Bison Ultra-Trail - 16 km (03.10) - Start list
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub Kategorie
1000 Mateusz Zapieraczyński 1991 Rzgów Razem Trenujemy Sport mężczyźni
1001 Edyta Piotrowska 1977 Warszawa kobiety
1002 Krzysztof Cieniuch 1978 Warszawa OSTRY CIEŃ MGŁY mężczyźni
1003 Bartosz Czapiński 1972 Siedlce Crossfit Siedlce mężczyźni
1004 Aleksander Kobecki 1980 Warszawa mężczyźni
1005 Magdalena Różańska 1976 Warszawa kobiety
1006 Jerzy Kuśpit 1961 Lublin mężczyźni
1007 Edyta Burgs 1975 Siedlce TeamCFSrun kobiety
1008 Maciej Dakowicz 1981 Warszawa Deloitte Adventure Team mężczyźni
1009 Jarosław Babiński 1962 Grabówka Szybcy Tetrycy mężczyźni
1010 Adam Kozłowski 1991 Białystok mężczyźni
1011 Weronika Weronika 1980 Dobroń RYSIE kobiety
1012 Jakub Faszcza 1989 Warszawa mężczyźni
1013 Marcin Polański 1990 Warszawa mężczyźni
1014 Wioleta Drażba 1988 EŁK kobiety
1015 Zdzisław Stefanowicz 1968 Białystok mężczyźni
1016 Adam Aleksiejuk 1978 Warszawa mężczyźni
1017 Marta Kowalska 1982 Zielonka Zielonka Biega kobiety
1018 Tomasz Jakimiec 1980 Białystok mężczyźni
1019 Krzysztof Weka 1985 Białystok BBT mężczyźni
1020 Magdalena Zaborowska Krakowiak 1978 Granowo kobiety
1021 Wiesław Prosiński 1954 Łódź mężczyźni
1022 Jerzy Gudalewski 2004 Białystok Podlaski Klub Sportowy "Na Szczyt" mężczyźni
1023 Anna Marianna Gudalewska 1970 Białystok Podlaski Klub Sportowy "Na Szczyt" kobiety
1024 Rafał Maksimiuk 1987 Białystok mężczyźni
1025 Daniel Olejarnik 1981 SHM mężczyźni
1026 Paweł Bojar 1976 Warszawa mężczyźni
1027 Monika Podbielska 1979 Białystok kobiety
1028 Szymon Kopko 1988 Białystok mężczyźni
1030 Jakub Linkowski 1982 Janinów Wataha - łączy nas bieganie mężczyźni
1031 Radosław Saganek 1980 Ciechanów DSO.pl Ciechanów mężczyźni
1032 Michał Saganek 1982 Kargoszyn Dso.pl mężczyźni
1033 Michał Woliński 1988 Ciechanów DSO.PL Ciechanów mężczyźni
1034 Dominik Hikiert 1980 Ciechanów Dso.pl mężczyźni
1035 Monika Śliwińska 1986 Skrybicze Crossfit Białystok kobiety
1036 Mariusz Truchan 1976 Żytkiejmy Wilki Puszczy Rominckiej mężczyźni
1037 Dorota Witczak 1968 Psarskie Runner’s Power kobiety
1038 Tamara Bandosz 1979 Warszawa Biesiadniczo Biegowy K.S. ŁAWECZKA Wilanów kobiety
1039 Izabela Szlendak-Becek 1978 Warszawa Biesiadniczo Biegowy K.S. ŁAWECZKA Wilanów kobiety
1040 Jakub Bęcek 1979 Warszawa BBKS ŁAWECZKA Wilanów mężczyźni
1041 Katarzyna Doner 1980 Warszawa kobiety
1042 Lidia Kopeć 1987 Mińsk Mazowiecki MKB DREPTAK kobiety
1043 Urszula Roj-Rojewska 1972 Białystok kobiety
1044 Rafał Bąk 1975 Olecko mężczyźni
1045 Robert Jurski 1982 WŁADYSŁAWOWO DSO.pl mężczyźni
1046 Marcin Łukaszewski 1980 Ciechanów Marcin Łukaszewski mężczyźni
1047 Tadeusz Siemionko 1981 Ciechanów mężczyźni
1048 Anna Pilewska 1970 Warszawa kobiety
1049 Agnieszka Ogonowska 1974 Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny kobiety
1050 Andrzej Parchomiuk 1972 Chotyłów mężczyźni
1051 Ewa Wiesławska 1973 Białystok kobiety
1052 Emilia_Diana Kościesza 1983 Targówka Mińsk Mazowiecki kobiety
1053 Elżbieta Wiszenko 1958 Białystok Bbl Białystok kobiety
1054 Kasia Jaszczuk 1982 Warszawa kobiety
1055 Katarzyna Kosiacka 1966 Spała kobiety
1056 Katarzyna Nowaczyńska 1976 WARSZAWA Team ZabieganeDni kobiety
1057 Dominik Stępniewski 1998 Warszawa Trimasters mężczyźni
1058 Jacek Podkański 1981 Sulejówek mężczyźni
1059 Joanna Bulińska 1990 Szczecin kobiety
1060 Przemysław Poselt 1988 Łódź mężczyźni
1061 Karolina Ogonowska 1998 Zwoleń kobiety
