Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub
1 Sebastian Tatuś 1972 Chorzów
2 Grzegorz Rybok 1976 Katowice K.W.K Wieczorek
3 Aleksandra Skrzypczyk 1994 Przeczyce Ostra Góra 351
4 mordarski piotr 1973 katowice
5 Beniamin Lniany 1975 Ruda Śląska pobiega(l)niany
7 Leszek Skrudlik 1983 Chorzów Stowarzyszenie FEBYS
8 Marek Szadkowski 1977 Bytom niezrzeszony
9 Jerzy Jankowicz 1986 Jaworzno Saint-Gobain Squad
10 Adrian Gałązka 1984 Świętochłowice
11 Rafal Rybarczyk 1973 Siemianowice Slaskie RESPECTOR
12 Andrzej Sowa 1972 Chorzów Trenuj Triathlon
13 Krzysztof Podgórski 1990 Katowice Komitet Sportu i Turystyki Krzysztofa Podgórskiego
14 Łukasz Zięba 1984 Katowice
15 Andrzej Olszenko 1983 Będzin ABB
16 Kamil Zander 1988 Bytom
17 Marek Płachta 1977 Ruda Śląska INTERPROJEKT
18 Piotr Matysiewicz 1987 Zabrze Inter Projekt
19 Marcin Parusel 1990 Żyrowa Komitet Sportu i Turystyki Krzysztofa Podgórskiego
20 Marcin Wasik 1976 Gliwice
21 Krystian Koza 1992 Katowice
22 Adam Paździorek 1965 MIKOŁÓW STS BIEGATON MIKOŁÓW
23 Marcin Zahraj 1983 Katowice Team Spirit 96
24 Marcin Pawlikowski 1992 Katowice parkrun Katowice
25 Krzsztof Szepelak 1975 Chorzów AMATOR
26 Witold Jaros 1984 Katowice
27 Bogusław Zgoda 1963 Siemianowice Śląskie
28 Łukasz Turchan 1985 Chorzów
29 Adam Orzechowski 1979 Katowice Mysłowicki Klub Biegacza No.1
30 Tomasz Zaurski 1978 Bytom BK
31 Tomasz Uniejewski 1978 Katowice
32 Piotr Holka 1985 Ruda Śląska 1985
33 Paweł Patoła 1994 Świętochłowice
34 Ryszard Kozak 1973 Bytom amator
35 Dominik Tofil 1989 Bytom ChSBD "W Ruchu"
36 Marian Sokół 1973 Dąbrowa Górnicza DZUADY OCR - RADA
37 Marcin Borchert 1981 Świętochlowice Chorzowski Klub Rowerowy
38 Piotr Bieliński 1988 Kędzierzyn-Koźle Sokół Knurów/KS Koziołek
39 Kamil Jankowski 1992 Gliwice Sośnica
40 Przemysław Lipiecki 1982 Świętochłowice
41 Jaromir Dziedziejko 1978 Chorzów
42 Maciej Kasprzyk 1999 Bytom E86
43 Mariusz Garcia 1981 Chorzów
44 Marek Madej 1967 Chorzów
45 Małgorzata Kaczmarska 1975 Zabrze
46 Michał Orzech 1984 Gliwice
47 Marek tiszbierek 1980 Gliwice
48 Michał Burczyński 1984 Świętochłowice brak
49 Beata Lata 1973 Siemianowice Śląskie
50 DAREK KRZYMOWSKI 1975 Chorzów Batory AMATOR
51 Sylwia Cepuchowicz 1969 Katowice W pogoni za duchem
52 Łukasz Mietła 1979 Katowice MDMiW
53 Mariusz Nowak 1986 Źarki Biegaj z Żarkami
54 Piotr Żydek 1993 Chorzów
55 Renata Herliczka 1983 GLIWICE AML-FLY TEAM
56 Tomasz Herliczka 1975 GLIWICE AML-FLY TEAM
