Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub Kategorie
1 Adam Adamczyk 1949 Warszawa Pasja Nordic Walking M 70-74
2 Andrzej Adamowicz 1946 Łódź M 75+
3 Wiktor Aleksiejuk 1963 Warszawa M 55-59
4 KACPER BAŃKOWSKI 2007 HAJNÓWKA SP3 HAJNÓWKA Junior
5 Monika Barzowska 1992 Wejherowo Polipack Team GWE K 18-29
6 Magdalena Beczek 1985 Gdańsk Polipack Team GWE K 30-39
7 Kornelia Boreczko 2000 Tarnopol K 18-29
8 Agnieszka Borowska 1977 Bielsk Podlaski K 40-44
9 JAN BOWTRUCZUK 2007 HAJNÓWKA SP3 HAJNÓWKA Junior
10 BOGUSŁAWA BÓJKO 1971 HAJNÓWKA ZSZ K 50-54
11 Ewa Bura 1970 Hajnówka K 50-54
12 Grzegorz Bura 2011 Hajnówka Chłopcy
13 Hanna Bura 2011 Hajnówka Dziewczynki
15 EUGENIA JURCZUK 1954 HAJNÓWKA 0 K 65-69
16 Bogdan Cyrus 1970 Strzebiń Silesia Nordic Team M 50-54
17 Marian Czmoch 1951 Łosice PUKS Łosice M 70-74
18 Natalia Daniluk 2008 Sawiny Gród Szkoła Podstawowa w Dubinach Dziewczynki
19 Krystyna Daroszewska 1958 Włocławek SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK K 60-64
20 ALINA PIERDON 1949 HAJNÓWKA K 70-74
21 Jadwiga Dąbrowska 1958 Hajnówka K 60-64
22 Piotr Dejda 1971 Stare Opole NoWi Siedlce M 50-54
23 Halina Demska 1951 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM K 70-74
24 Barbara Dudzicz 1980 Hajnówka K 40-44
26 Patrycja Dziedzik 2000 Siemianówka K 18-29
27 Maciej Falkowski 1989 Hajnówka M 30-39
28 OLIWIA FEDORÓW 2005 HAJNÓWKA I LO HAJNÓWKA Juniorka
29 Antonina FIEDORUK 1953 HAJNÓWKA UTW Hajnówka K 65-69
30 MARIOLA FIEDORUK 1967 BIELSK PODLASKI K 50-54
31 Maria Filinowicz 1948 Hajnówka UTW Hajnówka K 70-74
33 Emilia Firs-Danilewska 1978 Hajnówka K 40-44
34 Krzysztof Gadomski 1960 Warszawa NW CZŁAPSKI TEAM M 60-64
36 Wiktoria Garustowicz 2008 Hajnówka Shock Dziewczynki
37 KATARZYNA GAWIEŃCZYK 1982 MICHAŁOWO K 30-39
40 Walentyna Gąsowska 1973 Hajnówka K 45-49
41 KATARZYNA NIEPOGODA 2010 DUBINY SZKOŁA PODSTAWOWA W DUBINACH Dziewczynki
42 WERONIKA GIERASIMIUK 2008 HAJNÓWKA SP3 HAJNÓWKA Dziewczynki
43 Mariola GLENCNER 1978 Białowieża K 40-44
44 Natalia Głowacka 2005 Hajnówka Juniorka
45 Hanna Godlewska 2009 Warszawa Pasja Nordic Walking Dziewczynki
46 DARIA GOLONKO 2009 HAJNÓWKA SP3 HAJNÓWKA Dziewczynki
48 Wojciech Goławski 2007 Hajnówka Junior
49 IWONA GOTÓWKO 1966 STUDZIANKI K 55-59
51 Maciej Gromotowicz 2003 Hajnówka M 18-29
54 Karolina Gryciuk 1999 Hajnówka Shock K 18-29
55 KATARZYNA GRYGOROWICZ 1982 MICHAŁOWO K 30-39
56 TERESA GRYGOROWICZ 1952 LUBIN KGHM METRACO RUDNA K 65-69
57 Daniel Grygoruk 1982 Hajnówka M 30-39
58 Irena Grygoruk 1971 Hajnówka II LO z DNJB w Hajnówce K 50-54
59 DANUTA GRYKO 1973 BIAŁYSTOK ChodzęBoLubię K 45-49
60 Oliwia Grynczel 2006 Hajnówka Juniorka
61 ANITA GWAREK 1971 Warszawa Pasja Nordic Walking K 50-54
