego Zwycięsca 21:30 mężczyźni, M 40
5099 Marta Czemiel-Miękisz 1978 21:30 kobiety, K 40
5100 Dorian Czyrski 1998 LZS Krynki 22:00 mężczyźni, M 20
5101 Marcin Czyrski 1997 21:45 mężczyźni, M 20
5102 Marek Czyżewski 1964 Białystok 22:00 mężczyźni, M 50
5103 Kamila Dackiewicz 1988 Grabówka JagRunners 21:30 kobiety, K 30
5104 Maciej Dakowicz 1981 Deloitte Adventure Team 21:30 mężczyźni, M 40
5105 Janusz Danieluk 1985 Białystok 21:45 mężczyźni, M 30
5106 Bogusia Darda 1975 Białystok 21:30 kobiety, K 40
5107 Radek Darda 1974 Białystok 21:30 mężczyźni, M 40
5108 Paulina Dąbrowska 1996 21:30 kobiety, K 20
5109 RAFAŁ DĄBROWSKI 1982 band of runners 21:30 mężczyźni, M 30
5110 Wojciech Dąbrowski 1983 21:30 mężczyźni, M 30
5111 Izabela Dębko 1993 21:45 kobiety, K 20
5112 Andrzej Dębski 1976 21:30 mężczyźni, M 40
5113 Piotr Dmochowski 1988 21:30 mężczyźni, M 30
5114 Dawid Dobkowski 1997 Start Białystok 21:30 mężczyźni, M 20
5115 Anna Maria Dobrowolska-Cylwik 1972 21:30 kobiety, K 40
5116 Gabi Gabi Domanowska 1983 Szybcy i Pomocni 21:30 kobiety, K 30
5117 Marta Dowgiert-Mielczarek 1977 Białystok 21:30 kobiety, K 40
5119 Adam Drojewski 1975 Białystok 21:30 mężczyźni, M 40
5120 Tomasz Drużyński 1993 21:30 mężczyźni, M 20
5121 Grzegorz Drzewiecki-Zarzeczny 1961 BBT 21:45 mężczyźni, M 60
5122 MONIKA DUBICKA 1986 22:00 kobiety, K 30
5123 Albert Dubij 1976 Białystok Biega Team 21:30 mężczyźni, M 40
5124 Ewa Dubij 1975 Białystok Biega Team 21:30 kobiety, K 40
5125 Karolina Dubowska 1987 21:30 kobiety, K 30
5126 Konrad Dudziński 1990 22:00 mężczyźni, M 30
5127 Emilia Dworakowska 1985 21:30 kobiety, K 30
5128 Piotr Dworakowski 1978 21:45 mężczyźni, M 40
5129 Piotr Dworczak 2002 21:45 mężczyźni, M 12
5130 TOMASZ DYBACKI 1990 21:45 mężczyźni, M 30
5131 Patrycja Dziedzik 2000 21:30 kobiety, K 20
5132 Marta Dziedziul 1979 Białystok 21:45 kobiety, K 40
5133 Robert Dzienis 1978 21:30 mężczyźni, M 40
5134 Michał Dzienisik 2001 Grabówka 21:30 mężczyźni, M 20
5135 Artur Dziewiątkowski 1994 Pięć+Trzy 21:30 mężczyźni, M 20
5136 Wojciech Dzikowski 1984 Biegamy Turośń Kościelna 21:30 mężczyźni, M 30
5137 Magdalena Eliasz 1978 Biegam Bo Lubię Ostrołęka 21:30 kobiety, K 40
5138 Dorota Fadrowska 1997 21:30 kobiety, K 20
5139 Mateusz Falina 1992 Bialystok 21:30 mężczyźni, M 20
5140 Magdalena Falkowska 1992 Falkowski Team 21:30 kobiety, K 20
5141 Martyna Falkowska 1997 3 T białystok 21:30 kobiety, K 20
5142 Marek Falkowski 1978 Białystok st4.pl 21:45 mężczyźni, M 40
5143 Wojciech Falkowski 1988 Falkowski Team 21:30 mężczyźni, M 30
5144 Edyta Faszczewska 1974 21:30 kobiety, K 40
5145 Marta Fiedorczuk 1983 21:45 kobiety, K 30
5146 Aneta Fiedoruk 1986 21:30 kobiety, K 30
5147 Jacek Fiedoruk 1994 21:30 mężczyźni, M 20
5148 Piotr Fiedoruk 1982 21:30 mężczyźni, M 30
5149 Narcyza Fiedziukiewicz 1971 BBL 21:30 kobiety, K 50
5150 Agnieszka Figatowska 1988 21:30 kobiety, K 30
5151 Tomasz Figatowski 1984 18 Pulk Rozpoznawczy 21:30 mężczyźni, M 30
5152 Grzegorz Filipkowski 1993 21:45 mężczyźni, M 20
5153 Daniel Filochowski 1976 Aktywna Pszczyna 21:30 mężczyźni, M 40
5154 Natalia Gabriel 1981 Kobiet 21:30 kobiety, K 40
5155 Krzysztof Gadziński 1984 Białystok 21:30 mężczyźni, M 30
5156 Tomasz Gajda 1989 21:30 mężczyźni, M 30
5157 Barbara Gajdzińska 1977 Rozbieganesuwałki# 21:30 kobiety, K 40
5158 Marcin Garbowski 1978 Chemall Białystok 21:30 mężczyźni, M 40
5159 Krzysztof Garkowski 1977 21:30 mężczyźni, M 40
5160 Anna Gierasimiuk 1985 Wyczesani 21:30 kobiety, K 30
5161 Paweł Gierasimiuk 1984 Wyczesani 21:30 mężczyźni, M 30
5162 Krzysztof Gilewicz 1965 Białystok Biega Team 21:30 mężczyźni, M 50
5163 Rafał Gilewicz 1992 Białystok Biega Team 21:30 mężczyźni, M 20
5164 Aleksandra Gintowt 1983 21:30 kobiety, K 30
5165 Damian Girtler 1986 21:30 mężczyźni, M 30
5166 Beata GLIŃSKA 1976 21:30 kobiety, K 40
5167 WOJCIECH GLIŃSKI 1980 21:30 mężczyźni, M 40
5168 Adriana Głażewska 1984 Wydział Prawa UwB 21:30 kobiety, K 30
5169 Justyna Godlewska 1986 21:30 kobiety, K 30
5170 Emilia Gołaszewska 1978 MD Run Training 21:45 kobiety, K 40
5171 Mariusz Gołaszewski 1977 MD Run Training 21:45 mężczyźni, M 40
5172 Karol Gołda 1987 21:30 mężczyźni, M 30
5173 Mariusz Gołko 1976 21:45 mężczyźni, M 40
5174 adam gorzycki 1979 21:30 mężczyźni, M 40
5175 Dorota Górska 1990 21:30 kobiety, K 30
5176 Joanna Górska 1967 Ars Longa Choir/Biegam Bo Lubię Ostrołęka 21:30 kobiety, K 50
5177 Grzegorz Górski 2007 21:30 mężczyźni, M 12
5178 Krzysztof Górski 1969 21:30 mężczyźni, M 50
5179 Michał Górski 1986 21:30 mężczyźni, M 30
5180 Urszula Grabiańska 1984 21:30 kobiety, K 30
5181 Rafał Grabiański 1976 FC Bukowa 21:30 mężczyźni, M 40
5182 Monika Grądzka 1979 Białystok 21:45 kobiety, K 40
5183 Oliwia Grądzka 2004 Białystok 21:45 kobiety, K 12
5184 Jacek Gregorczyk 1997 21:30 mężczyźni, M 20
5185 Michał Grochowski 2002 Nadaktywni 21:30 mężczyźni, M 12
5186 Urszula Grodzka 1983 3T Białystok 21:30 kobiety, K 30
5187 Tomasz Gromada 1971 21:30 mężczyźni, M 50
5188 Joanna Gryc 1985 MD 21:45 kobiety, K 30
5189 Marcin Gryc 1976 3T Białystok 21:45 mężczyźni, M 40
5190 Artur Grycz 1994 22:00 mężczyźni, M 20
5191 Arek Grygoruk 1996 21:30 mężczyźni, M 20
5192 Mirosław Grygoruk 1980 Hajnówka biega 21:30 mężczyźni, M 40
5193 Beata Grynczel 1982 Sokółka grupa biegowa 21:45 kobiety, K 30
5194 Grzegorz Gryszko 1986 21:30 mężczyźni, M 30
5195 Anna Grześ 1977 Białystok Grzesiaki 21:30 kobiety, K 40
5196 Dariusz Grześ 1970 Białystok Biega Team 22:00 mężczyźni, M 50
5197 Tomasz Grześ 1974 Białystok Grzesiaki 21:30 mężczyźni, M 40
5198 Justyna Gudowska 1988 21:30 kobiety, K 30
5199 Ela Gutowska 1973 21:45 kobiety, K 40
5200 MARIUSZ GUTOWSKI 1975 21:45 mężczyźni, M 40
5201 Katarzyna Guziejko 1984 21:30 kobiety, K 30
5202 Sylwia Guzowska 1977 Maratonka Grajewo 21:30 kobiety, K 40
5203 Radosław Guzowski 1976 Maratonka Grajewo 21:30 mężczyźni, M 40
5204 Olga Gwiazdowska 1995 21:30 kobiety, K 20
