Bison Ultra-Trail - 70 km (02.10) - Start list
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub Kategorie
7000 lesław Kodzis 1973 siedlce mężczyźni
7001 Krzysztof Ptaszyński 1991 Kościan mężczyźni
7002 Marcin Koczorowski 1979 oś. Radiówek Team ZabieganeDni mężczyźni
7003 Anna Koczorowska 1981 oś. Radiówek Team ZabieganeDni kobiety
7004 Tomasz Olszewski 1990 Olecko mężczyźni
7005 Anna Cygan 1969 Warszawa Nie zrzeszona kobiety
7006 Tomasz Paradowski 1974 Kraków mężczyźni
7007 Iwona Sowa 1984 Gołdap kobiety
7008 Piotr Piskorski 1977 Golub-Dobrzyń ENDO TEAM GOLUB-DOBRZYŃ mężczyźni
7009 KRZYSZTOF KONIEC 1970 WIĘCBORK Ultra Krajanie mężczyźni
7010 Damian Mierzwa 1988 Sępólno Krajeńskie Ultra Krajanie mężczyźni
7011 Michał Adamczyk 1993 Warszawa Team Zabiegane Dni mężczyźni
7012 Damian Narkiewicz 1976 Gdańsk Team Aquacleaning24 mężczyźni
7013 Krzysztof Pawlak 1974 Gniezno mężczyźni
7014 Krzysztof Łubiński 1972 Warszawa mężczyźni
7015 Patryk Bińczarski 1981 ? WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK mężczyźni
7016 Karol Grabowski 1975 Ząbki Idę po swoje mężczyźni
7017 Mariusz Tworkowski 1980 Ostrołęka mężczyźni
7018 Katarzyna Trzosińska 1974 Białobrzegi Borki Team kobiety
7019 Marek Kamiński 1972 Wrocław 180 minut mężczyźni
7020 ROBERT KONIECZNY 1972 NAKŁO NAD NOTECIĄ Start Luks Nakło mężczyźni
7021 Paweł Pitera 1984 Warszawa mężczyźni
7022 Radosław Fałatowicz 1982 Legionowo mężczyźni
7023 Agata Dorczuk 1981 Warszawa KPMG Running Team kobiety
7024 Robert Mikołajczyk 1972 Żyrardów Drużyna Orzecha Żyrardów mężczyźni
7025 Grzesiek Matuszak 1991 Korzeniew mężczyźni
7026 Małgorzata Zakrzewska 1983 Warszawa #biegamynaostro kobiety
7027 Jarosław Kaniewski 1984 Warszawa mężczyźni
7028 Krzysztof Staniszewski 1980 Grajewo Maratonka Grajewo mężczyźni
7029 ARTUR WEINERT 1982 Śrem Runner's Power mężczyźni
7030 Roman Rosół 1970 Poznań Wybiegać Marzenia Team mężczyźni
7031 Hanna Kaźmierczak 1976 Śrem Wiocha biega kobiety
7032 Miguel Paulino 1993 Peniche GS Running Team mężczyźni
7033 Rafał Rybnik 1990 Nowe Aleksandrowo mężczyźni
7034 Agnieszka Piwońska 1972 Łódź kobiety
7035 Marcin Nurzyński 1976 Warszawa Team ZabieganeDni mężczyźni
7036 Jakub Pazio 1994 Biegam bo lubię Ostrołęka mężczyźni
7037 Agnieszka Jackowiak 1985 Runner's Power kobiety
7038 Iwona Rożniata 1973 Głowno kobiety
7039 Adam Onoszko 1979 Sokółka AdamO Team mężczyźni
7040 Wojciech Deleżuch 1976 Niemce Nie Ma Letko mężczyźni
7041 Anna Misiak 1988 Warszawa Team ZabieganeDni kobiety
7042 Renata Łukasiewicz 1971 Baniocha Team ZabieganeDni kobiety
7043 Jakub Paluszkiewicz 1977 Poznań mężczyźni
7044 Tomasz Woźniak 1981 Łask mężczyźni
7045 Piotr Józefczuk 1976 Bielsk Podlaski Temu małego mężczyźni
7046 Rafał Kohutnicki 1982 Warszawa mężczyźni
