Biegi Górskie w Parku Śląskim 2016 - 10 km - Lista startowa

Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub
1 Lesław Mrozek 1971 Chorzów Ronin Club
3 Dariusz Wildner 1983 Bytom
4 Maciej Garnowski 1985 Siemianowice Śląskie biegiemnapomoc.pl
5 Arek Rozmus 1977 Ruda Śląska
6 Michał Gruszka 1975 Siemianowce Śląskie
7 ADAM SOKÓŁ 1965 KATOWICE FUCHS OIL TEAM
8 Anna Gumulak 1983 Bytom
9 Grzegorz Grzywna 1992 Olesno Wkb Meta Lubliniec
10 MIROSŁAW KOLONKO 1970 Chorzów Biegaj z Nami na Stadionie Śląskim
11 JUSTYNA KOLONKO 1975 Chorzów Biegaj z Nami na Stadionie Śląskim
12 Marek Winkler 1982 Katowice ADS Masna Krytyczna
13 Maciej Kordaczka-Matysiak 1981 Siemianowice Śląskie
14 Andrzej Słomka 1977 Katowice
15 Michał Staciwa 1978 Katowice Truchtacz - Mysłowice
17 Katarzyna Wróblewska 1984 Chorzów
18 Marcin Śmiatek 1976 Siemianowice Śląskie Gucio Agresor
19 Lucjan Wieczorek 1979 Chorzów Zabiegany Jogin
20 Aleksandra Otorowska 1981 Gliwice SBRT
21 Mateusz Mucha 1992 Siemianowice Śląskie
22 Arkadiusz Orzechowski 1976 Bytom Miechowicka Grupa Biegowa
23 Dariusz Przybytek 1966 Ruda Sląska niezrzeszony
24 RAFAŁ KACZOR 1973 Sosnowiec PKO SILESIA RUNNING TEAM
25 Krzysztof Podgórski 1990 Katowice KSiTKP
26 Artur Maciej 1983 Chorzów Electrochemistry Group
27 Maciej Zięcina 1977 Katowice Ads Masna krytyczna
28 Wojciech Jarmuł 1988 Katowice Blok Aktywni Razem
29 Marek Szadkowski 1977 Bytom Aktywny Rozbark
30 Michał Kotlarski 1990 Chorzów
31 Jakub Czerwik 1986 Sosnowiec In Cat Doge Trusts
32 Piotr Pogocki 1979 Knurów
33 Sebastian Rojek 1973 Katowice
34 ZENON NOWAKOWSKI 1959 ZABRZE
35 Adam Juzyk 1977 Ruda Śląska Biegamy z Sercem
36 Kamila Nowak 1998 Katowice MKS - MOS Katowice
37 Andrzej Krupa 1953 Chorzów ChSBD "W Ruchu"
38 Paweł Hola 1983 Bytom BTM RUNNERS
39 Malwina Jałoszyńska 1990 Katowice
40 Bernard Wyględacz 1991 Siemianowice Śląskie
41 Adrian Ciesielski 1976 Siemianowice Śląskie
42 Artur Bujnowski 1987 Knurów KB Endurance Solidarni Knurów
43 Krzysztof Matyszkiewicz 1997 Czeladź
44 Piotr Domin 1986 Siemianowice Śląskie
45 Paweł Matyszkiewicz 1973 Czeladź
46 Beata Wrońska 1980 Chorzów
47 Magdalena Kobylańska 1983 Chorzów Night Runners
48 Jakub Niemiec 1987 Tarnowskie Góry
49 Piotr Bogusz 1977 Ruda Śląska
50 Anna Bogusz 1985 Katowice
51 Sylwester Kroczek 1974 Warszawa
52 Mariusz Skutnik 1989 Mysłowice
53 Adrian Gałązka 1984 Świętochłowice
54 Czesław Gryzik 1972 Chorzów
55 Jacek Parcheniak 1968 Katowice
56 Marta Ciomek 1989 Gliwice
57 Aneta Malgrab 1980 Ruda Śląska ADS Masna Krytyczna
