Bison Ultra-Trail - 35 km (02.10) - Start list
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub Kategorie
3000 Mariusz Szcześniak 1978 Lone wolf mężczyźni
3001 Eliza Gawryluk-Korczak 1984 Józefosław kobiety
3002 Izabela Boroń 1975 kobiety
3003 Magdalena Różańska 1976 Warszawa kobiety
3004 Łukasz Zielinko 1987 Białystok Żuber Team mężczyźni
3005 Robert Warowny 1978 Łuków DZIKIE BORSUKI mężczyźni
3006 Marzena Liskiewicz 1982 Ożarów Mazowiecki kobiety
3007 Krzysztof Kiełczewski 1982 Białystok Biega Team mężczyźni
3008 Monika Coś 1976 Warszawa Swords Warsaw / Warsaw Run Club kobiety
3009 Dorota Jastrzębska 1975 Siedlce kobiety
3010 Piotr Łyszczak 1982 Bielany Wrocławskie mężczyźni
3011 Monika Nyżnyk 1982 kobiety
3012 Jarosław Plaszczak 1974 mężczyźni
3013 Bogumiła Plaszczak 1980 Piekielnie Zgrani kobiety
3014 Kamila Stobińska 1975 Warszawa kobiety
3015 Radosław Krawczyński 1985 Slow Jogging Olsztyn mężczyźni
3016 Jan Wawrzynkowski 1981 BARKOWICE PRZYPAŚNIKI mężczyźni
3017 Magdalena Zawadzka 1981 AKS Polonia Warszawa kobiety
3018 Marek Michalak 1983 Piduń mężczyźni
3019 Magda Michalak 1982 Grady kobiety
3020 Piotr Sapryk 1979 Węgrów Aktywni Węgrów mężczyźni
3021 Mariusz Domański 1978 Józefów Pater Matthaeus TEAM/Pawko Runner TEAM mężczyźni
3022 Dominika Mruczyńska 1972 kobiety
3023 Michał Wolf 1991 Warszawa mężczyźni
3024 Monika Hejduk 1976 Umcs Biega kobiety
3025 Aleksandra Bukowska 1979 Łódź kobiety
3026 Sylwia Bartosik 1980 Łódź Rysie kobiety
3027 Robert Maćkowiak 1986 Alvo Racing Team mężczyźni
3028 Kajetan Skajewski 1993 mężczyźni
3029 Andrzej Suwald 1961 JacekBiega Running Team mężczyźni
3030 Monika Baranowska 1980 Kościan Speed Feet’ 16 kobiety
3031 Yvonne Górska 1975 Łomianki Orange Polska S.A. kobiety
3032 Damian Szwalgin 1982 Slow Jogging Olsztyn mężczyźni
3033 Agnieszka Wiśniewska 1974 WKURW_TEAM kobiety
3034 Jarosław Boruta 1982 mężczyźni
3035 Katarzyna Monach 1980 3T Białystok kobiety
3036 Krystyna Paszek 1961 Grodzisk Maz Dogoń Grodzisk Mazowiecki kobiety
3037 Krystyna Pawelec 1953 Piastów Dogoń Grodzisk Mazowiecki kobiety
3038 Tomasz Markowski 1977 mężczyźni
3039 Joanna Pyrak 1987 Aegon Run kobiety
3040 Kamil Timoszuk 1985 Białystok mężczyźni
3041 Zbigniew Tomczak 1954 Altom Gniezno mężczyźni
3042 Klaudia Jezierska 1979 Łódź MajaPola kobiety
3043 Norbert Maculewicz 1987 Neuroshocked Szczecin mężczyźni
3044 Adam Joka 1983 mężczyźni
3045 Piotr Janiszewski 1980 mężczyźni
3046 Bartłomiej Bandosz 1979 Warszawa Biesiadniczo Biegowy K.S. ŁAWECZKA Wilanów mężczyźni
3047 Paweł Kaftański 1982 Gdańsk Ju&Mi Runner mężczyźni
3048 Patryk Moczulski 1993 Siemiatycze mężczyźni
3049 Arkadiusz Biskupski 1973 Lubań mężczyźni
3050 Mariusz Kilian 1971 Białystok mężczyźni
3051 Łukasz Odzinkowski 1979 Warszawa TriNegu mężczyźni
3052 Anna Czerniakiewicz 1979 Białystok Gladiators by RMF4RT kobiety
3053 Mateusz Piwnicki 1992 KS START PUŁASKI WARKA mężczyźni
3054 Dawid Groth 1990 Białystok mężczyźni
3055 Rafał Mirończuk 1976 MiGo mężczyźni
3056 Mateusz Marcinkiewicz 1991 Białystok mężczyźni
3057 Agnieszka Maliszewska 1970 Białystok Gladiators by RMF 4 Racing Team kobiety
