Bieg Urodzinowy z PKO Bankiem Polskim - Bieg Główny - Lista startowa

Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub
31 Mateusz Abramczyk 1991 Borkowo Yameo
32 Małgorzata Cisek 1981 Gdynia
33 Michał Bartkowiak 1987 Gdynia
34 Milena Bławat 1980 Somonino
35 Dariusz Józefowicz 1971 Gdynia PADŁ NA RYJ TEAM
36 Marcin Zając 1979 Gdynia MASTER TEAM
37 Beata Miler 1995 Luzino
38 Marcin Kubiak 1980 Gdynia WZMiO COM-DKM
39 Andrzej Stecki 1966 Malbork
40 Piotr Wieczorek 1970 Suchy Dwór
41 Jakub Gołąb 1984 Gdańsk Napieramy
42 Marcin Brzeski 1983 Rumia M & P
43 Anna Janowicz 1979 Władysławowo
44 Grzegorz Brzyski 1982 Gdansk
45 Grzegorz Dziekan 1982 Strzebielino Morski Oddział Straży Granicznej
46 Jędrzej Karpiński 1993 Gdynia
47 Marcin Borawski 1990 gdynia
48 Łukasz Kandzora 1986 Gdynia
49 Jakub Stecki 1993 Malbork
50 Patryk Sowiński 1995 Gdynia Lubię Medale
51 Maciej Błażko 1982 Gdynia Przyszłość zaczyna się dziś!
52 Andrzej Balicki 1951 Gdynia Parkrun Gdynia
53 Iwona Dudziuk 1991 Gdynia Akademia Marynarki Wojennej
54 EWA WIŚNIEWSKA 1979 RUMIA DWA SZYBKIE ŻUBRY TEAM
55 Adriana Neubert 1984 Gdynia
56 Magdalena Kostra 1979 Gdynia TEAM KTM
57 Michał Palaschke 1992 Gdańsk Sportowy Majkel
58 Maciej Maćkowski 1986 Bydgoszcz RUNADDICTS
59 WIESŁAWA WENTA 1978 WYGODA SIERAKOWSKA
60 Aneta Janicka 1987 Reda
61 Martin Buller 1994 Hel
62 Marcel Niezgoda 1987 Gdynia Tresor Gdynia
63 Angelika Rojewska 1995 Malbork RUSZSIĘZBETI
64 Wojtek Bączek 1983 Reda
65 Konrad Perdek 1991 Wrocław Night Runners Wrocław
66 Dariusz Urbański 1986 Gdynia
67 Radosław Surała 1980 Gdynia ELKA SCHOOL
68 Tomasz Skawiński 1971 Gdynia NEXUS Team
69 Maja Surała 1981 Gdynia ELKA SCHOOL
70 Jarosław Neumann 1980 Gdynia KMP Gdynia
71 Przemysław Dalecki 1972 Gdynia Gdynia Sport Team
72 JAKUB PADZIK 1999 SUCHY DWÓR TAG!
73 Bartłomiej Grzegorzek 1984 Gdynia biegamyrazem.pl / Intel Runners
74 Krzysztof Wiśniewski 1976 Gdańsk Rozbiegani-Żychlin
75 Artur Guz 1974 Gdynia
76 Justyna Gradzka 1990 Piaseczno
77 Anna Pałka 1984 Gdańsk
78 Wojciech Łądkowski 1978 Gdynia OKAS Gdynia
79 Krzysztof WRZOS 1969 Władysławowo Virtual Runner Club
80 Paweł HINC 1958 GDYNIA PKM GDYNIA
81 Joanna Zasada 1978 Mosty Wymiatacze
82 Kamil Karski 1989 Gdynia
83 Tomasz Łukaszewski 1976 Sopot
84 Dominika Krzych 1981 Kraków -
85 Maciej Jusza 1984 Gdańsk Intel Runners
86 Wanda Majchrzak 1977 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina
87 Tomasz Święcicki 1979 Gdańsk
88 Łukasz Oberzig 1988 Wejherowo MTB - Małe Trójmiasto Biega
89 Mateusz Linda 1985 Gdańsk Goyello Power Club
90 Jarosław Tyran 1969 Gdańsk
91 Jan Kwaśnik 1989 Gdańsk
92 Maciej Stolarczyk 1970 Gdańsk
93 Andrzej Stasica 1974 Łęgowo
94 Maciej Laskowski 1974 Gdynia
95 Wioletta Mączkowska 1976 Reda JAtrenuje
96 Krzysztof Kaczmarek 1974 Gdańsk BIEGACZE PÓŁNOCY
97 Waldemar Fronc 1950 Gdynia Karwiny
98 MICHAŁ SŁOWIK 1983 KOŚCIERZYNA
99 Tomasz Jagłowski 1985 Gdynia
100 Aleksandra Świeżyńska 1990 Gdynia BigYellowFoot Adventure Team
101 BARBARA BAJUR 1983 Kraków IPA Bydgoszcz/ ITMBW Kraków
102 Ola Maternowska 1990 Gdansk
103 Hanna Stencel 1977 Wejherowo
104 Zbigniew Wiśniewski 1957 Gdynia niezrzeszony
105 Zbigniew Bohn 1965 Suchy Dwór
106 Lucjan Polak 1976 Gdańsk Klub Biegaczy JYSK
107 Michał Brzeski 1982 Rumia Pasieka Kaszuby
108 Wojtek Kinecki 1988 Gdansk
109 Andrzej Ryński 1967 Gdynia
110 Magdalena Żydkiewicz-Dopka 1981 Rumia Dwa Szybkie Żubry Team
111 Piotr Szajdziuk 1975 Gdańsk ADVA Optical Networking
112 Krystian Sokołowski 1996 Lublin AMW
113 Agnieszka Gruszka 1979 Gdynia Gdynia Sport Team
114 Marta Wasążnik 1983 Mosty Wymiatacze
115 Andrzej Wąsik 1973 Borkowo Grupa Biegowa 65
116 Tomasz Leszczyński 1981 Sztum
117 Tomasz Jankowski 1985 Gdynia Daleko jeszcze?
118 Jolanta Ludwińska 1966 Rumia OPEC Gdynia
119 Anna Kita 1983 Siemirowice MKS FIGHTER
120 Adrian Szczepański 1986 Gdańsk Klub biegaczy JYSK
121 Przemysław Mroczek 1992 Dubiel
122 Łukasz Gorbacz 1976 Kruklanki Agrokompakt
123 Sławomir Podgórski 1972 Chwaszczyno
124 Jacek Chrapkowski 1977 Gdynia OPEC Gdynia
125 Wojciech Dyśko 1984 Słupsk Czarni Słupsk
126 Sławomir Gałęza 1979 GDYNIA Swavek Kevaws
127 Paweł Jaśkiewicz 1978 Rumia ShipCup
128 Katarzyna Morawska 1984 Gdynia
129 Tadeusz Szczęsny. 1955 Gdańsk Kacpery
130 Anna Jankowiak 1974 Koleczkowo Bojano Biega
131 Michał Ruksztełło 1986 Mrzezino
132 Andrzej Pilski 1949 Frombork Barefoot Runners Society - UK
133 Patrycja Król 1976 Gdynia
134 Grzegorz Gałka 1971 Gdańsk
135 Sara Meringer 1994 Gdynia
136 Karolina Stenka 1985 Egiertowo BKR Cyklista
137 Marcin Kwiatkowski 1986 Gdynia
138 Fryderyk Hoga 1988 Gdynia
139 Marek Grodzki 1975 Gdańsk CTS CZAJA TRAINING SYSTEM
140 SŁAWOMIR ĆWIKLIŃSKI 1970 KOSAKOWO
141 Igor Kopeć 1976 Gdynia
142 Przemysław Makowski 1975 Gdynia Gondor
143 Kamil Andrusz 1978 Kazimierz Endure Team / Trilozofia.pl
144 Katarzyna Gulcz 1977 Banino
145 Aleksandra Suchocka 1986 Gdynia
146 Katarzyna Kowalak 1986 Kartuzy
147 Beata Golec 1979 Gdynia Biegacze Północy
148 Katarzyna Smolarek 1974 Mosty WYMIATACZE
149 Gabriel Baran 1994 Gdynia 1994
150 Agnieszka Pokorska 1994 Sopot
151 Aleksandra Myślińska 1976 Gdańsk
152 Helena Zielińska 1990 Gdańsk
153 Sławomir Wojtacki 1969 Jankowo Gdańskie Akademia Biegowa Kiełpino
154 Patrycja Kiryluk 1991 Gdynia
155 Maciej Rudnicki 1985 Gdynia
156 Michał Halagiera 1981 Kąty Węgierskie DUDYCZ team
157 Piotr Jóźwiak 1984 Gdańsk
