Armagedon Active Łódź - Dzik - 10 km - Start list
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub Preferowana fala startowa Kategorie
Jarosław GŁOGOWSKI 1978 BBL Zduńska Wola Fala 1 mężczyźni, mężczyźni masters
Krzysztof Bendinger 1978 RAZEM TRENUJEMY SPORT Fala 1 mężczyźni, mężczyźni masters
Agnieszka Matyszkiewicz 1981 Flying Runners Fala 15 kobiety masters, kobiety
Karolina Mazerant 1989 RAZEM TRENUJEMY SPORT Fala 1 kobiety
Arkadiusz Jagiełło 1991 Fala 1 mężczyźni
Dominik Dyoniziak 1982 Ghost Runners Fala 1 mężczyźni
Katarzyna Morawska 1979 Fuck the PESEL Fala 2 kobiety masters, kobiety
Monika Sroka 1982 Fuck The PESEL Fala 2 kobiety
ILONA STANKIEWICZ 1983 Fuck the Pesel Fala 2 kobiety
Małgorzata Cichocka 1976 Fuck the PESEL Fala 2 kobiety masters, kobiety
Dariusz Jagodziński 1967 Fala 5 mężczyźni, mężczyźni masters
Tomasz Banaszek 1994 Fala 1 mężczyźni
Przemysław Gajownik 1994 Fala 5 mężczyźni
Piotr Mulczyński 1990 Fala 1 mężczyźni
Arkadiusz Bartos 1984 OSD Familia Fala 1 mężczyźni
Michał Boczula 1992 Fala 1 mężczyźni
Bartosz Mróz 1983 rebel run Fala 3 mężczyźni
Piotr Rusin 1981 Łódź Kocha Sport Fala 5 mężczyźni, mężczyźni masters
Tomasz Lewandowski 1990 Crossfit Team Susz Fala 5 mężczyźni
Anna Pohlid-Doda 1983 Crossfit Team Susz Fala 5 kobiety
Piotr Langer 1989 BaywatchOCR Fala 1 mężczyźni
Michał Porębski 1984 BaywatchOCR Fala 1 mężczyźni
Bartłomiej Czyżewski 1988 Fala 1 mężczyźni
Rafał Gąsior 1992 Fala 1 mężczyźni
Łukasz Oleszko 1981 szybka setka Fala 3 mężczyźni, mężczyźni masters
Piotr Raźnik 1983 szybka setka Fala 3 mężczyźni
Wojciech Andrzejewski 1979 Rebel Run Fala 3 mężczyźni, mężczyźni masters
Alicja Albińska-Wiraszka 1989 szybka setka Fala 3 kobiety
Bartosz Pakuła 1987 Fala 1 mężczyźni
Dorota Grzelińska 1991 Dzik Komando Fala 1 kobiety
Marcin Gałecki 1976 Harde Onuce Fala 2 mężczyźni, mężczyźni masters
Igor Gałecki 2000 Harde onuce Fala 2 mężczyźni
Maciej Rum 1996 Dzik Komando Fala 1 mężczyźni
Dagmara Gałecka 1982 Harde Onuce Fala 2 kobiety
Bartłomiej Chorąziak 1989 Chomiki Fala 2 mężczyźni
Maciej Ługowski 1990 Crossfit Team Susz Fala 5 mężczyźni
Szymon Zduńczyk 1994 Walka Kostrzyn Fala 5 mężczyźni
Przemysław Bartosiewicz 1976 Silver Fox Fala 1 mężczyźni, mężczyźni masters
Dominika Wegiera 1994 szybka setka Fala 13 kobiety
Piotr Paluszewski 1992 Fala 1 mężczyźni
Marcin Wilczura 1983 TT PSC Fala 3 mężczyźni
Angelika Jarnicka 1994 szybka setka Fala 3 kobiety
Marta Marczak 1985 Silver Fox Fala 1 kobiety
Robert Derliński 1971 Silver Fox Fala 1 mężczyźni, mężczyźni masters
Dariusz Janicki 1989 AQ Wiring Systems Team Fala 2 mężczyźni
Tomasz Janicki 1984 AQ Wiring Systems Team / WGW Fala 2 mężczyźni
Krzysztof Gorzeń 1991 Łowcy pierożków Fala 1 mężczyźni
Mateusz Jędrusik 1993 Dzik Komando Fala 3 mężczyźni
Marek Limon 1995 Sparta Praha Fala 3 mężczyźni
Mariusz Kołodziejczak 1987 Łódź MiO Fala 3 mężczyźni
Aleksandra Żuchowska 1992 Flying Runners Fala 15 kobiety
Zbyszek Mroziński 1987 Fala 3 mężczyźni
Piotr Zawadzki 1981 Bigyellowfoot Adventure team Fala 1 mężczyźni, mężczyźni masters
Monika Zawadzka 1982 Kontener Formy Fala 1 kobiety
Łukasz Kurosiński 1996 GPS Fala 3 mężczyźni
Damian Celebudzki 1996 GPS Fala 3 mężczyźni
Mateusz Kurij 1993 GPS Fala 3 mężczyźni
Magdalena Godlewska 1979 Crossfit Team Susz Fala 5 kobiety masters, kobiety