62 Jadwiga Halik-Lewandowska 1957 Kwidzyn LKS ZANTYR SZTUM K 60-64
63 Gabriela Hołota 2003 Hajnówka ZSZ Hajnówka K 18-29
64 Teresa Hryciuk 1962 Biała Podlaska TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKA K 55-59
65 Alina Hrynkiewicz 1955 Hajnówka K 65-69
66 Weronika Ignaciuk 2005 Hajnówka I LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Hajnówce Juniorka
67 Aleksandra Iwaniuk 2006 Hajnówka II LO z DNJB w Hajnówce Juniorka
68 Barbara Iwaniuk 1981 Białowieża K 40-44
69 Michał Iwaniuk 2004 Hajnówka II LO z DNJB w Hajnówce Junior
70 Paweł Jagieła 1991 Biała Podlaska TKKF Krzna Biała Podlaska M 30-39
72 Anna Janiel 1958 Hajnówka K 60-64
73 HANNA JANIEL 2009 MICHAŁOWO Dziewczynki
74 Krystyna Jankowska-Plewa 1964 Hajnowka Niezrzeszona K 55-59
75 Halina Jerzyk 1958 Hajnówka K 60-64
76 Dominik Jóźwiak 1994 WŁOCŁAWEK SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK M 18-29
77 Marianna Jóźwiak 1973 WŁOCŁAWEK SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK K 45-49
78 Jarosław Kabata 1970 Tarnowskie Góry NORDIC SPORT 2021 M 50-54
79 Aleksander Kaliszan 2004 Warszawa Pasja Nordic Walking Junior
81 Krzysztof Kamieński 1960 Białystok M 60-64
82 Beata Kamińska 1969 Częstochowa Nordic Team Częstochowa K 50-54
84 Tadeusz Karanos 1959 Hanówka RKB Hajnówka M 60-64
85 Alicja Karasińska 1970 Siedlce Nowi K 50-54
86 Krzysztof Karczmarski 1957 Kozienice "Jovi" OBORY Kozienice M 60-64
89 Filip Klimuk 2009 Dubiny Chłopcy
91 Nadia Kolarska 2008 Częstochowa Nordic Team Częstochowa Dziewczynki
92 Ksawery Kopeć 2009 Warszawa Pasja Nordic Walking Chłopcy
93 Lilianna Kopeć 2009 Warszawa Pasja Nordic Walking Dziewczynki
94 MAŁGORZATA KOSMALA 1952 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM K 65-69
95 Marian Kossowski 1959 Warszawa PASJA NORDIC WALKING M 60-64
96 Wiesław Kostecki 1955 Nowy Dwór Mazowiecki NW CZŁAPSKI TEAM M 65-69
97 Jakub Kościuczuk 2004 Hajnówka Junior
98 Małgorzata Kot 2005 Hajnówka II LO z DNJB w Hajnówce Juniorka
99 Renata Kozak 1975 Częstochowa Nordic Team Częstochowa K 45-49
100 Ewa Kozłowska 2011 Warszawa PASJA Nordic Walking Dziewczynki
101 Maja Kozłowska 2005 Hajnówka II LO z DNJB w Hajnówce Juniorka
102 Bartosz Kozłowski 2008 Warszawa PASJA Nordic Walking Chłopcy
103 Barbara Krawczykowska 1956 Sztum LKS ZANTYR SZTUM K 65-69
104 Edek Krok 2009 Hajnówka Szkoła podstawowa w dubinach Chłopcy
105 Maja Krysztofiak 2006 Hajnówka Juniorka
106 Aleksandra Kucio 1962 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM K 55-59
107 Patrycja Kuczko 2007 Hajnówka Shock Juniorka
109 Sławomir Kulik 1959 Hajnówka M 60-64
110 Krzysztof Kurek 1974 Płock NW Płock M 45-49
111 Maria Kuryło 1959 Hajnówka K 60-64
112 Marcin Kustal 1979 Czestochowa Nordic Team Częstochowa M 40-44