158 Jacek Tomaszewski 1971 Gdynia MASTER TEAM
159 Wiktor Szopiński 1978 Starogard Gdański GTS équipe
160 Maciej Kamienski 1978 Gdansk
161 Natalia Lewandowska 1978 Kartuzy Rowerowe Kaszuby
162 Anna Tandek 1991 Gdańsk
163 Dominika Lewińska 1979 Władysławowo Biegamy Razem Władysławowo
164 Filip Kieliba 1989 Gdynia
165 Marcin Korda 1975 Tczew
166 Katarzyna Kulis 1985 Borkowo
167 Radosław Stelmach 1988 Turze
168 Katarzyna Dobrzańska 1984 Gdynia
169 Mikołaj Felski 1989 Gdynia Mężczyzna
170 Grzegorz Sobieraj 1982 Gdańsk
171 Michał Panek 1984 Sopot Padł Na Ryj Team
172 Adam Szymikowski 1993 Gdynia
173 Radosław Frączak 1982 GDYNIA RAGE
174 Marcin Hinz 1984 Rumia Endure Team
175 Beata Witkowska 1969 Gdynia OPEC Gdynia
176 Marzena Wojciechowska 1971 Ustarbowo 1971
177 Anna Wajs 1995 Gdynia
178 Karol Loryński 1995 Rumia
179 Ewelina Wojciechowska 2002 Ustarbowo KS Wejher Wejherowo
180 Joanna Cichowska 1993 Gdańsk
181 Maciej Grzybowski 1986 Wola Krzysztoporska
182 Piotr Górski 1986 Gdynia How Hard Can It Be
183 Andrzej Gutowski 1963 Gdynia
184 Magdalena Ślaska 1982 Żukowo
185 Łukasz Wrycz-Rekowski 1985 Juszkowo copernicus team
186 Jakub Skalik 1987 Gdansk Intel Runners
187 Martyna Urbańska 1991 Orzysz AMBITIOUS RUNNERS TEAM
188 Robert Lewandowski 1978 Kartuzy Rowerowe Kaszuby
189 Krzysztof Matuszak 1973 Kiełpino
190 Bartłomiej Frączak 1982 Gdańsk
191 Łukasz Mrzygłód 1977 Gdynia Triathlon Klub Zadar
192 Maciej Wilk 1985 Gdynia
193 Bartosz Korjat 1984 Gdynia Strefa Tuningu
194 Jacek Gralak 1974 Kościerzyna Akademia Biegowa Kościerzyna
195 Izabella Raulin 1989 Gdańsk Intel Runners
196 Dorota Kulesza 1976 Gdynia
197 Adam Parzyński 1962 Lębork
198 Grzegorz Zduńczyk 1988 Rawa Mazowiecka
199 Daniel Skrzypkowski 1972 Gdynia SPORTFAZA.pl
200 Katarzyna Pobłocka 1994 Lębork UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork
201 Katarzyna Klimczyk 1989 Warszawa
202 Łukasz Wojciechowski 1986 Reda Parkrun Rumia
203 Krzysztof Krasnodębski 1982 Gdynia
204 Wojciech Tomkiel 1974 Gdynia Bbl-Gdynia
205 Jakub Kaminski 1992 Gdynia
206 Patrycja Tarasiewicz 1990 Pisz
207 Monika Sikora 1986 Gdańsk
208 Jakub Klajna 1990 Gdańsk Nava
209 Grzegorz Sadowski 1974 Gdynia
210 Andrzej Śliwiński 1991 Kosakowo Kosakowski Klub HDK
211 Magdalena Klawikowska 1977 Rumia
212 TOMASZ DZIUBEK 1967 GDYNIA
213 Małgorzta Mrowicka 1962 Rumia
214 Przemysław Kacprzak 1985 Gdańsk
215 Andrzej Matczak 1983 Gdynia
216 Krystian Wasiluk 1989 Gdynia
217 Hanna Dobrowolska 1983 Gdańsk Kemira Sport Team
218 Marcin Krauze 1972 Pogórze
219 Michalina Kozak 1983 Gdańsk BigYellowFoot Adventure Team
220 Kamila Szajna-Szweblik 1978 Gdynia
221 Maciej Kwiatek 1994 Miłakowo
222 Piotr Szultk 1967 Gdynia
223 Jarosław Biały 1972 Gdynia KMP Gdynia
224 Ewelina Dranka 1986 Gdynia MOL
225 Iwona Borkowska 1979 Gdynia
226 Piotr Saczek 1988 Przeworsk Copernicus team
227 Mariusz Zieliński 1980 Kielce
228 Marek Korycki 1981 Gdańsk
229 JAROSŁAW CZAPIEWSKI 1975 Gdynia NOWOJORCZYK
230 Adam Szwarc 1987 Gdynia
231 Małgorzata Klimaszewska 1986 Gdynia KL Gdynia
232 Grzegorz Borkowski 1977 Gdynia
233 Emilia Kluczewska 1984 Bytów Ścigał Team
234 Sławomir Strojnowski 1963 Gdańsk
235 Aneta Szóstakiewicz 1973 Potęgowo
236 Krzysztof Sośnicki 1948 Hel niezrzeszony
237 Izabela Sawicz-Ciesielska 1973 Gdynia
238 Mariusz Dadacz 1976 Gdynia Elixir Team
239 Małgorzata Młodzińska 1978 Rumia ASCONI Polska
240 Jarosław Witkowski 1958 Gdańsk RMDC
241 Klaudia Bernatowicz 1991 Gdynia
242 Agata Buczkowska 1987 Gdańsk
243 Agnieszka Krysiak 1975 Suchy Dwor Osiem
244 Tomasz Czerko 1982 Gdynia
245 Marcin Naczk 1976 Rumia
246 Krzysztof Krysiak 1969 Suchy Dwór Osiem
247 Dorota Socha 1982 Gdynia
248 Tomasz Oberzig 1980 Reda
249 Monika Schmidtke 1991 Gościcino
250 Piotr Stasik 1970 Gdynia Ambitious Runners Team
251 Marcin Mazurkiewicz 1988 Gdansk
252 Paweł Buczyński 1973 Trąbki Małe
253 Kasia Typińska 1989 Rawicz
254 Mariusz Musioł 1972 Gdynia
255 Kamil Roch 1985 Gdańsk No Excuses
256 Jakub Sperka 1987 Gdynia StudioBezNazwy Fotograf
257 Marta Walkusz 1982 Lębork Ambitious Runners Team
258 Karol Bernatowicz 1989 Gdynia
259 Waldemar Grądzki 1954 Gdynia
260 Grzegorz Kubera 1969 Gdynia
261 JACEK BANDURSKI 1935 SOPOT BIEGAM BO LUBIE GDAŃSK
262 Kamil Miszkiel 1988 Gdynia Fabryka Dobrej Formy
263 Zofia Gorska 1984 słupsk
264 Krzysztof Prokopiuk 1974 Gdynia Parkrun Gdynia
265 MIROSŁAW KRĘGIELEWSKI 1965 GDYNIA
266 Bartosz Lajs 1986 Kwidzyn
267 Piotr Roczniok 1970 Gdynia Parkrun Gdynia
268 Marcin Kożyczkowski 1982 Wejherowo
269 Paulina Mucha 1986 Pogórze TriMama Team
270 Justyna Suchorz 1973 Pierwoszyno
271 Rafał Skowroński 1983 Gdynia
272 Jan MARKO 1965 Gdynia run-log.com
273 Grzegorz Sioma 1986 Gdynia
274 Maciej Świtka 1977 Gdańsk
275 Kamil Kremer 1986 Zamość
276 Sylwia Gronowska 1976 Gdynia Saltus Sport Team
277 Izabela Lipińska 1986 Gdańsk
278 Michał Lemke 1988 Gdańsk LOTOS Running Team / runguru
279 Łukasz Kugaczewski 1988 Pogórze Kugacze
280 Piotr Kaszyński 1963 Sopot Lightbox Runners Team
281 Władysław Pohnke 1946 Gdańsk
282 Kornel Leszkowicz 1989 Gdynia Gacopyz Team
283 Jan Kornacki 1946 Gdynia
284 Marcin Biel 1977 Pogórze NAVIGIUM Runners
285 Łukasz Bohdan 1985 Gdańsk
286 Magdalena Pawłowska 1977 Gdynia
287 Andrzej Szleszyński 1969 Olsztyn
288 Joanna Plotzka 1987 Wejherowo Asior Team
289 Marcin Siepetowski 1978 Reda
290 Bogumił Kreft 1978 Rumia Kreft Team
