Red Run - 10 km - Lista startowa

Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub
1001 Sylwia Rzetelna 1970 Inowrocław
1002 Anna Karpinska 1982 Inowrocław OpenTeam
1003 Emilia Dobruchowska 1966 Inowrocław T.G. Sokół Gniewkowo
1004 Karol Furyk 1984 Pakość PAKOŚĆ BIEGA
1005 Bartłomiej Mechliński 1979 Toruń KM Truchcik Łubianka
1006 Marek KARAŚ 1961 TORUŃ Toruń
1007 Wojciech Włodarczyk 1964 Bydgoszcz
1008 Daniel Kujawa 1983 Inowrocław 56. Baza Lotnicza
1010 EWA GOŁATA 1962 INOWROCŁAW
1011 Adam Nadrajkowski 1958 Inowrocław BBL Inowrocław
1012 Sylwia Pińska 1982 Inowrocław
1013 Krzysztof Bukowski 1966 Inowrocław
1014 Dariusz Waszkiewicz 1976 Inowrocław
1015 Marcin Głowacki 1978 Inowrocław IKS Karate
1016 Witold Maciejewski 1983 Inowrocław
1017 Małgorzata Kubiak 1962 Inowrocław BBL Inowrocław
1018 Zuzanna Janiszewska 1982 inowrocław
1019 Dariusz Różnowski 1968 Inowrocław
1020 Włodzimierz Wiśniewski 1961 Toruń
1021 Maciej Jasiński 1970 Inowrocław
1022 Rafał Płaczkowski 1986 Barcin
1023 Krzysztof Namieśnik 1974 Inowrocław
1024 Paweł Zalewski 1982 Inowrocław Activextreme
1025 Adam Springer 1968 Kruszwica TG Sokół Gniewkowo
1026 Krzysztof Zboralski 1974 Kruszwica Rozbiegana Kruszwica
1027 Tomasz Małecki 1974 Toruń BBL Toruń
1028 Andrzej Brzeziński 1972 Nowa Biała Night Runners Płock
1029 Adam Kloskowski 1986 Chojnice IWsp SZ Bydgoszcz
1030 Krzysztof Mielcarek 1983 Kościelec
1031 Paweł Pierożyński 1974 Konin -
1032 Rafał KUCHARSKI 1976 Inowrocław Barbell Squad
1033 mateusz kucharski 1988 inowrocław
1034 Jerzy Durczak 1980 Tur
1035 Kamilla Lamkowska 1980 Grudziądz Kobiety biegają
1036 Sławomir Wysokiński 1955 Tarkowo Górne
1037 Bartosz Nowicki 1988 Inowrocław
1038 Michał Czerwiński 1983 Inowrocław 12 WOG
1039 Paulina Grzechnik 1982 Królikowo
1040 Krzysztof Marcyjaniak 1977 Radziejów KS ZRYW RADZIEJÓW
1041 Piotr Kuczyński 1956 Poznań NKB Chyży Nowy Tomyśl
1042 Jakub Marzyjanek 1987 Inowrocław
1043 Małgorzata Nowacka 1983 Kobyłka
1044 Dawid Nowacki 1978 Kobyłka
1045 Adam Milo 1972 Toruń
1046 Ewelina Seydak 1990 Bydgoszcz Run Pasja Bydgoszcz
1047 RYSZARD ŚNIEGOSKI 1978 Ostrów Wielkopolski
1048 Jakub Pluciński 1979 Inowrocław Pozkal Running Team
1049 Jacek Janowski 1976 Inowrocław Sport4Life
1050 Mirosława Szweda 1986 Toruń
1051 Łukasz Nowak 1981 Czerniejewo Czerniejewo Biega
1052 Mirosław Ciarkowski 1979 Inowrocław
1053 Kamil Rybski 1982 Torun
1054 Anna Graczykowska 1986 Inowrocław Atletic Club Inowrocław
1055 RAJMUND ZIĘTARA 1965 INOWROCŁAW 56. BAZA LOTNICZ
1056 Krzysztof Walichniewicz 1960 Inowrocław
1057 Dariusz Barnaś 1976 Inowrocław 56 Baza Lotnicza
1058 Mariusz Węsiora 1969 Drzycim
1059 Beata Zaborowska 1970 Drzycim
1060 Piotr Grochowiak 1981 Barcin
1061 Michał Palacz 1970 Inowrocław Pozkal Running Team
1062 Zbigniew Roszak 1988 Gniewkowo TG SOKÓŁ GNIEWKOWO
1063 Mariusz Danielewski 1982 Toporzysko 44 Drużyna Szpiku
