Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub Kategorie
201 Gabrysia Bartoszewicz 2003 Hajnówka K 18-29
203 Wioletta Bierć 1973 Białystok K 40-49
204 Anieszka Bronakowska 1978 Białystok ESJA TEAM K 40-49
205 Bohdan Bułakowski 1950 Warszawa Pasja Nordic Walking M 70+
206 Renata Bura 1975 Hajnówka K 40-49
207 Aneta Chądzyńska 1976 Pruszków Żbiki Nordic Walking K 40-49
208 Marek Czakiert 1968 Ostrołęka Nordic Team Częstochowa M 50-59
209 Renata Czakiert 1973 Ostrołęka Nordic Team Częstochowa K 40-49
210 Małgorzata Czekryszew 1969 Włocławek Serce Nordica Włocławek K 50-59
211 Krzysztof Człapski 1963 Warszawa NW CZŁAPSKI TEAM M 50-59
212 Barbara Dankiewicz 1971 Łowicz Zawsze Młodzi Nordic Walking K 50-59
213 Grażyna Dożynka 1973 Białystok BBL Białystok K 40-49
214 Dariusz Franczak 1964 Warszawa NW CZŁAPSKI TEAM M 50-59
215 Krzysztof Frąckowiak 1970 Siedlce SIEDLCE M 50-59
216 Luiza Frączek 1976 Hajnówka Hajnówka biega K 40-49
217 Iwona Gaińska 1981 Białystok Bohaterowie Ostatniej Akcji K 40-49
218 Renata Gawor 1968 Częstochowa Nordic Team Częstochowa K 50-59
219 Karolina Grabowska 2002 Sztum LKS ZANTYR SZTUM K 18-29
220 Katarzyna Hajduk 1980 Hajnówka Hajnówka K 40-49
221 Waldemar Hryciuk 1958 Biała Podlaska TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKA M 60-69
222 Julia Iwaniuk 2001 Hajnówka K 18-29
223 stanisław jedynak 1947 warszawa pasja nordic walking M 70+
224 Bożena Jurczyńska 1959 Częstochowa Nordic Team Częstochowa K 60-69
225 Anna Kalska-Kowalska 1960 Warszawa PASJA NORDIC WALKING K 60-69
226 Jan Kamianowski 1951 Warszawa NW CZŁAPSKI TEAM M 70+
227 Magdalena Klimczuk 1975 Białystok ESJA TEAM K 40-49
228 Irena Kołpak 1952 SZ T U M LKS ZANTYR SZTUM K 60-69
229 Jan Kołpak 1948 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM M 70+
230 Agnieszka Kostrzewska 1976 Pruszków Żbiki Nordic Walking K 40-49
231 Anna Kossowska 1958 Warszawa PASJA NORDIC WALKING K 60-69
232 Agnieszka Kościuczuk 1979 Hajnówka K 40-49
233 Małgorzata Kozłowska 1979 Warszawa PASJA Nordic Walking K 40-49
234 Krystyna Królikowska 1973 Krępa Kaszubska Polipack Team GWE K 40-49
236 Ireneusz Kujawski 1970 Pruszków Żbiki M 50-59
237 Adam Kuźmicz 1982 Maszewko Polipack Team GWE M 30-39
238 Mirela Lejkowska 1982 Gowino k. Wejherowa Polipack Team GWE K 30-39
239 Tomasz Lubański 1959 Włocławek SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK M 60-69
240 Anna Łukasiewicz-Godlewska 1980 Warszawa Pasja Nordic Walking K 40-49
241 Marta Maciejczuk 1978 Zabłudów K 40-49
242 Ewa Mader-Wnęk 1957 Kłodzko RNB Team Polanica Zdrój K 60-69
243 Grażyna Malinowska 1949 Sztum LKS ZANTYR SZTUM K 70+
244 Marta Marczyńska 1980 Gościcino Polipack Team GWE K 40-49