1062 Tomasz Budny 1973 Warszawa - mężczyźni
1063 Saturnin Szczepański 1966 Jabłonna runners team Jabłonna mężczyźni
1064 Karolina Katner 1989 Lucynów Duży kobiety
1065 Tomek Adamski 1978 Ciasne Filmowe Podlasie Atakuje mężczyźni
1066 Krzysztof Gajewski 1976 Warszawa OFS-Oficjalni Fanatycy Smogu mężczyźni
1067 Dominik Wołosik 1989 Białystok dziki mężczyźni
1068 Monika Bińczarska 1981 WŁOCŁAWEK WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK kobiety
1069 Marek Falkowski 1978 Białystok st4.pl mężczyźni
1070 Magdalena Gołos 1974 TriGo Gdynia kobiety
1071 Natalia Gołos 2000 TriGo Gdynia kobiety
1072 Michał Gołos 1971 TriGo Gdynia mężczyźni
1073 Michał Małek 1981 mężczyźni
1074 Bogusia Darda 1975 Białystok kobiety
1075 Radek Darda 1974 Białystok mężczyźni
1076 Ilona Mielczarek 1978 Łódź Rysie kobiety
1077 Andrzej Wanowski 1957 Nowy Dwór Mazowiecki ROZBIEGAMY NOWY DWÓR mężczyźni
1078 Ewelina Oszmian 1984 Białystok kobiety
1079 Monika Sierocińska 1976 Siedlce CrossFit Siedlce kobiety
1080 Robert Sierociński 1976 Siedlce CrossFit Siedlce mężczyźni
1081 Anna Gołębiewska 1988 Białystok kobiety
1082 Monika Ejzemberg 1976 Łódź Biegnięte laski kobiety
1083 Monika Kuchta 1979 Łódź kobiety
1084 Paweł Kozłowski 1982 Waliły-Stacja Pilkington Metal mężczyźni
1085 Wojciech Kuklicz 1983 Białystok Pilkington Metal mężczyźni
1086 Łukasz Klepacki 1992 Białystok Pilkington metal mężczyźni
1087 Zbigniew Chojnowski 1976 Białystok Pilkington metal mężczyźni
1088 Justyna Kardasz 1988 Białystok kobiety
1089 Anna Garncarek 1983 Rosanów kobiety
1090 Łukasz Jurkowski 1981 Legnica GOLD FINACE TEAM mężczyźni
1091 Miłosz Kudłacz 1991 Legnica GOLD FINACE TEAM mężczyźni
1092 Remigiusz Nowak 1977 Legnica GOLD Finance Team mężczyźni
1093 Mateusz Dłubak 1986 Leszno GOLD Finance Team mężczyźni
1094 Katarzyna Smuga 1985 Zaręby kobiety
1095 Marek Białkowski 1984 Białystok otobiałystok.pl mężczyźni
1096 WOJCIECH ADAMSKI 1963 GIŻYCKO mężczyźni
1097 Karol Osica 1993 Karczew Dostojne Chłopaki mężczyźni
1098 Mateusz Trzaskowski 1993 Dostojne Chlopaki mężczyźni
1099 Maciej Kacprzak 1983 Warszawa Refuj Bukszpryt!!! mężczyźni
1100 Artur Chimicz 1976 Biała Podlaska mężczyźni
1101 Malgorzata Komar 1978 Siedlce CFS kobiety
1102 Ewa OCHOCKA 1978 ŁÓDŹ kobiety
1103 Tomasz Tyszka 1977 Bialystok Gardzielewski running team/18pulk rozpoznawczy mężczyźni
1104 Małgorzata Kwiatkowska 1978 Warszawa kobiety
1105 Daniel Kossakowski 1981 Lublin mężczyźni
1106 Elżbieta Ołdytowska 1966 Czarna Białostocka Grupa Biegowa Czarna Białostocka kobiety
1107 Iwona Kochman 1963 Warszawa Vege Runners kobiety
1108 Karolina Pośnik 1988 Luborzyca kobiety
1109 Monika Kupryjaniuk 1980 Warszawa Tripowscy.pl kobiety
1110 Ewa Kruszewska 1976 Marki Markowi Biegacze kobiety
1111 Maria Bogdzio 1989 Ełk kobiety
1112 Paulina Zwierzyńska 1984 Sochaczew kobiety
1113 Magdalena Dziwisińska 1966 Żarki kobiety
1114 Roman Ciepły 1963 Poznań mężczyźni
1115 Rafał Golec 1990 KAPS Skórzec & Zbucki RUCH &Iwonex Drukarnia mężczyźni
1116 Bożena Mądry 1969 BIałystok 3T kobiety
1117 Dorota Ciunczyk 1978 Białystok 3T kobiety
1118 Jolanta Mozyrska 1998 Bialystok Delta szwadron super cool komando wilków alfa kobiety
1119 Maciej Kościesza 1984 Targówka mężczyźni
1120 Magdalena Kozłowska 1981 Konin kobiety
1121 MACIEK Arciszewski 1985 Białystok mężczyźni
1122 Stanisław Sałamacha 1956 Biała Podlaska Biała Biega mężczyźni
1123 Katarzyna Szumańska-Kalisz 1984 Warszawa Moc dzika i sarny styl kobiety