58 Dorota Kolanowska 1982 Gliwice
59 Przemysław Kluz 1993 Chorzów
61 MARCIN SAGANOWSKI 1971 TYCHY ADS Masna Krytyczna
62 Jan Mroczek 1967 Ruda Śląska
63 Leszek Palej 1957 Zabrze biegajkolorowo.pl
64 Patryk Gierzkiewicz 1987 Chorzów
65 Marcin Bartosiak 1997 Siemianowice Śląskie
66 Adam Łukaszczyk 1983 Ruda Śląska DualHost.pl
67 Rafał Urlik 1985 Katowice FC Szyszolandia
68 Adam Kulisz 1977 Chorzów W Pogoni Za Duchem
69 Leszek Małyszek 1981 Siemianowice Biegam Bo Muszę:-)
70 Łukasz MAŁOLEPSZY 1983 Mysłowice
71 Rafał Franielczyk 1987 Siemianowice Śląskie Night Runners
72 Łukasz Lamparski 1988 Górki Wielkie
73 Ireneusz Wręczycki 1966 Chorzów
74 Tomasz Adamski 1973 Zabrze -
75 Zbigniew Dą…dela 1966 Mysłowice
76 Sławomir Mańka 1978 Mikołów BIEGAMY Z SERCEM
77 Stanisław Czarnik 1981 Zabrze Miechowicka Grupa Biegowa
78 Anna Nieświec 1986 Katowice
79 grzegorz pawliszyn 1976 Chorzów
80 Mateusz Szubert 1992 Poręba Wielka TTA Bieruń
81 JAN KOWALCZE 1990 KATOWICE
82 Klaudia Radziwończyk 1975 Kalety
83 Mirosław Małek 1973 Katowice WUJEK BIEGA
85 Agnieszka Winkler 1981 Katowice Night runners
86 Jacek Bąk 1982 Chorzów Hard Rock Running Team
87 Mateusz Biernat 1987 Żywiec
88 Andrzej Brigge 1980 Katowice W zdrowym ciele zdrowe cielę ;)
89 Andrzej Szczotka 1963 Katowice
90 Ilona Szczotka 1963 Katowice
91 Mariusz Gojny 1965 RYBNIK RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM
92 Krzysztof Wachowiak 1981 Chorzów
93 Mariusz Borowczyk 1973 Chorzów
94 Krzysztof Oleksy 1970 Katowice ADS Masna Krytyczna
95 Marcin Góras 1979 Chorzów
96 Dariusz Szyja 1975 Siemianowice Śląskie ADS Masna Krytyczna
97 Piotr Porwoł 1987 Bytom
98 Anna Świętojańska 1989 Głubczyce
99 Czesław Pawłowski 1956 Katowice
100 Arkadiusz Jarosz 1982 Bytom Ochoczo Wspieramy Rekreację
101 Ryszard Strzyż 1973 CHORZÓW CHORZOWSKA GRUPA BIEGOWA
102 Łukasz Furgała 1984 Chorzów
103 Barbara Stasiak 1985 Opole
104 Arkadiusz Mnich 1987 Babimost Babimojski Klub Biegowy "BAKCYL"
105 Damian Dudkiewicz 1984 Chorzów
106 Paweł Porwik 1992 katowice Poro
107 Karolina Hajda 1984 Tarnowskie Góry
108 Krystian Wiśniewski 1980 Siemianowice Śląskie NonStopAdventure
109 Grzegorz Szeremeta 1976 Radzionków Cidry lotajom
110 Andrzej Olszenko 1983 Będzin
111 Marta Pietrzak 1988 Katowice
112 Leszek Skrudlik 1983 Chorzów
113 Arkadiusz Szymczak 1992 Siemianowice Śląskie TS AKS Chorzów
114 Robert Bomba 1978 Będzin dare2run
115 Alicja Depczyńska 1996 Bytom
116 Karolina Haberka 1993 Katowice
117 Piotr Skiba 1994 Bytom
118 Tomasz Panchyrz 1984 Chorzów
