Bieg Wiosenny 2020 - 10 km - Start list
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub
1 Adam Horzela 1986 Katowice Huragan Ligota
2 Maria Kwarcińska 1982 Katowice BBL Katowice
3 Robert Michalski 1979 Tarnowskie Góry Hetman Tarnowskie Góry
4 Dominika Odias 1996 Katowice Huragan Ligota
5 Arkadiusz Golly 1995 Chorzów
6 Marcin Pawlikowski 1992 Katowice parkrun Katowice
7 Zofia Hanusik-Jeruzel 1978 Katowice
8 Mariusz Seifert 1983 Mysłowice Rozbiegane Mysłowice
9 KASIA PRZYBYŁA 1978 BYTOM
10 Mateusz Muskała 1992 Chorzów Huragan Ligota
11 Katarzyna Jaron 1977 Chorzów
12 Tomasz Stajer 1978 Siemianowice Śląskie Endurance Team
13 Paweł Kordela 1981 Chorzów
14 Janina Zięba 1972 Świętochłowice Termoklina Świętochłowice
15 Andrzej Gębski 1975 Bytom Miechowicka Grupa Biegowa
16 Łukasz Błach 1984 Kędzierzyn-Koźle
17 Marcin Borchert 1981 Świętochłowice Aktywna Pszczyna Runners Team
18 Daniel Zimoch 2001 Chorzów FC Cwaniaki
19 Krzysztof Drążkowski 1979 Katowice Mors Hubertus Mysłowice
20 Nina Pałaży 1983 Świętochłowice Aktywna Pszczyna
21 Marcin Stanisz 1983 Pyskowice Night Runners Pyskowice
22 Jacek Gajos 1982 katowice GKS Katowice
23 Anna Sadlik 1984 Bielsko-Biała
24 Piotr Misiak 1972 Sarnów
25 Jakub Bednarz 1985 Dąbrowa Górnicza Alchemia Biegania
26 Piotrek Jezusek 1980 Gliwice BenQ - co ja biegne
27 Jarosław Kaptur 1988 Katowice
28 Rafał MYKAŁA 1973 Katowice AugsTeam
29 Mieszko Maliszewski 1978 Siemianowice Śląskie Chop ze żelaza tri team
30 KATARZYNA GRZONDZIEL 1977 KATOWICE HURAGAN LIGOTA
31 Przemysław Jendroska 1981 Katowice Studio GTS Katowice
32 Krzysztof Koźlicki 1973 Ruda Sląska Rudzki Team Biegowy Ruda Biega
33 Paweł Krzywda 1984 Katowice Augusteam
34 Jacek Pikuła 1981 Bieruń Biegnę Byle Dobiec
35 Jakub Opała 1993 Świętochłowice Chop Ze Żelaza TriTeam
36 Rafał Kwaśniok 1988 Toszek Night Runners Pyskowice
37 Piotr Wyleżoł 1979 Kędzierzyn-Koźle RUN DMC
38 Mirosław Sznajder 1977 Chorzów
39 Paweł Lange 1990 Katowice
40 Piotr Janoszka 1986 Zabrze Banda z Południa
41 Sebastian Pacoń 1973 Chorzów Dagma
42 Marcin Poźniak 1986 Pyskowice Night Runners Pyskowice
43 DARIA NIEWIADOMSKA 1979 Radzionków
44 Paulina Błaszczyk 1993 Chorzów Biegam bo lubię
45 Michał Pernikoza 1985 Czeladź #czeladzbiega
46 Sylwia Śmigielska-Śleziak 1977 Siemianowice Śląskie
47 Barbara Niklasinska 1989 Katowice
48 Franciszek Olesiak 1975 Mikołów Miraz Race Team
49 Mateusz Małochleb 1997 Katowice Night Runners Śląsk
50 Krystian Labiak 1981 Katowice Giszowiec Biega Razem
51 Krzysztof Uklański 1995 Mikołów Kangurki
52 Karolina Uklańska 1995 Mikołów Kangurki
53 Marcin Grzesiak 1985 Katowice
54 Anna Korkosz 1978 Siemianowice Śląskie wolny strzelec
55 Magdalena Małyszek 1983 Siemianowice Śląskie Biegam Bo Muszę:-)
56 Mariusz Koniec 1983 Dąbrowa Górnicza Carbon Silesia Sport
57 Paweł Nikodon 1978 Gliwice Nikodon Dream team
58 Marcin Holeczek 1979 Chorzów Born tu bi lotać
59 Sebastian Tatuś 1972 Chorzów SEBA LUBI LOTAĆ
60 Mateusz Chojnacki 1992 Katowice Brak
61 Aleksandra Mrówka 1973 Czeladź
62 Marcin Śmiatek 1976 Siemianowice Śląskie Gucio Agresor
63 Damian Pradela 1972 Świętochłowice
64 Mateusz Marcol 1991 Rybnik
65 Tomasz Kapa 1981 Czeladź #CZELADZBIEGA
66 Dorota Bujak-Kapa 1981 Czeladz #CZELADZBIEGA
67 Łukasz Malgrab 1979 Rydułtowy AKTYWNI RYDUŁTOWY
68 Elżbieta Szeliga-Nikodon 1979 Gliwice Nikodon Dream Team
69 Tobiasz Witek 1985 Katowice Studio GTS Katowice
70 Dawid Zimoń 1990 Rybnik Jadymy Durś
71 Anna Krzywda 1984 Katowice
72 Artur Pastuszka 1986 Bierun Run & Stunt
73 Daria Piguła 1979 Siemianowice Śląskie Carbon Silesia Sport
74 Ilona Mierzchała 1976 Katowice Harciole Świętochłowice
75 Wojciech Plutka 1981 Rydułtowy AKTYWNI RYDUŁTOWY
76 Łukasz Podsiadło 1977 Sosnowiec HDR Wataha Dąbrowa Górnicza
77 Katarzyna Kubica 1992 Dąbrowa Górnicza
78 Alicja Pieszka 1991 Katowice
79 Artur Szwarcer 1983 Siemianowice Śląskie
80 Kamil Goraus 1984 Ruda Śląska ADS Masna
81 Kamil Hernas 1983 TYCHY LAKE RUNNERS
82 Wojciech Babiak 1977 Bieruń Run & Stunt
83 Daniel Kostrzewa 1982 Chorzów
84 Michał Zajdel 1978 Ruda Śląska SOCIOS SILESIA
85 barbara przesór 1982 brzezinka zadyszka Oświęcim
86 Aleksander Ratajczak 1971 Piekary Śląskie Lecymy Durś
87 Rafał Witała 1983 Gliwice
88 Jacek Olbromski 1989 Dąbrowa Górnicza
89 Mariusz Urbasik 1968 Rydułtowy Aktywni Rydułtowy
90 DARIUSZ BRACHMAŃSKI 1966 MARKLOWICE RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM
91 Kamil Wichary 1974 KATOWICE Alior Running Team
92 Iwona Cichoń 1976 Katowice Huragan Ligota
93 Adam Trosko 1979 Gliwice
94 Justyna Koszuta 1974 Przeczyce Studio GTS Katowice
95 Ewa Czapska 1962 Katowice Huragan Ligota
96 Kornel Milbrant 1983 Ruda Śląska ALL RUNNERS ARE BEAUTIFUL
97 Aleksandra Ojżanowska-Adamczyk 1980 Tychy
98 Mariusz Szmigiel 1985 Siemianowice Slaskie
99 Katarzyna Hycnar 1984 Czeladź #czeladzbiega
100 Marek Bachurski 1985 Katowice
101 Krzysztof Skrzypek 1975 Katowice
102 Łucja Świetlińska-Kuśka 1986 Katowice
103 Daniel Korba 1983 Gogołowa
104 BARTOSZ BIAŁAS 1985 BRUDZOWICE DEAF RUNNERS
105 Jakub Palik 1984 Ruda Śląska
106 Damian Kajzer 1988 Będzin
107 Stanisław Stasicze 1975 Pszczyna Pszczyna
108 Tomasz Zaborowski 1987 Katowice
109 Marek Lukaszczyk 1991 Ruda Śląska
110 Artur Błasiak 1989 Sławków
111 Paweł Data 1985 Sosnowiec
112 Radosław Grudziński 1984 Zabrze IniemaMocni Tri Team
113 Marcin Baranowski 1975 Katowice
114 Katarzyna Ojżanowska-Kiełczewska 1978 Tychy
115 Marek Warcholik 1979 Katowice Huragan Ligota
116 Paulina Blach 1992 Tychy Namówili mnie
117 Daria Waliczek 1992 Katowice Namówili mnie
118 Tomasz Fila 1974 Katowice Giszowiec Biega Razem
119 Jan Gramatyka 1986 Gliwice Future Processing Running Team
120 Paweł Gramatyka 1976 Kraków Mostostal Zabrze UNITED
121 Błażej Szymczyński 1988 Katowice
122 Filip Kieres 1994 Katowice
123 Katarzyna Juda 1971 Katowice
125 Grzegorz Simon 1984 Bytom Grzegorz Simon
126 Bogusława Gamza-Błaszczyk 1978 Siemianowice Śląskie
127 Marcin Falana 1982 Piekary Śląskie Lecymy Durś
128 Andrzej Hetman 1960 Świętochłowice
129 Krzysztof Zarzynski 1980 Zbrosławice Socios Silesia
130 Jarosław Piwowar 1985 Sosnowiec
131 Mariola Czapla 1983 Ruda Śląska Studio GTS Katowice
132 Aldona Kurkowska 1959 Chorzów AugusTeam
133 Tomasz Wiater 1979 Chorzów Chachary ze Starego
134 Darek Olszowski 1971 Żory GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKI
135 Kamil Olszowski 2000 Żory
136 Grzegorz Kondracki 1974 Katowice
137 Karolina Duch 1986 Katowice
138 ADRIAN GABRYŚ 1982 Siemianowice Śląskie
139 Bartosz Krzemien 1975 Katowice
140 Maciej Świda 1982 Sosnowiec Magnetti Marelli
141 Piotr Breguła 1982 Tarnowskie Góry
142 Alicja Kołak 1988 Gliwice
143 Katarzyna Dębska 1987 Sosnowiec
144 Krystian Dębski 1987 Sosnowiec
145 Paweł Patoła 1994 Świętochłowice
146 Klaudia Dyczek 1980 Zdzieszowice Dyczuś Team
147 MARIUSZ DYCZEK 1979 ZDZIESZOWICE DYCZUŚ TEAM
148 Kamil Zander 1988 Bytom
149 Adrian Henszel 1990 Katowice
150 Grzegorz Kryński 1986 Tarnowskie Góry CASTORAMA Tarnowskie Góry
151 Paweł Łysy 1994 Siemianowice Śląskie
152 Agata Falana 1983 Piekary Śląskie Lecymy Durś
153 Kinga Przybysz 1993 Żory
154 Ryszard Przybysz 1968 Żory
155 Tomasz Wróbel 1975 Dębieńsko
156 Paweł Fornalczyk 1983 Katowice Alior running team
157 Dariusz Wydra 1977 Ruda Śląska
158 Marcin Rybak 1988 Bytom
159 Sandra Gros 1989 Katowice
160 Marcin Blus 1978 Zabrze Elzab Active Team
161 Dorota Bagińska 1968 Sławków
162 Jakub Szklorz 1993 Radzionków
163 Dawid Zielonka 1992 Ruda Śląska Kangurki
164 Krzysztof Jezierski 1972 Chrzanów WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIE
165 Maksymilian Jasiński 1962 Jastrzębie-Zdrój MARO Team Jastrzębie-Żory
166 Tomasz Markusik 1982 Radzionków Miraz Race Team
167 Jarosław Góralski 1966 Racibórz Smerfy biegają razem po 0.7
168 Marek Wiekieta 1970 Siemianowice Śląskie
169 Dominik Kania 1987 Katowice R.R. Martin pisz już te ksiązki
170 Jacek Paczkowski 1980 Zabrze
171 Grażyna Świerc 1969 Siemianowice Śłąskie
172 Damian Krystaszek 1990 Częstochowa
173 Daniel Polaczek 1993 Otmice Izbicko w biegu
174 Michał Klyszcz 1994 otmice Izbicko w biegu
175 Sabina Musialik 1979 Piekary sl Lecymy Durś
176 Piotr Sabramowicz 1952 Opole Izbicko w biegu
177 Ewa Zelmanowicz - Szłapa 1974 Izbicko Izbicko w biegu
178 Sebastian Schlappa 1976 Izbicko Izbicko w biegu
179 Marek Musialik 1975 Piekary Slaskie
180 Iwona Kacprzyk 1980 Chorzów
181 Paweł Malczak 1990 Częstochowa
182 Kamil Szczepaniak 1995 Świętochłowice Stadion Śląski
183 Tadeusz Hładki 1973 Czerwionka-Leszczyny FUCHS OIL TEAM
184 Krzysztof Pietrzak 1991 Katowice
185 Arkadiusz Baranowicz 1969 Ruda Śląska ADS MASNA
186 Maciej Bywalec 1982 Zabrze
187 Krzysztof Hankus 1987 Katowice Studio GTS KATOWICE
188 Sebastian Dudek 1978 Katowice Run for Fun
189 Urszula Koba Stasiak 1984 Piekary Śląskie Lecymy Durś
190 Grzegorz Wojewódka 1981 Łaziska Górne Brygada RR (Razem Raźniej)
191 Zofia Wojewódka 1986 Łaziska Górne Brygada RR (Razem Raźniej)
192 Andrzej Zaczyk 1979 Paniówki
193 Magdalena Szklarska 1996 Zabrze
194 Daniel Szklarski 1986 Zabrze
195 Jakub Klimkiewicz 1982 Katowice Banana Team
196 Ewa Strzelczyk 1978 Katowice Huragan Ligota
197 Arkadiusz Szymczak 1992 Siemianowice Śląskie
198 Leszek Rusek 1975 Siemianowice Śląskie
199 Ryszard Słomiany 1958 Dąbrowa Górnicza Wataha łączy nas bieganie
200 Aleksander Głowniak 1988 Tychy
201 Jacek Twardowski 1983 Zabrze
202 Marta SZPONAR 1989 Mysłowice
203 Jakub Wójcik 1982 Gliwice TriDivision
204 Dominika Brol 1986 siemianowice śląskie endurancecteam
205 Bartosz Dąbrowski 1985 Katowice Wiśniowy Dzik
206 Krzysztof Kokoszka 1976 Siemianowice Śląskie
207 Remigiusz Stembalski 1978 Zabrze Night Runners Zabrze
