Gryfny Bieg 2019 - - Start list
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub
1 Natalia Abrahamczyk 1991 Katowice
2 Justyna Adamus-Kowalska 1979 Katowice AZS Uniwersytet Śląski w Katowicach
3 Ewa Antonczenko 1973 Świętochłowice Crossfit Świętochłowice
4 Igor Ostrowski 2006 Bytom Crossfit Świętochłowice
5 Natan Bartlomiejczyk 2008 Chorzów
6 Kamil Bartosz 1993 Psary
7 Beata Batejko 1972 Chorzów BeeTeam
8 Marta Batejko 2003 Chorzów BeeTeam
9 Iwona Bem-Poźniak 1977 Bytom Miechowicka Grupa Biegowa
10 Agnieszka Biegacz 1982 Katowice Alkoalpinizm
11 Agata Bieniek 1990 Świętochłowice Socios Silesia
12 Sebastian Bieniek 1994 Świętochłowice Socios Silesia
13 Łukasz Bojar 1984 Katowice Myszaki
14 Tymoteusz Bojar 2014 Katowice Myszaki
15 Agata Borowiecka-Grzymkowska 1984 Ruda Śląska Carbon
16 Szymon Boryczka 1980 Miedzyrzecze PoWoli do celu
17 Wiktoria Brulińska 1997 Chorzów Batory
18 Krzysztof Bryś 1986 Katowice
19 Katarzyna Brzoska 1977 Ruda Śląska
20 Kinga Buchta 1995 Sosnowiec
21 Magdalena Bugajska 1999 Katowice
22 Rafał Bugajski 1969 Katowice
23 Malgorzata Burakowska 1974 Sosnowiec Zabiegani Nauczyciele
24 Ewelina Cetnar 1978 Katowice
25 Marek Chmieliński 2002 Katowice
26 Marek Chmieliński 1978 Katowice
27 Agnieszka Cichy 1983 Ruda Śląska
28 Anna Cyba 1983 Siemianowice Śląskie
29 Elżbieta Cywińska 1975 Świerczyniec Świerczyniec Running
30 Emilia Cywińska 2003 Świerczyniec
31 Robert Cywiński 1973 Świerczyniec Świerczyniec Running
32 Natalia Czempik 1998 Piekary Śląskie AZS
33 Natalia Danek 1987 Bielsko-Biała ENKA Team
34 Sybilla Domagała 1993 Katowice
35 Agnieszka Drosińska 1987 Katowice
36 Dawid Duch 1986 Mysłowice PwC SDC Runners Team
37 Karolina Duch 1986 Katowice
38 Dawid Duda 1983 Katowice Ślimaki z Maroko
39 Jan Duda 1974 Siemianowice Press-Glass Biegany i Wspieramy
40 Maciej Duda 1967 Zawiercie Jura. Pl
41 Nina Dworaczek 1986 Ruda Śląska
42 Krystian Dyszy 1982 Siemonia
43 Joanna Dziechciarz-Duda 1976 Zawiercie Jura. PL
44 Aleksandra Fabian 1987 Tarnowskie Góry
45 Patrycja Fingas 1990 Chorzów
46 Daria Firlejczyk 1985 Gliwice
47 Mateusz Frąckowiak 1992 Piekary Śląskie
48 Mirosław Frączek 1971 Katowice
49 Martyna Frydrysiak 2005 Katowice
50 Oliwia Frydrysiak 2005 Katowice
51 Sylwia Frydrysiak 1970 Katowice Huragan Ligota
52 Anna Gamza 2009 Siemianowice Ślaskie UKS Wodnik
53 Bogusława Gamza-Błaszczyk 1978 Siemianowice Śląskie
54 Agnieszka Gawlikowska 1992 Katowice Brak
55 Karolina Gądek-Serwin 1986 Rybnik
56 Zuzanna Giełżecka 2007 Tychy
57 Tadeusz Giemlik 1979 Tychy Biegamy i Wspieramy Press Glass
58 Beata Głogowska 1970 Bytom
59 Joanna Gołębiowska 1988 Bytom BTM Runners
60 Nicole Górniak 2002 Bytom
61 Katarzyna Graba 1999 Mikołów Tur Borówka