119 Dawid Batko 1984 Katowice
120 Dariusz Kłosuń 1978 Sosnowiec Klub biegacza Rtv EURO Agd, Harpagan Sosnowiec
121 Barbara Pyrek 1989 Bytom Pure Fire Team Bytom
122 Bartosz Chałek 1990 Kędzierzyn-Koźle Euvic Dream Team
123 Krzysztof Samorański 1982 Bytom <M-TE> Piekary Śl.
124 Agnieszka Kubiak 1992 Świętochłowice
125 Piotr Jurek 1974 Chorzów garaze.com
127 Jan Hańczur 1961 Bytom Miechowicka Grupa Biegowa
128 Adrian Bieniek 1983 Chorzów
129 Wieńczysław Lipman 1965 Katowice
130 Tomasz Ziajski 1988 Katowice Postaw na Lewka
131 Przemysław Warzecha 1993 Chorzów Asphalt Nightmares
132 Sebastian Piątek 1982 Katowice
133 Waldemar Loska 1974 Katowice
134 Błażej Horzela 1989 Radzionków Beta-Trans
135 Beata Horzela 1989 Świerklaniec Beta-Trans
136 Tomasz Sadowski 1977 Sosnowiec
137 Michał Wojtan 1982 Katowice
138 Jan Jeziorski 1952 Katowice
139 Marcin Mrówka 1985 Czechowice-Dziedzice
140 Anna Helena Glos 1982 Skoczów Czarno to widzę
141 Tomasz Świat 1981 Katowice
142 Mateusz Słodkiewicz 1983 Katowice KB Józefinka
143 Martyna Sebastjan 1987 Katowice
144 Robert Przybyłowicz 1985 Katowice 1987
145 Rafał Dudzicz 1992 Dąbrowa Górnicza
146 Przemysław Jędros 1986 Gliwice AKMB Pędziwiatr Gliwice
147 Justyna Niedźwiedzka 1984 Katowice
148 Maciej Kukla 1984 Katowice
149 Klaudia Oleszko 1991 Katowice
150 Beata Krawczyk 1989 Łaziska Górne
151 Piotr Krawczyk 1987 Łaziska Górne
152 Arek Kotas 1975 Katowice
153 Magdalena Winkler 1980 Huta Stara B
154 Krzysztof Paradowski 1965 Katowice KB Józefinka
155 Andrzej Łogiewa 1950 Katowice KB Józefinka
156 MARCIN MOLEK 1978 CHORZÓW
157 Irek Wyleżałek 1973 Kalety O co biega w Kaletach
158 Andrzej Rutkowski 1981 Bobrowniki ZORZA Bobrowniki
159 Wojciech Malżycki 1984 Katowice Zadole
160 Dawid Gałuszka 1990 Chorzów
161 Michał Piątek 1983 Siemianowice Śląskie
162 Marcin Gasek 1986 Ruda Śląska Night Runners Śląsk
163 Artur Scholz 1990 Bytom
164 Jacek Jakubczyk 1979 Chorzów Contante
165 Małgorzata Bieniek 1983 Chorzów Night Runners śląsk
166 Łukasz Szafron 1988 Chorzów Sklep Biegacza Running Team
167 Jacek Makowski 1988 Katowice Night Runners
168 Andrzej Fiszer 1986 Kato Sklep Biegacza Running Team
169 Marcin Mann 1978 Katowice ArkaNET Runnig Team
170 Adam Lasłowski 1982 Katowice
171 Arkadiusz Dziewior 1972 Gliwice
172 Agnieszka Dydak 1975 Katowice
173 Marcin Bomba 1985 Świętochłowice Brygada Biegowa Bezdech
174 MARIUSZ KARDACZ 1977 KATOWICE KARWAR
175 ANNA KARDACZ 1977 KATOWICE KARWAR
176 Marek Klamecki 1984 Zabrze
177 Tomasz Ligocki 1969 Siemianowice Śląskie Chop Ze Żelaza Triathlon Team
