Red Run - 5 km - Start list
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub
2 Maciej Jasiński 1970 Inowrocław
3 Monika Jaworska 1980 86-100 BIEGAJĄCE CIACHA
4 Tomasz Jaworski 1979 Świecie BIEGAJĄCE CIACHA
5 Karol Furyk 1984 Pakość PAKOŚĆ BIEGA
6 Magdalena Fengler 1966 Inowrocław
7 Malgorzata Rakowska 1987 Pakosc
8 Łukasz Basiński 1992 Inowrocław
9 Karol Cieślewicz 1979 Bydgoszcz
10 Katarzyna Bobowska 1984 Inowrocław
11 Jakub Makowiecki 1982 Inowrocław GOGO!
12 Wojciech Rychlewski 1987 Inowrocław
13 Cezary Haracewiat 1961 Bydgoszcz
14 Michał Fengler 1996 Inowrocław
15 LECH SALITA 1960 GNIEZNO ALTOM GNIEZNO
16 Łukasz Stępień 1984 Toruń CSAiU
17 Edmund Dłoniak 1945 Gniewkowo TG Sokół Gniewkowo
18 JACEK BASA 1976 KRUSZWICA ROZBIEGANA KRUSZWICA
19 Ryszard Skoczylas 1981 Mińsk Mazowiecki
20 Dariusz Siemieniecki 1974 Toruń
21 Piotr Kowalski 1991 Mogilno Kowalscy Team
23 Sławek Roś 1988 Nowa Wieś Wielka Armia Chrystusa
24 Kamil Sosnowski 1998 Gniewkowo
25 Bartosz Wiśniewski 2001 Inowrocław
26 grzegorz gola 1971 markowo
27 Małgorzata Michniewicz 1979 Bydgoszcz
28 Patrycja Borowicz 1988 Inowrocław DZIKI Z BALCZEWA
29 MICHAŁ KOPEĆ 1999 PERKOWO --
30 Maciej Czajkowski 2002 Włocławek
31 Patrycja Czajkowska 1986 Włocławek
32 RADOSŁAW DZIATKOWICZ 1977 INOWROCŁAW
33 Łukasz Wajchert 1986 Inowrocław TurboGroszki.run
34 Lidia Celanowicz 1981 Inowrocław
35 anna hadowska 1954 Jacewo IKSK Inowrocław
36 Paweł Żuchowski 1981 Toruń
37 Marta Dura 1983 Toruń
38 Katarzyna Puszczykowska 1981 Janikowo
39 Monika Siminska 1982 Slonsko
40 Agnieszka Biegała 1982 Inowrocław Atletic Club Inowrocław
41 JUSTYNA GÓRSKA 1986 INOWROCŁAW
42 Kinga Kieliszak 1998 Inowrocław
43 Weronika Dembska 1986 Inowrocław Renegat
44 Dorota Sowa 1978 Unisław PACKMAN TEAM
46 Tomasz Baranowski 1973 Inowrocław
47 Radosław Kabat 1977 Łódź Inowrocław biega
48 Marek Michalak 1984 Kruszwica
49 Rafał Michalczyk 1985 Kruszwica
50 WOJCIECH KŁACZYŃSKI 1966 INOWROCŁAW
51 EWA KŁACZYŃSKA 1971 INOWROCŁAW
52 Gosia Gnutek 1978 Inowrocław MAGNUM
53 justyna wieczorek 1975 inowroclaw
54 Radosław Zieliński 1986 Bydgoszcz
55 Mirosław Ciarkowski 1979 Inowrocław
56 Piotr Gralla 1963 Toruń
57 Justyna Czyżewska 1983 Brzoza
58 Monika Imañska 1982 Inowrocław Renegat
59 Renata Kruszyna 1984 Dziemionna
60 Robert Kruszyna 1978 Dziemionna
61 Małgorzata Jendrzejczak 1972 Inowrocław Barbell Squad
62 Anna Graczykowska 1986 Inowrocław Stowarzyszenie Sportowe Landrynka
63 Leszek Marchel 1961 Solec kujawski KMW
