Triathlon Sieraków 2021 - Half distance - age-groups - Start list
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub
2102 jakub gzyl 1985 wronki egzyl.pl
2103 Wojciech Śliwa 1974 Szczecin KS IRONMAN PRODMAR Szczecin
2104 MAREK PAWELEC 1979 NOWA CHEŁMŻA TRIATHLON TEAM CIESIELSKI
2105 Tomasz Waleński 1974 Wrocław
2106 Maciej Kromkowski 1978 Tarnowskie Gory Tarnogórskie Towarzystwo Triathlonowe
2107 Krzysztof Kuik 1973 Bruksela Tecza BXL
2108 Dariusz Tyszka 1975 Warszawa AKS Polonia Warszawa
2109 Jakub Krysiak 1995 Warszawa TriWawa
2110 Tomasz Jakus 1984 Jędrzejów Jędrzejowski Klub Kolarski
2111 Jędrzej Szymański 1981 Poznań
2112 Dawid Śledziński 1979 Poznań Wybiegani Team
2113 Krzysztof Stasiak 1980 Głogów Małopolski STT
2114 Mateusz Sobczak 1987 Poznań
2115 Piotr Fudalej 1982 Wrocław Orthos Team
2116 Bartosz Bielicki 1980 Milicz Running Team Milicz
2117 Jakub Rutkowski 1977 Poznań MEIBES Team
2118 Krzysztof Golanowski 1974 Szczecin Bulk Cargo Port Szczecin
2119 Bolesław Maliszewski 1979 Zielona Góra 1979
2120 Michał Wojewoda 1974 Warszawa TriWawa
2121 Marcin Łytek 1974 Bielawa Schmersal-Trening
2122 Rafał Chmielewski 1974 Grudziądz Olimpia/Wisła/Ruch Grudziądz
2123 Przemysław Bucki 1981 Szczodre
2124 Przemyslaw Szuder 1978 Hornówek Triangle Sports Racing
2125 Przemek Suchy 1977 Domaniów TMTeam
2126 Wojciech Banaszewski 1980 Wrocław
2129 Grzegorz Chmielewski 1977 Suchy Dwor TMTeam
2133 Radek Kobierski 1979 Warszawa pomagamyNatalii.pl
2134 Jakub Sokołowicz 1984 Poznań Jagna i Gabrysia czekają na mecie
2135 Szymon Stodółka 1986 Wilczyce Leniwiec
2136 Jarosław Wardyński 1971 Podbrzezie Dolne Świat Maratończyka Kożuchów
2137 Błażej Lenard 1971 Brzeg Strzeliński Klub Biegowy Granit
2138 Krzysztof Jaskólski 1983 Gubin TriBoy Team BBL Gubin
2141 Jacek Bieniecki 1965 Gąsawy Biniols Team/KB Szamotuły
2142 Piotr Świderski 1976 Jedlina Zdrój
2143 Wojtek Superson 1971 Kraków Żelki z Krakowa
2144 Artur Sitarek 1976 Piaseczno NeOn Team
2145 Dariusz Welzer 1973 Oława Bimarko&Welda&Gali Team
2146 Wojciech Szubert 1978 Wrocław
2147 Sabina Bartecka 1977 Żory Różowe TRI/HRmax Żory
2148 Tomasz Mróz 1972 Jędrzejów JKK Jędrzejów
2149 Hubert Betlej 1982 Kraków Eskadra Kraków
2150 Aleksander Bartecki 1972 Żory OloMoto Auto SPA
2151 Piotr Hojnor 1978 Święta Katarzyna Litwin Triathlon Team
2153 Grzegorz Bartoszewski 1976 Długołęka LITWIN TRIATHLON TEAM
2155 Roman Matyla 1986 Wrocław Triathlon Mietków Team
2156 Sebastian Krasnodębski 1982 Grudziądz TRIDIVISION
2157 Grzegorz Kowalski 1967 Piaseczno PMCG Piaseczno