5205 Tomasz Hankowski 2004 G8 Bielany 21:30 mężczyźni, M 12
5206 Aneta Hermanowska 1984 21:30 kobiety, K 30
5207 Paweł Hermanowski 1980 Freestyler 21:30 mężczyźni, M 40
5208 Marta Holak 1992 21:30 kobiety, K 20
5209 Piotr Hołowienko 1979 21:45 mężczyźni, M 40
5210 Agnieszka Hryniewicka 1981 21:30 kobiety, K 40
5211 Gabriela Hryniewicka 2002 21:30 kobiety, K 12
5212 Leszek Ignatiuk 1974 Dom 21:30 mężczyźni, M 40
5213 Michał Iwaniuk 2003 21:30 mężczyźni, M 12
5214 Aleksandr Iwanow 1992 BBT 21:30 mężczyźni, M 20
5215 Helena Iwanowa 1960 BBT 21:30 kobiety, K 60
5216 Ewa Jabłonowska 1986 21:30 kobiety, K 30
5217 Paulina Jabłońska 1986 21:30 kobiety, K 30
5218 Agata Jabłońska-Trypuć 1979 21:30 kobiety, K 40
5219 Kacper Jabłoński 2005 21:30 mężczyźni, M 12
5220 Karol Jabłoński 1985 21:30 mężczyźni, M 30
5221 Mateusz Jabłoński 1991 22:00 mężczyźni, M 30
5222 Daniel Jacewicz 1990 Białystok Świat Supli Team 21:30 mężczyźni, M 30
5223 Krzysztof Jackowski 1964 Valred Krzysztof Jackowski 21:45 mężczyźni, M 50
5224 Jacek Jagłowski 1974 21:30 mężczyźni, M 40
5225 DOMINIKA JAKONIUK 1979 21:30 kobiety, K 40
5226 Maciej Jakoniuk 1979 21:30 mężczyźni, M 40
5227 Magdalena Jakubowska 1987 21:30 kobiety, K 30
5228 Marzena Jakubowska 1982 4M 21:30 kobiety, K 30
5229 Anna Jałbrzykowska 1999 21:30 kobiety, K 20
5230 Piotr Jamiołkowski 1987 Stop Segregacji Sanitarnej 21:30 mężczyźni, M 30
5231 Tomasz Januszkiewicz 1996 21:30 mężczyźni, M 20
5232 Eugeniusz Jarmolik 1961 21:45 mężczyźni, M 60
5233 Jacek Jarmołowicz 1971 MD Run Training 21:30 mężczyźni, M 50
5234 Małgorzata Jarmołowicz 1969 Białystok Biega Team/MD Run Training 21:30 kobiety, K 50
5235 Agata Jaszczuk 1986 21:30 kobiety, K 30
5236 Ewelina Jaśkiewicz-Tylenda 1984 suwałki Dąbrowski team 21:30 kobiety, K 30
5237 Karolina Jeleniewska 1991 21:30 kobiety, K 30
5238 Piotr Juchimowicz 1996 21:30 mężczyźni, M 20
5239 Jakub Jurkowski 1985 21:45 mężczyźni, M 30
5240 Michał Juźwiuk 1983 21:30 mężczyźni, M 30
5241 Patrycja Kaczan 1986 21:30 kobiety, K 30
5242 Kamil Kaczmarczyk 1988 Run Team Piątnica 21:30 mężczyźni, M 30
5243 Kacper Kadłubiski 1986 KLUB JUDO POLITECHNIKI BIAŁOSTOCKIEJ 21:30 mężczyźni, M 30
5244 agnieszka kalinowska 1978 - 21:30 kobiety, K 40
5245 Dominika Kalinowska 1985 Apteka Rodzinna 21:30 kobiety, K 30
5246 Gabriela Kalinowska 1981 21:45 kobiety, K 40
5247 Karolina Kalińska 1991 21:30 kobiety, K 30
5248 Anita Kamieńska 1995 21:45 kobiety, K 20
5249 Marta Kamińska 1975 Nadaktywni 21:30 kobiety, K 40
5250 Hubert Kamiński 1994 Gondole Augustów 21:45 mężczyźni, M 20
5251 Alicja Karczewska 1998 21:30 kobiety, K 20
5252 Dawid Karpuk 1985 21:30 mężczyźni, M 30
5253 Grzegorz Karwowski 1989 KLUSKI 21:45 mężczyźni, M 30
5254 Julita Kasjaniuk 2000 KU AZS WSWFiT Białystok 21:30 kobiety, K 20
5255 ELŻBIETA KAŹMIERSKA 1968 VOLT TEAM 21:45 kobiety, K 50
5256 DARIUSZ KAŹMIERSKI 1968 VOLT TEAM 21:45 mężczyźni, M 50
5257 Emilia Kibitlewska 1985 Team Kopec 21:45 kobiety, K 30
5258 Krzysztof Kiczkajło 1984 Huragan Nowodworce 21:45 mężczyźni, M 30
5259 Patryk Kieda 1990 Sokółka 21:30 mężczyźni, M 30
5260 Tomasz Kiersnowski 1972 ROSTI MTB TEAM 21:30 mężczyźni, M 40
5261 Karol Kietliński 2003 21:30 mężczyźni, M 12
5262 Mariusz Kilian 1971 21:45 mężczyźni, M 50
5263 BARBARA KIRPSZA 1982 21:45 kobiety, K 30
5264 Jarosław Kisiel 1976 21:30 mężczyźni, M 40
5265 Agnieszka Kisłowska 1989 21:30 kobiety, K 30
5266 Andrzej Kiszycki 1980 21:30 mężczyźni, M 40
5267 Kamil Kleczyński 1995 21:30 mężczyźni, M 20
5268 Wojciech Klim 1979 PILKINGTON METAL 21:45 mężczyźni, M 40
5269 Kamil Klimiuk 1978 Duch puszczy 21:45 mężczyźni, M 40
5270 Edyta Klimowska 1975 21:30 kobiety, K 40
5271 Grzegorz Klimowski 1975 21:30 mężczyźni, M 40
5272 Piotr Kobyliński 1978 21:30 mężczyźni, M 40
5273 Karolina Kochanowska 1989 Grupa Biegowa Czarna Białostocka 21:45 kobiety, K 30
5274 Krystian Kochanski 1989 21:45 mężczyźni, M 30
5275 Paulina Kochańska 1997 21:45 kobiety, K 20
5276 Natalia Koczewska 1999 21:30 kobiety, K 20
5277 Błażej Komarzewski 1982 21:45 mężczyźni, M 30
5278 Anna Komosinska 1989 21:30 kobiety, K 30
5279 Mirosław Komosiński 1988 21:30 mężczyźni, M 30
5280 Kacper Koncewicz 2003 21:30 mężczyźni, M 12
5281 Szymon Koncewicz 2001 21:30 mężczyźni, M 20
5282 Mariusz Kondraciuk 1978 KONDRACIUK TEAM 21:30 mężczyźni, M 40
5283 Paweł Kondraciuk 2002 KONDRACIUK TEAM 21:30 mężczyźni, M 12
5284 Wioleta KONDRAT 1983 21:30 kobiety, K 30
5285 Klaudia Konecka 1990 21:30 kobiety, K 30
5286 Rafał Konecki 1988 21:30 mężczyźni, M 30
5287 Maksymilian Kopeć 1989 Białystok Biega Team 21:45 mężczyźni, M 30
5288 Cezary Kopras 1981 AKTYWNIE W MIEŚCIE TEAM / KOPRASrunTEAM 21:30 mężczyźni, M 40
5289 Marysia Kopras 2009 AKTYWNIE W MIEŚCIE TEAM / KOPRASrunTEAM 21:30 kobiety, K 12
5290 Marek Korbut 1980 WINLAND 21:30 mężczyźni, M 40
5291 Dariusz Korol 1977 21:30 mężczyźni, M 40
5292 PAWEŁ KOROLCZUK 1979 21:30 mężczyźni, M 40
5293 Maciek Korsan 1988 Białystok Korsi 21:30 mężczyźni, M 30
5294 Anna Korzeniewska 1986 21:30 kobiety, K 30
5295 ŁUKASZ KOSIOREK 1978 OUTDOOR TRANING 21:30 mężczyźni, M 40
5296 Szymon Kosiorek 2007 Outdoor Training 21:45 mężczyźni, M 12
5297 Sebastian Kot 1996 MD Run Training 21:30 mężczyźni, M 20
5298 Tomasz Kotowski 1991 21:30 mężczyźni, M 30
5299 Vasili Koushar 1990 2K invest 21:30 mężczyźni, M 30
5300 Emilia Kowalewicz 1984 Szybcy i Pomocni 21:30 kobiety, K 30
5301 Artur Kowalewski 1991 21:45 mężczyźni, M 30
5302 Stanisław Koziejko 1958 Biegam dla Justysi 21:30 mężczyźni, M 60
5303 Agnieszka Kozioł 1977 Koziołki 21:30 kobiety, K 40
5304 Dorota Kozioł 1972 Koziołki 21:30 kobiety, K 40
5305 MARZENA KOZŁOWSKA-GONCZARUK 1980 Pięć+Trzy 21:30 kobiety, K 40
5306 Jakub Kozłowski 1994 Pięć+Trzy 21:30 mężczyźni, M 20
5307 MARCIN KOZŁOWSKI 1998 Wydział Prawa UwB 21:30 mężczyźni, M 20
5308 Krzysztof Krajewski 1996 22:00 mężczyźni, M 20
5309 Damian Krasowski 1987 Białystok Białystok 21:30 mężczyźni, M 30