178 Kamil Klimas 1982 Katowice
179 MARCIN PACHOLSKI 1977 BŁONIE Run & Bike KREJZI TIM
180 Patryk Warski 1983 KarWar
181 Damian Hampel 1986 Chorzów
182 Joanna Patyk 1974 Chorzów
183 Piotr Hahn 1982 Paniówki NorRun Team
184 Artur Nowak 1988 Świętochłowice TG Koliba-Progres
185 Bogusława Gamza-Błaszczyk 1978 Siemianowice Śląskie
186 Pierre LORON 1987 KATOWICE
187 Magdalena Małek 1975 Bielsko-Biała
188 Krzysztof Nowakowski 1986 Ruda Slaska No Name
189 Mariusz Trzewicarz 1978 Katowice
190 Barbara Bralich 1981 Katowice
191 Tomasz Bochenek 1980 Piekary Śląskie żółwie mi pouciekały
192 Anna Garczyńska 1973 Mysłowice
193 Dariusz Garczyński 1973 Mysłowice
194 Michał Kurnakowski 1981 chorzów -
195 Grzegorz Kozieł 1982 Siemianowice Śląskie Silesia Runners Club
196 Krystian Szędzielorz 1982 Siemianowice Śląskie Silesia Runners Club
197 krzysztof racel 1979 katowice autoneum club maraton
198 Anna Wilińska 1985 Chorzów
199 Piotr Dudziak 1974 Ruda Śląska Opel Active Team
200 Magdalena Morawiec 1991 Bytom
201 Piotr Holka 1985 Ruda Śląska
202 Ireneusz Mrzyk 1982 Zabrze
203 Marek Kuc 1970 Katowice
204 Ewelina Kamińka 1982 Kamtowice
205 Tomasz Twardela 1975 Katowice
206 Marek Fonferek 1973 Chorzów
207 Grzegorz Gadaj 1986 Radlin
208 Adam Jastrzemski 1983 Kobiór
209 MACIEJ KUC 1975 BYTOM AKTYWNY ROZBARK
210 Krzysztof Dziuba 1988 Lubliniec
211 Patryk Dziuba 1995 Lubliniec
212 Tomasz Owczarek 1980 Katowice
213 Wojtek Jeziorczak 1979 Katowice Myszoskoczki biegają
214 Kamil Migoń 1985 Dąbrowa Górnicza Bracia z Młyna Crew
215 Patryk Pieczaba 1984 Sosnowiec DzikWorkout
216 Mchał Sulich 1985 Sosnowiec Bracia z Młyna
217 Dariusz Furich 1971 Siemianowice Śląskie
218 Katarzyna Żwirek 1990 Psary
219 Ewelina Kostrzewa 1987 Katowice
220 Marta Koch 1977 Zabrze
221 Aleksander Lizoń 1988 Katowice
222 Konrad Dzyr 1991 Poniatowa
223 Krystian Jaron 1982 Chorzów
224 Bartosz Bialas 1985 Przeczyce Orzeł Dąbie
225 Monika Hauton 1979 Sosnowiec Nie teraz, potem
226 Wojciech Mańka 1985 Chorzów Parchowiny
227 Adam Knapik 1986 Katowice Parchowiny
228 Łukasz Matejek 1985 Katowice Parchowiny
229 Tomasz Kołodziej 1978 Katowice
230 grzegorz holewa 1983 radzionków
231 piotr holewa 1945 radzionków
232 Anna Widera 1980 Wojkowice
233 Łukasz Szymczak 1991 Katowice
234 Łukasz Osica 1983 Świętochłowice
236 Sławomir Grabowski 1986 Bytom Cidry Lotajom
237 Paweł Kozub 1984 Katowice
238 Paweł Miciński 1997 Chorzów
239 Artur Bożek 1985 Bytom
240 Mateusz Botor 1981 Katowice
241 Jakub Ćwikliński 1977 Sosnowiec