3058 Katarzyna Ślubowska 1982 #RutkowskaTEAM kobiety
3059 jan dybczynski 1960 warszawa mężczyźni
3060 Jakub Kluziński 1976 Radom Kocham Radom mężczyźni
3061 Justyna Chudek 1978 Gubiny kobiety
3062 Anna Cisłak 1983 kobiety
3063 Tadeusz Lihs 1965 Łódź MISJONARZE KLARETYNI C.M.F. mężczyźni
3064 Dawid Falkowski 1992 Toruń mężczyźni
3065 Aleksandra Juda 1986 Warszawa LOTAMS kobiety
3066 Stella Bereda-Salczak 1981 Dziad i Baba kobiety
3067 Grzegorz Salczak-Bereda 1980 Dziad i Baba mężczyźni
3068 nina doskocz 1986 ZĄBKI kobiety
3069 Michał Kowalczyk 1983 mężczyźni
3070 Tomasz Kucharski 1980 Alvo Racing Team mężczyźni
3071 Katarzyna Mruczyńska-Pietruczanis 1976 Aktywni Węgrów/ Devi Himal Team kobiety
3072 Magdalena Jaworowska 1987 Olecko HirołSromy kobiety
3073 Kamil Pyrka 1984 PYRKA-MED mężczyźni
3074 Zbigniew Olszewski 1973 mężczyźni
3075 Jacek Giereło 1979 Klub Aktywnych parkrun Skórzec mężczyźni
3076 Marcin Zbigniew Rojewski 1985 Wola Prażmowska mężczyźni
3077 Ewa Popławska 1995 Białystok Biega Team kobiety
3078 Marcin Gadomski 1976 Warszawa mężczyźni
3079 Marcin Prędki 1981 Warszawa mężczyźni
3080 Mariola Mykieta-Grabowska 1975 Ząbki Idę po swoje kobiety
3081 Adam Bielawski 1978 mężczyźni
3082 Jan Czapliński 1982 Brwinów KOMOBIKE SCOTT mężczyźni
3083 Agnieszka Wojewódzka 1976 kobiety
3084 Tomasz Jadczuk 1975 Białystok Biega Team mężczyźni
3085 Robert Koseda 1973 Kartuzy Honey Badger mężczyźni
3086 Mariola Jasiul 1976 Legionowo kobiety
3087 Rafał Kuć 1981 Białystok mężczyźni
3088 Andras Czako 1981 mężczyźni
3089 Łukasz Kłos 1984 ASICSFrontRunnerPoland mężczyźni
3090 JAKUB ABRAMIUK 1984 adwokatuRUN Lublin mężczyźni
3091 Łukasz Krzyżanowski 1989 Lublin adwokatuRUN Lublin mężczyźni
3092 Maja Poźniak-Styczyńska 1990 Puławy DDC kobiety
3093 Izabela Ratkowska 1990 Warszawa kobiety
3094 Agnieszka Foryś 1980 ŁódźRunCrew/JakoTeam kobiety
3095 Magdalena Goliszek 1982 Opole Lubelskie Reha kobiety
3096 Joanna Marzec 1993 Łódź kobiety
3097 Darek Gocyla 1966 DARZYBÓRUNNER-ska mężczyźni
3098 Igor Kurdin 1970 Warszawa AmoHive mężczyźni
3099 Zbigniew Siedlaczek 1957 mężczyźni
3100 Ania Gołowicz 1988 kobiety
3101 Sebastian Jasiński 1974 Drzycim Honey Badger mężczyźni
3102 Bogdan Popielarczyk 1972 Dąbrówka 66 mężczyźni
3103 Andrzej Krysiak 1971 Dąbrówka mężczyźni
3104 Renata Jakubisiak 1981 AegonRun kobiety
3105 Weronika Pączek 1999 Wataha - Łączy nas bieganie kobiety
3106 Krzysztof Pawelczyk 1976 TNSCON TEAM mężczyźni
3107 Szymon Babkiewicz 1982 Lublin Lubelskibiegacz team mężczyźni
3108 Adam Kalisz 1983 Moc dzika i sarny styl mężczyźni
3109 Paweł Liszewski 1990 mężczyźni
3111 Kamil Bakun 1986 mężczyźni
3112 Anna Piotrowska 1973 kobiety
3113 Piotr Gałecki 1973 mężczyźni
3114 Małgorzata Wągrodzka 1981 Biała Podlaska Klub Biegacza Biała Biega kobiety
3115 Łukasz Siłuch 1984 mężczyźni
3116 Diana Siegień 1997 Bielsk Podlaski kobiety
3117 Ewa Mikołajczyk 1999 Biała Podlaska Kolarska Grupa Bialska kobiety
3118 Rafał Fiedorczuk 1987 Białystok mężczyźni
3119 Dariusz Pulkowski 1964 Ostróda Ostróda Runners mężczyźni
3120 Tomasz Korolczuk 1990 Białystok Thundebros mężczyźni
3121 Andrzej Korolczuk 1988 Thunderbros mężczyźni