291 Piotr Plotzki 1964 Wejherowo Asior Team
292 Arkadiusz Koryzma 1986 Siemirowice Morska Jednostka Rakietowa
293 Agnieszka Zalewska 1973 Gdynia Biegamyrazem.pl
294 Krystian Van Dijk 1975 Wejherowo Asior Team
295 Marta Jabłońska 1983 Straszyn Kolorowa Drużyna Nessi
296 Marta Kreft 1982 Rumia Kreft Team
297 Natalia Piórkowska 1988 Gdańsk
298 Krzysztof Bagiński 1979 Rumia Z wywalonym jęzorem
299 Krzysztof Kreft 1972 Reda Team Kreft
300 Andrzej Zakrzacki 1978 Gdynia
301 Mariusz Piórkowski 1982 Gdańsk Ambient System Team
302 Piotr BAJDA 1964 Połczyno
303 Piotr Rygielski 1975 Gdynia
304 Piotr Grążawski 1967 Gdynia
305 Andrzej Pawełko 1965 Gdynia
306 Marek Kurkowski 1968 Starogard Gdański KOCIEWSKI KLUB BIEGACZA STAROGARD GDAŃSKI
307 Bartosz Kacprzak 1981 Gdańsk
308 Marek Kaczorowski 1953 Gdańsk privat
309 Gabriela Hiller 1971 Gdańsk
310 Piotr Jagła 1985 Reda
311 Robert Witkowski 1965 Gdynia
312 Krystian Peek 1976 Gdansk
313 Alicja Konstantynowicz 1983 Gdynia OKAS GDYNIA
314 Agnieszka Golec-Okuniewska 1982 Gdynia
315 Bartosz Dąbrowski 1983 wałcz
316 Marta Waszczyk 1970 Gdynia
317 Adam Remlajn 1970 Malbork Grupa Malbork
318 Wojtek Majka 1982 Andover
319 Laura Carswell 1986 Andover
320 Krzysztof Grzeszczyk 1981 Gdynia
321 Edyta Korczak 1991 PŁOCK Osiem!
322 Agata Gołębiowska 1992 Gdynia
323 Mariusz Mamczyński 1971 Elbląg
324 Izabela Marciniak 1977 Banino
325 KATARZYNA KOZŁOWSKA 1989 GDYNIA -
326 Tomasz Musiał 1974 Dąbcze SZYMANOWSKI- TEAM PSP
327 PAWEŁ KRUŻYŃSKI 1992 GDAŃSK
328 Łukasz Sorn 1987 Gdynia Biegamyrazem
329 Sławomir Wełna 1990 Gdynia Staples
330 TOMASZ KARPICKI 1994 LIDZBARK WARMIŃSKI BAŃDA RUNNERS
331 Karolina Szczepańska 1987 Gdynia
332 Przemysław Graczyk 1988 Bydgoszcz
333 Dariusz Gąszczyk 1991 Gdynia
334 Paweł Kuś 1972 Gdańsk
335 Maciej Sukalski 1991 Brodnica
336 Adam Czajkowski 1941 Gdańsk
337 Teresa Czajkowska 1946 Gdańsk
338 Agnieszka Kraszewska 1980 Gdynia
339 Waldemar Kowalski 1985 Borkowo Leasing Polski Team
340 Janusz Ossowski 1982 Gdańsk
341 Aleksandra Baranowska - Trzasko 1979 Gdynia El Contragolpe/Runnersi S7
342 Łukasz Stacherski 1989 Przedbórz Biegamyrazem.pl
343 Hanna Kowalska 1986 Borkowo
344 Marek Radochonski 1969 Gdynia
345 Mateusz Marciniak 1985 Gdynia Rezerwowe Psy
346 Sławomir Jedwabnik 1965 Smętowo
347 Marek Kochna 1990 Karwia
348 Sylwia Długosz 1980 Gdynia
349 Aurelia Jaworowicz 1979 Rumia
350 Anna Łaźniak - Draus 1981 Gdynia
351 Tomasz Chodorowski 1974 Nowa Wieś Rzeczna NIE PRZESTAWAJ BIEC Nowa Wieś Rzeczna
352 Tomasz Malinowski 1973 Jegłownik
353 Krzysztof Kowalski 1968 Sopot HRmax Cross Team
354 Paweł Grzywacz 1989 Gdańsk
355 Paweł Jabłonowski 1989 Mława MKS Mława
356 Karol Karczewski 1990 Gdańsk
357 Florian Warchoł 1964 Gdynia
358 Agnieszka Pioruńska 1977 Gdynia Agnes Magnes
359 Wojciech Antonowicz 1964 Szczecin
360 Mirek Kudrewicz 1964 Gdańsk silco
361 Monika Pękalska 1979 Elbląg
362 Joanna Kapczyńska 1992 Gdańsk
363 MONIKA TOMASIŃSKA 1976 BANINO
364 KRZYSZTOF MANTHEY 1969 GDAŃSK
365 Grzegorz Witczak 1979 Kosakowo
366 Kamila Kupis 1990 Gdynia
367 Sebastian Glab 1975 Gdynia
368 Ula Glab 1976 Gdynia
369 Magdalena Krzystek 1982 Pruszcz Gdański LOTOS Running Team/Biegaj z głową
370 Marcin Białkowski 1977 Gdynia BDTKJM
371 Grzegorz Dobkowski 1984 Warzno Credit Agricole
372 Łukasz Bartnik 1978 Gdynia
373 Karol Młyński 1991 Wicko Klub 42,2 Lębork
374 Zygmunt Miszke 1960 Lębork Klub 42,2 Lębork
375 piotr kwidziński 1979 Gdańsk
376 Barbara Chachulska 1958 Gdynia
377 Paulina Rogowska 1986 Gdańsk Klinika Orłowska Running Team
378 Michał Kotlarz 1979 Gdynia
379 Marcin Zbawicki 1975 Gdynia
380 Maciej Pniewski 1983 Gdynia Olimp Team
381 Agata Patkowska 1992 Gdynia Kuźnia Pływania
382 Damian Glapiak 1980 Bucz KP PSP Wolsztyn
383 Sławomir Pawella 1968 Gdynia FIKI MIKI Team
384 Bernard Larysz 1978 Gdynia WIJHARS
385 Łukasz Konkol 1986 Gdynia Witomindor
386 Wiesław Krueger 1962 Somonino Akademia Biegowa Kartuzy
387 Dariusz Styczyński 1974 Gdańsk
388 Ewa Styczyńska 1975 Gdańsk
389 Paulina Weselak 1992 Gdańsk
390 Agnieszka Góralczyk 1990 Gdynia
391 Dagna Kowalska 1984 Gdynia Laureate
392 Laura Stolarczyk 1999 Gdynia Mieciu Team
393 Piotr Romanowicz 1973 Rotmanka Old Spartan
394 anna szymanowska 1975 głuchołazy
395 Monika Winnik 1983 Gdynia
396 Michał Mleczak 1991 Gdynia
397 Mariusz Kościelski 1966 Gdynia COM-DKM
398 Przemysław Bykowski 1991 Gdynia Senteli.pl
399 Janusz SZELIGA 1967 Suchy Dwór Wolny strzelec
400 Piotr Szewczyk 1988 Gdynia
401 Andrzej Szewczyk 1957 Gdynia
402 Aleksandra Małek 1969 Kąpino Run Babys
403 Emiel van Es 1981 Lebork -
404 Grażyna Matuszak 1975 Kiełpino
405 Maciej Niedostatkiewicz 1970 Gdynia
406 Marek Garwoliński 1981 Banino Glutenfree Ebola
407 Dominika Wojtukiewicz 1992 Gdynia Staples
408 Bartosz Robakowski 1984 Koleczkowo KKS Koleczkowo
409 Mateusz Kreft 1990 Gdynia
410 Adam Zajac 1975 Mosty Zajenc Team
411 Leszek Zając 1978 Gdańsk Trzymiasto
412 EWA KREFT 1975 GDAŃSK
413 Marek GAŁDA 1964 Gdynia Gdynia
414 Dominika Nowakowska 1985 Kiełpino LKB im. Braci Petk Lębork /Akademia Biegowa
415 Sylwia Mroczek 1972 Rumia
416 Jakub Bruski 1975 Gdynia
417 Wojciech Kozłowski 1985 Gdynia
418 Bartłomiej Cytowski 1992 Gdańsk
419 Małgorzata Kozłowska 1976 Gdynia
420 MARCIN DRGAN 1977 GDANSK WANIEWSKI COACHING/CAR-LEX
421 Arkadiusz KEMPIŃSKI 1971 GDYNIA Kempes
422 Łukasz Kwieciński 1986 Małkowo
423 Andrzej Turkowski 1980 Reda Maj Woj
