MARBRUK TRIATHLON CHARZYKOWY 2021 - Dystans 28,25km (sprint) - Start list
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub
1004 Ryszard Marek Raś 1950 Przeżmierowo Eko-Wod-Kan
1005 Hubert Hajduk 1990 Chojnice
1007 Przemysław Kutowski 1977 Pruszcz Niki Lauda
1011 Artur Studziński 1992 Chojnice
1012 Piotr Ziehlke 1985 Zalasewo
1013 Tomasz Kowalczyk 1976 Słupsk SŁUPSK
1014 Dawid Andryskowski 1988 Władysławowo
1017 Krzysztof Zarbock 1959 pila Sporty Walki Pila
1018 Marek Stryczyński 1987 Bydgoszcz TRISPACE
1022 Michał Siodła 2001 Stęszewko Bike&Run Friends
1023 Stefan Wojtas 1979 czluchow tripaka Przechlewo
1025 Artur Malinowski 1969 Maksymilianowo
1028 MARCIN WYPYCH 1973 JEZIORKI
1032 Michał Stępień 1984 Bydgoszcz GALACTICA
1033 Piotr Mankiewicz 1985 Chojniczki Florian Chojnice
1034 Katarzyna Wypych 1974 Jeziorki Jeziorki Aktywna Wieś
1036 Wojciech Zbierajewski 1988 Piła TRISPACE/TREK
1037 Katarzyna Piłkowska 1991 Wrocław BÒL NIE ISTNIEJE
1038 Beata Jabłońska-Kierszk 1975 Przechlewo Tripaka Przechlewo
1040 Maciej Wojciechowski 1969 Kaczory
1041 Grzegorz Koperski 1975 Jerzykowo Bike&Run Friends
1042 Maciej Zieliński 1984 Bydgoszcz
1043 Michał Urbanowicz 1986 Gdynia
1044 Jakub Koperski 2001 Jerzykowo Bike & Run Friends
1045 Małgorzata Śliwińska 1977 Świnoujście 8.FLotylla Obrony Wybrzeża
1047 Michalina Krasowska 1987 Przechlewo Fit Fun Przechlewo
1048 Radosław Szafranek 1986 Poznań Fundacja Lepiej Być - lepiejbyc.pl
1049 Weronika Szaj 1982 Mrowino asemi.pl - rehabilitacja i osetopatia
1050 Marcin Świerczyński 1986 Osielsko Athleticomed.pl
1053 Rafał Nowacki 1977 Przechlewo Tripaka Przechlewo
1054 Maciej Skiba 1993 Chojnice WSPol Szczytno
1056 Tomasz Marszałek 1978 Gdynia Endure Team
1057 Karina Marszałek 1980 Gdynia Endure Team
1058 Weronika Kobaka 1988 Gdansk Fundacja Jeppesena
1059 Piotr Jarocki 1983 Gdańsk Jeppesen Poland
1060 Marek Danielak 1992 Człuchow
1061 Anna Pawlewicz-Łubińska 1972 Przylep TME MTB TEAM Szczecin
1062 Marcin Prądzyński 1977 Bydgoszcz AMS Triathlon
1063 Slawomir Bethke 1989 Bydgoszcz SISU-OWB rowertour.com
1064 Paweł Meyer 1976 Gdańsk Bezpieczny.pl
1065 Martyna Zupa 1996 Bydgoszcz SISU-OWB rowertour.com
1066 Tomasz Lechowicz 1979 Stargard Off Season
1068 Dagmara Cierpisz-Skowrońska 1983 Gdynia The Larks
1069 Rafał Skowroński 1983 Gdynia
1070 Adam Dołhun 1980 Bydgoszcz
1074 Piotr Romanowicz 1973 Rotmanka Old Spartan
1075 Radosław Borowski 1989 Sępólno Krajeńskie Krajna Sępólno
1079 Małgorzata Sadowska 1974 KROSNO ODRZAŃSKIE Sąsiedzka Wataha Kamień
1085 Michał Król 1981 Przechlewo TRIPAKA PRZECHLEWO
1087 Mikołaj Kołakowski 1971 Reda Endure Team
1091 Marcin Andrzejewski 1985 Bydgoszcz 8Brem
1092 Łukasz Łukowicz 1982 Kościerzyna I-sport
1094 Łukasz Lipski 1982 Piła
1095 Magdalena Zaparuszewska 1980 Chojnice TRI TUR Chojnice
1096 Tomasz Owczarski 1951 Chojnice WKS Chojnice
1099 Iwona Zajda 1975 Rumia Fair & Square PR Bartosz Zajda