3122 Michał Zamora 1989 Białystok Podium mężczyźni
3123 Jolanta Przybylska 1988 kobiety
3124 Magdalena Nawrot 1982 Warszawa Crossfit Ursus kobiety
3125 Marzena Turek 1976 Rozbiegany Piastów kobiety
3126 Mateusz Szewczyk 1987 Pater Matthaeus TEAM mężczyźni
3127 Henryka Dziewulska 1965 Rozbiegany Piastów kobiety
3128 Magda Nowacka 1972 Rozbiegany Piastow kobiety
3129 Marian Kozłowski 1955 Ozimek Żółwik Opole mężczyźni
3130 Leszek Grabowski 1964 Latchorzew Stare Babice Biegaja mężczyźni
3131 Dorota Markowska 1977 Rozbiegany Piastów kobiety
3132 Gerard Owczarek 1975 mężczyźni
3133 Teresa Organowska 1955 Olsztyn Slow Jogging Olsztyn kobiety
3134 Elwira Wiśniewska 1974 Olsztyn Slow Team Olsztyn kobiety
3135 Aleksandra Dziakiewicz 1970 Slow Jogging Olsztyn kobiety
3136 Kamil Pogorzelski 1997 Białystok mężczyźni
3137 Monika Król 1977 Warszawa Team ZabieganeDni kobiety
3138 Jowita Montewka De Valle 1980 Slow Jogging Siedlce kobiety
3139 Agnieszka Partyka 1972 Warszawa PGE Energetic Running kobiety
3140 ADRIAN BUCHMAN 1982 Włodawa KST Włodawa mężczyźni
3141 Basia Malec 1963 - kobiety
3142 Artur Tronkowski 1968 KOWALA STĘPOCINA mężczyźni
3143 Tadeusz Bielecki 1974 UKS Siódemka Rumia mężczyźni
3144 Damian Krasowski 1987 Białystok Białystok mężczyźni
3145 Arkadiusz Bojanowski 1983 Łódź mężczyźni
3146 Marcin Wlazło 1977 Grupa pościgowa mężczyźni
3147 Lidia Kobus-Dunaj 1985 Medicover Runners kobiety
3148 Robert Polak 1980 Białystok Biega Team mężczyźni
3149 Agnieszka TONNY Warda 1982 Lublin Sparta Lublin kobiety
3150 Sylwia Pepłowska 1980 Warszawa kobiety
3151 Mirek RZepka 1960 Warszawa Sportmaniacy mężczyźni
3152 Jacek Janczyk 1970 Tarnobrzeg Nordic Active mężczyźni
3153 Grzesiek Chuczun 1971 3T Białystok mężczyźni
3154 Paweł Wojtkowiak 1970 Radonie mężczyźni
3155 Krystyna Rzymowska 1969 kobiety
3156 Anna Krawczyńska 1983 Slow Jogging Olsztyn kobiety
3157 Agnieszka Polityło-Mazurkiewicz 1975 Płaska Sóweczki kobiety
3158 Agnieszka Krawczak 1984 Warszawa kobiety
3159 Agnieszka Fąfara 1979 Wiączyń Dolany 66A kobiety
3160 Jarosław Krawczak 1982 Warszawa mężczyźni
3161 Michał Hejza 1992 Poznan mężczyźni
3162 Karol Suchenek 1982 Łomianki mężczyźni
3163 Wojciech Stańczuk 1977 Warszawa Grupa Biegowa CHTMO mężczyźni
3164 Marzanna Święczkowska 1970 HirołSromy kobiety
3165 Krzysztof Dudek 1981 Olecko HirołSromy mężczyźni
3166 Renata Tula 1952 Mykmyk kobiety
3167 Dariusz Sidorczuk 1967 Białystok mężczyźni
3168 Izabela Wójcik 1981 Olsztyn Slow Joogging Olsztyn kobiety
3169 Patrycja Herbst 1981 Opacz-Kolonia kobiety
3170 Zbigniew Herbst 1981 Opacz-Kolonia mężczyźni
3171 Adrian Białas 1978 mężczyźni
3172 Sławomir Pełszyk 1971 mężczyźni
3173 Monika Pełszyk 1972 kobiety
3174 Grzegorz Dąbrowski 1980 Zambrów mężczyźni
3175 Adam Róg 1973 Biegam Bo Lubię Inowrocław mężczyźni
3176 Adam Dąbrowski 1987 ZAMBRÓW mężczyźni
3177 Karolina Słomczyńska 1992 Piastow Bema 2 m. 53 kobiety
3179 Anna Wojdak 1973 Piastów kobiety
3180 Agata Rudnicka 1969 Agata Rudnicka kobiety
3181 Robert Habiera 1971 mężczyźni
3182 Paweł Kucharek 1989 mężczyźni
3183 Marek Ubysz 1974 Warszawa Jacek Biega Running Team mężczyźni
3184 Marlena Drobot 1989 Białystok Białystok Biega Team kobiety