64 Kamil Matuszak 1987 Inowrocław Noteć Inowrocław
65 Dorota Winiecka 1974 Rojewo Sarenka Rojewo
66 Rafał Winiecki 1972 Rojewo Rojewo
67 Krzysztof Winiecki 1996 Rojewo Rojewo
68 Michał Kozłowski 1990 Toruń
69 Małgorzata Rymarkiewicz 1983 Bydgoszcz Papay Club
70 Radosław Łuczak 1979 Toruń
71 Joanna Nadrajkowska 1984 Inowrocław Dzikie Kuny
72 Tomasz Rogoziński 1978 Lubicz Górny
73 Adam Przybylski 1987 Bydgoszcz
74 Natalia Przybylska 1989 Bydgoszcz
75 Tadeusz Frąszczak 1955 Janikowo
76 Mikołaj Śmiałowski 1991 Inowrocław
77 Katarzyna Lewandowska 1978 Kruszwica Rozbiegana Kruszwica
78 Emilia Pawlaczyk-Matela 1982 Bydgoszcz SLA PB
79 Bożena Chmielecka 1961 Kruszwica Rozbiegana Kruszwica
80 Szymon Walicki 1992 Kruszwica
81 Martyna Święcicka 2000 Bydgoszcz Bydgoszcz
82 Andrzej Święcicki 1973 Bydgoszcz Bydgoszcz
83 Anna Miklas 1970 Rojewo Sarenka Rojewo
84 Robert Kułakowski 1975 Toruń Kibice Pomorka Team #BIEGACZE
85 Adam Patalon 1968 Marzęcice
86 Agata Wąż 1992 Pakość
87 Katarzyna Dudek 1985 Inowrocław
88 mieczysław ziółkowski 1965 JANIKOWO ZGUBIŁEM SPONSORA
89 Przemysław Bloch 1981 Czersk Biegające Śliwice (Czersk)
90 Marcin Tomasz Kuś 1979 Bydgoszcz
91 Marcin Głowacki 1978 Inowrocław Inowrocławski Klub Sportowy Karate
92 Rafii Gnutek 1977 Inowrocław MAGNUM
93 Kuba Gnutek 2001 Inowrocław MAGNUM
94 Ewa Zarecka 1991 Gniewkowo
95 Damian Chojnicki 1997 Głogowo Bydgoskie Okonie/ Obrowo Team
96 Barbara Okręglicka 1966 Bydgoszcz RUN PASJA
97 Władysław Lewandowski 1954 Inowrocław Decatlon Team Inowrocław
98 LOTTA LEWANDOWSKA 1960 INOWROCŁAW
99 Katarzyna Paluszak 1983 Inowrocław
100 Adam Paluszak 1999 Inowrocław BBL
101 Łukasz Paluszak 1982 Inowrocław
102 Marek Lewandowski 1968 Kruszwica
103 Beata Zaborowska 1970 Drzycim
104 Antoni Okręglicki 1948 Bydgoszcz Run Pasja
105 Norbert Kmieć 1974 Łochowice
106 Łukasz Wojdyła 1984 Inowrocław
107 Agnieszka Gajda 1991 Inowrocław
108 Bartosz Brzozowski 2001 Inowrocław
109 Bożena Gawrońska 1963 Barcin
110 Mateusz Gawroński 1991 Barcin
111 Michał Wieliński 1981 Obory AKPB Marmel Toruń
112 Katarzyna Wielińska 1984 Obory AKPB Marmel
113 Daria Czech 1997 Płaczkówko
114 Kamil Czech 2000 Płaczkówko
115 Andrzej Czepek 1970 Nowe Miasto Lubawskie Kurzętnik Biega
116 Łukasz Kustosz 1984 Piechcin
117 Anna Zielińska 1982 Inowrocław
118 GRZEGORZ Chojnicki 1976 Toruń
119 Michał Kowal 1978 Nakło nad Notecią
120 Agnieszka Adamczyk 1982 Nakło nad Notecią
121 Daniel Andler 1988 Inowrocław
