Triathlon Charzykowy 2020 - Dystans 112,99km (połówka) - Start list
Bib First name Last name Year of birth City Team
5001 Tomasz Szweda 1984 Złotów Meblobłysk
5002 Christoph Kania 1975 Poznan
5003 DAREK ŁAWECKI 1979 Człuchów WWW.LAWECCY.PL
5004 Sławomir Napiórkowski 1979 Przechlewo superkajak.pl - tripaka Przechlewo
5005 Wojciech Cejko 1975 Banino Dead on Arrival
5006 Daniel Urbaniak 1979 Gdynia parkrun Rumia
5007 Arkadiusz Szymczak 1990 Wałcz Drugi system11.pl
5008 Krzysztof Szymczak 1966 Wałcz Drugi system11.pl
5009 Dariusz Trzeciak 1969 Kołobrzeg Kołobrzeg Maraton Team
5010 Mikołaj Kuczawski 1982 Zamek Bierzglowski
5011 Jakub Michalski 1975 Koszalin Triathlon Koszalin
5012 Marek Baranowski 1969 kosakowo COM-DKM
5013 Piotr Zachwieja 1985 Bydgoszcz
5014 Łukasz Dawid 1986 Goleniów Łukasz Dawid
5015 Maciej Siodła 1975 Czerwonak GAZ-SYSTEM
5016 Michał Januszewski 1978 Chojnice TRI TUR CHOJNICE
5017 Piotr Gryber 1979 Bojano Grybcio Team
5018 Tomasz Łukowicz 1990 Rumia parkrun Rumia
5019 Łukasz Ginter 1994 Chojnice
5020 Mateusz Wawrzyniak 1981 Koło Kuźnia Triathlonu
5021 DAWID JAŻDZIEWSKI 1993 CHOJNICE
5022 Maciej Pieszała 1987 Poznań
5023 Nicolas Zieliński 1993 Bydgoszcz WWW.OLIMPIASPORT.PL
5024 Piotr Michalak 1988 Gorzów Wlkp. Friendly Fire
5025 Przemysław Skrobacz 1988 Reda
5026 Kacper Zastawniak 1981 Wrocław Sport Freaks Poland
5027 Wiesław Dominik 1965 Swarzewo PMKS RYBAK WŁAYSŁAWOWO
5028 Maja Partyka 1984 Piła Gabinet Masażu "Orfeusz"
5029 Aleksandra Cybulska 1994 Szczecin PATOPELETON
5030 Danka Stoltman 1992 Małe Zanie Tri Tur Chojnice
5031 Damian Ćwik 1979 Gdynia CTS
5032 Jakub Stróżycki 1982 Cerekwica Drużyna Szpiku
5033 Wojciech Trybuszkiewicz 1972 Warszawa Generali Running Team
5034 Szymon Wojtczak 1983 Szczecin InfinIT Codelab #fitInfinIT
5035 Maciej Lewandowski 1958 Warszawa
5036 Damian Szarapanowski 1978 Nowa Wioska ULTRA DIABŁY TEAM / AVION
5037 Mateusz Sobczak 1987 Poznań
5038 Bartłomiej Szlasek 1983 Wieliczka
5039 Dorota Gudaniec 1960 Koszalin Triathlon Koszalin
5040 Radosław Gudaniec 1963 Koszalin Triathlon Koszalin
5041 Maciej Bocian 1982 Charzykowy
5042 Łukasz Niedbał 1981 Gliwice GTT - Inter Projekt
5043 Markus Fajer 1948 Dobra Szczecinska RAZ Szczecin
5044 Marek Banaś 1965 Sosnowiec X-team/ Harpagan Sosnowiec
5045 Krzysztof Stępliński 1988 Charzykowy CTS (Czaja Training System)
5046 Piotr Andrzejewski 1959 Świnoujście