1064 Elżbieta Szmatuła 1994 Strzelno
1065 Karol Świtaj 1990 Tuczno
1066 Piotr Zadroga 1973 Gdańsk
1067 Marcin Giermaziński 1990 Inowrocław
1068 Adam Sparzyński 1980 Inowrocław 1.BLWL
1069 dawid śliwczyński 1984 inowrocław -
1070 Monika Kubiak 1982 Gdańsk
1071 Grzegorz Płuciennik 1971 Janikowo Janikowo Na Sportowo
1072 Adam Płuciennik 1979 Janikowo JANIKOWO NA SPORTOWO
1073 Artur GLIWKA 1980 Inowrocław 1. BLWL
1074 Artur Wiśniewski 1974 Inowrocław FROGUŚ
1075 Mariusz Kotlarek 1996 Inowrocław
1076 Jacek Chojnacki 1979 Toruń Toruń Podgorz
1077 Krystian Światowy 1981 Barcin
1078 Ariel Lamkowski 1977 Grudziądz
1079 Iwona Grabińska 1970 Inowrocław SPORT4LIVE
1080 Andrzej Drożdż 1971 Inowrocław 56. Baza Lotnicza
1081 Paweł Andrzejewski 1978 Dobromierz 7
1082 Kamil Wąsowski 1993 Inowrocław
1083 Robert Kwiatkowski 1985 Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz
1084 Wiesław Buraszewski 1960 Inowrocław WASIMARTA
1085 Beata Kornatowska 1969 Inowrocław
1086 Michał SADOWSKI 1981 Inowrocław BartOlek
1087 Romuald Masalski 1967 Czernikowo
1088 Aleksandra Zielińska 1995 Jacewo
1089 Barbara Zielińska 1966 Jacewo
1090 Mirosław Kordyla 1966 Inowrocław Super Saiyan Team
1091 Ewa Szczepaniak 1981 Kruszwica
1092 Krzysztof Stempniak 1971 Inowrocław
1093 paweł smyk 1968 inowrocław
1094 Karol Kwiatkowski 1986 Inowroclaw
1095 Marek Remus 1987 Stronno
1096 Marcin Zygiel 1987 Bydgoszcz
1097 ANDRZEJ HOSSA 1964 RADZIEJÓW KS ZRYW RADZIEJÓW
1098 Janusz Łazarski 1983 Grudziądz JW 1109
1099 Mariusz Prątnicki 1972 Inowrocław S.N.E.J.P.2
1100 Anna Warakomska 1972 Inowrocław
1101 Dawid Chyliński 1994 Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz
1102 Dorota Chylinska 1967 Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz
1103 MACIEJ LIPIŃSKI 1977 Toruń CRONIMET
1104 Wojciech Alfut 1973 . CRONIMET
1105 Remigiusz Lewandowki 1974 Inowrocław CRONIMET
1106 Zbigniew Romel 1954 Inowrocław
1107 Bartosz Rosa 1980 Toruń Smashing PĄpkins
1108 Konrad Tomtas 1975 Inowrocław 56 Baza Lotnicza
1109 Magdalena Bartkowska 1991 Górzno
1110 Pawel Nowakowski 1983 Rypin
1111 JANUSZ MAJER 1980 GNIEWKOWO
1112 Robert Pastecki 1976 Inowrocław
1113 Rafał Szymański 1982 Aleksandrów Kujawski
1114 Marcin Szkudlarek 1989 Strzelno
1115 Mikołaj Tucholski 1991 Żnin Pałuki Running Team
1116 Szymon Zywert 1986 Maksymilianowo
1117 SEBASTIAN KOZŁOWSKI 1983 ? CRONIMET
1118 ELIZA OLIWKOWSKA 1980 INOWROCŁAW
1119 ANNA NOWAKOWSKA 1991 INOWROCŁAW MKS INOWROCŁAW
1120 KRZYSZTOF CZOŁGOSZEWSKI 1973 INOWROCŁAW PWIK SP. Z O.O. INOWROCŁAW
1121 BARTOSZ GABRYSZAK 1986 INOWROCŁAW
1122 PAWEŁ WOLF 1979 INOWROCŁAW AMATOR
1123 Paweł Płuciennik 1974 Podgaj Janikowo na Sportowo
1124 JOANNA PUCHALSKA 1998 CIECHOCINEK
1125 MARCIN ŚWIĄTKOWSKI 1979 SŁUŻEWO
1126 ANNA NIEDBALSKA 1970 GORZYCE PRT ŻNIN
1127 PRZEMYSŁAW NIEDBALSKI 1972 GORZYCE PRT ŻNIN
1128 MONIKA CIEŚLAK 1986 GOZDANIN BBL INOWROCŁAW
Top