122 Agnieszka Zielinska 1972 Torun Borucik Tri Team
123 Kajetan Orczykowski 2000 Inowrocław
124 Krzysztof Osiński 1987 Zakrzewo CSAiU
125 Grzegorz Guliński 1984 Toruń Team Kopeć
126 Katarzyna Ulowska 1991 Watorowo Chmielarz Team
127 Marika Wójcik 1992 Inowrocław
128 DOMINIKA WIKARSKA 1990 JANIKOWO JANIKOWO NA SPORTOWO
129 Rafał Jelonek 1975 Inowrocław
130 Wojciech Partyka 1980 Janikowo
131 Błążej Budny 1986 Inowrocław
132 Mariusz Waszak 1979 waganiec brothersteam
133 Karolina Górna 1996 Inowrocław BBL Inowrocław /MKS Inowrocław
134 Marek Wiśniewski 1958 Toruń
135 Joanna Gacka 1977 Inowrocław Stowarzyszenie Sportowe Landrynka
136 Łukasz Piotr Tylkowski 1991 Inowrocław
137 Madzia Radlińska 1978 Inowrocław Open Team
138 Łukasz Walda 1985 Bydgoszcz
139 Elżbieta Siwińska 1959 Inowrocław bbl Inowrocław
140 Michał Sawiełajc 1972 Bydgoszcz
141 Jarosław Kubski 1970 Inowrocław Decathlon Team Inowrocław
142 Małgorzata JUSZCZAK 1967 Inowrocław
143 Anna Szadkowska 1957 Inowrocław BBL/Inowrocław
144 Kamila Nizioł 1986 Toruń
145 Jakub Kirsz 2000 Jabłonowo Pomorskie
146 Joanna Skowrońska 1974 Chlewiska brak
147 Robert Mielcarek 1985 Inowroclaw
148 Arkadiusz Fuminkowski 1975 Aleksandrów Kujawski
149 Rafał Ładoń 1977 Inowrocław
150 Tomasz Roszak 1973 Pławinek Decatlon Team Inowrocław
151 Joanna Kozera 1980 Papowo Biskupie
152 Dariusz Kunecki 1984 Włocławek WKB Maratończyk Włocławek
153 Łukasz Furmaniak 1985 Piechcin
154 Sebastian Waszak 1988 Włocławek BrothersTeam
155 Damian Schmidt 1997 Inowrocław
156 Wojciech Włodarczyk 1964 Bydgoszcz Czarne Stopy
157 Katarzyna Wietrzycka 1976 Włocławek
158 Marcin Nizioł 1984 Inowrocław
159 Urszula KARBOWNIK 1985 Toruń Petiberek
160 Justyna Szymańska 1982 Gniezno
161 Przemysław Wiśniewski 1983 Toruń
162 Sławomir Modliński 1975 Inowrocław MAGNUM
163 Adam Danielek 1978 Bydgoszcz Biegam, żeby się nie spocić!
164 Adam Oleksiak 1993 Kościelec
165 Miłosz Kowalski 2001 Gniewkowo
166 Rafał Welchowski 1982 Inowrocław
167 Krzysztof Walkowiak 1990 Charzewo
168 Adam Górski 1975 Inowrocław
169 JULIA GÓRSKA 2002 INOWROCŁAW
170 Marta Kąkolewska 1986 Liszkowo
171 Jarosław Frączyk 1976 Toruń parkrun Toruń
172 Jacek Kucharski 1977 Gniewkowo
173 Dorota Kucharska 1983 Gniewkowo
174 RAJMUND ZIĘTARA 1965 INOWROCŁAW 56. BAZA LOTNICZ
175 Natalia Kosińska 1986 Inowrocław
176 MARIUSZ WOJCIECHOWSKI 1979 SOSNOWIEC MARIO
177 Tomasz Mokos 1986 Inowrocław Inowrocław Biega
178 Michał Kala 1984 Łabiszyn
179 Wiktor Guryn 1983 Bydgoszcz Zielony Pelikan