208 Jacek Kręczyński 1950 Gliwice
209 Nina Dworaczek 1986 Ruda Śląska
210 Maciej Duch 1980 Tarnowskie Góry
211 Grzegorz Rybok 1976 Katowice K.W.K Wieczorek
212 Mirosław Machała 1973 Chorzów Chorzów Stary
213 Maria Bartyzel 1978 Kobiór
214 Małgorzata Czarnecka 1973 Bytom Miechowicka Grupa Biegowa
215 Remigiusz Machej 1984 Jastrzębie - Zdrój Maro Team Jastrzębie - Żory
216 Katarzyna Koślacz 1976 Tychy
217 Bartłomiej Bała 1991 Opole
218 Piotr Brol 1985 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Endurance Team
219 Magdalena Wiatr 1973 Bytom MGB
220 Marcin Korepta 1983 Chorzów
221 Aleksandra Korepta 1984 Chorzów
222 Piotr Kur 1979 Sosnowiec Biegam bo lubię
223 Agnieszka Romberg 1977 Bytom Miechowicka Grupa Biegowa
224 Grażyna Mazgaj 1968 Tarnowskie Góry
225 Kasia Miszczak 1976 Ruda Śląska Ekipa na kijach
226 Małgorzata Kapica 1957 Siemianowice Śląskie MK team
227 Adam Kulisz 1977 Chorzów W Pogoni Za Duchem
228 Grzegorz Damaszek 1974 Nowe Chechło
229 Grzegorz Parafiński 1981 Tychy Zdrowo jebnięty
230 Grzegorz Kugiel 1980 Chorzów DrużynaMOJACUKRZYCA.PL&Batory Loto
231 Aleksandra Pytel 1969 Siemianowice śląskie Mk team
232 Agnieszka Nowak 1992 Chorzów
233 Michał Rosłaniec 1980 Tarnowskie Góry Forest Run
234 Artur Zalewski 1987 Zabrze
235 Łukasz Emmerich 1986 Katowice
236 Dawid Szklorz 1991 Radzionków
237 Wojciech Skopiński 1982 Rybnik Arkanet Running Team
238 Artur Zdziebko 1970 Gliwice
239 Dominik Tokaj 1997 Gliwice
240 Piotr Tokaj 1971 Gliwice
241 Agnieszka Tiebler 1983 Radzionków MIRAZ RACE TEAM
242 Roksana Maksysz 1978 Wojkowice #czeladzbiega
243 Macin Mucharski 1985 Bieruń Nowy
244 PIOTR TYCZKA 1975 Radzionków CIDRY LOTAJOM
245 Artur Król 1986 Bytom NGK Running Team
246 Edward Teofilak 1966 Trzebinia Rebellion Of Free Runners
247 Beata Gajda 1978 katowice Augusteam
248 Roland Duda 1967 Ruda Śląska
249 Janusz Czapski 1970 Bielsko Biała
250 Igor Łukasik 1992 Chorzów
251 justyna radolko 1980 siemianowice
252 Jarosław Michalski 1984 Tarnowskie Góry Hetman Tarnowskie Góry
253 Marek Krzywda 1975 Gliwice
254 dorota ludwig 1985 Chorzow
255 Rafał Synowiec 1986 Chełmek
256 Aleksander Zawierucha 1967 Żory MARO Team Jastrzębie-Żory
257 Arkadiusz Królik 1978 Jastrzębie-Zdrój MARO Team Jastrzębie-Żory
258 Wojciech Balon 1983 Sosnowiec
260 Piotr Bogusz 1977 Ruda Śląska
261 Denis Tyczka 2003 Radzionków
262 Piotr Nowotny 1990 Zimnice Wielkie DrinkTeam
263 Ewa Kwaśny 1977 Bielsko-Biała
264 Mateusz Król 1997 Bytom
265 Andrzej Siwczyk 1985 Rybnik Rybnik
266 Ilona Anieszka Mrowiec 1966 Bytom Miechowicka Grupa Biegowa
267 Rafał Franielczyk 1987 Siemianowice Śląskie Night Runners
268 Kasia Kalemba 1989 Tarnowskie Góry
269 Izabela Nowak 1985 Lędziny
270 Bartek Zamojski 1976 Bytom Miechowicka Grupa Biegowa
271 Iwonka Zamojska 1978 Bytom Miechowicka Grupa Biegowa
272 Tomek Wrześniak 1977 Gliwice
273 Tomasz Bujok 1986 Sosnowiec Tomasz Bujok Rehabilitacja
274 Wojciech Pawiński 1973 Borowiany
275 Damian Malkusz 1984 Katowice Giszowiec Biega Razem
276 Paweł Wróbel 1989 Katowice Na Bani Wybiegani
277 Adam Kukowka 1982 Kalety Niezniszczalni
278 Andrzej Borkowski 1966 Orzesze
279 Beata Klyta 1982 Tychy Biesy
280 Michał Pioskowik 1984 Siemianowice Śląskie Siemianowice i Przyjaciele Biegają
281 Adam Spychalski 1973 Ruda Śląska Leiber Team
282 Adam Dzierwa 1970 Siemianowice Śl. Chorzowski Klub Kyokushin Karate
283 Robert Knyrek 1984 Bytom
284 Katarzyna Pasławska 1978 Jastrzębie Zdrój Kobiety na 5 +
285 Bartłomiej Dziubla 1996 Kamieniec
286 Boguslaw Partyka 1965 Ruda Śląska Zawodnk
287 Damian Stelmaszczuk 1973 Gliwice fototapety48.pl
288 Jarosław Jankowski 1977 Zabrze Stowarzyszenie Rowerowe Renegaci Bytom
289 ANETA MURAWSKA 1976 STRZELCE OPOLSKIE GMINA STRZELCE OPOLSKIE
290 Łukasz Bittner 1977 Tarnowskie Góry Team Papry
291 Łukasz Ślusarczyk 1989 Tarnowskie Góry Hetman Tarnowskie Góry
292 Sebastian Michałuszek 1977 Gliwice BIEG - UNKA
293 Dorota Michałuszek 1980 Gliwice BIEG - UNKA
294 Marcin Kuśka 1988 Katowice
295 Marek Hajduk 1981 Bytom
296 Bożena Janas 1981 Chorzów Irys
297 Anna Bodnar 1982 Cieszyn Endure team/superdog team
298 GRZEGORZ KACPRZAK 1978 KĘDZIERZYN-KOŹLE CZEMPJON TEAM
299 Joanna Kołodziej 1972 Chorzów AUGUSTEAM
300 Paweł Puc 1980 Będzin Truchtacze Gzichów
301 Krystian Tomaka 1980 Ujazd CZEMPJON TEAM
302 Przemysław Piątek 1994 Katowice Husaria Race Team
303 Dariusz Baran 1978 Dąbrowa Górnicza Ruszamy Dąbrowę
304 ADAM SOKÓŁ 1965 KATOWICE FUCHS OIL TEAM
305 Łukasz Kawka 1987 Siemianowice Śląskie Night Runners
306 łukasz szczyrba 1975 laziska górne
307 Adam Pawełczyk 1967 Katowice BWM TEAM
308 Agnieszka Pawełczyk 1996 Katowice
309 Maciej Walerowicz 1982 Katowice Truchtacz Mysłowice
310 Tomasz Żymła 1980 Katowice NadaPodeMeParar
311 Marek Żeliński 1968 Chorzów
312 ANETA JANOWSKA 1981 Ruda Śląska
313 Andrzej Porszke 1985 Tychy Leon lata
314 Andrzej Kubiczek 1986 Nowa Kuźnia DRINK TEAM
315 Aleksandra Kruczkowska 1973 Zabrze Żółwikersi
316 Tomasz Kuś 1986 Świętochłowice Miraz Race Team
317 Kamil Koral 1991 Tarnowskie Góry Hetman Tarnowskie Góry
318 Dawid Kopiec 1981 Rydułtowy Aktywni Rydułtowy
319 Iwona Śledź 1975 Świętochłowice Miraz Race Team
320 Arkadiusz Maciejewski 1967 Sosnowiec
321 Damian Kisiecki 1982 Katowice HURAGAN LIGOTA
322 Martyna Muskała 2002 Chorzów HURAGAN LIGOTA
323 Krzysztof Zakrzewski 1968 bielsko biała WATAHA
324 Krzysztof Janus 1971 Świętochłowice
325 Edyta Krafczyk 1989 Łany AWF Łany
326 Wojciech Nowak 1990 Gliwice AWF Łany
327 BRONISŁAW ZELIK 1955 Siemianowice Śląskie Tsunami Bytków
328 Łukasz Trojanowski 1986 Siemianowice Śląskie
329 Tomasz Trocki 1973 Czerwionka-Leszczyny #biegambolubie
330 Aneta Wilczyńska 1974 Jaworzno KB MCKIS JAWORZNO
331 Dorota Mrachacz 1969 Bytom Miechowicka Grupa Biegowa
332 Małgorzata Nykiel 1973 Bytom Miechowicka Grupa Biegowa
333 Andrzej Fronia 1982 Źlinice
334 Jarosław Bok 1975 Dąbrowa Górnicza
335 Jakub Zawada 1978 Chrzanów Pieprz i Wanilia
336 Jacek Herman 1962 Ruda slaska Gym&Fitnes MAXIMUS
337 Michał Góral 1978 Zabrze
338 Maciej Maciąga 1973 Chorzów
339 Dawid Usowicz 1991 Katowice rozBiegana Ligota
340 Grzegorz Mandrysz 1972 Lyski Aktywni Lyski
341 Aleksandra Mandrysz 1977 Lyski Aktywni Lyski
342 Józef Chmielorz 1985 Lędziny Carbon Silesia Sport
343 Krzysztof Wąsik 1974 Katowice
344 ARTUR OLBRICH 1985 Tworków
345 Mirosław Warzocha 1962 Mikołów
346 Kamil Cisowski 1984 Mikołów
347 Jan Kapicki 1956 Mysłowice
348 Anna Ogrocka 1982 Katowice
349 Maciej Lubrich 1991 Katowice
350 Wojciech Tyczka 1993 RADZIONKÓW Cidry lotajom
351 Jordan Rodgers 1991 Liverpool
352 Monika Nowak 1976 Katowice GISZOWIEC BIEGA RAZEM
353 Katarzyna Rosińska 1980 zabrze Night Runners
354 Grzegorz Kulisz 1973 Siemianowice Śląskie Siemianowice i Przyjaciele Biegają
355 Lesław Gawlina 1967 Ruda Śląska Ads MASNA
356 Janusz Staniszewski 1966 Bytom
357 Artur Chmielewski 1974 Tychy Team Papry
358 Piotr Musioł 1978 Imielin
359 Wojciech Kaptur 1947 Wodzisław Śląski KRS TKKF RELAKS Wodzisław Śląski
360 Józef Stańczak 1949 Wodzisław Śląski KS Forma
361 Grzegorz Gawroński 1973 Katowice Gawrońscy Serwis Układów Wydechowych
362 Maciej Garnowski 1985 Siemianowice Śląskie Author Bicycles
363 Małgorzata Kruszek 1988 Chorzów Przekoty
364 Kamil Rogóż 1987 Chorzów Przekoty
365 Barbara Szulc 1955 Bytom Miechowicka Grupa Biegowa
366 Kasia Kuna 1980 Dąbrowa Górnicza FitOlaa Team
367 Izabela Urbaniak 1980 Katowice #Alkoalpinizm
368 Miroslaw Stojek 1971 Ruda Sląska 10 Maximus
369 Kinga Gawlikowska 1996 Mikołów CF Kuźnia Damiana
370 Renata Gawlikowska 1976 Mikołów CF Kuźnia Damiana
371 Barbara Pecyna 1980 Sosnowiec
372 Marcin Machoń 1983 Kalety Kalety Team.
373 Sebastian Chaber 1994 Katowice 5 pułk chemiczny
374 Mateusz Kurek 1989 Mysłowice Biegamy z oszczepem
375 DARIUSZ WALKOWSKI 1964 RUDA ŚLĄSKA Augusteam
376 Sandra Sukiennik 1994 Bytom Szombierki Dream Team
377 Anna Cyba 1983 Siemianowice Śląskie
378 Andrzej Niemiec 1975 Siemianowice Śląskie AugusTeam
379 Iwona Gil 1981 Dąbrowa Górnicza
380 Karina Podlejska 1982 Dąbrowa Górnicza
381 Anna Tereszynska 1981 Łaziska Górne #Alkoalpinizm
382 Adam Moj 1981 Chorzów
383 Mariusz Czosnyka 1979 Tychy
384 Robert Kiełtyka 1974 Tychy
385 Justyna Czekaj 1998 Kędzierzyn-Koźle KS KOZIOŁEK
386 Andrzej Słomka 1960 Mikolow tkkf hades
387 Adam Feja 1972 Orzech
388 Dawid Jendrośka 1988 Katowice
389 Małgorzata Sajnóg 1981 Sosnowiec
390 Ireneusz Wręczycki 1966 Chorzów
391 Remigiusz Rybak 1985 Ruda Śląska
392 PAWEŁ STYCZYŃSKI 1988 ZAWIERCIE CENTRUM FIZJOTERAPII MEDIUS ZAWIERCIE
393 Sebastian Gawroński 1995 Katowice
394 Karolina Hołyńska-Urbasik 1987 Rydułtowy Aktywni Rydułtowy
395 Anita Białkowska 1997 Tychy
396 Eliza Borowczyk 1989 Krośnica
397 ILONA KULA 1974 KĘTY KOPER TEAM
398 KATARZYNA ADAMUS 1986 KĘTY KOPER TEAM
399 Mateusz Sochan 1992 Żory
400 Tomasz Palt 1979 Katowice
401 Agnieszka Smykla 1977 Katowice AWF Katowice
402 Grażyna Lucik 1963 Bytom MGB
403 Monika DZIUBEK 1980 DĄBROWA GÓRNICZA W POGONI ZA DUCHEM
404 Eliasz Syta 1990 Zdzieszowice Dyczuś Team
405 Sebastian Pisulski 1981 Knurów Euvic
406 Krystian Telesz 1996 Zabrze
407 Tomasz Majewski 1973 Bytom HANSOLO TRI
408 Tomasz Pietrzyk 1977 Mysłowice Nojak
409 Adam Juzyk 1977 Ruda Śląska Biegamy z Sercem
410 Mirosław Brzytwa 1967 Siemianowice Śląskie
411 Ania Hanf 1987 Bieruń Chwalisz czy nie chwalisz lotej z nami
412 Dariusz Dziwak 1985 Katowice TIMOTHY
413 Bartosz Smyczek 1987 Rybnik Kilometrożerca
414 Tomasz Chrobok 1982 Świętochłowice
415 jan wyduch 1949 Mikolow tkkf hades
416 Paweł Machoń 1985 Lubliniec LUCKY LOSERS
417 Agnieszka Jasińska-Łuszczkiewicz 1971 Mysłowice HURAGAN LIGOTA
418 Wojciech Duda 2001 Katowice
419 Mariusz Szydzina 1976 Katowice