Michał Gałecki 1981 Harde Onuce Fala 2 mężczyźni, mężczyźni masters
Marcin Zubkowski 1980 Team Spirit Nowa Sól Fala 1 mężczyźni, mężczyźni masters
Tomasz Grudziński 1980 Team Spirit Nowa Sól Fala 1 mężczyźni, mężczyźni masters
Arkadiusz Wiśniewski 1989 Warriors Łódź Fala 2 mężczyźni
Wiktoria Żuk 1995 Fala 2 kobiety
Robert Sobolewski 1990 Fala 2 mężczyźni
Tomasz Kosiński 1986 Extreme Ways Fala 5 mężczyźni
Maciej Tarnawski 1988 Runner's Power Fala 2 mężczyźni
Bartosz Tarnawski 1981 Runner's Power Fala 2 mężczyźni, mężczyźni masters
Mariusz Janicki 1983 Fala 2 mężczyźni
Miłosz Borowiak 2001 Harpagany Fala 3 mężczyźni
Bartłomiej Wolicki 2001 Harpagany Fala 3 mężczyźni
Dominik Sobczak 1994 Harpagany Fala 3 mężczyźni
Tomasz Kowalczyk 1998 Fala 2 mężczyźni
Karolina Tysiak 1991 Flying Runners Fala 15 kobiety
Cezary Ponski 1995 Fala 2 mężczyźni
Elżbieta Matuszewska 1980 Fuck the PESEL Fala 2 kobiety masters, kobiety
Grzegorz Giżewski 1975 Fala 3 mężczyźni, mężczyźni masters
Marcin Zaremba 1988 Fala 2 mężczyźni
Jakub Zawadzki 1984 8E Fala 4 mężczyźni
Sebastian Celka 1977 Flying Runners Fala 15 mężczyźni, mężczyźni masters
Michał Kądziela 1996 Fala 2 mężczyźni
Roman Żukowski 1981 Flying Runners Fala 15 mężczyźni, mężczyźni masters
Michał Sobkiewicz 1983 Enax Run4Fun Fala 4 mężczyźni
Jakub Zygmunciak 2005 Fala 50 mężczyźni
Bronisław Świątek 1960 Samotny wilk Fala 6 mężczyźni, mężczyźni masters
Kamil Suchocki 1991 Fala 6 mężczyźni
Dariusz Ciosek 1989 Fala 7 mężczyźni
MICHAŁ JAKUBOWSKI 1986 ANDRYCH TEAM Fala 6 mężczyźni
Kamil Cywinski 1992 Office Creative Group Fala 20 mężczyźni
Kamil Szkudlarek 1995 Sieradzkie Harpagany Fala 12 mężczyźni
Łukasz Gałązka 1995 Sieradzkie Harpagany Fala 12 mężczyźni
Maria Rapkiewicz-Bedzio 1988 Flying Runners Fala 15 kobiety
Maciej Żuchowski 1989 Flying Runners Fala 15 mężczyźni
Denys Dudar 1999 Fala 8 mężczyźni
Alina Knysh 1998 Fala 8 kobiety
Mateusz Winkler 1990 Vikings Run Team Fala 3 mężczyźni
Bartłomiej Majchrzak 1994 Vikings Run Team Fala 3 mężczyźni
Krzysztof Ościk 1985 Vikings Run Team Fala 3 mężczyźni
Jakub Bijoch 1987 Vikings Run Team Fala 3 mężczyźni
Hubert Jagodziński 1991 Dzik Komando Fala 9 mężczyźni
Pawel Bogonos 1987 OX WOLOW Fala 9 mężczyźni
Andrzej Czerwoniec 1991 Przyjaciele Myszki Miki Fala 9 mężczyźni
Sandra Urbaniak 1993 Przyjaciele Myszki Miki Fala 9 kobiety
Michał Łaskawski 1982 Befit24Team Fala 9 mężczyźni
Sebastian Sławiński 1997 Sieradzkie Harpagany Fala 12 mężczyźni
Monika Machowiak 1984 WF TEAM Fala 10 kobiety
Filip Kozubski 2003 Fala 10 mężczyźni
Ryszard Bagiński 1971 Tabata Radek Team Fala 50 mężczyźni, mężczyźni masters
Marlena Zeler 1982 Flying Runners Fala 15 kobiety
Marta Worach 1987 Flying Runners Fala 15 kobiety
Karol Szymanowski 1989 Fala 11 mężczyźni
Mariusz Morgaś 1986 Fala 11 mężczyźni
Daniel Nowakowski 2001 Fala 2 mężczyźni
Krzysztof Przybylski 1978 Crossfit Stocznia Gdansk Fala 11 mężczyźni, mężczyźni masters
Łukasz Sajduda 1986 Fala 12 mężczyźni
Radosław Chaja 1986 Fala 13 mężczyźni
Elżbieta Woźniak 1993 WF TEAM Fala 12 kobiety
Rafał Szadkowski 1978 VEOLIA Fala 12 mężczyźni, mężczyźni masters
Bartosz Stachurski 1980 Fala 12 mężczyźni, mężczyźni masters
Grzegorz Wawryszuk 1979 Policja Fala 13 mężczyźni, mężczyźni masters
Paweł Kowalski 1990 Fala 12 mężczyźni
Kinga Kowalska 1987 Fala 12 kobiety
Edyta Bartela 1987 Dzik Komando Fala 13 kobiety
Top