62 barbara grabarz 1976 Katowice
63 Marzena Grochala 1989 Sosnowiec M&M
64 Dawid Gros 1990 Katowice
65 Iza Gros 1967 Chorzów
66 Sandra Gros 1989 Katowice
67 Agnieszka Gruszka 1980 Siemianowice Ślaskie Endurance Team
68 Karol Gruszka 2008 Siemianowice Śląskie Endurance Team
69 Marcin Gryc 1997 Katowice
70 Marcin Grzanka 1983 Gliwice -
71 Magdalena Grzegorczyk 1985 Ruda Śląska
72 Magdalena Gwizdała 1992 Będzin
73 MARCIN HAIDA 1978 ŚWIĘTOCHŁOWICE
74 Radosław Haida 2008 Świetochłowice
75 Mirosława Hanke-Kowal 1977 Chorzów
76 Mirosława Hanusik 1984 Katowice
77 Wojciech Hanusik 1984 Katowice
78 Marcin Hinc 1982 Sosnowiec
79 Natalia Hinc 2013 Sosnowiec
80 Daria Hlibova 1994 Poland, Katowice Natalczywi biegacze
81 Nataliia Hlibova 1969 Katowice
82 Natalia Hwozdeńska 2007 Katowice
83 Renata Irytowska 1975 Knurów
84 Katarzyna Jachimczyk 1984 Mysłowice Alkoalpinizm
85 Joanna Janiak 1981 Katowice Zielone Załęże
86 Karol Janiak 1978 Katowice Zielone Załęże
87 Krzysztof Janus 1971 Katowice #BBKTS#
88 Filip JANUSZEWSKI 2007 Katowice Klub biegaczy JYsk
89 Wojciech Januszewski 1978 Katowice Klub Biegaczy JYSK
90 Asia Jaworek 2009 Zabrze JBC Team
91 Jacek Jaworek 1983 Zabrze JBC Team
92 Agnieszka Jedlińska 1976 Katowice
93 Aleksandra Jedlińska 2005 Katowice
94 Łukasz Jedliński 1974 Katowice
95 Mariusz Jedryka 1973 Świętochłowice
96 Sandra Jedryka 1999 SWIETOCHLOWICE
97 Kamila Jochlik 2002 Bytom
98 Dawid Józefik 1985 Chrzanów
99 Anna Kalus 1990 Mysłowice PwC Service Delivery Center
100 Konrad Kałamucki 1993 Katowice Bimber team
101 Jagoda Kania 2008 Chorzów Batory Loto
102 Monika Kania 1980 RUDA ŚLĄSKA
103 Aleksandra Kapuśniak 1993 Dąbrowa Górnicza
104 Elzbieta Kasprzyk 1983 Katowice Myszaki
105 Małgorzata Kazior 1979 Katowice
106 Tomasz Kazior 2009 Katowice SP 66 Katowice
107 Szymon Kiera 1976 Chorzów
108 Karina Klimera 1972 Siemianowice Śląskie
109 Mateusz Kluska 2002 Mikołów Tur Borówka
110 Mykhailo Klym 1994 Katowice
111 Anita Kobiałka 1995 Brzezinka
112 Magdalena Kobylańska 1983 Chorzów Night Runners
113 Stefania Kocinska 1969 Ruda Slaska Team Ruda
114 Krzysztof Koenig 1983 Katowice ProfiAutoTeam
115 Fabian Kohut 2006 Siemianowice Śląskie Agesor
116 Mateusz Kokosiński 1982 Ruda Śląska
117 Oliwia Kopeć 2006 Katowice
118 Tomasz Korkus 1976 Zabrze
119 Justyna Koszuta 1974 Przeczyce
120 Agnieszka Szymborska 1975 Chorzów
121 Marta Kowal 2008 Chorzów
122 Michał Krężel 2008 Chorzów
123 Helena Kozaczkiewicz 1955 Knurów
124 Monika Kozaczkiewicz 1996 Knurów
125 Bartosz Koziołek 1999 Katowice
126 Olga Koziołek 2005 Katowice
127 Tomasz Koziołek 1974 Katowice
128 ANNA KRASOŃ 1982 KATOWICE
129 Katarzyna Krupińska 1977 Katowice
130 Aleksandra Krzemień 1995 Oświęcim Energy Team