3185 Piotr Urbanowicz 1972 Zdrowa Micha mężczyźni
3186 Karol Radzikowski 1986 Warszawa mężczyźni
3187 Radosław Siatkowski 1992 Płock mężczyźni
3188 Maryna Smekalova 1989 68 kobiety
3189 Mariusz Leszczyński 1974 Brzesko mężczyźni
3190 Natasza Bianga 1977 Warszawa Team ZabieganeDni kobiety
3191 Dawid Muszkiet 1977 Dobre Aktywni Węgrów mężczyźni
3192 Jacek Fikus 1981 Biegambolubię Gubin mężczyźni
3193 Anna Witek-Kondrat 1974 Czemierniki BOCIANY kobiety
3194 Sławomir Facon 1980 Pędzące wiewióry mężczyźni
3195 Mariola Rokita 1983 Warsaw Swords Warsaw kobiety
3196 Monika Borzuta 1971 Slow Jogging Olsztyn kobiety
3197 Waldemar Gruchot 1975 mężczyźni
3199 Diana Iwańska 1976 Kielce RUN'N'FUN kobiety
3200 Grzegorz Iwański 1974 Kielce RUN'N'FUN mężczyźni
3201 Marlena Czyżewska 1967 kobiety
3202 Agnieszka Krzykwa 1965 kobiety
3203 Marcin Zakrzewski 1991 Płońsk FC Bulwary nad Wisłą mężczyźni
3204 Marcin Gostomczyk 1976 Chojnice Florian Chojnice mężczyźni
3205 Justyna Antończak 1991 Żółkiewka Krasnystaw Biega kobiety
3206 Andrzej Faszczewski 1975 Białystok mężczyźni
3207 Jolanta Księżak 1979 kobiety
3208 Ewa Andrzejewska-Sobieszek 1978 Warszawa Sport-Life-Balance kobiety
3209 Joanna Gawryło 1970 kobiety
3210 Agnieszka Giemza 1981 Kętrzyn Drużyna ML kobiety
3211 Dawid Frejtag 1987 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana mężczyźni
3212 Joanna Wiśniewska 1974 Białystok BIAŁYSTOK BIEGA TEAM kobiety
3213 Agnieszka Bryła-Cruz 1981 UMCS Biega kobiety
3214 Dariusz Reluga 1981 mężczyźni
3215 Kamil Kończyk 1985 Warszawa mężczyźni
3216 Tomasz Osiecki 1976 Chechło Drugie #HappyRunners mężczyźni
3217 Justyna Utko 1984 Białystok 3T Białystok kobiety
3218 Magdalena Moskwa 1982 kobiety
3219 Marek Giebułtowicz 1977 mężczyźni
3220 Radosław Łabudziński 1982 Warszawa AegonRun mężczyźni
3221 Tomasz Szpyt_Grzegórski 1978 Warszawa mężczyźni
3222 Jacek Bajer 1968 Parkrun Kalisz mężczyźni
3223 VITALII KISIL 1979 ParkrunKalisz mężczyźni
3224 Mariusz Skibiński 1976 Międzylesiaki mężczyźni
3225 Joanna Starzycka-Nogaj 1978 kobiety
3226 Wojciech Stasiak 1991 mężczyźni
3227 Maciej Kałach 1982 mężczyźni
3228 Małgorzata Stęplewska 1974 kobiety
3229 MARIUSZ KOŃKA 1971 BOGDAN TEAM mężczyźni
3230 magdalena sobczak 1972 łódź kobiety
3231 Monika Szreiter 1974 Pabianice kobiety
3232 Anna Walczak 1978 kobiety
3233 Adam Mamaj 1964 WarszawaBiega mężczyźni
3234 Magdalena Wrońska 1984 BIEGNIJ Z PROSERVICE kobiety
3235 Paweł Woźniak 1996 Za linią mety mężczyźni
3236 Marek Kalinowski 1978 Mińsk Mazowiecki Fundacja Piłka Jest Kobietą mężczyźni
3237 Marcin Palacz 1977 Optima Cardio mężczyźni
3238 Kamil Wysocki 1983 Pruszków mężczyźni
3239 Karolina Kozłowska-Kawycz 1973 Komorów Rozbiegane Michałowice kobiety
3240 Anna Kapłon 1977 kobiety
3241 Monika Hryniewicka 1984 Rozbiegany Piastów kobiety
3243 Paweł Jaroszewski 1987 Żyrardów mężczyźni
3244 Piotr Dembkowski 1966 Cekanowo Samotny Wilk mężczyźni
3245 Katarzyna Gabrylewicz 1976 Warszawa Uniqa Running Team kobiety
3246 Urszula Białecka 1984 Warszawa Uniqa Running Team kobiety
3248 Piotr Książek 1991 Mińsk Mazowiecki Uniqa Running Team mężczyźni