2158 Piotr Sadowski 1968 Piaseczno PMCG Piaseczno
2161 Mateusz Wawrzyniak 1981 Koło Kuźnia Triathlonu
2162 Witold Sobczak 1977 Poznań KB Szamotuły
2163 Radosław Kosicki 1982 Wrocław Kosiarze
2164 Jakub Kimmer 1988 Zelów TTPSC
2165 Paweł Bułeczka 1984 Zduńska Wola RAJSPORT ACTIVE, GATTA BIKE-RS
2166 Rafał Kukotko 1974 Tarnowo Podgórne Lubuszanin Drezdenko
2167 Maciej Mrówka 1972 Warszawa IRONANT.PL
2168 Damian Mazurek 1979 Poznań Maratończyk Poznań
2170 Cezary Wincza 1984 Szczecin Go2Tri
2171 JAROSŁAW Furmanek 1969 Szczecin Go2Tri
2173 Rafał Wisniewski 1983 Bydgoszcz
2175 Damian Szarapanowski 1978 Nowa Wioska ULTRA DIABŁY TEAM / AVION
2176 Grzegorz Bedła 1969 Miedżno
2177 Bartłomiej Szlasek 1983 Wieliczka
2178 Mariusz Klus 1978 Złotniki TriMario
2179 Łukasz Niedbał 1981 Gliwice GTT - Inter Projekt
2180 Markus Fajer 1948 Dobra Szczecinska RAZ Szczecin
2181 Wojciech Szkudlasrki 1972 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl
2182 Maciej Policzkiewicz 1983 Warzymice SMT Szczecin
2183 Marcin Jędrzejczak 1991 Suchy Las Fabryka Triathlonu
2185 Piotr Partyka 1969 Promienko
2186 Maciej Fogt 1981 Kruszyn CB163
2187 Rafał Fazan 1971 Józefosław Trinergy
2188 Krzysztof Grochowski 1984 Maszewo Triathlon Team Maszewo
2189 Katarzyna Cimoszko 1980 Wągrowiec #zawszewpałę
2190 Mateusz Derleta 1992 Szczecin derMMed
2191 Ryszard Derleta 1962 Szczecin derMMed
2192 Grzegorz Kukorowski 1975 Ośno Lubuskie Morsy Ośno Lubuskie
2193 Dariusz Bielenis 1967 Świnoujście Trzy Wyspy Świnoujście
2195 Piotr Szczęśniak 1979 Tyniec nad Ślęzą GVT
2196 Jakub Bielerzewski 1974 Warszawa PM Runners Team
2197 Tomasz Furman 1987 Poznan Finiszplast
2198 Marcin Michałowski 1980 Szczecin LaserGryf.pl & Gryfus Szczecin
2200 Adrian Adamski 1992 Poznań
2203 Jarek Witkowski 1970 Poznan Be3 Cityzen/Lubuszanin Drezdenko
2206 Krzysztof Kruszona 1981 Dąbrowa DERIC TECHNIK / BE ORGANIC
2207 Marcin Chyb 1973 Wałbrzych
2208 Jacek Machata 1978 Wrocław
2212 Sebastian Uchnast 1975 Siemianowice Śląskie
2213 Patryk Bieniek 1980 Poznań Posnania
2214 Maciej Petza 1966 Poznań Montemoro
2215 Małgorzata Opala 1973 Ceradz Dolny WUEF Tri Team
2216 Grzegorz Kubiczek 1985 Pietrowice Wielkie
2217 Paweł Markowski 1975 Gorzów Wielkopolski MTB4FUN
2218 Łukasz Martynowski 1982 Opole
2219 Krzysztof Ohla 1976 Poznań CITYZEN_
2220 Damian CEDRO 1978 Opole Bosse Nogi
2222 Ryszard Waligórski 1957 Wolsztyn Wolsztyński Klub Biegowy
2223 Paweł Fabijańczyk 1989 Leszno
2224 Rafał Pryk 1975 Goleniów Rozbiegany Goleniów