5310 Gabriela Kraszewska 2004 21:30 kobiety, K 12
5311 Milena Kraszewska 1988 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM 21:30 kobiety, K 30
5312 Piotr Kraszewski 1987 Rugby Białystok 21:30 mężczyźni, M 30
5313 Jerzy Krawczuk 1977 Forest Riders 21:30 mężczyźni, M 40
5314 Marcin Kretuński 1991 21:30 mężczyźni, M 30
5315 Adam Kropiwnicki 1976 21:45 mężczyźni, M 40
5316 Jan Kropiwnicki 2003 21:45 mężczyźni, M 12
5317 Andrzej Krukowski 1970 21:30 mężczyźni, M 50
5318 Marta Krupa 1987 21:30 kobiety, K 30
5319 Grzegorz Kruszewski 1980 21:30 mężczyźni, M 40
5320 Robert Kruszewski 1993 21:30 mężczyźni, M 20
5321 Agata Krzywdzińska 1994 BIEGOHOLICY 21:30 kobiety, K 20
5322 Agata Kuczyńska 1986 21:45 kobiety, K 30
5323 Juliusz Kuczyński 1989 21:45 mężczyźni, M 30
5324 Katarzyna Kujawa 1985 21:45 kobiety, K 30
5325 Adrian Kujawski 1991 Kuźnica 21:30 mężczyźni, M 30
5326 Ewelina Kuklik 1990 Grygo Team / 1. PBOT 21:30 kobiety, K 30
5327 Sebastian Kuklo 1980 21:30 mężczyźni, M 40
5328 ADAM KULESZA 1973 21:30 mężczyźni, M 40
5329 Katarzyna Kulesza 1982 Białystok Biega Team 21:45 kobiety, K 30
5330 Tatsiana Kulevich 1995 RUN4FUN 21:30 kobiety, K 20
5331 Maria Kurowska 1996 Michaszki 21:30 kobiety, K 20
5332 Elżbieta Kuryś 1991 Gierchutki 21:30 kobiety, K 30
5333 Karolina Kuryś 1989 21:30 kobiety, K 30
5334 Olga Kużelewska 2006 21:30 kobiety, K 12
5335 Emilia Kwaśniewska 1979 Białystok 21:30 kobiety, K 40
5336 Marek Kwiatkowski 1981 21:45 mężczyźni, M 40
5337 Karolina Lasik 1984 Karolina Lasik 21:30 kobiety, K 30
5338 Michał Laskowski 1984 21:30 mężczyźni, M 30
5339 Dawid Lebiedziński 2005 22:00 mężczyźni, M 12
5340 Gabryś Lebiedziński 2007 22:00 mężczyźni, M 12
5341 Marcin Lebiedziński 1981 22:00 mężczyźni, M 40
5342 Marzena Lemańska 1974 Białystok Hook Team 21:45 kobiety, K 40
5343 Magdalena Lenkiewicz 1981 Białystok Biega Team 21:30 kobiety, K 40
5344 Paweł Lenkiewicz 1986 MD Run Trening 21:30 mężczyźni, M 30
5346 Daniel Leśniewski 1988 Białystok 21:30 mężczyźni, M 30
5347 Anna Lewczuk 1997 21:30 kobiety, K 20
5348 Mateusz Lewko 1992 21:45 mężczyźni, M 20
5349 Pawel Lisowski 1986 Świat Supli Paweł Lisowski 21:30 mężczyźni, M 30
5350 Anna Litwińczuk 1997 21:45 kobiety, K 20
5351 Marta lompart 1982 21:30 kobiety, K 30
5352 Karolina Lomperta 1993 21:30 kobiety, K 20
5353 Aleksandra Łakus 1999 21:30 kobiety, K 20
5354 Bartłomiej Łakus 2003 21:30 mężczyźni, M 12
5355 Marlena Łapińska 1997 22:00 kobiety, K 20
5356 Paulina Łapińska 1998 3T Białystok 21:45 kobiety, K 20
5357 Bartosz Łapiński 1989 Łapscy Patrioci 21:30 mężczyźni, M 30
5358 Kamil Łapiński 1991 Łapscy Patrioci 21:30 mężczyźni, M 30
5359 Krzysztof Łapiński 1971 Zwycięzca Fundacja Darka Strychalskiego 21:45 mężczyźni, M 50
5360 Piotr Łapiński 1992 21:45 mężczyźni, M 20
5361 Sylwia Łazuk 1991 Wydział Prawa UwB 21:30 kobiety, K 30
5362 Piotr Łojko 1995 Flash Białystok 21:45 mężczyźni, M 20
5363 Mariusz Łoszewski 1964 21:30 mężczyźni, M 50
5364 Patryk Łuczyński 1988 21:45 mężczyźni, M 30
5365 MAREK ŁUKJAŃCZUK 1966 JKB KLEPACZE 21:45 mężczyźni, M 50
5366 Kamil Łuksza 1985 Hajnówka biega 21:30 mężczyźni, M 30
5367 Michał Łuksza 1987 Hajnówka Biega 21:45 mężczyźni, M 30
5368 Krzysztof Łupiński 1980 Oby do mety 21:30 mężczyźni, M 40
5369 Łukasz Macias 1987 22:00 mężczyźni, M 30
5370 Michał Maciejowicz 1984 Warszawa Nessi Team 21:30 mężczyźni, M 30
5371 Adam Madeja 1975 Barracuda 21:45 mężczyźni, M 40
5372 PIOTR MAKAC 1981 BIAŁYSTOK ELEGANCIK 21:30 mężczyźni, M 40
5373 Tomasz Makarewicz 1988 21:30 mężczyźni, M 30
5374 Diana Malinowska 1986 21:30 kobiety, K 30
5375 Adrian Małysko 1989 21:30 mężczyźni, M 30
5376 Renata Małyszko 1985 21:30 kobiety, K 30
5377 Luke Marcinkiewicz 1989 Shorin ryu karate Białystok 22:00 mężczyźni, M 30
5378 Patrycja Marcińczyk 1993 Grupa Biegowa Czarna Białostocka 21:45 kobiety, K 20
5379 MAŁGORZATA Marciszewska 1984 21:30 kobiety, K 30
5380 Agnieszka Mariankowska 1976 Białystok Biega 21:30 kobiety, K 40
5381 Kamila Marusa 1987 21:45 kobiety, K 30
5382 Ivane Mashaneishvili 1971 21:30 mężczyźni, M 50
5383 Maria Matejczuk 2007 21:45 kobiety, K 12
5384 Kamil Matwiejuk 1993 Kluski Białowieża 21:30 mężczyźni, M 20
5385 Marek Matys 1967 - 21:30 mężczyźni, M 50
5386 Magdalena Matysiuk 1998 Outdoor Training Białystok 21:30 kobiety, K 20
5387 Adrian Meclik 1974 21:30 mężczyźni, M 40
5388 Grzegorz Michalski 1995 Michaszki 21:30 mężczyźni, M 20
5389 Robert Michaluk 1972 Szepietowo 21:30 mężczyźni, M 40
5390 Liza Mickiewicz 1991 21:30 kobiety, K 30
5391 Magda Mieleszko 1978 21:30 kobiety, K 40
5392 Dawid Mierzaniec 1996 21:30 mężczyźni, M 20
5393 Renata Mikutowicz 1993 21:30 kobiety, K 20
5394 Katarzyna Milewska 1997 21:30 kobiety, K 20
5395 Zuza Mirosławska 1995 21:30 kobiety, K 20
5396 Tomasz Misiejuk 1992 21:30 mężczyźni, M 20
5397 Wioleta Mocarska 1995 21:30 kobiety, K 20
5398 Izabela Monieta 1985 21:30 kobiety, K 30
5399 Jacek Morawski 1969 Białystok MD Run Training 21:30 mężczyźni, M 50
5400 Zenon Mościcki 1953 21:30 mężczyźni, M 60
5401 Dorota Mozyrska 1968 Delta szwadron super cool komando wilków alfa 21:30 kobiety, K 50
5402 Aleksandra Mroczek 2001 Białystok Biega Team 21:30 kobiety, K 20
5403 Paweł Mroczkowski 1995 21:30 mężczyźni, M 20
5404 Maja Mrozowska 1995 21:30 kobiety, K 20
5405 Agata Mróz 1978 Białystok Biega Team 21:45 kobiety, K 40
5406 Andrzej Mróz 1981 21:30 mężczyźni, M 40
5407 Maciej Mróz 2006 21:45 mężczyźni, M 12
5408 monika mróz 1986 21:30 kobiety, K 30
5409 Rafał Mróz 1975 21:45 mężczyźni, M 40
5410 Alina Mścichowska-Sułkowska 1995 21:30 kobiety, K 20
5411 Ewa Muzyka 1982 21:30 kobiety, K 30
5412 Jarek Nieciecki 1976 Grajewo 21:30 mężczyźni, M 40
5413 Anna Niemyjska 1993 21:30 kobiety, K 20
5414 Damian Niemyjski 1996 21:30 mężczyźni, M 20
5415 Ilona Nieroda 1989 21:30 kobiety, K 30
5416 Adriano Nierodzik 1994 Świat Supli Team 21:30 mężczyźni, M 20
