Armagedon Active Łódź - Dzik Elite - 10 km - Start list
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub Preferowana fala startowa Kategorie
Robert Rygalski 1993 Fala 5 mężczyźni
Mariusz Anuszczyk 1974 Fala 1 mężczyźni, mężczyźni masters
Patryk Lewandowski 1989 Fala 2 mężczyźni
Emil Kwaśniak 1987 Łódź Warriors Łódź Fala 50 mężczyźni
Paweł Kazimierczak 1994 Łódź Warriors Łódź Fala 20 mężczyźni
Ela Trochonowicz 1983 Green Goblins Fala 1 kobiety
Przemysław Mikulewicz 1989 MOVE. TEAM Fala 3 mężczyźni
Wojciech Szmyciński 1971 MOVE. TEAM Fala 5 mężczyźni, mężczyźni masters
Mateusz Łączkowski 1999 MOVE. TEAM Fala 7 mężczyźni
Bartosz Brzeziński 1998 RUNMAGEDDON Fala 1 mężczyźni
Jan Lauks 1994 Dzik Komando Fala 8 mężczyźni
Łukasz Drop 1980 WATAHA Fala 1 mężczyźni, mężczyźni masters
Michał Lewandowski 1995 Obstacle Center Team Fala 3 mężczyźni
Dorota Jabłońska 1995 OUTDOOR TRAINING/CrossBox Oka Fala 7 kobiety
Tomasz Ignaczak 1968 Fala 2 mężczyźni, mężczyźni masters
Miłosz Świć 1988 Dzik Komando Fala 2 mężczyźni
Błażej Skowroński 1989 Dzik Komando Fala 3 mężczyźni
Wojciech Krysiński 1994 CrossBox Oka Fala 7 mężczyźni
Michał Wochniak 1992 Warriors Łódź Fala 5 mężczyźni
Katarzyna Sokólska 1985 Outdoor Training Fala 7 kobiety
Patryk Proń 1991 WOLF TEAM SPICHLERZ Fala 9 mężczyźni
Radosław Ropela 1982 WOLF TEAM SPICHLERZ Fala 9 mężczyźni
Mateusz Wojtaszczyk 1982 Fala 3 mężczyźni
Rafał Górkowski 1992 WOLF TEAM SPICHLERZ Fala 9 mężczyźni
Mateusz Wroński 1990 WOLF TEAM SPICHLERZ Fala 9 mężczyźni
Michał Dąbrowski 1991 WOLF TEAM SPICHLERZ Fala 8 mężczyźni
Łukasz Chodorski 1997 Psychiatryk Kopernika Fala 4 mężczyźni
Arkadiusz Grabowiec 2000 POWER TRAINING Fala 4 mężczyźni
Jarosław Osiński 1976 Sochaczew Fala 2 mężczyźni, mężczyźni masters
Mariusz Rutkowski 1978 WOLF TEAM SPICHLERZ Fala 8 mężczyźni, mężczyźni masters
Grzegorz Leśniak 1975 Dirty Sparrows Fala 5 mężczyźni, mężczyźni masters
Pawel Bratkowski 1985 Torpeda Race Team Fala 4 mężczyźni
Anita Garnuszek 1990 Power Training Fala 6 kobiety
Kamil Wójt 1992 Fala 10 mężczyźni
Grzegorz Kmieciak 1986 Brygiery Ocr Fala 10 mężczyźni
Krzysztof Trzeciak 1984 Fabryka Dzika Fala 10 mężczyźni
Peter Piotr Polus 1984 Power Training Fala 6 mężczyźni
Monika Sierpińska 1995 Obstacle Center Team Fala 4 kobiety
MICHAŁ WEIS 1985 Obstacle Center Team Fala 4 mężczyźni
Damian Krakowiak 1996 Fala 8 mężczyźni
PAWEŁ SIEKIERSKI 1991 Dirty Sparrows Fala 6 mężczyźni
Michał Najderek 1984 Fala 10 mężczyźni
MONIKA KACZMAREK 1985 WF TEAM Fala 6 kobiety
Adam Skonieczko 1984 Fabryka Dzika Fala 11 mężczyźni
Marcin Darga 1989 Starzyno WOLF TEAM /SPICHLERZ Fala 7 mężczyźni
Robert Serafiński 1969 RAJSPORT ACTIVE Fala 13 mężczyźni, mężczyźni masters
jacek kacperski 1982 RAJSPORT ACTIVE Fala 14 mężczyźni
Paweł Ławrenczuk 1983 RAJSPORT ACTIVE Fala 13 mężczyźni
Jędrzej Gaduła-Zawratyński 1995 Dzik Komando Fala 12 mężczyźni
Małgorzata Ratajczak 1985 OCR TEAM ZIELONA GÓRA Fala 7 kobiety
Mariusz Kowalski 1986 OCR TEAM ZIELONA GÓRA Fala 11 mężczyźni
MARCIN KACZMAREK 1985 WF TEAM Fala 11 mężczyźni
Kamil Łoś 1985 Dłutów Dik Komando Fala 11 mężczyźni
Bartosz Kępa 1991 SPARTA RUNNERS Fala 11 mężczyźni
Rafał Rzepka 1992 SPARTA RUNNERS Fala 11 mężczyźni
Filip Brzozowski 1989 SPARTA RUNNERS Fala 12 mężczyźni
Sebastian Stolarek 1989 SPARTA RUNNERS Fala 12 mężczyźni
Adrian Kalisz 1985 SPARTA RUNNERS Fala 12 mężczyźni
Mariusz Bugaj 1986 OSPRO OCR Fala 13 mężczyźni
Karol Jagodziński 1991 Power Training Fala 7 mężczyźni
Arkadiusz Kotala 1995 Fala 11 mężczyźni
Krystian Drzewiecki 1995 Direct Sport Fala 14 mężczyźni
Jarosław Kalinin 1996 RAJSPORT ACTIVE Fala 13 mężczyźni
Bartłomiej Szymański 1988 Warriors Łódź Fala 14 mężczyźni
Klaudiusz Kraul 1985 Move Factory. Fala 13 mężczyźni
Marcin Nowicki 1992 WOLF TEAM SPICHLERZ Fala 14 mężczyźni
Paweł Jaciów 1991 WATAHA Fala 13 mężczyźni
Katarzyna Napieraj 1992 Carbon Silesia Sport Fala 13 kobiety
Tomasz Konarski 1984 Power Training Fala 14 mężczyźni
Przemysław Burbul 1990 PRZEMO_FIZJOCR Fala 15 mężczyźni
Top