2225 Robert Ptasznik 1976 Lubin
2227 Maciej Tatała 1971 Kostrzyn nad Odrą Kostrzyński Klub Kolarski 66-470
2228 Maciej Wróbel 1986 Poznań BE ORGANIC / DERIC TECHNIK TEAM
2229 Łukasz Gradowski 1978 Opole PG Inwestycje
2230 Aleksander Bąk 1975 Ośno Lubuskie Morsy Ośno Lubuskie
2232 Łukasz Turek 1984 Opole
2233 Mariusz Kisły 1977 MYŚLIBÓRZ EPIDEMIASPORTU.PL
2235 Adrian Michalak 1976 Poznań DERF Adrian Michalak
2236 Piotr Kirylczuk 1980 Pęcice Małe Team Karaś
2237 Wojciech Knop 1985 Opole
2238 Dominik Piotrowski 1980 Bruksela Euroentuzjasci
2240 Tomasz Zajda 1984 Szczecin
2241 Mateusz Niedźwiecki 1986 Rumia RugbySklep.pl
2242 Grzesiek Liputa 1989 Wrocław Aloha Triathlon Team
2243 Jacek Łuczak 1970 Poznań KB UE Poznań
2244 Łukasz Majchrzak 1986 Poznań
2245 Hubert Basiński 1979 Poznań
2247 Damian Surdyn 1975 Warszawa Punk's Not Dead
2248 bartek zych 1973 warsaw Trinergy/Punk'sNotDead
2249 Adam Wrzecian 1986 POZNAŃ Night Runners
2250 Dawid Łukaszewicz 1987 Wrocław Orthos Team #NartyOk
2252 Damian Bielawski 1980 Wojcieszów KOOLTHRIATLON
2253 Konrad Lewardowski 1970 Poznan KTB KUNY
2256 Marek Peszt 1981 Kraków 6M
2257 Konstantin Novlyanskiy 1984 Kaliningrad Trikatlon Kaliningrad
2259 Piotr Idzikowski 1979 Suchy Las pi
2260 ELZBIETA ROMAN 1975 BRZEG NIEZRZESZONA
2261 ARTUR KORZEŃ 1976 OŁAWA JELCZ TRIATHLON PROJECT
2262 Łukasz Bociański 1986 POZNAŃ Jerzyk team
2263 Grzegorz Sobociński 1979 Poznań META
2264 Michał Kuciński 1964 Łódź
2265 Paulina Nowacka 1976 Luboń
2266 mateusz romanowski 1985 śrem osteopaci.com
2267 Filip Sobecki 1976 Bezrzecze-Szczecin KS Ironman Prodman Szczecin
2268 Adam Knothe 1972 Niemcz Budstol Invest
2269 Adam Końca 1981 Wrocław 4 Końce
2271 Piotr Strykowski 1972 Warszawa
2272 Krzysztof Zając 1986 Dębno
2273 Przemek Koch 1986 Śrem
2274 Andrzej Świerek 1976 Dołuje Ironman Prodmar Szczecin
2275 Sylwester Hawrot 1968 GOLENIÓW GOLENIÓW
2276 Krzysztof Jeger 1982 Swarzędz
2277 Zbigniew Posacki 1977 Lubiąż Wołów Biega
2278 Hubert Kaczor 1974 Międzyborów
2279 grzegorz pindur 1974 poznan
2280 Radosław Duchnowski 1975 Gorzów Wielkopolski MKS PUSZKIN
2282 Jarosław Gozdalski 1973 Witkowo Diament Gniezno
2283 Michał Ptak 1984 Rząska J3 TRIATHLON TEAM
2284 Filip Pięta 1979 Rząska J3 TRIATHLON TEAM
2285 RAFAŁ CZYŻYK 1973 SZCZECIN KS IRONMAN PRODMAR SZCZECIN
2286 Mateusz Słomka 1989 Tomaszów Mazowiecki JCD
2288 Andrzej Błach 1973 OLEŚNICA OGT
2289 Konrad Rutkowski 1989 Tomaszów Mazowiecki
2292 Paweł Piasecki 1979 Wrocław
2293 Mariusz Reczko 1967 Malinowice