57 Marcin Śmiatek 1976 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Gucio Agresor
58 Dariusz Jugo 1978 Chorzów
59 Małgorzata Kuś 1978 Katowice
60 Dominika Zborek 1985 Gliwice
61 Damian Skolik 1983 świętochłowice Harciole
62 Beata Romanowska 1969 Katowice
63 Piotr Dudkiewicz 1950 Chorzów Biegam Dla Siebie
64 Paweł Bryła 1985 Myszków Biegaj z Żarkami
65 Damian Chrapkowicz 1994 Czechowice-Dziedzice 304
66 Adrian Żebrowski 1994 Czechowice-Dziedzice
67 Marcin Bednarczyk 1985 Katowice POGORIA BIEGA
68 Agnieszka Fedorów-Skupień 1979 Katowice
69 Mariusz Jurowicz 1995 Katowice
70 MARCIN HAIDA 1978 ŚWIĘTOCHŁOWICE
71 Łukasz Jonik 1985 Giedlarowa AZS AWF Katowice MTB Team
72 Karolina Ploch 1979 Pyskowice
73 Paweł Miciński 1997 Chorzów
74 Andrzej Micinski 1965 Chorzów
75 Adam Ploch 1978 Pyskowice
76 Ewa Madejczyk 1985 Katowice
77 Agnieszka Ciochoń 1973 Sosnowiec
78 Grzegorz Skubis 1980 Tychy
79 Joanna Wojciechowska 1977 Chorzów
80 Marcin Pietrzak 1985 Ruda Śląska
81 Przemysław Miśta 1993 Myszków
82 Adam Lebioda 1970 Katowice WUJEK BIEGA KATOWICE
83 Łukasz Kowalski 1996 Rodaki
84 Natalia Jacek 1993 Chorzów
85 Adam Elwicki 1976 KATOWICE WNCTZNAdAN
86 Natalia Szudeja 2001 Tychy
87 Marek Grzybowski 1990 Chorzów
88 Aleksy Kurdyś 1982 Chorzów AZS Uniwersytet Rzeszowski
89 Mirosław Stasiak 1982 Gliwice Rockwell Automation
90 Dawid Świątkowski 1986 Katowice Kuny
91 Arkadiusz Cieśla 1978 Katowice Biegamy z sercem.pl
92 Katarzyna Rzemińska 1981 Siemianowice Śląskie EvoGym
93 Tomasz Legieżyński 1982 Gliwice
94 Grażyna Nowak 1970 Zabrze
95 Rafał Roskosz 1977 Tarnowskie Góry Oberschlesien TEAM ROHOL Tarnowskie Góry
96 Beata Wrońska 1980 Chorzów Nasza Szkoła Zabrze
97 Magdalena Wrońska 1974 Chorzów
98 Artur Bożek 1985 Bytom Cidry Lotajom
99 Maria Siołek 1986 Chorzów Lazy feet
100 Mateusz Trojanowski 1996 Siemianowice Śląskie
101 Jacek Lipiecki 1980 Mikołów BBL Mikołów
102 Krystian Strychalski 1996 Bolesławiec Politechnika Śląska
103 Adrian Wawrzynczok 1976 Chorzów Fotojoker Sport Team
104 Alina Noras 1987 Imielin
105 Aleksander Pryszcz 1981 Tychy
106 Jacek Sieja 1993 Katowice
107 Małgorzata Gościniak 1975 Siemianowice Śląskie Małgorzata Gościniak
108 Marcin Różycki 1977 Zabrze Różyk z Rymera
109 GRZEGORZ HOLEWA 1983 Radzionków
110 Michał Polonis 1987 Katowice Team spirit
111 Robert Bomba 1978 Będzin Banda z Placu
112 Grzegorz Szperlich 1976 Siemianowice Śląskie Przełajka
113 Michał Pluciński 1987 Katowice HireRight Running Team
Top