Triathlon Charzykowy 2020 - Dystans 56,5km (ćwiartka) - Start list
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub
3001 MACIEJ JANKOWSKI 1969 KOŁOBRZEG
3002 Michał Bezulski 1971 GORZÓW WLKP. CT CADET
3003 Michał Lisowski 1985 Bydgoszcz
3004 Jacek Maciuszonek 1979 Gdańsk 3athlete
3006 Dariusz Żmija 1975 Charzykowy Tripaka Przechlewo
3007 Julia Żmija 2000 Charzykowy Tripaka Przechlewo
3008 Wioletta Domżalska 1975 Rumia Parkrun Rumia
3009 Aleksandra Jednoralska 1989 Warszawa
3010 Artur Sosna 1985 Warszawa
3011 Grzegorz Pawłowski 1979 Mielno GA
3012 Jakub Kwiatkowski 1990 Bydgoszcz
3013 Gall Anonim 1977 Płock CS AIKINUR
3014 PIOTR MALINOWSKI 1956 CHOJNICE
3016 Marek Grodzki 1975 Gdańsk CTS
3017 Dariusz Mrozowski 1974 Rumia ParkRun Rumia
3018 Tomasz Siodła 1971 Stęszewko Bike&Run Friends
3019 Dariusz Andryskowski 1964 Władysławowo
3020 Joanna Napiórkowska 1993 Przechlewo Triapka Przechlewo
3021 Seweryn Knut 1975 Starogard Gdański TRI Starogard Gdański
3022 Bartosz Antkowiak 1988 Bydgoszcz TRISPACE/TREK
3023 Mariusz Kulesza 1977 Gdańsk #CTS Czaja Training System / LIBERO Biuroserwis
3024 Wojciech Szymanski 1980 Gorzow Wlkp
3025 PAWEŁ KASIERSKI 1964 POZNAŃ
3026 Błażej Foltyniewicz 1985 Poznań BÓL NIE ISTNIEJE
3027 Rafał Chlasta 1977 Chojnice Tri-Tur Chojnice
3028 KRZYSZTOF CIERNIAK 1968 Zalasewo PRO3666 / PASTE GROUP
3029 Roman Marciniak 1976 Czerwonak
3030 Stefan Wojtas 1979 czluchow tripaka Przechlewo
3031 Beata Jarmołowicz 1970 Gdańsk CTS
3032 Bartosz Baranowicz 1979 Bydgoszcz GLOBART Meble
3033 Przemysław Guss 1966 Piła Gabinet Psychologiczny Alicja Guss
3034 Tomasz Foltyniewicz 1987 Poznań
3035 Wojciech Piekarski 1978 Bydgoszcz TMS
3036 Bartosz Foltyniewicz 1991 Poznań Ból nie istnieje
3037 Karol Worsztynowicz 1990 Wrocław BÓL NIE ISTNIEJE
3038 Paweł Ignaciuk 1988 Słupsk
3040 Marek Lipiński 1952 Kozy niezrzeszony
3041 Jolanta Lipińska 1951 Częstochowa niezrzeszona
3042 Marlena Adamusiak 1983 Rumia parkrun Rumia
3043 JACEK SUDOŁ 1978 BYDGOSZCZ IPA Bydgoszcz
3044 Jan Niciejewski 1992 Chojnice
3045 Marcin Łatka 1975 Bydgoszcz lati - Bydgoszcz
3046 Przemysław Szymański 1978 Trzcianka MG Running Team
3047 Barbara Graczyk 1986 Garby PROJEKTOTEKA.COM
3048 Bartosz Lesiak 1988 Poznań
3049 Krzysztof Piwowarski 1980 Słupsk
3050 Adam Kuś 1997 Poznań UKS Cityzen_/BE3
3051 Karol Blok 1981 Charzykowy ortopeda-blok.pl
3052 Błażej Lipiński 1984 Chojnice Pomorska Akademia Jazdy
3053 Krzysztof Miszewski 1981 Gdańsk CTS - Czaja Training System / Dream Tri Team