5417 Paulina Niewińska 1995 22:00 kobiety, K 20
5418 Anna Nimierowicz 1996 21:30 kobiety, K 20
5419 Krzysztof Nitkowski 1978 Nowa ja 21:30 mężczyźni, M 40
5420 Kinga Niwińska 1979 21:45 kobiety, K 40
5421 Franek Nosalik 2004 ORTOSTOM Augustów 21:45 mężczyźni, M 12
5422 PAWEŁ NOSALIK 1976 ORTOSTOM AUGUSTÓW 21:45 mężczyźni, M 40
5423 Adam Nowicki 1970 Biegostok 21:45 mężczyźni, M 50
5424 Piotr Nowik 1973 Białostocka Sekta Biegaczy 21:30 mężczyźni, M 40
5425 Paweł Obrycki 1982 Grajewo 21:30 mężczyźni, M 30
5426 Jerzy Okurowski 1941 Spokrewnieni 21:30 mężczyźni, M 70
5427 Adrian Olechno 2007 Choryeniaki 21:30 mężczyźni, M 12
5428 Sylwia Olechno 1977 CHORTENIANKI 21:30 kobiety, K 40
5429 Ula Olechno 1981 21:30 kobiety, K 40
5430 Karolina Olejnik 1997 21:30 kobiety, K 20
5431 Paweł Olszewski 1993 21:30 mężczyźni, M 20
5432 Tomasz Olszewski 1990 21:30 mężczyźni, M 30
5433 Przemysław Osik 1987 3T Białystok 21:45 mężczyźni, M 30
5434 Robert Osmólski 1977 Nadaktywni 21:30 mężczyźni, M 40
5435 IRENEUSZ OSTASZEWSKI 1976 21:30 mężczyźni, M 40
5436 Agnieszka Ostrowska 1983 21:30 kobiety, K 30
5437 Patryk Ostrowski 2009 Szkoła Podstawowa nr 44 21:30 mężczyźni, M 12
5438 Paweł Ostrowski 1981 Plus i Minus. Edukacja. 21:30 mężczyźni, M 40
5439 Ewelina Oszmian 1984 21:45 kobiety, K 30
5440 Agnieszka Otapowicz 1979 21:45 kobiety, K 40
5441 Anna Owczarczuk 1983 21:30 kobiety, K 30
5442 Michał Owłasiuk 1992 21:30 mężczyźni, M 20
5443 Michał Owsiejczuk 1992 Znienacka 21:45 mężczyźni, M 20
5444 Marcin Pacuk 1995 21:45 mężczyźni, M 20
5445 Magdalena Padewska 1989 21:30 kobiety, K 30
5446 RAFAŁ PANASEWICZ 1986 21:30 mężczyźni, M 30
5447 Maciek Papiernik 1975 WINLAND 21:30 mężczyźni, M 40
5448 Agnieszka Patejuk 1987 21:30 kobiety, K 30
5449 Elzbieta Pawelko 1974 21:45 kobiety, K 40
5450 Barbara Pawełko 1974 21:45 kobiety, K 40
5451 Marcin Pawełko 1983 21:30 mężczyźni, M 30
5452 Kamil Pendowski 1980 Fitya 21:30 mężczyźni, M 40
5453 Jakub Perkowski 1999 3T Białystok 21:30 mężczyźni, M 20
5454 Paweł Perkowski 1979 Rosti 21:30 mężczyźni, M 40
5455 Dorota Perło 1972 21:30 kobiety, K 40
5456 Andrzej Petelski 1965 21:45 mężczyźni, M 50
5457 Marcin Piekutowski 2003 21:30 mężczyźni, M 12
5458 Miłosz Piekutowski 1999 21:30 mężczyźni, M 20
5459 Marcin Pietruczuk 1996 21:30 mężczyźni, M 20
5460 Ewa Piłko 1974 21:30 kobiety, K 40
5461 Łukasz Pióro 1991 21:30 mężczyźni, M 30
5462 Karolina Pisanko-Ziemblicka 1993 21:30 kobiety, K 20
5463 Marek Piszczatowski 1968 21:30 mężczyźni, M 50
5464 Krzysztof Podbielski 1977 AikiRunner 21:45 mężczyźni, M 40
5465 Daniel Pogorzelski 1978 21:45 mężczyźni, M 40
5466 Robert Polak 1980 Białystok Białystok Biega Team 21:45 mężczyźni, M 40
5467 Renata Połubok 1977 21:30 kobiety, K 40
5468 Bartłomiej Połuszejko 1985 21:30 mężczyźni, M 30
5469 Marcin Popko 1994 d4nce.pl 21:30 mężczyźni, M 20
5470 Grzegorz Popławski 1981 Nadaktywni / 3T 21:30 mężczyźni, M 40
5471 Mirek Popławski 1964 21:30 mężczyźni, M 50
5472 Piotr Potapczyk 1983 21:30 mężczyźni, M 30
5473 ela potentas 1972 21:30 kobiety, K 40
5474 maciej potentas 1968 21:30 mężczyźni, M 50
5475 Katarzyna Potęga 1982 22:00 kobiety, K 30
5476 Julia Pożarska 2002 21:30 kobiety, K 12
5477 Emilia Półtorzycka 1983 Białystok 22:00 kobiety, K 30
5478 Agnieszka Prokopiuk 1994 22:00 kobiety, K 20
5479 Mateusz Pruszyński 1992 21:30 mężczyźni, M 20
5480 Sebastian Pruszyński 1997 Bialystok 21:30 mężczyźni, M 20
5481 Patryk Przemielewski 1999 21:45 mężczyźni, M 20
5482 Artur Przeździecki 1989 FC Wczorajsi 21:30 mężczyźni, M 30
5483 Paulina Puczko 1991 21:30 kobiety, K 30
5484 Magda Puczyńska 1981 21:30 kobiety, K 40
5485 Konrad Pyskło 1995 21:30 mężczyźni, M 20
5486 Piotr Radzewicz 2000 Suwałki Wydział Prawa UwB 21:45 mężczyźni, M 20
5487 Robert Radzewicz 1983 21:45 mężczyźni, M 30
5488 Bartosz Radziwonowski 1976 ThreeTeeTeam 22:00 mężczyźni, M 40
5489 Marek Radziwonowski 1952 ThreeTeeTeam 21:30 mężczyźni, M 60
5490 Stanisław Radziwonowski 2007 ThreeTeeTeam 21:30 mężczyźni, M 12
5491 Klaudia Radziwońska 1989 Białystok 21:45 kobiety, K 30
5492 Iwona Rakowska 1980 Białystok 21:30 kobiety, K 40
5493 Grzegorz Renda 1982 Animki 21:30 mężczyźni, M 30
5494 Sylwia Rogowska 1980 21:30 kobiety, K 40
5495 Ania Rojek 1978 21:30 kobiety, K 40
5496 Urszula Roj-Rojewska 1972 Białystok 21:30 kobiety, K 40
5497 Monika Roszkowska 1972 21:30 kobiety, K 40
5498 Bogdan Rudziński 1973 Białystok Biega Team 21:30 mężczyźni, M 40
5499 Tomasz Rumiński 1994 22:00 mężczyźni, M 20
5500 Michał Runo 1996 21:30 mężczyźni, M 20
5501 Aleksander Rutkowski 2002 21:30 mężczyźni, M 12
5502 Tomasz Rybnik 1969 Rodzinka 21:30 mężczyźni, M 50
5503 Krzysztof Rydzewski 1978 21:30 mężczyźni, M 40
5504 Agnieszka Rynkowska 1985 Białystok Biega Team 21:45 kobiety, K 30
5505 Marcin Rynkowski 1972 21:30 mężczyźni, M 40
5506 Agnieszka Rzatkowska 1981 21:30 kobiety, K 40
5507 Tomasz Rzatkowski 1980 21:30 mężczyźni, M 40
5508 Andrzej Rzędzian 1976 21:30 mężczyźni, M 40
5509 Adam Rzońca 1984 21:45 mężczyźni, M 30
5510 ARTUR SACHARCZUK 1976 21:45 mężczyźni, M 40
5511 Julia Sadowska 2000 RUNMAGEDDON TEAM 21:45 kobiety, K 20
5512 Urszula Sadowska 1981 21:30 kobiety, K 40
5513 Andrzej Sadowski 1984 Brak 21:45 mężczyźni, M 30
5514 Rafal SADOWSKI 1986 CHŁOPCY CHORTENOWCY 21:30 mężczyźni, M 30
5515 Wojciech Sadowski 1972 Podlaska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa 21:30 mężczyźni, M 40
5516 Agnieszka Sajewicz 1991 21:45 kobiety, K 30
5517 Pola Sajewska 2005 Włokniarz Białystok 21:30 kobiety, K 12
5518 Przemek Sajewski 1975 3T Białystok 21:30 mężczyźni, M 40
5519 Lidka Samosiuk 1984 Białystok 22:00 kobiety, K 30
5520 Marta Sawicka 1984 21:30 kobiety, K 30
5521 DARIUSZ SAWICKI 1977 Groszki Białystok 21:30 mężczyźni, M 40
5522 Przemysław Sawicki 1990 CHŁOPCY CHORTENOWCY 21:30 mężczyźni, M 30
5523 ANDRZEJ SEJNOWSKI 1972 21:30 mężczyźni, M 40
5524 Dariusz Sidorczuk 1967 - 21:30 mężczyźni, M 50
