JBL TRIATHLON SIERAKÓW 2021 - sprint - Start list
Bib First name Last name Year of birth City Team
3001 Leszek Marius Jakoniuk 1976 Białystok Mess’AJE Polska
3003 Dominik Geldner 1972 Baranowo
3004 ARKADIUSZ SKARBIŃSKI 1976 Gruszczyn TEAM JAMAJKA
3005 Olgierd Skarbiński 2000 Gruszczyn TEAM JAMAJKA
3006 Bogdan Skarbiński 1951 Swarzędz TEAM JAMAJKA
3007 Magdalena Jurek 1971 Mierzyn 142
3011 Piotr Warmuła 1974 Pełczyce FunTri
3012 Grażyna Kudra 1959 SZCZECIN MORSOLE SZCZECIN
3016 Mateusz Mańczak 1982 Poznań Kibolski KS
3020 Agnieszka Lester-Szymańska 1981 Poznań Huragan Szklarka Poznań
3021 Jarosław Dziubałka 1975 Czapury TRI Negu #bedechudyja
3022 Marcin Kurek 1980 Gruszczyn e-automatyk Marcin Kurek
3023 Irena Gałkiewicz 1974 Wrocław Litwin Triathlon Team
3024 Jadwiga Bochenek 1981 Poznań AfroFit Wataha
3025 Jacek Mierzwa 1987 Kwilcz
3028 Dominik Sierakowski 1983 Kwilcz
3029 Tomasz Tomczak 1975 Bezrzecze Bezrzecze team
3030 Bartłomiej Pieczyński 1984 Poznań UAM Triathlon
3031 Agnieszka Kamińska 1978 Bydgoszcz San Escobar Triathlon Team
3032 Mariusz Jóźwiak 1979 Sieraków JUST RUN & TRI
3033 Janusz Wiaderny 1974 Jastrzębie-Zdrój
3035 Leszek Zamrzycki 1957 Gorzów Wlkp BBL Gorzów Wlkp
3036 Łukasz Michałowski 1983 Poznań AWF Poznań
3039 Łukasz Waszak 1983 Czerwonak CZERWONAK BIEGA
3043 Tomasz Łubiński 1975 Przylep- Szczecin Aibo.pl
3044 Wiktor Piekarski 1992 Wrocław
3045 Radosław Olejniczak 1977 Dąbrówka
3047 Agata Madej 1987 POZNAŃ UP Fit
3048 Jakub Romanowski 1979 Poznań Aluplast RT \ Night Runners
3049 Marcin Machyński 1980 Poznań mrip.com.pl
3050 Paweł jazikowski 1972 Poznań
3051 Ryszard Marek Raś 1950 Przeżmierowo Eko-Wod-Kan
3053 Michał Lisieński 1987 Siemianowice Ślaskie CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM / AUTO-FORM
3057 Piotr Śmiech 1970 Miedzychod
3059 Maciej Jeziorski 1980 Gdynia Kontrolery
3061 Izabela Świderska 1976 Jedlina Zdrój Kobiety w Biegu
3062 Arkadiusz Baczewski 1980 Czyżew Kontrolery
3063 Marcin Gackowski 1984 Szczecin KS CKS-ORKA Szczecin BRACIAKTRANS
3066 Krzysztof Zarbock 1959 pila Sporty Walki Pila
3069 JAKUB JEZIÓŁKOWSKI 1983 PNIEWY Gira Się Kręci
3070 Kasia Kita 1983 Poznań
3072 Zbigniew Kusik 1982 Poznań Gira się kręci
3074 Dawid Bromberek 1992 Poznań
3078 Mariola Raszlińska 1969 Bydgoszcz
3082 Marek Świerczyński 1979 Biedrusko
3083 Anna Golcz 1983 Poznań REHAU Crossactive
3086 Bartosz Witkowski 1977 Koziegłowy
3093 Dominik Stępniewski 1998 Warszawa
3094 Hubert Mikołajczak 1983 Grobia
3095 Marek Rudźko 1964 Szczecin TME MTB TEAM Szczecin
3096 Ziemowit Sokołowski 1997 Poznań
3097 Adrian Chojnacki 1997 Poznań
3098 Maciej Mazurczak 1971 Poznań UKS CITYZEN_/BE3
3099 Robert Walczak 1980 Poznań Cytadela by Night Tri Team
3100 Mateusz Zachaś 1980 Poznań 1980
3102 Marcin Piechota 1980 Poznan
3103 Wojciech Bressa 1989 Zakrzewo
3104 Sandra Pięta 1991 Zakrzewo