3249 Paweł Rudnik 1992 UNIQA Running Team mężczyźni
3250 Sylwia Kapusta 1982 Uniqa Running Team kobiety
3251 Marcin Brzozowski 1978 Nidzica mężczyźni
3252 Marlena Brzozowska 1979 Nidzica kobiety
3253 Zbyszek Zamorski 1976 RADOM PYRKA-MED mężczyźni
3254 Piotr Giegżno 1965 mężczyźni
3255 Paweł Jurczyk 1990 Łomża mężczyźni
3256 Robert Modzelewski 1980 Zambrów mężczyźni
3257 Pawel Wróbel 1979 mężczyźni
3258 Zofia Chądzyńska 1963 Płock Noname kobiety
3259 Jacek Delekta 1986 Warszawa mężczyźni
3260 Robert Kołtunowicz 1982 Stary Sopot BIAŁOBRZESKIE MORSY mężczyźni
3261 Adam Sapierzyński 1984 mężczyźni
3262 Piotr Radzki 1985 Warszawa WesołaBiega mężczyźni
3263 Sebastian Kowalski 1981 Zielonka mężczyźni
3264 michal golebiowski 1977 mężczyźni
3265 Agata Matyjasek 1975 Rozbiegany Piastów kobiety
3266 Krzysztof Łoś 1959 SBRT mężczyźni
3267 Krzysztof Gabrylewicz 1977 Supraśl mężczyźni
3268 Aleksandra Borczyńska-Głomska 1984 kobiety
3269 Paweł Kaczor 1984 mężczyźni
3270 Jakub Boratyński 1990 Kraków mężczyźni
3271 Monika Waśniewska 1982 Wybiegaj Siebie kobiety
3272 Agnieszka Kalinowska 1974 #RutkowskaTEAM kobiety
3273 Jacek Poplawski 1975 Adidas Runners Warsaw mężczyźni
3274 Paweł Szatyłowicz 1990 Białystok mężczyźni
3275 Monika Guzik 1982 Biała Podlaska kobiety
3276 Ewa Kleniewska 1987 Grabowka kobiety
3277 Marcin Kociakowski 1982 Grabówka mężczyźni
3278 Wojciech Cielecki 1982 Łódź mężczyźni
3279 Paweł Wiśniewski 1971 Łomiankowska Grupa Biegowa mężczyźni
3280 Sylwia Florczak 1974 Szakale Bałut kobiety
3281 Ewa Markowska 1981 Szakale Bałut kobiety
3282 Marcin Markowski 1979 Szakale Bałut mężczyźni
3283 Kamil Kacprzak 1984 Płochocin GBY mężczyźni
3284 Tomasz Skoczek 1977 Kielce TNSCON TEAM mężczyźni
3285 Olga Brodawka 1988 Szakaron Makaron kobiety
3286 Marta Wolak 1977 Białystok kobiety
3287 Emil Chodowiec 1982 mężczyźni
3288 Renata Morzejko 1973 Slow Jogging Olsztyn kobiety
3289 Norbert Suliński 1987 Białystok TTPSC Running Family mężczyźni
3290 Maciej Zwierzchowski 1978 Kuźnia Triathlonu mężczyźni
3291 Krzysztof Czajkowski 1990 Białystok mężczyźni
3292 Magdalena Kocot 1981 Meta Nadarzyn kobiety
3293 Joanna Kabala 1979 Otwock CMKP Team kobiety
3294 Jarosław Wulnikowski 1992 Poznań mężczyźni
3295 EWELINA KORGUL 1986 OLSZTYN SLOW JOGGING OLSZTYN kobiety
3296 Beata Maciejewska 1986 Byledoprzoduq kobiety
3297 Urszula Górczak 1976 Jabłonna I love Przylesie kobiety
3299 Ewa Pazuła 1988 KB Wyszków kobiety
3300 Bartek Żakowski 1977 Samotny Wilk McQuade mężczyźni
3302 Marcin Krahel 1986 Łochów mężczyźni
3303 Barbara Litwin 1983 STOPA SŁUPSK/3FALE TEAM kobiety
3304 Katarzyna Szopiak 1980 Jabłonna I LOVE PRZYLESIE kobiety
3305 Grzegorz Boś 1981 Ciastki Running Team mężczyźni
3306 Patryk Pszczołak 1993 Białystok mężczyźni
3308 Kamila Latosinska 1987 Gdynia Osowa biega kobiety
3310 Beata Żebrowska 1970 Run CREW Ostrołęka kobiety
3311 Marcin Wojtkowiak 1982 Czerwonak Biega mężczyźni
3312 Mariusz Surman 1989 Dzikie Mustangi mężczyźni
3313 Norbert Lewczuk 1983 Biegacze Pomagacze/Edyta Lewandowska team mężczyźni
3314 Łukasz Sikorski 1978 K2 Running Team mężczyźni
3315 Krzysztof Pustułka 1980 KW Toruń mężczyźni