3054 Agnieszka Kaczmarek 1978 Bydgoszcz
3055 Łukasz Domżalski 1988 Gdańsk Dream Tri Team
3056 Łukasz Marcinowski 1982 Człuchów
3057 przemek gajewski 1978 Polne
3058 Anna Kosmalska 1970 Charzykowy Tri Tur Chojnice
3059 Adam Konopa 1979 Wroclaw Tieto Triathlon Team
3060 Ola Truskolawska 1976 GDYNIA biegamyrazem.pl, LANGE TRI COACH
3061 Małgorzata Rymarkiewicz 1983 Bydgoszcz Klinika Triathlonu Bydgoszcz
3062 Dominika Kujath 1984 Poznań Altom Gniezno
3063 Anna Piwowarczyk 1984 Gdynia BigYellowFoot Adventure Team
3064 Tomasz Jankowski 1973 Bydgoszcz TRISPACE
3065 Krzysztof Ostrowski 1969 Koszalin Kszor Team
3066 Adam Bielec 1989 Skępe WKB Maratończyk Włocławek
3067 Agnieszka Lewartowska 1975 Poznań
3068 Marcin Kaźmierski 1979 Szczecin MTR SZCZECIN TEAM
3069 Dariusz Kasperowicz 1975 Szczecin TME95
3070 Leszek Kołecki 1958 Koszalin
3071 Marcin Owczarski 1978 Chojnice PPM maratony rowerowe na orientację
3072 Artur Jędrycha 1975 Dąbrowa Górnicza
3073 Wojciech Pilski 1973 Gdańsk MAMIL
3074 Mirosław Rusinek 1979 Tarnowo Podgórne
3075 Maciej Wieczorkiewicz 1985 Poznań Crazy & Fiery
3076 Anna Szumlas 1981 Połchowo #szumiteam
3077 Henryk Olkowski 1977 Bydgoszcz
3078 Hubert Rewoliński 1990 Chodzież Kawa Kamp
3079 Piotr Roman Polguj 1947 Szczecinek parkrun
3080 Krzysztof Mirota 1981 Szczecin
3081 Anna Mirota 1982 Szczecin
3082 Szymon Słowiński 1971 Swarzędz Saturn Fit
3083 Jacek Ślefarski 1986 Bydgoszcz TriFriends
3084 Marcin Kak 1983 Bydgoszcz
3085 Dorota Dulińska 1976 Niemcz TRISPACE/TREK
3086 Jacek Duliński 1975 Niemcz iGAL
3087 Bartosz Lassak 1976 Strzelce Górne Chłopaki To My
3088 Maciej Lehmann 1975 Glinno 601-Technologia
3089 Waldemar Kolankowski 1968 Toruń
3090 Tomasz Leśniewski 1962 Poznań
3091 Tomasz Wiśniewski 1985 Szczecin Trigym Szczecin
3092 Marcin Pudło 1981 Gdańsk
3093 Magdalena Bilska 1980 Gdańsk
3094 Janusz Cnota 1955 Gdynia UKS Tri Team Rumia
3095 Izabela Konecko 1967 Sopot Sopot Team
3096 Karolina Izydor 1981 Poznań MeMySelf&I
3097 KAZIMIERZ GŁUSZCZAK 1974 ŚWINOUJŚCIE TEAM KOPEĆ
3098 Karol Stępień 1981 Chojnice
3099 Grzegorz Rzentkowski 1973 Bydgoszcz
3100 Andrzej Piotrowski 1971 Piła PPHU ServiCo Microsystems Andrzej Piotrowski
3101 Anita Kruczkowska-Lassak 1980 Strzelce Górne
3102 Piotr Papierowski 1986 Bydgoszcz Atos
3103 Przemysław Kulwiński 1993 Gdańsk
3104 Marek Bąk 1973 Tarnowskie Góry Tri Division Triathlon Team
3105 Rafał Kuć 1988 Płock
3106 Bartosz Zajda 1974 Rumia Fair & Square PR Bartosz Zajda
3107 jakub gzyl 1985 wronki ADHD flaming TEAM
