Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub
1 Anna Gruchała 1983 Siemianowice Śląskie MK Team
2 EDWARD BUKOWSKI 1969 KLUCZBORK Kluczborska Grupa Biegowa
3 Krzsztof Szepelak 1975 Chorzów AMATOR
4 Leszek Kudliński 1989 Ciasna Monster Cross
5 Michał Zajdel 1978 Ruda Śląska SOCIOS SILESIA
6 Beata Gajda 1978 katowice AugusTeam
7 Adam Juzyk 1977 Ruda Śląska Biegamy z Sercem
8 Bogusław Zgoda 1963 Siemianowice Śląskie
9 Joanna Michalska-Ćwiek 1973 Ruda Śląska Ekipa Na Kijach
10 Michał Breguła 1978 Chorzów
11 Rafal Rybarczyk 1973 Siemianowice Slaskie RESPECTOR
12 Adrian Gałązka 1984 Świętochłowice
13 Marcin Wasik 1976 Gliwice Mustangi
14 Przemek Sobstel 1982 Siemianowice Active Jura
15 Beata Romanowska 1969 Katowice
16 Krzysztof Stasik 1978 Radzionków LOGTECH TEAM RADZIONKÓW
17 Patryk Kolacha 1995 Imielin
18 MARCIN HAIDA 1978 ŚWIĘTOCHŁOWICE
19 Jakub Jędrusik 1976 Dąbrowa górnicza Zmusiła mnie zła kobieta :)
20 Patryk Urbanek 1993 Mysłowice
21 Michał Orzech 1984 Gliwice Mustangi Gliwice
22 ZYGMUNT CHOJNA 1961 Piekary Śląskie Socios Silesia
23 Rafał Tabiś-Hubka 1978 Zabrze Zabrzańskie Parkowe Bieganie
24 Agnieszka Winkler 1981 Katowice Night runners
25 Piotr Mosur 1980 Nowe Chechło NUDEL TEAM
26 Denis Suchy 2000 Ruda Śląska
27 Leszek Skrudlik 1983 Chorzów FEBYS
28 Arkadiusz Cieśla 1978 Katowice Biegamy z sercem.pl
29 Dawid Tworek 1988 Radzionków
30 Grzegorz Winkler 1980 Katowice
31 Marcin Parusel 1990 Żyrowa Komitet Sportu i Turystyki Krzysztofa Podgórskiego
32 Karolina Moskwa 1984 Chorzów Batory Loto
33 Alina Noras 1987 Imielin PwC SDC Runners Team
34 Przemysław Żerkowski 1966 Chorzów ZIELONY MOST Vege Team
35 Stefan Zawadzki 1984 Katowice
36 Aleksandra Żerkowska 1992 Chorzów ZIELONY MOST Vege Team
37 Waldemar Gronowski 1962 Piekary Śląskie Spartanie Dzieciom
38 Wojciech Kowalik 1979 Będzin Żerosławice Runners Podlubomierski Klub Biegacza
39 Klaudia Radziwończyk 1975 Kalety
40 Sławomir Niedźwiedź 1975 Chorzów Batory Lotto
41 Jarosław Wojciech 1985 Wola Powoli do celu
42 Klaudia Hojka 1987 Chorzów Batory Loto
43 Mateusz Botor 1981 Katowice
44 Marcin Śmiatek 1976 Siemianowice Śląskie Gucio Agresor
45 Romuald Mikołajczyk 1962 Katowice NUDEL TEAM
46 Andrzej Trela 1977 Czeladź Pioski lotają
47 Arkadiusz Kowalczyk 1970 Katowice
48 Dawid Sobczyk 1992 Brynek Davids CamStudio
49 DARIUSZ URYĆ 1980 BYTOM BYTOM
50 Kamil Zander 1988 Bytom
51 Żaneta Król 1981 Świętochłowice
52 Mateusz Muskała 1992 Chorzów Huragan Ligota
53 Krzysztof Podgórski 1990 Katowice Komitet Sportu i Turystyki Krzysztofa Podgórskiego
54 Paweł Oblizajek 1993 Jaworzno Warchlaki Adelajdy
55 Beata Wrońska 1980 Chorzów Nasza Szkoła Zabrze
56 Filip Żok 1987 Kraków
57 Sebastian Dziubany 1982 Katowice DeathByRun
58 Tobiasz Witek 1985 Katowice Studio GTS Katowice
59 Bartłomiej Wower 1982 Chorzów CSC Adventure Academy
60 Tomasz Szolc 1984 Katowice Nudel Team
61 Łukasz Noga 1982 Sosnowiec Zdzieraj Kapcie
Top