Red Run - 10 km - Start list
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub
1001 Marcel Kijak 1999 Inowrocław
1002 maciej szłyk 1975 inowrocław zsi inowrocław
1003 Daniel Kujawa 1983 Inowrocław 56. Baza Lotnicza
1004 Rafał Ślęzak 1977 Bydgoszcz
1005 Krzysztof Namieśnik 1974 Inowrocław KrzysieKN
1006 Marcin Kaliski 1978 Inowrocław PGB Sportowa Paczka
1007 Marek Gąsiorek 1961 Wólka Kozodawska
1008 Łukasz Wieczorek 1981 Gąsawa Gąsawa Run Team
1009 Wojciech Szczęsny 1971 Oćwieka 24 SOKÓŁ Gąsawa
1010 Ewelina Centkowska 1979 Ciechocinek
1011 Patryk Grajewski 1983 Świecie
1012 Adam Sparzyński 1980 Inowrocław 1.BLWL
1013 Daniel Zalewski 1997 Susz Tri NEGU
1014 Łukasz Meyer 1983 Ostrów Wielkopolski
1015 Ireneusz Deka 1986 NAKŁO NAD NOTECIA Body Joy fitness club Nakło
1016 Ryszard Światowy 1973 Bydgoszcz dawca krwi
1017 Paul Robinson 1953 Wloclawek
1018 Paweł Zalewski 1982 Inowrocław Activextreme
1019 Stanisław Pawlik 1965 Osielsko
1020 Grzegorz Szewczykowski 1981 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie
1021 Paweł Dąbrowski 1994 Toruń AZS UMK Toruń
1022 Tomasz Stolarski 1966 Inowrocław rowerowyinowroclaw.pl
1023 Renata Sztenderewicz 1982 Włocławek Aneta Team
1024 Jarosław Brzozowski 1964 Brzozoa BRZOZA TRI TEAM
1025 Elżbieta Grygorczuk 1958 Niemcz Trispace
1026 Michał Łoniewski 1985 Inowrocław
1027 Rafał Żuchelkowski 1983 Bydgoszcz Crossfit Bydgoszcz
1028 Marek Bartczak 1976 Kruszwica Drużyna szpiku
1029 KRZYSZTOF WIŚNIEWSKI 1965 BYDGOSZCZ
1030 Piotr Brzozowski 1992 Brzoza BRZOZA TRI TEAM
1031 Roman Godziuk 1960 Toruń
1032 Mikołaj Świderski 1999 Gniewkowo
1033 Magdalena Tyjas 1990 Inowrocław
1034 Robert Miszkiewicz 1990 Gdynia
1035 Michał Kolski 1982 INOWROCŁAW
1036 Tomasz Krupa 1980 Inowrocław
1037 Piotr Marcinkowski 1968 Toruń
1038 Krzysztof Nieznalski 1989 Poznań OIRP Poznań
1039 Robert Wilczewski 1975 Toruń WOLFPACK
1040 Damian Matyszczak 1974 Inowrocław
1041 Tomasz Marchel 1989 Solec Kujawski
1042 Przemysław Stolarski 1997 Inowrocław rowerowyinowroclaw.pl
1043 piotr hadowski 1982 Inowrocław
1044 Krzysztof Stempniak 1971 Inowrocław
1045 Tomasz Słuniecki 1975 Toruń Alumaster Biega
1046 Grzegorz Byrtek 1975 Bydgoszcz
1047 Justyna Piątek 1989 Gdańsk
1048 EDYTA GLADYSZ 1976 ŚWIECIE GŁADZIORKI
1049 KRZYSZTOF GLADYSZ 1975 ŚWIECIE GŁADZIORKI
1050 Roman Janik 1953 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA
1051 Lucyna Wiśniewska 1966 BYDGOSZCZ
1052 Mariusz Węsiora 1969 Drzycim
1053 Łukasz Gapiński 1983 Wąbrzeźno Start Wałycz
1054 Agnieszka Kremska 1972 Inowrocław
1055 Sławomir Brzuskiewicz 1967 Bydgoszcz
1056 Marcin Hernik 1988 Grudziądz
1057 Damian Sutkowy 1982 Bydgoszcz
1058 Mikołaj Zięba 1997 Toruń UMK Toruń
1059 Krystian Andrzejewski 1979 Gębice Byle do mety.
1060 Bartosz Chowański 1979 Lipiany CJS Tłumaczenia Myślibórz
1061 Łukasz Szymański 1984 Włocławek
1062 Adam Dzialdowski 1974 Torun Rossmann