3108 Karol Worsztynowicz 1990 Wrocław BÓL NIE ISTNIEJE
3109 Marcin Biały 1984 Poznań Souly.pl
3110 Leszek Wawrzyniak 1987 Poznan
3112 Paweł Wysoczański 1990 Wołów PCC Squad / TRI GRANDA WOŁÓW
3113 SYLWIA JASIŃSKA-WARMUŁA 1974 PEŁCZYCE TMTeam
3115 Joanna Smoczyńska 1977 Rosnowo Smobee
3116 Jacek Smoczyński 1977 Rosnowo Smobee
3118 Wiktoria Marciniak 2000 Poznań
3119 Kalina Kamińska-Sikorska 1975 Wrocław
3120 Małgorzata Czapracka 1981 Poznań
3121 Radosław Szafranek 1986 Poznań asemi.pl - rehabilitacja i osteopatia
3122 Karolina Guderska 1987 Poznań Marchewkowepole.com
3123 Weronika Szaj 1982 Mrowino asemi.pl - rehabilitacja i osetopatia
3124 Paweł Załóg 1980 Komorniki
3125 Stanisław Polkowski 1963 Murowana Goslina zmierz-nie-szacuj.pl
3126 Agnieszka Kaczmarek 1978 Bydgoszcz
3128 Piotr Zieliński 1983 Poznań
3129 Andrzej Nekanda-Trepka 1973 Pobiedziska PHU BŁYSK
3130 Elżbieta Nekanda-Trepka 1973 Pobiedziska PRO366
3131 robert górny 1983 Imielno Wybite jedynki
3132 Asia Kundzewicz 1983 Warszawa
3134 Adam Wysoczański 1993 Wołów TRI GRANDA WOŁÓW
3135 Marcin Kaźmierski 1979 Szczecin MTR SZCZECIN TEAM
3136 Robert Kadej 1990 Wołów TRI GRANDA WOŁÓW
3140 Piotr Romanowicz 1973 Rotmanka Old Spartan
3142 Małgorzata Sadowska 1974 KROSNO ODRZAŃSKIE Sąsiedzka Wataha Kamień
3145 Tomasz Wiśniewski 1985 Szczecin Trigym Szczecin
3146 Sławek Naderża 1972 Poznań
3147 Anna Naderża 1970 Poznań
3148 Jacek Gruba 1960 Brzoza
3149 Rafał Ślefarski 1978 Siekierki Wielkie VC
3152 Mikołaj Śledź 1996 Chyby
3153 Katarzyna Balcerak 1966 Kobylanka 3lggns
3154 Norbert Trudziński 1974 Świebodzin NEOSPORT.PL Triathlon Pogoń Świebodzin ŚGB
3156 Anna Michalak 1973 Piła
3158 Oliwer Tycner 2002 Kościan
3161 Marek Gruba 1988 Brzoza
3162 Łukasz Malaczewski 1979 Wrocław GVT
3163 Piotr Olejniczak 1976 Szczecin
3165 JAROSŁAW DURA 1972 SZAMOTUŁY Drużyna Szpiku
3167 Michalina Nowicka 1993 Grotniki
3173 Hanna Kiljańska 1984 Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza
3174 Iwona Derleta 1964 Szczecin derMMed
3175 Michal Michalski 1984 Skórzewo int4.com/moves
3176 Anna Szymańska 1958 Goleniów Rozbiegany Goleniów
3179 Anna Małecka 1978 Szczecin Hawajskie Rekiny
3180 Tomasz Kosieradzki 1971 Szczecin GO2TRI SZCZECIN
3181 Krystian Augustyniak 1990 Krotoszyn Ból nie istnieje
3186 Jan Kwintal 1973 Krępsko Rozbiegany Goleniów
3187 Agnieszka Gadomska 1996 Zielona Góra CTS / UKS CITYZEN
3188 Bartosz Madej 1974 Wrocław Ile jeszcze do mety?
3192 NATASZA CHYB 1970 Wałbrzych
3193 Łukasz Książek 1982 Wałbrzych Biegaj-Zapobiegaj
3195 Urszula Grudziecka 1977 Szczecin 3LGGNS
3196 Jerzy Juchniewicz 1970 Stargard Szczeciński SZWLA
3197 Jakub Jabłoński 1981 Poznań #delfinki Team / #myTRIteam
3200 Marta Basińska 1995 Paczkowo
3201 Witold Dura 1962 Kwilcz
3207 Marek Jasiuchna 1983 Świnoujście Pieczarkowe Łapki
3210 Wojciech Lachman 1987 Mrągowo
3211 Robert Błaszczyk 1982 Kamionki Pro Media Plus