1124 Mariusz Czykwin 1984 Grabówka mężczyźni
1125 Cezary Wróbel 1978 BIAŁYSTOK mężczyźni
1126 Zbigniew Murawski 1964 Falczewo Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny mężczyźni
1127 Beata Szpernal 1964 Płock kobiety
1128 Marta Czemiel-Miękisz 1978 Białystok kobiety
1129 Andrzej Szumowski 1971 Białystok Białystok Biega Team mężczyźni
1130 Łukasz Zaniewicz 1976 Biała Podlaska Klub Biegacza Biała Biega mężczyźni
1131 Aleksandra Hordejuk-Gryczka 1972 Biała Podlaska KB Biała Biega kobiety
1132 Jędrzej Szumowski 2004 Białystok Białystok Biega Team mężczyźni
1133 Maja Kamińska 1983 Warszawa kobiety
1134 Krzysztof Grono 1975 Fiukówka V-Max Adamów mężczyźni
1135 Bogdan Korniluk 1954 Biała Podlaska Klub Biegacza Biała Biega mężczyźni
1136 Krzysztof Borko 1988 Dąbrowa Białostocka mężczyźni
1137 Leszek Borkowski 1966 NoWi Siedlce - NW Wschód mężczyźni
1138 Janusz Florczyk 1979 Sulejówek mężczyźni
1139 Aleksander Skrzypczak 1986 Wyszków KB Wyszków mężczyźni
1140 Marcin Kalinko 1977 Choroszcz UKA mężczyźni
1141 Arkadiusz Niedźwiecki 1987 Białystok - mężczyźni
1142 Piotr Krasuski 1992 Siedlce Crossfit siedlce mężczyźni
1143 Magdalena Buchman 1984 Włodawa KST Włodawa kobiety
1144 Ireneusz Mróz 1974 Grabowo mężczyźni
1145 Kamil Wróbel 1984 Siedlce Crossfit Siedlce mężczyźni
1146 Robert Sobiech 1974 mężczyźni
1147 Gabriela Mróz 1993 Jedlicze MUKS PODKARPACIE JEDLICZE / PAWKO RUNNER TEAM kobiety
1148 Karol Berent 1993 Białystok mężczyźni
1149 Edyta Pniewska 1976 Warszawa Duklanowski Team kobiety
1150 MARCIN PIELECKI 1978 BIAŁYSTOK CFB mężczyźni
1151 Dorota Mozyrska 1968 Białystok Delta szwadron super cool komando wilków alfa kobiety
1152 Maciej Buda 1975 Ożarów Mazowiecki mężczyźni
1153 Joanna Zaniewicz 1976 Biała Podlaska Klub Biegacza Biała Biega kobiety
1154 MARCIN GRYCZKA 1975 KB BIAŁA BIEGA mężczyźni
1155 Colm McGivern 1972 Warszawa Warsaw International Tri Club mężczyźni
1156 Krzysztof Garkowski 1977 Sobolewo mężczyźni
1157 Paweł Bachanowski 1980 Konin mężczyźni
1158 Arkadiusz Machaj 1984 Olsztyn mężczyźni
1159 Sylwester Soroczyński 1977 Siedlce TEAMCFSRUNCREW mężczyźni
1160 Teresa Organowska 1955 Olsztyn Slow Jogging Olsztyn kobiety
1161 Michał Kucharski 1983 Bełchatów 32 Baza Lotnictwa Taktycznego mężczyźni
1162 Katarzyna Budnik 1975 Sochaczew kobiety
1163 Anna Bronisz 1982 Sulejówek Rozbiegany Sulejówek kobiety
1164 Mateusz Bielecki 1995 Wieliszew mężczyźni
1165 Agnieszka Płońska 1979 Warszawa kobiety
1166 Iwona Szostak 1983 Warszawa kobiety
1167 Klaudia Kowalczyk 1980 Warszawa Team ZabieganeDni kobiety
1168 Ewa Sierzputowska 1966 Warszawa Sie_Biega kobiety
1169 Krzysztof Kozłowski 1992 Brańsk mężczyźni
1170 Krzysztof Gadziński 1984 Białystok mężczyźni
1171 Dariusz Jurkowski 1984 Legnica GOLD FINANCE TEAM mężczyźni
1172 Edyta Szepietowska 1978 Warszawa Duklanowski Team kobiety
1173 Agnieszka Łukowska 1977 Warszawa Duklanowski Team kobiety
1174 Tadeusz Bielecki 1974 Rumia UKS Siódemka Rumia mężczyźni
1175 Kornelia Nowicka-Bielecka 1974 Rumia UKS Siódemka Rumia kobiety
1176 Agnieszka Wdowińska 1981 Warszawa kobiety
1177 ŁUKASZ MATYŃKA 1983 GÓRA mężczyźni
1178 Sebastian Domaniecki 1980 Legnica GOLD Finance Team mężczyźni
1179 Marta Kotyczka 1997 Siemianowice Śląskie Zakręceni kobiety
1180 Aneta Piędzio 1980 Włodawa kobiety
1181 Michał Lulla 1977 ***** *** mężczyźni
1182 Przemysław Sokół 1993 Białystok mężczyźni
1183 Beata Pielachowska 1964 Warszawa kobiety