1063 Agnieszka Jaworska 1977 Torun Rossmann
1064 Dawid Działdowski 2000 Torun Rossmann
1065 Szymon Broda 1994 Jabłonowo Pomorskie
1066 Adam Nadrajkowski 1958 Inowrocław
1067 Paulina Darga-Miziołek 1987 WŁOCŁAWEK ANWILTEAM
1068 Paweł Polakowski 1995 Grudziądz
1069 Łukasz Liniewski 1985 Włocławek
1070 Artur Wiśniewski 1974 Inowrocław FROGUŚ
1071 Daniel Korycki 1994 Grudziądz
1072 Tomasz Konieczka 1980 Posada TKO Team
1073 Jarosław Siess 1961 Pabianice
1074 Radosław Wolski 1986 Toruń
1075 Dorota Lewandowska 1977 Pakość
1076 Michał SADOWSKI 1981 Inowrocław BartOlek PL
1077 Paweł Śrubas 1979 Radziejów Urząd Miasta Radziejów
1078 Katarzyna Ziuziakowska 1978 Grudziądz
1079 Ania Andrzejczak 1978 Gniezno Andrzejczak Team
1080 Asia Strachanowska 1990 Inowrocław
1081 Wojciech Kozłów 1960 Gdańsk LKS Zantyr Sztum
1082 Piotr Wietrzycki 1971 WŁOCŁAWEK
1083 Piotr Twardowski 1976 Kutno Kutno Biega
1084 SYLWIA NAWROCKA 1989 INOWROCŁAW TEAM NAWROCCY
1085 MARIUSZ NAWROCKI 1982 INOWROCŁAW TEAM NAWROCCY
1086 Jarosław Królikowski 1965 Inowrocław Team Sylwia
1087 Agnieszka LECHOWSKA 1976 Łubianka
1088 jacek Fajfer 1960 Swarzędz
1089 Agnieszka Adamczewska 1975 Janowice 3ATeam
1090 Sebastian Andrzejczak 1975 Gniezno Andrzejczak Team
1091 Marcin Jaworski 1974 SOLEC KUJAWSKI JAVOR
1092 Dariusz SEROCZYŃSKI 1970 Rojewo
1093 Paweł Mejgier 1970 Sypniewo TKKF Wodnik Więcbork
1094 Tomasz Szymański 1980 Bydgoszcz
1095 Agnieszka Wolińska 1979 Kutno Kutno Biega
1096 Piotr Grochowiak 1981 Barcin
1097 Piotr Smyk 1982 Barcin Anusiak Team
1098 Hubert Kinowski 1992 Strzelno
1099 Marcin Łatka 1975 Bydgoszcz lati - Bydgoszcz
1100 Paweł Hołda 1982 Chełmno Volcano
1101 Joanna Michalik 1981 Bydgoszcz
1102 slawek knast 1986 Mogilno
1103 Rafał Jaśkiewicz 1978 Włocławek WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK
1104 Marcin Balcerzak 1973 Dąbrowa 33.BLTr Powidz
1105 jarosław stachowski 1973 wąbrzeżno miastoaktywni.pl
1106 mirella stachowska 1973 wąbrzeżno miastoaktywni.pl
1107 Grzegorz Sobczak 1970 Włocławek Orlen Running Team
1108 Jarosław Prokopiuk 1966 Gdynia PROCAR Gdynia
1109 Andrzej Desselberger 1969 Włocławek TRI WŁOCŁAWEK
1110 Piotr Konieczny 1974 Inowrocław
1111 Damian Kliszewski 1970 Bydgoszcz NOKIA Bydgoszcz
1112 Arkadiusz Tomecki 1976 Witkowo Witkowo Biega
1113 Marcin Brzeziński 1977 Włocławek WKB Maratończyk Włocławek
1114 Piotr Zalewski 1987 INOWROCŁAW
1115 Elwira Izabela Szymczak 1995 Inowrocław
1116 Marta Dobrzańska 1988 Ciechocinek
1117 Grzegorz Modrzejewski 1970 Bydgoszcz Run Forrest Run!
1118 Wojciech Sobczynski 1983 Mała Nieszawka Sople
1119 Julia Sobczynska 1989 Mała Nieszawka Sople
1120 Małgorzata Kubiak 1962 Inowrocław BBL Inowrocław
1121 Jerzy NOWAKOWSKI 1977 Toruń
1122 Justyna Tomasik 1989 Toruń TG. SOKÓŁ GNIEWKOWO
1123 Piotr Leszek Ślósarek 1956 Toruń
1124 Pawel Derenda 1988 Inowroclaw Straż Pożarna Inowrocław