3212 Cezary Łyniewski 1974 Wrocław THIRTY SPORTS GROUP
3213 Patryk Pociecha 1984 Wrocław
3215 Mirosław Błoniarz 1975 Szczecin Puszczyk Bukowy Szczecin
3216 Marcin Nowak 1977 Lewin Brzeski AX PROJEKT
3217 Wojciech Kosarski 1987 Koziegłowy
3218 Marcin Wilhelmi 1976 Poznań
3219 Hubert Szymkowiak 1989 Góra Eko Góra
3220 Robert Spychala 1984 Międzychód MMS Triathlon Team
3221 Jędrzej Wolski 2004 Mogilno Mogilno Team
3223 Aleksander Konieczny 1994 Luboń Sii Runners
3224 Małgorzata Zielińska 1970 Kutno
3225 Marcin Zdanowski 1980 Szczecin IRONRUN
3226 Damian Kłobuchowski 1983 Poznań Velocity, P&K Team
3227 Paulina Ciszek 1995 Poznań
3229 Marcin Maduzia 1977 Pyrzyce Pyrzyce Biegają
3232 Zbigniew Stachowiak 1975 Poznań
3235 Katarzyna Gruszka 1987 Poznań Zgrupka Team
3236 Grzegorz Solarz 1971 Kraków
3237 Paweł Grehl 1979 Wrocław GVT
3241 Krzysztof Wankiewicz 1974 Jelcz-Laskowice GVT
3242 Kinga Pluta 1992 Golina Crocodigy
3245 Adam Macudziński 1977 Brzesko Pyrzyce biegają
3250 krzysztof Ochroński 1979 Tetyń 27 A pyrzyce biegają
3251 Krzysztof Dolny 1973 Komorniki
3252 Marta Oniszko-Kielar 1981 Jedlina-Zdrój
3256 Karol Rolbiecki 1980 Pyrzyce Pyrzyce Biegają
3258 Paweł Bzdyk 1972 Wrocław
3259 Agata Kubiszyn-Bzdyk 1973 Wrocław
3260 Katarzyna Kowalczyk 1992 Wroclaw
3262 Krzysztof Sadowski 1969 Ośno Lubuskie MORSY OŚNO LUBUSKIE
3263 Jacek Załubski 1985 Jelcz-Laskowice Jelcz Triathlon Project
3264 Marcin Bulsa 1978 Banie Pyrzyce Biegają
3265 Joanna Majnert 1982 Poznań Sauerland Team Tarnowo Podgórne
3266 Przemyslaw Lis 1973 Wojkowice Kościelne Cafe Kamienica Tri Team
3267 Dariusz Łukaszewski 1974 Poznań HKS Odlew Poznań
3271 Krzysztof Grefling 1996 Poznań
3272 Piotr Kruber 1981 Szczecin
3273 Katarzyna Kruber 1989 Szczecin
3274 kazimierz ucherek 1970 Żory
3275 Julia Gorynia-Baum 1987 Poznań
3280 Ewa Żerebecka 1980 Bystrzyca TRIIM Termy Jakuba Oława
3283 Piotr Hańczak 1977 Poznań Cityzen Poznań
3285 Hubert Hartlieb 1976 Wrocław
3286 Jaromir Krzysztofik 1969 Plewiska Wiking
3287 Jakub Strugielski 1988 Krzywice RS Opony Team
3289 Andrzej Tyra 1969 Promnice
3290 Jakub Przybylski 1981 Poznan Komputronik
3291 Piotr Kaczor 1977 Maszewo Ratusz Maszewo
3292 Hanna Olechnowicz-Bartkowska 1979 Strzelce Krajenskie AllActive
3293 Jakub Chłosta 2004 Kostrzyn nad Odrą KAZIKI
3294 Pierre Schulze 1968 Frankfurt (Oder) HONDA Bohlig Laufteam
3295 Bartosz Zimny 1988 Poznań Grupa Operacyjna Ratownictwa Wodnego/Posnania
3296 Jakub Tomczak 1996 Luboń
3297 Sandra Stachowiak 1997 Wronki
3298 Janusz Perczak 1990 Luboń IN-SOFTWARE
3299 Alicja Nowak 1985 Suchy Las Orki z Majorki
3300 Tomasz Kowalczyk 1969 Opole GT KONA
3302 Marcin Żak 2004 Kady Niezrzeszony
3305 Rafał Mossakowski 1993 Poznań
3310 RAFAŁ KAPRAL 1969 SZCZECIN GO2TRI SZCZECIN
3312 Wojciech Piasek 1990 Wolsztyn Wolsztynska Akademia Biegowa
3314 Bartosz Kędzia 1975 Międzychód MMS