424 Wiesław Kwiatkowski 1955 Reda Mar Woj
425 Michał Dzioba 1973 Sopot Trinergy
426 DAGMARA FRANKIEWICZ 1975 GDYNIA DDTEAM
427 Michał Paracki 1981 Pruszcz Gdański
428 Aleksandra Kaczmarek-Byzdra 1974 Chwaszczyno BBL Gdańsk
429 Kasia Gizulewska 1975 Gdynia
430 Andrzej Jończyk 1967 Gdynia Gdynia
431 Marcin Czerwiński 1982 Chojnice
432 Marta Hirt 1991 Gdańsk Iron Woman Trójmiasto
433 Adam Klatecki 1985 Pruszcz
434 Joanna Zawistowska 1979 Gdynia KZ RADOŚĆ ŻYCIA
435 Radosław Zajk 1983 Reda
436 Rafał Bellwon 1980 Rumia
437 Barbara Byczyńska 1975 Starogard Gdański SKL FILIPPIDES
438 Michał Stelmasiewicz 1988 Sopot
439 Sebastian Paczul 1980 Gdańsk Gdańsk
440 Aneta Gromadzka 1990 Gdańsk
441 Anna Józefowicz 1985 Gdynia Kobieta
442 Magdalena Łada 1965 Gdynia
443 Artur Miś 1984 Gdańsk
444 Elzbieta Petkowska 1971 Gdynia
445 Marcin Krajewski 1993 Toruń
446 Krzysztof Kożyczkowski 1980 Banino No Excuses
447 Mateusz Jankowski 1991 Nowy Staw Godlewski Runnrs
448 Agata Nadolska 1995 Łętówko Troskliwe Misie
449 Maciej Feld 1956 Bydgoszcz BZ WBK Runners Team
450 Andrzej Juchniewicz 1982 Lidzbark warmiński Pszczółkowski Team
451 Dariusz Potęga 1981 Gdańsk LOTOS Running Team
452 Patrycja Siebierska 1996 Płock
453 Mieczysław Cysewski 1961 Grudziądz
454 Małgorzata Muszyńska 1988 Gdynia Husaria Run Gdynia
455 Anika Brzoskowska 1984 Gdynia
456 NATALIA MATYSIAK 2000 GDYNIA UNATTACHED - PARKRUN GDYNIA
457 Wioletta Gwozdz 1975 Sopot
458 MARZENNA MATYSIAK 1972 GDYNIA UNATTACHED - PARKRUN GDYNIA
459 MIECZYSŁAW KOWALIK 1961 DOBRZEWINO Kowaliki
460 Paweł Zariczny 1984 Gdańsk
461 Magda Kowalik 1990 Gdynia Kowaliki
462 Kamil Gerc 1988 Gdańsk
463 Grzegorz Kanikowski 1972 Gdynia
464 Marek Januszewski 1989 Gdynia
465 Alina Piotrowska 1975 Rumia
466 Adrian Panasiuk 1991 Gdynia Morska Jednostka Rakietowa
467 Aleksander Filipski 1975 Gdynia Wymiatacze
468 Asia Sajkowska 1990 Gdańsk
469 Kamil Bałoniak-Sałuda 1987 Człuchów
470 Jerzy zacharski 1962 Trzcianka
471 Izabela Podlacha 1982 Gdańsk
472 Paweł Karpowicz 1989 Gdynia
473 Adrianna Bisewska 1973 Gdynia
474 Monika Młyńska 1995 Sierakowice
475 Mateusz Słomkowski 1991 Włocławek
476 Agnieszka Felchner 1993 Wejherowo
477 Jan Kurjanczyk 1989 Slupsk
478 Iwona Maciejewska 1975 Pruszcz Gdański
479 Żanetta Arciuch 1976 Gdynia Parkrun Gdynia
480 Marcin Beczak 1976 Gdynia GNM
481 BEATA MICHALSKA 1973 GDYNIA
482 Alicja Kubawska 1978 Wejherowo
483 Aurelia Spręga 1976 Starogard Gdański BBL STAROGARD GDANSKI
484 Darek Pazik 1990 Rumia RUNEDA
485 Emilia Burdon 1992 Pszczółki KWICZ TRYBSON
486 ALICJA KIEŁKUCKA 1972 TRABKI MAŁE Complexsport/Norwood biega
487 MARIUSZ KIEŁKUCKI 1972 TRĄBKI MAŁE NORWOOD BIEGA
488 Tomasz Nowaczyk 1982 Gdynia
489 Maja Staniszewska 1993 Gdynia MSC POLAND
490 Damian Rzyszczak 1986 Gdynia
491 IWONA MISZTALEWSKA 1978 GDYNIA
492 Sebastian Misztalewski 1977 Gdynia
493 Dominika Zabratańska 1980 Gdynia
494 ANTONI GAZARKIEWICZ 1952 GDAŃSK BIURO HYDROGRAFICZNE MW GDYNIA
495 Maciej Ruczyński 1963 Rumia MR Team
496 Janusz Suchocki 1966 suchy dwór parkrun gdynia
497 Marek Wójcik 1975 Mosty
498 Leszek Pranczke 1968 Kębłowo
499 Dominik Wójcik 1999 Mosty
500 Joanna Bujwid 1976 Gdynia
501 Aleksandra Urbańska 1991 Gdańsk
502 Arkadiusz Żugier 1971 Rewa
503 Krzysztof Marianowski 1975 Kwidzyn Kwidzyn Biega
504 Bartosz BANACH 1986 Gdansk TORUS - APTEKA-GEMINI.PL
505 Piotr Kruczkowski 1985 Gdynia
506 Mariusz Narewski 1968 gdynia
507 Marcin Neufeld 1978 Gdynia Intel Runners
508 Joanna Błaszczyk 1992 Gdynia
509 Przemysław Boruta 1987 Gdynia Borucik Tri Team
510 Horia Dragusinoiu 1985 Ramnicu Valcea
511 Paweł Majewski 1988 Lębork
512 Sylwester Kułakowski 1992 Gdynia
513 Dorota Doering 1976 Reda Team Kreft
514 Szczepan Suchoparski 1990 Gdynia Niezrzeszony
515 Maciej Słojewski 1976 Sopot
516 Marcin Grodek 1980 Gdynia
517 Krzysztof Bojanowski 1982 Gdynia Street workout 3miasto
518 ARTUR DARGACZ 1976 GDYNIA MARCOPOL RUNNING TEAM
519 Michał Grygiel 1979 Gdynia ???
520 Ewa S 1983 Gdańsk
521 Janusz Piechota 1952 Gdańsk
522 Roman Wirkus 1973 Kościerzyna JAGODOWA TEAM
523 Bartłomiej Wirkus 2001 Kościerzyna JAGODOWA TEAM
524 Magdalena Klusek 1982 Gdańsk
525 Łukasz Zalewski 1994 Rumia Tripaka
526 Izabela Konecko 1967 Sopot SGS Polska Team
527 Adrian Wagner 1980 Gdynia
528 Michał Moskal 1985 Kowale
529 Wojciech Płatek 1991 Gdańsk
530 Michał Machowski 1982 Gdańsk
531 Natalia Cypryś 1993 Gdynia
532 Marek Witkowski 1973 Wejherowo CHODAKI.PL
533 JAROSŁAW RÓŻYC 1975 KOSAKOWO
534 Dagmara Rudnik 1988 Pruszcz Gdański
535 Paweł Papke 1981 Gdańsk
536 Marcin Segin 1977 Zalewo Sprint Zalewo
537 Maciej Kiełek 1973 Braniewo Eichholz
538 Wojciech Cejko 1975 Banino Dead on Arrival
539 Beata Romanowska 1964 Gdynia parkrun Gdynia , Run Vegan Team
540 Marek Ulanowski 1969 Gdansk Infoprojekt/Biegający Tczew
541 Piotr Szlas 1970 Strzebielino Niezrzeszony
542 MICHAŁ GAWIN 1980 GDAŃSK
543 Paweł Reszke 1985 Wejherowo UKS Tri-Team Rumia
544 Renata RESZKE-WITEK 1983 WEJHEROWO
545 Adam Miszewski 1963 Gdańsk Grupa Biegowa 65
546 Joanna Błoch 1974 Gdańsk Szalony Gdańsk Biega
547 Bjartmar Örnuson 1988 Akureyri KFA Akureyri
548 Paweł Jakubowski 1978 Gdansk Solwi Team i BBL Gdansk
549 Marek Andryskowski 1965 Lębork Stowarzyszenie 42,2 Lębork
550 Agata Szymanowska 1980 Gdańsk Agata Szymanowska
551 Paweł Solarczyk 1979 Gdynia
552 Piotr Habaj 1981 Gdynia Norda Active Team
553 Janusz Czajkowski 1977 Gdynia CZTERY CZAJKI