1125 RAFAŁ NIZWANTOWSKI 1983 WĄBRZEŹNO
1126 Michał Głon 1990 INOWROCŁAW
1127 Michał Bubak 1988 Mogilno
1128 Tomasz Wiśniewski 1967 Inowrocław
1129 Marek Grzechowiak 1995 Mogilno
1130 Rafał Synak 1976 Pruszcz Gdański biegam bo lubię
1131 Mirela Bieluszewska 1984 Bydgoszcz Team CCL
1132 Emilia Dobruchowska 1966 Inowrocław T.G. Sokół Gniewkowo
1133 Magdalena Biernat 1981 Inowrocław BBL Inowrocław
1134 Agnieszka Chęsy 1970 Balczewo
1135 Anna Karpinska 1982 Inowrocław OpenTeam
1136 Paweł Karpinski 1978 Inowrocław OpenTeam
1137 Mariusz Jaworski 1980 RADZIEJÓW
1138 Wojciech Sowa 1976 Unisław PACKMAN TEAM
1139 Anna Siudzińska 1979 Bydgoszcz #BIEGACZE
1140 Iwona Michta 1984 Murowaniec Spójnia Białe Błota
1141 Rafał Sobieralski 1974 Brzoza Rafo Teem
1142 Radek Katafiasz 1990 Złotniki Kujawskie
1143 Magdalena Śmigielska 1982 Zbytowo
1145 Andrzej Jabłoński 1971 Czarne Czarne Biega
1146 Przemysław Majda 1978 Beznazwa Baszta Wyszyna
1147 Paweł Młodzieniak 1964 Beznazwa Baszta Wyszyna
1148 Marcin Robaczewski 1975 Szembekowo
1149 Damian KŁOPOTEK 1983 TORUŃ PACKMAN TEAM
1150 Grzegorz Modrzejewski 1965 Inowrocław
1151 Donata Pastwa 1971 Bydgoszcz TRISPACE
1152 Paulina Wrona 1974 Toruń
1153 Wiesław Buraszewski 1960 Inowrocław WASIMARTA
1154 Sandra Chojnacka 1994 Kowalewo Pomorskie
1155 Dariusz Nowak 1968 Komaszyce
1156 Szymon Książek 1986 Inowrocław
1157 Mirosława Szweda 1986 Toruń
1158 Mariusz Szarwiński 1987 Toruń
1159 Wiesław Prątnicki 1963 Włocławek ANWILTEAM
1160 Piotr Kasprzyk 1969 Toruń ANIRO RUN TEAM
1161 Szymon Sójka 1984 Toruń
1162 Piotr Michniewicz 1985 Toruń modry.pl
1163 Aleksander Puszczykowski 1986 Inowrocław Inowrocław Decathlon Tim
1164 Marek Jackiewicz 1965 Kruszwica
1165 Arkadiusz Pietras 1994 Kamień Krajeński 56 Baza Lotnicza
1166 Justyna Horyd 1978 Bydgoszcz Sport Factory
1167 Dawid Tomaszewski 1988 Watorowo #BIEGACZE
1168 Katarzyna Lewandowska 1981 Kruszwica
1169 Aleksander Zdunowski 2000 Inowrocław Francis_Flow
1170 Jarosław Laskowski 1982 Małe Bałówki Kurzętnik Biega
1171 Sandra Rudewicz 1992 Kowalewo Pom. Kowalewo biega
1172 Jakub Meler 1987 Kruszwica JAM-POŻ
1173 Oleksandr Bahinskyi 1977 Bydgoszcz
1174 Mariusz Kotlarek 1996 Inowrocław
1175 Barbara Zielińska 1966 Jacewo
1176 ROBERT ZIELIŃSKI 1963 INOWROCŁAW
1177 Adam Michalski 1977 Inowroclaw
1178 Arkadiusz Sałyga 1984 Poznań
1179 Gracjan Gruszka 1999 Bydgoszcz CWZS Zawisza Bydgoszcz
1180 MArek Bagrowski 1962 Janowo UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO MEDYCZNE
1181 SLAWOMIR KRYSZTOFIAK 1965 BYDGOSZCZ
1182 Grzegorz Gąsiorowski 1974 Wandynowo
1183 Patryk Kłopotek 1989 Bydgoszcz WRB / UMB
1184 Adam Milo 1972 Toruń
1185 Roma Rassalska 1978 Bydgoszcz PowerPuff Girls
1186 waldemar ciesielski 1974 skulsk
1187 Przemysław Arach 1983 Bydgoszcz Karczma Rzym
1188 Maciej Rybus 1976 zgierz whirlpool runnig team
1189 Michał Jabłoński 1980 Bydgoszcz PKO BP