1100 Krzysztof Kleinowski 1966 Motaniec
1101 Marta Waszczyk 1970 Gdynia Ziaja Team
1102 Alina Konieczka 1972 Gdynia Ziaja Team
1103 TOMASZ GRZECHULSKI 1983 Maksymilianowo
1104 Katarzyna Balcerak 1966 Kobylanka 3lggns
1106 Katarzyna Jatczak 1972 Gdynia
1109 Marcin Wieczorek 1972 Toruń Ziaja Team
1110 Tomasz Zakurzewski 1974 Brzoza TRISPACE/TREK
1111 Daniel Drobinski 1989 Bydgoszcz
1112 Piotr Chrzan 1973 Szczecin Kolarze z Górki "Ciśnij" TEAM
1113 Anna Charko 1979 Warszawa
1116 Łukasz Basiński 1992 Bydgoszcz Olimpiasport.pl
1117 Maria Skrzypczak-Sworek 1990 Poznań Zone3Team // EUROKOS
1118 Marek Przybytkowski 1992 Bydgoszcz
1119 Tomasz Norkowski 1980 Toruń Traveland
1120 Aleksandra Wiertelak 1989 Szczecin
1123 SŁAWOMIR MAZUR 1971 Pruszcz Gdański ZIAJA TEAM
1126 PIOTR KRUCZKOWSKI 1965 BYDGOSZCZ KRYSPORT TEAM
1134 Jacek Konarzewski 1971 Rumia Rumia biega
1135 Ewa Krasińska -Mitura 1980 Rumia parkrun Rumia
1136 Jarosław Dziubałka 1975 Czapury TRI Negu #bedechudyja
1137 Włodzimierz Brazewicz 1957 Puck MAJSPORTS
1140 Małgorzata Troka 1984 Nieżywiec TriFun Troka
1145 Wojtek Laskowski 1976 Przyłęki
1147 Michał Rolewicz 1990 Śliwice Klinika Triathlonu Bydgoszcz
1148 Wojciech Kwiatkowski 1965 Osielsko Nico Team
1149 Mateusz Niedźwiecki 1986 Rumia RugbySklep.pl
1150 Krzysiek Jarząbek 1988 Charzykowy TriFire
1151 Tomasz Kosieradzki 1971 Szczecin GO2TRI Szczecin
1152 Miłosz Zawadzki 2003 Susz UKS TRS SUSZ
1153 Aleksandra Janicka 1982 Parzęczew Boat City Crossbox
1156 Mateusz Dończyk 1987 Warszawa COGENTS
1157 Pawel Nowak 1977 Koszalin #TRIpaka Przechlewo
1161 Mateusz Łakomski 1984 Sopot COGENTS
1162 Jarosław Grzegorczyk 1978 Wołczkowo GO2TRI ECOPOL TEAM
1164 Martyna Wasilewska 1983 Bydgoszcz AMS Bydgoszcz
1165 Katarzyna Misun-Nowak 1980 Osówiec AMS
1166 Jacek Woźniak 1965 Chojnice KOMNET
1167 Oskar Skibicki 1984 Gdansk
1168 Mariusz Piesik 1959 Kliny ZwiftTeamPL
1169 RAFAŁ WĄDOŁOWSKI 1988 Gdańsk SGS Poland Team
1171 Marcin Bednarski 1977 Gdańsk Nordea Trading Technology
1172 Jakub Orłowski 1992 Charzykowy Vlog Orła
1174 Agata Wasilewska-Michalak 1981 Bydgoszcz AMS
1175 Jarosław Lucjan Nurkiewicz 1971 Bydgoszcz Kung fu Pandy 3
1176 Adam Andrzejewski 1985 Pruszków
1177 Herbert Zych 1970 Łódź Boat City Crossfit
1179 Adam Monikowski 1974 Chojnice Trinity Triathlon Unity
1183 Marta Kurgan 1978 Mosty
1185 Grażyna Kudra 1959 SZCZECIN MORSOLE SZCZECIN
1187 Jacek Kondera 1978 Piła
1188 Wojciech Brygider 1993 Warszawa Dentsu Aegis Runners
1190 Szymon Włoszek 1992 Grudziądz
1193 Andrzej Graczykowski 1972 Bydgoszcz Nadto się jadło.
1195 Agnieszka Murach 1969 Ostrołęka Kurpiowskie Centrum Weterynaryjne
1198 PIOTR ZUKAL 1975 KOSZALIN 7PRO TEAM
1200 Karol Wachowski 1976 Warszawa
1201 Małgorzata Boniśniak 1980 Łochowice Hornet
1204 Jakub Strugielski 1988 Szczecin RS Opony Team
1205 Michał Zawistowski 1978 Przyjaźń SNT
1206 Wioletta Zawistowska 1983 Przyjaźń Aktywne Bliźniaczki Team