420 Robert Papierkowski 1976 Siemianowice Śląskie
421 Magdalena Przybylska 1993 Kraków Aktywni Inaczej
422 Piotr Klaja 1987 Kraków Aktywni Inaczej
423 Patryk Kolacha 1995 Imielin STUDIO GTS
424 Andrzej Przybylski 1967 Sosnowiec Aktywni Sosnowiec
425 Dorota Przybylska 1967 Sosnowiec Aktywni Sosnowiec
426 Katarzyna Czyż 1977 Ruda Śląska TL Pogoń Ruda Śląska
427 Barbara Maszczak 1999 Gliwice
428 Mateusz Mucha 1992 Siemianowice Śląskie parkrun Katowice
429 Czesław Błaszczyk 1955 Katowice
430 Marcin Janiczek 1983 Zabrze
431 Grzegorz Szymura 1971 Leszczyny Leszczyny
432 Zbigniew Pasternak 1970 Gliwice Opel Active Team
433 tomasz sobolewski 1973 olkusz
434 Joanna Griman 1980 Rybnik
435 Krzysztof Rybiorz 1984 Katowice
436 Tomasz Wierzchowski 1987 Katowice Northmill Running Team
437 Robert Grygiel 1971 Ruda Śląska RSM
438 Krzysztof Waloszczyk 1982 Ruda Śląska 4angel
439 Adam Graczyk 1970 Katowice Zegarmistrz
440 Krzysztof Tomczyk 1983 Łaziska Górne
441 JOANNA OLEARCZYK 1971 KATOWICE FRELKI
442 Dariusz Puchała 1964 Zabrze
443 Natalia Abrahamczyk 1991 Katowice Frelki
444 Joanna Ibrom 1992 Zabrze KajBiegniesz?
445 Marcin Wasik 1976 Gliwice Mustangi
446 Grzegorz Góralik 1978 Zabrze Samotny warchlak
447 Beata Knapik 1974 Sosnowiec
448 Wojciech Wilkosz 1969 Jaworzno
449 Wieław zielonka 1960 Katowice PACCOR-POLSKA
450 Piotr Cyganik 1988 Chorzów FC Cwaniaki
451 Szymon Gąsowski 1981 Bielsko-Biała
452 Barbara Morawiec 1980 Ruda Śląska
453 Dominik Wieroński 1986 Kęty Kęckie harpagany
454 Agnieszka Greene 1975 Ustroń Hónym do mety
455 Karolina Moskwa 1984 Chorzów Batory Loto
456 Mateusz Kolonko 1987 Chorzów
457 Przemysław Czerwiński 1984 Rydułtowy Aktywni Rydułtowy
458 Ewa Wilsz 1974 Paniówki #paniówkiRUN
459 Adam Wilsz 1971 Paniówki #paniówkiRUN
460 Natalia Główka 1990 Chorzów Wataha - Łączy Nas Bieganie
461 Piotr Knapik 1973 Sosnowiec
462 MARCIN HAIDA 1978 ŚWIĘTOCHŁOWICE
463 Anna Płaczek 1988 Czeladź Carbon OCR Racing Team
464 Przemysław Nowakowski 1988 Czeladź
465 Tomasz Gołębiowski 1992 Ruda Śląska Carbon Silesia Sport
466 Emil Salamon 1983 Gliwice Opel Active team
467 Tomasz Wywioł 1991 Łaziska Górne
468 Łukasz Gawenda 1992 Zabrze PwC Service Delivery Center
469 Krzysztof Muszyński 1994 Katowice PwC Service Delivery Center
470 Paweł Perończyk 1985 Katowice
471 Małgorzata Piecuch 1995 Siemianowice Śląskie
472 Adrian Cimała 1986 Bełk
473 Magdalena Cimała 1988 Bełk
474 Mateusz Mastalerz 1994 Katowice
475 Sebastian Żymła 1983 Chrzowice Kac Running Team
476 Michał Lewandowski 1970 Siemianowice Śląskie
477 Marcin Strzoda 1997 Tychy
478 Konrad Bruch 1990 Siemianowice Śląskie
479 Klaudia Walczak 1996 Zawiercie
480 Aleksander Nowakowski 1973 Katowice Paderewa
481 Grzegorz Jendrysczyk 1988 Kamieniec
482 Maciej Nowok 1991 Chorzów
483 MAŁGORZATA SZCZĘŚNIAK 1975 Czeladź #czeladzbiega
484 Andrzej Pilarczyk 1974 Czeladź #czeladzbiega
485 Patryk Pacana 1994 Tarnowskie Góry Drużyna Świętego Marcina
486 Martin Urbanek 1982 Sierakowice ista biegAmy
487 ŁUKASZ WARZYCHA 1981 Tarnowskie Góry Hetman Tarnowskie Góry
488 Dariusz Ratajczak 1975 Czerwionka-Leszczyny
489 Paweł Nalepka 1976 Mikołów Mundurowa Sfora
490 Weronika Nowok 1991 Chorzów
491 Grzegorz Jitner 1973 Ruda Śląska RPS
492 Stanisław Dudzik 1983 Rybnik
493 Agnieszka Zielonka 1988 Ruda Śląska Kangurki
494 Artur Krochmal 1979 Pogwizdów MDM NT
495 Iga Purtak 1997 Bytom
496 Piotr Mańka 1955 Kędzierzyn-Koźle CZEMPJON TEAM
497 Krzysiek Wolski 1981 Świętochłowice
498 Krzysztof Hefczyc 1985 Katowice
499 Mateusz Kwiecień 1986 Świętochłowice
500 Józef Bigda 1957 Tarnowskie Góry Ruch to zdrowie
501 Magdalena Masiewicz 1986 Katowice
502 Lucyna Brandyk 1968 Ruda Śląska AKS Chorzów
503 Adam Pokrzywa 1975 Sosnowiec
504 RYSZARD KRAWACKI 1956 Świętochłowice Świony furgają
505 Zdzisław Długaj 1979 Ruda Śląska Chazzkitim
506 Maciej Molczyk 1983 Katowice
507 Michał Fetler 1975 Katowice Huragan Ligota
508 Bartosz Sokołowski 1974 Katowice
509 Agnieszka Wąsik 1980 Dąbrowa Górnicza wasategawrony
510 Krzysztof Wąsik 1980 Dąbrowa Górnicza WąsateGawrony
511 Miłosz Bujak 1987 Katowice
512 Kamil Bułakowski 1986 Libiąż Wyznawcy Bronka Libiąż
513 Arek Walczak 1970 Zawiercie
514 Arkadiusz Jachym 1979 Gliwice Silesia Socios
515 Wojciech Latos 1973 Dąbrowa Górnicza HDR WATAHA Dąbrowa Górnicza
516 Marcin Terlikowski 1985 Chorzów
517 krzysztof krupa 1959 Siemianowice Slaskie amator
518 Krzysztof Hajda 1982 Katowice
519 Krzysztof Kij 1983 Tarnowskie Góry
520 Grzegorz Pyrchała 1989 Siemianowice Śląskie
521 Aneta Pabich 1986 siemianowice śląskie
522 Kasia Wawrzyczek 1975 Chorzów Hopsusie do Misia
523 Karolina Adam 1984 Katowice
524 Jakub Brzozowicz 1985 Świętochłowice TS AKS CHORZÓW
525 Malwina Zielińska 1994 Świętochłowice #zaliniametyteam
526 Kinga Franczyk 1977 Gliwice
527 Tomek Wójcik 1991 Piekary Śląskie Dąbrowski Team
528 Łukasz Krawczyk 1981 Katowice Studio GTS Katowice
529 Tomasz Kaczmarek 1995 Świętochłowice
530 Andrzej Borzęcki 1960 Dąbrowa Górnicza
531 Paweł Gapiński 1973 Katowice
532 Stanisław Kawecki 1971 Cieszyn Olza Cieszyn
533 Barbara Bujnarowska 1984 Chorzów
534 Paweł Wojciechowski 1985 Sosnowiec
535 Mariusz Brandyk 1988 Świętochłowice AKS Chorzów
536 Iwona Zawiła 1994 Katowice AKS Chorzów
537 Dariusz Broj 1985 Źlinice Kac Running Team
538 Michał Roskosz 1980 Boguszyce Kac Running Team
539 Arkadiusz Kaczor 1986 Sosnowiec
540 krzysztof chylinski 1983 gliwice
541 Barbara Olbrich 1975 Świętochłowice Miraz Race Team
542 Maciej Męczyński 1975 Katowice
543 Marcin Hajduk 1986 Katowice
544 Piotr Kucharski 1982 Katowice
545 Łukasz Kańtoch 1983 Dąbrowa Górnicza
546 Iwona Górska 1991 Chorzów Leroy Merlin TEAM
547 Łukasz Kocur 1990 Mysłowice Namówili mnie
548 Maciej Szmatloch 1981 Katowice Retrobajtel
549 Kamil Kopacz 1991 Bytom Miechowicka Grupa Biegowa
550 Paweł Markusik 1981 Radzionków
551 Joanna Bujar 1986 Rybnik
552 Patrycja Szaleniec 1982 Sarnów Będzin Team
553 Sebastian Szaleniec 1980 Będzin Będzin Team
554 Jan Mroczek 1967 Ruda Śląska
555 Danuta Mroczek 1970 Ruda Śl.
556 Marcin Panchierz 1989 Siemianowice Śląskie
557 Robert Szreter 1982 Kalety
558 Grzegorz Grzywna 1992 Lubliniec Ks Koziołek Kędzierzyn-Koźle
559 Wojciech Stolorz 1984 Mysłowice Imielin Biega
560 Łukasz Reclik 1982 Pszczyna Aktywna Pszczyna Runners Team
561 Anna Szwed 1981 Bytom Miechowicka Grupa Biegowa
562 Ryszard ADAMCZYK 1953 Bytom Miechowicka Grupa Biegowa
563 Leszek Urbański 1970 Zabrze
564 Magdalena Sokół 1982 KATOWICE FUCHS OIL TEAM
565 Filip Sokół 1994 Katowice FUCHS OIL TEAM
566 Justyna Łukasik 1985 Chorzów
567 Michał Orzech 1984 Gliwice Mustangi Gliwice
568 Piotr Jagielski 1976 Ruda Śląska
569 Michał Czubala 1982 Dąbrowa Górnicza
570 Magdalena Jagielska 1982 Ruda Śląska
571 Krzysztof Siekacz 1979 Ruda Śląska
572 Adam Ocylok 1972 Oświęcim Chrono Service
573 Ryszard Tyczynski 1976 Piekary slaskie Lecymy durs
574 Janusz Chmielniak 1970 Kęty Kęckie Harpagany
575 Łukasz Karaś 1985 Katowice
576 Monika Lip 1985 Katowice
577 Monika Jaksik 1977 Katowice
578 Agnieszka Górnikiewicz 1986 Sosnowiec
579 Jacek Miecznikowski 1973 Katowice
580 Agnieszka Miecznikowska 1973 Katowice
581 Ida Miecznikowska 2001 Katowice
582 Dariusz Marszałek 1979 Dąbrowa Górnicza Thyssenkrupp Materials Poland
583 Mariusz Ogierman 1997 Jastrzębie Zdrój Resocjalizacja przez Sport
584 Alicja Kuchta 1967 Katowice
585 Piotr Sojka 1982 Bąków Aktywna Pszczyna Runners Team
586 Iwona Koziołek 1966 Katowice Huragan LIGOTA
587 Anna Szczerba 1977 Świętochłowice
588 Paweł Stacha 1974 Siemianowice Śląskie
589 Karina Brzózka 1981 Świętochłowice
590 Agnieszka Polus 1994 Ruda Śląska
591 EWA GOŁAWSKA 1986 ORNONTOWICE
592 Jan Musialik 1969 Zabrze PRO -WINDOW TEAM TARNOWSKIE GÓRY
593 Jarosław Kuczawski 1974 Jaworzno
594 Magdalena Waniek 1982 Bytom Timtirim Team
595 Anna Szostak 1990 Zabrze Zabrzańskie Parkowe Bieganie
596 Wojciech Łoziński 2002 Libiąż parkrun Chrzanów
597 Jerzy Łoziński 1972 Libiąż parkrun Chrzanów
598 Beata Milczarczyk 1973 Tychy
599 Seweryn Czapla 1983 Siemianowice Slaskie
600 Rafał Roskosz 1977 Tarnowskie Góry PRO WINDOW TEAM Tarnowskie Góry
601 Jakub Kurzela 1986 Świętochłowice Gibkie Szłapy
602 Marcin Otto 1988 Siemianowice Fundacja Piastun
603 Rafał Brożek 1977 Dankowice #Ratraki
604 Marek Łatka 1977 Rudziczka
605 Nina Guś 1985 Pyskowice
606 Wojciech Cader 1971 Chorzów Niezrzeszony
607 Magdalena Nowak 1989 Żory BWM
608 Tadeusz Kubica 1960 Żory BWM
609 Marcin Stabrawa 1984 Mysłowice Gorcusie Team
610 Marek Opiłek 1983 Katowice Euvic / Stadion Śląski
611 piotr króliczek 1956 chorzów
612 Wojciech Gocek 1977 Sosnowiec NIWKA
613 Rafał Boba 1981 Jaworzno
614 Michał Tynior 1989 Chorzów
615 tomasz Nowak 1989 dąbrowa górnicza marelli sosnowiec
616 Jakub Krawczyk 1977 Częstochowa Amator
617 Łukasz Piotrowski 1980 Ruda Śląska strength4body
618 Tomasz Piec 1984 Piekary Śląskie
619 Sławomir Wasiński 1993 Łaziska Górne ---
620 Łukasz Sobel 1982 Ujazd B&B Team
621 Grzegorz Skubis 1980 Tychy
622 Piotr Zaremba 1987 Częstochowa BBL Częstochowa
623 Krzysztof Pałka 1973 Żory HRmax Żory
624 WALDEMAR SŁOTOSZ 1971 Kędzierzyn Koźle Romus Team
625 Grzegorz Basta 1970 CheLmek Zadyszka Oświęcim
626 Damian Kwieciński 1977 Bytom
627 Michalina Mazur-Ocimek 1993 Ornontowice
628 Paweł Iwaniuk 1981 Katowice Augusteam
629 Ewa Czerny 1970 Bytom Gołaś Team
630 Basia Ziołkowska 1979 Świętochłowice Larmo Team
631 Tomasz Świder 1975 Bytom Larmo Team
632 Justyna Bula 1977 Tychy
633 Marcin Respondek 1987 Siemianowice Śląskie Lecymy Durś
634 Artur Juda 1979 Radzionków Cidry Lotajom
635 Krzysztof Sowiński 1985 Katowice
636 Dawid Wojtasiński 1993 Siemianowice Śląskie Lokomotiw Moskwa
637 Adrian Szydłowski 1973 Chorzów AW POLSKA TEAM
638 Roman Nowak 1968 Świętochłowice
