Triathlon Charzykowy 2020 - Dystans 28,25km (sprint) - Start list
Bib First name Last name Year of birth City Team
1001 Joanna Zopoth-Lipiejko 1977 Toruń
1002 Marcin Tymiński 1984 Stajenczynki Fit-Balance
1003 Daniel Borek 1982 Koszalin
1004 Ryszard Marek Raś 1950 Przeżmierowo Eko-Wod-Kan
1005 Hubert Hajduk 1990 Chojnice
1006 Agata Madej 1987 POZNAŃ UP Fit
1007 Przemysław Kutowski 1977 Pruszcz Niki Lauda
1008 Sławomir Osytek 1966 Radzymin Trilevel
1009 Marcin Tarczyński 1971 MARKI TARCZA BIEGA
1011 Artur Studziński 1992 Chojnice
1012 Piotr Ziehlke 1985 Zalasewo
1013 Tomasz Kowalczyk 1976 Słupsk SŁUPSK
1014 Dawid Andryskowski 1988 Władysławowo
1015 Jolanta Kulesza 1983 Gdańsk CTS
1016 Marcin Sochan 1980 Chojnice AKTIVONSPORT
1017 Krzysztof Zarbock 1959 pila Sporty Walki Pila
1018 Marek Stryczyński 1987 Bydgoszcz TRISPACE
1019 Artur Grędziński 1978 Szczecin Kolarze z Górki "Ciśnij" TEAM
1021 Mariola Raszlińska 1969 Bydgoszcz
1022 Michał Siodła 2001 Stęszewko Bike&Run Friends
1023 Stefan Wojtas 1979 czluchow tripaka Przechlewo
1024 Tomasz Marciniak 1978 Poznań
1025 Artur Malinowski 1969 Maksymilianowo
1026 Anna Wojciechowska 1984 Świnoujście WOJSKO POLSKIE
1027 Jarosław Wojciechowski 1979 Świnoujście Tiryaro
1028 MARCIN WYPYCH 1973 JEZIORKI
1029 Paweł. Drabjewski 1980 Więcbork Tkkf Wodnik Więcbork
1030 Sandra Foltyniewicz 1990 POZNAŃ BÓL NIE ISTNIEJE
1031 Jakub Kielar 1974 Koszalin Triathlon Koszalin
1032 Michał Stępień 1984 Bydgoszcz GALACTICA
1033 Piotr Mankiewicz 1985 Chojniczki Florian Chojnice
1034 Katarzyna Wypych 1974 Jeziorki Jeziorki Aktywna Wieś
1035 Justyna Jasoń-Pawłowska 1981 Dolaszewo trichange,pl
1036 Wojciech Zbierajewski 1988 Piła TRISPACE/TREK
1037 Katarzyna Piłkowska 1991 Wrocław BÒL NIE ISTNIEJE
1038 Beata Jabłońska-Kierszk 1975 Przechlewo Tripaka Przechlewo
1039 Sylwia Andtzejak 1969 Zoledowo
1040 Maciej Wojciechowski 1969 Kaczory
1041 Grzegorz Koperski 1975 Jerzykowo Bike&Run Friends
1042 Maciej Zieliński 1984 Bydgoszcz
1043 Michał Urbanowicz 1986 Gdynia
1044 Jakub Koperski 2001 Jerzykowo Bike & Run Friends
1045 Małgorzata Śliwińska 1977 Świnoujście 8.FLotylla Obrony Wybrzeża
1046 Dawid Szreder 1978 Chojnice Davebikes / Endure Team
1047 Michalina Krasowska 1987 Przechlewo Fit Fun Przechlewo
1048 Radosław Szafranek 1986 Poznań Fundacja Lepiej Być - lepiejbyc.pl
1049 Weronika Szaj 1982 Mrowino asemi.pl - rehabilitacja i osetopatia
1050 Marcin Świerczyński 1986 Osielsko Athleticomed.pl
1052 Piotr Graczyk 1985 Garby PROJEKTOTEKA.COM
1053 Rafał Nowacki 1977 Przechlewo Tripaka Przechlewo
1054 Maciej Skiba 1993 Chojnice WSPol Szczytno
1055 Krzysztof Horowski 1987 Gdańsk Bubu Team
1056 Tomasz Marszałek 1978 Gdynia Endure Team
1057 Karina Marszałek 1980 Gdynia Endure Team
1058 Weronika Kobaka 1988 Gdansk Fundacja Jeppesena