180 Damian Hebda 1985 Inowrocław
181 BOGUSŁAW GOŁATA 1959 INOWROCŁAW
182 EWA GOŁATA 1962 INOWROCŁAW
183 Rafał Krukowski 1984 Inowrocław
184 Katarzyna Podczaska 1989 Aleksandrów Kujwski
185 Monika ŻOŁNOWSKA 1984 Toruń
186 Robert Szociński 1965 Inowrocław 2 pułk inżynieryjny
187 Katarzyna Dziuba 1976 Inowrocław
188 Tomasz Dziejak 1992 Łubianka
189 Tomasz Juchacz 1974 Inowrocław www.pomagam.pl/Magdalena
190 Justyna Kąkolewska 1972 Inowrocław Decathlon Team Inowrocław
191 Radosław Marchlewski 1986 Marzęcice Kurzętnik Biega
192 szymon lipinski 1987 gniewkowo
193 Anna Majorkowska 1974 Bydgoszcz
194 Patrycja Grabska 1994 Inowrocław Decathlon Team Inowrocław
195 Anna Szatkowska 1979 Inowrocław
196 Krzysztof Szatkowski 1979 Inowrocław
197 Bożena Poznańska 1949 Inowrocław
198 Jakub Pluciński 1979 Inowrocław Pozkal Running Team
199 Katarzyna Pietrzak 1997 Inowrocław
200 Mateusz Drzazgowski 2001 Nowa Wies 79
201 Justyna Drzazgowska 1983 Nowa Wies
202 Łukasz Karpiński 1979 Bydgoszcz
203 Karolina Szocińska 1995 Inowrocław
204 Dominik Głowacki 2000 Inowrocław Sekcja Bokserska Cuiavia
205 Paulina Grzechnik 1982 Królikowo
206 Elwira Wiśniewska 1987 Mamlicz
207 Beata Pijarowska 1969 Piechcin
208 Hanna Jasnowska 1956 Toruń
209 Łukasz Folarzyński 1980 Inowrocław
210 Maciej Ochocki 1992 Inowrocław
211 Krzysztof Keler 1994 Inowrocław Brak
212 Michał Kmitta 1986 Inowrocław Janusze Joggingu
213 Michał Znaniecki 1971 Inowrocław BBL Inowrocław
214 Karolina Znaniecka 1996 Inowrocław
215 Agnieszka Palacz 1970 Inowrocław
216 IWONA FRONTCZAK 1972 INOWROCŁAW BBL INOWROCŁAW
217 Marcin Wudniak 1976 Bydgoszcz
218 Patrycja Jagielska 1989 Bydgoszcz iQor Run
219 Julia Cieślik 1995 Strzelno
220 Dagmara Lewicka 1989 Bydgoszcz
221 Jagoda Kuś 1998 Mogilno MKS Inowrocław
222 Kamila Grzeszczak 1986 Inowrocław Barbell Squad
223 Alina Dłoniak 1973 Inowrocław
224 Joanna Senska 1973 Inowrocław
225 Ewa Witkowska 1978 Inowrocław Barbell Squad
226 Jarosław Górny 1960 Inowrocław
227 Jakub Chełminiak 2002 Inowrocław
228 Agnieszka Pobożan 1991 Inowrocław BBL Inowrocław
229 Marcin Czerwiński 1985 Kruszwica BB 06
230 KRZYSZTOF CZOŁGOSZEWSKI 1973 INOWROCŁAW PWIK SP. Z O.O.
231 Krzysztof Karólewski 1988 Inowrocław PWiK Sp. z o.o. Inowrocław
232 Marcin Halama 1985 Inowrocław
233 Marcin Świtalski 1980 Inowrocław Atletic Club Inowrocław
234 Maria Świtalska 1959 Inowrocław
235 Julianna Righi 2002 Inowrocław
236 Przemysław Szyperski 1979 Inowrocław
237 Ewelina Stręk 1985 Inowrocław