7047 Cezary Kujawa 1985 Białystok mężczyźni
7048 Mateusz Małek 1974 Poznań Sii Running Team mężczyźni
7049 Katarzyna Leboda 1985 Katowice Wild Dogs Team kobiety
7051 Mikołaj Chaciński 1981 Warszawa ProAutomation mężczyźni
7052 Cezary Żukowski 1983 Koszalin For-Rest-Run mężczyźni
7053 Anna Bogucka 1979 Siennica Bieganie nie opierdalanie kobiety
7054 Andrzej Milewski 1983 Mińsk Mazowiecki #bieganienieopierdalanie/#teamkaldun mężczyźni
7056 Karol Baranowski 1983 Białystok mężczyźni
7057 Marcin Myszka 1972 Grajewo Maratonka Grajewo mężczyźni
7058 Joanna Oberlan-Maroń 1977 Toruń MARMEL TORUŃ kobiety
7059 Marcin Juszczak 1986 Cegłów RaceFighter GOSiR Dębe Wielkie mężczyźni
7060 ZDZISŁAW WRZESIŃSKI 1965 osk SzAŁ mężczyźni
7061 RAFAŁ DĄBROWSKI 1982 Wasilków DĄBEK-BUD mężczyźni
7062 Łukasz Snopkiewicz 1985 Łochów Łochowska Grupa Biegowa mężczyźni
7063 Maciej Brewczak 1985 Warszawa Save Life mężczyźni
7064 Mateusz Przepióra 1985 Wasilków Band of Runners mężczyźni
7065 Marcin Stoiński 1980 Kostrzyn Band od runners mężczyźni
7066 Wojtek Czajkowski 1980 Warszawa ARW mężczyźni
7067 Jarosław Karbowski 1977 mężczyźni
7068 Arkadiusz Sitek 1976 Węgrów Aktywni Węgrów mężczyźni
7069 Michał Piędel 1984 Żółwiki Natolin mężczyźni
7070 Bartosz Bogusz 1974 mężczyźni
7071 Paweł Wicenty 1989 1989 mężczyźni
7072 Piotr Marcinkowski 1968 Toruń mężczyźni
7073 Jadwiga Marcinkowska 1970 kobiety
7074 Ireneusz Piekutowski 1993 Decathlon Car Łódź mężczyźni
7075 Tomasz Świerczyński 1973 mężczyźni
7076 Joanna Waszkiewicz 1982 Night Runners kobiety
7077 Sylwia Guzowska 1977 Maratonka Grajewo kobiety
7078 Marek Markowski 1980 Tokyo mężczyźni
7079 Damian Krysztofiak 1990 Biegowy Azyl i #goPati mężczyźni
7080 Robert Roszak 1978 OSP Śrem mężczyźni
7081 Marcin Zaporowski 1982 Warszawa Art of Distance DS / Biegamblog.pl mężczyźni
7082 Roman Wikłacz 1971 Rozbiegane Michałowice mężczyźni
7083 Aneta Wikłacz 1977 Rozbiegane Michałowice kobiety
7084 Arkadiusz Nawrocki 1977 mężczyźni
7085 Michał Bardan 1981 BBKS Ławeczka Wilanów mężczyźni
7086 Janusz Rabsztyn 1971 Jastrzębie Kondycja mężczyźni
7087 Jacek Kruszewski 1975 marki Markowi Biegacze mężczyźni
7088 Krzysztof Sieśkiewicz 1972 AnarchoRunners mężczyźni
7089 Antoni Hubner 1981 Hubner Team mężczyźni
7090 Mateusz Chełmiński 1983 Mati RUN mężczyźni
7091 Magdalena Łozińska 1989 Warszawa JacekBiega Running Team kobiety
7092 Robert Jastrzębski 1983 Warka KS START PUŁASKI WARKA mężczyźni
7093 Marek Rudnik 1975 Jałówka mężczyźni
7094 ALBERT PELEC 1986 NOWA WIEŚ Bieganie na Śniadanie Śmigiel mężczyźni
7095 Paweł Lenkiewicz 1986 Białystok Białystok Biega Team mężczyźni
7096 Przemysław Konieczny 1986 mężczyźni
7097 Adam Jakimiuk 1975 Pędzące Ślimaki Łosice mężczyźni
7098 Robert Kreczmański 1968 Dream Run mężczyźni
Top