639 Michał Woźniczka 1969 Chorzów Energoprojekt Katowice
640 Piotrek Papryka(Żyła) Pietrucci 1986 Olkusz Klub Latających Papryczek
641 Wojciech Adam 1981 Katowice
642 Mikołaj Oleś 2001 Przeciszów Arkanet Running Team
643 Hanna Szewerda 1978 Bytom BTM Runners
644 Grzegorz Kowalczyk 1974 Gliwice
645 Grzegorz Woźniczka 1968 Klucze Chorzowski Klub Kyokushin Karate
646 Grzegorz Kowalski 1981 Dąbrowa Górnicza W pogoni za duchem
647 Jerzy Szmit 1958 Siemianowice Śląskie
648 Krzysztof Chmielewski 1978 Chorzów
649 Bartłomiej Pilarski 1981 Libiąż Wyznawcy Bronka Libiąż
650 Sebastian Sadło 1993 Rudy #SZYMITEAM
651 Wiktoria Miera 2001 Ruda Kozielska #SZYMITEAM
652 Paweł Nowak 1989 Bytom
653 Agata Tarnas 1989 Gliwice
654 Blanka Tuleja 1986 Chorzów SAYONARA
655 Agnieszka Stręciok 1982 Katowice Frelki
656 Grzegorz Kaczmarczyk 1983 Zabrze
657 Krzysztof Pacana 1988 Tarnowskie Góry
658 Magdalena Kopeć-Brudek 1982 Gliwice Naprzód Rosiaki
659 Grzegorz Brudek 1982 Gliwice Naprzód Rosiaki
660 Adam Magiera 1982 IMIELIN Chwalisz czy nie chwalisz - lotej z nami
661 Witold Rogalski 1982 IMIELIN
662 Katarzyna Różycka-Fryt 1978 Mysłowice Rozbiegane Mysłowice
663 Paweł Morchat 1976 Ruda Śląska #czeladzbiega
664 Jacek Kaczmarski 1980 Bytom
665 Adam Mika 1989 Siemianowice Śląskie
666 Maciej Rudzki 1971 Chorzów
667 Dariusz Rogowski 1972 Katowice DarknessRun
668 Michał Cieślikiewicz 1988 Dąbrowa Górnicza NOWAK-TEAM
669 Janusz Cieślikiewicz 1962 Dąbrowa Górnicza NOWAK-TEAM
670 Mateusz Cieślikiewicz 2002 Dąbrowa Górnicza
671 Sylwia Frydrysiak 1970 Katowice Huragan Ligota
672 Alicja Kamińska 1983 Bojszów
673 Marek Baranek 1970 Bytom OPEL ACTIVE TEAM
674 Mirosław Mańka 1950 Wojkowice Uniwersytet Trzeciego Wieku - WOJKOWICE
675 Grzegorz Gocman 1969 Katowice OPEL ACTIVE TEAM
676 Sławomir Seredyński 1981 Pszczyna
677 Monika Frąckowiak 1989 Bytom
678 Edward Antolak 1951 Katowice TKKF Saturn Czeladź
679 Adam Szymański 1975 Katowice DZIADY OCR
680 Tomasz Herud 1988 Gliwice Gliwicka Rada Rowerowa
681 Sandra Herud 1988 Gliwice Tauron
682 Maria Jaksik-Fikus 1980 Gliwice
683 Michał Fikus 1981 Gliwice
684 Kamil Antosiewicz 1984 Tychy
685 Radosław Gołkowski 1984 Zawiercie
686 Witek Nantka 1979 Rybnik Inżynieria Biegania TEAM
687 Ewa Błońska-Polak 1978 Tarnowskie Góry BTM Runners
688 Mateusz Bednarek 1987 Nowa Brzeźnica Macaco Gold Team
689 Bartłomiej Pyszczek 1993 Lubsza
690 Mariusz Peleck 1973 Ustroń
691 Leszek Danek 1966 Świętochłowice BTM RUNNERS
692 Agnieszka Cichy 1983 Ruda Śląska
693 Monika Kania 1980 RUDA ŚLĄSKA
694 Jarosław Kwieciak 1954 Dąbrowa Górnicza Pogoria Biega
695 Krzysztof Pietrzyk 1983 chorzów
696 Sebastian Jegla 1974 Ruda Slaska Karwan Transport
697 Piotr Jachimczak 1980 Katowice
698 Zbigniew Łuszcz 1969 bytom
699 Tomasz Knopek 1997 Tarnowskie Góry
700 Magdalena Łuszcz 1972 bytom BTM RUNNERS
701 Konrad Malotta 1983 Siemianowice Śląskie Siemianowice i Przyjaciele Biegają
702 Mateusz Kurda 1982 radzionków
703 Krzysztof Gawlas 1986 Górki Wielkie BrenskieKierpce.PL
704 Radosław KAWCZYŃSKI 1982 Sosnowiec Urodzeni Biegacze Team
705 Marcin Peter 1975 Katowice
706 Marek Klukowski 1973 Katowice
707 Ewa Czudaj 1970 Kalety
708 Klaudiusz Kurek 1984 Tarnowskie Góry
709 Janusz Książek 1985 Mysłowice
710 Paweł Darda 2001 Ruda Śląska
711 Monika Ryszka 1988 Mysłowice
712 stanisław Zelik 1968 Katowice
713 Michał Jarosz 1994 Sosnowiec Niedzielny Biegacz
714 Maja Rożdżyńska 1994 Niegowoniczki Niedzielny Biegacz
715 Michał Szary 1994 Ruda Śląska Resocjalizacja przez SPORT
716 Karol Hernacki 1984 Krzepice Liswarta Krzepice
717 AGNIESZKA Wieczorek 1973 Ruda Śląska
718 Marta Konieczny 1989 Świbie
719 Magdalena Kobylańska 1983 Chorzów Night Runners
720 Barbara Wojtas 1981 Katowice
721 Aleksander Maicher 1981 Świętochłowice
722 Arkadiusz Kęska 1985 Katowice
723 Kacper Malborski 1994 Sosnowiec Niedzielny Biegacz
724 Tomasz Konwalinka 1980 Sosnowiec Środula Team
725 Marian Buchalik 1970 Rydułtowy Aktywni Lyski
726 Marek Płachta 1977 Ruda Śląska INTER PROJEKT S.A.
727 Izabela Hałasek 1972 Siemianowice Śląskie
728 Artur Siemion 1981 Katowice
729 Adrian Szczuka 1976 Bytom Miechowicka Grupa Biegowa
730 Joanna Szczuka 1978 Bytom Miechowicka Grupa Biegowa
731 Marcel Szczuka 2003 Bytom
732 Adrian Gałązka 1984 Świętochłowice
733 Robert Fyda 1980 Kęty Kęckie Harpagany
734 Tadeusz KOWALCZYK 1954 Kraków 1954
735 Daria Głąb 1991 Prudnik Dyczuś Team
736 Anna Zawadzka-Gawlas 1984 Mikołów brenskiekierpce.pl
737 Piotr Piskuń 1990 Katowice Inżynieria Biegania Team
738 Dawid Ozimowski 1989 Januszkowice
739 Arkadiusz Stolorz 1985 Mysłowice
740 AGNIESZKA DUBAS 1974 Siemianowice Śląskie @rodzic sportowca
741 Patryk Haber 1991 Bytom Carbon Silesia Sport
742 Marta Lachowska 1985 Chorzów
743 Zofia Czekała 1989 Siemianowice Śląskie
744 Grzegorz Tekiela 1987 Katowice Na Żwirkach
745 Roksana Orzyszek 1989 Rydułtowy Aktywni Rydułtowy
746 Witold Tkocz 1974 Mikołów Run Reta
747 Dorota Kilka 1987 Mikołów LAMPARTY KANAPOWE
748 Łukasz Łatka 1982 Rybnik Inżynieria Biegania Team
749 Karolina Czulak 1986 Kęty Koper Team
750 Tomasz Pąchalski 1987 Katowice
751 Piotr Kandora 1972 Bytom Miechowicka Grupa Biegowa
752 Joanna Kandora 1975 Bytom Miechowicka Grupa Biegowa
753 Dominik Cyganiewicz 1982 Pogórze Stary Młyn
754 Maciej Lis 1980 Bojszów Mostostal Zabrze UNITED
755 Dawid Gregorczyk 1987 Katowice
756 Marek Gałązka 1961 Świętochłowice
757 Wioletta Świętochowska 1980 Knurów
758 Sebastian Kunicki 1985 KATOWICE EUROPRESTIGE
759 Michal Witman 1977 Imielin mwr
760 Grzegorz Gruszka 1977 Siemianowice Śląskie Endurance Team
761 Agnieszka Gruszka 1980 Siemianowice Ślaskie Endurance Team
762 Klaudiusz Hajda 1967 Bytom
763 Olga Hajda 1978 Bytom
764 Adam Górniak 1987 Katowice
765 Zuzanna Gorzkowska 1978 Tarnowskie Góry BTM RUNNERS
766 Piotr Niewęgłowski 1989 Warszawa
767 Jacek Małyszek 1987 Wrocław LAMPARTY KANAPOWE
768 Marcin Pyka 1990 Tarnowskie Góry
769 Marcin Głąbik 1979 Chorzów
770 Dariusz Nastula 1985 Pyskowice
771 Małgorzata Skrzyposzek 1970 Ruda Śląska Wartkie Pierony
772 Łukasz Soliło 1988 Będzin
773 Maciej Mocek 1977 Tarnowskie Góry Iron Maiden
774 Joanna Kaszek 1984 Orzesze
775 JOANNA SOJKA 1979 Siemianowice Śląskie @rodzicsportowca.pl
776 Tomasz Dzida 1975 Ruda Śląska BIEG Z CHRYSTUSEM
777 Damian Bogusz 1985 Zabrze
778 Kornel Cisowski 1982 Mikołów
779 MARCIN MOLEK 1978 CHORZÓW
780 Robert Rysz 1982 Zabrze
781 Anna Caniboł 1990 Gołkowice RunTeam Pawłowice
782 Adam Kordyś 1983 Ruda Śląska Klub Biegowy SZUSZARNIA
783 Wojciech Cieszyński 1975 Tarnowskie Góry Iron Maiden
784 Mirosłw Polczyk 1968 Katowice Huragan Ligota
785 MICHAŁ GRZĘDA 1978 Ruda Śląska KLUB BIEGOWY SZUSZARNIA
786 Jadwiga Hobzda 1970 Bytom amator
787 Krystian Zielinski 1980 Jaworzno SumiRiko Automotive HP
788 Paweł Postolski 1976 Zabrze CrossBox Old Mine
789 Agnieszka Pałyga 1986 Sosnowiec Future Processing Running Team
790 Bartłomiej Soter 1987 Czeladź
791 Monika Posłuszna 1994 Bielsko-Biała Spot Pszczyna
792 Dorota Szweda 1976 Chorzów Chorzowski Klub Kyokushin Karate
793 Benjamin Szweda 1993 Chorzów Chorzowski Klub Kyokushin Karate
794 Izabela Kmiecik 1973 Chorzów
795 Dawid Kuś 1987 Katowice Polska Grupa Górnicza
796 Zbigniew Liszka 1976 Podlipie
797 Adrian Gałęziok 1985 Radzionków Cidry Lotajom
798 Marcin Wolniaczyk 1977 Chorzów ENERGOPROJEKT-KATOWICE
799 Grzegorz Skrzypczak 1977 Kędzierzyn Koźle Running Dj Team
800 Adrian Garbacz 1984 Ruda Śląska
801 Wojciech Plesz 1991 Tarnowskie Góry Polish Runners Club Ireland
802 rafal reczkin 1972 tarnowskie góry Hufiec ZHP Ziemi Tarnogórskiej
803 Krzysztof Śmietana 1973 Ruda Śląska
804 Grzegorz Zychla 1986 Bytom SU 07
805 Marcin Szmukier 1995 Koziegłowy AZS UŚ Katowice
806 Radosław Gaj 1976 Katowice
807 Agnieszka Białas 1985 Pszczyna Aktywna Pszczyna Runners Team
808 Damian Ozga 1989 Katowice
809 Patryk Nowak 1979 Ruda Śląska #NowakTeam
810 Grażyna Nowak 1970 Zabrze #NowakTeam
811 Jerzy Copa 1957 Katowice
812 Alina Raszyk 1970 Iskrzyczyn
813 Marcin Jaromin 1976 Lędziny Rzułwiki
814 Łukasz Szafron 1988 Chorzów Sklep Biegacza Running Team
815 Zuzanna Stolarczyk 1979 Rybnik RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM,
816 PRZEMYSŁAW OSTROWSKI 1989 BAŁOSZYCE MONIKALOVE
817 Mirosław Gondek 1962 Bytom TimtirimtimTeam
818 Krzysztof Dyr 1977 Bytom TimtirimtimTeam
819 Rafał Wachla 1976 Radzionków Toursport Running Team
820 Robert Wręczycki 1976 Kalety O co biega w Kaletach
821 Gabriel Zwoliński 1980 Katowice Huragan Ligota
822 Katarzyna Zwolińska 1981 Katowice Huragan Ligota
823 Elżbieta Łobos 1983 Gliwice
824 Michał Masny 1989 Rydułtowy
825 Piotr Dudkiewicz 1950 Chorzów
826 Dominik Czudaj 1973 Lędziny
827 Agnieszka Łukaszewska 1984 DĄBROWA GÓRNICZA
828 Marcin Łukaszewski 1981 DĄBROWA GÓRNICZA
829 GRZEGORZ SZPERNALOWSKI 1985 BYTOM
830 Tomasz Chęciński 1975 Gliwice
831 Kinga Mołdrzyk 1983 Świętochłowice
832 Ania Malczewska 1978 Gliwice Malczusia Team
833 Tomasz Przybylski 1980 Dąbrowa Górnicza W POGONI ZA DUCHEM
834 Łukasz Kaszuba 1976 Czeladź #czeladzbiega
835 Katarzyna Kaszuba 1977 Czeladź #czeladzbiega
836 Wojciech Turek 2000 Łaziska Górne Street Workout Mikołów
837 Piotr Nowacki 1983 Chorzów
838 Żaneta Nowacka 1983 Chorzów
839 Michał Grochowski 1984 Bytom Miechowicka Grupa Biegowa
840 Bogusław Borek 1975 Strzebiń O co biega w Kaletach
841 Arkadiusz Cieśla 1978 Katowice Biegamy z sercem.pl
842 Karol Wierzbicki 1977 Katowice
843 Dariusz Kawecki 1971 Zabrze ETISOFT RUNNING TEAM
844 Krzysztof Rudź 1981 Katowice
845 Łukasz Furgała 1984 Chorzów
846 Joanna Kowalczyk 1973 Kraków 1973
847 Marcin Niedurny 1978 Ruda Śląska
848 Kamil Bartosz 1993 Psary Gelynder Team
849 Piotr Cybulski 1980 Bielsko-Biała