238 Joanna Górska 1982 Bydgoszcz
239 Marta Dzielak 1998 Inowrocław SAPER TEAM
240 Artur Dzielak 1971 Inowrocław SAPER TEAM
241 Paweł Hrycz 1974 Toruń #BOPKDMW
242 Ewa Szałecka 1970 Inowrocław
243 Robert Szałecki 1971 Inowrocław
244 Agnieszka Rakowska 1984 Skulsk
245 Błażej Kwiatkowski 1983 Inowrocław
246 Sebastian Olejnik 1989 Inowrocław
247 Waldemar Nowak 1963 Białe Błota Tri-Amator Ewelina Nowak
248 Rafał Szukalski 1975 Inowrocław INOWROCŁAW BIEGA
249 Piotr Piątek 1983 Inowrocław Pszczoły
250 Michal Gappa 1972 Witunia
251 Kasia Kurzawińska-Jabłońska 1972 Czarne Czarne Biega
252 Radosław Musiał 2000 Szczepanowo Francis_Flow
253 Tobiasz Sobański 1987 Kruszwica
254 Beata Amroziewicz 1993 Krobia
255 Monika Stube 1992 Strzelno Strzelno Biega
256 Krzysztof Czerwiński 1996 Ośno drugie Akademia Biegania Grudziądz
257 Justyna Chmielarz 1988 Kruszwica
258 Katarzyna Worek 1992 Inowrocław
259 Ilona Grabowska 1980 Bydgoszcz
260 Wojciech Gil 1971 Warszawa Warszawa
261 Robert Czyżewski 1975 Inowrocław
262 Łukasz Kowalczyk 1981 Płock PROGRESS STEEL TEAM
263 Agnieszka Rypińska 1985 Płock
264 Ireneusz Chmielewski 1961 Mała Nieszawka Czarne Stopy
265 Rafał Płaczkowski 1986 Barcin #slimakibarcin
266 Tomasz Niewiadomski 1991 Inowrocław
267 Aleksandra Alachniewicz 1994 Toruń
268 Szymon Nawrocki 2000 Inowrocław Francis_Flow
269 Sylwia Grabska-Zielińska 1991 Bydgoszcz
270 Lucjan Marek 1982 Barcin
271 Tomasz Mocek 1971 Strzelno Strzelno Biega
272 Karolina Stawska 1996 Dobieszewice
273 Roman Łyk 1986 Strzelno
274 Anna Maria Gaca 1979 Bydgoszcz
275 Agnieszka Barczak 1981 Ludzisko
276 Alina Woźniak 1965 Bydgoszcz Biologia Medyczna CM UMK
277 Jakub Błażek 2000 Inowrocław
278 Joanna Staniszewska 1982 Toruń Parkrun Toruń
279 Maciej Przybysz 1997 Chełmża
280 Katarzyna Cabańska 1978 Barcin #slimakibarcin
281 Krzysztof Jarczaszek 1983 Janikowo
282 Agata Till 1994 Kolebki 32
283 Rafał Łuczkowski 1986 Bydgoszcz
284 Sylwia Łuczkowska 1989 Bydgoszcz
285 Arkadiusz Sitko 1977 Kołodziejewo Szybkie Rysie TEAM
286 Artur Żeliszczak 1986 Toruń Nadaktywni Toruń
287 Łukasz Kowalski 1991 Markowice
288 Marta Michniewicz 1985 Toruń
289 Tomasz Otfinowski 1977 Inowrocław Spartan Gym
290 Szymon Ostrowski 1991 Bydgoszczy TeamZabieganeDni
291 Agnieszka Kubiak 1994 Bydgoszcz
292 Sebastian Kujawa 1975 Inowrocław BBL Inowrocław
293 Michał Palacz 1970 Inowrocław Pozkal Running Team
294 Krzysztof Ciesielski 1955 GNIEZNO FAST WALKER
295 Damian Gąsiorowski 2001 Bytoń
