Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub
J31 Hubert Kostra 2004 Gdynia
J32 Kacper Józefowicz 2003 Gdynia PADŁ NA RYJ TEAM
J33 Zuzanna Bojanowska 2002 Mosty
J34 Aleksandra Baranek 2004 Szczecinek Miejski Klub Pływacki Szczecinek
J35 Patrycja Nerć 2003 Szczecinek Miejski Klub Pływacki Szczecinek
J36 Dawid Tomaszek 2003 Gdynia LKS ZORZA GDYNIA
J37 Miłosz Kubera 2002 Gdynia
J38 Cezary Siepetowski 2002 Reda
J39 Tadzio Kucharski 2004 Gdynia 17 LO Gdynia
J40 Julia Wolińska 2004 Gdańsk MMKS Sekcja Smoczych Łodzi
J41 Katarzyna Bruska 2003 Gdynia Gimnazjum nr 23 Gdynia
J42 Jakub Byzdra 2002 Chwaszcyzno BBL Gdańsk
J43 Zuzanna Droszkowska 2002 Gdynia LKS Zorza Gdynia
J44 Oliwia Magulska 2003 Czersk SKLA Sopot
J45 Nadia Walczak 2003 Gdynia Gimnazjum nr 11 Gdynia
J46 Martyna Mielec 2004 Sucha Beskidzka
J48 Patrycja Sikora 2002 Gdynia Zorza Gdynia
J49 Mateusz Warkusz 2003 Gdynia GIMNAZJUM 11
J50 Łukasz Warkusz 2004 Gdynia ZSSO Gdynia
J51 Kacper Sępiński 2002 Gdynia Navigators Gdynia
J52 Jan Białecki 2004 Gdynia HYDROSTACJA
J53 DAWID KLOSKOWSKI 2003 BOJANO
J54 Kinga Jurgielewicz 2003 Kostkowo SZS KOSTKOWO
J55 Krzysztof Szydłowski 2004 Gdynia
J56 Jakub Polak 2004 Gdańsk
J57 Krzysztof Konarzewski 2002 Rumia Salezjańskie Gimnazjum
J58 Julia Konarzewska 2004 Rumia Szkoła Podstawowa nr 6
J59 Jakub Pawlak 2004 GDYNIA Katolicka Szkoła Podstawowa NMP Gdynia
J60 Jakub Pietruszkiewicz 2002 Puck Pietruszki
J61 Laura Tajerle 2003 Gdynia ZSP Gdynia
J62 Monika Sikorska 2004 Gdynia GTPR Gdynia
J63 Kacper Plocki 2002 Gdynia Ulvhedin
J64 Alicja Wierzchowska 2004 Gdynia
J65 Zuzia Potulska 2004 Gdynia Gimnazjum nr 23
J66 Jan Wiktor Szulc 2002 Rumia UKS Tri-Team Rumia
J67 Kornelia Krysiak 2004 Suchy Dwór Osiem
J68 Krzysztof Rychter 2004 Gdynia Gargi Team
J69 Mateusz Kandziora 2003 Gdynia
J70 Andrzej Tański 2004 Puck Sp Puck
J71 Emilia Łacheta 2003 Gdynia
J72 Klaudia Łożyńska 2004 Gdańsk SMART
J73 Katarzyna Liszewska 2003 Gdynia Gimnazjum nr. 1 w Gdyni
J74 Dariusz Morzuch 2003 GDYNIA
J75 Aleksandra Bakić 2003 Gdynia gimnazjum nr 11
J76 NATALIA KOSATKO 2002 GDYNIA KOSATKOWO
J77 Liliana Lemke 2004 Gdynia SKLA Sopot/SP18 Gdynia
J78 Łukasz Sznajder 2003 Wejherowo
J79 Mikołaj Prejc 2002 Koleczkowo LKS Zorza Gdynia
J80 Maciej Owsik 2002 Gdynia S.P nr 44
J81 Kacper Zięba 2002 Gdynia S.P nr 44
J82 Kacper Zwierzchowski 2004 Gdynia Szkoła podstawowa nr 44
J83 Bartek Przekwas 2004 Gdynia Szkoła podstawowa nr 44