850 Łukasz Sebastian 1981 Zabrze
851 Karolina Zaręba 1987 Tychy
852 Marek JÓZEF 1978 Katowice RUNDOMATO
853 Jan Woźniakowski 1987 Gliwice Opel Active Team
854 Mateusz Stolecki 1990 Katowice ThyssenKrupp Energostal
855 Marcin Czyżykowski 1974 Świętochłowice Telmart Run Club
856 Michał Niedźwiedź 1984 Sosnowiec
857 Monika Skrzypczyk 1982 Katowice 1982
858 Adam Uklański 2002 Mikołów Kangurki Krzysia
859 Maria Kiełkowska 1983 Pszczyna Aktywna Pszczyna Runners Team
860 IRENEUSZ KIWIC 1969 CHORZÓW AKADEMIA HANDBALLU RUCH CHORZÓW
861 Dawid Duch 1986 Mysłowice PwC SDC Runners Team
862 Grzegorz Borowicz 1985 Ruda Śląska
863 Agnieszka Borowicz 1986 Ruda Śląska
864 Dariusz Zdebel 1968 Piekary Slaskie MIraz Race Team
865 Marcin Zarzycki 1975 Katowice
866 Szymon Porc-Szporek 1984 Ruda Śląska Zabrzańskie Parkowe Bieganie
867 DARIUSZ FILIPCZAK 1968 STRZELCE OPOLSKIE 1968
868 Tomasz Garus 1993 Knurów
869 MAGDALENA ŁUKASZEWSKA 1977 KATOWICE
870 Agnieszka Binienda 1979 Zabrze Kobiety WATAHY
871 Paweł Kośniewski 1980 Zabrze
872 Mirosław Grzondziel 1975 Katowice Huragan Ligota
873 Kinga Dansczyk 1984 Katowice Rozbiegana Ligota
874 Józef Woliński 1964 Gliwice
875 Marek Fonferek 1973 Chorzów
876 Ewa Żuczek 1978 Katowice
877 Łukasz Wilk 1979 Jaworzno
878 Jacek Molo 1968 Gliwice
879 Paweł Kamiński 2000 Chorzów
880 Justyna Gromadzka 1982 Bytom Wataha
881 Szymon Babiński 1977 Zabrze Barel-management
882 Tesia Wawrzeńczak 1983 Zabrze Barel-Management
883 Sebastian Zioła 1977 Tychy LAKE RUNNERS
884 Natalia Wloka 1991 Chorzów
885 Paweł Świerkot 1986 Ruda Śląska
886 Damian Bomba 1972 Świętochłowice
887 Karol Krawczyk 1986 Jaworzno leniwy inaczej
888 Marek Hajda 1968 Ptakowice Socios Silesia
889 Agnieszka Piecuch 1987 Tarnowskie Góry Inżynieria Biegania TEAM
890 Monika Zaczyk 1976 Chorzów Biegaj z Nami Stadion Sląski
891 Marcin Zaczyk 1971 Chorzów
892 Wiesław Maciejowski 1956 Olkusz
893 Arkadiusz Brodziak 1974 Katowice
894 Wojciech Wiatr 1980 Chorzów Endurance Team
895 Sławomir Kałuża 1972 Siemianowice Śląskie ADS Masna
896 Anna Kocielska 1987 Gliwice AKMB Pędziwiatr Gliwice
897 Aleksandra Parszewska 1991 bytom btm runners
898 Damian Miśtalski 1984 bytom Opel Active Team
899 Michał Harwig 1975 Radzionków Cidry Lotajom
900 Wojciech Kucharski 1983 Sosnowiec PwC SDC Runners Team
901 Krzysztof Wesoły 1976 Bytom Miechowicka Grupa Biegowa
902 Agnieszka Wesoły 1975 Bytom Miechowicka Grupa Biegowa
903 Ewa Śleziak 1970 Tarnowskie Góry
904 Jacek Śleziak 1972 Tarnowskie Góry
905 Franz Dylla 1948 Tarnow Opolski
906 Aleksandra Polakowicz 1977 Chorzów
907 Marcin Mach 1976 Gliwice Fuchs Oil Team
908 Robert Małek 1974 Częstochowa
909 Grzegorz Maslowski 1977 Chorzów Tramwaje Śląskie
910 Daniel Szmigiel 1982 Gliwice PRINT-LINE
911 Justyna Szmigiel 1981 Gliwice PRINT-LINE
912 Wioletta Jasek 1975 Zabrze Kobiety Watahy
913 Łukasz Kulesza 1985 Rybnik
914 Mateusz Botor 1981 Katowice
915 Wojciech Golus 1981 Radzionków ENERGOPROJEKT-KATOWICE SA
916 Benedyky Ciastek 1967 Siemianowice slaskie niezrzeszony
917 Zbigniew Alker 1963 Gliwice Alker Team
918 Ireneusz Lubos 1977 Chorzów
919 Elżbieta Nowaczek 1981 Ruda Śląska
920 Kamila Taborska 1981 Ruda Śląska
921 Mariusz Sojka 1974 Dąbrowa Górnicza
922 Norbert Brzózka 1974 Dąbrowa Górnicza Pogoria Biega
923 Maciej Grabowski 1980 Bytom
924 Zbigniew Grabowski 1953 Bytom
925 Agnieszka Kałuża 1976 Siemianowice Śląskie Augusteam
926 Ewa Kosek-Sałachna 1975 Ruda Śląska
927 Grzegorz Kluska 1973 Bytom Wojsko Polskie
928 Przemysław Olechowski 1981 Chorzów
929 Adam Janus 1970 Piekary Śląskie
930 Mateusz Góra 1983 Będzin
931 Anna Janota 1980 Mysłowice Frelki
932 Zbigniew Jarząbek 1967 Chorzów Endurance Team
933 Barbara Nenko 1980 Ruda Ślaska
934 Katarzyna Krypczyk 1972 CHORZÓW AUGUSTEAM
935 Justyna Słota 1979 Ruda Slaska MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA
936 Michał Borowy 1982 Katowice
937 Marcin Zapart 1980 Rogoźnik
938 Marlena Magdalena Laksa 1974 Rudaslaska
939 Jacek Dymek 1980 Katowce
940 Dymitr Zwolski 1983 Knurów
941 Jacek Woźniak 1977 Rybnik Pixonet Team
942 Radosław Latoszek 1987 Zabrze
943 Ludwik KOZIOŁEK 1958 Katowice
944 Aneta Gliwicka-Wojdakowska 1990 Chorzów
945 Sebastian Wojdakowski 1990 Chorzów
946 Mariola Łanucha 1960 Jastrzębie-Zdrój Kobiety na 5+
947 Wojciech Kałus 1989 Katowice rozBiegana Ligota
948 Tomasz Tkacz 1987 Mysłowice Pixonet Team
949 Dawid Kałuża 1979 Będzin Studio GTS Katowice
950 Bartosz Apanowicz 1994 Blachownia
951 Sylwia Kurbiel 1982 Siemianowice Śląskie Siemianowicwe i Przyjeciele Biegają
952 Aleksander Haupt 1976 Chorzów
953 Marcin Rim 1985 Łaziska Górne BBL Mikołów
954 Henryk Huzarewicz 1977 Radzionków Cidry Lotajom
955 Marcin Burczyk 1980 Siemianowice Śląskie Siemianowice i Przyjaciele Biegają
956 MARIUSZ KARDACZ 1977 KATOWICE STEFANNA RUN@FIT
957 ANNA KARDACZ 1977 KATOWICE STEFANNA RUN@FIT
958 Małgorzata Drgas 1986 Ruda Śląska
959 Aleksandra Kapuśniak 1993 Dąbrowa Górnicza Reklamówka z Żabki
960 Krzysztof Łoaza 1973 Pyskowice Night Runners Pyskowice
961 Łukasz Matura 1992 Bytom
962 Marek Gajewski 1984 Katowice
963 Anna Oleszczuk 1990 Zabrze
964 Robert Skoludek 1991 Przezchlebie Kolegium Sędziów Zabrze
965 Darek Prus 1962 Mikołów Mirola Team
966 Andrzej Kaszubski 1980 Zabrze
967 Maciej Zubelewicz 1991 Wodzisław Śląski ING Tech Poland
968 Dariusz Pol 1979 Dąbrowa Górnicza MOTÖRHEAD
969 Aleksandra Opielka 1978 Pyskowice Night Runners Pyskowice
970 Elżbieta Brzoska 1976 Pyskowice Night Runners Pyskowice
971 Mateusz Telecki 1986 Sosnowiec
972 Michał Szymusiński 1979 Zabrze
973 Wojciech Szymura 1973 Rybnik Decathlon Rybnik & Przyjaciele
974 Izabela Szymura 1976 Rybnik Decathlon Rybnik & Przyjaciele
975 Dariusz Jurkiewicz 1974 Katowice
976 SŁAWOMIR WĄSOWICZ 1973 JAWORZNO
977 Agnieszka Wąsowicz 1973 Jaworzno
978 Marta Smagacz 2001 Ruda Śląska
979 Mariola Prus 1971 Mikołów
980 Ireneusz Wasiński 1964 Łaziska gorne
981 Mateusz Ryba 1991 Katowice
982 Kacper Gała 2003 Czeladź
983 Marcin Fryt 1979 Mysłowice Rozbiegane Mysłowice
984 Wojciech Wróbel 1977 Bytom Szombierki Dream Team
985 Andrzej Florecki 1955 Gliwice AKMB Pędziwiatr Gliwice
986 Wojciech Lekston 1988 Siemianowice Śląskie
987 Patryk Fajkowski 1992 Rybnik
988 ADAM WOJTOWICZ 1981 BYTOM KB JÓZEFINKA KATOWICE
989 Bartosz Petryna 1980 Rybnik Ochajo Run&Friends
990 Sebastian Stępień 1995 Chorzów
991 Sławek Gwioździk 1967 Katowice
992 Aleksandra Piskorz 1978 Bytom Miechowicka Grupa Biegowa
993 Beata Lata 1973 Siemianowice Śląskie Siemianowice i Przyjaciele Biegają
994 Katarzyna Stochnij 1984 Chorzów
995 Iwona Wieczorek 1978 Ruda Śląska
996 Joanna Smyrak 1988 Katowice Wataha - Łączy nas bieganie
997 Michał Stankiewicz 1975 Tarnowskie Góry
998 Tomasz Cierniak 1981 Orzesze
999 Jakub Jachimowicz 1980 Ruda Śląska LOKOSTAR Team
1000 Krzysztof Ozdarski 1969 Ruda Śląska Opel Active Team
1001 Jacek Panasiuk 1973 Pszczyna ZTE
1002 Jarosław Wasążnik 1983 Nakło Śląskie UFOKI ŚWIERKLANIEC
1003 Andrzej Adamczyk 1978 RYDUŁTOWY AKTYWNI RYDUŁTOWY
1004 Julia Woźniak 1987 Dąbrowa Górnicza
1005 Karol Stochnij 1985 Chorzów
1006 Bożena Borecka 1974 Chorzów
1007 Bartosz Krasiński 2002 Bytom
1008 Rafał Matykiewicz 1989 Pogwizdów Rafit Sport
1009 Tomasz Woźniak 1981 Dąbrowa Górnicza
1010 Monika Haber 1991 Bytom Carbon Silesia Sport
1011 Emilia Jankowska 1989 Siemianowice Śląskie
1012 Piotr Krasiński 1976 Bytom
1013 Paweł Lech 1983 Zabrze
1014 Marcin Kowalski 1979 Tychy Warsztat Formy Tychy
1015 Rafał Krzysica 1976 Jaworzno Czerwone Diabły
1016 Grzegorz Lipka 1975 Siemianowice Śląskie Endurance Team
1017 Marek Hewig 1976 Nowe Chechło Biegnę bo lubię
1018 Michał Dawid 1981 Tychy LAKE RUNNERS
1019 Monika Węgorek 1980 Bytom BTM RUNNERS
1020 Piotr Budny 1991 Katowice Tytanowe Dżdżownice
1021 Łukasz Mikoś 1987 Chorzów Stare Wygi
1022 Justyna Konieczny 1983 Pyskowie Night Runners Pyskowice
1023 Damian Petka 1984 BYTOM Btm Runners
1024 Jarosław Janik 1963 Zawiercie
1025 Michał Maciejowski 1987 Świętochłowice
1026 Grzegorz Kowynia 1994 Twardawa ANTONTEAM
1027 Sergiusz Janik 1988 Zawiercie Warto Biegać Zawiercie
1028 Krzysztof Bąk 1980 Mysłowice Night Runners Zabrze
1029 Damian Grzeska 1978 dabrowa gornicza
1030 Daniel Urbasik 1987 Rydułtowy Aktywni Rydułtowy
1031 Rafał TURAK 1970 Katowice
1032 Karolina Zając 1998 Chorzów
1033 Łukasz Łyp 1986 Katowice
1034 Sebastian Ficek 1975 Bieruń Run&Stunt
1035 Adam Stańczyk 1972 Radzionków ❤️LFC❤️
1036 Ola Janikowska 1968 Katowice
1037 Hanna Padchynenkava 1995 Grodno
1038 Andrzej Wierzbicki 1978 Sosnowiec Sosnowiec
1039 Tomasz Lesiak 1983 Ruda Śląska Szybki Żółw
1040 Dawid Pustelnik 1983 Katowice
1041 Daria Baran 1990 Gliwice
1042 MAREK PAJĄK 1979 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Siemianowice i Przyjaciele Biegają
1043 Tomasz Biegański 1974 Ruda Śląska 4T spółka.z o.o.
1044 Łukasz Łukaszewicz 1990 Tarnowskie Góry
1045 Mariusz Jakub Lis 1974 Sosnowiec Marelli Sosnowiec Poland
1046 ZENON NOWAKOWSKI 1959 ZABRZE -
1047 IZABELA IWANEJKO 1978 KĘDZIERZYN KOŹLE ANTONTEAM
1048 Franciszek Marek 1982 Katowice Energoprojekt-Katowice
1049 Samuel Spionkowski 1987 Czernica
1050 Sławomir Hałgas 1979 Będzin Marelli Sosnowiec Poland
1051 Robert Szczypa 1978 Katowice Vet13
1052 Jacek Lachowski 1982 Chorzów Lachowski Team
1053 Michał Gałkiewicz 1973 Katowice tomkatotrening.pl
1054 Agata Hilaszek 1993 Siemianowice Śląskie Night runners
1055 Michał Dziąbek 1991 Siemianowice Śląskie
1056 Maria Staniszewska 1968 Katowice
1058 Artur Franke 1986 Piekary Śląskie
1059 magdalena kuczera-kułaga 1977 katowice
1060 Aleksandra Briańska Kordecka 1979 Katowice
1061 Marek Kwasecki 1982 Katowice
1062 Dorota Kaczmarczyk 1971 Zabrze
1063 Krzysztof Skrzypek 1986 Chorzów