3315 Szymon Kurek 1994 Poznań
3316 Inka Cattell 1960 Dabrowka
3321 Błażej Klauza 1976 Poznań Labosport Team
3322 Bartosz Koczorowski 1979 Rokietnica Delfinki Team
3328 Konrad Langowski 1992 Szczecin
3332 Renata Biegańska 1974 Łódź DROGA DO ULTRA
3334 Daria Pawlikowska-Otto 1976 Grodzisk Wlkp.
3335 Kazimierz Szulist 1980 Bydgoszcz CTS
3336 Marek Buganiuk 1975 Dzierżoniów AnMarStone
3337 Paweł Biniaś 1981 Poznań
3338 Krzysztof Żyła 1987 Poznań
3340 Roch Grosicki 1987 Legnica
3341 Tomasz Maszota 1979 Maszewo Lęborskie
3342 Bartosz Dybowski 1989 Dąbrówka Ruukki Polska
3343 Michał Chyb 1990 Toruń
3344 Stepan Cherednikov 1990 Poznan Cityzen
3345 TADEUSZ PERŁAKOWSKI 1956 Kłobuczyn MTS Drużyna Szpiku KGHM
3347 Marek Porada 1963 Poznań SCIM / WÓJTOWICZ TRI TEAM
3348 Robert Pietrusiński 1962 Antoniew
3349 Dominik Iwicki 1987 Piła RCE
3350 Marek Lisiecki 1958 Piła Piła Tango
3351 Izabela Pietrusińska 1970 Antoniew
3352 Michał Krzyżek 1983 Mosina Sanfilippo Team
3353 Brygida Napierała Toboła 1965 Debienko
3355 Janusz Latos 1962 Środa Wlkp ECO CARS
3356 Paweł Nowek 1982 Warzymice Trigym Szczecin
3357 Karol Perłakowski 1984 Wilczyce MTS Drużyna Szpiku KGHM
3358 Kazimierz Golemiec 1965 Wrocław Kermi Polska
3359 Piotr Jodko 1979 Batorowo Jodko Brothers Running Team
3360 Grzegorz Pietrzak 1973 Nowy Tomyśl TAX-NT NOWY TOMYŚL
3362 Mateusz Gruszczyński 1982 Poznań MOCNO W PRAWO TEAM
3366 Szymon Antczak 1988 Piotrków Trybunalski TriAktywny Piotrków
3367 Bartłomiej Lesisz 1982 Henrykow
3373 Mikolaj Pietz 1979 Poznań Cytadela By Night
3374 Łukasz Mędasik 1984 Piotrków Trybunalski TriAktywni Piotrków
3375 Joanna Kabat-Koperska 1973 Kliniska Wielkie
3376 Tomasz Rudnik 1979 Żarów Becomeone
3379 Sylwia Mager 1980 Suchy Las
3382 Piotr Malinowski 1991 Piła Stachowscy
3384 Błażej Tyburski 1987 Poznań
3385 Sonia Łastowska 1973 Poznań LubuBest
3386 Kamil Zieliński 1983 Szczecin SMT
3389 Dominika Zielińska 1980 Szczecin SMT Szczecin
3391 igor kaminski 1983 baranowo cityzen
3393 Robert Ozimek 1976 CHOSZCZNO KASZANKA
3394 Andrzej Gabruk 1961 Lewin Brzeski Sztuka Ruchu
3395 Wojciech Nosal 1991 Komorniki dęBIEC
3396 Wojciech Golonka 1978 Kraków Tubes International
3397 Magdalena Golonka 1983 Kraków Happy Tree Friends
3398 Robert Halicki 1978 Pustków Żurawski HBA
3399 Andrzej Nadkanski 1955 Widuchowa
3400 Marcin Budzik 1984 Koninko
3401 Bartłomiej Sobieraj 1998 Sieraków
3404 Adam Biliński 1976 Bogucin Włocławek Triathlon Team
3405 alfred dudek 1956 opole GT KONA opole
3406 Mateusz Jaworski 1986 Poznań Rehau Crossactive
3407 Mateusz Gajewski 1999 Poznań United Athletics
3408 Michał Pustkowiak 1981 Góra Rozdzielnie Złożone
3409 Tomasz Podleśny 1977 Szczecin Deloitte Adventure Team
3410 Jerzy Karasiewicz 1979 Poznań BE3 Cityzen Triathlon & Running Team
3411 Łukasz Obrał 1976 Kraków www.prawo-porady.pl
3412 Paweł Bohdziewicz 1979 Dziekanów Leśny Bravehearts Legionowo