1208 Grzegorz Socha 1987 Gdynia DiakonowBednarczyk
1210 Piotr Kaczor 1977 Maszewo TriManita Ratusz Maszewo
1211 Marcin Tomaszewski 1975 Bydgoszcz
1214 Tomasz Bednarczyk 1987 Gdynia Bike U Up
1216 sylwia maciejak 1979 Żyrardów
1219 Maciej RUMCAJS NOWAK 1976 Piła PilMaNo
1228 Rafał Pyjos 1984 Bydgoszcz UMB
1231 Norbert Pastwa 2003 Przechlewo IM Inspiration
1233 Marcin Pyjos 1980 Bydgoszcz Atos
1237 Katarzyna Wielgosz 1975 Gdynia Stare Czaple
1239 Łukasz Borchardt 1990 Charzykowy Geoida Chojnice
1240 Jakub Rach 1992 Chojnice
1241 RAFAŁ KAPRAL 1969 SZCZECIN GO2TRI SZCZECIN
1244 Dariusz Łoś 1958 Zamosc Hurt Detal DATA Dariusz Łoś
1247 Marek Szews 1973 Bydgoszcz Akademia Mistrzów Sportu
1248 Krzysztof Giersz 1969 Bydgoszcz
1252 Maciej Budnik 1988 Puck Panda Team
1254 Błażej Tyburski 1987 Poznań
1255 Dominik Klosek 1980 Gdynia Endure Team
1256 Rafał Ziehlke 1982 Poznań
1257 Paweł Orłowski 1987 Bydgoszcz
1258 Dariusz Safaryn 1991 Zalasewo
1260 Magdalena Szyper 1985 Bydgoszcz sensor rehabilitacja
1262 Anna Skowrońska 1976 Kobylnica
1263 Michał Masłowski 1984 Gdynia BDG ALL DAY
1266 Piotr Lisewski 1963 Bydgoszcz niezrzeszony
1267 Barbara Zawadzka 1962 Człuchów Visus Człuchóws
1269 Krzysztof Marach 1978 Łochowo
1277 Joanna Sprogis 1977 Szczecin 3lggns
1278 Radek Kamiński 1980 Gdynia
1282 Natalia Krajewska 1984 Aleksandrów Łódzki NAT-SCRAP Natalia Krajewska-Matusiak
1283 Szczepan Matusiak 1975 Aleksandrów Łódzki HTF Ludwik Sikorski
1284 Bartosz Siodła 2004 Czerwonak
1285 Adam Polley 1983 Łobżenica LZS " Jedność " Łobżenica
1286 Bartosz Dorau 1993 Dziemiany Dorały
1287 Rafał Dorau 1969 Dziemiany Dorały
1290 Joanna Puchalska 1977 Szczecin
1291 Mateusz Matuszak 2005 Szczecin Matuszak Team
1292 Kamila Matuszak 2001 Szczecin Matuszak Team
1293 Krzysztof Matuszak 1974 Szczecin Matuszak Team
1295 Wojciech Kujszczyk 1978 Człuchów TRIpaka Przechlewo
1296 Miłosz Leopold 1987 Baranowo ENEA TEAM
1297 Bartosz Warzecha 1973 Niekłonice
1305 Krzysztof Pacholczyk 1988 Słupsk Nordex Polska
1306 Małgorzata Brac-Walczyk 1958 Dolna Grupa AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ
1308 Bartłomiej Grubich 1983 Tczew
1310 Przemysław Fraszczyk 1979 Słupsk
1311 Andrzej Gummer 1981 Bydgoszcz 3Gravity
1312 Miroslaw Jacyna 1964 Szczecin Dabie Rowery Turowski Team
1315 Tomasz Sokołowski 1986 Bydgoszcz Klinika Triathlonu
1317 Kazimierz Golemiec 1965 Wrocław Kermi Polska
1320 Alicja Morawska-Rubczak 1983 Wałcz Art Fraction Foundation
1321 Beata Zaręba 1972 Kaliska Niezrzeszona
1323 Robert Pipczyński 1967 Człuchów TATA JULII i AMELII
1324 Łukasz Gnaciński 2002 Powałki
1327 Jakub Kwiatkowski 1990 Bydgoszcz
1329 Rafał Chlasta 1977 Chojnice Tri-Tur Chojnice
1333 Michał Pietrzak 1978 Okonek
1336 Joanna Sikora-Alicka 1988 Gdańsk SZOT Triathlon Team
1337 Pola Napiórkowska 2007 Przechlewo
1339 Kajetan Wysocki 2002 Kamień Krajeński
1346 Kacper Pepliński 2001 Czersk