5525 Andrzej Siemieniuk 1983 Białystok 21:30 mężczyźni, M 30
5526 Dorota Siemieniuk 1987 3T Białystok 21:30 kobiety, K 30
5527 Krzysztof Siemieniuk 1985 Studio Styl Fryzjerstwo męskie 21:30 mężczyźni, M 30
5528 Ireneusz Siemiończyk 1997 21:30 mężczyźni, M 20
5529 ADAM SIENKIEWICZ 2005 21:45 mężczyźni, M 12
5530 Piotr Sienkiewicz 1974 RC Supraśl 21:45 mężczyźni, M 40
5531 Anna Sienkiewicz-Komarzewska 1982 21:45 kobiety, K 30
5532 Przemysław Sierzputowski 1996 21:30 mężczyźni, M 20
5533 Beata Sikorska 1981 Wyczesani 21:30 kobiety, K 40
5534 Wojtek Sikorski 1980 Wyczesani 21:30 mężczyźni, M 40
5535 Jerzy Simoniuk 1958 Bielsk Podlaski - 21:45 mężczyźni, M 60
5536 Aneta Sirocka 1978 21:30 kobiety, K 40
5537 Emilia Skibińska 1984 21:30 kobiety, K 30
5538 Natalia Skłodowska 2002 21:45 kobiety, K 12
5539 Edyta Skok Ribeiro 1986 21:30 kobiety, K 30
5540 Paulina Skrętek 1984 21:30 kobiety, K 30
5541 Anna Skrobczyńska 1982 21:45 kobiety, K 30
5542 Marcin Skrobczyński 1983 21:30 mężczyźni, M 30
5543 Bartosz Skrobot 1989 Białystok 21:45 mężczyźni, M 30
5544 Maciej Skrzeczyński 1972 21:45 mężczyźni, M 40
5545 Malgorzata Sliwowska 1985 Crossfit Białystok 21:30 kobiety, K 30
5546 Piotr Słowikowski 1982 Białystok Biega Team 21:30 mężczyźni, M 30
5547 Adam Smolak 1978 21:30 mężczyźni, M 40
5548 Lizaveta Smolina 1999 21:30 kobiety, K 20
5549 Robert Sobiech 1974 21:30 mężczyźni, M 40
5550 Jakub Sobociński 1996 22:00 mężczyźni, M 20
5551 Mariusz Sokołowski 1982 Białystok brak 21:30 mężczyźni, M 30
5552 Przemysław Sokół 1993 Białystok 21:30 mężczyźni, M 20
5553 Tomasz Sosnowski 1970 21:45 mężczyźni, M 50
5554 Stefan Soszka 1986 21:30 mężczyźni, M 30
5555 Dagmara Sowa 1980 21:45 kobiety, K 40
5556 Małgorzata Srocka 1977 Białystok Biega Team 21:30 kobiety, K 40
5557 Ewelina Stanislawska 1986 Siostry Stanisławskie 21:30 kobiety, K 30
5558 Izabela Stanisławska 1982 21:45 kobiety, K 30
5559 Kamila Stanisławska-Szałaj 1982 21:30 kobiety, K 30
5560 Krzysztof Staniszewski 1980 Maratonka Grajewo 21:30 mężczyźni, M 40
5561 Piotr Stankiewicz 1979 Leniwe Lamowce 21:30 mężczyźni, M 40
5562 Magdalena Stasiewicz 1995 Podlaski Klub Sportowy „Na szczyt” 21:30 kobiety, K 20
5563 Sylwia Stasiewicz 1991 21:30 kobiety, K 30
5564 Łukasz Stawowczyk 1983 22:00 mężczyźni, M 30
5565 Zdzisław Stefanowicz 1968 21:30 mężczyźni, M 50
5566 Rafał Stepanczenko 1981 Białystok Biega Team 21:30 mężczyźni, M 40
5567 Gabriela Stepaniuk 1996 21:30 kobiety, K 20
5568 Paweł Stepaniuk 1998 22:00 mężczyźni, M 20
5569 Sylwester Steuer 1980 Białystok Białystok Biega Team 21:30 mężczyźni, M 40
5570 Magdalena Stiepaniuk 2000 21:30 kobiety, K 20
5571 Adam Stobiecki 1991 21:30 mężczyźni, M 30
5572 Ewa Stogowska 1992 21:30 kobiety, K 20
5573 Radosław Stolarewski 1974 21:45 mężczyźni, M 40
5574 Michał Stypułkowski 1980 Nadaktywni 21:30 mężczyźni, M 40
5575 Sebastian Suma 1981 21:45 mężczyźni, M 40
5576 Mirosław Sumorek 1973 Białystok 21:30 mężczyźni, M 40
5577 Zofia Sural 2006 21:45 kobiety, K 12
5578 Piotr Sworobowicz 1979 21:30 mężczyźni, M 40
5579 Anna Sybilska 1978 21:30 kobiety, K 40
5580 Magdalena Syguła-Iwaniuk 1973 21:30 kobiety, K 40
5581 Aleksandra Sytaya 1990 21:30 kobiety, K 30
5582 Paweł Szachowicz 1974 21:45 mężczyźni, M 40
5583 Przemysław Szaciłowski 1984 NADAKTYWNI BIAŁYSTOK 22:00 mężczyźni, M 30
5584 Mariusz Szafaryn 1976 Morsy Ostrołęka 21:30 mężczyźni, M 40
5585 Dagmara Szafraniec 1990 21:30 kobiety, K 30
5586 Mateusz Szawluk 1997 21:30 mężczyźni, M 20
5587 Magdalena Szczepińska 1984 Start Białystok 21:45 kobiety, K 30
5588 Joanna Szczykowska-Miller 1991 MD Run Training 21:30 kobiety, K 30
5589 Kasia Szerszunowicz 1980 Hajnówka Biega 21:30 kobiety, K 40
5590 Aneta Szeszo 1981 Białystok 21:30 kobiety, K 40
5591 Andrzej Szewczak 1959 Pajewo MASTERS BIALYSTOK 21:30 mężczyźni, M 60
5592 Augustyna Szewczyk 1992 21:45 kobiety, K 20
5593 Sylwia Szklanko 1992 21:45 kobiety, K 20
5594 Katarzyna Sznajder-Grześ 1972 22:00 kobiety, K 40
5595 Monika Szorc 1990 Białystok 21:30 kobiety, K 30
5596 Norbert Szorc 2004 21:45 mężczyźni, M 12
5597 Beata Szuchnicka 1978 Grupa Biegowa Czarna Białostocka 21:45 kobiety, K 40
5598 Andrzej Szumowski 1971 Białystok Biega Team 21:45 mężczyźni, M 50
5599 Małgorzata Szutkiewicz 1987 21:30 kobiety, K 30
5600 Sławomir Szutko 1980 21:45 mężczyźni, M 40
5601 Adrian Szydłowski 1987 CHŁOPCY CHORTENOWCY 21:30 mężczyźni, M 30
5602 Kamil Szymaniak 1990 Team Run Pełch 21:30 mężczyźni, M 30
5603 Małgorzata Szymańska- Śledziewska 1977 21:30 kobiety, K 40
5604 Kamil Szymański 1988 18 Białostocki Pułk Rozpoznawczy 21:30 mężczyźni, M 30
5605 Małgorzata Szymczuk 1973 SporTeam 21:45 kobiety, K 40
5606 Katarzyna Średzinska 1981 Biegamy Turośń Kościelna 21:45 kobiety, K 40
5607 Karol Świetlicki 1994 Winland 21:45 mężczyźni, M 20
5608 Mateusz Święszkowski 2004 I LO 21:45 mężczyźni, M 12
5609 Robert Święszkowski 1990 SG 21:45 mężczyźni, M 30
5610 Dzielny Tabaluga 1990 Zambrów FC Wczorajsi 21:30 mężczyźni, M 30
5611 Jarosław Tałałaj 1965 21:30 mężczyźni, M 50
5612 Igor Tarasewicz 1992 21:30 mężczyźni, M 20
5613 Monika Tarasiuk 1979 KAS 21:30 kobiety, K 40
5614 Tomasz Tarasiuk 1968 21:30 mężczyźni, M 50
5615 Dariusz Taudul 1973 Grupa Biegowa Czarna Białostocka 21:45 mężczyźni, M 40
5616 Urszula Taudul 1974 Grupa Biegowa Czarna Białostocka 21:45 kobiety, K 40
5617 JUSTYNA Tellos 1981 Hajnówka Biega 21:30 kobiety, K 40
5618 Arleta Tesarek 1989 21:45 kobiety, K 30
5619 Martyna Tkaczenko 1995 Kluski Białowieża 21:30 kobiety, K 20
5620 Paweł Tokarewicz 1981 Sokółska Grupa Biegowa 21:30 mężczyźni, M 40
5621 Łukasz Tomaszycki 1992 Sokólska Grupa Biegowa 21:30 mężczyźni, M 20
5622 Anna Tomkiel 1969 AikiRunners 21:45 kobiety, K 50
5623 Artur Topolewicz 1976 Rosti Poland 21:30 mężczyźni, M 40
5624 Mariusz Trojan 1993 21:30 mężczyźni, M 20
5625 Łukasz Tumiel 1990 21:30 mężczyźni, M 30
5626 Patrycja Turowska 1999 21:30 kobiety, K 20