114 Dominik Kuźmicz 2007 Maszewko Polipack Team GWE Junior
115 Jacek Kuźniarski 1971 Nowe Iganie NoWi Siedlce M 50-54
116 Małgorzata Kwaśna 1968 Borki CHODZĘ Z SERcEM K 50-54
117 Tomasz Kwaśny 1966 Borki CHODZĘ Z SERcEM M 55-59
118 Anna Kweczka-Janeczek 1980 Częstochowa Nordic Team Częstochowa K 40-44
119 AGNIESZKA KWIATKOWSKA 1982 MICHAŁOWO K 30-39
120 Zbigniew Kwiatkowski 1957 Iłowo NW WERWA MŁAWA M 60-64
121 Emilia Kwidzińska 1995 Luzino Polipack Team GWE K 18-29
122 Regina Langmesser 1968 Sztum LKS ZANTYR SZTUM K 50-54
123 Kamila Leoniuk 2007 Hajnówka Shock Juniorka
126 Robert Lewandowski 1982 Błonie ŻBIKI NORDIC WALKING M 30-39
127 Roman Lewandowski 1955 Kwidzyn LKS ZANTYR SZTUM M 65-69
128 Regina Lipińska 1943 Sztum LKS ZANTYR SZTUM K 75+
129 MARTA KOLADA 2010 HAJNÓWKA SP3 HAJNÓWKA Dziewczynki
130 Renia Łapińska 1955 Hajnówka WTZ HAJNÓWKA K 65-69
131 Bazyl Ławrynowicz 1952 Hajnówka M 65-69
132 Eugenia Malinowska 1956 Hajnówka K 65-69
133 Monika Malinowska 1980 Sztum LKS ZANTYR SZTUM K 40-44
134 Franek Marczyński 2011 Gościcino Polipack Team GWE Chłopcy
135 Karolina Masalska 1985 Hajnówka K 30-39
136 Maria Mazerska 1948 Sztum LKS ZANTYR SZTUM K 70-74
137 Mikołaj Męczyński 2005 Misie Junior
138 Urszula Michałowska 1997 Hajnówka K 18-29
139 Krzysztof Mikiciuk 1969 Siedlce NoWi M 50-54
140 MARLENA MŁYNAREK 2006 HAJNÓWKA I LO HAJNÓWKA Juniorka
141 Lidia Nazaruk 1945 Hajnówka UTW K 75+
142 MAŁGORZATA NIEDŹWIECKA 1957 Częstochowa Nordic Team Częstochowa K 60-64
143 Anna Nikitiuk 1984 Hajnówka K 30-39
145 Piotr Nikitiuk 2011 Hajnówka Chłopcy
146 MATEUSZ NIKOŁAJUK 2008 HAJNÓWKA SP3 HAJNÓWKA Chłopcy
147 Hanna Nowak 2009 Pruszków Żbiki Nordic Walking Dziewczynki
149 Dominika Olejniczak 1992 Poznań K 18-29
150 Józef Oleś 1950 Mława NW WERWA MŁAWA M 70-74
151 Elżbieta Oleś 1950 Mława NW WERWA MŁAWA K 70-74
154 Karol Olszański 1975 Kraków Fear The Return M 45-49
155 BARTOSZ OMELIANIUK 2008 HAJNÓWKA SP3 HAJNÓWKA Chłopcy
156 Aleksandra Oniskiewicz 2006 Hajnówka II LO z DNJB w Hajnówce Juniorka
157 Małgorzata Oniszczuk 2009 Dubiny Szkoła Podstawowa w Dubinach Dziewczynki
158 Justyna Ostapkowicz 2006 Hajnówka II LO z DNJB w Hajnówce Juniorka
159 ELŻBIETA OSTASZEWSKA 1973 MICHAŁOWO K 45-49
161 Ewelina Pankiewicz 1990 Tarnowskie Góry NORDIC SPORT 2021 K 30-39
162 Julia Patejuk 2001 Hajnówka K 18-29
164 Józef Piątkowski 1945 Polkowic KGHM METRACO RUDNA M 75+
165 Krzysztof Piech 1961 Grabanów AWF Biała Podlaska M 60-64
166 Beata Pietryczuk 1998 Hajnówka K 18-29
167 Monika Piwowarczyk 1976 Hajnówka K 45-49
169 Piotr Płaszewski 1993 Zielonka PASJA NORDIC WALKING M 18-29
170 Agnieszka Poniatowska 1982 Hajnówka K 30-39
171 Heronim Poniatowski 1954 Hajnówka, pow. hajnowski M 65-69
