Triathlon Charzykowy 2021 - Dystans 112,99km (połówka) - Start list
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub
5001 Tomasz Szweda 1984 Złotów Meblobłysk
5003 DAREK ŁAWECKI 1979 Człuchów WWW.LAWECCY.PL
5004 Sławomir Napiórkowski 1979 Przechlewo superkajak.pl - tripaka Przechlewo
5005 Wojciech Cejko 1975 Banino Dead on Arrival
5006 Daniel Urbaniak 1979 Gdynia parkrun Rumia
5009 Dariusz Trzeciak 1969 Kołobrzeg Kołobrzeg Maraton Team
5010 Mikołaj Kuczawski 1982 Zamek Bierzglowski
5012 Marek Baranowski 1969 kosakowo COM-DKM
5013 Piotr Zachwieja 1985 Bydgoszcz
5015 Maciej Siodła 1975 Czerwonak -
5016 Michał Januszewski 1978 Chojnice TRI TUR CHOJNICE
5017 Piotr Gryber 1979 Bojano Grybcio Team
5018 Tomasz Łukowicz 1990 Rumia parkrun Rumia
5019 Łukasz Ginter 1994 Chojnice
5020 Mateusz Wawrzyniak 1981 Koło Kuźnia Triathlonu
5021 DAWID JAŻDZIEWSKI 1993 CHOJNICE
5022 Maciej Pieszała 1987 Poznań
5023 Nicolas Zieliński 1993 Bydgoszcz www.olimpiasport.pl
5024 Piotr Michalak 1988 Gorzów Wlkp. Friendly Fire
5025 Przemysław Skrobacz 1988 Reda
5027 Wiesław Dominik 1965 Swarzewo PMKS RYBAK WŁAYSŁAWOWO
5028 Maja Partyka 1984 Piła Gabinet Masażu "Orfeusz"
5030 Danka Stoltman 1992 Małe Zanie Tri Tur Chojnice
5031 Damian Ćwik 1979 Gdynia CTS
5033 Wojciech Trybuszkiewicz 1972 Warszawa Generali Running Team
5035 Maciej Lewandowski 1958 Warszawa
5036 Damian Szarapanowski 1978 Nowa Wioska ULTRA DIABŁY TEAM / AVION
5038 Bartłomiej Szlasek 1983 Wieliczka
5039 Dorota Gudaniec 1960 Koszalin Triathlon Koszalin
5040 Radosław Gudaniec 1963 Koszalin Triathlon Koszalin
5041 Maciej Bocian 1982 Charzykowy
5042 Łukasz Niedbał 1981 Gliwice GTT - Inter Projekt
5043 Markus Fajer 1948 Dobra Szczecinska RAZ Szczecin
5045 Krzysztof Stępliński 1988 Charzykowy CTS (Czaja Training System)
5046 Piotr Andrzejewski 1959 Świnoujście
5047 Witold Ogiegło 1972 Gdynia BST Banach Sport Team
5048 Jakub Szymczak 1988 Gdynia
5049 Katarzyna Szymczak 1988 Gdynia
5051 Marcin Bielski 1984 Warszawa Team Karaś
5052 Mieszko Marzec 1976 Gdynia Aquastacja Gdańsk
5053 Arkadiusz Schultek 1974 Poznań
5056 DARIUSZ NAPIÓRKOWSKI 1980 PRZECHLEWO Tripaka Przechlewo
5058 Łukasz Czarnowski 1985 przechlewo Tripaka przechlewo
5059 piotr fogiel 1976 Warszawa kw warszawa
5061 Andrzej Dolata 1978 Międzylesie 8 KTB Kuny
5063 Rafał Pryk 1975 Goleniów Rozbiegany Goleniów
5064 Adam Maj 1966 Puck Majsports
5065 Wojciech Gottfried 1987 Poznań
5066 Mariusz Kisły 1977 MYŚLIBÓRZ EPIDEMIASPORTU.PL
5067 Tomasz Śrama 1987 Cielimowo Szybkie Pedały
5069 Rafał Borucki 1973 Wilków Osiedle
5070 Piotr Kirylczuk 1980 Pęcice Małe Team Karaś
5072 Tomasz Nowak 1963 Drużyna Velocity
5076 Ania Sitek Krakowiak 1975 Łódź
5077 Paweł Krakowiak 1975 Łódź
5078 Michał Zajk 1990 Reda
5080 Irek Mirowski 1973 Bobrowiec
5081 Dawid Pic 1992 Osielsko Klinika Triathlonu Bydgoszcz
5082 Mirosław Łudziński 1960 Wrocław Litwin Triathlon Team
5083 Krzysztof Byzdra 1974 Chwaszczyno BBL Gdańsk
5084 Grzegorz Fajfer 1965 Wrocław Litwin Triathlon Team
5088 Michał Trzupek 1982 Człuchów KPP Człuchów/Tripaka Przechlewo
5089 Rafał Pruchnicki 1980 Toruń Toruński Klub Triathlonowy
5091 Konrad Lewardowski 1970 Poznan KTB KUNY
5092 Dariusz Dolczewski 1982 Warszawa Naprzód Młociny
5093 Izabela Jabłońska 1981 Koziegłowy
5094 Paulina Nowacka 1976 Luboń
5095 Sławomir Mańka 1978 Mikołów BIEGAMY Z SERCEM
5096 Dariusz Więckowski 1980 Bydgoszcz AMS Triathlon
5097 Mirosław Guzikiewicz 1972 Goleniów Rozbiegany Goleniów
5099 Marek Kowalczyk 1978 Bydgoszcz ENDUSPORT
5100 ROBERT CYBULSKI 1973 MIASTKO MTS HAMER MIASTKO