554 Marek Piotrowski 1984 Lębork Ambitious Runners Team / Klub 42,2 Lebork
555 Dominika Puzdrowska 1995 Kamienica Szlachecka
556 Izabela Magulska 1979 Czersk
557 Dariusz Walczak 1981 Gdańsk
558 Martyna Daniszewska 2000 Gdańsk
559 Arkadiusz Wasilewski 1973 Sopot TDT
560 Małgorzata Cichos 1990 Gdańsk Radisson Blu
561 Mieczysław Drawc 1962 Gdańsk SPORTEVO
562 Sandra Ronkowska 1992 Gdańsk 1992
563 Darek Grzankowski 1976 Puck 33drOP
564 Dariusz Szymkun 1962 Gdynia Wataha
565 Michał Kiełbasa 1990 Gdynia -
566 Patrycja Świrko 1991 Koleczkowo
567 Bartłomiej Barczak 1992 Gdynia
568 Michał Wojnowski 1984 Gdańsk Drim Tri Team
569 Marek Grzegory 1990 Władysławowo Trzymam Tempo
570 Leszek Niedźwiecki 1969 Gdańsk ARIEN
571 Patryk Andrearczyk 1992 Gdynia
572 Łukasz Kaczmarek 1988 Częstochowa
573 Stefan Kubica 1962 Gdańsk Katownia
574 Kamil Danilewicz 1980 Gdańsk Już nie mogę!
575 Michal Kusinski 1971 Rebiechowo IGS
576 Dawid Szuliński 1986 Kwidzyn
577 Michał Przyborski 1978 Gdynia
578 Michał Prusinowski 1993 Braniewo
579 Marcin MAZUR 1981 GDAŃSK
580 Filip Kula 1992 Gdańsk Zdzih
581 Dawid Rybacki 1983 Bożepole Wielkie SKM Trójmiasto
582 Tomasz Walczak 1978 Gdynia BHMW_Gdynia
583 Daniel Chuchała 1983 Reda ChuchalaTeam
584 Wiesław Ziółkowski 1974 Reda biegamyrazem.pl
585 Edward Pokorny 1948 Ustka Tupot Ustka
586 Marek Szymkun 1992 Gdańsk
587 Grzegorz Gutowski 1987 Gdańsk
588 Tomasz Strzeżewski 1986 Pogórze Morsy Gdyńskie
589 Dominik Dziadziuszko 2000 Gdańsk Zdzih
590 Iván Manuel García Castro 1982 Ceuta
591 Andrzej Bujakiewicz 1982 Bolszewo
592 Jacek Pełszyński 1979 Gdansk Active Life
593 Łukasz Krupa 1987 Gdynia
594 Marek Jakubowski 1973 Pszczółki RUNNERSI S7 BANINO
595 Paulina Zaborowska 1995 Kamienica Szlachecka
596 Jacek Zinkel 1964 Luzino GKS KASZUBI LUZINO
597 Łukasz Cupisz 1986 Gdynia
598 Radosław Markiewicz 1981 Gdynia
599 Grzegorz Ostrowski 1978 Gdynia
600 Damian Narkiewicz 1976 Gdańsk Team Aquacleaning24
601 Aleksandra Mikucka 1986 Rumia
602 Maciej Gąska 1974 Gdynia Pędzące Ślimaki
603 Marek Szweda 1971 Gdańsk
604 jan iwanicki 1975 gdynia Bieg w butach
605 ANDRZEJ PĄCZEK 1970 Gdańsk Cookies
606 Karolina Gruchała 1982 Gdynia
607 Michał Makarski 1983 Borzestowo
608 Jan Mickiewicz 1958 Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz
609 Joanna Kilkowska 1969 Warszawa
610 Mateusz Mielec 1989 Gdynia
611 Roman Górecki 1972 Gdynia Morsy Gdyńskie/biegamyrazem.pl
612 Wojciech Podkowski 1968 Gdynia Morsy Gdyńskie/biegamyrazem.pl
613 Monika Szeleźniak 1973 Rumia
614 Grzegorz Gładykowski 1968 Gdynia
615 Tomasz Gładykowski 1970 Gdynia
616 Jerzy Siemiński 1959 Gdańsk ARCON
617 Jarek Blech 1961 Gdynia
618 Włodzimierz Jank 1975 Gdańsk Klub Biegowy Straży Miejskiej w Gdańsku
619 Jarek Płoski 1968 Gdynia CompleXsports
620 Krzysztof Kołkowski 1972 Gdynia PSG Citron
621 Mirosław Renachowski 1974 REDA OPEC GDYNIA/Biegamyrazem.pl
622 Grzegorz Talewski 1990 Gdynia
623 Grzegorz Misiejko 1984 Gdynia WICZLINO TEAM
624 Marek Ciesiulski 1991 Nowa Wieś Leborska Kębłowo Biega
625 Michał Laskowski 1999 Gdynia
626 Grzegorz Grabowski 1974 GDYNIA
627 Monika Dydymska 1974 Rumia
628 Krzysztof Dydymski 1974 Rumia Team Deaf
629 Katarzyna Gałuszyńska 1985 Gdynia Active Flow Team
630 Bogdan Błaszczyk 1960 Gdynia CTM Team
631 Wojciech Heise 1987 Gdynia
632 Hanna Błaszczyk 1961 Gdynia
633 Piotr Pietrzak 1968 Gdańsk Grupa Biegowa 65
634 Radoslaw Wiloch 1982 Gdansk Thunder Runner - team
635 Marzena Marczyk 1969 Gdańsk
636 Malgorzata Nowacka 1986 Poznań
637 Krzysztof Krzyśko 1981 Gdańsk RUNNERS S7 BANINO
638 MICHAŁ RACHWAŁ 1978 GDAŃSK Matex
639 Piotr Skrzypkowski 1985 Sierakowice Szpòrt mùszi bëc
640 Tomasz Cichosz 1985 Lębork
641 Magdalena Nowacka 1984 Wielichowo
642 Anna Kruczkowska 1981 Gdynia activEK-centrum zdrowego człowieka
643 Anita Hofman 1992 Gdańsk Grupa GPEC
644 damian klawikowski 1996 RUMIA RKS Rumia
645 Maciej Błażejczak 1990 Rumia K.K.S Mitochondrium Janovo
646 GRZEGORZ RADECKI 1972 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA
647 Darek Lewandowski 1964 Gdynia
648 ANNA RADECKA 1972 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA
649 Sylwia Leliwa 1993 Gdańsk Run Beach Morning
650 Ariel Jabłoński 1990 Gdańsk Bez Formy Team
651 Artur Sobczak 1977 Gdynia
652 Łukasz Walczuk 1994 Rumia
653 IZABELA PRZEKOPOWICZ 1988 GDAŃSK I<3Run
654 Małgorzata Skowrońska 1987 Gdańsk
655 Piotr Michnowicz 1968 Gdańsk
656 IRENA ARANOWSKA 1961 Lębork
657 Dolores Klem 1978 Gdynia
658 Remigiusz Iwoła 1975 Gdynia Bluemar
659 Witold Ficht 1981 wejherowo 42.195 Wejherowo
660 Dorota Jeżyk 1980 Gdynia
661 Marcin Zygmunt 1980 Gdansk
662 Tomasz Cichocki 1973 Gdynia CETE.com.pl
663 Joanna Prauzińska 1971 Banino Runnersi S7 Banino
664 Rafał Pisarek 1977 Gdynia
665 Magdalena Grześkiewicz 1974 Gdynia Run for fun
666 Wioletta Becker 1972 Lębork Farm Frites Poland
667 Rafał Maderski 1977 Sopot Nosta Running Team
668 Marcin Becker 1973 Lębork
669 Filip Becker 1996 Lębork
670 Dariusz Długowski 1983 Gdynia DDTEAM
671 Marek Ślusarski 1970 Gdynia MIT
672 Grzegorz Kaźmierski 1974 Gdynia
673 Mirosław Świąder 1970 Kolbudy Intel Runners/www.run-passion.pl
674 Małgorzata Stupak 1983 Gdynia
675 Krzysztof Suchorz 1969 Gdynia Gdyński Triathlon
676 Marcin stefaniak 1976 Łęczyce
677 Gregor Laskowski 1979 Suchy Dwór
678 Ewa Piórko 1975 Gdańsk Goyello Power Club
679 Agata Strzelińska 1983 Gdańsk
680 Blanka Golecka 1988 Gdańsk