1190 Kacper Derenda 1992 Inowrocław X-FORCE
1191 Kamil Wąsowski 1993 Inowrocław
1192 Aleksander Przekwas 1996 Inowrocław
1193 Danuta Stolarska 1957 Włocławek Aneta Team
1194 Janusz Stolarski 1955 Włocławek Aneta Team
1195 Mirela Jaskulska 1965 Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz
1196 Kazimierz Jaskulski 1964 Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz
1197 Krzysztof Kozak 1966 Strzelno BiegamyRazem
1198 Joanna Paczkowska 1988 Bydgoszcz Akademia Sport Factory
1199 Honorata Czyżewska 1979 Inowrocław
1200 Marek Pawlak 1982 Pogórze
1201 Tomasz Mruk 1976 Bydgoszcz Czarne Stopy.SM
1202 Mateusz Paczkowski 1988 Inowrocław
1203 BEATA KORNATOWSKA 1969 MOGILNO
1204 Szymon Mrówczyński 1983 Żnin Żnin
1205 Artur Trzciński 1978 Tokarki Drugie Klub Biegacza Wartko
1206 Michał Poliwodziński 1979 Bydgoszcz KS WISEŁKA BYDGOSZCZ-FORDON
1207 Karolina Szatkowska 1985 Bydgoszcz KS WISEŁKA BYDGOSZCZ-FORDON
1208 Krzysztof Luber 1979 Inowrocław KMK TEAM PRO
1209 Robert Bedra 1980 Bydgoszcz Czarne Stopy.SM
1210 WIESŁAW RZEPCZYŃSKI 1948 RACIBÓRZ NIEZRZESZONY
1211 olga Białoskórska 1965 Gostyń
1212 Elżbieta Sternal 1971 Rojewo
1213 Tomasz Sternal 1969 Rojewo
1214 Sebastian Nowak 1978 Inowrocław
1215 Adrian Torba 1989 Suchatówka
1216 Dominik Pinczewski 1992 Pruszcz
1217 Maciej Gryniuk 1998 Lubin Krav Maga Be Safe
1218 Artur GLIWKA 1980 Inowrocław 1. BLWL
1219 Rafał Hendrich 1980 Sierakowice MebS TeaM
1220 Krzysztof Grzonkowski 1992 Zbiczno
1221 Rafał Kozłowski 1986 Pławin
1222 Karolina Waligóra 1974 Kobylarnia
1223 Tomasz Gąsiorek 1962 Brzoza Brzoza Biega
1224 Dariusz Barnaś 1976 Inowrocław 56 Baza Lotnicza
1225 Stefan Dobak 1946 Szamotuły KB Szamotuły
1226 Wojciech Alfut 1973 Toruń CRONIMET
1227 Dariusz Ładnik 1978 Czarnowo
1228 Tomasz Glubiak 1965 Inowrocław CRONIMET
1229 MACIEJ LIPIŃSKI 1977 Toruń CRONIMET
1230 Tomasz Kunke 1978 Grudziądz
1231 WOJCIECH MELLER 1970 BYDGOSZCZ
1232 Rafał Sobaszkiewicz 1972 Inowrocław
1233 Anna Czarnecka 1972 Gdynia
1234 Piotr Januszkiewicz 1982 Łochowo
1235 Sławomira Domżalska 1970 Łochowo
1236 Damian Michallek 1988 Drawno TRISPACE
1237 Anna Wiśniewska 1982 Poznań Hernik Team
1238 Darek Król 1967 Świątniki Hernik Team
1239 Mirosław Kordyla 1966 Inowrocław BBL Inowrocław
1240 Zbigniew Operacz 1987 Inowrocław Złotnickie Tarpagany
1241 Bartosz Tokarczyk 1976 Jeżewice
1242 Izabela Hańska 1990 Inowrocław
1243 Maciej Malinowski 1976 Toruń
1244 Michał GRALAK 1984 Inowrocław
1245 Tymoteusz Kostrzewski 1997 Toruń
1246 Malwina Szymańska 1988 Kruszwica Renegatki
1247 Mateusz Witkowski 1993 Koszalin Witkowskiteam
1248 Robert Pastecki 1976 Inowrocław
1249 Tomasz Repczyński 1990 Bydgoszcz
1250 Robert Kapitulewski 1974 CZESTOCHOWA
1251 Elzbieta Wenska 1988 Izdby
1252 Robert Nowak 1994 Złotniki Kujawskie Złotnickie Tarpagany
1253 Dawid Nowak 1992 Złotniki Kujawskie Złotnickie Tarpagany
Top