5627 Michał Tylenda 1986 Suwałki Przekop.Waty 21:30 mężczyźni, M 30
5628 Agnieszka Ukalska 1980 21:45 kobiety, K 40
5629 Emil Uździło 1985 Wyczesani 21:45 mężczyźni, M 30
5630 Maciej Walesiuk 1975 3T Białystok 21:30 mężczyźni, M 40
5631 Monika Walesiuk 1978 3T Białystok 21:30 kobiety, K 40
5632 Jakub Walicki 1992 21:30 mężczyźni, M 20
5633 Tomek Wasilec 1980 21:30 mężczyźni, M 40
5634 Ewa Wasilewska 1974 Białystok Biega Team 21:45 kobiety, K 40
5635 CEZARY WASILEWSKI 1976 WAS TEAM 21:45 mężczyźni, M 40
5636 Ewelina Waszkiewicz 1988 Białystok JÄGRUNNERS 21:30 kobiety, K 30
5637 Emilia Werpachowska 1995 21:30 kobiety, K 20
5638 Adam Wielkopolski 1976 Białystok 21:30 mężczyźni, M 40
5639 Ewa Wiesławska 1973 21:30 kobiety, K 40
5640 Aleksander Więcław 2006 22:00 mężczyźni, M 12
5641 Jarosław Wilkowski 1968 21:45 mężczyźni, M 50
5642 Edyta Winnicka 1976 21:30 kobiety, K 40
5643 Adam Wiński 1981 21:30 mężczyźni, M 40
5644 Joanna Wiśniewska 1974 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM 21:30 kobiety, K 40
5645 Izabela Wodzisławska 1986 21:45 kobiety, K 30
5646 Krzysztof Wojciechowski 1982 22:00 mężczyźni, M 30
5647 Zbigniew Wojno 1974 BBL 21:45 mężczyźni, M 40
5648 Anna Wojtysiak 1978 21:30 kobiety, K 40
5649 Dominik Wołosik 1989 dziki 21:45 mężczyźni, M 30
5650 Marcin Wołyń 1990 21:30 mężczyźni, M 30
5651 Ireneusz Woźniak 1976 Czarna białostocka Farmer 21:30 mężczyźni, M 40
5652 Żaneta Woźniak 1995 21:30 kobiety, K 20
5653 Julitta Woźniuk 1979 21:30 kobiety, K 40
5654 Anna Wójcik 1981 WINLAND 21:30 kobiety, K 40
5655 Karol Wroceński 1983 21:30 mężczyźni, M 30
5656 Cezary Wróbel 1978 21:30 mężczyźni, M 40
5657 Kamil Wróblewski 1981 VOX 21:30 mężczyźni, M 40
5658 Maciej Wróblewski 2005 22:00 mężczyźni, M 12
5659 Marcin Wróblewski 1977 Białystok Rosti 21:30 mężczyźni, M 40
5660 Marek Wróblewski 1975 22:00 mężczyźni, M 40
5661 Marta Wrzesińska 1978 BIAŁYSTOK 21:30 kobiety, K 40
5662 Magdalena Wszeborowska 1988 21:30 kobiety, K 30
5663 Jakub Wszeborowski 1990 21:30 mężczyźni, M 30
5664 ŁUKASZ WYSOCKI 1983 BIAŁYSTOK 21:30 mężczyźni, M 30
5665 Marcin Wysocki 1991 21:30 mężczyźni, M 30
5666 Miłosz Wysocki 1986 21:30 mężczyźni, M 30
5667 Hubert Zabaokrzecki 1998 Świat Supli 21:30 mężczyźni, M 20
5668 Dawid Zabielski 1992 CHŁOPCY CHORTENOWCY 21:30 mężczyźni, M 20
5669 Andrzej Zabrocki 1962 Podlasiaki Team 21:30 mężczyźni, M 50
5670 Paweł Zabrocki 1998 Świat Supli 21:30 mężczyźni, M 20
5671 Tomasz Zacharkiewicz 1981 Białystok Zachary 21:45 mężczyźni, M 40
5672 Marcin Zaczeniuk 1982 21:30 mężczyźni, M 30
5673 Magdalena Zadygowicz 1988 21:30 kobiety, K 30
5674 ANNA ZAJKOWSKA 1978 Białystok 21:30 kobiety, K 40
5675 Anna Zajkowska 1983 21:45 kobiety, K 30
5676 Artur Zajkowski 1978 21:45 mężczyźni, M 40
5677 Paweł Zajkowski 1978 Białystok Jeźdźcy Apokalipsy 22:00 mężczyźni, M 40
5678 PIOTR ZAJKOWSKI 2005 Białystok 21:30 mężczyźni, M 12
5679 SZYMON ZAJKOWSKI 2004 Białystok 21:30 mężczyźni, M 12
5681 Joanna Zalewska 1997 21:30 kobiety, K 20
5682 Wojciech Zalewski 1962 Białystok Biega Team 21:30 mężczyźni, M 50
5683 Katarzyna Zapolska 1976 Spokrewnieni 21:30 kobiety, K 40
5684 Magda Zaręba 1992 Wydział Prawa UwB 21:30 kobiety, K 20
5685 Aleksandra Zarzecka 1994 Chałkowo 21:45 kobiety, K 20
5686 Urszula Zarzecka 1992 Chałkowo 21:45 kobiety, K 20
5687 Jakub Zawalich 1998 KLUSKI 21:45 mężczyźni, M 20
5688 Katarzyna Zawalich 1978 KLUSKI 21:45 kobiety, K 40
5689 Dorota Zawistowska 1982 22:00 kobiety, K 30
5690 Hanna Zdanowicz 1999 21:30 kobiety, K 20
5691 Łukasz Zielinko 1987 Białystok Żuber Team 21:30 mężczyźni, M 30
5692 Aleksander Ziuzia 1996 22:00 mężczyźni, M 20
5693 Jan Ziuzia 1996 22:00 mężczyźni, M 20
5694 Bożena Zołotar-Gawryluk 1970 22:00 kobiety, K 50
5695 Agnieszka Zubrycka 1979 21:30 kobiety, K 40
5696 Klaudia Zyskowska-Micun 1975 Grupa biegowa czarna białostocka 21:45 kobiety, K 40
5697 Julita A. Żukowska 1982 Białystok 21:30 kobiety, K 30
5698 Kaja Żukowska 1997 21:30 kobiety, K 20
5699 Marta Żukowska 1976 21:30 kobiety, K 40
5700 Weronika Żukowska 1998 21:30 kobiety, K 20
5701 Krzysztof Żukowski 1984 +Pharma Running Team 21:30 mężczyźni, M 30
5702 Arkadiusz Żurek 1978 21:30 mężczyźni, M 40
5703 Marcin Sękowski 1969 Drewno Fornir 21:45 mężczyźni, M 50
5704 Maria Sękowska 2002 DrewnoFornir 21:45 kobiety, K 12
5705 Cezary Kamieński 1972 PODLASKA OKRĘGOWA IZBA INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA 21:45 mężczyźni, M 40
5706 Daniel Zapilaj 1993 Ełckie Tygrysy 21:45 mężczyźni, M 20
5707 Olga Luma 1992 DrewnoFornir 21:45 kobiety, K 20
5708 Karol Majewski 2000 21:45 mężczyźni, M 20
5709 Ewelina Marcisz 1991 START Białystok 21:45 kobiety, K 30
5710 krzysztof iwaszczuk 1969 18. pułk rozpoznawczy 21:45 mężczyźni, M 50
5711 Hubert Iwaszczuk 2007 Narew choroszcz 21:45 mężczyźni, M 12
5712 Karolina Kiełczyńska 1984 21:45 kobiety, K 30
5713 Dawid Kempa 1993 22:00 mężczyźni, M 20
5714 Małgosia Klimiuk 1979 21:45 kobiety, K 40
5715 Rafał Bartoś 1985 22:00 mężczyźni, M 30
5716 Marcin Płonowski 1978 22:00 mężczyźni, M 40
5717 Marcin Grzegorz Marzec 1980 Łomża 22:00 mężczyźni, M 40
5718 Sebastian Radziejewski 2000 21:45 mężczyźni, M 20
5719 Asia Michalczuk 1974 21:45 kobiety, K 40
5720 Joanna Komosińska 1978 21:45 kobiety, K 40
5721 Piotr Burzyński 1974 21:45 mężczyźni, M 40
5722 Katarzyna Chojnowska 1989 21:45 kobiety, K 30
5723 Adam Jakubowski 1991 21:45 mężczyźni, M 30
5724 Weronika Radziszewska 2007 Juvenia Białystok 22:00 kobiety, K 12
5725 Adam Kottowicz 1980 ZŁE TO 21:45 mężczyźni, M 40
5726 Eryk Kosieradzki 1990 TOFINKOWO 21:45 mężczyźni, M 30
5727 Urszula Perkowska 1978 21:45 kobiety, K 40
5728 MACIEJ GRĄDZKI 1978 21:45 mężczyźni, M 40
5729 Paweł Grzegorczyk 1975 21:45 mężczyźni, M 40
5730 Piotr Lemański 1991 Barter S.A. 21:30 mężczyźni, M 30
5731 Rafał Kamieński 1999 21:45 mężczyźni, M 20
5732 Adam Jackiewicz 1984 Barter S.A. 21:45 mężczyźni, M 30
5733 Katarzyna Wasilewicz 1979 BARTER S.A. 21:45 kobiety, K 40