242 Jakub Oprządek 1987 MIKOŁÓW
243 Krzysztof Nowak 1976 Sosnowiec Harpagan Sosnowiec / Szombierki Runners
244 Tomasz Bujok 1986 Sosnowiec
245 Rafał Roskosz 1977 Tarnowskie Góry Oberschlesien TEAM rohol
246 Sławomir Stopyra 1981 Świętochłowice
247 Damian Nowakowski 1976 Ruda Śląska
248 Marek Seget 1984 Chorzów
249 Marcin Gibała 1972 BOCHNIA
250 Tomasz Wegner 1979 Piekary Śląskie
251 Tomasz Muc 1973 Katowice
252 Aleksandra Urbańczyk 1982 Piekary Śląskie Biegam bo lubię:)
253 Wojciech Szczypka 1990 Katowice
254 Jerzy Szczypka 1953 Katowice
255 Agata Sadura 1991 Katowice
256 Maria Kmiecik 1989 Chorzów
257 Paweł Puc 1980 Będzin
258 Sławomir Kałuża 1972 Siemianowice Śląskie ADS Masna Krytyczna
259 Marek Mierzejewski 1960 Kędzierzyn-Koźle KS Koziołek
260 Tomasz Zyg 1979 Kobiór
261 Adam Cabała 1995 Marklowice Akademia Biegania w Świerklanach
262 Łukasz Baca 1984 Bytom
263 Wojciech Dorighi 1987 Cisownica Olza Cieszyn
264 Krzysztof Kot 1990 Katowice
265 michał wieczorek 1982 chorzów
266 Jakub Lysko 1985 Katowice doliniarze.com
267 Krzysztof Pietrzyk 1983 Katowice
268 patrycja kubica 1987 cieszyn olza cieszyn
269 Marek Kubica 1984 Mce www.marek.prv.pl
270 Adrian Biernacki 1971 Kiełczów JW 3390
271 DAREK KRZYMOWSKI 1975 CHORZÓW BATORY AMATOR
272 DARIA STACHNOWSKA 1988 RUDA ŚLĄSKA
273 Artur Grządziel 1987 Katowice
274 Bartłomiej Schab 1989 Gliwice
275 Piotr Żywczak 1992 Siemianowice Śląskie Nie
276 Andrzej Micinski 1965 Chorzów
277 Ryszard Dziamski 1976 Chorzów Fundacja Iskierka - Biegam dla Mirki
278 Łukasz Turchan 1985 Chorzów
279 Łukasz Marcinek 1980 Siemianowice Śl. Nie teraz, potem
280 Krzysztof Bryzik 1966 Chorzów -
281 Rafał Broll 1974 Chorzów
282 Magdalena Adamik 1987 Tychy
283 Katarzyna Krysztafkiewicz 1979 Żory
284 Pierre LECONTE 1990 Katowice
285 Łukasz Bittner 1988 Chorzów
286 Jarosław Kocur 1986 Tychy
287 Paweł Ulbrich 1982 Chorzów Chachary ze Starego
288 Weronika Rusek 1997 Katowice
289 Andrzej Drażyk 1966 Orzesze
290 Marcin Małczak 1978 Ciasna
291 Sabina Żyła 1963 Katowice Hospicjum św.Franciszka
292 Anna Sojka 1979 Paczyna
293 Krzysztof Szafarczyk 1980 Łany
294 Paweł Poremba 1980 Chorzów PAKA
295 Łukasz Zaczyk 1900 Chorzów
296 Jacek Micelski 1968 Mikołów Amator
297 Przemysław Żerkowski 1966 Chorzów ZIELONY MOST Vege Team
298 Aleksandra Żerkowska 1992 Chorzów ZIELONY MOST Vege Team
299 Beata Ciosek 1970 Chorzów
300 Tomasz Piecyk 1972 Katowice
301 Marcin Jandzioł 1982 Bytom Cukiernia-Piekarnia Klimza Bytom
302 Jarosław Olszewski 1983 Kozy Wódka Team Extreme