172 Barbara Ponka 1972 Wejherowo Polipack Team GWE K 45-49
173 Marzena Prekurat 1966 Siedlce Nowi Siedlce K 55-59
174 Aleksander Prokopiuk 1945 HAJNÓWKA RKB Hajnówka M 75+
175 Maksymilian Pryczynicz 2007 Hajnówka Junior
176 Olaf Pryczynicz 2010 Hajnówka Chłopcy
177 Róża Pryczynicz 2004 Hajnówka Juniorka
178 Agnieszka Puc 1974 Hajnówka RAKKAR K 45-49
179 Hubert Puc 2012 Hajnówka RAKKAR Chłopcy
180 Małgorzata Puszkarska 1975 Warszawa Gosadi Nordic Team K 45-49
181 Adam Puszkarski 2011 Warszawa Gosadi Nordic Team Chłopcy
182 Bogusław Radziejowski 1960 Częstochowa Nordic Team Częstochowa M 60-64
183 Aneta Radzion 1978 Bielsk Podlaski K 40-44
184 Tomasz Rajek 1968 Częstochowa Nordic Team Częstochowa M 50-54
185 Maurycy Rejowski 1976 Bartosz NOWI Siedlce M 45-49
186 Ewa Rowińska 1952 Pruszków Żbiki Nordic Walking K 65-69
188 Ewa Ruczyńska 1971 Sztum LKS ZANTYR SZTUM K 50-54
189 Marian Rybka 1945 Gręzówka Kolonia 37a Niezrzeszony M 75+
190 Filip Rybus 2010 Wejherowo Polipack Team GWE Chłopcy
191 Wiktoria Rynkiewicz 2008 Hajnówka Shock Dziewczynki
192 Weronika Sadowska 2006 Hajnówka II LO z DNJB w Hajnówce Juniorka
193 Łukasz Sajewicz 1992 Hajnówka WTZ HAJNÓWKA M 18-29
194 Simona Sawicka 2003 Białowieża ZSZ Hajnówka K 18-29
195 Jakub Seliwonik 2008 Łopuchówka 19 Chłopcy
196 Julia Seliwonik 2013 Łopuchówka Dziewczynki
197 Magdalena Maria Seliwonik 1984 Łopuchówka 19 K 30-39
202 KATARZYNA TYSZKO-KOLADA 1979 HAJNÓWKA K 40-44
235 EWA ZIN-PARFIEWICZ 1983 HAJNÓWKA K 30-39
267 EWA SOBCZEWSKA 1977 SIEDLCE NOWI SIEDLCE K 40-44
279 JAROSŁAW OSAKOWICZ 1975 WARSZAWA NW CZŁAPSKI TEAM M 45-49
280 NATALIA HAJDUK 2006 HAJNÓWKA Juniorka
282 JOWITA KORYGA 1981 HAJNÓWKA K 40-44
283 ROBERT ALEKSIEJUK 1969 HAJNÓWKA M 50-54
284 JOLANTA SZPAKOWICZ 1973 BIAŁOWIEŻA K 45-49
285 MARTYNA SZPAKOWICZ 2000 BIAŁOWIEŻA K 18-29
288 MIRON ROŻYNEK 1963 WROCŁAW KGHM METRACO RUDNIA M 55-59
292 MARIUSZ PAWŁOWICZ 1985 HAJNÓWKA M 30-39
293 MILENA PAWŁOWICZ 2013 HAJNÓWKA Dziewczynki
294 Monika Kondratiuk 1982 Dubiny Szkoła Podstawowa w Dubinach Dziewczynki
295 Izabela Milko 2010 Dubiny Szkoła Podstawowa w Dubinach Dziewczynki
296 Maria Jarmoc 2008 Dubiny Szkoła Podstawowa w Dubinach Dziewczynki
297 Hanna Jarmoc 2010 Dubiny Szkoła Podstawowa w Dubinach Dziewczynki
298 Kacper Rybak 2010 Dubiny Szkoła Podstawowa w Dubinach Chłopcy
299 Zofia Marciniak 2008 Dubiny Szkoła Podstawowa w Dubinach Dziewczynki
300 Karolina Czyż 2009 Dubiny Szkoła Podstawowa w Dubinach Dziewczynki
339 ROMAN WOŁCZOK 1973 BIAŁYSTOK SOKÓŁ ZPB WOŁGOŁYSK M 45-49
340 MARTA LIPIŃSKA 1988 HAJNÓWKA K 30-39
341 OSKAR FALKOWSKI 2010 HAJNÓWKA Chłopcy
342 Mateusz Rybak 2007 Dubiny Szkoła Podstawowa w Dubinach Junior
343 Magdalena Czyż 2008 Dubiny Szkoła Podstawowa w Dubinach Dziewczynki