3108 Katarzyna Gudaniec Sykuła 1988 Koszalin-Kretomino Triathlon Koszalin
3109 Grzegorz Burda 1974 OPOLE Cyklofan
3110 Aleksander Czarnozynski 1964 Gliwice GTT - Inter Projekt
3111 Artur Grugel 1979 Chojnice Tri TUR Chojnice
3112 Paweł Juśkiw 1983 Gdynia 3athlete
3113 Martyn Bambrowicz 1984 Rumia parkrun Rumia
3114 Marcin Szrajda 1983 Bydgoszcz TriFriends
3115 Piotr Dzieciątkowski 1967 Poznań meritumobuwie.pl
3116 ANNA MICHALAK 1973 PIŁA
3117 Grzegorz Łukaszczuk 1982 Rokietnica Dare2Tri
3118 Anna Łukaszewska 1974 Przecław 3LGGNS (tri ledżins)
3119 Marcin Wintoch 1975 Toruń
3120 Tomasz Tomczak 1975 Bezrzecze Bezrzecze team
3121 Izabela Chodor 1981 Gorzebądz TKKF Koszalin
3122 Grażyna Marczak 1969 Nieporęt Tri Level
3123 Adam Marczak 1969 Nieporęt Tri Level
3124 Tomasz Szultka 1988 Chojnice Canpol TriTeam
3125 Rafał Gierasimczyk 1993 Morąg Biernat Rehabilitacja + Sport
3126 Krystyna Gierasimczyk 1969 Morąg Szkoła Pływania Swim Team
3127 Dawid Sworek 1988 Poznan Zone3Team
3128 Marcin Jędrzejczak 1991 Suchy Las Fabryka Triathlonu
3129 Jarek Bokszczanin 1976 Szczecin QC Sparty
3130 Mariusz Cieszyński 1974 Lębork BEAUTY-STUDIO LĘBORK
3131 Aneta Bokszczanin 1980 Szczecin 3LGGINS
3132 Magdalena Szeszko 1981 Szczecin
3133 Jacek Kazubowski 1967 Białe Błota TriDarKo
3134 Mikolaj Gzyl 1983 Bydgoszcz Janusze Triathlonu 'Exodus' Team
3135 Łukasz Siąkajło 1981 Szczecin
3136 Michał Wojewoda 1974 Warszawa TriWawa
3137 Renata Wojewoda 1976 Warszawa Triwawa
3138 Aleksandra Szymczak - Budnik 1986 Słupsk
3139 Martyna Chodor 1983 Okonek TKKF Koszalin
3140 Michał Niciejewski 2000 Chojnice
3141 Krzysztof Karasek 1976 Świnoujscie Nauka jazdy Karasek
3142 Maria WACŁAW 1974 Sosnowiec
3143 Andrzej WACŁAW 1968 Sosnowiec
3144 Krystian Augustyniak 1990 Krotoszyn Ból nie istnieje
3145 Piotr Partyka 1969 Promienko
3146 Jakub Sawiełajc 1999 Bydgoszcz FUJI KRYSPORT TEAM
3147 Maciej Szczerba 1972 Niemcz EjkumKejkum
3148 Filip Graczyk 1994 Nekla UKS CITYZEN_BE3/PWC
3149 Mateusz Myslek 1990 St. Wendel
3150 Karolina Stapf 1975 Dąbrówka Fisher&Paykel Healthcare
3151 Marek Czapliński 1975 Gdynia biegamyrazem.pl
3152 Arkadiusz Szczepek 1974 grodków Tieto Triathlon Team
3153 Magdalena Żydkiewicz-Dopka 1981 Rumia parkrun Rumia
3154 Wojciech Rycewicz 1984 Gdańsk
3155 Marcin Zarzeczny 1981 Trzebnica Tieto Triathlon Team
3156 Karol Rymarkiewicz 1980 Gdańsk CTS
3157 Paweł Troka 1986 Nieżywiec TriFun Troka
3158 Maciej Kitkowski 1971 Osielsko EjkumKejkum