1064 Sylwester Salamon 1979 Mikołów
1065 Leszek Kajkowski 1955 Chorzów
1066 Marcin Bok 1994 Żędowice AntonTeam
1067 Piotr Bok 1967 Żędowice Nitroerg
1068 Ireneusz Kwiatek 1975 Będzin #byledomety
1069 Marcin Siwek 1979 Piekary Śląskie PWPE.PL
1070 Karina Siwek 1980 Piekary Śląskie PWPE.PL
1071 Anetta Grażyńska 1978 Piekary Śląskie PWPE.PL
1072 Tomasz Chmielewski 1972 ŻORY Blog biegowy BWOTR.PL
1073 Katarzyna Sala 1985 Gliwice
1074 Marcin Jeruzol 1983 Katowice
1075 Marek Nawrot 1992 Miasteczko Śląskie Bieg z Chrystusem!
1076 Magdalena Goławska 1995 Tarnowskie Góry
1077 Stenia Starowicz 1976 Siemianowice Śląskie Siemianowice i Przyjaciele Biegają
1078 Sebastian Starowicz 1977 Siemianowice Śląskie Siemianowice i Przyjaciele Biegają
1079 Jerzy Jankowicz 1986 Jaworzno Saint-Gobain Squad
1080 Arkadiusz Neuman 1988 Świetochłowice
1081 Patrycja Neuman 1991 Świetochłowice
1082 Artur Bożek 1985 Bytom Nowak-Team / Cidry Lotajom
1083 Barbara Frankowska 1989 Katowice
1084 Agnieszka Smyrek 1991 Chorzów
1085 Andrzej Piontek 1965 Bytom Cidry Lotajom
1086 Adam Mucha 1977 Bytom poRUNne furganie
1087 Sylwia Mucha 1978 Bytom poRUNne furganie
1088 Dawid Duda 1983 Katowice Ślimaki z Maroko
1089 Adrian Ciesielski 1976 Siemianowice Śląskie
1090 Kamil Olejnik 1992 Katowice
1091 Dagmara Rolnik 1993 Katowice
1093 Bartosz Saliński 1985 Katowice Wkurw_team / Kaj_jo_leca
1094 Krzysztof Kruk 1978 Gliwice STG Gliwice / MZ United
1095 Sławek Kita 1982 Zabrze Olimp Team Perfect Body Center Galeria Katowicka
1096 Andrzej Gaudyn 1986 Siemianowice Śląskie
1097 Grzegorz Cholewa 1978 Pyskowice
1098 Mateusz Kośmider 1990 Siemianowice Śląskie
1099 Dariusz Orczykowski 1975 Dąbrowa Górnicza PKF Katowice Run Team
1100 Mariusz Łazowski 1974 Katowice PKF Katowice Run Team
1101 Anna Stawowy 1983 Katowice PKF Katowice Run Team
1102 Łukasz Matyasik 1991 Katowice PKF Katowice Run Team
1103 Krzysztof Marcinowski 1981 Katowice PKF Katowice Run Team
1104 Magdalena Serafin 1987 KATOWICE
1105 Jarosław Dziubdziela 1957 Katowice galen
1106 Marek Błażewski 1968 Jemielnica Gmina Jemielnica
1107 Marzena Szkotak-Zakabłuk 1987 Derc Wipasz Aktywnie w Biegu
1108 Tomasz Matejek 1978 RUDA SLASKA KRS TKKF JASTRZAB
1109 marcin szczyrba 1976 łaziska górne
1110 Adam Krajewski 1978 Gliwice Oasis Sport Team
1111 Grzegorz Hora 1980 Ruda Śląska
1112 Stanisław Krótki 1979 Kraków Hit The Trail
1113 PIOTR SOBOLEWSKI 1958 Będzin ToPo Celadź
1114 Michał Łopata 1978 Chorzów
1115 Tomasz Korecki 1987 Katowice
1116 Mateusz Mrówka 1994 Radlin Tl Row Rybnik /Radlinioki w biegu/Kwk Marcel
1117 Piotr Holka 1985 Ruda Śląska
1118 JUSTYNA KOLONKO 1975 Chorzów Team Kolonko
1119 MIROSŁAW KOLONKO 1970 Chorzów Goggle PAE Team
1120 Anna Woźniak 1975 Bytom
1121 Andrzej Fiszer 1986 Katowice PROM Chorzów
1122 Łukasz Szafrański 1983 Katowice
1123 Magdalena Dura 1979 Katowice Duroski
1124 Monika Washington 1991 Lublin Lublin Biega
1125 Łukasz Jurczyk 1991 Katowice Augusteam
1126 Paweł Firek 1983 Katowice
1127 Krzysztof Legieżyński 1983 Gliwice Katagurume
1128 Mariusz Hilgner 1973 Bytom
1129 Michał Lisieński 1987 Siemianowice Ślaskie CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM / AUTO-FORM
1130 Mateusz Szafirski 1993 Sosnowiec
1131 Damian Mikołajski 1982 Dąbrowa Górnicza Team DAMIKO
1132 Kamil Kasper 1990 Siemianowice Śląskie
1133 Marcin Szyniec 1988 Tychy Lake Runners
1134 Sebastian Dziubany 1982 Katowice DeathByRun
1135 ELŻBIETA PROKOP 1965 GLIWICE BIEGAJ Z TRENERAMI
1136 Patrycja Sowińska 1991 Katowice
1137 Karolina Groborz 1986 Zabrze Fundacja Biegamy z Sercem
1138 Katarzyna Pawlik 1987 Zabrze
1139 Wojciech Sławiański 1978 Bytom
1140 Marzena Orzechowska 1978 Bytom Miechowicka Grupa Biegowa
1141 Malwina Kubiaczyk 1982 Pyskowice Night Runners Pyskowice
1142 Aleksander Sojka 1988 Siemianowice Śląskie #rubylotej
1143 Andrzej Podpłomyk 1973 Bargły SPORTCZESNA
1144 Iryna Kosińska 1992 Zabrze
1145 Patryk Orzechowski 2002 Bytom Miechowicka Grupa Biegowa
1146 ANNA SZYMAŃSKA 1989 Kędzierzyn-Koźle Activ Eagles Pro
1147 Wioleta Ledwoch 1986 Siemianowice Śląskie Siemianowice i przyjaciele biegają
1148 MARIUSZ SCHMIDT 1972 SOSNOWIEC ORANGE POLSKA
1149 Rafał Dąbrowski 1983 Bytom Strefa Gladiatorów
1150 Ewa Bajer 1988 Kędzierzyn-Koźle RunSisterKK
1151 Przemyslaw Lis 1973 Wojkowice Kościelne Transport Tri Team
1152 Robert Roskosz 1991 Siemianowice Śląskie
1153 Paweł Roskosz 2001 Góra Siewierska
1154 Marcin Teler 1983 Ruda Śląska
1155 Grzegorz Cituk 1977 Tychy SPORTREBELrunTEAM
1156 Klaudia Lebiecka 1994 Katowice
1157 Monika Gońka 1976 Gliwice Banda z Południa
1158 Bartosz Adamski 1983 Katowice ALTA SPORT TEAM
1159 Arek Malec 1986 Gliwice
1160 Patrycja Deptuła 1998 katowice
1161 Magdalena Grudzińska 1987 Zabrze
1162 Adam Kałużny 1986 Ruda Śląska SOCIOS SILESIA
1163 Ewa Szylewska 1971 Chorzów KB Józefinka
1164 Przemysław Filipczak 1992 Świętochłowice
1165 Aleksandra Kubica-Filipczak 1992 Świętochłowice
1166 Marek Kubica 1961 Świętochłowice
1167 Wojciech Ciemny 1978 Pyskowice Night Runners Pyskowice
1168 Mirosław Krywult 1959 Bielsko-Biała JKS Komorowice
1169 Józef Koźmiński 1981 Kozy LKS Orzeł Kozy
1170 Renata Małek 1978 Tychy
1171 Artur Małek 1979 Tychy Sakwa
1172 Katarzyna Bochenek 1976 Bytom
1173 Kamil Wyrwich 1996 Bytom ALTA Sport Team
1174 Marek Sodowski 1986 Siemianowice Śląskie Siemianowice i przyjaciele biegają
1175 Agnieszka Nowak 1983 Katowice Carbon Silesia Sport
1176 Tymoteusz Nowak 1985 Katowice Carbon Silesia Sport
1177 Barbara Wyrwich 1971 Bytom
1178 Rafał Barański 1980 Piekary Śląskie
1179 Andrzej Sowa 1972 Chorzów Trenuj Triathlon
1180 Adam Hajduk 1957 Katowice
1181 Gabriela Hewig 1975 Nowe Chechło
1182 Adam Sitko 1992 Bojszowy Brothers Team - Jak daleko nogi poniosą
1183 Karolina Pieniowska 1987 Świętochłowice
1184 Ewelina Spirydowicz 1987 Sosnowiec FitOlaa
1185 Joanna Piotrowska 2004 Chorzów CSC Adventure Academy
1186 Judyta Rębisz 1997 Racibórz TL Pogoń Ruda Śląska
1187 Katarzyna Wilińska 1981 Katowice Wiluś Team
1188 Marta Gajdzik 1984 Ruda Śląska
1189 Marek Dewor 1971 Rybnik Opel Active Team
1190 Mariusz Walczyński 1981 Żory Niewybiegani
1191 Adam Kościelniak 1984 Katowice ŚKM Harciole
1192 Paweł Arndt 1989 Katowice HST
1193 Ireneusz Wieczorek 1973 Piekary Śl
1194 Patrycja Ludwig! 1989 Bytom
1195 Kamil Kręcichwost 1997 Kędzierzyn-koźle KS KOZIOŁEK K-KOŹLE / ADAM CIBIS RUNNING TEAM
1196 Marta Duszyńska 1980 Katowice
1197 Piotr Siwek 1978 Katowice
1198 Danuta Mazur 1971 Kalety O CO BIEGA W KALETACH
1199 IREK Mazur 1969 Kalety O CO BIEGA W KALETACH
1200 OLIWER Mazur 2001 Kalety O CO BIEGA W KALETACH
1201 Małgorzata Pastuszka 1978 Mysłowice
1202 Katarzyna Szuryn 1980 Siemianowice Śląskie
1203 Anna Biskup 1977 Ornontowice STS Biegaton Mikołów
1204 Arkadiusz Młyńczak 1974 Tarnowskie Góry RUN and FUN
1205 Mariola Młyńczak 1975 Tarnowskie Góry RUN and FUN
1206 Dariusz Kucias 2001 Gliwice
1207 Robert Piech 1978 Częstochowa Colian Na Start!
1208 Łukasz Nowak 1978 Katowice PORAŻENI SPORTEM
1209 Anna Blaut-Kubanek 1980 Ruda Śląska
1210 Aneta Bajor 1975 Żory Rebellion of Free Runners
1211 Krzysztof Podgórski 1990 Katowice Komitet Sportu i Turystyki Krzysztofa Podgórskiego
1212 Łukasz Kuraś 1994 Siewierz FAST FOOT TEAM SIEWIERZ
1213 Sebastian Staszewski 1997 Jaworzno
1214 Beata Jankowska 1987 Siemianowice Śląskie
1215 Alicja Szczepanik 1996 Łódź
1216 Sebastian Bańkowski 1993 Gliwice
1217 Mateusz Kuraś 1994 Siewierz FAST FOOT TEAM SIEWIERZ NOWAK TEAM
1218 Rafał Bajor 1975 Żory Rebellion Of Free Runners
1219 Karolina Pawełczyk 1991 Katowice
1220 Adam Pańczyk 1981 Gliwice PaniolTeam
1221 Justyna Randak 1988 Gliwice PaniolTeam
1222 Zbigniew Gonsior 1975 Bytom b
1223 Marcin Cieślik 1983 Ruda Śląska
1224 Remigiusz Lesiński 1988 Chorzów
1225 Ariel Wrona 1979 Ruda Śląska
1226 Robert Szczyrba 1981 Piekary Śląskie Lecymy Durś
1227 Natalia Krupa 1990 Chorzów ChSBD "W Ruchu"
1228 Anna Szczyrba 1981 Piekary Śląskie Lecymy Durś
1229 Marcin Dziubdziela 1981 Katowice
1230 IWONA DWORNICZAK 1961 Siemianowice Sl. ZABIEGANE SIOSTRY
1231 Julia Lisoń 1996 Knurów
1232 Tomasz Cygan 1990 Chorzów
1233 Łukasz Doman 1979 Ruda Śląska Socios Silesia
1234 Dariusz Zięba 1984 Kraków NOWA HUTA
1235 Tomasz Petkiewicz 1987 Mikołów Kia Etrans-STS Biegaton Mikołów
1236 Łukasz Iwanecki 1989 Kraków
1237 Iwona Salińska 1995 Katowice
1238 Robert Krawczyk 1975 Imielin Rzułwiki
1239 Dagmara Pelka 1988 Piekary Śląskie
1240 Agnieszka Szymańska 1982 Sędziszów
1241 Anna Paurowicz 1970 Będzin W pogoni za duchem
1242 Andrzej Świrski 1989 Bytom Krupnioki i Żymloki
1243 Justyna Dziembała-Świrska 1989 Bytom Krupnioki i Żymloki
1244 Wojciech Adamus 1978 Zabrze Judo Team Masters Gliwice
1245 Anna Adamus 1977 Ruda Śląska Judo Team Masters Gliwice
1246 Agnieszka Rusecka 1985 Katowice
1247 Kamil Wollny 1992 Kornice Eko-Okna Runners
1248 Marek Ruszczyk 1978 Gliwice
1249 Karolina Surma 1983 Gliwice
1250 Marek Podchul 1982 Siemianowice Śląskie Deloitte Adventure Team
1251 RAFAŁ FIREK 1975 Brzezinka
1252 Jennifer Rutyna 1998 Pietrowice Wielkie Eko-Okna Runners
1253 Paweł Bąk 1992 Piekary Śląskie
1254 Agnieszka Ochman 1976 Bytom Wataha Team
1255 Małgorzata Kocyan 1959 Gliwice Biegaj z trenerami
1256 Kamil Dudziak 1987 Bytom
1257 Piotr Wyleżoł 1984 Tarnowskie Góry Srebrni biegacze tarnowskie góry
1258 Teresa Brzozowska 1969 Jaworzno Etisoft Running Team
1259 Damian Brzeziński 1986 Wysoka FAST FOOT TEAM SIEWIERZ
1260 Adam Modliszewski 1988 Świętochłowice
1261 Tomasz Rybak 1985 Ruda Śląska
1262 BARBARA KRÓL-DOJWA 1994 ŻORY
1263 Mariusz Treliński 1976 Pszczyna Akrywna Pszczyna Runners Team
1264 Giorgi Zilbershtein 1992 katowice
1265 Wojciech Soczawa 1979 Bytom
1266 Iwona Szeląg 1989 Gliwice