3316 Bogdan Rudziński 1973 Białystok Białystok Biega Team mężczyźni
3317 Jacek Rowicki 1971 Nieporęt Ultra KSP mężczyźni
3318 Maciej Kuczyński 1988 mężczyźni
3319 Filip Ślęczek 1992 mężczyźni
3320 Mariusz Puchała 1974 Warszawa Naprzód Młociny mężczyźni
3321 Grzegorz Hruświcki 1988 mężczyźni
3322 Piotr Adamiak 1974 Warszawa Biegam z IDEA KUCHNI mężczyźni
3323 piotr tyszko 1983 Tysio Tur mężczyźni
3324 Tomasz Ignaczuk 1981 Aluline Zambrów mężczyźni
3325 Mariusz Smulewicz 1974 Jabłonna mężczyźni
3326 Paweł Wojciechowski 1971 Warszawa mężczyźni
3327 Tomasz Góralczyk 1976 Warszawa mężczyźni
3328 Dawid Dudek 2002 mężczyźni
3329 Wioletta Kozdrój 1975 GRODZISK MAZOWIECKI Dogoń Grodzisk Mazowiecki kobiety
3330 BEATA BŁOCH 1967 kobiety
3331 Edyta Lubowicka 1982 Białystok Białystok Biega Team kobiety
3332 Agata Mrozowska-Klajnert 1986 nie poddam Cię kobiety
3333 MONIKA NOWOSIELSKA 1976 #RutkowskaTEAM kobiety
3334 Marcin Frątczak 1974 mężczyźni
3335 Agnieszka Olszewska 1982 BUT Barczewo kobiety
3336 Łukasz Szramowski 1984 BUT Barczewo mężczyźni
3337 Krzysztof Baranowski 1989 mężczyźni
3338 Piotr Wiecki 1986 mężczyźni
3339 Leszek Brzozowski 1980 mężczyźni
3340 MACIEJ GRĄDZKI 1978 mężczyźni
3341 Karolina Mrowińska 1992 kobiety
3342 Walenty Gryciuk 1969 mężczyźni
3343 Piotr Kozłowski 1984 mężczyźni
3344 Jolanta Jedruchniewicz 1983 Adidas Runners Warsaw kobiety
3345 Urszula Kuprianowicz 1981 kobiety
3346 Paweł Matwiejczuk 1995 Akademia Wojsk Lądowych mężczyźni
3347 Małgorzata Szczawińska 1980 kobiety
3348 Grzegorz Szczawiński 1978 mężczyźni
3349 Łukasz Taraszkiewicz 1987 Białystok 3T Białystok mężczyźni
3350 Monika Taraszkiewicz 1986 Białystok Pędzące Ślimaki Łosice kobiety
3351 Tomasz Zacharkiewicz 1981 Zachary mężczyźni
3352 Katarzyna Woźniak 1997 Parkrun Ogród Saski Lublin kobiety
3353 Marek Woźniak 1972 akm promilek mężczyźni
3354 Małgorzata Mazurek 1981 AKM Promilek kobiety
3355 Sebastian Sumorek 1978 mężczyźni
3356 Przemysław Zaczek 1981 mężczyźni
3357 Rafał Rodak 1978 Bemowo Biega mężczyźni
3358 Kamil Kleszczewski 1990 Białystok mężczyźni
3359 Karol Kleszczewski 1984 mężczyźni
3360 Dorota Stańczuk 1969 Slow Jogging Siedlce kobiety
3361 Anna Myga 1984 kobiety
3362 Anna Kaczorowska 1969 Slow jogging Siedlce kobiety
3363 Rafał Czupryński 1982 mężczyźni
3364 Artur Sierzputowski 1975 AS-AB mężczyźni
3365 Adriana Radziwonowicz 1978 CMKP kobiety
3366 Sebastian Kowalczyk 1980 ALEX OPTIMA Team mężczyźni
3367 Marcin Gaiński 1976 KLEOSIN Zabiegani rodzice mężczyźni
3368 Agata Kwasiżur 1983 kobiety
3369 Agnieszka Przech-Fus 1967 Lublin Mrozek Tri Team / UMCS biega kobiety
3370 Marek Choma 1976 Skrzeszew E Pędzące Leniwce mężczyźni
3371 Błażej Pichal 1987 mężczyźni
3372 Piotr Krysiak 1981 Stajnia Beverly mężczyźni
3373 Tomasz Kil 1981 3T Białystok mężczyźni
3374 Janusz Facon 1967 mężczyźni
3375 Bartłomiej Sobolewski 1958 mężczyźni
3376 Joanna Orłowska 1979 kobiety
3377 Emilia Mendygrał 1978 Biegowy Wariat Running Team kobiety
3378 Martyna Minda 1994 Warszawa kobiety
3379 Olga Miszkiewicz-Górecka 1991 Vege Runners kobiety
3380 Malwina Ślubowska 1984 Płock Rutkowska Team kobiety
3381 Alaa Ali 1989 mężczyźni