245 ADAM MARCZYŃSKI 1979 GOŚCICINO Polipack Team GWE M 40-49
246 Ewa Masłowska 1963 Białystok CBL Białystok K 50-59
247 Iwona Maślanka 1971 Śmigiel Marsz Po Zdrowie K 50-59
248 grażyna mazurczak 1971 siedlce NOWI SIEDLCE K 50-59
249 jakub mazurczak 1970 siedlce NOWI SIEDLCE M 50-59
250 Anna Mijas 1981 Warszawa PASJA Nordic Walking K 40-49
251 Alicja Mirek 1969 Hajnówka Powiat hajnowski K 50-59
252 Ola Musiał 1982 Częstochowa Nordic Team Częstochowa K 30-39
253 Aleksandra Musiatowicz 1970 Warszawa Pasja Nordic Walking K 50-59
254 Wojciech Netkowski 1959 Brwinow Pasja Nordic Walking M 60-69
255 Mariola Nielipińska 1972 Białystok CBL Białystok K 40-49
256 Zofia Niewiadomska 1960 Włocławek SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK K 60-69
257 Katarzyna Nowak 1979 Pruszków Żbiki Nordic Walking K 40-49
258 Ryszard Olszewski 1952 Sztum LKS ZANTYR SZTUM M 60-69
259 Aleksandra Ostrochalska 1979 Krępa Kaszubska Polipack Team GWE K 40-49
260 Radosław Ponka 1973 Wejherowo Polipack Team GWE M 40-49
261 Artur Radecki 1963 Białystok Chodzący Białystok M 50-59
262 Zbigniew Rakowiecki 1962 Gdańsk Polipack Team GWE M 50-59
263 Agnieszka Rejowska 1982 Sokołów Podlaski NOWI SIEDLCE K 30-39
264 Paweł Rowiński 1987 Warszawa NW CZŁAPSKI TEAM M 30-39
265 Elzbieta Rybus 1982 Wejherowo Polipack Team GWE K 30-39
266 Andrzej Rydlewski 1952 Warszawa Avocado Wellness Club M 60-69
268 BOŻENA STEFANIAK 1959 Białystok K 60-69
269 Andrzej Stępień 1994 Kołoząb LKS ZANTYR SZTUM M 18-29
270 Zbigniew Szczęśniak 1962 Częstochowa Nordic Team Częstochowa M 50-59
271 Maria Szot 1970 Ujazd K 50-59
272 Diana Walczak 1985 Białystok Bohaterowie Ostatniej Akcji K 30-39
273 Andrzej Waleszko 1971 Warszawa Pasja Nordic Walking M 50-59
274 Sebastian Wątroba 1973 Piaseczno Bel Mare Resort Nordic Walking Team M 40-49
275 Daniel Wojtasiński 1978 Częstochowa Nordic Team Częstochowa M 40-49
276 Sylwia Wroniecka 1972 Białowieża K 40-49
277 Agnieszka Wysocka 1976 Hajnówka K 40-49
281 JULITA DENISIUK 1981 HAJNÓWKA K 40-49
286 PIOTR SIWAK 1961 RUDNIA KGHM METRACO RUDNIA M 60-69
287 RENATA JĘDRASIAK 1963 LUBIN KGHM METRACO RUDNIA K 50-59
290 X KURZAWSKA 1949 LUBIN KGHM METRACO RUDNIA K 70+
291 ADAM JUREK 1960 LUBIN KGHM METRACO RUDNIA M 60-69
324 PAWEŁ PALUCH 1964 WARSZAWA AVOCADO WELLNESS CLUB M 50-59
337 JACEK PAŹ 1975 TŁUSZCZ M 40-49
338 Zofia Zacharczuk 1957 Siedlce NoWi Siedlce K 60-69
995 JUAN ORTEGA 1972 Albal Redolat Team M 40-49
996 Monika Kondratiuk 2021 Sawiny Grod Szkoła Podstawowa w Dubinach
997 Ewa Sobiczewska 1977 Siedlce NoWi Siedlce K 40-49
998 Renata Krugiołka 1985 Pniewy Aktywnie w Pniewach K 30-39
999 Ewa Benza 1992 Aleksandrów NW CZAŁAPSKI TEAM K 18-29
Top