3159 Pawel Stanisławczyk 1983 Gdynia
3160 Łukasz Meyer 1980 Luzino LUK-CONNECT RACING TEAM
3161 Błażej Olszewski 1986 Maszewo
3162 Marek Żabowski 1984 Bydgoszcz TRISPACE
3163 Przemyslaw Knap 1971 Czeladź Klub Wysokogórski Kraków
3164 Rafał Strumiński 1981 Koszalin Dziki Koszalin
3165 Krzysztof Łuszczewski 1977 Złotów Żytnia Team
3166 Tomasz Kunysz 1969 Bydlino Ironman Inspiration
3167 Mirosław Kudrewicz 1964 Gdańsk sportevo-silco
3168 Przemysław Pietrasik 1980 Słupsk
3169 Grzegorz Milata 1991 Gdynia
3170 Michał Napiórkowski 1973 Łódź Boat City Team
3171 Roman Grzechnik 1949 Gdynia biegamyrazem.pl
3172 Robert Smyła 1978 Siemianowice Gastro24.pl
3173 Marek Kościelski 1979 Warszawa makosy
3174 Jakub Felski 1992 Miastko MŻS Wołcza Mała
3175 Filip Prałat 1988 Piła TRISPACE/TREK
3176 Krzysztof Pierzchlewicz 1981 Poznan Gwiazdowski Triathlon Team
3177 Arek Szulc 1977 Koszalin TeamDare2Tri
3178 Pawel Nowak 1977 Koszalin #TRIpaka Przechlewo
3179 Robert Kościelniak 1964 Koszalin TKKF Koszalin
3180 Adam Wrzecian 1986 POZNAŃ Night Runners
3181 Michał Kędzierski 1985 Łódź HTF Ludwik Sikorski
3182 Gracjan Czerniak 1980 Koszalin
3183 Mirosław Błoniarz 1975 Szczecin Puszczyk Bukowy Szczecin
3184 Filip Stefaniak 1979 Warszawa pływam tyłem
3185 Marek Gołdyn 1982 Koszalin TKKF Koszalin
3186 Maja Grzegorczyk 1978 Wołczkowo Wierzbicki Running Project
3187 Konrad Leszczyński 1984 Tarnowo Podgórne Energetyczni jak Tokamak
3188 Malgorzata Krzewińska 1959 Koszalin TKKF Koszalin
3189 Lesław Jakubowski 1959 Gryfino Vegans Challenge Team
3190 Monika Dabkiewicz 1972 Gdańsk Dojrzałe Kobiety Ćwiczą
3191 Adam Tyszer 1981 Reda
3192 Sławomir Dziuba 1979 Chojniczki GEOMETRA/TRITUR
3193 Tomasz Hepner 1988 Chodzież GVT
3195 Patryk Majewski 1985 Poznań Farutex
3196 Dariusz Kondraciuk 1975 Toruń Toruński Klub Triathlonowy
3197 Szymon Trąbała 1982 Sopot Fundacja Jeppesena
3198 Marcin Kępka 1981 Gdańsk Dream Tri Team
3199 Mariusz Berendt 1978 Toruń Toruński Klub Triathlonowy
3200 Michał Jackowiak 1985 Dopiewiec i-Sport
3201 Zofia Jachymska 1993 Łódź Boat City Team
3202 Krzysztof Tomasz Kujawski 1978 Chojnice Chiropraktyka
3203 Wojciech Urowski 1979 Charzykowy Tri Tur Chojnice/Totalnie Biegnięci
3204 Tomasz Urlich 1972 Toruń Tri Toruń
3205 Jakub Kanarek 1976 Koszalin TKKF Triathlon Koszalin
3206 Krzysztof Duwe 1989 Warszawa
3207 Roman Majewski 1972 TORUŃ Toruński Klub Triathlonowy
3208 Łukasz Jarmoszewicz 1973 Toruń Toruński Klub Triathlonowy
3209 Piotr Kubik 1982 Inowrocław