2295 Marcin Sobczak 1976 Warszawa TriWawa
2297 Marek Makowski 1983 Pruszków WTP / Exatel
2299 Mikołaj Zielonacki 1974 Przeźmierowo
2302 Robert Drost 1984 Gdynia Team Karaś
2303 Kamil Aleksander Styla 1987 Krakow Los Pilotos
2305 Piotr Mińko 1978 Białystok Unibep TRI Team
2306 Jędrzej Jerzmanowski 1981 Poznań
2307 Grzegorz Łaptuch 1987 Wrocław Twardziele Team Bogatynia
2308 Marcin Nagórski 1978 Katowice Prestor Team
2309 Tomasz Kołucki 1984 Warszawa
2310 Joasia Ligęza 1972 Kraków Smashing PĄpkins/Unlimited
2312 Mateusz Nenkała 1993 Leszno Jerzyk Team
2313 Mateusz Nettmann 1979 Sierosław FTI Racing Team
2314 Oleg Bespalov 1979 Kaliningrad Trikatlon Kaliningrad
2315 Victor Sazonov 1984 Kaliningrad Trikatlon Kaliningrad
2316 Adam Orzechowski 1991 Szczecin Patopeleton
2317 Tomasz Siwek 1983 Milanówek Good Feelings
2318 Rafał Sawicki 1980 Wrocław Scorpion
2320 Andrzej Augustynowicz 1977 Kunice Grupa Techniczna
2321 Marek Kowalczyk 1978 Bydgoszcz ENDUSPORT
2324 Tomasz Zinko 1989 Pieniężno fb->3maj_tempo
2325 Adrian Karczewski 1987 Kleszczele Endurance Coaching System CB163
2326 Marek Szydłowski 1981 Poznań CBN
2327 WALDEMAR SZYPORTA 1972 Namysłów Activrun Namysłów
2328 Mateusz Ostrowski 1991 Poznań Biała Kenia
2329 Kacper Madajczak 1993 Międzylesie -
2330 MARCIN FOLTYŃSKI 1977 Gruszczyn KLAS Szpot Swarzędz
2332 Robert Wojnar 1976 Toruń
2333 Krzysztof Wierzbowski 1979 Bydgoszcz Hurtownia Motoryzacyjna GORDON
2334 Robert Mucha 1971 Koluszki
2335 Tomasz Sobański 1976 Myślibórz epidemiasportu.pl
2336 Robert Rutkowski 1971 Myślibórz epidemiasportu.pl
2337 Krzysztof Chojnacki 1985 Ostrów Wielkopolski Pan
2339 Krzysztof Smiglak 1983 Bremen Team Sauerland
2340 Jacek Maron 1968 Warszawa Jack team
2341 Sławomir Foremski 1968 Toruń TKT
2343 Bartosz Borula 1987 Słubice Herbalife
2344 Adam Franzkowiak 1973 Poznań
2345 HENRYK KĘPIŃSKI 1953 Bełchatów KB Spartakus Bełchatów
2346 Łukasz Rozynek 1985 Poznań
2347 Krzysztof Woźny 1982 Kaźmierz Sportowy Kaźmierz
2348 Piotr Hołda 1977 Oleśnica GORALKA.COM.PL
2349 Damian Sinka 1965 Pszczyna MG Sport
2350 Krzysztof Messyasz 1981 Oława WELDA&BIMARKO&GALI TEAM
2355 Jacek Podolski 1981 Chrzypsko Małe
2356 Artur Rybicki 1998 Radzanów Twister Team
2357 Łukasz Balcerkiewicz 1979 Poznań
2358 Paweł Skornowicz 1971 Kaźmierz Sportowy Kaźmierz
2360 Radosław Bułat 1991 Wrocław Applover / Litwin Triathlon Team
2361 Bartek Sarbak 1996 Wolsztyn
2362 maciej szłyk 1975 inowrocław zsi inowrocław
2363 Grzegorz Więcko 1983 Warszawa 3M
2364 Dominik Oczko 1978 Katowice Endurance Team