296 Natalia Wojcińska 1984 Inowrocław
297 Marek Karólewski 1955 Inowrocław Decathlon Team Inowrocław
298 Michał Czerwiński 1983 Inowrocław 12WOG
299 Radosław Chyliński 1987 Włocławek ANWIL TEAM
300 Joanna Jaworska 1988 Włocławek
301 Karolina Jurek 1978 Bydgoszcz
302 Lidia Kaliska 1975 Inowrocław
303 Leszek Drozdowicz 1975 Inowrocław
304 Remigiusz Paszkiet 1978 Barcin #slimakibarcin
305 Radek Skorupa 1979 Bydgoszcz KS Ulung
306 Katarzyna Pacholik 1983 Lubanie
307 Katarzyna Niewiadomska 1977 Inowrocław BBL Inowrocław
308 Waldemar Niewiadomski 1975 Inowrocław BBL Inowrocław
309 Justyna Wiecka 1988 Janikowo Janikowo na sportowo
310 Wojciech Wiecki 1981 Janikowo Janikowo na sportowo
312 Jola Rassalska-Kausa 1978 Bydgoszcz PowerPuff Girls
313 Karolina Olszewska 1982 Białe Błota
314 Iwona Milo 1979 Toruń
315 Paweł Andrzejewski 1978 Dobromierz 7
316 Filip Siwiak 1995 Gdańsk ZSE Gdańsk
317 Renata Gorzkiewicz 1973 Inowrocław
318 Wioleta Zagożdżon 1984 Solec kujawski Soleccy Biegacze
319 Jolanta Olender 1976 Inowrocław Stowarzyszenie Sportowe Landrynka
320 Zbigniew Roszak 1988 Gniewkowo TG SOKÓŁ GNIEWKOWO
321 Karolina Szuflewska 1987 Ciechocinek Polkrys Team
322 Przemysław Ratajczyk 1993 Zakrzewo TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ
323 Robert ZDZIEBLIŃSKI 1973 Inowrocław 1.BLWL
324 Marek Gołembiewski 1972 Bydgoszcz MUKS Piętnastka/b4sport Bydgoszcz
325 Gerard Pańczyk 1954 Inowroclaw
326 Dagmara Cierpisz-Skowrońska 1983 Gdynia The Larks
327 Martyna Szczepaniak 1995 Inowrocław X-FORCE
328 Rafał Olszewski 1990 Bydgoszcz
329 Michał Pietrzak 1985 Szubin BBL Szubin
330 Paweł Migała 1982 Bydgoszcz
331 Kamil Migała 1982 Bydgoszcz
332 Mariusz Sitko 1981 Janikowo Szybkie Rysie TEAM
333 Krzysztof Tomaszewski 1980 Inowrocław Stowarzyszenie Krwiodawców FARA
334 ROGER KUJAWA 1972 BARCIN #slimakibarcin
335 Michał Brzeziński 1995 Inowrocław
336 Piotr Nawrocki 1971 mogilno brak
337 Aurelia Słomska 1998 Kcynia KS WISEŁKA BYDGOSZCZ-FORDON
338 Jakub Luber 2001 Inowrocław KMK TEAM PRO
339 Rafał Nieznalski 1977 Pakość Pakość Biega
340 Krzysztof Kwiatkowski 1980 Toruń
341 Martyna Musielak 1986 Inowrocław
342 Piotr Musielak 1984 Inowrocław
343 Ewa Banaszyńska 1980 Inowrocław
344 Katarzyna Niżewska 1981 Inowrocław SPORT4LIFE
345 Marek Górniak 2001 Inowrocław Struś Pędziwiatr RNG TEAM
346 Martyna Sobiechowska 2001 Inowrocław Struś Pędziwiatr RNG TEAM
347 Tomasz Grobelski 1982 Inowrocław BBL INOWROCŁAW
348 Paweł FERENS 1972 Inowrocław BBL Inowrocław