5047 Witold Ogiegło 1972 Gdynia BST Banach Sport Team
5048 Jakub Szymczak 1988 Gdynia
5049 Katarzyna Szymczak 1988 Gdynia
5050 Łukasz Szapiel 1981 Józefosław TRI WAWA
5051 Marcin Bielski 1984 Warszawa Team Karaś
5052 Mieszko Marzec 1976 Gdynia Aquastacja Gdańsk
5053 Arkadiusz Schultek 1974 Poznań
5054 Artur Wroński 1980 Tychy COIG SA BUSINESS INTELLIGENCE TEAM
5055 Dawid Szeszko 1981 Szczecin
5056 DARIUSZ NAPIÓRKOWSKI 1980 PRZECHLEWO Tripaka Przechlewo
5057 Jakub Kania 1984 Gdańsk F3Team
5058 Łukasz Czarnowski 1985 przechlewo Tripaka przechlewo
5059 piotr fogiel 1976 Warszawa kw warszawa
5060 Radosław Bartkowski 1982 Strzelce Krajeńskie TriBar
5061 Andrzej Dolata 1978 Międzylesie 8 KTB Kuny
5063 Rafał Pryk 1975 Goleniów Rozbiegany Goleniów
5064 Adam Maj 1966 Puck Majsports
5065 Wojciech Gottfried 1987 Poznań
5066 Mariusz Kisły 1977 MYŚLIBÓRZ EPIDEMIASPORTU.PL
5067 Tomasz Śrama 1987 Cielimowo Szybkie Pedały
5068 Adrian Michalak 1976 Poznań DERF Adrian Michalak
5069 Rafał Borucki 1973 Wilków Osiedle
5070 Piotr Kirylczuk 1980 Pęcice Małe Team Karaś
5071 Igor Kłak 1984 Września OPITE KLESZCZE TRITIM
5072 Tomasz Nowak 1963 Drużyna Velocity
5073 Mirosław Wojciechowski 1983 Szubin Kobylarnia s.a.
5074 Zbigniew Bohdanowicz 1978 Warszawa Naprzód Młociny
5075 Grzegorz Pisarczyk 1980 Warszawa Team Karaś
5076 Ania Sitek Krakowiak 1975 Łódź
5077 Paweł Krakowiak 1975 Łódź
5078 Michał Zajk 1990 Reda
5079 Krzysztof Bednarek 1968 Gdynia SPORTEVO
5080 Irek Mirowski 1973 Bobrowiec GEO Running Team
5081 Dawid Pic 1992 Osielsko Klinika Triathlonu Bydgoszcz
5082 Mirosław Łudziński 1960 Wrocław Litwin Triathlon Team
5083 Krzysztof Byzdra 1974 Chwaszczyno BBL Gdańsk
5084 Grzegorz Fajfer 1965 Wrocław Litwin Triathlon Team
5085 MACIEJ PIOTROWSKI 1984 WARSZAWA GEO RUNNING TEAM
5086 Artur Jaworski 1988 Poznań
5087 Anna Andersz-Jaworska 1988 Puszczykowo
5088 Michał Trzupek 1982 Człuchów KPP Człuchów/Tripaka Przechlewo
5089 Rafał Pruchnicki 1980 Toruń Toruński Klub Triathlonowy
5090 Kornelia Baranowska 1974 Gdańsk Sportevo
5091 Konrad Lewardowski 1970 Poznan KTB KUNY
5092 Dariusz Dolczewski 1982 Warszawa Naprzód Młociny
5093 Izabela Jabłońska 1981 Koziegłowy
5094 Paulina Nowacka 1976 Luboń
5095 Sławomir Mańka 1978 Mikołów BIEGAMY Z SERCEM
5096 Dariusz Więckowski 1980 Bydgoszcz AMS Triathlon
5097 Mirosław Guzikiewicz 1972 Goleniów Rozbiegany Goleniów
5098 Jakub Pagórski 1996 Mława Akademia Marynarki Wojennej
Top