2365 Szymon Kuczyk 1977 Siemianowice Śląskie Chop Ze Żelaza TriTeam/Paccor
2366 Adrian Słoma 1990 Kościan SPEED FEET ’16 / TGV Kościan
2367 marek najder 1980 Mysłowice Naider KM nieruchomości
2368 Adam Skierski 1971 Katowice
2369 Dominik Łastowski 1974 Poznań LubuBest
2370 Jakub Cimachowski 1980 Solec Kujawski CimaTech Jakub Cimachowski
2371 Rafał Piotrowski 1980 Choroszcz Nadaktywni / Spartanie Dzieciom
2372 Michał Michalik 1978 Sierosław van hooy
2373 Paulina Porębska 1989 Przysucha
2374 Robert Gorwa 1978 Szczytniki TriDarko
2375 Maja Partyka 1984 Piła Gabinet Masażu "Orfeusz"
2376 Tomasz Diering 1987 Skórzewo Rowery Małgośka
2377 Ania Plawiak 1983 Wrocław GT RAT
2378 Krzysztof Pawlik 1971 Warszawa Leroy Merlin
2379 Łukasz Dziubaty 1976 Tarnowo Podgórne GVT Dziubol Team
2381 Marek Białek 1982 Warszawa TriWawa
2382 Adam Kaczmarek 1986 Stare Miasto
2383 ARKADIUSZ JANISZEWSKI 1971 ŚRODA ŚLĄSKA GT RAT
2384 Sebastian Sakowski 1979 Wrocław Litwin Triathlon Team
2385 Mikołaj Marcinkowski 1975 Dopiewiec Zgrupka Team
2386 Michał Chmielewski 1982 Szczytniki TRI DARKO -METZINK TRI
2387 Sebastian Zamojski 1970 Nowa Ruda
2388 Piotr Szram 1982 Słubice Stürmer Maszyny Team
2389 Daniel Piętka 1977 SZCZYTNIKI Zgrupka Team
2390 PIOTR PAWLIK 1977 WARSZAWA
2391 Marcin Fabiszewski 1983 Warszawa TRIWAWA
2392 maciej żmuda 1977 warsaw TriWawa
2393 Marek Siuda 1973 Bydgoszcz Klinika Triathlonu Bydgoszcz
2394 Robert Musial 1966 Warszawa TriWawa
2395 Jarek Markiewicz 1986 Warszawa Triwawa
2396 Arkadiusz Chilewski 1973 Strzelce Górne CB163
2398 Mateusz Florczak 1992 Warszawa
2400 Katarzyna Kowalewska 1973 Krzeptów CTS
2401 Filip Wołowski 1973 Warszawa TriWawa
2402 Paweł Mazur 1989 Grudziądz TRS Susz/Najmowicz Triathlon
2403 Łukasz Jaroszewski 1985 Piastów Velocity Wawa
2404 Piotr Celmer 1976 Warszawa CTS / TRIWAWA
2405 Mirosław Bijoś 1980 Głogów Małopolski Dawaj Misiek :)
2406 Tomek Zieliński 1976 Warszawa Velocity Warszawa
2407 Jakub Waliszewski 1987 Poznań Rowery Małgośka
2408 Tomasz Hirt 1982 Bydgoszcz CB163
2409 EWA WONKO 1986 Łódź HTF Ludwik Sikorski
2410 Marcin Jasnoch 1980 Bytom Olusia Team
2411 Uwe Koch 1965 Casekow TSV Blau-Weiß 65 Schwedt/O
2412 Michał Olesiejuk 1987 Sandomierz TSA DentaLove Sandomierz
2413 Piotr Kulbicki 1981 Wrocław GT RAT
2414 Marcin Ruciński 1975 Barcin Wieś TRIBA BOSIR BARCIN
2416 Radosław Siemiński 1981 Kraków GTX Team
2417 Krzysztof Griesmann 1984 Wrocław
2418 Mateusz Jaśkowiec 1986 Skorogoszcz Stan Umysłu Lewin Biega
2419 Paweł Kamiński 1986 Otwock TeamKaraś IronmanInspiration