1347 Maciej Babinski 1979 Świnoujście
1348 Jędrzej Wolski 2004 Mogilno Mogilno Team
1349 Katarzyna Kościelski 1979 Warszawa makosy
1354 Michał Kędzierski 1985 Łódź HTF Ludwik Sikorski
1356 Daniel Kwiatkowski 1989 Bydgoszcz Iron Team Tomasz Marcinek
1357 Marcin Kozibroda 1976 Szczecinek Team Biegowy Szczecinek
1358 Sylwia Tyluś 1979 Szczecinek Team Biegowy Szczecinek
1359 INGRID NAPIÓRKOWSKA 1974 Dąbrówka Wielka Boat City Crossfit
1360 Filip Karczewski 1983 Bydgoszcz
1361 Dawid Fabrowski 1981 Bydgoszcz TriTata
1362 Roman Giedrys 1971 Tuchola
1364 PIOTR KONIEC 1977 BYDGOSZCZ IronTATA / TRIdropsy
1365 Iwona Nitka 1983 Chojnice
1366 Karolina Franczak 1990 Gałków duży
1367 Karol Flisik 1988 Gdańsk
1369 Karol Krzemiński 1986 Kórnik Krzemi team
1370 Jakub Różański 1985 Inowrocław Memox.pl
1371 Kamila Cierpisz- Różańska 1985 Inowrocław
1372 Paulina Kowalczyk 1987 Poznań Wataha Północy
1373 Mateusz Wilkiewicz 1991 Szczecin Kitesurfing Dąbie
1376 Józef Pawłowski 1990 Konin Triton Konin
1377 ZOSIA Pieszak 1985 góra Kanapowe Pampry
1380 Sławomir Wysoczański 1993 Kościan Solar Faza
1383 Damian Janikowski 1999 Ogorzeliny
1384 Dominik Janikowski 1999 Ogorzeliny
1385 Dawid Żyłowski 1996 Gdańsk Izerska Grupa Biegowa
1386 Mateusz Krupinski 1986 Łochowo 3Gravity
1389 Marcin Kostera 1976 Kalisz
1392 Filip Bartkowski 2007 Strzelce krajenskie AllActive
1393 Wojciech Napiórkowski 1981 Gdańsk
1399 Robert Wrzochalski 1973 Gdynia Tridea Team
1400 Paweł Deska 1976 Gdańsk Zanadto się jadło
1402 JAKUB ŻMIENKO 1984 CZŁUCHÓW
1403 Jarosław Moroń 1980 Wodnica USB
1404 Krzysztof Luty 1972 BYDGOSZCZ SQUAD.
1405 Tomasz Luty 2007 BYDGOSZCZ SQUAD.
1406 Joanna Pietruczuk 2000 Kołobrzeg, pow. kołobrzeski
1407 Arkadiusz Zygler 1996 Chojnice
1408 Zbigniew Zygler 1970 Bydgoszcz 22. ODN
1409 Agnieszka Gadomska 1996 Zielona Góra CTS / UKS CITYZEN
1410 Dariusz Drążek 1988 Gdańsk Sailors
1411 Eugeniusz Radkiewicz 1972 Lipniki Tri Lipniki
1412 Beata Radkiewicz 1976 Lipniki Tri Lipniki
1413 Sara Linka 1996 Kaczory
1416 Jakub Bullert 1992 Poznań Kuźnia Triathlonu
1417 Jakub Kielar 1974 Koszalin Triathlon Koszalin
1419 Łukasz Stawski 1982 Łódź
1421 Katarzyna Grzesk 1981 Poznań ROMAG
1422 Sebastian Formela 1970 Żukowo KSE Dulka
1423 Robert Adamczewski 1981 Jeziorki
1424 Mariusz Nowak 1975 Zgierz Boat City Crossbox
1426 Witold Trybulec 1971 Szamotuły VIGO TEAM
1428 Piotr Warczak 1976 Bydgoszcz
1430 katarzyna warczak 1980 bydgoszcz TEAMOCHAL
1432 Michal Horbaczewski 1988 Reda Luk-Connect TRI Team
1433 Wioleta Jarocka 1985 Legionowo Twister Team
1435 Andrzej Kupracz 1971 Brzoza Bydgoska
1437 Katarzyna Liszewska 2003 Gdynia I ALO w Gdyni
1439 Magdalena Bibrowska 1978 Słupsk
1440 Katarzyna Świdzińska 1962 Kobylnica
1441 Piotr Świdziński 1961 Kobylnica
1442 Anna Bezulska 1978 Gorzów Wlkp. Skipol.pl. TEAM
1443 Mateusz Kubala 1992 Poznan
1444 HUBERT LEGIĘDŹ 1970 przecław LKS Przecł
1445 Barbara Łakomska 1956 Gdynia COGENTS
Top