1184 Katarzyna Zając 1980 Biała Podlaska Klub biegacza Biała biega kobiety
1185 Tomasz Fluksik 1961 Warszawa Jazzowe Bieganie mężczyźni
1186 Julita Sadowska 1989 Białystok kobiety
1187 Monika Aleksiejuk 1990 Białystok CFB kobiety
1188 Tomasz Ruszczak 1973 Warszawa mężczyźni
1189 Teresa Wołosiewicz 1960 Białystok PODLASIAKI TEAM kobiety
1190 Jarosław Wołosiewicz 1960 Białystok PODLASIAKI TEAM mężczyźni
1191 Adrian Meclik 1974 Białystok mężczyźni
1192 Małgorzata Korcz 1977 Kórnik k.Poznania BIEC MI SIĘ CHCE <3 kobiety
1193 Rafał Korcz 1977 Kórnik k.Poznania BIEGNĘ WIĘC JESTEM mężczyźni
1194 Konrad Kornacki 1998 Ogrodniczki mężczyźni
1195 Natalia Augustynowicz 1995 Białystok kobiety
1196 Hubert Przybył 1991 Zwierki mężczyźni
1197 Aleksandra Nowik-Przybył 1993 Zwierki kobiety
1198 Michał Kotyczka 1994 Chorzów mężczyźni
1199 Agnieszka Majcher-Teleon 1973 Warszawa Prosper Capital Team kobiety
1200 Marcin Kropiwnicki 1986 Białystok mężczyźni
1201 Joanna Kuczyńska-Leszczyńska 1978 Białystok Podlasiaki Team kobiety
1202 Mateusz Obst 1992 Zyrardów Run de Girard mężczyźni
1203 Basia Krystkiewicz 1980 Tulce kobiety
1204 Dominika Kudła 1982 Białystok kobiety
1205 Alicja CAŁY 1987 WROCŁAW kobiety
1207 Sabina Makowska 1984 Zielonka kobiety
1208 Marcin Gołub 1988 Warszawa Canal+ mężczyźni
1209 Iwona Wiatr 1980 Chorzów kobiety
1210 Kasia Santos 1984 Łuków Crossfit Łuków kobiety
1211 Andrzej Ochnio 1978 Łuków Crossfit Łuków mężczyźni
1212 Magdalena Lenkiewicz 1981 Białystok Białystok Biega Team kobiety
1213 Małgorzata Ostrowska 1977 Barcząca kobiety
1214 Dorota Liman 1974 Białystok Podlasiaki Team kobiety
1215 Jakub Paulski 1989 Warszawa mężczyźni
1216 Bartosz Kuropatwiński 1986 Augustów mężczyźni
1217 ADAM PAJĄK 1962 LACHOWICE mężczyźni
1218 Artur Wylezol 1995 Chorzów Zakręceni mężczyźni
1219 Piotr Kondraciuk 1976 Białystok Kondraciuk Team mężczyźni
1220 Paweł Studziżba 1971 Bochnia creative bochnia biega team mężczyźni
1221 Anna Szymanik 2004 Brańszczyk kobiety
1222 Lidia Szymanik 1979 Brańszczyk kobiety
1223 Karol Dąbrowski 1976 Siedlce TEAMCFSRUNCREW mężczyźni
1224 Daniel Zaniewski 1988 Bialystok mężczyźni
1225 Jerzy Sendorek 1976 Niepołomice Niepołomice Biegają mężczyźni
1226 Radosław Sobala 1989 Leszno GOLD Finance Team mężczyźni
1227 Michał Kiełcz 1982 Koziegłowy Biegam Bo Mnie Zmuszono mężczyźni
1228 Ewa Makowska 1981 Koziegłowy kobiety
1229 Krzysztof Zielenkiewicz 1986 Białystok Calypso BIAŁYSTOK mężczyźni
1230 Grzegorz Wasielewski 1989 Brańsk mężczyźni
1231 Wiesia Maciuszko 1973 Białystok kobiety
1232 Arkadiusz Bilski 1978 Warszawa mężczyźni
1233 Monika Kędziora 1980 Łuków Crossfit Łuków kobiety
1234 Patrycja Kowalska 1991 Warszawa kobiety
1235 Andrzej Chwedoruk 1966 Gołaszyn 93 Crossfit Łuków mężczyźni
1236 Marcin Majczyna 1978 Łuków Crossfit Łuków mężczyźni
1237 Adam Wasilewski 1996 Gołdap mężczyźni
1238 Mirek Sajur 1964 Oława Domaniecki Team mężczyźni
1239 Michał Mazurkiewicz 1985 Warszawa Corradini Bike&Run mężczyźni
1240 Beata Kiluk 1971 Grajewo MARATONKA GRAJEWO kobiety
1241 Ewa Bazyluk 1983 Czarna Białostocka kobiety
1242 Karolina Idem 1992 Białystok Białystok biega kobiety
1243 Tomasz Gądek 1982 Tarnów mężczyźni
1245 Justyna Potrzebowska 1982 Warszawa kobiety
1246 Urszula Mirończuk 1981 Białystok Białystok Biega Team kobiety
1247 Michał Ogonowski 1980 Jelcz-Laskowice Medyk Łomża mężczyźni
1248 Paweł Chańko 1992 Choroszcz mężczyźni
1249 Grzegorz Sędecki 1982 Kapitan Ślimak na Tropie mężczyźni