344 Amelia Troc 2009 Dubiny Szkoła Podstawowa w Dubinach Dziewczynki
345 MICHALINA PATEJUK 2004 HAJNÓWKA Juniorka
346 WOJCIECH TOMASZEWSKI 1953 HAJNÓWKA M 65-69
347 Zuzanna Parciak 2008 Dubiny Szkoła Podstawowa w Dubinach Dziewczynki
349 KAMILA WITOMSKA 2003 DUBINY ZSZ HAJNÓWKA K 18-29
350 JULIA WASKIEWICZ 2003 HAJNÓWKA ZSZ HAJNÓWKA K 18-29
351 Martyna Siewiereniuk 2006 Hajnówka Juniorka
352 Paulina Skiepko 1984 Hajnówka WTZ HAJNÓWKA K 30-39
353 Eugeniusz Słonina 1948 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM M 70-74
356 Lesław Spychała 1966 Biała Polipack Team GWE M 55-59
357 Marzena Spychała 1970 Biała Polipack Team GWE K 50-54
358 Kamila Stankiewicz 2003 Hajnówka ZSZ Hajnówka K 18-29
360 WIESLAW STAWARZ 1960 Hajnówka Hajnówka M 60-64
361 Emilia Stepaniuk 1983 Hajnówka K 30-39
362 Kinga Stępień 1996 Kołoząb LKS ZANTYR SZTUM K 18-29
363 Magdalena Stolarska 1969 Częstochowa Nordic Team Czestochowa K 50-54
364 Emilia Stulgis 1982 Hajnówka K 30-39
365 Michał Stulgis 2009 Hajnówka Chłopcy
366 MAGDALENA KOLADA 2008 HAJNÓWKA 0 Dziewczynki
367 Patrycja Suprun 2006 Hajnówka Juniorka
368 Wiktoria Suprun 2011 Hajnówka Dziewczynki
369 Urszula Szaduja - Milko 1977 Narewka Szkoła Podstawowa w Dubinach K 40-44
370 Kasia Szerszunowicz 1980 Hajnówka Hajnówka Biega K 40-44
371 Iwona Szewczak 1967 Siedlce NoWi Siedlce K 50-54
372 Wojciech Szewczak 1966 Siedlce NoWi Soeflce M 55-59
373 Anna Szumarska 1959 Hajnówka K 60-64
374 Anna Szumińska 1954 Hajnówka K 65-69
375 Waldemar Szumiński 1957 Hajnówka M 60-64
376 Radosław Świętochowski 2004 Hajnówka II LO z DNJB w Hajnówce Junior
377 Ewelina Targosz 1984 Hajnówka K 30-39
378 ANNA TELENTEJUK 1954 HAJNÓWKA UTW HAJNÓWKA K 65-69
379 JUSTYNA Tellos 1981 Hajnówka Hajnówka Biega K 40-44
380 Bogdan Thomalla 1942 Zabrze Stadion Śląski M 75+
382 Piotr Tichoniuk 2005 Hajnówka Junior
383 Elżbieta Trochimiuk 1961 Hajnówka Szkoła Podstawowa w Dubinach K 60-64
384 Zdzisław Tryba 1950 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM M 70-74
385 MARCELINA TULIŃSKA 2008 HAJNÓWKA SP3 HAJNÓWKA Dziewczynki
386 Aleksandra Tyszko 2006 Hajnówka II LO z DNJB w Hajnówce Juniorka
387 Katarzyna Ulezło 2000 Białowieża K 18-29
388 Otylia Urynowicz 2008 Hajnówka Shock Dziewczynki
389 Adam Waleszko 2004 Warszawa Pasja Nordic Walking Junior
390 Anna Waleszko 1971 Warszawa Pasja Nordic Walking K 50-54
391 Sławomir Wasilewski 1945 Warszawa PASJA Nordic Walking M 75+
392 Katarzyna Różycka 2003 Hajnówka K 18-29
393 Anna Wawrzyniak 1973 Gdynia Polipack Team GWE K 45-49
394 Igor Wawrzyniak 2006 Gdynia Polipack Team GWE Junior
395 Marek Wesołowski 1968 Warszawa Pasja Nordic Walking M 50-54
396 Justyna Wiśniewska 1986 Białowieża K 30-39