2420 Rafał Niemczewski 1978 KOBYLNICA BE3 CITYZEN POZNAŃ
2422 Marlena Wiśniewska 1979 Poznań Kuźnia Triathlonu
2423 Artur Cisowski 1977 Warszawa TRIWAWA
2424 Bartosz Dmowski 1972 Warszawa Tri Wawa
2425 Andrzej Zieliński 1977 Ożarów Mazowiecki Team Karaś
2426 Tomasz Hadryś 1987 Wrocław TMTeam
2427 Paweł Mitruś 1992 Warszawa NeON Team
2428 Tomasz Zając 1978 Rudawa Iron Dragon Triathlon
2429 Romek Pietrzak 1963 Rakownia SKS Obornki
2431 Sebastian Gibiec 1972 Cieszyn Gibiec Team
2434 Piotr Stawiński 1966 Poznań Pro Patria
2435 Kacper Sawicki 1981 Wrocław
2438 Maciej Ziółko 1976 Zielonki Iron Dragon Triathlon
2439 Jakub Lipień 1978 Zielonki IRON DRAGON TRIATHLON
2441 Wojciech Nowosielski 1992 Połczyn-Zdrój
2443 Piotr Szefer 1974 Warszawa TRINERGY
2444 Dominik Czapracki 1976 Opalenica
2446 Krzysztof Cikoto 1979 Wałbrzych
2448 Dominik Kurek 1972 Dębno SP 3 Dębno
2451 Jarosław Kwolek 1964 Bolesławiec Xtrabike Tri Team Bolesławiec
2452 Andrzej Michalski 1988 Tarnów Krystek Tri
2453 Bartosz Domin 1988 Zagórze Torsades de pointes
2454 Paweł Worek 1975 Cieszyn Gibiec Team
2457 Krzysztof Kuter 1982 Piaseczno Kuźnia Triathlonu
2458 Jan Niedziałkowski 1984 Poznań
2461 Janusz Szymczak 1986 Warszawa Triwawa
2462 Łukasz Sroka 1976 Biedrusko
2466 DARIUSZ MAZURKIEWICZ 1978 SMOLEC GORALKA.COM.PL
2467 Kamil Ligenza 1990 Łódź GT RAT
2468 Marcin Kledzik 1974 Piła IRON Piła
2469 Michał Skraba 1975 Wrocław GT RAT
2470 Maciej Lewandowski 1989 Wrocław TMTeam
2471 Karol Mroczkowski 1990 Wrocław TMTeam
2473 Kamil Kurzeja 1991 Poznań
2476 Paweł Wojdyła 1986 Kołaczyce UNLIMITED SPORT
2478 Andrzej Bąk 1974 Piaseczno
2479 Mateusz Borek 1986 Krakow SportWise
2480 Jakub Napiórkowski 1991 Wloclawek Włocławek Triathlon Team
2481 sergiusz sobczyk 1991 Izabelin Trinergy Team
2482 Marcin Konieczny 1972 Olsztyn NIEMANIEMOGE/TRINERGY
2484 Rafał Przybylski 1973 Wroclaw Fighter
2485 Jacek Rybarczyk 1971 Warszawa KS Start Pułaski Warka
2486 Ewa Bodio-Ziółkowska 1980 Warszawa TriMarchewka / Neon Team
2488 Leszek Nowicki 1961 Inowrocław INONOWIKI
2489 Arkadiusz Sawicki 1982 Wrocław Gvt
2490 Monika Florek-Wojtalik 1981 Skórzewo Fehlau Run Team
2491 Tomasz Miszczuk 1970 Szczecin Go2Tri
2492 Radosław Bedyński 1973 Warszawa Kuźnia Triathlonu
2493 Joachim Tokarski 1978 KUDOWA-ZDRÓJ Kudowianka Cyklon Proal Team
2494 Marta Kraszka 1990 Poznań Zgrupka team
2495 Jacek Najder 1960 Konstancin
2496 ewa najder 1957 Konstancin Neon
2498 Sam Verheyden 1985 Nysa TMTeam
2499 Mariusz Łusiak 1984 Gliwice Way2Champ
