AML Junior - 100 m - Start list
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub Kategorie
100 Zygmunt Łata 2018 mężczyźni
101 Piotr Pończocha 2016 Skarpetki mężczyźni
102 Kajtek Bogdański 2019 mężczyźni
103 Bartosz Łukaszuk 2018 mężczyźni
104 Iga Gryc 2016 MojeNaszeGryc kobiety
105 Zofia Gryc 2018 MojeNaszeGryc kobiety
106 Adam Rybicki 2017 Turbo trampki mężczyźni
107 Leon Wilczewski 2018 mężczyźni
108 Maja Roguz 2019 kobiety
109 Igor Słomski 2018 mężczyźni
110 Wiktor Malinowski 2017 mężczyźni
111 Nadia Dakowicz 2017 Brak kobiety
112 Filip Lindebny 2018 mężczyźni
113 Małgorzata Jarocka 2016 kobiety
114 Michał Wiński 2018 mężczyźni
115 Bartosz Brandeburg 2016 Turośń Kościelna mężczyźni
116 Emilia Ostrowska 2017 kobiety
117 Julia Krysztopowicz 2016 PS 28 kobiety
118 Franciszek Janowicz 2016 mężczyźni
119 Mateusz Sawicki 2018 mężczyźni
120 Julian Eljaszewicz 2016 Wichrowa team mężczyźni
121 Patryk Iwańczuk 2016 mężczyźni
122 Michał Błaszko 2018 Miśki mężczyźni
123 Michał Szczepura 2016 mężczyźni
124 Agatka Wyrzykowska 2016 kobiety
125 Patryk Sawicki 2019 mężczyźni
126 Zuzia Halicka 2016 kobiety
127 Aleksandra Skok 2017 kobiety
128 Michał Karelus 2017 mężczyźni
129 Mikołaj Maksymiuk 2017 mężczyźni
130 Zuzanna Sawicka 2016 kobiety
131 Ola Pietuszyńska 2018 kobiety
132 Antoś Kijek 2016 Antoś Biega mężczyźni
133 Maurycy Perkowski-Dmitruk 2017 Grupa Szalonych Rowerzystów mężczyźni
134 Tymon Citko 2016 mężczyźni
135 Karina Minta 2018 kobiety
136 Hania Brzozowska 2017 kobiety
137 Teodor Murawski 2017 mężczyźni
138 Oliwia Herman 2016 kobiety
139 Emilia Herman 2018 kobiety
140 Tola Lebensztejn 2019 kobiety
141 Bartosz Zajko 2016 Dymiące Trampki mężczyźni
142 Dominik Miękus 2017 GABIADIDOMI mężczyźni
143 Weronika Aszurkiewicz 2016 kobiety
144 Nina Jabłonowska 2017 kobiety
145 Hubert Hermanowski 2017 Herman Junior mężczyźni
146 LENA BACEWICZ 2017 kobiety
147 Iwo Żukowski 2016 mężczyźni
148 Aleksander Laskowski 2018 mężczyźni
149 Hanna Aleksandra Kochman 2017 kobiety
150 Nastusia Okońska 2016 Szybcy i Pomocni kobiety
151 Julia Ołowska 2017 kobiety
152 Hanna Borowska 2016 kobiety
153 Antoni Tymoszycki 2016 mężczyźni
154 ZOSIA RUDZIŃSKA 2017 kobiety
155 Jeremiasz Maciejczuk 2018 mężczyźni
156 Gabriel Kiełcz 2016 Fundacja Białystok Biega mężczyźni
157 Tomasz Arciszewski 2017 mężczyźni
158 Jan Tarnacki 2017 mężczyźni
159 Natalia Michalska 2016 kobiety
160 Karol Czajkowski 2016 mężczyźni
161 Alicja Siniło 2019 kobiety
162 Pola Wlaźlak 2019 kobiety
163 Antonina Siemieniuk 2017 - kobiety
164 Damian Kundzicz 2019 mężczyźni
165 Aleksandra Wołczuk 2016 kobiety
166 Oskar Skarżyński 2019 NOW mężczyźni
167 Ada Purwin 2017 kobiety
168 Szymon Sawicki 2016 mężczyźni
169 Agatka Pardela 2016 kobiety
170 Rozalka Bartoszewicz 2016 kobiety
171 Ewa Grzywaczewska 2017 kobiety
172 FILIP Horodek 2017 mężczyźni
173 Mikołaj Dembrowski 2017 mężczyźni
174 Samuel Jankiewicz 2016 mężczyźni
175 Michał Tarasiuk 2016 mężczyźni
176 Miłosz Kaczmarczyk 2017 mężczyźni
177 Konstanty Wilczyński 2018 3wilKi mężczyźni
178 Greta Melezini 2018 osowicze runers proffesional club kobiety
179 Dominik Konecki 2017 mężczyźni
180 Kornelia Popławska 2017 kobiety
181 Agata Jacewicz 2017 kobiety
182 Lidia Koszel 2018 3t kobiety
183 Lena Ćwikła 2019 3t kobiety
184 Natalia Zambrzycka 2016 kobiety
185 Maria Zambrzycka 2018 kobiety
186 Michał Żabicki 2016 Ponki mężczyźni
187 Anna Zambrowska 2018 kobiety
188 Lidia Jurczuk 2018 kobiety
189 Antoni Arefiew 2016 mężczyźni
190 Franciszek Zięba 2018 mężczyźni
191 Pola Zakrzewska 2017 kobiety
192 Teresa Kuczewska 2018 Power Sisters kobiety
193 Michał Kienig 2017 mężczyźni
194 Maya Kukharevich 2016 kobiety
195 Maja Jedynasty 2017 kobiety
Top