1250 Malgorzata Sliwowska 1985 Białystok kobiety
1251 Jarek Kulesz 1986 Białystok mężczyźni
1252 Karina Molgo-Besaraba 1988 Warszawa Pobudka kobiety
1253 Adam Stępień 1981 Warszawa ananASy mężczyźni
1254 Mateusz Dąbrowski 1993 Białystok Auto Idea mężczyźni
1255 Iwona Falkowska 1982 Klepacze Białostocka Sekta Biegaczy kobiety
1256 dariusz bieryło 1962 śródlesie mężczyźni
1257 Agata Rzepniewska 1980 Warszawa kobiety
1258 Paulina Arciszewska 1995 Białystok kobiety
1259 Borys Hołubowicz 1998 Poznań mężczyźni
1260 Monika Tarasiuk 1979 Rzepniki kobiety
1261 Krzysztof Wittbrodt 1984 OSP Krutyń mężczyźni
1262 Anna Pierzchała 1992 Warszawa kobiety
1263 Sylwia Rogowska 1980 Łyski kobiety
1264 Piotr Kurnicki 1989 Warszawa mężczyźni
1265 Agnieszka Kozyra-Podkańska 1983 Sulejówek kobiety
1266 Filip Wołoszczak 1988 Warszawa 256. mężczyźni
1267 Albert Filipowicz 1972 Ostróda FIEGE Ameryka mężczyźni
1268 Pawel Majchrzak 1972 Łódż mężczyźni
1269 Karol Rybnik 1990 Nowe Aleksandrowo mężczyźni
1270 Renata Sobota 1983 Chorzów kobiety
1271 Renata Manowiecka 1975 Warszawa kobiety
1272 Łukasz Lamparski 1985 Warszawa Uniqa Running Team mężczyźni
1273 Justyna Anioł 1988 Warszawa Uniqa Running Team kobiety
1275 Maria Sadowska 1984 Biskupiec Egger kobiety
1276 Marek Gajewski 1987 Warszawa adidas Runners Warsaw mężczyźni
1277 Beata Kroszka 1971 Warszawa KS Staszewscy kobiety
1278 Łukasz Łaski 1988 Warszawa mężczyźni
1279 Mateusz Delekta 1982 Warszawa mężczyźni
1280 Bartlomiej Kawalec 1976 Lublin www.wedki.pl mężczyźni
1281 Krzysztof Kroszka 1971 Warszawa mężczyźni
1282 Łukasz Mikuliński 1985 Warszawa mężczyźni
1283 Rafał Wągrodzki 1982 Pruszków ABSOLUTEBIKES.PL TEAM mężczyźni
1284 Monika Borkowska 1984 Katowice Olympus kobiety
1285 Jakub Zaczyk 1976 Warszawa Olympus mężczyźni
1286 Alicja Zaczyk 1980 Warszawa Mama w peletonie kobiety
1287 Dominik Wieczorek 1981 Warszawa mężczyźni
1288 Anna Kuta 1979 Puławy kobiety
1289 Łukasz Paluszkiewicz 1990 Znin mężczyźni
1290 Monika Kurmanowska 1988 Milanówek kobiety
1291 Michał Kurmanowski 1982 Milanówek mężczyźni
1292 Krzysztof Janiszewski 1983 Wrocław mężczyźni
1293 Wojciech Zaremba 1977 Warszawa Crossfit Ursus mężczyźni
1294 Marcin Zajczuk 1981 Białystok Olympus mężczyźni
1295 Ewelina Prus 1985 Stara Wies kobiety
1296 Barbara Wulnikowska 1993 Poznań kobiety
1297 Monika Kędziora 1979 Łochów Łochowska Grupa Biegowa kobiety
1298 Przemek Pruszynski 1981 bialystok Linspire mężczyźni
1299 Dariusz Frydrych 1969 Moderówka KKB MOSiR Krosno mężczyźni
1300 Agnieszka Morawska 1979 Białystok kobiety
1301 Edyta Duklanowska 1987 Duklanowski Team kobiety
1302 Marcin Sokólski 1981 Leńce mężczyźni
1303 Ilona Nieroda 1989 Białystok kobiety
1304 Michał Tatko 2000 Łomża Bezrobotni mężczyźni
1305 Monika Niedźwiedzka 1999 Łomża Bezrobotni kobiety
1306 Ewelina Cibior 1983 Warszawa kobiety
1307 Karol Ilkowski 1980 Zamczysk mężczyźni
1308 Aleksandra Maciaszek 1981 Warszawa kobiety
1309 Kamil Walusiak 1980 Biała Podlaska mężczyźni
1310 Grzegorz Kulgawczuk 1978 Biała Podlaska mężczyźni
1311 Radosław Zawiślak 1992 Białystok mężczyźni
1312 Krzysztof Adamiec 1991 WARSZAWA mężczyźni
1313 Katarzyna Peszek 1978 Warszawa Biegnij z ProService/DGS/ARW kobiety
1314 Magdalena Popek 1991 Rzeszów kobiety
1315 Rafał Bujnarowski 1991 MOŃKI MrBobas mężczyźni
1316 Sebastian Burzyński 1991 MOŃKI MrBobas mężczyźni
1317 Urszula Bujnarowska 1992 MOŃKI MrBobas kobiety
1318 Urszula Siek 1979 Warszawa kobiety
1319 Zbigniew Rafałko 1985 Kraków MrBobas mężczyźni