2500 Damian Witkowski 1981 Krotoszyn
2501 Andrzej Wegiera 1974 Abramowice Prywatne brak
2502 Robert Rojek 1977 Tychy SKORUPA TRIATHLON
2503 Marek Prokopienko 1976 Warszawa Zamunda National Triathlon Team
2504 Adam Nowak 1976 Gliwice TRI&MORE
2505 Dariusz Pietyszuk 1977 Gliwice Pietyszuk Extreme Team
2506 Paweł Jabłoński 1977 Kudowa-Zdrój Kudowianka Cyklon Proal Team
2507 Michal Butkiewicz 1987 Warszawa
2511 Dawid Łaźniowski 1987 Kudowa Zdrój Kudowianka Cyklon Proal team
2513 Michał Piech 1985 Opole La Lorraine Bakery Group
2514 Kasper Tochowicz 1995 Goleszów Triwise
2516 Maciej Gołębiowski 1995 Poznań
2517 Jakub Szydłowski 1983 Świątniki Idmar Racing Team
2518 Piotr Guzy 1982 Czechowice Dziedzice Czechowicki Klub Morsów
2519 Hubert Duda 1970 Wróblowice GT RAT
2520 Maciej Ceberak 1990 Lubartów Fizjoterapia Maciej Ceberak
2521 Tomasz Przybylski 1976 Borówiec TRI TOMAJ
2522 Leszek Błasiak 1965 KĘTY
2523 Rafał Kryszczuk 1984 Chojnów
2524 Piotr Pawlic 1992 Poznań
2525 Ewa Susmarska 1996 Poznań Zone3 Team/ Muay Running Team
2526 Adam Kulbiej 1990 Trzcianka KOCHAM KAŚKE!
2527 Bartłomiej Buczek 1987 Skwierzyna Chihuahua Team
2528 Robert Jasiński 1985 Lubin
2529 Piotr Borda 1981 Poznan Drużyna Szpiku
2530 Łukasz Dropik 1984 Poznań
2531 Grzegorz Fiks 1987 Pieszyce Fix Catering Dietetyczny Triathlon Team
2532 Michał Durski 1985 Poznań Drużyna Jezusa
2533 Mariusz Jurkiewicz 1979 Inowrocław KOBYLARNIA/BIKEBOYS
2534 Adam Andrzejczak 1985 Wilczyce
2535 Cezary Wójcikowski 1975 Mierzyn CKMARINE.PL
2536 Szymon Fajok 1999 Oborniki SKS Oborniki
2537 Mariusz Fajok 1969 OBORNIKI Kęsy Team
2538 Piotr Lesiecki 1989 Szczecin KS Ironman Prodmar
2539 Dorota Rudzińska 1979 Zielona Góra
2540 Karsten Schöke 1965 Frankfurt (Oder) MSV Tripoint
2541 Bartosz Słomczyński 1978 Opole GT KONA
2542 Rafal Kryszczuk 1984 Chojnow
2543 Tomasz Głód 1976 Józefosław COMP TEAM | TRINERGY
2544 Artur Bućko 1964 Jelenia Góra TeamKaraś
2545 Wojciech Kroker 1983 Chorzów CEZIS
2546 ROBERT KŁODZIŃSKI 1968 Szczecin
2547 Łukasz Pilarczyk 1978 Złotniki
2548 Paweł Dziedzic 1980 Poznań Rankor Athletics
2549 Daniel Cedrowski 2000 Wrocław
2550 Kamil Lisowski 1983 Wrocław
2551 Grzegorz Daniluk 1977 Legionowo Bravehearts Legionowo
2552 Joanna Mostowska 1982 Warszawa
2553 Piotr Saniawa 1983 Lublin Triathlon Lublin Team
2554 Adam Koronkiewicz 1977 Wrocław CS IRONMAN
2555 Oskar Wałęsa 1998 Komorniki
2556 Tomasz Kaczmarek 1979 Zalasewo KLAS Szpot Swarzędz
2557 Dorota Pakulska-Tomza 1976 Suchy Las VGP