3382 Małgorzata Niewiadomska 1983 Żyrardów Run de Girard kobiety
3383 Tomasz Grad 1978 MARKOWI BIEGACZE mężczyźni
3384 Ewa Guszcza 1974 Markowi Biegacze kobiety
3385 Andrzej Rydzewski 1973 ARH+ architekt Andrzej Rydzewski mężczyźni
3386 Paweł Nowakowski 1992 LZS Makoszyn mężczyźni
3387 Marek Bojarun 1983 Zdrowo pobiegany mężczyźni
3388 Wojciech Bogdański 1995 mężczyźni
3389 Alina Juskowiak 1983 #biegiemwlas kobiety
3390 Krzysztof Wilusz 1981 STOPA Słupsk mężczyźni
3391 Wojciech Grabiński 1994 #biegiemwlas mężczyźni
3392 Kamila Spalińska 1978 Spartanie Dzieciom kobiety
3393 Artur Grajewski 1982 Spartanie Dzieciom mężczyźni
3394 Ewelina Rybaczuk 1984 kobiety
3395 Agata Misiak 1992 Widłorogi kobiety
3396 Justyna Smolska 1991 Białostocka Sekta Biegaczy kobiety
3397 Bartosz Lipiński 1985 mężczyźni
3398 Hubert Lipiński 1985 KS Kanałek mężczyźni
3399 Krzysztof Woch 1980 Widłorogi mężczyźni
3400 Edyta Korczak 1991 Osiem! kobiety
3401 Grzegorz Kraśnicki 1975 mężczyźni
3402 Magdalena Bak 1978 Rozbiegany Piastow kobiety
3403 Matylda Młocka-Gorczyńska 1985 kobiety
3404 Bogusława Śliwowska 1991 kobiety
3405 Marek Matys 1967 - mężczyźni
3406 Justyna Terlecka 1982 kobiety
3407 Marcin Gryc 1976 3T Białystok mężczyźni
3408 Bartosz Grube 1986 Gdynia SUT - Straszyn Ultra Team mężczyźni
3409 Monika Królikowska 1981 kobiety
3410 Karol Partyka 2000 mężczyźni
3411 Tomasz Orliński 1979 BHP ORLINSCY mężczyźni
3412 Anna Wiazowska 1992 Palę wrotki kobiety
3413 Hubert Węglarz 1986 RunForrestRun mężczyźni
3414 Wojciech Gorczyński 1985 mężczyźni
3415 Joanna Podolak 1982 Biegam bo lubię Ostrołęka kobiety
3416 Rafał Stepanczenko 1981 Białystok Białystok Biega Team mężczyźni
3417 Maciej Nalazek 1986 MKB DREPTAK mężczyźni
3418 Artur Jagieliński 1988 Ks start Pułaski Warka mężczyźni
3419 Piotr Domański 1981 Run de Girard mężczyźni
3420 Paweł Szczepański 1981 Run de Girard mężczyźni
3421 Piotr Bączek 1982 mężczyźni
3422 Leszek Kretowicz 1977 Run Rorrest Run mężczyźni
3423 Joanna Odolczyk 1965 kobiety
3424 Przemysław Wanowski 1985 KRWIOBIEG(anie) Zielona Góra mężczyźni
3425 Andrzej Skrzyński 1971 KS Staszewscy mężczyźni
3426 Kamil Zagdański 1988 mężczyźni
3427 Piotr Kołosowski 1982 Warszawa Kung Fu Panda Team mężczyźni
3428 Radoslaw Trymucha 1975 Warszawa mężczyźni
3429 Katarzyna Kaczor 1994 kobiety
3430 Jacek Łowczak 1983 Team ZabieganeDni mężczyźni
3431 Magdalena Jasińska 1974 kobiety
3432 Monika Szymborska 1976 Team Zabiegane Dni kobiety
3433 ALICJA KWIATKOWSKA 1982 Gdańsk MAŁE LWY kobiety
3434 Renata Korzeniecka - Bączek 1976 Krucza Team Wasilków kobiety
3435 Tomasz Rzyszkiewicz 1973 Pędzace Leniwce mężczyźni
3436 Magdalena Warakomska 1986 #biegamynaostro kobiety
3437 Joanna Rubanik 1987 Run de Girard kobiety
3438 Marcin Stachowiak 1991 #biegiemwlas mężczyźni
3439 Paweł Landzberg 1986 Klub Januszów Lekkoatletyki mężczyźni
3440 Anna Maszkowska 1973 kobiety
3441 Rafał Maszkowski 1973 mężczyźni
3442 Robert Klimczak 1971 Jednorożec Robi Co Może mężczyźni
3443 Maciej Maryszczak 1979 Adidas Runners Warsaw mężczyźni
3444 Magdalena Maryszczak 1980 Adidas Runners Warsaw kobiety
3445 Izabela Sowa 1979 Rozbiegane Michałowice kobiety