1059 Piotr Jarocki 1983 Gdańsk Jeppesen Poland
1060 Marek Danielak 1992 Człuchow
1061 Anna Pawlewicz-Łubińska 1972 Przylep TME MTB TEAM Szczecin
1062 Marcin Prądzyński 1977 Bydgoszcz AMS Triathlon
1063 Slawomir Bethke 1989 Bydgoszcz SISU-OWB team
1064 Paweł Meyer 1976 Gdańsk Bezpieczny.pl
1065 Martyna Zupa 1996 Bydgoszcz SISU-OWB team
1066 Tomasz Lechowicz 1979 Stargard Off Season
1067 Wiesław Raut 1948 Bydgoszcz TRISPACE
1068 Dagmara Cierpisz-Skowrońska 1983 Gdynia The Larks
1069 Rafał Skowroński 1983 Gdynia
1070 Adam Dołhun 1980 Bydgoszcz RUN PASJA BYDGOSZCZ
1071 Michał Rydzewski 1982 Szczecin
1072 Michał Martynowicz 1972 Brzoza TRISPACE/TREK
1073 Maria Martynowicz 1972 Brzoza TRISPACE/TREK
1074 Piotr Romanowicz 1973 Rotmanka Old Spartan
1075 Radosław Borowski 1989 Sępólno Krajeńskie Krajna Sępólno
1076 Tomasz Łubiński 1975 Przylep- Szczecin Aibo.pl
1077 Angelika kowalska 1981 Przyłęki TRISPACE/TREK
1078 Grzegorz Rafalak 1980 Kosakowo SAMSUNG
1079 Małgorzata Sadowska 1974 KROSNO ODRZAŃSKIE Sąsiedzka Wataha Kamień
1080 Marcin Szumlas 1980 Połchowo #szumiteam
1081 Wioleta Jarocka 1985 Legionowo Tri Level
1082 Jacek Trawczyński 1969 Bydgoszcz TRISPACE/TREK
1083 Krzysztof Kozłowski 1988 Szczecin
1084 MARTA TYCHMANOWICZ 1978 WARSZAWA
1085 Michał Król 1981 Przechlewo TRIPAKA PRZECHLEWO
1086 Tomasz Przybylski 1976 Borówiec TRI Tomaj
1087 Mikołaj Kołakowski 1971 Reda Endure Team
1088 Mateusz Wróbel 1990 Bydgoszcz Sparrow team
1089 Michał Nagow 1974 Bydgoszcz Sparrow Team
1090 Jacek Gruba 1960 Brzoza
1091 Marcin Andrzejewski 1985 Bydgoszcz 8Brem
1092 Łukasz Łukowicz 1982 Kościerzyna I-sport
1093 Maciej Dawidowicz 1978 Brzoza TRISPACE/TREK
1094 Łukasz Lipski 1982 Piła
1095 Magdalena Zaparuszewska 1980 Chojnice TRI TUR Chojnice
1096 Tomasz Owczarski 1951 Chojnice WKS Chojnice
1097 Łukasz Gil 1984 Daszewice
1098 Adam Wojtczak 1986 BYDGOSZCZ CASTORAMA
1099 Iwona Zajda 1975 Rumia Fair & Square PR Bartosz Zajda
1100 Krzysztof Kleinowski 1966 Motaniec
1101 Marta Waszczyk 1970 Gdynia Ziaja Team
1102 Alina Konieczka 1972 Gdynia Ziaja Team
1103 TOMASZ GRZECHULSKI 1983 Maksymilianowo
1104 Katarzyna Balcerak 1966 Kobylanka 3lggns
1105 Dawid Szot 1992 Sztum Tri NEGU
1106 Katarzyna Jatczak 1972 Gdynia
1107 Ola Strzelecka 1990 Gdańsk LPP TEAM
1108 Wojciech Włodarczyk 1964 Bydgoszcz Czarne Stopy
1109 Marcin Wieczorek 1972 Toruń Ziaja Team
1110 Tomasz Zakurzewski 1974 Brzoza TRISPACE/TREK
1111 Daniel Drobinski 1989 Bydgoszcz
1112 Piotr Chrzan 1973 Szczecin Kolarze z Górki "Ciśnij" TEAM
1113 Anna Charko 1979 Warszawa
1114 Agnieszka Dańczuk 1967 Bydgoszcz
1115 Elżbieta Nagórska 1975 Łochowice TRISPACE/TREK
1116 Łukasz Basiński 1992 Bydgoszcz Olimpiasport.pl
1117 Maria Skrzypczak-Sworek 1990 Poznań Zone3Team // EUROKOS
1118 Marek Przybytkowski 1992 Bydgoszcz
1119 Tomasz Norkowski 1980 Toruń Traveland