681 Waldemar Polewko 1984 Gdańsk
682 Bartosz Bareła 1979 Gdynia Cardera
683 Adam Stańczak 1976 Gdańsk
684 Maciej Bryła 1974 Pruszcz Gdański Pruszcz Biega/49BLot
685 Beata Jakimiak-Rychlicka 1988 Gdańsk
686 Arkadiusz Grajda 1976 Gdynia Wracam do zdrowia
687 Karol Woliński 1985 Legbąd
688 Dariusz Woźniak 1963 Gdańsk
689 Joanna Mientka 1987 Smołdzino Vo2Max MTB Team
690 Paweł Jankowski 1990 80-432
691 Paweł Sieńkowski 1984 Gdańsk
692 Adam Kuchnowski 1987 Gdynia Kre@tywna Spółka z o.o.
693 Piotr Manikowski 1978 Złotów KP PSP Złotów
694 Janusz Bujak 1973 Gdynia
695 Robert Walczyński 1971 Gdynia
696 Piotr Torbicz 1978 Gdańsk BBL Gdańsk AWF
697 Sylwia Kaczmarek 1973 Gdańsk
698 Marcin Adamiak 1977 Gdynia Malwin
699 Krzysztof Wróblewski 1969 Gdynia
700 Bartosz Kultys 1987 Pogórze
701 Ilona Kultys 1990 Pogórze
702 Krzysztof Cieśnik 1982 Grudziądz
703 Rafał Pudełko 1977 Gdynia CP Team
704 Magdalena Ponarad 1981 Lubowidz
705 Jacek Klawikowski 1972 Gdynia
706 Dorota Bąba 1970 Żukowo
707 Mirosław Grala 1961 Chwaszczyno UPS
708 Grzegorz Janikowski 1973 Lębork
709 Jacek Richter 1978 Gdańsk
710 Łukasz Kozłowski 1988 Gdańsk
711 Dariusz Kozłowski 1989 Gdynia
712 Grzegorz Brzeziński 1964 Gdańsk ----
713 Paweł Różycki 1984 Gdańsk
714 Marcin Mazurkiewicz 1990 Starogard Gdański
715 Dariusz Dobrowolski 1976 Gdańsk Adva Optical
716 Dorota Buczma 1973 Gdynia BPH Runners Team
717 Leonard Wróbel 1957 Gdańsk
718 Szymon Szczypiński 1978 Gdańsk BPH Runners Team
719 Arkadiusz Szczypka 1967 Gdynia
720 Tomasz Pieńkowski 1979 Reda RingRaiders SAKO Gdynia
721 Mateusz Kurszewski 1990 Rotmanka Pruszcz Biega
722 Ela Drazkiewicz 1973 Gdansk
723 Maciej Rojewski 1984 Sopot
724 Piotr Barański 1982 Pruszków
725 Maciej Bach 1987 Pruszcz Gdański LOTOS RT
726 Wojciech Dryl 1965 Gdynia MJNS & WD
727 Filip Nerc 1976 Gdańsk Zabiegaj o pomoc - Hestyjne Centrum Wolontariatu
728 Agata Fediów 1983 Gdynia Staples
729 Paweł Petelski 1956 Gdańsk Cross Warszawa
730 Maria Pawłowska 1960 Gdynia
731 Damian Konieczny 1985 Gdynia Adwokacka Grupa Biegowa
732 Maciej Bondy 1985 Gdańsk Staples
733 Bogusława Radziszewska 1987 Gdynia
734 Karolina Kokot 1983 Gdynia
735 Leszek Sawicki 1976 Gdynia Klinika Orłowska Running Team
736 Grzegorz Świtoński 1974 Gdynia
737 Łukasz Jóźwiak 1976 Rumia
738 Mariusz Sitarczuk 1982 Gdańsk
739 Maciej Niewiadomski 1986 Grudziądz
740 Dawid Szot 1992 Sztum Tri NEGU
741 Marta Prasek 1982 Gdynia
742 Joanna Konkol 1980 Kąpino
743 Ola Strzelecka 1990 Gdańsk LPP TEAM
744 Krzysztof Stępliński 1988 Charzykowy CTS
745 Grzegorz Bajda 1990 Połczyno
746 Iwona Sikora 1979 Gdynia Team B. T.
747 Monika Mechlinska-Pauli 1975 Gdynia
748 Michał Miotk 1985 Gdynia Sledzie
749 Krzysztof Jabłonowski 1989 Ustka Ustka
750 Marian Jabłonowski 1958 Ustka Ustka
751 Julian Bagiński 1974 Gdynia Extra power be with You
752 Michał Kalicki 1994 Gdańsk ZHR
753 Malgosia Uszacka 1982 Gdansk Ushatki team
754 JOANNA Wierchoła 1958 Lublin
755 Łukasz Stawiarski 1981 Gdynia
756 Joanna Kalinowska 1972 Gdańsk Klub Biegaczy JYSK
757 Bartosz Kilar 1973 Gdańsk Klub Kawalerów
758 Adriana Zerka 1994 Suchy Dwór -
759 Oskar Szmidt 1988 Gdańsk
760 Kamila Głębocka 1992 Wejherowo
761 Agnieszka Falk 1983 Gdynia
762 Tomasz Okonek 1966 Rumia klocki stasia
763 Grzegorz Okonek 1992 Rumia
764 Izabela Dawidowicz 1982 Bogatka Bogatka Biega/Maja Team
765 Sławomir Nalepa 1965 Gdynia
766 Zbigniew Kołtuniak 1983 Gdansk EPAM Team
767 Adam Jurewicz 1973 Elbląg Elbażant
768 JANUSZ CICHOWSKI 1985 ELBLĄG DĄBROWAR
769 marek jamrozik 1970 Gowino
770 Adam Myszk 1984 kartuzy
771 Robert Dolecki 1984 Gdańsk Rock&Roll
772 Katarzyna Jamrozik 1972 Gowino
773 Gosia Szurek 1987 Gdynia ----
774 Michał Szurek 1983 Gdynia
775 Krystyna Sadkowska 1958 Starogard Gdanski bbl Starogard Gdanski
776 Marzanna Wieczorek 1968 Sępólno Krajeńskie FIKI MIKI Team
777 Łukasz Sarwa 1978 Gdynia
778 Krzysztof Wieczorek 1968 Sępólno Krajeńskie FIKI MIKI Team
779 Krzysztof Grodzki 1983 Banino Runnersi S7
780 Bernadeta Dukat 1960 Brodnica
781 Adam Greczyło 1976 Gdynia Triathlon Energy Team / GO TRI
782 Katarzyna Dokrzewska 1985 Gdynia
783 Mirosław Dukat 1958 Brodnica
784 Tomasz Wytrwał 1970 Gdynia
785 Dorota Korycka 1976 Gdańsk
786 Leszek Zakrzewski 1972 Gdynia www.telefony-gsm.pl
787 Anna Cybulla 1992 Gdynia
788 Krzysiek Więcek 1992 Gdańsk
789 Barbara Wytrwał 1975 Gdynia
790 Arkadiusz Miłejko 1976 Grzybno Akademia Biegowa Kartuzy
791 Dariusz Seleman 1968 Gdynia Dudycz Team
792 Waldemar Szweda 1974 Gdańsk
793 Małgorzata Kaczyńska 1979 Rumia
794 Mariusz Kulesza 1977 GDAŃSK #CTS/CzajaTrainingSystem/LIBERO Biuroserwis
795 Marcin Gitner 1975 Gdynia Piękni i Bestie
796 Grzegorz Wasilewski 1977 Gdynia AIC TEAM
797 Marcin Szalaty 1983 Siemirowice Baza 44
798 Edward Szpyra 1947 Gdynia Parkrun Gdynia
799 zygfryd liban 1943 tczew BIEGAJĄCY TCZEW
800 Andrzej Krzyszkowski 1952 Gdynia niestowarzyszony
801 Jarosław Mrozowicz 1971 Elbląg niezrzeszony
802 Marzena Matlewska 1970 Elbląg Niezrzeszona
803 Leszek Szczypior 1959 Wejherowo
804 Sebastian Formela 1976 Luzino
805 Michał ZALEWSKI 1969 Gdańsk Dobry preTEXT do biegania
806 Adam Kowalski 2000 Sopot HRmax Cross Team
807 Danuta Zalewska 1969 Gdańsk Dobry preTEXT do biegania
808 Agnieszka Sępińska 1979 Gdynia Navigators Gdynia
809 Marcin Sępiński 1977 Gdynia Navigators Gdynia
810 Olaf Kowalewski 1945 Wejherowo TKKF Truchtacze
811 PIOTR STASZKIEWICZ 1972 GDYNIA MMS BURAKI 2015