3210 Piotr Zamczyk 1986 Złotów Rehmedic Piotr Zamczyk
3211 andrzej książek 1962 Filice ksiazek triathlon team
3212 Robert Senger 1982 Warszawa Trizarza
3213 Krzysztof Ambroziak 1979 Gdańsk Autopay Sports Team
3214 Marek Maziarczyk 1975 Gdańsk
3215 Sławomir Karczewski 1966 Działdowo
3216 Michal Dobosz 1976 Gdynia CompleXsports Triathlon TEAM
3217 Andrzej Sławomir Adamczak 1961 Koszalin Triathlon Koszalin
3218 Maciej Lewandowski 1991 Poznan
3219 Bartłomiej Dalecki 1976 Rumia
3220 Kamil Karczewski 1984 Piła Yes I Can
3221 Damian Kłobuchowski 1983 Poznań Velocity, P&K Team
3222 Adam Knothe 1972 Niemcz Budstol Invest
3223 Mariusz Bogacz 1978 Radziejów TRISPACE/TREK
3224 Jeremiasz Nickowski 1972 Szczecin
3225 Jarosław Zamczyk 1977 Piła
3226 Mariusz Fajok 1969 OBORNIKI Kęsy Team
3227 Szymon Fajok 1999 Oborniki SKS Oborniki
3228 Sylwester Tomczak 1988 Bydgoszcz Klinika Triathlonu Bydgoszcz
3229 Michał Spiczak-Brzeziński 1980 Jasin SENSEtri
3230 Tomasz Chalamoński 1975 Ostrołęka Kurpiowskie Centrum Weterynaryjne
3231 Grzegorz Brodziak 1968 Przechlewo Tripaka Przechlewo
3232 Joanna Al-Drawi 1978 Bydgoszcz Klinika Triathlonu
3233 Oskar Lewandowski 1995 Kruszwica Taktyczni Kałduniarze
3234 Dariusz Łapawa 1983 Poznań Mocni w Gębie
3235 PAWEŁ PILARSKI 1978 szczecin GARAGE TEAM
3236 Urszula Łapawa 1983 Poznań Mocni w Gębie
3238 Maciej Żelazny 1991 Szczecin Carlsberg Group Polska
3239 Dawid Boniśniak 1980 Łochowice Hornet
3240 Michał Przybylski 1994 Czempiń Mocni w Gębie
3241 Hanna Olechnowicz-Bartkowska 1979 Strzelce Krajenskie AllActive
3242 Jarosław Jabłoński 1973 Zieleń UKS TRS Susz/Nadleśnictwo Susz
3243 Damian Żuchowski 1992 Toruń Toruński Klub Triathlonowy
3244 Łukasz Ostrowski 1993 Gdynia Invictus 3City
3245 Magda Atraszkiewicz 1974 Gdańsk TriWise
3246 Radosław Godzich 1979 Września
3247 Piotr Graban 1986 Gdańsk
3248 Adam Nowakowski 1978 WRZEŚNIA TRIATHLON TEAM WRZWŚNIA
3249 RADOSŁAW PIASECKI 1994 BYDGOSZCZ VIVA LA VIDA
3250 Ewa Dębiec 1982 Gdańsk CTS
3251 Sylwia Prendecka 1984 Wałcz Prendki Tri
3252 Paweł Lis 1977 Gdańsk CTS
3253 Robert Kaźmierczak 1981 Września Triathlon Team Września
3254 Agata Łyczek 1976 Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie
3255 Jacek Marciniak 1977 Wrocław endutrition.pl
3256 Jakub Kłopocki 1989 Komorniki i-Sport
3257 Marcin Nowak 1985 Suchy Las Orki z Majorki
3258 Michał Anhalt 1976 Łochowo
3259 Marek Smoczynski 1981 Tuchola MBC Team
3260 Paweł Mazur 1989 Grudziądz Najmowicz Triathlon/TRS SUSZ/Agrolok
3261 Agnieszka Piguła 1978 Poznań