1120 Aleksandra Wiertelak 1989 Szczecin
1121 Małgorzata Kazubowska 1968 Białe Błota
1122 Adam Zięba 1973 Bydgoszcz TRISPACE/TREK
1123 SŁAWOMIR MAZUR 1971 Pruszcz Gdański ZIAJA TEAM
1124 Marek Gruba 1988 Brzoza
1125 Jerzy Dańczuk 1962 Bydgoszcz
1126 PIOTR KRUCZKOWSKI 1965 BYDGOSZCZ KRYSPORT TEAM
1127 Eliza Ciszewska-Kulwińska 1993 Gdańsk
1128 Natalia Rojek 1994 Maszewo
1129 Robert Giezek 1989 Zduny BÓL NIE ISTNIEJE
1130 Michał Berbeć 1991 Gdynia
1131 Wojciech Kuźma 1966 Bydgoszcz
1132 Marharyta Piliukh 1996 Bydgoszcz TRISPACE/TREK
1133 Jakub Sawiełajc 1999 Bydgoszcz FUJI KRYSPORT TEAM
1134 Jacek Konarzewski 1971 Rumia Rumia biega
1135 Ewa Krasińska -Mitura 1980 Rumia parkrun Rumia
1136 Jarosław Dziubałka 1975 Czapury TRI Negu #bedechudyja
1137 Włodzimierz Brazewicz 1957 Puck MAJSPORTS
1138 Arkadiusz Makowski 1981 Toruń
1139 Marcin Jabłoński 1971 Bydgoszcz KrysportTeam
1140 Małgorzata Troka 1984 Nieżywiec TriFun Troka
1141 Mariusz Kisiel 1977 Chotomów
1142 Marcin Galiński 1975 Suchy Dwòr WYMIATACZE
1143 Maciek Kitkowski 2002 Osielsko N-Bike Academy
1144 Łukasz Krieger 1990 Chojniczki H2Oshop.pl
1145 Wojtek Laskowski 1976 Przyłęki
1146 Maciej Mordaka 1982 Bydgoszcz
1147 Michał Rolewicz 1990 Śliwice Klinika Triathlonu Bydgoszcz
1148 Wojciech Kwiatkowski 1965 Osielsko Nico Team
1149 Mateusz Niedźwiecki 1986 Rumia RugbySklep.pl
1150 Krzysiek Jarząbek 1988 Charzykowy ITfire
1151 Tomasz Kosieradzki 1971 Szczecin GO2TRI Szczecin
1152 Miłosz Zawadzki 2003 Susz UKS TRS SUSZ
1153 Aleksandra Janicka 1982 Parzęczew Boat City Crossbox
1154 Izabela Pyra 1982 Warszawa KisielTeam
1155 Piotr Bieliński 1976 Kartuzy Waniewski Coaching
1156 Mateusz Dończyk 1987 Warszawa COGENTS
1157 Pawel Nowak 1977 Koszalin #TRIpaka Przechlewo
1158 Agata Ciechomska 1988 Lodz Boat City Team
1159 Karol Flisik 1988 Gdańsk dzikie wieprze
1160 Paweł Ciereszko 1979 Nakło nad Notecią Klub Turystyki Rowerowej "Żegluga " Nakło
1161 Mateusz Łakomski 1984 Sopot O CO BIEGA?
1162 Jarosław Grzegorczyk 1978 Wołczkowo Wierzbicki Running Project
1163 Marcin Leopold 1976 Komorniki CityZen
1164 Martyna Wasilewska 1983 Bydgoszcz AMS Bydgoszcz
1165 Katarzyna Misun-Nowak 1980 Osówiec AMS
1166 Jacek Woźniak 1965 Chojnice komnet
1167 Oskar Skibicki 1984 Gdansk
1168 Mariusz Piesik 1959 Kliny ZwiftTeamPL
1169 RAFAŁ WĄDOŁOWSKI 1988 Gdańsk SGS Poland Team
1170 Piotr Bednarski 1987 Gdańsk SGS Team
1171 Marcin Bednarski 1977 Gdańsk Nordea Trading Technology
1172 Jakub Orłowski 1992 Charzykowy Vlog Orła
1173 ALICJA PIOTROWSKA 1984 WARSZAWA GEO RUNNING TEAM
1174 Agata Wasilewska-Michalak 1981 Bydgoszcz AMS
1175 Jarosław Lucjan Nurkiewicz 1971 Bydgoszcz Kung fu Pandy 3
1176 Adam Andrzejewski 1985 Pruszków
1177 Herbert Zych 1970 Łódź Boat City Crossfit
1178 Bartłomiej Dalecki 1976 Rumia
1179 Adam Monikowski 1974 Chojnice Digits/ czbcezar.pl