812 Jakub Wojnarowski 1978 Gdynia
813 Adam Okuniewski 1954 Gdańsk
814 Paweł Kulas 1981 Pogórze Pączek & Pączek
815 Aneta Krzeptowska 1982 Lębork Klub biegaczy Jysko
816 Wojciech Białecki 1960 Gdynia HYDROSTACJA
817 Konrad Kopeć 1977 Gdynia ADVA.PL
818 Janusz Chwojnicki 1972 Gdynia ex. Bytovia Bytów
819 Cezary Gorgoń 1981 Gdańsk CTS
820 Izabela Samson 1982 Rumia JAtrenuje
821 mirosław Gawryś 1979 rumia
822 Dawid Wasiniewski 1988 Wejherowo
823 Anna Klocek 1988 Wejherowo
824 Krzysztof Kozioł 1979 Gdańsk CrossFit Stocznia
825 Radosław Saniewski 1983 Olsztyn
826 Darek Kowalski 1979 Reda NeoEdo
827 Jarosław Suszek 1966 Gdynia PGB Sportowa Paczka
828 Krzysztof Trafalski 1971 Gdynia DCT Drużyna Biegowa
829 Paweł Morawski 1978 Gdynia
830 Seweryna Cieluch 1983 Gdynia Keep Calm & Uzupełniaj Płyny
831 Mariusz Rokita 1975 Gdynia
832 Jakub Cieluch 1984 Gdynia Keep Calm & Uzupełniaj Płyny
833 Maria Kowalczyk 1988 Gdynia Laureate
834 Adam Wencław 1983 Gdańsk
835 Michał Skałkowski 1991 Sopot skalkowski.pl
836 MIROSŁAW KAWUCHA 1969 GDYNIA KRS FORMOZA
837 Ewa Niewiadomska-Roman 1972 Nowa Wieś
838 Bartosz Roman 1972 Nowa Wieś
839 Karolina Mrozewska-Janzen 1985 Gdynia
840 Sylwia Patek 1983 Zbychowo
841 TADEUSZ ORLIKOWSKI 1951 GDYNIA PARKRUN GDYNIA
842 Robert Sieklucki 1974 Lębork Kreativsport
843 Tomasz Janzen 1984 Gdynia
844 Mariusz Filiński 1974 Pogórze dZH MW
845 KAROLINA KURPISZ-SKWARCZAK 1979 GDYNIA
846 Maciej Szarejko 1984 Sopot O co biega?
847 Patrycja Gil 1998 Gdynia
848 Mariusz Stencel 1981 Rumia Ambient System Team
849 Maciej Kliś 1977 Warszawa Dead on Arrival
850 Beata Pająk 1973 Gdynia
851 Dariusz Groenwald 1971 Połczyno ISKRA Połczyno
852 Zdzisław Kopeć 1963 Gdańsk
853 Andrzej Smętek 1965 Gdańsk Szalony Gdańsk Biega
854 Witold Ogiegło 1972 Gdynia
855 Michał Zielonka 1993 Somonino
856 Paweł Wanielewski 1983 Rumia
857 DOROTA CHMARA 1992 Gostycyn
858 Sławomir Papis 1977 Koleczkowo
859 Wojciech Pekrul 1993 Gdańsk #miedzytreningami
860 Marcin Piekut 1974 WEJHEROWO Motywatornia Team
861 Krzysztof Sarapuk 1970 Gdynia ATC Cargo Team
862 Michał Gruba 1978 Reda Perła Team
863 Leszek Goździewicz 1976 Gdynia biegamyrazem.pl
864 Patrycja Gruba 1978 Reda Perła Team
865 Mieszko Szubiński 1991 Gdynia Xtrainer.pl
866 Michal Okon 1975 Gdynia Parkrun Gdynia
867 Sebastian Klein 1973 Kąpino Running Tricity Team
868 Tomasz DORSZ 1968 Rumia RoweryRumia.pl
869 Tomasz Fojut 1977 Gdynia
870 Paweł Chybczyński 1973 Gdańsk Judo Mifune
871 Alicja Augustowska 1970 Gdańsk
872 Zbigniew lulis 1960 GDAŃSK ATLAS RUNNING TEAM
873 Leszek Lemke 1977 Gdynia
874 Adam Mackiewicz 1935 Gdynia Struś Pędziwiatr
875 Andrzej Born 1957 Gdańsk STO 2 Kartuska Gdańsk
876 Grzegorz Haraburda 1996 Lębork
877 Paweł Englert 1976 Gdynia BHMW_Gdynia
878 Magdalena Niedźwiadek 1973 Gdańsk Lufthansa Systems Poland Active!
879 MARIUSZ TOŁTYŻEWSKI 1978 Gdynia KS ISKRA AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ
880 Kasia Granacka 1987 Gdańsk
881 Monika DZIUBA 1988 Gdynia
882 SEBASTIAN WÓJCIK 1986 USTKA RunUSTKA
883 Malwina Wypych 1997 Sasino
884 Agata Oskroba 1991 Gdańsk
885 Feliks Fobke 1989 Gdynia Fighting Bikers Gdynia
886 Jan Suliński 1989 Gdańsk Sopocki klub Żeglarski
887 Piotr Tomaszkiewicz 1983 Gdańsk
888 Dariusz Szumlas 1977 chwaszczyno
889 Patryk Linda 1982 Gdańsk
890 Lukasz Wajs 1986 Gdynia Najemnicy z Przedszkola
891 Rafał Gontarz 1973 Kościerzyna Pozytywna Endorfina
892 Adam Lipko 1977 Sławatycze Dzik Sławatycze
893 Bartosz Potyrała 1981 Sopot
894 Urszula Sertel 1984 Gdańsk LOTOS Running Team
895 Adam Jankowski 1990 Gdańsk Geoban
896 Patryk Łokucijewski 1990 Gdańsk Babillonia Babieniec
897 Marcin Mąka 1977 Gdynia
898 MAREK LEŚNICKI 1967 Stanowice 1967
899 Marcin Burakiewicz 1981 Gdynia Staples
900 Magdalena Tryba 1985 Wrocław
901 Krystian Meyer-Szary 1986 Gdynia www.dobryadresgdynia.pl
902 Sławomir Pujszo 1976 Chwaszczyno Chwaszczyno Biega
903 Izabela Koczergo 1990 Gdańsk Panda
904 Natalia Kołaska 1987 Gdynia Klinika Orłowska Running Team
905 Jolanta Martyka 1977 Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL
906 Monika Siorzyńska 1982 Gdynia BEAUTY STUDIO
907 Monika Syperek 1992 Suwałki
908 Sebastian Łoś 1992 Gdańsk
909 Karolina Kaczmarek 1997 Gdynia BEAUTY STUDIO
910 Krzysztof Reptowski 1986 Gdańsk Staples
911 MAREK SKÓRSKI 1978 GDAŃSK
912 Adam Lidzbarski 1976 Szemud
913 Tomasz Bagiński 1980 Gdańsk
914 Weronika Wojnarowska 1985 Gdynia Runeda
915 Sławomir Smyk 1980 Gdynia BigYellowFoot Adventure Team
916 ROBERT PIETRZYKOWSKI 1971 GDYNIA LENA TEAM
917 Piotr Krzyżanowski 1991 Gdynia
918 Magdalena Kaczorowska 1985 Gdańsk Bioway
919 Andrzej Ślusarczyk 1971 PRUSZCZ GDAŃSKI Pruszcz Biega Show Must Go On
920 Agnieszka Kmiecik 1976 Gdynia LOTOS Running Team
921 Aleksandra Żakowicz 1982 Bydgoszcz
922 Rafał Pawlicki 1974 Gdynia SGWP
923 Wojciech Kwidziński 1963 Gdańsk
924 Katarzyna Ziemann 1977 gdynia
925 Sławomir Ziemann 1973 Gdynia
926 Dawid Wegner 1988 Gdynia BMW team
927 Henryk Muszyński 1951 gdynia
928 Michał Ciba 1972 Wejherowo PORTA Drzwi
929 Marta Cieślik 1991 Pruszcz Gdański Pruszcz Biega Show Must Go On
930 Tomasz Makarski 1976 Gdańsk MM Projekt
931 Justyna Paciorek 1994 Sopot
932 Adam Falkiewicz 1979 Gdańsk Grupa GPEC
933 Maciej Salamaga 1984 RUMIA BigYellowFoot Adventure Team
934 Beata Filipiak 1974 Elbląg Jet System Active Team
935 Wioletta Domżalska 1975 Rumia Parkrun Rumia