5734 Monika Smiarowska 1989 Barter S.A. 21:30 kobiety, K 30
5735 Eliza Januszewska 2006 21:45 kobiety, K 12
5736 Robert Januszewski 1997 21:45 mężczyźni, M 20
5737 Marcin Judycki 1995 21:45 mężczyźni, M 20
5738 Katarzyna Ledochowicz 1976 Barter S.A. 21:45 kobiety, K 40
5739 Anna Dec 1987 21:30 kobiety, K 30
5740 Wiktoria Michaluk 2008 Juvenia Białystok 22:00 kobiety, K 12
5741 Krystian Borowski 1977 Grubas Biega 21:45 mężczyźni, M 40
5742 Edyta Morawska 1974 21:45 kobiety, K 40
5743 Tomasz Burak 1993 21:45 mężczyźni, M 20
5744 Szymon Hajdukiewicz 2007 MKS Juvenia Białystok 22:00 mężczyźni, M 12
5745 Wojciech Lasik 1984 21:45 mężczyźni, M 30
5746 Ela Łasak 1993 21:45 kobiety, K 20
5747 HUBERT Milewski 1977 Nadaktywni 22:00 mężczyźni, M 40
5748 Kinga Danowska-Idziok 1996 21:45 kobiety, K 20
5749 Jowita Koryga 1981 Hajnówka Biega 21:45 kobiety, K 40
5750 Joanna Osipiuk 1988 21:45 kobiety, K 30
5751 Jędrzej Janiszewski 1995 Szybcy i pomocni 21:45 mężczyźni, M 20
5752 Henryk Grubkajtys 1994 21:45 mężczyźni, M 20
5753 Andrzej Grubkajtys 1993 21:45 mężczyźni, M 20
5754 Mateusz Ziemblicki 1989 21:45 mężczyźni, M 30
5755 Żaneta Janowska 1996 21:45 kobiety, K 20
5756 Andrzej Kościuczyk 1972 Izbiszcze 21:45 mężczyźni, M 40
5757 Sławomir Przestrzelski 1969 21:45 mężczyźni, M 50
5758 Weronika Nazarko 2001 21:45 kobiety, K 20
5759 Wojciech Krawczuk 1980 Forest Riders 21:45 mężczyźni, M 40
5760 Anna Sapieha 1984 Grupa Biegowa Czarna Białostocka 21:45 kobiety, K 30
5761 Piotr Bałdak 1985 21:45 mężczyźni, M 30
5762 Krzysztof Świrydziuk 1976 Białystok Biega Team 21:45 mężczyźni, M 40
5763 Ewelina Świrydziuk 1977 Białystok Biega Team 21:45 kobiety, K 40
5764 Arkadiusz Łukaszuk 1996 Turośń Kościelna Viking Fight Club 22:00 mężczyźni, M 20
5765 Aniela Żukowska 1980 22:00 kobiety, K 40
5766 Marlena Ostrowska 1993 Grupa Biegowa Czarna Białostocka 21:45 kobiety, K 20
5767 Joanna Sacharczuk 1978 21:45 kobiety, K 40
5768 Maciej Gryżewski 1972 Vege Runners 21:45 mężczyźni, M 40
5769 Agata Rybińska 1994 21:45 kobiety, K 20
5770 Maciej Zimnoch 1990 vetbulans 21:45 mężczyźni, M 30
5771 Bartosz Zimnoch 1994 vetbulans 21:45 mężczyźni, M 20
5772 Paweł PRZESTRZELSKL 1982 Budowlani 21:45 mężczyźni, M 30
5773 Krzysztof Otapowicz 1986 21:45 mężczyźni, M 30
5774 Jakub dzieszuta 2007 juvenia białystok pływanie 22:00 mężczyźni, M 12
5775 Iwona Falkowska 1982 Białostocka Sekta Biegaczy 21:45 kobiety, K 30
5776 Damian Wojtkielewicz 1994 21:45 mężczyźni, M 20
5777 Łukasz Roszkowski 1988 KS Podlasie Białystok 21:30 mężczyźni, M 30
5778 Maciej Ugryn 1987 #WŁĄCZYŁTURBO 21:45 mężczyźni, M 30
5779 TOMASZ KORNILUK 1987 Outdoor Training 21:45 mężczyźni, M 30
5780 Marek Dakowicz 1976 Białystok Biega Team 21:45 mężczyźni, M 40
5781 Jakub Lewandowski 1995 21:45 mężczyźni, M 20
5782 Justyna Borowska 1982 22:00 kobiety, K 30
5783 Patryk Jagłowski 2001 Suwałki TEAM BIEGAM BO CHCĘ. 21:30 mężczyźni, M 20
5784 Anna Zaremba 1974 21:45 kobiety, K 40
5785 Aneta Leszczyńska 1998 Fitness club Maniac Gym 21:45 kobiety, K 20
5786 Mariusz-Jacek Kamionowski 1966 Morsy Ostrołęka 21:45 mężczyźni, M 50
5787 Jakub Chrzanowski 1999 fitness klub Maniac Gym 21:45 mężczyźni, M 20
5788 Mariusz Pyzowski 1983 SIEMbiega 22:00 mężczyźni, M 30
5789 Agnieszka Wasilewska 2004 V Liceum Ogólnokształcące 21:45 kobiety, K 12
5790 Laura Wróbel 2004 21:45 kobiety, K 12
5791 Julita Kostecka 2004 21:45 kobiety, K 12
5792 Aleksandra Maciak 2007 22:00 kobiety, K 12
5793 Jędrzej Szumowski 2004 Białystok Biega Team 21:45 mężczyźni, M 12
5794 Julita Sadowska 1989 22:00 kobiety, K 30
5795 monika rakowicz 1983 21:45 kobiety, K 30
5796 Katarzyna Konopka 1994 Fitness Club Maniac Gym 21:45 kobiety, K 20
5797 URSZULA JASZCZUK 1980 21:45 kobiety, K 40
5798 Agnieszka Bienio 1992 21:45 kobiety, K 20
5799 MAREK LULEWICZ 1970 DREWNOFORNIR 21:45 mężczyźni, M 50
5800 Agnieszka Turkowska 1975 Fitness Club Maniac Gym 21:45 kobiety, K 40
5801 Jakub Kulik 1993 21:45 mężczyźni, M 20
5802 Zbigniew Hołowienko 1984 21:45 mężczyźni, M 30
5803 Kacper WITERSKI 2007 Juvenia Białystok 22:00 mężczyźni, M 12
5804 Magdalena Łotowska-Kudaszewicz 1982 4 SZPAKI 21:45 kobiety, K 30
5805 Szymon Fiedorczuk 1996 4 SZPAKI 21:45 mężczyźni, M 20
5806 Justyna Aksiucik 1986 4 SZPAKI 21:45 kobiety, K 30
5807 Kamila Wysocka 1990 4 SZPAKI 21:45 kobiety, K 30
5808 Grzegorz Sienkiewicz 1979 4 SZPAKI 21:45 mężczyźni, M 40
5809 Szymon Kowalewski 1988 Grupa Biegowa Czarna Białostocka 21:45 mężczyźni, M 30
5810 Paweł Micewicz 1982 Grupa Ryzyka Oraz Młodzież 22:00 mężczyźni, M 30
5811 Karol Micewicz 1988 Grupa Ryzyka Oraz Młodzież 22:00 mężczyźni, M 30
5812 Anna Micewicz 1988 Grupa Ryzyka Oraz Młodzież 22:00 kobiety, K 30
5813 Dariusz Łagocki 1981 Grupa Ryzyka Oraz Młodzież 22:00 mężczyźni, M 40
5814 Aleksander Turczynski 1959 brak 21:45 mężczyźni, M 60
5815 Adam Półkośnik 1973 Zachęta Białystok 21:45 mężczyźni, M 40
5816 Michał Wszeborowski 1994 21:45 mężczyźni, M 20
5817 Łukasz Lindebny 1980 BBT 21:45 mężczyźni, M 40
5818 Piotr Stefanowski 1983 1 PBOT / Nadaktywni 21:45 mężczyźni, M 30
5819 Ewelina Gil 1992 Tania Książka 21:45 kobiety, K 20
5820 Marta Sewastianik 1990 Glosel Team 21:45 kobiety, K 30
5821 Anita Warpechowska 1995 Glosel team 21:45 kobiety, K 20
5822 Paulina Zalewska 1995 Glosel team 21:45 kobiety, K 20
5823 Paulina Popławska 1992 TaniaKsiazka.pl 21:45 kobiety, K 20
5824 Weronika Goldsztejn 2001 TaniaKsiazka.pl 21:45 kobiety, K 20
5825 Diana Kruhlej 1990 TaniaKsiazka.pl 21:45 kobiety, K 30
5826 Karol Kruhlej 1990 TaniaKsiazka.pl 21:45 mężczyźni, M 30
5827 Justyna Wiśniewska 1992 taniaksiazka 21:45 kobiety, K 20
5828 Agnieszka Stankiewicz-Kierus 1985 TaniaKsiazka.pl 21:45 kobiety, K 30
5829 Łukasz Kierus 1975 TaniaKsiazka.pl 21:45 mężczyźni, M 40
5830 Piotr Zubrzycki 1986 Tania Książka 21:45 mężczyźni, M 30
5831 Emil Zubrzycki 1980 Tania Książka 21:45 mężczyźni, M 40