1180 Adam Knothe 1972 Niemcz Budstol Invest
1181 Sylwia Kochan 1983 Łebcz
1182 Patrycja Kobylaniec 1992 Reda
1183 Marta Kurgan 1978 Mosty
1184 Jacek Kuciaba 1972 Jagatowo PG. AQUA
1185 Grażyna Kudra 1959 SZCZECIN MORSOLE SZCZECIN
1186 Liliana Żmija 1990 Zwierzyn FSD RUN
1187 Jacek Kondera 1978 Piła
1188 Wojciech Brygider 1993 Warszawa Dentsu Aegis Runners
1189 Paweł Ryba 1973 Grabno
1190 Szymon Włoszek 1992 Grudziądz
1191 Honorata Tadajewska 1993 Gdańsk
1192 Monika Puzdrowska 1992 Gdańsk
1193 Andrzej Graczykowski 1972 Bydgoszcz Nadto się jadło.
1194 Krzysztof Łopuszyński 1983 Bydgoszcz h2oshop.pl/LangeTriTeam
1195 Agnieszka Murach 1969 Ostrołęka Kurpiowskie Centrum Weterynaryjne
1196 Beata Zaręba 1972 Kaliska Niezrzeszona
1197 ALEKSANDRA ZUKAL 1976 KOSZALIN
1198 PIOTR ZUKAL 1975 KOSZALIN 7PRO TEAM
1199 Michalina Podlewska 1990 Unisław Wilcza Wataha
1200 Karol Wachowski 1976 Warszawa
1201 Małgorzata Boniśniak 1980 Łochowice Hornet
1202 Jacek Witt 1975 Bydgoszcz
1203 Mateusz Sikorski 2002 Chojnice
1204 Jakub Strugielski 1988 Szczecin RS Opony Team
1205 Michał Zawistowski 1978 Przyjaźń SNT
1206 Wioletta Zawistowska 1983 Przyjaźń Aktywne Bliźniaczki Team
1207 Paweł Swiokła 1986 Szczecinek Triathlon Szczecinek
1208 Grzegorz Socha 1987 Gdynia DiakonowBednarczyk
1209 Marlena Fiszer 1984 Strzelce Krajeńskie TriFiszka
1210 Piotr Kaczor 1977 Maszewo TriManita Ratusz Maszewo
1211 Marcin Tomaszewski 1975 Bydgoszcz
1212 Tomasz Marcin Pińkowski 1980 Poznań (Poznań-Stare Miasto) Tomasz Pińkowski
1213 Natalia Wesołowska 1992 Toruń Toruński Klub Triathlonowy
1214 Tomasz Bednarczyk 1987 Gdynia Bike U Up
1215 Grzegorz Otocki 1983 Poznan Posnania RBW
1216 sylwia maciejak 1979 Żyrardów
1217 Joanna Olszewska 1989 Maszewo
1218 Barbara Łakomska 1956 Gdynia Cogents
1219 Maciej RUMCAJS NOWAK 1976 Piła PilMaNo
1220 Dawid Prusaczyk 1983 Gdańsk Fundacja Jeppesena
1221 Małgorzata Wyszyńska 1961 WARSZAWA Neon Team
1222 Katarzyna Nowak 1985 Gdynia Legalaid
1223 Michał Nowak 1988 Gdynia Legalaid
1224 Agata Mikołajczyk 1993 Gdańsk Działaj. Inspiruj
1225 Małgorzata Górska 1993 Tuchola Zielony Pelikan
1226 Krzysztof Zduńczyk 1992 Gdańsk
1227 Marek Jóźwiak 1964 Borówno FUJI KRYSPORT TEAM
1228 Rafał Pyjos 1984 Bydgoszcz UMB
1229 Bogdan Grzebieniewski 1989 Grudziądz
1230 Maciej Gabrych 1980 Bydgoszcz Czarne Stopy
1231 Norbert Pastwa 2003 Przechlewo
1232 Adam Miler 2002 Ruda Śląska Nastarcie.pl
1233 Marcin Pyjos 1980 Bydgoszcz Atos
1234 Emilia Smoczyńska 1984 Tuchola MBC Team
1235 Dominika Dąbrowska 2003 Charzykowy
1236 Patryk Rączka 1989 Grudziądz
1237 Katarzyna Wielgosz 1975 Gdynia Stare Czaple
1238 Ewa Karpienia 1969 Szczecin KS CKS-ORKA SZCZECIN
1239 Łukasz Borchardt 1990 Charzykowy Geoida Chojnice
1240 Jakub Rach 1992 Chojnice
1241 RAFAŁ KAPRAL 1969 SZCZECIN GO2TRI SZCZECIN
Top