1320 Michał Murawski 1994 Warszawa mężczyźni
1321 Roksana Haratyk 1986 Ropczyce kobiety
1322 Grzegorz Konarski 1973 Białystok mężczyźni
1323 Monika Marczak 1976 Stara Błotnica Białobrzeskie Morsy kobiety
1324 Bartosz Pawliński 1979 Warszawa mężczyźni
1325 Marek Gołębiewski 1988 Stare Babice mężczyźni
1326 Pavel Gabriel 1981 Bilalystok Dovydko Running Club mężczyźni
1327 Piotr Stankiewicz 1979 Białystok Leniwe Lamowce mężczyźni
1328 Adam Matysik 1978 Niewodnica Korycka Matysik Team mężczyźni
1329 Jarek Kupczyk 1981 Warszawa mężczyźni
1330 Łukasz Fornal 1981 Stare Babice Na mężczyźni
1331 Artur Rafalak 1974 Warszawa mężczyźni
1332 Robert Różański 1969 Warszawa mężczyźni
1333 Joanna Góralczyk 1973 kobiety
1334 Katarzyna Jackowska 1981 kobiety
1335 Ewa Gontarek 1973 Białystok Biega Team kobiety
1336 Grzegorz Drzewiecki-Zarzeczny 1961 BBT mężczyźni
1337 Anna Chodkiewicz 1982 kobiety
1338 Grzegorz Jackowski 1981 mężczyźni
1339 remigiusz ramotowski 1972 mężczyźni
1340 Eleanora Shumel 1987 Białystok kobiety
1341 Marek Żbikowski 1984 Piłaki Wielkie mężczyźni
1342 Piotr Jakóbik 1987 Sport Evolution mężczyźni
1343 Grzegorz Mężyński 1974 mężczyźni
1344 Ewelina Pawlińska 1991 kobiety
1345 Krzysztof Baranowski 1983 mężczyźni
1346 Krzysztof Raboszuk 1993 mężczyźni
1347 Marek Fijałkowski 1973 mężczyźni
1348 Ewa Pawłowska 1975 kobiety
1349 MONIKA PILARSKA 1978 kobiety
1350 Łukasz Piasecki 1986 mężczyźni
1351 Krzysztof Radziwonowski 1971 Białystok DHL RUN CLUB mężczyźni
1352 Robert Czarnowicz 1992 mężczyźni
1353 Mariusz Muzalewski 1981 Klub Skrajnego Centrum mężczyźni
1354 Wojciech Klim 1979 PILKINGTON METAL mężczyźni
1355 Marek Wróblewski 1975 Białystok mężczyźni
1356 Małgorzata Muzalewska 1990 kobiety
1357 Julita Piotrowska 1979 ZURAWBIALYSTOK kobiety
1358 Bartosz Hoffmann 1969 CompuTec Team mężczyźni
1359 Jolanta Hoffmann 1967 CompuTec Team kobiety
1360 Tomasz Feszler 1991 mężczyźni
1361 Arkadiusz Molski 1971 mężczyźni
1362 Paweł Obrycki 1982 mężczyźni
1363 Barbara Niewdzięczna 1976 Olsztyn Są Wolniejsi kobiety
1364 Dorota Cieplucha 1982 kobiety
1365 TOMASZ BOGUSZ 1987 mężczyźni
1366 Dariusz Cacko 1976 mężczyźni
1367 Dawid Kosiński 1994 mężczyźni
1368 Marta Usielska 1985 kobiety
1369 Aleksander Perkowski 1994 mężczyźni
1370 Aneta Mackało 1979 kobiety
1371 Adam Miltyk 1986 Perfekt Body Team mężczyźni
1372 Piotr Kiełcz 1980 FBB mężczyźni
1373 Monika Fila 1985 kobiety
1374 Aleksandra Kwiasowska 1990 kobiety
1375 Marcin Rynkowski 1972 mężczyźni
1376 Paweł Domański 1984 mężczyźni
1377 Katarzyna Majsterek 1991 Kraków kobiety
1378 Ewelina Balachowska 1976 Myślenice kobiety
1379 Rafał Święch 1974 Myślenice mężczyźni
1380 Jan Szymanik 1973 Brańszczyk mężczyźni
1381 Katarzyna Krauze 1975 Niewodnica Korycka kobiety
1382 Wincenty Kisiel 1949 WIDŁOROGI mężczyźni
1383 Edyta Majewska 1983 Widłorogi kobiety
1384 Magda Grochowska 1966 kobiety
1385 Andrzej Łażewski 1966 Warszawa z Sędańska mężczyźni
1386 Damian Gwiazda 1992 mężczyźni
1387 Andrzej Szałas 1969 mężczyźni
1388 Michał Eliasz 1981 mężczyźni
1389 Magdalena Eliasz 1982 kobiety
1390 Michał Jemielianiuk 1988 mężczyźni
1391 Władysław Woch 1952 Widłorogi mężczyźni
1392 Artur Czerwoński 1968 Widłorogi/ KS Lemiesz Team mężczyźni
1393 Marek Bacia 1976 Duch Puszczy mężczyźni
1394 Wojciech Przeklasa 1967 www.rowerempopodlasiu.pl mężczyźni
1395 Marek Muszyński 1964 Juchnowiec Dolny DRUŻYNA KONOPIELKI mężczyźni
1396 MARIUSZ GUTOWSKI 1975 BIAŁYSTOK - GRABÓWKA mężczyźni