303 Kamil Zander 1988 Bytom
304 Marcin Trzopek 1992 Ujsoły
305 Ziemowit Wójcik 1987 Ruda Śląska Klub Wysokogórski Katowice
306 Patrycja Machajska 1995 Katowice MK team
307 Ewa Szałas 1985 Katowice
308 Marek Madejczyk 1984 Katowice
309 Tomasz Płaszczyk 1974 Zawadzkie
310 Mateusz Trojanowski 1996 Siemianowice Śląskie
311 piotr mordarski 1973 katowice katowice PM73
312 Beata Tumidajewicz 1977 Zabrze MIRAZ RACE TEAM
313 Joanna Siegert 1982 Zabrze
314 Jacek Lachowski 1982 Chorzów
315 Patryk Szałowski 1992 Ruda Śląska
316 Aleksander Salwa 1978 KATOWICE
317 Krzysztof Mucha 1987 Tychy
318 Jacek Seweryn 1978 Mysłowice
319 Justyna Boczkowska 1966 Zakopane
320 Witold Wildner 1975 Bytom AKTYWNY Rozbark
321 Paweł Pałka 1980 Jaworzno Saint-Gobain SQUAD
322 Klaudia Rogala 1979 Zabrze
323 Dawid Chmielewski 1980 Knurów
324 Halina Pakosz 1987 RUDA ŚLĄSKA
325 Przemek Sobstel 1982 Zawiercie
326 Kaja Gąsior 1990 Chorzów
327 Damian Walendzik 1990 Skierniewice
328 Bartosz Krzemien 1975 Katowice
329 Jacek Zabiegała 1976 Katowice
330 Rafal Rybarczyk 1973 Siemianowice Slaskie RESPECTOR
331 ANNA SOCHACKA 1973 BĘDZIN
332 Sebastian Brzdęk 1982 Zawiercie
333 Filipe Ramos 1971 Katowice None
334 Damian Malinowski 1973 Sosnowiec Myszoskoczki biegają
335 Damian Drobisz 1989 Ruda Śląska
336 Karol Socha 1994 Rybnik
337 Rafał Cyba 1996 Chorzów
338 Andrzej Łuszcz 1997 Bytom
339 Paweł Wojtas 1988 Sanok
340 Justyna Wojtas - Wójcik 1993 Sanok
341 Krzysztof Krzyżanowski 1973 Chorzów
342 Agnieszka Krzyżanowska 1975 Chorzów
343 Dariusz Bienioszek 1990 Jankowice Laski, wino i kasyno
344 Janusz Rachwol 1970 Ruda Śląska Hospicjum św.Franciszka
345 Piotr Motyl 1965 Katowice
346 Przemysław Witkowski 1984 Chorzów
347 Piotr Kolenda 1968 Chorzów Batory Hospicjum św.Franciszka
348 Krzysztof Rachwol 1979 Świętochłowice HOSPICJUM ŚW.FRANCISZKA
349 Ireneusz Gansiniec 1970 Mysłowice Hospicjum św.Franciszka
350 Agnieszka Mika 1978 Mysłowice Hospicjum św.Franciszka
351 Daniel B. 1980 Chorzów Massager
352 Paweł Holuszek 1992 Katowice
353 Paulina Wałachowska 1991 Dąbrowa Górnicza
354 Agnieszka Wira 1987 Zabrze
355 wojciech kulik 1979 swietochlowice
356 Mateusz Knap 1996 Katowice KS Kandahar
357 PIOTR Cyba 1965 Chorzów
358 Andrzej Szymiński 1975 Katowice TAUZEN KATOWICE
359 Maria Wojciechowska 1990 Pszczyna
360 SZYMON DWORNICZAK 1970 Chorzów Chachary ze Starego
361 Wioleta Zych 1973 Preczów
362 Sylwester Sitko 1972 Preczów
363 Iwona Zając 1977 Bytom Aktywny Rozbark
364 Marek Blacha 1972 Jankowice Laski, wino i kasyno
Top