3413 Remigiusz Rybak 1977 Białe Błota Bike U UP
3414 Mateusz Talkowski 1983 Żagań
3415 Maciej Lesisz 1976 Namysłów Triada-Namysłów
3416 Agnieszka Purczyńska 1980 Siekierki Wielkie Schur
3423 Przemysław Kuciński 1990 Łódź
3424 Rafał Licznerski 1976 Murowana Goślina Elita
3425 Magdalena Prentka 1980 Poznań CITYZEN
3427 Rafał Mielcarek 1978 Poznań Citi Zen Poznań
3428 Joanna Puchalska 1977 Szczecin
3430 Marcin Kostera 1976 Kalisz
3431 Łukasz Idkowiak 1979 Mosina IDMAR RACING TEAM
3432 Paweł Minta 1989 Pustków Żurawski
3433 Karolina Karczewska 1991 Osielsko
3434 Filip Madejek 1989 Gorzów Wlkp.
3436 Adam Hojan 1985 Poznań Cityzen
3437 Marcin Zawadzki 1980 Kiełczów Nadaktywni
3439 Tomasz Prałat 1962 Piła
3442 Mirosław Juszczyk 1990 Osówiec
3443 Marcin Sroczyński 1971 Poznań tiramisu.net.pl
3444 Przemysław Zabel 1983 Tarnowo Podgórne UAM Triathlon Poznań
3445 Roman Lis 1977 ŚRODA WIELKOPOLSKA
3446 Wiktor Sieradzki 1994 Izbica Kujawska
3447 Marcin Wojtysiak 1992 Goleniów GRYFIT TECHNIK
3448 Joanna Drop 1966 ZIELONA GÓRA Litwin Triathlon Team
3449 Paweł Kalkowski 1984 Wrocław THIRTY SPORTS GROUP
3450 Jan Kędzierski 2004 Mogilno Mogilno team
3451 Katarzyna Kowalczyk 1970 Opole GT KONA
3456 Piotr Kołudzki 1982 Łódź Rysie
3459 Anna Kołudzka 1990 Łódź (Łódź-Polesie) Rysie
3460 Sławek Kmieciak 1973 Szczecin fala
3461 Patrycjusz Ceran 1977 Szczecin Tri Gym / GP GOPR
3462 Adam Mańczak 1975 Wrocław GT RAT
3463 Michał Masłowski 1979 Katowice
3464 Andrzej Czubała 1945 Katowice
3468 Marcin Bończak 1981 Szczesne
3471 Robert Giezek 1989 Zduny BÓL NIE ISTNIEJE
3472 Wojciech Pilc 2007 Poznań Dres i Laczki
3477 Edyta Kraczkowska-Arendt 1975 Piła
3478 Maciej Arendt 1975 Piła
3482 Izabela Góźdź 1972 Dachowa
3483 Mariusz Tomaś 1977 Oława TRIIM Oława
3489 Michał Zemke 1981 Chodzież #DAWAJHELA
3491 Krzysztof Kaczmarek 1977 Strzelin
3493 Łukasz Moszczyński 1985 Dąbrowa
3498 Damian Żuchowski 1992 Żnin
3499 Maciej Janicki 1983 Warszawa
3500 Aleksandra Jastrzębska 1995 Warszawa
3502 Jakub Bullert 1992 Poznań
3503 PAWEŁ KASIERSKI 1964 POZNAŃ
3506 Alimaa SODNOMGOMBO 1962 Szczecin Fizjobiegacze Szczecin
3508 Józef Makowicz 1956 ŻARY SAINT-GOBAIN SQUAD
3512 Adam Mańczak 1970 Sierosław WUEF Tri Team
3513 Izabela Jaworska 1978 Szczecin
3514 andrzej gromko 1957 Milicz Runnig team milicz
3517 Bartosz Bylina 1972 Poznan
3519 Anna Bartochowska 1981 Luboń VanHooy Bike Manufaktur
3521 Arkadiusz Ziółkowski 1973 Wrocław TMTEAM
3522 Mirosław Jacyna 1964 Szczecin Dabie TriGym Szczecin
3523 Waldemar Gieres 1968 Płock PTT DELTA
3524 Natalia Rojek 1994 Szczecin
3525 Dawid Matuszczak 1985 Białcz Mat- Rol
3526 Tomasz Przybylski 1976 Borówiec IRONWAY TRI TOMAJ
3527 Tim Oldenburg 1980 Kamionki Team Zoot Europe
3528 Tomasz Rybicki 1982 Poznań
3529 Ewelina Iskierka 1982 Rawa Mazowiecka Triathlon Rawa
3530 Anna Bręk 1980 Poznań SziP
3531 Katarzyna Elias 1965 Poznań
Top