Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub
501 Grzegorz Strączek 1973 Siemianowice Śl.
502 Tomasz Pander 1975 Bytom Freewindrider
503 Adrian Ciesielski 1976 Siemianowice Śląskie
504 Magdalena Rzepka 1984 Katowice
505 Piotr Podlewski 1980 Katowice Night Runners
506 Janusz Skrzyński 1981 Rybnik
507 Magdalena Broś 1991 Katowice
508 Rafał Hanzel 1988 Chorzów RAFAL
509 Katarzyna Kasza 1987 Chorzów
510 Iwona Śledź 1975 Świętochłowice
511 Daniel Wieczorek 1984 Ruda Śląska
512 Kamila Janus-Wieczorek 1986 Ruda Sląska
513 Adrian Kozieł 1985 Świętochłowice
514 Adam Smerczek 2001 Siemianowice Śląskie
515 Anna Pasieka 1980 Bytom
516 Damian Petka 1984 BYTOM BTM Runners
517 Agnieszka Nadgrodkiewicz 1977 Kraków
518 Katarzyna Boruszewska 1977 Katowice
519 Joanna Kowol 1971 Chorzów KowolGO
520 MATEUSZ JAGODA 1996 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE FUCHS OIL TEAM
521 Damian Urbanowicz 1985 Ruda Slaska ADS Masna
522 Aleksandra Szyper 1988 Bytom ChSBD "W Ruchu"
523 Patryk Kaczmarek 1989 Zabrze
524 Łukasz Simka 1979 Chorzów Promilki
525 Grzegorz Wawrzynek 1989 ŚWIĘTOCHŁOWICE
526 Paweł Zydroń 1978 Katowice
527 Kewin Smolorz 1993 Gardawice
528 Przemek Sobstel 1982 Siemianowice Active Jura
529 Dariusz Panek 1991 Kędzierzyn-Koźle
530 Elżbieta Zwierkowska 1979 Chorzów
531 Marek Żeliński 1968 Chorzów
532 Aleksandra Polakowicz 1977 Chorzów
533 Maciej Kwaśny 1992 Katowice
534 Klaudia Raczek 1985 Katowice
535 Michał Bik 1990 Katowice
536 KAMIL KLONOWSKI 1989 ŁAZISKA GÓRNE FB-TRENER Kamil Klonowski
537 Marcin Ozdoba 1985 Piekary Śląskie Lecymy Durś
538 Arkadiusz Baranowicz 1969 Ruda Śląska ADS MASNA
539 Grzegorz Kugiel 1980 Chorzów DrużynaMOJACUKRZYCA.PL
540 Jacek Brzoska 1973 Ruda Śląska
541 Katarzyna Brzoska 1977 Ruda Śląska
542 Anna Piotrowska 1979 Katowice
543 Katarzyna Langer 1975 Chorzów cardio city
544 Ewelina Stompel 1990 Siemianowice Śląskie
545 Paulina Pogan 1988 Olkusz Olkusz
546 Anna Gruchała 1983 Siemianowice Śląskie MK Team
547 Łukasz Gruchała 1982 Siemianowice Śląskie
548 Małgorzata Kozok 1976 Łaziska Górne STS Biegaton Mikołów, BBL Mikołów
549 Arkadiusz Beneś 1985 Świętochłowice
550 Damian Zawadzki 1983 Piekary Śląskie
551 ANNA LEWIŃSKA 1988 KATOWICE
552 Mirosław Frączek 1971 Siemianowice Śląskie KONDOR
553 Tomasz Majda 1986 Katowice Szybkie Szłapki
554 Rafał Hamik 1982 Chełm Śląski Hamster Team
555 Jan Mroczek 1967 Ruda Śl.
556 Danuta Mroczek 1970 Ruda Śl.
557 Krzysztof Janus 1971 Katowice
558 Karolina Janko 2000 Chorzów UKS Statima Biathlon Team
559 Kamil Janko 1996 Chorzów
560 Leszek Goździcki 1984 Zabrze 8a.pl
561 Julia Fus 1995 Piekary Śląskie Lecymy Durś
562 Beata Burzyńska 1975 Katowice
563 Katarzyna Pajestka 1977 Ruda Śląska
564 Artur Kluczewski 1990 Olkusz
565 Błażej Horzela 1989 Radzionków Beta-Trans
566 Janina Zięba 1972 Świętochłowice Termoklina Świętochłowice
567 Adrian Malinowski 1978 Będzin
568 Tomasz Biegański 1974 Ruda Śląska 4T spółka.z o.o.
569 Katarzyna Szymańska-Marzec 1980 Siemianowice Śląskie
570 Karolina Pawełczyk 1991 Katowice
571 Robert Nowaczyk 1984 Gliwice RankHouse.pl
572 Małgorzata Kazior 1979 Katowice
573 Norbert Piwowarski 1993 Olkusz
574 Michał Król 1989 KATOWICE twojtrener.info.pl
575 Anna Herman 1976 Siemianowice Śląskie Runonline Team
576 Patrycja Ludwig 1989 Bytom Grupa Kapitałowa WASKO
577 Andrzej Sobolewski 1990 Sosnowiec SAINT-GOBAIN SQUAD
578 Ania Świątkowska 1989 Katowice Kuny
579 Marcin Kuzia 1996 Świętochłowice
580 Leszek Pstraś 1983 Katowice parkrun Katowice
581 Karolina Kaczyńska 1997 Katowice
582 Michał Gałkiewicz 1973 Katowice Śląski klub Karate "GOLIAT"
583 Szymon Tracz 1988 Katowice
584 Sebastian Zapart 1986 Katowice
585 Łukasz Ryś 1995 Tychy
586 Marek Kłobusiński 1978 Chorzów
587 Sebastian Putowski 1975 Rokitno Szlacheckie
588 Olga Gabryś 1991 Gliwice
589 Agnieszka Jonczyk 1999 Koszęcin
590 Paweł Ochman 1986 Gliwice Future Processing Running Team
591 Dawid Siemion 1986 Katowice
592 Dawid Szysiak 1991 Sosnowiec Saint-Gobain SQUAD
593 Igor Kwiatkowski 1991 Sosnowiec SAINT-GOBAIN SQUAD
594 Dawid Bartuś 1997 Nowa Wieś Lazy feet
595 Lucie Sklenkova 1979 Brandýs n. L.
596 Martin Rosypal 1984 Ostrava
597 Daniel Sopala 1987 Ruda Śląska
598 Michał Pludra 1983 Mikołów
599 Karolina Rudziarczyk 1996 Świętochłowice FUCHS OIL TEAM
600 TOmasz Loska 1990 Łaziska Górne
601 Franciszek Marek 1982 Katowice Energoprojekt-Katowice
602 Adam Kordyś 1983 Ruda Śląska Klub Biegowy SZUSZARNIA
603 PATRYCJA HOLEWA 1979 Radzionków
604 PIOTR HOLEWA 1945 Radzionków
605 Weronika Rybok 1995 Czerwionka-Leszczyny KU AZS UJ
606 Bartłomiej Dziubla 1996 Kamieniec
607 Tomasz Jakóbiec 1994 Katowice HireRight Running Team
608 Marta Strózik 1990 Katowice HireRight Running Team
609 Nela Żurek 1992 Katowice HireRight Running Team
610 Piotr Grzesiczek 1990 Katowice HireRight Running Team
611 Franz Dylla 1948 Tarnow Opolski
Top