3262 Katarzyna Skonieczna-Nowak 1982 Swarzędz TRICeratops
3263 ewa najder 1957 Konstancin-Jeziorna NEON
3264 Janusz Zienkiewicz 1972 Bydgoszcz TRISPACE/TREK/ALLIANZ
3265 Mateusz Pusz 1978 Gdańsk Epam Triathlon Team
3266 Marlena Wiśniewska 1979 Poznań Kuźnia Triathlonu
3267 Wojciech Orłowski 1995 Chojnice
3268 Łukasz Stocki 1978 Szczecin
3269 Grzegorz Matusiak 1978 Gdynia
3270 Bartosz Czubaj 1980 Sianów Bad-Tech
3271 Katarzyna Łazarowicz 1973 Poznań CTS
3272 Stanisław Nowak 1956 Ruda Ślaska last but not least
3273 DAWID BARTKOWIAK 1974 PIŁA BIURO RACHUNKOWE TRADEMARK D.B.
3274 Bartosz Kośmider 1976 Szczecin
3275 Aleksander Czynsz 1958 Reda AG Tri-Team Rumia/iSave
3276 Marcin Maciejak 1973 Żyrardów Run de Girard
3277 Dariusz Skrocki 1967 Poznań CTS
3278 Marcin Duchcik 1978 Rębiechowo Quatraco
3279 Łukasz Sułek 1983 Bytów
3280 Monika Woźniak 1980 Siemianice
3281 Artur NOWAK 1973 Józefów Tri Level Nieporęt
3282 Daniel Preuss 1974 Bydgoszcz Atos
3283 Oskar Jarnot 1989 Toruń TMT - Toruń Multisport Team
3284 Marek Banaś 1965 Sosnowiec X-team/ Harpagan Sosnowiec
3285 Tomasz Kobus 1981 Bytów-Rzepnica TRI TEAM BYTÓW
3286 Gniewomir Pluta 1981 BYDGOSZCZ UKS TRS SUSZ
3287 Małgorzata Stępień 1982 Poznań
3288 Rafał Sobieraj 1979 Koszalin Robię to dla sportu ;)
3289 Piotr Kaleta 1976 Kraków
3290 Grzegorz Balicki 1976 Nadolice Wielkie
3291 Magdalena Mendel 1991 Bydgoszcz TriZarza
3292 Tomasz Dorawa 1989 Konarzyny
3293 Marcin Ruciński 1975 Barcin Wieś TRIBA BOSIR BARCIN
3294 EWA JURECKA 1965 JABLONOWO POMORSKIE
3295 Michał Tomaszewski 1984 Gdańsk
3296 Michał Serkowski 1978 Gdańsk
3297 Marek Domagała 1977 Gdańsk Smaruj Na Trening
3298 Henryk Michałowski 1941 Poznań
3299 Mateusz Miszewski 1989 Gdańsk CTS
3300 Piotr Pawlak 1975 Poznań PKO Bank Polski
3301 Filip Kołodziejczak 1994 Brzeziny Boat City Team
3302 Katarzyna Komorowska-Sołodowczuk 1981 Rumia
3303 Krzysztof Korzeniak 1981 Biedrusko
3304 Ilona Wydra 1978 Świnoujście
3305 Tomasz Karcz 1973 Sopot
3306 Rafał Januszko 1991 Reda
3307 Michał Bianga 1986 Malbork STREFA RUCHU multisport Malbork
3308 Sławomir Janczak 1983 Pszczółki Dream Tri Team
3309 Anita Matuszak 1975 Szczecin Matuszak Team
3310 Aneta Grzybowska 1975 Poznań Zgrupka Team
3311 Michał Kulesza 1976 Poznań Kuźnia Triathlonu
3312 Jacek Dziadak 1971 Warszawa
3313 Maciej Szubert 1975 Bydgoszcz Hornet Design Studio
3314 Paweł Łuczak 1969 Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ
3315 Lukasz Bogdanski 1981 Gdynia LOTOS RUNNING TEAM
Top