J84 Ida Halk 2003 Gdynia LKS ZORZA
J85 Hanna Cieślińska 2004 Gdynia SKLA Sopot
J86 Kacper Prusak 2003 Gdańsk KS Portowiec Gdańsk
J87 Karolina Guzińska 2003 Gdynia
J88 Grzegorz Nowak 2003 Gdynia UKS Azymut 45 Gdynia
J89 Julia Gruchała 2004 Goręczyno Akadenia Biegowa Kiełpino
J90 Julia Kownacka 2003 Suchy Dwór Gimnazjum nr 11
J91 SZYMON Skalski 2002 GDYNIA Zorza GDYNIA/Gimnazjum 24
J92 KAROLINA SKALSKA 2003 GDYNIA ZORZA GDYNIA/ GM 24
J93 Karolina Owczarek 2004 Kosakowo
J94 Tomasz Ickowski 2002 Gdynia LKS ZORZA GDYNIA
J95 Max Serafin 2004 Gdynia Own
J96 Jakub Gawlik 2004 Mosty SP Mosty
J97 Łukasz Nawrocki 2004 Gdynia Zorza Gdynia SP. 26
J98 Błażej Kloskowski 2004 Przodkowo Silni Sobą Przodkowo
J99 Maria Patok 2002 Władysławowo
J100 Lilia Ślebioda 2004 Sopot
J101 Adrian Jadczak 2004 Gdynia LKS ZORZA GDYNIA
J102 PAWEŁ BUKOWSKI 2004 GDYNIA ZORZA
J103 Wiktoria Dobosz 2004 Gdynia
J104 Armanda Kowalczyk 2002 Gdynia
J105 KINGA ŁUCKA-WOWCZUK 2002 GDYNIA GIMNAZJUM 11
J106 Sandra Pawełczak 2002 Gdynia
J107 Agnieszka Borkowska 2003 Gdynia Zorza Gdynia
J108 Jakub Runiewicz 2002 Gdynia Gimnazjum nr 11
J109 klaudia skrzoska 2004 GDYNIA Szkoła podstawowa 47
J110 Victoria Bąk 2003 Gdańsk Team Bączków
J111 Filip Dominik Kapała 2004 Gdynia MKŻ Arka Gdynia
J112 Alicja Pergoł 2003 Gdańsk Gimnazjum nr 33
J113 Matylda Bieschke 2004 Gdańsk TeamWitt
J114 Leszek Winiarski 2003 GDYNIA LKS ZORZA Gdynia
J115 Maciej Kaczorowski 2003 Suchy Dwór Gimnazjum Nr 1 w Gdyni
J116 Helena Szczepanowska 2003 Gdynia
J117 Cezary Marcinkiewicz 2004 Gdańsk SP67
J118 Alicja Chmura 2003 Gdynia 2007
J119 Tymoteusz Kwiatkowski 2004 Gdynia FLOWERS
J120 Maja Miązek 2004 Gdynia LKS Zorza Gdynia
J121 Daria Naumowicz 2003 Gdynia LKS Zorza Gdynia
J122 Gabriela Kreja 2003 Gdańsk
J123 Jakub Taszarek 2004 Gdynia UKS Cisowa Gdynia
J124 Natalia Chmiel 2003 Gdynia Gimnazjum nr 11
J125 Nelly Kupiturska 2004 Gdynia
J126 Olimpia Breza 2002 Kościerzyna REMUS Kościerzyna
J127 Dominik Kalkowski 2002 Popowo MKS FIGHTER BUKOWINA
J128 Kalina Ludwiczak 2002 Gdynia
J129 Franciszek Kropidłowski 2004 Gdynia SKS Bałtyk Gdynia
J130 Laura Izydorczyk 2004 Gdynia
MŁ354 JAKUB BENKA 2002 ?
MŁ371 KAROL WANDTKE 2002 ?
MŁ378 ALEKSANDRA GRUCHAŁA 2004 ? SKLA SOPOT
MŁ386 NADZIEJA BAŃKOWSKA 2003 GDYNIA KS ZORZA
MŁ389 KAJETAN BORAWSKI 2002 ? UKS 1 REDA
MŁ390 PAULINA KASWBOWSKA 2003 ? ZORZA
MŁ403 PAWEŁ TYBURSKI 2002 ?
MŁ410 JAKUB AJTEL 2003 ? TEAM LETJA
Top