131 Aneta Kubasik 1973 Będzin
132 Elżbieta Kubista 1983 Katowice BWM team
133 Kasia Kuć 1981 Bytom Bytom
134 Marcin Kula 1992 Katowice
135 Aleksandra Kupfer 1974 Ruda Śląska Fuchs Oil Team
136 Katarzyna Kupis 2019 Gliwice
137 Iwona Kuszyk 1979 Chruszczobród
138 Kinga Kuszyk 2006 Chruszczobród
139 Dominika Kwiatkowska 1982 Ruda Śląska
140 Bartosz Lech 2005 Mysłowice
141 Ewa Lech 2003 Mysłowice
142 Barbara Ledwoch 1986 Siemianowice Śląskie
143 Wioleta Ledwoch 1986 Siemianowice Śląskie
144 Magdalena Lepszy 1990 Piekary Śląskie
145 Adam Lewiński 2001 Chorzów
146 DAMIAN LORISZ 1984 CHORZÓW OPP KATOWICE, BP RUNNING TEAM GLIWICE
147 Dorota Łazarz 1977 Bytom Biegam wspieram motywuje
148 Paweł Łazarz 2003 Bytom BWM TEAM
149 Ewelina Łyczko 1993 Kozy ENKA Team
150 Michalina Macherska-Regulska 1951 Katowice
151 Katarzyna Maciąga 1977 Chorzów
152 Maciej Maciąga 1973 Chorzów
153 Magdalena Maciąga 2003 Chorzów
154 Marcin Maciążek 1972 Będzin M&M
155 Katarzyna Majza 1968 Tarnowskie Góry Lecymy Durś
156 Katarzyna Maklakowska 2019 Bytom
157 Aleksandra Maksimowicz 1997 Mikołów Tur Borówka
158 Marek Malczyk 1986 Chudów NiYwysportowani
159 Natalia Malczyk 1989 Chudów NiYwysportowani
160 AGNIESZKA MAŁECKA KWIATKOWSKA 1975 KATOWICE
161 Ewelina Markowicz 1993 Katowice
162 Emilia Marondel 2004 Chorzów
163 Justyna Maroszek 1980 Katowice
164 Agnieszka Matuszewska 1982 Dąbrowa Górnicza
165 Monika Mazur 1991 Ruda Śląska Socios Silesia
166 Romuald Mikołajczyk 1962 Katowice NUDEL TEAM
167 Justyna Mokrzycka 1985 Knurów Orly z knurowa
168 Ewelina Morys 2005 CHORZÓW
169 Karolina Moskwa 1984 Chorzów Batory Loto
170 Adam Mosur 2007 Nowe Chechło Nudel Team
171 Agnieszka Mosur 1981 Nowe Chechlo Nudel Team
172 Katarzyna Mosur 2009 Nowe Chechlo Nudel Team
173 Piotr Mosur 1980 Nowe Chechło NUDEL TEAM
174 Jan Mroczek 1967 Ruda Śląska
175 Monika Mroczek 2002 Ruda Śl.
176 Katarzyna Mrowiec 1990 Mysłowice Bimber team
177 Michał Mrowiec 1990 Mysłowice Bimber team
178 Anna Mrożkiewicz 1987 Kraków Żurawie
179 artur mucha 1976 Katowice XYZ
180 Justyna Musioł 1981 Karchowice
181 Nina Muszer 2009 Katowice HURAGAN LIGOTA
182 Dorota Najder 1987 Mysłowice
183 Agnieszka Niska 1987 Chorzów
184 Katarzyna Nowak 1987 Sosnowiec
185 Agnieszka Ochman 1976 Bytom Wataha Team
186 Adam Ocylok 1972 Oświęcim Chrono Service
187 Anna Ogaza 1981 Siemianowice Śląskie Husaria Race Team
188 Vanessa Ogaza 2007 Siemianowice Slaskie
189 Barbara Olbrich 1975 Świętochłowice Śląsk Runners
190 JOANNA OLEARCZYK 1971 KATOWICE FRELKI
191 Klaudia Ozajst 1976 Bielsko biała Enka
192 Monika Pach 1988 BIELSKO-BIAŁA
193 Milla Pache 2010 Katowice Klub Ali i Milli
194 Grzegorz Pająk 1983 Tarnowskie Góry
195 Karolina Pająk 1999 Mikołów Tur Borówka