936 Łukasz Ozorowski 1982 Gdansk TriMama Team / Zaklad ze 3Miasto
937 Emilia Radwańska 1979 Sopot
938 Marcin Kuptz 1978 Rumia Gemini Sopot Team
939 Aleksandra Bujak 1994 Bolszewo WKS Flota Gdynia
940 Szymon Bloch 1989 Gdynia
941 Tomasz Kamiński 1989 Słupsk
942 Tomasz Polak 1989 Gdynia 13. dTR
943 JAREK KRZYK 1961 GDYNIA OIRP GDAŃSK
944 Michał Lichota 1992 Gdańsk NieLicho
945 Tomasz Kotłowski 1983 Pogórze
946 Grażyna Kotłowska 1968 Pogórze
947 Izabela Heiducka 1990 Gdynia
948 Piotr Szydłowski 1978 Gdynia
949 Dariusz Urbański 1971 Gdańsk
950 Dorota Podolak 1978 Lębork
951 Adrian Borowiecki 1994 Gdynia
952 Karol Szałajda 1992 Gdańsk
953 Krzysztof Szymański 1988 Domatówko
954 Bartosz Barański 1979 Gdańsk Smaruj Na Trening Team
955 Anna Duszyńska 1978 Gdynia
956 Mikolaj Konieczny 1974 Gdańsk BBS
957 Zuzanna Głombiowska 1996 Gdynia BigYellowFoot Adventure Team
958 Kamil Sójka 1989 Poznań KW PSP Wielkopolska
959 Justyna Piątek 1989 Gdańsk Aplitt
960 Jerzy Gałązka 1962 Gdynia
961 adam piotrowski 1983 Rumia
962 Beata Modlińska 1974 Rumia
963 Anna Radecka 1989 Gdynia
964 Maciej Bartczak 1986 Gdynia
965 Miro Bieszke 1965 Gdynia Keep calm & u.p.
966 Marcin Paga 1986 Gdynia Pogórze PAGA
967 MIROSLAW GRABOWSKI 1966 GDAŃSK
968 Joanna Wiłkopeć 1985 Gdynia
969 JOANNA GRABOWSKA 1966 GDANSK
970 Anna Jakusz 1983 Wejherowo
971 Mariusz Jagłowski 1985 Gdynia
972 Sławomir Sobczak 1962 Gdynia
973 Sylwester Pijanowski 1990 Rumia 1990
974 Krzysztof Koza 1976 Gdańsk
975 WORZI Adi 1992 Sopot
976 Joanna Rutkowska 1976 Gdańsk
977 Katarzyna Kazyaka 1989 Gdynia biegamyrazem.pl
978 Michał Stankiewicz 1975 Gdynia
979 Bartosz Milewczyk 1988 Gdańsk 1988
980 Monika Zawistowska 1977 Gdynia K/Z RADOŚĆ ŻYCIA
981 Paweł Bury 1981 Gdynia Biegamyrazem.pl
982 Rafał Zając 1978 Łódź Ślęzak team
983 Sławomir Mikołajczyk 1971 Gdynia Metalowiec
984 Piotr Sutkowski 1990 Gdańsk Kozacz z Trenerem
985 Jacek Herman 1977 Wejherowo
986 Paweł Stenka 1987 Choczewo
987 Renata Paszka 1984 Gniewino
988 Krystiana Herman 1978 Wejherowo
989 Ewelina Okon 1992 Choczewo
990 Michał Pęśko 1976 Gdańsk
991 Tamara Kaśnicka 1979 Nieckowo 24
992 Łukasz Karpowicz 1986 Gdynia
993 Daniel Charun 1986 Gdańsk Ujeścisko Może Wszystko
994 Karolina Skurtys 1984 Reda Runeda
995 Dariusz Szyca 1985 Gdańsk Mtm team, Dabrowski team
996 Paweł Ciechanowicz 1990 Gdańsk Staples
997 Gawel Jan 1948 Gdynia Port Gdynia Sport Team
998 Ania Pich 1981 Gdańsk ChuchalaTeam
999 Paweł Pich 1988 Gdańsk
1000 Andrzej Czapiewski 1977 Gdynia bdow MW/ biegamyrazem.pl/morsygdyńskie.pl
1001 Patryk Walaszkowski 1988 Gdynia SII Gdańsk
1002 Edward Mroziński 1950 Sosnowiec
1003 Małgorzata Kowalińska 1976 Gdynia
1004 Bartosz Jachimowicz 1984 Gdańsk
1005 Grzegorz Sprengel 1980 Gdańsk Lufthansa Systems Poland Active! / Leśne Dziadki
1006 Piotr Banach 1970 Chwaszczyno CHWASZCZYNO BIEGA
1007 Michał Niski 1972 Gdynia Complexsports Triathlon Team
1008 Karol Kołkowski 1998 Gdynia PSG Citron
1009 Marcin Wojda 1987 Gdynia
1010 Waldemar Maszota 1971 Gdynia dZH MW
1011 Mateusz Ejsmont 1987 Gdńska
1012 Tomasz Mejer 1987 Gdynia Staples
1013 Sandra Skorupa 1995 Nowa Ruda
1014 Przemysław Franiszyn 1994 Wrocław
1015 Paweł Wachnicki 1976 Gdańsk
1016 Henryk Myszk 1985 Gdynia
1017 Paweł Majewski 1986 Gdynia
1018 JAROSŁAW TORUŃSKI 1954 GDAŃSK
1019 Marcin Frymark 1984 Reda Norda Active Team
1020 Daniel Urbaniak 1979 Rumia
1021 Łukasz Laskowski 1990 Gdynia
1022 Hubert Karnabal 1984 Sopot
1023 Paulina Walinowicz 1992 Gdańsk
1024 Paweł Rakoczy 1966 Gdynia Jola & Paweł Biegiem Przez Życie
1025 Dariusz Lotko 1975 Gdynia Hania & Weronika & Mateusz :-)
1026 Marcin Zieliński 1980 GDYNIA Aplitt
1027 Rafał Król 1990 Wrzeście ORP ,,Błyskawica"
1028 Janusz Krać 1981 Gdańsk padł na ryj team
1029 Olga Podrażka 1988 Gdynia
1030 Maciej Grzeszczuk 1990 Gdańsk Staples
1031 darek studzinski 1975 gdynia galwanizerni radmor
1032 Piotr Dombrowski 1979 Gdynia
1033 Emilia Czop 1990 Gdynia
1034 Przemysław Piesik 1985 Gdynia ZNOWU JAKIŚ BIEG?! PO LASACH BIEGAĆ W TYCH OBCISŁY
1035 Zbigniew Wantoch Rekowski 1974 Borowy Młyn
1036 Marek Szremski 1970 Łysomice Klub Szalonego Konia
1037 Aneta Suchacka 1978 Gdynia
1038 Bartłomiej Gast 1978 Gdynia BLUE MEDIA TEAM
1039 Barbara Kuczkowska 1974 Gdańsk
1040 Tomasz Szalk 1977 Reda Ambitious Runners Team/Runeda
1041 Magdalena Kałas 1992 Gdańsk Kujavia3Team
1042 Grzegorz Turowski 1968 Gdańsk ComplexBiuro
1043 Rafał Szramka 1975 Gdańsk SZUWAX run.log.com
1044 Patrycja Kalkowska 1986 Gdynia
1045 KATARZYNA ROSA 1983 GDAŃSK
1046 Przemysław Nagórski 1981 Gdynia
1047 Rafał Żukowski 1987 Gdynia
1048 Jerzy Babiarz 1959 Gdynia .
1049 Stanisław Niwiński 1934 Gdańsk Pomorski Klub Weteranów LA w Sopocie
1050 Sylwester Swędrowski 1981 Pogórze MKL Maraton Świnoujście
1051 Bolesław Sosnowski 1947 Gdańsk TKKF Rozstaje
1052 Ilona Górska 1972 Gdynia
1053 Dawid Żardecki 1992 Starogard Gdański
1054 Karolina Wittkamp 1995 Starogard Gdański
1055 Michał Borzyszkowski 1984 Rzepnica
1056 Witosława Koprowska 1979 Gdańsk
1057 Michal Polichnowski 1987 Gdynia
1058 Maciej Markuszewski 1962 Gdańsk
1059 Sebastian Śliwiński 1979 Gdynia SLIVA
1060 MONIKA ŚLIWIŃSKA 1981 Gdynia SLIVA
1061 Karol Lipowski 1979 Tuchom Zoeller Tech
1062 Damian Słowik 1983 Gdansk BOB Runner
1063 Damian Dorosz 1990 Rumia #Tripaka
1064 Wojciech Gryczka 1997 Kisielice
1065 Czesław Miąskowski 1971 Juszkowo
1066 Sebastian Dowbusz 1978 Kartuzy
Top