5832 Ewa Popławska 1995 21:45 kobiety, K 20
5833 Arkadiusz Jasionowski 1998 TaniaKsiazka.pl 21:45 mężczyźni, M 20
5834 Karol Wiśniewski 1986 21:45 mężczyźni, M 30
5835 Damian Wawrzyniak 1993 21:45 mężczyźni, M 20
5836 Beata Sachoń 1969 21:45 kobiety, K 50
5837 Ilona Zakrzewska 1991 21:30 kobiety, K 30
5838 Grzegorz Markiewicz 1992 22:00 mężczyźni, M 20
5839 Korneliusz Miecznik 2003 III LO w Białymstoku 22:00 mężczyźni, M 12
5840 Mateusz Dederko 1996 OPP Białystok 21:45 mężczyźni, M 20
5841 Sebastian Sochoń 1994 21:45 mężczyźni, M 20
5842 Krzysztof Waszkiewicz 1993 Fitness club Maniac Gym 21:45 mężczyźni, M 20
5843 JAROSŁAW BARTOSZEWICZ 1978 21:45 mężczyźni, M 40
5844 Jan Wysocki 1956 Fitness club ManiacGym 21:45 mężczyźni, M 60
5845 Michal Zybala 1988 fitness club Maniac Gym 21:45 mężczyźni, M 30
5846 Paulina Kraśko 1995 FITNESS CLUB MANIAC GYM 21:45 kobiety, K 20
5847 Joanna Łuszcz 1959 BBL Białystok / BBT 21:45 kobiety, K 60
5848 Bogumił Dybowski 1976 LIDL Wyszków 22:00 mężczyźni, M 40
5849 Marlena Stysiak 1985 LIDL Wyszków 21:45 kobiety, K 30
5850 Piotr Stysiak 1980 LIDL Wyszków 21:45 mężczyźni, M 40
5851 Piotr Żółtko 1987 21:45 mężczyźni, M 30
5852 Marcin Żukowski 1985 21:45 mężczyźni, M 30
5853 Emilia Danilczuk 1984 21:45 kobiety, K 30
5854 Urszula Wasilewska 1973 EGIS BIOVITALNI 21:45 kobiety, K 40
5855 Ewa Brzostowska 1984 21:45 kobiety, K 30
5856 Dominika Leoniuk 1985 21:45 kobiety, K 30
5857 Bartłomiej Użyński 1984 Białystok Biega Team 21:45 mężczyźni, M 30
5858 Łukasz Frączyk 1995 Warszawa 22:00 mężczyźni, M 20
5859 Dorota Kuczyńska 1971 Grupa Szalonych Rowerzystów 21:45 kobiety, K 50
5860 Radosław Małyszko 2002 21:45 mężczyźni, M 12
5861 Rafał Małyszko 1987 21:45 mężczyźni, M 30
5862 Monika Słomka 1990 21:45 kobiety, K 30
5863 Michał Buzun 1992 Białystok 22:00 mężczyźni, M 20
5864 Julian Sakowicz 1986 @zoja_chi 21:45 mężczyźni, M 30
5865 Sylwia Serwach 1993 @zoja_chi 21:45 kobiety, K 20
5866 Krzysztof Łęgowski 1980 Run Team Piątnica 21:45 mężczyźni, M 40
5867 Tomek Brynkiewicz 1984 21:45 mężczyźni, M 30
5868 Jarosław Kazberuk 1964 21:45 mężczyźni, M 50
5869 Monika Gawryluk 1989 21:45 kobiety, K 30
5870 Agnieszka Zakrzewska 1987 21:45 kobiety, K 30
5871 Oliwier Biryłko 2008 Juvenia Swim 22:00 mężczyźni, M 12
5872 Franciszek Komosiński 2008 Juvenia Białystok 22:00 mężczyźni, M 12
5873 Dariusz Kulik 1982 Outdoor Training 21:45 mężczyźni, M 30
5874 Magdalena Kardasz 1979 21:45 kobiety, K 40
5875 Tadeusz Piluk 1981 21:45 mężczyźni, M 40
5876 Piotr Kondraciuk 1976 Kondraciuk Team 22:00 mężczyźni, M 40
5877 Ewa Pawłowska 1975 21:45 kobiety, K 40
5878 Andrzej Kondraciuk 2006 Juvenia Białystok 22:00 mężczyźni, M 12
5879 AGNIESZKA ROGOWSKA 1976 21:45 kobiety, K 40
5880 Monika Gosk 1974 21:45 kobiety, K 40
5881 Katarzyna Jackowska 1981 21:45 kobiety, K 40
5882 Mariusz Jaromin 1987 21:45 mężczyźni, M 30
5883 Anna Oleksiuk 1981 22:00 kobiety, K 40
5884 Rafał Sztukowski 1993 Never give up! 21:45 mężczyźni, M 20
5885 Mateusz Bartnik 1993 21:45 mężczyźni, M 20
5886 Natalia Winkler 1993 21:45 kobiety, K 20
5887 Joanna Brzyska 1991 21:45 kobiety, K 30
5888 Maciej Lubecki 1992 21:45 mężczyźni, M 20
5889 Marcin Zimnoch 1983 21:45 mężczyźni, M 30
5890 Leszek Marius Jakoniuk 1976 Mess’AJE Polska 21:45 mężczyźni, M 40
5891 Krzysztof Gajewski 1984 AKTYWNIE W MIEŚCIE TEAM 21:45 mężczyźni, M 30
5892 Emilio Kamiński 1984 22:00 mężczyźni, M 30
5893 Wojciech Bancerek 1981 21:45 mężczyźni, M 40
5894 agnieszka raczkowska 1979 21:45 kobiety, K 40
5895 Aleksandra Bancerek 2009 21:45 kobiety, K 12
5896 Krzysztofa Grycuk 1976 21:45 kobiety, K 40
5897 Paweł Czeczot 1995 21:45 mężczyźni, M 20
5898 Maciej Sadowski 1971 22:00 mężczyźni, M 50
5899 Paweł Tarasewicz 1979 Outdoor Training 22:00 mężczyźni, M 40
5900 Urszula Chodorowska 1976 21:45 kobiety, K 40
5901 Emilia Banasiewicz 1989 Białystok 21:45 kobiety, K 30
5902 Aleksandra Sołowianiuk 2002 Fitness Club Maniac Gym Białystok 21:45 kobiety, K 12
5903 Michał Jemielianiuk 1988 22:00 mężczyźni, M 30
5904 Marcela Chwieśko 1995 Fitness club Maniac gym 21:45 kobiety, K 20
5905 Konrad Nikolajuk 1980 22:00 mężczyźni, M 40
5906 Jakub Nikołajuk 2008 22:00 mężczyźni, M 12
5907 Ewa Klimaszewska 1977 Salon Fryzur "Ewa" 21:45 kobiety, K 40
5908 Karol Jóźwicki 1982 OUTDOOR TRAINING 21:45 mężczyźni, M 30
5909 Aleksandra Rudeczko 1999 21:45 kobiety, K 20
5910 Joanna Paprocka-Rudeczko 1975 21:45 kobiety, K 40
5911 Łukasz Pawłowski 2005 21:45 mężczyźni, M 12
5912 Jakub Pawłowski 2003 21:45 mężczyźni, M 12
5913 Rafał Perkowski 1993 21:45 mężczyźni, M 20
5914 Nicola Markowska 2009 Juvenia Białystok 22:00 kobiety, K 12
5915 Beata Sznajder 1969 Morsów w Piszu 21:45 kobiety, K 50
5916 Paweł Bałdyga 1979 Pisz Klub morsów w Piszu 21:45 mężczyźni, M 40
5917 Miroslaw Tworkowski 1984 21:30 mężczyźni, M 30
5918 Radosław trochimczyk 1981 21:45 mężczyźni, M 40
5919 Anna Szwengier-Trochimczyk 1981 21:45 kobiety, K 40
5920 Kamil Truszkowski 1989 21:45 mężczyźni, M 30
5921 Dawid Perkowski 1995 Białostocka Sekta Biegaczy 21:45 mężczyźni, M 20
5922 ZDZISŁAW WRZESIŃSKI 1965 osk SzAŁ 21:45 mężczyźni, M 50
5923 Urszula Żakowska 1979 Białystok Biega Team 22:00 kobiety, K 40
5924 Wojciech Wlasow 1986 DZIOBAK TEAM 21:45 mężczyźni, M 30
5925 Ilona Szwarc 1985 Białostocki Klub Karate Kyokushin KANKU 21:45 kobiety, K 30
5926 Piotr Szyszko 1972 21:45 mężczyźni, M 40
5927 Adam Iwanowski 1997 JAMA 21:45 mężczyźni, M 20
5928 Kacper Sokół 2001 21:45 mężczyźni, M 20
5929 Iwona Sakowicz 1968 21:45 kobiety, K 50
5930 Justyna Suchocka 1990 21:45 kobiety, K 30
5931 Łukasz Ilicz 1990 Białystok Biega Team 21:45 mężczyźni, M 30
5932 Szymon Wilkiel 1993 PKO BP 21:45 mężczyźni, M 20
5933 Daniel Miklas 1990 Lidl Wyszków 21:45 mężczyźni, M 30
5934 sławomir- zieniewicz 1954 Sart Białystok 21:45 mężczyźni, M 60
5935 Adam Matysik 1978 Matysik Team 21:45 mężczyźni, M 40
Franciszek Lasota 2005 21:45 mężczyźni, M 12
Top