196 Rafał Pałys 1990 Chorzów
197 Basia Papiernik 1988 Katowice
198 Robert Paprotny 1985 Rybnik
199 Marcin Parusel 1990 Żyrowa Komitet Sportu i Turystyki Krzysztofa Podgórskiego
200 RENATA PAWLAK 1974 ŚWIĘTOCHŁOWICE
201 DOMINIKA PETRUS 1994 Katowice
202 Karolina Petrus 1991 Katowice STG Katowice
203 Klaudia Piątek-Olszewska 1991 Dąbrowa Górnicza Parkrun Katowice
204 Paweł Piechowicz 1994 Świętochłowice
205 Monika Pieczyk 1987 Katowice
206 Nataszka Pierzchała 2013 Sosnowiec
207 Patrycja Pierzchała 1988 Sosnowiec
208 Grzegorz Pietrzak 1988 Będzin
209 Sylwia Pietrzyk 1988 Gliwice
210 Hanna Plachetka 1999 Dolna AZS
211 Magdalena Plusczok 1986 Gliwice
212 Mariusz Pluta 1985 Katowice Zielone Załeże
213 Hanna Płaczek 1987 Orzesze NiYwysportowani
214 Joanna Płaczek 1993 Chorzów
215 Justyna Płaczek 1989 Chorzów
216 Miron Płaczek 1986 Orzesze NiYwysportowani
217 Krzysztof Podgórski 1990 Katowice Komitet Sportu i Turystyki Krzysztofa Podgórskiego
218 Anna Poloczek 1977 Świętochłowice
219 Marcin Poloczek 1982 Orzesze NiYwysportowani
220 Agnieszka Prochota 1981 Siemianowice Śląskie
221 Martyna Puc 1986 Będzin
222 Krzysztof Pych 1977 Jastrzębie-Zdrój
223 Marek Pyrek 1984 Laryszów TOROS DE ESPANA
224 Dorota Pysz 1987 ORZESZE
225 Aleksandra Pytel 1969 Siemianowice śląskie Mk team
226 Aleksandra Pytel 1976 Imielin
227 Arkadiusz Raczek 1992 Gliwice
228 Marcin Radoła 1972 Katowice STG KATOWICE
229 Iwona Rajfura 1986 Katowice
230 Katarzyna Rodak 1976 Katowice Carbon Racing Team
231 Jakub Rompel 1984 Kraków Żurawie
232 Arkadiusz Rosa 1983 Katowice
233 Dawid Rosa 1983 Katowice
234 Magdalena Rosa 1983 Katowice
235 Nadia Rosa 2012 Katowice
236 Małgorzata Rosińska 1968 Bytom
237 Małgorzata Ruprecht 1986 Gliwice
238 Krzysztof Rus 2008 Chorzów
239 Maria Rus 2005 Chorzów
240 Mirosław Rusin 1980 Mysłowice
241 Natalia Rusin 2009 Mysłowice
242 Luiza Rutkowska 1986 Mikołów
243 Remigiusz Rybak 1985 Ruda Śląska
244 Adam Saternus 1976 Katowice
245 Patrycja Siepielska 1984 Katowice Zielone Załęże
246 Klaudia Sikora 1989 Sosnowiec Ptaszyny
247 Mateusz Sitarski 1990 Gliwice
248 Aleksandra Sitko 1993 Tychy Viking Training Center
249 Anna Skolud 1988 Chorzów
250 Nicol Skowronek 2002 Świętochłowice Śląsk Runners
251 Aleksandra Skóra 1983 Sosnowiec
252 Artur Skrabel 1982 RYBNIK STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK
253 Katarzyna Smolik 1996 Ruda Śląska -
254 Katarzyna Sobas 1994 Gliwice
255 Marlena Socha 1973 Ruda Śląska Stadion Śląski
256 JOANNA SOJKA 1979 Siemianowice Śląskie @rodzicsportowca
257 NATASZA SOJKA 1979 SIEMIANOWICE ŚLASKIE @rodzicsportowca
258 Anna Sroczynska 1980 Gliwice
259 Ewa Sroczynska 2012 Gliwice
260 Dariusz Sroczyński 1979 Gliwice
261 KAMIL Sroczyński 2008 Gliwice