3446 Martyna Sakowicz 1995 Białystok Biega Team kobiety
3447 Emilia Stachowiak 1987 Poznań #biegiemwlas kobiety
3448 Lucyna Okolus 1983 Klub biegacza Mila kobiety
3449 Tomasz Kluza 1982 Poznań Night Runners | Sii Running Team mężczyźni
3450 Małgorzata Szerszeń 1978 Piaseczno Piaseczno Running kobiety
3451 Michał Truskolas 1975 Łódź Epicki Bison mężczyźni
3452 Ilona Truskolas 1973 Łódź Epicki Bison kobiety
3453 Piotr Janczarski 1978 mężczyźni
3454 Bartosz Goyke 1980 mężczyźni
3455 Dariusz Białek 1972 Szakale Bałut mężczyźni
3456 Albert Dubij 1976 Ogrodniczki Białystok Biega Team mężczyźni
3457 Stephane Decressac 1978 Try2tri mężczyźni
3458 Paweł Grządziel 1969 Adidas Runners Warsaw mężczyźni
3459 Piotr Kunka 1983 Team ZabieganeDni mężczyźni
3460 Paweł Sobota 1985 mężczyźni
3461 Renata Michałowska 1977 OSTROŁĘKA bbl OSTROŁĘKA kobiety
3462 Kuba Mosoń 1981 Baniocha mężczyźni
3463 Zbigniew Okolus 1973 Klub biegacza Miła mężczyźni
3464 Jakub Chorzępa 1979 mężczyźni
3465 Andrzej Kochaniak 1982 Gwiezdna Flota Galaktyki K... mężczyźni
3466 Piotr Chara 1984 mężczyźni
3467 ADAM JAGODA 1966 FUCHS OIL TEAM mężczyźni
3468 Tomasz Kałowski 1964 mężczyźni
3469 Paweł Juszczuk 1986 Po Bieganiu Zawsze Piwo mężczyźni
3470 Maciej Niepsuj 1974 Warszawa mężczyźni
3471 Ania Napiórkowska 1979 Ostrołęka kobiety
3472 Jacek Kędziora 1977 Śmigiel Bieganie na Śniadanie Śmigiel mężczyźni
3473 Łukasz Duszyński 1991 Nowa Wieś Bieganie na Śniadanie Śmigiel mężczyźni
3474 Anna Tołoczko-Pasek 1988 szakaron - makaron kobiety
3475 Michał Korzeniecki 1991 MODESTE SPORTS TEAM mężczyźni
3476 Urszula Grodzka 1983 3T Białystok kobiety
3477 Przemysłw Grodzki 1982 3T mężczyźni
3478 Krzysztof Bukowski 1973 Vege Runners mężczyźni
3479 Anna Tucharz 1977 Adidas Runners Warsaw kobiety
3480 Sebastian Tucharz 1973 mężczyźni
3481 Katarzyna Szarkowska-Ludew 1975 3T Białystok kobiety
3482 Michał Sobczyk 1986 Warszawa mężczyźni
3483 Rafał Rygielski 1974 Lubicz Górny mężczyźni
3484 Tomasz Figatowski 1984 18 Pułk Rozpoznawczy mężczyźni
3485 Dawid Lutostański 1995 18 Pułk Rozpoznawczy mężczyźni
3486 Bożena Waszczyszyn 1978 I love Przylesie kobiety
3487 Andrzej Orzechowski 1978 mężczyźni
3488 Mateusz Florczak 1992 mężczyźni
3489 Michał Zdunek 1979 Bezprądowy Klub Biegowy mężczyźni
3490 Adam Wiński 1981 mężczyźni
3492 Sławek Miksa 1968 mężczyźni
3493 Marcin Rafalski 1974 Warszawa mężczyźni
3494 Maciej Biś 1972 Strusie biegną do końca mężczyźni
3495 Izabela Kowalewska 1980 Piaseczno Running kobiety
3496 Joanna Osiecka 1979 kobiety
3497 Piotr Brejnak 1978 DrTusz Biega mężczyźni
3498 Krzysztof Dzieduszow 1981 DrTusz Biega mężczyźni
3499 Joanna Rysiawa 1977 ESK kobiety
3500 Agnieszka Ciborska 1973 BWRT kobiety
3501 Adriana Jarczyńska 1984 Białystok kobiety
3502 Marcin Moczydłowski 1982 FC Bulwary / Primulator Run Team mężczyźni
3503 Ryszard Boroń 1960 mężczyźni
3504 Marta Błaszczyk 1986 kobiety
3505 Daniel Samojlik 1980 Pędziwiatr Białystok mężczyźni
3506 Zbigniew Zięba 1969 Nadarzyn Meta Nadarzyn kobiety
3507 Łukasz Kierus 1975 TaniaKsiazka.pl mężczyźni
3508 Aga Skolimowska 1978 TRI AMO kobiety
3509 Michał Nasiadka 1993 Power Training mężczyźni
Top