2558 Andrzej Janicki 1980 Wrocław LITWIN TRIATHLON TEAM
2559 Dariusz Wesołek 1978 Poznań 1978
2560 Rafał Wysocki 1971 Bydgoszcz WilliCzyliWdrodzeDo50+
2561 Szymon Kurzawiński 1967 Tarnowo Podgórne
2562 Patryk Chyliński 1986 Komorniki Enea Team
2563 Mariusz Klatka 1979 Katowice-Kostuchna IRONSILESIA
2564 Jarek Świątek 1971 Katowice IronSilesia
2565 Filip Inglot 1989 Toszek IRONSILESIA
2566 Rafał Wilk 2000 Radom
2567 Marcin Stefaniak 1975 Wałbrzych
2568 Krzysztof Glapa 1976 Gołuski
2569 Jarosław Mikołajczuk 1967 Międzyrzec Podlaski Turbosyny Międzyrzec Podlaski
2570 Marek Skupień 1986 Warszawa
2571 Ania Halska 1984 Cieszyn Ania Halska Coaching
2572 Grzegorz Kraśniewski 1985 Wrocław Litwin Triathlon Team
2573 Tomasz Świtalski 1985 Szczecin Trigym
2574 Jakub Adamiak 1988 Wrocław Litwin Triathlon Team
2575 DAWID BARTKOWIAK 1974 PIŁA BIURO RACHUNKOWE TRADEMARK D.B.
2576 Mariusz Bąbelek 1991 Międzyrzecz KS Kasztelanka MMS Team
2577 Robert Woźniak 1966 Kobyłka Tri Machine
2578 Jakub Szlachta 1985 Szczecin
2579 krystian Leżała 1981 Środa Wielkopolska, średzki, Wielkopolskie Polonia Środa Wielkopolska
2580 Marcin Jon 1976 Siechnice MMK JONKI
2581 Paweł Zadka 1986 Syców, pow. oleśnicki Oleśnicka Grupa triathlonowa
2582 Wojciech Gregula 1986 Chojna Tricarbon.pl // MOYA RACING TEAM
2583 DAWID JAŻDZIEWSKI 1993 Chojnice
2584 Szymon Kotecki 1983 Środa Wielkopolska Polonia Środa
2585 Daniel Glajc 1971 Cieszyn
2586 Bartosz Kurczewski 1977 Gruszczyn CITYZEN
2587 Michał Grec 1980 Suchy Las
2588 Grzesiek Liputa 1989 Wrocław Aloha Triathlon Team
2589 Jakub Stróżycki 1982 Cerekwica Sparta Cerekwica
2590 Krzysztof Biront 1980 Dzierżoniów Bielawska Akademia Biegania
2591 Wojciech Jastrzębski 1986 Opalenica K.S Tęcza
2592 Paweł Zapałowski 1983 Wrocław GT RAT
2593 Ireneusz Stępień 1969 Zielona Góra NZGtri
2594 Alicja Stępień 1974 Zielona Góra NZGtri
2595 Łukasz Stadnicki 1987 Świdnica
2596 Christopher Pietruczuk 1990 Kolobrzeg Pentathlon Szczecinek
2597 Marcin Dziamski 1983 Warszawa TriWawa
2598 Wiesław Wepa 1956 Chełm Chełmska Grupa Triathlonu
2599 Mihails Paladijs 1972 Daugavpils Triatlona Akadēmija (Coach Igors Gucanovich)
2600 Sergejs Culnovs 1988 Riga Triathlon Academy
2601 Normunds Teteris 1984 Riga Triatlona Akadēmija
2602 Roberts Kuiva 1983 Mārupe Triatlona akademija
2603 IGORS GELETKO 1973 Marupe Triatlona Akademija
2604 Artūrs Loze 1994 Riga Triathlon Academy
2605 Jevgenijs Sergejevs 1979 Riga Ironman.lv
2606 Gints Ermanis 1975 Adazi Triathlon Academy
2607 Raimonds Vasiljevs 1965 Riga Triathlon Academy
Top