Armagedon Active Łódź - Loszka Elite - 5 km - Start list
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub Preferowana fala startowa Kategorie
Krzysztof Ziółek 1986 Power Training Fala 10 mężczyźni
Zuzanna Pawlikowska 1994 Warriors Łódź Fala 10 kobiety
Błażej Ślęczkowski 1985 Warriors Łódź Fala 7 mężczyźni
Magdalena Gandurska 1990 DYNAMIC STRONG GNIEZNO Fala 2 kobiety
Dominika Jóźwiak 2002 Warriors Łódź Fala 2 kobiety
Michał Targowski 1986 Drużyna Pana Michała Fala 2 mężczyźni
MARCIN SYPOSZ 1990 Fala 4 mężczyźni
Jacek Mirowski 1985 Fabryka Dzika Fala 1 mężczyźni
Piotr Kołosowski 1982 Warszawa Kung Fu Panda Team Fala 3 mężczyźni
Lyana Degoeva 1989 Warriors Łódź Fala 3 kobiety
Dawid Malicki 1992 Warriors Łódź Fala 1 mężczyźni
Jakub Hołub 1999 Fala 5 mężczyźni
Adam Błaszczyk 1994 Fala 1 mężczyźni
Mateusz Strupiński 1996 Dragon Runners Fala 5 mężczyźni
Tomasz Malczewski 1984 Rajsport Active Fala 3 mężczyźni
Daniel Malczewski 2004 RAJSPORT ACTIVE Fala 2 mężczyźni
Patryk Obrębski 1988 RAJSPORT ACTIVE Fala 5 mężczyźni
Łukasz Mostkowski 1989 WATAHA Fala 1 mężczyźni
Żaneta Konieczna 2002 Dragon Runners Fala 7 kobiety
Jakub Klewaniec 1985 Carbon Silesia Sport Fala 1 mężczyźni
Agnieszka Bratkowska 1978 Torpeda Race Team Fala 4 kobiety masters, kobiety
Angelika Alamenciak 1993 DYNAMIC STRONG GNIEZNO Fala 1 kobiety
Paweł Mędelewski 1983 Wilk Trenuje Family (WTF) Fala 20 mężczyźni
Daria Kwiatkowska 1994 Brygiery OCR Fala 3 kobiety
Bartosz Zwyrol Zieliński 1993 DYNAMIC STRONG GNIEZNO Fala 1 mężczyźni
Grzegorz Krzyżowski 1984 Czerwionka-Leszczyny Fit & More Rybnik Fala 5 mężczyźni
Justyna Kamińska 1989 DYNAMIC STRONG GNIEZNO Fala 1 kobiety
Tomasz Ziemnicki 1977 Leszczyny Fit & More Rybnik Fala 6 mężczyźni, mężczyźni masters
Szymon Kornas 1992 FIT MORE RYBNIK Fala 4 mężczyźni
Andrzej Ręklewski 1989 DYNAMIC STRONG GNIEZNO Fala 8 mężczyźni
Konrad Gołębiowski 1989 Carbon Silesia Sport Fala 12 mężczyźni
Angelina Redzik 1994 DYNAMIC STRONG GNIEZNO Fala 1 kobiety
Sebastian Moczko 1978 Fala 4 mężczyźni, mężczyźni masters
Szymon Kalinowski 1991 Vikings Run Team Fala 4 mężczyźni
Beata Szczepanek 1992 Sparta Runners Fala 11 kobiety
Łukasz Górecki 1982 Fala 4 mężczyźni
Marcin Kujawa 1977 DYNAMIC STRONG GNIEZNO Fala 4 mężczyźni, mężczyźni masters
Michał Waliszek 1982 Fala 6 mężczyźni
Anna Wójcicka 1982 Hell's Heaven Szczecin Fala 6 kobiety
Grzegorz Kropidłowski 1982 WOLF TEAM Fala 1 mężczyźni
Daria Rydlewicz 1995 DYNAMIC STRONG GNIEZNO Fala 6 kobiety
Angelika Dąbrowska 1988 WOLF TEAM Fala 1 kobiety
MICHALINA DĄBROWSKA 1994 WOLF TEAM Fala 1 kobiety
Damian Dąbrowski 1987 WOLF TEAM Fala 1 mężczyźni
Damian Gawlak 1994 Obstacle Center Team Fala 1 mężczyźni
Artur Urzykowski 1994 Obstacle Center Team Fala 7 mężczyźni
Fabian Markowski 1986 RAJSPORT ACTIVE Fala 1 mężczyźni
Nikola Markowska 2003 Fala 1 kobiety
Andrei Surmach 1989 Obstacle Center Tem Fala 7 mężczyźni
Patryk Karczewski 1989 Warriors Łódź Fala 8 mężczyźni
Zbigniew Korbal 2003 Fala 8 mężczyźni
Michał Tkaczyk 1995 Obstacle Center Team Fala 8 mężczyźni
Top