349 Bernadeta Ładniak 1982 Czarnowo
350 Joanna Grabowska 1975 Toruń KM UMK
351 Małgorzata Kwiatkowska 1980 Toporzysko
352 Agnieszka Kuczyńska 1980 Gierkowo
353 Dawid Kuczyński 2002 Gierkowo
354 Michał Wierzchowski 1975 Inowrocław
355 Artur Wierzchowski 2002 Inowrocław
356 Anna Nowak 1979 Inowrocław
357 Witold Maciejewski 1983 Inowrocław
358 Ewelina Jasińska 1982 Inowrocław Decathlon Team Inowrocław
359 Jacek Piotrowicz 1972 Inowrocław SAPER TEAM
360 Ryszard Wasilewski 1984 Inowrocław
361 Rafał Kaczyński 1985 Toruń Pluszowe Nornice
362 Monika Woźniak 1987 Toruń
363 Emilia Kazaniecka 1988 Toruń
364 Daniel Wujkowski 1997 Inowrocław
365 Wojciech Grzebielucha 1973 Inowrocław
366 Przemysław Wojtasik 1985 Strzelno
367 Krystian Grol 1986 Inowrocław 56. Baza Lotnicza
368 Patryk Strzyżewski 1992 Strzelno
369 Anna Sak 1983 Inowrocław Decathlon Team Inowrocław
370 ARTUR JÓŹWIAK 1974 WILCZYN
371 BEATA JÓŹWIAK 1976 WILCZYN
372 Paweł Rakowski 1978 Bydgoszcz Żandarmi z Bydgoszczy
373 Tamara Chorążewska-Andryszak 1987 Inowrocław
374 Bartosz Andryszak 1984 Inowrocław
375 Renata Ziemkiewicz-Figas 1978 Inowrocław
376 Jakub Iwanowski 1987 Bydgoszcz
377 Maciej Kosakowski 1984 Inowrocław
378 JUDYTA GALUS 1986 MOGILNO
379 Sławomir Sarnecki 1976 Janikowo
380 Tomasz Gapiński 1984 Inowrocław Perły Metalu
381 Joanna Gapińska 1984 Inowroclaw
382 BŁAŻEJ SZUTARSKI 1988 Inowrocław CRONIMET
383 DARIA KOŚCIŃSKA 1995 Inowrocław CRONIMET
384 Jacek Kucharski 1970 Toruń CRONIMET
385 Łukasz Szulc 1988 Chełmno Japońscy wojownicy
386 Anna Lipińska 1979 Inowrocław CRONIMET
387 Dariusz Popowski 1967 Inowroclaw
388 Ryszard Krotoszyński 1949 Inowrocław BBL Inowrocław
389 krzysztof michałowski 1971 inowroclaw
390 Katarzyna Stemporowska 1979 Inowrocław BBL Inowrocław
391 Dorota Pawłowska 1980 Marzęcice Kurzętnik Biega
392 kamila Pawłowska 2000 Marzęcice Kurzętnik Biega
393 Mariusz Pawłowski 1976 Kurzętnik Zamek Kurzętnik
394 Patryk Marjański 1993 Inowrocław IKKP Noteć Inowrocław
395 Przemysław Pankowski 1979 iNOWROCŁAW 1. BLWL
396 IZABELA MADAJCZYK 1976 SIKOROWO
397 Dariusz Sójkowski 1987 Gniewkowo
398 Adrianna Olszewska 1995 Mrocza
399 Jagoda Stręk 2001 Inowrocław
400 Mariusz Lewandowski 2001 Świerczynek
401 Marek Domżalski 1968 Łochowo
402 Marzena Błaszkiewicz 1979 Borówno
403 SŁAWOMIR POLAKÓW 1973 NAKŁO NAD NOTECIĄ JS 2073
404 DOMINIK SEBASTIAN NARUSZEWICZ 1982 NAKŁO NAD NOTECIĄ JS 2073
405 SEBASTIAN MECHLIŃSKI 2001 NAKŁO NAD NOTECIĄ JS 2073