1397 Jan Wysocki 1956 mężczyźni
1398 Monika Gauk- Bujalska 1977 Slow Team Olsztyn kobiety
1399 Dorota Zagończyk 1964 KS Pegaz kobiety
1400 Andrzej Zagończyk 1963 KS Pegaz mężczyźni
1401 Dariusz Perło 1972 mężczyźni
1402 Iwona Lenart 1978 KSPegaz kobiety
1403 Ewa Kołosowska 1983 Warszawa Kung Fu Panda Team kobiety
1404 Adam Wroczyński 1975 Powerade mężczyźni
1405 Olga Sarnacka 1984 kobiety
1406 Łukasz Łacny 1983 #MatnerRunningTeam mężczyźni
1407 Marcin Banach 1978 POWERADE mężczyźni
1408 Karina Młynarczyk 2000 kobiety
1409 Marcin Bujnicki 1976 Nordic Walking Pasłęk mężczyźni
1410 Magdalena Bujnicka 2005 Nordic Walking Pasłęk kobiety
1411 Joanna Chojnicka 1971 Nordic Walking Pasłęk kobiety
1412 Małgorzata Obszańska 1968 Nordic Walking Pasłęk kobiety
1413 Alicja Marczuk 1998 - kobiety
1414 Ksawery Duchowski 1999 mężczyźni
1415 Krzysztof Sobieraj 1968 SB Sobole mężczyźni
1416 Łukasz Słoniewski 1985 mężczyźni
1417 Małgorzata Nowakowska 1985 kobiety
1418 Maria Zyla 1989 mężczyźni
1419 Kamil Sułkowski 1983 ALEX OPTIMA Team mężczyźni
1420 Piotr Kawycz 1970 Rozbiegane Michałowice mężczyźni
1421 Zuzanna Siemieniako 1996 ALEX OPTIMA Team kobiety
1422 Martyna Długosz-Woźniak 1992 #biegamynaostro kobiety
1423 Magdalena Nizińska 1983 KB Wyszków kobiety
1424 Sandra żarnowska 1977 kobiety
1425 Patrycja Marcińczyk 1993 Grupa Biegowa Czarna Białostocka kobiety
1426 PATRYCJA KAWAŁKO 1974 Team Kopeć kobiety
1427 Marcin Oksieniuk 1982 Wolica TurboDziki mężczyźni
1428 Agnieszka Slonecka 1986 kobiety
1429 Paweł Trybulski 1967 EuRoPol GAZ S.A. mężczyźni
1430 Patrycja Wisniewska-Decressac 1977 Try2tri kobiety
1431 Jakub Minkiewicz 2000 mężczyźni
1432 Grzegorz Popławski 1981 Nadaktywni Białystok mężczyźni
1433 Bogdan Radziszewski 1997 mężczyźni
1434 Przemysław Tokarek 1982 BiegamBoLubię Gubin mężczyźni
1435 Anna Firlej 1994 KRWIOBIEG(anie) ZIELONA GÓRA kobiety
1436 Jan Artysiewicz 1974 cronn team mężczyźni
1437 Magdalena Artysiewicz 1975 cronn team kobiety
1438 Michał Fabiański 1994 cronn team mężczyźni
1439 Paulina Fornek 2001 Dzikie Mustangi kobiety
1440 Anna Maria Kwiatkowska 1993 kobiety
1441 Beata Bałazy 1980 kobiety
1442 Piotr Kawalec 1999 mężczyźni
1443 Jakub Neubauer 1993 mężczyźni
1444 Katarzyna Wójt 1987 kobiety
1445 Artur Chętnik 1981 Nadaktywni mężczyźni
1446 Joanna Chętnik 1980 Nadaktywni kobiety
1447 Joanna Stocka 1986 kobiety
1448 Marcin Miękisz 1975 mężczyźni
1449 Jaroslaw Baluka 1971 mężczyźni
1450 Mateusz Jałoszewski 1992 mężczyźni
1451 ARTUR SACHARCZUK 1976 mężczyźni
1452 MARIUSZ KOŃKA 1971 BOGDAN TEAM mężczyźni
1453 Katarzyna Zapolska 1976 Spokrewnieni kobiety
1454 Jerzy Okurowski 1941 Spokrewnieni mężczyźni
1455 Tomasz Wojtkowski 1998 CIECHANOWIEC BIEGA mężczyźni
1456 Krzysztof Bibułowicz 1980 mężczyźni
1457 Tomasz Selwestruk 1982 mężczyźni
1458 Izabela Selwestruk 1980 kobiety
1459 Tomek Wasilec 1980 mężczyźni
1460 Paweł Jesionkowski 1996 biegi.wlkp mężczyźni
1461 HUBERT Milewski 1977 Nadaktywni mężczyźni
1462 Marek Marciszewski 1982 KRYMAR BIAŁYSTOK mężczyźni
1463 Maciek Koziara 1983 mężczyźni
1464 Joanna Wytykowska 1980 Rysie kobiety
1465 Igor Tarasewicz 1992 mężczyźni
1466 Norbert Zborowski 1990 #biegiemwlas mężczyźni
1467 Jakub Backiel 1991 mężczyźni
1468 Mariusz Lisiecki 1978 mężczyźni
1469 Tomasz Nojszewski 1982 mężczyźni
1470 Maria Szlachta 1987 kobiety
1471 Tomasz Wysocki 1977 Nadaktywni mężczyźni
1472 Adam Koryciński 1988 TeamCfsRunCrew mężczyźni
1473 Michał Bielski 1982 mężczyźni