262 Piotr Stalmach 1997 Katowice
263 Sofiya Stepanyuk 1994 Katowice PwC Service Delivery Center
264 Grzegorz Strączek 1973 Siemianowice Śl.
265 Sandra Strączek 1999 Siemianowice
266 Lukasz Suszek 1988 Katowice
267 Aleksander Szafran 1975 ŁODYGOWICE
268 Tycjan Szafran 2005 Łodygowice
269 Bartosz Szarota 1996 Chorzów TS AKS Chorzów
270 Grażyna Szczepaniak 1966 Chorzów
271 Magdalena Szklarska 1996 Zabrze
272 Daniel Szklarski 1986 Zabrze
273 Małgorzata Szmaj 1978 Chorzów
274 Monika Sznajder 1981 Chorzów
275 Marta Szozda-Zając 1986 Bobrowniki
276 Daniel SZPONAR 1982 Mysłowice
277 Ewa Szymańska 1978 Świętochłowice #redlips
278 Joanna Szymańska 1974 Czernica
279 Maja Szymańska 2004 Świętochłowice #redlips
280 Nikola Szymańska 1998 Czernica
281 Adam Szymański 2009 Czernica
282 Kamil Szymański 1989 Chorzów
283 Piotr Szymański 1973 Bytom
284 Grażyna Ślązok 1982 Bytom
285 Weronika Ślązok 2010 Bytom
286 Iwona Śledź 1975 Świętochłowice
287 Marta Śliwka 1989 Mysłowice
288 Marcin Śmiatek 1976 Siemianowice Śląskie Gucio Agresor
289 Grażyna Świerc 1969 Siemianowice Śłąskie
290 Weronika Świerzy 1993 Zabrze
291 Zdzisław Teper 1983 Sosnowiec
292 Anna Tereszynska 1981 Łaziska Górne # Alkoalpinizm
293 Rafal Tereszynska 2008 Łaziska Gorne # Alkoalpinizm
294 Tomasz Tkacz 1987 Mysłowice
295 Kacper Torba 1995 Katowice
296 Ania Trąba 1980 Bielsko-Biała ENKA TEAM
297 Andrzej Trela 1977 Czeladź Grandpagang
298 Iza Urbaniak 2018 Katowice # Alkoalpinizm
299 Dominika Walus 1992 Świętochłowice
300 Marta Warczek 2000 Mysłowice
301 Michalina Wardenga 1995 Jejkowice STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK
302 Kacper Węgiel 1997 Mikołów Tur Borówka
303 Agnieszka Węglarczyk 1995 Zawiercie
304 ANNA WIĘCKOWSKA 2005 KATOWICE
305 URSZULA WIĘCKOWSKA 1970 KATOWICE
306 PIOTR WIĘCKOWSKI 1971 KATOWICE
307 Amelia Wilk 2007 GLIWICE
308 Łukasz Wilżyński 1984 Katowicee ENERGOPROJEKT-KATOWICE SA
309 Mateusz Wisowski 1989 Ruda Śląska
310 Igor Włodarczyk 2010 Katowice
311 Arkadiusz Wojciuch 1997 Gliwice
312 Barbara Wojtas 1981 Katowice
313 Anna Wolak 1985 Katowice
314 Michał Wolak 2007 Katowice UKS Katowice
315 Aleksandra Wolna 1993 Chorzów
316 Magdalena Wolny 1986 ruda ślaska
317 Łukasz Wyrzychowski 1992 Knurów HydroWeb
318 Patrycja Wysłuch. 1986 GLIWICE
319 Łukasz Zagrajek 1989 Sosnowiec Ptaszyny
320 Michał Zając 1986 Bobrowniki
321 Krzysztof Zakrzewski 1968 Bielsko Biala Beboki &Spolka
322 Ewa Zawadzka 1989 Siemianowice Śląskie
323 Agnieszka Zawiła 1986 Katowice
324 KATARZYNA ZIELIŃSKA 1986 Będzin
325 Łukasz Zięba 1984 Katowice
326 Justyna Zimnik 1989 Tychy
327 Sylwia Żokowska 1979 Siemianowice Śląskie
328 Tomasz Żokowski 1977 Siemianowice Śląskie
329 Martyna Tomiczek 1988 Mikołów
Top