406 Hubert Urbanowicz 2000 Dębionek, Sadki JS 2073
407 Szymon Kordyla 1992 Inowrocław BBL Inowrocław
408 Anna Wąż 1986 Pakość Pakość biega
409 Rafał Tomkiewicz 1976 Tuczno
410 Beata Jurkiewicz 1981 Inowrocław
411 EWA OLSZEWSKA 1979 GNIEWKOWO T.G.''SOKÓŁ''GNIEWKOWO
412 adam Bartnik 2000 Sławęcinek Stowarzyszenie Krwiodawców ''Fara'' Inowrocław
413 Andrzej Bartnik 1966 Sławęcinek
414 EWA RAKOWSKA 1980 BYDGOSZCZ
415 DARIUSZ SZCZUDLIŃSKI 1966 INOWROCŁAW BBL INOWROCŁAW
416 Anna Drożdż 1975 Inowrocław
417 SZYMON POTURALSKI 1982 INOWROCŁAW
418 Przemysław Dorsz 1981 Inowrocław MKP NOTEĆ iNOWROCŁAW
419 Joanna Sak 1989 Inowrocław Decathlon Team Inowrocław / Drużyna Szpiku
420 Damian Tokarski 1972 Piotrków Kujawski
421 Aneta Tokarska 1975 Sadlno
422 Tomasz Kubiak 1975 Inowrocław T.G.SOKÓŁ Gniewkowo
423 Paulina Grzegrzułka 1986 Inowrocław
424 Michał Juchacz 1978 Inowrocław Dziki z Balczewa
425 Paulina Adamczyk-Juchacz 1983 INOWROCŁAW Biegam dla Magdaleny
426 Mariusz Dziedzic 1996 Wola Stanomińska
427 Anna Jakubowska 1984 Brześć KS Zryw Radziejów
428 Ilona Dzido-Mielcarek 1981 Radziejów KS ZRYW RADZIEJÓW
429 Michał Greinert 1970 Inowrocław Stowarzyszenie Sportowe Landrynka
430 Julita Grabowska 1992 Toruń Chmielarz Team
431 Bartek Cackowski 1992 Toruń CSAiU
432 Ewa Białoskórska 1992 Poznań
433 Dorota Rakowska 1995 Pakosc
434 Marcin Malagowski 1984 Inowrocław
435 Mati Gnutek 2002 Inowrocław MAGNUM
436 Wojciech Nowak 2000 Barcin Francis_Flow
437 Radosław Janik 1984 kłopot
438 Mikołaj Jarlak 1989 Inowrocław
439 Andrzej2 Walewski 1988 Inowrocław
440 Szymon Greinert 1983 Inowroclaw Inowrocław
441 Marcin Szych 1980 Inowrocław Marcin Szych Team. No Limit For Autism
442 Agnieszka Szych 1982 Inowrocław Atletic Club Inowrocław
443 Antoni Szych 2008 Inowrocław Sport4life
444 Rafał Mokrzycki 1975 Inowrocław T.G. Sokół Gniewkowo
445 Tymon Mokrzycki 2002 Inowrocław
446 Danuta Grzeszak 1953 Mogilno
447 Henryk Grabiński 1972 Inowrocław MILUSIŃSCY INOWROCŁAW
448 Kacper Karski 2001 Inowrocław
449 Julia Pieszak 1983 Inowrcław Barbell Squad Inowroclaw
450 Igor Guzikowski 2002 Olimpin
451 Mikołaj Guzikowski 1978 Olimpin
452 Paulina Ostrowska 1990 Strzelno
453 KAROLINA Kasiborska 1974 Inowrocław MK SPEED
454 Aleksander Czepek 1957 Bydgoszcz Brzoza Biega
455 Przemysław Ciążyński 1995 Niestronno
456 Wiktor Zitzman 2001 Piotrkowice
457 Wojciech Urbański 1977 Inowrocław
458 Arleta Domańska 1977 Inowrocław
459 PAWEŁ MOSKAL 1997 KURZĘTNIK KURZTNIK BIEGA
Top