5101 Krzysztof Szymański 1979 Sosnowiec Harpagan Sosnowiec
5105 Mariusz Bijak 1986 Sosnowiec Harpagan Sosnowiec
5107 Kacper Madajczak 1993 Międzylesie -
5108 Ryszard Kałaczyński 1960 Więcbork 366 Witunia
5109 MARCIN FOLTYŃSKI 1977 Gruszczyn KLAS Szpot Swarzędz
5111 Karol Mejgier 1974 Więcbork TKKF WODNIK Więcbork
5112 Sebastian Zach 1973 Więcbork TKKF WODNIK WIĘCBORK
5113 Robert Wojnar 1976 Toruń
5117 Tomasz Sobański 1976 Myślibórz epidemiasportu.pl
5118 Robert Rutkowski 1971 Myślibórz epidemiasportu.pl
5119 Rafał Sokół 1979 Nekla Klinika Triathlonu
5120 Krzysztof Zając 1986 Dębno Tricarbon.pl
5121 Łukasz Klich 1985 Sosnowiec Harpagan Sosnowiec
5122 Krzysztof Chojnacki 1985 Ostrów Wielkopolski Pan
5123 Marcin Trzeciakowski 1980 Gdańsk
5126 KAROL SZOR 1974 Miastko WaniewskiCoaching
5127 Michał Małczak 1977 Gdynia
5128 Artur Mostowski 1973 Warszawa Tri Dziki - P&G Running Team
5130 Adam Orzechowski 1991 Szczecin Patopeleton
5134 Marcin Wysocki 1978 Nowa Chełmża Toruński Klub Triathlonowy
5135 Andrzej Krasuski 1961 Warszawa ProRunning Promotion
5136 Eric Visentin 1977 Wrocław 1977
5137 Łukasz Gaszkowski 1982 Ocypel Tri Starogard Gdański
5138 JOANNA KRYSTOWSKA 1969 SZCZECIN
5139 Michał Twardy 1969 Gdańsk
5140 Dawid Nowak 1981 Poznań TRICeratops
5141 Jacek Najder 1960 Konstancin
5142 Krzysztof Kuc 1980 Bystra runREM
5143 Edyta Golańska 1975 ZAKRZEWSKA OSADA TKKF WODNIK WIĘCBORK
5144 Mateusz Nowicki 1991 Poznań
5145 Paweł Węgrzyn 1989 Więcbork TKKF Wodnik Więcbork
5146 Adrian Słoma 1990 Kościan SPEED FEET ’16 / TGV Kościan
5147 Jakub Cimachowski 1980 Solec Kujawski CimaTech Jakub Cimachowski
5148 Grzegorz Rosa 1980 Luzino Omega Fitness&Gym Luzino
5149 Tomasz Furman 1987 Poznań (Poznań-Wilda) Finiszplast
5150 Wojciech Kołowrotny 1972 Olszewnica Stara Alfa Group
5152 Szymon Milner 1984 Bydgoszcz
5153 Robert Mucha 1976 Zalesie Górne Mucha Sportowa / Kaziki
5155 Janusz Latos 1962 Środa Wlkp
5156 Łukasz Wieczorek 1987 Bydgoszcz Run4Fun www.bytpak.pl
5157 Tomasz Garczarek 1972 Kościan Piękni i młodzi
5161 Tomasz Mróz 1972 Jędrzejów JKK Jędrzejów
5162 Mateusz Kozinoga 1987 Poznań NatekiMatek
5164 Tomasz Legwiński 1978 Łódź
5165 Artur Kijak 1976 Dąbrowa Górnicza TRIArty
5168 Krzysztof Grochowski 1984 Maszewo Ratusz Maszewo
5169 Piotr Gumiński 1982 Piotrków Trybunalski CTS
5170 Piotr Pawlic 1992 Poznań
5171 Dariusz Dawidowski 1980 Gdansk Niezrzeszony
5172 Łukasz Szapiel 1981 Józefosław TRI WAWA
5173 Mariusz Jurkiewicz 1979 Inowrocław KOBYLARNIA/BIKEBOYS
5174 Krzysztof Bednarek 1968 Gdynia SPORTEVO
5175 Mariusz Gawicz 1969 Duisburg
5176 Wojciech Sarniak 1975 Przyjaźń
5177 Krzysztof Protas 1977 Warszawa HUAWEI
5178 Marcin Niedźwiecki 1985 Warszawa Triwawa
5179 Marek Smoczynski 1981 Tuchola MBC Team
5180 Karol Mroczkowski 1990 Wrocław ALOHA Triathlon Team
5181 Aleksandra Andryszak 1993 Świnoujście
5182 Artur Bobrowicz 1984 Goleniow Rozbiegany goleniow
5183 Maria Czekalska 1984 Poznań
5184 Tomasz Tomczewski 1988 Radowo Małe
5185 Artur Kuciński 1975 Dobrcz
5186 Wojciech Gregula 1986 Chojna Tricarbon.pl // MOYA RACING TEAM
5187 Artur Jaworski 1988 Poznań
5188 Anna Andersz-Jaworska 1988 Puszczykowo
5189 Michał Nowak 1988 Gdynia Legalaid
5190 Marcin Pieszak 1983 Góra Kanapowe Pampry
5191 Mirosław Wójcik 1966 Tomaszów Maz. Time4Running
5192 Remigiusz Kübler 1992 Rokietnica
5193 Jakub Stróżycki 1982 Cerekwica Sparta Cerekwica
5194 Marcin Nowak 1976 Poznań (Poznań-Nowe Miasto) Motiv Home Team / Night Runners
5195 Marcin Banach 1985 Bydgoszcz 3Gravity
5196 Marcin Kępka 1981 Gdańsk Dream Tri Team
5197 Magdalena Kopińska-Król 1976 Bydgoszcz KARAŚ TEAM
Top