1267 Przemysław Wróbel 1978 Mikołów
1268 Andrzej Zieliński 1980 Adamowice Eko-Okna S.A.
1269 Bartosz Alf 1979 Ruda śląska
1270 Aneta Staszewska 1979 Pyskowice Night Runners Pyskowice
1271 Karolina Mitrenga 1980 Tarnowskie Góry
1272 Barbara Gamza 1982 Czerwionka-leszczyny Pędzące Żółwie
1273 Tomasz Kornijczuk 1978 Ruda śląska
1274 Tomasz Stańczyk 1972 Kalety O co biega w Kaletach
1275 Krzysztof Frey 1973 Czechowice-Dziedzice
1276 Michał Sokołowski 1983 BYTOM
1277 kurt Sulej 1999 chorzow
1278 Aleksander Szafran 1975 ŁODYGOWICE
1279 Zdzisia Sołtysik 1977 Rybnik Pędzące Żółwie
1280 Monika Błaszczyk 2003 Bytom Vege Runners
1281 ALEKSANDRA KRYSKA 1977 KNURÓW
1282 Agata Pietrala 1994 Chorzów CSC Adventure Academy
1283 MAGDALENA HERUD 1987 PIETROWICE WIELKIE EKO-OKNA RUNNERS
1284 Natalia Feja 2001 Orzech
1285 Łukasz Miszczyk 1983 Siemianowice Śląskie
1286 Tomasz Chudzyński 1980 Tychy Elektrony
1287 Krzysztof Waleczek 1967 Łąka Łąka biega
1288 Michał Żeliński 1998 Chorzów Chorzowski Klub Kyokushin Karate
1289 Zbigniew Pietrewicz 1975 Czeladź niezrzeszony
1290 Grzegorz Biela 1986 Zawada Night Runners Pyskowice
1291 Andrzej Szczużewski 1988 Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie
1292 Grzegorz Górka 1967 Bytom Biegam bo lubię
1293 Patrycjusz Korszewski 1971 Ruda Śląska
1294 Hanna Bartusek 1978 Ruda Śląska
1295 Zbigniew Kozłowski 1970 Kamieniec Night Runners Pyskowice
1296 marek grzywna 1967 wojciechów MDM NT
1297 Sławomir Smolik 1974 Świętochłowice Gitfit
1298 Rafał Hamik 1982 Chełm Śląski Hamster Team
1299 Krzysztof Wieczorek 1968 Katowice Truchtacz Mysłowice
1300 Dawid Bojda 1989 Gliwice
1301 Bogdan Łazaj 1968 Kalety O co biega w Kaletach
1302 Joanna Skrzypczyk 1977 Rudołtowice
1303 Wojciech Sak 1980 Smolnica CMP
1304 Marcin Roch 1988 Tarnowskie Góry
1305 Marta Bachonko 1988 Tarnowskie Góry
1306 Tomasz Dudkiewicz 1976 Chorzów
1307 Barbara Adamiak 1977 Świętochłowice
1308 Michał Kiecoń 1988 Ustroń Ustroń Mountain Team
1309 Dorian Jatkowski 1986 Ornontowice NiYwysportowani
1310 Agnieszka Pawłowska 1987 Chorzów
1311 Iwona Duerschlag 1978 Rybnik Socios Silesia
1312 Sebastian Pawłowski 1987 Chorzów
1313 Adam Skorupa 1976 Zabrze Miraz Race Team
1314 Agata Michalec 1988 Katowice
1315 Agnieszka Chęcińska 1976 Gliwice ETISOFT RUNNING TEAM
1316 Arkadiusz Rosa 1983 Katowice
1317 Janusz Skrzyński 1981 Rybnik Rybnicka Grupa Biegowa - Pędzimy Razem
1318 Beata Krupa 1965 Zabrze
1319 Jakub Przybytek 1982 Chorzów
1320 Karolina Kustrin-Przybytek 1982 Chorzów
1321 Krzysztof Fojt 1990 Chorzów
1322 Robert Jakubczak 1997 Katowice
1323 Marek Miszyn 1985 Miasteczko Śląskie
1324 Monika Grzegorczyk 1980 Zabrze Night Runners Zabrze
1325 Łukasz Marzec 1980 Dąbrowa Górnicza TRIATHLON X-TEAM
1326 Agnieszka Skórzańska 1985 Rokitno Szlacheckie
1327 Paweł Sokoła 1986 Wojkowice
1328 Iwona Jarosińska 1990 Katowice
1329 Sylwia Kokot 1977 Chorzów
1330 Krzysztof Tempka 1970 Bytom Inżynieria biegania team
1331 Jarosław Brzoza 1979 Katowice Studio GTS Katowice
1332 Mariusz Mazur 1977 Siemianowice Śląskie
1333 Wojciech Karoń 1962 PILICA Ice Invaders
1334 Mariusz Bohn 1967 Piekary Śląskie Piekary Śląskie
1335 Aleksandra Wolczyńska-Zmełty 1990 Czeladź
1336 Duszan Wolczyński 1989 Czeladź
1337 Adam Indraszak 1968 Katowice
1338 Małgorzata Mikusz-Mazur 1981 Pierściec Brzuchate Misie
1339 Tomasz Mazur 1980 Łaziska Górne Mazury_gora
1340 MARCIN PSZCZOŁA 1978 BĘDZIN
1341 Mariusz Zagórski 1977 Goleszów
1342 Marcin Grąbczewski 1984 Gliwice
1343 Janusz Halczok 1982 Bytom Miechowicka Grupa Biegowa
1344 Rafał Kupka 1992 Bytom Bytom Film Festival
1345 Rafał Fabry 1976 Gliwice
1346 Krzysztof Toporek 1984 Zabrze Wylotane
1347 Ewa Toporek 1984 Zabrze Wylotane
1348 Henryk Toporek 1958 Siemianowice Śląskie Wylotane
1349 Zbigniew Hasik 1969 Sosnowiec
1350 Tomasz Tabaka 1975 Żory Inżynieria Biegania
1351 Paweł Lichota 1987 Brzezinka Team Brzoza
1352 Marzena Witała 1981 Katowice Huragan Ligota
1353 Sebastian Moń 1986 Dąbrowa Górnicza Carbon Silesia Sport
1354 Krzysztof Mejer 1969 Ruda Śląska KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska
1355 Iwona PROKOP 1974 RUDA ŚLĄSKA KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska
1356 Mateusz Kubica 1994 Tarnowskie Góry
1357 Marek Wróbel 1984 Radzionków
1358 Dorota Machura 1981 Poręba
1359 Małgorzata Raszczyk 1978 Lyski Aktywni Lyski
1360 Joanna Płonka 1972 Katowice Szalone księgowe
1361 Jan Jeziorski 1952 Katowice
1362 Damian Skolik 1983 świętochłowice
1363 Aleksandra Gabor 1986 Chorzów Żółwikersi
1364 Ireneusz Jurzyk 1978 Świerklaniec
1365 Marta Wojtasik 1980 Katowice
1366 Robert Pyka 1977 Dąbrowa Górnicza DALMACIJA Food Truck
1367 Marcin Pala 1982 Bieruń CHWALISZ CZY NIE CHWALISZ - LOTEJ Z NAMI
1368 Michał Kobier 1980 Chorzów Capoeira Camangula
1369 Katarzyna Łokieć 1981 Sławków Magneti Marelli Poland
1370 Dawid Tworek 1988 Radzionków Cidry Lotajom
1371 Anna Olszak 1982 Mysłowice Rozbiegane Mysłowice
1372 Klaudia Szturc 1986 Jaworzno KB MCKiS Jaworzno
1373 Jan Andruszko 1987 Kraków Saint-Gobain Squad
1374 Mike Musil 1970 Bytom
1375 Paweł Hoła 1983 Radzionków
1376 Barbara Hoła 1985 Radzionków
1377 Paweł Konsek 1990 Żory Żory - Kleszczówka
1378 Mateusz Czornyj 1992 Piekary Śląskie Lecymy Durś
1379 Grzegorz Janczyk 1974 Rybnik Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem
1380 Wiktoria Janczyk 2003 Rybnik
1381 Michał Włosiński 1979 Katowice
1382 Aleksandra Bryza 1979 Katowice
1383 Leszek Milejski 1981 Dąbrowa Górnicza Marelli
1384 Artur Brandt 1981 Dąbrowa Górnicza
1385 Józef Matuszny 1982 Dzięgielów Mdm.nt
1386 Marcin Patoń 1992 Ruda Śląska Brak
1387 TOMASZ BIŃCZAK 1983 RUDA ŚLĄSKA Zabrzańskie Parkowe Bieganie
1388 Bartosz Szołtysik 1982 Piekary Śląskie Lecymy Durś
1389 Łukasz Kwiecień 1992 Katowice
1390 Dariusz Maliszewski 1971 Katowice Quatronum
1391 Tomasz Padło 1990 Katowice
1392 Piotr Maryniak 1977 BYTOM MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA
1393 Mariusz Piotrowski 1976 Chorzów
1394 Andrzej Kańtoch 1969 Bytom Holbox
1395 Izabela Kańtoch 1970 Bytom HAM Expert
1396 Weronika Sowula- Maciejczyk 1979 Brzeszcze
1397 Andrzej Kubisztal 1964 Tarnów Cukiernia Kudelski Tarnów
1398 RAFAŁ JANUSZYK 1984 Brzezinka Team Brzoza
1399 Przemysław Frydrych 1983 Gliwice Kemper Team
1400 Kazimierz Gołębiowski 1978 Gliwice KEMPER TEAM
1401 Marcin Michalik 1978 Siemianowice Śląskie
1402 Marek Szendzielorz 1977 Gliwice Kemper Team
1403 Wojciech Sobota 1998 Ruda Śląska
1404 Anna Karolina Waligóra 1980 Bielsko-Biała
1405 Dawid Wochnik 1986 Gliwice Habit Team
1406 Bartłomiej Waligóra 1974 Bielsko-Biała
1407 Jacek Małecki 1972 Świętochłowice Ślunskie ElwRUNery
1408 Jolanta Szews 1960 Chorzów
1409 Damian Wiszyński 1983 Chorzow
1410 Mateusz Michalec 1995 Chełm Śląski
1411 Łukasz Domin 1980 Zagórze Run To The Hills Team Libiąż
1412 Katarzyna Mendrela 1988 Mysłowice Rozbiegane Mysłowice
1413 Marzena Mastalska 1984 Zabrze Opel Active Team
1414 Piotr Czapla 1983 Ruda Śląska Studio GTS Katowice
1415 Waldemar Gronowski 1962 Piekary Śląskie Spartanie Dzieciom
1416 Sebastian Szlezok 1986 Chorzow Chorzowskie Rajdy Rowerowe
1417 Aneta Musialik 1978 Chorzow Chorzowskie Rajdy Rowerowe
1418 Krzysztof Żerucha 1991 Świętochłowice XCaliber
1419 Kasia Kozieł 1989 Chorzów
1420 Karol Wądołowski 1980 Tychy COGO.com.pl
1421 Adam Kołodziejczyk 1980 Czeladź #czeladzbiega
1422 Milena Stachowicz 1982 Katowice
1423 Sara Nowogórska 1994 Kraków
1424 Marek Tarabura 1973 Jaworzno Satori Jaworzno, Nowak team
1425 Tomasz Zięba 1974 Siemianowice Śląskie
1426 Jan Pawnuk 1958 Tarnowskie Góry
1427 Abderrahim Elasri 1982 Chorzów
1428 Szymon Raszczyk 1977 Lyski Aktywni Lyski
1429 Zdzisław Arendt 1961 Katowice STS Biegaton Mikołów
1430 Grzegorz Gadaj 1986 Radlin Radlinioki w biegu
1431 AGATA Winczura 1984 Dzierżysław Eko-okna Runners
1432 Mateusz Rutkowski 2001 Chorzów Profilaktyczno-Rozwojowy Ośrodek dla Młodzieży
1433 Krzysztof Biegun 1964 Żywiec
1434 Tomasz Świat 1981 Katowice
1435 Edyta Gruszka 1973 Chorzów
1436 SEBASTIAN PIPER 1979 CHORZÓW POLSTAR BHP
1437 Kaja Rekieć 1993 Dąbrowa Górnicza MIRAZ RACE TEAM
1438 Michał Kotowicz 1976 Siemianowice Śląskie Leeniwy Kocur
1439 Michał Marzetz 1991 Chorzów
1440 Elżbieta Górecka 1982 Czerwionka-Leszczyny Pędzące Żółwie, AV Team
1441 Patryk Łyszczarz 1993 Chorzów Leroy Merlin TEAM
1442 Michał Lot 1993 Ruda Śląska
1443 Mariusz Garcia 1981 Chorzów
1444 Katarzyna Sidwińska-Wypych 1969 Piekary Śląskie
1445 Daria Trzos 1985 Czerwionka-Leszczyny Pędzące Żółwie
1446 Kamil Zemczak 1995 Zabrze
1447 Kamil Buchacz 2001 Dąbrowa Górnicza MOS CSiR DĄBROWA GÓRNICZA
1448 Robert Sidorski 1975 Gliwice Opel Active Team
1449 Mateusz Korzeniowski 1992 Bielsko Biała Rozbbieganie Komorowice
1450 Jacek Chruzik 1973 Sosnowiec MARELLI
1451 Piotr Skoczylas 1979 Chorzów Endurance team
1452 Karol Chruzik 2001 Sosnowiec Marelli
1453 Anna Prukop 1988 Katowice
1454 Kasia Ficek 1979 Katowice Frelki
1455 Sebastian Bartosik 1986 Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski
1456 Maciej Koziarski 1979 Katowice Huragan Ligota
1457 Bartosz Srokol 1980 Czechowice-Dziedzice
1458 Arkadiusz Trzeciak 1979 Świętochłowice
1459 Marcin Czekajski 1981 Dąbrowa górnicza
1460 Ewelina Loewe 1983 Kalety Niezniszczalni
1461 Artur Niglus 1987 Kalety
1462 Nikola Sumara 1974 Sosnowiec
1463 Rafał Szymura 1982 Katowice Hel Triathlon Center
1464 Grzegorz Bugaj 1974 Mysłowice Travois
1465 Stanisław Cybula 1955 Chorzów
1466 Paweł Murcha 1973 Siemianowice Śląskie AUGUSTEAM
1467 Beata Ciosek 1970 Chorzów AUGUSTEAM
1468 Asia Tokarz 1983 Piekary Śląskie Lecymy Durś
1469 Małgorzata Matenna 1967 Gliwice Opel Active Team
1470 Damian Wyciślik 1982 Zabrze Wyciślik TEAM