397 Kazimierz Wiśniewski 1955 Warszawa Pasja Nordic Walking M 65-69
398 BORYS WITOSŁAW 2007 HAJNÓWKA SP3 HAJNÓWKA Junior
400 Janina Woronko-Zaczyńska 1946 LUBIN KGHM METRACO RUDNA K 75+
401 Marzena Wójcik 1975 Warszawa NW CZŁAPSKI TEAM K 45-49
402 Włodzimierz Wroński 1952 Warszawa PASJA Nordic Walking M 65-69
406 Paula Zabrocka 2004 Hajnówka II LO z DNJB w Hajnówce Juniorka
407 Aldona Zagalska 1966 SIEDLCE NoWi Siedlce K 55-59
408 Małgorzata Ziemska 1966 Sokołów Podlaski K 55-59
439 ELŻBIETA PIETROCZUK 2003 HAJNÓWKA ZSZ HAJNÓWKA K 18-29
958 Weronika Wrzosek 2006 Hajnówka Juniorka
959 Agata Siegień 2008 Hajnówka Shock Dziewczynki
960 Helena Chądzyńska 2007 Pruszków Żbiki Nordic Walking Juniorka
961 Aleksandra Wasiluk 2006 Hajnówka II LO z DNJB w Hajnówce Juniorka
962 Magdalena Gierasimiuk 2006 Hajnówka II LO z DNJB w Hajnówce Juniorka
963 Marzanna Petruk 1963 Białowieża K 55-59
964 Maciej Kłos 1983 Gdańsk Polipack Team GWE M 30-39
965 Jan Nikitiuk 2013 Hajnówka Chłopcy
966 Karina Kuśnierz 2011 Hajnówka Dziewczynki
967 Halinka Gryc 1974 Hajnówka K 45-49
968 Sylwia Jakubska 2004 Postołowo Juniorka
970 TOMASZ DYBACKI 1990 HAJNÓWKA M 30-39
971 KATARZYNA FILIPIUK 1990 HAJNÓWKA K 30-39
972 roman woroch 1958 Dopiewo kghm metraco rudna M 60-64
973 Zuzanna Siegień 2020 Hajnówka Dziewczynki
974 Emilia Garustowicz 1985 Hajnówka K 30-39
975 Agnieszka Dąbrowska 1985 Białystok ChodzęBoLubię Białystok K 30-39
976 Marzena Tichoniuk 1984 Hajnówka K 30-39
977 Alicja Słowińska 1968 Siedlce Siedlce K 50-54
978 Martyna Karanos 2011 Hajnówka Dziewczynki
979 Maciej Grabowski 2006 Sztum LKS ZANTYR SZTUM Junior
980 Andrzej Owczarski 1952 Warszawa AVOCADO Wellness Club M 65-69
981 Halina Plewa 1959 Hajnówka powiat hajnowski K 60-64
982 Anna Staśkiewicz 2006 Hajnówka Juniorka
983 Gabriela Siegień 2006 Hajnówka Juniorka
984 Magda Gawryluk 2006 Hajnówka Juniorka
985 BARBARA GRUSZKA 1947 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM K 70-74
986 Bartosz Zontek 2008 Warszawa Chłopcy
987 Julia Wrzosek 2002 Hajnówka K 18-29
989 Ewa Wrzosek 1977 Hajnówka K 40-44
990 Urszula Janiel 1977 Michałowo Michałowo K 40-44
991 Adam Kitka 2010 Puławy Chłopcy
992 Cezary Kitka 2007 Puławy Junior
993 Maria Kamieńska 1964 Białystok Jolinka.pl Krzysztof Kamieński K 55-59
994 Jan Kulczycki 1950 GDAŃSK M 70-74
995 Jolka Olszańska 1973 Kraków Fear The Return K 45-49
996 Bartosz Lesiuk 2012 Łuków Aktywni z Pasją Łuków Chłopcy
997 Maria Lesiuk 2006 Łuków Aktywni z Pasją Łuków Juniorka
998 Marek Sokołowski 1965 RYMANÓW-ZDRÓJ VINGBERG POLSKA - PTG "Sokół" Rymanów M 55-59
999 Mariam Olszańska 2010 Kraków Fear The Return Dziewczynki
9696 Gabriela Goławska 2006 Hajnówka Juniorka
9889 Barbara Gawryluk 1977 Hajnówka K 40-44
Top