1474 Kacper Jabłoński 2005 mężczyźni
1475 Magdalena Półtarzycka 1983 Wólka DRUŻYNA KONOPIELKI kobiety
1476 Grzegorz Drągowski 1978 DrTusz Biega mężczyźni
1477 Marta Brejnak 1980 DrTusz Biega kobiety
1478 Anna Powała 1989 Powerade kobiety
1479 Piotr Krzymowski 1989 Lublin Akademia Przyszłości/Pawko runner team mężczyźni
1480 KAROL GÓROWSKI 1990 BRAK mężczyźni
1481 Agnieszka Stecz 1964 kobiety
1482 Agnieszka Pawłowska 1975 Powerade kobiety
1483 Tomek Okoński 1983 Szybcy i Pomocni mężczyźni
1484 Piotr Dmochowski 1988 mężczyźni
1485 Łukasz Tomaszycki 1992 Sokólska Grupa Biegowa mężczyźni
1486 Mirosław Stachacz 1965 Starglass Ostrołęka mężczyźni
1487 RENATA KULESZA 1980 BBL Białystok kobiety
1488 Grzegorz Kruszewski 1980 Nowe Piekuty mężczyźni
1489 Marek Dakowicz 1976 BBT mężczyźni
1490 Janusz Fiedoruk 1965 mężczyźni
1491 Ewelina Olszewska 1988 Olszewscy Running Team kobiety
1492 Wioletta Czaplińska 1979 kobiety
1493 Alina Ivanova 1984 kobiety
1494 Kinga Niwińska 1979 kobiety
1495 Aniela Żukowska 1980 Białystok kobiety
1496 Marzena Lemańska 1974 kobiety
1497 Kinga Ostrowska-Pluta 1983 Powerade kobiety
1498 Mateusz Rojecki 1988 mężczyźni
1499 Tomek Brynkiewicz 1984 mężczyźni
1500 Andrzej Petelski 1965 mężczyźni
1501 Mariusz Czarkowski 1978 Fundacja Darka Strychalskiego Zwycięsca mężczyźni
1502 Joanna Radomska 1992 Brak kobiety
1503 Joanna Łuszcz 1959 BBL Białystok / BBT kobiety
1504 Przemysław Godebski 1990 mężczyźni
1505 Monika Małakowska 1973 Białystok kobiety
1506 Krzysztof Jackowski 1964 mężczyźni
1507 Damian Łukaszewicz 1996 mężczyźni
1508 Hanna Bacia 1977 Duch Puszczy kobiety
1509 Rafał Grabiański 1976 FC Bukowa mężczyźni
1510 Kamil Klimiuk 1978 Duch puszczy mężczyźni
1511 Adrian Majewski 1988 mężczyźni
1512 Emilia Banasiewicz 1989 kobiety
1513 Kamil Truszkowski 1989 mężczyźni
1514 MARZENA KOZŁOWSKA-GONCZARUK 1980 kobiety
1515 Damien Dambrine 1986 mężczyźni
1516 Cezary Kopras 1981 AKTYWNIE W MIEŚCIE TEAM / KOPRASrunTEAM mężczyźni
1517 Robert Osmólski 1977 Nadaktywni mężczyźni
1518 Michał Waszkiewicz 1976 CMKP mężczyźni
1519 Artur Otapowicz 1981 mężczyźni
1520 Sylwia Palka 1980 Linin #NaprzódLinin! kobiety
1521 Aldona Jarosz-Piwońska 1979 Góra Kalwaria Aldona_and_Run kobiety
1522 Krzysztof Gilewicz 1965 Białystok Biega Team mężczyźni
1523 Emilia Domańska 1982 kobiety
1524 Grzegorz Sidorowicz 1972 Marki mężczyźni
1525 Wojciech Augustynowicz 1992 Białystok Biega Team mężczyźni
1526 Ewa Jończyk-Zięba 1969 NADARZYN MogeBoChce z Meta Nadarzyn kobiety
1527 Eliza Ostaszewska 1994 kobiety
1528 Joanna Maszewska 1992 kobiety
1529 Beata Busłowska 1989 kobiety
1530 Patrycja Szydłowska Dorosz 1978 Team ZabieganeDni kobiety
1531 Tomasz Kryński 1991 mężczyźni
1532 Piotr Lenarczyk 1981 mężczyźni
1533 ANDRZEJ KUŁAK 1973 free mężczyźni
1534 Paula Trzyna 1986 kobiety
1535 Katarzyna Chojnowska 1989 kobiety
1536 Monika Wolska 1981 Psychiatryk Kopernika kobiety
1537 Pavel Uldzinovich 1990 - mężczyźni
1538 Renata Cichocka 1972 kobiety
1539 Krzysztof Łupiński 1980 SKS mężczyźni
1540 Olga Kostulska 1988 wkurw_team kobiety
1541 Radosław Kopko 1996 mężczyźni
1542 Robert Dorosz 1975 Team ZabieganeDni mężczyźni
1543 Mateusz Głażewski 1992 mężczyźni
1544 ZOLTAN JOBBÁGY 1974 DREWNOFORNIR mężczyźni
1545 Sebastian Kuklo 1980 mężczyźni
1546 Agnieszka Filipkowski 1981 Grupa biegowa czarna białostocka kobiety
1547 Przemysław Osik 1987 3T Białystok mężczyźni
1548 Piotr Słowikowski 1982 Jurowce Białystok Biega Team mężczyźni
Top