1471 Aleksandra Wyciślik 1983 Zabrze Wyciślik TEAM
1472 Piotr Zwierzyński 1969 Rybnik Unatco
1473 Krzysztof Bodziony 1985 Pawłowice
1474 Rafał Gajewski 1989 Mysłowice Rozbiegane Mysłowice
1475 Szymon Woch 1988 RYBNIK STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK
1476 Paweł Misiński 1978 Gliwice Electro-Project
1477 Bożena Szwed 1970 Siemianowice Śląskie The Howsers
1478 Bartosz Gruchlik 1978 Siemianowice Sląskie The Howsers
1479 Marcin Haładus 1981 Miłość Brembo
1480 Daniel Wypysiński 1986 dąbrowa górnicza Brembo
1481 Dominik Wojdyło 1978 Dąbrowa Górnicza Brembo
1482 Roman Zielonka 1973 Blachownia BREMBO
1483 Marcin Tyrański 1981 Siemianowice Śląskie Brembo
1484 Dagmara Tyrańska 1983 Siemianowice Śląskie Brembo
1485 Arkadiusz Syrocki 1978 Tychy Brembo
1486 Marcin Kowalski 1992 Dąbrowa Górnicza Brembo
1487 Piotr Giemza 1980 Dąbrowa Górnicza Brembo
1488 Rafał Wilk 1978 Częstochowa BREMBO
1489 Robert Łaciak 1987 Mysłowice BREMBO
1490 Robert Małolepszy 1966 Olsztyn BREMBO
1491 Tomasz Richtarz 1982 Sosnowiec Brembo
1492 Jarosław Dzieciątkowski 1977 Gliwice Opel Active Team
1493 DOMINIKA VENSLAUSKAS 1980 TYCHY ProsiekoTeam
1494 Anna Sojka 1990 Tychy
1495 Adam Lebioda 1970 Katowice WUJEK BIEGA KATOWICE
1496 Iwona Gacka 1984 Katowice STUDIO GTS KATOWICE
1497 Jacek Radomski 1972 Sosnowiec
1498 Tomasz Olbromski 1985 Katowice
1499 Marcin Mikołajczyk 1980 Tychy
1500 Jakub Flisiak 1992 Tychy
1501 Aleksandra Ferdynandzka 1982 Zbrosławice
1502 Andrzej Majewski 1951 Dąbrowa Górnicza W pogoni za Duchem
1503 Daniel Szer 1983 Dąbrowa Górnicza
1504 Izabela Gajewska 1970 Gliwice Kurczak i Agatka
1505 Gizela Majewska 1968 Pyskowice Night Runners Pyskowice
1506 Jacek Gajewski 1968 Gliwice Kurczak i Agatka
1507 Gabriela Grabania 1988 Jaworzno
1508 Mariusz Komander 1979 Myslowice
1509 GRZEGORZ GOLDA 1973 Świętochłowice 6GNING9
1510 Paweł Noworolnik 1979 Gliwice Pędzące Misie
1511 Aleksandra Szczerbak-Ruta 1982 Orzesze #paniówkiRUN
1512 Michał Malcherek 1978 Ruda Śląska Sznapsrunners
1513 Wioletta Macionczyk 1966 Rybnik
1514 Marcin Kazoń 1983 Pawłowice Śląskie
1515 Krzysztof Rzeźniczek 1973 Piekary Śląskie ham for sport. Nowak team
1516 Paweł Hatala 1988 Bielsko-Biała
1517 Ewa Mrógała 1985 Cisownica
1518 Witold Janiec 1970 Zwonowice
1519 Michał WYSOTA 1978 Sosnowiec
1520 Robert Kowalczyk 1969 Przyszowice Ista BiegAmy
1521 Michal Borkowy 1975 Bojszowy
1522 Piotr Skuczeń 1980 Ruda Śląska
1523 Michalina Trefon 1987 Rogoźnik Kuźnia Triathlonu
1524 Piotr Kapela 1975 Bojszowy Nowe SHMT
1525 Łukasz Miśta 1975 Chorzów
1526 Filip Miśta 2003 Chorzów
1527 Magdalena Dutkiewicz 1979 Siemianowice Śląskie
1528 Zbigniew Reguła 1982 Świętochłowice
1529 Joanna Strokosz 1988 Chorzów
1530 Grzegorz Tuszyński 1980 Katowice
1531 agnieszka szynawa 1981 Siemianowice
1532 Bartosz Kacy 1981 Katowice Polstar BHP
1533 Maciej Masłowski 1982 Czeladź
1534 Rafał Cimała 1976 Tarnowskie Góry ista biegAmy
1535 Arkadiusz Warzecha 1978 Tychy CRIK FCA POLAND
1536 Ewelina Wylężek 1994 Piekary Śląskie Stats Perform
1537 Marcin Wojtas 1980 Gliwice iSTA biegAmy
1538 Rafał Paliga 1978 Toporowice Jak Dzik w Szyszki
1539 Tomasz Harwig 1977 Radzionków Cidry lotajom
1540 Emilia Stańkowska 1992 Jaworzno BK MCKiS Jaworzno
1541 Bożena Kubica 1969 Ornontowice Zabiegani Nauczyciele
1542 Leszek Żuber 1967 Katowice Augustem
1543 Mateusz Piela 1990 Ujsoły Carbon Silesia Sport
1544 Jerzy Brzozowicz 1984 Chorzów
1545 Jan Gaida 1960 Miasteczko Śląskie biegam bo chcę
1546 Michał Książek 1985 Olkusz Olkuszbiega
1547 Anna Wlach 1977 Gliwice
1548 Dawid Boryczka 1995 Bytom Sklep Biegacza Running Team
1549 BARBARA MATYNIAK 1986 Libiąż Wyznawcy Bronka Libiąż
1550 DAMIAN LORISZ 1984 CHORZÓW OPP KATOWICE, BP RUNNING TEAM GLIWICE
1551 Leszek Zegrodnik 1977 Bytom
1552 Adam Olejnik 1991 Sosnowiec
1553 Krzysztof Marciniak 1983 Racibórz KS PERELECZKI
1554 Karolina Skórka 1989 Chorzów
1555 Mateusz Gierczak 1989 Ruda Śląska
1556 Marek Heitzman 1977 Chorzów
1557 Kinga Domagała 1995 Rudniki
1558 Wojciech Chrzanowski 1969 Katowice
1559 Grzegorz Radomski 1979 Mikołów Mokre Run
1560 Agnieszka Ostrowicz 1990 Chorzów
1561 Agnieszka Sikora 1980 Zabrze IniemaMocni Tri Team
1562 Miłosz Lech 1982 Jaworzno KB MCKiS Jaworzno
1563 Małgorzata Wilczek 1983 Gliwice ista biegamy
1564 Małgorzata Napierala 1980 Katowice
1565 Tomasz Dobrzyniecki 1967 Bytom
1566 PAWEŁ JAWOSZEK 1982 Świętochłowice ŚWIĘTOCHŁOWICKI KLUB KYOKUSHIN KARATE
1567 Tomasz Strzelczyk 1979 Katowice Huragan Ligota
1568 DARIUSZ JANUKOWICZ 1973 KATOWICE rozBieganaLigota
1569 Rafał Grząś 1978 Twardowice Ostra Góra 351
1570 Piotr Żydek 1993 Chorzów ChSBD "W Ruchu"
1571 Arkadiusz Kowalczyk 1970 Katowice
1572 Magdalena Osadnik 1990 Orzech
1573 Rafał Osadnik 1988 Orzech
1574 Dawid Konderak 1984 Chorzów Drużyna Szpiku
1575 Monika oleś 1986 Chorzów
1576 Marta Herich 1999 Katowice
1577 Grzegorz Mizera 1975 Katowice HURAGAN LIGOTA
1578 Małgorzata Skupień 1989 Gliwice Etisoft Running Team
1579 Dariusz Skupień 1985 Gliwice
1580 Bartłomiej Peteja 1979 Katowice
1581 Paulina Narecka 1979 Kraków FRELE TG
1582 Jakub Szczurek 1986 Chełmek
1583 Justyna Chronowska 1990 Katowice
1584 Michał Janiszewski 1988 Katowice
1585 Małgorzata Danisz 1980 Mysłowice
1586 Wiktor Urban 1988 Zabrze Zabrzańskie Parkowe Bieganie
1587 Bernadeta Kupczak 1983 Gliwice
1588 Damian Sidełko 1991 Jaworzno Run&Fun
1589 Marcin Kurowicz 1970 Gliwice
1590 Krzysztof Mnich 1979 Chorzów
1591 Leszek Osada 1964 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
1592 Magdalena Piekarska 1979 Tarnowskie Góry
1593 Tomasz Cieślar 1983 Dąbrowa Górnicza
1594 Adam Hamik 1984 Bieruń Hamster team
1595 Dariusz Halczok 1981 Bytom Finanse z ludzką twarzą
1596 Natasza Dereń-Halczok 1979 Bytom Finanse z ludzką twarzą
1597 Kacper Torba 1995 Katowice ENERGOPROJEKT-KATOWICE SA
1598 Justyna Grzesiak 1987 Sławków
1599 Piotr Cygan 1969 zabrze olshcoaching
1600 Damian Wachowski 1976 Bytom Szombierki Dream Team
1601 Przemysław Martowski 1985 Zabrze PO ROBOCIE
1602 Daniel Wilczok 1984 Wodzisław Śląski
1603 Agnieszka Tokarz 1979 Jaworzno
1604 Kamil Gaj 1995 Jaworzno
1605 Paweł Gawroński 1990 Katowice PaGa Studio- Odzież i Akcesoria z Twoim nadrukiem
1606 Joanna Chmielarska 1982 Zabrze SOCIOS SILESIA
1607 Krzysztof Kozłowski 1982 Zabrze SOCIOS SILESIA
1608 Aldona Janas 1983 Jaworzno
1609 Małgorzata Palarz 1986 Czerwionka-Leszczyny
1610 Joanna Pradela 1979 Nowa Wieś Aktywni LYSKI
1611 Marlena Bozek 1994 Chrzanów
1612 Beata Jędrzejewska 1979 BYTOM Kobiety Watahy
1613 Grzegorz Wawrzynek 1989 ŚWIĘTOCHŁOWICE Miraz Race Team
1614 Jacek Janus 1979 Żory HRmax Żory
1615 Paweł Gałeczka 1973 Katowice
1616 Wiesław Banasik 1961 Zdzieszowice Morsy na koksie
1617 Ewa Gardyna 1986 Bielsko-Biała
1618 AGATA KOZIELSKA 1979 TARNOWSKIE GÓRY FRELE TG
1619 Robert Śledź 1973 Świętochłowice Miraz Race Team
1620 DAREK KRZYMOWSKI 1975 Chorzów Harciole Świony
1621 Marzena Sanchez -Galban 1978 Bytom Szombierki Dream Team
1622 Beata Pisula 1971 Bytom Szombierki Dream Team
1623 Adam Buchta 1981 Katowice
1624 Blanka Pachnik 1982 Ornontowice Wściekle wolni
1625 Aneta Jakimiak 1990 Siemianowice Śląskie Siemianowice i Przyjaciele Biegają
1626 michał szymura 1972 Chorzów Gawra Maciejkowice Chorzów
1627 BEATA SZYMURA 1969 CHORZÓW
1628 Sławomir Niestrój 1977 Słowik Press Glass Biegamy i wspieramy
1629 Patryk Niestrój 2003 Słowik
1630 Regina Machula 1983 Kleszczów
1631 Marek Maciążek 1966 Katowice Inżynieria Biegania
1632 Ksenia Lenert 1988 Bytom
1633 Elżbieta Chłap 1971 Katowice doliniarze
1634 Grzegorz Zuber 1965 Rybnik Zabiegani Nauczyciele
1635 Rafał Czernik 1978 Zabrze RJ CZ.
1636 Judyta Czernik 1989 Zabrze RJ CZ.
1637 Jacek Tomsia 1984 Katowice Tomsia Team / Twomark Chorzów
1638 Karolina Tomsia 1985 Katowice Tomsia Team
1639 Adrian Trzcionka 1980 Katowice
1640 magdalena lachowska 1974 Bielsko-Biała KS SPRINT
1641 Paweł Wierzgoń 1991 Zabrze
1642 Bronisław Gabryś 1972 Chorzów
1643 Arkadiusz Legutki 1978 Siemianowice Slaskie Depesze Biegaja
1644 Jakub Jędruś 1991 Jastrzębie Zdrój Dzik Ligota
1645 Magdalena Piwowarczyk 1984 Gliwice
1646 Małgorzata Kamska 1984 Gliwice
1647 RADOSŁAW PIERNIK 1970 Świętochłowice 6300
1648 Marek Bogacz 1983 Kobiernice Highlanders
1649 Adrian Goj 1983 Tychy
1650 Bogdan Auguścik 1967 Rydułtowy Aktywni Lyski
1651 Magdalena Olearczuk 1987 Bytom
1652 Katarzyna Peter 1972 Katowice
1653 Michał Majewski 1983 Dąbrowa Górnicza MajMusic
1654 WERONIKA Sieradzka 1991 Ruda Śląska
1655 Krzysztof Stanclik 1991 Katowice Carbon Silesia Sport
1656 Agnieszka Bugla 1983 Kuźnia Nieborowska Zabiegani Nauczyciele
1657 Paweł Jarzębowicz 1979 Oświęcim Zadyszka Oświęcim
1658 Mariia Rizun 1991 Katowice
1659 Wojciech Dorighi 1987 Żory HRmax Żory
1660 Elżbieta Gerstel 1978 Dobrzeń Wielki Jumping Team Brynica
1661 Tomasz Opuchlik 1981 Studzienice Aktywna Pszczyna Runners Team
1662 Kamil Winczura 1982 Zabrze
1663 Maciej Malik 1977 Mysłowice
1664 Julio Cardoso 1987 Katowice The Brazilians
1665 Iwona Surgucka 1977 Chorzów W pogoni za duchem
1666 Sebastian Surgucki 1978 Chorzów W pogoni za duchem
1667 ANNA MOJ 1969 CHORZÓW KSPZ POLAREX
1668 Paweł Gryszka 1983 Chorzów AugusTeam
1669 Katarzyna Masłowska 1975 Lyski Aktywni Lyski
1670 Piotr Masarczyk 1980 Szczerbice Aktywni Lyski
1671 Wojciech Kroker 1983 Chorzów Way2Champ.pl
1672 Barbara Komajda 1984 Cieszyn MDM NT Team
1673 Włodzimierz Pozowski 1952 Katowice
1674 PAWEŁ PLUCIŃSKI 1971 SOSNOWIEC FUCHS OIL TEAM
1675 Edyta Plucińska 1972 Sosnowiec Fuchs Oil Team
1676 Adrian Szymura 1989 Katowice
1677 Magda Chojnowska 1991 Rogoźnik
1678 Anna Sokół 1986 Katowice
1679 Bartłomiej Doering 1992 Ruda Śląska
1680 ZYGMUNT CHOJNA 1961 Piekary Śląskie Socios Silesia